Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
23.10.2016
Místo konání:
Louka v obci Ládví i Liliová ulice
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Valnovka, 1:10000, e=5m, stav - 2012
Ředitel závodu:
Valášek Petr - R2
Hlavní rozhodčí:
Prášek Přemysl - R3
Stavitel tratí:
Pašek František - R2
Protokol:
Závod proběhl za polojasného počasí kolem 12°C. V závodu prošlo cílem celkem 875 závodníků. Časový harmonogram závodu byl dodržen. Při závodě nebyl nikdo zraněn. Protest proti závodu nebyl podán. Zrušená diskvalifikace byla u závodníků Tomeš Jaroslav DKP8109 a Buk Petr ROU0001, na základě prokázání správného opravného ražení kontrol v mapě. Další závodníci, kteří neměli v čipu uveden čas u oražení sběrné kontroly z důvodu naplnění kapacity paměti čipu taktéž nebudou diskvalifikováni. V kategorii D45 došlo k předčasnému startu závodnice Klašková Kateřina DKP6750, který však výrazně neovlivnil pořadí v kategorii. Vzhledem k absenci výkladu pravidel a možnou vinou jak startéra, tak samotné závodnice hlavní rozhodčí rozhodl, po konzultaci s Ondřejem Syslem (R1) a Pavlem Vinšem (R2), že závodnice nebude dodatečně diskvalifikována.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T3     T5    
D10
1.88 km, 65 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 16:54
2. Kudrnáčová Marta KAM0754 C OK Kamenice 19:44 + 2:50
3. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 24:24 + 7:30
4. Černá Justina HCE0652 C TJ Hostivice 25:32 + 8:38
5. Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 26:12 + 9:18
6. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 26:14 + 9:20
7. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB TRETRA Praha 26:23 + 9:29
8. Vlašaná Karolína DOR0751 C OK Dobříš 26:34 + 9:40
9. Malečková Pavlína PGP0850 C SK Praga 28:09 + 11:15
10. Priehodová Nela PGP0655 C SK Praga 28:23 + 11:29
11. Mandová Magdalena DKP0652 Oddíl OB Kotlářka 29:44 + 12:50
12. Grimmerová Valerie RIC0754 C OB Říčany 30:09 + 13:15
13. Neuerová Anna DOR0656 OK Dobříš 31:04 + 14:10
14. Bohatá Marie UVP0650 C Slovan Praha 31:49 + 14:55
15. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 31:50 + 14:56
16. Lampová Amálie DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka 32:35 + 15:41
17. Kotková Adéla RIC0655 C OB Říčany 32:48 + 15:54
18. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 32:53 + 15:59
19. Vosátková Julie RIC0755 C OB Říčany 36:14 + 19:20
20. Paldusová Nela 9JC0850 neregistrovaní - Všenory 36:53 + 19:59
21. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 39:01 + 22:07
22. Pangracová Anna MFP0650 C VŠSK MFF UK Praha 48:15 + 31:21
23. Měšťanová Tereza TAP0653 C KOB TRETRA Praha 48:30 + 31:36
24. Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:23 + 36:29
25. Chramostová Julie KAM0652 C OK Kamenice 53:30 + 36:36
26. Stoklasová Eliška RIC0756 C OB Říčany 63:36 + 46:42
27. Andrade Miriam 24C0650 OK Vršovice 71:45 + 54:51
D10L
1.83 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 18:19
2. Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 21:45 + 3:26
3. Dostálová Judita HCE0750 C TJ Hostivice 23:09 + 4:50
4. Pompachová Karolína TAP0652 C KOB TRETRA Praha 23:33 + 5:14
5. Dřízhalová Klára MLA0751 MLOK Mariánské Lázně 24:37 + 6:18
6. Nováková Emma ZVO0751 C OB SK Zvole 25:41 + 7:22
7. Doleželová Vendula KTA0751 C SK Kotnov Tábor 25:49 + 7:30
8. Šárka Sotonová TAP0687 KOB TRETRA Praha 26:30 + 8:11
9. Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 27:13 + 8:54
10. Černá Adéla HCE0850 C TJ Hostivice 28:52 + 10:33
11. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 29:01 + 10:42
12. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 29:14 + 10:55
13. Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:42 + 11:23
14. Vondrová Eliška FSP0850 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:39 + 13:20
15. Macešková Jana Marie DKP0754 Oddíl OB Kotlářka 31:44 + 13:25
16. Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 35:18 + 16:59
17. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 35:20 + 17:01
18. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 35:24 + 17:05
19. Kučerová Jana SLP0850 C OOB Slavia Praha 36:40 + 18:21
20. Přibíková Agáta PGP0651 C SK Praga 37:29 + 19:10
21. Pokorná Ema PGP0950 C SK Praga 37:31 + 19:12
22. Nováková Zuzana ZVO0852 OB SK Zvole 40:47 + 22:28
23. Lampová Julie DKP0952 C Oddíl OB Kotlářka 41:15 + 22:56
24. Neuerová Eliška DOR1051 OK Dobříš 41:17 + 22:58
25. Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 43:51 + 25:32
26. Novotná Marie Ela NER 46:25 + 28:06
27. Nedbalová Klára MFP0850 C VŠSK MFF UK Praha 49:14 + 30:55
28. Šeborová Kačka DKL0951 C KOB Kladno 63:51 + 45:32
D12
2.18 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Ema ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem 18:25
2. Škáchová Viktorie KAM0650 B OK Kamenice 18:46 + 0:21
3. Balejová Julie KAM0551 C OK Kamenice 18:54 + 0:29
4. Malečková Hana PGP0550 B SK Praga 19:42 + 1:17
5. Aschermannová Klára VSP0454 C USK Praha 20:05 + 1:40
6. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:00 + 2:35
7. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 21:47 + 3:22
8. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 23:13 + 4:48
9. Matějková Julie KAM0461 OK Kamenice 23:29 + 5:04
10. Bambousková Julie DOR0650 C OK Dobříš 24:25 + 6:00
11. Čapková Lucie KAM0459 C OK Kamenice 24:38 + 6:13
12. Švecová Karolína ZVO0557 C OB SK Zvole 24:55 + 6:30
13. Pelantová Martina RIC0550 B OB Říčany 24:57 + 6:32
14. Bartošová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 25:04 + 6:39
15. Neubauerová Anna DOR0456 C OK Dobříš 25:25 + 7:00
16. Šimšová Pavla MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha 25:36 + 7:11
17. Dittrtová Rozálie LME0650 C SK Los Mělník 26:58 + 8:33
18. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:25 + 10:00
19. Linhartová Klára ZVO0556 C OB SK Zvole 29:48 + 11:23
20. Kramlová Barbora ZVO0452 C OB SK Zvole 30:05 + 11:40
21. Škáchová Zuzana KAM0651 C OK Kamenice 30:11 + 11:46
22. Nováková Nina KAM0554 C OK Kamenice 30:37 + 12:12
23. Vlašaná Michaela DOR0452 C OK Dobříš 31:51 + 13:26
24. Pokorná Terezie RIC0552 C OB Říčany 33:22 + 14:57
25. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 33:34 + 15:09
26. Holubářová Anna KAM0460 OK Kamenice 36:08 + 17:43
27. Trešlová Veronika KAM0457 C OK Kamenice 36:54 + 18:29
28. Lorencová Jana DOR0454 C OK Dobříš 37:26 + 19:01
29. Vosátková Eliška RIC0553 C OB Říčany 39:02 + 20:37
30. Redlová Barbora SLA0650 C SKOB Slaný 40:07 + 21:42
31. Chmelařová Romana PGP0553 B SK Praga 40:15 + 21:50
32. Nosková Barbora VSP0457 C USK Praha 42:12 + 23:47
33. Ptáčková Veronika PGP0551 C SK Praga 42:56 + 24:31
34. Křížková Marie MAS0450 C KČT Aš 51:55 + 33:30
35. Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 57:05 + 38:40
36. Papajová Sára DKP0458 C Oddíl OB Kotlářka 63:38 + 45:13
37. Káninská Daniela PDY0450 C Běhej Poděbrady 81:48 + 63:23
38. Müllerová Hana HCE0650 C TJ Hostivice 83:09 + 64:44
Dobiášová Anna ROU0550 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
D14
2.62 km, 105 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 22:18
2. Aschermannová Tereza VSP0253 C USK Praha 25:27 + 3:09
3. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 26:24 + 4:06
4. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 27:46 + 5:28
5. Kašparová Barbora SLA0251 B SKOB Slaný 28:32 + 6:14
6. Křížová Daniela MAS0250 C KČT Aš 30:15 + 7:57
7. Selucká Alžběta KAM0257 C OK Kamenice 31:58 + 9:40
8. Kastnerová Jessica DOR0250 B OK Dobříš 32:09 + 9:51
9. Pračková Ema RIC0451 B OB Říčany 32:42 + 10:24
10. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 C SK Praga 35:13 + 12:55
11. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 35:27 + 13:09
12. Štěpánková Ema KAM0255 B OK Kamenice 37:36 + 15:18
13. Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 37:46 + 15:28
14. Mojžíšková Lucie KAM0253 C OK Kamenice 37:58 + 15:40
15. Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice 39:38 + 17:20
16. Kramlová Kateřina ZVO0353 C OB SK Zvole 39:47 + 17:29
17. Černá Aneta PGP0254 C SK Praga 42:22 + 20:04
18. Petříková Adéla MAS0352 C KČT Aš 43:42 + 21:24
19. Mojžíšková Klára KAM0356 C OK Kamenice 45:46 + 23:28
20. Baštová Julie DOR0353 C OK Dobříš 47:47 + 25:29
21. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 47:52 + 25:34
22. Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 52:08 + 29:50
23. Dobiášová Jitka ROU0350 C SKOB Roudnice nad Labem 86:23 + 64:05
Charouzková Eliška TAP0254 C KOB TRETRA Praha DISK
D16
2.99 km, 120 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bejvlová Karolína LME0250 A SK Los Mělník 23:36
2. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 25:29 + 1:53
3. Chaloupková Hana KAM0252 B OK Kamenice 28:07 + 4:31
4. Šrámková Hana RIC0051 A OB Říčany 29:11 + 5:35
5. Doubková Emma PGP0154 C SK Praga 30:07 + 6:31
6. Halamová Barbora TAP0150 B KOB TRETRA Praha 34:15 + 10:39
7. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 34:39 + 11:03
8. Lučanová Barbora MAS0051 B KČT Aš 35:12 + 11:36
9. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 35:32 + 11:56
10. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 37:33 + 13:57
11. Pelikánová Máša MFP0050 B VŠSK MFF UK Praha 39:24 + 15:48
12. Blahová Pavla EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha 39:32 + 15:56
13. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 40:36 + 17:00
14. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 40:47 + 17:11
15. Hovorková Tereza ZVO0153 C OB SK Zvole 42:08 + 18:32
16. Šimšová Barbora MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha 42:12 + 18:36
17. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 99:58 + 76:22
Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady DISK
D18
3.24 km, 140 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 25:29
2. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 28:40 + 3:11
3. Sheshikova Anastasia NNN9898 Neregistrovaní (NNN) 31:40 + 6:11
4. Škarková Kateřina PGP9955 C SK Praga 33:34 + 8:05
5. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 35:13 + 9:44
6. Nentvichová Klára DOR9950 B OK Dobříš 37:51 + 12:22
7. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 41:21 + 15:52
8. Klikarová Ivana DKP9953 C Oddíl OB Kotlářka 50:17 + 24:48
9. Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka 67:10 + 41:41
D21K
2.89 km, 115 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 703
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 36:42 745
2. Sládková Helena TAP9151 C KOB TRETRA Praha 37:26 + 0:44 732
3. Petříčková Zuzana MKP8251 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 43:03 + 6:21 631
4. Dobešová Kateřina KPY8750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:39 + 21:57 350
5. Grundmanová Lenka NNN1036 Neregistrovaní (NNN) 61:24 + 24:42
6. Šinovská Kristýna ROU9351 C SKOB Roudnice nad Labem 100:53 + 64:11 0
D21L
4.29 km, 180 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7906
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 32:01 8150
2. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 33:12 + 1:11 7867
3. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 33:54 + 1:53 7700
4. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 33:59 + 1:58 7680
5. Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha 38:04 + 6:03 6703
6. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 38:09 + 6:08 6683
7. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 38:33 + 6:32 6587
8. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 38:56 + 6:55 6495
9. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 39:59 + 7:58 6244
10. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 40:10 + 8:09 6200
11. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 41:46 + 9:45 5817
12. Poláková Tereza TAP9853 C KOB TRETRA Praha 42:36 + 10:35 5618
13. Králová Michaela MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha 42:49 + 10:48 5566
14. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 43:02 + 11:01 5514
15. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 45:21 + 13:20 4960
16. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 45:55 + 13:54 4824
17. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 46:33 + 14:32 4673
18. Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 46:45 + 14:44 4625
19. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 46:47 + 14:46 4617
20. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:17 + 15:16 4497
21. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:14 + 16:13 4270
22. Setínková Jana DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka 48:32 + 16:31 4198
23. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 48:45 + 16:44 4146
24. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 49:20 + 17:19 4007
25. Dlouhá Hana DKP9450 C Oddíl OB Kotlářka 49:20 + 17:19 4007
26. Beranová Kristína TZL8553 C SKOB Zlín 55:27 + 23:26 2543
27. Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav 55:32 + 23:31 2523
28. Filipová Zdeňka KRP8251 C SK KOURA 55:48 + 23:47 2459
29. Typltová Hana OOL8750 C SK Haná orienteering 56:39 + 24:38 2256
30. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 56:39 + 24:38 2256
31. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 60:17 + 28:16 1387
32. Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 60:26 + 28:25 1351
33. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60:28 + 28:27 1343
34. Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice 61:26 + 29:25 1111
35. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 62:04 + 30:03 960
36. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 66:43 + 34:42 0
37. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 68:40 + 36:39
38. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:44 + 36:43 0
39. Vejrostová Lenka KPY8853 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:40 + 43:39 0
40. Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka 83:45 + 51:44 0
Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga DISK 0
Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně DISK 0
D35
3.09 km, 115 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 25:09
2. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 26:53 + 1:44
3. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 29:19 + 4:10
4. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 29:35 + 4:26
5. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 29:58 + 4:49
6. Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 32:05 + 6:56
7. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 32:23 + 7:14
8. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 32:47 + 7:38
9. Šeborová Tereza DKL8150 C KOB Kladno 34:36 + 9:27
10. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 34:57 + 9:48
11. Skobová Tereza VIP7855 SK VIPrahlo 37:10 + 12:01
12. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:21 + 12:12
13. Andrade Milena 24C7550 OK Vršovice 38:44 + 13:35
14. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 39:12 + 14:03
15. Izáková Ivana EKP7453 C VŠTJ Ekonom Praha 39:51 + 14:42
16. Dobiášová Hana ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem 40:41 + 15:32
17. Pangrácová Jana MFP7653 C VŠSK MFF UK Praha 43:06 + 17:57
18. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 43:29 + 18:20
19. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 43:37 + 18:28
20. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 44:04 + 18:55
21. Lindová Miroslava KNC7750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 44:13 + 19:04
22. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 44:23 + 19:14
23. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 44:50 + 19:41
24. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 45:17 + 20:08
25. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 45:20 + 20:11
26. Hudosová Gábina RIC7299 C OB Říčany 45:28 + 20:19
27. De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 46:04 + 20:55
28. Lorencová Marcela DOR7752 C OK Dobříš 47:56 + 22:47
29. Hánělová Katarina ZVO7351 C OB SK Zvole 51:15 + 26:06
30. Halamová Anna TAP7350 C KOB TRETRA Praha 51:18 + 26:09
31. Pilařová Kateřina 5BX8050 Čepíci 53:22 + 28:13
32. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 54:35 + 29:26
33. Mandová Kateřina DKP7351 Oddíl OB Kotlářka 55:42 + 30:33
34. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 58:26 + 33:17
35. Eiglerová Petra ROU8150 C SKOB Roudnice nad Labem 60:16 + 35:07
36. Tichá Dagmar DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka 61:15 + 36:06
37. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 61:52 + 36:43
38. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 67:24 + 42:15
Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice DISK
D45
2.62 km, 105 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 24:48
2. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 26:17 + 1:29
3. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 26:31 + 1:43
4. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 27:33 + 2:45
5. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 28:15 + 3:27
6. Longinová Lenka TAP7151 C KOB TRETRA Praha 28:15 + 3:27
7. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 29:46 + 4:58
8. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 29:49 + 5:01
9. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 30:45 + 5:57
10. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 31:41 + 6:53
11. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 31:45 + 6:57
12. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:12 + 8:24
13. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 33:19 + 8:31
14. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 34:09 + 9:21
15. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 34:12 + 9:24
16. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 34:29 + 9:41
17. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 34:41 + 9:53
18. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 35:32 + 10:44
19. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 35:35 + 10:47
20. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 35:45 + 10:57
21. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 35:51 + 11:03
22. Bejčková Jana DKL7150 C KOB Kladno 36:19 + 11:31
23. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 38:16 + 13:28
24. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 40:00 + 15:12
25. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 40:33 + 15:45
26. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 42:04 + 17:16
27. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 42:05 + 17:17
28. Lustigová Lenka DKP6652 C Oddíl OB Kotlářka 42:12 + 17:24
29. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 42:58 + 18:10
30. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 43:44 + 18:56
31. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 46:12 + 21:24
32. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 47:42 + 22:54
33. Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 49:11 + 24:23
34. Nentvichová Romana DOR6651 C OK Dobříš 49:56 + 25:08
35. Čechmánková Helena OKP6450 C SK OK 24 Praha 53:53 + 29:05
36. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 56:39 + 31:51
37. Petrová Martina 6YC6850 Neregistrovaní 60:21 + 35:33
Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D55
2.10 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 24:38
2. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 26:18 + 1:40
3. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 28:35 + 3:57
4. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 31:06 + 6:28
5. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 31:48 + 7:10
6. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 33:24 + 8:46
7. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 33:43 + 9:05
8. Soukupová Michaela VSP5850 C USK Praha 37:58 + 13:20
9. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 39:52 + 15:14
10. Nováková Jiřina UVP4950 C Slovan Praha 41:48 + 17:10
11. Zamazalová Marcela NER 51:18 + 26:40
12. Jůzková Jaroslava SCP5250 C OK Sparta Praha 55:30 + 30:52
Dlouhá Jana DKP5950 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D65
1.67 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 21:42
2. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 24:27 + 2:45
3. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 32:03 + 10:21
4. Matějů Ladislava UVP4750 C Slovan Praha 33:52 + 12:10
5. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 39:12 + 17:30
6. Ďurčatová Hana DKP4750 C Oddíl OB Kotlářka 55:31 + 33:49
D75
1.67 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláhová Blanka SJP3651 C KČT Slavoj Praha 37:32
H10
2.04 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bárta Viktor ZVO0601 C OB SK Zvole 17:44
2. Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 18:19 + 0:35
3. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 18:29 + 0:45
4. Vrba Matyáš FSP0706 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:56 + 1:12
5. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 19:47 + 2:03
6. Machar Eda DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka 19:55 + 2:11
7. Skripnik Matouš FSP0800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:08 + 2:24
8. Skripnik Nikola FSP0600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:20 + 2:36
9. Zápotocký Jiří SLA0800 C SKOB Slaný 21:25 + 3:41
10. Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 22:07 + 4:23
11. Meier David VSP0606 C USK Praha 22:24 + 4:40
12. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 22:39 + 4:55
13. Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 22:40 + 4:56
14. Lorenc Vašík DOR0702 C OK Dobříš 22:53 + 5:09
15. Jiras Antonín DOR0701 C OK Dobříš 23:03 + 5:19
16. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 23:11 + 5:27
17. Střelba Antonín PGP0605 C SK Praga 23:18 + 5:34
18. Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB TRETRA Praha 24:43 + 6:59
19. Brettl Filip PGP0600 C SK Praga 25:27 + 7:43
20. Machar Matěj DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka 26:13 + 8:29
21. Kostlán Kryštof FSP0704 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:22 + 8:38
22. Hradil Martin HCE0600 C TJ Hostivice 26:43 + 8:59
23. Göth Mikuláš PGP0602 C SK Praga 26:49 + 9:05
24. Rejšek Václav KAM0700 C OK Kamenice 26:54 + 9:10
25. Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 27:27 + 9:43
26. Kourek Vojtěch TAP0606 C KOB TRETRA Praha 30:00 + 12:16
27. Čech Adam ROZ0601 C OK Roztoky 31:55 + 14:11
28. Dušek Vojtěch FSP0700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:57 + 14:13
29. Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice 32:00 + 14:16
30. Kučera Teodor DOR0800 C OK Dobříš 32:22 + 14:38
31. Volek Robin KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l. 34:07 + 16:23
32. Bažata Alberto KAM0702 C OK Kamenice 34:34 + 16:50
33. Kosák Jonáš PGP0603 C SK Praga 35:06 + 17:22
34. Havlák Štěpán ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem 36:15 + 18:31
35. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem 37:52 + 20:08
36. Kuchař Pavel RIC0604 C OB Říčany 71:41 + 53:57
Lazar Tomáš RIC0704 C OB Říčany DISK
Chmelař David PGP0801 C SK Praga DISK
H10L
1.83 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hradil Michal HCE0900 C TJ Hostivice 15:23
2. Geisler Richard DKL0700 C KOB Kladno 20:46 + 5:23
3. Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 20:54 + 5:31
4. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 22:15 + 6:52
5. Magazu Lukas NER 24:20 + 8:57
6. Brettl Tobiáš PGP0900 C SK Praga 24:56 + 9:33
7. Bláha Šimon SJP0700 C KČT Slavoj Praha 25:15 + 9:52
8. Pilař František 5BX0900 Čepíci 26:10 + 10:47
9. Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 27:43 + 12:20
10. Moravec Michal 52X0600 SnailSquad 29:57 + 14:34
11. Zapletal Jan NNN1002 Neregistrovaní (NNN) 30:31 + 15:08
12. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 32:42 + 17:19
13. Ouda Filip 6KC0800 Neregistrovaný 38:09 + 22:46
14. Ouda Kryštof 6KC1000 Neregistrovaný 38:36 + 23:13
15. Eduard Bolina FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:30 + 25:07
16. Budský David NER 48:05 + 32:42
17. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 54:43 + 39:20
MS Tadeáš Moláček TAP0545 KOB TRETRA Praha 21:20 + 5:57
H12
2.55 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin EKP0412 B VŠTJ Ekonom Praha 22:05
2. Blaha Michal EKP0402 C VŠTJ Ekonom Praha 22:42 + 0:37
3. Blaha Jiří EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha 23:11 + 1:06
4. Kuc Radim SCP0400 B OK Sparta Praha 23:55 + 1:50
5. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 24:57 + 2:52
6. Heller Jiří ROU0501 C SKOB Roudnice nad Labem 26:04 + 3:59
7. Král Adam MFP0507 B VŠSK MFF UK Praha 26:12 + 4:07
8. Jiras Jenda DOR0505 C OK Dobříš 27:14 + 5:09
9. Holeček Štěpán RIC0401 B OB Říčany 27:53 + 5:48
10. Mišoň Daniel KAM0500 C OK Kamenice 27:54 + 5:49
11. Snížek Ondřej DOR0406 C OK Dobříš 27:55 + 5:50
12. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 28:42 + 6:37
13. Melišík Jan TAP0502 B KOB TRETRA Praha 28:44 + 6:39
14. Šiler Martin KAM0501 C OK Kamenice 30:26 + 8:21
15. Bláha Vojtěch SJP0501 C KČT Slavoj Praha 30:47 + 8:42
16. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 32:09 + 10:04
17. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 32:14 + 10:09
18. Havlák René ROU0602 C SKOB Roudnice nad Labem 32:19 + 10:14
19. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 32:39 + 10:34
20. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 35:43 + 13:38
21. Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 35:51 + 13:46
22. Pilát Bořivoj DKL0500 C KOB Kladno 36:35 + 14:30
23. Nosek Daniel VSP0409 C USK Praha 37:39 + 15:34
24. Černý Antonín TAP0402 C KOB TRETRA Praha 38:58 + 16:53
25. Michálek Michal KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:13 + 21:08
26. Šustr Ondřej KSH0501 C OB Kašperské Hory 44:40 + 22:35
27. Černý Matouš TAP0501 C KOB TRETRA Praha 46:16 + 24:11
28. Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 48:14 + 26:09
29. Vondra Tomáš FSP0500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:48 + 28:43
30. Novák Šimon ZVO0402 C OB SK Zvole 59:47 + 37:42
31. Havlíček Martin DOR0601 C OK Dobříš 70:24 + 48:19
32. Bláha Matyáš SJP0500 C KČT Slavoj Praha 78:23 + 56:18
33. Bohatý Jan UVP0400 C Slovan Praha 84:19 + 62:14
34. Jelínek Tomáš ZVO0505 OB SK Zvole 89:34 + 67:29
H14
3.09 km, 115 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 20:40
2. Škácha Vít KAM0309 B OK Kamenice 25:03 + 4:23
3. Průša Dominik VSP0406 B USK Praha 25:35 + 4:55
4. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 25:46 + 5:06
5. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 25:58 + 5:18
6. Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 27:39 + 6:59
7. Chaloupka Viktor KAM0301 B OK Kamenice 28:16 + 7:36
8. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 28:17 + 7:37
9. Janda Jakub DOR0403 B OK Dobříš 29:24 + 8:44
10. Sedláček Jaroslav ROZ0300 B OK Roztoky 29:28 + 8:48
11. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 31:06 + 10:26
12. Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 31:07 + 10:27
13. Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 31:18 + 10:38
14. Hejsek Filip KAM0204 B OK Kamenice 31:28 + 10:48
15. Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 32:23 + 11:43
16. Křížek Josef MAS0201 C KČT Aš 34:18 + 13:38
17. Křížek Filip MAS0301 C KČT Aš 35:16 + 14:36
18. Šustr Antonín KSH0201 B OB Kašperské Hory 35:22 + 14:42
19. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 37:07 + 16:27
20. Albrecht Adam KAM0203 C OK Kamenice 37:20 + 16:40
21. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 39:37 + 18:57
22. Vendelberger Tomáš MAS0302 C KČT Aš 40:26 + 19:46
23. Renda Michal KAM0207 B OK Kamenice 42:58 + 22:18
24. Kyral Maxmilián KAM0305 C OK Kamenice 43:21 + 22:41
25. Svoboda Luděk DKL0200 C KOB Kladno 49:11 + 28:31
26. Gebauer Jiří LME0300 C SK Los Mělník 58:57 + 38:17
27. Kozadajev Adam KNC0303 C Sokol Kostelec n. Č. l. 87:27 + 66:47
H16
3.73 km, 150 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 28:19
2. Janda Ondřej DOR0100 B OK Dobříš 30:52 + 2:33
3. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 34:32 + 6:13
4. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB TRETRA Praha 35:38 + 7:19
5. Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 36:14 + 7:55
6. Forst Antonín MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha 37:28 + 9:09
7. Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 43:42 + 15:23
8. Bartoš Václav PGP0105 C SK Praga 43:47 + 15:28
9. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 44:28 + 16:09
10. Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 44:34 + 16:15
11. Volek Jaroslav KNC0100 C Sokol Kostelec n. Č. l. 44:52 + 16:33
12. Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník 46:25 + 18:06
13. Buk Ondřej ROU0102 C SKOB Roudnice nad Labem 51:39 + 23:20
14. Pecháček Vít RIC0101 C OB Říčany 59:13 + 30:54
15. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 66:44 + 38:25
16. Čermák Petr TAP0012 C KOB TRETRA Praha 70:38 + 42:19
H18
4.20 km, 185 m, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ransdorf Jakub TAP9805 A KOB TRETRA Praha 36:52
2. Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 48:46 + 11:54
3. Pelikán Lukáš DKL9802 C KOB Kladno 52:17 + 15:25
4. Koubek Václav DOR9900 C OK Dobříš 54:47 + 17:55
5. Ridzoň Daniel DKP9907 C Oddíl OB Kotlářka 56:27 + 19:35
6. Varga Ondřej KNC9900 B Sokol Kostelec n. Č. l. 58:42 + 21:50
Ždimera Jan PGP9903 C SK Praga DISK
Dědek Matěj TAP0001 B KOB TRETRA Praha DISK
Prkno Jonáš KNC9903 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Zmátlo Jan TAP9900 KOB TRETRA Praha DISK
H21K
3.24 km, 140 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3010
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bolech Filip LPU8602 C OK Lokomotiva Pardubice 29:31 3139
2. Jalový Vlastimil RBK8604 C SK Radioklub Blansko 30:13 + 0:42 3071
3. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 32:46 + 3:15 2822
4. Cvrček Antonín TAP9000 KOB TRETRA Praha 40:17 + 10:46
5. Štěpán Marek OOL8900 C SK Haná orienteering 46:32 + 17:01 1478
6. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 56:38 + 27:07 491
7. Mencl Pavel DKP7912 C Oddíl OB Kotlářka 61:57 + 32:26 0
H21L
4.92 km, 195 m, 30 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8266
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 30:12 8616
2. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 32:05 + 1:53 8122
3. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 32:19 + 2:07 8061
4. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 32:23 + 2:11 8043
5. Kurmakaev Damir NNNN6543 Neregistrovaní (NNN) 34:28 + 4:16
6. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 34:28 + 4:16 7497
7. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 35:00 + 4:48 7357
8. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 35:14 + 5:02 7296
9. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 35:43 + 5:31 7169
10. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 35:49 + 5:37 7143
11. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 36:11 + 5:59 7047
12. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 36:38 + 6:26 6929
13. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 36:58 + 6:46 6842
14. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 37:02 + 6:50 6824
15. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 37:07 + 6:55 6802
16. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 37:26 + 7:14 6719
17. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 37:41 + 7:29 6654
18. Pucherna Jan TAP7701 C KOB TRETRA Praha 38:00 + 7:48 6571
19. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 38:03 + 7:51 6558
20. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 38:03 + 7:51 6558
21. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 38:55 + 8:43 6331
22. Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka 39:27 + 9:15 6191
23. Štěňha Martin EKP7608 C VŠTJ Ekonom Praha 40:13 + 10:01 5990
24. Vítek Karel DKL9901 A KOB Kladno 40:26 + 10:14 5933
25. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 40:55 + 10:43 5806
26. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 41:13 + 11:01 5728
27. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 41:53 + 11:41 5553
28. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:56 + 11:44 5540
29. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 42:12 + 12:00 5470
30. Komín David PGP7405 C SK Praga 42:41 + 12:29 5343
31. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:54 + 12:42 5286
32. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 43:00 + 12:48 5260
33. Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 43:16 + 13:04 5190
34. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 43:19 + 13:07 5177
35. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 43:35 + 13:23 5107
36. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 43:48 + 13:36 5050
37. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 43:58 + 13:46 5007
38. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:18 + 14:06 4919
39. Pangrác Ondřej MFP7603 C VŠSK MFF UK Praha 44:35 + 14:23 4845
40. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:36 + 14:24 4841
41. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:37 + 14:25 4836
42. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 45:02 + 14:50 4727
43. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 47:02 + 16:50 4203
44. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 47:10 + 16:58 4168
45. Valach Marek TAP9703 C KOB TRETRA Praha 48:01 + 17:49 3945
46. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 48:35 + 18:23 3797
47. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 49:02 + 18:50 3679
48. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 50:28 + 20:16 3303
49. Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 52:22 + 22:10 2805
50. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 54:03 + 23:51 2364
51. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 54:39 + 24:27 2206
52. Chromec Jan RIC8501 OB Říčany 55:04 + 24:52
53. Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 57:02 + 26:50 1582
54. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 58:13 + 28:01 1271
55. Beran Pavel TZL7920 C SKOB Zlín 59:19 + 29:07 983
56. Maška Marek MKP8800 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 60:27 + 30:15 686
57. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:12 + 34:00 0
58. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 64:56 + 34:44 0
59. Nesrovnal Jaroslav 71X8300 Hoši Planá 68:28 + 38:16
60. Beran Jaroslav UVP8800 C Slovan Praha 68:48 + 38:36 0
61. Liška Petr KPY8601 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:59 + 50:47 0
Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav DISK 0
MS Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 27:59 + 0
H35
3.73 km, 150 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 27:41
2. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:53 + 1:12
3. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 29:40 + 1:59
4. Pohl Zdeněk SRK7606 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:45 + 3:04
5. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 31:11 + 3:30
6. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 31:52 + 4:11
7. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 32:01 + 4:20
8. Pompach Petr TAP7801 C KOB TRETRA Praha 32:26 + 4:45
9. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 32:35 + 4:54
10. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:18 + 5:37
11. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 33:22 + 5:41
12. Sládeček Petr RIC7702 C OB Říčany 34:46 + 7:05
13. Geisler Michal DKL7500 C KOB Kladno 37:06 + 9:25
14. Čejka Tomáš 6KC7300 Neregistrovaný 37:55 + 10:14
15. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 38:21 + 10:40
16. Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 38:35 + 10:54
17. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 39:02 + 11:21
18. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 39:26 + 11:45
19. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 41:51 + 14:10
20. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 42:23 + 14:42
21. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 44:21 + 16:40
22. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 44:29 + 16:48
23. Matys Jan DOR8001 OK Dobříš 49:01 + 21:20
24. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 49:07 + 21:26
25. Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 49:28 + 21:47
26. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 49:43 + 22:02
27. Křížek Filip MAS7800 C KČT Aš 50:18 + 22:37
28. Zábranský Luboš SLA7400 C SKOB Slaný 53:16 + 25:35
29. Lorenc Václav DOR7200 C OK Dobříš 53:26 + 25:45
30. Pilař Marek 5BX7700 Čepíci 54:13 + 26:32
31. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 68:40 + 40:59
32. Kaplan Daniel PDY7700 C Běhej Poděbrady 90:06 + 62:25
Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno DISK
Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H45
3.24 km, 140 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 27:50
2. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 28:22 + 0:32
3. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 28:34 + 0:44
4. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 29:08 + 1:18
5. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 29:29 + 1:39
6. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 30:37 + 2:47
7. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 31:14 + 3:24
8. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 31:23 + 3:33
9. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 31:54 + 4:04
10. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 32:01 + 4:11
11. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 32:15 + 4:25
12. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 32:25 + 4:35
13. Škrabálek Jan 11C7001 Letci v akci 34:17 + 6:27
14. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:41 + 6:51
15. Háněl Jaromír ZVO6801 C OB SK Zvole 35:07 + 7:17
16. Šimek Tomáš FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:35 + 7:45
17. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB TRETRA Praha 35:54 + 8:04
18. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 36:51 + 9:01
19. Bulíř Jiří TAP KOB TRETRA Praha 37:13 + 9:23
20. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 37:26 + 9:36
21. Šustr Pavel KSH7001 C OB Kašperské Hory 37:26 + 9:36
22. Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 37:37 + 9:47
23. Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 38:58 + 11:08
24. Ždimera Zdeněk LME7000 C SK Los Mělník 39:27 + 11:37
25. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 40:29 + 12:39
26. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 40:49 + 12:59
27. Brachtl Daniel ZVO6902 C OB SK Zvole 41:24 + 13:34
28. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 41:35 + 13:45
29. Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 41:47 + 13:57
30. Strnad Pavel HCE7100 C TJ Hostivice 42:08 + 14:18
31. Jonáš Radek ZVO6901 C OB SK Zvole 43:51 + 16:01
32. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 43:55 + 16:05
33. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 44:19 + 16:29
34. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 44:27 + 16:37
35. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 45:52 + 18:02
36. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 47:07 + 19:17
37. Kraml Martin ZVO7102 C OB SK Zvole 49:16 + 21:26
38. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 52:00 + 24:10
39. Málek Martin 8FX6500 TJ Sokol Kobylisy 52:26 + 24:36
40. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 52:42 + 24:52
41. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 55:41 + 27:51
42. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 55:44 + 27:54
43. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 56:32 + 28:42
44. Šomvársky Ján NNN5500 Neregistrovaní (NNN) 63:45 + 35:55
45. Zmátlo Radek TAP6400 KOB TRETRA Praha 64:07 + 36:17
46. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 70:28 + 42:38
47. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:33 + 45:43
48. Řada Richard DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka 77:56 + 50:06
Rakovec Michal SCP6901 C OK Sparta Praha DISK
H55
2.99 km, 120 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 27:57
2. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 29:42 + 1:45
3. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 30:29 + 2:32
4. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 30:31 + 2:34
5. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 33:07 + 5:10
6. Soukup Václav VSP5600 C USK Praha 33:31 + 5:34
7. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:37 + 6:40
8. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 35:30 + 7:33
9. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 36:20 + 8:23
10. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 36:45 + 8:48
11. Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 37:44 + 9:47
12. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 37:58 + 10:01
13. Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 38:29 + 10:32
14. Chotětický Václav MAS5200 C KČT Aš 39:43 + 11:46
15. Dudík Petr DOR5500 C OK Dobříš 40:45 + 12:48
16. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 41:08 + 13:11
17. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 41:19 + 13:22
18. Lustig Zdeněk DKP5601 C Oddíl OB Kotlářka 42:49 + 14:52
19. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 45:33 + 17:36
20. Dlouhý Jiří DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka 45:52 + 17:55
21. Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 46:48 + 18:51
22. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 50:12 + 22:15
23. Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 66:50 + 38:53
Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava DISK
Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš DISK
H65
2.39 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujan Sláva DKL4800 C KOB Kladno 24:30
2. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 28:30 + 4:00
3. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 29:50 + 5:20
4. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 31:53 + 7:23
5. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 32:13 + 7:43
6. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 33:55 + 9:25
7. Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 34:40 + 10:10
8. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 35:26 + 10:56
9. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 36:14 + 11:44
10. Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha 38:00 + 13:30
11. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 38:22 + 13:52
12. Zábranský Emil SLA4200 C SKOB Slaný 38:55 + 14:25
13. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 39:20 + 14:50
14. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 42:27 + 17:57
15. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 43:25 + 18:55
16. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:26 + 19:56
17. Šťovíček Jan DVP5001 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 45:10 + 20:40
18. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 47:56 + 23:26
19. Šerák Zdeněk MKP4200 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 70:29 + 45:59
20. Šplíchal Jiří OKP4500 C SK OK 24 Praha 73:39 + 49:09
21. Kouba Milan DOR OK Dobříš 83:12 + 58:42
Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
H75
1.67 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 28:50
2. Bláha Svatopluk SJP3501 C KČT Slavoj Praha 31:50 + 3:00
3. Vondra Jaroslav FSP3300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:38 + 3:48
4. Ďurčat Jozef DKP3800 C Oddíl OB Kotlářka 39:09 + 10:19
5. Hanák Milan FSP3400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:13 + 10:23
6. Louša František KPY3700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:50 + 14:00
HDR
1.83 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 15:21
2. Zápotocký Tomáš NER 18:15 + 2:54
3. Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 18:17 + 2:56
4. Pangrácová Eva MFP1051 C VŠSK MFF UK Praha 18:29 + 3:08
5. Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB TRETRA Praha 19:14 + 3:53
6. Kott Šimon NER 19:36 + 4:15
7. Kott Štěpán NER 20:03 + 4:42
8. Mála Matyáš MAS0800 C KČT Aš 20:22 + 5:01
9. Mála Tomáš MAS0904 KČT Aš 20:24 + 5:03
10. Kohoutek Ladislav SLA1000 C SKOB Slaný 20:25 + 5:04
11. Málová Anna MAS0405 KČT Aš 20:40 + 5:19
12. Kubátová Marie NER 21:05 + 5:44
13. Svoboda Filip ROZ OK Roztoky 22:13 + 6:52
14. Kuchař Jan NER 22:20 + 6:59
15. Vavrečka Matyáš NER 22:32 + 7:11
16. Vraspír Jan Marcus PDY0405 C Běhej Poděbrady 22:45 + 7:24
17. Malinská Anička NER 22:54 + 7:33
18. Chlubna Patrik PDY0802 C Běhej Poděbrady 23:01 + 7:40
19. Evelína Bolinová FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:11 + 7:50
20. Lazar David 9HX1000 Lazarovi 24:05 + 8:44
21. Horák František PDY0404 C Běhej Poděbrady 24:07 + 8:46
22. Fábin Eduard PDY Běhej Poděbrady 24:09 + 8:48
23. Pavlík Mojmír PDY0403 C Běhej Poděbrady 24:12 + 8:51
24. Magazu Sophia NER 24:18 + 8:57
25. Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 24:23 + 9:02
26. Matějka Marek NER 24:25 + 9:04
27. Štěpán Šimon PDY0501 C Běhej Poděbrady 24:31 + 9:10
28. Cajthamlová Anna DKP1050 Oddíl OB Kotlářka 24:33 + 9:12
29. Maceška Stanislav Josef DKP0903 Oddíl OB Kotlářka 25:14 + 9:53
30. Pospíšil Filip BZP Báječné ženy v orientačním běhu 25:22 + 10:01
31. Cajthamlová Barbora DKP1250 Oddíl OB Kotlářka 25:26 + 10:05
32. Lenk Daniel DOK OK Doksy 25:28 + 10:07
33. Doleželová Jolana KTA1151 C SK Kotnov Tábor 25:32 + 10:11
34. Janda Martin NER 26:31 + 11:10
35. Malinská Eliška NER 26:49 + 11:28
36. Petriláková Amálie DOR0953 OK Dobříš 27:05 + 11:44
37. Štěpánová Eliška PDY0752 C Běhej Poděbrady 28:11 + 12:50
38. Pavlík Vojtěch PDY0801 C Běhej Poděbrady 28:14 + 12:53
39. Manda Antonín NER 28:38 + 13:17
40. Paulíny Jakub TAP0902 C KOB TRETRA Praha 28:41 + 13:20
41. Pompachová Natálie TAP0952 KOB TRETRA Praha 28:48 + 13:27
42. Čížek Michal PDY0803 C Běhej Poděbrady 28:57 + 13:36
43. Stříbrný Vilém LBE0900 C TJ Lokomotiva Beroun 29:39 + 14:18
44. Šimon Trop FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:05 + 14:44
45. Píšová Zuzana PDY0451 C Běhej Poděbrady 30:09 + 14:48
46. Pilař Jiří 5BX1300 Čepíci 30:12 + 14:51
47. Skořepová Štěpánka PDY Běhej Poděbrady 30:15 + 14:54
48. Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 30:30 + 15:09
49. Lhotský Marek DVP1005 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 30:55 + 15:34
50. Ledinská Lucie NER 30:58 + 15:37
51. Darmovzal Šimon PGP1001 SK Praga 31:01 + 15:40
52. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 31:08 + 15:47
53. Cichra Patrik NNN0000 Neregistrovaní (NNN) 31:09 + 15:48
54. Foučková Ema 52X1150 SnailSquad 31:31 + 16:10
55. Chumová Lada SLP1250 C OOB Slavia Praha 31:38 + 16:17
56. Šmirerová Antonie PDY0650 C Běhej Poděbrady 31:42 + 16:21
57. Dřízhalová Anna MLA1051 MLOK Mariánské Lázně 31:59 + 16:38
58. Novák Martin PDY0500 C Běhej Poděbrady 32:03 + 16:42
59. Procházková Aneta DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 32:08 + 16:47
60. Uhlířová Marie LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun 32:19 + 16:58
61. Uhlířová Eliška LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun 32:22 + 17:01
62. Bílá Adéla PDY0753 C Běhej Poděbrady 32:24 + 17:03
63. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 33:27 + 18:06
64. Kuchař Vojtěch NER 34:41 + 19:20
65. Kučerová Eva NNN1001 Neregistrovaní (NNN) 34:46 + 19:25
66. Procházka Mikuláš NER 34:50 + 19:29
67. Arnošt Daniel DOR1200 C OK Dobříš 35:17 + 19:56
68. Havlová Veronika KNC0900 Sokol Kostelec n. Č. l. 35:42 + 20:21
69. Volková Ema PDY0750 C Běhej Poděbrady 36:31 + 21:10
70. Novotný Mikuláš PDY0702 C Běhej Poděbrady 36:33 + 21:12
71. Havlák Tobiáš ROU SKOB Roudnice nad Labem 37:00 + 21:39
72. Píšová Tereza PDY Běhej Poděbrady 37:21 + 22:00
73. Datel Adam DKL1100 C KOB Kladno 39:02 + 23:41
74. Lounek Alexandr PDY1100 C Běhej Poděbrady 41:14 + 25:53
75. Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 42:07 + 26:46
76. Jedličková Tereza DKL0550 C KOB Kladno 42:12 + 26:51
77. Francová Emily PDY0951 C Běhej Poděbrady 43:07 + 27:46
78. Mazůrek Hubert 5BX1301 Čepíci 44:04 + 28:43
79. Slavíková Julie FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:16 + 28:55
80. Andrade Telmo 24C7400 OK Vršovice 44:48 + 29:27
81. Sláma Kryštof NER 46:27 + 31:06
82. Novotný Metoděj NER 46:34 + 31:13
83. Nitsch Ondřej FSP1000 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:55 + 31:34
84. Nedbalová Magdalena MFP1053 C VŠSK MFF UK Praha 49:26 + 34:05
85. Černý Ota 5BX7801 Čepíci 50:44 + 35:23
86. Filipová Šárka KRP1450 C SK KOURA 50:55 + 35:34
87. Šťovíček Jan DVP1001 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 51:19 + 35:58
88. Šťovíček Filip DVP1201 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 51:52 + 36:31
89. Khelová Bára SCP1350 C OK Sparta Praha 52:20 + 36:59
90. Lhotská Linda DVP1251 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 54:20 + 38:59
91. Slavíková Johana FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:09 + 41:48
92. Mrázek Václav NER 62:02 + 46:41
93. Ratmajer Ondřej PDY0700 C Běhej Poděbrady 62:57 + 47:36
94. Wohanková Michaela VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:15 + 51:54
95. Pucherna Štěpán TAP1400 C KOB TRETRA Praha 69:27 + 54:06
96. Vrabcová Olívie SCP1450 C OK Sparta Praha 85:44 + 70:23
Dobiášová Eliška ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Dobiáš Jaromír ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Janda Vítek NER DISK
P
2.00 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 15:54
2. Brettl František PGP7777 SK Praga 17:12 + 1:18
3. Jitka Sotonová TAP7979 KOB TRETRA Praha 17:26 + 1:32
4. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 18:19 + 2:25
5. Neuer Pavel DOR7502 OK Dobříš 18:20 + 2:26
6. Bažata Miroslava KAM7650 C OK Kamenice 18:40 + 2:46
7. Fábinová Iva PDY Běhej Poděbrady 19:02 + 3:08
8. Obojživelný Hroch Hroši 20:04 + 4:10
9. Černý Daniel 6YC7201 Neregistrovaní 20:59 + 5:05
10. Nechvíle Daniel PDY9600 C Běhej Poděbrady 21:22 + 5:28
11. Kučera Petr DOR7700 OK Dobříš 21:22 + 5:28
12. Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 21:30 + 5:36
13. Budský Matyáš NER 21:57 + 6:03
14. Budský Šimon NER 22:35 + 6:41
15. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 22:36 + 6:42
16. Michal Koc NNN6879 Neregistrovaní (NNN) 22:51 + 6:57
17. Vrabcová Jindra SCP6151 C OK Sparta Praha 24:12 + 8:18
18. Füllsack David DOR8000 OK Dobříš 24:26 + 8:32
19. Janasová Barbora PGP7152 C SK Praga 25:08 + 9:14
20. Krákorová Iva NER 26:21 + 10:27
21. Paulus Jan NER 26:22 + 10:28
22. Kymlová Šárka 8FX8350 TJ Sokol Kobylisy 26:29 + 10:35
23. Trop Vladimír NER 27:00 + 11:06
24. Paulusová Adéla NER 27:02 + 11:08
25. Ledinská Eliška DKP Oddíl OB Kotlářka 27:38 + 11:44
26. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 27:52 + 11:58
27. Paulusová Aneta NER 28:02 + 12:08
28. Neuerová Kateřina DOR7852 OK Dobříš 28:22 + 12:28
29. Havláková Daniela ROU7951 C SKOB Roudnice nad Labem 28:51 + 12:57
30. Adamec Miroslav PDY8100 C Běhej Poděbrady 29:00 + 13:06
31. Paulusová Dagmar NER 29:19 + 13:25
32. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 29:48 + 13:54
33. Cichrová Iveta 1LC7750 Klub Miki 31:23 + 15:29
34. Kučerová Michaela NER 32:07 + 16:13
35. Bohatá Pavla UVP7450 C Slovan Praha 32:11 + 16:17
36. Koubková Daniela DOR7451 OK Dobříš 32:52 + 16:58
37. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB TRETRA Praha 35:57 + 20:03
38. Petrilák Miroslav NER 36:54 + 21:00
39. Černá Jana 6YC7202 Neregistrovaní 36:55 + 21:01
40. Rejšková Blanka KAM7751 C OK Kamenice 37:20 + 21:26
41. Snížek Vlastimil NER 39:09 + 23:15
42. Halberstadt Tomáš KAM OK Kamenice 39:46 + 23:52
43. Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 40:23 + 24:29
44. Manda František NER 41:03 + 25:09
45. Hradilová Katarína HCE7350 C TJ Hostivice 41:20 + 25:26
46. Halberstadtová Stanislava KAM OK Kamenice 42:55 + 27:01
47. Halberstadt Patrik KAM OK Kamenice 43:57 + 28:03
48. Čížek Petr PDY Běhej Poděbrady 45:26 + 29:32
49. Chloupek Radek SLP4001 C OOB Slavia Praha 47:34 + 31:40
50. Moláčková Klára NER 47:37 + 31:43
51. Moláček Jonáš NER 47:43 + 31:49
52. Káninská Hana PDY7450 C Běhej Poděbrady 47:58 + 32:04
53. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 51:32 + 35:38
54. Šťovíčková Zdena DVP4951 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 52:04 + 36:10
55. Beňová Pavlína NER 55:01 + 39:07
56. Kovandová Kamila KPY0550 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:36 + 39:42
57. Řídká Tereza KPY0451 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:45 + 40:51
58. Vaňha Jan KPY0503 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:19 + 44:25
59. Nováková Safandová PDY Běhej Poděbrady 65:26 + 49:32
60. Jankovcová Marie NER 68:11 + 52:17
61. Pavlíková Gábina PDY Běhej Poděbrady 68:49 + 52:55
62. Volková Volková DDY 71:25 + 55:31
63. Hrstková Michaela PDY Běhej Poděbrady 71:58 + 56:04
Šíma Ondřej NNN1016 Neregistrovaní (NNN) DISK
Wohanková Kateřina VRL7955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
T3
2.89 km, 100 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Jana TUR7850 C OOB TJ Turnov 29:52
2. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 34:08 + 4:16
3. Svoboda Jiří ROZ OK Roztoky 36:26 + 6:34
4. Šubrtová Věra TAP8151 C KOB TRETRA Praha 37:29 + 7:37
5. Bartoň Jaroslav PGP8708 C SK Praga 38:05 + 8:13
6. Kurz Matouš NNN1000 Neregistrovaní (NNN) 38:59 + 9:07
7. Pospíšil Radek 5SX7800 Májovci 39:10 + 9:18
8. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 40:36 + 10:44
9. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 41:44 + 11:52
10. Hájková Soňa ZVO6951 OB SK Zvole 45:21 + 15:29
11. Moravec Stanislav 52X7200 SnailSquad 48:18 + 18:26
12. Bártíková Irena VSP7461 C USK Praha 48:43 + 18:51
13. Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka 49:02 + 19:10
14. Havlíčková Kateřina DOR7650 OK Dobříš 50:40 + 20:48
15. Ležíková Marie NNN1022 Neregistrovaní (NNN) 51:52 + 22:00
16. Mašková Kateřina NNN1021 Neregistrovaní (NNN) 51:55 + 22:03
17. Pfeiferová Zuzana NNN1020 Neregistrovaní (NNN) 51:57 + 22:05
18. Sehnal Tomáš PDY6700 C Běhej Poděbrady 52:16 + 22:24
19. Paldusová Daniela 9JC7900 neregistrovaní - Všenory 54:20 + 24:28
20. Bednářová Barbora 6KC7650 Neregistrovaný 54:24 + 24:32
21. Kučerová Lenka SLA7963 SKOB Slaný 54:32 + 24:40
22. Havlíček Tomáš DOR5801 OK Dobříš 56:45 + 26:53
23. Lazarova Pavla 9HX7600 Lazarovi 57:00 + 27:08
24. Šubrt Evžen TAP8000 KOB TRETRA Praha 59:38 + 29:46
25. Nosek Jan VSP6910 C USK Praha 59:50 + 29:58
26. Bláhová Kateřina SJP7350 C KČT Slavoj Praha 60:43 + 30:51
27. Čech Zdeněk ROZ7300 C OK Roztoky 60:54 + 31:02
28. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 61:19 + 31:27
29. Chmelařová Zuzana 9GX7700 Chmelíci 64:52 + 35:00
30. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 65:38 + 35:46
31. Nosková Pavla VSP7261 C USK Praha 67:13 + 37:21
32. Sehnal Vojtěch PDY9800 C Běhej Poděbrady 67:43 + 37:51
33. Pokorná Linda PGP0350 C SK Praga 72:04 + 42:12
34. Berounský Petr WTF7203 77:59 + 48:07
35. Soukupová Věra NER 79:04 + 49:12
36. Bartoňová Radka PGP SK Praga 81:00 + 51:08
37. Šmídová Helena NER 105:22 + 75:30
Chmelař Bohumil 9GX7200 Chmelíci DISK
Priehodová Kateřina NER DISK
Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Sladký Jiří NER DISK
T5
4.67 km, 185 m, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubát Petr NER 46:46
2. Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové 48:36 + 1:50
3. Přibyl Ivan 5900PFP 49:04 + 2:18
4. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 50:53 + 4:07
5. Soukup Pavel NER 52:11 + 5:25
6. Doležel Tomáš KTA7701 C SK Kotnov Tábor 54:41 + 7:55
7. Šťovíček Jan DVP7703 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 58:33 + 11:47
8. Adámek Alan NER 59:55 + 13:09
9. Lhotský Petr DVP7707 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 59:55 + 13:09
10. Málek Martin 8FX8900 TJ Sokol Kobylisy 60:48 + 14:02
11. Křemen Štěpán NNN7878 Neregistrovaní (NNN) 64:03 + 17:17
12. Kott Alan NER 64:38 + 17:52
13. Martan Jaroslav NNN1018 Neregistrovaní (NNN) 73:13 + 26:27
14. Černý David HCE1819 TJ Hostivice 73:22 + 26:36
15. Dittrtová Lucie LME6852 C SK Los Mělník 77:11 + 30:25
16. Černý Radomír HCE6901 C TJ Hostivice 79:40 + 32:54
17. Martin Ouda 6KC-000 Neregistrovaný 89:28 + 42:42
18. Černá Kateřina HCE1821 TJ Hostivice 98:01 + 51:15
19. Černý Petr HCE1820 TJ Hostivice 101:10 + 54:24
20. Bořilová Magdaléna NER 112:38 + 65:52
21. Bořil Adam NER 136:30 + 89:44
22. Votavová Renata KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l. 152:47 + 106:01
23. Bořil Pavel NER 187:44 + 140:58
Přibylová Eva 6950PFP DISK
Chmelíková Tereza PGP8754 C SK Praga DISK
Šuser Václav NNN1023 Neregistrovaní (NNN) DISK
Paulino Jose MKP8600 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. DISK