2018    2019    2020    2021    2022   
  leden   únor   březen   duben   květen   červen   červenec   srpen   září   říjen   listopad   prosinec  Filtr data
 Vše   OB   LOB   MTBO   TRAIL 
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V
2019-01-26-126.01.2019
STC, DKL STC - Středočeská oblast
DKL - KOB Kladno
P, StČ OB S S 0002020
2019-01-27-127.01.2019
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB KL OST 00177177 V
2019-01-31-131.01.2019
TAP TAP - KOB Tretra Praha
P OB NOB ZL 0004949 V
2019-02-09-109.02.2019
CST CST - OB Strakonice
JČ, P, StČ, ZČ OB MS OST 0002727 V
2019-03-09-109.03.2019
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KL ZL 00355355 V
2019-03-10-110.03.2019
HCE HCE - TJ Hostivice
P, StČ OB SP ZL 00191191 V
2019-03-17-117.03.2019
PGP PGP - SK Praga
P OB SP ZL 00137137 V
2019-03-24-124.03.2019
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
JE, P, StČ OB KL 012721272 OPV
2019-03-30-130.03.2019
SLA SLA - SKOB Slaný
P, StČ MTBO MS OST 0005858 V
2019-03-30-130.03.2019
SLA SLA - SKOB Slaný
P, StČ OB NOB OM 00126126 OPV
2019-03-31-131.03.2019
SLA SLA - SKOB Slaný
P, StČ OB KT 00966966 OPV
2019-04-06-106.04.2019
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB SP OM 00904904 OPV
2019-04-07-107.04.2019
EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha
P, StČ OB KT 00957957 OPV
2019-04-13-113.04.2019
PGP PGP - SK Praga
JE, P, StČ OB ST OM 00169169 V
2019-04-19-019.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB ET ET 017181718 V
2019-04-19-119.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KT E 015121512 OPV
2019-04-20-120.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 015091509 OPV
2019-04-21-121.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 014491449 OPV
2019-04-27-127.04.2019
ZVO ZVO - OB SK Zvole
P, StČ OB SC OST 00000
2019-04-28-128.04.2019
SCP SCP - OK Sparta Praha
P, StČ OB KL 00896896 V
2019-05-01-101.05.2019
SPC SPC - SPORTICUS team
P MTBO KT OST 00108108 V
2019-05-01-101.05.2019
SPC SPC - SPORTICUS team
P, StČ OB SP 011811181 V
2019-05-08-108.05.2019
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KT OM 012411241 OPV
2019-05-15-115.05.2019
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
P, StČ OB KT OST 00382382 V
2019-05-15-115.05.2019
ZVO ZVO - OB SK Zvole
P, StČ OB SP OST 00000 V
2019-05-16-116.05.2019
STC, DKL STC - Středočeská oblast
DKL - KOB Kladno
P, StČ OB KT OST 00554554 V
2019-05-22-122.05.2019
TJP TJP - TJ Sokol Troja
P, StČ OB KT OST 00479479 V
2019-05-25-125.05.2019
SOB, RIC SOB - SOBSA
RIC - OB Říčany
ČR, P, StČ OB KL OST 00000 V
2019-05-25-125.05.2019
RIC RIC - OB Říčany
P, StČ OB KL 010281028 OPV
2019-05-29-129.05.2019
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB KT OST 00569569 V
2019-06-04-104.06.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
P OB KT OST 0002828 V
2019-06-05-105.06.2019
TAP TAP - KOB Tretra Praha
P, StČ OB SP OST 00489489 V
2019-06-09-109.06.2019
LME LME - SK Los Mělník
P, StČ OB KT 00893893 V
2019-06-12-112.06.2019
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB SP OST 00482482 V
2019-06-15-115.06.2019
SOB SOB - SOBSA
P, StČ OB KT OST 00000 V
2019-06-18-118.06.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
P OB KT OST 0003131 V
2019-06-19-119.06.2019
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB ST OST 00169169 V
2019-06-25-125.06.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
P OB KL OST 0003535 V
2019-07-09-109.07.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
P OB KT OST 0005757 V
2019-07-16-116.07.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
P OB KT OST 0005454 V
2019-07-30-130.07.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
P OB KT OST 0005252 V
2019-08-13-113.08.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
P OB KT OST 0005656 V
2019-08-20-120.08.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
P OB KT OST 0006464
2019-08-27-127.08.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
P OB KT OST 0007676 V
2019-08-28-128.08.2019
TAP TAP - KOB Tretra Praha
P, VY OB KT OST 0004545
2019-09-03-103.09.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
P OB KT OST 0005757 V
2019-09-10-110.09.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
P OB KL OST 0005252 V
2019-09-18-118.09.2019
ZVO ZVO - OB SK Zvole
P, StČ OB KT OST 0005555 V
2019-09-18-118.09.2019
ZVO ZVO - OB SK Zvole
P, StČ OB ST OST 0007777 V
2019-09-24-124.09.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
P OB KT OST 0006969 V
2019-09-26-126.09.2019
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB SP OST 00124124 V
2019-09-28-128.09.2019
SOB, OPI SOB - SOBSA
OPI - Orientační sporty Písek
ČR, P, StČ OB KL OST 00000
2019-09-28-128.09.2019
DKL DKL - KOB Kladno
P, StČ OB SP 00514514 OPV
2019-09-28-128.09.2019
DKL DKL - KOB Kladno
P, StČ OB SP OST 000055
2019-09-29-129.09.2019
SOB, OPI SOB - SOBSA
OPI - Orientační sporty Písek
ČR, P, StČ OB ST OST 00000
2019-09-29-129.09.2019
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
P, StČ OB KL 00912912 OPV
2019-10-08-108.10.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
P OB KT OST 0006161 V
2019-10-12-112.10.2019
TAP TAP - KOB Tretra Praha
P, StČ OB KT 00824824 V
2019-10-13-113.10.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P, StČ OB KL 00815815 V
2019-10-19-119.10.2019
JES JES - OK Rakovník
P, StČ, ZČ OB KT 010351035 V
2019-10-20-120.10.2019
MKP, KNC MKP - SK GORDIC Praha Kačerov
KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.
P, StČ OB SP 00789789 V
2019-10-22-122.10.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
P OB KL OST 0007171 V
2019-10-31-131.10.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB NOB OST 00648648 V
2019-11-03-103.11.2019
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KL 00989989 OPV
2019-11-15-115.11.2019
TEP, 11L TEP - Tempo Praha
11L - HULK team
P, StČ OB ST OST 00000
2019-11-17-117.11.2019
SLP SLP - OOB Slavia Praha
ČR, P OB SC OST 00336336 OPV
2019-11-30-130.11.2019
SCP SCP - OK Sparta Praha
P, StČ OB KL ZL 00187187 V
2019-12-03-103.12.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB SP OST 00273273 V
2019-12-05-105.12.2019
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB NOB OST 00128128 V
2019-12-07-107.12.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
P OB KL ZL 00278278 V
2019-12-13-113.12.2019
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KL OST 0007474 V
2019-12-22-122.12.2019
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB NOB ZL 00195195 OPV
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V