Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
08.05.2019
Místo konání:
Louka u sportovního centra Olympia Wellness, Květoslava Mašity 409, Všenory
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Červená hlína západ
Ředitel závodu:
Semík Jan
Hlavní rozhodčí:
Uher Petr - R3
Stavitel tratí:
Bořánek Petr - R1
JURY:
Seidl Miroslav, Gregorová Kamila, Folprecht Eduard
Protokol:
Závod proběhl za příjemného jarního počasí za teploty 10-15°C, nebyl podán žádný protest proti jeho průběhu, jury tedy nemusela jednat. Během závodu se zranil 1 závodník, který byl ošetřen v cíli, kromě tohoto úrazu byly ošetřeny v cíli jen drobné oděrky. Závodu se zúčastnilo 1241 závodníků + příchozí.
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     H90     T1     T2     T3     T4     T5     T5U     TF    
D10
1.80 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Barbora PGP0951 C SK Praga 14:56
2. Hrušková Tereza PGP0953 C SK Praga 16:57 + 2:01
3. Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:33 + 2:37
4. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 17:38 + 2:42
5. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 20:36 + 5:40
6. Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany 20:38 + 5:42
7. Andělová Viktorie VPM1155 C KOS Slavia Plzeň 23:15 + 8:19
8. Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 23:17 + 8:21
9. Vodrážková Barbora VPM1050 C KOS Slavia Plzeň 25:05 + 10:09
10. Šunková Sára LOU1051 C SK Moravan Louňovice 26:14 + 11:18
11. Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 26:25 + 11:29
12. Ptáčková Barbora DKP0954 C Oddíl OB Kotlářka 26:37 + 11:41
13. Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB Tretra Praha 29:22 + 14:26
14. Hánělová Lucie ZVO0952 C OB SK Zvole 29:34 + 14:38
15. Pangrácová Eva MFP1051 C Matfyz Praha 30:16 + 15:20
16. Benáková Natálie TAP0956 C KOB Tretra Praha 30:55 + 15:59
17. Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 31:38 + 16:42
18. Kolářová Veronika LOU1050 C SK Moravan Louňovice 32:17 + 17:21
19. Blahutová Lucie MFP0950 C Matfyz Praha 32:37 + 17:41
20. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 33:46 + 18:50
21. Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 34:38 + 19:42
22. Pecklová Laura DOR1150 C OK Dobříš 35:49 + 20:53
23. Svobodová Ema ODV0951 C TJ Aero Odolena Voda 36:27 + 21:31
24. Svatá Lucie PGP0952 C SK Praga 36:51 + 21:55
25. Havlová Veronika KNC0950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 37:09 + 22:13
26. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 38:57 + 24:01
27. Horová Vendula LBE1050 C TJ Lokomotiva Beroun 45:32 + 30:36
28. Dlouhá Julie PGP1051 C SK Praga 46:49 + 31:53
29. Pompachová Natálie TAP0952 C KOB Tretra Praha 48:13 + 33:17
30. Kváčová Anna DKP1051 C Oddíl OB Kotlářka 49:15 + 34:19
31. Řepková Anna PGP1052 C SK Praga 50:39 + 35:43
32. Štěpánková Emma TAP0953 C KOB Tretra Praha 52:21 + 37:25
33. Stará Magdalena FSP1051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:21 + 48:25
34. Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 73:23 + 58:27
D10F
1.70 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoňová Elena FSP0953 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:59
2. Zavadilová Adéla VSP1153 C USK Praha 19:12 + 0:13
3. Kopecká Marie VSP0951 C USK Praha 21:01 + 2:02
4. Hrušková Gabriela PGP1150 C SK Praga 21:42 + 2:43
5. Blehová Barbora DOR1151 C OK Dobříš 24:16 + 5:17
6. Jirásková Viola VSP1151 C USK Praha 24:32 + 5:33
7. Dobyášová Adéla KAM1051 C OK Kamenice 24:35 + 5:36
8. Vondráčková Jolana DKP1058 C Oddíl OB Kotlářka 25:03 + 6:04
9. Jirásková Mia VSP1150 C USK Praha 26:37 + 7:38
10. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 31:09 + 12:10
11. Bašusová Olga KAM1250 C OK Kamenice 31:35 + 12:36
12. Snížková Žofie DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka 31:41 + 12:42
13. Magazu Sophia DOR1152 C OK Dobříš 31:52 + 12:53
14. Šavelová Kateřina DKP1154 C Oddíl OB Kotlářka 31:58 + 12:59
15. Hezká Adéla DOR1053 C OK Dobříš 33:48 + 14:49
16. Břízková Alžběta LOU1153 C SK Moravan Louňovice 33:49 + 14:50
17. Rejšková Klára KAM1251 C OK Kamenice 34:01 + 15:02
18. Procházková Aneta DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka 35:42 + 16:43
19. Kučerová Eva SLP1050 C OOB Slavia Praha 35:57 + 16:58
20. Lázničková Eliška LOU1052 C SK Moravan Louňovice 36:28 + 17:29
21. Uhlíková Augustina DKP1056 C Oddíl OB Kotlářka 36:45 + 17:46
22. Svobodová Adéla ODV1150 C TJ Aero Odolena Voda 36:59 + 18:00
23. Neškudlová Anna KAM1152 C OK Kamenice 37:25 + 18:26
24. Hrstková Eliška SLA1053 C SKOB Slaný 38:52 + 19:53
25. Kolářová Zuzana LOU1250 C SK Moravan Louňovice 39:42 + 20:43
26. Stanovská Hana 0390002 Rýže 40:56 + 21:57
27. Müllerová Karla VSP1351 USK Praha 42:50 + 23:51
28. Matoušková Kateřina SPC0955 C SPORTICUS team 45:48 + 26:49
Tvrdková Sofie Anna DOR1055 C OK Dobříš DISK
Reichelová Šárka 0130004 bez klubu DISK
Topičová Laura LOU1152 C SK Moravan Louňovice DISK
Benešová Ludmila FSP1151 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Bolinová Evelína FSP1150 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
D12
2.20 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 21:00
2. Gelnerová Markéta KRL0952 C Kometa Kralovice 22:31 + 1:31
3. Mullis Carolina DKP0951 B Oddíl OB Kotlářka 23:55 + 2:55
4. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 24:06 + 3:06
5. Fibírová Lucie FSP0777 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:00 + 4:00
6. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 26:18 + 5:18
7. Černá Adéla HCE0850 C TJ Hostivice 26:34 + 5:34
8. Kašparová Alžběta DOR0753 B OK Dobříš 26:59 + 5:59
9. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 27:51 + 6:51
10. Gajdová Michaela VSP0752 B USK Praha 28:01 + 7:01
11. Mikulová Tereza ZVO0851 C OB SK Zvole 28:36 + 7:36
12. Fialová Kateřina DOR0754 B OK Dobříš 28:37 + 7:37
13. Mayerová Daniela KSH0852 B OB Kašperské Hory 29:18 + 8:18
14. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 30:42 + 9:42
15. Stará Barbora FSP0752 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:54 + 9:54
16. Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 31:14 + 10:14
17. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 31:40 + 10:40
18. Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 32:58 + 11:58
19. Vondráčková Alžběta DKP0864 C Oddíl OB Kotlářka 33:18 + 12:18
20. Gregorová Alice DKP0758 C Oddíl OB Kotlářka 33:37 + 12:37
21. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 34:16 + 13:16
22. Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 35:32 + 14:32
23. Břízková Anna LOU0851 C SK Moravan Louňovice 35:52 + 14:52
24. Kropáčová Zuzana KRL0754 C Kometa Kralovice 36:19 + 15:19
25. Bodurková Denisa KRL0752 B Kometa Kralovice 37:30 + 16:30
26. Vaughanová Sára LOU0853 C SK Moravan Louňovice 38:24 + 17:24
27. Sobotová Kateřina VPM0851 C KOS Slavia Plzeň 39:11 + 18:11
28. Lampová Amálie DKP0752 B Oddíl OB Kotlářka 39:26 + 18:26
29. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 39:38 + 18:38
30. Snížková Adéla DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka 39:51 + 18:51
31. Honzáková Nelka JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 40:23 + 19:23
32. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 40:55 + 19:55
33. Šunková Berta LOU0850 C SK Moravan Louňovice 41:59 + 20:59
34. Ellederová Eva TAP0860 C KOB Tretra Praha 42:10 + 21:10
35. Vařeková Marianna RIC0760 C OB Říčany 42:52 + 21:52
36. Matoušková Sára ODV0855 C TJ Aero Odolena Voda 44:21 + 23:21
37. Kuželová Ela FSP0750 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:40 + 24:40
38. Nekovářová Lucie RIC0757 C OB Říčany 47:41 + 26:41
39. Chudobová Eliška DKL0850 C KOB Kladno 47:47 + 26:47
40. Leinweberová Julie FSP0755 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:18 + 27:18
41. Krátká Linda ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem 48:53 + 27:53
42. Vlašaná Karolína DOR0751 C OK Dobříš 49:02 + 28:02
43. Pražanová Veronika DKL0751 C KOB Kladno 49:51 + 28:51
44. Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 52:41 + 31:41
45. Blehová Veronika DOR0852 C OK Dobříš 61:08 + 40:08
46. Mikovcová Magdalena TAP0858 C KOB Tretra Praha 62:18 + 41:18
47. Geffertová Agáta FSP0753 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:52 + 41:52
48. Syblíková Rozálie ODV0856 C TJ Aero Odolena Voda 64:18 + 43:18
49. Křečková Apolena KAM0755 C OK Kamenice 67:19 + 46:19
50. Votruba Hana TAP0855 C KOB Tretra Praha 74:56 + 53:56
51. Šavelová Julie DKP0863 C Oddíl OB Kotlářka 77:24 + 56:24
52. Vondráčková Maya FSP0756 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:39 + 56:39
53. Reichelová Helena 0130003 bez klubu 88:46 + 67:46
54. Hezká Tereza DOR0855 C OK Dobříš 93:31 + 72:31
55. Michalská Kristýna RIC0852 C OB Říčany 108:25 + 87:25
56. Stará Žofie FSP0851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 111:22 + 90:22
Hejsková Magdalena KAM0850 C OK Kamenice DISK
D14
2.80 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 31:03
2. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 31:31 + 0:28
3. Bambousková Julie DOR0650 B OK Dobříš 32:06 + 1:03
4. Pelantová Martina RIC0550 A OB Říčany 32:14 + 1:11
5. Kožíšková Kateřina LPM0652 B OK Lokomotiva Plzeň 33:07 + 2:04
6. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 33:10 + 2:07
7. Nováková Nina KAM0554 B OK Kamenice 35:08 + 4:05
8. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 36:45 + 5:42
9. Šantorová Eliška ROZ0552 B OK Roztoky 38:16 + 7:13
10. Škáchová Zuzana DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka 39:00 + 7:57
11. Housková Barbora DOR0655 B OK Dobříš 39:50 + 8:47
12. Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 40:13 + 9:10
13. Štěpová Kateřina PGP0657 B SK Praga 40:55 + 9:52
14. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 41:01 + 9:58
15. Beránková Šárka VPM0551 C KOS Slavia Plzeň 41:38 + 10:35
16. Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 43:03 + 12:00
17. Rážová Dorota PGP0653 B SK Praga 44:27 + 13:24
18. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 44:59 + 13:56
19. Honzáková Lenka JHB0551 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 45:37 + 14:34
20. Redlová Barbora SLA0650 B SKOB Slaný 45:39 + 14:36
21. Černá Justina HCE0652 B TJ Hostivice 46:18 + 15:15
22. Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš 46:32 + 15:29
23. Gelnerová Anna KRL0653 B Kometa Kralovice 47:09 + 16:06
24. Horáčková Michaela DKP0551 C Oddíl OB Kotlářka 48:15 + 17:12
25. Sotonová Šárka TAP0655 B KOB Tretra Praha 52:34 + 21:31
26. Fišarová Adéla KRL0651 C Kometa Kralovice 54:04 + 23:01
27. Kohoutová Zdeňka DKL0651 B KOB Kladno 54:05 + 23:02
28. Měšťanová Tereza TAP0653 B KOB Tretra Praha 54:39 + 23:36
29. Chobotová Klára ROZ0550 C OK Roztoky 56:03 + 25:00
30. Polívková Beáta RIC0652 B OB Říčany 56:08 + 25:05
31. Forštová Ema DOR0658 C OK Dobříš 57:42 + 26:39
32. Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 57:47 + 26:44
33. Lošťáková Sára LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:40 + 27:37
34. Chramostová Julie KAM0652 C OK Kamenice 59:03 + 28:00
35. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 64:55 + 33:52
36. Svobodová Julie FSP0651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:14 + 34:11
37. Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 66:46 + 35:43
38. Svobodová Adriana FSP0653 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:24 + 36:21
39. Šáchová Magdalena DOR0659 C OK Dobříš 68:07 + 37:04
40. Koubková Tereza DOR0651 C OK Dobříš 69:19 + 38:16
41. Heřmanová Aino DKP0659 C Oddíl OB Kotlářka 74:24 + 43:21
42. Neuerová Anna DOR0656 C OK Dobříš 75:13 + 44:10
43. Brodská Kateřina HCE0653 C TJ Hostivice 75:59 + 44:56
44. Pompachová Karolína TAP0652 B KOB Tretra Praha 76:30 + 45:27
45. Hudčeková Klára SLP0550 C OOB Slavia Praha 76:37 + 45:34
46. Kovandová Kamila KPY0550 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:07 + 48:04
47. Černá Anežka KPY0650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:56 + 49:53
48. Baxová Kateřina LBE0651 C TJ Lokomotiva Beroun 81:58 + 50:55
49. Hroňková Barbora VSP0650 C USK Praha 84:44 + 53:41
50. Michalská Sára RIC0656 C OB Říčany 85:01 + 53:58
51. Halašková Bára DKP0654 B Oddíl OB Kotlářka 85:09 + 54:06
52. Müllerová Hana HCE0650 C TJ Hostivice 85:51 + 54:48
53. Vosátková Eliška RIC0553 C OB Říčany 93:20 + 62:17
54. Pangracová Anna MFP0650 C Matfyz Praha 130:39 + 99:36
D16
2.80 km, 180 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 28:13
2. Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 30:12 + 1:59
3. Čapková Lucie KAM0459 B OK Kamenice 32:42 + 4:29
4. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 32:46 + 4:33
5. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 34:39 + 6:26
6. Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 34:59 + 6:46
7. Šafaříková Lucie OPI0350 B Orientační sporty Písek 35:28 + 7:15
8. Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 35:44 + 7:31
9. Nekvasilová Tereza DKP0459 B Oddíl OB Kotlářka 36:33 + 8:20
10. Beranová Hana VSP0455 B USK Praha 37:18 + 9:05
11. Baštová Julie DOR0353 B OK Dobříš 37:19 + 9:06
12. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 38:22 + 10:09
13. Kopecká Valentýna VSP0453 B USK Praha 38:52 + 10:39
14. Tomášková Linda TAP0455 C KOB Tretra Praha 40:24 + 12:11
15. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 40:51 + 12:38
16. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 42:04 + 13:51
17. Jirasová Anežka DOR0350 C OK Dobříš 43:40 + 15:27
18. Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 43:55 + 15:42
19. Kodejšová Markéta VSP0458 B USK Praha 43:59 + 15:46
20. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 44:20 + 16:07
21. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:30 + 16:17
22. Končická Kateřina RIC0352 C OB Říčany 47:03 + 18:50
23. Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 51:06 + 22:53
24. Dvořáková Hana PGP0355 B SK Praga 54:18 + 26:05
25. Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 55:13 + 27:00
26. Hanzalová Aneta CEP0450 Čepíci 72:57 + 44:44
27. Lorencová Jana DOR0454 C OK Dobříš 78:35 + 50:22
28. Dobrovolná Radka CEP0451 Čepíci 83:00 + 54:47
D18
2.90 km, 200 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermannová Tereza VSP0253 B USK Praha 31:55
2. Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 33:29 + 1:34
3. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 35:18 + 3:23
4. Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 35:56 + 4:01
5. Doubková Emma PGP0154 B SK Praga 37:18 + 5:23
6. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B OK Dobříš 40:26 + 8:31
7. Hovorková Tereza ZVO0153 B OB SK Zvole 41:38 + 9:43
8. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B SK Praga 42:02 + 10:07
9. Popová Jana TAP0252 B KOB Tretra Praha 43:29 + 11:34
10. Popová Veronika TAP0253 B KOB Tretra Praha 44:58 + 13:03
11. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 49:55 + 18:00
12. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 51:56 + 20:01
13. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 52:49 + 20:54
14. Rousová Lucie DKL0251 C KOB Kladno 53:40 + 21:45
15. Blahová Pavla DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka 55:10 + 23:15
16. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 65:57 + 34:02
17. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 69:40 + 37:45
18. Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 70:31 + 38:36
19. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 83:15 + 51:20
D20
2.90 km, 200 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3954
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Voltrová Alena DKP9956 A Oddíl OB Kotlářka 34:02 4245
2. Albrechtová Iveta KAM9950 B OK Kamenice 36:51 + 2:49 3929
3. Šrámková Hana RIC0051 B OB Říčany 36:53 + 2:51 3925
4. Holzbachová Lucie DKP0052 C Oddíl OB Kotlářka 38:57 + 4:55 3693
5. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 51:33 + 17:31 2279
6. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:21 + 19:19 2077
7. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 C OK Roztoky 71:17 + 37:15 63
8. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 79:33 + 45:31 0
D21K
2.90 km, 200 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 1637
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Voltrová Barbora STH9051 C SK Studenec 41:19 2011
2. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB Tretra Praha 49:39 + 8:20 1743
3. Pangrácová Marie 0050001 Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 59:03 + 17:44
4. Erbanová Petra ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem 64:53 + 23:34 1254
5. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 67:28 + 26:09 1171
6. Voborská Jana PGP8454 C SK Praga 70:39 + 29:20 1068
7. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 85:56 + 44:37 577
Suková Petra BZP8851 C Báječné ženy v orientačním běhu DISK 0
D21L
4.10 km, 270 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8563
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 37:46 9055
2. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 39:48 + 2:02 8602
3. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 40:03 + 2:17 8546
4. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 40:53 + 3:07 8361
5. Vyhnálková Barbora RIC9850 R OB Říčany 41:09 + 3:23 8301
6. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 43:34 + 5:48 7763
7. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 43:52 + 6:06 7696
8. Procházková Marie KAM9554 C OK Kamenice 44:28 + 6:42 7562
9. Šimůnková Gabriela TAP9755 C KOB Tretra Praha 46:32 + 8:46 7102
10. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 46:49 + 9:03 7039
11. Chvalová Věra LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň 47:35 + 9:49 6868
12. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 48:10 + 10:24 6738
13. Kettnerová Dana KAM8952 C OK Kamenice 50:29 + 12:43 6222
14. Bejvlová Karolína KAM0258 A OK Kamenice 50:49 + 13:03 6148
15. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 51:19 + 13:33 6036
16. Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 51:28 + 13:42 6003
17. Petráňová Jana SCP7555 C OK Sparta Praha 51:34 + 13:48 5981
18. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 51:36 + 13:50 5973
19. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 51:46 + 14:00 5936
20. Hošková Tereza TAP8971 C KOB Tretra Praha 52:04 + 14:18 5869
21. Uhlíková Tereza PGP9162 C SK Praga 52:11 + 14:25 5843
22. Ryantová Jana DKP8660 C Oddíl OB Kotlářka 52:18 + 14:32 5817
23. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 52:19 + 14:33 5813
24. Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 52:38 + 14:52 5743
25. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 53:05 + 15:19 5643
26. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:45 + 15:59 5494
27. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 53:48 + 16:02 5483
28. Dlouhá Hana DKP9450 C Oddíl OB Kotlářka 54:09 + 16:23 5405
29. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 55:33 + 17:47 5093
30. Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav 55:47 + 18:01 5041
31. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 56:18 + 18:32 4926
32. Hermannová Anna TAP9251 C KOB Tretra Praha 56:31 + 18:45 4878
33. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 56:36 + 18:50 4859
34. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 57:12 + 19:26 4726
35. Pecoldová Pavlína 0210001 Cookies & Pancakes 57:14 + 19:28
36. Honzáková Jana JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 57:31 + 19:45 4655
37. Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 59:08 + 21:22 4295
38. Sheshikova Anastasia KAM9853 C OK Kamenice 59:09 + 21:23 4291
39. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 59:21 + 21:35 4247
40. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 59:40 + 21:54 4176
41. Mrázová Pavla AOP9350 C Orientační Běh Opava 59:59 + 22:13 4105
42. Čechová Lenka 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO 62:23 + 24:37
43. Marková Anna LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun 63:09 + 25:23 3400
44. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:41 + 25:55 3281
45. Lacigová Michaela PGP8150 C SK Praga 63:48 + 26:02 3255
46. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 63:50 + 26:04 3248
47. Mědílková Iva SPC7160 C SPORTICUS team 66:19 + 28:33 2694
48. Krausová Martina TJP9350 C TJ Sokol Troja 68:26 + 30:40 2223
49. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 71:43 + 33:57 1491
50. Pavlů Kateřina 0330001 Jsem tady s maminkou 74:29 + 36:43
51. Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 75:27 + 37:41 660
52. Adamčíková Zdeňka LOV8750 C lepus.cz 78:22 + 40:36 10
53. Vávrová Sára 0100002 StillAliveCZ 82:15 + 44:29
54. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 82:48 + 45:02 0
55. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 87:42 + 49:56 0
56. Kuklová Jana TJP8750 C TJ Sokol Troja 88:41 + 50:55 0
57. Kalinová Tereza 0200001 - 89:16 + 51:30
58. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 92:12 + 54:26 0
59. Helikarová Kateřina SPC8656 C SPORTICUS team 93:34 + 55:48 0
60. Pokorná Marcela ROU9155 SKOB Roudnice nad Labem 95:17 + 57:31
61. Makovská Jarmila TAP8650 C KOB Tretra Praha 95:27 + 57:41 0
62. Peksova Lada 0310001 Bez klubove prislusnosti 105:13 + 67:27
Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga DISK 0
D35
3.50 km, 200 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 36:06
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 38:58 + 2:52
3. Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 39:10 + 3:04
4. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 41:01 + 4:55
5. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 41:47 + 5:41
6. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 42:47 + 6:41
7. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 42:58 + 6:52
8. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 43:18 + 7:12
9. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 46:05 + 9:59
10. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 46:24 + 10:18
11. Collis Blanka DKP8257 C Oddíl OB Kotlářka 47:09 + 11:03
12. Beránková Markéta VPM7452 C KOS Slavia Plzeň 47:18 + 11:12
13. Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 47:19 + 11:13
14. Kopecká Magdaléna KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:20 + 11:14
15. Forštová Jitka PGP7558 C SK Praga 48:48 + 12:42
16. Forstereviczová Jana DOR7653 C OK Dobříš 50:15 + 14:09
17. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 51:06 + 15:00
18. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 51:34 + 15:28
18. Bartoňová Terezie FSP7550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:34 + 15:28
20. Vodrážková Kateřina VPM7995 C KOS Slavia Plzeň 52:13 + 16:07
21. Nyklová Helena MFP7550 C Matfyz Praha 52:32 + 16:26
22. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 52:59 + 16:53
23. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 53:11 + 17:05
24. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 53:15 + 17:09
25. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 54:03 + 17:57
26. Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 54:54 + 18:48
27. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 54:56 + 18:50
28. Pangrácová Jana MFP7653 C Matfyz Praha 55:13 + 19:07
29. Vávrová Rút 0100001 StillAliveCZ 56:12 + 20:06
30. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 56:32 + 20:26
31. Zoubková Jana ZBP8050 C OOB SK Zbraslav 56:48 + 20:42
32. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB Tretra Praha 57:15 + 21:09
33. Hrušková Blanka DOR7555 C OK Dobříš 57:32 + 21:26
34. Sotonová Jitka TAP7950 C KOB Tretra Praha 57:46 + 21:40
35. Kuželová Michaela FSP7851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:31 + 22:25
36. Řepková Jana PGP7762 C SK Praga 59:58 + 23:52
37. Baxová Irena LBE7951 C TJ Lokomotiva Beroun 60:00 + 23:54
38. Maříková Markéta FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:18 + 24:12
39. Stanovská Eva 0390001 Rýže 60:53 + 24:47
40. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 63:28 + 27:22
41. Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 63:37 + 27:31
42. Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 63:48 + 27:42
43. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 63:58 + 27:52
44. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 63:59 + 27:53
45. Fialová Jana DOR8050 C OK Dobříš 64:32 + 28:26
46. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 64:41 + 28:35
47. Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 66:58 + 30:52
48. Ellederová Zdeňka TAP7755 C KOB Tretra Praha 67:15 + 31:09
49. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 67:26 + 31:20
50. Procházková Jana DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka 67:50 + 31:44
51. Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 68:04 + 31:58
52. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 68:30 + 32:24
53. Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 68:40 + 32:34
54. Lorencová Marcela DOR7752 C OK Dobříš 68:46 + 32:40
55. Černá Petra HCE7751 C TJ Hostivice 69:04 + 32:58
56. Surgová Markéta 0440005 nnnnn 69:15 + 33:09
57. Magazu Radka DOR7853 C OK Dobříš 69:51 + 33:45
58. Stará Vendula FSP8150 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:39 + 34:33
59. Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 71:10 + 35:04
60. Dlouhá Jana DKP5950 C Oddíl OB Kotlářka 72:06 + 36:00
61. Lázničková Blanka LOU8050 C SK Moravan Louňovice 72:09 + 36:03
62. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 72:13 + 36:07
63. Geffertová Radka FSP7650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 72:38 + 36:32
64. Fuxová Kateřina SLA7850 C SKOB Slaný 76:27 + 40:21
65. Nedomová Iva PDY7851 C Běhej Poděbrady 81:30 + 45:24
66. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 82:35 + 46:29
67. Bradáčová Petra ROU7851 C SKOB Roudnice nad Labem 83:28 + 47:22
68. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 84:31 + 48:25
69. Topičová Anna LOU8350 C SK Moravan Louňovice 86:20 + 50:14
70. Chmelíková Vlasta DOR7753 C OK Dobříš 89:07 + 53:01
71. Motyčková Zuzana TAP7753 C KOB Tretra Praha 94:40 + 58:34
72. Kučerová Lenka SLP7963 C OOB Slavia Praha 94:44 + 58:38
73. Pinkava Anna FSP8151 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 100:09 + 64:03
74. Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 105:13 + 69:07
75. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 110:12 + 74:06
76. Neuerová Kateřina DOR7852 C OK Dobříš 110:46 + 74:40
77. Reichelová Monika 0130002 bez klubu 112:07 + 76:01
78. Jirkovská Kateřina 6KC7550 Neregistrovaní 126:16 + 90:10
Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice DISK
Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Stříbrná Dagmar LBE7950 C TJ Lokomotiva Beroun DISK
Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
D45
2.90 km, 170 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 35:46
2. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 36:12 + 0:26
3. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 36:27 + 0:41
4. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 36:37 + 0:51
5. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 37:16 + 1:30
6. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 38:05 + 2:19
7. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 40:38 + 4:52
8. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 40:43 + 4:57
9. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 41:04 + 5:18
10. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 41:19 + 5:33
11. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 43:21 + 7:35
12. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 44:36 + 8:50
12. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 44:36 + 8:50
14. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 44:44 + 8:58
15. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:15 + 9:29
16. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 46:12 + 10:26
16. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 46:12 + 10:26
18. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 46:23 + 10:37
19. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 46:25 + 10:39
20. Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 46:30 + 10:44
21. Pavlů Veronika PGP6950 C SK Praga 46:41 + 10:55
22. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 47:52 + 12:06
23. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 48:37 + 12:51
24. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 49:25 + 13:39
25. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 50:15 + 14:29
26. Šafková Petra KAM6650 C OK Kamenice 50:17 + 14:31
27. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 50:29 + 14:43
28. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 50:32 + 14:46
29. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 51:16 + 15:30
30. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 51:39 + 15:53
31. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 53:11 + 17:25
32. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:20 + 17:34
33. Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 54:00 + 18:14
34. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 54:07 + 18:21
35. Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 55:53 + 20:07
36. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 55:54 + 20:08
37. Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka 56:15 + 20:29
38. Bulířová Blanka 0380002 Tretra Praha 56:34 + 20:48
39. Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 56:41 + 20:55
39. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 56:41 + 20:55
41. Pavlíčková Lenka DOR7251 C OK Dobříš 57:49 + 22:03
42. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 58:32 + 22:46
42. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 58:32 + 22:46
44. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 60:09 + 24:23
45. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 61:49 + 26:03
46. Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 64:00 + 28:14
47. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 65:07 + 29:21
48. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 65:49 + 30:03
49. Tichá Dagmar DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka 66:00 + 30:14
50. Hánělová Katarína ZVO7351 C OB SK Zvole 66:48 + 31:02
51. Klofáčová Romana SLP6951 C OOB Slavia Praha 68:18 + 32:32
52. Hradilová Katarína HCE7350 C TJ Hostivice 68:53 + 33:07
53. Hlubučková Šárka KAM6851 C OK Kamenice 69:13 + 33:27
54. Kučerová Michaela RIC7253 C OB Říčany 70:31 + 34:45
55. Daňková Daniela DKP7353 C Oddíl OB Kotlářka 72:28 + 36:42
56. Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 83:13 + 47:27
57. Jirasová Jana DOR7450 C OK Dobříš 83:38 + 47:52
58. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 84:11 + 48:25
59. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 85:57 + 50:11
60. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 89:42 + 53:56
61. Nentvichová Romana DOR6651 C OK Dobříš 90:51 + 55:05
62. Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 C SKOB Slaný 91:29 + 55:43
63. Rusá Lenka DCE6452 C KOB Dobřichovice 93:02 + 57:16
64. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 98:02 + 62:16
65. Dvořáková Ivana PGP7254 C SK Praga 98:57 + 63:11
D55
2.70 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 37:29
2. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 39:16 + 1:47
3. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 43:09 + 5:40
4. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 45:17 + 7:48
5. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 46:50 + 9:21
6. Seifertová Marie SBK5555 C KOB START Blansko 49:23 + 11:54
7. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 49:37 + 12:08
8. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 51:23 + 13:54
9. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 53:51 + 16:22
10. Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 55:47 + 18:18
11. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 55:56 + 18:27
12. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 56:10 + 18:41
13. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:15 + 18:46
14. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 57:19 + 19:50
15. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 63:48 + 26:19
16. Šámalová Hana OKP6151 C SK OK 24 Praha 64:06 + 26:37
17. Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 66:15 + 28:46
18. Trdá Iva KPY5850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:32 + 37:03
19. Hlaváčová Jarka MFP6050 C Matfyz Praha 92:38 + 55:09
D65
2.20 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 40:24
2. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB Tretra Praha 41:57 + 1:33
3. Jůzková Jaroslava SCP5250 C OK Sparta Praha 42:45 + 2:21
4. Kupcová Věroslava DVP4850 C DVP ORIENTATION 43:07 + 2:43
5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 45:11 + 4:47
6. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 50:51 + 10:27
7. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 59:48 + 19:24
8. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 80:02 + 39:38
9. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 117:24 + 77:00
D75
2.20 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 48:37
2. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 71:19 + 22:42
H10
2.10 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 19:28
2. Gajda Petr VSP0903 C USK Praha 22:27 + 2:59
3. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 23:32 + 4:04
4. Vít Benjamin Adam KAM1003 C OK Kamenice 24:19 + 4:51
5. Hradil Michal HCE0900 C TJ Hostivice 25:03 + 5:35
6. Jiras František DOR0900 C OK Dobříš 25:50 + 6:22
7. Prox Jan RIC1003 C OB Říčany 27:47 + 8:19
8. Komín Matyáš DKL0901 C KOB Kladno 27:48 + 8:20
9. Bašus Ondřej KAM1004 C OK Kamenice 28:07 + 8:39
10. Rejšek Čeněk KAM1002 C OK Kamenice 28:55 + 9:27
11. Koma Lukáš DOR0903 C OK Dobříš 29:34 + 10:06
12. Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 29:45 + 10:17
13. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 29:59 + 10:31
14. Španěl Viktor DOR0901 C OK Dobříš 30:05 + 10:37
15. Gregor Marek DKP0914 C Oddíl OB Kotlářka 31:04 + 11:36
16. Koukal Jan ODV1001 C TJ Aero Odolena Voda 31:32 + 12:04
17. Szárszoi Antonín DOR1000 C OK Dobříš 32:17 + 12:49
18. Sláma Kryštof KAM1000 C OK Kamenice 32:28 + 13:00
19. Zavadil Matěj VSP0904 C USK Praha 33:07 + 13:39
20. Gregor Kevin DOR1001 C OK Dobříš 34:27 + 14:59
21. Halaška Michael DKP0907 C Oddíl OB Kotlářka 34:31 + 15:03
22. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 35:55 + 16:27
23. Vojkůvka Filip DOR0902 C OK Dobříš 36:16 + 16:48
24. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 38:19 + 18:51
25. Míka Luboš DKP1101 C Oddíl OB Kotlářka 38:27 + 18:59
26. Svatý Filip PGP1101 C SK Praga 38:52 + 19:24
27. Kofroň Jan LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun 40:06 + 20:38
28. Kuttelwascher Marek HCE0901 C TJ Hostivice 41:41 + 22:13
29. Vozábal David PGP0904 C SK Praga 43:21 + 23:53
30. Pilař František CEP0900 C Čepíci 45:42 + 26:14
31. Benda Patrik LBE1001 C TJ Lokomotiva Beroun 46:05 + 26:37
32. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 47:07 + 27:39
33. Vokůrka Václav ROZ1000 C OK Roztoky 47:12 + 27:44
34. Stanovský Lukáš 0390004 Rýže 48:47 + 29:19
35. Sedlák Václav DKP1105 C Oddíl OB Kotlářka 54:33 + 35:05
36. Grisa Dominik SLA0900 C SKOB Slaný 55:07 + 35:39
37. Michalský Ondřej RIC1002 C OB Říčany 55:31 + 36:03
38. Berný Jáchym ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda 59:01 + 39:33
39. Zaujec Šimon LBE0902 C TJ Lokomotiva Beroun 63:16 + 43:48
40. Stanovský Jan 0390003 Rýže 81:26 + 61:58
41. Vrzáček Jonáš KPY0901 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 124:02 + 104:34
Elleder Jan TAP1010 C KOB Tretra Praha DISK
H10F
1.70 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koten Daniel DKP1006 C Oddíl OB Kotlářka 18:48
2. Vaněk Jáchym ROU1201 C SKOB Roudnice nad Labem 19:50 + 1:02
3. Pešek Jan LOU1002 C SK Moravan Louňovice 20:17 + 1:29
4. Zamastil Juraj FSP0904 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:22 + 3:34
5. Zápotocký Tomáš SLA1200 C SKOB Slaný 23:12 + 4:24
6. Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice 23:25 + 4:37
7. Černý Martin RIC1004 C OB Říčany 23:29 + 4:41
8. Bartoň Theodor FSP1100 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:49 + 5:01
9. Motyčka Michael TAP1003 C KOB Tretra Praha 24:48 + 6:00
10. Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník 25:46 + 6:58
11. Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 28:23 + 9:35
12. Kučera Jakub HCE1101 C TJ Hostivice 28:31 + 9:43
13. Šťovíček Jan DVP1001 C DVP ORIENTATION 29:25 + 10:37
14. Pinkava Jonáš FSP1102 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:43 + 10:55
15. Majer David DKP1203 C Oddíl OB Kotlářka 30:48 + 12:00
16. Španěl Vít DOR1100 C OK Dobříš 33:06 + 14:18
17. Hendrich Matyáš PGP1003 C SK Praga 33:12 + 14:24
18. Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 33:48 + 15:00
19. Zábranský František ROU1102 C SKOB Roudnice nad Labem 36:18 + 17:30
20. Sláma Marek KAM1201 C OK Kamenice 36:26 + 17:38
21. Lukavský Vít DKL1101 C KOB Kladno 36:57 + 18:09
22. Bolina Eduard FSP0901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:54 + 20:06
23. Kašpar Ladislav SLA1000 C SKOB Slaný 42:26 + 23:38
24. Stříbrný Vilém LBE0900 C TJ Lokomotiva Beroun 46:01 + 27:13
25. Halaška David DKP1201 C Oddíl OB Kotlářka 63:43 + 44:55
Čeněk Matyáš TAP1004 C KOB Tretra Praha DISK
Seidl Marek RIC1100 C OB Říčany DISK
Balga Filip DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Mullis Robert DKP1200 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H12
2.40 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 B USK Praha 16:30
2. Sedláček Patrik DKP0816 B Oddíl OB Kotlářka 17:38 + 1:08
3. Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 18:14 + 1:44
4. Stehlík Jakub LPM0700 B OK Lokomotiva Plzeň 18:48 + 2:18
5. Víteček Šimon DKP0801 B Oddíl OB Kotlářka 19:47 + 3:17
6. Lorenc Václav DOR0702 B OK Dobříš 20:13 + 3:43
7. Šubrt Jáchym DKP0800 B Oddíl OB Kotlářka 20:51 + 4:21
8. Junek Matouš DKP0817 C Oddíl OB Kotlářka 21:55 + 5:25
9. Vrba Matyáš FSP0706 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:11 + 6:41
9. Skripnik Matouš FSP0800 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:11 + 6:41
11. Španěl Filip DOR0704 B OK Dobříš 23:39 + 7:09
12. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 23:59 + 7:29
13. Jiras Antonín DOR0701 B OK Dobříš 24:16 + 7:46
14. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 24:21 + 7:51
15. Lacina Jan DKP0717 C Oddíl OB Kotlářka 24:55 + 8:25
16. Kolář David ZVO0805 C OB SK Zvole 24:56 + 8:26
17. Škrle Michael KRL0702 B Kometa Kralovice 24:58 + 8:28
18. Studnička Jakub DKP0718 B Oddíl OB Kotlářka 26:02 + 9:32
19. Matys Ondřej DOR0803 B OK Dobříš 26:04 + 9:34
20. Anděl Robin VPM0901 C KOS Slavia Plzeň 26:39 + 10:09
21. Kamenický Pavel TAP0909 C KOB Tretra Praha 28:43 + 12:13
22. Machar Eda DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka 29:30 + 13:00
23. Motyčka Filip TAP0704 C KOB Tretra Praha 29:51 + 13:21
24. Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 29:55 + 13:25
25. Dolák Jakub DKP0707 C Oddíl OB Kotlářka 29:58 + 13:28
26. Hylmar Vojtěch KAM0802 C OK Kamenice 30:24 + 13:54
27. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 30:41 + 14:11
28. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 31:26 + 14:56
29. Vostrý Jonáš DKP0714 C Oddíl OB Kotlářka 31:37 + 15:07
30. Salinger Jakub DKP0715 B Oddíl OB Kotlářka 31:48 + 15:18
31. Žižka Přemysl DOR0706 C OK Dobříš 32:48 + 16:18
32. Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 33:00 + 16:30
33. Peckl Kryštof DOR0806 C OK Dobříš 33:11 + 16:41
34. Vít Samuel Aron KAM0804 C OK Kamenice 33:18 + 16:48
35. Ohnůtek Jiří FSP0802 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:34 + 18:04
36. Pelant Jan RIC0700 C OB Říčany 35:00 + 18:30
37. Heller Jakub ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem 35:31 + 19:01
38. Günter Vincent FSP0701 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:46 + 19:16
39. Kolenec Jan HCE0800 C TJ Hostivice 35:52 + 19:22
40. Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice 36:09 + 19:39
41. Vodrážka Štěpán VPM0802 C KOS Slavia Plzeň 36:28 + 19:58
42. Bejvančický Josef KRL0703 C Kometa Kralovice 36:31 + 20:01
43. Baxa David LBE0800 C TJ Lokomotiva Beroun 36:59 + 20:29
44. Tříska Lukáš LPM0800 C OK Lokomotiva Plzeň 38:52 + 22:22
45. Horáček Martin DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka 40:14 + 23:44
46. Koten Vojtěch DKP0815 C Oddíl OB Kotlářka 41:00 + 24:30
47. Daněk Jan DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka 43:28 + 26:58
48. Krs Jakub VPM0801 C KOS Slavia Plzeň 44:00 + 27:30
49. Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 44:46 + 28:16
50. Surga David 0440006 nnnnn 44:57 + 28:27
51. Nedoma Edgar PDY0703 C Běhej Poděbrady 46:28 + 29:58
52. Vojkůvka Matěj DOR0804 C OK Dobříš 46:29 + 29:59
53. Řepka Jan PGP0805 C SK Praga 47:14 + 30:44
54. Kubát Lukáš RIC0804 C OB Říčany 47:25 + 30:55
54. Procházka Vít DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 47:25 + 30:55
56. Hroněk Štěpán VSP0700 C USK Praha 47:36 + 31:06
57. Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 48:00 + 31:30
58. Rejšek Václav KAM0700 C OK Kamenice 48:28 + 31:58
59. Kohoutek Lukáš RIC0805 C OB Říčany 49:41 + 33:11
60. Brdička Tomáš FSP0710 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:22 + 37:52
61. Poskočil Tomáš DOR0707 C OK Dobříš 57:55 + 41:25
62. Pinkava Vojtěch FSP0806 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:36 + 42:06
63. Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 61:30 + 45:00
64. Láznička Adam LOU0700 C SK Moravan Louňovice 61:48 + 45:18
65. Kubeček Tomáš DOR0808 C OK Dobříš 64:31 + 48:01
66. Friedel Matěj LBE0702 C TJ Lokomotiva Beroun 72:52 + 56:22
67. Hamrle Jindřich ZVO0804 C OB SK Zvole 83:33 + 67:03
68. Grisa Filip SLA0801 C SKOB Slaný 84:53 + 68:23
69. Štěpaník Vojtěch TAP0808 C KOB Tretra Praha 85:11 + 68:41
70. Krejčí Antonín KPY0803 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 86:55 + 70:25
Magazu Lukas DOR0805 C OK Dobříš DISK
Gärtner Václav LBE0701 C TJ Lokomotiva Beroun DISK
H14
3.10 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha 25:03
2. Stehlík Šimon LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň 26:25 + 1:22
3. Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha 28:45 + 3:42
4. Kurz Ondřej VPM0503 A KOS Slavia Plzeň 28:51 + 3:48
5. Smolka Jakub TAP0500 B KOB Tretra Praha 28:52 + 3:49
6. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 30:52 + 5:49
7. Elleder David TAP0615 B KOB Tretra Praha 32:43 + 7:40
8. Němec David LPM0504 B OK Lokomotiva Plzeň 33:30 + 8:27
9. Bárta Viktor ZVO0601 B OB SK Zvole 33:55 + 8:52
10. Svoboda Antonín VPM0601 B KOS Slavia Plzeň 34:07 + 9:04
11. Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 34:17 + 9:14
12. Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 34:50 + 9:47
13. Nemšovský Filip VSP0500 B USK Praha 37:25 + 12:22
14. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 37:43 + 12:40
15. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 39:18 + 14:15
16. Kuchař Ondřej TAP0609 C KOB Tretra Praha 40:03 + 15:00
17. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 41:15 + 16:12
17. Jiras Jan DOR0505 C OK Dobříš 41:15 + 16:12
19. Skripnik Nikola FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:26 + 16:23
20. Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany 41:59 + 16:56
21. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 43:42 + 18:39
22. Červinka Lukáš FSP0603 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:23 + 20:20
23. Žebrák Adam KPY0505 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:58 + 20:55
24. Městka Václav VSP0600 B USK Praha 46:06 + 21:03
25. Václavík Martin SLA0601 B SKOB Slaný 46:46 + 21:43
26. Sobota Ondřej VPM0502 B KOS Slavia Plzeň 46:59 + 21:56
27. Bozděch Tobiáš KPY0504 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:20 + 22:17
28. Krátký Štěpán ROU0503 C SKOB Roudnice nad Labem 48:06 + 23:03
29. Holešta Jakub KPY0502 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:12 + 23:09
30. Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany 49:01 + 23:58
31. Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 52:42 + 27:39
32. Tichý Hubert DKP0600 C Oddíl OB Kotlářka 53:38 + 28:35
33. Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 53:46 + 28:43
34. Halač Viktor 0120002 Outdoor Praha 57:43 + 32:40
35. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 57:53 + 32:50
36. Kubáč Josef DKL0501 C KOB Kladno 58:26 + 33:23
37. Kubát Matyáš RIC0601 B OB Říčany 58:43 + 33:40
38. Hřivna Ondřej PGP0505 C SK Praga 60:42 + 35:39
39. Hruška Marek DOR0604 C OK Dobříš 60:58 + 35:55
40. Bláha Vojtěch SJP0501 C KČT Slavoj Praha 61:53 + 36:50
41. Marhold Václav ZVO0501 B OB SK Zvole 62:22 + 37:19
42. Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany 62:27 + 37:24
43. Meier David VSP0606 B USK Praha 63:40 + 38:37
44. Michálek Michal KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:44 + 38:41
45. Kuttelwascher Adam HCE0601 C TJ Hostivice 64:38 + 39:35
46. Slejška Jorik KPY0506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:43 + 40:40
47. Hůla Tomáš LBE0602 C TJ Lokomotiva Beroun 67:21 + 42:18
48. Jirásek Šimon ROZ0602 C OK Roztoky 67:26 + 42:23
49. Havlíček Martin DOR0601 C OK Dobříš 70:00 + 44:57
50. Nekvasil Jakub DKP0607 C Oddíl OB Kotlářka 74:30 + 49:27
51. Klepetko Adam FSP0601 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 81:10 + 56:07
52. Dragoun Matěj DOR0603 C OK Dobříš 82:50 + 57:47
53. Dudek Daniel PDY0502 C Běhej Poděbrady 93:35 + 68:32
54. Valenta Martin KPY0507 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 96:08 + 71:05
55. Bláha Matyáš SJP0500 C KČT Slavoj Praha 100:40 + 75:37
56. Lorenc Tadeáš DKP0612 C Oddíl OB Kotlářka 103:44 + 78:41
57. Reichel Tomáš DOR0510 C OK Dobříš 108:06 + 83:03
Krogman Tadeáš DKP0609 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Pop Jonáš TAP0600 C KOB Tretra Praha DISK
H16
3.20 km, 210 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 30:40
2. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 30:41 + 0:01
3. Petrilák Matouš DOR0409 A OK Dobříš 31:34 + 0:54
4. Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 32:06 + 1:26
5. Škácha Vít DKP0310 B Oddíl OB Kotlářka 32:45 + 2:05
6. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 33:40 + 3:00
7. Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 34:21 + 3:41
8. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 35:08 + 4:28
9. Herynek Jan DOR0411 B OK Dobříš 35:45 + 5:05
10. Kužel Jan FSP0400 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:38 + 6:58
11. Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 38:51 + 8:11
12. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 39:37 + 8:57
13. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 42:23 + 11:43
14. Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 45:38 + 14:58
15. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 46:18 + 15:38
16. Šácha Václav DOR0410 C OK Dobříš 54:25 + 23:45
17. Rožek Vilém RIC0301 C OB Říčany 56:19 + 25:39
18. Marhold Přemysl ZVO0301 B OB SK Zvole 71:32 + 40:52
19. Ouška Filip DOR0304 C OK Dobříš 72:39 + 41:59
20. Vobořil Ondřej KPY0403 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:40 + 42:00
21. Ráž Miloslav PGP0406 C SK Praga 78:02 + 47:22
22. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 82:28 + 51:48
23. Čepička Václav SLA0301 C SKOB Slaný 86:40 + 56:00
H18
3.40 km, 230 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 29:51
2. Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 30:06 + 0:15
3. Melišík Martin TAP0200 A KOB Tretra Praha 30:10 + 0:19
4. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 36:02 + 6:11
5. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 37:50 + 7:59
6. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 38:33 + 8:42
7. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 39:32 + 9:41
8. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 44:10 + 14:19
9. Buk Ondřej ROU0102 B SKOB Roudnice nad Labem 47:16 + 17:25
10. Kolský Pavel PGP0204 C SK Praga 49:55 + 20:04
11. Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 51:40 + 21:49
12. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 58:18 + 28:27
13. Marhold Ondřej ZVO0101 B OB SK Zvole 64:52 + 35:01
14. Pethö Alex RIC0100 B OB Říčany 67:39 + 37:48
15. Hrdlička Jan SLA0200 C SKOB Slaný 71:27 + 41:36
16. Albrecht Adam KAM0203 C OK Kamenice 83:20 + 53:29
H20
3.40 km, 230 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 79:09
H21K
3.70 km, 240 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2424
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nakvosas Gytis 0160001 (LTU) OK Ažuolas 31:59
2. Krajíček Vojtěch VRL8803 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:39 + 3:40 2671
3. Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové 35:48 + 3:49 2661
4. Jalový Vlastimil RBK8604 C SK Radioklub Blansko 44:49 + 12:50 2086
5. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 48:17 + 16:18 1865
6. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:34 + 16:35 1847
7. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 52:20 + 20:21 1607
8. Špringer Tomáš LCE8101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:40 + 20:41 1585
9. Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 53:07 + 21:08
10. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 59:33 + 27:34 1146
11. Ohnisko Jan 0320001 Billa klub 60:13 + 28:14
12. Dvořáček Dan 0210002 Cookies & Pancakes 61:41 + 29:42
13. Bednařík Marek DKL8300 C KOB Kladno 67:17 + 35:18 653
14. Fiala Jakub SLA8500 C SKOB Slaný 68:10 + 36:11 596
15. Liška Petr KPY8601 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:41 + 36:42 563
16. Hora Michal LBE7901 C TJ Lokomotiva Beroun 69:15 + 37:16 527
17. Bialas Filip 0300001 Bez klubové příslušnosti 72:51 + 40:52
18. Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 102:38 + 70:39 0
19. Brabec Tomáš LOU8400 C SK Moravan Louňovice 694:15 + 662:16 0
Lebeda Dušan SPC7312 C SPORTICUS team DISK 0
Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný DISK 0
H21L
5.00 km, 290 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8412
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Glonek Jakub KAM9602 R OK Kamenice 35:04 8729
2. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 35:31 + 0:27 8621
3. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 36:28 + 1:24 8392
4. Šmehlík Eduard SHK8702 C OK Slavia Hradec Králové 37:40 + 2:36 8104
5. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 38:23 + 3:19 7931
6. Jonáš Martin PGP9606 C SK Praga 38:49 + 3:45 7827
7. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 38:54 + 3:50 7807
8. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 39:11 + 4:07 7739
9. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 39:18 + 4:14 7711
10. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 40:49 + 5:45 7346
10. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 40:49 + 5:45 7346
12. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 40:54 + 5:50 7326
13. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 41:04 + 6:00 7286
14. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 41:10 + 6:06 7262
15. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 41:16 + 6:12 7238
16. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 41:27 + 6:23 7194
17. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 41:35 + 6:31 7162
18. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 42:06 + 7:02 7037
19. Skripnik Štěpán FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:09 + 7:05 7025
20. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 42:20 + 7:16 6981
21. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:34 + 7:30 6925
22. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia Plzeň 42:36 + 7:32 6917
23. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 42:38 + 7:34 6909
24. Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 42:41 + 7:37 6897
25. Seidl Miroslav RIC7407 C OB Říčany 42:59 + 7:55 6825
26. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 43:29 + 8:25 6705
27. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 43:41 + 8:37 6657
28. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 44:10 + 9:06 6541
29. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:12 + 9:08 6533
30. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 44:51 + 9:47 6376
31. Čech Jan SJI9601 C OK Jihlava 45:10 + 10:06 6300
32. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 45:23 + 10:19 6248
33. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 45:35 + 10:31 6200
34. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 45:37 + 10:33 6192
35. Dusílek Adam SRK8902 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:46 + 10:42 6156
36. Fátor Jan SHK7907 C OK Slavia Hradec Králové 45:59 + 10:55 6104
37. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 46:04 + 11:00 6084
38. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 47:00 + 11:56 5859
39. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 47:02 + 11:58 5851
40. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:30 + 12:26 5739
41. Hošek Radim TAP8737 C KOB Tretra Praha 47:31 + 12:27 5735
42. Šafařík Ivo OPI7402 C Orientační sporty Písek 48:15 + 13:11 5559
43. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 48:46 + 13:42 5434
44. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 49:19 + 14:15 5302
45. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 49:24 + 14:20 5282
46. Handl Jindřich SRK9201 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:25 + 14:21 5278
47. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 49:29 + 14:25 5262
48. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 49:51 + 14:47 5174
49. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 49:57 + 14:53 5150
50. Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 50:42 + 15:38 4970
51. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 50:48 + 15:44 4945
52. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 50:49 + 15:45 4941
53. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 51:02 + 15:58 4889
54. Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:21 + 16:17 4813
55. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 51:35 + 16:31 4757
56. Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 51:57 + 16:53 4669
57. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 52:06 + 17:02 4633
58. Gregor Martin DKP7705 C Oddíl OB Kotlářka 52:10 + 17:06 4617
59. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 53:01 + 17:57 4412
60. Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka 53:45 + 18:41 4236
61. Ransdorf Jakub TAP9805 C KOB Tretra Praha 54:15 + 19:11 4116
62. Beneš Filip TAP8701 C KOB Tretra Praha 54:27 + 19:23 4068
63. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 55:35 + 20:31 3795
64. Hulec Filip PCB9401 C SKP České Budějovice 55:36 + 20:32 3791
65. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 55:41 + 20:37 3771
66. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 55:47 + 20:43 3747
67. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 55:51 + 20:47 3731
68. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 56:44 + 21:40 3519
69. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 57:44 + 22:40 3278
70. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 58:12 + 23:08 3166
71. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:30 + 23:26 3094
72. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 61:35 + 26:31 2353
73. Tůma Martin LIT8204 C KOB Litvínov 61:36 + 26:32 2349
74. Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 61:57 + 26:53 2264
75. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 63:38 + 28:34 1860
76. Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 65:17 + 30:13 1463
77. Ptáček Martin SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:25 + 30:21 1431
78. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 65:59 + 30:55 1294
79. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:06 + 32:02 1026
80. Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 70:00 + 34:56 329
81. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 71:21 + 36:17 4
82. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 71:47 + 36:43 0
83. Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 72:48 + 37:44 0
84. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 73:24 + 38:20 0
85. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 88:05 + 53:01 0
86. Pelikán Lukáš DKL9802 C KOB Kladno 95:34 + 60:30 0
Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha DISK 0
H35
4.10 km, 250 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kužel Tomáš FSP7610 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:13
2. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:35 + 0:22
3. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 44:11 + 1:58
4. Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 44:18 + 2:05
5. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 44:31 + 2:18
6. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 44:44 + 2:31
7. Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany 44:56 + 2:43
8. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 45:24 + 3:11
9. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 46:55 + 4:42
10. Čermák Radek PGP6405 C SK Praga 47:16 + 5:03
11. Vinš Pavel DKL6900 C KOB Kladno 47:43 + 5:30
12. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 48:46 + 6:33
13. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 49:09 + 6:56
14. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 49:14 + 7:01
15. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 49:39 + 7:26
16. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 50:18 + 8:05
17. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 50:32 + 8:19
18. Pangrác Ondřej MFP7603 C Matfyz Praha 50:37 + 8:24
19. Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 51:03 + 8:50
20. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 51:44 + 9:31
21. Kolář Jan ZVO7901 C OB SK Zvole 51:49 + 9:36
22. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 52:05 + 9:52
23. Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 52:31 + 10:18
24. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 52:57 + 10:44
25. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 53:18 + 11:05
26. Kubát Tomáš RIC7503 C OB Říčany 53:25 + 11:12
27. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 53:37 + 11:24
28. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 53:45 + 11:32
29. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:10 + 11:57
30. Svatý Jakub PGP7610 C SK Praga 54:36 + 12:23
31. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 54:45 + 12:32
32. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 55:02 + 12:49
33. Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 55:33 + 13:20
34. Kamenický Jan TAP7900 C KOB Tretra Praha 58:56 + 16:43
35. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 59:01 + 16:48
36. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 59:22 + 17:09
37. Michálek Josef 0430001 DREAM TEAM JENEČ 59:23 + 17:10
38. Švorc Martin 6KC7100 Neregistrovaní 59:35 + 17:22
39. Dvořák Josef PGP8006 C SK Praga 59:45 + 17:32
40. Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 60:17 + 18:04
41. Koma Vít DOR7702 C OK Dobříš 61:44 + 19:31
42. Kolář David LOU7700 C SK Moravan Louňovice 63:17 + 21:04
43. Beran Jaroslav SLA7601 C SKOB Slaný 63:37 + 21:24
44. Matys Jan DOR8001 C OK Dobříš 63:58 + 21:45
45. Neškudla Jan 0280001 Bez klubové příslušnosti 66:13 + 24:00
46. Surga Ondřej 0440004 nnnnn 66:57 + 24:44
47. Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 68:26 + 26:13
48. Foršt Jakub DOR7501 C OK Dobříš 69:23 + 27:10
49. Silovský Tomáš 0410001 Říčany 70:06 + 27:53
50. Dobyáš Petr 0270002 bez klubové příslušnosti 70:20 + 28:07
51. Polívka Petr RIC7401 C OB Říčany 72:38 + 30:25
52. Lacina Martin DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka 73:01 + 30:48
53. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 73:33 + 31:20
54. Nekovář Ondřej RIC7405 C OB Říčany 75:34 + 33:21
55. Grisa Petr SLA7600 C SKOB Slaný 76:25 + 34:12
56. Míka Pavel DKP7800 C Oddíl OB Kotlářka 78:39 + 36:26
57. Dolák Ondřej DKP8002 C Oddíl OB Kotlářka 78:49 + 36:36
58. Sládeček Petr RIC7702 C OB Říčany 82:38 + 40:25
59. Snížek Jan DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka 85:24 + 43:11
60. Šubrt Evžen TAP8000 C KOB Tretra Praha 88:59 + 46:46
61. Klíma Kamil 0060001 SK Olympia Praha SPS 89:23 + 47:10
62. Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 91:11 + 48:58
63. Nekvasil Michal DKP7501 C Oddíl OB Kotlářka 91:13 + 49:00
64. Lukavský Jiří DKL7800 C KOB Kladno 92:10 + 49:57
65. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 96:39 + 54:26
66. Starý Jan FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 99:33 + 57:20
Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš DISK
Kofroň Jan LBE8001 C TJ Lokomotiva Beroun DISK
Hrstka Pavel SLA7501 C SKOB Slaný DISK
Havel Josef KNC7800 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
H45
3.70 km, 240 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 36:44
2. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 39:43 + 2:59
3. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 40:53 + 4:09
4. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 41:24 + 4:40
5. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 41:33 + 4:49
6. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 42:46 + 6:02
7. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 43:18 + 6:34
8. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 43:59 + 7:15
9. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 44:27 + 7:43
10. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 47:40 + 10:56
11. Bláha Jan SJP6800 C KČT Slavoj Praha 48:00 + 11:16
12. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 48:11 + 11:27
13. Bulíř Jiří 0380001 Tretra Praha 49:21 + 12:37
14. Halač Jaro 0120001 Outdoor Praha 49:44 + 13:00
15. Ždimera Zdeněk LME7000 C SK Los Mělník 50:35 + 13:51
16. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 51:13 + 14:29
17. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 51:48 + 15:04
18. Černý Radomír HCE6901 C TJ Hostivice 52:08 + 15:24
19. Komín David PGP7405 C SK Praga 52:09 + 15:25
20. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 53:58 + 17:14
21. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 54:44 + 18:00
22. Háněl Jaromír ZVO6801 C OB SK Zvole 54:49 + 18:05
23. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:35 + 18:51
24. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 55:59 + 19:15
25. Španěl Ondřej DOR7100 C OK Dobříš 56:25 + 19:41
26. Klepetko David 0490001 Šutri 56:32 + 19:48
27. Brachtl Daniel ZVO6902 C OB SK Zvole 57:13 + 20:29
28. Kohoutek Jan RIC7303 C OB Říčany 58:27 + 21:43
29. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 58:53 + 22:09
30. Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 59:04 + 22:20
31. Kamerer Marek KAM6200 C OK Kamenice 59:38 + 22:54
32. Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 60:18 + 23:34
33. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 60:31 + 23:47
34. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 61:20 + 24:36
35. Buk Jiří ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem 61:42 + 24:58
35. Chotětický Václav DKL5202 C KOB Kladno 61:42 + 24:58
37. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 61:52 + 25:08
38. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:36 + 25:52
39. Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 62:47 + 26:03
40. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 63:45 + 27:01
41. Lorenc Václav DOR7200 C OK Dobříš 63:47 + 27:03
42. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 64:07 + 27:23
43. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 66:42 + 29:58
44. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 67:17 + 30:33
45. Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 68:18 + 31:34
46. Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 68:31 + 31:47
47. Hruška Jan DOR7000 C OK Dobříš 70:33 + 33:49
48. Jiras Jiří DOR6900 C OK Dobříš 73:08 + 36:24
49. Šácha Marek DOR7102 C OK Dobříš 74:01 + 37:17
50. Toušek Filip ZBP7102 C OOB SK Zbraslav 74:52 + 38:08
51. Reichel Vít 0130001 bez klubu 75:39 + 38:55
52. Hlubuček Tomáš KAM6603 C OK Kamenice 76:33 + 39:49
53. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 76:35 + 39:51
54. Hradil Jiří HCE7200 C TJ Hostivice 79:40 + 42:56
55. Leinweber Ctirad FSP7401 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 79:51 + 43:07
56. Bartoň Jan FSP7000 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 84:33 + 47:49
57. Komers František KNC6800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 87:47 + 51:03
58. Kuttelwascher Radek HCE6801 C TJ Hostivice 90:24 + 53:40
59. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 100:45 + 64:01
60. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 101:13 + 64:29
61. Jirásek Vít ROZ7301 C OK Roztoky 103:27 + 66:43
62. Hamrle Jindřich ZVO7403 C OB SK Zvole 116:15 + 79:31
63. Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 116:20 + 79:36
Kándl Filip DCE7400 C KOB Dobřichovice DISK
Folprecht Eduard TUV7304 C SOK TJ Turnov DISK
Škácha Michal DKP7103 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H55
3.20 km, 210 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 40:55
2. Švarc Jiří 0040001 diggi 42:22 + 1:27
3. Šimek Tomáš FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:29 + 1:34
4. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 42:52 + 1:57
5. Ouška Jiří DOR5700 C OK Dobříš 45:16 + 4:21
6. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 47:31 + 6:36
7. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 48:55 + 8:00
8. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 49:06 + 8:11
9. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 49:51 + 8:56
10. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 50:11 + 9:16
11. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 50:52 + 9:57
12. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 51:17 + 10:22
13. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:04 + 11:09
14. Oldřich Kodeda 0010002 není 52:51 + 11:56
15. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 52:55 + 12:00
16. Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 53:28 + 12:33
17. Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 53:50 + 12:55
18. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 55:12 + 14:17
19. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 55:40 + 14:45
20. Šámal Václav OKP5600 C SK OK 24 Praha 56:01 + 15:06
21. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 59:27 + 18:32
22. Toušek Miloslav MKP5000 C SK GORDIC Praha Kačerov 60:33 + 19:38
23. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 64:03 + 23:08
24. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 66:12 + 25:17
25. Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 66:51 + 25:56
26. Dlouhý Jiří DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka 67:37 + 26:42
27. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 74:47 + 33:52
28. Štětina Jiří HCE6100 C TJ Hostivice 79:21 + 38:26
29. Tachezy Jan DOR5802 C OK Dobříš 85:00 + 44:05
30. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 85:34 + 44:39
31. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 88:45 + 47:50
32. Hurta Vladimír PGP6305 C SK Praga 97:10 + 56:15
Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja DISK
H65
2.70 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 35:22
2. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 35:48 + 0:26
3. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 36:46 + 1:24
4. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 41:03 + 5:41
5. Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov 42:25 + 7:03
6. Šafařík Bedřich OPI4600 C Orientační sporty Písek 43:26 + 8:04
7. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 48:40 + 13:18
8. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:40 + 14:18
9. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 50:49 + 15:27
10. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 52:48 + 17:26
11. Valeška Rudolf LCV4700 C TJ Lokomotiva Chomutov 54:01 + 18:39
12. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 55:41 + 20:19
13. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 56:10 + 20:48
13. Lebduška Petr ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem 56:10 + 20:48
15. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 59:11 + 23:49
16. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:34 + 24:12
17. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 63:02 + 27:40
18. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 63:58 + 28:36
19. Janoušek Vladimír 0290001 Praha 7 64:58 + 29:36
20. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 67:38 + 32:16
21. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 73:10 + 37:48
22. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 76:47 + 41:25
23. Hamáček Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 85:01 + 49:39
Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H75
2.20 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudr Stanislav DCE4400 C KOB Dobřichovice 44:50
2. Aschermann Michael DOR4400 C OK Dobříš 45:25 + 0:35
3. Zábranský Emil SLA4200 C SKOB Slaný 47:34 + 2:44
4. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 47:53 + 3:03
5. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 60:44 + 15:54
H90
1.40 km, 100 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 99:50
T1
1.60 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Cyril 0140001 Biatlon Klecany 20:50
2. Matějková Soňa PGP0755 SK Praga 23:09 + 2:19
3. Gregorová Magdalena DKP1158 C Oddíl OB Kotlářka 27:27 + 6:37
4. Koubková Daniela DOR7451 OK Dobříš 34:53 + 14:03
5. Zajíčková Eliška ODV TJ Aero Odolena Voda 36:38 + 15:48
6. Pompachová Alexandra TAP7754 C KOB Tretra Praha 40:40 + 19:50
7. Drbohlav František VSP0806 C USK Praha 53:01 + 32:11
Matyšková Kristýna PLU1050 C TJ SOKOL Plumlov DISK
T2
2.60 km, 170 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 38:12
2. Dobyášová Zuzana 48:14 + 10:02
3. Juřinová Iva FYD8050 C Jizerský klub OB Frýdlant 48:54 + 10:42
4. Szárszoi Ondřej DOR7405 OK Dobříš 52:59 + 14:47
5. Rytar Martin Ner 53:06 + 14:54
6. Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný 53:50 + 15:38
7. Halašková Petra DKP7755 C Oddíl OB Kotlářka 56:54 + 18:42
8. Neuerová Eliška DOR1051 C OK Dobříš 61:47 + 23:35
9. Pecklová Jarmila DOR7950 C OK Dobříš 65:41 + 27:29
10. Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 67:22 + 29:10
11. Uhlík Jan 0250001 Neregistrovaný 68:42 + 30:30
12. Hublová Kateřina 69:05 + 30:53
13. Španěl Benedikt DOR0508 C OK Dobříš 70:44 + 32:32
14. Janasová Barbora PGP7152 C SK Praga 73:39 + 35:27
15. Kolencová Marta HCE7450 C TJ Hostivice 78:28 + 40:16
16. Hudčeková Jana SLP7850 C OOB Slavia Praha 81:29 + 43:17
17. Skácelová Klára 0460003 Němcovi 82:06 + 43:54
18. Kuttelwascherová Jitka HCE7251 C TJ Hostivice 88:44 + 50:32
19. Pokorná Kamila 0350001 KAMENICE 96:43 + 58:31
20. Novák Denis TAP1007 KOB Tretra Praha 98:50 + 60:38
21. Malá Martina 0070002 Tučňáci OB 99:12 + 61:00
22. Vintr Matěj 0370002 Vintrovi 124:15 + 86:03
23. Němcová Veronika 0460002 Němcovi 130:51 + 92:39
Žídková Alena DISK
Němec Marek 0460001 Němcovi DISK
T3
3.10 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořejší Jana DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka 48:30
2. Černý Ondřej CEP7800 C Čepíci 49:47 + 1:17
3. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 50:24 + 1:54
4. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 50:46 + 2:16
5. Michálek Jan 0520001 ČaČua 51:12 + 2:42
6. Berná Markéta ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda 53:39 + 5:09
7. Pangrácová Anna 0020001 SK SKIVELO 53:46 + 5:16
8. Kamererová Klára KAM9154 C OK Kamenice 54:18 + 5:48
9. Sobota Petr VPM7800 C KOS Slavia Plzeň 55:49 + 7:19
10. Hančl Martin ROU7601 C SKOB Roudnice nad Labem 59:03 + 10:33
11. Šimková Markéta KAM7153 C OK Kamenice 59:10 + 10:40
12. Balejová Veronika KAM7253 C OK Kamenice 61:27 + 12:57
13. Paul Jiří 0170001 Paulovi 61:47 + 13:17
14. Vaněk Jan ROU7807 C SKOB Roudnice nad Labem 61:56 + 13:26
15. Dudík Petr DOR5500 C OK Dobříš 62:03 + 13:33
16. Hruška Peter 0340001 Neregistrovaní Hruškovi 62:48 + 14:18
17. Chládková Petra DKP8159 C Oddíl OB Kotlářka 64:08 + 15:38
18. Popová Veronika TAP7450 C KOB Tretra Praha 65:11 + 16:41
19. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 65:46 + 17:16
20. Břízek Petr LOU8000 C SK Moravan Louňovice 66:49 + 18:19
21. Rážová Milena 0470001 Lísteček 67:25 + 18:55
22. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 67:57 + 19:27
23. Topol Milan 69:04 + 20:34
24. Michalská Lenka 69:35 + 21:05
25. Linhart Václav Ner 71:27 + 22:57
26. Svoboda Jan ODV7605 C TJ Aero Odolena Voda 72:27 + 23:57
27. Vintrová Kateřina 0370001 Vintrovi 75:53 + 27:23
28. Joba Pavel 0450002 jobs 76:30 + 28:00
29. Hrušková Jana 0340002 Neregistrovaní Hruškovi 76:58 + 28:28
30. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 77:34 + 29:04
31. Dudek Jan PDY0200 C Běhej Poděbrady 79:31 + 31:01
32. Uhlířová Hana 0510001 PORG 80:05 + 31:35
33. Veselá Bára DOR0354 OK Dobříš 80:08 + 31:38
34. Laga Jakub ZBP1300 C OOB SK Zbraslav 81:41 + 33:11
35. Pešková Erika LOU8250 C SK Moravan Louňovice 81:47 + 33:17
36. Svítil Petr 0030001 PetSvi 83:46 + 35:16
37. Neuer Pavel DOR7502 OK Dobříš 84:42 + 36:12
38. Dudíková Hana DOR5550 C OK Dobříš 85:29 + 36:59
39. Zábranská Ivana ROU7454 C SKOB Roudnice nad Labem 86:46 + 38:16
40. Gelnerová Martina KRL7850 C Kometa Kralovice 87:27 + 38:57
41. Kazdová Dana 0480001 OK Vršovice 93:00 + 44:30
42. Havlíčková Kateřina DOR7650 C OK Dobříš 95:41 + 47:11
43. Zábranská Petra SLA9250 C SKOB Slaný 97:33 + 49:03
44. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 98:18 + 49:48
45. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 100:02 + 51:32
46. Paulino Jose MKP8600 C SK GORDIC Praha Kačerov 104:52 + 56:22
47. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 106:01 + 57:31
48. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 117:39 + 69:09
49. Trnková Kateřina Ner 125:04 + 76:34
50. Dudková Lada PDY7250 C Běhej Poděbrady 129:25 + 80:55
51. Kalenský Alexandr Ner 150:34 + 102:04
Havelková Barbora CEP0250 Čepíci DISK
Šimková Kristína DISK
T4
3.50 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vondráček Martin 44:56
2. Peckl Martin DOR7701 C OK Dobříš 47:13 + 2:17
3. Maunová Anna Ner 49:38 + 4:42
4. Michalský Richard RIC7703 C OB Říčany 49:40 + 4:44
5. Fiala Jan DOR7802 C OK Dobříš 51:50 + 6:54
6. Kukačková Renata FSP7951 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:52 + 6:56
7. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 52:02 + 7:06
8. Gregor Radek DOR7404 C OK Dobříš 54:18 + 9:22
9. Bleha Stanislav DOR7503 C OK Dobříš 61:33 + 16:37
10. Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 64:50 + 19:54
11. Svoboda Miroslav FSP7402 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:27 + 22:31
12. Vrbová Eva FSP7450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 69:08 + 24:12
13. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 69:39 + 24:43
14. Žižková Jaroslava DOR7754 C OK Dobříš 69:53 + 24:57
15. Koska Bronislav 70:59 + 26:03
16. Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 71:17 + 26:21
17. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 75:49 + 30:53
18. Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 79:39 + 34:43
19. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 82:14 + 37:18
20. Hezký Vítězslav DOR7504 OK Dobříš 87:05 + 42:09
21. Tučný Jan 0070001 Tučňáci OB 89:21 + 44:25
22. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 91:00 + 46:04
23. Lhoták Tomáš ROU91xx SKOB Roudnice nad Labem 112:39 + 67:43
24. Pangrácová Hana 141:05 + 96:09
Švarcová Lenka 0040002 diggi DISK
Galuška jiří DISK
T5
4.00 km, 230 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vojtík Petr DKP7203 C Oddíl OB Kotlářka 45:27
2. Jahn Pavel 45:46 + 0:19
3. Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice 48:15 + 2:48
4. Matějka Hynek TAP7610 C KOB Tretra Praha 48:25 + 2:58
5. Ježowicz Roman VLI8002 C Slavia Liberec orienteering 48:32 + 3:05
6. Kubat Petr 0500001 Neregistrovany 48:33 + 3:06
7. Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové 48:55 + 3:28
8. Bounová Hana 50:25 + 4:58
9. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 51:40 + 6:13
10. Koutný Michal 0440003 nnnnn 52:07 + 6:40
11. Pešek Martin LPM9602 C OK Lokomotiva Plzeň 52:13 + 6:46
12. Beneš Michal TJP7800 C TJ Sokol Troja 53:10 + 7:43
13. Benák Rostislav TAP7400 C KOB Tretra Praha 55:18 + 9:51
14. Franz Jakub 0110001 Franzovi 55:31 + 10:04
15. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 56:09 + 10:42
16. Monro Robert 58:36 + 13:09
17. Beran Jakub 0150001 Tempo 59:50 + 14:23
18. Fröhlich Martin 0420001 Bludní tuleni 62:43 + 17:16
19. Kott Alan Ner 62:55 + 17:28
20. Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky 63:00 + 17:33
21. Bláha David SRK9510 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:06 + 18:39
22. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 65:19 + 19:52
23. Filip Leixner 0090002 Hlavnenebrec 65:52 + 20:25
24. Kunst Tomáš 0090001 Hlavnenebrec 66:41 + 21:14
25. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 67:58 + 22:31
26. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 71:50 + 26:23
27. Kolenec Jan HCE8000 C TJ Hostivice 71:56 + 26:29
28. Vereš Lukáš ASU8800 Magnus Orienteering 72:24 + 26:57
29. Valenta Jan ROZ6600 C OK Roztoky 74:17 + 28:50
30. Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 82:35 + 37:08
31. Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka 85:20 + 39:53
32. Topič Jiří LOU7800 C SK Moravan Louňovice 85:21 + 39:54
33. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 88:59 + 43:32
34. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 97:05 + 51:38
35. Drbohlav Jiří VSP7515 C USK Praha 101:15 + 55:48
36. Jobová Barbora 0450001 jobs 109:08 + 63:41
37. Hroch Tomáš 0080001 Hroši 116:09 + 70:42
38. Kristina Blažková 0420002 Bludní tuleni 140:25 + 94:58
39. Hausmannová Irena 0180001 xxx 164:48 + 119:21
Pompach Petr TAP7801 C KOB Tretra Praha DISK
T5U
4.00 km, 230 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážka Ondřej VPM7702 C KOS Slavia Plzeň 34:48
2. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 50:16 + 15:28
3. Monro Jana Ner 59:43 + 24:55
4. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 60:39 + 25:51
5. Šimek Petr 62:38 + 27:50
6. Kučerová Barbora HCE8650 C TJ Hostivice 72:50 + 38:02
7. Kellews Jean-Pierre Ner 81:16 + 46:28
8. Weislová Eva TJP6750 C TJ Sokol Troja 88:06 + 53:18
9. Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 95:23 + 60:35
TF
1.70 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašpar Adam DOR1101 C OK Dobříš 22:07
2. Skripnik Kilián FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:25 + 0:18
3. Ondráček Lubor EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha 22:50 + 0:43
4. Rejšková Blanka KAM7751 C OK Kamenice 23:15 + 1:08
5. Benda Daniel PGP1100 C SK Praga 23:25 + 1:18
5. Hajnová Karolína 23:25 + 1:18
7. Zámečník Lukáš KAM1100 C OK Kamenice 23:52 + 1:45
8. Kučerová Jana SLP0850 C OOB Slavia Praha 24:04 + 1:57
9. Kofroň Ondřej LBE1200 C TJ Lokomotiva Beroun 24:36 + 2:29
10. Silovská Natálie 0410002 Říčany 25:17 + 3:10
11. Drozen Jakub KAM1101 C OK Kamenice 25:53 + 3:46
12. Soukupová Eliška 0440002 nnnnn 26:48 + 4:41
13. Proxová Veronika 0230001 Proxovi 27:03 + 4:56
14. Slabá Veronika KAM0955 C OK Kamenice 27:13 + 5:06
15. Paul Jan 0170002 Paulovi 27:47 + 5:40
16. Bradáčová Hana ROU1250 C SKOB Roudnice nad Labem 28:25 + 6:18
17. Kautznerová Viktorie Ner 29:03 + 6:56
18. Dobyášová Kateřina 0270001 bez klubové příslušnosti 29:05 + 6:58
19. Pešková Marie LOU1252 C SK Moravan Louňovice 29:49 + 7:42
20. Uhlířová Marie LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun 30:30 + 8:23
21. Uhlířová Eliška LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun 30:34 + 8:27
22. Štěpaník Jakub TAP1103 C KOB Tretra Praha 31:29 + 9:22
23. Trefilík Vojtěch Ner 31:48 + 9:41
24. Dobiášová Eliška ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem 31:56 + 9:49
25. Petráň Lukáš SCP1200 C OK Sparta Praha 32:47 + 10:40
26. Lacinová Zuzana DKP1055 C Oddíl OB Kotlářka 32:51 + 10:44
27. Procházka Antonín Ner 33:03 + 10:56
28. Arnošt Daniel DOR1200 C OK Dobříš 33:20 + 11:13
29. Pinkava Adam 33:28 + 11:21
30. Matyšek Stanislav PLU7612 C TJ SOKOL Plumlov 33:51 + 11:44
31. Pavlinský Vojtěch 34:08 + 12:01
32. Fialová Kristýna DOR1250 C OK Dobříš 34:13 + 12:06
33. Darmovzal Marek PGP1300 C SK Praga 34:41 + 12:34
34. Frýdecký Tomáš BZP1000 C Báječné ženy v orientačním běhu 34:43 + 12:36
35. Slámová Michaela KAM8051 C OK Kamenice 34:45 + 12:38
36. Dobiáš Jaromír ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem 34:50 + 12:43
37. Kužel Jonáš FSP1201 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:06 + 13:59
38. Michálková Veronika 36:56 + 14:49
39. Matoušková Edita ODV TJ Aero Odolena Voda 40:14 + 18:07
40. Benáková Adriana TAP1053 C KOB Tretra Praha 43:46 + 21:39
41. Krsová Anna VPM1251 C KOS Slavia Plzeň 47:02 + 24:55
42. Pavlinská Ema 47:51 + 25:44
43. Brdičková Jana FSP1250 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:41 + 26:34
44. Hýbl Orlík VIP1400 SK VIPrahlo 49:10 + 27:03
45. Míka Zbyněk DKP1301 C Oddíl OB Kotlářka 49:13 + 27:06
46. Černý Ota CEP1302 C Čepíci 69:25 + 47:18
46. Černý Vít CEP1500 C Čepíci 69:25 + 47:18
Beneš Jan FSP0807 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Mičánková Thea LOU1253 C SK Moravan Louňovice DISK
Moráčková Meda ZBP1750 C OOB SK Zbraslav DISK