Přihlášky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
06.06.2015
Místo konání:
Štěměchy
Pořadatel:
TTR - OOB Třebíč
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16A     D16B     D16C     D18A     D18B     D18C     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16A     H16B     H16C     H18A     H18B     H18C     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     HDR     P    
2.20 km, 45 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 40 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 40 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 40 Kč
KTA0751 Doleželová Vendula SK Kotnov Tábor C 05296 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
2.30 km, 50 m, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno C 2051495 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 40 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 53853 40 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín C 53354 40 Kč
TZL0552 Matochová Adélka SKOB Zlín C 53831 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2067215 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 40 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2067211 40 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice C 2049511 40 Kč
TTR0451 Mašterová Lenka OOB Třebíč 52234 60 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 60 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 60 Kč
2.80 km, 50 m, 6 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 2049578 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
HAV0451 Švidrnochová Eliška OB Havířov C 436422 40 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 40 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 40 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 40 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 40 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 40 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 40 Kč
CTB0353 Sabolová Marie SK OB Chotěboř C 436413 40 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín B 8593 40 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín C 8594 40 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 40 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 40 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 40 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331701 60 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 232032 60 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52239 40 Kč
4.20 km, 90 m, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 9101707 100 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 100 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava B 51321 100 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 7201818 100 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 100 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53152 100 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 425583 100 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž B 253379 100 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 8582 100 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 8584 100 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 8585 100 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C 8591 100 Kč
VBA0251 Dorota Šmelíková ŠK VAZKA Bratislava 338218 100 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 100 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 100 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 100 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 100 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 100 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice B 52682 150 Kč
VIC0259 Kůstková Barbora OB Vizovice B 425422 100 Kč
3.00 km, 50 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 52311 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec C 49360 40 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 40 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava C 111 40 Kč
5.70 km, 120 m, 9 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec A 442882 200 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 200 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 200 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 200 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 200 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 200 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 200 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 200 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava A 515149 200 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice A 7150100 200 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 200 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 200 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 200 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 2056262 200 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 200 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 200 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 200 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 200 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 200 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 200 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 200 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 200 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 200 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 200 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 200 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 200 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 200 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 200 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 200 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 200 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 200 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 200 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 200 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice A 436964 200 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 200 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 200 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 300 Kč
5.30 km, 100 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 180 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 180 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 180 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B 410338 180 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 180 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053576 180 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433088 180 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk A 2025342 180 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085587 180 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 180 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085608 180 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 180 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno B 331291 270 Kč
4.20 km, 90 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 232865 70 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno C 995875 70 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 70 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 70 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 439123 70 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 70 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice C 410400 70 Kč
6.50 km, 150 m, 12 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 9101106 200 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SJH Jindřichův Hradec A 331328 200 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 200 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 200 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 200 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 200 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 200 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SJH Jindřichův Hradec A 331783 200 Kč
LLI9854 Fürstová Anna TJ Loko Liberec A 2056306 200 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 200 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 200 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec A 7770033 200 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín A 436954 200 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 9988889 200 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 200 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 200 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 200 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 200 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 200 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 200 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno A 1007533 200 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno A 53721 200 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2011813 200 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 200 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové A 207804 200 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 200 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava A 361939 200 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 200 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 200 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 200 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 200 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava A 336765 200 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 200 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 200 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 200 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 200 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 200 Kč
5.70 km, 120 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 180 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 180 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec A 416127 180 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 180 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 180 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 180 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno B 331027 180 Kč
TBM9762 Komárková Silvie KOS TJ Tesla Brno B 331013 180 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 180 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice A 2020727 180 Kč
LCE9761 Zentrichová Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082928 180 Kč
5.30 km, 100 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 336706 70 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 336713 70 Kč
8.10 km, 140 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 200 Kč
LLI9651 Štičková Anna TJ Loko Liberec R 7200361 200 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk A 2032188 200 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 200 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie TJ Loko Liberec A 410734 200 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka R 515071 200 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 200 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk A 2058520 200 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 200 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 200 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno E 7200367 200 Kč
PHK9666 Koderičová Tereza OK 99 Hradec Králové B 301640 200 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové R 995893 200 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 200 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 7201819 200 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň R 7201820 200 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering A 7200369 200 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 200 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 1398998 200 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice R 434574 200 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice A 53828 200 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice E 53599 200 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 200 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 7200333 200 Kč
6.00 km, 120 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 180 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice A 8898 180 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 180 Kč
10.30 km, 160 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava R 515074 200 Kč
VAM9051 Müllerová Věra OOB Vamberk R 515442 200 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 200 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 200 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 200 Kč
AOP9350 Mrázová Pavla Orientační Běh Opava C 515447 200 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 200 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 200 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 200 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 1436949 200 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno R 1633330 200 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 515450 200 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 9005227 200 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 200 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 200 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 200 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 200 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 200 Kč
PHK8051 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 200 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 200 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 887927 200 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 200 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 200 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889312 200 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno R 7201204 200 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 200 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 0001668661 300 Kč
9.20 km, 150 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 53240 200 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 200 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 200 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 200 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 200 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 51780 200 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 200 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 200 Kč
ZBM8772 Adamová Eva SK Žabovřesky Brno C 52039 200 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 200 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno R 515488 200 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 200 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 200 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 200 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 200 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 200 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 200 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 200 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 2053588 200 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 200 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 200 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 200 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 200 Kč
8.00 km, 145 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 200 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 200 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 200 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553458 200 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 200 Kč
ZBM8661 Königová Jana SK Žabovřesky Brno C 1234321 200 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 200 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 200 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 200 Kč
SJH9451 Benešová Jana SJH Jindřichův Hradec R 920682 200 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 200 Kč
ASU8597 Jindřišková Martina Magnus Orienteering C 53111 200 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 200 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 200 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 200 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 200 Kč
DKP9350 Svobodná Tereza Oddíl OB Kotlářka C 9953699 200 Kč
BOR8752 Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 200 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 300 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 300 Kč
DKP9154 Svobodná Madla Oddíl OB Kotlářka C 887944 300 Kč
7.00 km, 145 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 70 Kč
CHT8451 Kubanová Kateřina OOB SK Chrast C 232877 70 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 70 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 70 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 70 Kč
SJH8651 Kovářová Lenka SJH Jindřichův Hradec C 7201828 70 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 52330 70 Kč
ZBM8659 Stehlíková Jana SK Žabovřesky Brno C 52339 70 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 70 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 70 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 70 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 70 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 70 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 70 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 70 Kč
LCE9052 Dékány Pavla OOB TJ Slovan Luhačovice C 52710 70 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko, z. s. C 920679 70 Kč
5.30 km, 100 m, 9 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 70 Kč
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 70 Kč
DKP8050 Rozmarová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8643 70 Kč
SJH9351 Benešová Iveta SJH Jindřichův Hradec C 336789 70 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 70 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 70 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 70 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 70 Kč
TBM7261 Kliglová Radka KOS TJ Tesla Brno C 2067216 70 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 70 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 70 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4668 105 Kč
7.00 km, 145 m, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 180 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 180 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 180 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 180 Kč
HAV7751 Švidrnochová Hana OB Havířov C 02060211 180 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 180 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 180 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 180 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 180 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 0 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 180 Kč
6.00 km, 120 m, 11 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 70 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 70 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 446329 70 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53273 70 Kč
SJH7851 Beranová Jana SJH Jindřichův Hradec C 2035147 70 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 70 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 70 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 70 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 70 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 70 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 70 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 70 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 70 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 70 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 70 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 70 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 70 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 109 70 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 70 Kč
TZL7560 Mlčková Eva SKOB Zlín 70 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 105 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 70 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 515049 105 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53227 105 Kč
6.10 km, 125 m, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 180 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 180 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 180 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 180 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 180 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 180 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 180 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 180 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 180 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 180 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 180 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 180 Kč
5.30 km, 100 m, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 180 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 180 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 180 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 180 Kč
LLI6950 Fürstová Katka TJ Loko Liberec C 2032126 180 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 180 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 180 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 180 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 180 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 180 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 180 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 180 Kč
VBA6952 Šmelíková Barbora ŠK VAZKA Bratislava 307356 180 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 180 Kč
4.40 km, 80 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 70 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SJH Jindřichův Hradec C 70 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 70 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 70 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 70 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 70 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 70 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 70 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 70 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 70 Kč
5.10 km, 90 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6551 Schusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 180 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 180 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 180 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 180 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 180 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 180 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 180 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 180 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 180 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 180 Kč
4.40 km, 80 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 180 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 180 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 180 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 180 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 180 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 180 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 180 Kč
3.90 km, 75 m, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
SJH5350 Kovářová Milena SJH Jindřichův Hradec C 232411 70 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 70 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 70 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 70 Kč
LBM4858 Bogdálková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 426499 70 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 70 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko, z. s. C 49685 70 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 105 Kč
4.10 km, 80 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP5451 Řezníková Renáta Orientační Běh Opava C 49421 130 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 130 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 130 Kč
3.90 km, 75 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 130 Kč
3.50 km, 65 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 130 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 130 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 130 Kč
2.20 km, 45 m, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 232730 40 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 40 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 218974 40 Kč
SBR0501 Vlach Timik SKOB Bruntál C 2075674 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 40 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 40 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53232 40 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 40 Kč
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 40 Kč
SJI0501 Beneš Tomáš OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2087645 40 Kč
SJI0603 Černý Vojtěch OK Jihlava C 2085561 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava C 2011866 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 2084938 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 40 Kč
2.30 km, 50 m, 7 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 40 Kč
KYL0500 Navrátil Sam SK SP Kylešovice C zapůjčit 70 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 40 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 40 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 40 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín C 2070831 40 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 40 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8595 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno 410702 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 40 Kč
VBA0701 Daniel Šmelík ŠK VAZKA Bratislava 442590 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 0 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 2067205 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava C 112 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 52248 40 Kč
3.00 km, 50 m, 7 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 40 Kč
SJH0404 Vaněček Tomáš SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 49887 40 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 40 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 40 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec B 443062 40 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec B 9101104 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 2070833 40 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 40 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 40 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 40 Kč
VBM0301 Lička Adam VSK Mendelu Brno B 7202856 40 Kč
VBM0302 Musil Štěpán VSK Mendelu Brno C 2075632 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 40 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 40 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 40 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 0 Kč
SJI0403 Beneš Roman OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
SJI0300 Vokurka Šimon OK Jihlava C 115 40 Kč
12A0300 Deubel Jonas (AUT) Naturfreunde Wien 9008000 60 Kč
ODR0300 Matěja Jan SKOB Odry 49357 60 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 410340 60 Kč
5.50 km, 100 m, 10 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 100 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49377 100 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 2085648 100 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno B 2042517 100 Kč
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 2067220 100 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 100 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 100 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 100 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno B 888640 100 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 443078 100 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 100 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 100 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 100 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 100 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8581 100 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 218977 100 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 100 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 100 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 100 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 100 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 100 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 100 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 2081359 100 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice C 887926 100 Kč
LCE0202 Václavík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice B 51301 100 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk C 2073721 100 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 100 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 100 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 100 Kč
12A0101 Deubel Joergen (AUT) Naturfreunde Wien 9998000 150 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 416215 100 Kč
4.20 km, 90 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 40 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec C 7202876 40 Kč
OSN0202 Močuba Václav Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202889 40 Kč
PZR0105 Kalas Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 40 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
PZR0203 Divácký Štěpán UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 219332 40 Kč
SJI0105 Novotný Filip OK Jihlava C 7926 40 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 40 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč C 40 Kč
8.60 km, 160 m, 16 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 200 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 200 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 331752 200 Kč
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec A 1398996 200 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 200 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 200 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 200 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov A 2069090 200 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno A 410331 200 Kč
ZBM9907 Dekrét Jakub SK Žabovřesky Brno A 889284 200 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 200 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 200 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 200 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 200 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 200 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 200 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice A 331216 200 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 200 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 200 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 200 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 200 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín A 2059744 200 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 200 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 200 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 200 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 200 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 200 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 200 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 200 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 2067250 200 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 200 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 200 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 2060400 300 Kč
6.80 km, 145 m, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 2020742 180 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 2073752 180 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 7203453 180 Kč
UBM0003 Rajnoha David MENISKOS Brno B 2049609 180 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 180 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 180 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 180 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 410254 180 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 180 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 180 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053541 180 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 180 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 180 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 180 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 180 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 180 Kč
ABM9906 Šnyrch Jakub KOB ALFA Brno B 332946 180 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno B 2073670 180 Kč
ABM9919 Šnyrch Tomáš KOB ALFA Brno B 332963 180 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 180 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 180 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 2081383 180 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 180 Kč
5.50 km, 100 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0002 Burkoň Jan OOB SK Chrast C 53169 70 Kč
CHT0003 Burkoň Vojtěch OOB SK Chrast C 416080 70 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec C 331357 70 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 70 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř C 51138 70 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř C 339559 70 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 70 Kč
9.60 km, 160 m, 16 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 200 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 200 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 200 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 200 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga A 9200533 200 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 200 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch TJ Loko Liberec A 7200375 200 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 200 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027217 200 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 200 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 200 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200336 200 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 200 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 200 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 200 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 200 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 200 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 200 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové A 232493 200 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 200 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 200 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 200 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 200 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 681889 200 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové A 224890 200 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9980911 200 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 200 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering A 2008508 200 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7204476 200 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 9101181 200 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 200 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 200 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 200 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 200 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 200 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering A 920686 300 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor A 682332 200 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 300 Kč
8.10 km, 140 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 180 Kč
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering B 53271 180 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov B 7200377 180 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk B 9005223 180 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 270 Kč
6.80 km, 145 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 70 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 70 Kč
12.00 km, 200 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec A 49356 200 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec R 7003006 200 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7203462 200 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň R 2025344 200 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 200 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering R 980371 200 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 200 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem R 232144 200 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 200 Kč
PGP9604 Aster Tomáš SK Praga A 442871 200 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 200 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000000000 200 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 200 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 200 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 200 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 200 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 200 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice A 1400447 200 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice R 1602634 200 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 200 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 200 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice R 897360 200 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 200 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 200 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 200 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 200 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 300 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 300 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering R 7698697 300 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava A 7200365 300 Kč
8.90 km, 150 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 180 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 180 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž C 2045216 180 Kč
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 180 Kč
15.10 km, 350 m, 27 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 200 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 200 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava C 515444 200 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 200 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 200 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň C 887626 200 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava R 920663 200 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 200 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 200 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 200 Kč
PGP9002 Procházka Pavel SK Praga C 515113 200 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 200 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 200 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 200 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 200 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno R 500267 200 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 200 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 200 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 200 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 911220 200 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno E 888891 200 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 995802 200 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 886812 200 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 995849 200 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 200 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 515094 200 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 200 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 200 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 200 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 200 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín R 887934 200 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 200 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 200 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 200 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 200 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 200 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 200 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 331549 200 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 200 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 200 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 200 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 200 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 200 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 200 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 200 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 200 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk C 7200324 200 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 300 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 300 Kč
SJC7702 Dávidík Marian Sportcentrum Jičín E 533301 300 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice R 515166 300 Kč
14.20 km, 300 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 200 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 200 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 200 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava R 887157 200 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 200 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 200 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 200 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 200 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 515503 200 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 200 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 200 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 200 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 52349 200 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 2081397 200 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 200 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 53367 200 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 200 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 200 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 200 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 7700077 200 Kč
ZBM8503 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 1985625 200 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 200 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 200 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 200 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 200 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 200 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 200 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 200 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 53824 200 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 200 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 200 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 200 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 200 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice E 515487 200 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 200 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 200 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 200 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 200 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 200 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 200 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 200 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 52678 200 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 200 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 200 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 200 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 200 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 0 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 200 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 200 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 200 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 200 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 300 Kč
12.00 km, 250 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 200 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 200 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 200 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 981817 200 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 200 Kč
KON7931 Krtička Jan KOB Konice C 2067929 200 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 200 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 200 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 200 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 200 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 999666 200 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 200 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 200 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 200 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 200 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 200 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 246864 200 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 200 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 200 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 200 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 200 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 200 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 200 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 200 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 200 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 200 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 200 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 200 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 200 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 300 Kč
39S6812 Wallner Jozef (SVK) KOBRA Bratislava 8917 200 Kč
10.80 km, 170 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 70 Kč
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 70 Kč
SJH8901 Kovář Jaroslav SJH Jindřichův Hradec C 7201821 70 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 70 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 70 Kč
PGP8009 Voráček Michal SK Praga C 8009 70 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 70 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 70 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 70 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 105 Kč
39S8203 Stasz Michal (SVK) KOBRA Bratislava 406912 70 Kč
6.80 km, 145 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 70 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
CHT8002 Leksa Robert OOB SK Chrast C 301340 70 Kč
OSN8001 Močuba Stanislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202897 70 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 70 Kč
SJH9300 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079508 70 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 70 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 70 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava C 995877 70 Kč
JHB9107 Kopic Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 70 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 70 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 70 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 70 Kč
NNN8020 Novotný Petr Neregistrovaní 2067992 70 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 70 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 70 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko, z. s. C 2045244 105 Kč
12A0100 Deubel Dirk (AUT) Naturfreunde Wien 721024 105 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 105 Kč
CHT8401 Kuban Jiří OOB SK Chrast C 52302 105 Kč
10.80 km, 170 m, 20 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 180 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 180 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 8654 180 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 180 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 180 Kč
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 180 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 180 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 180 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 180 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 180 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 180 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 180 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 180 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 180 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 180 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 180 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 180 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 180 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 180 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 180 Kč
NNN7001 Auermüller Vít Neregistrovaní 2088711 180 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 180 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 180 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 180 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 270 Kč
8.90 km, 150 m, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7701 Vaněček Roman SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 100 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 70 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 70 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 70 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 70 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 70 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 70 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 70 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 70 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 70 Kč
TBM7013 Dvořáček Petr KOS TJ Tesla Brno C 49342 70 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 105 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 105 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 70 Kč
9.70 km, 160 m, 17 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 180 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 180 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 180 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 180 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53323 180 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 180 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 180 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 180 Kč
LCE7311 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice C 887948 180 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 180 Kč
8.30 km, 140 m, 15 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 180 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 180 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 180 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 180 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 180 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 180 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 1396848 180 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 180 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 436961 180 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 180 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 180 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 180 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 08851 180 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 7571221 180 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 180 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 180 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 180 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 180 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 180 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 180 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 180 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 180 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 180 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 180 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 180 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 180 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 180 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 180 Kč
39S5801 Hierweg Karol (SVK) KOBRA Bratislava 406918 180 Kč
XBM6903 Král Jan PELL´S ABND RACING TEAM C 7200328 270 Kč
7.00 km, 140 m, 14 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 70 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 70 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 70 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SJH Jindřichův Hradec C 995874 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 70 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 70 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 70 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 70 Kč
SJH6500 Holický Jiří SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 100 Kč
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 70 Kč
SJH6201 Havlík Milan SJH Jindřichův Hradec C 231209 70 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 70 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 70 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 70 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 70 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 70 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 70 Kč
TBM6910 Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno C 53264 70 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 70 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
SJI6900 Beneš Martin OK Jihlava C 124 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 70 Kč
VIC6403 Kůstka Marek OB Vizovice C 425423 70 Kč
7.00 km, 140 m, 14 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 180 Kč
HAV5803 Ryšavý Jiří OB Havířov C 02049558 180 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 180 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 180 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 180 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 180 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 180 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 180 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 180 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 180 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 180 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 416048 180 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 180 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 180 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 180 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 180 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 180 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 180 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 180 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 180 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 180 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 180 Kč
26A0001 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 270 Kč
6.40 km, 120 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 180 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 180 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 180 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 180 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 180 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 180 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 180 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 180 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 180 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 180 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 180 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 180 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 180 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 180 Kč
VBM5715 Svoboda Vladimír VSK Mendelu Brno C 416021 180 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 180 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 180 Kč
5.30 km, 100 m, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 70 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 70 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 70 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 70 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 70 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 70 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 70 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 70 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 52713 70 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko, z. s. C 49683 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
5.20 km, 110 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 130 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 130 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 130 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 130 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 130 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 130 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 130 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 130 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 130 Kč
5.10 km, 90 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 130 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 130 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 130 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 130 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 130 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 130 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 130 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 130 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 130 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 130 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 130 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 130 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 130 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 130 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 130 Kč
4.10 km, 80 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
PZR4321 Pospíšil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49847 70 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 70 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 105 Kč
4.40 km, 80 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 130 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 130 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 130 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 130 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 130 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 130 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 995827 130 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 130 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 331289 130 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 130 Kč
4.10 km, 65 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 130 Kč
2.20 km, 45 m, 7 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 301334 40 Kč
SJH0952 Vaněčková Barbora SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 40 Kč
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov C 2053553 40 Kč
OSN0600 Močuba Jan Nepomuk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 40 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 40 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 40 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 40 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 63591 40 Kč
SJH0951 Beranová Marie SJH Jindřichův Hradec C 2087674 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 218973 40 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 40 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno 53103 40 Kč
VBM0651 Musilová Lucie VSK Mendelu Brno zapůjčit 70 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 40 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž 416083 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
ZBM0903 Pařízek Jakub SK Žabovřesky Brno C 40 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 40 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín 51518 40 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53276 40 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 40 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 40 Kč
SKM0800 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž 51305 40 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 40 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 40 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 330558 40 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 40 Kč
KTA1151 Doleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 05297 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 0 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 51774 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 113 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 142 40 Kč
TTR0752 Mašterová Eva OOB Třebíč C 40 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov 51933 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 40 Kč
SJH0852 Bubeníková Denisa SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
SJH0853 Bubeníková Nicol SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno 232025 40 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno 1700079 40 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 70 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 40 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 416206 40 Kč
TBM1059 LaCarbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno 416206 40 Kč
3.10 km, 50 m, 8 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 40 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 40 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 40 Kč
CHT7202 Dvořák Petr OOB SK Chrast C 336787 40 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 40 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie TJ Loko Liberec C 51205 40 Kč
OSN8383 Močubová Veronika SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 40 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál 410731 40 Kč
PZR0050 Niederlová Anneli UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 40 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 40 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 40 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 40 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 40 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno 7204512 40 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 40 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 40 Kč
TEP6100 Šubrt Jiří Tempo Praha C 07986 40 Kč
NNN8051 Finstrlová Alena Neregistrovaní 130 40 Kč
TZL9090 Fialová Tereza SKOB Zlín 53320 40 Kč
NNN6820 Frýba Robert Neregistrovaní 253124 40 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 40 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 40 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 40 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2011831 40 Kč
3MC8000 Coufal Petr FBŠ Jihlava 40 Kč
NNN9059 Uhrová Anna Neregistrovaní 2025345 40 Kč
XBM7650 Králová Dana PELL´S ABND RACING TEAM 446404 40 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 40 Kč
NNN8658 Vildomcová Anna Neregistrovaní 40 Kč
celkem přihlášených: 1112, vklad: 154945 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.