Přihlášky závodu: H.S.H. Vysočina cup

Datum:
10.07.2015
Místo konání:
Milovy
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
D10N     D10     D12B     D14B     D16B     D18B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60     D65     D70     H10N     H10     H12B     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65     H70     H75     H80     HDR     P1     P2    
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 7752 Ano Ano Ano 250 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano 250 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 Ano Ano Ano 250 Kč
SBR0550 Good Eliška SKOB Bruntál Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená Ano Ano Ano 250 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 Ano Ano Ano 250 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 Ano Ano Ano 250 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 Ano Ano Ano 400 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0652 Bružeňáková Mia KOS TJ Tesla Brno 2067201 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH0951 Beranová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2087674 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 Ano Ano Ano 400 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava C 2059732 Ano Ano Ano 250 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 53853 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín C 53354 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0552 Matochová Adélka SKOB Zlín C 53831 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno C 232389 Ano Ano Ano 250 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 9021 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53174 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2067211 Ano Ano Ano 250 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN Kocová Dominika SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52000 Ano Ano Ano 250 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 Ano Ano Ano 250 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 Ano Ano Ano 250 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL0552 Havlová Katka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8964 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 2067204 Ano Ano Ano 250 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049520 Ano Ano Ano 400 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 7203463 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 Ano Ano Ano 250 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2035739 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 Ano Ano Ano 250 Kč
HOR Bolechová Vendula TJ Jiskra Hořice Ano Ano Ano 250 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice C 2078459 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 Ano Ano Ano 250 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 Ano Ano Ano 250 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 Ano Ano Ano 250 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 Ano Ano Ano 400 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 9101707 Ano Ano Ano 250 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 Ano Ano Ano 250 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 7201818 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 Ano Ano Ano 250 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2073747 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 Ano Ano Ano 250 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 Ano Ano Ano 250 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 53156 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL0152 Havlová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9004 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 2059737 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 Ano Ano Ano 400 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 52311 Ano Ano Ano 0 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 2056262 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 Ano Ano Ano 350 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B 410338 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 Ano Ano Ano 550 Kč
7YC0050 Trávníčková Aneta SK NMNM zapůjčit Ano Ano Ano 610 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 Ano Ano Ano 350 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec A 416127 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno A 53721 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno A 1007533 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno B 331027 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL9752 Davidová Anežka OK Jilemnice C 2078452 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 Ano Ano Ne 400 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice B 515001 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 Ano Ano Ano 550 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava A 361939 Ano Ano Ano 550 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 2053588 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 981804 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno R 1633330 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 1668661 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889312 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava R 515074 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM9051 Müllerová Věra OB Vamberk R 515442 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP9056 Jakobová Adélka SK Praga R 682103 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové E 553443 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK9255 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové R 1406191 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM8950 Poklopová Lenka SK Žabovřesky Brno E 1007544 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 Ano Ano Ano 550 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko C 219245 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 Ano Ano Ano 350 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 Ano Ano Ano 350 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 Ano Ano Ano 350 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 Ne Ano Ano 400 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU8597 Jindřišková Martina Magnus Orienteering C 53111 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8485 Uhnavá Markéta SK Žabovřesky Brno C 52019 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8661 Königová Jana SK Žabovřesky Brno C 1234321 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8772 Adamová Eva SK Žabovřesky Brno C 52039 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8870 Chromá Adéla SK Žabovřesky Brno C 888602 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno R 515488 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno C 331025 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 Ano Ano Ano 550 Kč
RBK9357 Šestáková Petra SK Radioklub Blansko C 219249 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 Ano Ano Ano 550 Kč
ASU9299 Kopecká Eliška Magnus Orienteering C 682342 Ano Ano Ano 550 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 51780 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM9550 Galatíková Lucie SK Žabovřesky Brno B 2075663 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 Ano Ano Ano 550 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 Ano Ano Ano 550 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 Ano Ano Ano 550 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 Ano Ano Ano 550 Kč
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 Ano Ano Ano 350 Kč
LLI8450 Křenková Blanka LOK-o Liberec C 51207 Ano Ano Ano 350 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 Ano Ano Ano 350 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 995813 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 Ano Ano Ano 350 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 Ano Ano Ano 350 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 Ano Ano Ano 350 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 Ano Ano Ne 400 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8952 Lennerová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9278 Ano Ano Ano 350 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 53312 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano 350 Kč
PTI8689 Zavadilová Zdeňka Sportovní klub Ptení C 8823 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR8852 Sehnalová Tereza OOB TJ Turnov C 51825 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2087716 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9556 Valtrová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice Ano Ano Ano 350 Kč
RBK8556 Toušová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49856 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 Ano Ano Ano 350 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8379 Křístková Veronika SK Žabovřesky Brno C 52865 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 416101 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7950 Macková Eva OOB SK Zbraslav C 331616 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 515151 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 Ano Ano Ano 350 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 Ano Ano Ano 550 Kč
PTI8485 Zavadilová Simona Sportovní klub Ptení C 8843 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 Ano Ano Ano 550 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 9988 Ano Ano Ano 550 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 Ano Ne Ne 250 Kč
PGP7951 Darmovzalová Lenka SK Praga C 981843 Ano Ano Ne 500 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 Ano Ano Ano 550 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 Ano Ano Ano 550 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZR8451 Rajnošková Lea Bratrstvo Ždárských vrchů C 52964 Ano Ano Ano 350 Kč
PTI8365 Mikušová Ivana Sportovní klub Ptení C 8831 Ano Ano Ano 350 Kč
KTA8851 Zemanová Lenka SK Kotnov Tábor C 232351 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9161 Krejsová Lucie OK Lokomotiva Pardubice C Ano Ano Ano 350 Kč
EKP8454 Vítová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515125 Ano Ne Ano 400 Kč
VRL8052 Dančáková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8857 Kolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 Ano Ano Ano 350 Kč
NNN0006 Štěpánová Petra Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 410 Kč
NNN0007 Typltová Hana Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 410 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8458 Sychrová Daniela VSK Mendelu Brno zapůjčit Ano Ano Ano 410 Kč
VBM9356 Doležalová Martina VSK Mendelu Brno 320139 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8659 Stehlíková Jana SK Žabovřesky Brno C 52339 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8691 Rajnošek Tereza SK Žabovřesky Brno C 52611 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM9151 Šponarová Lucie OB TJ Sokol Žamberk C 9030 Ano Ano Ano 350 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7354 Šustrová Jana OOB SK Zbraslav C 232261 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515409 Ne Ne Ano 200 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Mladá Boleslav C 49977 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBP7352 Honsová Jitka OOB SK Zbraslav 51120 Ano Ano Ano 350 Kč
NNN0014 Zedníková Michaela Neregistrovaní 53248 Ano Ano Ano 550 Kč
KPY8752 Gottliebová Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 Ne Ano Ano 500 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 Ne Ano Ano 500 Kč
LCE9052 Dékány Pavla OOB TJ Slovan Luhačovice C 52710 Ano Ano Ano 550 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7654 Oujeská Lenka OOB Spartak Adamov C 52597 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 53240 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 Ano Ano Ano 350 Kč
15U7750 Hulsey Martina (USA) GAOC 416106 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7853 Valentová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 426315 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 Ano Ano Ano 350 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7654 Sedláčková Jana OOB SK Zbraslav C 53590 Ne Ano Ano 400 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 Ano Ano Ano 350 Kč
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 253155 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 Ano Ano Ano 350 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 Ano Ano Ano 350 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 49546 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM7664 Humlíčková Kateřina SK Žabovřesky Brno C 1011011 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM Macuchova Zuzana KOS TJ Tesla Brno 515011 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 Ano Ano Ano 550 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 7202890 Ano Ano Ano 550 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 53205 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 Ano Ano Ano 550 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 Ano Ano Ano 550 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 Ano Ano Ano 550 Kč
OSN7853 Přibylová Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2023960 Ano Ano Ano 550 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 Ano Ano Ano 550 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 Ano Ano Ano 550 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP7750 Pannová Vendula Orientační Běh Opava C 2075664 Ano Ano Ano 350 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 2082935 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 Ano Ano Ano 350 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 Ano Ano Ano 350 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN7960 Nováková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51979 Ano Ano Ano 350 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál 410731 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 Ano Ano Ano 550 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 Ano Ano Ano 550 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 2087714 Ano Ano Ano 550 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53273 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano 350 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 Ano Ano Ano 350 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 Ano Ano Ano 350 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 Ano Ano Ano 350 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 Ano Ano Ano 350 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 Ne Ano Ne 200 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 Ano Ano Ano 350 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 Ano Ano Ano 350 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU3 Fejfarová Petra OK Lokomotiva Pardubice zapůjčit Ano Ano Ano 410 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 9101708 Ano Ano Ano 350 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7261 Kliglová Radka KOS TJ Tesla Brno C 2067216 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 Ano Ano Ano 350 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 Ano Ano Ano 350 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 Ano Ano Ano 350 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6151 Hermanová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 9311 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano 350 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 Ano Ano Ano 550 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6870 Nykodýmová Monika KOS TJ Tesla Brno C 232038 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 Ano Ano Ano 350 Kč
OCB7050 Ashová Hana OC České Budějovice C Ano Ano Ano 350 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6351 Galíková Jana KOS TJ Tesla Brno C 49658 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 Ano Ano Ano 550 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 Ano Ano Ano 550 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano 350 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 Ano Ano Ano 350 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 Ano Ano Ano 350 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 Ano Ano Ano 350 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 Ano Ano Ano 350 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 Ano Ano Ano 350 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ano 550 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 Ano Ano Ano 550 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM5662 Janotová Dobra KOS TJ Tesla Brno C 886279 Ano Ano Ano 250 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 8680 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205011 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52090 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 Ano Ano Ano 250 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 Ano Ano Ano 250 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 Ano Ano Ano 400 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN5964 Černíková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8012 Ano Ano Ano 250 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 Ano Ano Ano 250 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 Ano Ano Ano 250 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 Ne Ano Ne 150 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 Ne Ano Ne 150 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 Ano Ano Ano 250 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 Ano Ano Ano 250 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 Ano Ano Ano 250 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 Ano Ano Ano 250 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 Ano Ano Ano 250 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 Ano Ano Ano 250 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8162 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 Ano Ano Ano 250 Kč
SBK5555 Seifertová Marie KOB START Blansko C 2011795 Ano Ano Ano 400 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 Ano Ano Ano 250 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 Ano Ano Ano 250 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 Ano Ano Ano 250 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 250 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM4858 Bogdálková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 426499 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 Ano Ano Ano 250 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 Ano Ano Ano 250 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 Ano Ano Ano 250 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 Ano Ano Ano 250 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 Ano Ano Ano 250 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 Ano Ano Ano 250 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 250 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 Ano Ano Ano 250 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 Ano Ano Ano 400 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 232730 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 Ano Ano Ano 250 Kč
PTI0808 Mikuš Matěj Sportovní klub Ptení C 8847 Ano Ano Ano 250 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53232 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 Ano Ano Ano 250 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 Ano Ano Ano 250 Kč
ZBP0700 Sedláček Martin OOB SK Zbraslav C zapůjčit Ne Ano Ano 340 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 230663 Ano Ano Ano 250 Kč
KTA0701 Svoboda Jan SK Kotnov Tábor C 2025214 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C Ano Ano Ano 250 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 Ano Ano Ano 250 Kč
5RC0600 Střelba Antonín Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní C zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 Ano Ano Ano 250 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 Ano Ano Ano 250 Kč
AOP1101 Kollárovits Matěj Orientační Běh Opava C Ano Ano Ano 400 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C zapůjčit Ano Ano Ano 460 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 Ano Ano Ano 400 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 Ano Ano Ano 400 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 Ano Ano Ano 250 Kč
KYL0500 Navrátil Sam SK SP Kylešovice C zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 Ano Ano Ano 250 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 2067205 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno 410702 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov C 2073679 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU2 Sedlák Jan OK Lokomotiva Pardubice 9654 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín C 2070831 Ano Ano Ano 250 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 Ano Ano Ano 250 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 Ne Ano Ne 150 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL06XX Sucharda Tomáš OK Jilemnice 426351 Ano Ano Ano 250 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 Ano Ano Ano 250 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 Ano Ano Ano 250 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha B 2053580 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 Ano Ano Ano 250 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 Ano Ano Ano 250 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 Ano Ano Ano 250 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 232602 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 49887 Ano Ano Ano 250 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 2035734 Ano Ano Ano 250 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 2011790 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 Ano Ano Ano 250 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 Ano Ano Ano 250 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM0301 Lička Adam VSK Mendelu Brno B 7202856 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 Ano Ano Ano 250 Kč
CTB0401 Gregor Jáchym SK OB Chotěboř C Ano Ano Ano 250 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 2070833 Ano Ano Ano 250 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 Ano Ano Ano 250 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 Ano Ano Ano 250 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B Ano Ano Ano 250 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 Ano Ano Ano 400 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0307 Bružeňák Andrej KOS TJ Tesla Brno C 2067202 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053544 Ano Ano Ano 400 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2042505 Ano Ano Ano 250 Kč
DKL0201 Průša Jan KOB Kladno C 515033 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 Ano Ano Ano 250 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 Ano Ano Ano 250 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 2085648 Ano Ano Ano 250 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0103 Sedlák Mikuláš OK Lokomotiva Pardubice C 425550 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 Ano Ano Ano 250 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 218977 Ano Ano Ano 250 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno B 2042517 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 Ano Ano Ano 250 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 9889 Ano Ano Ano 250 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 Ano Ano Ano 250 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK0202 Klíma Robert OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331534 Ano Ano Ano 250 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 Ano Ano Ano 250 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 207849 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL Eichler Jakub SKOB Zlín Ano Ano Ano 250 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 49481 Ano Ano Ano 350 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno B 2087710 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 2073752 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7201758 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 331752 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL99XX Ježek Vít OK Jilemnice 425529 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 339555 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín A 2059744 Ano Ano Ano 350 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 Ano Ano Ano 350 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice A 331216 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 Ano Ano Ano 550 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 Ano Ano Ano 350 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 Ano Ano Ano 350 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 Ano Ano Ano 550 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 Ano Ano Ano 550 Kč
NNN9801 Walder Michal Neregistrovaní 2044886 Ano Ano Ano 550 Kč
(75)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7203462 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 Ano Ano Ano 350 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk C 7200324 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 7003030 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 Ano Ano Ano 350 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 Ano Ano Ano 350 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 553457 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno R 500267 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 896975 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8923 Klusáček Matěj SK Žabovřesky Brno C 303927 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno R 911220 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 995802 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 232343 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 886812 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín R 0000886513 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 995849 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM8215 Liščinský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 53282 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 Ano Ano Ne 400 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 Ano Ano Ano 550 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 Ano Ne Ne 250 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 Ano Ano Ano 550 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 515094 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 890118 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 682333 Ano Ano Ano 550 Kč
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 Ano Ano Ano 350 Kč
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 Ano Ano Ano 350 Kč
PTI8527 Klváček Aleš Sportovní klub Ptení C 8822 Ano Ano Ano 350 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 9905 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2300842 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM8301 Sebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy C 49442 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM8302 Sebera Václav O-RUNNAŘI Beskydy C 49483 Ne Ano Ano 400 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK8307 Ráb Martin SK Radioklub Blansko C 52059 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 246864 Ano Ano Ano 350 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 Ano Ano Ne 400 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 53311 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 51830 Ano Ano Ano 350 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 886714 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 7700077 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 999666 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 520540 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 Ne Ano Ano 400 Kč
ZBM8503 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 1985625 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 Ne Ano Ne 200 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice A 1400447 Ano Ano Ano 350 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 Ano Ano Ano 350 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 Ano Ano Ano 350 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 Ano Ano Ano 550 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 Ano Ano Ano 550 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 500263 Ano Ano Ano 550 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň B 9572 Ano Ne Ne 250 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 Ano Ano Ano 550 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 Ano Ano Ano 550 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 Ano Ano Ano 550 Kč
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 Ano Ano Ano 350 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8009 Voráček Michal SK Praga C 8009 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 2059743 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 Ano Ano Ano 350 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 Ano Ano Ano 350 Kč
KON7931 Krtička Jan KOB Konice C 2067929 Ano Ano Ano 350 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 Ano Ano Ano 350 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ano Ano Ano 350 Kč
PLU7823 Matyšek Bronislav TJ SOKOL Plumlov C 515418 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C 1012269 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO9501 Štancl Daniel KOB Ústí nad Orlicí A 887163 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec A 49356 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR8601 Jirásek Jakub OOB Třebíč C 0002016470 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU8948 Thiemel Jiří Magnus Orienteering C 416509 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 Ano Ano Ano 350 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 Ano Ano Ano 350 Kč
KON7708 Kalous Antonín KOB Konice C 336795 Ano Ano Ano 350 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 Ano Ne Ne 250 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 Ano Ano Ano 550 Kč
25L7300 Sliva Jan (LUX) Luxembourg Orienteering Club Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 Ano Ano Ano 550 Kč
KUO9201 Koblížek Miroslav KOB Ústí nad Orlicí C 51470 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 Ano Ano Ano 550 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 Ano Ano Ano 550 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 Ano Ano Ano 550 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 1001979 Ano Ano Ano 550 Kč
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 Ano Ano Ano 350 Kč
KTA9201 Hudeček Petr SK Kotnov Tábor C 410750 Ano Ano Ano 350 Kč
DKL9600 Průša Ondřej KOB Kladno C 232746 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 Ano Ano Ano 350 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 Ano Ano Ano 350 Kč
BZR8000 Choutka Jaroslav Bratrstvo Ždárských vrchů C 53664 Ano Ano Ano 350 Kč
PTI8204 Mikuš Oldřich Sportovní klub Ptení C 8830 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 Ano Ano Ano 350 Kč
KTA8901 Krška Vojtěch SK Kotnov Tábor C 2080931 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7712 Valenta Miloslav OK Lokomotiva Pardubice C 2025339 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1 Matoušek Daniel OK Lokomotiva Pardubice Ano Ano Ano 350 Kč
PLU7407 Trhlík Tomáš TJ SOKOL Plumlov C 7412075 Ano Ano Ano 350 Kč
2GC8200 Kovář Petr SKI klub KVary zapůjčit Ano Ano Ano 410 Kč
LPU8508 Vinopal Vilém OK Lokomotiva Pardubice C 9344 Ano Ano Ano 350 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ne Ne Ano 200 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 Ano Ano Ano 350 Kč
2GC8900 Štěpán Marek SKI klub KVary 7204996 Ano Ano Ano 350 Kč
NNN0005 Šnyrch Marek Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 410 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 53303 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8110 Jevsejenko Alexandr SK Žabovřesky Brno C 52073 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM8901 Kalousek Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398977 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202889 Ano Ano Ano 350 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 Ano Ano Ano 350 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9405 Láznička Jan SKOB Zlín C 886828 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN9200 Černík Václav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8023 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 Ano Ano Ano 350 Kč
4HC0000 Kuchař Jiří PSÍ TÝM 8759 Ano Ano Ano 550 Kč
6YC8800 Kobilka Jan Neregistrovaní Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7400 Háněl Aleš OOB SK Zbraslav C 515501 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 Ano Ano Ano 550 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 Ano Ano Ano 550 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 Ano Ano Ano 350 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 Ano Ano Ano 350 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno C 888616 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7228 Strejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 53272 Ano Ano Ano 350 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 Ano Ano Ano 350 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 Ano Ano Ano 350 Kč
1ES7700 Hrnčiar Dušan (SVK) SC Bratislava Snakes 416752 Ano Ano Ano 350 Kč
1ES7800 Jelínek Petr (SVK) SC Bratislava Snakes 1117801 Ano Ano Ano 350 Kč
1ES7900 Prokop Petr (SVK) SC Bratislava Snakes 08070 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7633 Procházka Jiří KOS TJ Tesla Brno 515034 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 Ano Ano Ano 550 Kč
NNN7101 Píša Pavel Neregistrovaní 2035170 Ano Ano Ano 550 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 Ano Ano Ano 550 Kč
OSN7801 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2023952 Ano Ano Ano 550 Kč
1ES6500 Mlynárik Peter (SVK) SC Bratislava Snakes 876002 Ano Ano Ano 550 Kč
TEP7700 Bercha Šimon Tempo Praha 416133 Ano Ano Ano 550 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU7400 Cveček Martin SK Severka Šumperk C 8041 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL7701 Vintr Radek SKOB Zlín C 52222 Ano Ano Ano 350 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM7803 Kroutil Petr SK Žabovřesky Brno C 2067978 Ne Ano Ne 200 Kč
PTI7619 Dušek Václav Sportovní klub Ptení C 8824 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 Ne Ano Ano 400 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH7801 Beran Pavel SOS Jindřichův Hradec C 2061793 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 Ano Ano Ano 550 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 Ano Ano Ano 350 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 7204503 Ne Ano Ne 200 Kč
LPU4 Brožek Jan OK Lokomotiva Pardubice zapůjčit Ano Ano Ano 410 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 Ano Ano Ano 350 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 Ne Ano Ne 200 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM7539 Humlíček Aleš SK Žabovřesky Brno C 609906 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 Ano Ano Ano 350 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 Ano Ano Ano 350 Kč
PBM7401 Pospíšil Jiří TJ Spartak 1. Brněnská C 232344 Ano Ano Ano 350 Kč
SBK7207 Sluka Miroslav KOB START Blansko C 53214 Ano Ano Ano 550 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko Ano Ano Ano 550 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 Ano Ano Ano 550 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 Ano Ano Ano 350 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7200 Sedláček Otakar OOB SK Zbraslav C zapůjčit Ne Ano Ano 440 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 Ano Ano Ano 350 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 Ano Ano Ano 350 Kč
5QC7400 Novosad Pavel Zlínské Prašivky 2080910 Ano Ne Ne 200 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 Ne Ano Ano 500 Kč
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 Ano Ano Ano 350 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 Ano Ano Ano 350 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7013 Dvořáček Petr KOS TJ Tesla Brno C 49342 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 Ano Ano Ano 350 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6910 Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno C 53264 Ano Ano Ano 350 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 Ne Ano Ne 200 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 52341 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 Ano Ano Ano 350 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 Ano Ano Ano 350 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 Ano Ano Ano 350 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 500260 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 Ano Ano Ano 350 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 Ano Ano Ano 550 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 2087684 Ano Ano Ano 550 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 Ano Ano Ano 350 Kč
4UC0001 Škrabálek Jan HSH sport Ano Ano Ano 350 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 Ano Ano Ano 550 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 Ne Ano Ne 250 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 416048 Ano Ano Ano 550 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 Ano Ano Ano 550 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Žabovřesky Brno C 49393 Ano Ano Ano 350 Kč
7ZC6201 Metlička Tomáš SK Slavoj Zbraslav zapůjčit Ano Ano Ano 610 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 Ano Ano Ano 350 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 Ano Ano Ano 350 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 Ano Ano Ano 350 Kč
KVS6501 Černík Milan SKOB Kobra Vsetín C 2021855 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 Ano Ano Ano 350 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 Ano Ano Ano 350 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL6401 Havel Leoš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060209 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 Ano Ano Ano 550 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 Ano Ne Ano 500 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9649 Ano Ano Ano 550 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 Ano Ano Ano 350 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 Ano Ano Ano 350 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6307 Nykodým Petr KOS TJ Tesla Brno C 53263 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 Ano Ano Ano 350 Kč
KVS6402 Rohlík Petr SKOB Kobra Vsetín C 426339 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM6100 Kula Jiří OB Vamberk C 51465 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano 350 Kč
LBM6212 Greguš Miloš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52012 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6501 Čermák Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9305 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 Ano Ano Ano 350 Kč
SBR6102 Vrábel Jaromír SKOB Bruntál C 51914 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 Ano Ano Ano 350 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 Ano Ano Ano 350 Kč
SBR6300 Kolář Rudolf SKOB Bruntál C 920687 Ano Ano Ano 350 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 Ano Ano Ano 350 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 Ano Ano Ano 550 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 Ano Ano Ano 350 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 Ano Ano Ano 350 Kč
LOL5601 Poklop Lubomír OK Olomouc C 52425 Ano Ano Ano 350 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 Ano Ano Ano 550 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 Ano Ano Ano 550 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 Ano Ano Ano 350 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 Ano Ano Ano 350 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU5503 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9869 Ano Ano Ano 350 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 Ano Ano Ano 350 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 Ano Ano Ano 250 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 Ano Ano Ano 250 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5407 Herman Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9344 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 Ano Ano Ano 250 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 51199 Ano Ano Ano 250 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 Ano Ano Ano 250 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 Ano Ano Ano 250 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 Ano Ano Ano 250 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI5414 Vácha Jiří OK Jihlava C 52153 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 Ano Ano Ano 400 Kč
26A0000 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 Ano Ano Ano 400 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 Ano Ano Ano 250 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 Ano Ano Ano 250 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano 250 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 Ano Ano Ano 250 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 Ano Ano Ano 250 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 Ano Ano Ano 250 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 Ano Ano Ano 250 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 Ano Ano Ano 250 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 Ano Ano Ano 250 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 Ano Ano Ano 250 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano 250 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 Ano Ano Ano 250 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 Ano Ano Ano 250 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 Ano Ano Ano 250 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 Ano Ano Ano 250 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 Ano Ano Ano 250 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 Ano Ano Ano 400 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 Ano Ano Ano 400 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZVS4301 Vyškovský Ivan TJ Zbrojovka Vsetín C 416129 Ano Ne Ne 150 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 Ano Ano Ano 250 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 Ano Ano Ano 250 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 Ano Ano Ano 250 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 Ano Ano Ano 250 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 Ano Ano Ano 250 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 Ano Ano Ano 250 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 Ano Ano Ano 250 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 Ano Ano Ano 400 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TEP3700 Lejsek Tom Tempo Praha C 51267 Ano Ano Ano 250 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 Ano Ano Ano 250 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 Ano Ano Ano 250 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 Ano Ano Ano 250 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 Ano Ano Ano 250 Kč
(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 Ano Ano Ano 250 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 302695 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov C 2053553 Ano Ano Ano 250 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 301334 Ano Ano Ano 250 Kč
BBM0800 Denemarek Max BETA URSUS Orienteering C zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
PZR0850 Sobotková Gabriela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno 232025 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM8202 Létal Jiří O-RUNNAŘI Beskydy C 2035152 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 Ano Ano Ano 250 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 Ano Ano Ano 250 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 218973 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53276 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 Ano Ano Ano 250 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov 51933 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno 1700079 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C Ano Ano Ano 250 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov 2087695 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA0852 Strýčková Bára OOB Spartak Adamov C 2073676 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN0999 Nepustilová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53142 Ano Ano Ano 250 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 Ano Ano Ano 250 Kč
ZBP0951 Sedláčková Veronika OOB SK Zbraslav zapůjčit Ne Ano Ano 240 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL0602 Knob Viktor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2081354 Ano Ano Ano 250 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 4411233 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 Ano Ano Ano 250 Kč
SBR0750 Good Julie SKOB Bruntál Ano Ano Ano 250 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR1152 Sobotková Karolína OOB Třebíč C 0000052244 Ano Ano Ano 250 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 Ano Ano Ano 250 Kč
ASU1017 Aleš Mikuláš Magnus Orienteering C 8875 Ano Ano Ano 250 Kč
ASU1077 Alešová Anna Magnus Orienteering C 765108 Ano Ano Ano 250 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 2087678 Ne Ano Ne 100 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 2087680 Ne Ano Ne 100 Kč
ZBM1301 Rajnošek Sam SK Žabovřesky Brno C 0 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9302 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C Ano Ano Ano 250 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 Ano Ano Ano 250 Kč
5QC0950 Novosadová Klára Zlínské Prašivky 52685 Ano Ne Ne 100 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 53886 Ano Ano Ano 250 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš 2080953 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 Ano Ano Ano 250 Kč
KON0850 Kalousová Julie KOB Konice C zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
TBM0616 Pospíšil Jan KOS TJ Tesla Brno C 434571 Ne Ano Ne 100 Kč
PBM0801 Pospíšil Martin TJ Spartak 1. Brněnská 232014 Ne Ano Ne 100 Kč
ZVS0801 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 53383 Ano Ano Ano 250 Kč
NNN0011 Lacinová Barbora Neregistrovaní zapůjčit Ne Ano Ano 240 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 Ano Ano Ano 250 Kč
AOP0951 Kollárovitsová Julie Orientační Běh Opava C zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
MFP1050 Váchová Soňa Matfyz Praha C 21521 Ne Ano Ano 200 Kč
LPU7954 Šolcová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9329 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH1101 Beran Antonín SOS Jindřichův Hradec C 2067961 Ano Ano Ano 250 Kč
8KC1000 Kruliš Janek ZŠ a MŠ Chotyně 301186 Ano Ano Ano 250 Kč
TUV1201 Zakouřil František SOK TJ Turnov C Ano Ne Ne 100 Kč
EKP0909 Rozkošný David VŠTJ Ekonom Praha C 51603 Ano Ano Ano 250 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek 49467 Ne Ano Ano 200 Kč
8MC0850 Panáčková Alžběta Papiyon 232632 Ano Ano Ano 250 Kč
TEP0801 Bercha Matouš Tempo Praha zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
TEP1001 Bercha Jonáš Tempo Praha zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
7ZC0651 Voburková Lucie SK Slavoj Zbraslav zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina