Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.04.2016
Místo konání:
Hranice na Moravě – Rybáře
Pořadatel:
UOL - SOB Olomouc
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16     D16C     D18     D18C     D21E     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16     H16C     H18     H18C     H21E     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
1.80 km, 60 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava C 7003005 50 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 50 Kč
TZL0650 Rosíková Růžena Eliška SKOB Zlín C 8594 50 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 232166 50 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 60 Kč
2.40 km, 60 m, 12 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín B 2091565 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 53853 50 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín C 53354 50 Kč
TZL0454 Dynková Alžběta SKOB Zlín C 8581 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 50 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín C 53831 50 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 416126 50 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8658 50 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec C 8652 50 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec C 49312 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 50 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 8796 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín C 08612 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering C 7206550 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 50 Kč
VRB0450 Horská Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067387 50 Kč
VRB0454 Škařupová Anna Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067399 50 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 52706 50 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice C 2049511 50 Kč
LCE0451 Zichová Amálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2075639 50 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín C 8585 50 Kč
LCE0452 Šotová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091540 50 Kč
LCE0454 Hubáčková Krystína OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava C 361953 50 Kč
2.70 km, 80 m, 12 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 52722 50 Kč
KON0282 Greplová Adéla KOB Konice C 52718 50 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331701 50 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 2091544 50 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc C 2092433 50 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 2092434 50 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 2092435 50 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 50 Kč
38P0250 Block Amelia (POL) UKS Orientus Lodz 7200171 50 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 50 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 50 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 49381 50 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 50 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 50 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 50 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 50 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 50 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice B 426381 50 Kč
KRN0353 Švihelová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 50 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 50 Kč
1LX0250 Arnoštová Veronika Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051542 50 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 2091546 50 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice B 52682 50 Kč
LCE0253 Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 50 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 53866 50 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 416074 50 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 50 Kč
LCE0350 Janků Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice B 889306 50 Kč
LCE0356 Mališková Eliška C OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava C 361981 50 Kč
3.60 km, 90 m, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
32P0057 Biederman Adrianna (POL) Polish national team 0000887006 250 Kč
32P0159 Susek Julia (POL) Polish national team 0007010626 250 Kč
32P0362 Chabiera Lena (POL) Polish national team 0001408272 250 Kč
32P0163 Mianowska Julia (POL) Polish national team 0000886685 250 Kč
32P0069 Garbacik Maja (POL) Polish national team 0000886359 250 Kč
32P0073 Bielecka Aleksandra (POL) Polish national team 0009101842 250 Kč
32P0074 Deptulska Maria (POL) Polish national team 0002035194 250 Kč
32P0076 Rosochacka Karolina (POL) Polish national team 0000886318 250 Kč
17H0164 Mérő Dominika (HUN) Hungarian Team 0002015002 250 Kč
17H0065 Szokol Kamilla (HUN) Hungarian Team 0002052301 250 Kč
17H0166 Apró Vivien (HUN) Hungarian Team 0002052341 250 Kč
17H0067 Bertóti Laura (HUN) Hungarian Team 0000045549 250 Kč
17H0168 Gárdonyi Csilla (HUN) Hungarian Team 0000888342 250 Kč
17H0069 Szuromi Hanga (HUN) Hungarian Team 0009000204 250 Kč
46S0057 Miklušová Tamara (SVK) Youth Team Slovakia 0000434822 250 Kč
46S0058 Šmelíková Dorota (SVK) Youth Team Slovakia 0000338218 250 Kč
46S0059 Weissová Ľubka (SVK) Youth Team Slovakia 0002032149 250 Kč
46S9862 Hrabošová Magda (SVK) Youth Team Slovakia 0002045171 250 Kč
25D0051 Hennseler Meike (GER) German O-Team 0002043616 250 Kč
25D0152 Leonhardt Charlotte (GER) German O-Team 0007010304 250 Kč
25D0153 Schikora Ines (GER) German O-Team 0001973701 250 Kč
25D0154 Amann Leonie (GER) German O-Team 0001251521 250 Kč
25D0155 Kerscher Antonia (GER) German O-Team 0001142001 250 Kč
1JX0051 Rückerová Šárka Czech national team 0002025352 250 Kč
1JX0052 Thýnová Nikola Czech national team 0002032191 250 Kč
1JX0153 Kochová Anna Czech national team 0002059737 250 Kč
1JX0054 Peterová Jana Czech national team 0000897364 250 Kč
1JX0155 Vyhnálková Marie Czech national team 0002019236 250 Kč
1JX0056 Plhalová Šárka Czech national team 0000920661 250 Kč
3.40 km, 105 m, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 80 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 515149 80 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 80 Kč
38P0050 Proga Agnieszka (POL) UKS Orientus Lodz 7200172 80 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 49360 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 80 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 80 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 80 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 7201818 80 Kč
42S0150 Klabouchová Veronika (SVK) Slávia Žilinská univerzita Žilina 2008504 80 Kč
VIC0164 Halová Romana OB Vizovice C 80 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk C 224900 80 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085587 80 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 2091521 80 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085608 80 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207020 80 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín C 436954 80 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 80 Kč
51P0050 Jurczyk Marta (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028219 80 Kč
4.20 km, 145 m, 17 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
32P9951 Morawska Zuzanna (POL) Polish national team 0000886667 250 Kč
32P9952 Królik Kinga (POL) Polish national team 0000887246 250 Kč
32P9853 Galla Zofia (POL) Polish national team 7200182 250 Kč
32P9861 Antonowicz Anna-Maria (POL) Polish national team 0000886680 250 Kč
32P9866 Kostrzewska Justyna (POL) Polish national team 0000895005 250 Kč
32P9868 Listek Marta (POL) Polish national team 0000886342 250 Kč
32P9875 Seidel Julia (POL) Polish national team 0007200181 250 Kč
17H9870 Makovinyi Dorottya (HUN) Hungarian Team 0002022117 250 Kč
17H9971 Pataki Réka Dalida (HUN) Hungarian Team 0001396265 250 Kč
17H9972 Vékony Vanda (HUN) Hungarian Team 0000443188 250 Kč
17H9973 Sárközy Zsófia (HUN) Hungarian Team 0007990513 250 Kč
17H9974 Király Boróka (HUN) Hungarian Team 0002026844 250 Kč
17H9975 Porgányi Anna (HUN) Hungarian Team 0002066452 250 Kč
46S9860 Miklušová Tereza (SVK) Youth Team Slovakia 0000435207 250 Kč
46S9861 Šmelíková Tereza (SVK) Youth Team Slovakia 0009101680 250 Kč
25D9956 Spangenberg Ann-Charlotte (GER) German O-Team 0000990723 250 Kč
25D9957 Lehner Marei (GER) German O-Team 0002034073 250 Kč
25D9858 Seeger Isabel (GER) German O-Team 0001818188 250 Kč
25D9859 Seeger Mareike (GER) German O-Team 0001031998 250 Kč
1JX9857 Čechová Tereza Czech national team 0002058511 250 Kč
1JX9958 Janošíková Tereza Czech national team 0002059758 250 Kč
1JX9959 Malinová Apolena Czech national team 0002032162 250 Kč
1JX9960 Chaloupská Barbora Czech national team 0000682365 250 Kč
1JX9861 Vyhnálková Barbora Czech national team 0009101106 250 Kč
1JX9962 Kopecká Anna Czech national team 0001006615 250 Kč
17P9852 Mądra Paulina (POL) WKS Śląsk 1401454 250 Kč
4.10 km, 130 m, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 2020742 80 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 80 Kč
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 80 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec A 7207348 80 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053582 80 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 80 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 80 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 80 Kč
42S9950 Belicová Lenka (SVK) Slávia Žilinská univerzita Žilina 2027221 80 Kč
ASU9998 Pazourová Tereza Magnus Orienteering C 920659 80 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 80 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 80 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 80 Kč
PHK9966 Cych Agnieszka OK 99 Hradec Králové B 1309931 80 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 80 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 0002069061 80 Kč
1IC0091 Pangrácová Marie Neregistrovani csos 0000330675 80 Kč
1IC0092 Pangrácová Anna Neregistrovani csos 0000000000 80 Kč
1IC0093 Hornová Lenka Neregistrovani csos 0002092370 80 Kč
5.20 km, 195 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8051 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 130 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 130 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 130 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 130 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 130 Kč
38P9450 Stankiewicz Agata (POL) UKS Orientus Lodz 9101162 130 Kč
38P9550 Bialkowska Aneta (POL) UKS Orientus Lodz 7200167 130 Kč
38P9551 Kazmierczak Aneta (POL) UKS Orientus Lodz 7200161 130 Kč
38P9750 Nikitchenko Natasza (POL) UKS Orientus Lodz 887239 130 Kč
38P9850 Fortuniak Weronika (POL) UKS Orientus Lodz 887241 130 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 130 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 130 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 130 Kč
38P9250 Ewiak Natalia (POL) UKS Orientus Lodz 7200173 130 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava A 361939 130 Kč
ZBM8950 Poklopová Lenka SK Žabovřesky Brno E 1007544 130 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 130 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 897391 130 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 130 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno R 9201069 130 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 130 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice C 361921 130 Kč
44P0062 Gwozdz Ewa (POL) Indywidualny klub 0008625543 130 Kč
44P0063 Wicha Iwona (POL) Indywidualny klub 0008625548 130 Kč
44P0064 Wisniewska Hanna (POL) Indywidualny klub 0000504050 130 Kč
35P0073 Macijewska Angelika (POL) Polish Junior Team 0000201794 130 Kč
35P0075 Wanczyk Zuzanna (POL) Polish Junior Team 0001396729 130 Kč
35P0076 Gorczyca Maria (POL) Polish Junior Team 0002067844 130 Kč
35P0077 Hornik Aleksandra (POL) Polish Junior Team 0009961217 130 Kč
35P0078 Pabich Maria (POL) Polish Junior Team 0000553466 130 Kč
36S0088 Macinská Jana (SVK) nereg. 0002020733 130 Kč
36S0089 Krajčíková Kristýna (SVK) nereg. 0002020726 130 Kč
36S0090 Šofránková Antónia (SVK) nereg. 0002051330 130 Kč
36S0091 Hošeková Vanda (SVK) nereg. 0007200369 130 Kč
36S0092 Papugová Andrea (SVK) nereg. 0002051346 130 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 150 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 150 Kč
5.20 km, 195 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 80 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 80 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 80 Kč
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 80 Kč
SKM9151 Christovová Neli KOB Směr Kroměříž C 331143 80 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 80 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 80 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 80 Kč
AOP9352 Šarmanová Alena Orientační Běh Opava C 232405 80 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 80 Kč
SKM9651 Pěčková Veronika KOB Směr Kroměříž C 416078 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 80 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 80 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 80 Kč
HAV9650 Kaděrová Vendula OB Havířov C 232145 80 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 80 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 80 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 80 Kč
PLU9082 Kaprálová Hana TJ SOKOL Plumlov C 49872 80 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 80 Kč
VIC9191 Kršáková Marie OB Vizovice C 53887 80 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 80 Kč
PHK9696 Cych Weronika OK 99 Hradec Králové R 504041 80 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 80 Kč
LCE9251 Kukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889304 80 Kč
TRI9251 Křesťanová Gabriela TJ TŽ Třinec C 1400416 100 Kč
TZL8591 Dovrtělová Gabriela SKOB Zlín zapůjčit 120 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 100 Kč
47H0057 Szerencsi Ildiko (HUN) nereg.1 0001406123 80 Kč
47H0058 Vajda Luca (HUN) nereg.1 0002019792 80 Kč
47H0059 Gerber Czenge (HUN) nereg.1 0007110898 80 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno R 0000515488 80 Kč
KAM9450 Jančová Jana OK Kamenice C 232162 100 Kč
4.20 km, 145 m, 17 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 80 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7203458 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 80 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 80 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 80 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 80 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 80 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 80 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 80 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 80 Kč
KSU7383 Mlčková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
DVP7751 Janderová Markéta DVP ORIENTATION C 232976 80 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 80 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 100 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 2082935 80 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 80 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 80 Kč
BFM7752 Zajícová Taťána SKOB Frýdek - Místek C 49460 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 80 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 80 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 80 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 80 Kč
JZL7850 Chromčáková Jitka TJ Jižní svahy Zlín C 53802 80 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 80 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 80 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 80 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 80 Kč
AOP7452 Krasnokutská Magda Orientační Běh Opava C 49494 80 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 80 Kč
JPV8077 Ratiborská Veronika Oddíl OS SK Prostějov C 49364 100 Kč
AOV8050 Vellechová Radka OOB TJ Baník Ostrava C 52960 100 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 100 Kč
3.60 km, 90 m, 15 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 80 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 80 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 80 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 80 Kč
OOP6650 Binčíková Dana TJ Opava C 887164 80 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 80 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 80 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 80 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 80 Kč
TRI6957 Ciencialová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 80 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 80 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 80 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 80 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 80 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
KON5481 Sedláčková Hana KOB Konice C 52419 80 Kč
SFM6851 Spratková Iva O-RUNNAŘI Beskydy C 49449 80 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 80 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 80 Kč
SSU7050 Zatloukalová Eva SK Severka Šumperk 2027210 80 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 80 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 80 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 80 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 100 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 100 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov 49329 100 Kč
2.90 km, 85 m, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 80 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 80 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 80 Kč
SKM5557 Strnadlová Zdeňka KOB Směr Kroměříž C 52206 80 Kč
SKM5851 Christovová Marie KOB Směr Kroměříž C 51307 80 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 80 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 80 Kč
KVS5551 Hrbasová Jana SKOB Kobra Vsetín C 53680 80 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 80 Kč
KVS5751 Hudzieczková Danuta SKOB Kobra Vsetín C 416091 80 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 889300 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 52600 80 Kč
VZA6191 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 100 Kč
1.80 km, 65 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 53215 50 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073736 50 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C 7207028 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428464 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 08618 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 50 Kč
TZL0603 Pastuszek Tomáš SKOB Zlín C 53135 50 Kč
TZL0402 Vaněk Ondřej SKOB Zlín C 8601 50 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín C 8602 50 Kč
VZA0641 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 60 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 60 Kč
2.40 km, 90 m, 12 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 50 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 428271 50 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 50 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 2091553 50 Kč
TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín C 08605 50 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 50 Kč
38P0500 Lisiak Adam (POL) UKS Orientus Lodz 887240 50 Kč
TZL0504 Martinek Matyáš SKOB Zlín C 08610 50 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 416128 50 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 50 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 49341 50 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 49327 50 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 50 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 2099502 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
KSU0400 Hudos Tomáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 50 Kč
SVS0401 Černín Adam Orientklub Vsetín C 51517 50 Kč
TZL0440 Vodák Tadeáš SKOB Zlín C 8615 50 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín C 08598 50 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 8595 50 Kč
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice C 425432 50 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 2070838 50 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 2070833 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061810 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 428201 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C zapůjčit 70 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 50 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 50 Kč
1LX0500 Kubálek Miroslav Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051471 50 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080833 50 Kč
LCE05xx Kovařík Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
1LX0501 Hrudka Jiří Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051527 60 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 60 Kč
2.80 km, 100 m, 12 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 428272 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 53353 50 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 50 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 50 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 50 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 50 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 49377 50 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 50 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 50 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 50 Kč
SVS0201 Černín Lukáš Orientklub Vsetín C 51516 50 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 50 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 50 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 50 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 50 Kč
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067396 50 Kč
VRB0305 Gruss Zdeněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067385 50 Kč
RAD0201 Zobaník Radek TJ Sokol Radslavice C 52665 50 Kč
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 50 Kč
LCE0306 Hájek Petr OOB TJ Slovan Luhačovice B 50 Kč
LCE03xx Kovařík Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 50 Kč
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 231357 60 Kč
1DP0020 Gregorczyk Mateusz (POL) Indywidualnie 0009201337 50 Kč
1DP0021 Biernat Michael (POL) Indywidualnie 0009201344 50 Kč
1DP0022 Kula Mateusz (POL) Indywidualnie 0001394410 50 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc C 2088178 60 Kč
ODR0300 Matěja Jan SKOB Odry C 49357 60 Kč
4.40 km, 165 m, 18 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
32P0108 Rzeńca Piotr (POL) Polish national team 0007200163 250 Kč
32P0010 Kalisiak Dawid (POL) Polish national team 0001403086 250 Kč
32P0114 Pierzchała Michał (POL) Polish national team 0000886683 250 Kč
32P0020 Krzysztyński Michał (POL) Polish national team 0001401474 250 Kč
32P0021 Żurek Grzegorz (POL) Polish national team 0009101841 250 Kč
32P0022 Ogdowski Bartłomiej (POL) Polish national team 0001410952 250 Kč
17H0002 Horváth Csongor (HUN) Hungarian Team 0007000630 250 Kč
17H0103 Jónás Ferenc (HUN) Hungarian Team 0002052339 250 Kč
17H0004 Győri Bertalan (HUN) Hungarian Team 0002052340 250 Kč
17H0005 Péntek Márton (HUN) Hungarian Team 0002022218 250 Kč
17H0206 Bujdosó Zoltán (HUN) Hungarian Team 0007020217 250 Kč
17H0207 Szuromi Áron (HUN) Hungarian Team 0000505226 250 Kč
46S0001 Kurák Michal (SVK) Youth Team Slovakia 0002051399 250 Kč
46S0002 Féder Medard (SVK) Youth Team Slovakia 0007201802 250 Kč
46S0003 Ondrejka Tomáš (SVK) Youth Team Slovakia 0002025367 250 Kč
25D0010 Höck Kilian (GER) German O-Team 0002041759 250 Kč
1JX0013 Bořánek Michal Czech national team 0002032171 250 Kč
1JX0014 Rusin Jan Czech national team 0002032380 250 Kč
1JX0015 Filipek Sebastian Czech national team 0002060277 250 Kč
1JX0116 Gajda Jan Czech national team 0009201064 250 Kč
1JX0017 Volák Ondřej Czech national team 0002011790 250 Kč
1JX0018 Čech Petr Czech national team 0002075680 250 Kč
4.40 km, 165 m, 18 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 80 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 80 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 80 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín C 53147 80 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 80 Kč
38P0100 Deredos Bruno (POL) UKS Orientus Lodz 887238 80 Kč
38P0101 Bartos Grzegorz (POL) UKS Orientus Lodz 887234 80 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 80 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 80 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 80 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 80 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 80 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 80 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 80 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 52746 80 Kč
1LX0100 Fildán Daniel Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051505 80 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082929 80 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 80 Kč
OOP0000 Gros Filip TJ Opava C 80 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 80 Kč
AOP0101 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 889280 80 Kč
KON0013 Šudřich Tomáš KOB Konice C 0002083419 80 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 80 Kč
4.90 km, 230 m, 20 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
32P9904 Kuca Kacper (POL) Polish national team 0007204931 250 Kč
32P9805 Pryjma Fryderyk (POL) Polish national team 0009980407 250 Kč
32P9806 Biederman Marcin (POL) Polish national team 0000887007 250 Kč
32P9815 Rutka Jan (POL) Polish national team 0000886674 250 Kč
32P9917 Cupryś Gracjan (POL) Polish national team 0007200180 250 Kč
17H9808 Rácz Zoltán (HUN) Hungarian Team 0007205884 250 Kč
17H9909 Szalay Levente (HUN) Hungarian Team 0000233643 250 Kč
17H9910 Kálmán Erik (HUN) Hungarian Team 0002022201 250 Kč
17H9911 Weiler Vince (HUN) Hungarian Team 0002022128 250 Kč
17H9812 Gyenizse-Nagy Balázs (HUN) Hungarian Team 0000307520 250 Kč
17H9813 Szuromi Mátyás (HUN) Hungarian Team 0001396149 250 Kč
46S9804 Chupek Jakub (SVK) Youth Team Slovakia 0007200370 250 Kč
46S9805 Sláma Dušan (SVK) Youth Team Slovakia 0007204978 250 Kč
46S9806 Dekrét Jakub (SVK) Youth Team Slovakia 0002088141 250 Kč
46S9813 Dubovský Andrej (SVK) Youth Team Slovakia 0007204499 250 Kč
25D9911 Friedländer Emil (GER) German O-Team 0002041758 250 Kč
25D9912 Gawlitza Franz (GER) German O-Team 0001401077 250 Kč
25D9813 Lehner Quirin (GER) German O-Team 0001690505 250 Kč
25D9914 Schwarck Philipp (GER) German O-Team 0001372005 250 Kč
25D9915 Kapischke Henning (GER) German O-Team 0007000085 250 Kč
1JX9819 Vandas Daniel Czech national team 0009110998 250 Kč
1JX9820 Bendák Jan Czech national team 0000681889 250 Kč
1JX9821 Sýkora Vojtěch Czech national team 0007200378 250 Kč
1JX9922 Horčička Vít Czech national team 0000682370 250 Kč
1JX9923 Křivda Tomáš Czech national team 0009200535 250 Kč
1JX9824 Hirš Otakar Czech national team 0007200360 250 Kč
4.90 km, 230 m, 20 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 80 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 7206538 80 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc C 1400425 80 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 253106 80 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 232491 80 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava C 8716 80 Kč
HLV9800 Tomeček Tomáš KČT - OB Holešov C 331687 80 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 80 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 80 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 80 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 80 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 80 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 80 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec A 2073752 80 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 80 Kč
KON9808 Štěpáník Jiří KOB Konice C 2020743 80 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 80 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 80 Kč
RAD9901 Zobaník Michal TJ Sokol Radslavice C 49440 80 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc B 2090849 80 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 80 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín A 9200524 80 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 80 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 80 Kč
6.30 km, 285 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 130 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 130 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 130 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 553441 130 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 130 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 130 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 130 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 551990 130 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 130 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 130 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 130 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 130 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 130 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 130 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 130 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 130 Kč
38P8100 Paszynski Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 505001 130 Kč
38P9000 Charuba Lukasz (POL) UKS Orientus Lodz 7200174 130 Kč
38P9100 Podzinski Rafal (POL) UKS Orientus Lodz 7200169 130 Kč
38P9600 Rzenca Krzysztof (POL) UKS Orientus Lodz 7200168 130 Kč
38P9800 Zuchmanski Przemyslaw (POL) UKS Orientus Lodz 7200166 130 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 130 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 130 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 130 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 130 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 890118 130 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 130 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 995849 130 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 130 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 130 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 130 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 130 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 130 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 887940 130 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 682333 130 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 995797 130 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 7202777 130 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 130 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 130 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 150 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 150 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 150 Kč
47H0003 Mihalyi Ferenc (HUN) nereg.1 0002026128 130 Kč
47H0004 Boros Imre (HUN) nereg.1 0002042377 130 Kč
47H0005 Bojtor Szabolcs (HUN) nereg.1 0009005283 130 Kč
44P0015 Kowalski Wojciech (POL) Indywidualny klub 0008625724 130 Kč
44P0016 Olejnik Michal (POL) Indywidualny klub 0000887092 130 Kč
44P0017 Sokalski Dariusz (POL) Indywidualny klub 0000888969 130 Kč
1DP0018 Wenslaw Mateusz (POL) Indywidualnie 0009101164 130 Kč
1DP0019 Mazan Bartolomiej (POL) Indywidualnie 0000921001 130 Kč
35P0024 Wolowczyk Krzystof (POL) Polish Junior Team 0009200095 130 Kč
35P0029 Pabich Tomasz (POL) Polish Junior Team 0000886310 130 Kč
36S0030 Krajčík Michal (SVK) nereg. 0000533306 130 Kč
36S0031 Mušinský Tomáš (SVK) nereg. 0000920667 130 Kč
36S0032 Bukovác Pavol (SVK) nereg. 0000515478 130 Kč
36S0033 Mižúr Peter (SVK) nereg. 0007202851 130 Kč
36S0034 Šmelík Martin (SVK) nereg. 0000682340 130 Kč
36S0035 Jonáš Martin (SVK) nereg. 0000515307 130 Kč
36S0036 Olhava Rastislav (SVK) nereg. 0007301826 130 Kč
36S0037 Ugray Dávid (SVK) nereg. 0002051350 130 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 150 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 150 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava R 7200365 150 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629757 150 Kč
1YS0001 Piják Ondrej (SVK) JW 9900077 130 Kč
6.30 km, 285 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU8417 Stoklasa Bohumil TJ SOKOL Plumlov C 49878 80 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 80 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 80 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 80 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 80 Kč
SHK7905 Svoboda Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 9138 80 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 80 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 80 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 80 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 2090837 80 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 80 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 80 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 80 Kč
BFM8303 Frainšic Michal SKOB Frýdek - Místek C 443092 80 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 80 Kč
42S9600 Klabouch Martin (SVK) Slávia Žilinská univerzita Žilina 2008506 80 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 80 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073657 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 80 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 80 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 80 Kč
AOP8000 Ticháček Jan Orientační Běh Opava C 682071 80 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
ASU9643 Kindl Jakob Magnus Orienteering C zapůjčit 100 Kč
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 80 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9910199 80 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 80 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 80 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem R 232144 80 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 80 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 80 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 80 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 80 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 80 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 7571221 80 Kč
1LX9700 Pantálek Jáchym Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051484 80 Kč
1LX9200 Číp Jan Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 53792 80 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 80 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 80 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 80 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 80 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 80 Kč
35X9100 Sláčík Tomáš VIK (Vizovice, Chrastěšov, Ublo) 53889 80 Kč
STE9701 Musil Martin SK SKI-OB Šternberk 2073439 80 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 80 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 100 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 100 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 100 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 100 Kč
47H0010 Zsebehazy Istvan (HUN) nereg.1 0000505219 80 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 0000889288 80 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 0000052340 80 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 0000889313 80 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 0002083412 80 Kč
KON9411 Semerád Jan KOB Konice C 0002083362 80 Kč
1IC0041 Janda Jiří Neregistrovani csos 0000053545 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 0000009453 80 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 100 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 100 Kč
NNN8901 Kadlček Václav Neregistrovaní 682616 100 Kč
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 100 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 52349 100 Kč
5.50 km, 215 m, 22 kontrol
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 80 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 80 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 80 Kč
SOP7811 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 80 Kč
1LX6500 Mička Jiří Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 53787 80 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 80 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 80 Kč
38P7400 Lisiak Pawel (POL) UKS Orientus Lodz 887243 80 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49319 80 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067331 80 Kč
KSU7227 Šimek Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52541 80 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 80 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8041 80 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 80 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 80 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 80 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 80 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 80 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 80 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53323 80 Kč
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 80 Kč
5QC7400 Novosad Pavel Zlínské Prašivky 2080910 80 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 80 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 80 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 52656 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 80 Kč
AOP7602 Gallo Marek Orientační Běh Opava C 7201830 80 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 80 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 80 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 80 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 80 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 80 Kč
SSU7700 Možný Stanislav SK Severka Šumperk C 224897 80 Kč
1LX7400 Geryk Jiří Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 443071 80 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 80 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 80 Kč
SKM7802 Kožuch Vít KOB Směr Kroměříž C 51304 80 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 80 Kč
OOP7700 Gros Petr TJ Opava C 80 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 80 Kč
ZLH7200 Siatka Radim OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 120 Kč
ZLH7201 Král Milan OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 120 Kč
1YS6800 Wallner Jozef (SVK) JW 08917 100 Kč
1YS6000 Pollák Jozef (SVK) JW 920651 100 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 52341 100 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 100 Kč
4.40 km, 160 m, 20 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 80 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 80 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 80 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 80 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 80 Kč
TRC6800 Szturc Radek SKOB BETA Třinec C 8785 80 Kč
TRC6200 Niedoba Jan SKOB BETA Třinec C 8787 80 Kč
TRC6400 Trojek Jakub SKOB BETA Třinec C 8788 80 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 80 Kč
OOP6401 Binčík Milan TJ Opava C 49415 80 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 80 Kč
38P6900 Olas Jacek (POL) UKS Orientus Lodz 887253 80 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 80 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 80 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 80 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 80 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51874 80 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 80 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 80 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52348 80 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 416048 80 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
ROV5301 Mizera Ladislav OK Zubří 2056277 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 80 Kč
MOV7101 Panna Jan SKOB Ostrava C 428235 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 80 Kč
51P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 80 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 80 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 100 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 100 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 100 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice zapůjčit 120 Kč
47H0006 Hegedus Zoltan (HUN) nereg.1 0000045417 80 Kč
47H0011 Bujdosó Istvan (HUN) nereg.1 0002050686 80 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 1396848 100 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 100 Kč
3.80 km, 130 m, 16 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 80 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 80 Kč
TRC5800 Stebel Pavel SKOB BETA Třinec C 8783 80 Kč
TZL5800 Kusbach Antonín SKOB Zlín C 53846 80 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 80 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 80 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 80 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 80 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 80 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 8654 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 80 Kč
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 2021858 80 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 80 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
OTK5707 Štěpáník Otakar OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053804 80 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053807 80 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 80 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 80 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 80 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 80 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 80 Kč
KAR5501 Kuja Ivan SK Karlovice C 301248 80 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 80 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 80 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 80 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 51199 100 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 100 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 100 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51376 100 Kč
3.30 km, 110 m, 13 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 80 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 80 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 80 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 80 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 80 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 80 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 80 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 80 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 80 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 80 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 80 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 80 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 80 Kč
OTK4729 Kunz Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052347 80 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 80 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 80 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 80 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 80 Kč
RAD3801 Fajgl Jaromír TJ Sokol Radslavice C 49434 80 Kč
RAD4801 Huňka Jiří TJ Sokol Radslavice C 49433 80 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 100 Kč
1.70 km, 55 m, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 50 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín C 53360 50 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 50 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava C 420459 50 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 50 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec C 49355 50 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 50 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec C 49315 50 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 50 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
VIC0606 Hala Jaromír OB Vizovice C 50 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
KVS0751 Pospíšilová Eliška SKOB Kobra Vsetín C 53683 50 Kč
KVS9752 Pospíšilová Magdaléna SKOB Kobra Vsetín C 53686 50 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 50 Kč
LCE07xx Hájek Radim OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 2075691 50 Kč
LCE06xx Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
AOP0601 Jelínek Jakub Orientační Běh Opava C 889275 50 Kč
AOP0702 Krzywoň Jan Orientační Běh Opava C 8715 50 Kč
KON0555 Šudřichová Nela KOB Konice C 0002083379 50 Kč
1.70 km, 55 m, 8 kontrol
(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
MOV0750 Musálková Klára SKOB Ostrava C 436424 50 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava C 428262 50 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 50 Kč
BFM0552 Fišerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 49492 50 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 50 Kč
37C0900 Chmelář Filip Bez registrace zapůjčit 70 Kč
TRI0702 Mitrenga Jan TJ TŽ Třinec C 50 Kč
TRI0801 Holesz Samuel TJ TŽ Třinec C 8657 50 Kč
TRI0850 Szarzecová Eva TJ TŽ Třinec C 8656 50 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 50 Kč
KSU1010 Kroul František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53662 50 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín 51518 50 Kč
VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice C 426365 50 Kč
VIC1060 Marková Tatiana OB Vizovice C 425429 50 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 50 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž C 51305 50 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 416083 50 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 50 Kč
5QC0950 Novosadová Klára Zlínské Prašivky 52685 50 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek 428283 50 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava C 232192 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 52482 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 70 Kč
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 50 Kč
VRB0800 Smetana Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067386 50 Kč
VRB0900 Škařupová Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
JZL0900 Navrátil Daniel TJ Jižní svahy Zlín C 2070835 50 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 50 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 50 Kč
RAD0801 Zobaník Tomáš TJ Sokol Radslavice 49464 50 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 53886 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
1LX1150 Kubálková Lada Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051548 50 Kč
NNN0002 Gřešek Oskar Neregistrovaní 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
STE0501 Mihok Mario SK SKI-OB Šternberk C 442849 50 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 50 Kč
LCExxxx Mališková Libuše C OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCExxxy Juríková Michaela C OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
AOP1001 Krzywoň Vojtěch Orientační Běh Opava C 50 Kč
34X0091 Pilko Adéla Neregi 53681 50 Kč
34X0041 Halata Šebestián Neregi 53689 50 Kč
34X0092 Janků Markéta Neregi 51528 50 Kč
34X0042 Graclík Daniel Neregi 53684 50 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 60 Kč
AOV1150 Vellechová Marie OOB TJ Baník Ostrava C 52959 60 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 60 Kč
ODR1099 Králová Leona SKOB Odry 416148 60 Kč
KYL0500 Navrátil Sam SK SP Kylešovice C zapůjčit 80 Kč
VZA1041 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 60 Kč
VZA1091 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 60 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 60 Kč
GIG0801 Linhart Adam GIGANT Orienteering 52690 60 Kč
GIG0800 Linhart Jakub GIGANT Orienteering 52688 60 Kč
2.70 km, 75 m, 9 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 515427 30 Kč
MOV6750 Šarmanová Jarmila SKOB Ostrava C 303027 30 Kč
UOL6900 Said Mahmoud SOB Olomouc C 420402 30 Kč
TZL4325 Žemlík Jan SKOB Zlín C 1394310 30 Kč
BFM7451 Fišerová Iveta SKOB Frýdek - Místek 49454 30 Kč
OOP6250 Martiníková Karin TJ Opava C 30 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 30 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 30 Kč
HLV7137 Tomeček Ladislav KČT - OB Holešov C 331485 30 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 30 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 30 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 30 Kč
TRI7500 Kirschner David TJ TŽ Třinec C 8664 30 Kč
TRI7250 Kaufmanová Martina TJ TŽ Třinec C 8655 30 Kč
TRI7550 Bíčánková Jana TJ TŽ Třinec C 7862 30 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 30 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 30 Kč
SVS7300 Černín Radek Orientklub Vsetín 2800316 30 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 30 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 30 Kč
STE7350 Světnická Marcela SK SKI-OB Šternberk C 2080822 30 Kč
KON9818 Šmíd Radovan KOB Konice C 2020738 30 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 30 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 30 Kč
VRB6250 Kratschmerová Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 301290 30 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 30 Kč
JPV0001 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov zapůjčit 50 Kč
KVS7150 Pospíšilová Lenka SKOB Kobra Vsetín C 416093 30 Kč
KAR0550 Kujová Vendula SK Karlovice 206457 30 Kč
KVS7200 Pospíšil Radim SKOB Kobra Vsetín C 53687 30 Kč
1LX7250 Arnoštová Zora Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 8084 30 Kč
1LX7750 Kubálková Olga Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051537 30 Kč
1LX0102 Jašek Martin Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051538 30 Kč
1LX0400 Mráz Ondřej Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051496 30 Kč
1LX7700 Šperlich Pavel Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 53753 30 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C 2090872 30 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 30 Kč
KON4589 Skoumalová Marie KOB Konice C 8903 30 Kč
1IC0094 Grygarová Veronika Neregistrovani csos 0002092392 30 Kč
44C6991 Malíková Miroslava Neregistrovaní borci zapůjčit 50 Kč
ODR0000 Matěja Vojtěch SKOB Odry C 49399 30 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 30 Kč
1LX7100 Zajíc Karel Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 53790 30 Kč
1LX0251 Nyklová Monika Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051526 30 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál 410731 30 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 30 Kč
5.00 km, 190 m, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428300 50 Kč
VIC7857 Mokrá Pavla OB Vizovice C 1400414 50 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek 49451 50 Kč
BFM7801 Hrabal Zdeněk SKOB Frýdek - Místek 49496 50 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 232959 50 Kč
OTK0201 Kunz Marek OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433084 50 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 50 Kč
SKM87xx Darebník Ladislav KOB Směr Kroměříž 50 Kč
NNN0051 Muchová Barbora Neregistrovaní 2080849 50 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 50 Kč
SOP8710 Balcar Adam OOB TJ Slezan Opava 60 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 60 Kč
4HC0001 Kuchař Jiří PSÍ TÝM 8759 60 Kč
4HC0051 Kuchařová Anna PSÍ TÝM 2080940 60 Kč
celkem přihlášených: 990, vklad: 92340 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.