Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji

Datum:
21.08.2020
Místo konání:
Malá Skála
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1392
Náhradníků: 250
D10
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC1054 Dvorská Veronika K.O.B. Choceň C 7502000 Ne Ne Ne 350 Kč
LPU1052 Froschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 7210076 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 8088388 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM1054 Tomíčková Eliška KOS TJ Tesla Brno C 7300558 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM1055 Šímová Julie KOS TJ Tesla Brno C 446329 Ne Ne Ne 350 Kč
TJP1051 Pavlů Marie TJ Sokol Troja C 246874 Ne Ne Ne 350 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2141921 Ne Ne Ne 350 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 Ne Ne Ne 350 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 1008173 Ne Ne Ne 350 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 Ne Ne Ne 350 Kč
VRL1053 Nová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C Ne Ne Ne 350 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 0008112770 Ne Ne Ne 350 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 0000771771 Ne Ne Ne 350 Kč
OPI0951 Sobotková Lada Orientační sporty Písek C 2064782 Ne Ne Ne 350 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 Ne Ne Ne 350 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 Ne Ne Ne 350 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2144168 Ne Ne Ne 350 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 Ne Ne Ne 350 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OSN1260 Voráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 Ne Ne Ne 350 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403062 Ne Ne Ne 350 Kč
TTR1151 Dosbabová Magdaléna OOB Třebíč C Ne Ne Ne 350 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM1364 Tomíčková Ivana KOS TJ Tesla Brno C 2096247 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM1452 Šímová Klaudie KOS TJ Tesla Brno C 553446 Ne Ne Ne 350 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 Ne Ne Ne 350 Kč
ROU1251 Hejcmanová Amálie SKOB Roudnice nad Labem C Ne Ne Ne 350 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 Ne Ne Ne 350 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 Ne Ne Ne 350 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 Ne Ne Ne 350 Kč
SLA1151 Václavíková Anna SKOB Slaný C 0002109686 Ne Ne Ne 350 Kč
TJN1156 Oravcová Amálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408043 Ne Ne Ne 350 Kč
17S1150 Schwarzová Katarína (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 7080080 Ne Ne Ne 350 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 Ne Ne Ne 350 Kč
D12
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 Ne Ne Ne 350 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 Ne Ne Ne 350 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 2095926 Ne Ne Ne 350 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 Ne Ne Ne 350 Kč
TTR0851 Dosbabová Veronika OOB Třebíč C Ne Ne Ne 350 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 8077877 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 Ne Ne Ne 350 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 2035704 Ne Ne Ne 350 Kč
43S0851 Vorlíčková Lucka (SVK) Športový klub Sandberg 2049981 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 8670789 Ne Ne Ne 350 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM0989 Kotecká Marie Anna KOS TJ Tesla Brno C 440698 Ne Ne Ne 350 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 Ne Ne Ne 350 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2134362 Ne Ne Ne 350 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 9665 Ne Ne Ne 350 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 Ne Ne Ne 350 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 Ne Ne Ne 350 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8253 Ne Ne Ne 350 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 Ne Ne Ne 350 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 Ne Ne Ne 350 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096243 Ne Ne Ne 350 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7201198 Ne Ne Ne 350 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice B 2060292 Ne Ne Ne 350 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 Ne Ne Ne 350 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 Ne Ne Ne 350 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 2144105 Ne Ne Ne 350 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 Ne Ne Ne 350 Kč
SLA0851 Václavíková Amálie SKOB Slaný B 0002109678 Ne Ne Ne 350 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078479 Ne Ne Ne 350 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 Ne Ne Ne 350 Kč
TJN0855 Podoubská Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111782 Ne Ne Ne 350 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 Ne Ne Ne 350 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 0008071009 Ne Ne Ne 350 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 0002114998 Ne Ne Ne 350 Kč
17S0950 Schwarzová Martina (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 2112736 Ne Ne Ne 350 Kč
DKL0850 Chudobová Eliška KOB Kladno B 2148141 Ne Ne Ne 350 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 Ne Ne Ne 350 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 Ne Ne Ne 350 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 Ne Ne Ne 350 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 Ne Ne Ne 350 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 Ne Ne Ne 350 Kč
D14
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8116716 Ne Ne Ne 350 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov B 2106741 Ne Ne Ne 350 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 1418757 Ne Ne Ne 350 Kč
TTR0651 Dosbabová Mariana OOB Třebíč C 2011822 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno A 8667955 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 Ne Ne Ne 350 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové A 8660553 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8123459 Ne Ne Ne 350 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 8033203 Ne Ne Ne 350 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 2143358 Ne Ne Ne 350 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8660536 Ne Ne Ne 350 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 Ne Ne Ne 350 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 2127896 Ne Ne Ne 350 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 Ne Ne Ne 350 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 Ne Ne Ne 350 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8518314 Ne Ne Ne 350 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8517331 Ne Ne Ne 350 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 Ne Ne Ne 350 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport B 7210078 Ne Ne Ne 350 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 Ne Ne Ne 350 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 Ne Ne Ne 350 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 Ne Ne Ne 350 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. B 8116754 Ne Ne Ne 350 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 Ne Ne Ne 350 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 Ne Ne Ne 350 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 8226324 Ne Ne Ne 350 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2111781 Ne Ne Ne 350 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany C 52857 Ne Ne Ne 350 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 0008101007 Ne Ne Ne 350 Kč
DKL0752 Drašarová Magdaléna KOB Kladno C 2000567 Ne Ne Ne 350 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 Ne Ne Ne 350 Kč
TUV0651 Vařeková Anna SOK TJ Turnov C 411346 Ne Ne Ne 350 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary B 7202879 Ne Ne Ne 350 Kč
0210001 Peteráčová Irene 021 - Malorka 2080914 Ne Ne Ne 350 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 Ano Ano Ano 350 Kč
D16
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8414120 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 8660575 Ne Ne Ne 700 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 Ne Ne Ne 700 Kč
43S0551 Vorlíčková Martina (SVK) Športový klub Sandberg 2049985 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 8007192 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 7210231 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP0556 Gemperlová Eliška SK Praga B 8226321 Ne Ne Ne 700 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8516925 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 Ne Ne Ne 700 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem A 8517325 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka B 2148090 Ne Ne Ne 700 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha A 8149886 Ne Ne Ne 700 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha B 2021833 Ne Ne Ne 700 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 8033251 Ne Ne Ne 700 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 7208086 Ne Ne Ne 700 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 8629751 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 Ne Ne Ne 700 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033294 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662749 Ne Ne Ne 700 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 Ne Ne Ne 700 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 Ne Ne Ne 700 Kč
DKL0551 Kadlecová Marie KOB Kladno C 49644 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078475 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice A 8226331 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN0456 Podrábská Alžběta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2078460 Ano Ano Ano 700 Kč
D18
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 8109309 Ne Ne Ne 700 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 Ne Ne Ne 700 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 Ne Ne Ne 700 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8109308 Ne Ne Ne 700 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 Ne Ne Ne 700 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8656514 Ne Ne Ne 700 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8013925 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové A 7210923 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 Ne Ne Ne 700 Kč
STE0352 Juřáková Karolína SK SKI-OB Šternberk C 2143401 Ne Ne Ne 700 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 Ne Ne Ne 700 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 Ne Ne Ne 700 Kč
43S0251 Patassiová Michaela (SVK) Športový klub Sandberg 8670509 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 Ne Ne Ne 700 Kč
47S0250 Miklušová Tamara (SVK) TJ Rapid Bratislava A 8434822 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga A 8226361 Ne Ne Ne 700 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 Ne Ne Ne 700 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport A 7208091 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7208078 Ne Ne Ne 700 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek B 8648555 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 Ne Ne Ne 700 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8226439 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659384 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660394 Ne Ne Ne 700 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 Ne Ne Ne 700 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 0008242002 Ne Ne Ne 700 Kč
BZP0350 Jirkovská Kateřina Báječné ženy v orientačním běhu 206417 Ne Ne Ne 700 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 Ne Ne Ne 700 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 8680601 Ne Ne Ne 700 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 Ne Ne Ne 700 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc A 8660531 Ne Ne Ne 700 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 8680365 Ne Ne Ne 700 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno B 8667952 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 8660595 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 Ne Ne Ne 700 Kč
0130001 Jirkovská Kateřina 013 - Báječné ženy v běhu 206417 Ne Ne Ne 700 Kč
VPM0353 Řeháková Gabriela KOS Slavia Plzeň B 7202893 Ne Ne Ne 700 Kč
D20
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň B 8320290 Ne Ne Ne 700 Kč
18D0151 Leonhardt Charlotte (GER) Post SV Dresden 8030401 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 Ne Ne Ne 700 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy B 7205007 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové C 8662722 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 8033223 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 Ne Ne Ne 700 Kč
VTA0055 Karbusová Kateřina SC vebr-sport B 2116188 Ne Ne Ne 700 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport B 682635 Ne Ne Ne 700 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN0157 Janečková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111794 Ne Ne Ne 700 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 Ne Ne Ne 700 Kč
23P0151 Olszanka Gabriela (POL) OK!Sport Warszawa 8220701 Ne Ne Ne 700 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec B 2035745 Ne Ne Ne 700 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 7204974 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 Ne Ne Ne 700 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno B 49640 Ne Ne Ne 700 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga C 7207774 Ne Ne Ne 700 Kč
31D0051 Vogt Felicitas (GER) SV Lengefeld 8606494 Ne Ne Ne 700 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
18D9750 Müller Dorothea (GER) Post SV Dresden 8606417 Ne Ne Ne 700 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov R 1210495 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice E 8116683 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM9354 Landovská Petra OK Kamenice E 8271093 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice C 8051795 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 Ne Ne Ne 700 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 7200361 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK8569 Šímová Jana OK 99 Hradec Králové R 553442 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 8450007 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 Ne Ne Ne 700 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 Ne Ne Ne 0 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 8656667 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 7000412 Ne Ne Ne 700 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660599 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 Ne Ne Ne 700 Kč
19P9350 Pachnik Małgorzata (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8110693 Ne Ne Ne 700 Kč
23P8951 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 Ne Ne Ne 700 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 Ne Ne Ne 700 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno E 8660420 Ne Ne Ne 700 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 Ne Ne Ne 700 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 8116676 Ne Ne Ne 700 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 Ne Ne Ne 700 Kč
0090002 Simkovics Anna 009 - (AUT) OLC Wienerwald 8291193 Ne Ne Ne 700 Kč
18D9350 Nieke Corinna (GER) Post SV Dresden 8052893 Ne Ne Ne 700 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň C 8425544 Ne Ne Ne 700 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň C 8629753 Ne Ne Ne 700 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice C 2070818 Ne Ne Ne 700 Kč
LPU8752 Losmanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 515136 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 Ne Ne Ne 700 Kč
43S9051 Kotrlová Katarína (SVK) Športový klub Sandberg 8004608 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8125988 Ne Ne Ne 700 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK8150 Hepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 Ne Ne Ne 700 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 Ne Ne Ne 700 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 Ne Ne Ne 700 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL9252 Doležalová Radka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8960 Ne Ne Ne 700 Kč
2HD8650 Rickmeyer Tina (GER) Angy OL 8028926 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 Ne Ne Ne 700 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 8033234 Ne Ne Ne 700 Kč
23P8952 Górska Kinga (POL) OK!Sport Warszawa 2034196 Ne Ne Ne 700 Kč
ZBM9459 Molnárová Monika SK Žabovřesky Brno C 8122122 Ne Ne Ne 700 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno C 8660446 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 Ne Ne Ne 700 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko C 8662330 Ne Ne Ne 700 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 0008107998 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP9956 Kopecká Johana SK Praga C 2021848 Ne Ne Ne 700 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 8109301 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM9454 Zavadilová Barbora OK Kamenice C 8226366 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 2075609 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8100025 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK9753 Langrová Anna OK Slavia Hradec Králové C 331166 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové C 8656694 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP9053 Kafková Dominika SK Praga C 7300087 Ne Ne Ne 700 Kč
86S8950 Vríčanová Janka (SVK) Slávia ZU Žilina 8012047 Ne Ne Ne 700 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 8008455 Ne Ne Ne 700 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 Ne Ne Ne 700 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 Ne Ne Ne 700 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033284 Ne Ne Ne 700 Kč
17S1452 Nemcova Erika (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 416753 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA8850 Ježková Barbora OK Chrastava C 8004126 Ne Ne Ne 700 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 Ne Ne Ne 700 Kč
SJI9056 Řezníčková Tereza OK Jihlava C 2042543 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP9256 Neumannová Kateřina SK Praga C 8667999 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020749 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN9352 Žuchová Nikola OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232503 Ne Ne Ne 700 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec C 8659388 Ne Ne Ne 700 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 0008008759 Ne Ne Ne 700 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 Ne Ne Ne 700 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 Ne Ne Ne 700 Kč
SZP8750 Chmelíková Tereza TJ Slovan Praha Zdravotník C 232330 Ne Ne Ne 700 Kč
SJI8956 Kafková Tereza OK Jihlava C 52335 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM9152 Procházková Andrea OK Kamenice C 224884 Ne Ne Ne 700 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC9952 Kleiberová Eliška K.O.B. Choceň C 2132920 Ne Ne Ne 700 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 Ne Ne Ne 700 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8013926 Ne Ne Ne 700 Kč
LIT9051 Vojáčková Šárka KOB Litvínov C 8105 Ne Ne Ne 700 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 Ne Ne Ne 700 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 Ne Ne Ne 700 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 Ne Ne Ne 700 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK8650 Veselá Jana OK 99 Hradec Králové C 7772 Ne Ne Ne 700 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 Ne Ne Ne 700 Kč
VTA9951 Svobodová Jana SC vebr-sport C 682657 Ne Ne Ne 700 Kč
AOP9351 Sklenářová Dorothea Orientační Běh Opava C 352326 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 Ne Ne Ne 700 Kč
CET8252 Balcarová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C 0002060205 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL8751 Gašpariková Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C Ne Ne Ne 700 Kč
VRL7651 Fikar Stránská Linda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2011837 Ne Ne Ne 700 Kč
21P8750 Puternicka Joanna (POL) Orientop Wrocław 9870922 Ne Ne Ne 700 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 Ne Ne Ne 700 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA9651 Vejstrková Martina OK Chrastava C 8194 Ne Ne Ne 700 Kč
23P8852 Kufel Agata (POL) OK!Sport Warszawa 8628698 Ne Ne Ne 700 Kč
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 8656522 Ne Ne Ne 700 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 Ne Ne Ne 700 Kč
17S9250 Ščehovičová Zuzana (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 305982 Ne Ne Ne 700 Kč
0020004 Zámečníková Lenka 002 - Zámečníci zapůjčit Ne Ne Ne 700 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 Ne Ne Ne 700 Kč
RUM7651 Babická Zuzana ZOOB Rumburk 4641701 Ne Ne Ne 700 Kč
31D9050 Walther Tina (GER) SV Lengefeld 1013014 Ne Ne Ne 700 Kč
SJC8761 Žaloudková Petra Sportcentrum Jičín C 7878000 Ne Ne Ne 700 Kč
D35
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201331 Ne Ne Ne 700 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 Ne Ne Ne 700 Kč
18D8451 Bader Anne (GER) Post SV Dresden 8404290 Ne Ne Ne 700 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 8100973 Ne Ne Ne 700 Kč
TTR8152 Dosbabová Magda OOB Třebíč C 2144047 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 Ne Ne Ne 700 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 8033229 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP8159 Chládková Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8116737 Ne Ne Ne 700 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 2102550 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 Ne Ne Ne 700 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 Ne Ne Ne 700 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2148140 Ne Ne Ne 700 Kč
KPY7950 Jirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 416330 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 8033227 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 Ne Ne Ne 700 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 232358 Ne Ne Ne 700 Kč
ZBM8379 Křístková Veronika SK Žabovřesky Brno C 52865 Ne Ne Ne 700 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ne Ne Ne 700 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 Ne Ne Ne 700 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 0008008017 Ne Ne Ne 700 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Žabovřesky Brno C 7200319 Ne Ne Ne 700 Kč
0040002 Tomíčková Dana 004 - ESOX ODEI 8518312 Ne Ne Ne 700 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU8250 Brožová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 Ne Ne Ne 700 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 Ne Ne Ne 700 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 Ne Ne Ne 700 Kč
SVS8250 Barvíková Dana Orientklub Vsetín C 330696 Ne Ne Ne 700 Kč
DLP8350 Kopecká Šárka Matesová OOB TJ Dukla Praha C Ne Ne Ne 700 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 Ne Ne Ne 700 Kč
D40
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 Ne Ne Ne 700 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 Ne Ne Ne 700 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 Ne Ne Ne 700 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 2127629 Ne Ne Ne 700 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 Ne Ne Ne 700 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 8670748 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 Ne Ne Ne 700 Kč
43S7651 Vorlíčková Barbora (SVK) Športový klub Sandberg 2049984 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 Ne Ne Ne 700 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8149893 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM7856 Kotecká Michaela KOS TJ Tesla Brno C 9001060 Ne Ne Ne 700 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 Ne Ne Ne 700 Kč
MFP7753 Pavlů Lenka Matfyz Praha C 246877 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 8115113 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 Ne Ne Ne 700 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 Ne Ne Ne 700 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 1413332 Ne Ne Ne 700 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP7857 Mrázková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8206 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK7652 Jakubská Naďa OK Slavia Hradec Králové C Ne Ne Ne 700 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK7651 Příkazská Petra OK 99 Hradec Králové C 2102589 Ne Ne Ne 700 Kč
VSP7653 Jirásková Markéta USK Praha C 9101188 Ne Ne Ne 700 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ne Ne Ne 700 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 Ne Ne Ne 700 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 Ne Ne Ne 700 Kč
BZP7250 Jirkovská Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 434805 Ne Ne Ne 700 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI7757 Habánová Anna Slavia Liberec orienteering C 7207861 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 Ne Ne Ne 700 Kč
RIC7757 Vláčilová Kateřina OB Říčany C 9943 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 Ne Ne Ne 700 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ne Ne Ne 700 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 Ne Ne Ne 700 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0008113000 Ne Ne Ne 700 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0000009979 Ne Ne Ne 700 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 Ne Ne Ne 700 Kč
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 Ne Ne Ne 700 Kč
DKL7750 Drašarová Dana KOB Kladno C 2039819 Ne Ne Ne 700 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8226322 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU7854 Kotyková Libuše OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108882 Ne Ne Ne 700 Kč
TUV7950 Nováková Zuzana SOK TJ Turnov C 2126344 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN7654 Kobrlová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4124 Ne Ne Ne 700 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno C 8680408 Ne Ne Ne 700 Kč
D45
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
18D6850 Sihver Wiebke (GER) Post SV Dresden 8130668 Ne Ne Ne 700 Kč
1QD7250 Zschaeckel Daniela (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 90051722 Ne Ne Ne 700 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 2127634 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 Ne Ne Ne 700 Kč
17S1402 Bialekova Martina (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 7201767 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 Ne Ne Ne 700 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 8028882 Ne Ne Ne 700 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 Ne Ne Ne 700 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 Ne Ne Ne 700 Kč
47S7350 Miklušová Dagmar (SVK) TJ Rapid Bratislava 8123457 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 Ne Ne Ne 700 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2075666 Ne Ne Ne 700 Kč
47S7450 Schenková Katarína (SVK) TJ Rapid Bratislava 307438 Ne Ne Ne 700 Kč
ROU7450 Hejcmanová Pavla SKOB Roudnice nad Labem C Ne Ne Ne 700 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 2103755 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 7201760 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ne Ne Ne 700 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 Ne Ne Ne 700 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 Ne Ne Ne 700 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 Ne Ne Ne 700 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 Ne Ne Ne 700 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 Ne Ne Ne 700 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 Ne Ne Ne 700 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 Ne Ne Ne 700 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ne Ne Ne 700 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 0000009722 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 Ne Ne Ne 700 Kč
SLA7353 Raymond-Bertrandová Jana SKOB Slaný C 0002109689 Ne Ne Ne 700 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 Ne Ne Ne 700 Kč
0020001 Zámečníková Jitka 002 - Zámečníci 2103763 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670830 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 Ne Ne Ne 700 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 0002115014 Ne Ne Ne 700 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 Ne Ne Ne 700 Kč
0010002 Křivdová Lenka 001 - Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 8655490 Ne Ne Ne 700 Kč
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek C 2091538 Ne Ne Ne 700 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 Ne Ne Ne 700 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 Ne Ne Ne 700 Kč
TUV7252 Gibbonsová Jitka SOK TJ Turnov C 2126365 Ne Ne Ne 700 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 Ne Ne Ne 700 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 Ne Ne Ne 700 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ne Ne Ne 700 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 Ne Ne Ne 700 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 Ne Ne Ne 700 Kč
D50
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 Ne Ne Ne 700 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 Ne Ne Ne 700 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 Ne Ne Ne 700 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 Ne Ne Ne 700 Kč
18D6650 Müller Anke (GER) Post SV Dresden 8606498 Ne Ne Ne 700 Kč
1QD6750 Leonhardt Annette (GER) SV IHW Alex 78 Berlin Ne Ne Ne 700 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 Ne Ne Ne 700 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 51278 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ne Ne Ne 700 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 Ne Ne Ne 700 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ne Ne Ne 700 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 Ne Ne Ne 700 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 7000809 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 Ne Ne Ne 700 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ne Ne Ne 700 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 8190769 Ne Ne Ne 700 Kč
71D6250 Leideck Heike (GER) USV TU Dresden 620713 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 Ne Ne Ne 700 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN6852 Mašínová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056303 Ne Ne Ne 700 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 Ne Ne Ne 700 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 Ne Ne Ne 700 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 2011817 Ne Ne Ne 700 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 Ne Ne Ne 700 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 Ne Ne Ne 700 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 Ne Ne Ne 700 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 Ne Ne Ne 700 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ne Ne Ne 700 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 Ne Ne Ne 700 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 Ne Ne Ne 700 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 Ne Ne Ne 700 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 Ne Ne Ne 700 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 682679 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 8517320 Ne Ne Ne 700 Kč
D55
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 Ne Ne Ne 700 Kč
LPU6555 Francová Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 Ne Ne Ne 700 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 7001407 Ne Ne Ne 700 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 Ne Ne Ne 700 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 Ne Ne Ne 700 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 Ne Ne Ne 700 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 Ne Ne Ne 700 Kč
23P6250 Drągowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 887229 Ne Ne Ne 700 Kč
23P6550 Bargiel Beata (POL) OK!Sport Warszawa 2086530 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 Ne Ne Ne 700 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ne Ne Ne 700 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 Ne Ne Ne 700 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 Ne Ne Ne 700 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 Ne Ne Ne 700 Kč
D60
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 Ne Ne Ne 550 Kč
82D5950 Kretzschmar Ute (GER) OLV Weimar 901508 Ne Ne Ne 550 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 Ne Ne Ne 550 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ne Ne Ne 550 Kč
MFP6050 Hlaváčová Jarka Matfyz Praha C 2081364 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 Ne Ne Ne 550 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 Ne Ne Ne 550 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 Ne Ne Ne 550 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 Ne Ne Ne 550 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 Ne Ne Ne 550 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 Ne Ne Ne 550 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 Ne Ne Ne 550 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ne Ne Ne 550 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2092434 Ne Ne Ne 550 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 Ne Ne Ne 550 Kč
33D5850 Neumann Petra (GER) USV TU Dresden 2 1984123 Ne Ne Ne 550 Kč
D65
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 Ne Ne Ne 550 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 Ne Ne Ne 550 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 Ne Ne Ne 550 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 Ne Ne Ne 550 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 Ne Ne Ne 550 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ne Ne Ne 550 Kč
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 Ne Ne Ne 550 Kč
D70
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 Ne Ne Ne 550 Kč
18D4850 Bader Hilde (GER) Post SV Dresden 8022407 Ne Ne Ne 550 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 Ne Ne Ne 550 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 887906 Ne Ne Ne 550 Kč
11G4950 Rosen Miriam (GBR) GB MTBO squad 8640466 Ne Ne Ne 550 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ne Ne Ne 550 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 Ne Ne Ne 550 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 Ne Ne Ne 550 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 Ne Ne Ne 350 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 Ne Ne Ne 350 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2129231 Ne Ne Ne 350 Kč
PHK1201 Pompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové C 9433 Ne Ne Ne 350 Kč
DKP1202 Mrázek Václav Oddíl OB Kotlářka C Ne Ne Ne 350 Kč
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2141929 Ne Ne Ne 350 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 Ne Ne Ne 350 Kč
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416846 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 Ne Ne Ne 350 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 0008226418 Ne Ne Ne 350 Kč
KRN1200 Peths Sebastian KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 Ne Ne Ne 350 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 Ne Ne Ne 350 Kč
DKL1101 Lukavský Vít KOB Kladno C 2127553 Ne Ne Ne 350 Kč
DKL1102 Chudoba Jiří KOB Kladno C 49643 Ne Ne Ne 350 Kč
TUV1000 Lazar Matyáš SOK TJ Turnov C 2126360 Ne Ne Ne 350 Kč
H10
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 2134304 Ne Ne Ne 350 Kč
18D1100 Bader Gustav (GER) Post SV Dresden 1853 Ne Ne Ne 350 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 8109408 Ne Ne Ne 350 Kč
TUR1301 Žemlík Leonard OOB TJ Turnov zapůjčit Ne Ne Ne 350 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 7204525 Ne Ne Ne 350 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 Ne Ne Ne 350 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM1213 Šíma Filip KOS TJ Tesla Brno C 446328 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM1124 Kotecký Jáchym KOS TJ Tesla Brno C 52691 Ne Ne Ne 350 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 Ne Ne Ne 350 Kč
VLI1000 Přinda Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 49967 Ne Ne Ne 350 Kč
SHK1005 Lukeš Josef OK Slavia Hradec Králové C 2141922 Ne Ne Ne 350 Kč
SHK1004 Košťál Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2148060 Ne Ne Ne 350 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 Ne Ne Ne 350 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4402233 Ne Ne Ne 350 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 Ne Ne Ne 350 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 Ne Ne Ne 350 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 8003621 Ne Ne Ne 350 Kč
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 888609 Ne Ne Ne 350 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 0002115002 Ne Ne Ne 350 Kč
TRI1001 Škoda Matěj TJ TŽ Třinec C 8651 Ne Ne Ne 350 Kč
LTU1000 Retka Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 Ne Ne Ne 350 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108872 Ne Ne Ne 350 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 8226353 Ne Ne Ne 350 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8421841 Ano Ano Ano 350 Kč
H12
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 Ne Ne Ne 350 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8208112 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 8058058 Ne Ne Ne 350 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno B 7080127 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno B 2122243 Ne Ne Ne 350 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 2108898 Ne Ne Ne 350 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 Ne Ne Ne 350 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 Ne Ne Ne 350 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 Ne Ne Ne 350 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering B 8518320 Ne Ne Ne 350 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 Ne Ne Ne 350 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 Ne Ne Ne 350 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2134345 Ne Ne Ne 350 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové B 2113079 Ne Ne Ne 350 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 Ne Ne Ne 350 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2141903 Ne Ne Ne 350 Kč
JEN0902 Kutek Matěj OB Jenišovice C 2113046 Ne Ne Ne 350 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 Ne Ne Ne 350 Kč
VRL0902 John Martin OOS TJ Spartak Vrchlabí C Ne Ne Ne 350 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 1421927 Ne Ne Ne 350 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088176 Ne Ne Ne 350 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 Ne Ne Ne 350 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka B 2085640 Ne Ne Ne 350 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 0002115010 Ne Ne Ne 350 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0008654389 Ne Ne Ne 350 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 0008109334 Ne Ne Ne 350 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 0002115011 Ne Ne Ne 350 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 Ne Ne Ne 350 Kč
DKL0903 Drašar Jakub KOB Kladno C 2000595 Ne Ne Ne 350 Kč
DKL0800 Janda Šimon KOB Kladno C 2111751 Ne Ne Ne 350 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2143370 Ne Ne Ne 350 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 Ne Ne Ne 350 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 Ne Ne Ne 350 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 Ne Ne Ne 350 Kč
LTU0802 Kotyk Šimon OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 Ne Ne Ne 350 Kč
H14
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 Ne Ne Ne 350 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 Ne Ne Ne 350 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 Ne Ne Ne 350 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 1403058 Ne Ne Ne 350 Kč
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov B 8226402 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8662367 Ne Ne Ne 350 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 8116777 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 Ne Ne Ne 350 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 Ne Ne Ne 350 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8662278 Ne Ne Ne 350 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 Ne Ne Ne 350 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 8226302 Ne Ne Ne 350 Kč
ROU0704 Hejcman Jaroslav SKOB Roudnice nad Labem C Ne Ne Ne 350 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering B 2420020 Ne Ne Ne 350 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 Ne Ne Ne 350 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 Ne Ne Ne 350 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 8028854 Ne Ne Ne 350 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 8033275 Ne Ne Ne 350 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 8109353 Ne Ne Ne 350 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 Ne Ne Ne 350 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 Ne Ne Ne 350 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 0008660514 Ne Ne Ne 350 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 8045083 Ne Ne Ne 350 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 Ne Ne Ne 350 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 0002099522 Ne Ne Ne 350 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 Ne Ne Ne 350 Kč
KNC0803 Besta Radek Sokol Kostelec n. Č. l. C 224868 Ne Ne Ne 350 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 0002114992 Ne Ne Ne 350 Kč
MFP0700 Pavlů Jakub Matfyz Praha C 1417136 Ne Ne Ne 350 Kč
MFP0701 Pavlů Matěj Matfyz Praha C 1418769 Ne Ne Ne 350 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 7300274 Ne Ne Ne 350 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 8519565 Ne Ne Ne 350 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2103289 Ne Ne Ne 350 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 Ne Ne Ne 350 Kč
LTU0703 Hrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 Ne Ne Ne 350 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov B 2108913 Ne Ne Ne 350 Kč
H16
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 8226370 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8654918 Ne Ne Ne 700 Kč
43S0402 Kukurugya Šimon (SVK) Športový klub Sandberg 2049991 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8061489 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 Ne Ne Ne 700 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 Ne Ne Ne 700 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem B 2143364 Ne Ne Ne 700 Kč
ROU0504 Hejcman Jan SKOB Roudnice nad Labem C Ne Ne Ne 700 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové A 8667962 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK0405 Málek David OK 99 Hradec Králové 8000239 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 Ne Ne Ne 700 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7207030 Ne Ne Ne 700 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 8109386 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 Ne Ne Ne 700 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha B 8151968 Ne Ne Ne 700 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport B 7210074 Ne Ne Ne 700 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 Ne Ne Ne 700 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 Ne Ne Ne 700 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 Ne Ne Ne 700 Kč
SBR0501 Vlach Timothy SKOB Bruntál C 2075674 Ne Ne Ne 700 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011898 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU0403 Kerhát David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2141913 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 Ne Ne Ne 700 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník A 8061505 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 8656715 Ne Ne Ne 700 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 Ne Ne Ne 700 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 Ne Ne Ne 700 Kč
H18
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 8680302 Ne Ne Ne 700 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 Ne Ne Ne 700 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8090134 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080826 Ne Ne Ne 700 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8116741 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 8226408 Ne Ne Ne 700 Kč
47S0201 Schenk Michal (SVK) TJ Rapid Bratislava 8170817 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka A 8654883 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 Ne Ne Ne 700 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 Ne Ne Ne 700 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 Ne Ne Ne 700 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 8116830 Ne Ne Ne 700 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 Ne Ne Ne 700 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 Ne Ne Ne 700 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648630 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8648549 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 Ne Ne Ne 700 Kč
0170002 Novota Lukáš Mário 017 - (SVK) ATU Košice 8017117 Ne Ne Ne 700 Kč
H20
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 8656615 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 8334332 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM0113 Janda Ondřej OK Kamenice A 8663176 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 Ne Ne Ne 700 Kč
43S0103 Kukurugya Matej (SVK) Športový klub Sandberg 2049990 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 8666867 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové B 2059764 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga B 8516919 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 8663181 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 Ne Ne Ne 700 Kč
STH0105 Paleček Ondřej SK Studenec A 8656505 Ne Ne Ne 700 Kč
STH0106 Dostál Jakub SK Studenec B 8670450 Ne Ne Ne 700 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc C 52733 Ne Ne Ne 700 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno B 2080903 Ne Ne Ne 700 Kč
HOB0001 Hanuš Jaroslav SK OB Horní Benešov C 436928 Ne Ne Ne 700 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 2800297 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 Ne Ne Ne 700 Kč
LLI0000 David Tomáš LOK-o Liberec C 2118932 Ne Ne Ne 700 Kč
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň C 8053577 Ne Ne Ne 700 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 Ne Ne Ne 700 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 Ne Ne Ne 700 Kč
18D8201 Bader Leif (GER) Post SV Dresden 8211110 Ne Ne Ne 700 Kč
18D9001 Kretzschmar Matthias (GER) Post SV Dresden 8606439 Ne Ne Ne 700 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 Ne Ne Ne 700 Kč
TUR9504 Döllgast Moritz OOB TJ Turnov C 1180295 Ne Ne Ne 700 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 8606459 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice C 8680382 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 Ne Ne Ne 700 Kč
DOK9602 Fürst Matouš OK Doksy R 8651739 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové R 8656633 Ne Ne Ne 700 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 Ne Ne Ne 700 Kč
19P9100 Pachnik Wojciech (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 504407 Ne Ne Ne 700 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 Ne Ne Ne 700 Kč
LCE9300 Chloupek Adam OOB TJ Slovan Luhačovice E 8660447 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 8663123 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 7300181 Ne Ne Ne 700 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 Ne Ne Ne 700 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 8660474 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 8659382 Ne Ne Ne 700 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 8660510 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering C 8003620 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8303050 Ne Ne Ne 700 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 Ne Ne Ne 700 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 Ne Ne Ne 700 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 Ne Ne Ne 700 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno C 8660427 Ne Ne Ne 700 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno E 8651709 Ne Ne Ne 700 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0007717777 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 Ne Ne Ne 700 Kč
33D8600 Leideck Karsten (GER) USV TU Dresden 2 1986035 Ne Ne Ne 700 Kč
0090001 Simkovics Erik 009 - (AUT) OLC Wienerwald 8460846 Ne Ne Ne 700 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast C 899165 Ne Ne Ne 700 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy C 8657100 Ne Ne Ne 700 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 8010192 Ne Ne Ne 700 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 8648541 Ne Ne Ne 700 Kč
31D9900 Bräuer Dennis (GER) SV Lengefeld 8606440 Ne Ne Ne 700 Kč
0200001 Krajčík Michal 020 - (SVK) ATU Košice2 8656741 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP9002 Procházka Pavel SK Praga C 515113 Ne Ne Ne 700 Kč
33D9602 Kamolz Anton (GER) USV TU Dresden 2 8606425 Ne Ne Ne 700 Kč
33D9202 Peters Nils (GER) USV TU Dresden 2 7891000 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice C 8651935 Ano Ano Ano 700 Kč
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 Ne Ne Ne 700 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8654896 Ne Ne Ne 700 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 Ne Ne Ne 700 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8141421 Ne Ne Ne 700 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 Ne Ne Ne 700 Kč
43S8900 Kubina Filip (SVK) Športový klub Sandberg 8656707 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 Ne Ne Ne 700 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8516425 Ne Ne Ne 700 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8518311 Ne Ne Ne 700 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 8662366 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 Ne Ne Ne 700 Kč
AOP9200 Šulc Václav Orientační Běh Opava C 49474 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 Ne Ne Ne 700 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 Ne Ne Ne 700 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 8014563 Ne Ne Ne 700 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 Ne Ne Ne 700 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 Ne Ne Ne 700 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 Ne Ne Ne 700 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec A 8656716 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ne Ne Ne 0 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 8659416 Ne Ne Ne 700 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec C 8656608 Ne Ne Ne 700 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680399 Ne Ne Ne 700 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8116812 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662742 Ne Ne Ne 700 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Žabovřesky Brno C 8002099 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 Ne Ne Ne 700 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 Ne Ne Ne 700 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 Ne Ne Ne 700 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 8680311 Ne Ne Ne 700 Kč
NPA7701 Novák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7200594 Ne Ne Ne 700 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 7210092 Ne Ne Ne 700 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 0008008014 Ne Ne Ne 700 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 0008003099 Ne Ne Ne 700 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 Ne Ne Ne 700 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 0007654324 Ne Ne Ne 700 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha C 331313 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 Ne Ne Ne 700 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha C 8667979 Ne Ne Ne 700 Kč
1VD8100 Härtelt Daniel (GER) SG Zittau Süd 8120051 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 Ne Ne Ne 700 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7205561 Ne Ne Ne 700 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ne Ne Ne 700 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín A 8499900 Ne Ne Ne 700 Kč
0140001 Herman Jan 014 - neregistrován 9307 Ne Ne Ne 700 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 Ne Ne Ne 700 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 Ne Ne Ne 700 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 Ne Ne Ne 700 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 Ne Ne Ne 700 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 Ne Ne Ne 700 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 Ne Ne Ne 700 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 Ne Ne Ne 700 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 Ne Ne Ne 700 Kč
LPU8811 Moravec Marek OK Lokomotiva Pardubice C 416269 Ne Ne Ne 700 Kč
24D9100 Cruse Franz (GER) SV Robotron Dresden 502212 Ne Ne Ne 700 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 515159 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM9200 Rýdel Jiří OK Kamenice C 428234 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ne Ne Ne 700 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM8905 Thiemel Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515175 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 8651738 Ne Ne Ne 700 Kč
86S8900 Vríčan Peter (SVK) Slávia ZU Žilina 8090128 Ne Ne Ne 700 Kč
VSP6801 Gajda Jan USK Praha C 515108 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ne Ne Ne 700 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 Ne Ne Ne 700 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava C 436431 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL8901 Daněk Jáchym OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8989 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL8704 Flousek Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8959 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA8604 Ježek Lukáš OK Chrastava C 8001212 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL8801 Šafránek Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8970 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL8803 Krajíček Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8988 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8330550 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 Ne Ne Ne 700 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 8033290 Ne Ne Ne 700 Kč
17S8900 Nemec Juraj (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 406961 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 Ne Ne Ne 700 Kč
0080001 Ohnisko Jan 008 - bez klubu 7200333 Ne Ne Ne 700 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 0008008104 Ne Ne Ne 700 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 Ne Ne Ne 700 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno C 888621 Ne Ne Ne 700 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 Ne Ne Ne 700 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 Ne Ne Ne 700 Kč
58P9800 Urbaniak Jerzy (POL) Ks Spójnia Warszawa 8640905 Ano Ano Ano 700 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 8014567 Ne Ne Ne 700 Kč
17S8901 Gajdoš Martin (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 406962 Ne Ne Ne 700 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 Ne Ne Ne 700 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 Ne Ne Ne 700 Kč
CET8103 Balcar Vít TJ Loko Česká Třebová C 0002056909 Ne Ne Ne 700 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027208 Ne Ne Ne 700 Kč
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN9902 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053560 Ne Ne Ne 700 Kč
HCE8200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1421894 Ne Ne Ne 700 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 Ne Ne Ne 700 Kč
0020003 Zámečník Pavel 002 - Zámečníci 7300189 Ne Ne Ne 700 Kč
0060002 Semerád Jan 006 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 2083362 Ne Ne Ne 700 Kč
0060003 Spilka Marek 006 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 2104586 Ne Ne Ne 700 Kč
0140002 Vilém Vinopal 014 - neregistrován zapůjčit Ne Ne Ne 700 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888614 Ne Ne Ne 700 Kč
JEN9001 Švarc Lukáš OB Jenišovice C 8003645 Ano Ano Ano 700 Kč
H35
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 Ne Ne Ne 700 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ne Ne Ne 700 Kč
TTR8101 Dosbaba Marek OOB Třebíč C 52247 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 8232425 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 Ne Ne Ne 700 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ne Ne Ne 700 Kč
47S7200 Mikluš Marián (SVK) TJ Rapid Bratislava 8000029 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 Ne Ne Ne 700 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 Ne Ne Ne 700 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 Ne Ne Ne 700 Kč
KPY0900 Kopecký Oldřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 Ne Ne Ne 700 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C Ne Ne Ne 700 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 Ne Ne Ne 700 Kč
71D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 8003139 Ne Ne Ne 700 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 232527 Ne Ne Ne 700 Kč
0040001 Tomíček Oldřich 004 - ESOX ODEI 8517311 Ne Ne Ne 700 Kč
NPA8003 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2113094 Ne Ne Ne 700 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 0002115757 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU8100 Vaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001938 Ne Ne Ne 700 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP7500 Melichar Jan Oddíl OB Kotlářka C 416350 Ne Ne Ne 700 Kč
0120001 Distler Carl W. 012 - (GER) Berlin Turnerschaft 8657685 Ne Ne Ne 700 Kč
0150001 Albrecht David 015 - HO Skol 8116731 Ne Ne Ne 700 Kč
0190001 Lesisz Kamil 019 - (POL) UNTS 8150384 Ne Ne Ne 700 Kč
H40
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 Ne Ne Ne 700 Kč
OSN8000 Voráček Michal SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201330 Ne Ne Ne 700 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 Ne Ne Ne 700 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 Ne Ne Ne 700 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha 515016 Ne Ne Ne 700 Kč
MFP7704 Pavlů Jiří Matfyz Praha C 8098 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM7703 Kotecký Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 9002029 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 Ne Ne Ne 700 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 8109418 Ne Ne Ne 700 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK7700 Šafář Jan OK 99 Hradec Králové C 8116828 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 2121768 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 Ne Ne Ne 700 Kč
TJP7802 Pospíšil Radek TJ Sokol Troja C 2113364 Ne Ne Ne 700 Kč
LCE7125 Bednařík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 887909 Ne Ne Ne 700 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice C 2085628 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 Ne Ne Ne 700 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 8109416 Ne Ne Ne 700 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 8102561 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 Ne Ne Ne 700 Kč
71D7300 Löhning Michael (GER) USV TU Dresden 8300373 Ne Ne Ne 700 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 Ne Ne Ne 700 Kč
23P7900 Stefaniak Marcin (POL) OK!Sport Warszawa 412493 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL7602 Procinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2088183 Ne Ne Ne 700 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 8210276 Ne Ne Ne 700 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0008654390 Ne Ne Ne 700 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 Ne Ne Ne 700 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 Ne Ne Ne 700 Kč
DKL7800 Lukavský Jiří KOB Kladno C 8660907 Ne Ne Ne 700 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU7803 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001930 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU8000 Brož Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU7901 Kotyk Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001909 Ne Ne Ne 700 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 8123477 Ne Ne Ne 700 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 Ne Ne Ne 700 Kč
0100002 Novotný Vít 010 - Maxidum zapůjčit Ne Ne Ne 700 Kč
RUM7601 Babický Jan ZOOB Rumburk 4641700 Ne Ne Ne 700 Kč
23P7800 Łątkowski Krzysztof (POL) OK!Sport Warszawa 8328477 Ano Ano Ano 700 Kč
H45
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 Ne Ne Ne 700 Kč
18D6700 Rothkegel Thomas (GER) Post SV Dresden 8002326 Ne Ne Ne 700 Kč
18D6800 Müller Kai (GER) Post SV Dresden 2031 Ne Ne Ne 700 Kč
18D7100 Mager Holger (GER) Post SV Dresden 1007345 Ne Ne Ne 700 Kč
1QD6700 Zschaeckel Raik (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8081067 Ne Ne Ne 700 Kč
45D6700 Schmiedeberg Nils (GER) SV Turbine Neubrandenburg 501914 Ne Ne Ne 700 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 Ne Ne Ne 700 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 8663113 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 8660515 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2000591 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 Ne Ne Ne 700 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 Ne Ne Ne 700 Kč
43S7501 Vorlíček Peter (SVK) Športový klub Sandberg 2049993 Ne Ne Ne 700 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 8303052 Ne Ne Ne 700 Kč
MFP7102 Gemperle František Matfyz Praha C 8680580 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 8116751 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 Ne Ne Ne 700 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 Ne Ne Ne 700 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 Ne Ne Ne 700 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 7210813 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP7103 Škácha Michal Oddíl OB Kotlářka C 7201769 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 Ne Ne Ne 700 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 Ne Ne Ne 700 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK7001 Cichý David OK 99 Hradec Králové C 2070821 Ne Ne Ne 700 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 8116685 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 Ne Ne Ne 700 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 Ne Ne Ne 700 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 8648543 Ne Ne Ne 700 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 Ne Ne Ne 700 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 Ne Ne Ne 700 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 7210237 Ne Ne Ne 700 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering 8662311 Ne Ne Ne 700 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 301631 Ne Ne Ne 700 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 Ne Ne Ne 700 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 Ne Ne Ne 700 Kč
RIC7307 Vláčil Daniel OB Říčany C 887622 Ne Ne Ne 700 Kč
21P7200 Ligienza Krzysztof (POL) Orientop Wrocław 600400 Ne Ne Ne 700 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2419931 Ne Ne Ne 700 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 Ne Ne Ne 700 Kč
23P7100 Kosicki Tomasz (POL) OK!Sport Warszawa 1412342 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 Ne Ne Ne 700 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 8061483 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN7505 Oravec Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670801 Ne Ne Ne 700 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 Ne Ne Ne 700 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 2088168 Ne Ne Ne 700 Kč
JIL7202 Janovský Petr OK Jilemnice C 426352 Ne Ne Ne 700 Kč
HCE6700 Halač Jaroslav TJ Hostivice C 2133888 Ne Ne Ne 700 Kč
0020002 Zámečník Pavel 002 - Zámečníci 2801013 Ne Ne Ne 700 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8007171 Ne Ne Ne 700 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 Ne Ne Ne 700 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 Ne Ne Ne 700 Kč
SKV7101 Řehák Miroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 7207367 Ne Ne Ne 700 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 Ne Ne Ne 700 Kč
ROZ6600 Valenta Jan OK Roztoky C 2129252 Ne Ne Ne 700 Kč
H50
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
15G6600 Šafka Jan (GBR) DRONGO 51745 Ne Ne Ne 700 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 Ne Ne Ne 700 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 Ne Ne Ne 700 Kč
26D6800 Finkenstaedt Björn (GER) OLV Potsdam 8657683 Ne Ne Ne 700 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK6806 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové 2126381 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083370 Ne Ne Ne 700 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 Ne Ne Ne 700 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 Ne Ne Ne 700 Kč
47S6802 Schenk Róbert (SVK) TJ Rapid Bratislava 434820 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 Ne Ne Ne 700 Kč
2HD6400 Müller Rico (GER) Angy OL 8020222 Ne Ne Ne 700 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 Ne Ne Ne 700 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 Ne Ne Ne 700 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 Ne Ne Ne 700 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 Ne Ne Ne 700 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 8680609 Ne Ne Ne 700 Kč
OAV6900 Müller Robert Orienteering Adventure C 553456 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 Ne Ne Ne 700 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ne Ne Ne 700 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 Ne Ne Ne 700 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 2092413 Ne Ne Ne 700 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 Ne Ne Ne 700 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 8151265 Ne Ne Ne 700 Kč
71D4500 Müller Rainer (GER) USV TU Dresden 2222222 Ne Ne Ne 700 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 Ne Ne Ne 700 Kč
23P6600 Piłkowski Paweł (POL) OK!Sport Warszawa 2420205 Ne Ne Ne 700 Kč
23P7000 Marszałek Marcin (POL) OK!Sport Warszawa 1970244 Ne Ne Ne 700 Kč
0010001 Křivda Ivan 001 - Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9200535 Ne Ne Ne 700 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8226303 Ne Ne Ne 700 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 Ne Ne Ne 700 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 Ne Ne Ne 700 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 Ne Ne Ne 700 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 Ne Ne Ne 700 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 Ne Ne Ne 700 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 Ne Ne Ne 700 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 Ne Ne Ne 700 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 Ne Ne Ne 700 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 Ne Ne Ne 700 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 Ne Ne Ne 700 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8648565 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 Ne Ne Ne 700 Kč
0170001 Novota Mikuláš 017 - (SVK) ATU Košice 8017124 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 Ne Ne Ne 700 Kč
58P6700 Urbaniak Krzysztof (POL) Ks Spójnia Warszawa 8640904 Ne Ne Ne 700 Kč
H55
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
18D6200 Müller Matthias (GER) Post SV Dresden 8606456 Ne Ne Ne 700 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 Ne Ne Ne 700 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 Ne Ne Ne 700 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 51658 Ne Ne Ne 700 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 Ne Ne Ne 700 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 Ne Ne Ne 700 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 Ne Ne Ne 700 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 Ne Ne Ne 700 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 Ne Ne Ne 700 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ne Ne Ne 700 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 Ne Ne Ne 700 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 Ne Ne Ne 700 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 995864 Ne Ne Ne 700 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 8000120 Ne Ne Ne 700 Kč
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 2067342 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 Ne Ne Ne 700 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 Ne Ne Ne 700 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 Ne Ne Ne 700 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 Ne Ne Ne 700 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 Ne Ne Ne 700 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 Ne Ne Ne 700 Kč
23P6300 Żebrowski Dariusz (POL) OK!Sport Warszawa 1407619 Ne Ne Ne 700 Kč