Logo

Výsledky závodu: Bohemia orienteering 2023 - E3

Datum:
28.07.2023
Místo konání:
Svojkov - Nové Domky
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Dva světy
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Lamač Vratislav - R3
JURY:
Martan Jiří, Kašková Kateřina, Šritr Martin
Protokol:
Závod proběhl bez závad, bylo ošetřeno několik drobných zranění. Protest nebyl podán, Jury se nemusela sejít.
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     D75     D80     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     H80     T-OPEN     T10     T10P    
Nahrávám data...

D10 1.22 km, 15 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šperlová Kateřina 10005 001 TJ Radon Vysoká Pec 13:15
2. Sankotová Sára KAM1458 C OK Kamenice 13:32 + 0:17
3. Svítilová Veronika PGP1550 C SK Praga 15:05 + 1:50
4. Valtrová Tea JJN1352 C Team Jizerky 15:29 + 2:14
5. Vlčková Alžběta VIC1351 C OB Vizovice 15:49 + 2:34
6. Knaupová Anna 84D1450 MTV Braunschweig 16:11 + 2:56
7. Zikmundová Adéla JJN1362 C Team Jizerky 16:28 + 3:13
8. Lundsrud Mira Fosser 2230002 223 OK Moss2 17:33 + 4:18
9. Melicharová Nina PHK1451 C OK 99 Hradec Králové 17:40 + 4:25
10. Marková Lucie ZBM1351 C SK Brno Žabovřesky 17:42 + 4:27
11. Svedjenäs Petronella 1100004 110 OK Skogshjortarna 18:04 + 4:49
12. Svedjenäs Peggie 1100002 110 OK Skogshjortarna 18:22 + 5:07
13. Radajewski Tessa 350005 035 Parawanga Orienteers 22:46 + 9:31
14. Neyrinck Nina VSP USK Praha 27:06 + 13:51
15. Rokosová Anna JJN1366 C Team Jizerky 36:15 + 23:00
16. Müller Ronja STB1453 C TJ Stadion Nový Bor 36:20 + 23:05

D12A 1.57 km, 30 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svedjenäs Pennie 1100003 110 OK Skogshjortarna 14:05
2. Beránková Kamila ZBM1152 B SK Brno Žabovřesky 15:16 + 1:11
3. Kleina Lizete 1550005 155 Alnis /JNSC 16:43 + 2:38
4. Nielsen Astrid Lykke 260001 026 Horsens OK 17:11 + 3:06
5. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 17:33 + 3:28
6. Andělová Viktorie VPM1155 B KOS Slavia Plzeň 20:38 + 6:33
7. Bergdahl Lova 253 Ok Orinto 20:41 + 6:36
8. Urbanek Annina 12A1100 Naturfreunde Wien 24:09 + 10:04
9. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 29:27 + 15:22
10. Urbánková Lucie ONO1150 B SKOB Ostrov 29:41 + 15:36
11. Schlittermann Emilia 1360004 136 ESV Lok Schöneweide 29:44 + 15:39
12. Hynková Anna ONO1250 C SKOB Ostrov 38:59 + 24:54
12. Rejšková Klára KAM1251 B OK Kamenice 38:59 + 24:54
14. Kalisch Hannah 1050005 105 TSC Strausberg 47:18 + 33:13
15. Kalisch Alma 1080003 108 TSV Karlshorst 59:17 + 45:12
16. Stacke Viktorie LCE1251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 72:16 + 58:11
Skern Anna 12A1150 Naturfreunde Wien DISK

D12B 1.45 km, 25 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Klára TUV1199 B SOK TJ Turnov 12:23
2. Ryšánková Alice KUL1150 C KOB Ústí nad Labem 14:00 + 1:37
3. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 17:43 + 5:20
4. Valtrová Ema JJN1152 B Team Jizerky 19:48 + 7:25
5. Schreiber Matilda 12A1151 Naturfreunde Wien 26:15 + 13:52

D14A 1.74 km, 50 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Anna TUR0951 B OOB TJ Turnov 19:57
2. Stehlíková Tereza LPM0951 B OK Lokomotiva Plzeň 20:27 + 0:30
3. Valge Marta 1780008 178 ZVOC 21:31 + 1:34
4. Coufalová Rea ZBM0953 B SK Brno Žabovřesky 23:16 + 3:19
5. Plone Luize 880002 088 Alnis OK 24:01 + 4:04
6. Vondráčková Jolana DKP1058 B Oddíl OB Kotlářka 24:57 + 5:00
7. Mišeková Lucie KAM1050 B OK Kamenice 26:20 + 6:23
8. Coufalová Thea ZBM1050 B SK Brno Žabovřesky 26:35 + 6:38
9. Janíková Klára ZBM1057 B SK Brno Žabovřesky 26:45 + 6:48
10. Trukhnii Myloslava 1290005 129 OC Korostyshiv 27:51 + 7:54
11. Jiráková Adéla JJN1052 B Team Jizerky 28:01 + 8:04
11. Zakrevska Madara 1550009 155 Alnis /JNSC 28:01 + 8:04
13. Ječmenová Veronika ONO0950 B SKOB Ostrov 28:12 + 8:15
14. Lundsrud Tuva Fosser 2230003 223 OK Moss2 28:14 + 8:17
15. Hohl Luna 1090002 109 GOV - Gruppo Orientisti Va 29:26 + 9:29
16. Hynková Marie ONO1050 B SKOB Ostrov 31:13 + 11:16
17. Ziberte Madara 1550008 155 Alnis /JNSC 31:38 + 11:41
18. Vlčková Markéta VIC0951 B OB Vizovice 32:42 + 12:45
19. Machold Cleo 12A1051 Naturfreunde Wien 35:12 + 15:15
20. Skouboe Kristine 1790007 179 Horsens OK 02 36:41 + 16:44
21. Berger Katja 1540004 154 Der Bergerclan 39:28 + 19:31
22. Dalkevych Yevheniia 1290001 129 OC Korostyshiv 40:51 + 20:54
23. Buschek Matilda 12A1050 Naturfreunde Wien 41:07 + 21:10
24. Derezhenets Sofiia 1290003 129 OC Korostyshiv 42:57 + 23:00
25. Korstjens Domi 1600003 160 KOL2 60:35 + 40:38
26. Rathje Jonna 2130003 213 TGM Budenheim 76:01 + 56:04
Marková Eva ZBM0954 A SK Brno Žabovřesky DISK
Schlittermann Karla 1360003 136 ESV Lok Schöneweide DISK
Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš DISK
Osinska Anastasiia 1290002 129 OC Korostyshiv DISK
Bomio-Pacciorini Sara 870002 087 CO UTOE Bellinzona DNS

D14B 1.64 km, 30 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Kristýna TUV0999 B SOK TJ Turnov 18:06
2. Kvapilová Alžběta KUL0953 C KOB Ústí nad Labem 20:53 + 2:47
3. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 21:29 + 3:23
4. Hill Daisy SLA0950 C SKOB Slaný 24:35 + 6:29
5. Brink Amanda 780005 078 Pargas IF 26:18 + 8:12
6. Briede Dita Egita 1780015 178 ZVOC 27:30 + 9:24
7. Kadlecová Jolana BBM1052 C BETA URSUS Rosice 32:41 + 14:35
8. Portz Viktoria KUL1051 C KOB Ústí nad Labem 32:44 + 14:38
9. Matoušková Kateřina SPC0955 C SPORTICUS team 37:03 + 18:57
10. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Brno Žabovřesky 37:21 + 19:15
11. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 43:17 + 25:11
12. Beránková Julie ZBM0956 C SK Brno Žabovřesky 46:38 + 28:32
13. Kučerová Tereza ZBM0957 C SK Brno Žabovřesky 49:21 + 31:15
14. Kolaříková Erika SKM0951 C KOB Směr Kroměříž 50:14 + 32:08
15. Kváčová Anna DKP1051 C Oddíl OB Kotlářka 54:18 + 36:12
16. Lebedová Veronika 10008 001 TJ Radon Vysoká Pec 58:24 + 40:18
Kutniak Daria 1250001 125 OC O-Kompas DISK
Černíková Zora JJN1055 C Team Jizerky DISK
Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava DNS

D16A 1.90 km, 60 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 18:33
2. Szakál-Biró Sára 620002 062 Redosz SE 18:53 + 0:20
3. Rychlá Karolína AOP0757 A Orientační Běh Opava 20:00 + 1:27
4. Jumike Ilze 1550002 155 Alnis /JNSC 20:05 + 1:32
5. Jakobsen Emma Aune Rytter 2220003 222 OK MOSS 1 20:31 + 1:58
6. Kvášovská Ludmila LTU0753 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:32 + 1:59
7. Lamačová Barbora BOR0750 A OK Jiskra Nový Bor 21:19 + 2:46
8. Bergdahl Elvina 253 Ok Orinto 21:42 + 3:09
8. Fenger-Gron Astrid Faber 230015 023 Silkeborg OK 21:42 + 3:09
10. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 22:05 + 3:32
11. Novotná Karolína TUR0853 A OOB TJ Turnov 22:47 + 4:14
12. Skaug Signe 1620002 162 OK Pan Aarhus 23:14 + 4:41
13. Vondráčková Alžběta DKP0864 A Oddíl OB Kotlářka 24:16 + 5:43
14. Chrástová Barbora STH0851 A SK Studenec 25:22 + 6:49
15. Šimůnková Michaela TAP0851 A KOB Tretra Praha 26:27 + 7:54
16. Asenbauer Sona 12A0851 Naturfreunde Wien 27:03 + 8:30
17. Nožičková Eva JJN0852 A Team Jizerky 27:11 + 8:38
18. Šestáková Johana VLI0853 A Slavia Liberec orienteering 28:10 + 9:37
19. Asenbauer Mika 12A0850 Naturfreunde Wien 28:17 + 9:44
20. Tímea Jánosi 2000001 200 Pécsi Vörös Meteor Sportkö 28:26 + 9:53
21. Rumba Sandija 1780009 178 ZVOC 28:27 + 9:54
22. Pražáková Nella JJN0853 B Team Jizerky 28:40 + 10:07
23. Wąsiewicz Urszula 970002 097 Team 360 29:03 + 10:30
24. Kairiša Evelina 1550011 155 Alnis /JNSC 29:16 + 10:43
25. Kunášková Karolína VLI0851 A Slavia Liberec orienteering 30:24 + 11:51
26. Štětínská Tereza MOV0751 A SKOB Ostrava 31:09 + 12:36
27. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 32:01 + 13:28
28. Radajewski Alice 350004 035 Parawanga Orienteers 33:39 + 15:06
29. Jensen Mette 1480004 148 OK MELFAR 40:25 + 21:52
30. Salnaite Egle 200004 020 OK Fortuna 51:50 + 33:17
Baloghová Milena JJN0750 B Team Jizerky DISK

D16B 1.66 km, 50 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cicvárková Klára JJN0751 C Team Jizerky 23:08
2. Komárková Zbyňka SJH0751 C SOS Jindřichův Hradec 24:01 + 0:53
3. Dvořáková Lucie BBM0750 C BETA URSUS Rosice 25:28 + 2:20
4. De Clercq Mara 820009 082 SC TEAM BE 26:37 + 3:29
5. Eglite Elza 1780014 178 ZVOC 28:26 + 5:18
6. Grase Gabriela 1780006 178 ZVOC 29:10 + 6:02
7. Peňázová Charlotte ZBM0860 B SK Brno Žabovřesky 31:59 + 8:51
8. Šlinská Amálie KUL0852 C KOB Ústí nad Labem 32:41 + 9:33
9. Fredberg Siv 230003 023 Silkeborg OK 34:29 + 11:21
10. Barzdžiute Aiste 1460008 146 OSK Sakas 35:57 + 12:49
11. Podoubská Klára JJN0851 C Team Jizerky 38:18 + 15:10
12. Komárková Adéla KUL0854 C KOB Ústí nad Labem 39:10 + 16:02
13. Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 41:23 + 18:15
14. Kavite Keita 1780010 178 ZVOC 48:31 + 25:23

D18A 1.91 km, 60 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Kateřina PGP0657 A SK Praga 17:18
2. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 18:02 + 0:44
3. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 18:39 + 1:21
4. Lapina Sanda 1780003 178 ZVOC 21:09 + 3:51
5. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 21:10 + 3:52
6. Vilémová Eliška VLI0655 A Slavia Liberec orienteering 22:18 + 5:00
7. Blažková Veronika SJH0551 B SOS Jindřichův Hradec 22:23 + 5:05
7. Štemberová Barbora TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:23 + 5:05
9. Bambousková Julie DOR0650 A OK Dobříš 22:36 + 5:18
10. Housková Barbora DOR0655 A OK Dobříš 22:58 + 5:40
11. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 23:34 + 6:16
12. Zoubková Šárka TJN0554 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:01 + 6:43
13. Pekárková Bára ONO0655 C SKOB Ostrov 24:17 + 6:59
14. Podoubská Adéla JJN0650 B Team Jizerky 24:26 + 7:08
15. Heczková Anna VLI0652 B Slavia Liberec orienteering 26:15 + 8:57
16. Mikkelsen Ella Klarke 1790003 179 Horsens OK 02 27:05 + 9:47
17. Balcarová Marie VLI0658 B Slavia Liberec orienteering 28:27 + 11:09
18. Skouboe Johanne 1790006 179 Horsens OK 02 28:34 + 11:16
19. Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš 29:01 + 11:43
20. Lamačová Kateřina TUR0660 A OOB TJ Turnov 29:32 + 12:14
21. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Brno Žabovřesky 29:45 + 12:27
22. Tiesters Hanne 2270005 227 Omega Leuven 31:07 + 13:49
23. Biel Corinna 12A0550 Naturfreunde Wien 31:42 + 14:24
24. Radon Livia 12A0551 Naturfreunde Wien 31:43 + 14:25
25. Tulachová Anna VSP0554 B USK Praha 32:52 + 15:34
26. Holíková Petra ONO0653 C SKOB Ostrov 35:35 + 18:17
27. Tiesters Mette 2270004 227 Omega Leuven 36:10 + 18:52
28. Holasová Barbora AOP0651 A Orientační Běh Opava 37:43 + 20:25
29. Sobotová Alžběta DLP0550 B OOB TJ Dukla Praha 47:44 + 30:26
30. Milašauskaite Morta 1460018 146 OSK Sakas 57:52 + 40:34
Koubová Hana DKP0558 A Oddíl OB Kotlářka DISK
Švecová Karolína ZVO0557 A OB SK Zvole DNS

D18B 1.70 km, 50 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vojkůvková Hana MOV0552 B SKOB Ostrava 22:19
2. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:55 + 2:36
3. Olekšová Natálie KRN0652 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 26:13 + 3:54
4. Biruma Nikija 1780004 178 ZVOC 28:15 + 5:56
5. Laurenova Patricija 1780013 178 ZVOC 64:18 + 41:59
6. Laurenova Estere 1780012 178 ZVOC 68:48 + 46:29
Derflová Eliška KUL0550 C KOB Ústí nad Labem DISK

D20A 1.94 km, 60 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7156

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. De Smul Tille 820005 082 SC TEAM BE 15:11
2. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 18:47 + 3:36 7630
3. Pecko Sára ONO0452 A SKOB Ostrov 19:50 + 4:39
4. Krejčová Lucie PGP0455 R SK Praga 20:33 + 5:22 7002
5. Arnoštová Veronika VSP0450 A USK Praha 21:01 + 5:50 6836
6. Šestáková Marie VLI0452 R Slavia Liberec orienteering 23:25 + 8:14 5982
7. Simonsen Siri 1380012 138 FIF Hillerod 23:32 + 8:21
8. Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 23:42 + 8:31 5881
9. Tiesters Lotte 2270003 227 Omega Leuven 26:07 + 10:56
10. Kodeišová Markéta VSP0458 A USK Praha 28:31 + 13:20 4168
11. Putne Darta 1550003 155 Alnis /JNSC 29:17 + 14:06
12. Podrábská Alžběta JJN0452 B Team Jizerky 30:47 + 15:36 3361
13. Brink Henrika 780004 078 Pargas IF 31:19 + 16:08
14. Nielsen Laura Holm 1210006 121 O-Ferie 46:42 + 31:31
Miller Natalie 930001 093 Bushflyers DISK
Počtová Klára OPI0453 A Orientační sporty Písek DNS 0
Hobson Justine 910001 091 Bushflyers ACT DNS
Gray Mikaela 900002 090 Ugly Gully Orienteers AUS DNS

D21E 2.33 km, 80 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8888

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Alexandersson Tove 2320001 232 Stora Tuna OK 16:40
2. Simonsen Annika 1380002 138 FIF Hillerod 19:15 + 2:35
3. Aebersold Simona 224 IFK Göteborg O(SUI) 20:08 + 3:28
4. Sirma Signe 1550012 155 Alnis /JNSC 21:41 + 5:01
5. Pezzati Elena 1060001 106 Stora Tando OK 22:11 + 5:31
6. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 22:28 + 5:48 9033
7. Prieto Maria 1800002 180 CDB Malarruta 22:33 + 5:53
8. Korpasová Lucie TBM0151 C KOS TJ Tesla Brno 22:44 + 6:04 8929
9. Nilsson Simkovics Anna 11A9350 OLC Wienerwald 22:56 + 6:16
10. Kastner Ylvi 12A0050 Naturfreunde Wien 23:03 + 6:23
11. Basarán Kika 1110001 111 Toledo-O 23:12 + 6:32
12. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 23:19 + 6:39 8702
13. Pekařová Jana TUR0252 E OOB TJ Turnov 23:38 + 6:58 8579
14. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 23:45 + 7:05 8534
15. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 24:08 + 7:28 8384
16. De Smul Ems 820003 082 SC TEAM BE 24:09 + 7:29
17. Rizzi Martina 2100001 210 Stora Tando OK 03 25:14 + 8:34
18. Smolková Barbora TAP0356 R KOB Tretra Praha 25:41 + 9:01 7781
19. Agervig Kristiansson Ida 2240002 224 IFK Göteborg Orientering 25:42 + 9:02
20. Sorensen Emily 1510002 151 Big Foot Orienteers 26:15 + 9:35
21. Veljačiková Hana 1920001 192 0 27:14 + 10:34
22. Agervig Kristiansson Mal 2240001 224 IFK Göteborg Orientering 27:48 + 11:08
23. Tiefenböck Tina 12A9951 Naturfreunde Wien 28:05 + 11:25
24. Novotná Michaela TUR0551 A OOB TJ Turnov 28:17 + 11:37 6769
25. Westin Emilie 1670002 167 Nydalen SK 28:25 + 11:45
26. Stabina Zanda 2330002 233 Azimuts OK 29:10 + 12:30
27. Camarasa Pérez Ana 1830001 183 C.E.COLIVENC 29:51 + 13:11
28. Maddalena Alice 1060004 106 Stora Tando OK 30:36 + 13:56
29. Shepherd Jo 118 Halden SK (GBR) 31:02 + 14:22
30. Tiszlavicz Veronika 640011 064 Egri Spartacus SE 31:14 + 14:34
31. Westin Kjersti 1670001 167 Nydalen SK 32:30 + 15:50
32. Parga Lucia 1140001 114 Aromon Pontevedra 42:36 + 25:56

D21A 2.15 km, 75 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7459

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 22:40 7623
2. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:53 + 0:13 7554
3. Albrechtová Iveta KAM9950 C OK Kamenice 23:59 + 1:19 7200
4. Hájková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 24:22 + 1:42 7076
5. Rýdlová Adéla JJN0151 C Team Jizerky 24:30 + 1:50 7033
6. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 25:14 + 2:34 6797
7. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 25:22 + 2:42 6754
8. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 25:28 + 2:48 6722
9. Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno 25:51 + 3:11 6599
10. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 26:44 + 4:04 6315
11. Šklíbová Michaela TJN0153 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:08 + 4:28 6186
11. Berger Anni 1540007 154 Der Bergerclan 27:08 + 4:28
13. Pecoldová Pavlína MFP8450 C Matfyz Praha 27:16 + 4:36 6143
14. Aoi Yamasaki 1940003 194 Team Japan 28:00 + 5:20
15. Thořová Markéta TUR9952 C OOB TJ Turnov 28:38 + 5:58 5703
16. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 29:24 + 6:44 5456
17. Berger Marlies 1540001 154 Der Bergerclan 29:27 + 6:47
18. Kořínková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 29:32 + 6:52 5413
19. Brink Johanna 780003 078 Pargas IF 30:01 + 7:21
20. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 30:07 + 7:27 5226
21. Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 30:20 + 7:40 5156
22. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 30:49 + 8:09 5001
23. Gvildiene Vilija 1410004 141 Medeina OK 30:55 + 8:15
24. Glatz Verena 1720003 172 OLC Graz 32:29 + 9:49
25. Fossoey Aurora 1180002 118 Halden SK 32:45 + 10:05
26. Stromberger Lena 1540003 154 Der Bergerclan 32:47 + 10:07
27. Kocsik Nora 640001 064 Egri Spartacus SE 33:25 + 10:45
28. Fossoy Synne 2340001 234 Gaula 33:26 + 10:46
29. Kubecová Kateřina STB9999 C TJ Stadion Nový Bor 33:51 + 11:11 4024
30. Dolejší Kateřina DOK0156 C OK Doksy 34:01 + 11:21 3971
31. Szymanská Zuzana DKP0463 C Oddíl OB Kotlářka 35:19 + 12:39 3552
32. Van Rooy Silke 1990002 199 Antwerp Orienteers 37:44 + 15:04
33. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 38:18 + 15:38 2592
34. Vermonden Annelies 1170003 117 D-team 38:57 + 16:17
35. Jönsson Annika 240 Malmö OK 40:31 + 17:51
36. Gysen Kelly 1170002 117 D-team 41:26 + 18:46
37. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 42:02 + 19:22 1391
38. Yuki Oguri 1940004 194 Team Japan 45:47 + 23:07
Tiefenböck Rita 12A0150 Naturfreunde Wien DNS
Vavrysová Barbara LCE9751 C OOB TJ Slovan Luhačovice DNS 0

D21B 1.98 km, 65 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5161

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vejstrková Martina CHA9651 C OK Chrastava 21:48 5602
2. Kučerová Lucie STH9251 C SK Studenec 23:54 + 2:06 5148
3. Valatkaite Julija 40001 004 OK VERSME 24:31 + 2:43
4. Veikutyte Gerda 1460005 146 OSK Sakas 25:14 + 3:26
5. Berger Marlene 1540008 154 Der Bergerclan 25:18 + 3:30
6. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 25:49 + 4:01 4733
7. Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 26:57 + 5:09 4487
8. Nakvose Nadezhda 1460006 146 OSK Sakas 27:27 + 5:39
9. De Smul Siel 820004 082 SC TEAM BE 27:55 + 6:07
10. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 29:11 + 7:23
11. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 31:00 + 9:12 3610
12. Riby Rose DOK0052 C OK Doksy 31:15 + 9:27 3556
13. Podrábská Marie JJN0251 C Team Jizerky 31:54 + 10:06 3416
14. Žuchová Nikola TJN9352 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:56 + 10:08 3408
15. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 32:08 + 10:20 3365
16. Šritrová Lenka TUR0250 C OOB TJ Turnov 32:54 + 11:06 3199
17. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 33:55 + 12:07 2979
18. Kovářová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 34:02 + 12:14 2954
19. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 34:09 + 12:21 2929
20. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 34:33 + 12:45 2842
21. Stoniene Kornelija 1460002 146 OSK Sakas 35:00 + 13:12
22. Górska Kinga 246 OK Sport Warszawa 35:38 + 13:50
23. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 C OK Roztoky 36:21 + 14:33 2452
24. Krejčová Vlasta SKV9453 C TJ Slovan Karlovy Vary 36:28 + 14:40 2427
25. Rozentale Eva 1780016 178 ZVOC 36:59 + 15:11
26. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 37:27 + 15:39 2214
27. Žandová Monika SKV8751 C TJ Slovan Karlovy Vary 38:19 + 16:31 2027
27. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 38:19 + 16:31 2027
29. Eretová Kateřina SKV8651 C TJ Slovan Karlovy Vary 38:23 + 16:35 2012
30. Van Breedam Vanessa 1320002 132 TROL Belgium vzw 42:59 + 21:11
31. Broumová Kateřina SKV TJ Slovan Karlovy Vary 43:10 + 21:22
32. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 44:00 + 22:12 796
33. Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 52:35 + 30:47 0
Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Brno Žabovřesky DNS 0

D21C 1.65 km, 50 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kotrčová Lenka PDY9350 C Běhej Poděbrady 25:22
2. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 27:39 + 2:17
3. Ščehovičová Zuzana 980002 098 PRAHA Gajdoš 38:06 + 12:44
4. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 66:13 + 40:51
5. Pavlíčková Kristýna MOV SKOB Ostrava 68:55 + 43:33
Plone Evija 880001 088 Alnis OK DISK
Haller Sonja 12A8850 Naturfreunde Wien DNS

D35A 1.80 km, 55 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Masevičiute Kristina 330001 033 Fortuna OK 20:38
2. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 21:15 + 0:37
3. Novokovich Maria 610002 061 SRD SK 21:49 + 1:11
4. Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady 23:29 + 2:51
5. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 23:39 + 3:01
6. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:37 + 5:59
7. Frenzel Friederike 2590001 259 OK Mark Brandenburg 28:19 + 7:41
8. Hynková Jana ONO8650 C SKOB Ostrov 28:20 + 7:42
9. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 28:39 + 8:01
10. Martin Maria Jose 390003 039 Malarruta 29:39 + 9:01
11. Holasová Šárka AOP7853 C Orientační Běh Opava 30:21 + 9:43
12. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 33:54 + 13:16
13. Tschischkale Kati 500001 050 Potsdam 34:44 + 14:06
14. Herold Katrin 1050001 105 TSC Strausberg 36:01 + 15:23
15. Zhyltsova Tetiana 1680002 168 Azymut(Ukraine) 36:03 + 15:25
16. Viqueira Andrea 390002 039 Malarruta 44:48 + 24:10
17. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 45:01 + 24:23

D35B 1.69 km, 50 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 19:15
2. Daruk Agnieszka 246 OK Sport Warszawa 21:13 + 1:58
3. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 24:41 + 5:26
4. Pestininke Vaiva 1460017 146 OSK Sakas 24:52 + 5:37
5. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 28:00 + 8:45
6. Kopecká Magdaléna TJN8251 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:04 + 9:49
7. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 31:07 + 11:52
8. Janíková Marie ZBM7852 C SK Brno Žabovřesky 31:49 + 12:34
9. Šperlová Zuzana 10001 001 TJ Radon Vysoká Pec 35:10 + 15:55
10. Mureniene Agne 1410005 141 Medeina OK 50:20 + 31:05
11. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 50:46 + 31:31
12. Palmer Sandra 2050002 205 Ermassets club de muntanya 57:19 + 38:04
Láčíková Sabina 250 OK Láčíková DNS

D40A 1.74 km, 55 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lervaag Pernille 310004 031 Velledalen IL 20:34
2. Popp Bobach Helle 430005 043 Aalborg OK 21:01 + 0:27
3. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 22:06 + 1:32
4. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 23:36 + 3:02
5. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 24:11 + 3:37
6. McGrail Rie Stenjhoej Ba 230005 023 Silkeborg OK 24:26 + 3:52
7. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 26:07 + 5:33
8. Rücklová Alena VCB8150 C OB České Budějovice 26:50 + 6:16
9. Preston Julia 250001 025 SROC 26:54 + 6:20
10. Salniene Jone 200001 020 OK Fortuna 27:41 + 7:07
11. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 27:45 + 7:11
12. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 28:27 + 7:53
13. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 29:55 + 9:21
14. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 30:33 + 9:59
15. Lišková Kateřina PHK8151 C OK 99 Hradec Králové 30:56 + 10:22
16. Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 32:29 + 11:55
17. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 32:46 + 12:12
18. Hamplin Eva 2290003 229 Centrum OK 36:27 + 15:53
19. Sundeby Annica 2290001 229 Centrum OK 36:55 + 16:21
20. Fredberg Hanne 230004 023 Silkeborg OK 38:42 + 18:08
21. Sundeby Malin 2290002 229 Centrum OK 43:44 + 23:10
22. Wodajo Netsi 530002 053 TROL Belgium 45:51 + 25:17
23. Spathmann Natascha 340002 034 Kempische oriëntatielopers 54:04 + 33:30

D40B 1.62 km, 45 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ligate Kitija 1780001 178 ZVOC 23:03
2. Forstová Veronika PZR8181 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:20 + 1:17
3. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 25:30 + 2:27
4. Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 25:57 + 2:54
5. Svalbe Aiga 1400001 140 OK ALNIS 26:19 + 3:16
6. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 27:11 + 4:08
7. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 27:17 + 4:14
8. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 28:08 + 5:05
9. Bartáková Petra SJI8151 C OK Jihlava 29:46 + 6:43
10. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 29:53 + 6:50
11. Zábranská Alena VCB7953 C OB České Budějovice 32:16 + 9:13
12. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 33:43 + 10:40
13. Jakobsen Elisabeth Aune 2220004 222 OK MOSS 1 39:01 + 15:58
14. Zbroja-Nowak Justyna 790002 079 KS Hades Poznan 39:56 + 16:53
15. Lundsrud Bente Fosser 2230004 223 OK Moss2 42:53 + 19:50
16. Persson Karolina 1570002 157 Eslövs FK 44:44 + 21:41
17. Dohnalová Květa ZBM7954 C SK Brno Žabovřesky 45:59 + 22:56
18. Dobyášová Zuzana KAM8052 C OK Kamenice 48:00 + 24:57
19. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 50:05 + 27:02
20. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 56:33 + 33:30
21. Štorcová Alena KUL8350 C KOB Ústí nad Labem 74:05 + 51:02
Lhotská Jana DVP8250 C DVP ORIENTATION DNS

D45A 1.63 km, 50 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 16:56
2. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 17:49 + 0:53
3. Skern Marina 12A7550 Naturfreunde Wien 19:29 + 2:33
4. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 19:44 + 2:48
5. Balakova Andrea 1450001 145 Nyköping OK 21:01 + 4:05
6. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 21:30 + 4:34
7. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 21:44 + 4:48
8. Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 22:52 + 5:56
9. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 23:02 + 6:06
10. Antoine Christine 840002 084 ORIENTATION CAENNAISE 24:13 + 7:17
11. Wenderickx Nancy 480001 048 HAMOK 24:23 + 7:27
12. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 25:02 + 8:06
13. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 25:35 + 8:39
14. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 25:58 + 9:02
15. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 26:11 + 9:15
15. Tirlikiene Ruta 1260002 126 Karsuva 26:11 + 9:15
17. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 26:47 + 9:51
18. Bultrowicz Agnieszka 790003 079 KS Hades Poznan 27:14 + 10:18
19. Rokkjaer Henriette 023 Silkeborg OK 29:19 + 12:23
20. Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga 29:41 + 12:45
21. Hugelshofer Barbara 660002 066 OLG Waldrose 30:02 + 13:06
22. Van Oosterwijck Katj 2270001 227 Omega Leuven 32:03 + 15:07
23. De Schepper Ellen 820008 082 SC TEAM BE 33:33 + 16:37
24. Voeste Annick 1930002 193 OLG Basel 33:38 + 16:42
25. Kalisch Claudia 1080002 108 TSV Karlshorst 33:43 + 16:47
26. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 33:56 + 17:00
27. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 35:00 + 18:04
28. Faber Signe 230016 023 Silkeborg OK 35:50 + 18:54
29. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 42:57 + 26:01
30. Perez Maica 510002 051 CRON 44:56 + 28:00
Knaupová Ivana 84D7850 MTV Braunschweig DISK
Farkas Fruzsina 1980004 198 Tipo Orienteering DISK
Gray Meredith 900003 090 Ugly Gully Orienteers AUS DNS
Vondráčková Markéta DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka DNS
Biolik Agnieszka CHC7751 C K.O.B. Choceň DNS

D45B 1.53 km, 40 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese Jana SJI7854 C OK Jihlava 21:08
2. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 21:32 + 0:24
3. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 22:52 + 1:44
4. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 23:00 + 1:52
5. Komárková Lenka SJH7651 C SOS Jindřichův Hradec 24:54 + 3:46
6. Sandvik Lene 2250005 225 Halden Skiklubb 25:15 + 4:07
7. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 27:44 + 6:36
8. Kulikauskiene Danute 1460007 146 OSK Sakas 29:39 + 8:31
9. Kubečková Terezie LIP7650 C SOS Mamuti z Lipovky 30:16 + 9:08
10. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 31:36 + 10:28
11. Hohl Vanessa 1090001 109 GOV - Gruppo Orientisti Va 31:40 + 10:32
12. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 32:09 + 11:01
13. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 32:35 + 11:27
14. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:49 + 11:41
15. Peňázová Iva 800001 080 Brno 34:25 + 13:17
16. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Brno Žabovřesky 35:18 + 14:10
17. Pokorná Kamila KAM7452 C OK Kamenice 35:35 + 14:27
18. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 38:38 + 17:30
19. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 38:42 + 17:34
20. Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš 39:10 + 18:02
21. Víšková Alena KAM7451 C OK Kamenice 39:18 + 18:10
22. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 39:47 + 18:39
23. Skog Paula 2160002 216 Olarin Suunnistajat 39:48 + 18:40
24. Bergrová Petra MOV7452 C SKOB Ostrava 40:05 + 18:57
25. Szieberth Natasa 1750003 175 PVM 46:32 + 25:24
25. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 46:32 + 25:24
27. Václavková Petra ZBM7553 C SK Brno Žabovřesky 50:25 + 29:17
28. Hankovcová Lenka KAM7053 C OK Kamenice 51:22 + 30:14
29. Šťovíčková Dagmar DVP7650 C DVP ORIENTATION 53:35 + 32:27
30. Buschek Elisabeth 12A7750 Naturfreunde Wien 57:19 + 36:11
31. Machold Natalia 12A7650 Naturfreunde Wien 63:52 + 42:44
32. Ujvari Sandra 12A7751 Naturfreunde Wien 64:41 + 43:33
33. Meizer Elisabeth 12A7752 Naturfreunde Wien 72:28 + 51:20

D50A 1.57 km, 45 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikkelsen Irene Klarke 1790002 179 Horsens OK 02 17:59
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:55 + 1:56
3. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 20:47 + 2:48
3. Kastner Barbara 12A9950 Naturfreunde Wien 20:47 + 2:48
5. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 21:58 + 3:59
6. Bonek Claudia 12A6901 Naturfreunde Wien 23:46 + 5:47
7. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 24:17 + 6:18
8. Krogsgaard Heidi Hinge 230013 023 Silkeborg OK 24:27 + 6:28
9. Holm Rikke 1210002 121 O-Ferie 24:46 + 6:47
10. Rasmussen Angélique Gronbo 1350002 135 Allerod OK 25:00 + 7:01
11. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 25:01 + 7:02
12. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 25:57 + 7:58
13. Calvet Christine 12A7050 Naturfreunde Wien 26:24 + 8:25
14. Mičíková Lada SKM7250 C KOB Směr Kroměříž 26:59 + 9:00
15. Verbraken Linda 20002 002 TROL 27:43 + 9:44
16. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 28:30 + 10:31
17. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 28:31 + 10:32
18. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 28:52 + 10:53
19. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 29:50 + 11:51
20. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 31:55 + 13:56
21. Westin Lenka 1580002 158 Porsgrunn OL 31:58 + 13:59
22. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 32:14 + 14:15
23. Skaug Anne 1620001 162 OK Pan Aarhus 32:30 + 14:31
24. Thyssen Susanne 1210004 121 O-Ferie 33:21 + 15:22
25. De Bie Ellen 820002 082 SC TEAM BE 34:04 + 16:05
26. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 34:29 + 16:30
27. Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň 35:04 + 17:05
28. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 36:02 + 18:03
29. Del Campo Cristina 1800003 180 CDB Malarruta 36:26 + 18:27
30. Schlittermann Silke 1360002 136 ESV Lok Schöneweide 37:21 + 19:22
31. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 37:38 + 19:39
32. Bronckaers Marcia 1600002 160 KOL2 41:26 + 23:27
33. Andersson Annika 253 Ok Orinto 43:12 + 25:13
34. Pánková Martina 47S6950 TJ Rapid Bratislava 44:04 + 26:05
35. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 46:15 + 28:16
36. Brink Maria 780002 078 Pargas IF 52:04 + 34:05
37. Garcia Mercedes 390006 039 Malarruta 64:35 + 46:36
Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky DISK
Sharkey Deirdre 350002 035 Parawanga Orienteers DISK

D50B 1.48 km, 35 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 20:00
2. Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 22:14 + 2:14
3. Klymeniuk Nataliia 1250003 125 OC O-Kompas 22:55 + 2:55
4. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 23:24 + 3:24
5. Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 24:29 + 4:29
6. Kettunen Pia 112 Kalevan Rasti 25:13 + 5:13
7. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 26:59 + 6:59
8. Gorczyca Magdalena 790004 079 KS Hades Poznan 28:20 + 8:20
9. Bačkiene Rima 450002 045 SK S-Sportas 29:11 + 9:11
10. Pokorná Hana JJN6951 C Team Jizerky 30:19 + 10:19
11. Nožičková Renata JJN6950 C Team Jizerky 36:27 + 16:27
12. Vidžiuniene Irena 1460014 146 OSK Sakas 36:46 + 16:46
13. Ferbasová Zdeňka TUV7361 C SOK TJ Turnov 37:23 + 17:23
14. Yogev Dafna 740002 074 Lev Hasharon - Menashe 39:16 + 19:16
15. Řehořová Lenka JJN7250 C Team Jizerky 39:35 + 19:35
16. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 43:07 + 23:07
17. Vojkůvková Jarmila MOV7152 C SKOB Ostrava 43:33 + 23:33
18. Dzholdashova Svitlana 1250002 125 OC O-Kompas 48:11 + 28:11
19. Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 48:52 + 28:52
20. Pretnar Irma 80002 008 Kamniški orientacijski klu 49:07 + 29:07
21. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 50:01 + 30:01
22. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 55:58 + 35:58
23. Jensen Joan 1480003 148 OK MELFAR 56:32 + 36:32
Buryanová Kateřina MOV7351 C SKOB Ostrava DNS
Steingruber Samdra 870003 087 CO UTOE Bellinzona DNS

D55A 1.48 km, 40 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rýdlová Magda JJN6850 C Team Jizerky 19:08
2. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 19:37 + 0:29
3. Alexandersson Ingrid 2080001 208 Stora Tuna OK 02 19:42 + 0:34
4. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 19:51 + 0:43
5. Rihko-Struckmann Liisa 1960002 196 TSV Schapen 20:43 + 1:35
6. Berger Gislind 1540011 154 Der Bergerclan 21:41 + 2:33
7. Simonsen Sandra 1380001 138 FIF Hillerod 21:58 + 2:50
8. Andersson Susanne 280001 028 Pitea IF OK 22:04 + 2:56
9. Eschlboeck Gudrun 46A6850 OL Naturfreunde Linz 22:42 + 3:34
10. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 23:56 + 4:48
11. Berger Hedi 1540012 154 Der Bergerclan 24:25 + 5:17
12. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 24:50 + 5:42
13. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:51 + 5:43
14. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 26:10 + 7:02
15. Friebe Marion 630001 063 USV Jena 28:00 + 8:52
16. Toth Agnes 760003 076 MAFC Budapest 28:11 + 9:03
17. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 28:51 + 9:43
18. Tiefenböck Riki 12A6751 Naturfreunde Wien 32:29 + 13:21
19. Makovicka Veronique 490002 049 CO Colmar 35:29 + 16:21
20. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 36:06 + 16:58
21. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 37:16 + 18:08
22. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 38:27 + 19:19
23. Teo Dóra 940003 094 Kanizsa Orienteering 50:36 + 31:28

D55B 1.34 km, 35 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 18:30
2. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 18:31 + 0:01
3. Preiksiene Laima 1410010 141 Medeina OK 21:03 + 2:33
4. Sallai Sára 2170002 217 SZVSE 21:47 + 3:17
5. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 22:31 + 4:01
6. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 23:30 + 5:00
7. Glatz Sylvia 1720004 172 OLC Graz 23:33 + 5:03
8. Biel-Pretting Renate 12A6750 Naturfreunde Wien 23:37 + 5:07
9. Sirma Gerda 1550001 155 Alnis /JNSC 24:19 + 5:49
10. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 25:29 + 6:59
11. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 27:20 + 8:50
12. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 28:23 + 9:53
13. Noiman Anat 400002 040 Lev hasharon menashe 32:35 + 14:05
14. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 34:58 + 16:28
15. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 35:08 + 16:38
16. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 39:19 + 20:49
17. Zeiner Elisabeth 1720002 172 OLC Graz 41:44 + 23:14
18. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:52 + 24:22
19. Drizo Tetiana 12A6850 Naturfreunde Wien 46:03 + 27:33
20. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 50:09 + 31:39
Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DNS

D60 1.37 km, 30 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 20:24
2. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 21:38 + 1:14
3. Cejka Kati 730001 073 OLC SKOG Fribourg 22:12 + 1:48
4. Mikalauskiene Daiva 680002 068 SAULE 22:40 + 2:16
5. Mols Greet 530004 053 TROL Belgium 27:58 + 7:34
6. Krols Hilde 530005 053 TROL Belgium 28:43 + 8:19
7. Wiedenfeld Ute 19D0000 SSV Planeta Radebeul 29:55 + 9:31
8. Buhler Birgit 2360002 236 Radeburg 31:28 + 11:04
9. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 31:31 + 11:07
10. Mose Ann-Vibeke 2120001 212 Vestjysk Orienteringsklub 32:58 + 12:34
11. Smonsen Inger 230009 023 Silkeborg OK 33:48 + 13:24
12. Hilbert Sabine 12A6250 Naturfreunde Wien 35:05 + 14:41
13. Šilhavá Jana LPM5951 C OK Lokomotiva Plzeň 36:21 + 15:57
14. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 51:00 + 30:36
15. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 52:44 + 32:20
16. Eriksson Karin 150002 015 IF Marin Väst 57:35 + 37:11
17. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 61:51 + 41:27
18. Hlaváčová Jarka MFP6050 C Matfyz Praha 62:30 + 42:06
19. Bruyninckx Miek 530007 053 TROL Belgium 92:17 + 71:53
Nielsen Lise 1480002 148 OK MELFAR DNS

D65 1.22 km, 30 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stanevičiene Ruta 720008 072 OK Labirintas 17:48
2. Olsson Christina 210001 021 SOL 20:07 + 2:19
3. Luovula Pia 1340003 134 Suosmeren Salpa 20:48 + 3:00
4. Gvildiene Virginija 1410002 141 Medeina OK 20:53 + 3:05
5. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 21:48 + 4:00
6. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 22:16 + 4:28
7. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:05 + 6:17
8. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 24:59 + 7:11
9. Jumppanen Helena 190002 019 Pihkaniskat 25:07 + 7:19
10. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 25:17 + 7:29
10. Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:17 + 7:29
12. Braatz Monika 1QD5750 SV IHW Alex 78 Berlin 26:53 + 9:05
13. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:04 + 9:16
14. Jenővári Gabriella 22H5750 Hegyisport Szentendre Egy. 27:16 + 9:28
15. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 28:23 + 10:35
16. Vanreusel Jen 550002 055 SASOR 29:09 + 11:21
17. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 29:19 + 11:31
18. Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové 31:05 + 13:17
19. Lehmann Gabriela 13D.050 Kaulsdorfer OLV Berlin 31:09 + 13:21
20. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 31:49 + 14:01
21. Baleišiene Roma 720004 072 OK Labirintas 32:25 + 14:37
22. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 33:02 + 15:14
23. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:18 + 18:30
24. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 44:10 + 26:22
25. Wüest Ruth 1130002 113 ALPSTEIN-O 47:18 + 29:30
26. Šabatková Zdeňka SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 47:30 + 29:42
27. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:44 + 31:56
28. Lhotská Radoslava DVP5654 C DVP ORIENTATION 68:38 + 50:50

D70 1.18 km, 25 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krasuckiene Egle 720005 072 OK Labirintas 22:09
2. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 25:42 + 3:33
3. Blommen Paulette 170002 017 Omega 27:09 + 5:00
4. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 33:44 + 11:35
5. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 39:52 + 17:43
6. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 41:43 + 19:34
7. Bobach Kirsten 430006 043 Aalborg OK 41:54 + 19:45
Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov DISK
Rosen Miriam 11G4950 GB MTBO squad DNS

D75 1.16 km, 25 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květoslava LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 25:53
2. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 54:58 + 29:05
3. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 81:39 + 55:46
4. Bumeliene Skaidra 720002 072 OK Labirintas 88:16 + 62:23

D80 1.08 km, 25 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 52:54
Eulitz Ilse 1200001 120 OLV Weimar.e.V. DISK

F3 1.78 km, 40 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Katka VSP7650 C USK Praha 17:02
2. Lervaag Bernt Are 310005 031 Velledalen IL 18:27 + 1:25
3. Schramm Erwin 13D8500 Kaulsdorfer OLV Berlin 18:30 + 1:28
4. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:02 + 3:00
5. Trappe Kathrin 13D8650 Kaulsdorfer OLV Berlin 21:50 + 4:48
6. Hejzlar Arjuna 1950003 195 Hejzlarovi 24:46 + 7:44
7. Jedličková Tereza KAM7950 C OK Kamenice 24:59 + 7:57
7. Bínová Jana KAM8650 C OK Kamenice 24:59 + 7:57
9. Holper Antónia 12H6850 Tipo Orienteering Club 25:09 + 8:07
10. Kándl Filip DCE7400 C KOB Dobřichovice 25:12 + 8:10
11. Zimmer Jan 1560001 156 na 26:00 + 8:58
12. Rokos Michal JJN0107 C Team Jizerky 26:15 + 9:13
13. Brettschneider Gudrun 13D6050 Kaulsdorfer OLV Berlin 26:39 + 9:37
14. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 27:08 + 10:06
15. Hulec Filip PCB9401 C SKP České Budějovice 28:04 + 11:02
16. Straková Káča CHA1000 OK Chrastava 28:32 + 11:30
17. Tozser Bendeguz 180004 018 Dvakuku Orienteering 28:36 + 11:34
18. Kouňová Zuzana PGP9650 C SK Praga 29:14 + 12:12
19. Boeck Ute 13D6750 Kaulsdorfer OLV Berlin 29:32 + 12:30
20. Neumann Petra 1VD5850 SG Zittau Süd 29:47 + 12:45
21. Pommer Norbert 13D5700 Kaulsdorfer OLV Berlin 31:00 + 13:58
22. Křížová Darina 10003 001 TJ Radon Vysoká Pec 31:13 + 14:11
23. Käding Kirsten 13D6751 Kaulsdorfer OLV Berlin 31:19 + 14:17
24. Havlíček Vojtěch 1982 Neregistrovaní 32:16 + 15:14
25. Schüller Wolfgang 154 Der Bergerclan 32:25 + 15:23
26. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 33:01 + 15:59
27. Mouralová Magdalena 1981 Neregistrovaní 33:38 + 16:36
28. Bauerová Petra 244 LK Slovan Karlovy Vary 34:53 + 17:51
29. Dalos Györgyi 110002 011 MAFC 35:25 + 18:23
30. Brettschneider Max 13D8400 Kaulsdorfer OLV Berlin 35:40 + 18:38
31. Herrmann Charlotte 48D0850 OL-Team Wehrsdorf 35:47 + 18:45
32. Olsson Ingalill 1960 245 OK Orion 35:52 + 18:50
33. Šebková Jana 830001 083 neregistrovaní Šebková 37:05 + 20:03
34. Weibl Anissa 180007 018 Dvakuku Orienteering 37:06 + 20:04
35. Gruntová Alena KUL0653 C KOB Ústí nad Labem 37:12 + 20:10
36. Valsgard Sindre 165 Indre Ostfold OK 37:24 + 20:22
37. Tesař Martin Neregistrovaní 37:25 + 20:23
38. Tesař Jaroslav Neregistrovaní 37:33 + 20:31
39. Halberstadt Stanislava 1020002 102 CLUB ATHLETIGUE AUBERGENVI 37:35 + 20:33
40. Tkáč Jan JJN6700 C Team Jizerky 38:20 + 21:18
41. Šoljaková Eliška 1760001 176 Neregistrovaná 39:51 + 22:49
42. Wąsiewicz Marzena 970003 097 Team 360 40:17 + 23:15
43. Kozsuch Andrea 204 PVS 41:46 + 24:44
44. Geier Sebastian 1540009 154 Der Bergerclan 42:13 + 25:11
45. Sadilová Jana 670002 067 Neregistrovaný - Šeberov 42:23 + 25:21
46. Feldmann Gudrun 13D6650 Kaulsdorfer OLV Berlin 44:32 + 27:30
47. Feldmann Jakob 13D9600 Kaulsdorfer OLV Berlin 45:08 + 28:06
48. Lahm Katja 2090001 209 CTG Koblenz 45:32 + 28:30
49. Zierhut Antonín LCV7100 C TJ Lokomotiva Chomutov 45:53 + 28:51
50. Kalkstein Galit 1890004 189 Hashron 48:46 + 31:44
51. Zikmundová Michaela JJN7754 C Team Jizerky 50:56 + 33:54
52. Čermák Robin 192 0 52:45 + 35:43
53. Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 53:26 + 36:24
54. Kadlecová Gabriela BBM7651 C BETA URSUS Rosice 55:14 + 38:12
55. Rutrle Lumír 10017 001 TJ Radon Vysoká Pec 59:22 + 42:20
56. Kleisnerová Jana MOV SKOB Ostrava 62:10 + 45:08
57. John Adam Neregistrovaní 64:04 + 47:02
58. Brettschneider M. or M. 13D8600 Kaulsdorfer OLV Berlin 67:52 + 50:50
59. Kofroň Ondřej LBE1200 C TJ Lokomotiva Beroun 68:52 + 51:50
60. Kofroňová Edita LBE8050 C TJ Lokomotiva Beroun 70:14 + 53:12
61. Studničná Jaroslava Neregistrovaní 78:23 + 61:21
62. Li Livie 1440003 144 Aarhus 1900 Orientering 87:23 + 70:21
63. Sklenářová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 87:47 + 70:45
64. Skuhrovcová Helena SKV9998 TJ Slovan Karlovy Vary 90:07 + 73:05
Ondrová Jana SKV9999 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Mc Grail William St 230008 023 Silkeborg OK DISK
Bednaříková Jana SPC8353 C SPORTICUS team DISK
Houben Ellen 1170006 117 D-team DISK
Zámečníková Jitka 1970001 197 NER - Zámečníci DNS
Albrecht Vladimír KAM7800 C OK Kamenice DNS
Bohuslav Fanda LPM0900 C OK Lokomotiva Plzeň DNS
Heller Jiří ROU SKOB Roudnice nad Labem DNS
Hejzlarová Maja 1950001 195 Hejzlarovi DNS
Hejzlarová Aiša 1950002 195 Hejzlarovi DNS

F5 2.31 km, 70 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randík Jan SOB8703 C SOBSA 24:21
2. Seleznev Sergey 610001 061 SRD SK 26:27 + 2:06
3. Juklíček Jakub VLI8802 C Slavia Liberec orienteering 27:41 + 3:20
4. Weibl Zoltan 180001 018 Dvakuku Orienteering 28:14 + 3:53
5. Mentler Balazs 180003 018 Dvakuku Orienteering 28:50 + 4:29
6. Wąsiewicz Jerzy 097 Team 360 29:28 + 5:07
7. Juklíčková Zuzana VLI8750 C Slavia Liberec orienteering 29:32 + 5:11
8. Pataki Gabor 204 PVS 29:52 + 5:31
9. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 31:40 + 7:19
10. Wąsiewicz Piotr 970001 097 Team 360 32:48 + 8:27
11. Tozser Andras 180002 018 Dvakuku Orienteering 33:28 + 9:07
12. Neumann Johanna 31D0550 SV Lengefeld 34:52 + 10:31
13. Tučková Sabina NER Neregistrovaní 35:22 + 11:01
14. Votava David 470001 047 DSVJ 37:06 + 12:45
15. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 38:34 + 14:13
16. Cluderay Benjamin 1220003 122 Royal Air Force Orienteeri 42:40 + 18:19
17. Gorozdi Mate 180008 018 Dvakuku Orienteering 42:54 + 18:33
18. Bridge Jack 1220004 122 Royal Air Force Orienteeri 43:27 + 19:06
19. Neumann Rasmus 31D0800 SV Lengefeld 46:28 + 22:07
20. Mackerle Adam VCB7700 C OB České Budějovice 49:03 + 24:42
21. Füßling 500002 050 Potsdam 49:36 + 25:15
22. Herter Laszlo 1953 Neregistrovaní 61:45 + 37:24
23. Beaty Andrew 1220002 122 Royal Air Force Orienteeri 62:24 + 38:03
24. Schejbalová Karina SCP8050 C OK Sparta Praha 63:03 + 38:42
25. Svedjenäs Sophie 1100005 110 OK Skogshjortarna 72:21 + 48:00
26. Schejbalová Kristina 1740001 174 Bez klubu 92:29 + 68:08
Korčák Marian HAV6508 C OB Havířov DISK
Řepka Miroslav MOV7500 C SKOB Ostrava DISK
Vladimír Schejbal 1740002 174 Bez klubu DNS
Jurkiewicz Patrik SCP7800 C OK Sparta Praha DNS

H10 1.26 km, 20 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Filip SJI1401 C OK Jihlava 8:55
2. Liška Albert PHK1313 C OK 99 Hradec Králové 11:46 + 2:51
3. Hrouza Jan KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:03 + 3:08
4. Szieberth Kende 1750002 175 PVM 12:05 + 3:10
5. Mazzarese Aiden SJI1502 C OK Jihlava 12:15 + 3:20
6. Stehlík Filip LPM1400 C OK Lokomotiva Plzeň 13:02 + 4:07
7. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 15:09 + 6:14
8. Popp Bobach Sander 430004 043 Aalborg OK 17:47 + 8:52
9. Alex Johansson 1450002 145 Nyköping OK 18:36 + 9:41
10. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 18:52 + 9:57
11. Rollier Alexei PHK1502 C OK 99 Hradec Králové 19:25 + 10:30
12. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 20:49 + 11:54
13. Salna Matas 200002 020 OK Fortuna 26:33 + 17:38
14. Drbohlav Marek TUR1409 C OOB TJ Turnov 42:58 + 34:03
Rathje Erik 2130004 213 TGM Budenheim DISK

H12A 1.71 km, 35 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 B Slavia Liberec orienteering 13:46
2. Lamač Vítek BOR1100 B OK Jiskra Nový Bor 14:10 + 0:24
3. Hikl Martin ZBM1104 B SK Brno Žabovřesky 16:26 + 2:40
4. Beneš Maxmilián VLI1100 B Slavia Liberec orienteering 18:46 + 5:00
5. Minařík František VCB1103 B OB České Budějovice 18:59 + 5:13
6. Oliver Johansson 1450003 145 Nyköping OK 19:48 + 6:02
7. Persson Oskar 1570003 157 Eslövs FK 20:21 + 6:35
8. Kopáč František ZBM1104 B SK Brno Žabovřesky 21:04 + 7:18
9. Junek Kryštof DKP1212 C Oddíl OB Kotlářka 21:28 + 7:42
10. Běloušek Matěj CTB1202 B SK OB Chotěboř 24:08 + 10:22
11. Lánský Šimon JJN1105 B Team Jizerky 24:44 + 10:58
12. Dzvinko Zintis 1780007 178 ZVOC 26:38 + 12:52
13. Tatarnikov Ivan PHK1106 B OK 99 Hradec Králové 32:38 + 18:52
14. Forst Matouš PZR1100 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:48 + 20:02
15. Töpfer Gustav 1420002 142 USVJena 43:37 + 29:51
16. Zápotocký Tomáš SLA1200 B SKOB Slaný 52:55 + 39:09
Popp Bobach Mikkel 430003 043 Aalborg OK DISK

H12B 1.49 km, 30 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lervaag Mikkel 310002 031 Velledalen IL 13:57
2. Kvapil Jan Nepomuk KUL1100 C KOB Ústí nad Labem 16:14 + 2:17
3. Rokkjaer Emil 023 Silkeborg OK 16:47 + 2:50
4. Sankot Jakub KAM1207 C OK Kamenice 17:20 + 3:23
5. Šiler Štěpán PDY1101 C Běhej Poděbrady 19:24 + 5:27
6. Arnošt Daniel SAD1200 C Sportovní akademie Dobříš 19:36 + 5:39
6. Liška Viktor PHK1111 C OK 99 Hradec Králové 19:36 + 5:39
8. Štolba Filip JJN1206 C Team Jizerky 19:51 + 5:54
9. McGrail Lucas Stenhoej B 230007 023 Silkeborg OK 22:38 + 8:41
10. Štolba Marek JJN1207 C Team Jizerky 23:58 + 10:01
11. Rutrle Michal 10018 001 TJ Radon Vysoká Pec 24:57 + 11:00
12. Bednařík Vojtěch TAP1104 C KOB Tretra Praha 25:08 + 11:11
13. Hohl Étienne 1090003 109 GOV - Gruppo Orientisti Va 26:19 + 12:22
14. Loučka Tomáš KUL1101 C KOB Ústí nad Labem 26:28 + 12:31
15. Basetlík Petr 10009 001 TJ Radon Vysoká Pec 26:37 + 12:40
16. Lankaš Antonín CHA1200 C OK Chrastava 32:47 + 18:50
17. Drizo Nikolai 12A1200 Naturfreunde Wien 33:02 + 19:05
18. Jirák Tomáš JJN1205 C Team Jizerky 43:50 + 29:53
19. Čepička Antonín LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň 51:03 + 37:06
Eisner Matias PVP1200 C VSK Přírodní vědy Praha DNS

H14A 1.80 km, 55 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvášovský Filip LTU0902 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:09
2. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 18:59 + 2:50
3. Minařík Josef VCB0903 B OB České Budějovice 20:39 + 4:30
4. Patka Marek BOR0902 B OK Jiskra Nový Bor 20:43 + 4:34
5. Junek Šimon DKP1011 B Oddíl OB Kotlářka 23:12 + 7:03
6. Anděl Robin VPM0901 B KOS Slavia Plzeň 24:35 + 8:26
7. Toman Matěj ZBM0919 B SK Brno Žabovřesky 25:16 + 9:07
8. Murenas Aleksas 1410006 141 Medeina OK 26:47 + 10:38
9. Míka Ondřej VCB1003 B OB České Budějovice 26:53 + 10:44
10. Nielsen Eskild Stig 260002 026 Horsens OK 27:39 + 11:30
11. Urbanek Lauri 12A0900 Naturfreunde Wien 28:37 + 12:28
12. Viktor Jánosi 2000002 200 Pécsi Vörös Meteor Sportkö 30:57 + 14:48
13. Jonas Botond 640007 064 Egri Spartacus SE 37:53 + 21:44
14. Stacke Jan LCE1001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:14 + 24:05
15. Kukhar Illia 1290004 129 OC Korostyshiv 48:27 + 32:18
16. Rejšek Čeněk KAM1002 B OK Kamenice 50:27 + 34:18
Holas Štěpán AOP0900 A Orientační Běh Opava DISK
Juhkam Karl-Mattias 252 OK KOBRAS DNS

H14B 1.68 km, 40 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Florian Radek ZBM0905 B SK Brno Žabovřesky 16:28
2. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 17:46 + 1:18
3. Cichra Patrik TAP0903 B KOB Tretra Praha 18:21 + 1:53
4. Šicha Matěj ZBM1002 C SK Brno Žabovřesky 19:09 + 2:41
5. Rotsch Jakub KUL0902 C KOB Ústí nad Labem 22:16 + 5:48
6. Šťovíček Jan DKP1012 C Oddíl OB Kotlářka 23:31 + 7:03
7. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 23:35 + 7:07
8. Kofroň Jan LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun 24:30 + 8:02
9. Lervaag Tobias 310003 031 Velledalen IL 24:55 + 8:27
10. Tkáč Jakub JJN1001 C Team Jizerky 26:13 + 9:45
11. Kyncl Ondřej ZBM1003 B SK Brno Žabovřesky 27:55 + 11:27
12. Lhotský Marek DVP1002 C DVP ORIENTATION 28:44 + 12:16
13. Václavek Petr ZBM0916 B SK Brno Žabovřesky 28:51 + 12:23
14. Milašauskas Kristijonas 1460019 146 OSK Sakas 29:31 + 13:03
15. Molnar Zsombor 1980005 198 Tipo Orienteering 30:28 + 14:00
16. Mikkelsen Jonas Klarke 1790004 179 Horsens OK 02 32:18 + 15:50
17. Berger Tomáš MOV1002 B SKOB Ostrava 38:05 + 21:37
18. Pocevičius Matas 1460004 146 OSK Sakas 44:10 + 27:42
19. Hrádek Vojtěch ROU1000 B SKOB Roudnice nad Labem 50:22 + 33:54
20. Jindřich Tomáš KUL0901 C KOB Ústí nad Labem 50:36 + 34:08
21. Šuma Marek KUL0903 C KOB Ústí nad Labem 62:34 + 46:06

H16A 1.98 km, 65 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábský Ctibor VLI0700 A Slavia Liberec orienteering 14:57
2. Sedláček Patrik DKP0816 A Oddíl OB Kotlářka 16:27 + 1:30
3. Fenger-Gron Asbjorn Faber 230017 023 Silkeborg OK 17:00 + 2:03
4. Vlček Tomáš VIC0713 A OB Vizovice 17:02 + 2:05
5. Zápotocký Jiří PGP0808 A SK Praga 17:47 + 2:50
6. Fredberg Emil 230002 023 Silkeborg OK 18:36 + 3:39
7. Donda Jakub ONO0700 B SKOB Ostrov 19:32 + 4:35
8. Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 20:06 + 5:09
9. Stacke Václav LCE0703 B OOB TJ Slovan Luhačovice 20:35 + 5:38
10. Teringl Vojtěch VCB0702 A OB České Budějovice 21:05 + 6:08
10. Rokkjar Mattias 230011 023 Silkeborg OK 21:05 + 6:08
12. Junek Matouš DKP0817 B Oddíl OB Kotlářka 21:09 + 6:12
13. Yogev Shahar 740005 074 Lev Hasharon - Menashe 21:29 + 6:32
14. Finstrle Filip ZBM0702 B SK Brno Žabovřesky 22:20 + 7:23
15. Kalkstein Yuval 1890002 189 Hashron 23:09 + 8:12
16. Hyxa Jan VLI0702 A Slavia Liberec orienteering 23:22 + 8:25
17. Praulinš Ralfs 1550004 155 Alnis /JNSC 24:01 + 9:04
18. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 25:30 + 10:33
19. Hlavatý Jan LPU0713 B OK Lokomotiva Pardubice 25:35 + 10:38
20. Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 26:18 + 11:21
21. Piller-David Marcell 640006 064 Egri Spartacus SE 26:29 + 11:32
22. Bomio-Pacciorini Aris 870004 087 CO UTOE Bellinzona 28:39 + 13:42
23. Karklinš Raitis 1550007 155 Alnis /JNSC 30:25 + 15:28
24. Voeste Noël 1930001 193 OLG Basel 31:24 + 16:27
25. Veljačik Jonáš DKP0818 B Oddíl OB Kotlářka 33:24 + 18:27
Juhkam Markus 252 OK KOBRAS DNS
Šebelka Matěj VLI0805 A Slavia Liberec orienteering DNS
Heczko Erik VLI0804 A Slavia Liberec orienteering DNS
Rathje Felix 2130002 213 TGM Budenheim DNS

H16B 1.82 km, 50 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šnytr Václav JJN0805 C Team Jizerky 19:49
2. Fuchs Samuel KUL0704 C KOB Ústí nad Labem 26:16 + 6:27
3. Lidaka Ralfs 1780005 178 ZVOC 27:39 + 7:50
4. Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 28:21 + 8:32
5. Kevins Svalbe 1400002 140 OK ALNIS 29:00 + 9:11
6. Ryšánek Vojtěch KUL0701 C KOB Ústí nad Labem 29:16 + 9:27
7. Cabalka Antonín KUL0800 C KOB Ústí nad Labem 29:44 + 9:55
8. Sote Edurds Eriks 1780011 178 ZVOC 47:44 + 27:55
9. Molnar Agoston 1980006 198 Tipo Orienteering 55:06 + 35:17
10. Háma Jan KUL0805 C KOB Ústí nad Labem 60:19 + 40:30

H18A 2.17 km, 70 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. De Smul Mats 820006 082 SC TEAM BE 15:32
2. Murenas Kasparas 1410007 141 Medeina OK 15:47 + 0:15
3. Radajewski Owen 350003 035 Parawanga Orienteers 16:49 + 1:17
4. Elleder David TAP0615 A KOB Tretra Praha 17:09 + 1:37
5. De Clercq Rune 820010 082 SC TEAM BE 17:27 + 1:55
6. Nemšovský Filip VSP0500 A USK Praha 17:37 + 2:05
7. Štrait Vilém VSP0701 A USK Praha 17:38 + 2:06
8. Stehlík Jakub ZTC0700 A Západočeské sportovní centrum OB 18:22 + 2:50
9. Eshel Sahar 1880001 188 ISR OC Emek Hefer 18:25 + 2:53
10. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 18:36 + 3:04
11. Habán Oliver JJN0602 A Team Jizerky 19:00 + 3:28
12. Meduna Filip ONO0603 A SKOB Ostrov 19:26 + 3:54
13. Kuchař Ondřej TAP0609 A KOB Tretra Praha 20:04 + 4:32
14. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 20:10 + 4:38
15. Sandvik Sverre 2250003 225 Halden Skiklubb 20:39 + 5:07
16. Levinson Jonathan 1030001 103 Galilee OC 20:47 + 5:15
17. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 21:00 + 5:28
18. Mairich Filip JJN0600 A Team Jizerky 21:52 + 6:20
19. Rozenbergs Matiss Ričards 1550010 155 Alnis /JNSC 22:12 + 6:40
20. Plonis Gustavs 880003 088 Alnis OK 23:04 + 7:32
21. Nielsen Erik Gronborg 1350003 135 Allerod OK 23:05 + 7:33
22. Vang Bobach Christoff 430008 043 Aalborg OK 23:08 + 7:36
23. Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 26:06 + 10:34
24. Nešpor Jiří TTR0502 B OOB Třebíč 26:15 + 10:43
25. Gabs August 2280001 228 OK Melfar DK 26:35 + 11:03
26. Myslík Vojtěch ONO0602 B SKOB Ostrov 26:45 + 11:13
27. Ziberts Ričards 1550006 155 Alnis /JNSC 26:55 + 11:23
28. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 26:57 + 11:25
29. Dolejší Jan DOK0602 A OK Doksy 27:31 + 11:59
30. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 28:23 + 12:51
31. Kándl Matěj PGP0508 B SK Praga 30:10 + 14:38
32. shechory allon 2310002 231 hevel modiin israel 32:25 + 16:53
33. Zurynek Jan TJN0605 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:59 + 20:27
Flos Tomáš LPU0633 B OK Lokomotiva Pardubice DISK
Koliáš Štěpán PGP0610 A SK Praga DNS
Veres Dávid 1690001 169 Tabáni Spartacus DNS

H18B 1.87 km, 50 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Matěj KUL0601 C KOB Ústí nad Labem 17:45
2. Jareš Ondřej KUL0600 B KOB Ústí nad Labem 18:07 + 0:22
3. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:32 + 2:47
4. Molnar Vince 1980003 198 Tipo Orienteering 24:49 + 7:04
5. Barzdžius Rokas 1460009 146 OSK Sakas 30:24 + 12:39
6. Řepka Michal MOV0504 C SKOB Ostrava 32:42 + 14:57
7. Janků Štěpán SJC0501 C Sportcentrum Jičín 38:09 + 20:24
8. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Rosice 42:23 + 24:38
9. Valnoha David ZBM0514 C SK Brno Žabovřesky 51:53 + 34:08
Balej Martin KUL0603 C KOB Ústí nad Labem DISK

H20A 2.28 km, 80 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7142

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Woolford Sam 690001 069 Bush n Beach OC 17:18
2. Tkáč Matěj JJN0401 R Team Jizerky 18:23 + 1:05 7547
3. Waldhauser Štěpán TUR0409 A OOB TJ Turnov 19:15 + 1:57 7229
4. Yogev Maayan 740004 074 Lev Hasharon - Menashe 19:36 + 2:18
5. Sandvik Sigurd 2250002 225 Halden Skiklubb 19:39 + 2:21
6. Kubeček Josef SNA0402 B TJ START Náchod 20:50 + 3:32 6649
7. Mella Oskar 1770001 177 Oppsal Orientering 20:53 + 3:35
8. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 20:59 + 3:41 6594
9. Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 22:26 + 5:08 6063
10. Nielsen Hans Gronborg 1350004 135 Allerod OK 22:46 + 5:28
11. Dragoev Tervel 242 Variant 5 Targovishte 23:06 + 5:48
12. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 23:48 + 6:30 5562
13. Tatarnikov Michal PHK0405 C OK 99 Hradec Králové 24:37 + 7:19 5263
14. Dragoev Ivaylo 242 Variant 5 Targovishte 26:40 + 9:22
15. Pokorný Jan JJN0400 A Team Jizerky 27:12 + 9:54 4316
16. Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga 28:25 + 11:07 3870
17. Buschek Anton 12A0400 Naturfreunde Wien 30:16 + 12:58
18. Čtrnáct František PGP0401 A SK Praga 36:13 + 18:55 1012
19. Conway Adam 2380001 238 Sheffield University Orien 40:16 + 22:58
Kabát Martin PGP0408 A SK Praga DNS 0

H21E 2.76 km, 100 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8192

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body