Logo

Výsledky závodu: Bohemia orienteering 2023 - E4

Datum:
29.07.2023
Místo konání:
Svojkov - Nové Domky
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Dědovy kameny
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Burda Matěj - R2
JURY:
Martan Jiří, Kašková Kateřina, Šritr Martin
Protokol:
Závod proběhl bez závad, bylo ošetřeno několik drobných zranění. Protest nebyl podán, Jury se nemusela sejít.
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     D75     D80     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     H80     T-OPEN     T10P     T10    
Nahrávám data...

D10 1.95 km, 140 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lundsrud Mira Fosser 2230002 223 OK Moss2 18:25
2. Marková Lucie ZBM1351 C SK Brno Žabovřesky 23:11 + 4:46
3. Vlčková Alžběta VIC1351 C OB Vizovice 23:40 + 5:15
4. Knaupová Anna 84D1450 MTV Braunschweig 24:47 + 6:22
5. Melicharová Nina PHK1451 C OK 99 Hradec Králové 24:50 + 6:25
6. Radajewski Tessa 350005 035 Parawanga Orienteers 27:41 + 9:16
7. Wiedenfeld Johanna 19D0003 SSV Planeta Radebeul 29:01 + 10:36
8. Šperlová Kateřina 10005 001 TJ Radon Vysoká Pec 30:19 + 11:54
9. Svedjenäs Petronella 1100004 110 OK Skogshjortarna 32:17 + 13:52
10. Zikmundová Adéla JJN1362 C Team Jizerky 34:38 + 16:13
11. Svítilová Veronika PGP1550 C SK Praga 35:19 + 16:54
12. Rokosová Anna JJN1366 C Team Jizerky 39:16 + 20:51
13. Neyrinck Nina VSP USK Praha 39:44 + 21:19
14. Svedjenäs Peggie 1100002 110 OK Skogshjortarna 41:00 + 22:35
15. Müller Ronja STB1453 C TJ Stadion Nový Bor 46:46 + 28:21
16. Sankotová Sára KAM1458 C OK Kamenice 52:33 + 34:08

D12A 1.75 km, 125 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svedjenäs Pennie 1100003 110 OK Skogshjortarna 18:43
2. Kleina Lizete 1550005 155 Alnis /JNSC 21:07 + 2:24
3. Bergdahl Lova 253 Ok Orinto 25:05 + 6:22
4. Andělová Viktorie VPM1155 B KOS Slavia Plzeň 26:36 + 7:53
5. Nielsen Astrid Lykke 260001 026 Horsens OK 26:51 + 8:08
6. Urbánková Lucie ONO1150 B SKOB Ostrov 27:14 + 8:31
7. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 28:12 + 9:29
8. Beránková Kamila ZBM1152 B SK Brno Žabovřesky 31:49 + 13:06
9. Skern Anna 12A1150 Naturfreunde Wien 32:08 + 13:25
10. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 35:45 + 17:02
11. Schlittermann Emilia 1360004 136 ESV Lok Schöneweide 36:01 + 17:18
12. Rejšková Klára KAM1251 B OK Kamenice 36:06 + 17:23
13. Urbanek Annina 12A1100 Naturfreunde Wien 38:21 + 19:38
14. Stacke Viktorie LCE1251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:15 + 23:32
15. Kalisch Alma 1080003 108 TSV Karlshorst 74:11 + 55:28
16. Kalisch Hannah 1050005 105 TSC Strausberg 84:22 + 65:39
Hynková Anna ONO1250 C SKOB Ostrov DNS

D12B 1.92 km, 125 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Klára TUV1199 B SOK TJ Turnov 20:08
2. Ryšánková Alice KUL1150 C KOB Ústí nad Labem 23:26 + 3:18
3. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 25:54 + 5:46
Schreiber Matilda 12A1151 Naturfreunde Wien DNS

D14A 1.50 km, 150 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlíková Tereza LPM0951 B OK Lokomotiva Plzeň 21:19
2. Coufalová Rea ZBM0953 B SK Brno Žabovřesky 25:56 + 4:37
3. Zabořilová Anna TUR0951 B OOB TJ Turnov 26:41 + 5:22
4. Zakrevska Madara 1550009 155 Alnis /JNSC 27:00 + 5:41
5. Marková Eva ZBM0954 A SK Brno Žabovřesky 28:01 + 6:42
6. Vondráčková Jolana DKP1058 B Oddíl OB Kotlářka 29:15 + 7:56
7. Machold Cleo 12A1051 Naturfreunde Wien 29:31 + 8:12
8. Hohl Luna 1090002 109 GOV - Gruppo Orientisti Va 29:48 + 8:29
9. Plone Luize 880002 088 Alnis OK 29:55 + 8:36
10. Janíková Klára ZBM1057 B SK Brno Žabovřesky 30:08 + 8:49
11. Valge Marta 1780008 178 ZVOC 30:13 + 8:54
12. Mišeková Lucie KAM1050 B OK Kamenice 31:56 + 10:37
13. Ječmenová Veronika ONO0950 B SKOB Ostrov 32:06 + 10:47
14. Coufalová Thea ZBM1050 B SK Brno Žabovřesky 32:11 + 10:52
15. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 35:28 + 14:09
16. Ziberte Madara 1550008 155 Alnis /JNSC 35:39 + 14:20
17. Lundsrud Tuva Fosser 2230003 223 OK Moss2 36:31 + 15:12
18. Vlčková Markéta VIC0951 B OB Vizovice 39:06 + 17:47
19. Derezhenets Sofiia 1290003 129 OC Korostyshiv 39:16 + 17:57
20. Skouboe Kristine 1790007 179 Horsens OK 02 40:27 + 19:08
21. Osinska Anastasiia 1290002 129 OC Korostyshiv 41:16 + 19:57
22. Buschek Matilda 12A1050 Naturfreunde Wien 42:04 + 20:45
23. Dalkevych Yevheniia 1290001 129 OC Korostyshiv 43:01 + 21:42
24. Schlittermann Karla 1360003 136 ESV Lok Schöneweide 43:49 + 22:30
25. Trukhnii Myloslava 1290005 129 OC Korostyshiv 43:56 + 22:37
26. Hynková Marie ONO1050 B SKOB Ostrov 45:58 + 24:39
27. Rathje Jonna 2130003 213 TGM Budenheim 46:41 + 25:22
28. Jiráková Adéla JJN1052 B Team Jizerky 47:24 + 26:05
29. Berger Katja 1540004 154 Der Bergerclan 49:39 + 28:20
30. Korstjens Domi 1600003 160 KOL2 67:47 + 46:28
Bomio-Pacciorini Sara 870002 087 CO UTOE Bellinzona DNS

D14B 1.49 km, 140 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Alžběta KUL0953 C KOB Ústí nad Labem 21:08
2. Kvapilová Kristýna TUV0999 B SOK TJ Turnov 21:56 + 0:48
3. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 24:47 + 3:39
4. Kučerová Tereza ZBM0957 C SK Brno Žabovřesky 27:46 + 6:38
5. Kutniak Daria 1250001 125 OC O-Kompas 29:00 + 7:52
6. Kadlecová Jolana BBM1052 C BETA URSUS Rosice 29:40 + 8:32
7. Portz Viktoria KUL1051 C KOB Ústí nad Labem 31:17 + 10:09
8. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Brno Žabovřesky 33:21 + 12:13
9. Brink Amanda 780005 078 Pargas IF 33:58 + 12:50
10. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 36:12 + 15:04
11. Matoušková Kateřina SPC0955 C SPORTICUS team 37:09 + 16:01
12. Černíková Zora JJN1055 C Team Jizerky 37:30 + 16:22
13. Briede Dita Egita 1780015 178 ZVOC 38:09 + 17:01
14. Beránková Julie ZBM0956 C SK Brno Žabovřesky 38:47 + 17:39
15. Hill Daisy SLA0950 C SKOB Slaný 50:06 + 28:58
16. Kolaříková Erika SKM0951 C KOB Směr Kroměříž 80:10 + 59:02
Lebedová Veronika 10008 001 TJ Radon Vysoká Pec DISK
Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava DISK

D16A 1.99 km, 140 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jumike Ilze 1550002 155 Alnis /JNSC 31:05
2. Lamačová Barbora BOR0750 A OK Jiskra Nový Bor 31:15 + 0:10
3. Chrástová Barbora STH0851 A SK Studenec 31:54 + 0:49
4. Novotná Karolína TUR0853 A OOB TJ Turnov 33:26 + 2:21
5. Vondráčková Alžběta DKP0864 A Oddíl OB Kotlářka 34:38 + 3:33
6. Rychlá Karolína AOP0757 A Orientační Běh Opava 34:41 + 3:36
7. Šestáková Johana VLI0853 A Slavia Liberec orienteering 35:06 + 4:01
8. Bergdahl Elvina 253 Ok Orinto 37:58 + 6:53
9. Nožičková Eva JJN0852 A Team Jizerky 38:07 + 7:02
10. Kvášovská Ludmila LTU0753 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:46 + 7:41
11. Asenbauer Mika 12A0850 Naturfreunde Wien 40:14 + 9:09
12. Asenbauer Sona 12A0851 Naturfreunde Wien 41:18 + 10:13
13. Fenger-Gron Astrid Faber 230015 023 Silkeborg OK 41:41 + 10:36
14. Baloghová Milena JJN0750 B Team Jizerky 41:45 + 10:40
15. Březinová Antonie CHA0851 B OK Chrastava 42:37 + 11:32
16. Pražáková Nella JJN0853 B Team Jizerky 43:07 + 12:02
17. Jakobsen Emma Aune Rytter 2220003 222 OK MOSS 1 44:04 + 12:59
18. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 44:11 + 13:06
19. Skaug Signe 1620002 162 OK Pan Aarhus 44:55 + 13:50
20. Tímea Jánosi 2000001 200 Pécsi Vörös Meteor Sportkö 46:29 + 15:24
21. Šimůnková Michaela TAP0851 A KOB Tretra Praha 48:37 + 17:32
22. Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 50:16 + 19:11
23. Rumba Sandija 1780009 178 ZVOC 51:02 + 19:57
24. Štětínská Tereza MOV0751 A SKOB Ostrava 51:47 + 20:42
25. Radajewski Alice 350004 035 Parawanga Orienteers 53:24 + 22:19
26. Wąsiewicz Urszula 970002 097 Team 360 55:37 + 24:32
27. Kairiša Evelina 1550011 155 Alnis /JNSC 59:07 + 28:02
28. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 65:41 + 34:36
29. Jensen Mette 1480004 148 OK MELFAR 80:01 + 48:56
30. Salnaite Egle 200004 020 OK Fortuna 130:06 + 99:01
Kunášková Karolína VLI0851 A Slavia Liberec orienteering DISK

D16B 1.56 km, 145 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňázová Charlotte ZBM0860 B SK Brno Žabovřesky 36:50
2. Šlinská Amálie KUL0852 C KOB Ústí nad Labem 37:53 + 1:03
3. Komárková Zbyňka SJH0751 C SOS Jindřichův Hradec 38:12 + 1:22
4. Fredberg Siv 230003 023 Silkeborg OK 40:09 + 3:19
5. De Clercq Mara 820009 082 SC TEAM BE 40:35 + 3:45
6. Cicvárková Klára JJN0751 C Team Jizerky 41:24 + 4:34
7. Grase Gabriela 1780006 178 ZVOC 45:47 + 8:57
8. Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 45:55 + 9:05
9. Podoubská Klára JJN0851 C Team Jizerky 48:40 + 11:50
10. Komárková Adéla KUL0854 C KOB Ústí nad Labem 49:10 + 12:20
11. Barzdžiute Aiste 1460008 146 OSK Sakas 51:44 + 14:54
12. Dvořáková Lucie BBM0750 C BETA URSUS Rosice 53:48 + 16:58
13. Eglite Elza 1780014 178 ZVOC 57:59 + 21:09
14. Kavite Keita 1780010 178 ZVOC 66:45 + 29:55

D18A 2.16 km, 165 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Kateřina PGP0657 A SK Praga 34:22
2. Housková Barbora DOR0655 A OK Dobříš 34:55 + 0:33
3. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 34:57 + 0:35
4. Štemberová Barbora TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:17 + 3:55
5. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 39:37 + 5:15
6. Koubová Hana DKP0558 A Oddíl OB Kotlářka 41:21 + 6:59
7. Vilémová Eliška VLI0655 A Slavia Liberec orienteering 41:53 + 7:31
8. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 42:17 + 7:55
9. Heczková Anna VLI0652 B Slavia Liberec orienteering 42:55 + 8:33
10. Lapina Sanda 1780003 178 ZVOC 43:15 + 8:53
11. Blažková Veronika SJH0551 B SOS Jindřichův Hradec 44:53 + 10:31
12. Balcarová Marie VLI0658 B Slavia Liberec orienteering 45:17 + 10:55
13. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Brno Žabovřesky 50:31 + 16:09
14. Podoubská Adéla JJN0650 B Team Jizerky 51:01 + 16:39
15. Lamačová Kateřina TUR0660 A OOB TJ Turnov 52:45 + 18:23
16. Mikkelsen Ella Klarke 1790003 179 Horsens OK 02 54:24 + 20:02
17. Bambousková Julie DOR0650 A OK Dobříš 55:01 + 20:39
18. Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš 55:22 + 21:00
19. Zoubková Šárka TJN0554 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:18 + 22:56
20. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 57:44 + 23:22
21. Radon Livia 12A0551 Naturfreunde Wien 60:52 + 26:30
22. Pekárková Bára ONO0655 C SKOB Ostrov 66:23 + 32:01
23. Tiesters Mette 2270004 227 Omega Leuven 66:45 + 32:23
24. Sobotová Alžběta DLP0550 B OOB TJ Dukla Praha 70:04 + 35:42
25. Biel Corinna 12A0550 Naturfreunde Wien 70:58 + 36:36
26. Tiesters Hanne 2270005 227 Omega Leuven 75:50 + 41:28
27. Holíková Petra ONO0653 C SKOB Ostrov 77:19 + 42:57
28. Milašauskaite Morta 1460018 146 OSK Sakas 97:12 + 62:50
Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov DISK
Balejová Julie KAM0551 B OK Kamenice DISK
Holasová Barbora AOP0651 A Orientační Běh Opava DISK
Skouboe Johanne 1790006 179 Horsens OK 02 DISK
Švecová Karolína ZVO0557 A OB SK Zvole DNS

D18B 1.71 km, 130 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Derflová Eliška KUL0550 C KOB Ústí nad Labem 43:08
2. Vojkůvková Hana MOV0552 B SKOB Ostrava 43:51 + 0:43
3. Biruma Nikija 1780004 178 ZVOC 57:17 + 14:09
4. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:27 + 16:19
5. Laurenova Patricija 1780013 178 ZVOC 72:51 + 29:43
6. Laurenova Estere 1780012 178 ZVOC 88:20 + 45:12
Olekšová Natálie KRN0652 B KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK

D20A 2.09 km, 165 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7156

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 29:05 8702
2. Krejčová Lucie PGP0455 R SK Praga 37:06 + 8:01 7156
3. Hobson Justine 910001 091 Bushflyers ACT 38:22 + 9:17
4. De Smul Tille 820005 082 SC TEAM BE 38:39 + 9:34
5. Simonsen Siri 1380012 138 FIF Hillerod 38:58 + 9:53
6. Pecko Sára ONO0452 A SKOB Ostrov 39:50 + 10:45
7. Miller Natalie 930001 093 Bushflyers 40:33 + 11:28
8. Tiesters Lotte 2270003 227 Omega Leuven 43:39 + 14:34
9. Šestáková Marie VLI0452 R Slavia Liberec orienteering 45:07 + 16:02 5610
10. Kodeišová Markéta VSP0458 A USK Praha 45:20 + 16:15 5568
11. Arnoštová Veronika VSP0450 A USK Praha 47:43 + 18:38 5108
12. Putne Darta 1550003 155 Alnis /JNSC 48:26 + 19:21
13. Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 48:44 + 19:39 4912
14. Brink Henrika 780004 078 Pargas IF 58:55 + 29:50
Nielsen Laura Holm 1210006 121 O-Ferie DISK
Podrábská Alžběta JJN0452 B Team Jizerky DNS 0
Počtová Klára OPI0453 A Orientační sporty Písek DNS 0
Gray Mikaela 900002 090 Ugly Gully Orienteers AUS DNS

D21E 2.51 km, 175 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9197

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Alexandersson Tove 2320001 232 Stora Tuna OK 26:23
2. Janošíková Tereza SSU9953 E SK Severka Šumperk 29:08 + 2:45 9653
3. Wiśniewska Hanna CHC9051 E K.O.B. Choceň 31:23 + 5:00 8978
4. Sieglová Eliška PGP9954 E SK Praga 31:27 + 5:04 8958
5. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 31:42 + 5:19 8883
6. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 31:53 + 5:30 8828
7. Novotná Michaela TUR0551 A OOB TJ Turnov 32:21 + 5:58 8688
8. Kaasiku Evely 262 team Estonia 32:31 + 6:08
9. Simonsen Annika 1380002 138 FIF Hillerod 33:14 + 6:51
10. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 33:41 + 7:18 8288
11. Pezzati Elena 1060001 106 Stora Tando OK 34:46 + 8:23
12. Sirma Signe 1550012 155 Alnis /JNSC 35:21 + 8:58
13. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 36:21 + 9:58 7488
14. Pekařová Jana TUR0252 E OOB TJ Turnov 37:12 + 10:49 7233
15. Smolková Barbora TAP0356 R KOB Tretra Praha 37:45 + 11:22 7068
16. Prieto Maria 1800002 180 CDB Malarruta 38:00 + 11:37
17. Tiefenböck Tina 12A9951 Naturfreunde Wien 38:07 + 11:44
18. Agervig Kristiansson Ida 2240002 224 IFK Göteborg Orientering 38:50 + 12:27
19. Korpasová Lucie TBM0151 C KOS TJ Tesla Brno 38:55 + 12:32 6718
20. Agervig Kristiansson Mal 2240001 224 IFK Göteborg Orientering 39:26 + 13:03
21. Maddalena Alice 1060004 106 Stora Tando OK 41:11 + 14:48
22. De Smul Ems 820003 082 SC TEAM BE 41:39 + 15:16
23. Ruul Sigrid 262 team Estonia 42:26 + 16:03
24. Nilsson Simkovics Anna 11A9350 OLC Wienerwald 42:55 + 16:32
25. Rizzi Martina 2100001 210 Stora Tando OK 03 43:28 + 17:05
26. Sorensen Emily 1510002 151 Big Foot Orienteers 44:13 + 17:50
27. Westin Emilie 1670002 167 Nydalen SK 44:58 + 18:35
28. Basarán Kika 1110001 111 Toledo-O 46:58 + 20:35
29. Tiszlavicz Veronika 640011 064 Egri Spartacus SE 47:30 + 21:07
30. Shepherd Jo 118 Halden SK (GBR) 47:34 + 21:11
31. Stabina Zanda 2330002 233 Azimuts OK 52:46 + 26:23
32. Westin Kjersti 1670001 167 Nydalen SK 53:26 + 27:03
33. Kubátová Jana CHA9152 C OK Chrastava 55:14 + 28:51 1823
34. Parga Lucia 1140001 114 Aromon Pontevedra 75:51 + 49:28
Kastner Ylvi 12A0050 Naturfreunde Wien DISK
Camarasa Pérez Ana 1830001 183 C.E.COLIVENC DISK
Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga DISK 0
Veljačiková Hana 1920001 192 0 DNS

D21A 2.03 km, 175 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8075

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Peterová Jana LPU0057 E OK Lokomotiva Pardubice 29:36 8462
2. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 31:18 + 1:42 8020
3. Hájková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 32:22 + 2:46 7743
4. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 33:13 + 3:37 7523
5. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 34:47 + 5:11 7116
6. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 36:12 + 6:36 6748
7. Dlabajová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 36:57 + 7:21 6553
8. Dolejší Kateřina DOK0156 C OK Doksy 37:02 + 7:26 6531
9. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 37:41 + 8:05 6362
10. Kubecová Kateřina STB9999 C TJ Stadion Nový Bor 37:44 + 8:08 6349
11. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 38:03 + 8:27 6267
12. Fossoey Aurora 1180002 118 Halden SK 38:07 + 8:31
13. Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 38:51 + 9:15 6059
14. Rýdlová Adéla JJN0151 C Team Jizerky 39:02 + 9:26 6012
15. Berger Anni 1540007 154 Der Bergerclan 39:05 + 9:29
16. Šklíbová Michaela TJN0153 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:44 + 11:08 5570
17. Červená Adéla SHK9755 C OK Slavia Hradec Králové 40:46 + 11:10 5561
18. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 40:53 + 11:17 5531
18. Yuki Oguri 1940004 194 Team Japan 40:53 + 11:17
20. Tiefenböck Rita 12A0150 Naturfreunde Wien 41:22 + 11:46
21. Pecoldová Pavlína MFP8450 C Matfyz Praha 41:36 + 12:00 5345
22. Albrechtová Iveta KAM9950 C OK Kamenice 42:44 + 13:08 5051
23. Thořová Markéta TUR9952 C OOB TJ Turnov 43:26 + 13:50 4869
24. Glatz Verena 1720003 172 OLC Graz 43:48 + 14:12
25. Kocsik Nora 640001 064 Egri Spartacus SE 44:23 + 14:47
26. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:29 + 14:53 4596
27. Van Rooy Silke 1990002 199 Antwerp Orienteers 44:42 + 15:06
28. Fossoy Synne 2340001 234 Gaula 45:16 + 15:40
29. Brink Johanna 780003 078 Pargas IF 46:26 + 16:50
30. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 46:48 + 17:12 3994
31. Berger Marlies 1540001 154 Der Bergerclan 48:35 + 18:59
32. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 49:31 + 19:55 3289
33. Aoi Yamasaki 1940003 194 Team Japan 49:43 + 20:07
34. Stromberger Lena 1540003 154 Der Bergerclan 50:03 + 20:27
35. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 51:22 + 21:46 2808
36. Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno 51:34 + 21:58 2756
37. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 53:55 + 24:19 2146
38. Szymanská Zuzana DKP0463 C Oddíl OB Kotlářka 57:05 + 27:29 1323
39. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:12 + 29:36 773
40. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 87:41 + 58:05 0
41. Gysen Kelly 1170002 117 D-team 105:04 + 75:28
42. Vermonden Annelies 1170003 117 D-team 113:05 + 83:29
Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice DISK 0
Gvildiene Vilija 1410004 141 Medeina OK DISK
Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín DNS 0

D21B 1.82 km, 180 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5189

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kučerová Lucie STH9251 C SK Studenec 33:14 5444
2. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 35:14 + 2:00 5147
3. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 36:23 + 3:09 4976
4. Berger Marlene 1540008 154 Der Bergerclan 36:37 + 3:23
5. Riby Rose DOK0052 C OK Doksy 39:50 + 6:36 4464
6. Vejstrková Martina CHA9651 C OK Chrastava 40:04 + 6:50 4430
7. Rozentale Eva 1780016 178 ZVOC 40:19 + 7:05
8. Nakvose Nadezhda 1460006 146 OSK Sakas 40:26 + 7:12
9. Šritrová Lenka TUR0250 C OOB TJ Turnov 42:03 + 8:49 4135
10. Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 42:16 + 9:02 4103
11. Kovářová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 43:54 + 10:40 3860
12. Žuchová Daniela TJN9750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:39 + 13:25 3452
13. Podrábská Marie JJN0251 C Team Jizerky 47:08 + 13:54 3380
14. Žandová Monika SKV8751 C TJ Slovan Karlovy Vary 48:18 + 15:04 3207
15. Górska Kinga 246 OK Sport Warszawa 48:23 + 15:09
16. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Brno Žabovřesky 49:15 + 16:01 3066
17. Broumová Kateřina SKV TJ Slovan Karlovy Vary 50:21 + 17:07
18. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 50:31 + 17:17 2878
19. Petráčková Kristýna SJI9851 C OK Jihlava 50:40 + 17:26 2856
20. De Smul Siel 820004 082 SC TEAM BE 51:25 + 18:11
21. Stoniene Kornelija 1460002 146 OSK Sakas 52:13 + 18:59
22. Veikutyte Gerda 1460005 146 OSK Sakas 52:54 + 19:40
23. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 53:47 + 20:33
24. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 54:38 + 21:24 2267
25. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:08 + 21:54 2193
26. Žuchová Nikola TJN9352 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:10 + 22:56 2039
27. Valatkaite Julija 40001 004 OK VERSME 56:48 + 23:34
28. Eretová Kateřina SKV8651 C TJ Slovan Karlovy Vary 59:52 + 26:38 1490
29. Krejčová Vlasta SKV9453 C TJ Slovan Karlovy Vary 66:36 + 33:22 490
30. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 66:41 + 33:27 478
31. Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 67:32 + 34:18 351
32. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 67:43 + 34:29 324
33. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 71:23 + 38:09 0
34. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 C OK Roztoky 75:41 + 42:27 0
35. Van Breedam Vanessa 1320002 132 TROL Belgium vzw 81:22 + 48:08
Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Hrabánková Zuzana PGP9950 C SK Praga DNS 0

D21C 1.41 km, 135 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2661

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hořejší Jana DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka 30:02 3388
2. Kotrčová Lenka PDY9350 C Běhej Poděbrady 46:08 + 16:06 2351
3. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 47:47 + 17:45 2245
4. Ščehovičová Zuzana 980002 098 PRAHA Gajdoš 48:04 + 18:02
5. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 79:28 + 49:26 204
6. Plone Evija 880001 088 Alnis OK 92:46 + 62:44
Pavlíčková Kristýna MOV SKOB Ostrava DISK
Haller Sonja 12A8850 Naturfreunde Wien DNS

D35A 1.95 km, 160 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novokovich Maria 610002 061 SRD SK 38:16
2. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 38:42 + 0:26
3. Masevičiute Kristina 330001 033 Fortuna OK 40:10 + 1:54
4. Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady 48:01 + 9:45
5. Martin Maria Jose 390003 039 Malarruta 48:16 + 10:00
6. Zhyltsova Tetiana 1680002 168 Azymut(Ukraine) 49:02 + 10:46
7. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 51:45 + 13:29
8. Holasová Šárka AOP7853 C Orientační Běh Opava 53:31 + 15:15
9. Viqueira Andrea 390002 039 Malarruta 55:24 + 17:08
10. Herold Katrin 1050001 105 TSC Strausberg 58:15 + 19:59
11. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:40 + 22:24
12. Hynková Jana ONO8650 C SKOB Ostrov 63:48 + 25:32
13. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 64:33 + 26:17
14. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 83:20 + 45:04
15. Tschischkale Kati 500001 050 Potsdam 99:58 + 61:42
Frenzel Friederike 2590001 259 OK Mark Brandenburg DISK

D35B 1.86 km, 150 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 35:08
2. Kopecká Magdaléna TJN8251 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:56 + 3:48
3. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 43:03 + 7:55
4. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 43:55 + 8:47
5. Janíková Marie ZBM7852 C SK Brno Žabovřesky 46:20 + 11:12
6. Pestininke Vaiva 1460017 146 OSK Sakas 47:45 + 12:37
7. Daruk Agnieszka 246 OK Sport Warszawa 49:16 + 14:08
8. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 54:47 + 19:39
9. Šperlová Zuzana 10001 001 TJ Radon Vysoká Pec 55:33 + 20:25
10. Mureniene Agne 1410005 141 Medeina OK 86:25 + 51:17
11. Palmer Sandra 2050002 205 Ermassets club de muntanya 91:18 + 56:10
Dargacz Anna 1240002 124 WKS Wawel DISK
Láčíková Sabina 250 OK Láčíková DISK
Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín DISK

D40A 1.82 km, 180 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 47:31
2. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 49:04 + 1:33
3. Popp Bobach Helle 430005 043 Aalborg OK 49:37 + 2:06
4. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 51:25 + 3:54
5. Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 53:36 + 6:05
6. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 54:17 + 6:46
7. Salniene Jone 200001 020 OK Fortuna 54:25 + 6:54
8. Lišková Kateřina PHK8151 C OK 99 Hradec Králové 54:39 + 7:08
9. Lervaag Pernille 310004 031 Velledalen IL 57:18 + 9:47
10. Rücklová Alena VCB8150 C OB České Budějovice 59:06 + 11:35
11. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 59:54 + 12:23
12. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 60:49 + 13:18
13. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 63:37 + 16:06
14. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 67:10 + 19:39
15. Preston Julia 250001 025 SROC 76:21 + 28:50
16. Šichová Jaroslava DLP8052 C OOB TJ Dukla Praha 78:16 + 30:45
17. Wodajo Netsi 530002 053 TROL Belgium 90:43 + 43:12
18. Spathmann Natascha 340002 034 Kempische oriëntatielopers 96:05 + 48:34
McGrail Rie Stenjhoej Ba 230005 023 Silkeborg OK DISK
Fredberg Hanne 230004 023 Silkeborg OK DISK

D40B 1.57 km, 125 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 33:45
2. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 37:14 + 3:29
3. Ligate Kitija 1780001 178 ZVOC 40:22 + 6:37
4. Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 40:44 + 6:59
5. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 44:32 + 10:47
6. Persson Karolina 1570002 157 Eslövs FK 46:53 + 13:08
7. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 47:55 + 14:10
8. Bartáková Petra SJI8151 C OK Jihlava 48:21 + 14:36
9. Svalbe Aiga 1400001 140 OK ALNIS 48:23 + 14:38
10. Zbroja-Nowak Justyna 790002 079 KS Hades Poznan 48:55 + 15:10
11. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 49:33 + 15:48
12. Forstová Veronika PZR8181 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:32 + 17:47
13. Dobyášová Zuzana KAM8052 C OK Kamenice 58:44 + 24:59
14. Štorcová Alena KUL8350 C KOB Ústí nad Labem 59:50 + 26:05
15. Lundsrud Bente Fosser 2230004 223 OK Moss2 63:42 + 29:57
16. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 64:23 + 30:38
17. Dohnalová Květa ZBM7954 C SK Brno Žabovřesky 67:20 + 33:35
18. Lhotská Jana DVP8250 C DVP ORIENTATION 91:35 + 57:50
19. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 98:24 + 64:39
20. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 112:20 + 78:35
Jakobsen Elisabeth Aune 2220004 222 OK MOSS 1 DISK
Zábranská Alena VCB7953 C OB České Budějovice DISK

D45A 1.83 km, 175 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knaupová Ivana 84D7850 MTV Braunschweig 32:53
2. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 35:34 + 2:41
3. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 36:50 + 3:57
4. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 37:10 + 4:17
4. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 37:10 + 4:17
6. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 38:40 + 5:47
7. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 38:41 + 5:48
8. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 38:46 + 5:53
9. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 40:02 + 7:09
10. Farkas Fruzsina 1980004 198 Tipo Orienteering 40:08 + 7:15
11. Balakova Andrea 1450001 145 Nyköping OK 40:10 + 7:17
12. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 43:33 + 10:40
13. Skern Marina 12A7550 Naturfreunde Wien 44:44 + 11:51
14. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 46:27 + 13:34
15. Antoine Christine 840002 084 ORIENTATION CAENNAISE 47:35 + 14:42
16. Wenderickx Nancy 480001 048 HAMOK 47:43 + 14:50
17. Bultrowicz Agnieszka 790003 079 KS Hades Poznan 48:12 + 15:19
18. Tirlikiene Ruta 1260002 126 Karsuva 50:26 + 17:33
19. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 54:07 + 21:14
20. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 54:42 + 21:49
21. Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga 55:27 + 22:34
22. Voeste Annick 1930002 193 OLG Basel 56:25 + 23:32
23. Kalisch Claudia 1080002 108 TSV Karlshorst 57:10 + 24:17
24. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 58:38 + 25:45
25. Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 62:44 + 29:51
26. Hugelshofer Barbara 660002 066 OLG Waldrose 64:27 + 31:34
27. Faber Signe 230016 023 Silkeborg OK 64:36 + 31:43
28. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 66:27 + 33:34
29. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 67:28 + 34:35
30. Van Oosterwijck Katj 2270001 227 Omega Leuven 76:05 + 43:12
31. De Schepper Ellen 820008 082 SC TEAM BE 86:02 + 53:09
Gray Meredith 900003 090 Ugly Gully Orienteers AUS DNS
Perez Maica 510002 051 CRON DNS
Biolik Agnieszka CHC7751 C K.O.B. Choceň DNS
Vondráčková Markéta DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka DNS

D45B 1.48 km, 125 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese Jana SJI7854 C OK Jihlava 35:29
2. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:10 + 0:41
3. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 36:36 + 1:07
4. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 39:56 + 4:27
5. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Brno Žabovřesky 43:42 + 8:13
6. Sandvik Lene 2250005 225 Halden Skiklubb 44:51 + 9:22
7. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 47:02 + 11:33
8. Komárková Lenka SJH7651 C SOS Jindřichův Hradec 49:02 + 13:33
9. Hohl Vanessa 1090001 109 GOV - Gruppo Orientisti Va 50:26 + 14:57
10. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 53:53 + 18:24
11. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 54:00 + 18:31
12. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 54:13 + 18:44
13. Bergrová Petra MOV7452 C SKOB Ostrava 55:10 + 19:41
14. Víšková Alena KAM7451 C OK Kamenice 55:31 + 20:02
15. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 58:12 + 22:43
16. Pokorná Kamila KAM7452 C OK Kamenice 58:43 + 23:14
17. Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš 59:20 + 23:51
18. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 60:22 + 24:53
19. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 60:51 + 25:22
20. Šťovíčková Dagmar DVP7650 C DVP ORIENTATION 62:12 + 26:43
21. Peňázová Iva 800001 080 Brno 66:37 + 31:08
22. Kulikauskiene Danute 1460007 146 OSK Sakas 67:24 + 31:55
23. Machold Natalia 12A7650 Naturfreunde Wien 68:58 + 33:29
24. Hankovcová Lenka KAM7053 C OK Kamenice 69:31 + 34:02
25. Szieberth Natasa 1750003 175 PVM 69:47 + 34:18
26. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 74:21 + 38:52
27. Ujvari Sandra 12A7751 Naturfreunde Wien 77:18 + 41:49
28. Václavková Petra ZBM7553 C SK Brno Žabovřesky 79:05 + 43:36
29. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 79:21 + 43:52
30. Skog Paula 2160002 216 Olarin Suunnistajat 81:26 + 45:57
31. Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 85:29 + 50:00
32. Buschek Elisabeth 12A7750 Naturfreunde Wien 96:33 + 61:04
33. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 111:05 + 75:36
34. Meizer Elisabeth 12A7752 Naturfreunde Wien 115:59 + 80:30
Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK

D50A 1.53 km, 120 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kastner Barbara 12A9950 Naturfreunde Wien 29:52
2. Holm Rikke 1210002 121 O-Ferie 30:26 + 0:34
3. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 32:08 + 2:16
4. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:10 + 2:18
5. Skaug Anne 1620001 162 OK Pan Aarhus 32:58 + 3:06
6. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 35:08 + 5:16
7. Krogsgaard Heidi Hinge 230013 023 Silkeborg OK 35:44 + 5:52
8. Thyssen Susanne 1210004 121 O-Ferie 37:41 + 7:49
9. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 38:15 + 8:23
10. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 39:16 + 9:24
11. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 39:51 + 9:59
12. Bonek Claudia 12A6901 Naturfreunde Wien 40:32 + 10:40
13. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 40:38 + 10:46
14. Mičíková Lada SKM7250 C KOB Směr Kroměříž 41:22 + 11:30
15. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 41:36 + 11:44
16. Calvet Christine 12A7050 Naturfreunde Wien 41:51 + 11:59
17. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 42:46 + 12:54
18. Rasmussen Angélique Gronbo 1350002 135 Allerod OK 43:40 + 13:48
19. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 43:53 + 14:01
20. Westin Lenka 1580002 158 Porsgrunn OL 45:25 + 15:33
21. De Bie Ellen 820002 082 SC TEAM BE 48:37 + 18:45
21. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 48:37 + 18:45
23. Pánková Martina 47S6950 TJ Rapid Bratislava 50:34 + 20:42
24. Mikkelsen Irene Klarke 1790002 179 Horsens OK 02 50:48 + 20:56
25. Verbraken Linda 20002 002 TROL 51:23 + 21:31
26. Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň 52:01 + 22:09
27. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 53:49 + 23:57
28. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 53:53 + 24:01
29. Andersson Annika 253 Ok Orinto 53:55 + 24:03
30. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 56:47 + 26:55
31. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 57:10 + 27:18
32. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 57:31 + 27:39
33. Schlittermann Silke 1360002 136 ESV Lok Schöneweide 60:10 + 30:18
34. Del Campo Cristina 1800003 180 CDB Malarruta 62:23 + 32:31
35. Brink Maria 780002 078 Pargas IF 63:45 + 33:53
36. Sharkey Deirdre 350002 035 Parawanga Orienteers 67:01 + 37:09
37. Bronckaers Marcia 1600002 160 KOL2 75:52 + 46:00
38. Garcia Mercedes 390006 039 Malarruta 110:04 + 80:12
Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové DISK

D50B 1.34 km, 125 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 32:23
2. Gorczyca Magdalena 790004 079 KS Hades Poznan 38:59 + 6:36
3. Klymeniuk Nataliia 1250003 125 OC O-Kompas 40:24 + 8:01
4. Bačkiene Rima 450002 045 SK S-Sportas 42:15 + 9:52
5. Kettunen Pia 112 Kalevan Rasti 43:07 + 10:44
6. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:36 + 11:13
7. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 47:53 + 15:30
8. Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 48:10 + 15:47
9. Řehořová Lenka JJN7250 C Team Jizerky 60:56 + 28:33
10. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 61:26 + 29:03
11. Nožičková Renata JJN6950 C Team Jizerky 63:57 + 31:34
12. Yogev Dafna 740002 074 Lev Hasharon - Menashe 68:21 + 35:58
13. Vidžiuniene Irena 1460014 146 OSK Sakas 68:36 + 36:13
14. Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 68:51 + 36:28
15. Pretnar Irma 80002 008 Kamniški orientacijski klu 70:20 + 37:57
16. Pokorná Hana JJN6951 C Team Jizerky 72:22 + 39:59
17. Ferbasová Zdeňka TUV7361 C SOK TJ Turnov 73:41 + 41:18
18. Vojkůvková Jarmila MOV7152 C SKOB Ostrava 78:08 + 45:45
19. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 106:24 + 74:01
20. Buryanová Kateřina MOV7351 C SKOB Ostrava 114:46 + 82:23
21. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 133:20 + 100:57
Dzholdashova Svitlana 1250002 125 OC O-Kompas DISK
Steingruber Samdra 870003 087 CO UTOE Bellinzona DNS

D55A 1.37 km, 120 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Alexandersson Ingrid 2080001 208 Stora Tuna OK 02 22:49
2. Berger Hedi 1540012 154 Der Bergerclan 25:20 + 2:31
3. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 26:22 + 3:33
4. Simonsen Sandra 1380001 138 FIF Hillerod 27:02 + 4:13
5. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 29:09 + 6:20
6. Rýdlová Magda JJN6850 C Team Jizerky 30:38 + 7:49
7. Berger Gislind 1540011 154 Der Bergerclan 31:37 + 8:48
8. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 32:42 + 9:53
9. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 32:55 + 10:06
10. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 34:22 + 11:33
11. Eschlboeck Gudrun 46A6850 OL Naturfreunde Linz 36:45 + 13:56
12. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 37:25 + 14:36
13. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 38:16 + 15:27
14. Toth Agnes 760003 076 MAFC Budapest 39:17 + 16:28
15. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 39:24 + 16:35
16. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 40:10 + 17:21
17. Makovicka Veronique 490002 049 CO Colmar 41:17 + 18:28
18. Friebe Marion 630001 063 USV Jena 42:52 + 20:03
19. Tiefenböck Riki 12A6751 Naturfreunde Wien 47:55 + 25:06
20. Andersson Susanne 280001 028 Pitea IF OK 50:17 + 27:28
21. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:04 + 31:15
22. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 58:05 + 35:16
23. Teo Dóra 940003 094 Kanizsa Orienteering 86:25 + 63:36

D55B 1.18 km, 115 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 27:58
2. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 33:07 + 5:09
3. Glatz Sylvia 1720004 172 OLC Graz 33:36 + 5:38
4. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 33:40 + 5:42
5. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 35:44 + 7:46
6. Preiksiene Laima 1410010 141 Medeina OK 36:05 + 8:07
7. Biel-Pretting Renate 12A6750 Naturfreunde Wien 37:20 + 9:22
8. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 39:53 + 11:55
9. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 41:26 + 13:28
10. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 41:31 + 13:33
11. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:08 + 21:10
12. Noiman Anat 400002 040 Lev hasharon menashe 50:16 + 22:18
13. Sallai Sára 2170002 217 SZVSE 51:29 + 23:31
14. Zeiner Elisabeth 1720002 172 OLC Graz 55:19 + 27:21
15. Sirma Gerda 1550001 155 Alnis /JNSC 56:09 + 28:11
16. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 59:36 + 31:38
17. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 60:02 + 32:04
18. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 60:21 + 32:23
19. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 75:36 + 47:38
20. Drizo Tetiana 12A6850 Naturfreunde Wien 84:47 + 56:49
Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DNS

D60 1.41 km, 110 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cejka Kati 730001 073 OLC SKOG Fribourg 29:03
2. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 34:33 + 5:30
3. Mikalauskiene Daiva 680002 068 SAULE 42:38 + 13:35
4. Wiedenfeld Ute 19D0000 SSV Planeta Radebeul 43:02 + 13:59
5. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 44:04 + 15:01
6. Buhler Birgit 2360002 236 Radeburg 44:15 + 15:12
7. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 45:12 + 16:09
8. Šilhavá Jana LPM5951 C OK Lokomotiva Plzeň 45:29 + 16:26
9. Smonsen Inger 230009 023 Silkeborg OK 46:12 + 17:09
10. Mose Ann-Vibeke 2120001 212 Vestjysk Orienteringsklub 46:51 + 17:48
11. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 46:56 + 17:53
12. Krols Hilde 530005 053 TROL Belgium 47:00 + 17:57
13. Hlaváčová Jarka MFP6050 C Matfyz Praha 50:58 + 21:55
14. Mols Greet 530004 053 TROL Belgium 56:20 + 27:17
15. Eriksson Karin 150002 015 IF Marin Väst 61:14 + 32:11
16. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 65:15 + 36:12
17. Nielsen Lise 1480002 148 OK MELFAR 66:44 + 37:41
18. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 69:26 + 40:23
19. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 85:31 + 56:28
20. Bruyninckx Miek 530007 053 TROL Belgium 89:33 + 60:30
Hilbert Sabine 12A6250 Naturfreunde Wien DNS

D65 1.29 km, 110 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gvildiene Virginija 1410002 141 Medeina OK 32:36
2. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 34:23 + 1:47
3. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 35:34 + 2:58
4. Jenővári Gabriella 22H5750 Hegyisport Szentendre Egy. 35:50 + 3:14
5. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:17 + 4:41
6. Stanevičiene Ruta 720008 072 OK Labirintas 37:21 + 4:45
7. Luovula Pia 1340003 134 Suosmeren Salpa 39:46 + 7:10
8. Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:24 + 8:48
9. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 41:59 + 9:23
10. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:05 + 9:29
11. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:24 + 11:48
12. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 44:40 + 12:04
13. Olsson Christina 210001 021 SOL 45:02 + 12:26
14. Baleišiene Roma 720004 072 OK Labirintas 45:17 + 12:41
15. Lehmann Gabriela 13D.050 Kaulsdorfer OLV Berlin 47:30 + 14:54
16. Trdá Iva KPY5850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:46 + 18:10
17. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 51:33 + 18:57
18. Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové 57:46 + 25:10
19. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 60:45 + 28:09
20. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 62:26 + 29:50
21. Vanreusel Jen 550002 055 SASOR 63:45 + 31:09
22. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:00 + 33:24
23. Jumppanen Helena 190002 019 Pihkaniskat 72:20 + 39:44
24. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 91:04 + 58:28
25. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 91:46 + 59:10
26. Wüest Ruth 1130002 113 ALPSTEIN-O 95:08 + 62:32
27. Lhotská Radoslava DVP5654 C DVP ORIENTATION 97:26 + 64:50
Šabatková Zdeňka SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové DISK

D70 1.33 km, 90 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 39:38
2. Krasuckiene Egle 720005 072 OK Labirintas 43:14 + 3:36
3. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 49:38 + 10:00
4. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 50:50 + 11:12
5. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 53:19 + 13:41
6. Bobach Kirsten 430006 043 Aalborg OK 53:26 + 13:48
7. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 64:02 + 24:24
Blommen Paulette 170002 017 Omega DISK
Reischigová Růžena SKV5353 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Rosen Miriam 11G4950 GB MTBO squad DNS

D75 1.06 km, 75 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bumeliene Skaidra 720002 072 OK Labirintas 31:32
2. Kubíková Květoslava LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 36:24 + 4:52
3. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 65:30 + 33:58
4. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 96:18 + 64:46

D80 1.09 km, 75 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 47:00
2. Eulitz Ilse 1200001 120 OLV Weimar.e.V. 80:23 + 33:23

F3 1.53 km, 140 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korčák Marian HAV6508 C OB Havířov 28:06
2. Patzeltová Bea LDC6850 C KOB Děčín 28:47 + 0:41
3. Brettschneider M. or M. 13D8600 Kaulsdorfer OLV Berlin 30:18 + 2:12
4. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:18 + 3:12
5. Kándl Filip DCE7400 C KOB Dobřichovice 31:35 + 3:29
6. Lervaag Bernt Are 310005 031 Velledalen IL 31:40 + 3:34
7. Rokos Michal JJN0107 C Team Jizerky 33:04 + 4:58
8. Tozser Bendeguz 180004 018 Dvakuku Orienteering 34:33 + 6:27
9. Trappe Kathrin 13D8650 Kaulsdorfer OLV Berlin 34:55 + 6:49
10. Zimmer Jan 1560001 156 na 35:23 + 7:17
11. Hulec Filip PCB9401 C SKP České Budějovice 35:29 + 7:23
12. Gruntová Alena KUL0653 C KOB Ústí nad Labem 38:29 + 10:23
13. Zierhut Antonín LCV7100 C TJ Lokomotiva Chomutov 39:06 + 11:00
14. Käding Kirsten 13D6751 Kaulsdorfer OLV Berlin 39:10 + 11:04
15. Halberstadt Stanislava 1020002 102 CLUB ATHLETIGUE AUBERGENVI 39:53 + 11:47
16. Boeck Ute 13D6750 Kaulsdorfer OLV Berlin 40:22 + 12:16
17. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 41:21 + 13:15
18. Kouňová Zuzana PGP9650 C SK Praga 41:29 + 13:23
19. Brettschneider Max 13D8400 Kaulsdorfer OLV Berlin 43:14 + 15:08
20. Holper Antónia 12H6850 Tipo Orienteering Club 43:16 + 15:10
21. Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 43:29 + 15:23
22. Schramm Erwin 13D8500 Kaulsdorfer OLV Berlin 44:19 + 16:13
23. Houben Ellen 1170006 117 D-team 45:36 + 17:30
24. Bínová Jana KAM8650 C OK Kamenice 47:14 + 19:08
25. Zámečníková Jitka 1970001 197 NER - Zámečníci 47:35 + 19:29
26. Brettschneider Gudrun 13D6050 Kaulsdorfer OLV Berlin 48:50 + 20:44
27. Stahoňová Jana CHA8450 C OK Chrastava 50:07 + 22:01
28. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 50:57 + 22:51
29. Olsson Ingalill 1960 245 OK Orion 52:32 + 24:26
30. Křížová Darina 10003 001 TJ Radon Vysoká Pec 53:37 + 25:31
31. Dalos Györgyi 110002 011 MAFC 53:49 + 25:43
32. Geier Sebastian 1540009 154 Der Bergerclan 54:03 + 25:57
33. Tkáč Jan JJN6700 C Team Jizerky 54:14 + 26:08
34. Neumann Petra 1VD5850 SG Zittau Süd 54:26 + 26:20
35. Feldmann Jakob 13D9600 Kaulsdorfer OLV Berlin 56:19 + 28:13
36. Šebková Jana 830001 083 neregistrovaní Šebková 58:04 + 29:58
37. Mc Grail William St 230008 023 Silkeborg OK 58:37 + 30:31
38. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 59:16 + 31:10
39. Hejzlar Arjuna 1950003 195 Hejzlarovi 61:58 + 33:52
40. Rudolfová Eliška NNN Neregistrovaní 62:12 + 34:06
41. Weibl Anissa 180007 018 Dvakuku Orienteering 62:44 + 34:38
42. Havlíček Vojtěch 1982 Neregistrovaní 62:56 + 34:50
43. Schüller Wolfgang 154 Der Bergerclan 63:56 + 35:50
44. Šoljaková Eliška 1760001 176 Neregistrovaná 65:43 + 37:37
45. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 66:15 + 38:09
46. Pistorius Boris 105 TSC Strausberg 67:41 + 39:35
47. Tesař Martin Neregistrovaní 68:51 + 40:45
48. Tesař Jaroslav Neregistrovaní 69:04 + 40:58
49. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 69:53 + 41:47
50. Wąsiewicz Marzena 970003 097 Team 360 70:25 + 42:19
51. Feldmann Gudrun 13D6650 Kaulsdorfer OLV Berlin 72:01 + 43:55
52. Jedličková Tereza KAM7950 C OK Kamenice 75:57 + 47:51
53. Kofroň Ondřej LBE1200 C TJ Lokomotiva Beroun 76:01 + 47:55
54. Pommer Norbert 13D5700 Kaulsdorfer OLV Berlin 76:27 + 48:21
55. Kofroňová Edita LBE8050 C TJ Lokomotiva Beroun 77:44 + 49:38
56. Papoušková Hulswitová Klára JJN7451 C Team Jizerky 79:01 + 50:55
57. Neyringer Noel Neregistrovaní 80:56 + 52:50
58. Nedas Dušan KPY7701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 81:15 + 53:09
59. Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 87:50 + 59:44
60. Kleisnerová Jana MOV SKOB Ostrava 94:19 + 66:13
61. Kadlecová Gabriela BBM7651 C BETA URSUS Rosice 94:50 + 66:44
62. Lahm Katja 2090001 209 CTG Koblenz 99:55 + 71:49
63. Čermák Robin 192 0 104:14 + 76:08
64. Sadilová Jana 670002 067 Neregistrovaný - Šeberov 122:11 + 94:05
Kozsuch Andrea 204 PVS DISK
Hradecký Zdeněk Neregistrovaní DISK
Žežulková Jana DKP875 Oddíl OB Kotlářka DISK
Erlitz Jakub LCE8601 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Rutrle Lumír 10017 001 TJ Radon Vysoká Pec DISK
Skuhrovcová Helena SKV9998 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
Ondrová Jana SKV9999 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
Bohuslav Fanda LPM0900 C OK Lokomotiva Plzeň DNS
Albrecht Vladimír KAM7800 C OK Kamenice DNS
Hejzlarová Maja 1950001 195 Hejzlarovi DNS
Hejzlarová Aiša 1950002 195 Hejzlarovi DNS
Li Livie 1440003 144 Aarhus 1900 Orientering DNS
Bednaříková Jana SPC8353 C SPORTICUS team DNS

F5 2.12 km, 155 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pataki Gabor 204 PVS 38:33
2. Weibl Zoltan 180001 018 Dvakuku Orienteering 41:04 + 2:31
3. Rýdl Jiří JJN7000 C Team Jizerky 43:50 + 5:17
4. Johnová Lenka DOK7350 C OK Doksy 45:01 + 6:28
5. Bílý Petr DOK6800 C OK Doksy 48:04 + 9:31
6. Procházka Antonín DCE5501 KOB Dobřichovice 50:32 + 11:59
7. Juklíčková Zuzana VLI8750 C Slavia Liberec orienteering 51:31 + 12:58
8. Randík Jan SOB8703 C SOBSA 51:55 + 13:22
9. Juklíček Jakub VLI8802 C Slavia Liberec orienteering 52:50 + 14:17
10. Šebelková Štěpánka VLI7851 C Slavia Liberec orienteering 53:48 + 15:15
11. Seleznev Sergey 610001 061 SRD SK 55:08 + 16:35
12. Wąsiewicz Piotr 970001 097 Team 360 55:29 + 16:56
13. Jánek Ladislav LPU OK Lokomotiva Pardubice 55:33 + 17:00
14. Neumann Johanna 31D0550 SV Lengefeld 55:59 + 17:26
15. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 56:15 + 17:42
16. Ptáček Miloš SNA7001 C TJ START Náchod 64:29 + 25:56
17. Tozser Andras 180002 018 Dvakuku Orienteering 64:49 + 26:16
17. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 64:49 + 26:16
19. Stanislav Vilém VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 67:03 + 28:30
20. Špičáková Marie Neregistrovaní 67:33 + 29:00
21. Štolba Pavel Neregistrovaní 70:21 + 31:48
22. Votava David 470001 047 DSVJ 70:55 + 32:22
23. Jurkiewicz Patrik SCP7800 C OK Sparta Praha 72:01 + 33:28
24. Mentler Balazs 180003 018 Dvakuku Orienteering 72:12 + 33:39
25. Olisauskas Raimonds Berliner TSC 72:15 + 33:42
26. Lounský Ondřej Neregistrovaní 72:29 + 33:56
27. Wąsiewicz Jerzy 097 Team 360 72:41 + 34:08
28. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 73:11 + 34:38
29. Mašek Lukáš DKP860 Oddíl OB Kotlářka 77:38 + 39:05
30. Synek Jiří 251 Rohozec Amix Team 80:09 + 41:36
31. Mackerle Adam VCB7700 C OB České Budějovice 81:29 + 42:56
32. Herter Laszlo 1953 Neregistrovaní 88:55 + 50:22
33. Horská Šárka Neregistrovaní 89:23 + 50:50
34. Füßling 500002 050 Potsdam 90:01 + 51:28
35. Jánková Vendula LPU OK Lokomotiva Pardubice 90:44 + 52:11
36. Schejbalová Karina SCP8050 C OK Sparta Praha 95:07 + 56:34
37. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 96:56 + 58:23
38. Beaty Andrew 1220002 122 Royal Air Force Orienteeri 98:32 + 59:59
39. Neumann Rasmus 31D0800 SV Lengefeld 102:37 + 64:04
40. Gorozdi Mate 180008 018 Dvakuku Orienteering 103:58 + 65:25
41. Votavová Světla 470002 047 DSVJ 119:18 + 80:45
42. Bridge Jack 1220004 122 Royal Air Force Orienteeri 133:44 + 95:11
43. Cluderay Benjamin 1220003 122 Royal Air Force Orienteeri 146:06 + 107:33
Korčák Marian HAV6508 C OB Havířov DISK
Čepička Martin NNN Neregistrovaní DISK
Schejbalová Kristina 1740001 174 Bez klubu DISK
Zoubková Lýdie Neregistrovaní DISK
Fritz Sarah 254 TSV Bernhardswald DISK
Svedjenäs Sophie 1100005 110 OK Skogshjortarna DISK
Vladimír Schejbal 1740002 174 Bez klubu DNS
Vach Petr 2350001 235 HAŠMAR DNS

H10 1.90 km, 140 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rollier Alexei PHK1502 C OK 99 Hradec Králové 17:09
2. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 17:33 + 0:24
3. Drbohlav Marek TUR1409 C OOB TJ Turnov 18:46 + 1:37
4. Hrouza Jan KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 19:28 + 2:19
5. Liška Albert PHK1313 C OK 99 Hradec Králové 21:14 + 4:05
6. Prošek Filip SJI1401 C OK Jihlava 21:49 + 4:40
7. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 24:06 + 6:57
8. Rathje Erik 2130004 213 TGM Budenheim 24:22 + 7:13
9. Alex Johansson 1450002 145 Nyköping OK 25:54 + 8:45
10. Stahoň Jakub CHA1301 C OK Chrastava 27:33 + 10:24
11. Stehlík Filip LPM1400 C OK Lokomotiva Plzeň 28:13 + 11:04
12. Szieberth Kende 1750002 175 PVM 28:32 + 11:23
13. Salna Matas 200002 020 OK Fortuna 34:09 + 17:00
14. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 35:42 + 18:33
15. Popp Bobach Sander 430004 043 Aalborg OK 41:52 + 24:43
Mazzarese Aiden SJI1502 C OK Jihlava DISK

H12A 1.85 km, 120 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 B Slavia Liberec orienteering 16:45
2. Lamač Vítek BOR1100 B OK Jiskra Nový Bor 17:51 + 1:06
3. Minařík František VCB1103 B OB České Budějovice 20:37 + 3:52
4. Kopáč František ZBM1104 B SK Brno Žabovřesky 22:01 + 5:16
5. Zápotocký Tomáš SLA1200 B SKOB Slaný 22:58 + 6:13
6. Beneš Maxmilián VLI1100 B Slavia Liberec orienteering 23:22 + 6:37
7. Běloušek Matěj CTB1202 B SK OB Chotěboř 24:47 + 8:02
8. Dzvinko Zintis 1780007 178 ZVOC 29:58 + 13:13
9. Lánský Šimon JJN1105 B Team Jizerky 30:09 + 13:24
10. Oliver Johansson 1450003 145 Nyköping OK 32:03 + 15:18
11. Töpfer Gustav 1420002 142 USVJena 34:02 + 17:17
12. Forst Matouš PZR1100 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:27 + 19:42
13. Hikl Martin ZBM1104 B SK Brno Žabovřesky 38:58 + 22:13
14. Persson Oskar 1570003 157 Eslövs FK 42:43 + 25:58
15. Tatarnikov Ivan PHK1106 B OK 99 Hradec Králové 47:57 + 31:12
Junek Kryštof DKP1212 C Oddíl OB Kotlářka DISK

H12B 1.91 km, 120 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lervaag Mikkel 310002 031 Velledalen IL 18:13
2. Rokkjaer Emil 023 Silkeborg OK 19:28 + 1:15
3. Šiler Štěpán PDY1101 C Běhej Poděbrady 21:11 + 2:58
4. Jirák Tomáš JJN1205 C Team Jizerky 23:01 + 4:48
5. Sankot Jakub KAM1207 C OK Kamenice 23:14 + 5:01
6. Štolba Filip JJN1206 C Team Jizerky 24:17 + 6:04
7. Liška Viktor PHK1111 C OK 99 Hradec Králové 26:23 + 8:10
8. McGrail Lucas Stenhoej B 230007 023 Silkeborg OK 27:23 + 9:10
9. Arnošt Daniel SAD1200 C Sportovní akademie Dobříš 29:10 + 10:57
10. Popp Bobach Mikkel 430003 043 Aalborg OK 29:50 + 11:37
11. Štolba Marek JJN1207 C Team Jizerky 30:12 + 11:59
12. Bednařík Vojtěch TAP1104 C KOB Tretra Praha 30:13 + 12:00
13. Kvapil Jan Nepomuk KUL1100 C KOB Ústí nad Labem 30:59 + 12:46
14. Loučka Tomáš KUL1101 C KOB Ústí nad Labem 31:57 + 13:44
15. Lankaš Antonín CHA1200 C OK Chrastava 33:25 + 15:12
16. Drizo Nikolai 12A1200 Naturfreunde Wien 34:16 + 16:03
17. Hohl Étienne 1090003 109 GOV - Gruppo Orientisti Va 36:57 + 18:44
18. Eisner Matias PVP1200 C VSK Přírodní vědy Praha 44:27 + 26:14
19. Rutrle Michal 10018 001 TJ Radon Vysoká Pec 45:17 + 27:04
20. Čepička Antonín LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň 47:01 + 28:48
21. Basetlík Petr 10009 001 TJ Radon Vysoká Pec 66:15 + 48:02

H14A 1.76 km, 160 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvášovský Filip LTU0902 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:44
2. Anděl Robin VPM0901 B KOS Slavia Plzeň 24:06 + 2:22
3. Minařík Josef VCB0903 B OB České Budějovice 24:07 + 2:23
4. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 24:15 + 2:31
5. Holas Štěpán AOP0900 A Orientační Běh Opava 25:47 + 4:03
6. Toman Matěj ZBM0919 B SK Brno Žabovřesky 26:02 + 4:18
7. Nielsen Eskild Stig 260002 026 Horsens OK 26:20 + 4:36
8. Viktor Jánosi 2000002 200 Pécsi Vörös Meteor Sportkö 26:45 + 5:01
9. Junek Šimon DKP1011 B Oddíl OB Kotlářka 28:40 + 6:56
10. Murenas Aleksas 1410006 141 Medeina OK 28:55 + 7:11
11. Patka Marek BOR0902 B OK Jiskra Nový Bor 29:40 + 7:56
12. Jonas Botond 640007 064 Egri Spartacus SE 31:53 + 10:09
13. Míka Ondřej VCB1003 B OB České Budějovice 34:22 + 12:38
14. Urbanek Lauri 12A0900 Naturfreunde Wien 38:01 + 16:17
15. Lamač František Neregistrovaní 38:52 + 17:08
16. Rejšek Čeněk KAM1002 B OK Kamenice 39:31 + 17:47
17. Stacke Jan LCE1001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:15 + 23:31
18. Kukhar Illia 1290004 129 OC Korostyshiv 50:09 + 28:25
Juhkam Karl-Mattias 252 OK KOBRAS DNS

H14B 1.49 km, 150 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lervaag Tobias 310003 031 Velledalen IL 20:05
2. Florian Radek ZBM0905 B SK Brno Žabovřesky 20:50 + 0:45
3. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 22:00 + 1:55
4. Šicha Matěj ZBM1002 C SK Brno Žabovřesky 23:24 + 3:19
5. Šťovíček Jan DKP1012 C Oddíl OB Kotlářka 25:09 + 5:04
6. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 25:48 + 5:43
7. Rotsch Jakub KUL0902 C KOB Ústí nad Labem 26:08 + 6:03
8. Tkáč Jakub JJN1001 C Team Jizerky 26:29 + 6:24
9. Václavek Petr ZBM0916 B SK Brno Žabovřesky 28:26 + 8:21
10. Kofroň Jan LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun 29:24 + 9:19
11. Cichra Patrik TAP0903 B KOB Tretra Praha 29:38 + 9:33
12. Kyncl Ondřej ZBM1003 B SK Brno Žabovřesky 30:16 + 10:11
13. Milašauskas Kristijonas 1460019 146 OSK Sakas 32:47 + 12:42
14. Berger Tomáš MOV1002 B SKOB Ostrava 33:08 + 13:03
15. Lhotský Marek DVP1002 C DVP ORIENTATION 33:09 + 13:04
16. Šuma Marek KUL0903 C KOB Ústí nad Labem 40:18 + 20:13
17. Hrádek Vojtěch ROU1000 B SKOB Roudnice nad Labem 43:48 + 23:43
18. Pocevičius Matas 1460004 146 OSK Sakas 46:59 + 26:54
19. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 52:34 + 32:29
Mikkelsen Jonas Klarke 1790004 179 Horsens OK 02 DISK
Molnar Zsombor 1980005 198 Tipo Orienteering DISK

H16A 2.12 km, 165 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Donda Jakub ONO0700 B SKOB Ostrov 24:19
2. Podrábský Ctibor VLI0700 A Slavia Liberec orienteering 24:36 + 0:17
3. Teringl Vojtěch VCB0702 A OB České Budějovice 26:01 + 1:42
4. Sedláček Patrik DKP0816 A Oddíl OB Kotlářka 26:45 + 2:26
5. Fenger-Gron Asbjorn Faber 230017 023 Silkeborg OK 27:48 + 3:29
6. Vlček Tomáš VIC0713 A OB Vizovice 28:19 + 4:00
7. Zápotocký Jiří PGP0808 A SK Praga 29:08 + 4:49
8. Hyxa Jan VLI0702 A Slavia Liberec orienteering 31:49 + 7:30
9. Stacke Václav LCE0703 B OOB TJ Slovan Luhačovice 32:56 + 8:37
10. Fredberg Emil 230002 023 Silkeborg OK 34:05 + 9:46
11. Hlavatý Jan LPU0713 B OK Lokomotiva Pardubice 34:25 + 10:06
12. Praulinš Ralfs 1550004 155 Alnis /JNSC 35:02 + 10:43
13. Šebelka Matěj VLI0805 A Slavia Liberec orienteering 36:43 + 12:24
14. Bomio-Pacciorini Aris 870004 087 CO UTOE Bellinzona 36:52 + 12:33
15. Finstrle Filip ZBM0702 B SK Brno Žabovřesky 37:03 + 12:44
16. Rokkjar Mattias 230011 023 Silkeborg OK 37:38 + 13:19
17. Yogev Shahar 740005 074 Lev Hasharon - Menashe 38:51 + 14:32
18. Voeste Noël 1930001 193 OLG Basel 39:57 + 15:38
19. Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 40:08 + 15:49
20. Piller-David Marcell 640006 064 Egri Spartacus SE 40:38 + 16:19
21. Junek Matouš DKP0817 B Oddíl OB Kotlářka 44:56 + 20:37
22. Karklinš Raitis 1550007 155 Alnis /JNSC 46:09 + 21:50
23. Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 48:47 + 24:28
24. Veljačik Jonáš DKP0818 B Oddíl OB Kotlářka 49:35 + 25:16
25. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 51:20 + 27:01
26. Kalkstein Yuval 1890002 189 Hashron 56:16 + 31:57
Juhkam Markus 252 OK KOBRAS DNS
Rathje Felix 2130002 213 TGM Budenheim DNS
Heczko Erik VLI0804 A Slavia Liberec orienteering DNS

H16B 1.85 km, 165 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šnytr Václav JJN0805 C Team Jizerky 34:30
2. Kevins Svalbe 1400002 140 OK ALNIS 39:53 + 5:23
3. Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:57 + 6:27
4. Lidaka Ralfs 1780005 178 ZVOC 52:15 + 17:45
5. Sote Edurds Eriks 1780011 178 ZVOC 54:58 + 20:28
6. Cabalka Antonín KUL0800 C KOB Ústí nad Labem 63:32 + 29:02
7. Háma Jan KUL0805 C KOB Ústí nad Labem 71:47 + 37:17
8. Fuchs Samuel KUL0704 C KOB Ústí nad Labem 74:27 + 39:57
9. Molnar Agoston 1980006 198 Tipo Orienteering 79:14 + 44:44
Ryšánek Vojtěch KUL0701 C KOB Ústí nad Labem DNS

H18A 2.32 km, 160 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Elleder David TAP0615 A KOB Tretra Praha 24:39
2. Stehlík Jakub ZTC0700 A Západočeské sportovní centrum OB 26:25 + 1:46
3. Mairich Filip JJN0600 A Team Jizerky 26:59 + 2:20
4. Nielsen Erik Gronborg 1350003 135 Allerod OK 27:33 + 2:54
5. Levinson Jonathan 1030001 103 Galilee OC 27:36 + 2:57
6. Murenas Kasparas 1410007 141 Medeina OK 27:43 + 3:04
7. De Clercq Rune 820010 082 SC TEAM BE 28:37 + 3:58
8. Gabs August 2280001 228 OK Melfar DK 29:29 + 4:50
9. Eshel Sahar 1880001 188 ISR OC Emek Hefer 30:00 + 5:21
10. Nemšovský Filip VSP0500 A USK Praha 30:15 + 5:36
11. Štrait Vilém VSP0701 A USK Praha 31:04 + 6:25
12. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 31:27 + 6:48
13. Radajewski Owen 350003 035 Parawanga Orienteers 32:03 + 7:24
14. Kuchař Ondřej TAP0609 A KOB Tretra Praha 32:40 + 8:01
15. De Smul Mats 820006 082 SC TEAM BE 33:26 + 8:47
16. Meduna Filip ONO0603 A SKOB Ostrov 34:26 + 9:47
17. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 34:36 + 9:57
18. Zurynek Jan TJN0605 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:36 + 11:57
19. Vang Bobach Christoff 430008 043 Aalborg OK 36:47 + 12:08
20. Habán Oliver JJN0602 A Team Jizerky 38:21 + 13:42
21. Flos Tomáš LPU0633 B OK Lokomotiva Pardubice 38:56 + 14:17
22. Plonis Gustavs 880003 088 Alnis OK 40:13 + 15:34
23. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 41:39 + 17:00
24. Myslík Vojtěch ONO0602 B SKOB Ostrov 42:20 + 17:41
25. Rozenbergs Matiss Ričards 1550010 155 Alnis /JNSC 42:23 + 17:44
26. Nešpor Jiří TTR0502 B OOB Třebíč 43:02 + 18:23
27. Kándl Matěj PGP0508 B SK Praga 46:42 + 22:03
28. Ziberts Ričards 1550006 155 Alnis /JNSC 47:13 + 22:34
29. Sandvik Sverre 2250003 225 Halden Skiklubb 47:28 + 22:49
30. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 53:04 + 28:25
31. Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 58:22 + 33:43
32. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 59:18 + 34:39
33. shechory allon 2310002 231 hevel modiin israel 67:07 + 42:28
Dolejší Jan DOK0602 A OK Doksy DISK
Koliáš Štěpán PGP0610 A SK Praga DNS
Veres Dávid