Logo

Výsledky závodu: Bohemia orienteering 2023 - E5

Datum:
30.07.2023
Místo konání:
Svojkov - Nové Domky
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Medvědí kemp
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Pavlovec Jan - R3
JURY:
Martan Jiří, Kašková Kateřina, Šritr Martin
Protokol:
Závod proběhl bez závad, bylo ošetřeno několik drobných a jedno vážnější zranění (zlomenina zápěstí izraelského závodníka). Protest nebyl podán, Jury se nemusela sejít.
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     D75     D80     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     H80     T-OPEN     T10     T10P    
Nahrávám data...

D10 2.14 km, 80 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šperlová Kateřina 10005 001 TJ Radon Vysoká Pec 15:58
2. Lundsrud Mira Fosser 2230002 223 OK Moss2 16:01 + 0:03
3. Svedjenäs Peggie 1100002 110 OK Skogshjortarna 16:51 + 0:53
4. Vlčková Alžběta VIC1351 C OB Vizovice 19:22 + 3:24
5. Knaupová Anna 84D1450 MTV Braunschweig 19:40 + 3:42
6. Radajewski Tessa 350005 035 Parawanga Orienteers 20:03 + 4:05
7. Melicharová Nina PHK1451 C OK 99 Hradec Králové 22:18 + 6:20
8. Sankotová Sára KAM1458 C OK Kamenice 22:35 + 6:37
9. Marková Lucie ZBM1351 C SK Brno Žabovřesky 27:04 + 11:06
10. Müller Ronja STB1453 C TJ Stadion Nový Bor 29:45 + 13:47
11. Rokosová Anna JJN1366 C Team Jizerky 31:05 + 15:07
12. Svítilová Veronika PGP1550 C SK Praga 33:31 + 17:33
Wiedenfeld Johanna 19D0003 SSV Planeta Radebeul DNS
Svedjenäs Petronella 1100004 110 OK Skogshjortarna DNS
Zikmundová Adéla JJN1362 C Team Jizerky DNS

D12A 2.62 km, 100 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránková Kamila ZBM1152 B SK Brno Žabovřesky 21:18
2. Svedjenäs Pennie 1100003 110 OK Skogshjortarna 22:13 + 0:55
3. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 26:27 + 5:09
4. Nielsen Astrid Lykke 260001 026 Horsens OK 27:39 + 6:21
5. Kleina Lizete 1550005 155 Alnis /JNSC 28:49 + 7:31
6. Andělová Viktorie VPM1155 B KOS Slavia Plzeň 30:39 + 9:21
7. Urbánková Lucie ONO1150 B SKOB Ostrov 30:54 + 9:36
8. Bergdahl Lova 253 Ok Orinto 31:08 + 9:50
9. Skern Anna 12A1150 Naturfreunde Wien 31:19 + 10:01
10. Rejšková Klára KAM1251 B OK Kamenice 31:41 + 10:23
11. Schlittermann Emilia 1360004 136 ESV Lok Schöneweide 32:45 + 11:27
12. Kalisch Alma 1080003 108 TSV Karlshorst 33:51 + 12:33
13. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 37:46 + 16:28
14. Hynková Anna ONO1250 C SKOB Ostrov 38:55 + 17:37
15. Urbanek Annina 12A1100 Naturfreunde Wien 41:01 + 19:43
16. Stacke Viktorie LCE1251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:44 + 21:26
17. Kalisch Hannah 1050005 105 TSC Strausberg 86:20 + 65:02

D12B 2.27 km, 90 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Klára TUV1199 B SOK TJ Turnov 19:16
2. Ryšánková Alice KUL1150 C KOB Ústí nad Labem 36:40 + 17:24
3. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 37:18 + 18:02
4. Kabátová Anna Neregistrovaní 42:42 + 23:26
Schreiber Matilda 12A1151 Naturfreunde Wien DNS

D14A 3.82 km, 160 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plone Luize 880002 088 Alnis OK 38:52
2. Stehlíková Tereza LPM0951 B OK Lokomotiva Plzeň 39:50 + 0:58
3. Coufalová Rea ZBM0953 B SK Brno Žabovřesky 40:29 + 1:37
4. Jiráková Adéla JJN1052 B Team Jizerky 44:43 + 5:51
5. Zabořilová Anna TUR0951 B OOB TJ Turnov 46:54 + 8:02
6. Coufalová Thea ZBM1050 B SK Brno Žabovřesky 48:36 + 9:44
7. Marková Eva ZBM0954 A SK Brno Žabovřesky 50:38 + 11:46
8. Vondráčková Jolana DKP1058 B Oddíl OB Kotlářka 51:46 + 12:54
9. Valge Marta 1780008 178 ZVOC 52:08 + 13:16
10. Ječmenová Veronika ONO0950 B SKOB Ostrov 52:20 + 13:28
11. Janíková Klára ZBM1057 B SK Brno Žabovřesky 52:29 + 13:37
12. Mišeková Lucie KAM1050 B OK Kamenice 52:32 + 13:40
13. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 54:45 + 15:53
14. Hohl Luna 1090002 109 GOV - Gruppo Orientisti Va 55:05 + 16:13
15. Machold Cleo 12A1051 Naturfreunde Wien 56:20 + 17:28
16. Vlčková Markéta VIC0951 B OB Vizovice 57:14 + 18:22
17. Berger Katja 1540004 154 Der Bergerclan 57:51 + 18:59
18. Trukhnii Myloslava 1290005 129 OC Korostyshiv 63:11 + 24:19
19. Ziberte Madara 1550008 155 Alnis /JNSC 65:36 + 26:44
20. Osinska Anastasiia 1290002 129 OC Korostyshiv 68:29 + 29:37
21. Skouboe Kristine 1790007 179 Horsens OK 02 70:24 + 31:32
22. Hynková Marie ONO1050 B SKOB Ostrov 71:26 + 32:34
23. Korstjens Domi 1600003 160 KOL2 73:37 + 34:45
24. Buschek Matilda 12A1050 Naturfreunde Wien 78:19 + 39:27
25. Derezhenets Sofiia 1290003 129 OC Korostyshiv 80:41 + 41:49
26. Dalkevych Yevheniia 1290001 129 OC Korostyshiv 86:03 + 47:11
27. Rathje Jonna 2130003 213 TGM Budenheim 90:45 + 51:53
28. Schlittermann Karla 1360003 136 ESV Lok Schöneweide 93:10 + 54:18
Zakrevska Madara 1550009 155 Alnis /JNSC DISK
Lundsrud Tuva Fosser 2230003 223 OK Moss2 DNS
Bomio-Pacciorini Sara 870002 087 CO UTOE Bellinzona DNS

D14B 3.21 km, 110 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Kristýna TUV0999 B SOK TJ Turnov 26:41
2. Briede Dita Egita 1780015 178 ZVOC 29:19 + 2:38
3. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 34:00 + 7:19
4. Portz Viktoria KUL1051 C KOB Ústí nad Labem 34:23 + 7:42
5. Beránková Julie ZBM0956 C SK Brno Žabovřesky 34:41 + 8:00
6. Matoušková Kateřina SPC0955 C SPORTICUS team 37:54 + 11:13
7. Kučerová Tereza ZBM0957 C SK Brno Žabovřesky 39:11 + 12:30
8. Kvapilová Alžběta KUL0953 C KOB Ústí nad Labem 40:57 + 14:16
9. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 41:00 + 14:19
10. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 41:16 + 14:35
11. Kadlecová Jolana BBM1052 C BETA URSUS Rosice 42:20 + 15:39
12. Kutniak Daria 1250001 125 OC O-Kompas 45:43 + 19:02
13. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Brno Žabovřesky 45:52 + 19:11
14. Brink Amanda 780005 078 Pargas IF 47:31 + 20:50
15. Černíková Zora JJN1055 C Team Jizerky 50:28 + 23:47
16. Lebedová Veronika 10008 001 TJ Radon Vysoká Pec 53:37 + 26:56
17. Kolaříková Erika SKM0951 C KOB Směr Kroměříž 67:04 + 40:23
Hill Daisy SLA0950 C SKOB Slaný DNS

D16A 4.07 km, 140 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šestáková Johana VLI0853 A Slavia Liberec orienteering 38:24
2. Kunášková Karolína VLI0851 A Slavia Liberec orienteering 40:36 + 2:12
3. Chrástová Barbora STH0851 A SK Studenec 42:35 + 4:11
4. Vondráčková Alžběta DKP0864 A Oddíl OB Kotlářka 42:54 + 4:30
5. Novotná Karolína TUR0853 A OOB TJ Turnov 42:56 + 4:32
6. Bergdahl Elvina 253 Ok Orinto 43:09 + 4:45
7. Nožičková Eva JJN0852 A Team Jizerky 43:14 + 4:50
8. Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 43:19 + 4:55
9. Jumike Ilze 1550002 155 Alnis /JNSC 44:11 + 5:47
10. Lamačová Barbora BOR0750 A OK Jiskra Nový Bor 45:40 + 7:16
11. Baloghová Milena JJN0750 B Team Jizerky 46:11 + 7:47
12. Rumba Sandija 1780009 178 ZVOC 46:17 + 7:53
13. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 47:05 + 8:41
14. Kvášovská Ludmila LTU0753 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:41 + 9:17
15. Asenbauer Sona 12A0851 Naturfreunde Wien 49:00 + 10:36
16. Tímea Jánosi 2000001 200 Pécsi Vörös Meteor Sportkö 50:39 + 12:15
17. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 50:41 + 12:17
18. Skaug Signe 1620002 162 OK Pan Aarhus 50:51 + 12:27
19. Fenger-Gron Astrid Faber 230015 023 Silkeborg OK 51:00 + 12:36
20. Asenbauer Mika 12A0850 Naturfreunde Wien 55:11 + 16:47
21. Jakobsen Emma Aune Rytter 2220003 222 OK MOSS 1 55:55 + 17:31
22. Pražáková Nella JJN0853 B Team Jizerky 57:05 + 18:41
23. Šimůnková Michaela TAP0851 A KOB Tretra Praha 58:23 + 19:59
24. Wąsiewicz Urszula 970002 097 Team 360 63:18 + 24:54
25. Štětínská Tereza MOV0751 A SKOB Ostrava 68:37 + 30:13
26. Radajewski Alice 350004 035 Parawanga Orienteers 74:20 + 35:56
27. Kairiša Evelina 1550011 155 Alnis /JNSC 86:03 + 47:39
28. Salnaite Egle 200004 020 OK Fortuna 108:34 + 70:10
Rychlá Karolína AOP0757 A Orientační Běh Opava DNS

D16B 3.08 km, 110 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Zbyňka SJH0751 C SOS Jindřichův Hradec 35:12
2. Grase Gabriela 1780006 178 ZVOC 35:14 + 0:02
3. Eglite Elza 1780014 178 ZVOC 36:17 + 1:05
4. Podoubská Klára JJN0851 C Team Jizerky 40:04 + 4:52
5. Peňázová Charlotte ZBM0860 B SK Brno Žabovřesky 40:18 + 5:06
6. Cicvárková Klára JJN0751 C Team Jizerky 41:35 + 6:23
7. Šlinská Amálie KUL0852 C KOB Ústí nad Labem 41:48 + 6:36
8. De Clercq Mara 820009 082 SC TEAM BE 46:46 + 11:34
9. Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 47:24 + 12:12
10. Barzdžiute Aiste 1460008 146 OSK Sakas 48:07 + 12:55
11. Fredberg Siv 230003 023 Silkeborg OK 49:02 + 13:50
12. Kavite Keita 1780010 178 ZVOC 57:37 + 22:25
Dvořáková Lucie BBM0750 C BETA URSUS Rosice DNS
Komárková Adéla KUL0854 C KOB Ústí nad Labem DNS

D18A 4.61 km, 175 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Housková Barbora DOR0655 A OK Dobříš 42:33
2. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 44:28 + 1:55
3. Štěpová Kateřina PGP0657 A SK Praga 44:35 + 2:02
4. Lapina Sanda 1780003 178 ZVOC 45:26 + 2:53
5. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 50:10 + 7:37
6. Heczková Anna VLI0652 B Slavia Liberec orienteering 50:13 + 7:40
7. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 51:49 + 9:16
8. Vilémová Eliška VLI0655 A Slavia Liberec orienteering 52:44 + 10:11
9. Koubová Hana DKP0558 A Oddíl OB Kotlářka 53:56 + 11:23
10. Štemberová Barbora TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:13 + 11:40
11. Lamačová Kateřina TUR0660 A OOB TJ Turnov 54:24 + 11:51
12. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 56:18 + 13:45
13. Podoubská Adéla JJN0650 B Team Jizerky 57:08 + 14:35
14. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 59:31 + 16:58
15. Bambousková Julie DOR0650 A OK Dobříš 60:26 + 17:53
16. Holíková Petra ONO0653 C SKOB Ostrov 60:55 + 18:22
17. Radon Livia 12A0551 Naturfreunde Wien 61:15 + 18:42
18. Balcarová Marie VLI0658 B Slavia Liberec orienteering 61:28 + 18:55
19. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Brno Žabovřesky 63:07 + 20:34
20. Blažková Veronika SJH0551 B SOS Jindřichův Hradec 63:14 + 20:41
21. Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš 65:13 + 22:40
22. Milašauskaite Morta 1460018 146 OSK Sakas 66:37 + 24:04
23. Zoubková Šárka TJN0554 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:23 + 25:50
24. Tiesters Hanne 2270005 227 Omega Leuven 69:11 + 26:38
25. Sobotová Alžběta DLP0550 B OOB TJ Dukla Praha 71:45 + 29:12
26. Mikkelsen Ella Klarke 1790003 179 Horsens OK 02 72:30 + 29:57
27. Tiesters Mette 2270004 227 Omega Leuven 76:23 + 33:50
28. Biel Corinna 12A0550 Naturfreunde Wien 79:50 + 37:17
Holasová Barbora AOP0651 A Orientační Běh Opava DISK
Pekárková Bára ONO0655 C SKOB Ostrov DISK
Tulachová Anna VSP0554 B USK Praha DISK
Balejová Julie KAM0551 B OK Kamenice DNS
Skouboe Johanne 1790006 179 Horsens OK 02 DNS
Švecová Karolína ZVO0557 A OB SK Zvole DNS

D18B 3.56 km, 130 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:52
2. Vojkůvková Hana MOV0552 B SKOB Ostrava 60:42 + 14:50
3. Derflová Eliška KUL0550 C KOB Ústí nad Labem 72:00 + 26:08
4. Olekšová Natálie KRN0652 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 73:30 + 27:38
5. Biruma Nikija 1780004 178 ZVOC 75:26 + 29:34
6. Laurenova Estere 1780012 178 ZVOC 77:33 + 31:41
7. Laurenova Patricija 1780013 178 ZVOC 86:05 + 40:13

D20A 5.25 km, 195 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 6100

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. De Smul Tille 820005 082 SC TEAM BE 50:38
2. Krejčová Lucie PGP0455 R SK Praga 51:55 + 1:17 6573
3. Šestáková Marie VLI0452 R Slavia Liberec orienteering 57:11 + 6:33 5882
4. Putne Darta 1550003 155 Alnis /JNSC 57:55 + 7:17
5. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 59:45 + 9:07 5495
6. Hobson Justine 910001 091 Bushflyers ACT 62:40 + 12:02
7. Pecko Sára ONO0452 A SKOB Ostrov 64:20 + 13:42
8. Tiesters Lotte 2270003 227 Omega Leuven 66:47 + 16:09
9. Miller Natalie 930001 093 Bushflyers 69:49 + 19:11
10. Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 75:03 + 24:25 3822
11. Arnoštová Veronika VSP0450 A USK Praha 78:37 + 27:59 3385
12. Simonsen Siri 1380012 138 FIF Hillerod 81:38 + 31:00
13. Brink Henrika 780004 078 Pargas IF 85:30 + 34:52
Nielsen Laura Holm 1210006 121 O-Ferie DISK
Gray Mikaela 900002 090 Ugly Gully Orienteers AUS DNS
Podrábská Alžběta JJN0452 B Team Jizerky DNS 0
Počtová Klára OPI0453 A Orientační sporty Písek DNS 0

D21E 6.40 km, 295 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8284

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Simonsen Annika 1380002 138 FIF Hillerod 55:23
2. Novotná Michaela TUR0551 A OOB TJ Turnov 56:17 + 0:54 8664
3. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 57:12 + 1:49 8364
4. Agervig Kristiansson Ida 2240002 224 IFK Göteborg Orientering 59:45 + 4:22
5. Pezzati Elena 1060001 106 Stora Tando OK 59:53 + 4:30
6. Agervig Kristiansson Mal 2240001 224 IFK Göteborg Orientering 60:19 + 4:56
7. Sirma Signe 1550012 155 Alnis /JNSC 63:10 + 7:47
8. Smolková Barbora TAP0356 R KOB Tretra Praha 63:29 + 8:06 7346
9. Maddalena Alice 1060004 106 Stora Tando OK 64:52 + 9:29
10. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 66:23 + 11:00 6811
11. Wiśniewska Hanna CHC9051 E K.O.B. Choceň 66:26 + 11:03 6659
12. Shepherd Jo 118 Halden SK (GBR) 67:46 + 12:23
13. Rizzi Martina 2100001 210 Stora Tando OK 03 74:23 + 19:00
14. Tiszlavicz Veronika 640011 064 Egri Spartacus SE 78:37 + 23:14
15. Westin Emilie 1670002 167 Nydalen SK 78:53 + 23:30
16. Stabina Zanda 2330002 233 Azimuts OK 81:46 + 26:23
17. Veljačiková Hana 1920001 192 0 82:13 + 26:50
18. Parga Lucia 1140001 114 Aromon Pontevedra 84:03 + 28:40
19. Westin Kjersti 1670001 167 Nydalen SK 89:08 + 33:45
Tiefenböck Tina 12A9951 Naturfreunde Wien DISK
Basarán Kika 1110001 111 Toledo-O DISK
Korpasová Lucie TBM0151 C KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Sieglová Eliška PGP9954 E SK Praga DISK 0
Sorensen Emily 1510002 151 Big Foot Orienteers DNS
Kastner Ylvi 12A0050 Naturfreunde Wien DNS
Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga DNS 0
Prieto Maria 1800002 180 CDB Malarruta DNS
Camarasa Pérez Ana 1830001 183 C.E.COLIVENC DNS

D21A 5.68 km, 280 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7459

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 60:12 7690
2. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 61:35 + 1:23 7499
3. Gvildiene Vilija 1410004 141 Medeina OK 62:07 + 1:55
4. Kubecová Kateřina STB9999 C TJ Stadion Nový Bor 64:35 + 4:23 7117
5. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 65:38 + 5:26 6970
6. Hájková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 65:46 + 5:34 6931
7. Dolejší Kateřina DOK0156 C OK Doksy 67:33 + 7:21 6698
8. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 67:41 + 7:29 6661
9. Rýdlová Adéla JJN0151 C Team Jizerky 68:36 + 8:24 6531
10. Aoi Yamasaki 1940003 194 Team Japan 69:31 + 9:19
11. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:34 + 9:22 6397
12. Dlabajová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 69:58 + 9:46 6329
13. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 70:00 + 9:48 6304
14. Thořová Markéta TUR9952 C OOB TJ Turnov 70:02 + 9:50 6280
15. Pecoldová Pavlína MFP8450 C Matfyz Praha 70:06 + 9:54 6251
16. Šklíbová Michaela TJN0153 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:07 + 9:55 6229
17. Fossoey Aurora 1180002 118 Halden SK 70:59 + 10:47
18. Červená Adéla SHK9755 C OK Slavia Hradec Králové 71:12 + 11:00 6083
19. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 71:42 + 11:30 6006
20. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 72:07 + 11:55 5938
21. Berger Anni 1540007 154 Der Bergerclan 72:31 + 12:19
22. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 74:43 + 14:31 5623
23. Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno 75:04 + 14:52 5564
24. Berger Marlies 1540001 154 Der Bergerclan 76:17 + 16:05
25. Albrechtová Iveta KAM9950 C OK Kamenice 77:19 + 17:07 5292
26. Yuki Oguri 1940004 194 Team Japan 78:08 + 17:56
27. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 78:46 + 18:34 5111
28. Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 80:04 + 19:52 4948
29. Brink Johanna 780003 078 Pargas IF 80:05 + 19:53
30. Kocsik Nora 640001 064 Egri Spartacus SE 80:14 + 20:02
31. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 81:00 + 20:48 4827
32. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 81:09 + 20:57 4793
33. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 81:54 + 21:42 4694
34. Szymanská Zuzana DKP0463 C Oddíl OB Kotlářka 82:02 + 21:50 4663
35. Stromberger Lena 1540003 154 Der Bergerclan 85:34 + 25:22
36. Glatz Verena 1720003 172 OLC Graz 87:01 + 26:49
37. Fossoy Synne 2340001 234 Gaula 88:55 + 28:43
38. Vermonden Annelies 1170003 117 D-team 90:12 + 30:00
39. Van Rooy Silke 1990002 199 Antwerp Orienteers 99:41 + 39:29
40. Gysen Kelly 1170002 117 D-team 117:44 + 57:32
Tiefenböck Rita 12A0150 Naturfreunde Wien DNS

D21B 4.60 km, 230 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5189

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nakvose Nadezhda 1460006 146 OSK Sakas 59:12
2. De Smul Siel 820004 082 SC TEAM BE 62:15 + 3:03
3. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 63:25 + 4:13 5380
4. Kučerová Lucie STH9251 C SK Studenec 66:29 + 7:17 5119
5. Šritrová Lenka TUR0250 C OOB TJ Turnov 67:36 + 8:24 5013
6. Vejstrková Martina CHA9651 C OK Chrastava 67:58 + 8:46 4966
7. Žuchová Daniela TJN9750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:29 + 9:17 4908
8. Berger Marlene 1540008 154 Der Bergerclan 68:52 + 9:40
9. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 68:53 + 9:41 4859
10. Žandová Monika SKV8751 C TJ Slovan Karlovy Vary 69:47 + 10:35 4771
11. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:05 + 10:53 4731
12. Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 70:55 + 11:43 4649
13. Kovářová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 72:14 + 13:02 4531
13. Górska Kinga 246 OK Sport Warszawa 72:14 + 13:02
15. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:16 + 13:04 4512
16. Eretová Kateřina SKV8651 C TJ Slovan Karlovy Vary 72:24 + 13:12 4485
17. Veikutyte Gerda 1460005 146 OSK Sakas 73:11 + 13:59
18. Petráčková Kristýna SJI9851 C OK Jihlava 73:22 + 14:10 4395
19. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 73:32 + 14:20 4366
20. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 77:41 + 18:29 4039
21. Valatkaite Julija 40001 004 OK VERSME 79:07 + 19:55
22. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 80:30 + 21:18 3813
23. Riby Rose DOK0052 C OK Doksy 82:07 + 22:55 3678
24. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Brno Žabovřesky 83:03 + 23:51 3595
25. Podrábská Marie JJN0251 C Team Jizerky 83:54 + 24:42 3519
26. Stoniene Kornelija 1460002 146 OSK Sakas 84:08 + 24:56
27. Žuchová Nikola TJN9352 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 86:54 + 27:42 3285
28. Krejčová Vlasta SKV9453 C TJ Slovan Karlovy Vary 87:26 + 28:14 3233
29. Broumová Kateřina SKV TJ Slovan Karlovy Vary 88:46 + 29:34
30. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 92:29 + 33:17
31. Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 95:00 + 35:48 2670
32. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 101:39 + 42:27 2177
33. Van Breedam Vanessa 1320002 132 TROL Belgium vzw 137:03 + 77:51
Rozentale Eva 1780016 178 ZVOC DISK
Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava DNS 0
Hrabánková Zuzana PGP9950 C SK Praga DNS 0
Klinkerová Magdaléna ROZ9950 C OK Roztoky DNS 0

D21C 4.07 km, 170 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kotrčová Lenka PDY9350 C Běhej Poděbrady 78:43
2. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 89:05 + 10:22
3. Ščehovičová Zuzana 980002 098 PRAHA Gajdoš 93:13 + 14:30
4. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 112:28 + 33:45
5. Plone Evija 880001 088 Alnis OK 119:57 + 41:14
Pavlíčková Kristýna MOV SKOB Ostrava DISK
Haller Sonja 12A8850 Naturfreunde Wien DNS

D35A 4.54 km, 205 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Masevičiute Kristina 330001 033 Fortuna OK 55:27
2. Novokovich Maria 610002 061 SRD SK 57:19 + 1:52
3. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 61:46 + 6:19
4. Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady 61:56 + 6:29
5. Tschischkale Kati 500001 050 Potsdam 69:21 + 13:54
6. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 69:56 + 14:29
7. Hynková Jana ONO8650 C SKOB Ostrov 70:46 + 15:19
8. Zhyltsova Tetiana 1680002 168 Azymut(Ukraine) 71:09 + 15:42
9. Holasová Šárka AOP7853 C Orientační Běh Opava 73:48 + 18:21
10. Martin Maria Jose 390003 039 Malarruta 80:28 + 25:01
11. Viqueira Andrea 390002 039 Malarruta 81:12 + 25:45
12. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 82:48 + 27:21
13. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 83:49 + 28:22
14. Herold Katrin 1050001 105 TSC Strausberg 115:34 + 60:07
Frenzel Friederike 2590001 259 OK Mark Brandenburg DISK
Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DNS

D35B 3.95 km, 175 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pestininke Vaiva 1460017 146 OSK Sakas 55:05
2. Janíková Marie ZBM7852 C SK Brno Žabovřesky 56:47 + 1:42
3. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 58:38 + 3:33
4. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 60:46 + 5:41
5. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 61:19 + 6:14
6. Daruk Agnieszka 246 OK Sport Warszawa 62:46 + 7:41
7. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 65:55 + 10:50
8. Šperlová Zuzana 10001 001 TJ Radon Vysoká Pec 82:12 + 27:07
9. Dargacz Anna 1240002 124 WKS Wawel 118:16 + 63:11
Palmer Sandra 2050002 205 Ermassets club de muntanya DISK
Láčíková Sabina 250 OK Láčíková DISK
Mureniene Agne 1410005 141 Medeina OK DNS

D40A 4.40 km, 195 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lervaag Pernille 310004 031 Velledalen IL 53:18
2. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 53:51 + 0:33
3. Rücklová Alena VCB8150 C OB České Budějovice 56:20 + 3:02
4. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 57:49 + 4:31
5. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 58:21 + 5:03
6. Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 60:15 + 6:57
7. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 62:29 + 9:11
8. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 66:07 + 12:49
9. Popp Bobach Helle 430005 043 Aalborg OK 67:00 + 13:42
10. Salniene Jone 200001 020 OK Fortuna 67:20 + 14:02
11. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 70:14 + 16:56
12. Preston Julia 250001 025 SROC 71:24 + 18:06
13. Lišková Kateřina PHK8151 C OK 99 Hradec Králové 72:51 + 19:33
14. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 84:06 + 30:48
15. Wodajo Netsi 530002 053 TROL Belgium 85:23 + 32:05
16. Fredberg Hanne 230004 023 Silkeborg OK 90:56 + 37:38
17. Spathmann Natascha 340002 034 Kempische oriëntatielopers 91:04 + 37:46
McGrail Rie Stenjhoej Ba 230005 023 Silkeborg OK DISK

D40B 3.46 km, 140 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ligate Kitija 1780001 178 ZVOC 40:53
2. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 48:13 + 7:20
3. Zbroja-Nowak Justyna 790002 079 KS Hades Poznan 53:43 + 12:50
4. Zábranská Alena VCB7953 C OB České Budějovice 53:58 + 13:05
5. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 57:15 + 16:22
6. Svalbe Aiga 1400001 140 OK ALNIS 57:21 + 16:28
7. Bartáková Petra SJI8151 C OK Jihlava 61:27 + 20:34
8. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 61:54 + 21:01
9. Forstová Veronika PZR8181 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:57 + 21:04
10. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 66:29 + 25:36
11. Dobyášová Zuzana KAM8052 C OK Kamenice 72:32 + 31:39
12. Štorcová Alena KUL8350 C KOB Ústí nad Labem 73:15 + 32:22
13. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 73:17 + 32:24
14. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 73:21 + 32:28
15. Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 73:51 + 32:58
16. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 75:56 + 35:03
17. Lundsrud Bente Fosser 2230004 223 OK Moss2 79:11 + 38:18
18. Jakobsen Elisabeth Aune 2220004 222 OK MOSS 1 91:07 + 50:14
19. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 129:59 + 89:06
Lhotská Jana DVP8250 C DVP ORIENTATION DNS
Dohnalová Květa ZBM7954 C SK Brno Žabovřesky DNS

D45A 3.98 km, 190 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 43:00
2. Knaupová Ivana 84D7850 MTV Braunschweig 47:10 + 4:10
3. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 47:14 + 4:14
4. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 47:15 + 4:15
5. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 49:50 + 6:50
6. Bultrowicz Agnieszka 790003 079 KS Hades Poznan 50:51 + 7:51
7. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 50:52 + 7:52
8. Farkas Fruzsina 1980004 198 Tipo Orienteering 53:16 + 10:16
9. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 53:45 + 10:45
10. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 54:17 + 11:17
11. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 54:53 + 11:53
12. Wenderickx Nancy 480001 048 HAMOK 55:04 + 12:04
13. Antoine Christine 840002 084 ORIENTATION CAENNAISE 55:22 + 12:22
14. Balakova Andrea 1450001 145 Nyköping OK 56:46 + 13:46
15. Hugelshofer Barbara 660002 066 OLG Waldrose 58:12 + 15:12
16. Skern Marina 12A7550 Naturfreunde Wien 59:06 + 16:06
17. Kalisch Claudia 1080002 108 TSV Karlshorst 59:14 + 16:14
18. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 60:53 + 17:53
19. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 64:38 + 21:38
20. Voeste Annick 1930002 193 OLG Basel 65:13 + 22:13
21. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 67:11 + 24:11
22. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 69:54 + 26:54
23. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 70:51 + 27:51
24. Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 73:55 + 30:55
25. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 75:34 + 32:34
26. Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga 75:41 + 32:41
27. Tirlikiene Ruta 1260002 126 Karsuva 81:26 + 38:26
28. De Schepper Ellen 820008 082 SC TEAM BE 95:47 + 52:47
29. Perez Maica 510002 051 CRON 100:35 + 57:35
Van Oosterwijck Katj 2270001 227 Omega Leuven DISK
Vondráčková Markéta DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka DNS
Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov DNS
Faber Signe 230016 023 Silkeborg OK DNS
Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha DNS
Biolik Agnieszka CHC7751 C K.O.B. Choceň DNS

D45B 2.84 km, 135 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:12
2. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 44:58 + 2:46
3. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Brno Žabovřesky 45:24 + 3:12
4. Mazzarese Jana SJI7854 C OK Jihlava 46:04 + 3:52
5. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 46:36 + 4:24
6. Komárková Lenka SJH7651 C SOS Jindřichův Hradec 48:58 + 6:46
7. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 53:16 + 11:04
8. Sandvik Lene 2250005 225 Halden Skiklubb 55:19 + 13:07
9. Kulikauskiene Danute 1460007 146 OSK Sakas 55:32 + 13:20
10. Tomandlová Radka 2020002 202 HoRa 58:08 + 15:56
11. Hohl Vanessa 1090001 109 GOV - Gruppo Orientisti Va 58:52 + 16:40
12. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 61:00 + 18:48
13. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 67:34 + 25:22
14. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 67:58 + 25:46
15. Peňázová Iva 800001 080 Brno 69:47 + 27:35
16. Šťovíčková Dagmar DVP7650 C DVP ORIENTATION 70:06 + 27:54
17. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 73:10 + 30:58
18. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 74:08 + 31:56
19. Hankovcová Lenka KAM7053 C OK Kamenice 74:11 + 31:59
20. Skog Paula 2160002 216 Olarin Suunnistajat 75:21 + 33:09
21. Víšková Alena KAM7451 C OK Kamenice 75:30 + 33:18
22. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 77:16 + 35:04
23. Pokorná Kamila KAM7452 C OK Kamenice 77:47 + 35:35
24. Bergrová Petra MOV7452 C SKOB Ostrava 79:05 + 36:53
25. Václavková Petra ZBM7553 C SK Brno Žabovřesky 83:14 + 41:02
26. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 90:31 + 48:19
27. Buschek Elisabeth 12A7750 Naturfreunde Wien 108:00 + 65:48
28. Ujvari Sandra 12A7751 Naturfreunde Wien 110:38 + 68:26
29. Meizer Elisabeth 12A7752 Naturfreunde Wien 116:40 + 74:28
Machold Natalia 12A7650 Naturfreunde Wien DISK
Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš DISK
Szieberth Natasa 1750003 175 PVM DNS
Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu DNS

D50A 3.73 km, 175 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krogsgaard Heidi Hinge 230013 023 Silkeborg OK 49:32
2. Kastner Barbara 12A9950 Naturfreunde Wien 50:26 + 0:54
3. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 52:47 + 3:15
4. Skaug Anne 1620001 162 OK Pan Aarhus 53:22 + 3:50
5. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 54:35 + 5:03
6. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 54:40 + 5:08
7. Holm Rikke 1210002 121 O-Ferie 55:16 + 5:44
8. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 57:45 + 8:13
9. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 58:41 + 9:09
10. Mikkelsen Irene Klarke 1790002 179 Horsens OK 02 58:45 + 9:13
11. Verbraken Linda 20002 002 TROL 60:37 + 11:05
12. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 61:05 + 11:33
13. Andersson Annika 253 Ok Orinto 61:17 + 11:45
14. Mičíková Lada SKM7250 C KOB Směr Kroměříž 62:44 + 13:12
15. Thyssen Susanne 1210004 121 O-Ferie 62:53 + 13:21
16. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 64:25 + 14:53
17. Westin Lenka 1580002 158 Porsgrunn OL 64:48 + 15:16
18. Calvet Christine 12A7050 Naturfreunde Wien 65:06 + 15:34
19. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 65:15 + 15:43
20. Rasmussen Angélique Gronbo 1350002 135 Allerod OK 66:19 + 16:47
21. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 67:18 + 17:46
22. Pánková Martina 47S6950 TJ Rapid Bratislava 68:15 + 18:43
23. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 68:24 + 18:52
24. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 73:41 + 24:09
25. Schlittermann Silke 1360002 136 ESV Lok Schöneweide 81:05 + 31:33
26. Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň 81:10 + 31:38
27. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 82:12 + 32:40
28. Brink Maria 780002 078 Pargas IF 82:49 + 33:17
29. Bronckaers Marcia 1600002 160 KOL2 91:44 + 42:12
30. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 92:36 + 43:04
31. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 105:08 + 55:36
32. Garcia Mercedes 390006 039 Malarruta 163:35 + 114:03
Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Sharkey Deirdre 350002 035 Parawanga Orienteers DISK
De Bie Ellen 820002 082 SC TEAM BE DISK
Bonek Claudia 12A6901 Naturfreunde Wien DNS
Del Campo Cristina 1800003 180 CDB Malarruta DNS

D50B 2.79 km, 125 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bačkiene Rima 450002 045 SK S-Sportas 37:53
2. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:05 + 4:12
3. Klymeniuk Nataliia 1250003 125 OC O-Kompas 42:11 + 4:18
4. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 44:55 + 7:02
5. Gorczyca Magdalena 790004 079 KS Hades Poznan 45:40 + 7:47
6. Kettunen Pia 112 Kalevan Rasti 45:44 + 7:51
7. Nožičková Renata JJN6950 C Team Jizerky 48:02 + 10:09
8. Ferbasová Zdeňka TUV7361 C SOK TJ Turnov 52:27 + 14:34
9. Řehořová Lenka JJN7250 C Team Jizerky 54:20 + 16:27
10. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 58:07 + 20:14
11. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 58:14 + 20:21
12. Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 58:41 + 20:48
13. Pokorná Hana JJN6951 C Team Jizerky 60:11 + 22:18
14. Vojkůvková Jarmila MOV7152 C SKOB Ostrava 60:17 + 22:24
15. Yogev Dafna 740002 074 Lev Hasharon - Menashe 61:29 + 23:36
16. Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 62:30 + 24:37
17. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 72:44 + 34:51
18. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 74:56 + 37:03
19. Pretnar Irma 80002 008 Kamniški orientacijski klu 82:10 + 44:17
Dzholdashova Svitlana 1250002 125 OC O-Kompas DNS
Vidžiuniene Irena 1460014 146 OSK Sakas DNS
Buryanová Kateřina MOV7351 C SKOB Ostrava DNS
Steingruber Samdra 870003 087 CO UTOE Bellinzona DNS

D55A 3.52 km, 145 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Alexandersson Ingrid 2080001 208 Stora Tuna OK 02 37:32
2. Berger Hedi 1540012 154 Der Bergerclan 39:02 + 1:30
3. Toth Agnes 760003 076 MAFC Budapest 41:28 + 3:56
4. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 42:33 + 5:01
5. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 45:29 + 7:57
6. Andersson Susanne 280001 028 Pitea IF OK 46:35 + 9:03
7. Simonsen Sandra 1380001 138 FIF Hillerod 48:35 + 11:03
8. Rýdlová Magda JJN6850 C Team Jizerky 48:49 + 11:17
9. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 49:48 + 12:16
10. Eschlboeck Gudrun 46A6850 OL Naturfreunde Linz 52:11 + 14:39
11. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 52:48 + 15:16
12. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 53:12 + 15:40
13. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:57 + 18:25
14. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 57:43 + 20:11
15. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 59:11 + 21:39
16. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 62:45 + 25:13
17. Tiefenböck Riki 12A6751 Naturfreunde Wien 65:46 + 28:14
18. Friebe Marion 630001 063 USV Jena 68:26 + 30:54
19. Berger Gislind 1540011 154 Der Bergerclan 68:41 + 31:09
20. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 69:13 + 31:41
21. Makovicka Veronique 490002 049 CO Colmar 71:42 + 34:10
22. Teo Dóra 940003 094 Kanizsa Orienteering 87:57 + 50:25

D55B 2.63 km, 115 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 36:13
2. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 36:59 + 0:46
3. Preiksiene Laima 1410010 141 Medeina OK 37:56 + 1:43
4. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 40:09 + 3:56
5. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 40:25 + 4:12
6. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 46:27 + 10:14
7. Sirma Gerda 1550001 155 Alnis /JNSC 46:50 + 10:37
8. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 48:31 + 12:18
9. Biel-Pretting Renate 12A6750 Naturfreunde Wien 49:19 + 13:06
10. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 51:24 + 15:11
11. Sallai Sára 2170002 217 SZVSE 52:36 + 16:23
12. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 53:06 + 16:53
13. Noiman Anat 400002 040 Lev hasharon menashe 56:28 + 20:15
14. Glatz Sylvia 1720004 172 OLC Graz 58:19 + 22:06
15. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 58:28 + 22:15
16. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 68:39 + 32:26
17. Drizo Tetiana 12A6850 Naturfreunde Wien 70:33 + 34:20
18. Zeiner Elisabeth 1720002 172 OLC Graz 72:10 + 35:57
Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DNS
Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary DNS

D60 3.10 km, 155 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cejka Kati 730001 073 OLC SKOG Fribourg 48:39
2. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 52:14 + 3:35
3. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 53:48 + 5:09
4. Mose Ann-Vibeke 2120001 212 Vestjysk Orienteringsklub 60:42 + 12:03
5. Šilhavá Jana LPM5951 C OK Lokomotiva Plzeň 64:46 + 16:07
6. Smonsen Inger 230009 023 Silkeborg OK 65:49 + 17:10
7. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 66:38 + 17:59
8. Mikalauskiene Daiva 680002 068 SAULE 72:04 + 23:25
9. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 73:57 + 25:18
10. Krols Hilde 530005 053 TROL Belgium 76:24 + 27:45
11. Wiedenfeld Ute 19D0000 SSV Planeta Radebeul 85:32 + 36:53
12. Mols Greet 530004 053 TROL Belgium 86:22 + 37:43
13. Nielsen Lise 1480002 148 OK MELFAR 87:39 + 39:00
14. Eriksson Karin 150002 015 IF Marin Väst 87:56 + 39:17
15. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 91:22 + 42:43
16. Bruyninckx Miek 530007 053 TROL Belgium 178:05 + 129:26
Buhler Birgit 2360002 236 Radeburg DISK
Hlaváčová Jarka MFP6050 C Matfyz Praha DISK
Hilbert Sabine 12A6250 Naturfreunde Wien DNS
Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy DNS

D65 2.66 km, 125 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:26
2. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:22 + 2:56
3. Gvildiene Virginija 1410002 141 Medeina OK 37:37 + 3:11
4. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:12 + 4:46
5. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 39:34 + 5:08
6. Stanevičiene Ruta 720008 072 OK Labirintas 42:33 + 8:07
7. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 44:02 + 9:36
8. Olsson Christina 210001 021 SOL 44:05 + 9:39
9. Luovula Pia 1340003 134 Suosmeren Salpa 45:04 + 10:38
10. Jumppanen Helena 190002 019 Pihkaniskat 47:03 + 12:37
11. Jenővári Gabriella 22H5750 Hegyisport Szentendre Egy. 47:39 + 13:13
12. Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:13 + 14:47
13. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 50:46 + 16:20
14. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 51:02 + 16:36
15. Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové 55:06 + 20:40
16. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 60:42 + 26:16
17. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 61:37 + 27:11
18. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 61:51 + 27:25
19. Trdá Iva KPY5850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:43 + 28:17
20. Baleišiene Roma 720004 072 OK Labirintas 63:24 + 28:58
21. Vanreusel Jen 550002 055 SASOR 64:23 + 29:57
22. Lehmann Gabriela 13D.050 Kaulsdorfer OLV Berlin 66:42 + 32:16
23. Šabatková Zdeňka SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 73:53 + 39:27
24. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 87:01 + 52:35
25. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 100:38 + 66:12
26. Lhotská Radoslava DVP5654 C DVP ORIENTATION 111:36 + 77:10
27. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 133:45 + 99:19

D70 2.51 km, 105 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 46:44
2. Krasuckiene Egle 720005 072 OK Labirintas 48:16 + 1:32
3. Bobach Kirsten 430006 043 Aalborg OK 48:33 + 1:49
4. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 48:47 + 2:03
5. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 55:12 + 8:28
6. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 67:29 + 20:45
7. Blommen Paulette 170002 017 Omega 70:21 + 23:37
8. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 89:43 + 42:59
Rosen Miriam 11G4950 GB MTBO squad DNS
Reischigová Růžena SKV5353 C TJ Slovan Karlovy Vary DNS

D75 2.45 km, 75 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květoslava LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 55:17
2. Bumeliene Skaidra 720002 072 OK Labirintas 62:04 + 6:47
3. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 135:13 + 79:56
Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov DISK

D80 2.22 km, 75 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 68:10
2. Eulitz Ilse 1200001 120 OLV Weimar.e.V. 113:18 + 45:08

F3 3.10 km, 95 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lervaag Bernt Are 310005 031 Velledalen IL 35:16
2. Rokos Michal JJN0107 C Team Jizerky 41:26 + 6:10
3. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:39 + 7:23
4. Patzeltová Bea LDC6850 C KOB Děčín 42:45 + 7:29
5. Havlíček Vojtěch 1982 Neregistrovaní 43:16 + 8:00
6. Gruntová Alena KUL0653 C KOB Ústí nad Labem 43:37 + 8:21
7. Fritz Sarah 254 TSV Bernhardswald 47:51 + 12:35
8. Zimmer Jan 1560001 156 na 49:37 + 14:21
9. Houben Ellen 1170006 117 D-team 49:45 + 14:29
10. Tozser Bendeguz 180004 018 Dvakuku Orienteering 50:30 + 15:14
11. Valsgard Sindre 165 Indre Ostfold OK 52:47 + 17:31
12. Hulec Filip PCB9401 C SKP České Budějovice 54:26 + 19:10
13. Křížová Darina 10003 001 TJ Radon Vysoká Pec 54:57 + 19:41
14. Straková Káča CHA1000 OK Chrastava 55:51 + 20:35
15. Tesař Martin Neregistrovaní 56:00 + 20:44
16. Tesař Jaroslav Neregistrovaní 56:16 + 21:00
17. Trappe Kathrin 13D8650 Kaulsdorfer OLV Berlin 56:51 + 21:35
18. Halberstadt Stanislava 1020002 102 CLUB ATHLETIGUE AUBERGENVI 57:28 + 22:12
19. Tkáč Jan JJN6700 C Team Jizerky 57:37 + 22:21
20. Sklenářová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 57:58 + 22:42
21. Olsson Ingalill 1960 245 OK Orion 58:01 + 22:45
22. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 58:13 + 22:57
23. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 58:17 + 23:01
24. Brettschneider Max 13D8400 Kaulsdorfer OLV Berlin 58:20 + 23:04
25. Mc Grail William St 230008 023 Silkeborg OK 58:28 + 23:12
26. Käding Kirsten 13D6751 Kaulsdorfer OLV Berlin 60:30 + 25:14
27. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 60:49 + 25:33
28. Pommer Norbert 13D5700 Kaulsdorfer OLV Berlin 61:28 + 26:12
29. Holper Antónia 12H6850 Tipo Orienteering Club 61:30 + 26:14
30. Weibl Anissa 180007 018 Dvakuku Orienteering 61:41 + 26:25
31. Zierhut Antonín LCV7100 C TJ Lokomotiva Chomutov 62:03 + 26:47
32. Zámečníková Jitka 1970001 197 NER - Zámečníci 63:47 + 28:31
33. Uhlířová Lada LBE7451 TJ Lokomotiva Beroun 65:04 + 29:48
34. Brettschneider Gudrun 13D6050 Kaulsdorfer OLV Berlin 69:27 + 34:11
35. Šoljaková Eliška 1760001 176 Neregistrovaná 70:19 + 35:03
36. Šebková Jana 830001 083 neregistrovaní Šebková 70:53 + 35:37
37. Neumann Petra 1VD5850 SG Zittau Süd 71:25 + 36:09
38. Dalos Györgyi 110002 011 MAFC 72:54 + 37:38
39. Geier Sebastian 1540009 154 Der Bergerclan 74:16 + 39:00
40. Kofroň Ondřej LBE1200 C TJ Lokomotiva Beroun 76:53 + 41:37
41. Lahm Katja 2090001 209 CTG Koblenz 77:16 + 42:00
42. Kofroňová Edita LBE8050 C TJ Lokomotiva Beroun 78:19 + 43:03
43. Rutrle Lumír 10017 001 TJ Radon Vysoká Pec 81:23 + 46:07
44. Brettschneider M. or M. 13D8600 Kaulsdorfer OLV Berlin 84:51 + 49:35
45. Jedličková Tereza KAM7950 C OK Kamenice 85:15 + 49:59
46. Wąsiewicz Marzena 970003 097 Team 360 86:56 + 51:40
47. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 87:35 + 52:19
48. John Adam Neregistrovaní 88:09 + 52:53
49. Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 89:57 + 54:41
50. Kadlecová Gabriela BBM7651 C BETA URSUS Rosice 95:31 + 60:15
51. Kleisnerová Jana MOV SKOB Ostrava 105:43 + 70:27
52. Žežulková Jana DKP875 Oddíl OB Kotlářka 110:19 + 75:03
53. Kalkstein Galit 1890004 189 Hashron 113:21 + 78:05
Košťáková Anna Neregistrovaní DISK
Schüller Wolfgang 154 Der Bergerclan DISK
Štveraková Monika CHA7852 C OK Chrastava DISK
Skuhrovcová Helena SKV9998 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Sadilová Jana 670002 067 Neregistrovaný - Šeberov DISK
Čermák Robin 192 0 DISK
Ondrová Jana SKV9999 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
Li Livie 1440003 144 Aarhus 1900 Orientering DNS
Albrecht Vladimír KAM7800 C OK Kamenice DNS
Erlitz Jakub LCE8601 C OOB TJ Slovan Luhačovice DNS
Schramm Erwin 13D8500 Kaulsdorfer OLV Berlin DNS
Nedas Dušan KPY7701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DNS
Bohuslav Fanda LPM0900 C OK Lokomotiva Plzeň DNS
Boeck Ute 13D6750 Kaulsdorfer OLV Berlin DNS
Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň DNS
Bínová Jana KAM8650 C OK Kamenice DNS

F5 5.00 km, 170 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Seleznev Sergey 610001 061 SRD SK 47:30
2. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 51:01 + 3:31
3. Jánek Ladislav LPU OK Lokomotiva Pardubice 55:45 + 8:15
4. Weibl Zoltan 180001 018 Dvakuku Orienteering 56:27 + 8:57
5. Wąsiewicz Jerzy 097 Team 360 62:41 + 15:11
6. Bílý Petr DOK6800 C OK Doksy 62:47 + 15:17
7. Juklíček Jakub VLI8802 C Slavia Liberec orienteering 63:23 + 15:53
8. Procházka Antonín DCE5501 KOB Dobřichovice 64:47 + 17:17
9. Janeček Miroslav Neregistrovaní 65:27 + 17:57
10. Košťáková Petra DOR8151 C OK Dobříš 65:50 + 18:20
11. Kubeček Štěpán LIP7600 C SOS Mamuti z Lipovky 65:53 + 18:23
12. Mentler Balazs 180003 018 Dvakuku Orienteering 66:05 + 18:35
13. Wąsiewicz Piotr 970001 097 Team 360 67:04 + 19:34
14. Olisauskas Raimonds Berliner TSC 67:40 + 20:10
15. Ptáček Miloš SNA7001 C TJ START Náchod 68:56 + 21:26
16. Kalenská Lenka SUL7853 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 69:48 + 22:18
17. Johnová Lenka DOK7350 C OK Doksy 70:18 + 22:48
18. Juklíčková Zuzana VLI8750 C Slavia Liberec orienteering 71:18 + 23:48
19. Gorozdi Mate 180008 018 Dvakuku Orienteering 73:28 + 25:58
20. Lounský Ondřej Neregistrovaní 75:00 + 27:30
21. Hromádka Miroslav Neregistrovaní 75:11 + 27:41
22. Mašek Lukáš DKP860 Oddíl OB Kotlářka 76:55 + 29:25
22. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 76:55 + 29:25
24. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 78:56 + 31:26
25. Tozser Andras 180002 018 Dvakuku Orienteering 80:31 + 33:01
26. Tučková Sabina NER Neregistrovaní 81:12 + 33:42
27. Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 82:31 + 35:01
28. Sýkorová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 83:51 + 36:21
29. Neumann Johanna 31D0550 SV Lengefeld 84:14 + 36:44
30. Votava David 470001 047 DSVJ 84:39 + 37:09
31. Randík Jan SOB8703 C SOBSA 84:45 + 37:15
32. Stanojkovičová Ljuba STB TJ Stadion Nový Bor 85:25 + 37:55
33. Košťák Vojtěch DOR8003 C OK Dobříš 88:10 + 40:40
34. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 90:10 + 42:40
35. Votavová Světla 470002 047 DSVJ 90:39 + 43:09
36. Špičáková Marie Neregistrovaní 92:32 + 45:02
37. Kalenský Tomáš SUL0600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 96:27 + 48:57
38. Bridge Jack 1220004 122 Royal Air Force Orienteeri 96:45 + 49:15
39. Jánková Vendula LPU OK Lokomotiva Pardubice 100:01 + 52:31
40. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 100:48 + 53:18
41. Horská Šárka Neregistrovaní 108:24 + 60:54
42. Synek Jiří 251 Rohozec Amix Team 109:29 + 61:59
43. Herter Laszlo 1953 Neregistrovaní 109:49 + 62:19
44. Schejbalová Karina SCP8050 C OK Sparta Praha 115:54 + 68:24
45. Glöckner Michal Neregistrovaní 120:42 + 73:12
46. Beaty Andrew 1220002 122 Royal Air Force Orienteeri 123:17 + 75:47
47. Schejbalová Kristina 1740001 174 Bez klubu 127:40 + 80:10
48. Cluderay Benjamin 1220003 122 Royal Air Force Orienteeri 147:59 + 100:29
Pataki Gabor 204 PVS DISK
Šebelková Štěpánka VLI7851 C Slavia Liberec orienteering DISK
Edwards Malcolm Neregistrovaní DISK
Neumann Rasmus 31D0800 SV Lengefeld DISK
Vach Petr 2350001 235 HAŠMAR DNS
Füßling 500002 050 Potsdam DNS
Vladimír Schejbal 1740002 174 Bez klubu DNS
Svedjenäs Sophie 1100005 110 OK Skogshjortarna DNS

H10 2.28 km, 90 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 16:15
2. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 19:20 + 3:05
3. Liška Albert PHK1313 C OK 99 Hradec Králové 19:23 + 3:08
4. Rollier Alexei PHK1502 C OK 99 Hradec Králové 20:42 + 4:27
5. Alex Johansson 1450002 145 Nyköping OK 21:25 + 5:10
6. Prošek Filip SJI1401 C OK Jihlava 24:18 + 8:03
7. Szieberth Kende 1750002 175 PVM 24:47 + 8:32
8. Stehlík Filip LPM1400 C OK Lokomotiva Plzeň 27:15 + 11:00
9. Hrouza Jan KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 27:47 + 11:32
10. Rathje Erik 2130004 213 TGM Budenheim 33:43 + 17:28
11. Salna Matas 200002 020 OK Fortuna 37:22 + 21:07
12. Popp Bobach Sander 430004 043 Aalborg OK 39:46 + 23:31
13. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 56:22 + 40:07
Mazzarese Aiden SJI1502 C OK Jihlava DNS
Drbohlav Marek TUR1409 C OOB TJ Turnov DNS

H12A 3.39 km, 120 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 B Slavia Liberec orienteering 26:58
2. Hikl Martin ZBM1104 B SK Brno Žabovřesky 28:17 + 1:19
3. Lamač Vítek BOR1100 B OK Jiskra Nový Bor 29:34 + 2:36
4. Minařík František VCB1103 B OB České Budějovice 29:38 + 2:40
5. Beneš Maxmilián VLI1100 B Slavia Liberec orienteering 33:59 + 7:01
6. Kopáč František ZBM1104 B SK Brno Žabovřesky 34:05 + 7:07
7. Běloušek Matěj CTB1202 B SK OB Chotěboř 36:19 + 9:21
8. Zápotocký Tomáš SLA1200 B SKOB Slaný 38:25 + 11:27
9. Forst Matouš PZR1100 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:26 + 11:28
10. Lánský Šimon JJN1105 B Team Jizerky 39:29 + 12:31
11. Oliver Johansson 1450003 145 Nyköping OK 41:07 + 14:09
12. Dzvinko Zintis 1780007 178 ZVOC 42:48 + 15:50
13. Tatarnikov Ivan PHK1106 B OK 99 Hradec Králové 44:24 + 17:26
14. Töpfer Gustav 1420002 142 USVJena 61:12 + 34:14
Junek Kryštof DKP1212 C Oddíl OB Kotlářka DISK

H12B 2.48 km, 120 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rokkjaer Emil 023 Silkeborg OK 22:06
2. Arnošt Daniel SAD1200 C Sportovní akademie Dobříš 27:18 + 5:12
3. Liška Viktor PHK1111 C OK 99 Hradec Králové 28:11 + 6:05
4. Lervaag Mikkel 310002 031 Velledalen IL 29:26 + 7:20
5. Kvapil Jan Nepomuk KUL1100 C KOB Ústí nad Labem 29:29 + 7:23
6. McGrail Lucas Stenhoej B 230007 023 Silkeborg OK 32:26 + 10:20
7. Štolba Filip JJN1206 C Team Jizerky 32:37 + 10:31
8. Jirák Tomáš JJN1205 C Team Jizerky 35:17 + 13:11
9. Lankaš Antonín CHA1200 C OK Chrastava 36:06 + 14:00
10. Šiler Štěpán PDY1101 C Běhej Poděbrady 37:08 + 15:02
11. Basetlík Petr 10009 001 TJ Radon Vysoká Pec 39:18 + 17:12
12. Štolba Marek JJN1207 C Team Jizerky 40:26 + 18:20
13. Drizo Nikolai 12A1200 Naturfreunde Wien 42:28 + 20:22
14. Rutrle Michal 10018 001 TJ Radon Vysoká Pec 48:14 + 26:08
15. Sankot Jakub KAM1207 C OK Kamenice 49:35 + 27:29
16. Hohl Étienne 1090003 109 GOV - Gruppo Orientisti Va 50:42 + 28:36
17. Fedorov Mikhail BOR OK Jiskra Nový Bor 54:44 + 32:38
18. Čepička Antonín LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň 59:14 + 37:08
19. Eisner Matias PVP1200 C VSK Přírodní vědy Praha 60:13 + 38:07
20. Popp Bobach Mikkel 430003 043 Aalborg OK 64:29 + 42:23
Loučka Tomáš KUL1101 C KOB Ústí nad Labem DISK

H14A 3.98 km, 140 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Anděl Robin VPM0901 B KOS Slavia Plzeň 33:36
2. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 33:56 + 0:20
3. Toman Matěj ZBM0919 B SK Brno Žabovřesky 34:32 + 0:56
4. Junek Šimon DKP1011 B Oddíl OB Kotlářka 36:01 + 2:25
5. Holas Štěpán AOP0900 A Orientační Běh Opava 36:49 + 3:13
6. Viktor Jánosi 2000002 200 Pécsi Vörös Meteor Sportkö 37:32 + 3:56
7. Nielsen Eskild Stig 260002 026 Horsens OK 40:01 + 6:25
8. Murenas Aleksas 1410006 141 Medeina OK 41:01 + 7:25
9. Kukhar Illia 1290004 129 OC Korostyshiv 43:52 + 10:16
10. Jonas Botond 640007 064 Egri Spartacus SE 46:53 + 13:17
11. Míka Ondřej VCB1003 B OB České Budějovice 47:24 + 13:48
12. Minařík Josef VCB0903 B OB České Budějovice 48:24 + 14:48
13. Urbanek Lauri 12A0900 Naturfreunde Wien 50:20 + 16:44
14. Rejšek Čeněk KAM1002 B OK Kamenice 63:00 + 29:24
15. Stacke Jan LCE1001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:56 + 30:20
Juhkam Karl-Mattias 252 OK KOBRAS DNS

H14B 3.10 km, 110 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šicha Matěj ZBM1002 C SK Brno Žabovřesky 28:29
2. Florian Radek ZBM0905 B SK Brno Žabovřesky 28:45 + 0:16
3. Lervaag Tobias 310003 031 Velledalen IL 32:23 + 3:54
4. Cichra Patrik TAP0903 B KOB Tretra Praha 33:13 + 4:44
5. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 33:47 + 5:18
6. Kofroň Jan LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun 35:37 + 7:08
7. Hrádek Vojtěch ROU1000 B SKOB Roudnice nad Labem 35:43 + 7:14
8. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 36:16 + 7:47
9. Václavek Petr ZBM0916 B SK Brno Žabovřesky 37:04 + 8:35
10. Kyncl Ondřej ZBM1003 B SK Brno Žabovřesky 37:07 + 8:38
11. Šťovíček Jan DKP1012 C Oddíl OB Kotlářka 38:51 + 10:22
12. Molnar Zsombor 1980005 198 Tipo Orienteering 41:08 + 12:39
13. Tkáč Jakub JJN1001 C Team Jizerky 42:44 + 14:15
14. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 42:50 + 14:21
15. Milašauskas Kristijonas 1460019 146 OSK Sakas 48:49 + 20:20
16. Berger Tomáš MOV1002 B SKOB Ostrava 49:46 + 21:17
17. Šuma Marek KUL0903 C KOB Ústí nad Labem 51:29 + 23:00
18. Rotsch Jakub KUL0902 C KOB Ústí nad Labem 55:17 + 26:48
19. Lhotský Marek DVP1002 C DVP ORIENTATION 56:02 + 27:33
20. Pocevičius Matas 1460004 146 OSK Sakas 56:04 + 27:35
Mikkelsen Jonas Klarke 1790004 179 Horsens OK 02 DISK

H16A 5.84 km, 235 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábský Ctibor VLI0700 A Slavia Liberec orienteering 44:08
2. Fenger-Gron Asbjorn Faber 230017 023 Silkeborg OK 50:37 + 6:29
3. Zápotocký Jiří PGP0808 A SK Praga 52:56 + 8:48
4. Teringl Vojtěch VCB0702 A OB České Budějovice 53:01 + 8:53
5. Donda Jakub ONO0700 B SKOB Ostrov 54:09 + 10:01
6. Sedláček Patrik DKP0816 A Oddíl OB Kotlářka 54:22 + 10:14
7. Vlček Tomáš VIC0713 A OB Vizovice 55:02 + 10:54
8. Yogev Shahar 740005 074 Lev Hasharon - Menashe 55:36 + 11:28
9. Rokkjar Mattias 230011 023 Silkeborg OK 56:04 + 11:56
10. Kalkstein Yuval 1890002 189 Hashron 57:06 + 12:58
11. Finstrle Filip ZBM0702 B SK Brno Žabovřesky 57:37 + 13:29
12. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 57:51 + 13:43
13. Hlavatý Jan LPU0713 B OK Lokomotiva Pardubice 58:19 + 14:11
14. Praulinš Ralfs 1550004 155 Alnis /JNSC 59:21 + 15:13
15. Fredberg Emil 230002 023 Silkeborg OK 59:47 + 15:39
16. Stacke Václav LCE0703 B OOB TJ Slovan Luhačovice 60:23 + 16:15
17. Junek Matouš DKP0817 B Oddíl OB Kotlářka 61:49 + 17:41
18. Karklinš Raitis 1550007 155 Alnis /JNSC 62:17 + 18:09
19. Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 71:02 + 26:54
20. Veljačik Jonáš DKP0818 B Oddíl OB Kotlářka 71:27 + 27:19
21. Voeste Noël 1930001 193 OLG Basel 73:17 + 29:09
22. Piller-David Marcell 640006 064 Egri Spartacus SE 74:15 + 30:07
23. Bomio-Pacciorini Aris 870004 087 CO UTOE Bellinzona 92:27 + 48:19
24. Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 104:03 + 59:55
Juhkam Markus 252 OK KOBRAS DNS
Hyxa Jan VLI0702 A Slavia Liberec orienteering DNS
Šebelka Matěj VLI0805 A Slavia Liberec orienteering DNS
Heczko Erik VLI0804 A Slavia Liberec orienteering DNS
Rathje Felix 2130002 213 TGM Budenheim DNS

H16B 3.69 km, 155 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:19
2. Šnytr Václav JJN0805 C Team Jizerky 39:53 + 4:34
3. Molnar Agoston 1980006 198 Tipo Orienteering 41:44 + 6:25
4. Lidaka Ralfs 1780005 178 ZVOC 43:38 + 8:19
5. Kevins Svalbe 1400002 140 OK ALNIS 46:10 + 10:51
6. Cabalka Antonín KUL0800 C KOB Ústí nad Labem 51:56 + 16:37
7. Sote Edurds Eriks 1780011 178 ZVOC 52:20 + 17:01
8. Fuchs Samuel KUL0704 C KOB Ústí nad Labem 55:53 + 20:34
9. Háma Jan KUL0805 C KOB Ústí nad Labem 75:10 + 39:51
Ryšánek Vojtěch KUL0701 C KOB Ústí nad Labem DNS

H18A 6.38 km, 275 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Elleder David TAP0615 A KOB Tretra Praha 49:01
2. Murenas Kasparas 1410007 141 Medeina OK 49:51 + 0:50
3. Nielsen Erik Gronborg 1350003 135 Allerod OK 51:00 + 1:59
4. De Clercq Rune 820010 082 SC TEAM BE 51:20 + 2:19
5. Stehlík Jakub ZTC0700 A Západočeské sportovní centrum OB 53:10 + 4:09
6. Mairich Filip JJN0600 A Team Jizerky 54:26 + 5:25
7. Meduna Filip ONO0603 A SKOB Ostrov 54:31 + 5:30
8. Plonis Gustavs 880003 088 Alnis OK 56:51 + 7:50
9. Habán Oliver JJN0602 A Team Jizerky 57:43 + 8:42
10. De Smul Mats 820006 082 SC TEAM BE 57:55 + 8:54
11. Eshel Sahar 1880001 188 ISR OC Emek Hefer 58:18 + 9:17
12. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 59:42 + 10:41
13. Vang Bobach Christoff 430008 043 Aalborg OK 60:49 + 11:48
14. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 61:33 + 12:32
15. Levinson Jonathan 1030001 103 Galilee OC 62:06 + 13:05
16. Radajewski Owen 350003 035 Parawanga Orienteers 62:53 + 13:52
17. Nemšovský Filip VSP0500 A USK Praha 65:34 + 16:33
18. Kuchař Ondřej TAP0609 A KOB Tretra Praha 66:32 + 17:31
19. Flos Tomáš LPU0633 B OK Lokomotiva Pardubice 66:50 + 17:49
20. Zurynek Jan TJN0605 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:23 + 19:22
21. Myslík Vojtěch ONO0602 B SKOB Ostrov 72:26 + 23:25
22. Sandvik Sverre 2250003 225 Halden Skiklubb 73:02 + 24:01
23. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 73:34 + 24:33
24. Rozenbergs Matiss Ričards 1550010 155 Alnis /JNSC 75:52 + 26:51
25. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 76:01 + 27:00
26. Kándl Matěj PGP0508 B SK Praga 77:34 + 28:33
27. Ziberts Ričards 1550006 155 Alnis /JNSC 80:51 + 31:50
28. Nešpor Jiří TTR0502 B OOB Třebíč 85:40 + 36:39
29. shechory allon 2310002 231 hevel modiin israel 105:20 + 56:19
30. Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 122:49 + 73:48
Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha DISK
Štrait Vilém VSP0701 A USK Praha DNS
Koliáš Štěpán PGP0610 A SK Praga DNS
Veres Dávid 1690001 169 Tabáni Spartacus DNS
Dolejší Jan DOK0602 A OK Doksy DNS

H18B 4.44 km, 200 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Matěj KUL0601 C KOB Ústí nad Labem 47:47
2. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:58 + 7:11
3. Jareš Ondřej KUL0600 B KOB Ústí nad Labem 56:42 + 8:55
4. Balej Martin KUL0603 C KOB Ústí nad Labem 57:43 + 9:56
5. Barzdžius Rokas 1460009 146 OSK Sakas 60:23 + 12:36
6. Janků Štěpán SJC0501 C Sportcentrum Jičín 62:50 + 15:03
7. Molnar Vince 1980003 198 Tipo Orienteering 71:09 + 23:22
8. Valnoha David ZBM0514 C SK Brno Žabovřesky 73:06 + 25:19
Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Rosice DNS

H20A 7.05 km, 305 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7142

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tkáč Matěj JJN0401 R Team Jizerky 56:55 7344
2. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 58:02 + 1:07 7112
3. Nielsen Hans Gronborg 1350004 135 Allerod OK 58:46 + 1:51
4. Mella Oskar 1770001 177 Oppsal Orientering 60:27 + 3:32
5. Buschek Anton 12A0400 Naturfreunde Wien 60:35 + 3:40
6. Waldhauser Štěpán TUR0409 A OOB TJ Turnov 60:47 + 3:52 6690
7. Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 63:48 + 6:53 6245
8. Woolford Sam 690001 069 Bush n Beach OC 68:52 + 11:57
9. Sandvik Sigurd 2250002 225 Halden Skiklubb 69:51 + 12:56
10. Dragoev Tervel 242 Variant 5 Targovishte 72:02 + 15:07
11. Tatarnikov Michal PHK0405 C OK 99 Hradec Králové 74:59 + 18:04 4867
12. Conway Adam 2380001 238 Sheffield University Orien 75:59 + 19:04
13. Dragoev Ivaylo 242 Variant 5 Targovishte 77:52 + 20:57
14. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 97:43 + 40:48 2212
15. Yogev Maayan 740004 074 Lev Hasharon - Menashe 99:05 + 42:10
16. Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga 102:07 + 45:12 1687
Kubeček Josef SNA0402 B TJ START Náchod DISK 0
Pokorný Jan JJN0400 A Team Jizerky DNS 0
Kabát Martin PGP0408 A SK Praga DNS 0
Čtrnáct František PGP0401 A SK Praga DNS 0

H21E 10.02 km, 370 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 9139

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence