Startovka závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
21.04.2018
Místo konání:
Slaný - letní kino
Pořadatel:
SLA - SKOB Slaný
Mapa:
Slaný - Háje
Ředitel závodu:
Zemková Helena - R3
Hlavní rozhodčí:
Hrdličková Ludmila - R2
Stavitel tratí:
Hanák Jan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Protest nebyl podán. Byl ošetřen jeden drobný úraz.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
D10L
1.51 km, 40 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2129209 Votruba Hana TAP0855 C KOB Tretra Praha 11:05:00
2090852 Geffertová Marta FSP1054 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:06:00
515154 Vítová Marianne SPC1150 C SPORTICUS team 11:07:00
2111602 Magazu Sophia DOR1152 C OK Dobříš 11:08:00
425546 Kunstová Anežka SLA1050 C SKOB Slaný 11:09:00
2081382 Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 11:10:00
7200315 Vondrová Eliška FSP0850 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:11:00
51628 Štěpánková Emma TAP0953 C KOB Tretra Praha 11:12:00
49639 Nedbalová Magdalena MFP1053 C Matfyz Praha 11:13:00
995793 Svobodová Nela SLA1051 C SKOB Slaný 11:14:00
405999 Blahutová Lucie MFP0950 C Matfyz Praha 11:15:00
2096218 Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 11:16:00
2080988 Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB Tretra Praha 11:17:00
2129203 Krátká Linda ROU0877 SKOB Roudnice nad Labem 11:18:00
2099494 Dlouhá Julie PGP1051 C SK Praga 11:19:00
2109680 Hrstková Eliška SLA1053 C SKOB Slaný 11:20:00
2080980 Hlaváčková Lucie TAP1050 C KOB Tretra Praha 11:21:00
515409 Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 11:22:00
2119205 Oliveriusová Anna BZP0850 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:23:00
D10
1.25 km, 30 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2060265 Kindlová Anežka RIC0850 C OB Říčany 11:43:00
2075611 Hejsková Magdalena KAM0850 C OK Kamenice 11:44:00
2113070 Bulířová Žofie TAP0850 C KOB Tretra Praha 11:45:00
416325 Šimková Anežka LME0950 C SK Los Mělník 11:46:00
7779755 Šimůnková Michaela TAP0851 C KOB Tretra Praha 11:47:00
2127897 Zemanová Eliška DKP0862 C Oddíl OB Kotlářka 11:48:00
682083 Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:49:00
682648 Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 11:50:00
886251 Nováková Pavlína DKP0860 C Oddíl OB Kotlářka 11:51:00
2050490 Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 11:52:00
515458 Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 11:53:00
2067959 Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 11:54:00
2058512 Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 11:55:00
2090864 Matyšková Kristýna PLU1050 C TJ SOKOL Plumlov 11:56:00
2092422 Hladíková Julie DKP0857 C Oddíl OB Kotlářka 11:57:00
53537 Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 11:58:00
7205024 Petriláková Amálie DOR0953 C OK Dobříš 11:59:00
D12
1.33 km, 34 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52256 Ludvíková Natálie KNC0751 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:03:00
2099495 Chramostová Julie KAM0652 B OK Kamenice 11:04:00
2127896 Krejčová Hana ROU0653 C SKOB Roudnice nad Labem 11:05:00
2104705 Magazu Annabelle DOR0657 C OK Dobříš 11:06:00
682675 Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 11:07:00
410721 Pražanová Veronika DKL0751 C KOB Kladno 11:08:00
438604 Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:09:00
2111742 Bestová Tereza 2UZ0650 Bestici 11:10:00
2073696 Polívková Beáta RIC0652 C OB Říčany 11:11:00
2103252 Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 11:12:00
2060247 Černá Anežka KPY0650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:13:00
2108884 Bublíková Klára TAP0752 C KOB Tretra Praha 11:14:00
2090846 Geffertová Agáta FSP0753 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:15:00
339547 Machová Karolína VSP0652 C USK Praha 11:16:00
1413720 Škáchová Zuzana DKP0656 C Oddíl OB Kotlářka 11:17:00
218784 Pangracová Anna MFP0650 C Matfyz Praha 11:18:00
2129182 Dostálová Lejla DLP0650 C OOB TJ Dukla Praha 11:19:00
434803 Škáchová Viktorie DKP0655 B Oddíl OB Kotlářka 11:20:00
2096266 Priehodová Nela PGP0655 B SK Praga 11:21:00
2801009 Vejražková Anna KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:22:00
2044895 Bambousková Julie DOR0650 B OK Dobříš 11:23:00
2049632 Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 11:24:00
7208207 Měšťanová Tereza TAP0653 B KOB Tretra Praha 11:25:00
7202578 Lošťáková Sára LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:26:00
2080957 Housková Barbora DOR0655 B OK Dobříš 11:27:00
2085659 Redlová Barbora SLA0650 B SKOB Slaný 11:28:00
9201629 Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 11:29:00
2084937 Kudrnáčová Marta KAM0754 C OK Kamenice 11:30:00
2069056 Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 11:31:00
9102086 Rážová Dorota PGP0653 C SK Praga 11:32:00
D14
1.43 km, 40 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2075612 Štěpánková Julie KAM0458 C OK Kamenice 11:03:00
51400 Ludvíková Alice KNC0555 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:04:00
2112752 Ripplová Emma DKP0460 C Oddíl OB Kotlářka 11:05:00
2126350 Rosendorfová Hana TAP0551 C KOB Tretra Praha 11:06:00
2075615 Trešlová Veronika KAM0457 C OK Kamenice 11:07:00
2060260 Kotenová Barbora RIC0452 C OB Říčany 11:08:00
2113496 Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 11:09:00
2079493 Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 11:10:00
428269 Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 11:11:00
2127886 Krejčová Lucie ROU0453 B SKOB Roudnice nad Labem 11:12:00
2079497 Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 11:13:00
2088701 Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 11:14:00
2019212 Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 11:15:00
2075621 Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 11:16:00
2021830 Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 11:17:00
2113491 Nováková Nina KAM0554 B OK Kamenice 11:18:00
8666 Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:19:00
443070 De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 11:20:00
2103294 Čapková Lucie KAM0459 B OK Kamenice 11:21:00
2067999 Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 11:22:00
1470170 Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:23:00
53611 Blahutová Martina MFP0550 B Matfyz Praha 11:24:00
D16
1.72 km, 56 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2125333 Chrzová Eliška PGP0353 C SK Praga 11:52:00
51383 Bujná Natalie KAS0351 C KOB Kamenický Šenov 11:53:00
2088703 Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 11:54:00
2050483 Baštová Julie DOR0353 C OK Dobříš 11:55:00
2087652 Štěpánková Ema KAM0255 C OK Kamenice 11:56:00
2045303 Jirasová Anežka DOR0350 C OK Dobříš 11:57:00
2126358 Rousová Lucie DKL0251 C KOB Kladno 11:58:00
515464 Novotná Marie PGP0354 C SK Praga 11:59:00
51384 Kurendová Karolína KAS0251 KOB Kamenický Šenov 12:00:00
336741 Mišková Katka DKL0252 C KOB Kladno 12:01:00
2092423 Chalupová Aneta ROZ0250 C OK Roztoky 12:02:00
2079492 Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 12:03:00
446355 Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 12:04:00
442850 Chaloupková Hana KAM0252 B OK Kamenice 12:05:00
2099498 Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 12:06:00
1418759 Popová Jana TAP0252 B KOB Tretra Praha 12:07:00
2103705 Smutná Anna Marie DKP0359 B Oddíl OB Kotlářka 12:08:00
2067977 Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 12:09:00
2084936 Mojžíšková Klára KAM0356 B OK Kamenice 12:10:00
1418760 Popová Veronika TAP0253 B KOB Tretra Praha 12:11:00
2084949 Mojžíšková Lucie KAM0253 B OK Kamenice 12:12:00
897371 Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 12:13:00
7205018 Petriláková Anežka DOR0251 B OK Dobříš 12:14:00
1418751 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B SK Praga 12:15:00
7202886 Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:16:00
8654912 Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 12:17:00
2045307 Nentvichová Julie DOR0351 A OK Dobříš 12:18:00
7200326 Sanna Karin DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka 12:19:00
D18
1.49 km, 48 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2035151 Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 11:13:00
515197 Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 11:14:00
2102772 Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 11:15:00
49640 Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 11:16:00
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:17:00
428223 Pelikánová Máša MFP0050 B Matfyz Praha 11:18:00
2042535 Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 11:19:00
7207774 Doubková Emma PGP0154 B SK Praga 11:20:00
428243 Šimšová Barbora MFP0150 B Matfyz Praha 11:21:00
232535 Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 11:22:00
8653088 Blahová Pavla DKP0155 A Oddíl OB Kotlářka 11:23:00
8100401 Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 11:24:00
D20
1.49 km, 48 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232895 Čiháková Barbora KNC9950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:30:00
7209350 Zimmerová Kateřina KAM9850 B OK Kamenice 11:31:00
2045314 Nentvichová Klára DOR9950 B OK Dobříš 11:32:00
7202873 Kopecká Eliška KNC9850 B Sokol Kostelec n. Č. l. 11:33:00
1600872 Sheshikova Anastasia KAM9853 B OK Kamenice 11:34:00
2094474 Klikarová Ivana DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka 11:35:00
8181015 Voltrová Alena ROZ9951 A OK Roztoky 11:36:00
303919 Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 11:37:00
D21K
1.80 km, 62 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9332 Voborská Jana PGP8454 C SK Praga 11:00:00
2080987 Šubrtová Věra TAP8150 C KOB Tretra Praha 11:01:00
301662 Šlajchrtová Terezka JES8651 C OK Rakovník 11:02:00
2053563 Skobová Tereza VIP7855 C SK VIPrahlo 11:03:00
D21L
1.97 km, 60 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8113 Pavlíková Jitka LIT8352 C KOB Litvínov 11:25:00
2053578 Hanzlíčková Martina EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha 11:26:00
52106 Marečková Edita PGP8853 C SK Praga 11:27:00
981824 Kalošová TerKa TJP8950 C TJ Sokol Troja 11:28:00
428267 Pokorná Marcela ROU9151 SKOB Roudnice nad Labem 11:29:00
7207787 Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 11:30:00
232062 Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 11:31:00
515453 Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 11:32:00
2124747 Malíková Stanislava EKP8950 C VŠTJ Ekonom Praha 11:33:00
2099482 Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 11:34:00
2087687 Trčková Helena EKP8756 C VŠTJ Ekonom Praha 11:35:00
49875 Palasová Tereza DKP9151 C Oddíl OB Kotlářka 11:36:00
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 11:37:00
8482121 Drobníková Markéta SJC8450 C Sportcentrum Jičín 11:38:00
2106734 Gottvaldová Denisa DKL8550 C KOB Kladno 11:39:00
2088730 Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:40:00
8629752 Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 11:41:00
889669 Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:42:00
682683 Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 11:43:00
7210815 Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:44:00
7260005 Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 11:45:00
682355 Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 11:46:00
2045231 Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 11:47:00
7945000 Dlouhá Hana DKP9450 C Oddíl OB Kotlářka 11:48:00
7200338 Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 11:49:00
51594 Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 11:50:00
8654900 Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 11:51:00
2800345 Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 11:52:00
2067234 Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 11:53:00
49844 Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 11:54:00
7875600 Pospíšilová Marie DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka 11:55:00
7210812 Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 11:56:00
52295 Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 11:57:00
1407423 Slavíková Silvie PGP9751 E SK Praga 11:58:00
515001 Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 11:59:00
7003042 Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 12:00:00
8271093 Aschermannová Petra KAM9354 R OK Kamenice 12:01:00
8350120 Janovská Kateřina PGP9850 R SK Praga 12:02:00
2075697 Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 12:03:00
D35
1.80 km, 62 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7205568 Procházková Jana DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka 11:47:00
2800224 Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 11:48:00
2056283 Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 11:49:00
307344 Paulíny Monika TAP8151 C KOB Tretra Praha 11:50:00
8631577 Berglová Lucie TJP8250 C TJ Sokol Troja 11:51:00
2092421 Hladíková Zuzana DKP7852 C Oddíl OB Kotlářka 11:52:00
1418756 Popová Veronika TAP7450 C KOB Tretra Praha 11:53:00
2085603 Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 11:54:00
2045245 Šimková Markéta LME7755 C SK Los Mělník 11:55:00
2800344 Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 11:56:00
2099485 Dobiášová Hana ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem 11:57:00
888635 Geislerová Dita DKL7550 C KOB Kladno 11:58:00
237528 Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 11:59:00
2051485 Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 12:00:00
2067949 Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 12:01:00
52139 Králová Michaela MFP7959 C Matfyz Praha 12:02:00
2073688 Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 12:03:00
2113471 Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:04:00
224867 Ludvíková Katarina KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. 12:05:00
2083411 Jirkovská Kateřina 6KC7550 Neregistrovaný 12:06:00
7921 Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 12:07:00
51928 Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 12:08:00
51708 Kopecká Magdaléna KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:09:00
2092419 Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 12:10:00
2081363 Hlaváčková Klára 6MC7750 Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 12:11:00
1886930 Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:12:00
2081373 Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 12:13:00
2115739 Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 12:14:00
438635 Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 12:15:00
D45
1.72 km, 56 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
442851 Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 11:20:00
428220 Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 11:21:00
897353 Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 11:22:00
51984 Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 11:23:00
2800302 Vítková Marie DKL7054 C KOB Kladno 11:24:00
7201197 Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 11:25:00
52265 Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:26:00
2113485 Hadačová Pavla SOB7152 C SOBSA 11:27:00
301423 Jandová Hana LCV7150 C TJ Lokomotiva Chomutov 11:28:00
515168 Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 11:29:00
2045313 Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 11:30:00
2099515 Smolková Romana TAP6951 C KOB Tretra Praha 11:31:00
7300179 Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 11:32:00
7204522 Mědílková Iva SPC7160 C SPORTICUS team 11:33:00
8668 Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:34:00
2083418 Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 11:35:00
1470164 Tichá Dagmar DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka 11:36:00
7207855 Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:37:00
49647 Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 11:38:00
2073694 Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 11:39:00
206351 Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 11:40:00
682680 Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 11:41:00
2080907 Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní 11:42:00
232646 Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 11:43:00
2060437 Surkova Nadežda DKL7153 C KOB Kladno 11:44:00
7201760 Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 11:45:00
2079501 Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 11:46:00
2102798 Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 11:47:00
51275 Slavíková Kateřina PGP6650 C SK Praga 11:48:00
2081352 Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 11:49:00
53017 Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 11:50:00
682670 Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:51:00
416118 Landovská Ivana PGP6251 C SK Praga 11:52:00
436940 Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 11:53:00
D55
1.50 km, 44 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9201322 Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:30:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:31:00
53520 Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 11:32:00
2023962 Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:33:00
49892 Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 11:34:00
D65
1.02 km, 38 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51799 Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 11:10:00
51550 Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 11:11:00
232232 Brabcová Jindra LCV4750 C TJ Lokomotiva Chomutov 11:12:00
2111758 Mikšová Stanislava DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka 11:13:00
51698 Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 11:14:00
H10L
1.51 km, 40 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2090855 Krutský Vavřinec FSP0902 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:32:00
515003 Vít Damien SPC1300 C SPORTICUS team 11:33:00
1413896 Kuttelwascher Marek HCE0901 C TJ Hostivice 11:34:00
2129200 Bazinek Richard ROU10XX SKOB Roudnice nad Labem 11:35:00
2124767 Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 11:36:00
51554 Bašus Ondřej SCP1000 C OK Sparta Praha 11:37:00
2129197 Rejšek Čeněk KAM1002 C OK Kamenice 11:38:00
2126368 Lukavský Vít DKL1101 C KOB Kladno 11:39:00
2127889 Oliverius Filip BZP1002 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:40:00
2109682 Grisa Filip SLA0801 C SKOB Slaný 11:41:00
51841 Bergl Jonáš TJP1100 C TJ Sokol Troja 11:42:00
232725 Paulíny Jakub TAP0902 C KOB Tretra Praha 11:43:00
1413334 Pilař František CEP0900 C Čepíci 11:44:00
H10
1.30 km, 36 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2129191 Pokorný Vojtěch DLP0800 C OOB TJ Dukla Praha 11:13:00
2115685 Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 11:14:00
2113420 Priehoda Erik PGP0803 C SK Praga 11:15:00
2050495 Matys Ondřej DOR0803 C OK Dobříš 11:16:00
410727 Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 11:17:00
2129206 Bazinek Lukáš ROU08XX SKOB Roudnice nad Labem 11:18:00
2129193 Novák Adam DLP0901 C OOB TJ Dukla Praha 11:19:00
2104694 Magazu Lukas DOR0805 C OK Dobříš 11:20:00
2129194 Kantůrek Tomáš DLP0902 C OOB TJ Dukla Praha 11:21:00
7205563 Král Samuel MFP0801 C Matfyz Praha 11:22:00
2129192 Motejzík Prokop DLP0900 C OOB TJ Dukla Praha 11:23:00
2085632 Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB Tretra Praha 11:24:00
2129227 Vozábal David PGP0904 C SK Praga 11:25:00
2075699 Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 11:26:00
2121871 Komín Matyáš DKL0901 C KOB Kladno 11:27:00
1302784 Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 11:28:00
2080953 Jiras František DOR0900 C OK Dobříš 11:29:00
2102547 Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice 11:30:00
2044899 Kučera Teodor DOR0800 C OK Dobříš 11:31:00
2102793 Válek Maximilián DLP0904 C OOB TJ Dukla Praha 11:32:00
2129215 Bublík František TAP0803 C KOB Tretra Praha 11:33:00
2086451 Rybář Matěj DKP0908 C Oddíl OB Kotlářka 11:34:00
2108914 Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 11:35:00
H12
1.65 km, 52 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2084997 Hlaváček Vojtěch TAP0700 C KOB Tretra Praha 11:38:00
2085006 Čech Adam ROZ0601 C OK Roztoky 11:39:00
9201323 Kuchař Ondřej TAP0609 C KOB Tretra Praha 11:40:00
224868 Besta Radek 2UZ0800 Bestici 11:41:00
2120069 Svoboda Filip DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka 11:42:00
2103707 Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 11:43:00
2084939 Rejšek Václav KAM0700 C OK Kamenice 11:44:00
2083420 Špánek Vojtěch DKL0601 C KOB Kladno 11:45:00
420401 Volek Robin KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:46:00
2103736 Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 11:47:00
2102709 Svoboda František ROZ0700 C OK Roztoky 11:48:00
2800931 Skripnik Matouš FSP0800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:49:00
51438 Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem 11:50:00
1420233 Motyčka Filip TAP0704 C KOB Tretra Praha 11:51:00
2086452 Černý Vojtěch DKP0712 C Oddíl OB Kotlářka 11:52:00
2073695 Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 11:53:00
2129245 Beran František SLA0700 C SKOB Slaný 11:54:00
8809 Urbanec Václav JES0600 C OK Rakovník 11:55:00
2129184 Weiss Hugo DLP0701 C OOB TJ Dukla Praha 11:56:00
438614 Fortelka Jiří KNC0702 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:57:00
2092410 Klepetko Adam FSP0601 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:58:00
2060250 Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 11:59:00
8808 Šafařík Josef JES0604 C OK Rakovník 12:00:00
446360 Víteček Šimon DKP0801 C Oddíl OB Kotlářka 12:01:00
1417260 Kuttelwascher Adam HCE0601 C TJ Hostivice 12:02:00
2086454 Rippl Matouš DKP0608 C Oddíl OB Kotlářka 12:03:00
2092354 Göth Mikuláš PGP0602 C SK Praga 12:04:00
2088179 Procházka Vít DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 12:05:00
8233 Pop Jonáš TAP0600 C KOB Tretra Praha 12:06:00
2092374 Vrba Matyáš FSP0706 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:07:00
2079496 Tichý Hubert DKP0600 C Oddíl OB Kotlářka 12:08:00
2080956 Španěl Filip DOR0704 C OK Dobříš 12:09:00
2057902 Berki Lucián JES0601 C OK Rakovník 12:10:00
7300279 Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 12:11:00
2102795 Štěňha David SPC0701 C SPORTICUS team 12:12:00
2083401 Bárta Viktor ZVO0601 B OB SK Zvole 12:13:00
2075658 Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 12:14:00
2092396 Skripnik Nikola FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:15:00
2044885 Lorenc Vašek DOR0702 B OK Dobříš 12:16:00
2067945 Husák Ondřej SLA0600 B SKOB Slaný 12:17:00
2042522 Jiras Antonín DOR0701 B OK Dobříš 12:18:00
232246 Meier David VSP0606 B USK Praha 12:19:00
2099508 Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 12:20:00
2092429 Sedláček Patrik ROZ0800 B OK Roztoky 12:21:00
H14
1.72 km, 56 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2044888 Nový Jáchym DOR0502 C OK Dobříš 11:08:00
887632 Štark Matěj PGP0409 C SK Praga 11:09:00
2091552 Holešta Jakub KPY0502 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:10:00
2096235 Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 11:11:00
2801247 Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:12:00
51385 Kurenda Karel KAS0501 C KOB Kamenický Šenov 11:13:00
2091547 Žebrák Adam KPY0505 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:14:00
1420740 Karvánek Matěj KAS0502 C KOB Kamenický Šenov 11:15:00
2115679 Kačer Jakub ZVO0400 C OB SK Zvole 11:16:00
2056261 Bejvl Marek LME0400 C SK Los Mělník 11:17:00
2096222 Smolka Jakub TAP0500 C KOB Tretra Praha 11:18:00
2070405 Surkov Jury DKL0402 C KOB Kladno 11:19:00
2115737 Duchoslav Radek LME0402 C SK Los Mělník 11:20:00
2102774 Vondra Tomáš FSP0500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:21:00
2053580 Král Adam MFP0507 C Matfyz Praha 11:22:00
9102085 Ráž Miloslav PGP0406 C SK Praga 11:23:00
2069064 Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 11:24:00
2042521 Jiras Jan DOR0505 B OK Dobříš 11:25:00
2069070 Tolar Hynek RIC0505 B OB Říčany 11:26:00
7207629 Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 11:27:00
2075622 Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 11:28:00
2051483 Marhold Václav ZVO0501 B OB SK Zvole 11:29:00
2042548 Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 11:30:00
2085606 Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 11:31:00
2115077 Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 11:32:00
7207616 Černý Matouš TAP0501 B KOB Tretra Praha 11:33:00
2086527 Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 11:34:00
2075696 Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 11:35:00
7204994 Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 11:36:00
886289 Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 11:37:00
2099497 Milota Jakub KAM0503 B OK Kamenice 11:38:00
2073716 Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha 11:39:00
2069053 Holeček Štěpán RIC0401 B OB Říčany 11:40:00
2042541 Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 11:41:00
2081357 Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha 11:42:00
443090 Janas Adam PGP0404 B SK Praga 11:43:00
2045308 Janda Jakub DOR0403 B OK Dobříš 11:44:00
2032107 Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 11:45:00
9005138 Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 11:46:00
H16
1.49 km, 48 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
420407 Kozadajev Adam KNC0303 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:43:00
246900 Solár Vojtěch PGP0310 C SK Praga 11:44:00
1420812 Svoboda Luděk DKL0200 C KOB Kladno 11:45:00
2050496 Hejsek Filip KAM0204 C OK Kamenice 11:46:00
4188 Janeček Ondřej SOB0201 C SOBSA 11:47:00
7943 Svoboda Jáchym ROZ0200 C OK Roztoky 11:48:00
443069 Chaloupka Viktor KAM0301 B OK Kamenice 11:49:00
9982 Sedláček Jaroslav DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka 11:50:00
8654897 Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 11:51:00
888625 Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 11:52:00
601169 Bolehovský Michal VSP0202 B USK Praha 11:53:00
995899 Albrecht Adam KAM0203 B OK Kamenice 11:54:00
7130603 Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov 11:55:00
2103741 Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 11:56:00
2060249 Janas Petr PGP0200 B SK Praga 11:57:00
2044898 Kučera Jáchym DOR0301 A OK Dobříš 11:58:00
446345 Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 11:59:00
682695 Škácha Vít KAM0309 A OK Kamenice 12:00:00
8654905 Melišík Martin TAP0200 A KOB Tretra Praha 12:01:00
2800293 Hřivna Jakub PGP0305 A SK Praga 12:02:00
H18
2.02 km, 66 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2080903 Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 11:46:00
995879 Reichl Tomáš MKP0100 C SK GORDIC Praha Kačerov 11:47:00
420403 Volek Jaroslav KNC0100 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:48:00
2067973 Havelka Ondřej TAP0108 C KOB Tretra Praha 11:49:00
1421299 Klement David DKP0110 C Oddíl OB Kotlářka 11:50:00
2070409 Surkov Aleksandr DKL0104 C KOB Kladno 11:51:00
237524 Rosenbaum Ondřej JES0001 C OK Rakovník 11:52:00
2106739 Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 11:53:00
336743 Valášek Václav KAM0100 B OK Kamenice 11:54:00
682699 Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 11:55:00
2075666 Buk Petr ROU0001 B SKOB Roudnice nad Labem 11:56:00
7201196 Siegl Matyáš PGP0104 B SK Praga 11:57:00
2104701 Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 11:58:00
2096270 Pethö Alex RIC0100 B OB Říčany 11:59:00
8221133 Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 12:00:00
7201203 Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 12:01:00
H20
2.02 km, 66 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8976346 Husnaj Jan NNN8006 Neregistrovaní 12:07:00
232739 Křemen Štěpán KAM9804 C OK Kamenice 12:08:00
49648 Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 12:09:00
9101673 Varga Ondřej KNC9900 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:10:00
2102784 Ridzoň Daniel DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka 12:11:00
7207341 Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 12:12:00
888614 Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:13:00
8655405 Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB Tretra Praha 12:14:00
H21L
2.27 km, 70 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7204495 Lukavec Petr SMR7800 C SNS Smržovka 11:05:00
52902 Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 11:06:00
8655423 Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 11:07:00
2059735 Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:08:00
51684 Vinš Pavel DKL6900 C KOB Kladno 11:09:00
303945 Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:10:00
515038 Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 11:11:00
448935 Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 11:12:00
9201746 Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 11:13:00
1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 11:14:00
9101102 Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 11:15:00
2083410 Samek Dávid 3BZ8600 Neregistrovaní - MNK 11:16:00
51263 Čermák Adam PGP9701 C SK Praga 11:17:00
8170284 Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 11:18:00
51807 Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 11:19:00
8914 Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:20:00
682331 Přibík Martin PGP7406 C SK Praga 11:21:00
2092409 Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:22:00
2125336 Urbánek Jan DKP8801 C Oddíl OB Kotlářka 11:23:00
232187 Beneš Filip TAP8701 C KOB Tretra Praha 11:24:00
515144 Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka 11:25:00
2129207 Starý Tomáš ROU86XX SKOB Roudnice nad Labem 11:26:00
2113476 Paulino Jose MKP8600 C SK GORDIC Praha Kačerov 11:27:00
8656513 Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 11:28:00
2075669 Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 11:29:00
331157 Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 11:30:00
7205029 Geisler Michal DKL7500 C KOB Kladno 11:31:00
7207361 Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:32:00
9767 Komín David PGP7405 C SK Praga 11:33:00
7208219 Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:34:00
8629811 Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 11:35:00
1418761 Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 11:36:00
7200132 Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 11:37:00
515065 Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 11:38:00
51587 Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 11:39:00
7207862 Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:40:00
49839 Axmann Šimon DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka 11:41:00
2070411 Surkov Ivan DKL7400 C KOB Kladno 11:42:00
1396842 Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:43:00
897349 Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 11:44:00
7203451 Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 11:45:00
2067963 Štemberg Milan EKP8608 C VŠTJ Ekonom Praha 11:46:00
8516 Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor 11:47:00
2067946 Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 11:48:00
336744 Maška Marek MKP8800 C SK GORDIC Praha Kačerov 11:49:00
2042525 Buchtík Ondřej VLI8101 C Slavia Liberec orienteering 11:50:00
1602625 Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 11:51:00
553437 Průša Michal VSP7310 C USK Praha 11:52:00
8656580 Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga 11:53:00
410780 Šlajchrt Martin JES8500 C OK Rakovník 11:54:00
7209656 Štáfek Pavel DKL7401 C KOB Kladno 11:55:00
2045316 Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 11:56:00
7051263 Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 11:57:00
52979 Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 11:58:00
7210112 Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 11:59:00
7003036 Štěňha Martin SPC7608 C SPORTICUS team 12:00:00
8656733 Bořánek Michal SSU0007 A SK Severka Šumperk 12:01:00
53583 Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 12:02:00
1700077 Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 12:03:00
7111117 Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 12:04:00
886265 Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 12:05:00
8080807 Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 12:06:00
7209346 Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 12:07:00
8659400 Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 12:08:00
7201200 Janas Petr PGP7106 C SK Praga 12:09:00
899156 Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 12:10:00
2067264 Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 12:11:00
8656618 Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 12:12:00
7201206 Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 12:13:00
920696 Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 12:14:00
7200592 Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 12:15:00
7202874 Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 12:16:00
7210114 Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 12:17:00
2045232 Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 12:18:00
9418870 Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 12:19:00
2051509 Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 12:20:00
1625050 Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 12:21:00
H35
2.02 km, 66 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2092351 Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 11:00:00
420417 Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:01:00
2067243 Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 11:02:00
2083413 Votruba Ondřej NNN8001 C Neregistrovaní 11:03:00
887613 Král Aleš MFP7808 C Matfyz Praha 11:04:00
2044897 Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 11:05:00
7202860 Bergl Tomáš TJP7801 C TJ Sokol Troja 11:06:00
232253 Pangrác Ondřej MFP7603 C Matfyz Praha 11:07:00
1406141 Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 11:08:00
7204999 Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:09:00
2800223 Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 11:10:00
7003028 Čermák Daniel EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha 11:11:00
682629 Milota Jan KAM7200 C OK Kamenice 11:12:00
2800324 Vítek Jiří DKL7300 C KOB Kladno 11:13:00
9090 Junek Petr STH7801 C SK Studenec 11:14:00
2127852 Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 11:15:00
2060227 Šindelka Antonín DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha 11:16:00
2051945 Opršal Juraj VBA8301 ŠK VAZKA Bratislava 11:17:00
2801249 Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:18:00
9527 Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 11:19:00
7209464 Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 11:20:00
2087701 Hladík Zdeněk DKP7401 C Oddíl OB Kotlářka 11:21:00
2129178 Motejzík Petr DLP7600 C OOB TJ Dukla Praha 11:22:00
331503 Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 11:23:00
2060262 Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 11:24:00
1416366 Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 11:25:00
2113411 Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 11:26:00
8074101 Pucherna Eduard SMR7401 C SNS Smržovka 11:27:00
41365 Collis Mark DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 11:28:00
2088220 Rod Jan VSP7423 C USK Praha 11:29:00
2129176 Dostál Tomáš DLP7400 C OOB TJ Dukla Praha 11:30:00
682700 Hopanyuk Anatoliy DKP7900 C Oddíl OB Kotlářka 11:31:00
8631583 Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 11:32:00
2073691 Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 11:33:00
2075620 Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 11:34:00
2103282 Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 11:35:00
2085631 Šubrt Evžen TAP8000 C KOB Tretra Praha 11:36:00
8069069 Svoboda Jiří ROZ7500 C OK Roztoky 11:37:00
H45
1.80 km, 62 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2116190 Kohout Zdeněk DKL7200 C KOB Kladno 11:08:00
2085008 Čech Zdeněk ROZ7300 C OK Roztoky 11:09:00
7204503 Vít David SPC7200 C SPORTICUS team 11:10:00
8669 Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:11:00
7201757 Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 11:12:00
7003010 Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 11:13:00
995800 Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 11:14:00
53016 Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 11:15:00
301374 Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:16:00
443079 Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 11:17:00
1417254 Kuttelwascher Radek HCE6801 C TJ Hostivice 11:18:00
7202892 Řada Richard DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka 11:19:00
2090836 Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 11:20:00
416137 Svoboda Ondřej ROZ7100 C OK Roztoky 11:21:00
682100 Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:22:00
9101189 Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 11:23:00
2070840 Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka 11:24:00
2103742 Černý Daniel TAP7200 C KOB Tretra Praha 11:25:00
7300190 Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 11:26:00
2800319 Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 11:27:00
2067268 Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 11:28:00
1416365 Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 11:29:00
7208235 Bílý Milan JES7001 C OK Rakovník 11:30:00
51760 Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 11:31:00
331179 Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 11:32:00
301526 Kozelka Jan LCV7000 C TJ Lokomotiva Chomutov 11:33:00
51894 Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 11:34:00
8631586 Mach Radovan VSP6600 C USK Praha 11:35:00
2800292 Háněl Jaromír ZVO6801 C OB SK Zvole 11:36:00
7007201 Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 11:37:00
49646 Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 11:38:00
7300172 Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 11:39:00
232041 Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 11:40:00
52894 Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:41:00
H55
1.72 km, 56 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301371 Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 11:59:00
515097 Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:00:00
336747 Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov 12:01:00
52255 Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:02:00
416324 Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 12:03:00
515124 Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 12:04:00
206496 Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 12:05:00
331058 Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 12:06:00
2020717 Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 12:07:00
2104700 Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 12:08:00
886277 Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 12:09:00
9570000 Dlouhý Jiří DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka 12:10:00
49370 Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 12:11:00
1418752 Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 12:12:00
981822 Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 12:13:00
301272 Gawel Jiří JBM5700 JG Sport 12:14:00
1403434 Šimek Tomáš FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:15:00
51276 Slavík Viktor PGP6300 C SK Praga 12:16:00
515105 Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 12:17:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:18:00
H65
1.50 km, 44 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49645 Fujan Sláva DKL4800 C KOB Kladno 11:40:00
2073709 Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 11:41:00
301666 Otta Pavel JES4601 C OK Rakovník 11:42:00
2103786 Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:43:00
52299 Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 11:44:00
8805 Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 11:45:00
500289 Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 11:46:00
H75
1.02 km, 38 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52254 Kalivoda Viktor KNC3300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:18:00
9823 Rychlý Rudolf MKP4100 C SK GORDIC Praha Kačerov 11:19:00
HDR
1.47 km, 40 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2088709 Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 11:00:00
2086453 Rybář Filip DKP1107 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2087720 Zápotocký Tomáš SLA1200 C SKOB Slaný 11:00:00
53459 Pilař Jiří CEP1300 C Čepíci 11:00:00
515125 Vít Christian SPC1705 C SPORTICUS team 11:00:00
2057905 Lukavec Tomáš SMR1700 SNS Smržovka 11:00:00
887932 Balga Filip DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2109683 Grisa Dominik SLA0900 C SKOB Slaný 11:00:00
7202572 Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 11:00:00
2103787 Uhlířová Marie LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun 11:00:00
331238 Uhlířová Eliška LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun 11:00:00
8118 Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 11:00:00
49984 Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 11:00:00
2083398 Hýbl Orlík 1UZ0900 VIPrahlé mládí 11:00:00
51561 Bašusová Olga SCP1250 C OK Sparta Praha 11:00:00
8236 Kofroň Jan LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun 11:00:00
2103718 Procházková Aneta DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2057906 Šimonová Zuzana LBE1650 C TJ Lokomotiva Beroun 11:00:00
2125315 Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 11:00:00
52852 Ondráček Lubor EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha 11:00:00
2129198 Rejšková Klára KAM1251 C OK Kamenice 11:00:00
438033 Kunst Miroslav SLA1101 C SKOB Slaný 11:00:00
8109 Pavlík Tobiáš LIT1111 C KOB Litvínov 11:00:00
7939 Motyčka Michael TAP1003 C KOB Tretra Praha 11:00:00
420404 Havlová Veronika KNC0800 Sokol Kostelec n. Č. l. 11:00:00
2057904 Šimková Šárka LME1150 C SK Los Mělník 11:00:00
2057903 Šimek Přemysl LME1400 SK Los Mělník 11:00:00
515147 Matyšek Stanislav PLU7612 C TJ SOKOL Plumlov 11:00:00
2057915 Kekule Tomáš NNN8002 Neregistrovaní 11:00:00
7201195 Kalina Oskar SPC1502 C SPORTICUS team 11:00:00
2103246 Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 11:00:00
51835 Král Eduard MFP1201 Matfyz Praha 11:00:00
2083421 Krupička Zbyněk DKL0902 C KOB Kladno 11:00:00
2092380 Skripnik Kilián FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:00:00
2117410 Duchoslavová Lucie LME1062 C SK Los Mělník 11:00:00
1406172 Šedivý Marek PGP1400 C SK Praga 11:00:00
8252 Berka Ondřej TJN1100 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:00:00
7904 Berglová Amálie TJP1450 C TJ Sokol Troja 11:00:00
2096233 Hladík Filip DKP1102 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
896962 Obuškevič Jan SMR7000 C SNS Smržovka 11:00:00
2099506 Dobiáš Jaromír ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem 11:00:00
2099514 Dobiášová Eliška ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem 11:00:00
P
1.49 km, 46 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2800300 Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 11:00:00
1417248 Kuttelwascherová Jitka HCE7251 C TJ Hostivice 11:00:00
2102563 Černá Jana TAP7250 C KOB Tretra Praha 11:00:00
2103262 Šimková Markéta KAM7153 C OK Kamenice 11:00:00
51356 Hartlová Blanka ODV6350 C TJ Aero Odolena Voda 11:00:00
2083399 Mrázková Petra 2AC8650 Holky od vedle 11:00:00
2129195 Ráž Miloslav 99Z6300 Lísteček 11:00:00
232268 Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 11:00:00
224355 Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 11:00:00
2127610 Priehodová Kateřina 99Z7800 Lísteček 11:00:00
2057914 Jakubcová Kamila NNN8004 Neregistrovaní 11:00:00
2057913 Jakubec Jan NNN8005 Neregistrovaní 11:00:00
2115760 Balejová Veronika KAM7253 C OK Kamenice 11:00:00
2127876 Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 11:00:00
2083400 Horáková Petra 2YC8650 Neregistr - Horák 11:00:00
2115078 Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 11:00:00
2057908 Nováková Ivana NNN8013 Neregistrovaní 11:00:00
0 Klepetko David 5RX6800 NNN 11:00:00
2057901 Ra Luca ROU91LL SKOB Roudnice nad Labem 11:00:00
T
1.95 km, 34 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1415713 Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 11:00:00
52121 Hartl Zdeněk ODV6300 C TJ Aero Odolena Voda 11:00:00
515078 Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:00:00
2129208 Bublíková Zuzana TAP7751 C KOB Tretra Praha 11:00:00
8119 Šimmer Daniel NNN8003 Neregistrovaní 11:00:00
8250 Táborský Ondřej TJN5605 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:00:00
232629 Berková Květa TJN7350 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:00:00
2057912 Kucharik Michal NNN8007 Neregistrovaní 11:00:00
2057911 Breth Martin NNN8009 Neregistrovaní 11:00:00
2060203 Paurová Lenka NNN8010 Neregistrovaní 11:00:00
2112756 Bašta Jaroslav DOR7401 OK Dobříš 11:00:00
2113394 Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 11:00:00
2050492 Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 11:00:00
443077 Kopáček Jiří DOR6100 OK Dobříš 11:00:00
2058507 Lorenc Václav DOR7200 C OK Dobříš 11:00:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 11:00:00
2049633 Kindl Jiří RIC7901 C OB Říčany 11:00:00
2129199 Bazinková Blanka ROU8199 SKOB Roudnice nad Labem 11:00:00
2057910 Bublík Martin NNN8011 Neregistrovaní 11:00:00
2057909 Novák Petr NNN8012 Neregistrovaní 11:00:00