Logo

Startovka závodu: West cup - E3

Datum:
30.08.2020
Místo konání:
Nejdek, Vysoká Jedle
Pořadatel:
NEK - Nejdek Orienteering
ONO - SKOB Ostrov
Mapa:
Ředitel závodu:
Mareš Alexander - R3
Hlavní rozhodčí:
Hájek Jiří - R3
Stavitel tratí:
Urbánek Lumír - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T3     T4     TF/HDR    

D10 1.99 km, 60 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C USK Praha
10:09:01 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C SKOB Ostrov
10:13:35 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C USK Praha
10:17:11 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C KOS Slavia Plzeň
10:18:21 Zavadilová Adéla VSP1153 2129216 C USK Praha
10:26:19 Hynková Marie ONO1050 301492 C SKOB Ostrov
10:27:47 Cikhardtová Adéla NEK1150 2096262 C Nejdek Orienteering
10:32:58 Jirásková Mia VSP1150 51747 C USK Praha
10:33:11 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C Kometa Kralovice
10:35:32 Šunková Sára LOU1051 2148246 C SK Moravan Louňovice
10:39:43 Jirásková Viola VSP1151 52266 C USK Praha
10:42:00 Turková Klára SKV1151 2118939 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:43:00 Vodrážková Barbora VPM1050 434836 C KOS Slavia Plzeň
10:44:00 Vakant 0 Vakant
10:45:00 Vakant 0 Vakant
10:46:00 Vakant 0 Vakant

D12 2.09 km, 65 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 B USK Praha
10:02:16 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C USK Praha
10:04:24 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B OB Kašperské Hory
10:07:46 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 C SK Praga
10:09:25 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8081227 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:18:51 Chumová Adéla SLP0950 51287 C OOB Slavia Praha
10:19:56 Stehlíková Tereza LPM0951 2103247 B OK Lokomotiva Plzeň
10:20:44 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
10:25:28 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C USK Praha
10:28:11 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B OK Kamenice
10:29:55 Vlašímská Karolína SKV0851 682698 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:32:15 Ritterová Lída ONO0851 2103708 B SKOB Ostrov
10:39:17 Jirásková Laura VSP0952 8253 C USK Praha
10:42:00 Šafránková Eliška LPM0953 2000560 C OK Lokomotiva Plzeň
10:43:00 Ječmenová Veronika ONO0950 8109327 C SKOB Ostrov
10:44:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 C Matfyz Praha
10:45:00 Fuchsová Eliška 10001 7202864 BAOS - Baník Osek
10:46:00 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 C Kometa Kralovice
10:47:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 C OK Kamenice
10:48:00 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 B Kometa Kralovice
10:49:00 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C USK Praha
10:50:00 Hermannová Natálie MLA0851 515060 C MLOK Mariánské Lázně
10:51:00 Šunková Berta LOU0850 2143397 B SK Moravan Louňovice
10:52:00 Šebestová Bára 30027 2127887 TJ Radon Vysoká pec
10:53:00 Schuhmeierová Alena ROZ0952 2420033 C OK Roztoky
10:54:00 Vakant 0 Vakant
10:55:00 Vakant 0 Vakant
10:56:00 Vakant 0 Vakant

D14 3.29 km, 50 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 A OK Lokomotiva Plzeň
10:17:19 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B SKOB Ostrov
10:18:02 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 B Oddíl OB Kotlářka
10:19:23 Gelnerová Anna KRL0653 9102145 B Kometa Kralovice
10:28:03 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
10:33:31 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 B OK Kamenice
10:38:39 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 B OB Říčany
10:38:53 Bodurková Denisa KRL0752 2127645 B Kometa Kralovice
10:39:10 Pekárková Barbora ONO0655 2083364 C SKOB Ostrov
10:50:50 Polívková Beáta RIC0652 8226420 C OB Říčany
10:53:20 Kohoutková Klára BSO0650 8655488 B KOB Baník Sokolov
10:56:00 Fišarová Adéla KRL0651 416314 C Kometa Kralovice
10:57:00 Holíková Petra ONO0653 8660587 C SKOB Ostrov
10:58:00 Kropáčová Zuzana KRL0754 2127659 B Kometa Kralovice
10:59:00 Vlašímská Bára SKV0651 682089 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:00:00 Vejražková Anna KPY0750 2801009 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:01:00 Hudosová Kristýna RIC0750 8226350 B OB Říčany
11:02:00 Halámková Jana ONO0657 301498 C SKOB Ostrov
11:03:00 Döhler Luise 220001 2026133 SV Pechbrunn
11:04:00 Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 2035733 C Nejdek Orienteering
11:05:00 Dvořáková Kateřina LPM0750 2088719 C OK Lokomotiva Plzeň
11:06:00 Pastuszková Laura VSP0654 53374 C USK Praha
11:07:00 Pospíšilová Eliška KPY0651 2091552 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:08:00 Dostálová Judita HCE0750 1421898 C TJ Hostivice
11:09:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Vakant 0 Vakant

D16 4.40 km, 95 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka
10:18:45 Aschermannová Klára VSP0454 8149886 A USK Praha
10:19:14 Čapková Lucie KAM0459 8226331 A OK Kamenice
10:21:36 Bartošová Marie MLA0451 8033230 B MLOK Mariánské Lázně
10:23:28 Kulová Laura ONO0552 8004351 B SKOB Ostrov
10:23:38 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 B USK Praha
10:25:10 Holíková Simona ONO0553 8660538 A SKOB Ostrov
10:29:02 Balejová Julie KAM0551 8667985 A OK Kamenice
10:29:07 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B KOS Slavia Plzeň
10:32:59 Nováková Nina KAM0554 8226413 B OK Kamenice
10:33:34 Lošťáková Sára PGP0660 8662326 B SK Praga
10:35:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:36:14 Pecková Tereza VLI0551 8667966 A Slavia Liberec orienteering
10:39:37 Pecko Sára ONO0452 8116743 B SKOB Ostrov
10:41:33 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B SKOB Ostrov
10:51:12 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A SK Praga
10:54:00 Měchurová Zuzana MLA0552 2082921 C MLOK Mariánské Lázně
10:55:00 Zmarzláková Olga KRL0552 8149887 B Kometa Kralovice
10:56:00 Blahutová Martina MFP0550 53611 C Matfyz Praha
10:57:00 Štěpánková Julie KAM0458 2075612 B OK Kamenice
10:58:00 Dítková Markéta SKV0451 682652 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:59:00 Křížková Marie MAS0450 8660361 B OOB Aš
11:00:00 Kovandová Kamila KPY0550 2060246 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:01:00 Svobodová Alžběta KPY0551 2091547 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:02:00 Neumann Johanna 31D0550 7777077 SV Lengefeld
11:03:00 Döhler Karla 220002 2026136 SV Pechbrunn
11:04:00 Vakant 0 Vakant

D18 4.82 km, 60 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Thýnová Martina SHK0350 7206547 A OK Slavia Hradec Králové
10:32:31 Raková Petra SHK0251 2049526 B OK Slavia Hradec Králové
10:37:26 Fišarová Eliška KRL0351 9412003 A Kometa Kralovice
10:38:23 Kodytková Denisa SHK0252 8670496 B OK Slavia Hradec Králové
10:41:00 Nádeníčková Iva NEK0350 8660520 B Nejdek Orienteering
10:42:00 Janečková Josefína EKP0351 8005430 B VŠTJ Ekonom Praha
10:43:00 Končická Kateřina RIC0352 8226394 B OB Říčany
10:44:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B OB Říčany
10:45:00 Vakant 0 Vakant
10:46:00 Vakant 0 Vakant
10:47:00 Vakant 0 Vakant

D20 6.79 km, 135 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:01:00 Vakant 0 Vakant
10:02:00 Vakant 0 Vakant

D21 6.79 km, 135 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R OK Slavia Hradec Králové
10:03:03 Rollier Monika PHK8051 8005907 C OK 99 Hradec Králové
10:12:46 Kubínová Romana SKV9452 8008510 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:15:46 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C SKOB Zlín
10:16:01 Kroniková Štěpánka SHK0150 8033223 B OK Slavia Hradec Králové
10:18:52 Straube Hanka 31D7350 8100973 SV Lengefeld
10:29:28 Kábrtová Oldřiška BOR8752 7209434 C OK Jiskra Nový Bor
10:30:59 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C Matfyz Praha
10:38:22 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:41:00 Janečková Dagmar EKP6550 8515518 C VŠTJ Ekonom Praha
10:42:00 Pecoldová Pavlína 026001 8066680 Pecoldovy
10:43:00 Nádeníčková Pavla NEK0150 8660521 B Nejdek Orienteering
10:44:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:45:00 Monro Jana 50001 301393 Rudné
10:46:00 Eretová Kateřina SKV8651 237530 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:47:00 Vávrová Sára 60002 7210925 StillAliveCZ
10:48:00 Rickmeyer Tina 2HD8650 8028926 Angy OL
10:49:00 Šperlová Zuzana 30031 8226372 TJ Radon Vysoká pec
10:50:00 Straková Veronika SLA0051 219276 C SKOB Slaný
10:51:00 Černá Eliška SCP9050 2088205 C OK Sparta Praha
10:52:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 B Oddíl OB Kotlářka
10:53:00 Žandová Marcela SKV9653 2058500 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:54:00 Kuncová Eliška SSU8951 7003039 C SK Severka Šumperk
10:55:00 Vakant 0 Vakant
10:56:00 Vakant 0 Vakant
10:57:00 Vakant 0 Vakant

D35 5.92 km, 130 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha
10:16:06 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C SK Praga
10:20:53 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
10:22:12 Hanušová Petra STB8297 682356 C TJ Stadion Nový Bor
10:26:37 Havlínová Zuzana SCP8150 8226305 C OK Sparta Praha
10:29:12 Chumová Jana SLP7451 51354 C OOB Slavia Praha
10:32:23 Pavlíková Jitka LIT8352 8106 C KOB Litvínov
10:39:46 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C Kometa Kralovice
10:39:52 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C MLOK Mariánské Lázně
10:50:31 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C Matfyz Praha
10:53:00 Placková Veronika MLA8250 8033229 C MLOK Mariánské Lázně
10:54:00 Mišeková Martina KAM7851 301468 C OK Kamenice
10:55:00 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:56:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
10:57:00 Kučerková Romana STB8196 682355 C TJ Stadion Nový Bor
10:58:00 Asterová Jana SLA7451 8648627 C SKOB Slaný
10:59:00 Blažková Kristina DKP8251 8014545 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Hrstková Marie SLA8150 2148214 C SKOB Slaný
11:01:00 Pivcová Žaneta MLA8050 8033228 C MLOK Mariánské Lázně
11:02:00 Bohuslavová Jana LPM7852 7207664 C OK Lokomotiva Plzeň
11:03:00 Lohová Monika 130001 2127851 Kladno
11:04:00 Vodrážková Kateřina VPM7995 980333 C KOS Slavia Plzeň
11:05:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
11:06:00 Matoušková Kateřina EKP7750 2133910 C VŠTJ Ekonom Praha
11:07:00 Jirásková Markéta VSP7653 9101188 C USK Praha
11:08:00 Dítková Jitka SKV7752 682676 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:09:00 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C SK Žabovřesky Brno
11:10:00 Křížová Darina 30034 2420005 TJ Radon Vysoká pec
11:11:00 Vakant 0 Vakant
11:12:00 Vakant 0 Vakant
11:13:00 Vakant 0 Vakant
11:14:00 Vakant 0 Vakant

D45 4.14 km, 50 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Podmolíková Dagmar TZL7155 1400448 C SKOB Zlín
10:04:19 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
10:07:07 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:08:06 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
10:11:02 Škáchová Petra DKP7054 7201760 C Oddíl OB Kotlářka
10:15:32 Rožková Petra RIC7575 8226398 C OB Říčany
10:16:31 Hrstková Dana SJI6051 682630 C OK Jihlava
10:17:11 Linková Iva TUR6850 8061486 C OOB TJ Turnov
10:24:23 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
10:27:12 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
10:29:03 Klinkerová Jitka ROZ6450 8517320 C OK Roztoky
10:30:34 Pecková Ivana EKP6252 51601 C VŠTJ Ekonom Praha
10:32:58 Nyklová Helena MFP7550 8120881 C Matfyz Praha
10:33:16 Kolovská Ilona LPM6352 301706 C OK Lokomotiva Plzeň
10:36:55 Döhler Ute 220003 2790 SV Pechbrunn
10:39:20 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
10:42:00 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:43:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C OB Říčany
10:44:00 Vildmonová Pavla PGP7454 7207787 C SK Praga
10:45:00 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C MLOK Mariánské Lázně
10:46:00 Hudosová Gabriela RIC7299 8012024 C OB Říčany
10:47:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:48:00 Halířová Eva BOR6654 8028822 C OK Jiskra Nový Bor
10:49:00 Ždimerová Monika LME6950 232357 C SK Los Mělník
10:50:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
10:51:00 Tenglerová Helena MLA6551 1421930 C MLOK Mariánské Lázně
10:52:00 Hejduková Jana BSO7250 7873 C KOB Baník Sokolov
10:53:00 Čermáková Monika 190001 2118477 19 StillAliveCZ
10:54:00 Kašparová Irena SLA6852 336731 C SKOB Slaný
10:55:00 Kándlová Adéla DCE7550 2113044 C KOB Dobřichovice
10:56:00 Hanáková Marta KRL7151 2126298 C Kometa Kralovice
10:57:00 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C OK Lokomotiva Plzeň
10:58:00 Kolářová Michaela SLA7351 887615 C SKOB Slaný
10:59:00 Beranová Jana SLA7551 515052 C SKOB Slaný
11:00:00 Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 2109689 C SKOB Slaný
11:01:00 Straková Jana SLA7251 8579 C SKOB Slaný
11:02:00 Pechová Iva LPM6151 2067245 C OK Lokomotiva Plzeň
11:03:00 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C OK Lokomotiva Plzeň
11:04:00 Millionová Hedvika MAS7351 2087633 C OOB Aš
11:05:00 Blahová Markéta EKP6951 7209480 C VŠTJ Ekonom Praha
11:06:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C Matfyz Praha
11:07:00 Tichovská Hana PGP6652 51676 C SK Praga
11:08:00 Vakant 0 Vakant
11:09:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Vakant 0 Vakant

D55 3.55 km, 60 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8101105 Angy OL
10:54:07 Horová Magda VSP5450 7009782 C USK Praha
10:58:20 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
11:00:04 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
11:22:16 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
11:25:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:26:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně
11:27:00 Krejčová Vlasta SKV6351 2104601 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:28:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
11:29:00 Vakant 0 Vakant
11:30:00 Vakant 0 Vakant
11:31:00 Vakant 0 Vakant

D65 2.67 km, 30 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:05:55 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha
10:10:31 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
10:20:27 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:35:42 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C SK Praga
10:38:00 Dlouhá Lenka MAS5150 232364 C OOB Aš
10:39:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
10:40:00 Nyklová Helena 0050003 301337 Rudné
10:41:00 Vakant 0 Vakant
10:42:00 Vakant 0 Vakant
10:43:00 Vakant 0 Vakant

D75 2.12 km, 45 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Pospíšilová Jana LDC4451 232341 C KOB Děčín
10:48:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:49:00 Vakant 0 Vakant
10:50:00 Vakant 0 Vakant
10:51:00 Vakant 0 Vakant

H10 1.99 km, 60 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:49:53 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 C OOB Aš
10:53:53 Ritter Jakub ONO1000 2117426 C SKOB Ostrov
11:05:19 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C Kometa Kralovice
11:06:37 Matějů Eda VLI1200 7981 C Slavia Liberec orienteering
11:11:37 Křížek Vilém MAS1000 301515 C OOB Aš
11:11:45 Černý Antonín ONO1001 2148165 C SKOB Ostrov
11:14:00 Lepší Jindřich NEK 2067349 Nejdek Orienteering
11:15:00 Placek Nikolas MLA1200 888609 C MLOK Mariánské Lázně
11:16:00 Lepší Tadeáš NEK 2067346 Nejdek Orienteering
11:17:00 Nehasil František BOR1101 7131415 C OK Jiskra Nový Bor
11:18:00 Balga Filip DKP1104 8516913 C Oddíl OB Kotlářka
11:19:00 Vakant 0 Vakant
11:20:00 Vakant 0 Vakant

H12 2.23 km, 65 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 C USK Praha
10:34:22 Anděl Robin VPM0901 8109411 C KOS Slavia Plzeň
10:39:34 Světnický Antonín STE0800 2108898 B SK SKI-OB Šternberk
10:47:13 Turek Jakub SKV0801 7791777 B TJ Slovan Karlovy Vary
10:54:51 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C USK Praha
10:59:31 Herman Ondřej MLA0801 1421926 C MLOK Mariánské Lázně
11:03:30 Rod Matyáš VSP0803 2075699 C USK Praha
11:05:23 Placek Tomas MLA0902 1421927 C MLOK Mariánské Lázně
11:07:40 Tříska Lukáš LPM0800 2082920 C OK Lokomotiva Plzeň
11:09:19 Kříž Matěj KAM0900 2090857 C OK Kamenice
11:12:00 Zavadil Matěj VSP0904 2129183 C USK Praha
11:13:00 Pešík Matouš VLI0903 2113359 C Slavia Liberec orienteering
11:14:00 Křížek Ivo MAS0801 301726 B OOB Aš
11:15:00 Mála Matyáš MAS0800 2026165 C OOB Aš
11:16:00 Neumann Rasmus 31D0800 7707777 SV Lengefeld
11:17:00 Baroš Vojtěch LPM0802 2090869 C OK Lokomotiva Plzeň
11:18:00 Čížek Oldřich NEK0802 301452 Nejdek Orienteering
11:19:00 Láska Vít VPM0804 2127885 C KOS Slavia Plzeň
11:20:00 Krs Jakub VPM0801 52381 C KOS Slavia Plzeň
11:21:00 Pjenčák Adam MAS0802 2087659 C OOB Aš
11:22:00 Kraus Christián 30029 2419989 TJ Radon Vysoká pec
11:23:00 Dlouhý Erik 100001 301509 Úvaly
11:24:00 Vodrážka Štěpán VPM0802 2031365 B KOS Slavia Plzeň
11:25:00 Vakant 0 Vakant
11:26:00 Kváč Miroslav MLA0800 0 C MLOK Mariánské Lázně
11:27:00 Vakant 0 Vakant

H14 3.99 km, 65 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Svoboda Antonín VPM0601 8651736 B KOS Slavia Plzeň
10:41:38 Meduna Filip ONO0603 8028820 B SKOB Ostrov
10:41:38 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A OB SK Zvole
10:42:07 Zápotocký Jiří SLA0800 8648622 B SKOB Slaný
10:53:45 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B SKOB Ostrov
10:59:02 Donda Jakub ONO0700 8656617 B SKOB Ostrov
11:09:22 Brabec Matěj MAS0701 2026161 B OOB Aš
11:12:00 Beran František SLA0700 2129245 B SKOB Slaný
11:13:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 C SKOB Ostrov
11:14:00 Plevný Albert DCH0711 8662372 C Radioelektronika Cheb
11:15:00 Kule Oliver ONO0701 1400426 B SKOB Ostrov
11:16:00 Havlíček Viktor BSO0602 301430 C KOB Baník Sokolov
11:17:00 Pávek Štěpán NEK0700 8660516 B Nejdek Orienteering
11:18:00 Václavík Martin SLA0601 8109398 B SKOB Slaný
11:19:00 Stehlík Jakub LPM0700 8515517 B OK Lokomotiva Plzeň
11:20:00 Andrš Matěj 30038 2113398 TJ Radon Vysoká pec
11:21:00 Slavík Vojtěch 30030 2419986 TJ Radon Vysoká pec
11:22:00 Vakant 0 Vakant
11:23:00 Vakant 0 Vakant
11:24:00 Vakant 0 Vakant
11:25:00 Vakant 0 Vakant

H16 5.72 km, 135 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Titz Adam VSP0401 8151968 B USK Praha
10:40:25 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 A USK Praha
10:44:20 Kodytek Adam SHK0402 8670470 B OK Slavia Hradec Králové
10:54:41 Pivec Jan MLA0503 8116803 B MLOK Mariánské Lázně
10:59:23 Rak Tomáš SHK0400 7207030 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:24 Holešta Jakub KPY0502 8517329 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:03:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:04:00 Vobořil Ondřej KPY0403 2091563 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:05:00 Vejražka David KPY0401 2801247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:06:00 Kándl Matěj DCE0500 2102710 C KOB Dobřichovice
11:07:00 Michálek Michal KPY0500 2091542 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:08:00 Žebrák Adam KPY0505 8007190 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:09:00 Valenta Martin KPY0507 2060247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:10:00 Kropáč Filip KRL0503 2127636 C Kometa Kralovice
11:11:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B USK Praha
11:12:00 Kuc Radim SCP0400 682668 C OK Sparta Praha
11:13:00 Slejška Jorik KPY0506 515401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:14:00 Vakant 0 Vakant
11:15:00 Vakant 0 Vakant

H18 6.79 km, 135 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Gajda Martin KAM0405 8656715 A OK Kamenice
10:50:04 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
10:56:51 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A OK Slavia Hradec Králové
11:01:59 Tichý Lubomír SHK0303 8670458 A OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 Kováč František MLA0201 8656612 B MLOK Mariánské Lázně
11:05:00 Havlíček Albert BSO0304 301433 B KOB Baník Sokolov
11:06:00 Weissar Samuel LPM0300 8149876 B OK Lokomotiva Plzeň
11:07:00 Hejduk Zdeněk BSO0201 1428921 B KOB Baník Sokolov
11:08:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
11:09:00 Čepička Václav SLA0301 8028872 C SKOB Slaný
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:11:00 Vakant 0 Vakant
11:12:00 Vakant 0 Vakant
11:13:00 Vakant 0 Vakant

H20 9.31 km, 175 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Vakant 0 Vakant
10:04:00 Vakant 0 Vakant
10:05:00 Vakant 0 Vakant

H21 9.31 km, 175 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Škoda Jakub DOK8800 8656596 R OK Doksy
10:17:32 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
10:18:46 Veselý Jakub PGP9503 8662310 C SK Praga
10:22:10 Kamaryt Tomáš VPM8807 8662312 C KOS Slavia Plzeň
10:23:24 Tichý Radomír SHK0000 8670465 R OK Slavia Hradec Králové
10:33:18 Bílý Jakub DOK0104 8662323 A OK Doksy
10:36:10 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C Kometa Kralovice
10:38:51 Bauer Lukáš SKV7701 8644880 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:38:56 Pašek František KAM7600 8052300 C OK Kamenice
10:51:29 Porkert Jan SHK0100 8663181 B OK Slavia Hradec Králové
10:52:19 Šperl Milan 30032 8670803 TJ Radon Vysoká pec
10:55:00 Spazierer Filip 90001 2127866 Nejdek
10:56:00 Bartoš Vojtěch MLA9802 8656598 C MLOK Mariánské Lázně
10:57:00 Kříž Jan 30033 8116752 TJ Radon Vysoká pec
10:58:00 Svoboda Ondřej SHK7605 8000235 C OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:01:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk
11:02:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:03:00 Newiak Nick NEK0101 8109361 B Nejdek Orienteering
11:04:00 Šulc Marek MAS9302 2026166 C OOB Aš
11:05:00 Kamaryt Michal MLA9205 1421919 C MLOK Mariánské Lázně
11:06:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C KOB Litvínov
11:07:00 Ždimera Jan PGP9903 336710 C SK Praga
11:08:00 Dvořáček Dan 026002 8629750 Pecoldovy
11:09:00 Frank Jiří MAS9600 301505 C OOB Aš
11:10:00 Monro Robert 50002 331854 Rudné
11:11:00 Hejduk Jan BSO0001 1428929 C KOB Baník Sokolov
11:12:00 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C SK Žabovřesky Brno
11:13:00 Janeček Jura EKP6701 8662291 C VŠTJ Ekonom Praha
11:14:00 Tůma Martin LIT8204 7205004 C KOB Litvínov
11:15:00 Kozák Petr KAM6501 8226383 C OK Kamenice
11:16:00 Macura Jan MLA9306 8109363 C MLOK Mariánské Lázně
11:17:00 Straka Tomáš SLA9702 51715 C SKOB Slaný

H35 7.12 km, 130 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Rožek David RIC7403 1111550 C OB Říčany
10:16:23 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C OK Lokomotiva Plzeň
10:33:50 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
10:34:05 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C OK Sparta Praha
10:34:28 Leibiger Jens 18D5900 8191059 Post SV Dresden
10:38:03 Macek Jiří LIT8401 8107 C KOB Litvínov
10:40:48 Kovář Jindřich MAS6800 7003022 C OOB Aš
10:42:37 Vlašímský Robert SKV7201 8303079 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:44:02 Anděl Robert VPM8001 8028884 C KOS Slavia Plzeň
10:44:07 Bořánek Petr VSP7000 9102142 C USK Praha
10:46:47 Pilař Karel MAS5501 7003021 C OOB Aš
10:47:13 Šrámek Jaromír KSU5801 8680320 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:48:08 Richter Friedmar 71D8100 8003139 USV TU Dresden
10:51:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
10:52:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 1470170 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:53:00 Rod Jan VSP7423 2088220 C USK Praha
10:54:00 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
10:55:00 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C OK Slavia Hradec Králové
10:56:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
10:57:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
10:58:00 Kautský Jiří SCP8201 7260018 C OK Sparta Praha
10:59:00 Placek Petr MLA8000 8109418 C MLOK Mariánské Lázně
11:00:00 Turek Jan SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:01:00 Spilka Marek 110001 8003633 Český svaz neslyšících sportov
11:02:00 Mička Aleš TJP7300 7800365 C TJ Sokol Troja
11:03:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
11:04:00 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C Kometa Kralovice
11:05:00 Morávek Martin SRK7701 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:06:00 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C SKOB Slaný
11:07:00 Pjenčák Roman MAS7501 2087640 C OOB Aš
11:08:00 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C SKOB Slaný
11:09:00 Hrstka Pavel SLA7501 2109691 C SKOB Slaný
11:10:00 Peloušek Jiří 0180001 4646 OB Brandys
11:11:00 Doležal Tomáš 170001 9358 Humbuk
11:12:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C Matfyz Praha
11:13:00 Křížek Filip MAS7800 8660453 C OOB Aš
11:14:00 Šilhavý Jakub LPM8500 51151 C OK Lokomotiva Plzeň
11:15:00 Zápotocký Luboš SLA7500 7300545 C SKOB Slaný
11:16:00 Vodrážka Ondřej VPM7702 995796 C KOS Slavia Plzeň
11:17:00 Pávek Jiří NEK7700 2096214 C Nejdek Orienteering
11:18:00 Kábrt Filip 0150001 51473 OK Viníci
11:19:00 Kubánek Adam 140001 2083412 I.PSKN Praha
11:20:00 Vakant 0 Vakant
11:21:00 Vakant 0 Vakant

H45 6.64 km, 130 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
10:01:22 Podmolík Tomáš TZL6915 1400443 C SKOB Zlín
10:03:10 Pastuszek Jakub VSP7500 53399 C USK Praha
10:05:15 Čermák Radek PGP6405 1413333 C SK Praga
10:05:33 Jirásek Milan VSP7403 8116685 C USK Praha
10:09:01 Němeček Jan VSP6201 8028885 C USK Praha
10:10:51 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C VŠTJ Ekonom Praha
10:12:23 Hýbl Lukáš PGP7504 7210112 C SK Praga
10:12:25 Gajda Jan VSP6801 515108 C USK Praha
10:14:53 Tichovský Martin PGP6100 51682 C SK Praga
10:17:17 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
10:19:20 Komín David PGP7405 8116739 C SK Praga
10:20:47 Koten Pavel RIC7200 8004315 C OB Říčany
10:22:14 Hašek Ondřej VPM6902 8033212 C KOS Slavia Plzeň
10:23:11 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C OK Lokomotiva Plzeň
10:24:53 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C Matfyz Praha
10:28:06 Pecka Jan EKP6800 8659399 C VŠTJ Ekonom Praha
10:29:39 Kropáč Jiří KRL6702 2099507 C Kometa Kralovice
10:31:15 Kolář Viktor SHK7300 7200597 C OK Slavia Hradec Králové
10:31:48 Bílý Petr DOK6800 51279 C OK Doksy
10:32:01 Fišar Miroslav KRL7201 416319 C Kometa Kralovice
10:32:38 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:35:43 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C Slavia Liberec orienteering
10:36:12 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha
10:38:39 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C MLOK Mariánské Lázně
10:39:30 Kohoutek Oldřich BSO7100 7204986 C KOB Baník Sokolov
10:42:00 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C OB Kašperské Hory
10:43:00 Maleček Vít PGP6801 8226422 C SK Praga
10:44:00 Svoboda Radek VPM6903 887628 C KOS Slavia Plzeň
10:45:00 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C SKOB Slaný
10:46:00 Matoušek Petr EKP7503 443102 C VŠTJ Ekonom Praha
10:47:00 Zavadil Vladimír VSP6710 2129230 C USK Praha
10:48:00 Dítko Jan SKV7301 682634 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:49:00 Müller Rico 2HD6400 8020222 Angy OL
10:50:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice
10:51:00 Weissar Petr LPM7020 8003619 C OK Lokomotiva Plzeň
10:52:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:53:00 Döhler Thomas 220004 7029030 SV Pechbrunn
10:54:00 Strnad Pavel HCE7100 1417262 C TJ Hostivice
10:55:00 Ždimera Zdeněk LME7000 303908 C SK Los Mělník
10:56:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:57:00 Valenta Jan ROZ6600 2129252 C OK Roztoky
10:58:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:59:00 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
11:00:00 Chum Jaroslav SLP6601 51613 C OOB Slavia Praha
11:01:00 Píchal Jan VSP5202 52281 C USK Praha
11:02:00 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C OK Lokomotiva Plzeň
11:04:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha
11:05:00 Kabát Jan PGP6901 8636797 C SK Praga
11:06:00 Vlach Miroslav DCH6101 2106737 C Radioelektronika Cheb
11:07:00 Vakant 0 Vakant
11:08:00 Vakant 0 Vakant
11:09:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:11:00 Vakant 0 Vakant
11:12:00 Vakant 0 Vakant

H55 4.14 km, 50 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C OK Jiskra Nový Bor
10:45:01 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
10:48:06 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:49:54 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
10:50:05 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C OK Jiskra Nový Bor
10:55:47 Jeřábek Luboš JPV6112 8006112 C Oddíl OS SK Prostějov
10:57:39 Václavek Jiří STE5701 1401181 C SK SKI-OB Šternberk
11:01:57 Zdráhal Tomáš OOL5301 52530 C SK Haná orienteering
11:04:45 Melichar Igor PHK6504 8028839 C OK 99 Hradec Králové
11:05:45 Zenker Norbert 71D5801 582249 USV TU Dresden
11:06:43 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
11:06:56 Kirsch Stefan 52D5901 8060959 TV Coburg-Neuses
11:10:58 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
11:16:45 Světnický Alexandr OOL6300 426375 C SK Haná orienteering
11:18:35 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
11:22:13 Hrstka Vladislav JHB5702 995881 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:25:00 Štěrba Jiří SKV6401 331490 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:26:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
11:27:00 Borovička Milan FSP6104 888613 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:28:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
11:29:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
11:30:00 Vakant 0 Vakant
11:31:00 Vakant 0 Vakant
11:32:00 Vakant 0 Vakant

H65 3.55 km, 60 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C Slavia Liberec orienteering
10:18:03 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
10:27:16 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
10:28:07 Janda Josef JES4701 301667 C OK Rakovník
10:34:12 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
10:38:43 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
10:39:54 Novotný Jiří SLP4601 51621 C OOB Slavia Praha
10:42:00 Pospíšil Jaromír LDC5301 7410753 C KOB Děčín
10:43:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C OOB Aš
10:44:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C SK SKI-OB Šternberk
10:45:00 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C SK Praga
10:46:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:47:00 Vávra Petr 60003 7210810 StillAliveCZ
10:48:00 Paukert Milan TJP5000 8648617 C TJ Sokol Troja
10:49:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
10:50:00 Janoušek Vladimír 210001 303913 Vlašim
10:51:00 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
10:52:00 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
10:53:00 Böhm Eduard 17A4800 1480913 ASKÖ Salzburg/Henndorf
10:54:00 Vakant 0 Vakant
10:55:00 Vakant 0 Vakant

H75 2.67 km, 30 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
10:49:15 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
11:08:10 Novotný František PUL4200 7210063 OOB USK Slavie Ústí n.L.
11:09:11 Frey Jaromír ONO4100 8656637 C SKOB Ostrov
11:12:00 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C MLOK Mariánské Lázně
11:13:00 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C OK Sparta Praha
11:14:00 Vakant 0 Vakant
11:15:00 Vakant 0 Vakant
11:16:00 Vakant 0 Vakant

HD10F 1.96 km, 70 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Zápotocký Tomáš SLA1200 2087720 C SKOB Slaný
10:03:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
10:06:00 Dragoun Jan 30022 2420010 TJ Radon Vysoká pec
10:09:00 Bartošová Magdalena LPM1251 2088717 C OK Lokomotiva Plzeň
10:12:00 Slezák Martin 30018 2134268 TJ Radon Vysoká pec
10:15:00 Hynková Anna ONO1250 301504 C SKOB Ostrov
10:18:00 Šebestová Sára 30026 2127888 TJ Radon Vysoká pec
10:21:00 Gregorová Vendula NEK1250 2322229 Nejdek Orienteering
10:24:00 Lebedová Veronika 30020 2419996 TJ Radon Vysoká pec
10:27:00 Sýkorová Leontýna 0070015 301477 Ski klub Karlovy Vary, z.s.
10:30:00 Kropáček Antonín 30017 2134264 TJ Radon Vysoká pec
10:33:00 Dlouhá Viki 100002 301508 Úvaly
10:36:00 Rutrle Michal 30013 2117425 TJ Radon Vysoká pec
10:39:00 Pavlík Tobiáš LIT1111 8109 C KOB Litvínov
10:42:00 Pilát Lukáš 30016 2118502 TJ Radon Vysoká pec
10:45:00 Čepička Antonín LPM1102 2129225 C OK Lokomotiva Plzeň
10:48:00 Šperlová Kateřina 30012 8226318 TJ Radon Vysoká pec
10:51:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C TJ Stadion Nový Bor
10:54:00 Matoušek Jan EKP1101 2113397 C VŠTJ Ekonom Praha
10:57:00 Pastuszek Lukáš VSP1000 2111766 C USK Praha
11:00:00 Šunka Hubert LOU1200 2143387 C SK Moravan Louňovice
11:03:00 Ševčík Vít ONO1100 2102671 C SKOB Ostrov
11:06:00 Kratochvíl André 30014 2118466 TJ Radon Vysoká pec
11:09:00 Pávková Anna NEK1350 211718 C Nejdek Orienteering
11:12:00 Špička David 30015 2118481 TJ Radon Vysoká pec
11:15:00 Vlašímská Anna SKV1251 7204490 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:18:00 Dostálová Rebeka HCE1150 2113504 C TJ Hostivice
11:21:00 Šlapová Sára 30019 2134269 TJ Radon Vysoká pec
11:24:00 Hrstková Eliška SLA1053 2109680 C SKOB Slaný
11:27:00 Škultéty Kristýna NEK1251 2096220 Nejdek Orienteering
11:33:00 Pospíchalová Veronika NEK 301472 Nejdek Orienteering
11:36:00 Chumová Lada SLP1250 301528 C OOB Slavia Praha
11:39:00 Zámečník Lukáš KAM1100 2115738 C OK Kamenice

T3 3.04 km, 70 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Láčíková Sabina 120001 2051488 Žádný
10:00:00 Pávková Jana NEK7850 301462 C Nejdek Orienteering
10:00:00 Šauli Iva VPM7852 2060395 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Houbová Hana KRL8251 2148065 C Kometa Kralovice
10:00:00 Kroniková Jana SHK7350 8662671 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Podivínská Ivana 8109331 Kolemjdoucí
10:00:00 Žandová Marie SKV6551 236486 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:00:00 Medunová Barbora ONO0599 301497 SKOB Ostrov
10:00:00 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:00:00 Kašpar František SLA9800 336766 C SKOB Slaný
10:00:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
10:00:00 Balga Jiří DKP7302 2134331 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Šunková Karolína LOU7550 2143334 C SK Moravan Louňovice
10:00:00 Vávrová Rút 60001 7001404 StillAliveCZ
10:00:00 Nosková Ivana 20001 51733 Najdrova
10:00:00 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Houba Petr KRL7801 2134275 C Kometa Kralovice

T4 4.60 km, 90 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kosikova Helena 0240001 9101184 dodatecna prihlaska
10:00:00 Hlavatý Karel SJP4200 53507 C KČT Slavoj Praha
10:00:00 Maratová Klára 60004 2127858 StillAliveCZ
10:00:00 Kosikova Eliska 0240002 9101185 dodatecna prihlaska
10:00:00 Měchurová Marie 2039813 Kolemjdoucí
10:00:00 Měchura Václav 2039804 Kolemjdoucí
10:00:00 Bohuňková Veronika 0200001 1459066 20 Žádný
10:00:00 Pešík Michal JLI7701 2120665 C OB Jizerky
10:00:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha
10:00:00 Nosek Martina DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Nosek Petr DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 Turková Martina SKV7852 2118940 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:00:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
10:00:00 Váchová Ilona 70001 2113446 Ski klub Karlovy Vary, z.s.

TF/HDR 1.96 km, 70 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Matějů Josef VLI1300 7927 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Hanušová Eva STB1550 1417130 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Hanušová Lenka STB1350 49987 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Hašková Veronika VPM1750 2060400 KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Sýkora Hubert 0070014 7202865 Ski klub Karlovy Vary, z.s.
10:00:00 Pešíková Ela VLI1253 2120641 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Kváč Martin MLA1102 7882 C MLOK Mariánské Lázně
10:00:00 Beneš Lukáš ONO1500 2085653 C SKOB Ostrov
10:00:00 Václavíková Amálie SLA 2099522 SKOB Slaný
10:00:00 Peloušková Barbora 0180002 2000570 OB Brandys
10:00:00 Vítková Elen 90002 2087693 Nejdek
10:00:00 Ríša Pepa 301467 Nejdek Orienteering
10:00:00 Kratochvílová Melanie 30011 2127899 TJ Radon Vysoká pec
10:00:00 Nehasilová Anna BOR1450 7204511 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
10:00:00 Šilhavá Lucie LPM9451 236985 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 Mašková Isabela ONO1850 49619 C SKOB Ostrov
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Kučerková Adéla STB1450 682506 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Monroe Helena 30003 301366 TJ Radon Vysoká pec
10:00:00 Kratochvíl Samuel 30004 2118473 TJ Radon Vysoká pec
10:00:00 Lebeda Lukáš 30008 681791 TJ Radon Vysoká pec
10:00:00 Pavlík Přemek LIT1414 8111 C KOB Litvínov
10:00:00 Šperlová Marie 30001 995895 TJ Radon Vysoká pec
10:00:00 Křížová Ella 30002 2000558 TJ Radon Vysoká pec