Startovka závodu: Tis 2020 - E1

Datum:
14.08.2020
Místo konání:
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Sysel Ondřej - R1
Stavitel tratí:
Sysel Ctibor - R3
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65     H70     H75     HDR     P     TD     TK    
D10L
3.20 km, 60 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2103246 Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 15:13:00
7080080 Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 C TJ Lokomotiva Beroun 15:15:00
0 15:17:00
8656668 Košárková Aneta PGP1255 C SK Praga 15:19:00
2081379 Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 15:21:00
0 15:23:00
2087695 Matyšková Stela PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov 15:25:00
D10
2.30 km, 35 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232611 Kropáčová Silvie KRL1050 C Kometa Kralovice 15:10:00
8013869 Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 15:12:00
434836 Vodrážková Barbora VPM1050 C KOS Slavia Plzeň 15:14:00
2126275 Houbová Eliška KRL1152 C Kometa Kralovice 15:16:00
8013924 Urbánková Lucie ONO1150 C SKOB Ostrov 15:18:00
2061781 Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 15:20:00
D12
2.50 km, 60 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2118494 Paulíčková Adela UOL0951 C SOB Olomouc 14:32:00
2112736 Schwarzová Martina Justína LBE0951 C TJ Lokomotiva Beroun 14:34:00
2095926 Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 14:36:00
8648583 Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 14:38:00
8071292 Valyavka Viktoriya 38S0850 Slávia ŽU Žilina 14:40:00
2103674 Rotková Veronika ZBM0854 B SK Žabovřesky Brno 14:42:00
9102146 Gelnerová Markéta KRL0952 B Kometa Kralovice 14:44:00
0 14:46:00
2120662 Lapáčková Anna SHK0854 C OK Slavia Hradec Králové 14:48:00
8080812 Mullis Carolina DKP0951 B Oddíl OB Kotlářka 14:50:00
8028871 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 14:52:00
232246 Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 14:54:00
8071304 Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 14:56:00
2126271 Lapáčková Šárka SHK0954 C OK Slavia Hradec Králové 14:58:00
8013933 Lošťáková Ela PGP0957 C SK Praga 15:00:00
0 15:02:00
2088819 Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 15:04:00
D14
2.70 km, 60 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8421842 Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 14:45:00
1418757 Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 14:47:00
8908 Krtičková Ester CHA0754 C OK Chrastava 14:49:00
8667973 Urbánková Eva ONO0650 B SKOB Ostrov 14:51:00
8149880 Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 14:53:00
0 Pekárková Barbora ONO0655 C SKOB Ostrov 14:55:00
2091547 Pospíšilová Eliška KPY0651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:57:00
2059774 Bauerová Aneta SKV0752 B TJ Slovan Karlovy Vary 14:59:00
8226374 Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 15:01:00
9102145 Gelnerová Anna KRL0653 B Kometa Kralovice 15:03:00
8662326 Lošťáková Sára PGP0660 B SK Praga 15:05:00
0 15:07:00
52857 Vláčilová Anna RIC0657 C OB Říčany 15:09:00
8670475 Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 15:11:00
8116697 Janošíková Marie VCB0752 B OB České Budějovice 15:13:00
8013868 Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 15:15:00
2078498 Kotuliaková Lea 27S0750 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:17:00
2001944 Kvášovská Ludmila LTU0753 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:19:00
2801009 Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:21:00
8660533 Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 15:23:00
7210078 Přílepková Radka VTA0651 B SC vebr-sport 15:25:00
8667545 Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 15:27:00
2127659 Kropáčová Zuzana KRL0754 B Kometa Kralovice 15:29:00
0 15:31:00
D16
2.90 km, 90 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7208086 Kosobudová Anna VTA0551 A SC vebr-sport 13:00:00
8680421 Hájková Tereza TUR0556 B OOB TJ Turnov 13:02:00
8033222 Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 13:04:00
2095950 Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 13:06:00
8004351 Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 13:08:00
8660409 Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 13:10:00
8660382 Mellanová Judita TUR0559 A OOB TJ Turnov 13:12:00
8116779 Nejedlá Klára ONO0450 B SKOB Ostrov 13:14:00
0 13:16:00
515401 Svobodová Alžběta KPY0551 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:18:00
2095942 Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 13:20:00
0 13:22:00
8656541 Chrástová Magdaléna STH0551 A SK Studenec 13:24:00
361965 Řeháková Ludmila PGP0454 C SK Praga 13:26:00
2095955 Výchová Veronika SRK0557 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:28:00
8660538 Holíková Simona ONO0553 A SKOB Ostrov 13:30:00
52859 Vláčilová Barbora RIC0457 C OB Říčany 13:32:00
2060246 Kovandová Kamila KPY0550 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:34:00
8666872 Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 13:36:00
1470170 Pavlíčková Hana KPY0450 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:38:00
2021830 Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 13:40:00
8116743 Pecko Sára ONO0452 B SKOB Ostrov 13:42:00
8116770 Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 13:44:00
8667966 Pecková Tereza VLI0551 A Slavia Liberec orienteering 13:46:00
8662736 Štemberová Bára TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:48:00
D18
3.10 km, 75 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53591 Kándlová Ema DCE0351 C KOB Dobřichovice 14:16:00
7208091 Kosobudová Kateřina VTA0253 A SC vebr-sport 14:18:00
8033269 Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 14:20:00
2067977 Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 14:22:00
8655463 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B OK Dobříš 14:24:00
49632 Fantová Kateřina EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha 14:26:00
D20
3.30 km, 80 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:44:00
8653088 Blahová Pavla DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka 13:46:00
8662288 Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:48:00
1403056 Paříková Iva TUR0061 B OOB TJ Turnov 13:50:00
7210234 Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 13:52:00
7150100 Biersaková Dagmar KRL0051 C Kometa Kralovice 13:54:00
7203458 Kundratová Lucie JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín 13:56:00
D21E
4.60 km, 120 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8100973 Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 13:00:00
8660421 Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 13:02:00
2102777 Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 13:04:00
8005907 Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 13:06:00
7200369 Hošeková Vanda TBM9696 C KOS TJ Tesla Brno 13:08:00
8680582 Luštická Lucie TUR8650 C OOB TJ Turnov 13:10:00
8656548 Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 13:12:00
8660408 Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 13:14:00
0 13:16:00
8660903 Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 13:18:00
8660420 Odehnalová Tereza ZBM9757 E SK Žabovřesky Brno 13:20:00
8680323 Vejražková Rozárka TUR0151 A OOB TJ Turnov 13:22:00
8656518 Benešová Jana CTB9452 R SK OB Chotěboř 13:24:00
9201069 Chromá Kateřina TBM9451 C KOS TJ Tesla Brno 13:26:00
0 13:28:00
D21A
4.10 km, 95 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660596 Kosová Tereza PHK0151 A OK 99 Hradec Králové 13:43:00
8648547 Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 13:45:00
515189 Bořilová Klára TBM8964 C KOS TJ Tesla Brno 13:47:00
8656737 Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 13:49:00
8656607 Kopecká Anna LPU9958 R OK Lokomotiva Pardubice 13:51:00
8116776 Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 13:53:00
8191119 Matějková Barbora TUR0156 A OOB TJ Turnov 13:55:00
7202891 Veljačiková Hana PGP9756 C SK Praga 13:57:00
8028926 Rickmeyer Tina 2HD8650 Angy OL 13:59:00
8515519 Vahalová Petra 0420001 14:01:00
8659402 Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 14:03:00
8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 14:05:00
0 14:07:00
8648602 Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 14:09:00
8660446 Odehnalová Klára ZBM9956 C SK Žabovřesky Brno 14:11:00
8181015 Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 14:13:00
301347 Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:15:00
8663148 Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 14:17:00
7140196 Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 14:19:00
8066680 Pecoldová Pavlína 0080001 14:21:00
2099482 Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 14:23:00
8660456 Albrechtová Iveta KAM9950 R OK Kamenice 14:25:00
7260013 Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 14:27:00
682683 Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 14:29:00
8656531 Blažková Kateřina SJH0252 A SOS Jindřichův Hradec 14:31:00
0 14:33:00
D21B
3.70 km, 95 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1470167 Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 14:53:00
7291299 Hanáková Lenka KRL9951 C Kometa Kralovice 14:55:00
8028805 Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:57:00
303912 Müllerová Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:59:00
51594 Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 15:01:00
2116188 Karbusová Kateřina VTA0055 B SC vebr-sport 15:03:00
2075609 Kubíčková Jana PHK9999 C OK 99 Hradec Králové 15:05:00
515496 Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 15:07:00
8648616 Honzáková Kateřina 0070001 15:09:00
7522295 Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 15:11:00
416340 Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 15:13:00
0 15:15:00
2058500 Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 15:17:00
8516911 Blažková Kristina UOL9150 C SOB Olomouc 15:19:00
8670790 Turczerová Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:21:00
1441628 Nedbálková Hana ZBM9755 C SK Žabovřesky Brno 15:23:00
8100025 Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 15:25:00
0 15:27:00
8112522 Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 15:29:00
8660480 Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:31:00
D21C
3.10 km, 75 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7207027 Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 14:30:00
2113474 Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 14:32:00
2059772 Bauerová Kateřina SKV7751 C TJ Slovan Karlovy Vary 14:34:00
232895 Čiháková Barbora KNC9950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 14:36:00
50815 Haskova Arina 0260002 14:38:00
0 14:40:00
1425341 Líbalová Petra ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem 14:42:00
2124747 Malíková Stanislava EKP8950 C VŠTJ Ekonom Praha 14:44:00
7210925 Vávrová Sára 0250002 14:46:00
8007195 Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 14:48:00
7210086 Boková Ivana KUO9951 C KOB Ústí nad Orlicí 14:50:00
0 14:52:00
D35A
3.40 km, 85 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8515557 Bukovacová Alena PBM7454 C TJ Spartak 1. Brněnská 14:43:00
7200319 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Žabovřesky Brno 14:45:00
980333 Vodrážková Kateřina VPM7995 C KOS Slavia Plzeň 14:47:00
1407428 Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 14:49:00
301536 Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 14:51:00
8648627 Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 14:53:00
2800313 Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 14:55:00
232406 Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 14:57:00
8516754 Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 14:59:00
1302868 Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 15:01:00
682676 Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 15:03:00
0 15:05:00
D35B
2.60 km, 65 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2094550 Tachovská Kamila PBM7655 C TJ Spartak 1. Brněnská 13:19:00
8014554 Košíková Jana 0110001 13:21:00
253102 Múčková Zuzana 0130002 13:23:00
682355 Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 13:25:00
7001404 Vávrová Rút 0250001 13:27:00
8033289 Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 13:29:00
D40A
3.30 km, 80 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067234 Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 14:52:00
7206551 Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 14:54:00
682334 Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 14:56:00
8226388 Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 14:58:00
0 15:00:00
7204994 Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 15:02:00
9200732 Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 15:04:00
7207856 Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 15:06:00
2078494 Kotuliaková Petra 27S7551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:08:00
0 15:10:00
2080976 Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 15:12:00
8103928 Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 15:14:00
8897 Krtičková Michaela CHA7952 C OK Chrastava 15:16:00
2073755 Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 15:18:00
0 15:20:00
8226357 Komanová Kristína 27S7850 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:22:00
7913579 Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 15:24:00
2116467 Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 15:26:00
8115113 Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 15:28:00
8660470 Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 15:30:00
2102815 Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 15:32:00
D40B
2.50 km, 65 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8033206 Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 15:04:00
2051485 Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 15:06:00
9943 Vláčilová Kateřina RIC7757 C OB Říčany 15:08:00
887905 Zýková Martina 0270002 15:10:00
8667963 Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 15:12:00
8516251 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 15:14:00
2083421 Lohová Monika 0220001 15:16:00
8033228 Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně 15:18:00
2120644 Lapáčková Soňa SHK7651 C OK Slavia Hradec Králové 15:20:00
2096216 Gregorová Lenka SJH7853 C SOS Jindřichův Hradec 15:22:00
2069081 Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 15:24:00
0 15:26:00
D45A
3.20 km, 105 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
411543 Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 13:57:00
1413332 Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 13:59:00
7209278 Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 14:01:00
416084 Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 14:03:00
8648553 Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 14:05:00
2103763 Zámečníková Jitka 0050001 14:07:00
2134295 Hrušková Blanka DOR7555 C OK Dobříš 14:09:00
8667996 Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 14:11:00
681852 Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 14:13:00
52273 Škvorová Zuzana KAM7350 C OK Kamenice 14:15:00
8149885 Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 14:17:00
8200027 Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 14:19:00
8410 Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 14:21:00
0 14:23:00
2021823 Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 14:25:00
2081352 Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 14:27:00
8670733 Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:29:00
2032384 Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 14:31:00
0 14:33:00
7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 14:35:00
2067245 Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 14:37:00
2085603 Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 14:39:00
2148103 Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 14:41:00
8655490 Křivdová Lenka 0120002 14:43:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 14:45:00
682665 Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 14:47:00
7210116 Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň 14:49:00
0 14:51:00
2061836 Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 14:53:00
D45B
2.40 km, 60 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7208099 Kosobudová Lenka VTA7351 C SC vebr-sport 13:01:00
2025346 Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 13:03:00
416039 Štemberová Iva TJN7550 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:05:00
2113044 Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 13:07:00
2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:09:00
1417131 Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 13:11:00
2092416 Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 13:13:00
2060203 Paurová Lenka 0030001 13:15:00
2103240 Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 13:17:00
2126298 Hanáková Marta KRL7151 C Kometa Kralovice 13:19:00
7205009 Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:21:00
8663122 Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 13:23:00
426399 Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 13:25:00
9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 13:27:00
2113071 Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 13:29:00
253153 Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 13:31:00
2109690 Matoušková Markéta SLA7352 C SKOB Slaný 13:33:00
2103266 Čermáková Lucie PHK7150 C OK 99 Hradec Králové 13:35:00
8116757 Nouzová Alena SJH7151 C SOS Jindřichův Hradec 13:37:00
2113516 Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 13:39:00
51872 Nyklová Helena MFP7550 C Matfyz Praha 13:41:00
416172 Bínová Kathrin MLA6754 C MLOK Mariánské Lázně 13:43:00
0 13:45:00
D50A
2.90 km, 90 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7209364 Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 13:54:00
9101105 Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 13:56:00
2103280 Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 13:58:00
49806 Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 14:00:00
8660392 Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 14:02:00
53489 Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 14:04:00
53270 Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 14:06:00
8660597 Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 14:08:00
8670819 Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:10:00
51681 Himmelová Marie KAM6952 C OK Kamenice 14:12:00
9833 Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 14:14:00
232202 Danihelová Janka SKV6552 C TJ Slovan Karlovy Vary 14:16:00
8667527 Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 14:18:00
232198 Pavlů Veronika TAP6952 C KOB Tretra Praha 14:20:00
8226399 Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 14:22:00
2045240 Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:24:00
7209480 Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 14:26:00
2032126 Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 14:28:00
9101705 Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 14:30:00
52427 Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 14:32:00
515195 Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 14:34:00
51809 Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 14:36:00
8660371 Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 14:38:00
51751 Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 14:40:00
8648605 Hiršová Marcela TBM7079 C KOS TJ Tesla Brno 14:42:00
8006556 Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 14:44:00
51601 Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 14:46:00
2075659 Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 14:48:00
0 14:50:00
D50B
2.20 km, 50 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53288 Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 13:58:00
236486 Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 14:00:00
8033240 Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 14:02:00
682670 Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:04:00
232196 Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 14:06:00
8033291 Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 14:08:00
D55
2.60 km, 65 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2800325 Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 13:35:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:37:00
51984 Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 13:39:00
8299099 Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 13:41:00
682079 Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 13:43:00
7202877 Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 13:45:00
1421930 Tenglerová Helena MLA6551 C MLOK Mariánské Lázně 13:47:00
2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 13:49:00
7300179 Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 13:51:00
8012045 Denysenko Tamara 38S6150 Slávia ŽU Žilina 13:53:00
2118474 Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 13:55:00
301647 Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 13:57:00
416175 Sklenářová Jana MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně 13:59:00
8962 Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:01:00
52694 Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:03:00
7722 Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Mladá Boleslav 14:05:00
436940 Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 14:07:00
51734 Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 14:09:00
2419963 Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 14:11:00
8100362 Seidl Silvia 0390002 14:13:00
8222227 Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 14:15:00
219239 Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 14:17:00
51398 Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 14:19:00
8667964 Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:21:00
331257 Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 14:23:00
0 14:25:00
D60
2.50 km, 65 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2085653 Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 13:47:00
8170 Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 13:49:00
52445 Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 13:51:00
49615 Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 13:53:00
53238 Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 13:55:00
7870 Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 13:57:00
9117 Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové 13:59:00
1954721 Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 14:01:00
8101105 Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 14:03:00
9112 Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 14:05:00
49892 Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 14:07:00
8656660 Vejvodová Mirka LPM5750 C OK Lokomotiva Plzeň 14:09:00
8116699 Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 14:11:00
0 14:13:00
2125366 Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 14:15:00
2023962 Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 14:17:00
52184 Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 14:19:00
2134274 Soukupová Michaela VSP5850 C USK Praha 14:21:00
5100 Braatz Monika 1QD5750 SV IHW Alex 78 Berlin 14:23:00
219280 Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 14:25:00
7705 Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 14:27:00
2102552 Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 14:29:00
1450164 Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 14:31:00
0 14:33:00
53555 Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 14:35:00
8558 Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 14:37:00
51583 Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 14:39:00
0 14:41:00
D65
2.40 km, 60 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53520 Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 14:56:00
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 14:58:00
2090862 Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 15:00:00
7053853 Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:02:00
682101 Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 15:04:00
2059769 Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 15:06:00
52361 Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 15:08:00
0 15:10:00
2095936 Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 15:12:00
8165 Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 15:14:00
682674 Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 15:16:00
7742 Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 15:18:00
51136 Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 15:20:00
232364 Dlouhá Lenka MAS5150 C OOB Aš 15:22:00
2059748 Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 15:24:00
0 15:26:00
2131185 Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 15:28:00
D70
2.20 km, 50 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
446344 Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 14:14:00
887906 Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 14:16:00
219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 14:18:00
2080918 Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 14:20:00
301209 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 14:22:00
2092387 Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 14:24:00
8680418 Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 14:26:00
D75
2.10 km, 45 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51214 Krausová Marie LLI4451 C LOK-o Liberec 14:40:00
51550 Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 14:42:00
232341 Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 14:44:00
8882 Vlachová Renata AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava 14:46:00
682619 Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 14:48:00
H10L
3.20 km, 60 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2129225 Čepička Antonín LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň 14:41:00
2088215 Kotuliak Peter 27S1000 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:43:00
446353 Peths Sebastian KRN1200 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 14:45:00
2135176 Etrych Matěj DOR1104 C OK Dobříš 14:47:00
2087720 Zápotocký Tomáš SLA1200 C SKOB Slaný 14:49:00
0 14:51:00
8515555 Bukovác Lukáš PBM1007 C TJ Spartak 1. Brněnská 14:53:00
2148206 Etrych Tobiáš DOR1103 C OK Dobříš 14:55:00
51238 Zakouřil František TUR1204 C OOB TJ Turnov 14:57:00
2075694 Mullis Robert DKP1200 C Oddíl OB Kotlářka 14:59:00
1417127 Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 15:01:00
0 15:03:00
2096224 Matyšek Josef PLU1400 C TJ SOKOL Plumlov 15:05:00
H10
2.30 km, 35 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2090869 Šitra Šimon LPM1001 C OK Lokomotiva Plzeň 14:30:00
8080823 Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 14:32:00
336789 Nouza Vítek SJH1104 C SOS Jindřichův Hradec 14:34:00
2127628 Houba Vojtěch KRL1002 C Kometa Kralovice 14:36:00
331401 Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 14:38:00
0 Kapoun Jáchym LBE1002 C TJ Lokomotiva Beroun 14:40:00
887942 Míka Ondřej VCB1003 C OB České Budějovice 14:42:00
8670452 Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 14:44:00
2000603 Hruška Tomáš DOR1002 C OK Dobříš 14:46:00
8421841 Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 14:48:00
53833 Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 14:50:00
7209803 Zýka Prokop 0270003 14:52:00
2045223 Štěrba Lukáš SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary 14:54:00
553441 Krtička Jáchym CHA1000 C OK Chrastava 14:56:00
2104594 Minařík František VCB1103 C OB České Budějovice 14:58:00
7260014 Novák Tobiáš CTB1103 C SK OB Chotěboř 15:00:00
51487 Jiroušek Štěpán DOR1102 C OK Dobříš 15:02:00
0 15:04:00
H12
2.70 km, 60 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2801414 Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 13:00:00
2104593 Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 13:02:00
2031365 Vodrážka Štěpán VPM0802 B KOS Slavia Plzeň 13:04:00
8660444 Zřídkaveselý Martin PBM0808 B TJ Spartak 1. Brněnská 13:06:00
8014562 Blažek Vojtěch SJH1003 C SOS Jindřichův Hradec 13:08:00
9616 Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 13:10:00
8648593 Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 13:12:00
500580 Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 13:14:00
2133881 Kvášovský Filip LTU0902 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 13:16:00
2119202 Žemlík Eduard TUR0909 C OOB TJ Turnov 13:18:00
8007172 Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 13:20:00
2108898 Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 13:22:00
2133884 Etrych Jonáš DOR0907 C OK Dobříš 13:24:00
0 Kapoun Matěj LBE0801 C TJ Lokomotiva Beroun 13:26:00
8007188 Veljačik Jonáš DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka 13:28:00
2120636 Kučera Tomáš TAP0907 C KOB Tretra Praha 13:30:00
7210246 Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:32:00
8662690 Štembera Vítek TJN0801 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:34:00
0 13:36:00
H14
3.10 km, 75 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8667957 Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 13:00:00
8226396 Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 13:02:00
8080821 Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 13:04:00
8071316 Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 13:06:00
2021829 Štrait Vilém VSP0701 A USK Praha 13:08:00
8080822 Machar Eda DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka 13:10:00
0 13:12:00
2134307 Hruška Marek DOR0604 C OK Dobříš 13:14:00
2801037 Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 13:16:00
7300279 Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 13:18:00
8667289 Myslík Vojtěch ONO0602 B SKOB Ostrov 13:20:00
8028854 Městka Václav VSP0600 B USK Praha 13:22:00
8662336 Blažek Cyril SJH0701 B SOS Jindřichův Hradec 13:24:00
0 13:26:00
232980 Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice 13:28:00
1400426 Kule Oliver ONO0701 B SKOB Ostrov 13:30:00
8045083 Hyxa Jan VLI0702 B Slavia Liberec orienteering 13:32:00
2060250 Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 13:34:00
7208204 Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:36:00
8061404 Ječmen Matyáš ONO0600 C SKOB Ostrov 13:38:00
0 13:40:00
8660437 Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 13:42:00
H16
3.40 km, 95 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8226370 Čermák Martin PHK0502 B OK 99 Hradec Králové 13:00:00
8004613 Nouza Michal SJH0505 A SOS Jindřichův Hradec 13:02:00
0 13:04:00
2102793 Bičík Štěpán TUR0405 OOB TJ Turnov 13:06:00
2085594 Kotuliak Viktor 27S0400 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:08:00
8654908 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 13:10:00
8680593 Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 13:12:00
2091542 Michálek Michal KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:14:00
2103701 Marek Matěj TJN0409 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:16:00
8662691 Kolář Šimon SHK0405 A OK Slavia Hradec Králové 13:18:00
2060247 Valenta Martin KPY0507 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:20:00
8116805 Kasza Tomáš PBM0512 B TJ Spartak 1. Brněnská 13:22:00
8116803 Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 13:24:00
8680581 Hoetzel Hugo TUR0505 A OOB TJ Turnov 13:26:00
0 13:28:00
2124800 Koman Ján 27S0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:30:00
8660411 Zřídkaveselý Adam PBM0505 A TJ Spartak 1. Brněnská 13:32:00
0 Kapoun Luděk LBE0501 C TJ Lokomotiva Beroun 13:34:00
8660399 Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 13:36:00
8680578 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 13:38:00
8662746 Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:40:00
2801247 Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:42:00
9636 Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 13:44:00
8666871 Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 13:46:00
2102710 Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 13:48:00
8116740 Bukovác Filip PBM0501 A TJ Spartak 1. Brněnská 13:50:00
7210074 Deim Michal VTA0402 B SC vebr-sport 13:52:00
8667503 Waldhauser Štěpán TUR0409 B OOB TJ Turnov 13:54:00
8000241 Fousek Vojtěch RBK0403 A SK Radioklub Blansko 13:56:00
0 13:58:00
H18
3.70 km, 95 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8655411 Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 13:01:00
8663165 Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 13:03:00
2108873 Mencl Jan TUR0201 B OOB TJ Turnov 13:05:00
425596 Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 13:07:00
7207873 Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:09:00
0 13:11:00
439143 Hrdlička Jan SLA0200 C SKOB Slaný 13:13:00
8654897 Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 13:15:00
7209284 Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 13:17:00
8656687 Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 13:19:00
0 13:21:00
H20
3.90 km, 75 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2060290 Zabořil Vojtěch TUR0110 A OOB TJ Turnov 13:01:00
8322332 Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 13:03:00
8662323 Bílý Jakub DOK0104 A OK Doksy 13:05:00
8663153 Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 13:07:00
9101674 Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 13:09:00
H21E
6.30 km, 150 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8651708 Kamenický Jeroným TUR9549 R OOB TJ Turnov 14:34:00
8180189 Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 14:36:00
8656758 Schuster Marek SSU9303 R SK Severka Šumperk 14:38:00
8655449 Wolf Filip TUR9701 C OOB TJ Turnov 14:40:00
8660457 Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:42:00
8660406 Kazda Adam TJN9104 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:44:00
8656722 Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 14:46:00
8680373 Melecký Martin SSU9001 C SK Severka Šumperk 14:48:00
8109377 Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 14:50:00
0 14:52:00
8656689 Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 14:54:00
7205000 Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 14:56:00
8680382 Škvor Ota KAM9900 C OK Kamenice 14:58:00
8660427 Kelbl Vladimír ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno 15:00:00
8116817 Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 15:02:00
8086808 Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 15:04:00
995807 Komanec Václav SHK8406 C OK Slavia Hradec Králové 15:06:00
8660419 Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 15:08:00
8680600 Karatsiolis Kryštof TUR9901 C OOB TJ Turnov 15:10:00
0 15:12:00
8662697 Klusáček Matěj LCE8903 R OOB TJ Slovan Luhačovice 15:14:00
8200008 Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 15:16:00
8007187 Trojan Karel TUR9011 C OOB TJ Turnov 15:18:00
8660450 Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 15:20:00
920696 Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 15:22:00
8518355 Bukovac Maroš PBM7605 C TJ Spartak 1. Brněnská 15:24:00
2075669 Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 15:26:00
8008833 Bořil Tomáš TBM8833 C KOS TJ Tesla Brno 15:28:00
8680589 Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 15:30:00
0 15:32:00
8656511 Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 15:34:00
H21A
5.70 km, 130 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2058464 Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 13:00:00
7205016 Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 13:02:00
8648562 Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 13:04:00
232645 Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:06:00
8516425 Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 13:08:00
8656594 Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 13:10:00
8662369 Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 13:12:00
7030567 Přikryl Petr PBM6708 C TJ Spartak 1. Brněnská 13:14:00
8670456 Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 13:16:00
9995599 Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 13:18:00
7209354 Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 13:20:00
8629750 Dvořáček Dan 0080002 13:22:00
8662685 Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 13:24:00
8667983 Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 13:26:00
1700077 Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 13:28:00
2067264 Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 13:30:00
7205004 Tůma Martin LIT8204 C KOB Litvínov 13:32:00
995796 Vodrážka Ondřej VPM7702 C KOS Slavia Plzeň 13:34:00
2035738 Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 13:36:00
2070852 Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 13:38:00
8002099 Šrubař Michal ZBM8607 C SK Žabovřesky Brno 13:40:00
8116695 Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 13:42:00
523000 Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 13:44:00
8116734 Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 13:46:00
8655470 Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 13:48:00
8680592 Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 13:50:00
8660433 Zřídkaveselý Libor PBM7207 C TJ Spartak 1. Brněnská 13:52:00
8116797 Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:54:00
8660922 Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 13:56:00
8667994 Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 13:58:00
0 14:00:00
8656540 Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 14:02:00
8660460 Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 14:04:00
8004275 Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 14:06:00
0 14:08:00
H21B
5.30 km, 150 m, 19 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8648561 Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 14:32:00
8178320 Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 14:34:00
8648633 Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 14:36:00
515050 Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 14:38:00
9160 Mlateček Jiří TYN9501 OOB SK Týniště nad Orlicí 14:40:00
52410 Špičák František PLU8009 C TJ SOKOL Plumlov 14:42:00
1418767 Samek Jakub VSP8800 C USK Praha 14:44:00
1425379 Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 14:46:00
9965 Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 14:48:00
52643 Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 14:50:00
8627111 Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 14:52:00
2042532 Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 14:54:00
8028885 Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 14:56:00
207870 Mašata Metoděj 14:58:00
8116824 Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 15:00:00
8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 15:02:00
2075695 Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 15:04:00
8557 Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 15:06:00
2035148 Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 15:08:00
515175 Thiemel Jiří TBM8905 C KOS TJ Tesla Brno 15:10:00
2067929 Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 15:12:00
1418761 Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 15:14:00
8116812 Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:16:00
7504110 Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 15:18:00
7201758 Šklíba Michal STE9900 C SK SKI-OB Šternberk 15:20:00
52641 Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 15:22:00
8680607 Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:24:00
7211016 Hinkelmann Erik TBM9403 C KOS TJ Tesla Brno 15:26:00
H21C
4.60 km, 120 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2127655 Žákovec Jan KRL9505 C Kometa Kralovice 14:12:00
232028 Vrabec Tomáš SCP8700 C OK Sparta Praha 14:14:00
8226348 Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 14:16:00
682096 Švarc Lukáš JEN9001 C OB Jenišovice 14:18:00
0 14:20:00
8323322 Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 14:22:00
7208219 Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:24:00
2039802 Gajdoš Martin 0160001 14:26:00
7210926 Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 14:28:00
0 14:30:00
H35A
4.40 km, 110 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8644880 Bauer Lukáš SKV7701 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:01:00
2801021 Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 13:03:00
8014444 Komárek Arnošt SJH7702 C SOS Jindřichův Hradec 13:05:00
2103682 Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 13:07:00
8160579 Tkaczuk Tomasz 66P7900 UKS Azymut Pabianice 13:09:00
8000235 Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 13:11:00
8000246 Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 13:13:00
420417 Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:15:00
8003631 Blažek Zdeněk SJH7601 C SOS Jindřichův Hradec 13:17:00
49971 Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 13:19:00
2148075 Fiala Jakub SLA8500 C SKOB Slaný 13:21:00
1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 13:23:00
2061849 Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 13:25:00
8654898 Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 13:27:00
0 13:29:00
H35B
3.40 km, 85 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49437 Knotek Kamil 0130001 15:11:00
2144039 Polách David ZBM8003 C SK Žabovřesky Brno 15:13:00
8667960 Klíma Kamil 0180001 15:15:00
515418 Matyšek Bronislav PLU7823 C TJ SOKOL Plumlov 15:17:00
2419966 Rudolf Tomáš 0110002 15:19:00
7111117 Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 15:21:00
H40A
4.10 km, 95 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2126305 Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 14:54:00
0 Pekárek Martin ONO7203 C SKOB Ostrov 14:56:00
2078495 Kotuliak Ivan 27S7400 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:58:00
1416366 Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 15:00:00
2129232 Kameník Jan KPY7900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:02:00
8655375 Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:04:00
50812 Hasek Jakub 0260001 15:06:00
8662334 Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 15:08:00
0 15:10:00
2080914 Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 15:12:00
8116753 Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 15:14:00
2032383 Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 15:16:00
8116735 Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 15:18:00
2103744 Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 15:20:00
8116750 Nejedlý Ladislav ONO7501 C SKOB Ostrov 15:22:00
8226311 Koman Marek 27S7902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:24:00
2042509 Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 15:26:00
0 15:28:00
H40B
3.10 km, 75 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2104705 Jiroušek Pavel DOR7703 C OK Dobříš 13:50:00
7201210 Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 13:52:00
410393 Štrait Martin VSP7602 C USK Praha 13:54:00
2116474 Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 13:56:00
0 13:58:00
2075671 Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 14:00:00
7800365 Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 14:02:00
8071296 Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 14:04:00
2134275 Houba Petr KRL7801 C Kometa Kralovice 14:06:00
0 14:08:00
416182 Fiala Michal KSH7601 C OB Kašperské Hory 14:10:00
H45A
4.00 km, 115 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8011594 Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 14:19:00
7300190 Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 14:21:00
7300545 Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 14:23:00
7200597 Kolář Viktor SHK7300 C OK Slavia Hradec Králové 14:25:00
51684 Vinš Pavel DKL6900 C KOB Kladno 14:27:00
2801012 Zámečník Pavel 0050002 14:29:00
8069069 Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 14:31:00
8033265 Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 14:33:00
8408 Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 14:35:00
8650 Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 14:37:00
442853 Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 14:39:00
0 14:41:00
7210237 Deim Karel VTA7202 C SC vebr-sport 14:43:00
2109677 Matoušek Martin SLA7100 C SKOB Slaný 14:45:00
8020222 Müller Rico 2HD6400 Angy OL 14:47:00
1302798 Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:49:00
8662318 Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 14:51:00
2078497 Kasza Ladislav PBM7100 C TJ Spartak 1. Brněnská 14:53:00
2125349 Hruška Jan DOR7000 C OK Dobříš 14:55:00
2113085 Kándl Filip DCE7400 C KOB Dobřichovice 14:57:00
2801249 Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:59:00
416301 Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 15:01:00
8660515 Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 15:03:00
301064 Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 15:05:00
2045227 Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 15:07:00
9650526 Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 15:09:00
434596 Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 15:11:00
7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 15:13:00
8044386 Etrych Tomáš DOR7300 C OK Dobříš 15:15:00
8004272 Šafařík Ivo OPI7402 C Orientační sporty Písek 15:17:00
7203457 Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 15:19:00
2051486 Blažek Petr SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec 15:21:00
2090836 Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 15:23:00
887622 Vláčil Daniel RIC7307 C OB Říčany 15:25:00
8662291 Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 15:27:00
0 15:29:00
51557 Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 15:31:00
H45B
2.90 km, 75 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8071274 Trhlík Tomáš PLU7407 C TJ SOKOL Plumlov 13:01:00
8116816 Furmánek Zdeněk KVS7400 C SKOB Kobra Vsetín 13:03:00
232429 Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 13:05:00
7210242 Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 13:07:00
2103248 Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 13:09:00
0 Kapoun Luděk LBE7400 C TJ Lokomotiva Beroun 13:11:00
9101186 Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 13:13:00
2000591 Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 13:15:00
8116768 Zýka Vít 0270001 13:17:00
301374 Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:19:00
682634 Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:21:00
2095976 Vých Luboš SRK7300 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:23:00
5788 Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 13:25:00
0 13:27:00
H50A
3.90 km, 75 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8657098 Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 13:15:00
8116820 Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 13:17:00
2020710 Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 13:19:00
8651725 Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 13:21:00
8648567 Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 13:23:00
8218 Stárek Filip TUR6602 OOB TJ Turnov 13:25:00
8402 Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 13:27:00
51752 Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 13:29:00
9200535 Křivda Ivan 0120001 13:31:00
8246117 Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 13:33:00
8003622 Nouza Petr SJH6501 C SOS Jindřichův Hradec 13:35:00
51279 Bílý Petr DOK6800 C OK Doksy 13:37:00
7003021 Pilař Karel MAS5501 C OOB Aš 13:39:00
2103767 Urbanec Vít 0350001 13:41:00
8656589 Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 13:43:00
2102701 Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 13:45:00
53233 Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 13:47:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 13:49:00
8662331 Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 13:51:00
8515515 Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 13:53:00
8061476 Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 13:55:00
8109406 Čepička Ladislav LPM6701 C OK Lokomotiva Plzeň 13:57:00
52181 Urbánek Lumír ONO6701 C SKOB Ostrov 13:59:00
2073747 Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:01:00
8670808 Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 14:03:00
8648548 Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 14:05:00
8000236 Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 14:07:00
51679 Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 14:09:00
8659399 Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 14:11:00
0 14:13:00
H50B
2.80 km, 65 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7201772 Florian Michal 0090001 14:45:00
51477 Hanák Martin KRL6701 C Kometa Kralovice 14:47:00
2120620 Lapáček Jiří SHK6600 C OK Slavia Hradec Králové 14:49:00
2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:51:00
8670471 Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 14:53:00
443079 Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 14:55:00
865655 Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 14:57:00
9101189 Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 14:59:00
1416365 Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 15:01:00
2099507 Kropáč Jiří KRL6702 C Kometa Kralovice 15:03:00
232231 Bína Pavel MLA6708 C MLOK Mariánské Lázně 15:05:00
49811 Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:07:00
H55A
3.70 km, 95 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53631 Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 13:27:00
515016 Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 13:29:00
52702 Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:31:00
52971 Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 13:33:00
406954 Roman Ščehovič 0160003 13:35:00
2059757 Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 13:37:00
888613 Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:39:00
53572 Semík Jan VSP6507 C USK Praha 13:41:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:43:00
53827 Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 13:45:00
7204992 Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:47:00
7122062 Braatz Frank 1QD6200 SV IHW Alex 78 Berlin 13:49:00
232041 Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 13:51:00
1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 13:53:00
9998666 Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 13:55:00
7206531 Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 13:57:00
53296 Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 13:59:00
8114116 Hartmann Dirk 0300001 14:01:00
416747 Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 14:03:00
H55B
2.60 km, 70 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2060272 Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 14:28:00
9671 Rykala Karel VAM6401 C OB Vamberk 14:30:00
303918 Himmel Petr KAM6503 C OK Kamenice 14:32:00
426375 Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 14:34:00
2134279 Mertlík Jiří VRL6102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:36:00
8311133 Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 14:38:00
428296 Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 14:40:00
416339 Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 14:42:00
8680303 Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 14:44:00
2113100 Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 14:46:00
8135135 Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 14:48:00
331490 Štěrba Jiří SKV6401 C TJ Slovan Karlovy Vary 14:50:00
1413331 Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 14:52:00
H60A
3.40 km, 95 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8222225 Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 14:55:00
8220 Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 14:57:00
8680320 Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:59:00
681857 Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:01:00
515105 Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 15:03:00
49370 Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 15:05:00
2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 15:07:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 15:09:00
2102525 Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 15:11:00
8656692 Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 15:13:00
2067253 Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 15:15:00
7260024 Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav 15:17:00
1421900 Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 15:19:00
410797 Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 15:21:00
1403424 Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 15:23:00
8660919 Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 15:25:00
2133920 Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 15:27:00
51147 Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 15:29:00
0 15:31:00
H60B
2.60 km, 65 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2056301 Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:01:00
232045 Soukup Václav VSP5600 C USK Praha 13:03:00
2088189 Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 13:05:00
2096115 Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 13:07:00
53237 Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 13:09:00
2113057 Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 13:11:00
9115 Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 13:13:00
H65
3.20 km, 105 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2092418 Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 13:01:00
8028861 Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 13:03:00
7207870 Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 13:05:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 13:07:00
7209455 Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB Tretra Praha 13:09:00
1426021 Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 13:11:00
8641 Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 13:13:00
0 13:15:00
8606435 Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 13:17:00
52448 Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 13:19:00
206496 Jirka Jiří DKL5501 C KOB Kladno 13:21:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 13:23:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 13:25:00
7886 Chotětický Václav DKL5202 C KOB Kladno 13:27:00
7210810 Vávra Petr 0250003 13:29:00
0 13:31:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 13:33:00
52111 Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 13:35:00
7885 Hájek Jan MAS5401 C OOB Aš 13:37:00
8116117 Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 13:39:00
7410753 Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 13:41:00
7887 Chotětický Jan MAS5400 C OOB Aš 13:43:00
2122244 Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 13:45:00
0 13:47:00
8663180 Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 13:49:00
8014457 Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 13:51:00
H70
2.90 km, 75 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 13:33:00
8806 Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 13:35:00
8805 Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 13:37:00
7741 Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 13:39:00
8101020 Schwanitz Juergen 0390001 13:41:00
2102807 Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 13:43:00
8153 Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 13:45:00
51917 Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 13:47:00
682688 Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:49:00
0 13:51:00
8516930 Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 13:53:00
49645 Fujan Sláva DKL4800 C KOB Kladno 13:55:00
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:57:00
8004352 Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 13:59:00
682613 Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 14:01:00
301666 Otta Pavel JES4601 C OK Rakovník 14:03:00
2085582 Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 14:05:00
8045137 Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 14:07:00
336775 Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 14:09:00
0 14:11:00
7206545 Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 14:13:00
0 14:15:00
52299 Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 14:17:00
8160 Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 14:19:00
2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:21:00
2080998 Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 14:23:00
8644556 Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 14:25:00
8666868 Uher Petr VSP5001 C USK Praha 14:27:00
8674 Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 14:29:00
H75
2.50 km, 65 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53267 Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:00:00
205614 Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 13:02:00
51800 Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 13:04:00
8100015 Němec Vladimír SLA4202 C SKOB Slaný 13:06:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:08:00
9610 Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 13:10:00
443066 Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 13:12:00
51213 Kraus Jan LLI4501 C LOK-o Liberec 13:14:00
8656637 Frey Jaromír ONO4100 C SKOB Ostrov 13:16:00
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 13:18:00
8116748 Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 13:20:00
2090863 Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 13:22:00
9823 Rychlý Rudolf MKP4100 C SK GORDIC Praha Kačerov 13:24:00
2060210 Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 13:26:00
8657099 Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 13:28:00
420425 Zábranský Emil SLA4200 C SKOB Slaný 13:30:00
2084946 Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 13:32:00
301171 Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 13:34:00
8501901 Conrad Helmut 0370001 13:36:00
0 13:38:00
HDR
3.20 km, 60 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515491 Albrecht Jiří KAM1700 C OK Kamenice 13:00:00
8630860 Haider Anna 26A5650 HSV Ried 13:00:00
53731 Kameník Matěj KPY1500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:00:00
232746 Knotková Viktorie 0130003 13:00:00
2067313 Kolaja Jaromír VLI1501 Slavia Liberec orienteering 13:00:00
1398538 Kolaja Bedřich VLI1301 C Slavia Liberec orienteering 13:00:00
425428 Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 13:00:00
682506 Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 13:00:00
49619 Mašková Isabela ONO1850 C SKOB Ostrov 13:00:00
2115728 Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 13:00:00
2075697 Mullis Elizabeth DKP1651 C Oddíl OB Kotlářka 13:00:00
51647 Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha 13:00:00
0 Pecánková Barbora TEP1451 C Tempo Praha 13:00:00
51933 Pethsová Isabella KRN1051 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 13:00:00
7880 Pivcová Lucie MLA1650 C MLOK Mariánské Lázně 13:00:00
7300183 Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:00:00
416316 Zeman Annabel DCE1850 C KOB Dobřichovice 13:00:00
7202878 Zvěřina Radim LPU1501 C OK Lokomotiva Pardubice 13:00:00
887921 Zýka Erik 0270004 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
P
2.50 km, 60 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
981812 Albrecht Vladimír KAM7800 C OK Kamenice 13:00:00
2083420 Čermáková Radka 0130004 13:00:00
2127555 Cichra Pavel 0010001 13:00:00
53731 Kameníková Petra KPY8050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:00:00
8211209 Krč Tobias 1VD0900 SG Zittau Süd 13:00:00
2111758 Mikšová Stanislava DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka 13:00:00
2120621 Nováková Hana CTB7551 C SK OB Chotěboř 13:00:00
2129182 Podivínská Ivana 0380001 13:00:00
8109331 Podivínský Tomáš 0380002 13:00:00
49865 Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 13:00:00
2029220 Richterová Ilona TAP6953 C KOB Tretra Praha 13:00:00
9017 Ruszová Ema KUN7151 TJ Sokol Kunvald 13:00:00
9101678 Svěchotová Hana MOV7150 C SKOB Ostrava 13:00:00
7203465 Tran Ngoc Mai 0210001 13:00:00
886270 Urbanec Hugo 0350003 13:00:00
53405 Urbanec Bruno 0350002 13:00:00
301524 Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
TD
5.30 km, 150 m, 19 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8518357 Kendrová Tereza 27S1650 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:00:00
8140166 Kudrass Peter 1VD6600 SG Zittau Süd 13:00:00
7202881 Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 13:00:00
2032119 Vladimíra Konečná KCK5953 KOB Český Krumlov 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
TK
3.40 km, 85 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1459066 Bohuňková Veronika 0320001 13:00:00
2102687 Dvořáková Tereza LPM0952 C OK Lokomotiva Plzeň 13:00:00
446418 Havlík Kilian SCP0901 C OK Sparta Praha 13:00:00
446418 Havlík Kilián 0340006 13:00:00
51556 Havlíková Viktorie SCP0550 C OK Sparta Praha 13:00:00
51556 Havlíková Viktorie 0340005 13:00:00
0 Havlíková Miroslava SCP7250 C OK Sparta Praha 13:00:00
2129182 Havlíková Miroslava 0340004 13:00:00
440490 Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 13:00:00
2148228 MALÁ Martina 0200002 13:00:00
2103757 Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 13:00:00
236061 Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 13:00:00
336778 Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 13:00:00
8656644 Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 13:00:00
440404 Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 13:00:00
2103673 Rotková Gabriela 0060001 13:00:00
425598 Rusz Roman KUN7201 C TJ Sokol Kunvald 13:00:00
51738 Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:00:00
2088717 Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 13:00:00
301662 Šlajchrtová Terezka JES8651 C OK Rakovník 13:00:00
2087699 Šplíchal Jiří OKP4500 C SK OK 24 Praha 13:00:00
2083422 Trnková Katka 0240001 13:00:00
2131195 TUČNÝ Jan 0200001 13:00:00
49407 Vyhnálková Milada 0360001 13:00:00
305982 Zuzana Ščehovičová 0160002 13:00:00
2080914 Peteráčová Irene 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00
0 ___ 13:00:00