Logo

Startovka závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2

Datum:
20.08.2022
Místo konání:
Branžež
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Kost
Ředitel závodu:
Žemlík Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Sokolářová Šárka - R2
Stavitel tratí:
Zabořil Vojtěch - R3
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    
Nahrávám data...

D10L 3.80 km, 45 m, 7 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 1350 Valtrová Tea JJN1352 2103733 C Team Jizerky
10:03:00 03 685 Lukešová Hana SHK1351 2144088 C OK Slavia Hradec Králové
10:06:00 06 105 Mrázková Barbora DKP1451 0 C Oddíl OB Kotlářka
10:09:00 09 684 Košťálová Gabriela SHK1353 2143378 C OK Slavia Hradec Králové
10:12:00 12 305 Beňovská Marie KVS1253 2021858 C SKOB Kobra Vsetín
10:15:00 15 1301 Hájková Alžběta JJN1353 2212051 C Team Jizerky
10:18:00 18 1063 Poláková Gabriela VRL1351 8013854 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:21:00 21 956 Lazarová Nela TUV1251 2126364 C SOK TJ Turnov
10:24:00 24 1116 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C USK Praha
10:27:00 27 373 Žemličková Viktorie LPU1451 9283 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 30 1323 Pěničková Tamara JJN1452 2224593 C Team Jizerky
10:33:00 33 563 Svítilová Veronika PGP1550 2131197 C SK Praga
10:36:00 36 1305 Kalpakci Ema JJN1359 2103745 C Team Jizerky
10:39:00 39 1042 Kutlvašrová Marta VRL1451 2001908 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:42:00 42 1307 Lánská Elena JJN1358 2103735 C Team Jizerky
10:45:00 45 1066 Schmidtová Eva VRL1251 2096245 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:48:00 48 608 Melicharová Nina PHK1451 224919 C OK 99 Hradec Králové
10:51:00 51 1328 Rokosová Anna JJN1366 2103759 C Team Jizerky
10:54:00 54 472 Hudečková Adina OOP1450 232338 C TJ Opava
10:57:00 57 1416 Vakant 0 Vakant
11:00:00 60 1415 Vakant 0 Vakant

D10 2.82 km, 25 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:06:00 66 1167 Bader Tyra 18D1350 1984 Post SV Dresden
11:09:00 69 1023 Horáčková Eliška VLI1450 500290 C Slavia Liberec orienteering
11:12:00 72 478 Voráčková Anežka OSN1260 52142 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:15:00 75 416 Křížová Magdalena LPU1257 7807223 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 78 928 Havlová Tereza TUR1252 2224535 C OOB TJ Turnov
11:21:00 81 372 Odvodyová Nikola LPU1252 1234562 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 84 326 Stacke Viktorie LCE1251 7053853 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:27:00 87 231 Kutková Sára JEN1351 8026626 C OB Jenišovice
11:30:00 90 575 Pozdílková Kateřina PHK1251 8042139 C OK 99 Hradec Králové
11:33:00 93 281 Čeřovská Eliška KON1353 8116677 C KOB Konice
11:36:00 96 1418 Vakant 0 Vakant
11:39:00 99 1417 Vakant 0 Vakant

D12 3.14 km, 30 m, 12 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:42:00 102 473 Hudečková Stella OOP1150 49301 C TJ Opava
11:45:00 105 11 Burešová Sofie BFM1153 8420967 C SKOB Frýdek - Místek
11:48:00 108 375 Fukátková Ludmila LPU1053 8030638 C OK Lokomotiva Pardubice
11:51:00 111 1093 Jirásková Mia VSP1150 51747 C USK Praha
11:54:00 114 686 Macháčková Lucie SHK1155 2141921 B OK Slavia Hradec Králové
11:57:00 117 744 Krykorková Zuzana SJC1153 2102075 B Sportcentrum Jičín
12:00:00 120 590 Horáková Eliška PHK1152 2099496 B OK 99 Hradec Králové
12:03:00 123 743 Jakubcová Karolína SJC1050 2112770 B Sportcentrum Jičín
12:06:00 126 668 Brotánková Klára ROU1151 2144100 C SKOB Roudnice nad Labem
12:09:00 129 1329 Rudolfová Elizabeth JJN1056 2224568 C Team Jizerky
12:12:00 132 450 Vaňátková Thea LTU1150 2144168 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:15:00 135 1349 Valtrová Ema JJN1152 2224594 C Team Jizerky
12:18:00 138 1094 Jirásková Viola VSP1151 52266 C USK Praha
12:21:00 141 1348 Dostrašilová Vendula JJN1151 2001903 C Team Jizerky
12:24:00 144 745 Šolcová Elsa SJC1152 0 B Sportcentrum Jičín
12:27:00 147 1351 Pospíšilová Bára JJN0953 2212007 C Team Jizerky
12:30:00 150 496 Fišáková Leona MLA1151 2082925 C MLOK Mariánské Lázně
12:33:00 153 1299 Černíková Zora JJN1055 2211966 C Team Jizerky
12:36:00 156 944 Polubentseva Daria TUR1161 2029164 B OOB TJ Turnov
12:39:00 159 825 Jirousová Edita TAP1056 2113483 C KOB Tretra Praha
12:42:00 162 374 Froschová Magdalena LPU1052 8014517 B OK Lokomotiva Pardubice
12:45:00 165 1315 Oravcová Amálie JJN1153 2027224 C Team Jizerky
12:48:00 168 1035 Pechová Marie VLI1050 8015312 B Slavia Liberec orienteering
12:51:00 171 1076 Wohanková Michaela VRL1151 2075629 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:54:00 174 1304 Jiráková Adéla JJN1052 8076042 B Team Jizerky
12:57:00 177 1067 Nová Klára VRL1053 8013842 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:00:00 180 1419 Vakant 0 Vakant

D14 3.85 km, 90 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 362 Pavlíková Rozárie LIT0851 8116 C KOB Litvínov
10:03:00 03 660 Krátká Linda ROU0851 2134252 B SKOB Roudnice nad Labem
10:06:00 06 764 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 A Sportcentrum Jičín
10:09:00 09 564 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 A SK Praga
10:12:00 12 497 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
10:15:00 15 571 Jelínková Eva PHK0953 8107726 B OK 99 Hradec Králové
10:18:00 18 1043 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:21:00 21 931 Nováková Barborka TUR0860 2151377 C OOB TJ Turnov
10:24:00 24 1092 Jirásková Laura VSP0952 8253 C USK Praha
10:27:00 27 1314 Nožičková Eva JJN0852 8680401 B Team Jizerky
10:30:00 30 935 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 B OOB TJ Turnov
10:33:00 33 376 Švíglerová Anna LPU0952 8109379 B OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 36 926 Zabořilová Anna TUR0951 8012867 B OOB TJ Turnov
10:39:00 39 61 Chudobová Eliška DKL0850 2148141 C KOB Kladno
10:42:00 42 584 Kunartová Dominika PHK0888 8482084 B OK 99 Hradec Králové
10:45:00 45 71 Mullis Carolina DKP0951 8080812 C Oddíl OB Kotlářka
10:48:00 48 1054 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:51:00 51 1207 Forferová Kristýna RUM0853 4617985 C ZOOB Rumburk
10:54:00 54 1099 Kučerová Kateřina VSP0950 8013954 B USK Praha
10:57:00 57 1058 Bucharová Marie VRL0954 2214513 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:00:00 60 554 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A SK Praga
11:03:00 63 303 Belžíková Nelly KVS0953 7062009 C SKOB Kobra Vsetín
11:06:00 66 658 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B SKOB Roudnice nad Labem
11:09:00 69 746 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 B Sportcentrum Jičín
11:12:00 72 688 Sochorová Kristýna SHK0953 8461735 B OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 75 1322 Pavlova Lenka JJN0850 2070803 C Team Jizerky
11:18:00 78 687 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 B OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 81 1291 Matoušková Kateřina SPC0955 2148068 C SPORTICUS team
11:24:00 84 488 Blahutová Lucie MFP0950 405999 B Matfyz Praha
11:27:00 87 638 Málková Michaela PHK0853 8004344 B OK 99 Hradec Králové
11:30:00 90 518 Dvořáková Lucie PGP0956 8410787 B SK Praga
11:33:00 93 574 Pozdílková Zuzana PHK0952 8042144 C OK 99 Hradec Králové
11:36:00 96 1048 Hančová Karolína VRL0952 8014548 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:39:00 99 9 Burešová Eliška BFM0955 8035525 B SKOB Frýdek - Místek
11:42:00 102 1327 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B Team Jizerky
11:45:00 105 924 Dosbabová Veronika TTR0851 2115136 C OOB Třebíč
11:48:00 108 702 Lukešová Klára SHK7850 2049540 C OK Slavia Hradec Králové
11:51:00 111 1282 Nowak Zofia 97P0850 8000825 KS Hades Poznań
11:54:00 114 945 Polubentseva Iryna TUR0855 2771950 B OOB TJ Turnov
11:57:00 117 614 Čapková Markéta PHK0850 8013911 B OK 99 Hradec Králové
12:00:00 120 165 Březinová Antonie CHA0851 8516430 B OK Chrastava
12:03:00 123 1251 Knaupová Jana 84D0850 8080716 MTV Braunschweig
12:06:00 126 1030 Šestáková Johana VLI0853 8119509 A Slavia Liberec orienteering
12:09:00 129 470 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C TJ Opava
12:12:00 132 985 Jarošová Linda VCB0950 8013897 B OB České Budějovice
12:15:00 135 1404 Vakant 0 Vakant
12:18:00 138 1420 Vakant 0 Vakant
12:21:00 141 1421 Vakant 0 Vakant
12:24:00 144 1422 Vakant 0 Vakant

D16 4.31 km, 95 m, 12 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 1259 Wing Amelia 15G0653 8240106 DRONGO
10:04:00 04 593 Novotná Vendula PHK0777 8033203 A OK 99 Hradec Králové
10:07:00 07 1256 Keen Ciara 15G0650 8012545 DRONGO
10:10:00 10 902 Savruková Adéla TJN0656 8670806 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:13:00 13 987 Peteráčová Irene VLI0699 2080914 Slavia Liberec orienteering
10:16:00 16 16 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A OK Jiskra Nový Bor
10:19:00 19 434 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:22:00 22 689 Košková Martina SHK0652 8113524 A OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 25 1260 Ward Jessica 15G0654 8655902 DRONGO
10:28:00 28 270 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B OK Kamenice
10:31:00 31 1258 Taylor Rose 15G0652 8490707 DRONGO
10:34:00 34 27 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B SK OB Chotěboř
10:37:00 37 912 Štemberová Bára TJN0650 8662736 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:40:00 40 244 Malá Anežka JIL0751 8670769 A OK Jilemnice
10:43:00 43 525 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
10:46:00 46 624 Ballonová Lucie PHK0664 8196053 B OK 99 Hradec Králové
10:49:00 49 1261 Soulsby Maggie 15G0655 8643391 DRONGO
10:52:00 52 379 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 A OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 55 191 Lipenská Barbora CHA0753 8445315 A OK Chrastava
10:58:00 58 278 Havlová Tereza KNC0750 8116754 A Sokol Kostelec n. Č. l.
11:01:00 61 578 Příkazská Zuzana PHK0654 8518314 B OK 99 Hradec Králové
11:04:00 64 1262 Matthew Cate 15G0656 8130806 DRONGO
11:07:00 67 517 Dvořáková Veronika PGP0659 8140907 B SK Praga
11:10:00 70 870 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 A KOS TJ Tesla Brno
11:13:00 73 73 Šilerová Petra DKP0760 8113509 B Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 76 649 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
11:19:00 79 347 Hovorková Marie LDC0650 8008279 B KOB Děčín
11:22:00 82 865 Ehlová Martina TBM0655 8667955 B KOS TJ Tesla Brno
11:25:00 85 49 Drašarová Magdaléna DKL0752 2000567 C KOB Kladno
11:28:00 88 117 Mušková Amálie Anna DKP0759 8066788 C Oddíl OB Kotlářka
11:31:00 91 587 Rážová Aneta PHK0662 2120068 B OK 99 Hradec Králové
11:34:00 94 555 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
11:37:00 97 1134 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 A SK Brno Žabovřesky
11:40:00 100 641 Nevmerzhytska Mariia PHK0759 8003644 C OK 99 Hradec Králové
11:43:00 103 690 Čečková Karolína SHK0650 8414128 B OK Slavia Hradec Králové
11:46:00 106 1027 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 A Slavia Liberec orienteering
11:49:00 109 818 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 B SK Studenec
11:52:00 112 1013 Heczková Anna VLI0652 8328656 B Slavia Liberec orienteering
11:55:00 115 1257 Hilton Jocie 15G0651 8100506 DRONGO
11:58:00 118 232 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C OB Jenišovice
12:01:00 121 862 Kurečková Klára TBM0667 8008286 A KOS TJ Tesla Brno
12:04:00 124 1424 Vakant 0 Vakant
12:07:00 127 1423 Vakant 0 Vakant
12:10:00 130 1425 Vakant 0 Vakant
12:13:00 133 1426 Vakant 0 Vakant

D18 4.84 km, 115 m, 12 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 580 Vrábelová Hana PHK0454 8007192 B OK 99 Hradec Králové
10:05:00 05 183 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
10:08:00 08 487 Blahutová Martina MFP0550 53611 C Matfyz Praha
10:11:00 11 670 Černá Ema ROU0451 8516925 A SKOB Roudnice nad Labem
10:14:00 14 524 Krejčová Lucie PGP0455 8517325 A SK Praga
10:17:00 17 1150 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 A OB SK Zvole
10:20:00 20 1050 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:23:00 23 1303 Skácelová Adéla JJN0454 8066769 A Team Jizerky
10:26:00 26 835 Dušková Tereza TBM0554 8414120 A KOS TJ Tesla Brno
10:29:00 29 74 Koubová Hana DKP0558 2148090 A Oddíl OB Kotlářka
10:32:00 32 780 Blažková Veronika SJH0551 8226309 B SOS Jindřichův Hradec
10:35:00 35 431 Licková Štěpánka LTU0452 8662730 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:38:00 38 254 Balejová Julie KAM0551 8667985 A OK Kamenice
10:41:00 41 636 Chvátilová Johana PHK0450 8660575 B OK 99 Hradec Králové
10:44:00 44 1031 Šestáková Marie VLI0452 8667522 B Slavia Liberec orienteering
10:47:00 47 1152 Kosobudová Anna VTA0551 8670798 A SC vebr-sport
10:50:00 50 1111 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 A USK Praha
10:53:00 53 1271 Darley Sarah 15G0550 8051121 DRONGO
10:56:00 56 860 Porubská Lenka TBM0451 8668997 C KOS TJ Tesla Brno
10:59:00 59 513 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A SK Praga
11:02:00 62 1353 Richtrová Kamila ZTC0451 8629751 A Západočeské sportovní centrum OB
11:05:00 65 430 Hošková Kateřina LTU0451 8662731 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:08:00 68 122 Kubcová Anna DOB0550 1602624 C KOB Dobruška
11:11:00 71 707 Otreshko Eva Maria SHK0553 8330704 B OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 74 598 Kopecká Martina PHK0555 8047180 A OK 99 Hradec Králové
11:17:00 77 972 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
11:20:00 80 1082 Arnoštová Veronika VSP0450 8516920 A USK Praha
11:23:00 83 237 Menclová Anna JEN0452 2103259 C OB Jenišovice
11:26:00 86 534 Gemperlová Eliška PGP0556 8226321 B SK Praga
11:29:00 89 1097 Kopecká Valentýna VSP0453 2021847 B USK Praha
11:32:00 92 1427 Vakant 0 Vakant
11:35:00 95 1429 Vakant 0 Vakant
11:38:00 98 1428 Vakant 0 Vakant

D20 5.19 km, 125 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:41:00 101 1311 Nedomlelová Lucie JJN0250 8662718 C Team Jizerky
11:44:00 104 519 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 A SK Praga
11:47:00 107 107 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A Oddíl OB Kotlářka
11:50:00 110 1154 Kosobudová Kateřina VTA0253 8680299 A SC vebr-sport
11:53:00 113 827 Smolková Barbora TAP0356 8654912 R KOB Tretra Praha
11:56:00 116 321 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:59:00 119 380 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
12:02:00 122 971 Raclavská Lenka UOL0252 2092435 B SOB Olomouc
12:05:00 125 382 Pušová Bára LPU0357 8013925 A OK Lokomotiva Pardubice
12:08:00 128 1131 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A SK Brno Žabovřesky
12:11:00 131 325 Mudráková Eliška LCE0352 8680306 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:14:00 134 970 Raclavská Zuzana UOL0251 8680601 A SOB Olomouc
12:17:00 137 1333 Rýdlová Magdaléna JJN0252 8662747 A Team Jizerky
12:20:00 140 381 Kološová Veronika LPU0351 8109308 B OK Lokomotiva Pardubice
12:23:00 143 967 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A SOB Olomouc
12:26:00 146 324 Končáková Alžběta LCE0256 889308 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:29:00 149 765 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A Sportcentrum Jičín
12:32:00 152 1149 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 B OB SK Zvole
12:35:00 155 1049 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:38:00 158 1431 Vakant 0 Vakant
12:41:00 161 1430 Vakant 0 Vakant

D21E 7.69 km, 270 m, 19 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:45:00 105 112 Mašínová Anna DKP0157 8659403 R Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 108 256 Hájková Eliška KAM9851 8404001 R OK Kamenice
11:51:00 111 209 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R K.O.B. Choceň
11:54:00 114 1266 Windsor Zuzana 15G9251 8170819 DRONGO
11:57:00 117 526 Jelínková Zora PGP8851 8005130 C SK Praga
12:00:00 120 1277 Eades Mairi 15G0150 8310914 DRONGO
12:03:00 123 838 Grycová Kateřina TBM0058 8063087 R KOS TJ Tesla Brno
12:06:00 126 1270 Ockenden Helen 15G9750 8300197 DRONGO
12:09:00 129 1181 Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 8636522 OK!Sport Warszawa
12:12:00 132 1244 Pottkamp Charlotte 71D9651 9080057 USV TU Dresden
12:15:00 135 349 Trilča Mara LDC8750 8670955 C KOB Děčín
12:18:00 138 845 Bořilová Klára TBM8964 515189 C KOS TJ Tesla Brno
12:21:00 141 964 Kavánková Iva TZL9753 8654917 R SKOB Zlín
12:24:00 144 869 Mulíčková Markéta TBM0362 8656699 E KOS TJ Tesla Brno
12:27:00 147 697 Červená Adéla SHK9755 8663209 C OK Slavia Hradec Králové
12:30:00 150 839 Nechanická Klára TBM0055 8302000 E KOS TJ Tesla Brno
12:33:00 153 698 Kettner Karolína SHK9251 8660574 E OK Slavia Hradec Králové
12:36:00 156 842 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 C KOS TJ Tesla Brno
12:39:00 159 1138 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E SK Brno Žabovřesky
12:42:00 162 699 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R OK Slavia Hradec Králové
12:45:00 165 1140 Edman Erica ZBM9750 8199702 C SK Brno Žabovřesky
12:48:00 168 778 Gregorová Kamila SJH8150 8660904 E SOS Jindřichův Hradec
12:51:00 171 1168 Müller Dorothea 18D9750 8606417 Post SV Dresden
12:54:00 174 259 Landovská Petra KAM9354 8102793 E OK Kamenice
12:57:00 177 1432 Vakant 0 Vakant
13:00:00 180 1435 Vakant 0 Vakant
13:03:00 183 1434 Vakant 0 Vakant
13:06:00 186 1433 Vakant 0 Vakant

D21A 6.82 km, 230 m, 18 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 12 Havlová Adéla BOR9161 8660528 C OK Jiskra Nový Bor
10:03:00 03 110 Jiřištová Zuzana DKP8254 8116737 C Oddíl OB Kotlářka
10:06:00 06 1139 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 C SK Brno Žabovřesky
10:09:00 09 425 Pavlová Martina LTP0151 8662324 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:12:00 12 142 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:15:00 15 176 Knížková Šárka CHA9850 8659402 C OK Chrastava
10:18:00 18 127 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C OK Doksy
10:21:00 21 417 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 R OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 24 618 Metelková Taťána PHK7250 434591 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 27 853 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 30 691 Chmelařová Michaela SHK9151 8044394 C OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 33 647 Matušková Jana RBK9999 8662330 C SK Radioklub Blansko
10:36:00 36 692 Thýnová Martina SHK0350 8670778 R OK Slavia Hradec Králové
10:39:00 39 998 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
10:42:00 42 588 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 45 273 Jančová Jana KAM9450 8012863 C OK Kamenice
10:48:00 48 805 Poláková Lenka SOP0151 8656721 C OOB TJ Slezan Opava
10:51:00 51 268 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
10:54:00 54 125 Riby Rose DOK0052 8107748 C OK Doksy
10:57:00 57 693 Raková Petra SHK0251 2049526 A OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 60 484 Nedbalová Jana MFP8050 2067234 C Matfyz Praha
11:03:00 63 812 Klíchová Jana SSU8151 8033234 C SK Severka Šumperk
11:06:00 66 75 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C Oddíl OB Kotlářka
11:09:00 69 175 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
11:12:00 72 1070 Wohanková Gabriela VRL7652 8033284 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:15:00 75 808 Procházková Marie SOP9551 8667516 C OOB TJ Slezan Opava
11:18:00 78 548 Škarková Kateřina PGP9955 8420721 C SK Praga
11:21:00 81 626 Zamouřilová Anežka PHK0354 8020280 A OK 99 Hradec Králové
11:24:00 84 508 Králová Vanda PGP8755 8660507 C SK Praga
11:27:00 87 694 Kroniková Štěpánka SHK0150 8033223 C OK Slavia Hradec Králové
11:30:00 90 490 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C Matfyz Praha
11:33:00 93 544 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 C SK Praga
11:36:00 96 116 Blahová Pavla DKP0155 8653088 C Oddíl OB Kotlářka
11:39:00 99 1332 Rýdlová Adéla JJN0151 8655484 C Team Jizerky
11:42:00 102 811 Šklíbová Veronika SRK0153 8659387 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:45:00 105 558 Kožinová Jana PGP6651 8680353 C SK Praga
11:48:00 108 904 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:51:00 111 1233 Grismajer Sonnhild 71D7051 8121181 USV TU Dresden
11:54:00 114 2 Fukalová Hana AOP9850 2103679 C Orientační Běh Opava
11:57:00 117 1347 Svobodová Barbora JJN8950 8662281 C Team Jizerky
12:00:00 120 483 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C Matfyz Praha
12:03:00 123 1376 Jansová Martina 0180001 2067239 ROB PCE
12:06:00 126 460 Nováková Kateřina OKP9450 8183064 C SK OK 24 Praha
12:09:00 129 213 Kleiberová Eliška CHC9952 8129952 C K.O.B. Choceň
12:12:00 132 1028 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
12:15:00 135 82 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R Oddíl OB Kotlářka
12:18:00 138 383 Kosová Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
12:21:00 141 79 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R Oddíl OB Kotlářka
12:24:00 144 559 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C SK Praga
12:27:00 147 126 Dolejší Kateřina DOK0156 8006733 C OK Doksy
12:30:00 150 78 Bochenková Martina DKP8758 8656549 C Oddíl OB Kotlářka
12:33:00 153 384 Procházková Štěpánka LPU9460 8015315 C OK Lokomotiva Pardubice
12:36:00 156 1439 Vakant 0 Vakant
12:39:00 159 1437 Vakant 0 Vakant
12:42:00 162 1436 Vakant 0 Vakant
12:45:00 165 1440 Vakant 0 Vakant
12:48:00 168 1438 Vakant 0 Vakant
12:51:00 171 28 Voborníková Alena CTB9451 8660906 C SK OB Chotěboř

D21B 5.25 km, 155 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:14:00 134 567 Hápová Petra PHK0051 8662722 C OK 99 Hradec Králové
12:17:00 137 286 Míchalová Šárka KPY0050 8410806 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:20:00 140 910 Žuchová Nikola TJN9352 232503 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:23:00 143 589 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
12:26:00 146 538 Kopecká Johana PGP9956 2021848 C SK Praga
12:29:00 149 1105 Neuhäuserová Ladislava VSP8151 5641 C USK Praha
12:32:00 152 568 Kubíčková Jana PHK9999 8655422 C OK 99 Hradec Králové
12:35:00 155 991 Szenczi Kristýna VLI8650 8013918 C Slavia Liberec orienteering
12:38:00 158 1198 Dušková Pavla KOR9050 2051498 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:41:00 161 530 Havelíková Kateřina PGP9256 8667999 C SK Praga
12:44:00 164 566 Hlaváčková Petra PHK0052 9369 C OK 99 Hradec Králové
12:47:00 167 783 Foltýnová Eva SJI0051 8033298 C OK Jihlava
12:50:00 170 1340 Švihovská Eva JJN8350 8008017 C Team Jizerky
12:53:00 173 1189 Trojecka Marta 23P8350 300632 OK!Sport Warszawa
12:56:00 176 695 Zimová Barbora SHK0151 2049549 C OK Slavia Hradec Králové
12:59:00 179 1220 Tóth Korinna 22H9250 888359 Hegyisport Szentendre Egy.
13:02:00 182 906 Večeřová Barbora TJN8951 8061451 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:05:00 185 1358 Gajda-Morawska Monika 0020002 504409 UNTS Warszawa
13:08:00 188 748 Kovářová Eva SJC8759 8008759 C Sportcentrum Jičín
13:11:00 191 173 Ježková Barbora CHA8850 8004126 C OK Chrastava
13:14:00 194 137 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
13:17:00 197 821 Malá Lenka SVS9050 2129212 C Orientklub Vsetín
13:20:00 200 115 Nývltová Hana DKP8761 9622 C Oddíl OB Kotlářka
13:23:00 203 1443 Vakant 0 Vakant
13:26:00 206 1441 Vakant 0 Vakant
13:29:00 209 1442 Vakant 0 Vakant

D21C 4.47 km, 115 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:04:00 04 1363 Zámečniková Lenka 0070004 2103763 Zámečníci
10:13:00 13 766 Žaloudková Petra SJC8761 7878000 C Sportcentrum Jičín
10:22:00 22 1278 Müllerová Petra BZP9050 8113498 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:31:00 31 1194 Ščehovičová Zuzana 17S9250 305982 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica
10:40:00 40 41 Horychová Zuzana DKL0150 515197 C KOB Kladno
10:49:00 49 1359 Velčovská Barbora 0050001 52784 Bára
10:58:00 58 356 Neradová Eva LIT8951 8115 C KOB Litvínov
11:07:00 67 797 Svobodová Katu SMR8451 8033266 C SNS Smržovka
11:16:00 76 816 Vejrová Iva STH8852 8656522 C SK Studenec
11:25:00 85 60 Geislerová Aneta DKL0151 2042535 C KOB Kladno
11:34:00 94 215 Ďoubalíková Anna CHT9651 207805 C OOB SK Chrast
11:43:00 103 31 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
11:52:00 112 1123 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB T.J. Sokol Žamberk
12:01:00 121 251 Malá Daniela JIL9451 405969 C OK Jilemnice
12:10:00 130 89 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
12:19:00 139 354 Benešová Zuzana LIT8353 2151450 C KOB Litvínov
12:28:00 148 1188 Horoszkiewicz Ewelina 23P9350 1418714 OK!Sport Warszawa
12:37:00 157 38 Benešová Hana DKL0050 8113516 C KOB Kladno
12:46:00 166 350 Pavlíková Jitka LIT8352 8445296 C KOB Litvínov
12:55:00 175 5 Kašparová Šárka AOP7251 7522295 C Orientační Běh Opava
13:04:00 184 696 Langrová Anna SHK9753 331166 C OK Slavia Hradec Králové
13:13:00 193 1339 Strachotová Pavlína JJN9350 8005131 C Team Jizerky
13:22:00 202 1385 Makaloušová Hana 0250001 8005424 Špindl sportuje
13:31:00 211 177 Kubátová Jana CHA9152 1008144 C OK Chrastava
13:40:00 220 576 Pozdílková Alena PHK8053 2122267 C OK 99 Hradec Králové
13:49:00 229 70 Karochová Simona DKP8853 8282888 C Oddíl OB Kotlářka
13:58:00 238 1085 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R USK Praha
14:07:00 247 516 Syslová Edita PGP8853 52106 C SK Praga
14:16:00 256 210 Sýkorová Daniela CHC8851 9549 C K.O.B. Choceň
14:25:00 265 1445 Vakant 0 Vakant
14:34:00 274 1444 Vakant 0 Vakant
14:43:00 283 1446 Vakant 0 Vakant

D35 5.50 km, 170 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:50:00 110 750 Palasová Petra SJC8658 500267 C Sportcentrum Jičín
11:53:00 113 477 Voráčková Lenka OSN8555 9201331 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:56:00 116 749 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C Sportcentrum Jičín
11:59:00 119 1193 Straube Hanka 31D7350 8100973 SV Lengefeld
12:02:00 122 385 Odvodyová Šárka LPU8352 8352000 C OK Lokomotiva Pardubice
12:05:00 125 884 Janatová Lucie TJN8154 8660535 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:08:00 128 67 Typltová Hana DKP8760 7207357 C Oddíl OB Kotlářka
12:11:00 131 1156 Bader Anne 18D8451 8404290 Post SV Dresden
12:14:00 134 146 Dudová Irena HCE8250 8013859 C TJ Hostivice
12:17:00 137 1144 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C OOB SK Zbraslav
12:20:00 140 510 Krupová Tereza PGP8756 2088730 C SK Praga
12:23:00 143 65 Collis Blanka DKP8257 517704 C Oddíl OB Kotlářka
12:26:00 146 556 Bozděchová Lenka PGP8254 2080966 C SK Praga
12:29:00 149 1296 Kopecká Šárka Matesová DLP8350 8445295 C OOB TJ Dukla Praha
12:32:00 152 700 Čížová Andrea SHK8251 8076029 C OK Slavia Hradec Králové
12:35:00 155 1175 Ender Franka 19D8350 8028928 SSV Planeta Radebeul
12:38:00 158 386 Žemličková Lenka LPU8660 8033255 C OK Lokomotiva Pardubice
12:41:00 161 340 Vaňková Saša LDC8550 8022673 C KOB Děčín
12:44:00 164 328 Vlažná Lucie LCE8751 52675 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:47:00 167 656 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
12:50:00 170 747 Drobníková Markéta SJC8450 8482121 C Sportcentrum Jičín
12:53:00 173 1046 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:56:00 176 282 Čeřovská Adéla KON8755 52722 C KOB Konice
12:59:00 179 915 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
13:02:00 182 867 Drábková Zuzana TBM8452 8100025 C KOS TJ Tesla Brno
13:05:00 185 285 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:08:00 188 612 Vítková Lucie PHK8055 8006766 C OK 99 Hradec Králové
13:11:00 191 87 Tučková Lucie DKP8550 2095927 C Oddíl OB Kotlářka
13:14:00 194 1288 Machowska-Krupa Weronika 2DP8650 8101686 UKS OSiR Góra Kalwaria
13:17:00 197 135 Synková Petra DOK7950 8113500 C OK Doksy
13:20:00 200 793 Dítková Jitka SKV7752 8400082 C TJ Slovan Karlovy Vary
13:23:00 203 228 Kalousková Pavla JEN8451 8012882 C OB Jenišovice
13:26:00 206 1447 Vakant 0 Vakant
13:29:00 209 1449 Vakant 0 Vakant
13:32:00 212 1448 Vakant 0 Vakant

D40 4.92 km, 130 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 982 Veselá Eva VCB7853 8013928 C OB České Budějovice
10:05:00 05 701 Holfeuerová Lenka SHK8256 9148 C OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 08 921 Dvořáčková Jana TTR8154 224888 C OOB Třebíč
10:11:00 11 444 Brožová Jana LTU8250 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:14:00 14 595 Novotná Martina PHK8255 8076619 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 17 1081 Arnoštová Kateřina VSP7652 8226388 C USK Praha
10:20:00 20 667 Brotánková Lenka ROU8152 2420003 C SKOB Roudnice nad Labem
10:23:00 23 440 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:26:00 26 1242 Löhning Susanne 71D7850 8041178 USV TU Dresden
10:29:00 29 439 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:32:00 32 848 Štěpánková Kateřina TBM7654 8149893 C KOS TJ Tesla Brno
10:35:00 35 279 Havlová Eva KNC7851 8003637 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:38:00 38 1197 Hladká Petra KOR7950 8660542 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:41:00 41 1210 Forferová Věra RUM7851 4617987 ZOOB Rumburk
10:44:00 44 1017 Šebelková Štěpánka VLI7851 2127581 C Slavia Liberec orienteering
10:47:00 47 133 Kmínková Michala DOK7850 2053501 C OK Doksy
10:50:00 50 387 Kadaňová Barbora LPU8253 8013926 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 53 1247 Knaupová Ivana 84D7850 8090278 MTV Braunschweig
10:56:00 56 1024 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C Slavia Liberec orienteering
10:59:00 59 190 Lankašová Barbora CHA8050 8109403 C OK Chrastava
11:02:00 62 1295 Šichová Jaroslava DLP8052 8113495 C OOB TJ Dukla Praha
11:05:00 65 322 Hrbáčková Karla LCE8152 331031 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:08:00 68 1294 Nováková Ivana DLP8150 2134291 C OOB TJ Dukla Praha
11:11:00 71 199 Krtičková Michaela CHA7952 8897 C OK Chrastava
11:14:00 74 1281 Zbroja-Nowak Justyna 97P8050 8000829 KS Hades Poznań
11:17:00 77 751 Kučerová Petra SJC7950 0 C Sportcentrum Jičín
11:20:00 80 1064 Poláková Lucie VRL8254 2096239 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:23:00 83 1395 Novotná Eva 0330003 0 SKL
11:26:00 86 1057 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:29:00 89 1120 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:32:00 92 296 Pinďáková Veronika KVS7850 53680 C SKOB Kobra Vsetín
11:35:00 95 166 Březinová Michaela CHA7751 8445321 C OK Chrastava
11:38:00 98 474 Hudečková Petra OOP8252 2106729 C TJ Opava
11:41:00 101 7 Burešová Petra BFM7855 2039172 C SKOB Frýdek - Místek
11:44:00 104 653 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C SKOB Roudnice nad Labem
11:47:00 107 615 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
11:50:00 110 512 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C SK Praga
11:53:00 113 572 Jelínková Zuzana PHK7452 8119518 C OK 99 Hradec Králové
11:56:00 116 467 Davidová Jana ONO7852 8154978 C SKOB Ostrov
11:59:00 119 447 Kotyková Libuše LTU7854 2108882 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:02:00 122 192 Lipenská Eva CHA7951 8013858 C OK Chrastava
12:05:00 125 752 Posoldová Eva SJC7957 8033285 C Sportcentrum Jičín
12:08:00 128 26 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
12:11:00 131 922 Dosbabová Magda TTR8152 2011822 C OOB Třebíč
12:14:00 134 230 Kutková Hana JEN8050 2112773 C OB Jenišovice
12:17:00 137 182 Matyášová Jana CHA7652 8030636 C OK Chrastava
12:20:00 140 1075 Wohanková Kateřina VRL7955 425552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:23:00 143 462 Balusková Ida OKP7350 8003634 C SK OK 24 Praha
12:26:00 146 104 Mrázková Jana DKP7857 8206 C Oddíl OB Kotlářka
12:29:00 149 486 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C Matfyz Praha
12:32:00 152 703 Čečková Martina SHK7753 8660534 C OK Slavia Hradec Králové
12:35:00 155 208 Šimková Markéta CHC7856 9560 C K.O.B. Choceň
12:38:00 158 1065 Schmidtová Jana VRL7553 8975 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:41:00 161 1451 Vakant 0 Vakant
12:44:00 164 1453 Vakant 0 Vakant
12:47:00 167 1454 Vakant 0 Vakant
12:50:00 170 1450 Vakant 0 Vakant
12:53:00 173 1452 Vakant 0 Vakant

D45 4.44 km, 110 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 1360 Zámečníková Jitka 0070001 8047213 Zámečníci
10:04:00 04 1115 Malečková Iva VSP7559 2067949 C USK Praha
10:07:00 07 6 Fukalová Radmila AOV7051 232136 C OOB TJ Baník Ostrava
10:10:00 10 294 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C SKOB Kobra Vsetín
10:13:00 13 495 Fišáková Hana MLA7750 8656664 C MLOK Mariánské Lázně
10:16:00 16 650 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
10:19:00 19 553 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
10:22:00 22 1110 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C USK Praha
10:25:00 25 201 Biolik Agnieszka CHC7751 8197778 C K.O.B. Choceň
10:28:00 28 469 Švidrnochová Hana OOP7751 7210910 C TJ Opava
10:31:00 31 1345 Vokušová Dana JJN7750 2104591 C Team Jizerky
10:34:00 34 1366 Paurová Lenka 0110001 2060203 Neregistrovaná
10:37:00 37 242 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C OB Jenišovice
10:40:00 40 50 Drašarová Dana DKL7750 2039819 C KOB Kladno
10:43:00 43 1283 Bultrowicz Agnieszka 97P9750 8000826 KS Hades Poznań
10:46:00 46 123 Kubcová Lenka DOB7451 1400412 C KOB Dobruška
10:49:00 49 1225 Macháčková Markéta XHK7650 8109324 MTBO Racing team Hradec Králové
10:52:00 52 607 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 55 370 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C LOK-o Liberec
10:58:00 58 627 Příkazská Petra PHK7651 2102589 C OK 99 Hradec Králové
11:01:00 61 155 Kolencová Marta HCE7450 1421899 C TJ Hostivice
11:04:00 64 659 Hejcmanová Pavla ROU7450 0 C SKOB Roudnice nad Labem
11:07:00 67 1153 Kosobudová Lenka VTA7351 7208099 C SC vebr-sport
11:10:00 70 665 Buková Jana ROU7150 2075666 C SKOB Roudnice nad Labem
11:13:00 73 1002 Benešová Radka VLI7653 2127548 C Slavia Liberec orienteering
11:16:00 76 1146 Jirková Renata ZPV6553 8047130 C KOB ZPV Prostějov
11:19:00 79 216 Ďoubalíková Veronika CHT7351 9361 C OOB SK Chrast
11:22:00 82 1100 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
11:25:00 85 360 Pavlíková Klára LIT7451 8344044 C KOB Litvínov
11:28:00 88 169 Danková Irena CHA7551 2070830 C OK Chrastava
11:31:00 91 833 Grycová Petra TBM7467 8115113 C KOS TJ Tesla Brno
11:34:00 94 69 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
11:37:00 97 989 Martanová Daniela VLI7452 8149885 C Slavia Liberec orienteering
11:40:00 100 1209 Nováková Markéta RUM7451 2801028 C ZOOB Rumburk
11:43:00 103 1038 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C KOS Slavia Plzeň
11:46:00 106 543 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
11:49:00 109 267 Škvorová Zuzana KAM7350 52273 C OK Kamenice
11:52:00 112 1020 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
11:55:00 115 21 Kovářová Anna CET7552 8663199 C TJ Loko Česká Třebová
11:58:00 118 1364 Renner Daniela 0100001 8140633 Haninge SOK
12:01:00 121 1321 Pavlova Irena JJN7650 2073667 C Team Jizerky
12:04:00 124 1102 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C USK Praha
12:07:00 127 565 Samková Renáta PHK7456 1413977 C OK 99 Hradec Králové
12:10:00 130 986 Jarošová Irena VCB7551 2127643 C OB České Budějovice
12:13:00 133 297 Mikulčíková Irena KVS7750 2001910 C SKOB Kobra Vsetín
12:16:00 136 1055 Čivrná Karolína VRL7355 8107731 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:19:00 139 248 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
12:22:00 142 954 Ferbasová Zdeňka TUV7361 2103240 C SOK TJ Turnov
12:25:00 145 601 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C OK 99 Hradec Králové
12:28:00 148 1160 Sihver Wiebke 18D6850 8130668 Post SV Dresden
12:31:00 151 315 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:34:00 154 826 Jirousová Eva TAP7653 442878 C KOB Tretra Praha
12:37:00 157 388 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C OK Lokomotiva Pardubice
12:40:00 160 301 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C SKOB Kobra Vsetín
12:43:00 163 238 Menclová Jana JEN7556 7789 C OB Jenišovice
12:46:00 166 704 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
12:49:00 169 20 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
12:52:00 172 994 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C Slavia Liberec orienteering
12:55:00 175 549 Vildmonová Pavla PGP7454 7207787 C SK Praga
12:58:00 178 1068 Nová Martina VRL7656 8999 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:01:00 181 389 Švíglerová Pavla LPU7658 8013872 C OK Lokomotiva Pardubice
13:04:00 184 455 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:07:00 187 97 Vítečková Kateřina DKP7251 7007201 C Oddíl OB Kotlářka
13:10:00 190 561 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C SK Praga
13:13:00 193 15 Waldhauserová Irena BOR7459 8160189 C OK Jiskra Nový Bor
13:16:00 196 1458 Vakant 0 Vakant
13:19:00 199 1455 Vakant 0 Vakant
13:22:00 202 1456 Vakant 0 Vakant
13:25:00 205 1405 Vakant 0 Vakant
13:28:00 208 1457 Vakant 0 Vakant

D50 4.40 km, 105 m, 12 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 1170 Scheuermann Katrin 19D7050 8606473 SSV Planeta Radebeul
10:03:00 03 1096 Kopecká Alena VSP7250 2021849 C USK Praha
10:06:00 06 1201 Šmelíková Barbora VBA6952 8130169 ŠK VAZKA Bratislava
10:09:00 09 675 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
10:12:00 12 378 Waňková Dita LPU7158 7200595 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 15 953 Sokolářová Jitka TUV6851 7209436 C SOK TJ Turnov
10:18:00 18 791 Mičíková Lada SKM7250 8680394 C KOB Směr Kroměříž
10:21:00 21 1231 Eckardt Cornelia 71D6900 8190769 USV TU Dresden
10:24:00 24 1390 Varhaníčková Jana 0310001 2222787 xxxxxKM
10:27:00 27 287 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:30:00 30 823 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
10:33:00 33 346 Burdová Simona LDC6851 7667667 C KOB Děčín
10:36:00 36 194 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
10:39:00 39 1222 Pułczyńska Agnieszka 58P6800 8013955 Team 360
10:42:00 42 68 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
10:45:00 45 705 Langrová Monika SHK7251 9802 C OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 48 307 Švestková Jana KVS7060 2088170 C SKOB Kobra Vsetín
10:51:00 51 40 Benešová Jaroslava DKL7050 8667528 C KOB Kladno
10:54:00 54 275 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C KOB Kamenický Šenov
10:57:00 57 457 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 60 605 Růžičková Kamila PHK7153 8445323 C OK 99 Hradec Králové
11:03:00 63 843 Grycová Jana TBM6969 995875 C KOS TJ Tesla Brno
11:06:00 66 391 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 69 1356 Křivdová Lenka 0010002 8655490 SKH Královéhradeckého kraje
11:12:00 72 1286 Gorczyca Magdalena 97P0001 8229202 KS Hades Poznań
11:15:00 75 911 Pustaiová Romana TJN6851 434578 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:18:00 78 806 Hájková Jitka SOP7150 515407 C OOB TJ Slezan Opava
11:21:00 81 1372 Wołek Ewa 0150001 8655942 indyw.
11:24:00 84 1147 Karásková Marcela ZPV6970 2092440 C KOB ZPV Prostějov
11:27:00 87 871 Fuchsová Marcela TBM7260 8221278 C KOS TJ Tesla Brno
11:30:00 90 786 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C OK Jihlava
11:33:00 93 1331 Rýdlová Magda JJN6850 8662737 C Team Jizerky
11:36:00 96 338 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C KOB Děčín
11:39:00 99 90 Škáchová Petra DKP7054 8017712 C Oddíl OB Kotlářka
11:42:00 102 599 Kopecká Marcela PHK6852 9494 C OK 99 Hradec Králové
11:45:00 105 102 Foglarová Naďa DKP6553 2060251 C Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 108 854 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
11:51:00 111 95 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
11:54:00 114 420 Riby Kateřina LTP7252 8445304 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:57:00 117 633 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
12:00:00 120 958 Linková Iva TUV6850 8061486 C SOK TJ Turnov
12:03:00 123 1228 Eschlboeck Gudrun 46A6850 8445522 OL Naturfreunde Linz
12:06:00 126 323 Hubáčková Dagmar LCE6569 8670733 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:09:00 129 1118 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C USK Praha
12:12:00 132 348 Patzeltová Beatrice LDC6850 8042127 C KOB Děčín
12:15:00 135 1392 Nadera Agata 0320002 8645189 CX80 POLAND
12:18:00 138 141 Blahová Markéta EKP6951 7209480 C VŠTJ Ekonom Praha
12:21:00 141 57 Postolková Monika DKL7053 2042542 C KOB Kladno
12:24:00 144 1047 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:27:00 147 1313 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C Team Jizerky
12:30:00 150 55 Vítková Marie DKL7054 2800302 C KOB Kladno
12:33:00 153 392 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C OK Lokomotiva Pardubice
12:36:00 156 828 Úlehlová Monika TAP6950 8066753 C KOB Tretra Praha
12:39:00 159 573 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové
12:42:00 162 8 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
12:45:00 165 1108 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
12:48:00 168 1335 Řehořová Lenka JJN7250 2073661 C Team Jizerky
12:51:00 171 390 Čermáková Renata LPU6553 8013832 C OK Lokomotiva Pardubice
12:54:00 174 1324 Pokorná Hana JJN6951 2073666 C Team Jizerky
12:57:00 177 377 Kaplanová Iva LPU6859 224882 OK Lokomotiva Pardubice
13:00:00 180 520 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C SK Praga
13:03:00 183 1371 Bačkiene Rima 0130002 8066770 Igtisa
13:06:00 186 1461 Vakant 0 Vakant
13:09:00 189 1464 Vakant 0 Vakant
13:12:00 192 1459 Vakant 0 Vakant
13:15:00 195 1462 Vakant 0 Vakant
13:18:00 198 1460 Vakant 0 Vakant
13:21:00 201 1463 Vakant 0 Vakant

D55 4.12 km, 95 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:59:00 59 1369 Wołek Małgorzata 0120003 8340034 Indywidualnie
11:02:00 62 494 Miturová Radka MLA6552 8656680 C MLOK Mariánské Lázně
11:05:00 65 1287 Leonhardt Annette 1QD6750 8210167 SV IHW Alex 78 Berlin
11:08:00 68 418 Francová Julínková Dana LPU6555 425573 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 71 801 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
11:14:00 74 795 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Mladá Boleslav
11:17:00 77 171 Gorčicová Ivana CHA6550 8179 C OK Chrastava
11:20:00 80 156 Mudrová Martina HCE6451 51984 C TJ Hostivice
11:23:00 83 680 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
11:26:00 86 1186 Bargiel Beata 23P6550 2086530 OK!Sport Warszawa
11:29:00 89 674 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
11:32:00 92 317 Matyášová Lenka LBM6460 8063055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:35:00 95 1104 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
11:38:00 98 504 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C OK RECO Sport
11:41:00 101 706 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
11:44:00 104 1176 Neumann Petra 24D6650 8222298 SV Robotron Dresden
11:47:00 107 1218 Tömördi Agnes 22H6350 8002655 Hegyisport Szentendre Egy.
11:50:00 110 528 Ježková Regina PGP6352 8005133 C SK Praga
11:53:00 113 218 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
11:56:00 116 158 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice
11:59:00 119 453 Stodůlková Lenka LTU6752 8047168 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:02:00 122 1162 Müller Anke 18D6650 8606498 Post SV Dresden
12:05:00 125 452 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:08:00 128 1466 Vakant 0 Vakant
12:11:00 131 1467 Vakant 0 Vakant
12:14:00 134 1465 Vakant 0 Vakant
12:17:00 137 1279 Müllerová Zorka BZP6750 8162838 C Báječné ženy v orientačním běhu

D60 3.56 km, 80 m, 12 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:26:00 86 672 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
11:29:00 89 319 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:32:00 92 708 Gazdačková Jana SHK5851 9117 C OK Slavia Hradec Králové
11:35:00 95 1237 Kretzschmar Ute 71D5950 8019923 USV TU Dresden
11:38:00 98 907 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:41:00 101 66 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
11:44:00 104 540 Jelínková Radana PGP5851 301361 C SK Praga
11:47:00 107 246 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
11:50:00 110 1469 Vakant 0 Vakant
11:53:00 113 1468 Vakant 0 Vakant

D65 3.25 km, 75 m, 9 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 1191 Wysocka Jolanta 24P5650 8086619 Slask O-Team
10:05:00 05 316 Janská Iva LBM5795 8410797 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:08:00 08 1213 Jenővári Gabriella 22H5750 8383380 Hegyisport Szentendre Egy.
10:11:00 11 879 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:14:00 14 186 Ševčíková Alena CHA5351 8008272 C OK Chrastava
10:17:00 17 85 Dudová Hana DKP5752 49892 C Oddíl OB Kotlářka
10:20:00 20 1214 Jenei Margit 22H5450 4660121 Hegyisport Szentendre Egy.
10:23:00 23 111 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
10:26:00 26 33 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
10:29:00 29 180 Lusková Olga CHA5650 8170 C OK Chrastava
10:32:00 32 364 Korejčíková Dáďa LLI5550 8015295 C LOK-o Liberec
10:35:00 35 1089 Horová Magda VSP5450 7009782 C USK Praha
10:38:00 38 709 Fejlková Alice SHK5351 9107 C OK Slavia Hradec Králové
10:41:00 41 1205 Haider Anna 26A5650 8630860 HSV Ried
10:44:00 44 1051 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:47:00 47 919 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
10:50:00 50 327 Stackeová Anna LCE5551 8660387 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:53:00 53 225 Kadečková Jana JEN5651 411563 C OB Jenišovice
10:56:00 56 30 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
10:59:00 59 889 Lukavcová Lenka TJN5452 8008289 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:02:00 62 1173 Tonn Gisela 19D5450 8012554 SSV Planeta Radebeul
11:05:00 65 318 Salajková Věra LBM5558 8063069 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:08:00 68 1471 Vakant 0 Vakant
11:11:00 71 1470 Vakant 0 Vakant

D70 3.02 km, 60 m, 9 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 1005 Pachnerová Jaroslava VLI5152 8448441 C Slavia Liberec orienteering
10:03:00 03 184 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C OK Chrastava
10:06:00 06 91 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C Oddíl OB Kotlářka
10:09:00 09 1375 Ender Irina 0170002 8091150 HSG Turbine Zittau
10:12:00 12 809 Suchánková Libuše SOP4851 8003656 C OOB TJ Slezan Opava
10:15:00 15 1019 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
10:18:00 18 1088 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha
10:21:00 21 995 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C Slavia Liberec orienteering
10:24:00 24 1164 Bader Hilde 18D4850 8022407 Post SV Dresden
10:27:00 27 19 Sikorová Marie BOV4852 8051250 C TJ Baník Ostrava OKD
10:30:00 30 1203 Rosen Miriam 11G4950 8640466 GB MTBO squad
10:33:00 33 963 Horynová Eva TZL5254 8662735 C SKOB Zlín
10:36:00 36 798 Rufferová Iva SNA5052 9620 C TJ START Náchod
10:39:00 39 357 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
10:42:00 42 451 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:45:00 45 1472 Vakant 0 Vakant
10:48:00 48 1473 Vakant 0 Vakant

H10L 3.80 km, 45 m, 6 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 895 Novotný Metoděj Vavřinec TJN1303 0 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:04:00 04 1306 Kysilka Tobiáš JJN1407 2096119 C Team Jizerky
10:07:00 07 772 Palas Tomáš SJC1501 500267 C Sportcentrum Jičín
10:10:00 10 1083 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
10:13:00 13 1077 Wohanka Jakub VRL1301 8987 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:16:00 16 152 Pinkr Jan HCE1300 1407428 C TJ Hostivice
10:19:00 19 1016 Votava Jan VLI1400 2106735 C Slavia Liberec orienteering
10:22:00 22 755 Jakubec Jan SJC1503 2112770 C Sportcentrum Jičín
10:25:00 25 352 Pavlík Přemek LIT1414 8196037 C KOB Litvínov
10:28:00 28 611 Vítek Michal PHK1402 2144189 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 31 669 Brotánek Jan ROU1401 2181327 C SKOB Roudnice nad Labem
10:34:00 34 189 Lankaš Vojtěch CHA1500 8173 C OK Chrastava
10:37:00 37 975 Tempír Jáchym UOL1300 2214509 C SOB Olomouc
10:40:00 40 934 Louda Štěpán TUR1209 4406057 C OOB TJ Turnov
10:43:00 43 1292 Mazzarese Aiden TRT1500 2148130 C KOS Třešť
10:46:00 46 245 Jiřišta Vladimir JIL1502 2139478 C OK Jilemnice
10:49:00 49 51 Drašar Matouš DKL1301 2000590 C KOB Kladno
10:52:00 52 394 Odvody Vilém LPU1502 828384 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 55 1474 Vakant 0 Vakant
10:58:00 58 1475 Vakant 0 Vakant

H10 2.81 km, 25 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:34:00 34 939 Drbohlav Marek TUR1409 0 C OOB TJ Turnov
10:38:00 38 881 Fanta Michal TJN1304 4408040 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:42:00 42 602 Pompach Tobiáš PHK1201 8004053 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 46 1352 Arnošt Daniel SAD1200 51648 C Sportovní akademie Dobříš
10:50:00 50 949 Hain Jan TUR1222 0 C OOB TJ Turnov
10:54:00 54 1071 Wohanka Antonín VRL1201 8026573 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:58:00 58 151 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C TJ Hostivice
11:02:00 62 938 Chlupáč Filip TUR1400 2222831 C OOB TJ Turnov
11:06:00 66 1011 Handrk Adam VLI1206 2211650 C Slavia Liberec orienteering
11:10:00 70 178 Lankaš Antonín CHA1200 8167 C OK Chrastava
11:14:00 74 109 Mrázek Václav DKP1202 0 C Oddíl OB Kotlářka
11:18:00 78 710 Macháček Jakub SHK1202 2141929 C OK Slavia Hradec Králové
11:22:00 82 449 Lasík Patrik LTU1300 2001923 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:26:00 86 205 Šimek Jan CHC1301 2134304 C K.O.B. Choceň
11:30:00 90 393 Fukátko Václav LPU1302 253155 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 94 936 Melich Jan TUR1405 0 OOB TJ Turnov
11:38:00 98 754 Drobník Tadeáš SJC1301 7431985 C Sportcentrum Jičín
11:42:00 102 1477 Vakant 0 Vakant
11:46:00 106 1476 Vakant 0 Vakant

H12 3.39 km, 65 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:04:00 04 981 Minařík František VCB1103 8007194 B OB České Budějovice
10:08:00 08 957 Lazar Matyáš TUV1000 2126360 C SOK TJ Turnov
10:12:00 12 465 Černý Antonín ONO1001 8119462 B SKOB Ostrov
10:16:00 16 437 Retka Jakub LTU1000 2057577 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:20:00 20 149 Müller Karel HCE1000 8680602 C TJ Hostivice
10:24:00 24 351 Pavlík Tobiáš LIT1111 8196048 C KOB Litvínov
10:28:00 28 1021 Horáček Jáchym VLI1111 8003621 B Slavia Liberec orienteering
10:32:00 32 207 Šimek Vojtěch CHC1002 8113489 B K.O.B. Choceň
10:36:00 36 395 Kadaně Matěj LPU1001 8109408 B OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 40 1062 Polák Vlastimil VRL1001 8454321 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:44:00 44 396 Šabatka Filip LPU1107 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 48 132 Kmínek Ondřej DOK1000 8113494 B OK Doksy
10:52:00 52 1336 Řezka Václav JJN1104 2134324 C Team Jizerky
10:56:00 56 974 Tempír Lukáš UOL1001 2214531 C SOB Olomouc
11:00:00 60 1041 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2001971 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:04:00 64 655 Hrádek Vojtěch ROU1000 8662370 B SKOB Roudnice nad Labem
11:08:00 68 333 Stacke Jan LCE1001 8140944 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:12:00 72 13 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B OK Jiskra Nový Bor
11:16:00 76 1284 Bultrowicz Franciszek 97P1100 8229206 KS Hades Poznań
11:20:00 80 1006 Votava Vojtěch VLI1201 8517319 B Slavia Liberec orienteering
11:24:00 84 932 Cejnar Václav TUR1002 2419945 OOB TJ Turnov
11:28:00 88 1293 Mazzarese David TRT1100 8047195 C KOS Třešť
11:32:00 92 582 Kunart Lukáš PHK1010 8482087 B OK 99 Hradec Králové
11:36:00 96 198 Krtička Jáchym CHA1000 2420039 C OK Chrastava
11:40:00 100 711 Pouchlý Matěj SHK1009 8183190 B OK Slavia Hradec Králové
11:44:00 104 1310 Moučka Ondřej JJN1005 2070856 C Team Jizerky
11:48:00 108 298 Spitzer Jiří KVS1004 53673 C SKOB Kobra Vsetín
11:52:00 112 1001 Beneš Max VLI1100 8410767 B Slavia Liberec orienteering
11:56:00 116 814 Urbanec Patrik STH1101 2144164 C SK Studenec
12:00:00 120 280 Čeřovský Filip KON1010 8008300 B KOB Konice
12:04:00 124 942 Homolka Antonín TUR1101 2222817 C OOB TJ Turnov
12:08:00 128 1343 Tkáč Jakub JJN1001 2027207 C Team Jizerky
12:12:00 132 894 Novotný Matěj TJN1105 2080843 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:16:00 136 713 Košťál Antonín SHK1004 2148060 C OK Slavia Hradec Králové
12:20:00 140 756 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 B Sportcentrum Jičín
12:24:00 144 438 Brož Jiří LTU1101 2108872 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:28:00 148 1297 Bahník Václav JJN1102 2001976 C Team Jizerky
12:32:00 152 1073 Matějec Jonáš VRL1004 2032144 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:36:00 156 1308 Lánský Šimon JJN1105 2224604 C Team Jizerky
12:40:00 160 1157 Bader Gustav 18D1100 1853 Post SV Dresden
12:44:00 164 623 Tatarnikov Ivan PHK1106 2017671 C OK 99 Hradec Králové
12:48:00 168 36 Lukavský Vít DKL1101 2127553 C KOB Kladno
12:52:00 172 130 Kmínek Jan DOK1100 8113496 C OK Doksy
12:56:00 176 24 Běloušek Matěj CTB1202 8004049 C SK OB Chotěboř
13:00:00 180 929 Zakouřil František TUR1204 51238 C OOB TJ Turnov
13:04:00 184 712 Lukeš Josef SHK1005 8022334 B OK Slavia Hradec Králové
13:08:00 188 54 Homola Šimon DKL1001 2126358 C KOB Kladno
13:12:00 192 917 Škoda Matěj TRI1001 8303 C TJ TŽ Třinec
13:16:00 196 1481 Vakant 0 Vakant
13:20:00 200 1480 Vakant 0 Vakant
13:24:00 204 1478 Vakant 0 Vakant
13:28:00 208 1479 Vakant 0 Vakant

H14 5.13 km, 165 m, 18 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:21:00 81 113 Novák Adam DKP0924 8154985 B Oddíl OB Kotlářka
11:24:00 84 980 Minařík Josef VCB0903 8226414 B OB České Budějovice
11:27:00 87 446 Kotyk Šimon LTU0802 8136464 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:30:00 90 162 Škorpil Marek HOR0900 8667965 B TJ Jiskra Hořice
11:33:00 93 1398 Sadil Martin 0360002 8107729 Neregistrovaný - Šeberov
11:36:00 96 52 Drašar Jakub DKL0903 2000595 C KOB Kladno
11:39:00 99 436 Brož Jindřich LTU0903 2057580 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:42:00 102 757 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C Sportcentrum Jičín
11:45:00 105 1010 Maděra Jakub VLI0906 8119579 B Slavia Liberec orienteering
11:48:00 108 154 Kolenec Jan HCE0800 1421906 C TJ Hostivice
11:51:00 111 714 Sochor Jakub SHK0903 8022640 B OK Slavia Hradec Králové
11:54:00 114 448 Lasík Martin LTU0803 2001939 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:57:00 117 948 Lamač František TUR0901 8014470 B OOB TJ Turnov
12:00:00 120 221 Horáček Jakub JEN0800 2060293 C OB Jenišovice
12:03:00 123 1316 Oravec Viktor JJN0802 2111800 C Team Jizerky
12:06:00 126 937 Wiedeman Nicolas TUR0907 0 C OOB TJ Turnov
12:09:00 129 397 Frosch Vítek LPU0801 8656503 B OK Lokomotiva Pardubice
12:12:00 132 984 Jaroš Jáchym VCB0800 8121536 B OB České Budějovice
12:15:00 135 715 Čečka Matěj SHK0901 8005119 B OK Slavia Hradec Králové
12:18:00 138 121 Kubec Adam DOB0900 2073719 C KOB Dobruška
12:21:00 141 435 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:24:00 144 777 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B SOS Jindřichův Hradec
12:27:00 147 226 Kalousek Dominik JEN0901 8680290 C OB Jenišovice
12:30:00 150 943 Pešek Jáchym TUR0902 8013901 C OOB TJ Turnov
12:33:00 153 666 Bazinek Lukáš ROU0802 8660353 C SKOB Roudnice nad Labem
12:36:00 156 716 Macháček Tomáš SHK0811 2141903 B OK Slavia Hradec Králové
12:39:00 159 220 Horáček Dominik JEN0804 2103239 C OB Jenišovice
12:42:00 162 683 Kyrylyshyn Ihor SHK0910 8071970 C OK Slavia Hradec Králové
12:45:00 165 941 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 B OOB TJ Turnov
12:48:00 168 1312 Nožička Jan JJN0800 8636193 B Team Jizerky
12:51:00 171 933 Louda Matyáš TUR0912 2144118 B OOB TJ Turnov
12:54:00 174 1098 Kučera Jakub VSP0900 8042137 B USK Praha
12:57:00 177 930 Kutek Matěj TUR0908 8003260 B OOB TJ Turnov
13:00:00 180 594 Novotný Vít PHK0901 8017734 B OK 99 Hradec Králové
13:03:00 183 308 Švestka Patrik KVS0810 2088217 C SKOB Kobra Vsetín
13:06:00 186 570 Jelínek František PHK0900 8162886 B OK 99 Hradec Králové
13:09:00 189 1007 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B Slavia Liberec orienteering
13:12:00 192 1113 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B USK Praha
13:15:00 195 459 Kobík Kryštof LTU0901 2103286 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:18:00 198 1482 Vakant 0 Vakant
13:21:00 201 1485 Vakant 0 Vakant
13:24:00 204 1483 Vakant 0 Vakant
13:27:00 207 1484 Vakant 0 Vakant

H16 6.58 km, 220 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 1273 Hammond James 15G0600 8033988 DRONGO
10:04:00 04 866 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 A KOS TJ Tesla Brno
10:07:00 07 334 Stacke Václav LCE0703 8662435 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:10:00 10 314 Salajka Michal LBM0701 52068 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:13:00 13 311 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 B TJ Lokomotiva Beroun
10:16:00 16 861 Čech Radan TBM0611 8663178 B KOS TJ Tesla Brno
10:19:00 19 992 Hyxa Jan VLI0702 8022656 A Slavia Liberec orienteering
10:22:00 22 1254 Reuber Conrad 15G0606 8260306 DRONGO
10:25:00 25 877 Hanousek Prokop TBM0613 2083417 B KOS TJ Tesla Brno
10:28:00 28 159 Mackovič Adam HCE0700 1413898 C TJ Hostivice
10:31:00 31 609 Metelka Tomáš PHK0801 8226302 A OK 99 Hradec Králové
10:34:00 34 1276 Lake Freddie 15G0603 8211006 DRONGO
10:37:00 37 600 Seligr Lukáš PHK0709 2141894 B OK 99 Hradec Králové
10:40:00 40 234 Matouš Marek JEN0602 2104596 C OB Jenišovice
10:43:00 43 59 Geisler Richard DKL0700 8519565 C KOB Kladno
10:46:00 46 1302 Řehoř Hynek JJN0700 2053559 C Team Jizerky
10:49:00 49 1253 Prince Oliver 15G0605 8032006 DRONGO
10:52:00 52 422 Riby Philip LTP0702 8662288 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:55:00 55 581 Vrábel Štěpán PHK0705 8006764 B OK 99 Hradec Králové
10:58:00 58 1127 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 A SK Brno Žabovřesky
11:01:00 61 591 Horák Filip PHK0701 2088727 B OK 99 Hradec Králové
11:04:00 64 164 Březina Karel CHA0605 8518330 B OK Chrastava
11:07:00 67 872 Urválek Jan TBM0707 8100019 B KOS TJ Tesla Brno
11:10:00 70 369 Bradáč Václav LLI0600 2049555 C LOK-o Liberec
11:13:00 73 852 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 76 1274 Hunt Sam 15G0601 8170506 DRONGO
11:19:00 79 850 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 A KOS TJ Tesla Brno
11:22:00 82 129 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A OK Doksy
11:25:00 85 863 Račanský Jiří TBM0706 8004271 A KOS TJ Tesla Brno
11:28:00 88 1255 Razzetti Ruben 15G0607 8255006 DRONGO
11:31:00 91 253 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A OK Jilemnice
11:34:00 94 398 Kadaně Marek LPU0703 8109319 B OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 97 847 Schwab Filip TBM0710 8000710 A KOS TJ Tesla Brno
11:40:00 100 562 Svítil Patrik PGP0706 8670812 B SK Praga
11:43:00 103 1000 Beneš Filip VLI0708 8033275 B Slavia Liberec orienteering
11:46:00 106 523 Koliáš Štěpán PGP0610 8076030 A SK Praga
11:49:00 109 1012 Heczko Erik VLI0804 8116802 A Slavia Liberec orienteering
11:52:00 112 622 Tkachenko Artem PHK0710 8003640 C OK 99 Hradec Králové
11:55:00 115 1252 Lawson Reuben 15G0604 8038707 DRONGO
11:58:00 118 300 Švestka Štěpán KVS0600 8482098 C SKOB Kobra Vsetín
12:01:00 121 1101 Městka Václav VSP0600 8028854 B USK Praha
12:04:00 124 1249 Knaup Jonas 84D0600 8060724 MTV Braunschweig
12:07:00 127 758 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A Sportcentrum Jičín
12:10:00 130 785 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C OK Jihlava
12:13:00 133 1199 Hladký Matěj KOR0700 8109384 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:16:00 136 873 Eliáš Vojtěch TBM0604 8100047 B KOS TJ Tesla Brno
12:19:00 139 1275 Laird Angus 15G0602 8630844 DRONGO
12:22:00 142 1486 Vakant 0 Vakant
12:25:00 145 1489 Vakant 0 Vakant
12:28:00 148 1487 Vakant 0 Vakant
12:31:00 151 1488 Vakant 0 Vakant

H18 7.09 km, 240 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 361 Pavlík Matěj LIT0401 8112 C KOB Litvínov
10:05:00 05 498 Janoch Samuel Jan MLA0502 8656638 B MLOK Mariánské Lázně
10:08:00 08 533 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
10:11:00 11 635 Čermák Martin PHK0502 8226370 A OK 99 Hradec Králové
10:14:00 14 914 Skvortcov Yurii TJN0411 0 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:17:00 17 652 Heller Jiří ROU0501 8662349 B SKOB Roudnice nad Labem
10:20:00 20 741 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A OK Slavia Hradec Králové
10:23:00 23 631 Pompach Lukáš PHK0500 8061489 A OK 99 Hradec Králové
10:26:00 26 1133 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 A SK Brno Žabovřesky
10:29:00 29 1087 Blaha Michal VSP0412 8655418 A USK Praha
10:32:00 32 621 Kovalchuk Serafim PHK0508 8003649 A OK 99 Hradec Králové
10:35:00 35 1056 Čivrný Jan VRL0501 8656604 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:38:00 38 620 Tatarnikov Mykhailo PHK0405 8003652 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 41 1106 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 A USK Praha
10:44:00 44 718 Novák Marek SHK0505 2134322 C OK Slavia Hradec Králové
10:47:00 47 1126 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 A SK Brno Žabovřesky
10:50:00 50 1114 Titz Adam VSP0401 8151968 A USK Praha
10:53:00 53 1342 Tkáč Matěj JJN0401 8660911 A Team Jizerky
10:56:00 56 1086 Blaha Jiří VSP0411 8655423 A USK Praha
10:59:00 59 429 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:02:00 62 1132 Racek Josef ZBM0400 8663130 B SK Brno Žabovřesky
11:05:00 65 830 Kuchař Matěj TAP0405 8667509 A KOB Tretra Praha
11:08:00 68 433 Kotyk Vojtěch LTU0502 2057585 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:11:00 71 840 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
11:14:00 74 546 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
11:17:00 77 1084 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 C USK Praha
11:20:00 80 720 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 83 1368 Wołek Stanisław 0120002 8000845 Indywidualnie
11:26:00 86 722 Rak Tomáš SHK0400 7207030 B OK Slavia Hradec Králové
11:29:00 89 661 Krátký Štěpán ROU0503 2143364 C SKOB Roudnice nad Labem
11:32:00 92 1325 Pokorný Jan JJN0400 8659408 A Team Jizerky
11:35:00 95 1119 Nemšovský Filip VSP0500 2021829 A USK Praha
11:38:00 98 719 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B OK Slavia Hradec Králové
11:41:00 101 550 Čtrnáct František PGP0401 8670467 A SK Praga
11:44:00 104 432 Lazák Jan LTU0500 8662729 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:47:00 107 637 Málek David PHK0504 8000239 B OK 99 Hradec Králové
11:50:00 110 721 Černík Adam SHK0404 8013922 B OK Slavia Hradec Králové
11:53:00 113 849 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 A KOS TJ Tesla Brno
11:56:00 116 503 Strýček Jan PBM0503 8028870 A TJ Spartak 1. brněnská
11:59:00 119 717 Podolský Petr SHK0507 8014546 B OK Slavia Hradec Králové
12:02:00 122 1490 Vakant 0 Vakant
12:05:00 125 1491 Vakant 0 Vakant
12:08:00 128 1493 Vakant 0 Vakant
12:11:00 131 1492 Vakant 0 Vakant

H20 7.74 km, 255 m, 22 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:39:00 99 1130 Oujezdský Matyáš ZBM0307 1111187 B SK Brno Žabovřesky
11:42:00 102 547 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
11:45:00 105 1354 Richtr Lukáš ZTC0204 8656696 E Západočeské sportovní centrum OB
11:48:00 108 973 Dostál František UOL0201 8516416 A SOB Olomouc
11:51:00 111 106 Švarc Antonín DKP0203 8020122 R Oddíl OB Kotlářka
11:54:00 114 399 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 B OK Lokomotiva Pardubice
11:57:00 117 428 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:00:00 120 413 Novák Adam LPU0320 8109307 B OK Lokomotiva Pardubice
12:03:00 123 535 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
12:06:00 126 579 Chaloupský Jakub PHK0302 8656647 E OK 99 Hradec Králové
12:09:00 129 427 Zamastil Michal LTU0203 8648549 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:12:00 132 309 Švestka Jakub KVS0310 2088173 C SKOB Kobra Vsetín
12:15:00 135 1128 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 R SK Brno Žabovřesky
12:18:00 138 421 Riby Thomas LTP0202 8662326 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:21:00 141 965 Jirka Matyáš UOL0203 7202871 B SOB Olomouc
12:24:00 144 368 Bradáč David LLI0203 2032132 C LOK-o Liberec
12:27:00 147 1272 Sunley Joe 15G0300 8200203 DRONGO
12:30:00 150 264 Škvor Adam KAM0202 8680302 R OK Kamenice
12:33:00 153 1129 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 R SK Brno Žabovřesky
12:36:00 156 1494 Vakant 0 Vakant
12:39:00 159 1495 Vakant 0 Vakant

H21E 11.35 km, 415 m, 27 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 1171 Scheuermann Erik 19D9900 8606412 SSV Planeta Radebeul
10:04:00 04 77 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C Oddíl OB Kotlářka
10:07:00 07 761 Mrázek Jan SJC8102 7717777 R Sportcentrum Jičín
10:10:00 10 405 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 13 759 Palas Jan SJC8507 8008014 C Sportcentrum Jičín
10:16:00 16 406 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 19 610 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E OK 99 Hradec Králové
10:22:00 22 515 Sysel Ctibor PGP8700 515161 R SK Praga
10:25:00 25 138 Černý Ondřej EKP8511 8045215 C VŠTJ Ekonom Praha
10:28:00 28 1357 Morawski Jacek 0020001 886666 UNTS Warszawa
10:31:00 31 560 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
10:34:00 34 946 Döllgast Moritz TUR9504 1180295 OOB TJ Turnov
10:37:00 37 1264 Windsor Ben 15G9000 8190817 DRONGO
10:40:00 40 1219 Gösswein Csaba 22H8500 2004470 Hegyisport Szentendre Egy.
10:43:00 43 1125 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 E SK Brno Žabovřesky
10:46:00 46 1263 Stevens Ben 15G8701 8656102 DRONGO
10:49:00 49 257 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 R OK Kamenice
10:52:00 52 1 Mokrý Ondřej ABM9410 886814 C KOB ALFA Brno
10:55:00 55 545 Janas Petr PGP0200 8663127 R SK Praga
10:58:00 58 1045 Hrdinka Daniel VRL9701 8109430 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:01:00 61 258 Semík Ondřej KAM9401 8651935 R OK Kamenice
11:04:00 64 136 Koštejn Vít DOK9800 8657100 C OK Doksy
11:07:00 67 1174 Dittmann Robert 19D7901 8606434 SSV Planeta Radebeul
11:10:00 70 271 Gajda Jan KAM0105 8656513 R OK Kamenice
11:13:00 73 947 Grätsch Markus TUR9603 9080057 C OOB TJ Turnov
11:16:00 76 1238 Leideck Karsten 71D8600 1986035 USV TU Dresden
11:19:00 79 781 Tichý Tomáš SJH9201 8014563 C SOS Jindřichův Hradec
11:22:00 82 212 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
11:25:00 85 663 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
11:28:00 88 250 Malý Aleš JIL8702 8087007 C OK Jilemnice
11:31:00 91 204 Švadlena Michal CHC0101 8656615 C K.O.B. Choceň
11:34:00 94 529 Veselý Jakub PGP9503 8662310 C SK Praga
11:37:00 97 731 Tichý Radomír SHK0000 7300181 C OK Slavia Hradec Králové
11:40:00 100 834 Horčička Vít TBM9919 8656558 E KOS TJ Tesla Brno
11:43:00 103 1245 Novota Lukáš AKE0300 8017117 Klub OB ATU Košice
11:46:00 106 855 Hlaváč Jiří TBM6116 2059757 C KOS TJ Tesla Brno
11:49:00 109 1265 Dobra Tom 15G9202 8121992 DRONGO
11:52:00 112 858 Adámek Filip TBM0101 8656745 E KOS TJ Tesla Brno
11:55:00 115 886 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:58:00 118 962 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
12:01:00 121 3 Sklenář Martin AOP9501 8648541 R Orientační Běh Opava
12:04:00 124 857 Goldschmidt Tobiáš TBM0005 8200031 C KOS TJ Tesla Brno
12:07:00 127 1246 Novota Mikuláš AKE6001 8017124 Klub OB ATU Košice
12:10:00 130 883 Janata Martin TJN8306 8303050 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:13:00 133 829 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 R KOB Tretra Praha
12:16:00 136 782 Čech Petr SJI0001 8656540 C OK Jihlava
12:19:00 139 263 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C OK Kamenice
12:22:00 142 419 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 C OK Lokomotiva Pardubice
12:25:00 145 789 Plíhal Tomáš SJI8509 8660510 C OK Jihlava
12:28:00 148 1235 Klein Marek 71D0102 8606484 USV TU Dresden
12:31:00 151 841 Bořil Tomáš TBM8833 8008833 C KOS TJ Tesla Brno
12:34:00 154 730 Komanec Václav SHK8406 8076028 C OK Slavia Hradec Králové
12:37:00 157 1136 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R SK Brno Žabovřesky
12:40:00 160 552 Procházka Jan PGP8407 8409111 E SK Praga
12:43:00 163 1268 Pružina Paul 15G9701 8000123 DRONGO
12:46:00 166 539 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 E SK Praga
12:49:00 169 261 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
12:52:00 172 856 Kligl Radim TBM0103 8655419 C KOS TJ Tesla Brno
12:55:00 175 1267 Vokes Phil 15G9601 8235623 DRONGO
12:58:00 178 124 Janda Martin DOB8002 8662322 C KOB Dobruška
13:01:00 181 997 Henych Petr VLI6001 8220800 C Slavia Liberec orienteering
13:04:00 184 86 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 R Oddíl OB Kotlářka
13:07:00 187 1400 Franco Paulo 0400001 8653210 COC Portugal
13:10:00 190 1234 Klein Cedrik 71D9901 8606499 USV TU Dresden
13:13:00 193 214 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
13:16:00 196 1496 Vakant 0 Vakant
13:19:00 199 1497 Vakant 0 Vakant
13:22:00 202 1498 Vakant 0 Vakant

H21A 9.92 km, 340 m, 26 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 114 Nývlt Martin DKP8200 8656536 C Oddíl OB Kotlářka
10:03:00 03 760 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
10:06:00 06 172 Ježek Lukáš CHA8604 8001212 C OK Chrastava
10:09:00 09 897 Petr Jan TJN8200 8282288 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:12:00 12 80 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
10:15:00 15 899 Picek Jan TJN9101 8662742 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:18:00 18 84 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
10:21:00 21 335 Vlažný Jan LCE8901 8091018 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:24:00 24 644 Neumann Tomáš PVP8900 8005124 C VSK Přírodní vědy Praha
10:27:00 27 775 Zikmund Zdeněk SJC9703 8045221 C Sportcentrum Jičín
10:30:00 30 632 Veselý Ondřej PHK8505 8137505 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 33 1137 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Brno Žabovřesky
10:36:00 36 569 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C OK 99 Hradec Králové
10:39:00 39 1341 Švihovský Jaromír JJN8000 8008018 C Team Jizerky
10:42:00 42 255 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
10:45:00 45 1029 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
10:48:00 48 723 Šabatka Jan SHK9001 8136028 C OK Slavia Hradec Králové
10:51:00 51 167 Čechlovský Jan CHA9300 2070852 C OK Chrastava
10:54:00 54 1290 Matoušek Martin SPC7604 8109323 C SPORTICUS team
10:57:00 57 445 Lazák Tomáš LTU9102 8662728 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 60 260 Němeček Jan KAM9300 8648633 C OK Kamenice
11:03:00 63 343 Šálek Jan LDC8502 8042124 C KOB Děčín
11:06:00 66 266 Škvor Ota KAM9900 8680382 C OK Kamenice
11:09:00 69 76 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
11:12:00 72 630 Justa Pavel PHK8701 8003625 C OK 99 Hradec Králové
11:15:00 75 664 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem
11:18:00 78 371 David Tomáš LLI0000 2118932 C LOK-o Liberec
11:21:00 81 103 Mrázek Jiří DKP7911 7922111 C Oddíl OB Kotlářka
11:24:00 84 461 Novák Libor OKP9100 426348 C SK OK 24 Praha
11:27:00 87 491 Dvořáček Dan MFP7903 8008081 C Matfyz Praha
11:30:00 90 93 Klaška Martin DKP0100 8322332 C Oddíl OB Kotlářka
11:33:00 93 613 Vítek Petr PHK7601 8007174 C OK 99 Hradec Králové
11:36:00 96 831 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
11:39:00 99 140 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C VŠTJ Ekonom Praha
11:42:00 102 366 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 C LOK-o Liberec
11:45:00 105 988 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
11:48:00 108 1499 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
11:51:00 111 262 Pašek František KAM7600 8052300 C OK Kamenice
11:54:00 114 726 Porkert Jan SHK0100 8663181 C OK Slavia Hradec Králové
11:57:00 117 272 Čermák Matyáš KAM9501 9055 C OK Kamenice
12:00:00 120 724 Hepner David SHK7601 8655416 C OK Slavia Hradec Králové
12:03:00 123 174 Kadavý Petr CHA7800 2801027 C OK Chrastava
12:06:00 126 531 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
12:09:00 129 725 Fábera David SHK0305 8656641 B OK Slavia Hradec Králové
12:12:00 132 796 Svoboda Honza SMR7901 8656561 C SNS Smržovka
12:15:00 135 426 Šitina Jakub LTU0001 8662680 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:18:00 138 969 Semerád Jan UOL9400 8014522 C SOB Olomouc
12:21:00 141 511 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
12:24:00 144 1022 Horáček Michal VLI7700 8003620 C Slavia Liberec orienteering
12:27:00 147 885 Janeček Mirek TJN9804 2027208 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:30:00 150 1377 Šimáček 0180002 2067249 ROB PCE
12:33:00 153 586 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C OK 99 Hradec Králové
12:36:00 156 507 Siegl Matyáš PGP0104 8666867 C SK Praga
12:39:00 159 62 Spilka Marek DKL8300 8003633 C KOB Kladno
12:42:00 162 900 Pustai David TJN9301 8044639 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:45:00 165 401 Jurica Jan LPU9611 8334490 C OK Lokomotiva Pardubice
12:48:00 168 968 Chaloupka Josef UOL9801 2090849 C SOB Olomouc
12:51:00 171 864 Nechanický Jan TBM0200 8000321 R KOS TJ Tesla Brno
12:54:00 174 101 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
12:57:00 177 522 Werner Michal PGP9705 2080959 C SK Praga
13:00:00 180 1241 Richter Friedmar 71D8100 8003139 USV TU Dresden
13:03:00 183 813 Svoboda Radek STE0207 8022671 B SK SKI-OB Šternberk
13:06:00 186 893 Novotný Marek TJN9901 8680399 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:09:00 189 99 Johanovský Tomáš DKP8500 8654893 C Oddíl OB Kotlářka
13:12:00 192 990 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C Slavia Liberec orienteering
13:15:00 195 790 Škrabánek Matěj SJI9203 2073707 C OK Jihlava
13:18:00 198 400 Herman Jan LPU8505 9307 C OK Lokomotiva Pardubice
13:21:00 201 592 Panchártek Jan PHK8802 8662676 C OK 99 Hradec Králové
13:24:00 204 762 Žaloudek Petr SJC8309 8309000 C Sportcentrum Jičín
13:27:00 207 1501 Vakant 0 Vakant
13:30:00 210 1500 Vakant 0 Vakant
13:33:00 213 1504 Vakant 0 Vakant
13:36:00 216 1503 Vakant 0 Vakant
13:39:00 219 1502 Vakant 0 Vakant

H21B 8.13 km, 265 m, 22 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 284 Klomínský Václav KPY8700 2181301 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:10:00 10 643 Havelík Jaroslav PVP9000 1403421 C VSK Přírodní vědy Praha
10:19:00 19 905 Večeřa Martin TJN9105 8061438 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:28:00 28 820 Malý Jakub SVS9100 2129248 C Orientklub Vsetín
10:37:00 37 274 Rýdel Jiří KAM9200 8170892 C OK Kamenice
10:46:00 46 58 Postolka Jáchym DKL9900 888621 C KOB Kladno
10:55:00 55 1034 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
11:04:00 64 1040 Hasman Marek VPM0201 8044641 C KOS Slavia Plzeň
11:13:00 73 514 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
11:22:00 82 851 Sedlář Jan TBM0010 0 C KOS TJ Tesla Brno
11:31:00 91 1145 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C OOB SK Zbraslav
11:40:00 100 63 Kubánek Adam DKL8500 0 C KOB Kladno
11:49:00 109 788 Frýba Dominik SJI9702 8113526 C OK Jihlava
11:58:00 118 916 Junek Vladimír TJP8400 2075695 C TJ Sokol Troja
12:07:00 127 551 Čtrnáct Šimon PGP0001 8516919 C SK Praga
12:16:00 136 290 Zavřel Michal KRN6804 52643 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:25:00 145 1215 Bugár Gergely 22H9200 8111103 Hegyisport Szentendre Egy.
12:34:00 154 187 Vejstrk Daniel CHA9105 2049588 C OK Chrastava
12:43:00 163 402 Moravec Marek LPU8811 416269 C OK Lokomotiva Pardubice
12:52:00 172 875 Kavan Tomáš TBM8603 8410802 C KOS TJ Tesla Brno
13:01:00 181 1183 Mazurkiewicz Jakub 23P9302 8000837 OK!Sport Warszawa
13:10:00 190 913 Šmaus Jan TJN9700 8662721 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:19:00 199 1039 Hasman Ondřej VPM0002 8656735 C KOS Slavia Plzeň
13:28:00 208 283 Pavlíček Lubomír KPY7800 8119424 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:37:00 217 1269 Nolz Fabian 15G9704 7207777 DRONGO
13:46:00 226 403 Zelinka Jan LPU9405 207824 C OK Lokomotiva Pardubice
13:55:00 235 1506 Vakant 0 Vakant
14:04:00 244 1507 Vakant 0 Vakant
14:13:00 253 1505 Vakant 0 Vakant

H21C 6.73 km, 205 m, 19 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:14:00 74 211 Sýkora Bohumil CHC8601 9563 C K.O.B. Choceň
11:17:00 77 39 Beneš Jan DKL9800 8008306 C KOB Kladno
11:20:00 80 1389 Holec Jakub 0300001 1409876 Ekonom Praha Outdoor
11:23:00 83 1362 Zámečník Pavel 0070003 7300189 Zámečníci
11:26:00 86 1112 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
11:29:00 89 1378 Smékal Aleš 0190001 2058524 Turnov
11:32:00 92 222 Kadečka Adam JEN9601 2085627 C OB Jenišovice
11:35:00 95 150 Pinkr Josef HCE8200 1421894 C TJ Hostivice
11:38:00 98 1289 Krupa Łukasz 2DP9000 8120690 UKS OSiR Góra Kalwaria
11:41:00 101 1334 Řehoř Filip JJN9200 2080823 C Team Jizerky
11:44:00 104 645 Neumann Jindřich PVP9900 336081 C VSK Přírodní vědy Praha
11:47:00 107 148 Müller Jan HCE6800 7208085 C TJ Hostivice
11:50:00 110 1383 Sommer Jaroslav 0220002 2148176 NER - (j)Elita
11:53:00 113 639 Vojta Marek PHK8804 8656695 C OK 99 Hradec Králové
11:56:00 116 1382 Jahoda Jiří 0220001 1428935 NER - (j)Elita
11:59:00 119 404 Vinopal Vilém LPU8508 9317 C OK Lokomotiva Pardubice
12:02:00 122 728 Doležal Lukáš SHK8800 9151 C OK Slavia Hradec Králové
12:05:00 125 1196 Gajdoš Martin 17S8901 2039802 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica
12:08:00 128 888 Král Luboš TJN8401 2020747 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:11:00 131 42 Kohout Václav DKL0101 8008284 C KOB Kladno
12:14:00 134 355 Kučerka David LIT8202 7703600 C KOB Litvínov
12:17:00 137 727 Tomalík Ondřej SHK8904 1404034 C OK Slavia Hradec Králové
12:20:00 140 1122 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB T.J. Sokol Žamberk
12:23:00 143 485 Blahuta Marek MFP7301 897349 C Matfyz Praha
12:26:00 146 739 Langr Jan SHK0101 51179 OK Slavia Hradec Králové
12:29:00 149 1319 Pavel Martin JJN0004 2045201 C Team Jizerky
12:32:00 152 876 Karlík Jan TBM8809 8557333 C KOS TJ Tesla Brno
12:35:00 155 1229 Eschlböck Jakob 46A9400 5500 OL Naturfreunde Linz
12:38:00 158 1509 Vakant 0 Vakant
12:41:00 161 1508 Vakant 0 Vakant
12:44:00 164 1510 Vakant 0 Vakant

H35 7.86 km, 260 m, 22 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 1338 Strachota Petr JJN8700 8655376 C Team Jizerky
10:05:00 05 408 Odvody Zdeněk LPU8206 8206000 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 08 337 Zicha Jiří LCE7708 8140919 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:11:00 11 409 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 14 800 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
10:17:00 17 358 Lužnický Jiří LIT8501 8241085 C KOB Litvínov
10:20:00 20 1163 Bader Leif 18D8201 8211110 Post SV Dresden
10:23:00 23 330 Erlitz Jakub LCE8601 52698 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:26:00 26 410 Žemlička Jan LPU8303 8116799 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 29 1166 Mager Holger 18D7100 1007345 Post SV Dresden
10:32:00 32 1396 Lehmann Karsten 0340001 8076031 Sommerkollektiv
10:35:00 35 1388 Albrecht David 0290001 8116731 HO Skol
10:38:00 38 763 Drobník Lukáš SJC8500 7431985 C Sportcentrum Jičín
10:41:00 41 596 Novotný Tomáš PHK8101 8670463 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 44 521 Dvořák Josef PGP8006 8482120 C SK Praga
10:47:00 47 1326 Pražák Michal JJN7900 8670764 C Team Jizerky
10:50:00 50 585 Mašata Roman PHK7107 8648595 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 53 657 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C SKOB Roudnice nad Labem
10:56:00 56 803 Peterek Vít SOP8600 980372 C OOB TJ Slezan Opava
10:59:00 59 642 Krtička Jan PLU7931 2067929 C TJ SOKOL Plumlov
11:02:00 62 794 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Mladá Boleslav
11:05:00 65 1330 Rýdl Jiří JJN7000 8662707 C Team Jizerky
11:08:00 68 88 Tuček Michal DKP8202 8107706 C Oddíl OB Kotlářka
11:11:00 71 407 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 74 1187 Cwalina Karol 23P0000 8001132 OK!Sport Warszawa
11:17:00 77 1379 Tempir Tomas 0200001 8196079 neregistrovani
11:20:00 80 1148 Karásek Martin ZPV7301 2070849 C KOB ZPV Prostějov
11:23:00 83 25 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
11:26:00 86 249 Jiřišta Vladimír JIL8500 8107736 C OK Jilemnice
11:29:00 89 415 Kříž Libor LPU7804 8007804 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 92 1224 Macháček Jiří XHK7601 8109421 MTBO Racing team Hradec Králové
11:35:00 95 363 Tůma Martin LIT8204 7205004 C KOB Litvínov
11:38:00 98 1009 Maděra Josef VLI7900 8028859 C Slavia Liberec orienteering
11:41:00 101 1512 Vakant 0 Vakant
11:44:00 104 1511 Vakant 0 Vakant
11:47:00 107 1513 Vakant 0 Vakant

H40 7.31 km, 250 m, 20 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 46 Jedlička Michal DKL8000 8226368 C KOB Kladno
10:04:00 04 320 Bednařík Radek LCE7125 887909 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:07:00 07 223 Kadečka Jakub JEN7901 2085629 C OB Jenišovice
10:10:00 10 1025 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
10:13:00 13 227 Kalousek Zdeněk JEN8200 8042128 C OB Jenišovice
10:16:00 16 1143 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C OOB SK Zbraslav
10:19:00 19 1069 Wohanka Pavel VRL7501 8330550 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:22:00 22 1142 Zoubek Petr ZBP7602 53587 C OOB SK Zbraslav
10:25:00 25 1387 Spišiak Marián 0270001 8516751 KOB Sokol Pezinok
10:28:00 28 1226 Tkaczuk Tomasz 66P7900 8160579 UKS Azymut Pabianice
10:31:00 31 443 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:34:00 34 163 Březina Jan CHA7604 8008267 C OK Chrastava
10:37:00 37 976 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C OB Vamberk
10:40:00 40 1337 Řezka Petr JJN8100 2001949 C Team Jizerky
10:43:00 43 56 Vítek Jiří DKL7300 2800324 C KOB Kladno
10:46:00 46 1248 Knaup Jan 84D7700 8011177 MTV Braunschweig
10:49:00 49 147 Kolenec Jan HCE8000 1421905 C TJ Hostivice
10:52:00 52 292 Hájek Jan KUO8002 2103716 C KOB Ústí nad Orlicí
10:55:00 55 475 Hudeček Tomáš OOP8201 232523 C TJ Opava
10:58:00 58 131 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C OK Doksy
11:01:00 61 628 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 64 1107 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
11:07:00 67 441 Kotyk Pavel LTU7901 2001909 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:10:00 70 480 Voráček Michal OSN8000 9201330 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:13:00 73 181 Matyáš Libor CHA7603 8003522 C OK Chrastava
11:16:00 76 160 Mackovič Dušan HCE7801 1413898 C TJ Hostivice
11:19:00 79 1239 Löhning Michael 71D7300 8300373 USV TU Dresden
11:22:00 82 1141 Laga Miroslav ZBP7900 53582 C OOB SK Zbraslav
11:25:00 85 48 Lukavský Jiří DKL7800 8660907 C KOB Kladno
11:28:00 88 993 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C Slavia Liberec orienteering
11:31:00 91 134 Synek Antonín DOK7800 8113499 C OK Doksy
11:34:00 94 442 Brož Michal LTU8000 2057588 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:37:00 97 577 Pozdílek Martin PHK7803 8047119 C OK 99 Hradec Králové
11:40:00 100 1182 Stefaniak Marcin 23P7900 8230779 OK!Sport Warszawa
11:43:00 103 767 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C Sportcentrum Jičín
11:46:00 106 1061 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:49:00 109 291 Koblížek Kamil KUO8001 8667546 C KOB Ústí nad Orlicí
11:52:00 112 1032 Severýn Otto VLI7402 8116759 C Slavia Liberec orienteering
11:55:00 115 206 Šimek Jiří CHC7901 8109554 C K.O.B. Choceň
11:58:00 118 925 Dosbaba Marek TTR8101 2144047 C OOB Třebíč
12:01:00 121 193 Lipenský Robert CHA7201 8116793 C OK Chrastava
12:04:00 124 1026 Vilém Stanislav VLI7703 8518320 C Slavia Liberec orienteering
12:07:00 127 456 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:10:00 130 681 Boudný Jan SCP7417 8116774 C OK Sparta Praha
12:13:00 133 1074 Wohanka Petr VRL7305 8087305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:16:00 136 1517 Vakant 0 Vakant
12:19:00 139 1516 Vakant 0 Vakant
12:22:00 142 1515 Vakant 0 Vakant
12:25:00 145 1514 Vakant 0 Vakant

H45 6.73 km, 245 m, 18 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 1361 Zámečník Pavel 0070002 2801012 Zámečníci
10:03:00 03 236 Mencl Martin JEN7301 411613 C OB Jenišovice
10:06:00 06 367 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C LOK-o Liberec
10:09:00 09 1059 Buchar Marcel VRL7408 9005 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:12:00 12 742 Svoboda Ondřej SHK7605 8000235 C OK Slavia Hradec Králové
10:15:00 15 94 Illner Jakub DKP6601 8303052 C Oddíl OB Kotlářka
10:18:00 18 769 Hain Jan SJC7502 9975 C Sportcentrum Jičín
10:21:00 21 229 Kutek Pavel JEN7701 8071630 C OB Jenišovice
10:24:00 24 1208 Novák Petr RUM7401 2120650 C ZOOB Rumburk
10:27:00 27 909 Žucha Jiří TJN6603 8226303 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:30:00 30 331 Hrbáček Tomáš LCE7702 1399000 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:33:00 33 203 Švadlena Pavel CHC7502 8007502 C K.O.B. Choceň
10:36:00 36 1036 Přinda Lukáš VLI7701 8006731 C Slavia Liberec orienteering
10:39:00 39 732 Čečka Jiří SHK7600 8109416 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 42 202 Biolik Grzegorz CHC7608 8210276 C K.O.B. Choceň
10:45:00 45 1381 Kazlauskas Tadas 0210001 8644550 OK Fortuna
10:48:00 48 779 Blažek Petr SJH7402 8636796 C SOS Jindřichův Hradec
10:51:00 51 92 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C Oddíl OB Kotlářka
10:54:00 54 1124 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:57:00 57 651 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 60 295 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C SKOB Kobra Vsetín
11:03:00 63 960 Műller Kamil TYN7500 8516254 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:06:00 66 1317 Oravec Tomáš JJN7505 2059775 C Team Jizerky
11:09:00 69 1080 Arnošt Kamil VSP7301 434596 C USK Praha
11:12:00 72 887 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:15:00 75 1044 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:18:00 78 733 Kolář Viktor SHK7300 7200597 C OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 81 53 Drašar Tomáš DKL7600 2039798 C KOB Kladno
11:24:00 84 908 Vokurka Jan TJN7501 8644872 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:27:00 87 1091 Jirásek Milan VSP7403 8116685 C USK Praha
11:30:00 90 506 Erbert Ladislav PEN7700 8516415 C OK RECO Sport
11:33:00 93 299 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C SKOB Kobra Vsetín
11:36:00 96 332 Šmelík Juraj LCE6603 8662438 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:39:00 99 1109 Štrait Martin VSP7602 410393 C USK Praha
11:42:00 102 920 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C OOB Třebíč
11:45:00 105 359 Pavlík Libor LIT7605 8416667 C KOB Litvínov
11:48:00 108 837 Dušek Vladimír TBM7400 2000591 C KOS TJ Tesla Brno
11:51:00 111 98 Gregor Martin DKP7705 2121756 C Oddíl OB Kotlářka
11:54:00 114 966 Krampla Tomáš UOL6601 8454046 C SOB Olomouc
11:57:00 117 768 Bílek Tomáš SJC7307 8515100 C Sportcentrum Jičín
12:00:00 120 896 Novotný Vít TJN7601 2027211 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:03:00 123 807 Slavíček Pavel SOP7201 438642 C OOB TJ Slezan Opava
12:06:00 126 955 Vambera Filip TUV7305 2103248 C SOK TJ Turnov
12:09:00 129 542 Štěp Adam PGP7407 2106876 C SK Praga
12:12:00 132 792 Dítko Jan SKV7301 8109364 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:15:00 135 509 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
12:18:00 138 96 Víteček Jan DKP7201 8720322 C Oddíl OB Kotlářka
12:21:00 141 616 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C OK 99 Hradec Králové
12:24:00 144 1397 Sadil Milan 0360001 232350 Neregistrovaný - Šeberov
12:27:00 147 892 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:30:00 150 815 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec
12:33:00 153 310 Žemlík Radim KVS6401 53682 C SKOB Kobra Vsetín
12:36:00 156 341 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C KOB Děčín
12:39:00 159 859 Porubský Július TBM7302 8042130 C KOS TJ Tesla Brno
12:42:00 162 1151 Kosobud Dušan VTA7201 7208073 C SC vebr-sport
12:45:00 165 654 Heller Jiří ROU7708 8005150 C SKOB Roudnice nad Labem
12:48:00 168 269 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C OK Kamenice
12:51:00 171 662 Černý Michal ROU7505 8076611 C SKOB Roudnice nad Labem
12:54:00 174 891 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:57:00 177 770 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C Sportcentrum Jičín
13:00:00 180 1522 Vakant 0 Vakant
13:03:00 183 1519 Vakant 0 Vakant
13:06:00 186 1518 Vakant 0 Vakant
13:09:00 189 1521 Vakant 0 Vakant
13:12:00 192 1520 Vakant 0 Vakant

H50 6.04 km, 180 m, 20 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 1169 Scheuermann Jürgen 19D6901 300657 SSV Planeta Radebeul
10:05:00 05 541 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
10:08:00 08 1386 Dunka Štěpán 0250002 8151987 Špindl sportuje
10:11:00 11 168 Danko Tomáš CHA7200 436410 C OK Chrastava
10:14:00 14 874 Dvořáček Petr TBM7013 8007013 C KOS TJ Tesla Brno
10:17:00 17 188 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
10:20:00 20 1079 Cupák Jiří VRL7201 8332334 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:23:00 23 339 Nehasil Vladislav LDC7101 8019930 C KOB Děčín
10:26:00 26 734 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 29 240 Touš Jan JEN6901 7774 C OB Jenišovice
10:32:00 32 143 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:35:00 35 345 Horák Martin LDC7100 8019924 C KOB Děčín
10:38:00 38 120 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
10:41:00 41 72 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
10:44:00 44 961 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:47:00 47 999 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C Slavia Liberec orienteering
10:50:00 50 1391 Nadera Dariusz 0320001 8660388 CX80 POLAND
10:53:00 53 454 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:56:00 56 276 Eichler Petr KAS6900 8113517 C KOB Kamenický Šenov
10:59:00 59 799 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
11:02:00 62 846 Gryc Tomáš TBM6903 8100027 C KOS TJ Tesla Brno
11:05:00 65 44 Vinš Pavel DKL6900 8196089 C KOB Kladno
11:08:00 68 482 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
11:11:00 71 1285 Gorczyca Jacek 97P7100 8000834 KS Hades Poznań
11:14:00 74 1320 Pavel Jiří JJN7100 2070804 C Team Jizerky
11:17:00 77 365 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C LOK-o Liberec
11:20:00 80 306 Švestka Jiří KVS6810 2088198 C SKOB Kobra Vsetín
11:23:00 83 597 Cichý David PHK7001 2070821 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 86 959 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
11:29:00 89 344 Hovorka Ladislav LDC6802 8017400 C KOB Děčín
11:32:00 92 45 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C KOB Kladno
11:35:00 95 1178 Finkenstaedt Michael 26D6500 997922 OLV Potsdam
11:38:00 98 466 Černý Jan ONO7101 8410794 C SKOB Ostrov
11:41:00 101 1179 Finkenstaedt Björn 26D6800 8657683 OLV Potsdam
11:44:00 104 458 Bendák Petr LTU6500 8662683 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:47:00 107 625 Zamouřil Petr PHK6808 2126381 C OK 99 Hradec Králové
11:50:00 110 241 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C OB Jenišovice
11:53:00 113 302 Belžík Karel KVS7105 7208222 C SKOB Kobra Vsetín
11:56:00 116 678 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha
11:59:00 119 304 Beňovský Jiří KVS6801 53371 C SKOB Kobra Vsetín
12:02:00 122 583 Kunart Tomáš PHK7205 8482086 C OK 99 Hradec Králové
12:05:00 125 489 Gemperle František MFP7102 8680580 C Matfyz Praha
12:08:00 128 983 Jaroš Jakub VCB7100 8107730 C OB České Budějovice
12:11:00 131 1280 Nowak Remigiusz 97P7200 8000833 KS Hades Poznań
12:14:00 134 1373 Staszak Artur 0150002 8123777 indyw.
12:17:00 137 977 Hrouda Petr VBM6900 53735 C VSK Mendelu Brno
12:20:00 140 836 Gryc Jan TBM6709 53233 C KOS TJ Tesla Brno
12:23:00 143 1117 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C USK Praha
12:26:00 146 1370 Bačkys Rolandas 0130001 8638434 Igtisa
12:29:00 149 1095 Kodejš Zdeněk VSP7202 2021822 C USK Praha
12:32:00 152 424 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:35:00 155 532 Kabát Jan PGP6901 8140922 C SK Praga
12:38:00 158 784 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava
12:41:00 161 824 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
12:44:00 164 1121 Levý Tomáš ZAM6801 331587 C OB T.J. Sokol Žamberk
12:47:00 167 776 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C SOS Jindřichův Hradec
12:50:00 170 619 Metelka Pavel PHK6800 8006770 C OK 99 Hradec Králové
12:53:00 173 648 Matuška Pavel RBK7001 8116742 C SK Radioklub Blansko
12:56:00 176 603 Pompach Martin PHK7207 8116751 C OK 99 Hradec Králové
12:59:00 179 1190 Marszałek Marcin 23P7000 1970244 OK!Sport Warszawa
13:02:00 182 604 Růžička Ivan PHK6702 7209792 C OK 99 Hradec Králové
13:05:00 185 14 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C OK Jiskra Nový Bor
13:08:00 188 1527 Vakant 0 Vakant
13:11:00 191 1525 Vakant 0 Vakant
13:14:00 194 1523 Vakant 0 Vakant
13:17:00 197 1524 Vakant 0 Vakant
13:20:00 200 1526 Vakant 0 Vakant