Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáčková Hana | PGP0750 | C | SK Praga | 18:19 | |
2. | Havlová Tereza | KNC0750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 21:45 | + 3:26 |
3. | Dostálová Judita | HCE0750 | C | TJ Hostivice | 23:09 | + 4:50 |
4. | Pompachová Karolína | TAP0652 | C | KOB TRETRA Praha | 23:33 | + 5:14 |
5. | Dřízhalová Klára | MLA0751 | MLOK Mariánské Lázně | 24:37 | + 6:18 | |
6. | Nováková Emma | ZVO0751 | C | OB SK Zvole | 25:41 | + 7:22 |
7. | Doleželová Vendula | KTA0751 | C | SK Kotnov Tábor | 25:49 | + 7:30 |
8. | Šárka Sotonová | TAP0687 | KOB TRETRA Praha | 26:30 | + 8:11 | |
9. | Pilátová Rozálie | DKL0750 | C | KOB Kladno | 27:13 | + 8:54 |
10. | Černá Adéla | HCE0850 | C | TJ Hostivice | 28:52 | + 10:33 |
11. | Housková Adéla | DOR0851 | OK Dobříš | 29:01 | + 10:42 | |
12. | Baštová Justýna | DOR0952 | OK Dobříš | 29:14 | + 10:55 | |
13. | Lošťáková Ela | LTP0951 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 29:42 | + 11:23 |
14. | Vondrová Eliška | FSP0850 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 31:39 | + 13:20 |
15. | Macešková Jana Marie | DKP0754 | Oddíl OB Kotlářka | 31:44 | + 13:25 | |
16. | Balejová Sofie | KAM0951 | C | OK Kamenice | 35:18 | + 16:59 |
17. | Mišeková Lucie | KAM1050 | C | OK Kamenice | 35:20 | + 17:01 |
18. | Bartalošová Ada | PGP1050 | C | SK Praga | 35:24 | + 17:05 |
19. | Kučerová Jana | SLP0850 | C | OOB Slavia Praha | 36:40 | + 18:21 |
20. | Přibíková Agáta | PGP0651 | C | SK Praga | 37:29 | + 19:10 |
21. | Pokorná Ema | PGP0950 | C | SK Praga | 37:31 | + 19:12 |
22. | Nováková Zuzana | ZVO0852 | OB SK Zvole | 40:47 | + 22:28 | |
23. | Lampová Julie | DKP0952 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:15 | + 22:56 |
24. | Neuerová Eliška | DOR1051 | OK Dobříš | 41:17 | + 22:58 | |
25. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | C | OK Kamenice | 43:51 | + 25:32 |
26. | Novotná Marie Ela | NER | 46:25 | + 28:06 | ||
27. | Nedbalová Klára | MFP0850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 49:14 | + 30:55 |
28. | Šeborová Kačka | DKL0951 | C | KOB Kladno | 63:51 | + 45:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Eva | VSP0751 | C | USK Praha | 16:54 | |
2. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | C | OK Kamenice | 19:44 | + 2:50 |
3. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | C | SK Praga | 24:24 | + 7:30 |
4. | Černá Justina | HCE0652 | C | TJ Hostivice | 25:32 | + 8:38 |
5. | Hudosová Kristýna | RIC0750 | C | OB Říčany | 26:12 | + 9:18 |
6. | Žemlová Barbora | KAM0751 | C | OK Kamenice | 26:14 | + 9:20 |
7. | Bulířová Žofie | TAP0850 | C | KOB TRETRA Praha | 26:23 | + 9:29 |
8. | Vlašaná Karolína | DOR0751 | C | OK Dobříš | 26:34 | + 9:40 |
9. | Malečková Pavlína | PGP0850 | C | SK Praga | 28:09 | + 11:15 |
10. | Priehodová Nela | PGP0655 | C | SK Praga | 28:23 | + 11:29 |
11. | Mandová Magdalena | DKP0652 | Oddíl OB Kotlářka | 29:44 | + 12:50 | |
12. | Grimmerová Valerie | RIC0754 | C | OB Říčany | 30:09 | + 13:15 |
13. | Neuerová Anna | DOR0656 | OK Dobříš | 31:04 | + 14:10 | |
14. | Bohatá Marie | UVP0650 | C | Slovan Praha | 31:49 | + 14:55 |
15. | Housková Barbora | DOR0655 | OK Dobříš | 31:50 | + 14:56 | |
16. | Lampová Amálie | DKP0752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:35 | + 15:41 |
17. | Kotková Adéla | RIC0655 | C | OB Říčany | 32:48 | + 15:54 |
18. | Magazu Annabelle | DOR0657 | OK Dobříš | 32:53 | + 15:59 | |
19. | Vosátková Julie | RIC0755 | C | OB Říčany | 36:14 | + 19:20 |
20. | Paldusová Nela | 9JC0850 | neregistrovaní - Všenory | 36:53 | + 19:59 | |
21. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 39:01 | + 22:07 | |
22. | Pangracová Anna | MFP0650 | C | VŠSK MFF UK Praha | 48:15 | + 31:21 |
23. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | C | KOB TRETRA Praha | 48:30 | + 31:36 |
24. | Lošťáková Sára | LTP0650 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 53:23 | + 36:29 |
25. | Chramostová Julie | KAM0652 | C | OK Kamenice | 53:30 | + 36:36 |
26. | Stoklasová Eliška | RIC0756 | C | OB Říčany | 63:36 | + 46:42 |
27. | Andrade Miriam | 24C0650 | OK Vršovice | 71:45 | + 54:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černá Ema | ROU0451 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 18:25 | |
2. | Škáchová Viktorie | KAM0650 | B | OK Kamenice | 18:46 | + 0:21 |
3. | Balejová Julie | KAM0551 | C | OK Kamenice | 18:54 | + 0:29 |
4. | Malečková Hana | PGP0550 | B | SK Praga | 19:42 | + 1:17 |
5. | Aschermannová Klára | VSP0454 | C | USK Praha | 20:05 | + 1:40 |
6. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 21:00 | + 2:35 |
7. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | B | OK Dobříš | 21:47 | + 3:22 |
8. | De Heij Laura | RIC0450 | B | OB Říčany | 23:13 | + 4:48 |
9. | Matějková Julie | KAM0461 | OK Kamenice | 23:29 | + 5:04 | |
10. | Bambousková Julie | DOR0650 | C | OK Dobříš | 24:25 | + 6:00 |
11. | Čapková Lucie | KAM0459 | C | OK Kamenice | 24:38 | + 6:13 |
12. | Švecová Karolína | ZVO0557 | C | OB SK Zvole | 24:55 | + 6:30 |
13. | Pelantová Martina | RIC0550 | B | OB Říčany | 24:57 | + 6:32 |
14. | Bartošová Marie | MLA0451 | B | MLOK Mariánské Lázně | 25:04 | + 6:39 |
15. | Neubauerová Anna | DOR0456 | C | OK Dobříš | 25:25 | + 7:00 |
16. | Šimšová Pavla | MFP0551 | B | VŠSK MFF UK Praha | 25:36 | + 7:11 |
17. | Dittrtová Rozálie | LME0650 | C | SK Los Mělník | 26:58 | + 8:33 |
18. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:25 | + 10:00 |
19. | Linhartová Klára | ZVO0556 | C | OB SK Zvole | 29:48 | + 11:23 |
20. | Kramlová Barbora | ZVO0452 | C | OB SK Zvole | 30:05 | + 11:40 |
21. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | C | OK Kamenice | 30:11 | + 11:46 |
22. | Nováková Nina | KAM0554 | C | OK Kamenice | 30:37 | + 12:12 |
23. | Vlašaná Michaela | DOR0452 | C | OK Dobříš | 31:51 | + 13:26 |
24. | Pokorná Terezie | RIC0552 | C | OB Říčany | 33:22 | + 14:57 |
25. | Pokorná Nela | PGP0552 | C | SK Praga | 33:34 | + 15:09 |
26. | Holubářová Anna | KAM0460 | OK Kamenice | 36:08 | + 17:43 | |
27. | Trešlová Veronika | KAM0457 | C | OK Kamenice | 36:54 | + 18:29 |
28. | Lorencová Jana | DOR0454 | C | OK Dobříš | 37:26 | + 19:01 |
29. | Vosátková Eliška | RIC0553 | C | OB Říčany | 39:02 | + 20:37 |
30. | Redlová Barbora | SLA0650 | C | SKOB Slaný | 40:07 | + 21:42 |
31. | Chmelařová Romana | PGP0553 | B | SK Praga | 40:15 | + 21:50 |
32. | Nosková Barbora | VSP0457 | C | USK Praha | 42:12 | + 23:47 |
33. | Ptáčková Veronika | PGP0551 | C | SK Praga | 42:56 | + 24:31 |
34. | Křížková Marie | MAS0450 | C | KČT Aš | 51:55 | + 33:30 |
35. | Pilátová Amálie | DKL0450 | C | KOB Kladno | 57:05 | + 38:40 |
36. | Papajová Sára | DKP0458 | C | Oddíl OB Kotlářka | 63:38 | + 45:13 |
37. | Káninská Daniela | PDY0450 | C | Běhej Poděbrady | 81:48 | + 63:23 |
38. | Müllerová Hana | HCE0650 | C | TJ Hostivice | 83:09 | + 64:44 |
Dobiášová Anna | ROU0550 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hankovcová Helena | KAM0350 | B | OK Kamenice | 22:18 | |
2. | Aschermannová Tereza | VSP0253 | C | USK Praha | 25:27 | + 3:09 |
3. | Tichá Dorotea | DKP0351 | A | Oddíl OB Kotlářka | 26:24 | + 4:06 |
4. | Bulířová Ema | TAP0452 | B | KOB TRETRA Praha | 27:46 | + 5:28 |
5. | Kašparová Barbora | SLA0251 | B | SKOB Slaný | 28:32 | + 6:14 |
6. | Křížová Daniela | MAS0250 | C | KČT Aš | 30:15 | + 7:57 |
7. | Selucká Alžběta | KAM0257 | C | OK Kamenice | 31:58 | + 9:40 |
8. | Kastnerová Jessica | DOR0250 | B | OK Dobříš | 32:09 | + 9:51 |
9. | Pračková Ema | RIC0451 | B | OB Říčany | 32:42 | + 10:24 |
10. | Tomaidesová Adéla Anna | PGP0255 | C | SK Praga | 35:13 | + 12:55 |
11. | Nentvichová Julie | DOR0351 | B | OK Dobříš | 35:27 | + 13:09 |
12. | Štěpánková Ema | KAM0255 | B | OK Kamenice | 37:36 | + 15:18 |
13. | Víšková Veronika | KAM0452 | B | OK Kamenice | 37:46 | + 15:28 |
14. | Mojžíšková Lucie | KAM0253 | C | OK Kamenice | 37:58 | + 15:40 |
15. | Semíková Julie | KAM0358 | C | OK Kamenice | 39:38 | + 17:20 |
16. | Kramlová Kateřina | ZVO0353 | C | OB SK Zvole | 39:47 | + 17:29 |
17. | Černá Aneta | PGP0254 | C | SK Praga | 42:22 | + 20:04 |
18. | Petříková Adéla | MAS0352 | C | KČT Aš | 43:42 | + 21:24 |
19. | Mojžíšková Klára | KAM0356 | C | OK Kamenice | 45:46 | + 23:28 |
20. | Baštová Julie | DOR0353 | C | OK Dobříš | 47:47 | + 25:29 |
21. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | B | OK Kamenice | 47:52 | + 25:34 |
22. | Chramostová Amálie | KAM0355 | C | OK Kamenice | 52:08 | + 29:50 |
23. | Dobiášová Jitka | ROU0350 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 86:23 | + 64:05 |
Charouzková Eliška | TAP0254 | C | KOB TRETRA Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bejvlová Karolína | LME0250 | A | SK Los Mělník | 23:36 | |
2. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | A | OB Říčany | 25:29 | + 1:53 |
3. | Chaloupková Hana | KAM0252 | B | OK Kamenice | 28:07 | + 4:31 |
4. | Šrámková Hana | RIC0051 | A | OB Říčany | 29:11 | + 5:35 |
5. | Doubková Emma | PGP0154 | C | SK Praga | 30:07 | + 6:31 |
6. | Halamová Barbora | TAP0150 | B | KOB TRETRA Praha | 34:15 | + 10:39 |
7. | Votavová Žofie | KNC0250 | B | Sokol Kostelec n. Č. l. | 34:39 | + 11:03 |
8. | Lučanová Barbora | MAS0051 | B | KČT Aš | 35:12 | + 11:36 |
9. | Míchalová Šárka | KPY0050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 35:32 | + 11:56 |
10. | Kalousková Marie | DKP0151 | B | Oddíl OB Kotlářka | 37:33 | + 13:57 |
11. | Pelikánová Máša | MFP0050 | B | VŠSK MFF UK Praha | 39:24 | + 15:48 |
12. | Blahová Pavla | EKP0153 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 39:32 | + 15:56 |
13. | Řadová Lucie | DKP0251 | B | Oddíl OB Kotlářka | 40:36 | + 17:00 |
14. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | C | OK Roztoky | 40:47 | + 17:11 |
15. | Hovorková Tereza | ZVO0153 | C | OB SK Zvole | 42:08 | + 18:32 |
16. | Šimšová Barbora | MFP0150 | B | VŠSK MFF UK Praha | 42:12 | + 18:36 |
17. | Benešová Hana | DKL0050 | C | KOB Kladno | 99:58 | + 76:22 |
Nováková Eliška | PDY0150 | C | Běhej Poděbrady | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sieglová Eliška | PGP9954 | A | SK Praga | 25:29 | |
2. | Dědková Teodora | TAP0051 | A | KOB TRETRA Praha | 28:40 | + 3:11 |
3. | Sheshikova Anastasia | NNN9898 | Neregistrovaní (NNN) | 31:40 | + 6:11 | |
4. | Škarková Kateřina | PGP9955 | C | SK Praga | 33:34 | + 8:05 |
5. | Voltrová Alena | ROZ9951 | B | OK Roztoky | 35:13 | + 9:44 |
6. | Nentvichová Klára | DOR9950 | B | OK Dobříš | 37:51 | + 12:22 |
7. | Kopecká Eliška | KNC9850 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 41:21 | + 15:52 |
8. | Klikarová Ivana | DKP9953 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:17 | + 24:48 |
9. | Klikarová Zuzana | DKP9952 | C | Oddíl OB Kotlářka | 67:10 | + 41:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Martina | PGP8556 | R | SK Praga | 32:01 | 8150 | |
2. | Čechová Tereza | SJI9852 | A | OK Jihlava | 33:12 | + 1:11 | 7867 |
3. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 33:54 | + 1:53 | 7700 |
4. | Mrázková Romana | SJC8351 | C | Sportcentrum Jičín | 33:59 | + 1:58 | 7680 |
5. | Nedbalová Jana | MFP8050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 38:04 | + 6:03 | 6703 |
6. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | A | KOB TRETRA Praha | 38:09 | + 6:08 | 6683 |
7. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 38:33 | + 6:32 | 6587 |
8. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | C | USK Praha | 38:56 | + 6:55 | 6495 |
9. | Hermannová Anna | TAP9251 | C | KOB TRETRA Praha | 39:59 | + 7:58 | 6244 |
10. | Šimšová Jana | MFP7651 | C | VŠSK MFF UK Praha | 40:10 | + 8:09 | 6200 |
11. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | C | KOB TRETRA Praha | 41:46 | + 9:45 | 5817 |
12. | Poláková Tereza | TAP9853 | C | KOB TRETRA Praha | 42:36 | + 10:35 | 5618 |
13. | Králová Michaela | MFP7959 | C | VŠSK MFF UK Praha | 42:49 | + 10:48 | 5566 |
14. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 43:02 | + 11:01 | 5514 |
15. | Mikulášová Helena | PGP9353 | C | SK Praga | 45:21 | + 13:20 | 4960 |
16. | Horová Magda | VSP5450 | C | USK Praha | 45:55 | + 13:54 | 4824 |
17. | Znamenáčková Helena | TAP8153 | C | KOB TRETRA Praha | 46:33 | + 14:32 | 4673 |
18. | Bozděchová Lenka | PGP8254 | C | SK Praga | 46:45 | + 14:44 | 4625 |
19. | Chumová Jana | SLP7451 | C | OOB Slavia Praha | 46:47 | + 14:46 | 4617 |
20. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 47:17 | + 15:16 | 4497 |
21. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:14 | + 16:13 | 4270 |
22. | Setínková Jana | DKP9052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:32 | + 16:31 | 4198 |
23. | Tihonová Hana | TAP9052 | C | KOB TRETRA Praha | 48:45 | + 16:44 | 4146 |
24. | Voltrová Hana | ROZ9752 | B | OK Roztoky | 49:20 | + 17:19 | 4007 |
25. | Dlouhá Hana | DKP9450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:20 | + 17:19 | 4007 |
26. | Beranová Kristína | TZL8553 | C | SKOB Zlín | 55:27 | + 23:26 | 2543 |
27. | Grolichová Lucie | ZBP7850 | C | OOB SK Zbraslav | 55:32 | + 23:31 | 2523 |
28. | Filipová Zdeňka | KRP8251 | C | SK KOURA | 55:48 | + 23:47 | 2459 |
29. | Typltová Hana | OOL8750 | C | SK Haná orienteering | 56:39 | + 24:38 | 2256 |
30. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 56:39 | + 24:38 | 2256 |
31. | Burešová Lenka | DKP8351 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:17 | + 28:16 | 1387 |
32. | Míková Šárka | DKP8255 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:26 | + 28:25 | 1351 |
33. | Králová Iveta | JHB8952 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 60:28 | + 28:27 | 1343 |
34. | Náhlíková Erika | HCE9750 | C | TJ Hostivice | 61:26 | + 29:25 | 1111 |
35. | Králová Vanda | BZP8750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 62:04 | + 30:03 | 960 |
36. | Chloupková Jana | SLP5951 | C | OOB Slavia Praha | 66:43 | + 34:42 | 0 |
37. | Studničná Lenka | 7QX8650 | Neregistrovaní - Studničná | 68:40 | + 36:39 | ||
38. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 68:44 | + 36:43 | 0 |
39. | Vejrostová Lenka | KPY8853 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 75:40 | + 43:39 | 0 |
40. | Setínková Zuzana | DKP5753 | C | Oddíl OB Kotlářka | 83:45 | + 51:44 | 0 |
Tichovská Hana | PGP6652 | C | SK Praga | DISK | 0 | ||
Bartošová Jana | MLA7051 | C | MLOK Mariánské Lázně | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dlouhá Marta | BZP7851 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 36:42 | 745 | |
2. | Sládková Helena | TAP9151 | C | KOB TRETRA Praha | 37:26 | + 0:44 | 732 |
3. | Petříčková Zuzana | MKP8251 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 43:03 | + 6:21 | 631 |
4. | Dobešová Kateřina | KPY8750 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 58:39 | + 21:57 | 350 |
5. | Grundmanová Lenka | NNN1036 | Neregistrovaní (NNN) | 61:24 | + 24:42 | ||
6. | Šinovská Kristýna | ROU9351 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 100:53 | + 64:11 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Lucie | TEP7850 | C | Tempo Praha | 25:09 | |
2. | Škorpilová Jana | SJC7451 | C | Sportcentrum Jičín | 26:53 | + 1:44 |
3. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 29:19 | + 4:10 |
4. | Arnoštová Kateřina | DOR7652 | C | OK Dobříš | 29:35 | + 4:26 |
5. | Šrámková Iva | RIC7251 | C | OB Říčany | 29:58 | + 4:49 |
6. | Rydlová Jana | VIC7752 | C | OB Vizovice | 32:05 | + 6:56 |
7. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | C | SK Praga | 32:23 | + 7:14 |
8. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | C | SK Praga | 32:47 | + 7:38 |
9. | Šeborová Tereza | DKL8150 | C | KOB Kladno | 34:36 | + 9:27 |
10. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | C | KOB Kladno | 34:57 | + 9:48 |
11. | Skobová Tereza | VIP7855 | SK VIPrahlo | 37:10 | + 12:01 | |
12. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:21 | + 12:12 |
13. | Andrade Milena | 24C7550 | OK Vršovice | 38:44 | + 13:35 | |
14. | Balusková Ida | OKP7350 | C | SK OK 24 Praha | 39:12 | + 14:03 |
15. | Izáková Ivana | EKP7453 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 39:51 | + 14:42 |
16. | Dobiášová Hana | ROU7451 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 40:41 | + 15:32 |
17. | Pangrácová Jana | MFP7653 | C | VŠSK MFF UK Praha | 43:06 | + 17:57 |
18. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 43:29 | + 18:20 | |
19. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 43:37 | + 18:28 |
20. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 44:04 | + 18:55 |
21. | Lindová Miroslava | KNC7750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 44:13 | + 19:04 |
22. | Junková Petra | STH7451 | C | SK Studenec | 44:23 | + 19:14 |
23. | Malečková Iva | PGP7559 | C | SK Praga | 44:50 | + 19:41 |
24. | Pecharová Michaela | TJP6550 | C | TJ Sokol Troja | 45:17 | + 20:08 |
25. | Přibíková Monika | PGP7256 | C | SK Praga | 45:20 | + 20:11 |
26. | Hudosová Gábina | RIC7299 | C | OB Říčany | 45:28 | + 20:19 |
27. | De Heij Margita | RIC7350 | C | OB Říčany | 46:04 | + 20:55 |
28. | Lorencová Marcela | DOR7752 | C | OK Dobříš | 47:56 | + 22:47 |
29. | Hánělová Katarina | ZVO7351 | C | OB SK Zvole | 51:15 | + 26:06 |
30. | Halamová Anna | TAP7350 | C | KOB TRETRA Praha | 51:18 | + 26:09 |
31. | Pilařová Kateřina | 5BX8050 | Čepíci | 53:22 | + 28:13 | |
32. | Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | 54:35 | + 29:26 | |
33. | Mandová Kateřina | DKP7351 | Oddíl OB Kotlářka | 55:42 | + 30:33 | |
34. | Nováková Martina | PDY7350 | C | Běhej Poděbrady | 58:26 | + 33:17 |
35. | Eiglerová Petra | ROU8150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 60:16 | + 35:07 |
36. | Tichá Dagmar | DKP7250 | C | Oddíl OB Kotlářka | 61:15 | + 36:06 |
37. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 61:52 | + 36:43 |
38. | Kohoutová Zdeňka | DKL7251 | C | KOB Kladno | 67:24 | + 42:15 |
Křížová Lenka | KRL7951 | C | Kometa Kralovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 24:48 | |
2. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 26:17 | + 1:29 |
3. | Hudečková Helena | KTA6951 | C | SK Kotnov Tábor | 26:31 | + 1:43 |
4. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 27:33 | + 2:45 |
5. | Červinková Jitka | OKP6451 | C | SK OK 24 Praha | 28:15 | + 3:27 |
6. | Longinová Lenka | TAP7151 | C | KOB TRETRA Praha | 28:15 | + 3:27 |
7. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 29:46 | + 4:58 |
8. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 29:49 | + 5:01 |
9. | Melišíková Radka | TAP7152 | C | KOB TRETRA Praha | 30:45 | + 5:57 |
10. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 31:41 | + 6:53 |
11. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Hostivice | 31:45 | + 6:57 |
12. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:12 | + 8:24 |
13. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:19 | + 8:31 |
14. | Nová Jana | DOR7150 | C | OK Dobříš | 34:09 | + 9:21 |
15. | Nováková Irena | OKP6651 | C | SK OK 24 Praha | 34:12 | + 9:24 |
16. | Komersová Jana | KNC6550 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 34:29 | + 9:41 |
17. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 34:41 | + 9:53 |
18. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 35:32 | + 10:44 |
19. | Tihonová Jindra | TAP6253 | C | KOB TRETRA Praha | 35:35 | + 10:47 |
20. | Řadová Jaromíra | DKP6551 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:45 | + 10:57 |
21. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | 35:51 | + 11:03 |
22. | Bejčková Jana | DKL7150 | C | KOB Kladno | 36:19 | + 11:31 |
23. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 38:16 | + 13:28 |
24. | Mudrová Martina | HCE6451 | C | TJ Hostivice | 40:00 | + 15:12 |
25. | Bártová Pavla | ZVO7152 | C | OB SK Zvole | 40:33 | + 15:45 |
26. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 42:04 | + 17:16 |
27. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | C | SK Praga | 42:05 | + 17:17 |
28. | Lustigová Lenka | DKP6652 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:12 | + 17:24 |
29. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 42:58 | + 18:10 |
30. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | SK Praga | 43:44 | + 18:56 |
31. | Buková Jana | ROU7150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 46:12 | + 21:24 |
32. | Kopáčková Alena | DOR6450 | C | OK Dobříš | 47:42 | + 22:54 |
33. | Ždimerová Monika | LME6950 | C | SK Los Mělník | 49:11 | + 24:23 |
34. | Nentvichová Romana | DOR6651 | C | OK Dobříš | 49:56 | + 25:08 |
35. | Čechmánková Helena | OKP6450 | C | SK OK 24 Praha | 53:53 | + 29:05 |
36. | Blahová Markéta | EKP6951 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 56:39 | + 31:51 |
37. | Petrová Martina | 6YC6850 | Neregistrovaní | 60:21 | + 35:33 | |
Malačková Jana | DKP6150 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázková Ivana | DKP5650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:38 | |
2. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 26:18 | + 1:40 |
3. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | C | TJ Sokol Troja | 28:35 | + 3:57 |
4. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:06 | + 6:28 |
5. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | C | KOB TRETRA Praha | 31:48 | + 7:10 |
6. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 33:24 | + 8:46 |
7. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 33:43 | + 9:05 |
8. | Soukupová Michaela | VSP5850 | C | USK Praha | 37:58 | + 13:20 |
9. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | C | TJ Sokol Troja | 39:52 | + 15:14 |
10. | Nováková Jiřina | UVP4950 | C | Slovan Praha | 41:48 | + 17:10 |
11. | Zamazalová Marcela | NER | 51:18 | + 26:40 | ||
12. | Jůzková Jaroslava | SCP5250 | C | OK Sparta Praha | 55:30 | + 30:52 |
Dlouhá Jana | DKP5950 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Eva | TEP4851 | C | Tempo Praha | 21:42 | |
2. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 24:27 | + 2:45 |
3. | Stehnová Hana | DKP5150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:03 | + 10:21 |
4. | Matějů Ladislava | UVP4750 | C | Slovan Praha | 33:52 | + 12:10 |
5. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 39:12 | + 17:30 |
6. | Ďurčatová Hana | DKP4750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:31 | + 33:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bláhová Blanka | SJP3651 | C | KČT Slavoj Praha | 37:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hradil Michal | HCE0900 | C | TJ Hostivice | 15:23 | |
2. | Geisler Richard | DKL0700 | C | KOB Kladno | 20:46 | + 5:23 |
3. | Junek Matouš | STH0801 | C | SK Studenec | 20:54 | + 5:31 |
4. | Junek Šimon | STH1001 | C | SK Studenec | 22:15 | + 6:52 |
5. | Magazu Lukas | NER | 24:20 | + 8:57 | ||
6. | Brettl Tobiáš | PGP0900 | C | SK Praga | 24:56 | + 9:33 |
7. | Bláha Šimon | SJP0700 | C | KČT Slavoj Praha | 25:15 | + 9:52 |
8. | Pilař František | 5BX0900 | Čepíci | 26:10 | + 10:47 | |
9. | Pilát Jaromír | DKL0900 | C | KOB Kladno | 27:43 | + 12:20 |
10. | Moravec Michal | 52X0600 | SnailSquad | 29:57 | + 14:34 | |
11. | Zapletal Jan | NNN1002 | Neregistrovaní (NNN) | 30:31 | + 15:08 | |
12. | Procházka Vít | DKP0711 | Oddíl OB Kotlářka | 32:42 | + 17:19 | |
13. | Ouda Filip | 6KC0800 | Neregistrovaný | 38:09 | + 22:46 | |
14. | Ouda Kryštof | 6KC1000 | Neregistrovaný | 38:36 | + 23:13 | |
15. | Eduard Bolina | FSP | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:30 | + 25:07 | |
16. | Budský David | NER | 48:05 | + 32:42 | ||
17. | Jiras František | DOR0900 | OK Dobříš | 54:43 | + 39:20 | |
MS | Tadeáš Moláček | TAP0545 | KOB TRETRA Praha | 21:20 | + 5:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bárta Viktor | ZVO0601 | C | OB SK Zvole | 17:44 | |
2. | Sedláček Patrik | ROZ0800 | C | OK Roztoky | 18:19 | + 0:35 |
3. | Kuc David | SCP0600 | C | OK Sparta Praha | 18:29 | + 0:45 |
4. | Vrba Matyáš | FSP0706 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 18:56 | + 1:12 |
5. | Matys Ondřej | DOR0803 | OK Dobříš | 19:47 | + 2:03 | |
6. | Machar Eda | DKP0803 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:55 | + 2:11 |
7. | Skripnik Matouš | FSP0800 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:08 | + 2:24 |
8. | Skripnik Nikola | FSP0600 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:20 | + 2:36 |
9. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | C | SKOB Slaný | 21:25 | + 3:41 |
10. | Kosák Eliáš | PGP0704 | C | SK Praga | 22:07 | + 4:23 |
11. | Meier David | VSP0606 | C | USK Praha | 22:24 | + 4:40 |
12. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:39 | + 4:55 |
13. | Ledinský Matěj | DKP0602 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:40 | + 4:56 |
14. | Lorenc Vašík | DOR0702 | C | OK Dobříš | 22:53 | + 5:09 |
15. | Jiras Antonín | DOR0701 | C | OK Dobříš | 23:03 | + 5:19 |
16. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | C | SK Praga | 23:11 | + 5:27 |
17. | Střelba Antonín | PGP0605 | C | SK Praga | 23:18 | + 5:34 |
18. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | C | KOB TRETRA Praha | 24:43 | + 6:59 |
19. | Brettl Filip | PGP0600 | C | SK Praga | 25:27 | + 7:43 |
20. | Machar Matěj | DKP0604 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:13 | + 8:29 |
21. | Kostlán Kryštof | FSP0704 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 26:22 | + 8:38 |
22. | Hradil Martin | HCE0600 | C | TJ Hostivice | 26:43 | + 8:59 |
23. | Göth Mikuláš | PGP0602 | C | SK Praga | 26:49 | + 9:05 |
24. | Rejšek Václav | KAM0700 | C | OK Kamenice | 26:54 | + 9:10 |
25. | Husák Ondřej | SLA0600 | C | SKOB Slaný | 27:27 | + 9:43 |
26. | Kourek Vojtěch | TAP0606 | C | KOB TRETRA Praha | 30:00 | + 12:16 |
27. | Čech Adam | ROZ0601 | C | OK Roztoky | 31:55 | + 14:11 |
28. | Dušek Vojtěch | FSP0700 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 31:57 | + 14:13 |
29. | Šimek Matouš | KAM0800 | C | OK Kamenice | 32:00 | + 14:16 |
30. | Kučera Teodor | DOR0800 | C | OK Dobříš | 32:22 | + 14:38 |
31. | Volek Robin | KNC0701 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 34:07 | + 16:23 |
32. | Bažata Alberto | KAM0702 | C | OK Kamenice | 34:34 | + 16:50 |
33. | Kosák Jonáš | PGP0603 | C | SK Praga | 35:06 | + 17:22 |
34. | Havlák Štěpán | ROU0801 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 36:15 | + 18:31 |
35. | Heller Jakub | ROU0702 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 37:52 | + 20:08 |
36. | Kuchař Pavel | RIC0604 | C | OB Říčany | 71:41 | + 53:57 |
Lazar Tomáš | RIC0704 | C | OB Říčany | DISK | ||
Chmelař David | PGP0801 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kabát Martin | EKP0412 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 22:05 | |
2. | Blaha Michal | EKP0402 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 22:42 | + 0:37 |
3. | Blaha Jiří | EKP0401 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 23:11 | + 1:06 |
4. | Kuc Radim | SCP0400 | B | OK Sparta Praha | 23:55 | + 1:50 |
5. | Petrilák Matouš | DOR0409 | OK Dobříš | 24:57 | + 2:52 | |
6. | Heller Jiří | ROU0501 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 26:04 | + 3:59 |
7. | Král Adam | MFP0507 | B | VŠSK MFF UK Praha | 26:12 | + 4:07 |
8. | Jiras Jenda | DOR0505 | C | OK Dobříš | 27:14 | + 5:09 |
9. | Holeček Štěpán | RIC0401 | B | OB Říčany | 27:53 | + 5:48 |
10. | Mišoň Daniel | KAM0500 | C | OK Kamenice | 27:54 | + 5:49 |
11. | Snížek Ondřej | DOR0406 | C | OK Dobříš | 27:55 | + 5:50 |
12. | Snížek Martin | DOR0405 | B | OK Dobříš | 28:42 | + 6:37 |
13. | Melišík Jan | TAP0502 | B | KOB TRETRA Praha | 28:44 | + 6:39 |
14. | Šiler Martin | KAM0501 | C | OK Kamenice | 30:26 | + 8:21 |
15. | Bláha Vojtěch | SJP0501 | C | KČT Slavoj Praha | 30:47 | + 8:42 |
16. | Jíra Filip | ROZ0500 | C | OK Roztoky | 32:09 | + 10:04 |
17. | Janas Adam | PGP0404 | B | SK Praga | 32:14 | + 10:09 |
18. | Havlák René | ROU0602 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 32:19 | + 10:14 |
19. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | B | SK Praga | 32:39 | + 10:34 |
20. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | C | KOB TRETRA Praha | 35:43 | + 13:38 |
21. | Hudos Václav | RIC0503 | C | OB Říčany | 35:51 | + 13:46 |
22. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | C | KOB Kladno | 36:35 | + 14:30 |
23. | Nosek Daniel | VSP0409 | C | USK Praha | 37:39 | + 15:34 |
24. | Černý Antonín | TAP0402 | C | KOB TRETRA Praha | 38:58 | + 16:53 |
25. | Michálek Michal | KPY0500 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 43:13 | + 21:08 |
26. | Šustr Ondřej | KSH0501 | C | OB Kašperské Hory | 44:40 | + 22:35 |
27. | Černý Matouš | TAP0501 | C | KOB TRETRA Praha | 46:16 | + 24:11 |
28. | Šimerka Jakub | PGP0407 | C | SK Praga | 48:14 | + 26:09 |
29. | Vondra Tomáš | FSP0500 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:48 | + 28:43 |
30. | Novák Šimon | ZVO0402 | C | OB SK Zvole | 59:47 | + 37:42 |
31. | Havlíček Martin | DOR0601 | C | OK Dobříš | 70:24 | + 48:19 |
32. | Bláha Matyáš | SJP0500 | C | KČT Slavoj Praha | 78:23 | + 56:18 |
33. | Bohatý Jan | UVP0400 | C | Slovan Praha | 84:19 | + 62:14 |
34. | Jelínek Tomáš | ZVO0505 | OB SK Zvole | 89:34 | + 67:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimša Martin | PGP0309 | A | SK Praga | 20:40 | |
2. | Škácha Vít | KAM0309 | B | OK Kamenice | 25:03 | + 4:23 |
3. | Průša Dominik | VSP0406 | B | USK Praha | 25:35 | + 4:55 |
4. | Gajda Martin | KAM0405 | A | OK Kamenice | 25:46 | + 5:06 |
5. | Janas Petr | PGP0200 | A | SK Praga | 25:58 | + 5:18 |
6. | Hřivna Jakub | PGP0305 | B | SK Praga | 27:39 | + 6:59 |
7. | Chaloupka Viktor | KAM0301 | B | OK Kamenice | 28:16 | + 7:36 |
8. | Šubrt Matěj | DKP0205 | B | Oddíl OB Kotlářka | 28:17 | + 7:37 |
9. | Janda Jakub | DOR0403 | B | OK Dobříš | 29:24 | + 8:44 |
10. | Sedláček Jaroslav | ROZ0300 | B | OK Roztoky | 29:28 | + 8:48 |
11. | Čtrnáct František | PGP0401 | B | SK Praga | 31:06 | + 10:26 |
12. | Jedlička Jakub | KAM0404 | B | OK Kamenice | 31:07 | + 10:27 |
13. | Kučera Jáchym | DOR0301 | B | OK Dobříš | 31:18 | + 10:38 |
14. | Hejsek Filip | KAM0204 | B | OK Kamenice | 31:28 | + 10:48 |
15. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | B | OB Říčany | 32:23 | + 11:43 |
16. | Křížek Josef | MAS0201 | C | KČT Aš | 34:18 | + 13:38 |
17. | Křížek Filip | MAS0301 | C | KČT Aš | 35:16 | + 14:36 |
18. | Šustr Antonín | KSH0201 | B | OB Kašperské Hory | 35:22 | + 14:42 |
19. | Kolář Matyáš | PGP0304 | B | SK Praga | 37:07 | + 16:27 |
20. | Albrecht Adam | KAM0203 | C | OK Kamenice | 37:20 | + 16:40 |
21. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | B | USK Praha | 39:37 | + 18:57 |
22. | Vendelberger Tomáš | MAS0302 | C | KČT Aš | 40:26 | + 19:46 |
23. | Renda Michal | KAM0207 | B | OK Kamenice | 42:58 | + 22:18 |
24. | Kyral Maxmilián | KAM0305 | C | OK Kamenice | 43:21 | + 22:41 |
25. | Svoboda Luděk | DKL0200 | C | KOB Kladno | 49:11 | + 28:31 |
26. | Gebauer Jiří | LME0300 | C | SK Los Mělník | 58:57 | + 38:17 |
27. | Kozadajev Adam | KNC0303 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 87:27 | + 66:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malačka Milan | DKP0210 | A | Oddíl OB Kotlářka | 28:19 | |
2. | Janda Ondřej | DOR0100 | B | OK Dobříš | 30:52 | + 2:33 |
3. | Tachezy Jan | DOR0102 | B | OK Dobříš | 34:32 | + 6:13 |
4. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | A | KOB TRETRA Praha | 35:38 | + 7:19 |
5. | Hankovec Hugo | KAM0201 | B | OK Kamenice | 36:14 | + 7:55 |
6. | Forst Antonín | MFP0101 | B | VŠSK MFF UK Praha | 37:28 | + 9:09 |
7. | Novák Přemysl | DKP0107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:42 | + 15:23 |
8. | Bartoš Václav | PGP0105 | C | SK Praga | 43:47 | + 15:28 |
9. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | B | KOB ZPV Prostějov | 44:28 | + 16:09 |
10. | Melichna Matěj | DKL0102 | B | KOB Kladno | 44:34 | + 16:15 |
11. | Volek Jaroslav | KNC0100 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 44:52 | + 16:33 |
12. | Dittrt Štěpán | LME0001 | C | SK Los Mělník | 46:25 | + 18:06 |
13. | Buk Ondřej | ROU0102 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 51:39 | + 23:20 |
14. | Pecháček Vít | RIC0101 | C | OB Říčany | 59:13 | + 30:54 |
15. | Kohout Václav | DKL0101 | C | KOB Kladno | 66:44 | + 38:25 |
16. | Čermák Petr | TAP0012 | C | KOB TRETRA Praha | 70:38 | + 42:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | A | KOB TRETRA Praha | 36:52 | |
2. | Beneš Jan | DKL9800 | C | KOB Kladno | 48:46 | + 11:54 |
3. | Pelikán Lukáš | DKL9802 | C | KOB Kladno | 52:17 | + 15:25 |
4. | Koubek Václav | DOR9900 | C | OK Dobříš | 54:47 | + 17:55 |
5. | Ridzoň Daniel | DKP9907 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:27 | + 19:35 |
6. | Varga Ondřej | KNC9900 | B | Sokol Kostelec n. Č. l. | 58:42 | + 21:50 |
Ždimera Jan | PGP9903 | C | SK Praga | DISK | ||
Dědek Matěj | TAP0001 | B | KOB TRETRA Praha | DISK | ||
Prkno Jonáš | KNC9903 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | DISK | ||
Zmátlo Jan | TAP9900 | KOB TRETRA Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | Sportcentrum Jičín | 30:12 | 8616 | |
2. | Makovský Jakub | TAP8511 | C | KOB TRETRA Praha | 32:05 | + 1:53 | 8122 |
3. | Jirka Mikuláš | STE0000 | A | SK SKI-OB Šternberk | 32:19 | + 2:07 | 8061 |
4. | Vlček Martin | TUR8702 | C | OOB TJ Turnov | 32:23 | + 2:11 | 8043 |
5. | Kurmakaev Damir | NNNN6543 | Neregistrovaní (NNN) | 34:28 | + 4:16 | ||
6. | Pražák Jiří | ZBP7800 | C | OOB SK Zbraslav | 34:28 | + 4:16 | 7497 |
7. | Pospíšil Vítek | PGP6803 | C | SK Praga | 35:00 | + 4:48 | 7357 |
8. | Červinka Jan | OKP8901 | C | SK OK 24 Praha | 35:14 | + 5:02 | 7296 |
9. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ SOKOL Plumlov | 35:43 | + 5:31 | 7169 |
10. | Vlášek Jakub | TAP9702 | A | KOB TRETRA Praha | 35:49 | + 5:37 | 7143 |
11. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB TRETRA Praha | 36:11 | + 5:59 | 7047 |
12. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 36:38 | + 6:26 | 6929 |
13. | Šafka Daniel | KAM9105 | C | OK Kamenice | 36:58 | + 6:46 | 6842 |
14. | Klaška Pavel | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:02 | + 6:50 | 6824 |
15. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 37:07 | + 6:55 | 6802 |
16. | Hanák Jan | SLA8002 | C | SKOB Slaný | 37:26 | + 7:14 | 6719 |
17. | Král Aleš | MFP7808 | C | VŠSK MFF UK Praha | 37:41 | + 7:29 | 6654 |
18. | Pucherna Jan | TAP7701 | C | KOB TRETRA Praha | 38:00 | + 7:48 | 6571 |
19. | Novák Daniel | DOK8700 | C | OK Doksy | 38:03 | + 7:51 | 6558 |
20. | Buk Jindřich | ROU9303 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 38:03 | + 7:51 | 6558 |
21. | Tichovský Martin | PGP6100 | C | SK Praga | 38:55 | + 8:43 | 6331 |
22. | Řada Jakub | DKP9401 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:27 | + 9:15 | 6191 |
23. | Štěňha Martin | EKP7608 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 40:13 | + 10:01 | 5990 |
24. | Vítek Karel | DKL9901 | A | KOB Kladno | 40:26 | + 10:14 | 5933 |
25. | Hodek Michal | TAP8808 | C | KOB TRETRA Praha | 40:55 | + 10:43 | 5806 |
26. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 41:13 | + 11:01 | 5728 |
27. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | C | OK Sparta Praha | 41:53 | + 11:41 | 5553 |
28. | Wohanka Petr | VRL7305 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:56 | + 11:44 | 5540 |
29. | Blaha Ondřej | EKP7002 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 42:12 | + 12:00 | 5470 |
30. | Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | 42:41 | + 12:29 | 5343 |
31. | Nitsch Karel | FSP7611 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:54 | + 12:42 | 5286 |
32. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 43:00 | + 12:48 | 5260 |
33. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | C | SK Praga | 43:16 | + 13:04 | 5190 |
34. | Vlach Martin | PGP8605 | C | SK Praga | 43:19 | + 13:07 | 5177 |
35. | Buzek Martin | PGP8401 | C | SK Praga | 43:35 | + 13:23 | 5107 |
36. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:48 | + 13:36 | 5050 |
37. | Semík Jakub | VSP0000 | B | USK Praha | 43:58 | + 13:46 | 5007 |
38. | Vondra Jiří | FSP7600 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 44:18 | + 14:06 | 4919 |
39. | Pangrác Ondřej | MFP7603 | C | VŠSK MFF UK Praha | 44:35 | + 14:23 | 4845 |
40. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 44:36 | + 14:24 | 4841 |
41. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 44:37 | + 14:25 | 4836 |
42. | Semík Jan | VSP6507 | C | USK Praha | 45:02 | + 14:50 | 4727 |
43. | Pračka Tomáš | RIC7302 | C | OB Říčany | 47:02 | + 16:50 | 4203 |
44. | Buk Petr | ROU0001 | A | SKOB Roudnice nad Labem | 47:10 | + 16:58 | 4168 |
45. | Valach Marek | TAP9703 | C | KOB TRETRA Praha | 48:01 | + 17:49 | 3945 |
46. | Ramba Jiří | DKP8606 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:35 | + 18:23 | 3797 |
47. | Beneš Miroslav | PGP8108 | C | SK Praga | 49:02 | + 18:50 | 3679 |
48. | Pecháček Libor | RIC7600 | C | OB Říčany | 50:28 | + 20:16 | 3303 |
49. | Šedivý Ondřej | KNC9103 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 52:22 | + 22:10 | 2805 |
50. | Víteček Jan | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:03 | + 23:51 | 2364 |
51. | Buk Michal | ROU9601 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 54:39 | + 24:27 | 2206 |
52. | Chromec Jan | RIC8501 | OB Říčany | 55:04 | + 24:52 | ||
53. | Pelant Michal | RIC7400 | C | OB Říčany | 57:02 | + 26:50 | 1582 |
54. | Lohr Ivo | SCP6801 | C | OK Sparta Praha | 58:13 | + 28:01 | 1271 |
55. | Beran Pavel | TZL7920 | C | SKOB Zlín | 59:19 | + 29:07 | 983 |
56. | Maška Marek | MKP8800 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 60:27 | + 30:15 | 686 |
57. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 64:12 | + 34:00 | 0 |
58. | Kolář Tomáš | SLA7103 | C | SKOB Slaný | 64:56 | + 34:44 | 0 |
59. | Nesrovnal Jaroslav | 71X8300 | Hoši Planá | 68:28 | + 38:16 | ||
60. | Beran Jaroslav | UVP8800 | C | Slovan Praha | 68:48 | + 38:36 | 0 |
61. | Liška Petr | KPY8601 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 80:59 | + 50:47 | 0 |
Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | DISK | 0 | ||
MS | Semík Ondřej | KAM9401 | E | OK Kamenice | 27:59 | + | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bolech Filip | LPU8602 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:31 | 3139 | |
2. | Jalový Vlastimil | RBK8604 | C | SK Radioklub Blansko | 30:13 | + 0:42 | 3071 |
3. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 32:46 | + 3:15 | 2822 |
4. | Cvrček Antonín | TAP9000 | KOB TRETRA Praha | 40:17 | + 10:46 | ||
5. | Štěpán Marek | OOL8900 | C | SK Haná orienteering | 46:32 | + 17:01 | 1478 |
6. | Khel Richard | SCP7500 | C | OK Sparta Praha | 56:38 | + 27:07 | 491 |
7. | Mencl Pavel | DKP7912 | C | Oddíl OB Kotlářka | 61:57 | + 32:26 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 27:41 | |
2. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:53 | + 1:12 |
3. | Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | 29:40 | + 1:59 |
4. | Pohl Zdeněk | SRK7606 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 30:45 | + 3:04 |
5. | Novák Libor | OKP6504 | C | SK OK 24 Praha | 31:11 | + 3:30 |
6. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 31:52 | + 4:11 |
7. | Boudný Jan | SCP7417 | C | OK Sparta Praha | 32:01 | + 4:20 |
8. | Pompach Petr | TAP7801 | C | KOB TRETRA Praha | 32:26 | + 4:45 |
9. | Bambousek Martin | DOR7302 | C | OK Dobříš | 32:35 | + 4:54 |
10. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 33:18 | + 5:37 |
11. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 33:22 | + 5:41 |
12. | Sládeček Petr | RIC7702 | C | OB Říčany | 34:46 | + 7:05 |
13. | Geisler Michal | DKL7500 | C | KOB Kladno | 37:06 | + 9:25 |
14. | Čejka Tomáš | 6KC7300 | Neregistrovaný | 37:55 | + 10:14 | |
15. | Pilát Miroslav | DKL7900 | C | KOB Kladno | 38:21 | + 10:40 |
16. | Ledinský Martin | DKP7901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:35 | + 10:54 |
17. | Špičák Aleš | DKP5500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:02 | + 11:21 |
18. | Švec Karel | ZVO7601 | C | OB SK Zvole | 39:26 | + 11:45 |
19. | Hřivna Štěpán | PGP7507 | C | SK Praga | 41:51 | + 14:10 |
20. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 42:23 | + 14:42 |
21. | Heller Jiří | ROU7708 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 44:21 | + 16:40 |
22. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 44:29 | + 16:48 |
23. | Matys Jan | DOR8001 | OK Dobříš | 49:01 | + 21:20 | |
24. | Kučera Pavel | DOR7101 | C | OK Dobříš | 49:07 | + 21:26 |
25. | Kříž Dušan | KRL7800 | C | Kometa Kralovice | 49:28 | + 21:47 |
26. | Houska Jindřich | DOR7601 | C | OK Dobříš | 49:43 | + 22:02 |
27. | Křížek Filip | MAS7800 | C | KČT Aš | 50:18 | + 22:37 |
28. | Zábranský Luboš | SLA7400 | C | SKOB Slaný | 53:16 | + 25:35 |
29. | Lorenc Václav | DOR7200 | C | OK Dobříš | 53:26 | + 25:45 |
30. | Pilař Marek | 5BX7700 | Čepíci | 54:13 | + 26:32 | |
31. | Jedlička Michal | DKL8000 | C | KOB Kladno | 68:40 | + 40:59 |
32. | Kaplan Daniel | PDY7700 | C | Běhej Poděbrady | 90:06 | + 62:25 |
Datel Jiří | DKL7101 | C | KOB Kladno | DISK | ||
Lampa David | DKP7702 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 27:50 | |
2. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 28:22 | + 0:32 |
3. | Šimša Jaromír | MFP7100 | C | VŠSK MFF UK Praha | 28:34 | + 0:44 |
4. | Pilař Karel | MAS5501 | C | KČT Aš | 29:08 | + 1:18 |
5. | Kubec Martin | DOB7002 | C | KOB Dobruška | 29:29 | + 1:39 |
6. | Přibík Jan | PGP6301 | C | SK Praga | 30:37 | + 2:47 |
7. | Siegl Roman | MFP6700 | C | VŠSK MFF UK Praha | 31:14 | + 3:24 |
8. | Bartoš Luděk | MLA6701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 31:23 | + 3:33 |
9. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:54 | + 4:04 |
10. | Chum Jaroslav | SLP6601 | C | OOB Slavia Praha | 32:01 | + 4:11 |
11. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 32:15 | + 4:25 |
12. | Forst Libor | MFP6301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 32:25 | + 4:35 |
13. | Škrabálek Jan | 11C7001 | Letci v akci | 34:17 | + 6:27 | |
14. | Cincibus Pavel | FSP6605 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:41 | + 6:51 |
15. | Háněl Jaromír | ZVO6801 | C | OB SK Zvole | 35:07 | + 7:17 |
16. | Šimek Tomáš | FSP6304 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:35 | + 7:45 |
17. | Kopečný Mojmír | TAP6402 | C | KOB TRETRA Praha | 35:54 | + 8:04 |
18. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB TRETRA Praha | 36:51 | + 9:01 |
19. | Bulíř Jiří | TAP | KOB TRETRA Praha | 37:13 | + 9:23 | |
20. | Šrámek Petr | RIC6905 | C | OB Říčany | 37:26 | + 9:36 |
21. | Šustr Pavel | KSH7001 | C | OB Kašperské Hory | 37:26 | + 9:36 |
22. | Hájek Tomáš | ZVO6401 | C | OB SK Zvole | 37:37 | + 9:47 |
23. | Jun Drahomír | KNC5501 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 38:58 | + 11:08 |
24. | Ždimera Zdeněk | LME7000 | C | SK Los Mělník | 39:27 | + 11:37 |
25. | Kovář Jindřich | MAS6800 | C | KČT Aš | 40:29 | + 12:39 |
26. | Mayer Tomáš | KSH6900 | C | OB Kašperské Hory | 40:49 | + 12:59 |
27. | Brachtl Daniel | ZVO6902 | C | OB SK Zvole | 41:24 | + 13:34 |
28. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 41:35 | + 13:45 |
29. | Beneš Jan | DKL6600 | C | KOB Kladno | 41:47 | + 13:57 |
30. | Strnad Pavel | HCE7100 | C | TJ Hostivice | 42:08 | + 14:18 |
31. | Jonáš Radek | ZVO6901 | C | OB SK Zvole | 43:51 | + 16:01 |
32. | Hora Vladimír | VSP5100 | C | USK Praha | 43:55 | + 16:05 |
33. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | C | KOB Dobřichovice | 44:19 | + 16:29 |
34. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | C | KOB TRETRA Praha | 44:27 | + 16:37 |
35. | Kabát Jan | EKP6912 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 45:52 | + 18:02 |
36. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | C | KOB TRETRA Praha | 47:07 | + 19:17 |
37. | Kraml Martin | ZVO7102 | C | OB SK Zvole | 49:16 | + 21:26 |
38. | Buk Miloslav | ROU6202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 52:00 | + 24:10 |
39. | Málek Martin | 8FX6500 | TJ Sokol Kobylisy | 52:26 | + 24:36 | |
40. | Sanna Roberto | DKP6703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:42 | + 24:52 |
41. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:41 | + 27:51 |
42. | Maleček Vít | PGP6801 | C | SK Praga | 55:44 | + 27:54 |
43. | Votava Petr | KNC6602 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 56:32 | + 28:42 |
44. | Šomvársky Ján | NNN5500 | Neregistrovaní (NNN) | 63:45 | + 35:55 | |
45. | Zmátlo Radek | TAP6400 | KOB TRETRA Praha | 64:07 | + 36:17 | |
46. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 70:28 | + 42:38 |
47. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 73:33 | + 45:43 |
48. | Řada Richard | DKP6701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 77:56 | + 50:06 |
Rakovec Michal | SCP6901 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Hostivice | 27:57 | |
2. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 29:42 | + 1:45 |
3. | John Vladimír | OLP5502 | C | PSK Olymp Praha | 30:29 | + 2:32 |
4. | Jirka Jiří | ZPV5501 | C | KOB ZPV Prostějov | 30:31 | + 2:34 |
5. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | C | SKP České Budějovice | 33:07 | + 5:10 |
6. | Soukup Václav | VSP5600 | C | USK Praha | 33:31 | + 5:34 |
7. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:37 | + 6:40 |
8. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Hostivice | 35:30 | + 7:33 |
9. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | C | SK OK 24 Praha | 36:20 | + 8:23 |
10. | Hájek Jan | MAS5401 | C | KČT Aš | 36:45 | + 8:48 |
11. | Koč Lumír | MKP5401 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 37:44 | + 9:47 |
12. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 37:58 | + 10:01 |
13. | Knotek Kamil | OLP5701 | C | PSK Olymp Praha | 38:29 | + 10:32 |
14. | Chotětický Václav | MAS5200 | C | KČT Aš | 39:43 | + 11:46 |
15. | Dudík Petr | DOR5500 | C | OK Dobříš | 40:45 | + 12:48 |
16. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 41:08 | + 13:11 |
17. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 41:19 | + 13:22 |
18. | Lustig Zdeněk | DKP5601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:49 | + 14:52 |
19. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 45:33 | + 17:36 |
20. | Dlouhý Jiří | DKP5700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:52 | + 17:55 |
21. | Malačka Milan | DKP6000 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:48 | + 18:51 |
22. | Grivalský Michal | PGP5900 | C | SK Praga | 50:12 | + 22:15 |
23. | Brumek Stanislav | DKL5201 | C | KOB Kladno | 66:50 | + 38:53 |
Zeman Jaroslav | SJI5901 | C | OK Jihlava | DISK | ||
Nentvich Lubomír | DOR5800 | C | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fujan Sláva | DKL4800 | C | KOB Kladno | 24:30 | |
2. | Novotný Jiří | SLP4601 | C | OOB Slavia Praha | 28:30 | + 4:00 |
3. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 29:50 | + 5:20 |
4. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:53 | + 7:23 |
5. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 32:13 | + 7:43 |
6. | Procházka Aleš | DKP4700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:55 | + 9:25 |
7. | Fiala Miloš | KSH4801 | C | OB Kašperské Hory | 34:40 | + 10:10 |
8. | Paul Josef | DCE4401 | C | KOB Dobřichovice | 35:26 | + 10:56 |
9. | Ryšavý Vít | TJP4700 | C | TJ Sokol Troja | 36:14 | + 11:44 |
10. | Matějů Ivan | UVP4600 | C | Slovan Praha | 38:00 | + 13:30 |
11. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 38:22 | + 13:52 |
12. | Zábranský Emil | SLA4200 | C | SKOB Slaný | 38:55 | + 14:25 |
13. | Rakovec Miloš | SCP4500 | C | OK Sparta Praha | 39:20 | + 14:50 |
14. | Zelený Vladimír | PGP4800 | C | SK Praga | 42:27 | + 17:57 |
15. | Valášek Josef | SCP4501 | C | OK Sparta Praha | 43:25 | + 18:55 |
16. | Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 44:26 | + 19:56 |
17. | Šťovíček Jan | DVP5001 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 45:10 | + 20:40 |
18. | Hlavatý Karel | SJP4200 | C | KČT Slavoj Praha | 47:56 | + 23:26 |
19. | Šerák Zdeněk | MKP4200 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 70:29 | + 45:59 |
20. | Šplíchal Jiří | OKP4500 | C | SK OK 24 Praha | 73:39 | + 49:09 |
21. | Kouba Milan | DOR | OK Dobříš | 83:12 | + 58:42 | |
Čadil Jan | FSP4300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Attl Vladimír | PGP3800 | C | SK Praga | 28:50 | |
2. | Bláha Svatopluk | SJP3501 | C | KČT Slavoj Praha | 31:50 | + 3:00 |
3. | Vondra Jaroslav | FSP3300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:38 | + 3:48 |
4. | Ďurčat Jozef | DKP3800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:09 | + 10:19 |
5. | Hanák Milan | FSP3400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:13 | + 10:23 |
6. | Louša František | KPY3700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 42:50 | + 14:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linhart Jakub | ZVO0802 | C | OB SK Zvole | 15:21 | |
2. | Zápotocký Tomáš | NER | 18:15 | + 2:54 | ||
3. | Veljačik Jonáš | SCP0800 | C | OK Sparta Praha | 18:17 | + 2:56 |
4. | Pangrácová Eva | MFP1051 | C | VŠSK MFF UK Praha | 18:29 | + 3:08 |
5. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | C | KOB TRETRA Praha | 19:14 | + 3:53 |
6. | Kott Šimon | NER | 19:36 | + 4:15 | ||
7. | Kott Štěpán | NER | 20:03 | + 4:42 | ||
8. | Mála Matyáš | MAS0800 | C | KČT Aš | 20:22 | + 5:01 |
9. | Mála Tomáš | MAS0904 | KČT Aš | 20:24 | + 5:03 | |
10. | Kohoutek Ladislav | SLA1000 | C | SKOB Slaný | 20:25 | + 5:04 |
11. | Málová Anna | MAS0405 | KČT Aš | 20:40 | + 5:19 | |
12. | Kubátová Marie | NER | 21:05 | + 5:44 | ||
13. | Svoboda Filip | ROZ | OK Roztoky | 22:13 | + 6:52 | |
14. | Kuchař Jan | NER | 22:20 | + 6:59 | ||
15. | Vavrečka Matyáš | NER | 22:32 | + 7:11 | ||
16. | Vraspír Jan Marcus | PDY0405 | C | Běhej Poděbrady | 22:45 | + 7:24 |
17. | Malinská Anička | NER | 22:54 | + 7:33 | ||
18. | Chlubna Patrik | PDY0802 | C | Běhej Poděbrady | 23:01 | + 7:40 |
19. | Evelína Bolinová | FSP | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 23:11 | + 7:50 | |
20. | Lazar David | 9HX1000 | Lazarovi | 24:05 | + 8:44 | |
21. | Horák František | PDY0404 | C | Běhej Poděbrady | 24:07 | + 8:46 |
22. | Fábin Eduard | PDY | Běhej Poděbrady | 24:09 | + 8:48 | |
23. | Pavlík Mojmír | PDY0403 | C | Běhej Poděbrady | 24:12 | + 8:51 |
24. | Magazu Sophia | NER | 24:18 | + 8:57 | ||
25. | Müller Karel | HCE1000 | C | TJ Hostivice | 24:23 | + 9:02 |
26. | Matějka Marek | NER | 24:25 | + 9:04 | ||
27. | Štěpán Šimon | PDY0501 | C | Běhej Poděbrady | 24:31 | + 9:10 |
28. | Cajthamlová Anna | DKP1050 | Oddíl OB Kotlářka | 24:33 | + 9:12 | |
29. | Maceška Stanislav Josef | DKP0903 | Oddíl OB Kotlářka | 25:14 | + 9:53 | |
30. | Pospíšil Filip | BZP | Báječné ženy v orientačním běhu | 25:22 | + 10:01 | |
31. | Cajthamlová Barbora | DKP1250 | Oddíl OB Kotlářka | 25:26 | + 10:05 | |
32. | Lenk Daniel | DOK | OK Doksy | 25:28 | + 10:07 | |
33. | Doleželová Jolana | KTA1151 | C | SK Kotnov Tábor | 25:32 | + 10:11 |
34. | Janda Martin | NER | 26:31 | + 11:10 | ||
35. | Malinská Eliška | NER | 26:49 | + 11:28 | ||
36. | Petriláková Amálie | DOR0953 | OK Dobříš | 27:05 | + 11:44 | |
37. | Štěpánová Eliška | PDY0752 | C | Běhej Poděbrady | 28:11 | + 12:50 |
38. | Pavlík Vojtěch | PDY0801 | C | Běhej Poděbrady | 28:14 | + 12:53 |
39. | Manda Antonín | NER | 28:38 | + 13:17 | ||
40. | Paulíny Jakub | TAP0902 | C | KOB TRETRA Praha | 28:41 | + 13:20 |
41. | Pompachová Natálie | TAP0952 | KOB TRETRA Praha | 28:48 | + 13:27 | |
42. | Čížek Michal | PDY0803 | C | Běhej Poděbrady | 28:57 | + 13:36 |
43. | Stříbrný Vilém | LBE0900 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 29:39 | + 14:18 |
44. | Šimon Trop | FSP | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 30:05 | + 14:44 | |
45. | Píšová Zuzana | PDY0451 | C | Běhej Poděbrady | 30:09 | + 14:48 |
46. | Pilař Jiří | 5BX1300 | Čepíci | 30:12 | + 14:51 | |
47. | Skořepová Štěpánka | PDY | Běhej Poděbrady | 30:15 | + 14:54 | |
48. | Chumová Adéla | SLP0950 | C | OOB Slavia Praha | 30:30 | + 15:09 |
49. | Lhotský Marek | DVP1005 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 30:55 | + 15:34 | |
50. | Ledinská Lucie | NER | 30:58 | + 15:37 | ||
51. | Darmovzal Šimon | PGP1001 | SK Praga | 31:01 | + 15:40 | |
52. | Forst Albert | MFP0901 | C | VŠSK MFF UK Praha | 31:08 | + 15:47 |
53. | Cichra Patrik | NNN0000 | Neregistrovaní (NNN) | 31:09 | + 15:48 | |
54. | Foučková Ema | 52X1150 | SnailSquad | 31:31 | + 16:10 | |
55. | Chumová Lada | SLP1250 | C | OOB Slavia Praha | 31:38 | + 16:17 |
56. | Šmirerová Antonie | PDY0650 | C | Běhej Poděbrady | 31:42 | + 16:21 |
57. | Dřízhalová Anna | MLA1051 | MLOK Mariánské Lázně | 31:59 | + 16:38 | |
58. | Novák Martin | PDY0500 | C | Běhej Poděbrady | 32:03 | + 16:42 |
59. | Procházková Aneta | DKP1153 | Oddíl OB Kotlářka | 32:08 | + 16:47 | |
60. | Uhlířová Marie | LBE0950 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 32:19 | + 16:58 |
61. | Uhlířová Eliška | LBE1150 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 32:22 | + 17:01 |
62. | Bílá Adéla | PDY0753 | C | Běhej Poděbrady | 32:24 | + 17:03 |
63. | Baldrian Josef | VSP1100 | C | USK Praha | 33:27 | + 18:06 |
64. | Kuchař Vojtěch | NER | 34:41 | + 19:20 | ||
65. | Kučerová Eva | NNN1001 | Neregistrovaní (NNN) | 34:46 | + 19:25 | |
66. | Procházka Mikuláš | NER | 34:50 | + 19:29 | ||
67. | Arnošt Daniel | DOR1200 | C | OK Dobříš | 35:17 | + 19:56 |
68. | Havlová Veronika | KNC0900 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 35:42 | + 20:21 | |
69. | Volková Ema | PDY0750 | C | Běhej Poděbrady | 36:31 | + 21:10 |
70. | Novotný Mikuláš | PDY0702 | C | Běhej Poděbrady | 36:33 | + 21:12 |
71. | Havlák Tobiáš | ROU | SKOB Roudnice nad Labem | 37:00 | + 21:39 | |
72. | Píšová Tereza | PDY | Běhej Poděbrady | 37:21 | + 22:00 | |
73. | Datel Adam | DKL1100 | C | KOB Kladno | 39:02 | + 23:41 |
74. | Lounek Alexandr | PDY1100 | C | Běhej Poděbrady | 41:14 | + 25:53 |
75. | Machar Dan | DKP1002 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:07 | + 26:46 |
76. | Jedličková Tereza | DKL0550 | C | KOB Kladno | 42:12 | + 26:51 |
77. | Francová Emily | PDY0951 | C | Běhej Poděbrady | 43:07 | + 27:46 |
78. | Mazůrek Hubert | 5BX1301 | Čepíci | 44:04 | + 28:43 | |
79. | Slavíková Julie | FSP | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 44:16 | + 28:55 | |
80. | Andrade Telmo | 24C7400 | OK Vršovice | 44:48 | + 29:27 | |
81. | Sláma Kryštof | NER | 46:27 | + 31:06 | ||
82. | Novotný Metoděj | NER | 46:34 | + 31:13 | ||
83. | Nitsch Ondřej | FSP1000 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:55 | + 31:34 |
84. | Nedbalová Magdalena | MFP1053 | C | VŠSK MFF UK Praha | 49:26 | + 34:05 |
85. | Černý Ota | 5BX7801 | Čepíci | 50:44 | + 35:23 | |
86. | Filipová Šárka | KRP1450 | C | SK KOURA | 50:55 | + 35:34 |
87. | Šťovíček Jan | DVP1001 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 51:19 | + 35:58 |
88. | Šťovíček Filip | DVP1201 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 51:52 | + 36:31 |
89. | Khelová Bára | SCP1350 | C | OK Sparta Praha | 52:20 | + 36:59 |
90. | Lhotská Linda | DVP1251 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 54:20 | + 38:59 | |
91. | Slavíková Johana | FSP | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 57:09 | + 41:48 | |
92. | Mrázek Václav | NER | 62:02 | + 46:41 | ||
93. | Ratmajer Ondřej | PDY0700 | C | Běhej Poděbrady | 62:57 | + 47:36 |
94. | Wohanková Michaela | VRL1151 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:15 | + 51:54 |
95. | Pucherna Štěpán | TAP1400 | C | KOB TRETRA Praha | 69:27 | + 54:06 |
96. | Vrabcová Olívie | SCP1450 | C | OK Sparta Praha | 85:44 | + 70:23 |
Dobiášová Eliška | ROU1150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | ||
Dobiáš Jaromír | ROU1101 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | ||
Janda Vítek | NER | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučerová Berenika | DCE8050 | C | KOB Dobřichovice | 15:54 | |
2. | Brettl František | PGP7777 | SK Praga | 17:12 | + 1:18 | |
3. | Jitka Sotonová | TAP7979 | KOB TRETRA Praha | 17:26 | + 1:32 | |
4. | Husáková Petra | SLA7452 | C | SKOB Slaný | 18:19 | + 2:25 |
5. | Neuer Pavel | DOR7502 | OK Dobříš | 18:20 | + 2:26 | |
6. | Bažata Miroslava | KAM7650 | C | OK Kamenice | 18:40 | + 2:46 |
7. | Fábinová Iva | PDY | Běhej Poděbrady | 19:02 | + 3:08 | |
8. | Obojživelný Hroch | Hroši | 20:04 | + 4:10 | ||
9. | Černý Daniel | 6YC7201 | Neregistrovaní | 20:59 | + 5:05 | |
10. | Nechvíle Daniel | PDY9600 | C | Běhej Poděbrady | 21:22 | + 5:28 |
11. | Kučera Petr | DOR7700 | OK Dobříš | 21:22 | + 5:28 | |
12. | Vrabcová Romana | SCP8250 | C | OK Sparta Praha | 21:30 | + 5:36 |
13. | Budský Matyáš | NER | 21:57 | + 6:03 | ||
14. | Budský Šimon | NER | 22:35 | + 6:41 | ||
15. | Jirasová Jana | DOR7450 | OK Dobříš | 22:36 | + 6:42 | |
16. | Michal Koc | NNN6879 | Neregistrovaní (NNN) | 22:51 | + 6:57 | |
17. | Vrabcová Jindra | SCP6151 | C | OK Sparta Praha | 24:12 | + 8:18 |
18. | Füllsack David | DOR8000 | OK Dobříš | 24:26 | + 8:32 | |
19. | Janasová Barbora | PGP7152 | C | SK Praga | 25:08 | + 9:14 |
20. | Krákorová Iva | NER | 26:21 | + 10:27 | ||
21. | Paulus Jan | NER | 26:22 | + 10:28 | ||
22. | Kymlová Šárka | 8FX8350 | TJ Sokol Kobylisy | 26:29 | + 10:35 | |
23. | Trop Vladimír | NER | 27:00 | + 11:06 | ||
24. | Paulusová Adéla | NER | 27:02 | + 11:08 | ||
25. | Ledinská Eliška | DKP | Oddíl OB Kotlářka | 27:38 | + 11:44 | |
26. | Baštová Jana | DOR7452 | OK Dobříš | 27:52 | + 11:58 | |
27. | Paulusová Aneta | NER | 28:02 | + 12:08 | ||
28. | Neuerová Kateřina | DOR7852 | OK Dobříš | 28:22 | + 12:28 | |
29. | Havláková Daniela | ROU7951 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 28:51 | + 12:57 |
30. | Adamec Miroslav | PDY8100 | C | Běhej Poděbrady | 29:00 | + 13:06 |
31. | Paulusová Dagmar | NER | 29:19 | + 13:25 | ||
32. | Klašková Josefina | DKP9651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:48 | + 13:54 |
33. | Cichrová Iveta | 1LC7750 | Klub Miki | 31:23 | + 15:29 | |
34. | Kučerová Michaela | NER | 32:07 | + 16:13 | ||
35. | Bohatá Pavla | UVP7450 | C | Slovan Praha | 32:11 | + 16:17 |
36. | Koubková Daniela | DOR7451 | OK Dobříš | 32:52 | + 16:58 | |
37. | Šimůnková Martina | TAP6851 | C | KOB TRETRA Praha | 35:57 | + 20:03 |
38. | Petrilák Miroslav | NER | 36:54 | + 21:00 | ||
39. | Černá Jana | 6YC7202 | Neregistrovaní | 36:55 | + 21:01 | |
40. | Rejšková Blanka | KAM7751 | C | OK Kamenice | 37:20 | + 21:26 |
41. | Snížek Vlastimil | NER | 39:09 | + 23:15 | ||
42. | Halberstadt Tomáš | KAM | OK Kamenice | 39:46 | + 23:52 | |
43. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | C | OK Kamenice | 40:23 | + 24:29 |
44. | Manda František | NER | 41:03 | + 25:09 | ||
45. | Hradilová Katarína | HCE7350 | C | TJ Hostivice | 41:20 | + 25:26 |
46. | Halberstadtová Stanislava | KAM | OK Kamenice | 42:55 | + 27:01 | |
47. | Halberstadt Patrik | KAM | OK Kamenice | 43:57 | + 28:03 | |
48. | Čížek Petr | PDY | Běhej Poděbrady | 45:26 | + 29:32 | |
49. | Chloupek Radek | SLP4001 | C | OOB Slavia Praha | 47:34 | + 31:40 |
50. | Moláčková Klára | NER | 47:37 | + 31:43 | ||
51. | Moláček Jonáš | NER | 47:43 | + 31:49 | ||
52. | Káninská Hana | PDY7450 | C | Běhej Poděbrady | 47:58 | + 32:04 |
53. | Rambová Kamila | DKP8655 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:32 | + 35:38 |
54. | Šťovíčková Zdena | DVP4951 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 52:04 | + 36:10 |
55. | Beňová Pavlína | NER | 55:01 | + 39:07 | ||
56. | Kovandová Kamila | KPY0550 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:36 | + 39:42 | |
57. | Řídká Tereza | KPY0451 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:45 | + 40:51 |
58. | Vaňha Jan | KPY0503 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 60:19 | + 44:25 | |
59. | Nováková Safandová | PDY | Běhej Poděbrady | 65:26 | + 49:32 | |
60. | Jankovcová Marie | NER | 68:11 | + 52:17 | ||
61. | Pavlíková Gábina | PDY | Běhej Poděbrady | 68:49 | + 52:55 | |
62. | Volková Volková | DDY | 71:25 | + 55:31 | ||
63. | Hrstková Michaela | PDY | Běhej Poděbrady | 71:58 | + 56:04 | |
Šíma Ondřej | NNN1016 | Neregistrovaní (NNN) | DISK | |||
Wohanková Kateřina | VRL7955 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázková Jana | TUR7850 | C | OOB TJ Turnov | 29:52 | |
2. | Meier Milan | VLI7301 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:08 | + 4:16 |
3. | Svoboda Jiří | ROZ | OK Roztoky | 36:26 | + 6:34 | |
4. | Šubrtová Věra | TAP8151 | C | KOB TRETRA Praha | 37:29 | + 7:37 |
5. | Bartoň Jaroslav | PGP8708 | C | SK Praga | 38:05 | + 8:13 |
6. | Kurz Matouš | NNN1000 | Neregistrovaní (NNN) | 38:59 | + 9:07 | |
7. | Pospíšil Radek | 5SX7800 | Májovci | 39:10 | + 9:18 | |
8. | Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | 40:36 | + 10:44 |
9. | Černý Michal | ROU7505 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 41:44 | + 11:52 |
10. | Hájková Soňa | ZVO6951 | OB SK Zvole | 45:21 | + 15:29 | |
11. | Moravec Stanislav | 52X7200 | SnailSquad | 48:18 | + 18:26 | |
12. | Bártíková Irena | VSP7461 | C | USK Praha | 48:43 | + 18:51 |
13. | Ledinská Leona | DKP8161 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:02 | + 19:10 |
14. | Havlíčková Kateřina | DOR7650 | OK Dobříš | 50:40 | + 20:48 | |
15. | Ležíková Marie | NNN1022 | Neregistrovaní (NNN) | 51:52 | + 22:00 | |
16. | Mašková Kateřina | NNN1021 | Neregistrovaní (NNN) | 51:55 | + 22:03 | |
17. | Pfeiferová Zuzana | NNN1020 | Neregistrovaní (NNN) | 51:57 | + 22:05 | |
18. | Sehnal Tomáš | PDY6700 | C | Běhej Poděbrady | 52:16 | + 22:24 |
19. | Paldusová Daniela | 9JC7900 | neregistrovaní - Všenory | 54:20 | + 24:28 | |
20. | Bednářová Barbora | 6KC7650 | Neregistrovaný | 54:24 | + 24:32 | |
21. | Kučerová Lenka | SLA7963 | SKOB Slaný | 54:32 | + 24:40 | |
22. | Havlíček Tomáš | DOR5801 | OK Dobříš | 56:45 | + 26:53 | |
23. | Lazarova Pavla | 9HX7600 | Lazarovi | 57:00 | + 27:08 | |
24. | Šubrt Evžen | TAP8000 | KOB TRETRA Praha | 59:38 | + 29:46 | |
25. | Nosek Jan | VSP6910 | C | USK Praha | 59:50 | + 29:58 |
26. | Bláhová Kateřina | SJP7350 | C | KČT Slavoj Praha | 60:43 | + 30:51 |
27. | Čech Zdeněk | ROZ7300 | C | OK Roztoky | 60:54 | + 31:02 |
28. | Housková Monika | DOR7551 | OK Dobříš | 61:19 | + 31:27 | |
29. | Chmelařová Zuzana | 9GX7700 | Chmelíci | 64:52 | + 35:00 | |
30. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | C | VŠSK MFF UK Praha | 65:38 | + 35:46 |
31. | Nosková Pavla | VSP7261 | C | USK Praha | 67:13 | + 37:21 |
32. | Sehnal Vojtěch | PDY9800 | C | Běhej Poděbrady | 67:43 | + 37:51 |
33. | Pokorná Linda | PGP0350 | C | SK Praga | 72:04 | + 42:12 |
34. | Berounský Petr | WTF7203 | 77:59 | + 48:07 | ||
35. | Soukupová Věra | NER | 79:04 | + 49:12 | ||
36. | Bartoňová Radka | PGP | SK Praga | 81:00 | + 51:08 | |
37. | Šmídová Helena | NER | 105:22 | + 75:30 | ||
Chmelař Bohumil | 9GX7200 | Chmelíci | DISK | |||
Priehodová Kateřina | NER | DISK | ||||
Lošťáková Ivana | LTP7758 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | ||
Sladký Jiří | NER | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubát Petr | NER | 46:46 | |||
2. | Silný Ondřej | PHK7906 | C | OK 99 Hradec Králové | 48:36 | + 1:50 |
3. | Přibyl Ivan | 5900PFP | 49:04 | + 2:18 | ||
4. | Trnková Dana | VSP7351 | C | USK Praha | 50:53 | + 4:07 |
5. | Soukup Pavel | NER | 52:11 | + 5:25 | ||
6. | Doležel Tomáš | KTA7701 | C | SK Kotnov Tábor | 54:41 | + 7:55 |
7. | Šťovíček Jan | DVP7703 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 58:33 | + 11:47 |
8. | Adámek Alan | NER | 59:55 | + 13:09 | ||
9. | Lhotský Petr | DVP7707 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 59:55 | + 13:09 | |
10. | Málek Martin | 8FX8900 | TJ Sokol Kobylisy | 60:48 | + 14:02 | |
11. | Křemen Štěpán | NNN7878 | Neregistrovaní (NNN) | 64:03 | + 17:17 | |
12. | Kott Alan | NER | 64:38 | + 17:52 | ||
13. | Martan Jaroslav | NNN1018 | Neregistrovaní (NNN) | 73:13 | + 26:27 | |
14. | Černý David | HCE1819 | TJ Hostivice | 73:22 | + 26:36 | |
15. | Dittrtová Lucie | LME6852 | C | SK Los Mělník | 77:11 | + 30:25 |
16. | Černý Radomír | HCE6901 | C | TJ Hostivice | 79:40 | + 32:54 |
17. | Martin Ouda | 6KC-000 | Neregistrovaný | 89:28 | + 42:42 | |
18. | Černá Kateřina | HCE1821 | TJ Hostivice | 98:01 | + 51:15 | |
19. | Černý Petr | HCE1820 | TJ Hostivice | 101:10 | + 54:24 | |
20. | Bořilová Magdaléna | NER | 112:38 | + 65:52 | ||
21. | Bořil Adam | NER | 136:30 | + 89:44 | ||
22. | Votavová Renata | KNC6452 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 152:47 | + 106:01 |
23. | Bořil Pavel | NER | 187:44 | + 140:58 | ||
Přibylová Eva | 6950PFP | DISK | ||||
Chmelíková Tereza | PGP8754 | C | SK Praga | DISK | ||
Šuser Václav | NNN1023 | Neregistrovaní (NNN) | DISK | |||
Paulino Jose | MKP8600 | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | DISK |