Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Ela | PGP0957 | A | SK Praga | 18:27 | |
2. | Štěpová Barbora | PGP0951 | B | SK Praga | 18:54 | + 0:27 |
3. | Gregorová Alice | DKP0758 | B | Oddíl OB Kotlářka | 19:02 | + 0:35 |
4. | Tomášková Matilda | TUV0998 | B | SOK TJ Turnov | 19:05 | + 0:38 |
5. | Malečková Pavlína | VSP0855 | B | USK Praha | 19:21 | + 0:54 |
6. | Baldrianová Eva | VSP0751 | A | USK Praha | 19:25 | + 0:58 |
7. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | A | OK Kamenice | 19:32 | + 1:05 |
8. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | B | Oddíl OB Kotlářka | 19:43 | + 1:16 |
9. | Lamačová Barbora | BOR0750 | A | OK Jiskra Nový Bor | 19:58 | + 1:31 |
10. | Bulířová Žofie | TAP0850 | B | KOB Tretra Praha | 19:59 | + 1:32 |
11. | Kunášková Karolína | VLI0851 | B | Slavia Liberec orienteering | 20:19 | + 1:52 |
12. | Havlová Tereza | KNC0750 | A | Sokol Kostelec n. Č. l. | 21:09 | + 2:42 |
13. | Šestáková Johana | VLI0853 | B | Slavia Liberec orienteering | 21:22 | + 2:55 |
14. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | B | OK Kamenice | 21:31 | + 3:04 |
15. | Novotná Karolína | TUR0853 | B | OOB TJ Turnov | 21:32 | + 3:05 |
16. | Mayerová Daniela | KSH0852 | B | OB Kašperské Hory | 21:35 | + 3:08 |
17. | Houžvičková Daniela | TUR0751 | B | OOB TJ Turnov | 21:41 | + 3:14 |
18. | Baloghová Milena | JJN0750 | B | Team Jizerky | 21:42 | + 3:15 |
19. | Lipenská Barbora | CHA0753 | B | OK Chrastava | 21:45 | + 3:18 |
20. | Hladíková Julie | DKP0857 | B | Oddíl OB Kotlářka | 21:48 | + 3:21 |
21. | Fuchsová Eliška | LTP0851 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 22:16 | + 3:49 |
22. | Petriláková Amálie Rebek | DOR0953 | B | OK Dobříš | 22:20 | + 3:53 |
23. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | B | KOB Tretra Praha | 22:29 | + 4:02 |
24. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | A | OK Jiskra Nový Bor | 22:47 | + 4:20 |
25. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | B | Slavia Liberec orienteering | 23:05 | + 4:38 |
26. | Nožičková Eva | JJN0852 | B | Team Jizerky | 23:07 | + 4:40 |
27. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | B | OK Dobříš | 23:10 | + 4:43 |
28. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | B | OB SK Zvole | 23:40 | + 5:13 |
29. | Ehlerová Anna | VSP0854 | B | USK Praha | 24:03 | + 5:36 |
30. | Soukupová Marie | BOR0952 | B | OK Jiskra Nový Bor | 24:16 | + 5:49 |
31. | Stará Barbora | FSP0752 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 24:19 | + 5:52 |
32. | Švejdová Karolína | ZVO0752 | B | OB SK Zvole | 24:35 | + 6:08 |
33. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | B | USK Praha | 24:47 | + 6:20 |
34. | Lampová Amálie | DKP0752 | B | Oddíl OB Kotlářka | 24:51 | + 6:24 |
35. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 25:11 | + 6:44 |
36. | Havlíčková Veronika | RIC0853 | B | OB Říčany | 25:34 | + 7:07 |
37. | Pražáková Nella | JJN0853 | B | Team Jizerky | 25:50 | + 7:23 |
38. | Bodurková Denisa | KRL0752 | B | Kometa Kralovice | 25:51 | + 7:24 |
39. | Bartoňová Elena | FSP0953 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:56 | + 7:29 |
40. | Rejholcová Tereza | BOR0751 | B | OK Jiskra Nový Bor | 26:01 | + 7:34 |
41. | Březinová Antonie | CHA0851 | C | OK Chrastava | 26:08 | + 7:41 |
42. | Gajdová Michaela | VSP0752 | B | USK Praha | 27:29 | + 9:02 |
43. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | B | USK Praha | 28:35 | + 10:08 |
44. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 28:55 | + 10:28 |
45. | Žemlová Barbora | KAM0751 | B | OK Kamenice | 29:12 | + 10:45 |
46. | Zemanová Eliška | DKP0862 | B | Oddíl OB Kotlářka | 29:50 | + 11:23 |
47. | Snížková Adéla | DKP0850 | B | Oddíl OB Kotlářka | 30:34 | + 12:07 |
48. | Kalousová Jolana | EKP0760 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 32:16 | + 13:49 |
49. | Pilátová Rozálie | DKL0750 | B | KOB Kladno | 33:15 | + 14:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linhartová Klára | ZVO0556 | B | OB SK Zvole | 24:02 | |
2. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | B | KOB Tretra Praha | 25:51 | + 1:49 |
3. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | B | OOB TJ Turnov | 28:44 | + 4:42 |
4. | Kulová Laura | ONO0552 | B | SKOB Ostrov | 29:07 | + 5:05 |
5. | Hovorková Marie | LDC0650 | B | KOB Děčín | 29:38 | + 5:36 |
6. | Gelnerová Anna | KRL0653 | A | Kometa Kralovice | 31:27 | + 7:25 |
7. | Novotná Barbora | TUR0552 | B | OOB TJ Turnov | 32:33 | + 8:31 |
8. | Koudelková Eliška | BOR0652 | B | OK Jiskra Nový Bor | 32:47 | + 8:45 |
9. | Skalová Jolana | TJN0653 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 33:23 | + 9:21 |
10. | Magazu Annabelle | DOR0657 | B | OK Dobříš | 34:19 | + 10:17 |
11. | Krejčová Hana | ROU0653 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 36:06 | + 12:04 |
12. | Háková Eliška | TJN0654 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:09 | + 14:07 |
13. | Rejmanová Nikola | BOR0656 | B | OK Jiskra Nový Bor | 42:11 | + 18:09 |
14. | Fišarová Adéla | KRL0651 | B | Kometa Kralovice | 42:30 | + 18:28 |
15. | Tulachová Anna | VSP0554 | B | USK Praha | 43:35 | + 19:33 |
16. | Kotenová Markéta | RIC0651 | B | OB Říčany | 43:37 | + 19:35 |
17. | Dvořáková Veronika | PGP0659 | B | SK Praga | 49:36 | + 25:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudská Štěpánka | TUR0450 | B | OOB TJ Turnov | 27:17 | |
2. | Šauli Kateřina | VPM0456 | B | KOS Slavia Plzeň | 29:35 | + 2:18 |
3. | De Heij Laura | RIC0450 | B | OB Říčany | 30:02 | + 2:45 |
4. | Arnoštová Veronika | VSP0450 | B | USK Praha | 30:37 | + 3:20 |
5. | Bartošová Marie | MLA0451 | B | MLOK Mariánské Lázně | 32:03 | + 4:46 |
6. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | B | Nejdek Orienteering | 33:20 | + 6:03 |
7. | Nejedlá Klára | ONO0450 | B | SKOB Ostrov | 36:56 | + 9:39 |
8. | Ziebová Veronika | NEK0450 | B | Nejdek Orienteering | 39:12 | + 11:55 |
9. | Kotenová Barbora | RIC0452 | B | OB Říčany | 40:59 | + 13:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šritrová Lenka | TUR0250 | B | OOB TJ Turnov | 37:22 | 2885 | |
2. | Rousová Lucie | DKL0251 | B | KOB Kladno | 37:56 | + 0:34 | 2846 |
3. | Linková Lucie | JJN0254 | B | Team Jizerky | 43:34 | + 6:12 | 2458 |
4. | Řadová Lucie | DKP0251 | B | Oddíl OB Kotlářka | 43:40 | + 6:18 | 2451 |
5. | Blahová Pavla | DKP0155 | B | Oddíl OB Kotlářka | 52:56 | + 15:34 | 1812 |
6. | Nováková Eliška | PDY0150 | B | Běhej Poděbrady | 58:11 | + 20:49 | 1451 |
MS | Marešová Klára | NEK0250 | B | Nejdek Orienteering | 107:53 | + 70:31 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Martina | PGP8556 | R | SK Praga | 34:29 | 8840 | |
2. | Rufferová Iva | TUR8354 | E | OOB TJ Turnov | 35:05 | + 0:36 | 8695 |
3. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | C | USK Praha | 36:50 | + 2:21 | 8270 |
4. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | R | Oddíl OB Kotlářka | 36:55 | + 2:26 | 8250 |
5. | Nováková Tereza | LPU9757 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 37:08 | + 2:39 | 8198 |
6. | Kašková Kateřina | CHA7850 | C | OK Chrastava | 39:39 | + 5:10 | 7587 |
7. | Gregorová Kamila | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | 40:33 | + 6:04 | 7369 |
8. | Staňová Karolína | BOR9853 | C | OK Jiskra Nový Bor | 42:23 | + 7:54 | 6924 |
9. | Janovská Kateřina | PGP9850 | C | SK Praga | 42:45 | + 8:16 | 6835 |
10. | Hojná Silvie | SCP7950 | C | OK Sparta Praha | 43:09 | + 8:40 | 6738 |
11. | Panchártková Tereza | LTU8950 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 43:29 | + 9:00 | 6658 |
12. | Neradová Alena | TUR8551 | C | OOB TJ Turnov | 45:01 | + 10:32 | 6286 |
13. | Voltrová Alena | DKP9956 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:45 | + 11:16 | 6108 |
14. | Hovorková Tereza | KAM0154 | A | OK Kamenice | 45:53 | + 11:24 | 6075 |
15. | Zrníková Adéla | OSN0099 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 48:25 | + 13:56 | 5461 |
16. | Hrabánková Klára | PGP9654 | C | SK Praga | 49:54 | + 15:25 | 5101 |
17. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 50:33 | + 16:04 | 4944 |
18. | Posseltová Tereza | TJN9252 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:49 | + 17:20 | 4636 |
19. | Králová Vanda | BZP8750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 52:37 | + 18:08 | 4442 |
20. | Henychová Zuzana | VLI6151 | C | Slavia Liberec orienteering | 52:45 | + 18:16 | 4410 |
21. | Voltrová Hana | ROZ9752 | C | OK Roztoky | 53:17 | + 18:48 | 4281 |
22. | Linková Alena | TUR9751 | C | OOB TJ Turnov | 53:24 | + 18:55 | 4252 |
23. | Kovářová Julie | VCB8854 | C | OB České Budějovice | 71:55 | + 37:26 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Landovská Petra | KAM9354 | E | OK Kamenice | 45:34 | 5880 | |
2. | Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:17 | + 2:43 | 5588 |
3. | Trdá Lucie | KPY8651 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:33 | + 10:59 | 4700 |
4. | Trčková Helena | EKP8756 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 75:06 | + 29:32 | 2706 |
5. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | C | OK Roztoky | 90:21 | + 44:47 | 1066 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šilerová Eva | PDY8050 | C | Běhej Poděbrady | 37:29 | 3820 | |
2. | Kazdová Jana | SJC7752 | C | Sportcentrum Jičín | 49:08 | + 11:39 | 3056 |
3. | Syslová Edita | PGP8853 | C | SK Praga | 56:56 | + 19:27 | 2544 |
4. | Neradová Eva | LIT8951 | C | KOB Litvínov | 63:56 | + 26:27 | 2084 |
5. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 65:52 | + 28:23 | 1958 |
6. | Klašková Josefina | DKP9651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:21 | + 28:52 | 1926 |
Krupová Tereza | BZP8751 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázková Romana | SJC8351 | C | Sportcentrum Jičín | 28:48 | |
2. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 33:16 | + 4:28 |
3. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:15 | + 5:27 |
4. | Tomešová Daniela | SJC8451 | C | Sportcentrum Jičín | 35:05 | + 6:17 |
5. | Hanušová Petra | STB8297 | C | TJ Stadion Nový Bor | 35:15 | + 6:27 |
6. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | C | Matfyz Praha | 38:42 | + 9:54 |
7. | Blažková Kristina | DKP8251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:57 | + 13:09 |
8. | Zakouřilová Kamila | TUR8557 | C | OOB TJ Turnov | 42:43 | + 13:55 |
9. | Janečková Markéta | 70001 | 7 CZ - PBK | 45:57 | + 17:09 | |
10. | Vaňková Saša | LDC8550 | C | KOB Děčín | 58:11 | + 29:23 |
11. | Čechová Jana | FSP8353 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 67:37 | + 38:49 |
12. | Vrabcová Romana | SCP8250 | C | OK Sparta Praha | 79:05 | + 50:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | C | SK Praga | 36:26 | |
2. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 37:10 | + 0:44 |
3. | Zurynková Jana | EKP7053 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 37:13 | + 0:47 |
4. | Patková Kateřina | BOR7853 | C | OK Jiskra Nový Bor | 38:06 | + 1:40 |
5. | Gajdová Kristina | VSP7752 | C | USK Praha | 39:22 | + 2:56 |
6. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 40:02 | + 3:36 |
7. | Šubrtová Věra | TAP8150 | C | KOB Tretra Praha | 40:59 | + 4:33 |
8. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | C | OK Chrastava | 41:38 | + 5:12 |
9. | Dlouhá Marta | PGP7858 | C | SK Praga | 45:42 | + 9:16 |
10. | Svítilová Pavla | PGP7764 | C | SK Praga | 45:53 | + 9:27 |
11. | Kučerová Berenika | DCE8050 | C | KOB Dobřichovice | 48:48 | + 12:22 |
12. | Ehlerová Petra | VSP7855 | C | USK Praha | 49:04 | + 12:38 |
13. | Savičová Gabriela | SKV7952 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 49:35 | + 13:09 |
14. | Brandejsová Petra | DKP7853 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:11 | + 13:45 |
15. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 50:31 | + 14:05 |
16. | Kučerková Romana | STB8196 | C | TJ Stadion Nový Bor | 50:33 | + 14:07 |
17. | Petriláková Petra | DOR7656 | C | OK Dobříš | 52:01 | + 15:35 |
18. | Pilátová Petra | DKL8051 | C | KOB Kladno | 55:34 | + 19:08 |
19. | Vondráčková Markéta | DKP7856 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:53 | + 19:27 |
20. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 56:42 | + 20:16 |
21. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | C | USK Praha | 61:36 | + 25:10 |
22. | Hladíková Zuzana | DKP7852 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:09 | + 28:43 |
23. | Havlová Eva | KNC7851 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 68:59 | + 32:33 |
24. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 71:03 | + 34:37 |
Lacinová Hanka | DKP7952 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 26:48 | |
2. | Kučerová Marie | VSP7551 | C | USK Praha | 27:50 | + 1:02 |
3. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 29:47 | + 2:59 |
4. | Dvorská Marie | VLI7454 | C | Slavia Liberec orienteering | 30:55 | + 4:07 |
5. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | C | SK Praga | 31:33 | + 4:45 |
6. | Tučková Monika | BOR7650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 32:26 | + 5:38 |
7. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 34:28 | + 7:40 |
8. | Horáková Lenka | VSP7255 | C | USK Praha | 34:38 | + 7:50 |
9. | Bartošová Jana | MLA7051 | C | MLOK Mariánské Lázně | 37:20 | + 10:32 |
10. | Průšová Markéta | VSP7256 | C | USK Praha | 38:03 | + 11:15 |
11. | Krausová Marcela | LCV7351 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 39:04 | + 12:16 |
12. | Houžvičková Karolína | TUR7254 | C | OOB TJ Turnov | 39:45 | + 12:57 |
13. | Waldhauserová Irena | BOR7459 | C | OK Jiskra Nový Bor | 40:08 | + 13:20 |
14. | Benešová Radka | VLI7653 | C | Slavia Liberec orienteering | 41:10 | + 14:22 |
15. | Brettlová Marta | PGP7557 | C | SK Praga | 43:21 | + 16:33 |
16. | Kándlová Adéla | DCE7550 | C | KOB Dobřichovice | 43:30 | + 16:42 |
17. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | C | USK Praha | 43:55 | + 17:07 |
18. | Kalousová Radka | EKP7550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 47:34 | + 20:46 |
19. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 51:21 | + 24:33 |
20. | Janoušková Iveta | BOR7457 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:38 | + 24:50 |
21. | Millionová Hedvika | MAS7351 | C | OOB Aš | 51:48 | + 25:00 |
22. | Štěpová Dana | PGP7456 | C | SK Praga | 59:27 | + 32:39 |
23. | Karafiátová Lucie | BOR7658 | C | OK Jiskra Nový Bor | 62:30 | + 35:42 |
24. | Dvořáková Ivana | PGP7254 | C | SK Praga | 64:38 | + 37:50 |
25. | Nováková Martina | PDY7350 | C | Běhej Poděbrady | 68:04 | + 41:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 29:50 | |
2. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 32:47 | + 2:57 |
3. | Čiháková Lenka | KNC6750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 34:18 | + 4:28 |
4. | Linková Iva | TUV6850 | C | SOK TJ Turnov | 36:01 | + 6:11 |
5. | Pechová Iva | LPM6151 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 37:22 | + 7:32 |
6. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | C | KOB Kladno | 38:33 | + 8:43 |
7. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 40:08 | + 10:18 |
8. | Melišíková Radka | TAP7152 | C | KOB Tretra Praha | 40:58 | + 11:08 |
9. | Fantová Libuše | EKP5650 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 41:55 | + 12:05 |
10. | Lesáková Věra | TJN7152 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:56 | + 12:06 |
11. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | LOK-o Liberec | 42:21 | + 12:31 |
12. | Úlehlová Monika | TAP6950 | C | KOB Tretra Praha | 42:33 | + 12:43 |
13. | Nová Jana | DOR7150 | C | OK Dobříš | 42:42 | + 12:52 |
14. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | 43:05 | + 13:15 |
15. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | C | SKOB Slaný | 45:19 | + 15:29 |
16. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:45 | + 15:55 |
17. | Bínová Kathrin | MLA6754 | C | MLOK Mariánské Lázně | 47:28 | + 17:38 |
18. | Nožičková Renata | JJN6950 | C | Team Jizerky | 53:46 | + 23:56 |
19. | Šimůnková Martina | TAP6851 | C | KOB Tretra Praha | 55:53 | + 26:03 |
20. | Hradecká Petra | DOK6850 | C | OK Doksy | 55:58 | + 26:08 |
21. | Kubínová Jana | SKV6751 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 56:49 | + 26:59 |
22. | Petrová Martina | TAP6852 | C | KOB Tretra Praha | 59:21 | + 29:31 |
23. | Šoupová Jana | LPM6850 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 61:57 | + 32:07 |
24. | Hrubá Veronika | 120001 | 12 CZ - 012 | 65:40 | + 35:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slezáčková Věra | KAS6550 | C | KOB Kamenický Šenov | 35:29 | |
2. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 35:36 | + 0:07 |
3. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 39:56 | + 4:27 |
4. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 40:32 | + 5:03 |
5. | Pávková Jana | BOR6550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 41:09 | + 5:40 |
6. | Halířová Eva | BOR6654 | C | OK Jiskra Nový Bor | 42:20 | + 6:51 |
7. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | C | OK Chrastava | 46:11 | + 10:42 |
8. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 49:47 | + 14:18 |
9. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | SK Praga | 53:03 | + 17:34 |
10. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:04 | + 19:35 |
11. | Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | 55:55 | + 20:26 |
12. | Žandová Marie | SKV6551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 56:23 | + 20:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlíčková Jindřiška | KNC6150 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 29:15 | |
2. | Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 29:58 | + 0:43 |
3. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | C | KOB Kladno | 37:21 | + 8:06 |
4. | Kohlová Alena | KPY6051 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 38:13 | + 8:58 |
5. | Šilerová Zdena | KNC5750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 48:25 | + 19:10 |
6. | Svobodná Eva | DKP5851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:39 | + 29:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klusáková Jitka | DKP5651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 25:06 | |
2. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 26:36 | + 1:30 |
3. | Mrázková Ivana | DKP5650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:49 | + 2:43 |
4. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 28:50 | + 3:44 |
5. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | C | SK Praga | 29:27 | + 4:21 |
6. | Mágrová Ivana | LCV5550 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 38:18 | + 13:12 |
7. | Savičová Irena | SKV5352 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 38:35 | + 13:29 |
8. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 38:45 | + 13:39 |
9. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 41:55 | + 16:49 |
10. | Ševčíková Alena | CHA5351 | C | OK Chrastava | 50:47 | + 25:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | C | Slavia Liberec orienteering | 27:51 | |
2. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | C | OK Chrastava | 28:50 | + 0:59 |
3. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | C | Slavia Liberec orienteering | 37:05 | + 9:14 |
4. | Neradová Alena | LIT5051 | C | KOB Litvínov | 37:46 | + 9:55 |
5. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:21 | + 20:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krausová Marie | LLI4451 | C | LOK-o Liberec | 39:52 | |
2. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 75:26 | + 35:34 |
3. | Kašková Eva | CHA4650 | C | OK Chrastava | 78:17 | + 38:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczko Erik | VLI0804 | A | Slavia Liberec orienteering | 19:04 | |
2. | Hyxa Jan | VLI0702 | A | Slavia Liberec orienteering | 20:00 | + 0:56 |
3. | Štrait Vilém | VSP0701 | A | USK Praha | 20:07 | + 1:03 |
4. | Stehlík Jakub | LPM0700 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 20:19 | + 1:15 |
5. | Tomášek Prokop | TUR0711 | A | OOB TJ Turnov | 20:50 | + 1:46 |
6. | Sedláček Patrik | DKP0816 | B | Oddíl OB Kotlářka | 21:09 | + 2:05 |
7. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | A | Slavia Liberec orienteering | 21:46 | + 2:42 |
8. | Jiras Antonín | DOR0701 | A | OK Dobříš | 21:51 | + 2:47 |
9. | Patka Kryštof | BOR0702 | B | OK Jiskra Nový Bor | 22:00 | + 2:56 |
10. | Šebelka Matěj | VLI0805 | B | Slavia Liberec orienteering | 22:34 | + 3:30 |
11. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | B | SKOB Slaný | 22:40 | + 3:36 |
12. | Skripnik Matouš | FSP0800 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 23:00 | + 3:56 |
13. | Žemlík Eduard | TUR0909 | B | OOB TJ Turnov | 23:40 | + 4:36 |
14. | Lamač František | TUR0901 | B | OOB TJ Turnov | 23:48 | + 4:44 |
15. | Víteček Šimon | DKP0801 | B | Oddíl OB Kotlářka | 24:06 | + 5:02 |
15. | Donda Jakub | ONO0700 | A | SKOB Ostrov | 24:06 | + 5:02 |
15. | Štembera Vítek | TJN0801 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 24:06 | + 5:02 |
18. | Dolák Jakub | DKP0707 | B | Oddíl OB Kotlářka | 24:23 | + 5:19 |
19. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | B | OOB TJ Turnov | 24:38 | + 5:34 |
20. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | B | Oddíl OB Kotlářka | 24:43 | + 5:39 |
21. | Kosák Eliáš | PGP0704 | C | SK Praga | 24:52 | + 5:48 |
22. | Kolář David | ZVO0805 | B | OB SK Zvole | 25:58 | + 6:54 |
23. | Svítil Patrik | PGP0706 | C | SK Praga | 26:21 | + 7:17 |
24. | Termer Štěpán | VSP0807 | B | USK Praha | 26:26 | + 7:22 |
25. | Maroušek Dominik | DKP0716 | B | Oddíl OB Kotlářka | 26:37 | + 7:33 |
26. | Svítil Martin | PGP0903 | B | SK Praga | 26:51 | + 7:47 |
27. | Anděl Robin | VPM0901 | B | KOS Slavia Plzeň | 27:17 | + 8:13 |
28. | Šašek Jakub | LTP0801 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 27:28 | + 8:24 |
29. | Hrůzek Ondřej | BOR0809 | B | OK Jiskra Nový Bor | 27:31 | + 8:27 |
30. | Lesák Marek | TJN0811 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:47 | + 8:43 |
31. | Beran František | SLA0700 | B | SKOB Slaný | 27:52 | + 8:48 |
32. | Koten Vojtěch | DKP0815 | B | Oddíl OB Kotlářka | 27:59 | + 8:55 |
33. | Beneš Filip | VLI0708 | B | Slavia Liberec orienteering | 28:08 | + 9:04 |
34. | Rod Matyáš | VSP0803 | B | USK Praha | 28:22 | + 9:18 |
35. | Veljačik Jonáš | DKP0818 | B | Oddíl OB Kotlářka | 28:25 | + 9:21 |
36. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | B | SK Praga | 28:46 | + 9:42 |
37. | Brabec Matěj | MAS0701 | B | OOB Aš | 29:01 | + 9:57 |
38. | Maglia Šimon | ONO0702 | C | SKOB Ostrov | 29:32 | + 10:28 |
39. | Magazu Lukas | DOR0805 | B | OK Dobříš | 29:40 | + 10:36 |
40. | Etrych Jonáš | DOR0907 | B | OK Dobříš | 29:44 | + 10:40 |
41. | Lacina Jan | DKP0717 | B | Oddíl OB Kotlářka | 29:54 | + 10:50 |
42. | Patka Marek | BOR0902 | B | OK Jiskra Nový Bor | 30:14 | + 11:10 |
43. | Žižka Přemysl | DOR0706 | B | OK Dobříš | 30:48 | + 11:44 |
44. | Kule Oliver | ONO0701 | B | SKOB Ostrov | 31:35 | + 12:31 |
45. | Miklas Ondřej | VLI0701 | B | Slavia Liberec orienteering | 31:50 | + 12:46 |
46. | Nožička Jan | JJN0800 | B | Team Jizerky | 31:55 | + 12:51 |
47. | Kučera Jakub | VSP0900 | B | USK Praha | 32:33 | + 13:29 |
48. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | B | Oddíl OB Kotlářka | 33:15 | + 14:11 |
49. | Řehoř Hynek | JJN0700 | C | Team Jizerky | 34:31 | + 15:27 |
50. | Melichar Šimon | DKP0708 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:43 | + 19:39 |
51. | Zavadil Matěj | VSP0904 | C | USK Praha | 40:28 | + 21:24 |
52. | Pilát Jaromír | DKL0900 | B | KOB Kladno | 40:45 | + 21:41 |
53. | Studnička Jakub | DKP0718 | B | Oddíl OB Kotlářka | 43:37 | + 24:33 |
54. | Jelínek Václav | LTP0706 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 43:52 | + 24:48 |
55. | Komín Matyáš | DKL0901 | B | KOB Kladno | 47:46 | + 28:42 |
MS | Pávek Štěpán | NEK0700 | B | Nejdek Orienteering | 59:41 | + 40:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | B | Oddíl OB Kotlářka | 26:18 | |
2. | Zurynek Jan | TJN0605 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:51 | + 0:33 |
3. | Sork Dominik | TAP0504 | B | KOB Tretra Praha | 27:30 | + 1:12 |
4. | Nejezchleb Vojtěch | TUR0503 | B | OOB TJ Turnov | 29:14 | + 2:56 |
5. | Březina Karel | CHA0605 | B | OK Chrastava | 30:31 | + 4:13 |
6. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | B | KOB Kladno | 31:16 | + 4:58 |
7. | Jiras Jan | DOR0505 | B | OK Dobříš | 32:46 | + 6:28 |
8. | Horák Martin | VSP0601 | B | USK Praha | 32:57 | + 6:39 |
9. | Machar Matěj | DKP0604 | B | Oddíl OB Kotlářka | 33:26 | + 7:08 |
10. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | B | SK Praga | 33:49 | + 7:31 |
11. | Havlíček Viktor | BSO0602 | B | KOB Baník Sokolov | 34:10 | + 7:52 |
12. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | B | SKOB Ostrov | 35:29 | + 9:11 |
12. | Houžvička David | TUR0501 | C | OOB TJ Turnov | 35:29 | + 9:11 |
14. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | B | SKOB Ostrov | 35:43 | + 9:25 |
15. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | B | SK Praga | 36:16 | + 9:58 |
16. | Jelínek Šimon | BOR0510 | C | OK Jiskra Nový Bor | 36:47 | + 10:29 |
17. | Kuchař Ondřej | TAP0609 | B | KOB Tretra Praha | 37:44 | + 11:26 |
18. | Vyhnis Šimon | TAP0613 | C | KOB Tretra Praha | 39:26 | + 13:08 |
19. | Kubát Matyáš | RIC0601 | B | OB Říčany | 39:28 | + 13:10 |
20. | Pivec Jan | MLA0503 | B | MLOK Mariánské Lázně | 39:43 | + 13:25 |
21. | Heřmánek Petr | TUR0500 | B | OOB TJ Turnov | 39:58 | + 13:40 |
22. | Meier David | VSP0606 | B | USK Praha | 43:16 | + 16:58 |
23. | Kándl Matěj | PGP0508 | C | SK Praga | 46:01 | + 19:43 |
24. | Václavík Martin | SLA0601 | B | SKOB Slaný | 47:30 | + 21:12 |
25. | Jíra Filip | KAM0506 | B | OK Kamenice | 47:44 | + 21:26 |
26. | Dejnožka Martin | TJN0600 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:43 | + 23:25 |
27. | Kalous Tomáš | EKP0601 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 56:35 | + 30:17 |
Janoch Samuel | MLA0502 | B | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | B | USK Praha | 28:44 | |
2. | Čtrnáct František | PGP0401 | B | SK Praga | 29:58 | + 1:14 |
3. | Černý Antonín | TAP0402 | B | KOB Tretra Praha | 30:16 | + 1:32 |
4. | Kolář Matyáš | PGP0304 | B | SK Praga | 30:48 | + 2:04 |
5. | Tůma Šimon | TAP0400 | B | KOB Tretra Praha | 31:12 | + 2:28 |
6. | Mellan Jonáš | TUR0308 | B | OOB TJ Turnov | 33:02 | + 4:18 |
7. | Janas Adam | PGP0404 | B | SK Praga | 33:27 | + 4:43 |
8. | Snížek Ondřej | DOR0406 | B | OK Dobříš | 35:08 | + 6:24 |
9. | Marek Matěj | TJN0409 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:42 | + 6:58 |
10. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | B | KOB Kamenický Šenov | 36:52 | + 8:08 |
11. | Kuchař Matěj | TAP0405 | B | KOB Tretra Praha | 37:37 | + 8:53 |
12. | Grohmann Jan | VPM0403 | A | KOS Slavia Plzeň | 39:12 | + 10:28 |
13. | Milota Břetislav | MLA0300 | B | MLOK Mariánské Lázně | 40:12 | + 11:28 |
14. | Janoušek Slávek | BOR0400 | B | OK Jiskra Nový Bor | 42:06 | + 13:22 |
15. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | B | USK Praha | 42:46 | + 14:02 |
16. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:24 | + 17:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klement David | DKP0110 | B | Oddíl OB Kotlářka | 31:53 | ||
2. | Šubrt Matěj | DKP0205 | B | Oddíl OB Kotlářka | 33:16 | + 1:23 | |
3. | Kováč František | MLA0201 | B | MLOK Mariánské Lázně | 48:28 | + 16:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grundmann Jan | LPU9410 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:40 | 9035 | |
2. | Nožka Radek | LPU9005 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 41:05 | + 1:25 | 8735 |
3. | Rusý Tomáš | KAM9301 | R | OK Kamenice | 42:43 | + 3:03 | 8389 |
4. | Flašar Jan | PGP8610 | R | SK Praga | 42:52 | + 3:12 | 8357 |
5. | Pavlovec Dan | BOR0001 | R | OK Jiskra Nový Bor | 42:56 | + 3:16 | 8343 |
6. | Dlabaja Tomas | TUR8303 | R | OOB TJ Turnov | 43:25 | + 3:45 | 8241 |
7. | Burda Matěj | BOR9608 | C | OK Jiskra Nový Bor | 44:13 | + 4:33 | 8071 |
8. | Horáček Michal | VLI7700 | C | Slavia Liberec orienteering | 44:15 | + 4:35 | 8064 |
9. | Bořánek Michal | VSP0007 | R | USK Praha | 44:57 | + 5:17 | 7916 |
10. | Komanec Václav | SHK8406 | C | OK Slavia Hradec Králové | 45:03 | + 5:23 | 7895 |
11. | Makovský Jakub | TAP8511 | C | KOB Tretra Praha | 45:46 | + 6:06 | 7743 |
12. | Fodor Petr | TUR8103 | C | OOB TJ Turnov | 46:01 | + 6:21 | 7690 |
13. | Argaláš Michal | TRI9301 | C | TJ TŽ Třinec | 47:58 | + 8:18 | 7277 |
14. | Illner Vojtěch | DKP9600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:11 | + 9:31 | 7019 |
15. | Semík Ondřej | KAM9401 | C | OK Kamenice | 49:12 | + 9:32 | 7015 |
16. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 49:22 | + 9:42 | 6980 |
17. | Habán Ivo | VLI7707 | C | Slavia Liberec orienteering | 49:58 | + 10:18 | 6853 |
18. | Pavlovec Jan | BOR9503 | C | OK Jiskra Nový Bor | 50:37 | + 10:57 | 6715 |
19. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 51:05 | + 11:25 | 6616 |
20. | Jíra Tomáš | KAM9802 | C | OK Kamenice | 51:23 | + 11:43 | 6553 |
21. | Bradáč Jakub | LLI0002 | C | LOK-o Liberec | 51:50 | + 12:10 | 6457 |
22. | Mareš Vít | BOR0000 | C | OK Jiskra Nový Bor | 52:27 | + 12:47 | 6327 |
23. | Veselý Jakub | PGP9503 | R | SK Praga | 52:50 | + 13:10 | 6245 |
24. | Buk Petr | ROU0001 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 53:19 | + 13:39 | 6143 |
25. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:28 | + 13:48 | 6111 |
26. | Ondráček Radim | EKP7414 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 54:01 | + 14:21 | 5995 |
27. | Kovář Miroslav | SJC8104 | C | Sportcentrum Jičín | 54:15 | + 14:35 | 5945 |
28. | Stehlík Petr | LPM7903 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 54:30 | + 14:50 | 5892 |
29. | Pražák Jiří | ZBP7800 | C | OOB SK Zbraslav | 54:31 | + 14:51 | 5889 |
30. | Přikryl Petr | PBM6708 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 55:16 | + 15:36 | 5730 |
31. | Kalous Vladislav | EKP7702 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 55:24 | + 15:44 | 5702 |
32. | Suchý Petr | LPM7820 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 56:01 | + 16:21 | 5571 |
33. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 56:22 | + 16:42 | 5497 |
34. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 56:58 | + 17:18 | 5370 |
35. | Beneš Miroslav | PGP8108 | C | SK Praga | 57:03 | + 17:23 | 5352 |
36. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 57:06 | + 17:26 | 5341 |
37. | Klaška Pavel | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:36 | + 18:56 | 5024 |
38. | Černý Martin | TAP8902 | C | KOB Tretra Praha | 58:42 | + 19:02 | 5002 |
39. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | Sportcentrum Jičín | 59:07 | + 19:27 | 4914 |
40. | Bolehovský Michal | VSP0202 | A | USK Praha | 59:13 | + 19:33 | 4893 |
41. | Pašek František | KAM7600 | C | OK Kamenice | 59:30 | + 19:50 | 4833 |
42. | Klomínský Václav | KPY8700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 60:43 | + 21:03 | 4575 |
43. | Šklíba David | TJN9902 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:03 | + 21:23 | 4505 |
44. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 61:37 | + 21:57 | 4385 |
45. | Novotný Ondřej | ABM9211 | C | KOB ALFA Brno | 62:01 | + 22:21 | 4300 |
46. | Najman Jaroslav | BOR7909 | C | OK Jiskra Nový Bor | 63:50 | + 24:10 | 3915 |
47. | Blaha Ondřej | EKP7002 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 63:56 | + 24:16 | 3894 |
48. | Vlášek Jakub | TAP9702 | C | KOB Tretra Praha | 64:01 | + 24:21 | 3876 |
49. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 67:00 | + 27:20 | 3244 |
50. | Kohl Ondřej | KPY8600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 69:59 | + 30:19 | 2612 |
51. | Šesták Marek | VLI7403 | C | Slavia Liberec orienteering | 70:22 | + 30:42 | 2531 |
52. | Šimík Daniel | ROZ6900 | C | OK Roztoky | 70:34 | + 30:54 | 2488 |
53. | Šmaus Jan | TJN9700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 72:56 | + 33:16 | 1987 |
54. | Hiil Richard | LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic | 74:45 | + 35:05 | |||
55. | Nitsch Karel | FSP7611 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 75:02 | + 35:22 | 1542 |
56. | Hejna Martin | TAP8101 | C | KOB Tretra Praha | 91:28 | + 51:48 | 0 |
Bašus Petr | SCP7400 | C | OK Sparta Praha | DISK | 0 | ||
Zýka Jan | PAC PAC - TJ Packa Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Jiří | SRK9002 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 51:01 | 4219 | |
2. | Borák Michal | EKP8304 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 54:23 | + 3:22 | 3974 |
3. | Janeček Jura | EKP6701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 58:09 | + 7:08 | 3700 |
4. | Lužnický Jiří | LIT8501 | C | KOB Litvínov | 58:50 | + 7:49 | 3651 |
5. | Beneš Filip | TAP8701 | C | KOB Tretra Praha | 59:02 | + 8:01 | 3636 |
6. | Bláha David | SRK9510 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 71:57 | + 20:56 | 2697 |
7. | Šunda Marek | VSP9200 | C | USK Praha | 76:43 | + 25:42 | 2350 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregor Martin | DKP7705 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:27 | |
2. | Kazda Jiří | SJC8006 | C | Sportcentrum Jičín | 35:38 | + 2:11 |
3. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | C | OK Sparta Praha | 36:29 | + 3:02 |
4. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 37:27 | + 4:00 |
5. | Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | 37:36 | + 4:09 |
6. | Bolehovský Pavel | VSP7103 | C | USK Praha | 39:27 | + 6:00 |
7. | Fröhlich Martin | DKP8207 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:48 | + 7:21 |
8. | Ledecký Vladimír | BOR8402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 49:16 | + 15:49 |
9. | Havlíček Jan | RIC7902 | C | OB Říčany | 49:52 | + 16:25 |
10. | Kolář Tomáš | SLA7103 | C | SKOB Slaný | 51:46 | + 18:19 |
11. | Opršal Juraj | VBA8301 | ŠK VAZKA Bratislava | 52:56 | + 19:29 | |
12. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 56:06 | + 22:39 |
13. | Tůma Martin | LIT8204 | C | KOB Litvínov | 61:49 | + 28:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pražák Michal | TJN7900 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:34 | |
2. | Čech Jan | FSP7900 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 31:53 | + 0:19 |
3. | Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | 34:26 | + 2:52 |
4. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 34:47 | + 3:13 |
5. | Anděl Robert | VPM8001 | C | KOS Slavia Plzeň | 36:19 | + 4:45 |
6. | Pilát Miroslav | DKL7900 | C | KOB Kladno | 37:27 | + 5:53 |
7. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | C | SKOB Ostrov | 40:08 | + 8:34 |
8. | Březina Jan | CHA7604 | C | OK Chrastava | 41:50 | + 10:16 |
9. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 41:52 | + 10:18 |
10. | Machar Pavel | DKP7903 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:39 | + 12:05 |
11. | Patka Miroslav | BOR7715 | C | OK Jiskra Nový Bor | 44:38 | + 13:04 |
12. | Štembera Jan | TJN7513 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:21 | + 15:47 |
13. | Vondráček Martin | DKP7704 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:50 | + 17:16 |
14. | Dvořáček Dan | MFP7903 | C | Matfyz Praha | 49:13 | + 17:39 |
15. | Dvořák Josef | PGP8006 | C | SK Praga | 50:51 | + 19:17 |
16. | Šubrt Evžen | TAP8000 | C | KOB Tretra Praha | 62:54 | + 31:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zakouřil Tomáš | TUR7500 | C | OOB TJ Turnov | 24:28 | |
2. | Drahoňovský Aleš | TUR7201 | C | OOB TJ Turnov | 26:08 | + 1:40 |
3. | Kučera Jan | VSP7302 | C | USK Praha | 27:08 | + 2:40 |
4. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 28:50 | + 4:22 |
5. | Tomeš Petr | SJC7531 | C | Sportcentrum Jičín | 28:58 | + 4:30 |
6. | Vácha Tomáš | BOR7409 | C | OK Jiskra Nový Bor | 30:38 | + 6:10 |
7. | Rod Jan | VSP7423 | C | USK Praha | 30:59 | + 6:31 |
8. | Kubát Tomáš | RIC7503 | C | OB Říčany | 31:49 | + 7:21 |
9. | Koten Pavel | RIC7200 | C | OB Říčany | 34:00 | + 9:32 |
10. | Novotný Tomáš | TUR7405 | C | OOB TJ Turnov | 34:17 | + 9:49 |
11. | Etrych Tomáš | DOR7300 | C | OK Dobříš | 34:31 | + 10:03 |
12. | Pachner Pavel | CHA7501 | C | OK Chrastava | 35:33 | + 11:05 |
13. | Švec Karel | ZVO7601 | C | OB SK Zvole | 36:18 | + 11:50 |
14. | Koudelka Tomáš | BOR7513 | C | OK Jiskra Nový Bor | 36:19 | + 11:51 |
15. | Kabát Jan | PGP6901 | C | SK Praga | 37:27 | + 12:59 |
16. | Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | 38:12 | + 13:44 |
17. | Víteček Jan | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:20 | + 13:52 |
18. | Zakouřil Václav | VSP7401 | C | USK Praha | 38:31 | + 14:03 |
19. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 39:16 | + 14:48 |
20. | Nejedlý Ladislav | ONO7501 | C | SKOB Ostrov | 39:32 | + 15:04 |
21. | Střelba Ondřej | PGP7510 | C | SK Praga | 40:15 | + 15:47 |
22. | Lacina Martin | DKP7502 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:32 | + 16:04 |
23. | Kocman Jindřich | BOR7612 | C | OK Jiskra Nový Bor | 41:49 | + 17:21 |
24. | Klein Aleš | LTP | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 42:53 | + 18:25 | |
25. | Štěpán Petr | LDC7301 | C | KOB Děčín | 43:00 | + 18:32 |
26. | Špičák Aleš | DKP5500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:13 | + 20:45 |
27. | Sliva Jan | SCP7300 | C | OK Sparta Praha | 45:33 | + 21:05 |
28. | Snížek Jan | DKP7600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:46 | + 28:18 |
29. | Rejman Josef | BOR7415 | C | OK Jiskra Nový Bor | 53:29 | + 29:01 |
30. | Hladík Zdeněk | DKP7401 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:51 | + 35:23 |
31. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | C | SK Praga | 66:02 | + 41:34 |
Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 29:14 | |
2. | Kondrát Martin | PGP6501 | C | SK Praga | 31:44 | + 2:30 |
3. | Beránek Petr | BOR6701 | C | OK Jiskra Nový Bor | 33:32 | + 4:18 |
4. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | LOK-o Liberec | 35:12 | + 5:58 |
5. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | C | KOB Děčín | 35:29 | + 6:15 |
6. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 36:29 | + 7:15 |
7. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:30 | + 8:16 |
8. | Maleček Vít | PGP6801 | C | SK Praga | 39:18 | + 10:04 |
9. | Waldhauser Martin | BOR7106 | C | OK Jiskra Nový Bor | 40:23 | + 11:09 |
10. | Bartoš Luděk | MLA6701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 40:48 | + 11:34 |
11. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:54 | + 11:40 |
12. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | C | KOB Děčín | 41:39 | + 12:25 |
13. | Bína Pavel | MLA6708 | C | MLOK Mariánské Lázně | 42:26 | + 13:12 |
14. | Zavadil Vladimír | VSP6710 | C | USK Praha | 42:43 | + 13:29 |
15. | Posselt Martin | TJN6802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:22 | + 16:08 |
16. | Šoupa Karel | LPM6900 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 46:41 | + 17:27 |
17. | Machara Martin | BOR6900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 47:45 | + 18:31 |
18. | Žáček Martin | FSP6803 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:29 | + 19:15 |
19. | Mayer Tomáš | KSH6900 | C | OB Kašperské Hory | 51:15 | + 22:01 |
20. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 52:36 | + 23:22 |
21. | Jiras Jiří | DOR6900 | C | OK Dobříš | 66:40 | + 37:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 26:47 | |
2. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | C | OK Doksy | 28:40 | + 1:53 |
3. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:21 | + 4:34 |
4. | Pilař Karel | MAS5501 | C | OOB Aš | 32:50 | + 6:03 |
5. | Pavlovec Petr | BOR6303 | C | OK Jiskra Nový Bor | 34:32 | + 7:45 |
6. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 37:12 | + 10:25 |
7. | Semík Jan | VSP6507 | C | USK Praha | 37:16 | + 10:29 |
8. | Hartman Aleš | VSP6506 | C | USK Praha | 40:24 | + 13:37 |
9. | Beneš Jan | DKL6600 | C | KOB Kladno | 40:54 | + 14:07 |
10. | Hurta Vladimír | PGP6305 | C | SK Praga | 56:16 | + 29:29 |
11. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 61:16 | + 34:29 |
12. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | C | OK Dobříš | 66:04 | + 39:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milota Josef | MLA5801 | C | MLOK Mariánské Lázně | 33:41 | |
2. | Dikoš Pavel | BOR6003 | C | OK Jiskra Nový Bor | 34:41 | + 1:00 |
3. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 36:17 | + 2:36 |
4. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 36:59 | + 3:18 |
5. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 37:16 | + 3:35 |
6. | Hrabánek David | PGP6003 | C | SK Praga | 39:39 | + 5:58 |
7. | Průcha Miloslav | BOR5800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:40 | + 5:59 |
8. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 40:21 | + 6:40 |
9. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | C | KOB Tretra Praha | 41:25 | + 7:44 |
10. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | C | KOB Dobřichovice | 51:28 | + 17:47 |
11. | Minchev Ivan | MFP5700 | C | Matfyz Praha | 51:46 | + 18:05 |
12. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Hostivice | 55:17 | + 21:36 |
13. | Pech Jiří | LPM5402 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 56:29 | + 22:48 |
14. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 62:51 | + 29:10 |
15. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 97:46 | + 64:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Jiří | DKL5501 | C | KOB Kladno | 34:14 | |
2. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 35:08 | + 0:54 |
3. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB Tretra Praha | 35:42 | + 1:28 |
4. | Kaška Rudolf | CHA5500 | C | OK Chrastava | 37:42 | + 3:28 |
5. | Polák Zdeněk | VSP5203 | C | USK Praha | 41:28 | + 7:14 |
6. | Hájek Jan | MAS5401 | C | OOB Aš | 41:56 | + 7:42 |
7. | Wald František | FSP5300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:24 | + 8:10 |
8. | Valter Petr | KBP4500 | C | KBP Praha | 44:31 | + 10:17 |
9. | Borák Stanislav | EKP5212 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 46:08 | + 11:54 |
10. | Chotětický Jan | MAS5400 | C | OOB Aš | 58:32 | + 24:18 |
11. | Pavlík Milan | CHA5400 | C | OK Chrastava | 61:30 | + 27:16 |
12. | Chotětický Václav | DKL5202 | C | KOB Kladno | 76:22 | + 42:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:11 | |
2. | Provazník Jiří | TUR5102 | C | OOB TJ Turnov | 26:13 | + 1:02 |
3. | Uher Petr | VSP5001 | C | USK Praha | 27:53 | + 2:42 |
4. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 28:45 | + 3:34 |
5. | Karmazín Petr | VLI4901 | C | Slavia Liberec orienteering | 29:57 | + 4:46 |
6. | Horáček Miroslav | VLI5000 | C | Slavia Liberec orienteering | 35:10 | + 9:59 |
7. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 38:21 | + 13:10 |
8. | Valeška Rudolf | LCV4700 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 38:45 | + 13:34 |
9. | Ševčík Milan | CHA5003 | C | OK Chrastava | 48:56 | + 23:45 |
10. | Procházka Aleš | DKP4700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:50 | + 27:39 |
11. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 53:26 | + 28:15 |
12. | Zelený Vladimír | PGP4800 | C | SK Praga | 63:56 | + 38:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fišák Jan | MLA4401 | C | MLOK Mariánské Lázně | 29:37 | |
2. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:05 | + 3:28 |
3. | Sklenář Jan | MLA4201 | C | MLOK Mariánské Lázně | 35:15 | + 5:38 |
4. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:42 | + 6:05 |
5. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 37:04 | + 7:27 |
6. | Kraus Jan | LLI4501 | C | LOK-o Liberec | 41:01 | + 11:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beránek Miroslav | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 42:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rodová Anežka | VSP1152 | C | USK Praha | 11:29 | |
2. | Baldrian Josef | VSP1100 | C | USK Praha | 11:33 | + 0:04 |
3. | Gregor Marek | DKP0914 | C | Oddíl OB Kotlářka | 12:29 | + 1:00 |
4. | Hladík Filip | DKP1102 | C | Oddíl OB Kotlářka | 12:39 | + 1:10 |
5. | Andělová Viktorie | VPM1155 | C | KOS Slavia Plzeň | 12:51 | + 1:22 |
6. | Mrázková Berta | SJC1151 | C | Sportcentrum Jičín | 13:26 | + 1:57 |
7. | Kučerka Radek | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 13:57 | + 2:28 |
8. | Janeček Tomáš | 70002 | 7 CZ - PBK | 14:08 | + 2:39 | |
9. | Skripnik Kilián | FSP1300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 14:53 | + 3:24 |
10. | Bašusová Olga | KAM1250 | C | OK Kamenice | 15:19 | + 3:50 |
11. | Horáčková Eliška | VLI1450 | C | Slavia Liberec orienteering | 15:39 | + 4:10 |
12. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | C | USK Praha | 15:51 | + 4:22 |
13. | Snížková Žofie | DKP1151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 16:10 | + 4:41 |
14. | Mrázek Emil | SJC1300 | C | Sportcentrum Jičín | 16:32 | + 5:03 |
15. | Klein David | LTP1200 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 17:38 | + 6:09 |
16. | Pachner Ota | CHA1400 | C | OK Chrastava | 18:19 | + 6:50 |
17. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:28 | + 7:59 |
18. | Kolářová Alena | ZVO | OB SK Zvole | 19:48 | + 8:19 | |
19. | Tomešová Evelína | SJC1150 | C | Sportcentrum Jičín | 19:54 | + 8:25 |
20. | Janečková Eliška | 70003 | 7 CZ - PBK | 20:11 | + 8:42 | |
21. | Kurfürstová Anna | FSP1450 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:12 | + 8:43 |
22. | Ondráček Viktor | EKP1515 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 20:18 | + 8:49 |
23. | Etrych Matěj | DOR1104 | C | OK Dobříš | 20:26 | + 8:57 |
24. | Beran Matouš | 180003 | 18 CZ - B | 21:17 | + 9:48 | |
25. | Kosák Damián | 160001 | 16 CZ - Všenory | 21:21 | + 9:52 | |
26. | Čech Jan | FSP1401 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 21:47 | + 10:18 |
27. | Kazda František | SJC1201 | C | Sportcentrum Jičín | 22:33 | + 11:04 |
28. | Kazda Albert | SJC1401 | C | Sportcentrum Jičín | 22:47 | + 11:18 |
29. | Kučerková Adéla | STB1450 | C | TJ Stadion Nový Bor | 22:59 | + 11:30 |
30. | Vrabcová Olívie | SCP1450 | C | OK Sparta Praha | 23:58 | + 12:29 |
31. | Vrabec Adrian | SCP1500 | C | OK Sparta Praha | 23:59 | + 12:30 |
32. | Hanušová Lenka | STB1350 | C | TJ Stadion Nový Bor | 25:28 | + 13:59 |
33. | Hanušová Eva | STB1550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 25:40 | + 14:11 |
34. | Skalka Jindřich | LTU1500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 29:18 | + 17:49 | |
35. | Baldrian František | VSP1600 | C | USK Praha | 30:37 | + 19:08 |
36. | Karafiát Dominik | BOR1306 | C | OK Jiskra Nový Bor | 34:58 | + 23:29 |
37. | Pospíšilová Rebeka | DKP | Oddíl OB Kotlářka | 41:30 | + 30:01 | |
Cucovi | Moldava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáček Jáchym | VLI1111 | C | Slavia Liberec orienteering | 16:19 | |
2. | Lamač Vítek | BOR1100 | B | OK Jiskra Nový Bor | 16:40 | + 0:21 |
3. | Houžvičková Kateřina | TUR0952 | B | OOB TJ Turnov | 16:42 | + 0:23 |
4. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | B | Oddíl OB Kotlářka | 19:24 | + 3:05 |
5. | Kocman Lukáš | BOR1102 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:38 | + 3:19 |
6. | Bartalošová Ada | PGP1050 | C | SK Praga | 19:46 | + 3:27 |
7. | Haller Maxmilián | KRL1102 | C | Kometa Kralovice | 19:52 | + 3:33 |
8. | Bašus Ondřej | KAM1004 | C | OK Kamenice | 19:56 | + 3:37 |
9. | Brabec Zdeněk | MAS1001 | B | OOB Aš | 20:09 | + 3:50 |
10. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | C | SK Praga | 20:36 | + 4:17 |
11. | Romová Kateřina | KRL8051 | C | Kometa Kralovice | 21:28 | + 5:09 |
12. | Svítil Petr | PGP7810 | C | SK Praga | 22:06 | + 5:47 |
13. | Havlíčková Zuzana | RIC1051 | C | OB Říčany | 22:08 | + 5:49 |
14. | Hanáková Aneta | KRL0951 | B | Kometa Kralovice | 22:28 | + 6:09 |
15. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | B | TJ Slovan Karlovy Vary | 22:29 | + 6:10 |
16. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | C | KOB Tretra Praha | 22:40 | + 6:21 |
17. | Kunášek Martin | VLI7405 | C | Slavia Liberec orienteering | 22:41 | + 6:22 |
18. | Kunášková Markéta | VLI1057 | C | Slavia Liberec orienteering | 22:56 | + 6:37 |
19. | Kašpar Adam | DOR1101 | C | OK Dobříš | 23:59 | + 7:40 |
20. | Ouzká Eliška | BOR1051 | B | OK Jiskra Nový Bor | 24:21 | + 8:02 |
21. | Beneš Max | VLI1100 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:28 | + 9:09 |
22. | Kocmanová Kateřina | BOR8050 | C | OK Jiskra Nový Bor | 25:48 | + 9:29 |
23. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 27:06 | + 10:47 |
24. | Mála Matyáš | MAS0800 | C | OOB Aš | 31:42 | + 15:23 |
25. | Brandejs Hynek | DKP1005 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:52 | + 15:33 |
26. | Rousová Jana | DKL6950 | C | KOB Kladno | 35:58 | + 19:39 |
27. | Mišek Michal | KAM7202 | C | OK Kamenice | 41:08 | + 24:49 |
28. | Šefčík Ondřej | NNN | Neregistrovaní | 51:23 | + 35:04 | |
29. | Fuchsová Marie | LTP | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 52:44 | + 36:25 | |
30. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 55:16 | + 38:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arnošt Kamil | VSP7301 | C | USK Praha | 25:42 | |
2. | Skácel Jan | VLI0901 | B | Slavia Liberec orienteering | 35:05 | + 9:23 |
3. | Heller Jiří | ROU7708 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 38:20 | + 12:38 |
4. | Žižková Jaroslava | DOR7754 | C | OK Dobříš | 42:02 | + 16:20 |
5. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | C | OB SK Zvole | 42:31 | + 16:49 |
6. | Hanák Martin | KRL6701 | C | Kometa Kralovice | 43:55 | + 18:13 |
7. | Krejčová Jana | ROU7758 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 46:36 | + 20:54 |
8. | Jirásková Pavla | KPY7950 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 46:47 | + 21:05 |
9. | Hanáková Marta | KRL7151 | C | Kometa Kralovice | 49:13 | + 23:31 |
10. | Termerová Jana | LTU7850 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:36 | + 23:54 |
11. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 51:08 | + 25:26 |
12. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | C | KOB Tretra Praha | 51:44 | + 26:02 |
13. | Magazu Radka | DOR7853 | C | OK Dobříš | 53:24 | + 27:42 |
14. | Šterba Jiří | SKV6401 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 55:44 | + 30:02 |
15. | Hellerová Alena | ROU7850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 56:59 | + 31:17 |
16. | Skalka Michal | LTU6700 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:13 | + 32:31 |
17. | Kožíšková Jana | EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha | 60:11 | + 34:29 | ||
Šauli Iva | VPM7852 | C | KOS Slavia Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černý Michal | ROU7505 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 50:30 | |
2. | Kolář Jan | ZVO7901 | C | OB SK Zvole | 54:37 | + 4:07 |
3. | Skácelová Marie | VLI7552 | C | Slavia Liberec orienteering | 57:59 | + 7:29 |
4. | Linka Vladislav | SUL5701 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 69:04 | + 18:34 |
5. | Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | 72:29 | + 21:59 |
6. | Krejčí Ladislav | ROU7301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 72:34 | + 22:04 |
7. | Cuc Michal | LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň | 75:00 | + 24:30 | ||
8. | Král Jakub | 40001 | 4 CZ - Král | 80:10 | + 29:40 | |
9. | Brandejs Jan | DKP7503 | C | Oddíl OB Kotlářka | 81:33 | + 31:03 |
10. | Klára Hamanová | 40002 | 4 CZ - Král | 82:24 | + 31:54 | |
11. | Malečková Iva | VSP7559 | C | USK Praha | 84:05 | + 33:35 |
12. | Hromádka Miroslav | SUL6000 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 90:43 | + 40:13 |
13. | Beran Pavel | 180002 | 18 CZ - B | 92:23 | + 41:53 | |
14. | Špičák Jan | DKP8300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 94:50 | + 44:20 |
Špičáková Karolina | 80001 | 8 CZ - 0 | DISK |