Logo
Datum:
05.09.2021
Místo konání:
Nové Město v Krušných horách, lyžařský stadion
Pořadatel:
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Mapa:
Černé vody - jih
Ředitel závodu:
Eiselt Miloš - R3
Hlavní rozhodčí:
Cabrnoch Jiří - R2
Stavitel tratí:
Eiselt Jan - R2
JURY:
Pachnerová Dominika, Milota Josef, Posselt Martin
Protokol:
Závod proběhl za pěkného slunečného počasí.
Čas startu 10:00, vyhlášení výsledků bylo zahájeno ve 13 hodin.
Nebyly podány žádné protesty a HR neshledal žádné prohřešky proti pravidlům OB a SŘ.
Byli ošetřeni 4 závodníci s lehčími zraněními.
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     TA     TB     TC     TD    

D14B 2.60 km, 60 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ela PGP0957 A SK Praga 18:27
2. Štěpová Barbora PGP0951 B SK Praga 18:54 + 0:27
3. Gregorová Alice DKP0758 B Oddíl OB Kotlářka 19:02 + 0:35
4. Tomášková Matilda TUV0998 B SOK TJ Turnov 19:05 + 0:38
5. Malečková Pavlína VSP0855 B USK Praha 19:21 + 0:54
6. Baldrianová Eva VSP0751 A USK Praha 19:25 + 0:58
7. Mišeková Kateřina KAM0756 A OK Kamenice 19:32 + 1:05
8. Vondráčková Alžběta DKP0864 B Oddíl OB Kotlářka 19:43 + 1:16
9. Lamačová Barbora BOR0750 A OK Jiskra Nový Bor 19:58 + 1:31
10. Bulířová Žofie TAP0850 B KOB Tretra Praha 19:59 + 1:32
11. Kunášková Karolína VLI0851 B Slavia Liberec orienteering 20:19 + 1:52
12. Havlová Tereza KNC0750 A Sokol Kostelec n. Č. l. 21:09 + 2:42
13. Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 21:22 + 2:55
14. Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 21:31 + 3:04
15. Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 21:32 + 3:05
16. Mayerová Daniela KSH0852 B OB Kašperské Hory 21:35 + 3:08
17. Houžvičková Daniela TUR0751 B OOB TJ Turnov 21:41 + 3:14
18. Baloghová Milena JJN0750 B Team Jizerky 21:42 + 3:15
19. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 21:45 + 3:18
20. Hladíková Julie DKP0857 B Oddíl OB Kotlářka 21:48 + 3:21
21. Fuchsová Eliška LTP0851 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:16 + 3:49
22. Petriláková Amálie Rebek DOR0953 B OK Dobříš 22:20 + 3:53
23. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 22:29 + 4:02
24. Kocmanová Adéla BOR0752 A OK Jiskra Nový Bor 22:47 + 4:20
25. Flossmannová Lucie VLI0852 B Slavia Liberec orienteering 23:05 + 4:38
26. Nožičková Eva JJN0852 B Team Jizerky 23:07 + 4:40
27. Kašparová Alžběta DOR0753 B OK Dobříš 23:10 + 4:43
28. Mikulová Tereza ZVO0851 B OB SK Zvole 23:40 + 5:13
29. Ehlerová Anna VSP0854 B USK Praha 24:03 + 5:36
30. Soukupová Marie BOR0952 B OK Jiskra Nový Bor 24:16 + 5:49
31. Stará Barbora FSP0752 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:19 + 5:52
32. Švejdová Karolína ZVO0752 B OB SK Zvole 24:35 + 6:08
33. Kučerová Kateřina VSP0950 B USK Praha 24:47 + 6:20
34. Lampová Amálie DKP0752 B Oddíl OB Kotlářka 24:51 + 6:24
35. Pěkná Alžběta ROU0950 B SKOB Roudnice nad Labem 25:11 + 6:44
36. Havlíčková Veronika RIC0853 B OB Říčany 25:34 + 7:07
37. Pražáková Nella JJN0853 B Team Jizerky 25:50 + 7:23
38. Bodurková Denisa KRL0752 B Kometa Kralovice 25:51 + 7:24
39. Bartoňová Elena FSP0953 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:56 + 7:29
40. Rejholcová Tereza BOR0751 B OK Jiskra Nový Bor 26:01 + 7:34
41. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 26:08 + 7:41
42. Gajdová Michaela VSP0752 B USK Praha 27:29 + 9:02
43. Zakouřilová Klára VSP0850 B USK Praha 28:35 + 10:08
44. Stehlíková Tereza LPM0951 B OK Lokomotiva Plzeň 28:55 + 10:28
45. Žemlová Barbora KAM0751 B OK Kamenice 29:12 + 10:45
46. Zemanová Eliška DKP0862 B Oddíl OB Kotlářka 29:50 + 11:23
47. Snížková Adéla DKP0850 B Oddíl OB Kotlářka 30:34 + 12:07
48. Kalousová Jolana EKP0760 C VŠTJ Ekonom Praha 32:16 + 13:49
49. Pilátová Rozálie DKL0750 B KOB Kladno 33:15 + 14:48

D16B 2.90 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 24:02
2. Měšťanová Tereza TAP0653 B KOB Tretra Praha 25:51 + 1:49
3. Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 28:44 + 4:42
4. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 29:07 + 5:05
5. Hovorková Marie LDC0650 B KOB Děčín 29:38 + 5:36
6. Gelnerová Anna KRL0653 A Kometa Kralovice 31:27 + 7:25
7. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 32:33 + 8:31
8. Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 32:47 + 8:45
9. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:23 + 9:21
10. Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš 34:19 + 10:17
11. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 36:06 + 12:04
12. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:09 + 14:07
13. Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 42:11 + 18:09
14. Fišarová Adéla KRL0651 B Kometa Kralovice 42:30 + 18:28
15. Tulachová Anna VSP0554 B USK Praha 43:35 + 19:33
16. Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 43:37 + 19:35
17. Dvořáková Veronika PGP0659 B SK Praga 49:36 + 25:34

D18B 3.20 km, 55 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 27:17
2. Šauli Kateřina VPM0456 B KOS Slavia Plzeň 29:35 + 2:18
3. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 30:02 + 2:45
4. Arnoštová Veronika VSP0450 B USK Praha 30:37 + 3:20
5. Bartošová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 32:03 + 4:46
6. Nádeníčková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering 33:20 + 6:03
7. Nejedlá Klára ONO0450 B SKOB Ostrov 36:56 + 9:39
8. Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 39:12 + 11:55
9. Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 40:59 + 13:42

D20B 3.20 km, 70 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 2624

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 37:22 2885
2. Rousová Lucie DKL0251 B KOB Kladno 37:56 + 0:34 2846
3. Linková Lucie JJN0254 B Team Jizerky 43:34 + 6:12 2458
4. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 43:40 + 6:18 2451
5. Blahová Pavla DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka 52:56 + 15:34 1812
6. Nováková Eliška PDY0150 B Běhej Poděbrady 58:11 + 20:49 1451
MS Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 107:53 + 70:31 0

D21A 4.50 km, 95 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8271

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 34:29 8840
2. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 35:05 + 0:36 8695
3. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 36:50 + 2:21 8270
4. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 36:55 + 2:26 8250
5. Nováková Tereza LPU9757 R OK Lokomotiva Pardubice 37:08 + 2:39 8198
6. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 39:39 + 5:10 7587
7. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 40:33 + 6:04 7369
8. Staňová Karolína BOR9853 C OK Jiskra Nový Bor 42:23 + 7:54 6924
9. Janovská Kateřina PGP9850 C SK Praga 42:45 + 8:16 6835
10. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 43:09 + 8:40 6738
11. Panchártková Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:29 + 9:00 6658
12. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 45:01 + 10:32 6286
13. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 45:45 + 11:16 6108
14. Hovorková Tereza KAM0154 A OK Kamenice 45:53 + 11:24 6075
15. Zrníková Adéla OSN0099 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:25 + 13:56 5461
16. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 49:54 + 15:25 5101
17. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 50:33 + 16:04 4944
18. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:49 + 17:20 4636
19. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 52:37 + 18:08 4442
20. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 52:45 + 18:16 4410
21. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 53:17 + 18:48 4281
22. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 53:24 + 18:55 4252
23. Kovářová Julie VCB8854 C OB České Budějovice 71:55 + 37:26 0

D21B 4.10 km, 75 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5182

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Landovská Petra KAM9354 E OK Kamenice 45:34 5880
2. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 48:17 + 2:43 5588
3. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:33 + 10:59 4700
4. Trčková Helena EKP8756 C VŠTJ Ekonom Praha 75:06 + 29:32 2706
5. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 90:21 + 44:47 1066

D21C 3.40 km, 80 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 3019

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 37:29 3820
2. Kazdová Jana SJC7752 C Sportcentrum Jičín 49:08 + 11:39 3056
3. Syslová Edita PGP8853 C SK Praga 56:56 + 19:27 2544
4. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 63:56 + 26:27 2084
5. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:52 + 28:23 1958
6. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 66:21 + 28:52 1926
Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu DISK 0

D35B 3.40 km, 90 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 28:48
2. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 33:16 + 4:28
3. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 34:15 + 5:27
4. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 35:05 + 6:17
5. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 35:15 + 6:27
6. Pecoldová Pavlína MFP8450 C Matfyz Praha 38:42 + 9:54
7. Blažková Kristina DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka 41:57 + 13:09
8. Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 42:43 + 13:55
9. Janečková Markéta 70001 7 CZ - PBK 45:57 + 17:09
10. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 58:11 + 29:23
11. Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:37 + 38:49
12. Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 79:05 + 50:17

D40B 3.40 km, 80 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 36:26
2. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 37:10 + 0:44
3. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 37:13 + 0:47
4. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 38:06 + 1:40
5. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 39:22 + 2:56
6. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 40:02 + 3:36
7. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB Tretra Praha 40:59 + 4:33
8. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 41:38 + 5:12
9. Dlouhá Marta PGP7858 C SK Praga 45:42 + 9:16
10. Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga 45:53 + 9:27
11. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 48:48 + 12:22
12. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 49:04 + 12:38
13. Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 49:35 + 13:09
14. Brandejsová Petra DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka 50:11 + 13:45
15. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 50:31 + 14:05
16. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 50:33 + 14:07
17. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 52:01 + 15:35
18. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 55:34 + 19:08
19. Vondráčková Markéta DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka 55:53 + 19:27
20. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:42 + 20:16
21. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 61:36 + 25:10
22. Hladíková Zuzana DKP7852 C Oddíl OB Kotlářka 65:09 + 28:43
23. Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 68:59 + 32:33
24. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:03 + 34:37
Lacinová Hanka DKP7952 C Oddíl OB Kotlářka DISK

D45B 2.80 km, 70 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 26:48
2. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 27:50 + 1:02
3. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 29:47 + 2:59
4. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 30:55 + 4:07
5. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 31:33 + 4:45
6. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 32:26 + 5:38
7. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 34:28 + 7:40
8. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 34:38 + 7:50
9. Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 37:20 + 10:32
10. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 38:03 + 11:15
11. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 39:04 + 12:16
12. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 39:45 + 12:57
13. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 40:08 + 13:20
14. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 41:10 + 14:22
15. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 43:21 + 16:33
16. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 43:30 + 16:42
17. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 43:55 + 17:07
18. Kalousová Radka EKP7550 C VŠTJ Ekonom Praha 47:34 + 20:46
19. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 51:21 + 24:33
20. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 51:38 + 24:50
21. Millionová Hedvika MAS7351 C OOB Aš 51:48 + 25:00
22. Štěpová Dana PGP7456 C SK Praga 59:27 + 32:39
23. Karafiátová Lucie BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor 62:30 + 35:42
24. Dvořáková Ivana PGP7254 C SK Praga 64:38 + 37:50
25. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 68:04 + 41:16

D50B 2.70 km, 80 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 29:50
2. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 32:47 + 2:57
3. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 34:18 + 4:28
4. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 36:01 + 6:11
5. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 37:22 + 7:32
6. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 38:33 + 8:43
7. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 40:08 + 10:18
8. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 40:58 + 11:08
9. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 41:55 + 12:05
10. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:56 + 12:06
11. Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 42:21 + 12:31
12. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 42:33 + 12:43
13. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 42:42 + 12:52
14. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 43:05 + 13:15
15. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 45:19 + 15:29
16. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 45:45 + 15:55
17. Bínová Kathrin MLA6754 C MLOK Mariánské Lázně 47:28 + 17:38
18. Nožičková Renata JJN6950 C Team Jizerky 53:46 + 23:56
19. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 55:53 + 26:03
20. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 55:58 + 26:08
21. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 56:49 + 26:59
22. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 59:21 + 29:31
23. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 61:57 + 32:07
24. Hrubá Veronika 120001 12 CZ - 012 65:40 + 35:50

D55B 2.40 km, 90 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 35:29
2. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 35:36 + 0:07
3. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 39:56 + 4:27
4. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 40:32 + 5:03
5. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 41:09 + 5:40
6. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 42:20 + 6:51
7. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 46:11 + 10:42
8. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 49:47 + 14:18
9. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 53:03 + 17:34
10. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:04 + 19:35
11. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 55:55 + 20:26
12. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 56:23 + 20:54

D60B 2.00 km, 40 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlíčková Jindřiška KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 29:15
2. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:58 + 0:43
3. Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 37:21 + 8:06
4. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:13 + 8:58
5. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 48:25 + 19:10
6. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 58:39 + 29:24

D65B 1.80 km, 50 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 25:06
2. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 26:36 + 1:30
3. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 27:49 + 2:43
4. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 28:50 + 3:44
5. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 29:27 + 4:21
6. Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Lokomotiva Chomutov 38:18 + 13:12
7. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 38:35 + 13:29
8. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 38:45 + 13:39
9. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 41:55 + 16:49
10. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 50:47 + 25:41

D70B 1.70 km, 30 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 27:51
2. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 28:50 + 0:59
3. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 37:05 + 9:14
4. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 37:46 + 9:55
5. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 48:21 + 20:30

D75B 1.70 km, 30 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krausová Marie LLI4451 C LOK-o Liberec 39:52
2. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 75:26 + 35:34
3. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 78:17 + 38:25

H14B 3.10 km, 65 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 A Slavia Liberec orienteering 19:04
2. Hyxa Jan VLI0702 A Slavia Liberec orienteering 20:00 + 0:56
3. Štrait Vilém VSP0701 A USK Praha 20:07 + 1:03
4. Stehlík Jakub LPM0700 A OK Lokomotiva Plzeň 20:19 + 1:15
5. Tomášek Prokop TUR0711 A OOB TJ Turnov 20:50 + 1:46
6. Sedláček Patrik DKP0816 B Oddíl OB Kotlářka 21:09 + 2:05
7. Podrábský Ctibor VLI0700 A Slavia Liberec orienteering 21:46 + 2:42
8. Jiras Antonín DOR0701 A OK Dobříš 21:51 + 2:47
9. Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 22:00 + 2:56
10. Šebelka Matěj VLI0805 B Slavia Liberec orienteering 22:34 + 3:30
11. Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 22:40 + 3:36
12. Skripnik Matouš FSP0800 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:00 + 3:56
13. Žemlík Eduard TUR0909 B OOB TJ Turnov 23:40 + 4:36
14. Lamač František TUR0901 B OOB TJ Turnov 23:48 + 4:44
15. Víteček Šimon DKP0801 B Oddíl OB Kotlářka 24:06 + 5:02
15. Donda Jakub ONO0700 A SKOB Ostrov 24:06 + 5:02
15. Štembera Vítek TJN0801 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:06 + 5:02
18. Dolák Jakub DKP0707 B Oddíl OB Kotlářka 24:23 + 5:19
19. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 24:38 + 5:34
20. Brandejs Štěpán DKP0807 B Oddíl OB Kotlářka 24:43 + 5:39
21. Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 24:52 + 5:48
22. Kolář David ZVO0805 B OB SK Zvole 25:58 + 6:54
23. Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 26:21 + 7:17
24. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 26:26 + 7:22
25. Maroušek Dominik DKP0716 B Oddíl OB Kotlářka 26:37 + 7:33
26. Svítil Martin PGP0903 B SK Praga 26:51 + 7:47
27. Anděl Robin VPM0901 B KOS Slavia Plzeň 27:17 + 8:13
28. Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:28 + 8:24
29. Hrůzek Ondřej BOR0809 B OK Jiskra Nový Bor 27:31 + 8:27
30. Lesák Marek TJN0811 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:47 + 8:43
31. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 27:52 + 8:48
32. Koten Vojtěch DKP0815 B Oddíl OB Kotlářka 27:59 + 8:55
33. Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 28:08 + 9:04
34. Rod Matyáš VSP0803 B USK Praha 28:22 + 9:18
35. Veljačik Jonáš DKP0818 B Oddíl OB Kotlářka 28:25 + 9:21
36. Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 28:46 + 9:42
37. Brabec Matěj MAS0701 B OOB Aš 29:01 + 9:57
38. Maglia Šimon ONO0702 C SKOB Ostrov 29:32 + 10:28
39. Magazu Lukas DOR0805 B OK Dobříš 29:40 + 10:36
40. Etrych Jonáš DOR0907 B OK Dobříš 29:44 + 10:40
41. Lacina Jan DKP0717 B Oddíl OB Kotlářka 29:54 + 10:50
42. Patka Marek BOR0902 B OK Jiskra Nový Bor 30:14 + 11:10
43. Žižka Přemysl DOR0706 B OK Dobříš 30:48 + 11:44
44. Kule Oliver ONO0701 B SKOB Ostrov 31:35 + 12:31
45. Miklas Ondřej VLI0701 B Slavia Liberec orienteering 31:50 + 12:46
46. Nožička Jan JJN0800 B Team Jizerky 31:55 + 12:51
47. Kučera Jakub VSP0900 B USK Praha 32:33 + 13:29
48. Šubrt Jáchym DKP0800 B Oddíl OB Kotlářka 33:15 + 14:11
49. Řehoř Hynek JJN0700 C Team Jizerky 34:31 + 15:27
50. Melichar Šimon DKP0708 C Oddíl OB Kotlářka 38:43 + 19:39
51. Zavadil Matěj VSP0904 C USK Praha 40:28 + 21:24
52. Pilát Jaromír DKL0900 B KOB Kladno 40:45 + 21:41
53. Studnička Jakub DKP0718 B Oddíl OB Kotlářka 43:37 + 24:33
54. Jelínek Václav LTP0706 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:52 + 24:48
55. Komín Matyáš DKL0901 B KOB Kladno 47:46 + 28:42
MS Pávek Štěpán NEK0700 B Nejdek Orienteering 59:41 + 40:37

H16B 3.50 km, 90 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 26:18
2. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:51 + 0:33
3. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 27:30 + 1:12
4. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 29:14 + 2:56
5. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 30:31 + 4:13
6. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 31:16 + 4:58
7. Jiras Jan DOR0505 B OK Dobříš 32:46 + 6:28
8. Horák Martin VSP0601 B USK Praha 32:57 + 6:39
9. Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 33:26 + 7:08
10. Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 33:49 + 7:31
11. Havlíček Viktor BSO0602 B KOB Baník Sokolov 34:10 + 7:52
12. Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 35:29 + 9:11
12. Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 35:29 + 9:11
14. Myslík Vojtěch ONO0602 B SKOB Ostrov 35:43 + 9:25
15. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 36:16 + 9:58
16. Jelínek Šimon BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor 36:47 + 10:29
17. Kuchař Ondřej TAP0609 B KOB Tretra Praha 37:44 + 11:26
18. Vyhnis Šimon TAP0613 C KOB Tretra Praha 39:26 + 13:08
19. Kubát Matyáš RIC0601 B OB Říčany 39:28 + 13:10
20. Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 39:43 + 13:25
21. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 39:58 + 13:40
22. Meier David VSP0606 B USK Praha 43:16 + 16:58
23. Kándl Matěj PGP0508 C SK Praga 46:01 + 19:43
24. Václavík Martin SLA0601 B SKOB Slaný 47:30 + 21:12
25. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 47:44 + 21:26
26. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:43 + 23:25
27. Kalous Tomáš EKP0601 C VŠTJ Ekonom Praha 56:35 + 30:17
Janoch Samuel MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně DISK

H18B 3.90 km, 95 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 28:44
2. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 29:58 + 1:14
3. Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 30:16 + 1:32
4. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 30:48 + 2:04
5. Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 31:12 + 2:28
6. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 33:02 + 4:18
7. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 33:27 + 4:43
8. Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 35:08 + 6:24
9. Marek Matěj TJN0409 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:42 + 6:58
10. Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov 36:52 + 8:08
11. Kuchař Matěj TAP0405 B KOB Tretra Praha 37:37 + 8:53
12. Grohmann Jan VPM0403 A KOS Slavia Plzeň 39:12 + 10:28
13. Milota Břetislav MLA0300 B MLOK Mariánské Lázně 40:12 + 11:28
14. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 42:06 + 13:22
15. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 42:46 + 14:02
16. Dejnožka Vojtěch TJN0300 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:24 + 17:40

H20B 3.90 km, 90 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 31:53
2. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 33:16 + 1:23
3. Kováč František MLA0201 B MLOK Mariánské Lázně 48:28 + 16:35

H21A 5.40 km, 150 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8384

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 39:40 9035
2. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 41:05 + 1:25 8735
3. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 42:43 + 3:03 8389
4. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 42:52 + 3:12 8357
5. Pavlovec Dan BOR0001 R OK Jiskra Nový Bor 42:56 + 3:16 8343
6. Dlabaja Tomas TUR8303 R OOB TJ Turnov 43:25 + 3:45 8241
7. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 44:13 + 4:33 8071
8. Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 44:15 + 4:35 8064
9. Bořánek Michal VSP0007 R USK Praha 44:57 + 5:17 7916
10. Komanec Václav SHK8406 C OK Slavia Hradec Králové 45:03 + 5:23 7895
11. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 45:46 + 6:06 7743
12. Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 46:01 + 6:21 7690
13. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 47:58 + 8:18 7277
14. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 49:11 + 9:31 7019
15. Semík Ondřej KAM9401 C OK Kamenice 49:12 + 9:32 7015
16. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 49:22 + 9:42 6980
17. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 49:58 + 10:18 6853
18. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 50:37 + 10:57 6715
19. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 51:05 + 11:25 6616
20. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 51:23 + 11:43 6553
21. Bradáč Jakub LLI0002 C LOK-o Liberec 51:50 + 12:10 6457
22. Mareš Vít BOR0000 C OK Jiskra Nový Bor 52:27 + 12:47 6327
23. Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga 52:50 + 13:10 6245
24. Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem 53:19 + 13:39 6143
25. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 53:28 + 13:48 6111
26. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 54:01 + 14:21 5995
27. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 54:15 + 14:35 5945
28. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 54:30 + 14:50 5892
29. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 54:31 + 14:51 5889
30. Přikryl Petr PBM6708 C TJ Spartak 1. brněnská 55:16 + 15:36 5730
31. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 55:24 + 15:44 5702
32. Suchý Petr LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň 56:01 + 16:21 5571
33. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 56:22 + 16:42 5497
34. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 56:58 + 17:18 5370
35. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 57:03 + 17:23 5352
36. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 57:06 + 17:26 5341
37. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 58:36 + 18:56 5024
38. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 58:42 + 19:02 5002
39. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 59:07 + 19:27 4914
40. Bolehovský Michal VSP0202 A USK Praha 59:13 + 19:33 4893
41. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 59:30 + 19:50 4833
42. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:43 + 21:03 4575
43. Šklíba David TJN9902 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:03 + 21:23 4505
44. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 61:37 + 21:57 4385
45. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 62:01 + 22:21 4300
46. Najman Jaroslav BOR7909 C OK Jiskra Nový Bor 63:50 + 24:10 3915
47. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 63:56 + 24:16 3894
48. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 64:01 + 24:21 3876
49. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 67:00 + 27:20 3244
50. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:59 + 30:19 2612
51. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 70:22 + 30:42 2531
52. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 70:34 + 30:54 2488
53. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:56 + 33:16 1987
54. Hiil Richard LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 74:45 + 35:05
55. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:02 + 35:22 1542
56. Hejna Martin TAP8101 C KOB Tretra Praha 91:28 + 51:48 0
Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha DISK 0
Zýka Jan PAC PAC - TJ Packa Praha DISK

H21B 4.80 km, 125 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 3812

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:01 4219
2. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 54:23 + 3:22 3974
3. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 58:09 + 7:08 3700
4. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 58:50 + 7:49 3651
5. Beneš Filip TAP8701 C KOB Tretra Praha 59:02 + 8:01 3636
6. Bláha David SRK9510 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:57 + 20:56 2697
7. Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 76:43 + 25:42 2350

H35B 4.10 km, 85 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregor Martin DKP7705 C Oddíl OB Kotlářka 33:27
2. Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 35:38 + 2:11
3. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 36:29 + 3:02
4. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 37:27 + 4:00
5. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 37:36 + 4:09
6. Bolehovský Pavel VSP7103 C USK Praha 39:27 + 6:00
7. Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 40:48 + 7:21
8. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 49:16 + 15:49
9. Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany 49:52 + 16:25
10. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 51:46 + 18:19
11. Opršal Juraj VBA8301 ŠK VAZKA Bratislava 52:56 + 19:29
12. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 56:06 + 22:39
13. Tůma Martin LIT8204 C KOB Litvínov 61:49 + 28:22

H40B 3.90 km, 95 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pražák Michal TJN7900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:34
2. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:53 + 0:19
3. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 34:26 + 2:52
4. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 34:47 + 3:13
5. Anděl Robert VPM8001 C KOS Slavia Plzeň 36:19 + 4:45
6. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 37:27 + 5:53
7. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 40:08 + 8:34
8. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 41:50 + 10:16
9. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 41:52 + 10:18
10. Machar Pavel DKP7903 C Oddíl OB Kotlářka 43:39 + 12:05
11. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 44:38 + 13:04
12. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:21 + 15:47
13. Vondráček Martin DKP7704 C Oddíl OB Kotlářka 48:50 + 17:16
14. Dvořáček Dan MFP7903 C Matfyz Praha 49:13 + 17:39
15. Dvořák Josef PGP8006 C SK Praga 50:51 + 19:17
16. Šubrt Evžen TAP8000 C KOB Tretra Praha 62:54 + 31:20

H45B 3.50 km, 95 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 24:28
2. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 26:08 + 1:40
3. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 27:08 + 2:40
4. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 28:50 + 4:22
5. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 28:58 + 4:30
6. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 30:38 + 6:10
7. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 30:59 + 6:31
8. Kubát Tomáš RIC7503 C OB Říčany 31:49 + 7:21
9. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 34:00 + 9:32
10. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 34:17 + 9:49
11. Etrych Tomáš DOR7300 C OK Dobříš 34:31 + 10:03
12. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 35:33 + 11:05
13. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 36:18 + 11:50
14. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 36:19 + 11:51
15. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 37:27 + 12:59
16. Komín David PGP7405 C SK Praga 38:12 + 13:44
17. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 38:20 + 13:52
18. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 38:31 + 14:03
19. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 39:16 + 14:48
20. Nejedlý Ladislav ONO7501 C SKOB Ostrov 39:32 + 15:04
21. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 40:15 + 15:47
22. Lacina Martin DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka 40:32 + 16:04
23. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 41:49 + 17:21
24. Klein Aleš LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:53 + 18:25
25. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 43:00 + 18:32
26. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 45:13 + 20:45
27. Sliva Jan SCP7300 C OK Sparta Praha 45:33 + 21:05
28. Snížek Jan DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka 52:46 + 28:18
29. Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor 53:29 + 29:01
30. Hladík Zdeněk DKP7401 C Oddíl OB Kotlářka 59:51 + 35:23
31. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 66:02 + 41:34
Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK

H50B 3.20 km, 105 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 29:14
2. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 31:44 + 2:30
3. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 33:32 + 4:18
4. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 35:12 + 5:58
5. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 35:29 + 6:15
6. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 36:29 + 7:15
7. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 37:30 + 8:16
8. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 39:18 + 10:04
9. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 40:23 + 11:09
10. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 40:48 + 11:34
11. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 40:54 + 11:40
12. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 41:39 + 12:25
13. Bína Pavel MLA6708 C MLOK Mariánské Lázně 42:26 + 13:12
14. Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 42:43 + 13:29
15. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:22 + 16:08
16. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 46:41 + 17:27
17. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 47:45 + 18:31
18. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:29 + 19:15
19. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 51:15 + 22:01
20. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 52:36 + 23:22
21. Jiras Jiří DOR6900 C OK Dobříš 66:40 + 37:26

H55B 2.90 km, 80 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 26:47
2. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 28:40 + 1:53
3. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 31:21 + 4:34
4. Pilař Karel MAS5501 C OOB Aš 32:50 + 6:03
5. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 34:32 + 7:45
6. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 37:12 + 10:25
7. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 37:16 + 10:29
8. Hartman Aleš VSP6506 C USK Praha 40:24 + 13:37
9. Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 40:54 + 14:07
10. Hurta Vladimír PGP6305 C SK Praga 56:16 + 29:29
11. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:16 + 34:29
12. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 66:04 + 39:17

H60B 2.90 km, 75 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 33:41
2. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 34:41 + 1:00
3. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 36:17 + 2:36
4. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 36:59 + 3:18
5. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 37:16 + 3:35
6. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 39:39 + 5:58
7. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 39:40 + 5:59
8. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 40:21 + 6:40
9. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 41:25 + 7:44
10. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 51:28 + 17:47
11. Minchev Ivan MFP5700 C Matfyz Praha 51:46 + 18:05
12. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 55:17 + 21:36
13. Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 56:29 + 22:48
14. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 62:51 + 29:10
15. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 97:46 + 64:05

H65B 2.70 km, 90 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jiří DKL5501 C KOB Kladno 34:14
2. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 35:08 + 0:54
3. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB Tretra Praha 35:42 + 1:28
4. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 37:42 + 3:28
5. Polák Zdeněk VSP5203 C USK Praha 41:28 + 7:14
6. Hájek Jan MAS5401 C OOB Aš 41:56 + 7:42
7. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:24 + 8:10
8. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 44:31 + 10:17
9. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 46:08 + 11:54
10. Chotětický Jan MAS5400 C OOB Aš 58:32 + 24:18
11. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 61:30 + 27:16
12. Chotětický Václav DKL5202 C KOB Kladno 76:22 + 42:08

H70B 2.50 km, 45 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 25:11
2. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 26:13 + 1:02
3. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 27:53 + 2:42
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 28:45 + 3:34
5. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 29:57 + 4:46
6. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 35:10 + 9:59
7. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 38:21 + 13:10
8. Valeška Rudolf LCV4700 C TJ Lokomotiva Chomutov 38:45 + 13:34
9. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 48:56 + 23:45
10. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 52:50 + 27:39
11. Mágr Zdeněk LCV5000 C TJ Lokomotiva Chomutov 53:26 + 28:15
12. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 63:56 + 38:45

H75B 1.80 km, 50 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 29:37
2. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:05 + 3:28
3. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 35:15 + 5:38
4. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 35:42 + 6:05
5. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 37:04 + 7:27
6. Kraus Jan LLI4501 C LOK-o Liberec 41:01 + 11:24

H80B 1.40 km, 30 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 42:58

TA 1.70 km, 20 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 11:29
2. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 11:33 + 0:04
3. Gregor Marek DKP0914 C Oddíl OB Kotlářka 12:29 + 1:00
4. Hladík Filip DKP1102 C Oddíl OB Kotlářka 12:39 + 1:10
5. Andělová Viktorie VPM1155 C KOS Slavia Plzeň 12:51 + 1:22
6. Mrázková Berta SJC1151 C Sportcentrum Jičín 13:26 + 1:57
7. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 13:57 + 2:28
8. Janeček Tomáš 70002 7 CZ - PBK 14:08 + 2:39
9. Skripnik Kilián FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:53 + 3:24
10. Bašusová Olga KAM1250 C OK Kamenice 15:19 + 3:50
11. Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 15:39 + 4:10
12. Zavadilová Adéla VSP1153 C USK Praha 15:51 + 4:22
13. Snížková Žofie DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka 16:10 + 4:41
14. Mrázek Emil SJC1300 C Sportcentrum Jičín 16:32 + 5:03
15. Klein David LTP1200 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:38 + 6:09
16. Pachner Ota CHA1400 C OK Chrastava 18:19 + 6:50
17. Gregorová Magdalena DKP1158 C Oddíl OB Kotlářka 19:28 + 7:59
18. Kolářová Alena ZVO OB SK Zvole 19:48 + 8:19
19. Tomešová Evelína SJC1150 C Sportcentrum Jičín 19:54 + 8:25
20. Janečková Eliška 70003 7 CZ - PBK 20:11 + 8:42
21. Kurfürstová Anna FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:12 + 8:43
22. Ondráček Viktor EKP1515 C VŠTJ Ekonom Praha 20:18 + 8:49
23. Etrych Matěj DOR1104 C OK Dobříš 20:26 + 8:57
24. Beran Matouš 180003 18 CZ - B 21:17 + 9:48
25. Kosák Damián 160001 16 CZ - Všenory 21:21 + 9:52
26. Čech Jan FSP1401 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:47 + 10:18
27. Kazda František SJC1201 C Sportcentrum Jičín 22:33 + 11:04
28. Kazda Albert SJC1401 C Sportcentrum Jičín 22:47 + 11:18
29. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 22:59 + 11:30
30. Vrabcová Olívie SCP1450 C OK Sparta Praha 23:58 + 12:29
31. Vrabec Adrian SCP1500 C OK Sparta Praha 23:59 + 12:30
32. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 25:28 + 13:59
33. Hanušová Eva STB1550 C TJ Stadion Nový Bor 25:40 + 14:11
34. Skalka Jindřich LTU1500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:18 + 17:49
35. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 30:37 + 19:08
36. Karafiát Dominik BOR1306 C OK Jiskra Nový Bor 34:58 + 23:29
37. Pospíšilová Rebeka DKP Oddíl OB Kotlářka 41:30 + 30:01
Cucovi Moldava DISK

TB 2.20 km, 45 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 16:19
2. Lamač Vítek BOR1100 B OK Jiskra Nový Bor 16:40 + 0:21
3. Houžvičková Kateřina TUR0952 B OOB TJ Turnov 16:42 + 0:23
4. Vondráčková Jolana DKP1058 B Oddíl OB Kotlářka 19:24 + 3:05
5. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 19:38 + 3:19
6. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 19:46 + 3:27
7. Haller Maxmilián KRL1102 C Kometa Kralovice 19:52 + 3:33
8. Bašus Ondřej KAM1004 C OK Kamenice 19:56 + 3:37
9. Brabec Zdeněk MAS1001 B OOB Aš 20:09 + 3:50
10. Dvořáková Lucie PGP0956 C SK Praga 20:36 + 4:17
11. Romová Kateřina KRL8051 C Kometa Kralovice 21:28 + 5:09
12. Svítil Petr PGP7810 C SK Praga 22:06 + 5:47
13. Havlíčková Zuzana RIC1051 C OB Říčany 22:08 + 5:49
14. Hanáková Aneta KRL0951 B Kometa Kralovice 22:28 + 6:09
15. Štěrba Lukáš SKV1001 B TJ Slovan Karlovy Vary 22:29 + 6:10
16. Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB Tretra Praha 22:40 + 6:21
17. Kunášek Martin VLI7405 C Slavia Liberec orienteering 22:41 + 6:22
18. Kunášková Markéta VLI1057 C Slavia Liberec orienteering 22:56 + 6:37
19. Kašpar Adam DOR1101 C OK Dobříš 23:59 + 7:40
20. Ouzká Eliška BOR1051 B OK Jiskra Nový Bor 24:21 + 8:02
21. Beneš Max VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 25:28 + 9:09
22. Kocmanová Kateřina BOR8050 C OK Jiskra Nový Bor 25:48 + 9:29
23. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 27:06 + 10:47
24. Mála Matyáš MAS0800 C OOB Aš 31:42 + 15:23
25. Brandejs Hynek DKP1005 C Oddíl OB Kotlářka 31:52 + 15:33
26. Rousová Jana DKL6950 C KOB Kladno 35:58 + 19:39
27. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 41:08 + 24:49
28. Šefčík Ondřej NNN Neregistrovaní 51:23 + 35:04
29. Fuchsová Marie LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:44 + 36:25
30. Kurfürstová Marie FSP1050 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:16 + 38:57

TC 3.00 km, 80 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 25:42
2. Skácel Jan VLI0901 B Slavia Liberec orienteering 35:05 + 9:23
3. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 38:20 + 12:38
4. Žižková Jaroslava DOR7754 C OK Dobříš 42:02 + 16:20
5. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 42:31 + 16:49
6. Hanák Martin KRL6701 C Kometa Kralovice 43:55 + 18:13
7. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 46:36 + 20:54
8. Jirásková Pavla KPY7950 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:47 + 21:05
9. Hanáková Marta KRL7151 C Kometa Kralovice 49:13 + 23:31
10. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:36 + 23:54
11. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 51:08 + 25:26
12. Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB Tretra Praha 51:44 + 26:02
13. Magazu Radka DOR7853 C OK Dobříš 53:24 + 27:42
14. Šterba Jiří SKV6401 C TJ Slovan Karlovy Vary 55:44 + 30:02
15. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 56:59 + 31:17
16. Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:13 + 32:31
17. Kožíšková Jana EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 60:11 + 34:29
Šauli Iva VPM7852 C KOS Slavia Plzeň DISK

TD 4.60 km, 100 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 50:30
2. Kolář Jan ZVO7901 C OB SK Zvole 54:37 + 4:07
3. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 57:59 + 7:29
4. Linka Vladislav SUL5701 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 69:04 + 18:34
5. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 72:29 + 21:59
6. Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 72:34 + 22:04
7. Cuc Michal LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň 75:00 + 24:30
8. Král Jakub 40001 4 CZ - Král 80:10 + 29:40
9. Brandejs Jan DKP7503 C Oddíl OB Kotlářka 81:33 + 31:03
10. Klára Hamanová 40002 4 CZ - Král 82:24 + 31:54
11. Malečková Iva VSP7559 C USK Praha 84:05 + 33:35
12. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 90:43 + 40:13
13. Beran Pavel 180002 18 CZ - B 92:23 + 41:53
14. Špičák Jan DKP8300 C Oddíl OB Kotlářka 94:50 + 44:20
Špičáková Karolina 80001 8 CZ - 0 DISK