Výsledky závodu: West cup - E2, mistrovství oblasti

Datum:
29.08.2020
Místo konání:
Nejdek, Vysoká Jedle
Pořadatel:
NEK - Nejdek Orienteering
ONO - SKOB Ostrov
Mapa:
Ředitel závodu:
Mareš Alexander - R3
Hlavní rozhodčí:
Bohuslav Václav - R1
Stavitel tratí:
Ritter Aleš
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T3     T4     TF/HDR    
D10
1.87 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 18:46
2. Hynková Marie ONO1050 SKOB Ostrov 19:00 + 0:14
3. Šunková Sára LOU1051 SK Moravan Louňovice 20:28 + 1:42
4. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 22:24 + 3:38
5. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 23:07 + 4:21
6. Jirásková Mia VSP1150 USK Praha 27:49 + 9:03
7. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 28:12 + 9:26
8. Andělová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň 29:26 + 10:40
9. Vodrážková Barbora VPM1050 KOS Slavia Plzeň 29:50 + 11:04
10. Houbová Eliška KRL1152 Kometa Kralovice 30:52 + 12:06
11. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 31:01 + 12:15
12. Turková Klára SKV1151 TJ Slovan Karlovy Vary 31:02 + 12:16
13. Cikhardtová Adéla NEK1150 Nejdek Orienteering 31:40 + 12:54
D12
2.20 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 22:42
2. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 22:45 + 0:03
3. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 22:58 + 0:16
4. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 26:55 + 4:13
5. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:02 + 7:20
6. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 30:45 + 8:03
7. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 32:06 + 9:24
8. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 33:26 + 10:44
9. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 34:30 + 11:48
10. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 34:45 + 12:03
11. Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha 34:57 + 12:15
12. Jirásková Laura VSP0952 USK Praha 35:01 + 12:19
13. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 36:23 + 13:41
14. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 39:48 + 17:06
15. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 40:56 + 18:14
16. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 41:16 + 18:34
17. Šafránková Eliška LPM0953 OK Lokomotiva Plzeň 42:04 + 19:22
18. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 45:20 + 22:38
19. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 49:53 + 27:11
20. Schuhmeierová Alena ROZ0952 OK Roztoky 59:14 + 36:32
21. Fuchsová Eliška 10001 BAOS - Baník Osek 64:31 + 41:49
22. Hermannová Natálie MLA0851 MLOK Mariánské Lázně 68:14 + 45:32
23. Pejšová Bára 0030028 TJ Radon Vysoká pec 91:24 + 68:42
Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha DISK
Šebestová Bára 30027 TJ Radon Vysoká pec DISK
MS Apolínová Nela 0070017 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 60:31 + 37:49
D14
3.41 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 34:50
2. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 37:28 + 2:38
3. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 37:40 + 2:50
4. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 38:18 + 3:28
5. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 41:28 + 6:38
6. Pekárková Barbora ONO0655 SKOB Ostrov 45:27 + 10:37
7. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 45:52 + 11:02
8. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 46:45 + 11:55
9. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 47:23 + 12:33
10. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 48:51 + 14:01
11. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 50:31 + 15:41
12. Polívková Beáta RIC0652 OB Říčany 51:36 + 16:46
13. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 54:48 + 19:58
14. Pokorná Anežka KRL0757 Kometa Kralovice 57:50 + 23:00
15. Holíková Petra ONO0653 SKOB Ostrov 57:55 + 23:05
16. Kropáčová Zuzana KRL0754 Kometa Kralovice 59:25 + 24:35
17. Halámková Jana ONO0657 SKOB Ostrov 60:55 + 26:05
18. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:22 + 31:32
19. Hudosová Kristýna RIC0750 OB Říčany 68:31 + 33:41
20. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 69:45 + 34:55
21. Döhler Luise 220001 SV Pechbrunn 74:39 + 39:49
22. Pastuszková Laura VSP0654 USK Praha 104:30 + 69:40
23. Pospíšilová Eliška KPY0651 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 111:14 + 76:24
24. Stiborová Jolana 007 Kolemjdoucí 114:19 + 79:29
Stiborová Apolena 007 Kolemjdoucí DISK
Dvořáková Kateřina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 Nejdek Orienteering DISK
D16
4.40 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Viktorie DKP0655 Oddíl OB Kotlářka 36:24
2. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 41:12 + 4:48
3. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 41:46 + 5:22
4. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 42:08 + 5:44
5. Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha 43:07 + 6:43
6. Čapková Lucie KAM0459 OK Kamenice 43:25 + 7:01
7. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 45:22 + 8:58
8. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia Plzeň 46:14 + 9:50
9. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 47:36 + 11:12
10. Nováková Nina KAM0554 OK Kamenice 49:58 + 13:34
11. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 50:07 + 13:43
12. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 50:23 + 13:59
13. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:21 + 15:57
14. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 54:07 + 17:43
15. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 55:12 + 18:48
16. Šimšová Pavla PGP0557 SK Praga 58:18 + 21:54
17. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 58:35 + 22:11
18. Blahutová Martina MFP0550 Matfyz Praha 60:55 + 24:31
19. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 66:43 + 30:19
20. Měchurová Zuzana MLA0552 MLOK Mariánské Lázně 68:31 + 32:07
21. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 85:40 + 49:16
22. Štěpánková Julie KAM0458 OK Kamenice 89:21 + 52:57
23. Křížková Marie MAS0450 OOB Aš 95:48 + 59:24
24. Kovandová Kamila KPY0550 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 98:06 + 61:42
25. Svobodová Alžběta KPY0551 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 131:24 + 95:00
Döhler Karla 220002 SV Pechbrunn DISK
D18
5.04 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 49:09
2. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 50:16 + 1:07
3. Řeháková Gabriela VPM0353 KOS Slavia Plzeň 52:49 + 3:40
4. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 53:57 + 4:48
5. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 54:17 + 5:08
6. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 58:38 + 9:29
7. Končická Kateřina RIC0352 OB Říčany 60:30 + 11:21
8. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 77:37 + 28:28
D20
6.53 km, 185 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 94:18
Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka DISK
D21
6.53 km, 185 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 57:06
2. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 57:58 + 0:52
3. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 64:19 + 7:13
4. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 66:09 + 9:03
5. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 68:20 + 11:14
6. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 68:57 + 11:51
7. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 71:26 + 14:20
8. Kábrtová Oldřiška BOR8752 OK Jiskra Nový Bor 73:33 + 16:27
9. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 80:00 + 22:54
10. Pecoldová Pavlína 026001 Pecoldovy 83:44 + 26:38
11. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 83:45 + 26:39
12. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 93:21 + 36:15
13. Monro Jana 50001 Rudné 93:35 + 36:29
14. Rickmeyer Tina 2HD8650 Angy OL 95:59 + 38:53
15. Eretová Kateřina SKV8651 TJ Slovan Karlovy Vary 100:03 + 42:57
16. Šperlová Zuzana 30031 TJ Radon Vysoká pec 100:40 + 43:34
17. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 101:20 + 44:14
18. Vávrová Sára 60002 StillAliveCZ 105:36 + 48:30
19. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 119:49 + 62:43
D35
5.04 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 49:10
2. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 53:20 + 4:10
3. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 54:55 + 5:45
4. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 56:12 + 7:02
5. Hanušová Petra STB8297 TJ Stadion Nový Bor 56:22 + 7:12
6. Vodrážková Kateřina VPM7995 KOS Slavia Plzeň 56:25 + 7:15
7. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 56:32 + 7:22
8. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 58:44 + 9:34
9. Gregorová Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov 60:01 + 10:51
10. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 60:21 + 11:11
11. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 60:39 + 11:29
12. Pavlíková Jitka LIT8352 KOB Litvínov 62:34 + 13:24
13. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 66:48 + 17:38
14. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 68:19 + 19:09
15. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 69:29 + 20:19
16. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 70:23 + 21:13
17. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 71:01 + 21:51
18. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 74:40 + 25:30
19. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 SK Žabovřesky Brno 75:14 + 26:04
20. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 78:08 + 28:58
21. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 78:15 + 29:05
22. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 81:47 + 32:37
23. Matoušková Kateřina EKP7750 VŠTJ Ekonom Praha 84:19 + 35:09
24. Kožíšková Hana MLA8350 MLOK Mariánské Lázně 90:50 + 41:40
25. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 91:28 + 42:18
26. Křížová Darina 30034 TJ Radon Vysoká pec 92:00 + 42:50
27. Bartošová Milena LPM7755 OK Lokomotiva Plzeň 103:29 + 54:19
28. Hrstková Marie SLA8150 SKOB Slaný 109:28 + 60:18
29. Prinzová Nikola MLA8150 MLOK Mariánské Lázně 125:37 + 76:27
30. Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 139:38 + 90:28
Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice DISK
Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha DISK
D45
4.22 km, 125 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 42:38
2. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 42:51 + 0:13
3. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 46:26 + 3:48
4. Škáchová Petra DKP7054 Oddíl OB Kotlářka 49:09 + 6:31
5. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:50 + 8:12
6. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 51:19 + 8:41
7. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 52:14 + 9:36
8. Rožková Petra RIC7575 OB Říčany 53:24 + 10:46
9. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 53:36 + 10:58
10. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 53:55 + 11:17
11. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 54:34 + 11:56
12. Kolovská Ilona LPM6352 OK Lokomotiva Plzeň 57:16 + 14:38
13. Klinkerová Jitka ROZ6450 OK Roztoky 59:22 + 16:44
14. Nyklová Helena MFP7550 Matfyz Praha 60:53 + 18:15
15. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 61:22 + 18:44
16. Jandová Lenka JES7251 OK Rakovník 62:42 + 20:04
17. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 62:53 + 20:15
18. Döhler Ute 220003 SV Pechbrunn 66:12 + 23:34
19. Hudosová Gabriela RIC7299 OB Říčany 68:11 + 25:33
20. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 68:13 + 25:35
21. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 69:54 + 27:16
22. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 71:14 + 28:36
23. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 72:19 + 29:41
24. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 73:03 + 30:25
25. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 73:07 + 30:29
26. Čepičková Jana LPM7353 OK Lokomotiva Plzeň 74:59 + 32:21
27. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 75:22 + 32:44
28. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 76:24 + 33:46
29. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 80:13 + 37:35
30. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 80:47 + 38:09
31. Čermáková Monika 190001 19 StillAliveCZ 82:39 + 40:01
32. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 82:43 + 40:05
33. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 82:56 + 40:18
34. Hanáková Marta KRL7151 Kometa Kralovice 83:49 + 41:11
35. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 88:30 + 45:52
36. Millionová Hedvika MAS7351 OOB Aš 91:04 + 48:26
37. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 95:13 + 52:35
38. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 102:55 + 60:17
39. Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 SKOB Slaný 112:30 + 69:52
40. Beranová Jana SLA7551 SKOB Slaný 116:10 + 73:32
Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň DISK
D55
3.41 km, 105 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 41:17
2. Horová Magda VSP5450 USK Praha 41:28 + 0:11
3. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 47:11 + 5:54
4. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 50:21 + 9:04
5. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 51:11 + 9:54
6. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:51 + 21:34
7. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 68:10 + 26:53
8. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 70:28 + 29:11
9. Krejčová Vlasta SKV6351 TJ Slovan Karlovy Vary 74:44 + 33:27
D65
2.68 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 34:27
2. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 39:10 + 4:43
3. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 40:39 + 6:12
4. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 46:58 + 12:31
5. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary 51:22 + 16:55
6. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 59:43 + 25:16
7. Dlouhá Lenka MAS5150 OOB Aš 60:19 + 25:52
8. Nyklová Helena 0050003 Rudné 83:03 + 48:36
D75
2.47 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 50:10
2. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 96:33 + 46:23
H10
1.87 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 16:48
2. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 18:03 + 1:15
3. Brabec Zdeněk MAS1001 OOB Aš 21:14 + 4:26
4. Ritter Jakub ONO1000 SKOB Ostrov 21:37 + 4:49
5. Beneš Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 22:17 + 5:29
6. Kapoun Jáchym LBE1002 TJ Lokomotiva Beroun 24:25 + 7:37
7. Nehasil František BOR1101 OK Jiskra Nový Bor 24:29 + 7:41
8. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 26:13 + 9:25
9. Křížek Vilém MAS1000 OOB Aš 28:09 + 11:21
10. Černý Antonín ONO1001 SKOB Ostrov 29:46 + 12:58
11. Lepší Jindřich NEK Nejdek Orienteering 37:10 + 20:22
12. Bicens Martin SLA SKOB Slaný 38:33 + 21:45
13. Lepší Tadeáš NEK Nejdek Orienteering 50:37 + 33:49
14. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 73:11 + 56:23
Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka DISK
H12
2.51 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 24:17
2. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 26:21 + 2:04
3. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 27:41 + 3:24
4. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 29:49 + 5:32
5. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia Plzeň 30:50 + 6:33
6. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 32:02 + 7:45
7. Herman Ondřej MLA0801 MLOK Mariánské Lázně 38:32 + 14:15
8. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 38:55 + 14:38
9. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 40:09 + 15:52
10. Prinz Mikuláš MLA0901 MLOK Mariánské Lázně 41:25 + 17:08
11. Krs Jakub VPM0801 KOS Slavia Plzeň 42:18 + 18:01
12. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 42:22 + 18:05
13. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 48:49 + 24:32
14. Pešík Matouš VLI0903 Slavia Liberec orienteering 50:53 + 26:36
15. Kříž Matěj KAM0900 OK Kamenice 53:33 + 29:16
16. Křížek Ivo MAS0801 OOB Aš 53:40 + 29:23
17. Mála Matyáš MAS0800 OOB Aš 61:15 + 36:58
18. Kapoun Matěj LBE0801 TJ Lokomotiva Beroun 69:02 + 44:45
19. Pjenčák Adam MAS0802 OOB Aš 70:20 + 46:03
20. Láska Vít VPM0804 KOS Slavia Plzeň 74:38 + 50:21
21. Dlouhý Erik 100001 Úvaly 91:26 + 67:09
22. Jirkovský Lukáš 0070009 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 94:31 + 70:14
Baroš Vojtěch LPM0802 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Čížek Oldřich NEK0802 Nejdek Orienteering DISK
MS Kraus Christián 30029 TJ Radon Vysoká pec 63:16 + 38:59
H14
4.19 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 32:13
2. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 37:11 + 4:58
3. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 39:12 + 6:59
4. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 39:21 + 7:08
5. Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov 42:21 + 10:08
6. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 44:17 + 12:04
7. Brabec Matěj MAS0701 OOB Aš 48:24 + 16:11
8. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 51:27 + 19:14
9. Plevný Albert DCH0711 Radioelektronika Cheb 52:16 + 20:03
10. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 57:34 + 25:21
11. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 60:35 + 28:22
12. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 61:37 + 29:24
13. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 63:35 + 31:22
14. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 66:04 + 33:51
15. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 73:34 + 41:21
16. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 84:22 + 52:09
17. Andrš Matěj 30038 TJ Radon Vysoká pec 86:13 + 54:00
18. Beneš Josef MLA0702 MLOK Mariánské Lázně 179:30 + 147:17
H16
5.68 km, 155 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 43:51
2. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 44:33 + 0:42
3. Titz Adam VSP0401 USK Praha 44:37 + 0:46
4. Grohmann Jan VPM0403 KOS Slavia Plzeň 50:55 + 7:04
5. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 55:04 + 11:13
6. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 58:03 + 14:12
7. Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:47 + 21:56
8. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 65:50 + 21:59
9. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 66:32 + 22:41
10. Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:11 + 30:20
11. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 90:16 + 46:25
12. Vobořil Ondřej KPY0403 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:27 + 51:36
13. Michálek Michal KPY0500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 106:59 + 63:08
14. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 109:32 + 65:41
15. Žebrák Adam KPY0505 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 119:19 + 75:28
16. Valenta Martin KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 129:08 + 85:17
17. Slejška Jorik KPY0506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 135:43 + 91:52
Kapoun Luděk LBE0501 TJ Lokomotiva Beroun DISK
Kropáč Filip KRL0503 Kometa Kralovice DISK
H18
7.39 km, 210 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 53:44
2. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 55:22 + 1:38
3. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 59:21 + 5:37
4. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 61:37 + 7:53
5. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 80:41 + 26:57
6. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 83:28 + 29:44
7. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 88:38 + 34:54
8. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 90:48 + 37:04
9. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 92:26 + 38:42
10. Jirkovský Filip 0070008 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 150:16 + 96:32
Dlabač Marek 0070013 Ski klub Karlovy Vary, z.s. DISK
H20
9.05 km, 250 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 105:55
H21
9.05 km, 250 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia Plzeň 61:38
2. Škoda Jakub DOK8800 OK Doksy 62:08 + 0:30
3. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 62:19 + 0:41
4. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 64:09 + 2:31
5. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 67:37 + 5:59
6. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 69:35 + 7:57
7. Bílý Jakub DOK0104 OK Doksy 72:35 + 10:57
8. Bauer Lukáš SKV7701 TJ Slovan Karlovy Vary 73:05 + 11:27
9. Kozák Petr KAM6501 OK Kamenice 74:30 + 12:52
10. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 76:13 + 14:35
11. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 78:46 + 17:08
12. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 79:15 + 17:37
13. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 82:40 + 21:02
14. Kříž Jan 30033 TJ Radon Vysoká pec 84:26 + 22:48
15. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 86:14 + 24:36
16. Spazierer Filip 90001 Nejdek 86:26 + 24:48
17. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 87:59 + 26:21
18. Šperl Milan 30032 TJ Radon Vysoká pec 88:48 + 27:10
19. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 90:25 + 28:47
20. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:41 + 30:03
21. Šrubař Michal ZBM8607 SK Žabovřesky Brno 92:27 + 30:49
22. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:03 + 33:25
23. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 96:07 + 34:29
24. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 97:16 + 35:38
25. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 98:38 + 37:00
26. Dvořáček Dan 026002 Pecoldovy 108:50 + 47:12
27. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 109:20 + 47:42
27. Monro Robert 50002 Rudné 109:20 + 47:42
29. Šulc Marek MAS9302 OOB Aš 110:10 + 48:32
30. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 110:37 + 48:59
31. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 123:04 + 61:26
32. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 132:52 + 71:14
33. Frank Jiří MAS9600 OOB Aš 138:08 + 76:30
Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně DISK
Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný DISK
H35
7.39 km, 210 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážka Ondřej VPM7702 KOS Slavia Plzeň 57:30
2. Rožek David RIC7403 OB Říčany 58:18 + 0:48
3. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 58:36 + 1:06
4. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 67:12 + 9:42
5. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 67:14 + 9:44
6. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 69:01 + 11:31
7. Kovář Jindřich MAS6800 OOB Aš 70:51 + 13:21
8. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 71:56 + 14:26
9. Böhm Martin 17A7600 ASKÖ Salzburg/Henndorf 72:54 + 15:24
10. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň 73:46 + 16:16
11. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 73:47 + 16:17
12. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 74:59 + 17:29
13. Rod Jan VSP7423 USK Praha 75:24 + 17:54
14. Procházka Josef KON7219 KOB Konice 75:27 + 17:57
15. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:08 + 18:38
16. Pilař Karel MAS5501 OOB Aš 76:45 + 19:15
17. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 77:11 + 19:41
18. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 81:03 + 23:33
19. Fišer Pavel SKV7200 TJ Slovan Karlovy Vary 81:28 + 23:58
20. Kautský Jiří SCP8201 OK Sparta Praha 83:57 + 26:27
21. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 85:27 + 27:57
22. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 86:41 + 29:11
23. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 86:50 + 29:20
24. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 86:55 + 29:25
25. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 87:23 + 29:53
26. Křížek Filip MAS7800 OOB Aš 88:31 + 31:01
27. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 90:00 + 32:30
28. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 90:59 + 33:29
29. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 93:12 + 35:42
30. Spilka Marek 110001 Český svaz neslyšících sportov 94:26 + 36:56
31. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 97:23 + 39:53
32. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 102:24 + 44:54
33. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 103:29 + 45:59
34. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 112:43 + 55:13
35. Pávek Jiří NEK7700 Nejdek Orienteering 113:19 + 55:49
36. Hrstka Pavel SLA7501 SKOB Slaný 117:11 + 59:41
37. Pjenčák Roman MAS7501 OOB Aš 118:44 + 61:14
38. Beran Jaroslav SLA7601 SKOB Slaný 125:32 + 68:02
39. Kubánek Adam 140001 I.PSKN Praha 132:55 + 75:25
H45
5.73 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 43:34
2. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 45:03 + 1:29
3. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 46:49 + 3:15
4. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 48:58 + 5:24
5. Čermák Radek PGP6405 SK Praga 49:11 + 5:37
6. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 49:13 + 5:39
7. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 50:02 + 6:28
7. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 50:02 + 6:28
9. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 52:33 + 8:59
10. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 52:34 + 9:00
11. Gajda Jan VSP6801 USK Praha 52:36 + 9:02
12. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 54:06 + 10:32
13. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 55:58 + 12:24
14. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia Plzeň 57:55 + 14:21
15. Komín David PGP7405 SK Praga 58:19 + 14:45
16. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 58:40 + 15:06
17. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 58:42 + 15:08
18. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 60:00 + 16:26
19. Krausz Milan FSP6700 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:20 + 16:46
20. Čepička Ladislav LPM6701 OK Lokomotiva Plzeň 61:23 + 17:49
21. Řehák Miroslav SKV7101 TJ Slovan Karlovy Vary 62:45 + 19:11
22. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 62:56 + 19:22
23. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 63:18 + 19:44
24. Kropáč Jiří KRL6702 Kometa Kralovice 63:44 + 20:10
25. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 64:46 + 21:12
26. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 65:47 + 22:13
27. Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha 65:49 + 22:15
28. Bílý Petr DOK6800 OK Doksy 65:53 + 22:19
29. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 66:06 + 22:32
30. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 66:53 + 23:19
31. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 67:06 + 23:32
32. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 67:18 + 23:44
33. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 67:28 + 23:54
34. Svoboda Radek VPM6903 KOS Slavia Plzeň 68:15 + 24:41
35. Kohoutek Oldřich BSO7100 KOB Baník Sokolov 68:35 + 25:01
36. Bodurka Jaroslav KRL7301 Kometa Kralovice 68:45 + 25:11
37. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 69:16 + 25:42
38. Matoušek Petr EKP7503 VŠTJ Ekonom Praha 69:22 + 25:48
39. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 69:26 + 25:52
40. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 70:02 + 26:28
41. Petruš Marek MLA7500 MLOK Mariánské Lázně 71:14 + 27:40
42. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 71:19 + 27:45
43. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 73:51 + 30:17
44. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:06 + 31:32
45. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 75:36 + 32:02
46. Píchal Jan VSP5202 USK Praha 75:58 + 32:24
47. Ždimera Zdeněk LME7000 SK Los Mělník 79:51 + 36:17
48. Döhler Thomas 220004 SV Pechbrunn 81:20 + 37:46
49. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 81:45 + 38:11
50. Müller Rico 2HD6400 Angy OL 82:41 + 39:07
51. Valenta Jan ROZ6600 OK Roztoky 90:03 + 46:29
52. Kapoun Luděk LBE7400 TJ Lokomotiva Beroun 104:18 + 60:44
53. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 120:27 + 76:53
Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha DISK
H55
4.22 km, 125 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 41:30
2. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 41:58 + 0:28
3. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:21 + 1:51
4. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 43:26 + 1:56
5. Václavek Jiří STE5701 SK SKI-OB Šternberk 45:49 + 4:19
6. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 46:28 + 4:58
7. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 46:37 + 5:07
8. Zdráhal Tomáš OOL5301 SK Haná orienteering 49:03 + 7:33
9. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 50:03 + 8:33
10. Kirsch Stefan 52D5901 TV Coburg-Neuses 50:52 + 9:22
11. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 51:32 + 10:02
12. Michalec Jan DCH5701 Radioelektronika Cheb 53:36 + 12:06
13. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 54:37 + 13:07
14. Zenker Norbert 71D5801 USV TU Dresden 55:46 + 14:16
15. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 56:43 + 15:13
16. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 58:45 + 17:15
17. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60:33 + 19:03
18. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 75:05 + 33:35
19. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 83:37 + 42:07
20. Čech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 85:01 + 43:31
21. Štěrba Jiří SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 86:05 + 44:35
22. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 91:27 + 49:57
H65
3.41 km, 105 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 34:17
2. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 42:49 + 8:32
3. Janda Josef JES4701 OK Rakovník 43:31 + 9:14
4. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 45:05 + 10:48
5. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 45:47 + 11:30
6. Hájek Jan MAS5401 OOB Aš 49:08 + 14:51
7. Novotný Jiří SLP4601 OOB Slavia Praha 49:27 + 15:10
8. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 49:28 + 15:11
9. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 49:43 + 15:26
10. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 55:07 + 20:50
11. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 55:21 + 21:04
12. Sklenář Antonín STE4801 SK SKI-OB Šternberk 57:12 + 22:55
13. Valeška Rudolf LCV4700 TJ Lokomotiva Chomutov 57:36 + 23:19
14. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 59:34 + 25:17
15. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 64:32 + 30:15
16. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 68:23 + 34:06
17. Vávra Petr 60003 StillAliveCZ 74:12 + 39:55
18. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 75:10 + 40:53
19. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 77:20 + 43:03
20. Janoušek Vladimír 210001 Vlašim 89:43 + 55:26
21. Schejbal Ladislav DCH5301 Radioelektronika Cheb 97:10 + 62:53
H75
2.68 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 37:56
2. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 39:52 + 1:56
3. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 42:52 + 4:56
4. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 51:49 + 13:53
5. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 52:17 + 14:21
6. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 53:43 + 15:47
7. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 54:36 + 16:40
HD10F
1.55 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 17:48
2. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 17:49 + 0:01
3. Šunka Hubert LOU1200 SK Moravan Louňovice 19:31 + 1:43
4. Matoušek Jan EKP1101 VŠTJ Ekonom Praha 25:43 + 7:55
5. Kropáček Antonín 30017 TJ Radon Vysoká pec 26:41 + 8:53
6. Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 26:48 + 9:00
7. Pastuszek Lukáš VSP1000 USK Praha 27:53 + 10:05
8. Pilát Lukáš 30016 TJ Radon Vysoká pec 28:44 + 10:56
9. Špička David 30015 TJ Radon Vysoká pec 30:55 + 13:07
10. Rutrle Michal 30013 TJ Radon Vysoká pec 32:39 + 14:51
11. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Litvínov 32:50 + 15:02
12. Dlouhá Viki 100002 Úvaly 32:51 + 15:03
13. Sýkorová Leontýna 0070015 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 33:05 + 15:17
14. Škultéty Kristýna NEK1251 Nejdek Orienteering 33:42 + 15:54
15. Pejša Antonín 0030024 TJ Radon Vysoká pec 34:45 + 16:57
16. Hynková Anna ONO1250 SKOB Ostrov 38:18 + 20:30
17. Vlašímská Anna SKV1251 TJ Slovan Karlovy Vary 39:42 + 21:54
18. Pávková Helena 0030021 TJ Radon Vysoká pec 40:16 + 22:28
19. Pávková Anna NEK1350 Nejdek Orienteering 40:58 + 23:10
20. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 44:15 + 26:27
21. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 45:32 + 27:44
22. Bartošová Magdalena LPM1251 OK Lokomotiva Plzeň 47:47 + 29:59
23. Hrstková Eliška SLA1053 SKOB Slaný 48:53 + 31:05
24. Gregor Pepa NEK1050 Nejdek Orienteering 56:10 + 38:22
25. Slezák Martin 30018 TJ Radon Vysoká pec 59:15 + 41:27
26. Šlapová Sára 30019 TJ Radon Vysoká pec 82:10 + 64:22
27. Gregorová Vendula NEK1250 Nejdek Orienteering 83:19 + 65:31
Fecko Richard NEK1100 Nejdek Orienteering DISK
Kratochvíl André 30014 TJ Radon Vysoká pec DISK
Šperlová Kateřina 30012 TJ Radon Vysoká pec DISK
Diviš Jaroslav 0030023 TJ Radon Vysoká pec DISK
Ondrová Stefi NEK Nejdek Orienteering DISK
T3
3.17 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 36:49
2. Houba Petr KRL7801 Kometa Kralovice 40:53 + 4:04
3. Kašpar František SLA9800 SKOB Slaný 41:19 + 4:30
4. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia Plzeň 41:21 + 4:32
5. Mohrmann Jonáš 0160018 LK Slovan Karlovy Vary 46:18 + 9:29
6. Šmejkal Štěpán 0160011 LK Slovan Karlovy Vary 46:22 + 9:33
7. Kuneš Petr 0160019 LK Slovan Karlovy Vary 48:39 + 11:50
8. Kollár Lubor 0160012 LK Slovan Karlovy Vary 48:44 + 11:55
9. Sobota Petr VPM7800 KOS Slavia Plzeň 49:41 + 12:52
10. Houbová Hana KRL8251 Kometa Kralovice 50:39 + 13:50
11. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 51:33 + 14:44
12. Balga Jiří DKP7302 Oddíl OB Kotlářka 52:08 + 15:19
13. Vávrová Rút 60001 StillAliveCZ 53:32 + 16:43
14. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 56:09 + 19:20
15. Frűhauf Ladislav SKV4201 TJ Slovan Karlovy Vary 57:06 + 20:17
16. Podivínská Ivana Kolemjdoucí 57:13 + 20:24
17. Pávková Jana NEK7850 Nejdek Orienteering 58:04 + 21:15
18. Nosková Ivana 20001 Najdrova 61:21 + 24:32
19. Maňasová Michaela 016 LK Slovan Karlovy Vary 62:35 + 25:46
20. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 63:27 + 26:38
21. Medunová Barbora ONO0599 SKOB Ostrov 63:29 + 26:40
22. Volfová Zuzana 0160015 LK Slovan Karlovy Vary 66:20 + 29:31
23. Váňová Eliška 0160013 LK Slovan Karlovy Vary 66:23 + 29:34
24. Novák Jan TJ Slovan Karlovy Vary 67:10 + 30:21
24. Mohrmannová Beata SKV TJ Slovan Karlovy Vary 67:10 + 30:21
26. Pokorný Tomáš KRL Kometa Kralovice 70:44 + 33:55
27. Balejová Veronika KAM7253 OK Kamenice 75:11 + 38:22
28. Dvořák Michal Kolemjdoucí 91:32 + 54:43
29. Ciprysová Magdalena 0160006 LK Slovan Karlovy Vary 93:27 + 56:38
30. Nduwimana Lisa 0160010 LK Slovan Karlovy Vary 93:35 + 56:46
31. Bártová Darina 0160008 LK Slovan Karlovy Vary 96:55 + 60:06
31. Blahoutová Klára 0160007 LK Slovan Karlovy Vary 96:55 + 60:06
33. Nedbalová Kamila 0160014 LK Slovan Karlovy Vary 97:01 + 60:12
34. Bártová Věra SKV TJ Slovan Karlovy Vary 115:45 + 78:56
35. Michálek Daniel KPY0802 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 177:28 + 140:39
36. Michálková Michaela KPY7352 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 179:43 + 142:54
T4
4.15 km, 135 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frűhauf Ladislav SKV8301 TJ Slovan Karlovy Vary 39:19
2. Pešík Michal JLI7701 OB Jizerky 40:22 + 1:03
3. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 46:33 + 7:14
4. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 48:30 + 9:11
5. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 53:21 + 14:02
6. Křiklava Jakub 0070005 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 57:57 + 18:38
7. Nduwimana Eva 0160020 LK Slovan Karlovy Vary 60:09 + 20:50
8. Jirkovský Libor 0070010 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 61:00 + 21:41
9. Bohuňková Veronika 0200001 20 Žádný 68:20 + 29:01
10. Křiklava Adam 0070003 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 75:41 + 36:22
11. Turčinová Kamila 0070011 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 76:56 + 37:37
12. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 80:22 + 41:03
13. Grohmann Jan VPM7300 KOS Slavia Plzeň 82:38 + 43:19
14. Váchová Ilona 70001 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 84:54 + 45:35
15. Maratová Klára 60004 StillAliveCZ 84:58 + 45:39
16. Měchura Václav Kolemjdoucí 87:17 + 47:58
17. Měchurová Marie Kolemjdoucí 91:03 + 51:44
18. Turková Martina SKV7852 TJ Slovan Karlovy Vary 91:49 + 52:30
19. Böhm Petra 17A8250 ASKÖ Salzburg/Henndorf 107:55 + 68:36
20. Křiklavová Petra 0070002 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 109:32 + 70:13
21. Tříska Jiří LPM7400 OK Lokomotiva Plzeň 110:57 + 71:38
22. Apolín Pavel 0070018 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 113:14 + 73:55
23. Koldinská Veronika 40001 vkoldi 120:27 + 81:08
24. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 129:22 + 90:03
25. Křiklavová Magdalena 0070004 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 139:09 + 99:50
Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov DISK
TF/HDR
1.55 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zámečník Lukáš KAM1100 OK Kamenice 15:06
2. Pešíková Ela VLI1253 Slavia Liberec orienteering 15:49 + 0:43
3. Václavíková Amálie SLA SKOB Slaný 16:15 + 1:09
4. Šperlová Marie 30001 TJ Radon Vysoká pec 18:31 + 3:25
5. Křížová Ella 30002 TJ Radon Vysoká pec 19:27 + 4:21
6. Šlapová Sofie 0030005 TJ Radon Vysoká pec 20:15 + 5:09
7. Nehasilová Anna BOR1450 OK Jiskra Nový Bor 22:47 + 7:41
8. Bauerová Lucinka 016 LK Slovan Karlovy Vary 22:49 + 7:43
9. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 23:14 + 8:08
10. Hanušová Lenka STB1350 TJ Stadion Nový Bor 25:35 + 10:29
11. Hanušová Eva STB1550 TJ Stadion Nový Bor 26:11 + 11:05
12. Kroupa Daniel 0160005 LK Slovan Karlovy Vary 26:37 + 11:31
13. Kratochvíl Samuel 30004 TJ Radon Vysoká pec 26:38 + 11:32
14. Nedbal Daniel 0160004 LK Slovan Karlovy Vary 26:41 + 11:35
15. Lepišová Karolína OK Roztoky 27:58 + 12:52
16. Monroe Helena 30003 TJ Radon Vysoká pec 28:11 + 13:05
17. Komínek Miroslav 0030006 TJ Radon Vysoká pec 28:48 + 13:42
18. Suchá Edita LPM1650 OK Lokomotiva Plzeň 29:34 + 14:28
19. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 30:32 + 15:26
20. Pavlík Přemek LIT1414 KOB Litvínov 32:03 + 16:57
21. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 36:04 + 20:58
22. Nduwimana Ania 0160001 LK Slovan Karlovy Vary 36:41 + 21:35
23. Dvořáková Nikol 0160002 LK Slovan Karlovy Vary 36:42 + 21:36
24. Havlíčková Michaela 0160003 LK Slovan Karlovy Vary 36:45 + 21:39
25. Hašková Veronika VPM1750 KOS Slavia Plzeň 38:30 + 23:24
26. Bouchal Vít VPM1616 KOS Slavia Plzeň 47:06 + 32:00
27. Šťastný Alexandr 0080001 Sašíci 48:28 + 33:22
28. Melicharová Ema 0030007 TJ Radon Vysoká pec 48:30 + 33:24
29. Sýkora Hubert 0070014 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 54:26 + 39:20
30. Mašková Isabela ONO1850 SKOB Ostrov 63:19 + 48:13
31. Rambousková Daniela KOB Baník Sokolov 64:01 + 48:55
32. Rambousek Marek BSO1400 KOB Baník Sokolov 64:08 + 49:02
33. Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov 64:18 + 49:12
34. Vítková Elen 90002 Nejdek 68:47 + 53:41
35. Schuchmaier Radim ROZ OK Roztoky 71:14 + 56:08
Beneš Lukáš ONO1500 SKOB Ostrov DISK