Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rodová Anežka | VSP1152 | USK Praha | 18:46 | ||
2. | Hynková Marie | ONO1050 | SKOB Ostrov | 19:00 | + 0:14 | |
3. | Šunková Sára | LOU1051 | SK Moravan Louňovice | 20:28 | + 1:42 | |
4. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | USK Praha | 22:24 | + 3:38 | |
5. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 23:07 | + 4:21 | |
6. | Jirásková Mia | VSP1150 | USK Praha | 27:49 | + 9:03 | |
7. | Jirásková Viola | VSP1151 | USK Praha | 28:12 | + 9:26 | |
8. | Andělová Viktorie | VPM1155 | KOS Slavia Plzeň | 29:26 | + 10:40 | |
9. | Vodrážková Barbora | VPM1050 | KOS Slavia Plzeň | 29:50 | + 11:04 | |
10. | Houbová Eliška | KRL1152 | Kometa Kralovice | 30:52 | + 12:06 | |
11. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | USK Praha | 31:01 | + 12:15 | |
12. | Turková Klára | SKV1151 | TJ Slovan Karlovy Vary | 31:02 | + 12:16 | |
13. | Cikhardtová Adéla | NEK1150 | Nejdek Orienteering | 31:40 | + 12:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | USK Praha | 22:42 | ||
2. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 22:45 | + 0:03 | |
3. | Lošťáková Ela | PGP0957 | SK Praga | 22:58 | + 0:16 | |
4. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 26:55 | + 4:13 | |
5. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 30:02 | + 7:20 | |
6. | Mišeková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 30:45 | + 8:03 | |
7. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | 32:06 | + 9:24 | |
8. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 33:26 | + 10:44 | |
9. | Chumová Adéla | SLP0950 | OOB Slavia Praha | 34:30 | + 11:48 | |
10. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | USK Praha | 34:45 | + 12:03 | |
11. | Blahutová Lucie | MFP0950 | Matfyz Praha | 34:57 | + 12:15 | |
12. | Jirásková Laura | VSP0952 | USK Praha | 35:01 | + 12:19 | |
13. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | KOS Slavia Plzeň | 36:23 | + 13:41 | |
14. | Vlašímská Karolína | SKV0851 | TJ Slovan Karlovy Vary | 39:48 | + 17:06 | |
15. | Ritterová Lída | ONO0851 | SKOB Ostrov | 40:56 | + 18:14 | |
16. | Balejová Sofie | KAM0951 | OK Kamenice | 41:16 | + 18:34 | |
17. | Šafránková Eliška | LPM0953 | OK Lokomotiva Plzeň | 42:04 | + 19:22 | |
18. | Ječmenová Veronika | ONO0950 | SKOB Ostrov | 45:20 | + 22:38 | |
19. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 49:53 | + 27:11 | |
20. | Schuhmeierová Alena | ROZ0952 | OK Roztoky | 59:14 | + 36:32 | |
21. | Fuchsová Eliška | 10001 | BAOS - Baník Osek | 64:31 | + 41:49 | |
22. | Hermannová Natálie | MLA0851 | MLOK Mariánské Lázně | 68:14 | + 45:32 | |
23. | Pejšová Bára | 0030028 | TJ Radon Vysoká pec | 91:24 | + 68:42 | |
Ehlerová Anna | VSP0854 | USK Praha | DISK | |||
Šebestová Bára | 30027 | TJ Radon Vysoká pec | DISK | |||
MS | Apolínová Nela | 0070017 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 60:31 | + 37:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kožíšková Kateřina | LPM0652 | OK Lokomotiva Plzeň | 34:50 | ||
2. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 37:28 | + 2:38 | |
3. | Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | 37:40 | + 2:50 | |
4. | Škáchová Zuzana | DKP0656 | Oddíl OB Kotlářka | 38:18 | + 3:28 | |
5. | Gajdová Michaela | VSP0752 | USK Praha | 41:28 | + 6:38 | |
6. | Pekárková Barbora | ONO0655 | SKOB Ostrov | 45:27 | + 10:37 | |
7. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 45:52 | + 11:02 | |
8. | Řeháková Mirka | SKV0652 | TJ Slovan Karlovy Vary | 46:45 | + 11:55 | |
9. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 47:23 | + 12:33 | |
10. | Fišarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 48:51 | + 14:01 | |
11. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 50:31 | + 15:41 | |
12. | Polívková Beáta | RIC0652 | OB Říčany | 51:36 | + 16:46 | |
13. | Kohoutková Klára | BSO0650 | KOB Baník Sokolov | 54:48 | + 19:58 | |
14. | Pokorná Anežka | KRL0757 | Kometa Kralovice | 57:50 | + 23:00 | |
15. | Holíková Petra | ONO0653 | SKOB Ostrov | 57:55 | + 23:05 | |
16. | Kropáčová Zuzana | KRL0754 | Kometa Kralovice | 59:25 | + 24:35 | |
17. | Halámková Jana | ONO0657 | SKOB Ostrov | 60:55 | + 26:05 | |
18. | Vejražková Anna | KPY0750 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 66:22 | + 31:32 | |
19. | Hudosová Kristýna | RIC0750 | OB Říčany | 68:31 | + 33:41 | |
20. | Vlašímská Bára | SKV0651 | TJ Slovan Karlovy Vary | 69:45 | + 34:55 | |
21. | Döhler Luise | 220001 | SV Pechbrunn | 74:39 | + 39:49 | |
22. | Pastuszková Laura | VSP0654 | USK Praha | 104:30 | + 69:40 | |
23. | Pospíšilová Eliška | KPY0651 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 111:14 | + 76:24 | |
24. | Stiborová Jolana | 007 | Kolemjdoucí | 114:19 | + 79:29 | |
Stiborová Apolena | 007 | Kolemjdoucí | DISK | |||
Dvořáková Kateřina | LPM0750 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | |||
Hrabánková Kateřina Anna | NEK0750 | Nejdek Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škáchová Viktorie | DKP0655 | Oddíl OB Kotlářka | 36:24 | ||
2. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 41:12 | + 4:48 | |
3. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 41:46 | + 5:22 | |
4. | Aschermannová Klára | VSP0454 | USK Praha | 42:08 | + 5:44 | |
5. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | USK Praha | 43:07 | + 6:43 | |
6. | Čapková Lucie | KAM0459 | OK Kamenice | 43:25 | + 7:01 | |
7. | Lošťáková Sára | PGP0660 | SK Praga | 45:22 | + 8:58 | |
8. | Šauli Kateřina | VPM0456 | KOS Slavia Plzeň | 46:14 | + 9:50 | |
9. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 47:36 | + 11:12 | |
10. | Nováková Nina | KAM0554 | OK Kamenice | 49:58 | + 13:34 | |
11. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 50:07 | + 13:43 | |
12. | Balejová Julie | KAM0551 | OK Kamenice | 50:23 | + 13:59 | |
13. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 52:21 | + 15:57 | |
14. | Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | 54:07 | + 17:43 | |
15. | Pecková Tereza | VLI0551 | Slavia Liberec orienteering | 55:12 | + 18:48 | |
16. | Šimšová Pavla | PGP0557 | SK Praga | 58:18 | + 21:54 | |
17. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 58:35 | + 22:11 | |
18. | Blahutová Martina | MFP0550 | Matfyz Praha | 60:55 | + 24:31 | |
19. | Zmarzláková Olga | KRL0552 | Kometa Kralovice | 66:43 | + 30:19 | |
20. | Měchurová Zuzana | MLA0552 | MLOK Mariánské Lázně | 68:31 | + 32:07 | |
21. | Dítková Markéta | SKV0451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 85:40 | + 49:16 | |
22. | Štěpánková Julie | KAM0458 | OK Kamenice | 89:21 | + 52:57 | |
23. | Křížková Marie | MAS0450 | OOB Aš | 95:48 | + 59:24 | |
24. | Kovandová Kamila | KPY0550 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 98:06 | + 61:42 | |
25. | Svobodová Alžběta | KPY0551 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 131:24 | + 95:00 | |
Döhler Karla | 220002 | SV Pechbrunn | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raková Petra | SHK0251 | OK Slavia Hradec Králové | 49:09 | ||
2. | Thýnová Martina | SHK0350 | OK Slavia Hradec Králové | 50:16 | + 1:07 | |
3. | Řeháková Gabriela | VPM0353 | KOS Slavia Plzeň | 52:49 | + 3:40 | |
4. | Kodytková Denisa | SHK0252 | OK Slavia Hradec Králové | 53:57 | + 4:48 | |
5. | Fišarová Eliška | KRL0351 | Kometa Kralovice | 54:17 | + 5:08 | |
6. | Janečková Josefína | EKP0351 | VŠTJ Ekonom Praha | 58:38 | + 9:29 | |
7. | Končická Kateřina | RIC0352 | OB Říčany | 60:30 | + 11:21 | |
8. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | Nejdek Orienteering | 77:37 | + 28:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | Nejdek Orienteering | 94:18 | ||
Blahová Pavla | DKP0155 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Thýnová Nikola | SHK0051 | OK Slavia Hradec Králové | 57:06 | ||
2. | Rollier Monika | PHK8051 | OK 99 Hradec Králové | 57:58 | + 0:52 | |
3. | Kubínová Romana | SKV9452 | TJ Slovan Karlovy Vary | 64:19 | + 7:13 | |
4. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | OK Slavia Hradec Králové | 66:09 | + 9:03 | |
5. | Kavánková Iva | TZL9753 | SKOB Zlín | 68:20 | + 11:14 | |
6. | Straube Hanka | 31D7350 | SV Lengefeld | 68:57 | + 11:51 | |
7. | Šimšová Jana | MFP7651 | Matfyz Praha | 71:26 | + 14:20 | |
8. | Kábrtová Oldřiška | BOR8752 | OK Jiskra Nový Bor | 73:33 | + 16:27 | |
9. | Studničná Lenka | FSP8650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 80:00 | + 22:54 | |
10. | Pecoldová Pavlína | 026001 | Pecoldovy | 83:44 | + 26:38 | |
11. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 83:45 | + 26:39 | |
12. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 93:21 | + 36:15 | |
13. | Monro Jana | 50001 | Rudné | 93:35 | + 36:29 | |
14. | Rickmeyer Tina | 2HD8650 | Angy OL | 95:59 | + 38:53 | |
15. | Eretová Kateřina | SKV8651 | TJ Slovan Karlovy Vary | 100:03 | + 42:57 | |
16. | Šperlová Zuzana | 30031 | TJ Radon Vysoká pec | 100:40 | + 43:34 | |
17. | Černá Eliška | SCP9050 | OK Sparta Praha | 101:20 | + 44:14 | |
18. | Vávrová Sára | 60002 | StillAliveCZ | 105:36 | + 48:30 | |
19. | Straková Veronika | SLA0051 | SKOB Slaný | 119:49 | + 62:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | SK Praga | 49:10 | ||
2. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 53:20 | + 4:10 | |
3. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | SK Praga | 54:55 | + 5:45 | |
4. | Havlínová Zuzana | SCP8150 | OK Sparta Praha | 56:12 | + 7:02 | |
5. | Hanušová Petra | STB8297 | TJ Stadion Nový Bor | 56:22 | + 7:12 | |
6. | Vodrážková Kateřina | VPM7995 | KOS Slavia Plzeň | 56:25 | + 7:15 | |
7. | Sobotová Jana | VPM7250 | KOS Slavia Plzeň | 56:32 | + 7:22 | |
8. | Dítková Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 58:44 | + 9:34 | |
9. | Gregorová Kateřina | BSO8151 | KOB Baník Sokolov | 60:01 | + 10:51 | |
10. | Chumová Jana | SLP7451 | OOB Slavia Praha | 60:21 | + 11:11 | |
11. | Křížová Lenka | KRL7951 | Kometa Kralovice | 60:39 | + 11:29 | |
12. | Pavlíková Jitka | LIT8352 | KOB Litvínov | 62:34 | + 13:24 | |
13. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 66:48 | + 17:38 | |
14. | Blahutová Hanka | MFP7953 | Matfyz Praha | 68:19 | + 19:09 | |
15. | Kučerková Romana | STB8196 | TJ Stadion Nový Bor | 69:29 | + 20:19 | |
16. | Asterová Jana | SLA7451 | SKOB Slaný | 70:23 | + 21:13 | |
17. | Bohuslavová Jana | LPM7852 | OK Lokomotiva Plzeň | 71:01 | + 21:51 | |
18. | Placková Veronika | MLA8250 | MLOK Mariánské Lázně | 74:40 | + 25:30 | |
19. | Mesiarkinová Kamila | ZBM8282 | SK Žabovřesky Brno | 75:14 | + 26:04 | |
20. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 78:08 | + 28:58 | |
21. | Šitrová Lucie | LPM7857 | OK Lokomotiva Plzeň | 78:15 | + 29:05 | |
22. | Vlašímská Tereza | SKV7551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 81:47 | + 32:37 | |
23. | Matoušková Kateřina | EKP7750 | VŠTJ Ekonom Praha | 84:19 | + 35:09 | |
24. | Kožíšková Hana | MLA8350 | MLOK Mariánské Lázně | 90:50 | + 41:40 | |
25. | Blažková Kristina | DKP8251 | Oddíl OB Kotlářka | 91:28 | + 42:18 | |
26. | Křížová Darina | 30034 | TJ Radon Vysoká pec | 92:00 | + 42:50 | |
27. | Bartošová Milena | LPM7755 | OK Lokomotiva Plzeň | 103:29 | + 54:19 | |
28. | Hrstková Marie | SLA8150 | SKOB Slaný | 109:28 | + 60:18 | |
29. | Prinzová Nikola | MLA8150 | MLOK Mariánské Lázně | 125:37 | + 76:27 | |
30. | Pivcová Žaneta | MLA8050 | MLOK Mariánské Lázně | 139:38 | + 90:28 | |
Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | DISK | |||
Jirásková Markéta | VSP7653 | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | SKOB Zlín | 42:38 | ||
2. | Tichovská Hana | PGP6652 | SK Praga | 42:51 | + 0:13 | |
3. | Kučerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 46:26 | + 3:48 | |
4. | Škáchová Petra | DKP7054 | Oddíl OB Kotlářka | 49:09 | + 6:31 | |
5. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 50:50 | + 8:12 | |
6. | Melicharová Zdeňka | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 51:19 | + 8:41 | |
7. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 52:14 | + 9:36 | |
8. | Rožková Petra | RIC7575 | OB Říčany | 53:24 | + 10:46 | |
9. | Linková Iva | TUR6850 | OOB TJ Turnov | 53:36 | + 10:58 | |
10. | Pecková Ivana | EKP6252 | VŠTJ Ekonom Praha | 53:55 | + 11:17 | |
11. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 54:34 | + 11:56 | |
12. | Kolovská Ilona | LPM6352 | OK Lokomotiva Plzeň | 57:16 | + 14:38 | |
13. | Klinkerová Jitka | ROZ6450 | OK Roztoky | 59:22 | + 16:44 | |
14. | Nyklová Helena | MFP7550 | Matfyz Praha | 60:53 | + 18:15 | |
15. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 61:22 | + 18:44 | |
16. | Jandová Lenka | JES7251 | OK Rakovník | 62:42 | + 20:04 | |
17. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | SK Praga | 62:53 | + 20:15 | |
18. | Döhler Ute | 220003 | SV Pechbrunn | 66:12 | + 23:34 | |
19. | Hudosová Gabriela | RIC7299 | OB Říčany | 68:11 | + 25:33 | |
20. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 68:13 | + 25:35 | |
21. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 69:54 | + 27:16 | |
22. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 71:14 | + 28:36 | |
23. | Kamarytová Martina | MLA6651 | MLOK Mariánské Lázně | 72:19 | + 29:41 | |
24. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 73:03 | + 30:25 | |
25. | Ždimerová Monika | LME6950 | SK Los Mělník | 73:07 | + 30:29 | |
26. | Čepičková Jana | LPM7353 | OK Lokomotiva Plzeň | 74:59 | + 32:21 | |
27. | Kándlová Adéla | DCE7550 | KOB Dobřichovice | 75:22 | + 32:44 | |
28. | Bártová Pavla | ZVO7152 | OB SK Zvole | 76:24 | + 33:46 | |
29. | Halířová Eva | BOR6654 | OK Jiskra Nový Bor | 80:13 | + 37:35 | |
30. | Hejduková Jana | BSO7250 | KOB Baník Sokolov | 80:47 | + 38:09 | |
31. | Čermáková Monika | 190001 | 19 StillAliveCZ | 82:39 | + 40:01 | |
32. | Kašparová Irena | SLA6852 | SKOB Slaný | 82:43 | + 40:05 | |
33. | Tenglerová Helena | MLA6551 | MLOK Mariánské Lázně | 82:56 | + 40:18 | |
34. | Hanáková Marta | KRL7151 | Kometa Kralovice | 83:49 | + 41:11 | |
35. | Jelínková Radka | MLA6951 | MLOK Mariánské Lázně | 88:30 | + 45:52 | |
36. | Millionová Hedvika | MAS7351 | OOB Aš | 91:04 | + 48:26 | |
37. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | 95:13 | + 52:35 | |
38. | Straková Jana | SLA7251 | SKOB Slaný | 102:55 | + 60:17 | |
39. | Raymond-Bertrandová Jana | SLA7353 | SKOB Slaný | 112:30 | + 69:52 | |
40. | Beranová Jana | SLA7551 | SKOB Slaný | 116:10 | + 73:32 | |
Blahová Markéta | EKP6951 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | 41:17 | ||
2. | Horová Magda | VSP5450 | USK Praha | 41:28 | + 0:11 | |
3. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 47:11 | + 5:54 | |
4. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 50:21 | + 9:04 | |
5. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 51:11 | + 9:54 | |
6. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 62:51 | + 21:34 | |
7. | Sklenářová Jana | MLA6258 | MLOK Mariánské Lázně | 68:10 | + 26:53 | |
8. | Šplinarová Jana | SKV6451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 70:28 | + 29:11 | |
9. | Krejčová Vlasta | SKV6351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 74:44 | + 33:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 34:27 | ||
2. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 39:10 | + 4:43 | |
3. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 40:39 | + 6:12 | |
4. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 46:58 | + 12:31 | |
5. | Kubátová Lenka | SKV5551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 51:22 | + 16:55 | |
6. | Kubátová Milada | PGP4750 | SK Praga | 59:43 | + 25:16 | |
7. | Dlouhá Lenka | MAS5150 | OOB Aš | 60:19 | + 25:52 | |
8. | Nyklová Helena | 0050003 | Rudné | 83:03 | + 48:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšilová Jana | LDC4451 | KOB Děčín | 50:10 | ||
2. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 96:33 | + 46:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 16:48 | ||
2. | Houba Vojtěch | KRL1002 | Kometa Kralovice | 18:03 | + 1:15 | |
3. | Brabec Zdeněk | MAS1001 | OOB Aš | 21:14 | + 4:26 | |
4. | Ritter Jakub | ONO1000 | SKOB Ostrov | 21:37 | + 4:49 | |
5. | Beneš Jan | MLA1000 | MLOK Mariánské Lázně | 22:17 | + 5:29 | |
6. | Kapoun Jáchym | LBE1002 | TJ Lokomotiva Beroun | 24:25 | + 7:37 | |
7. | Nehasil František | BOR1101 | OK Jiskra Nový Bor | 24:29 | + 7:41 | |
8. | Matějů Eda | VLI1200 | Slavia Liberec orienteering | 26:13 | + 9:25 | |
9. | Křížek Vilém | MAS1000 | OOB Aš | 28:09 | + 11:21 | |
10. | Černý Antonín | ONO1001 | SKOB Ostrov | 29:46 | + 12:58 | |
11. | Lepší Jindřich | NEK | Nejdek Orienteering | 37:10 | + 20:22 | |
12. | Bicens Martin | SLA | SKOB Slaný | 38:33 | + 21:45 | |
13. | Lepší Tadeáš | NEK | Nejdek Orienteering | 50:37 | + 33:49 | |
14. | Placek Nikolas | MLA1200 | MLOK Mariánské Lázně | 73:11 | + 56:23 | |
Balga Filip | DKP1104 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gajda Petr | VSP0903 | USK Praha | 24:17 | ||
2. | Anděl Robin | VPM0901 | KOS Slavia Plzeň | 26:21 | + 2:04 | |
3. | Světnický Antonín | STE0800 | SK SKI-OB Šternberk | 27:41 | + 3:24 | |
4. | Turek Jakub | SKV0801 | TJ Slovan Karlovy Vary | 29:49 | + 5:32 | |
5. | Vodrážka Štěpán | VPM0802 | KOS Slavia Plzeň | 30:50 | + 6:33 | |
6. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 32:02 | + 7:45 | |
7. | Herman Ondřej | MLA0801 | MLOK Mariánské Lázně | 38:32 | + 14:15 | |
8. | Tříska Lukáš | LPM0800 | OK Lokomotiva Plzeň | 38:55 | + 14:38 | |
9. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 40:09 | + 15:52 | |
10. | Prinz Mikuláš | MLA0901 | MLOK Mariánské Lázně | 41:25 | + 17:08 | |
11. | Krs Jakub | VPM0801 | KOS Slavia Plzeň | 42:18 | + 18:01 | |
12. | Zavadil Matěj | VSP0904 | USK Praha | 42:22 | + 18:05 | |
13. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 48:49 | + 24:32 | |
14. | Pešík Matouš | VLI0903 | Slavia Liberec orienteering | 50:53 | + 26:36 | |
15. | Kříž Matěj | KAM0900 | OK Kamenice | 53:33 | + 29:16 | |
16. | Křížek Ivo | MAS0801 | OOB Aš | 53:40 | + 29:23 | |
17. | Mála Matyáš | MAS0800 | OOB Aš | 61:15 | + 36:58 | |
18. | Kapoun Matěj | LBE0801 | TJ Lokomotiva Beroun | 69:02 | + 44:45 | |
19. | Pjenčák Adam | MAS0802 | OOB Aš | 70:20 | + 46:03 | |
20. | Láska Vít | VPM0804 | KOS Slavia Plzeň | 74:38 | + 50:21 | |
21. | Dlouhý Erik | 100001 | Úvaly | 91:26 | + 67:09 | |
22. | Jirkovský Lukáš | 0070009 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 94:31 | + 70:14 | |
Baroš Vojtěch | LPM0802 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | |||
Čížek Oldřich | NEK0802 | Nejdek Orienteering | DISK | |||
MS | Kraus Christián | 30029 | TJ Radon Vysoká pec | 63:16 | + 38:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Antonín | VPM0601 | KOS Slavia Plzeň | 32:13 | ||
2. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 37:11 | + 4:58 | |
3. | Bárta Viktor | ZVO0601 | OB SK Zvole | 39:12 | + 6:59 | |
4. | Stehlík Jakub | LPM0700 | OK Lokomotiva Plzeň | 39:21 | + 7:08 | |
5. | Meduna Filip | ONO0603 | SKOB Ostrov | 42:21 | + 10:08 | |
6. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 44:17 | + 12:04 | |
7. | Brabec Matěj | MAS0701 | OOB Aš | 48:24 | + 16:11 | |
8. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | SKOB Ostrov | 51:27 | + 19:14 | |
9. | Plevný Albert | DCH0711 | Radioelektronika Cheb | 52:16 | + 20:03 | |
10. | Kule Oliver | ONO0701 | SKOB Ostrov | 57:34 | + 25:21 | |
11. | Beran František | SLA0700 | SKOB Slaný | 60:35 | + 28:22 | |
12. | Pávek Štěpán | NEK0700 | Nejdek Orienteering | 61:37 | + 29:24 | |
13. | Václavík Martin | SLA0601 | SKOB Slaný | 63:35 | + 31:22 | |
14. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | 66:04 | + 33:51 | |
15. | Havlíček Viktor | BSO0602 | KOB Baník Sokolov | 73:34 | + 41:21 | |
16. | Petruš Ondřej | MLA0701 | MLOK Mariánské Lázně | 84:22 | + 52:09 | |
17. | Andrš Matěj | 30038 | TJ Radon Vysoká pec | 86:13 | + 54:00 | |
18. | Beneš Josef | MLA0702 | MLOK Mariánské Lázně | 179:30 | + 147:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nemšovský Filip | VSP0500 | USK Praha | 43:51 | ||
2. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 44:33 | + 0:42 | |
3. | Titz Adam | VSP0401 | USK Praha | 44:37 | + 0:46 | |
4. | Grohmann Jan | VPM0403 | KOS Slavia Plzeň | 50:55 | + 7:04 | |
5. | Kodytek Adam | SHK0402 | OK Slavia Hradec Králové | 55:04 | + 11:13 | |
6. | Pivec Jan | MLA0503 | MLOK Mariánské Lázně | 58:03 | + 14:12 | |
7. | Holešta Jakub | KPY0502 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 65:47 | + 21:56 | |
8. | Rak Tomáš | SHK0400 | OK Slavia Hradec Králové | 65:50 | + 21:59 | |
9. | Sobota Ondřej | VPM0502 | KOS Slavia Plzeň | 66:32 | + 22:41 | |
10. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 74:11 | + 30:20 | |
11. | Vejražka David | KPY0401 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 90:16 | + 46:25 | |
12. | Vobořil Ondřej | KPY0403 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 95:27 | + 51:36 | |
13. | Michálek Michal | KPY0500 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 106:59 | + 63:08 | |
14. | Kándl Matěj | DCE0500 | KOB Dobřichovice | 109:32 | + 65:41 | |
15. | Žebrák Adam | KPY0505 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 119:19 | + 75:28 | |
16. | Valenta Martin | KPY0507 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 129:08 | + 85:17 | |
17. | Slejška Jorik | KPY0506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 135:43 | + 91:52 | |
Kapoun Luděk | LBE0501 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK | |||
Kropáč Filip | KRL0503 | Kometa Kralovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gajda Martin | KAM0405 | OK Kamenice | 53:44 | ||
2. | Světnický František | STE0204 | SK SKI-OB Šternberk | 55:22 | + 1:38 | |
3. | Tichý Lubomír | SHK0303 | OK Slavia Hradec Králové | 59:21 | + 5:37 | |
4. | Kolář Šimon | SHK0405 | OK Slavia Hradec Králové | 61:37 | + 7:53 | |
5. | Havlíček Albert | BSO0304 | KOB Baník Sokolov | 80:41 | + 26:57 | |
6. | Kováč František | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | 83:28 | + 29:44 | |
7. | Milota Břetislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | 88:38 | + 34:54 | |
8. | Weissar Samuel | LPM0300 | OK Lokomotiva Plzeň | 90:48 | + 37:04 | |
9. | Hejduk Zdeněk | BSO0201 | KOB Baník Sokolov | 92:26 | + 38:42 | |
10. | Jirkovský Filip | 0070008 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 150:16 | + 96:32 | |
Dlabač Marek | 0070013 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Newiak Nick | NEK0101 | Nejdek Orienteering | 105:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bouchal Jiří | VPM8449 | KOS Slavia Plzeň | 61:38 | ||
2. | Škoda Jakub | DOK8800 | OK Doksy | 62:08 | + 0:30 | |
3. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 62:19 | + 0:41 | |
4. | Zbranek Roman | TZL8808 | SKOB Zlín | 64:09 | + 2:31 | |
5. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia Plzeň | 67:37 | + 5:59 | |
6. | Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 69:35 | + 7:57 | |
7. | Bílý Jakub | DOK0104 | OK Doksy | 72:35 | + 10:57 | |
8. | Bauer Lukáš | SKV7701 | TJ Slovan Karlovy Vary | 73:05 | + 11:27 | |
9. | Kozák Petr | KAM6501 | OK Kamenice | 74:30 | + 12:52 | |
10. | Pova Ondřej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 76:13 | + 14:35 | |
11. | Kalous Vladislav | EKP7702 | VŠTJ Ekonom Praha | 78:46 | + 17:08 | |
12. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 79:15 | + 17:37 | |
13. | Suchý Petr | LPM7820 | OK Lokomotiva Plzeň | 82:40 | + 21:02 | |
14. | Kříž Jan | 30033 | TJ Radon Vysoká pec | 84:26 | + 22:48 | |
15. | Porkert Jan | SHK0100 | OK Slavia Hradec Králové | 86:14 | + 24:36 | |
16. | Spazierer Filip | 90001 | Nejdek | 86:26 | + 24:48 | |
17. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | OK Slavia Hradec Králové | 87:59 | + 26:21 | |
18. | Šperl Milan | 30032 | TJ Radon Vysoká pec | 88:48 | + 27:10 | |
19. | Šunka Jan | LOU7600 | SK Moravan Louňovice | 90:25 | + 28:47 | |
20. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 91:41 | + 30:03 | |
21. | Šrubař Michal | ZBM8607 | SK Žabovřesky Brno | 92:27 | + 30:49 | |
22. | Kohl Ondřej | KPY8600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 95:03 | + 33:25 | |
23. | Bartoš Vojtěch | MLA9802 | MLOK Mariánské Lázně | 96:07 | + 34:29 | |
24. | Janeček Jura | EKP6701 | VŠTJ Ekonom Praha | 97:16 | + 35:38 | |
25. | Václavek Tomáš | STE5809 | SK SKI-OB Šternberk | 98:38 | + 37:00 | |
26. | Dvořáček Dan | 026002 | Pecoldovy | 108:50 | + 47:12 | |
27. | Lužnický Jiří | LIT8501 | KOB Litvínov | 109:20 | + 47:42 | |
27. | Monro Robert | 50002 | Rudné | 109:20 | + 47:42 | |
29. | Šulc Marek | MAS9302 | OOB Aš | 110:10 | + 48:32 | |
30. | Kamaryt Michal | MLA9205 | MLOK Mariánské Lázně | 110:37 | + 48:59 | |
31. | Ždimera Jan | PGP9903 | SK Praga | 123:04 | + 61:26 | |
32. | Hejduk Jan | BSO0001 | KOB Baník Sokolov | 132:52 | + 71:14 | |
33. | Frank Jiří | MAS9600 | OOB Aš | 138:08 | + 76:30 | |
Macura Jan | MLA9306 | MLOK Mariánské Lázně | DISK | |||
Straka Tomáš | SLA9702 | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vodrážka Ondřej | VPM7702 | KOS Slavia Plzeň | 57:30 | ||
2. | Rožek David | RIC7403 | OB Říčany | 58:18 | + 0:48 | |
3. | Stehlík Petr | LPM7903 | OK Lokomotiva Plzeň | 58:36 | + 1:06 | |
4. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 67:12 | + 9:42 | |
5. | Dubec Pavel | SCP8003 | OK Sparta Praha | 67:14 | + 9:44 | |
6. | Leibiger Jens | 18D5900 | Post SV Dresden | 69:01 | + 11:31 | |
7. | Kovář Jindřich | MAS6800 | OOB Aš | 70:51 | + 13:21 | |
8. | Richter Friedmar | 71D8100 | USV TU Dresden | 71:56 | + 14:26 | |
9. | Böhm Martin | 17A7600 | ASKÖ Salzburg/Henndorf | 72:54 | + 15:24 | |
10. | Anděl Robert | VPM8001 | KOS Slavia Plzeň | 73:46 | + 16:16 | |
11. | Macek Jiří | LIT8401 | KOB Litvínov | 73:47 | + 16:17 | |
12. | Vlašímský Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 74:59 | + 17:29 | |
13. | Rod Jan | VSP7423 | USK Praha | 75:24 | + 17:54 | |
14. | Procházka Josef | KON7219 | KOB Konice | 75:27 | + 17:57 | |
15. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 76:08 | + 18:38 | |
16. | Pilař Karel | MAS5501 | OOB Aš | 76:45 | + 19:15 | |
17. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 77:11 | + 19:41 | |
18. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 81:03 | + 23:33 | |
19. | Fišer Pavel | SKV7200 | TJ Slovan Karlovy Vary | 81:28 | + 23:58 | |
20. | Kautský Jiří | SCP8201 | OK Sparta Praha | 83:57 | + 26:27 | |
21. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 85:27 | + 27:57 | |
22. | Nehasil David | BOR7713 | OK Jiskra Nový Bor | 86:41 | + 29:11 | |
23. | Mička Aleš | TJP7300 | TJ Sokol Troja | 86:50 | + 29:20 | |
24. | Kříž Dušan | KRL7800 | Kometa Kralovice | 86:55 | + 29:25 | |
25. | Placek Petr | MLA8000 | MLOK Mariánské Lázně | 87:23 | + 29:53 | |
26. | Křížek Filip | MAS7800 | OOB Aš | 88:31 | + 31:01 | |
27. | Turek Jan | SKV7302 | TJ Slovan Karlovy Vary | 90:00 | + 32:30 | |
28. | Slovák Miroslav | SHK7704 | OK Slavia Hradec Králové | 90:59 | + 33:29 | |
29. | Šitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 93:12 | + 35:42 | |
30. | Spilka Marek | 110001 | Český svaz neslyšících sportov | 94:26 | + 36:56 | |
31. | Morávek Martin | SRK7701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 97:23 | + 39:53 | |
32. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 102:24 | + 44:54 | |
33. | Fröhlich Martin | DKP8207 | Oddíl OB Kotlářka | 103:29 | + 45:59 | |
34. | Aster Vladimír | SLA6500 | SKOB Slaný | 112:43 | + 55:13 | |
35. | Pávek Jiří | NEK7700 | Nejdek Orienteering | 113:19 | + 55:49 | |
36. | Hrstka Pavel | SLA7501 | SKOB Slaný | 117:11 | + 59:41 | |
37. | Pjenčák Roman | MAS7501 | OOB Aš | 118:44 | + 61:14 | |
38. | Beran Jaroslav | SLA7601 | SKOB Slaný | 125:32 | + 68:02 | |
39. | Kubánek Adam | 140001 | I.PSKN Praha | 132:55 | + 75:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučera Jan | VSP7302 | USK Praha | 43:34 | ||
2. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | SKOB Zlín | 45:03 | + 1:29 | |
3. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | USK Praha | 46:49 | + 3:15 | |
4. | Jirásek Milan | VSP7403 | USK Praha | 48:58 | + 5:24 | |
5. | Čermák Radek | PGP6405 | SK Praga | 49:11 | + 5:37 | |
6. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 49:13 | + 5:39 | |
7. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 50:02 | + 6:28 | |
7. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 50:02 | + 6:28 | |
9. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 52:33 | + 8:59 | |
10. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | SK Praga | 52:34 | + 9:00 | |
11. | Gajda Jan | VSP6801 | USK Praha | 52:36 | + 9:02 | |
12. | Tichovský Martin | PGP6100 | SK Praga | 54:06 | + 10:32 | |
13. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 55:58 | + 12:24 | |
14. | Hašek Ondřej | VPM6902 | KOS Slavia Plzeň | 57:55 | + 14:21 | |
15. | Komín David | PGP7405 | SK Praga | 58:19 | + 14:45 | |
16. | Chum Jaroslav | SLP6601 | OOB Slavia Praha | 58:40 | + 15:06 | |
17. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:42 | + 15:08 | |
18. | Šimša Jaromír | MFP7100 | Matfyz Praha | 60:00 | + 16:26 | |
19. | Krausz Milan | FSP6700 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 60:20 | + 16:46 | |
20. | Čepička Ladislav | LPM6701 | OK Lokomotiva Plzeň | 61:23 | + 17:49 | |
21. | Řehák Miroslav | SKV7101 | TJ Slovan Karlovy Vary | 62:45 | + 19:11 | |
22. | Pecka Jan | EKP6800 | VŠTJ Ekonom Praha | 62:56 | + 19:22 | |
23. | Kolář Viktor | SHK7300 | OK Slavia Hradec Králové | 63:18 | + 19:44 | |
24. | Kropáč Jiří | KRL6702 | Kometa Kralovice | 63:44 | + 20:10 | |
25. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 64:46 | + 21:12 | |
26. | Kamaryt Miloš | MLA6404 | MLOK Mariánské Lázně | 65:47 | + 22:13 | |
27. | Zavadil Vladimír | VSP6710 | USK Praha | 65:49 | + 22:15 | |
28. | Bílý Petr | DOK6800 | OK Doksy | 65:53 | + 22:19 | |
29. | Fišar Miroslav | KRL7201 | Kometa Kralovice | 66:06 | + 22:32 | |
30. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 66:53 | + 23:19 | |
31. | Mayer Tomáš | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 67:06 | + 23:32 | |
32. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 67:18 | + 23:44 | |
33. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 67:28 | + 23:54 | |
34. | Svoboda Radek | VPM6903 | KOS Slavia Plzeň | 68:15 | + 24:41 | |
35. | Kohoutek Oldřich | BSO7100 | KOB Baník Sokolov | 68:35 | + 25:01 | |
36. | Bodurka Jaroslav | KRL7301 | Kometa Kralovice | 68:45 | + 25:11 | |
37. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 69:16 | + 25:42 | |
38. | Matoušek Petr | EKP7503 | VŠTJ Ekonom Praha | 69:22 | + 25:48 | |
39. | Weissar Petr | LPM7020 | OK Lokomotiva Plzeň | 69:26 | + 25:52 | |
40. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 70:02 | + 26:28 | |
41. | Petruš Marek | MLA7500 | MLOK Mariánské Lázně | 71:14 | + 27:40 | |
42. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 71:19 | + 27:45 | |
43. | Vlach Miroslav | DCH6101 | Radioelektronika Cheb | 73:51 | + 30:17 | |
44. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 75:06 | + 31:32 | |
45. | Strnad Pavel | HCE7100 | TJ Hostivice | 75:36 | + 32:02 | |
46. | Píchal Jan | VSP5202 | USK Praha | 75:58 | + 32:24 | |
47. | Ždimera Zdeněk | LME7000 | SK Los Mělník | 79:51 | + 36:17 | |
48. | Döhler Thomas | 220004 | SV Pechbrunn | 81:20 | + 37:46 | |
49. | Vejražka Jiří | KPY7400 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 81:45 | + 38:11 | |
50. | Müller Rico | 2HD6400 | Angy OL | 82:41 | + 39:07 | |
51. | Valenta Jan | ROZ6600 | OK Roztoky | 90:03 | + 46:29 | |
52. | Kapoun Luděk | LBE7400 | TJ Lokomotiva Beroun | 104:18 | + 60:44 | |
53. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 120:27 | + 76:53 | |
Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sucharda Jiří | BOR5802 | OK Jiskra Nový Bor | 41:30 | ||
2. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 41:58 | + 0:28 | |
3. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:21 | + 1:51 | |
4. | Dikoš Pavel | BOR6003 | OK Jiskra Nový Bor | 43:26 | + 1:56 | |
5. | Václavek Jiří | STE5701 | SK SKI-OB Šternberk | 45:49 | + 4:19 | |
6. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 46:28 | + 4:58 | |
7. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | Oddíl OS SK Prostějov | 46:37 | + 5:07 | |
8. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | SK Haná orienteering | 49:03 | + 7:33 | |
9. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 50:03 | + 8:33 | |
10. | Kirsch Stefan | 52D5901 | TV Coburg-Neuses | 50:52 | + 9:22 | |
11. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 51:32 | + 10:02 | |
12. | Michalec Jan | DCH5701 | Radioelektronika Cheb | 53:36 | + 12:06 | |
13. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 54:37 | + 13:07 | |
14. | Zenker Norbert | 71D5801 | USV TU Dresden | 55:46 | + 14:16 | |
15. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 56:43 | + 15:13 | |
16. | Světnický Alexandr | OOL6300 | SK Haná orienteering | 58:45 | + 17:15 | |
17. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 60:33 | + 19:03 | |
18. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 75:05 | + 33:35 | |
19. | Borovička Milan | FSP6104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 83:37 | + 42:07 | |
20. | Čech Petr | DCH6002 | Radioelektronika Cheb | 85:01 | + 43:31 | |
21. | Štěrba Jiří | SKV6401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 86:05 | + 44:35 | |
22. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 91:27 | + 49:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 34:17 | ||
2. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 42:49 | + 8:32 | |
3. | Janda Josef | JES4701 | OK Rakovník | 43:31 | + 9:14 | |
4. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 45:05 | + 10:48 | |
5. | Pilc Oldřich | SPR5100 | SK SKI - SPORT Praděd | 45:47 | + 11:30 | |
6. | Hájek Jan | MAS5401 | OOB Aš | 49:08 | + 14:51 | |
7. | Novotný Jiří | SLP4601 | OOB Slavia Praha | 49:27 | + 15:10 | |
8. | Babický Tomáš | RUM5001 | ZOOB Rumburk | 49:28 | + 15:11 | |
9. | Pospíšil Jaromír | LDC5301 | KOB Děčín | 49:43 | + 15:26 | |
10. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 55:07 | + 20:50 | |
11. | Böhm Eduard | 17A4800 | ASKÖ Salzburg/Henndorf | 55:21 | + 21:04 | |
12. | Sklenář Antonín | STE4801 | SK SKI-OB Šternberk | 57:12 | + 22:55 | |
13. | Valeška Rudolf | LCV4700 | TJ Lokomotiva Chomutov | 57:36 | + 23:19 | |
14. | Kubát Jaroslav | SKV5203 | TJ Slovan Karlovy Vary | 59:34 | + 25:17 | |
15. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 64:32 | + 30:15 | |
16. | Zelený Vladimír | PGP4800 | SK Praga | 68:23 | + 34:06 | |
17. | Vávra Petr | 60003 | StillAliveCZ | 74:12 | + 39:55 | |
18. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 75:10 | + 40:53 | |
19. | Paukert Milan | TJP5000 | TJ Sokol Troja | 77:20 | + 43:03 | |
20. | Janoušek Vladimír | 210001 | Vlašim | 89:43 | + 55:26 | |
21. | Schejbal Ladislav | DCH5301 | Radioelektronika Cheb | 97:10 | + 62:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | TJ Baník Ostrava OKD | 37:56 | ||
2. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 39:52 | + 1:56 | |
3. | Frey Jaromír | ONO4100 | SKOB Ostrov | 42:52 | + 4:56 | |
4. | Schimm Dieter | BSO4401 | KOB Baník Sokolov | 51:49 | + 13:53 | |
5. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 52:17 | + 14:21 | |
6. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 53:43 | + 15:47 | |
7. | Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | 54:36 | + 16:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | SKOB Slaný | 17:48 | ||
2. | Kučerka Radek | STB1101 | TJ Stadion Nový Bor | 17:49 | + 0:01 | |
3. | Šunka Hubert | LOU1200 | SK Moravan Louňovice | 19:31 | + 1:43 | |
4. | Matoušek Jan | EKP1101 | VŠTJ Ekonom Praha | 25:43 | + 7:55 | |
5. | Kropáček Antonín | 30017 | TJ Radon Vysoká pec | 26:41 | + 8:53 | |
6. | Ševčík Vít | ONO1100 | SKOB Ostrov | 26:48 | + 9:00 | |
7. | Pastuszek Lukáš | VSP1000 | USK Praha | 27:53 | + 10:05 | |
8. | Pilát Lukáš | 30016 | TJ Radon Vysoká pec | 28:44 | + 10:56 | |
9. | Špička David | 30015 | TJ Radon Vysoká pec | 30:55 | + 13:07 | |
10. | Rutrle Michal | 30013 | TJ Radon Vysoká pec | 32:39 | + 14:51 | |
11. | Pavlík Tobiáš | LIT1111 | KOB Litvínov | 32:50 | + 15:02 | |
12. | Dlouhá Viki | 100002 | Úvaly | 32:51 | + 15:03 | |
13. | Sýkorová Leontýna | 0070015 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 33:05 | + 15:17 | |
14. | Škultéty Kristýna | NEK1251 | Nejdek Orienteering | 33:42 | + 15:54 | |
15. | Pejša Antonín | 0030024 | TJ Radon Vysoká pec | 34:45 | + 16:57 | |
16. | Hynková Anna | ONO1250 | SKOB Ostrov | 38:18 | + 20:30 | |
17. | Vlašímská Anna | SKV1251 | TJ Slovan Karlovy Vary | 39:42 | + 21:54 | |
18. | Pávková Helena | 0030021 | TJ Radon Vysoká pec | 40:16 | + 22:28 | |
19. | Pávková Anna | NEK1350 | Nejdek Orienteering | 40:58 | + 23:10 | |
20. | Mišek Michal | KAM1300 | OK Kamenice | 44:15 | + 26:27 | |
21. | Chumová Lada | SLP1250 | OOB Slavia Praha | 45:32 | + 27:44 | |
22. | Bartošová Magdalena | LPM1251 | OK Lokomotiva Plzeň | 47:47 | + 29:59 | |
23. | Hrstková Eliška | SLA1053 | SKOB Slaný | 48:53 | + 31:05 | |
24. | Gregor Pepa | NEK1050 | Nejdek Orienteering | 56:10 | + 38:22 | |
25. | Slezák Martin | 30018 | TJ Radon Vysoká pec | 59:15 | + 41:27 | |
26. | Šlapová Sára | 30019 | TJ Radon Vysoká pec | 82:10 | + 64:22 | |
27. | Gregorová Vendula | NEK1250 | Nejdek Orienteering | 83:19 | + 65:31 | |
Fecko Richard | NEK1100 | Nejdek Orienteering | DISK | |||
Kratochvíl André | 30014 | TJ Radon Vysoká pec | DISK | |||
Šperlová Kateřina | 30012 | TJ Radon Vysoká pec | DISK | |||
Diviš Jaroslav | 0030023 | TJ Radon Vysoká pec | DISK | |||
Ondrová Stefi | NEK | Nejdek Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Savičová Gabriela | SKV7952 | TJ Slovan Karlovy Vary | 36:49 | ||
2. | Houba Petr | KRL7801 | Kometa Kralovice | 40:53 | + 4:04 | |
3. | Kašpar František | SLA9800 | SKOB Slaný | 41:19 | + 4:30 | |
4. | Šauli Iva | VPM7852 | KOS Slavia Plzeň | 41:21 | + 4:32 | |
5. | Mohrmann Jonáš | 0160018 | LK Slovan Karlovy Vary | 46:18 | + 9:29 | |
6. | Šmejkal Štěpán | 0160011 | LK Slovan Karlovy Vary | 46:22 | + 9:33 | |
7. | Kuneš Petr | 0160019 | LK Slovan Karlovy Vary | 48:39 | + 11:50 | |
8. | Kollár Lubor | 0160012 | LK Slovan Karlovy Vary | 48:44 | + 11:55 | |
9. | Sobota Petr | VPM7800 | KOS Slavia Plzeň | 49:41 | + 12:52 | |
10. | Houbová Hana | KRL8251 | Kometa Kralovice | 50:39 | + 13:50 | |
11. | Kroniková Jana | SHK7350 | OK Slavia Hradec Králové | 51:33 | + 14:44 | |
12. | Balga Jiří | DKP7302 | Oddíl OB Kotlářka | 52:08 | + 15:19 | |
13. | Vávrová Rút | 60001 | StillAliveCZ | 53:32 | + 16:43 | |
14. | Žandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 56:09 | + 19:20 | |
15. | Frűhauf Ladislav | SKV4201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 57:06 | + 20:17 | |
16. | Podivínská Ivana | Kolemjdoucí | 57:13 | + 20:24 | ||
17. | Pávková Jana | NEK7850 | Nejdek Orienteering | 58:04 | + 21:15 | |
18. | Nosková Ivana | 20001 | Najdrova | 61:21 | + 24:32 | |
19. | Maňasová Michaela | 016 | LK Slovan Karlovy Vary | 62:35 | + 25:46 | |
20. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | SKOB Roudnice nad Labem | 63:27 | + 26:38 | |
21. | Medunová Barbora | ONO0599 | SKOB Ostrov | 63:29 | + 26:40 | |
22. | Volfová Zuzana | 0160015 | LK Slovan Karlovy Vary | 66:20 | + 29:31 | |
23. | Váňová Eliška | 0160013 | LK Slovan Karlovy Vary | 66:23 | + 29:34 | |
24. | Novák Jan | TJ Slovan Karlovy Vary | 67:10 | + 30:21 | ||
24. | Mohrmannová Beata | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 67:10 | + 30:21 | |
26. | Pokorný Tomáš | KRL | Kometa Kralovice | 70:44 | + 33:55 | |
27. | Balejová Veronika | KAM7253 | OK Kamenice | 75:11 | + 38:22 | |
28. | Dvořák Michal | Kolemjdoucí | 91:32 | + 54:43 | ||
29. | Ciprysová Magdalena | 0160006 | LK Slovan Karlovy Vary | 93:27 | + 56:38 | |
30. | Nduwimana Lisa | 0160010 | LK Slovan Karlovy Vary | 93:35 | + 56:46 | |
31. | Bártová Darina | 0160008 | LK Slovan Karlovy Vary | 96:55 | + 60:06 | |
31. | Blahoutová Klára | 0160007 | LK Slovan Karlovy Vary | 96:55 | + 60:06 | |
33. | Nedbalová Kamila | 0160014 | LK Slovan Karlovy Vary | 97:01 | + 60:12 | |
34. | Bártová Věra | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 115:45 | + 78:56 | |
35. | Michálek Daniel | KPY0802 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 177:28 | + 140:39 | |
36. | Michálková Michaela | KPY7352 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 179:43 | + 142:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frűhauf Ladislav | SKV8301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 39:19 | ||
2. | Pešík Michal | JLI7701 | OB Jizerky | 40:22 | + 1:03 | |
3. | Jedlička Adam | KAM7700 | OK Kamenice | 46:33 | + 7:14 | |
4. | Matějů Kateřina | VLI8054 | Slavia Liberec orienteering | 48:30 | + 9:11 | |
5. | Ehlerová Petra | VSP7855 | USK Praha | 53:21 | + 14:02 | |
6. | Křiklava Jakub | 0070005 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 57:57 | + 18:38 | |
7. | Nduwimana Eva | 0160020 | LK Slovan Karlovy Vary | 60:09 | + 20:50 | |
8. | Jirkovský Libor | 0070010 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 61:00 | + 21:41 | |
9. | Bohuňková Veronika | 0200001 | 20 Žádný | 68:20 | + 29:01 | |
10. | Křiklava Adam | 0070003 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 75:41 | + 36:22 | |
11. | Turčinová Kamila | 0070011 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 76:56 | + 37:37 | |
12. | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 80:22 | + 41:03 | |
13. | Grohmann Jan | VPM7300 | KOS Slavia Plzeň | 82:38 | + 43:19 | |
14. | Váchová Ilona | 70001 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 84:54 | + 45:35 | |
15. | Maratová Klára | 60004 | StillAliveCZ | 84:58 | + 45:39 | |
16. | Měchura Václav | Kolemjdoucí | 87:17 | + 47:58 | ||
17. | Měchurová Marie | Kolemjdoucí | 91:03 | + 51:44 | ||
18. | Turková Martina | SKV7852 | TJ Slovan Karlovy Vary | 91:49 | + 52:30 | |
19. | Böhm Petra | 17A8250 | ASKÖ Salzburg/Henndorf | 107:55 | + 68:36 | |
20. | Křiklavová Petra | 0070002 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 109:32 | + 70:13 | |
21. | Tříska Jiří | LPM7400 | OK Lokomotiva Plzeň | 110:57 | + 71:38 | |
22. | Apolín Pavel | 0070018 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 113:14 | + 73:55 | |
23. | Koldinská Veronika | 40001 | vkoldi | 120:27 | + 81:08 | |
24. | Hlavatý Karel | SJP4200 | KČT Slavoj Praha | 129:22 | + 90:03 | |
25. | Křiklavová Magdalena | 0070004 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 139:09 | + 99:50 | |
Rambousek Karel | BSO7907 | KOB Baník Sokolov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zámečník Lukáš | KAM1100 | OK Kamenice | 15:06 | ||
2. | Pešíková Ela | VLI1253 | Slavia Liberec orienteering | 15:49 | + 0:43 | |
3. | Václavíková Amálie | SLA | SKOB Slaný | 16:15 | + 1:09 | |
4. | Šperlová Marie | 30001 | TJ Radon Vysoká pec | 18:31 | + 3:25 | |
5. | Křížová Ella | 30002 | TJ Radon Vysoká pec | 19:27 | + 4:21 | |
6. | Šlapová Sofie | 0030005 | TJ Radon Vysoká pec | 20:15 | + 5:09 | |
7. | Nehasilová Anna | BOR1450 | OK Jiskra Nový Bor | 22:47 | + 7:41 | |
8. | Bauerová Lucinka | 016 | LK Slovan Karlovy Vary | 22:49 | + 7:43 | |
9. | Matějů Josef | VLI1300 | Slavia Liberec orienteering | 23:14 | + 8:08 | |
10. | Hanušová Lenka | STB1350 | TJ Stadion Nový Bor | 25:35 | + 10:29 | |
11. | Hanušová Eva | STB1550 | TJ Stadion Nový Bor | 26:11 | + 11:05 | |
12. | Kroupa Daniel | 0160005 | LK Slovan Karlovy Vary | 26:37 | + 11:31 | |
13. | Kratochvíl Samuel | 30004 | TJ Radon Vysoká pec | 26:38 | + 11:32 | |
14. | Nedbal Daniel | 0160004 | LK Slovan Karlovy Vary | 26:41 | + 11:35 | |
15. | Lepišová Karolína | OK Roztoky | 27:58 | + 12:52 | ||
16. | Monroe Helena | 30003 | TJ Radon Vysoká pec | 28:11 | + 13:05 | |
17. | Komínek Miroslav | 0030006 | TJ Radon Vysoká pec | 28:48 | + 13:42 | |
18. | Suchá Edita | LPM1650 | OK Lokomotiva Plzeň | 29:34 | + 14:28 | |
19. | Kučerková Adéla | STB1450 | TJ Stadion Nový Bor | 30:32 | + 15:26 | |
20. | Pavlík Přemek | LIT1414 | KOB Litvínov | 32:03 | + 16:57 | |
21. | Milota Jan | MLA0500 | MLOK Mariánské Lázně | 36:04 | + 20:58 | |
22. | Nduwimana Ania | 0160001 | LK Slovan Karlovy Vary | 36:41 | + 21:35 | |
23. | Dvořáková Nikol | 0160002 | LK Slovan Karlovy Vary | 36:42 | + 21:36 | |
24. | Havlíčková Michaela | 0160003 | LK Slovan Karlovy Vary | 36:45 | + 21:39 | |
25. | Hašková Veronika | VPM1750 | KOS Slavia Plzeň | 38:30 | + 23:24 | |
26. | Bouchal Vít | VPM1616 | KOS Slavia Plzeň | 47:06 | + 32:00 | |
27. | Šťastný Alexandr | 0080001 | Sašíci | 48:28 | + 33:22 | |
28. | Melicharová Ema | 0030007 | TJ Radon Vysoká pec | 48:30 | + 33:24 | |
29. | Sýkora Hubert | 0070014 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 54:26 | + 39:20 | |
30. | Mašková Isabela | ONO1850 | SKOB Ostrov | 63:19 | + 48:13 | |
31. | Rambousková Daniela | KOB Baník Sokolov | 64:01 | + 48:55 | ||
32. | Rambousek Marek | BSO1400 | KOB Baník Sokolov | 64:08 | + 49:02 | |
33. | Gregor Ondřej | BSO1200 | KOB Baník Sokolov | 64:18 | + 49:12 | |
34. | Vítková Elen | 90002 | Nejdek | 68:47 | + 53:41 | |
35. | Schuchmaier Radim | ROZ | OK Roztoky | 71:14 | + 56:08 | |
Beneš Lukáš | ONO1500 | SKOB Ostrov | DISK |