Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy západ 2021 - stav po 5 závodech

Datum:
23.05.2021
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček TJN Ano Ano
2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček SLA Ano Ano
2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček SLA Ano Ano
2021-09-0404.09.2021 Žebříček B-Čechy západ LTP Ano Ano
2021-09-0505.09.2021 Žebříček B-Čechy západ LTP Ano Ano
2021-10-1717.10.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ VPM Ne Ne
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B    

D14B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Štěpová Barbora PGP0951 A 409.95 1. 107.91( 1) 95.15( 4) 104.87( 1) 97.73( 3) 99.44( 2)
2 Baldrianová Eva VSP0751 A 393.34 1. 94.47( 6)106.56( 1) 95.62( 3) 78.30(16) 96.69( 5)
3 Kudrnáčová Marta KAM0754 A 380.00 2. 96.54( 2) 95.54( 3) 99.51( 2) 88.41( 7) 85.52(13)
4 Gregorová Alice DKP0758 A 379.56 1. 95.55( 3) 78.65(14) 81.49(16)103.79( 1) 98.73( 3)
5 Lošťáková Ela PGP0957 A 375.94 1. 65.93(29) 86.59( 7) 89.04( 9) 98.48( 2)101.83( 1)
6 Malečková Pavlína VSP0855 A 370.52 4. 94.55( 5) 77.97(15) 88.06(10) 90.87( 4) 97.04( 4)
7 Vondráčková Alžběta DKP0864 A 364.53 6. 94.22( 7) 85.36( 8) 89.86( 6) 95.09( 7)
8 Havlová Tereza KNC0750 A 359.40 2. 89.57(12) 97.89( 2) 84.47(14) 83.89(11) 87.47(11)
9 Lamačová Barbora BOR0750 A 359.35 7. 85.84(17) 79.49(13) 91.47( 7) 88.28( 8) 93.76( 8)
10 Houžvičková Daniela TUR0751 A 358.91 5. 90.40(11) 93.75( 5) 90.13( 8) 73.38(21) 84.63(16)
11 Mišeková Kateřina KAM0756 A 353.72 5. 80.45(19) 26.50(31) 87.21(12) 89.99( 5) 96.07( 6)
12 Lipenská Barbora CHA0753 A 348.24 4. 95.22( 4) 93.00( 4) 75.75(19) 84.27(18)
13 Šestáková Johana VLI0853 A 346.31 9. 92.15( 9) 83.68( 9) 84.17(15) 83.67(12) 86.31(12)
14 Kunášková Karolína VLI0851 B 344.24 5. 75.30(25) 82.79(10) 92.39( 5) 77.16(18) 91.90(10)
15 Mayerová Daniela KSH0852 B 340.80 10. 85.76(18) 51.29(23) 85.51(13) 84.37(10) 85.16(15)
16 Novotná Karolína TUR0853 B 320.84 6. 75.72(22) 67.79(18) 91.90( 6) 85.43(14)
17 Šimůnková Michaela TAP0851 B 318.66 11. 74.14(28) 82.51(11) 48.96(37) 81.64(14) 80.37(21)
18 Soukupová Marie BOR0952 B 318.39 14. 88.83(14) 40.43(28) 77.65(20) 81.03(15) 70.88(27)
19 Hladíková Julie DKP0857 B 314.62 10. 90.65(10) 58.45(20) 77.04(22) 62.92(29) 84.01(19)
20 Kašparová Alžběta DOR0753 B 310.85 6. 87.88( 6) 80.63(18) 65.60(27) 76.74(25)
21 Kocmanová Adéla BOR0752 B 298.11 8. 92.56( 8) 50.34(26) 76.43(23) 35.06(38) 78.78(22)
22 Nožičková Eva JJN0852 B 289.46 22. 74.31(26) 52.29(22) 67.36(26) 70.79(24) 77.00(24)
23 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B 287.95 20. 75.55(24) 77.41(21) 53.82(33) 81.17(20)
24 Bodurková Denisa KRL0752 B 278.06 15. 88.16(15) 31.37(30) 67.24(27) 60.20(31) 62.46(34)
25 Flossmannová Lucie VLI0852 B 268.87 17. 28.18(39) 68.13(17) 66.57(29) 56.99(32) 77.18(23)
26 Mikulová Tereza ZVO0851 B 267.36 17. 47.93(34) 64.66(19) 80.69(17) 33.69(39) 74.08(26)
27 Stará Barbora FSP0752 B 262.01 20. 80.37(20) 57.37(32) 53.65(34) 70.62(28)
28 Baloghová Milena JJN0750 B 261.32 9. 89.16(13) 87.62( 9) 84.54(17)
29 Rejholcová Tereza BOR0751 B 254.54 23. 75.64(23) 51.77(35) 65.56(28) 61.57(35)
30 Gajdová Michaela VSP0752 B 244.45 22. 51.12(24) 66.75(28) 72.81(22) 53.77(36)
31 Lampová Amálie DKP0752 B 242.01 13. 30.17(38) 50.45(25) 41.35(40) 82.43(13) 67.78(30)
32 Leinweberová Julie FSP0755 B 219.34 21. 55.48(32) 53.47(21) 69.49(24) 40.90(36)
33 Havlíčková Veronika RIC0853 B 215.95 17. 57.22(31) 17.38(35) 77.38(17) 63.97(32)
34 Gelnerová Markéta KRL0952 214.83 11. 47.84(35) 79.60(12) 87.39(11)
35 Fibírová Lucie FSP0777 211.99 16. 87.67(16) 53.05(34) 71.27(23)
36 Bartalošová Anežka PGP0853 211.69 16. 77.38(21) 70.42(16) 63.89(31)
37 Bulířová Žofie TAP0850 204.89 9. 74.23(27) 36.99(37) 93.67( 9)
38 Pražáková Nella JJN0853 193.85 25. 68.82(25) 62.48(30) 62.55(33)
39 Stehlíková Tereza LPM0951 187.27 25. 0.00(40) 6.30(36) 65.71(30) 69.12(25) 46.14(37)
40 Švejdová Karolína ZVO0752 185.45 20. 40.54(37) 75.71(20) 69.20(29)
41 Snížková Adéla DKP0850 178.96 33. 49.09(33) 18.84(33) 51.04(36) 41.47(35) 37.36(40)
42 Michálková Ema BOR0857 164.44 19. 65.51(30) 20.18(32) 78.75(19)
43 Žemlová Barbora KAM0751 139.88 26. 17.89(34) 9.74(42) 67.62(26) 44.63(38)
44 Ritterová Lída ONO0851 100.29 27. 44.57(27) 55.72(33)
45 Pěkná Alžběta ROU0950 93.55 31. 27.54(40) 66.01(31)
46 Kropáčová Zuzana KRL0754 76.27 29. 33.27(29) 43.00(39)
47 Zemanová Eliška DKP0862 67.98 38. 0.00(38) 8.40(43) 18.31(41) 41.27(39)
48 Vejražková Anna KPY0750 64.29 36. 45.11(36) 19.18(41)
49 Václavíková Amálie SLA0851 46.77 37. 0.00(37) 46.77(38)
50 Pilátová Rozálie DKL0750 23.09 41. 0.00(44) 0.00(42) 23.09(41)

D16B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Linhartová Klára ZVO0556 A 410.10 1. 94.69( 5) 91.89( 5) 108.52( 1) 98.60( 2)108.29( 1)
2 Kulová Laura ONO0552 A 401.68 1. 100.69( 2)106.12( 1) 83.37( 6) 105.98( 1) 88.89( 4)
3 Lamačová Kateřina TUR0660 A 386.21 1. 100.82( 1) 100.17( 2) 94.87( 4) 90.35( 3)
4 Magazu Annabelle DOR0657 B 367.65 3. 89.61( 8) 93.38( 4) 89.24( 4) 95.42( 3) 69.05( 9)
5 Novotná Barbora TUR0552 B 348.25 3. 93.65( 6) 95.15( 3) 83.66( 5) 75.79( 6)
6 Skalová Jolana TJN0653 B 319.37 4. 96.04( 4) 79.69( 8) 71.03( 7) 72.61( 8)
7 Koudelková Eliška BOR0652 B 308.77 3. 98.49( 3) 85.42( 6) 36.57(13) 49.96(11) 74.90( 7)
8 Krejčová Hana ROU0653 B 301.56 5. 75.60( 8) 79.80( 7) 83.92( 5) 62.24(10)
9 Měšťanová Tereza TAP0653 B 287.74 2. 84.10(10) 68.39(10) 33.89(13)101.36( 2)
10 Dvořáková Veronika PGP0659 B 272.63 2. 57.78(13) 98.74( 2) 62.59(11) 53.52( 9) 10.73(15)
11 Vilémová Eliška VLI0655 B 267.66 3. 91.51( 7) 84.84( 7) 91.31( 3)
12 Háková Eliška TJN0654 B 254.20 8. 38.80(17) 74.95( 9) 56.72(12) 68.11( 8) 54.42(11)
13 Gelnerová Anna KRL0653 247.08 5. 88.45( 9) 78.64( 6) 79.99( 5)
14 Rejmanová Nikola BOR0656 229.61 10. 71.43(12) 40.76(12) 65.98(10) 51.44(10) 39.03(12)
15 Fišarová Adéla KRL0651 192.22 11. 80.06(11) 51.48(11) 22.86(15) 0.00(14) 37.82(13)
16 Vlachová Adéla KRL0551 170.11 9. 54.35(14) 70.32( 9) 45.44(12)
17 Kotenová Markéta RIC0651 95.61 13. 23.18(19) 38.87(13) 33.56(14)
18 Dušková Viktorie TJN0655 50.06 15. 50.06(15)
19 Šáchová Magdalena DOR0659 41.98 16. 41.98(16)
20 Kohoutková Klára BSO0650 31.02 18. 31.02(18)
21 Pekárková Barbora ONO0655 27.97 14. 27.97(14)
22 Vozábalová Hana PGP0654 27.36 14. 27.36(14)

D18B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Arnoštová Veronika VSP0450 A 400.71 1. 98.05( 2) 97.89( 3)105.44( 1) 99.33( 2) 94.30( 4)
2 Hudská Štěpánka TUR0450 A 395.26 1. 95.62( 3)100.19( 2) 78.52( 7) 93.64( 4)105.81( 1)
3 De Heij Laura RIC0450 A 367.71 3. 72.27( 8) 84.05( 5) 94.99( 3) 92.35( 5) 96.32( 3)
4 Bartošová Marie MLA0451 B 354.66 1. 94.47( 4) 66.95( 9)103.88( 1) 89.36( 5)
5 Šauli Kateřina VPM0456 B 338.84 2. 84.68( 5) 51.64(10) 80.22( 6) 76.07( 6) 97.87( 2)
6 Tomášková Linda TAP0455 B 302.70 1. 106.33( 1) 99.57( 2) 96.80( 3)
7 Nejedlá Klára ONO0450 B 276.02 7. 77.31( 7) 66.56( 8) 51.89(13) 59.65( 7) 72.50( 7)
8 Nádeníčková Iva NEK0350 B 275.19 6. 83.38( 6) 41.46(12) 49.06(15) 57.82( 9) 84.93( 6)
9 Kopecká Valentýna VSP0453 B 225.49 6. 71.93( 9) 78.80( 6) 74.76( 8)
10 Kotenová Barbora RIC0452 B 223.60 8. 40.82(13) 39.31(13) 65.23(10) 59.03( 8) 58.52( 9)
11 Kodejšová Markéta VSP0458 B 195.64 1. 101.92( 1) 93.72( 4)
12 Žejdlíková Eliška LTP0350 B 189.45 11. 53.80(11) 34.33(14) 53.96(12) 47.36( P) 0.00( P)
13 Ziebová Veronika NEK0450 184.37 8. 46.94(12) 43.48(11) 28.39(16) 29.28(10) 64.67( 8)
14 Brožková Kateřina JJN0450 171.89 9. 57.76(10) 62.29( 9) 51.84(14)
15 Baštová Julie DOR0353 161.29 5. 70.22( 7) 91.07( 5)
16 Fišarová Eliška KRL0351 90.91 4. 90.91( 4)
17 Burešová Eliška VLI0456 63.86 11. 63.86(11)

D20B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Rousová Lucie DKL0251 A 390.95 1. 90.04( 2)100.00( 1) 96.65( 3)104.26( 2)
2 Šritrová Lenka TUR0250 A 304.40 1. 100.00( 1) 98.71( 2)105.69( 1)
3 Linková Lucie JJN0254 B 303.42 3. 69.88( 3) 72.23( 4) 71.27( 5) 90.04( 3)
4 Řadová Lucie DKP0251 B 275.45 1. 81.01( 3) 104.65( 1) 89.79( 4)
5 Nováková Eliška PDY0150 B 229.92 2. 95.67( 2) 81.10( 2) 53.15( 6)
6 Pavlová Martina LTP0151 B 207.89 3. 80.55( 4) 75.37( 3) 51.97( P) 0.00( P)
7 Blahová Pavla DKP0155 161.18 4. 94.78( 4) 66.40( 5)
8 Marešová Klára NEK0250 151.28 1. 100.00( 1) 51.28( 6) 0.00( 7)

D35B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Svobodová Jitka VSP7450 397.91 1. 80.85( 4) 93.90( 3)104.01( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Pecoldová Pavlína MFP8450 366.23 1. 78.06( 6)106.90( 1) 97.60( 3) 83.67( 3)
3 Mikulová Zuzana ZVO7951 246.26 2. 56.87( 9) 91.00( 4) 98.39( 2)
4 Hanušová Petra STB8297 234.66 2. 56.59(10) 84.03( 2) 94.04( 2)
5 Blažková Kristina DKP8251 195.20 4. 35.41(14) 85.89( 4) 73.90( 4)
6 Míková Šárka DKP8255 172.70 6. 37.59(12) 62.01( 7) 73.10( 6)
7 Perknerová Barbora ZVO8151 154.84 5. 75.11( 6) 79.73( 5)
8 Sieglová Dagmar MFP7050 154.01 2. 54.81(11) 99.20( 2)
9 Baldrianová Barbora VSP7850 104.60 1. 104.60( 1)
10 Plochová Dominika DKP8651 102.14 2. 102.14( 2)
11 Janatová Lucie DKP8154 93.26 3. 93.26( 3)
12 Jiřištová Zuzana DKP8254 89.65 5. 89.65( 5)
13 Studničná Lenka FSP8650 78.39 5. 78.39( 5)
14 Ryantová Jana DKP8660 69.34 7. 69.34( 7)
15 Šimšová Jana MFP7651 68.33 8. 68.33( 8)
16 Havlínová Zuzana SCP8150 35.64 13. 35.64(13)
17 Hrádková Kateřina ROU8350 23.29 15. 23.29(15)

D40B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Lošťáková Ivana PGP7763 398.15 1. 94.84( 3) 99.70( 2)101.46( 2)102.15( 1)
2 Bartalošová Jana PGP8154 397.08 1. 90.13( 5) 79.70( 6) 98.79( 3)107.98( 1)100.18( 2)
3 Dlouhá Marta PGP7858 335.89 3. 54.56(13) 94.54( 3) 73.53( 6) 90.56( 3) 77.26( 6)
4 Heřmánková Pavla TUR7777 317.95 1. 109.00( 1)107.43( 1)101.52( 1)
5 Patková Kateřina BOR7853 295.34 3. 75.29( 7) 46.95(10) 75.43( 7) 97.67( 3)
6 Ehlerová Petra VSP7855 289.29 5. 65.78( 8) 70.63( 7) 84.66( 5) 68.22( 7)
7 Petriláková Petra DOR7656 269.82 6. 59.85(10) 39.95(12) 69.76( 8) 79.91( 6) 60.30(10)
8 Dolejší Lenka DOK7450 266.08 2. 96.16( 2) 90.89( 4) 79.03( 4)
9 Pachnerová Dominika CHA7750 234.82 4. 58.43(12) 88.21( 4) 88.18( 5)
10 Kučerková Romana STB8196 228.74 9. 42.27(11) 61.53(11) 60.71( 9) 64.23( 9)
11 Uhrová Zuzana VSP8050 193.07 9. 64.41( 9) 55.66( 9) 38.44(14) 34.56(13)
12 Urbánková Jana ONO7851 176.27 2. 98.02( 2) 78.25( 5)
13 Skripniková Kateřina FSP8051 169.67 11. 59.46(11) 34.27(13) 28.22(16) 47.72(12)
14 Kuželová Michaela FSP7851 134.32 7. 69.92( 7) 64.40(10)
15 Fibírová Zuzana FSP7555 130.21 11. 50.88(14) 39.38(13) 39.95(11)
16 Šimková Markéta LME7755 129.48 8. 28.93(16) 56.11( 8) 44.44(12)
17 Pilátová Petra DKL8051 98.70 10. 47.94(10) 50.76(11)
18 Gajdová Kristina VSP7752 94.27 4. 94.27( 4)
19 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 91.36 4. 91.36( 4)
20 Synková Petra DOK7950 83.32 6. 83.32( 6)
21 Havlová Eva KNC7851 80.46 12. 0.00(18) 27.93(14) 37.80(15) 0.00(12) 14.73(14)
22 Nejedlá Michaela ONO7850 79.78 5. 79.78( 5)
23 Lohová Monika DKL8052 67.23 8. 67.23( 8)
24 Savičová Gabriela SKV7952 66.83 8. 66.83( 8)
25 Fialová Jana DOR8050 66.59 9. 66.59( 9)
26 Hellerová Alena ROU7850 39.32 15. 39.32(15)
27 Kurfürstová Magdalena FSP7852 9.18 15. 0.00(17) 9.18(15)

D45B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Kučerová Marie VSP7551 412.93 1. 99.13( 2) 107.39( 1)104.35( 1)100.10( 2)101.09( 2)
2 Šimerková Olga PGP7551 407.66 1. 95.49( 5) 95.57( 3)103.00( 2)104.33( 1)104.76( 1)
3 Podrábská Marie VLI7451 384.77 2. 98.00( 3) 97.04( 2) 87.24( 4) 95.57( 3) 94.16( 3)
4 Dvorská Marie VLI7454 355.44 4. 53.84(15) 92.93( 4) 85.54( 6) 86.84( 4) 90.13( 4)
5 Tučková Monika BOR7650 337.64 3. 79.97( 7) 80.02( 7) 92.65( 3) 80.23( 5) 84.74( 5)
6 Janovská Petra PGP7355 312.36 5. 65.01(12) 76.79( 8) 85.62( 5) 72.44( 6) 77.51( 6)
7 Riby Kateřina LTP7252 270.64 6. 80.99( 6) 56.41( 9) 65.58(10) 67.66( P) 0.00( P)
8 Zakouřilová Helena VSP7453 268.76 5. 86.51( 5) 73.40( 7) 64.92( 9) 43.93(10)
9 Jeřábková Tereza BOR7563 224.65 6. 67.78(11) 85.17( 6) 71.70( 8)
10 Waldhauserová Irena BOR7459 181.24 9. 69.42(10) 54.45(10) 57.37( 9)
11 Pechová Iva LPM6151 174.14 8. 37.97(13) 66.28( 9) 69.89( 8)
12 Kotenová Klára RIC7252 171.40 10. 18.39(17) 54.61(10) 60.08(11) 38.32(14) 17.51(11)
13 Malečková Iva VSP7559 145.26 7. 74.03( 9) 71.23( 7)
14 Bartošová Jana MLA7051 108.69 7. 41.37(12) 67.32( 7)
15 Průšová Markéta VSP7256 107.54 8. 42.76(11) 64.78( 8)
16 Johnová Lenka LTP7352 105.88 8. 79.41( 8) 26.47( P) 0.00( P)
17 Janoušková Iveta BOR7457 104.44 12. 16.80(18) 20.78(15) 27.12(12) 39.74(13) 16.51(12)
18 Folprechtová Kateřina VSP7460 102.87 1. 102.87( 1)
19 Městková Kateřina VSP7650 96.77 4. 96.77( 4) 0.00(18)
20 Burešová Kateřina VLI7456 61.68 13. 61.68(13)
21 Alblová Lucie LME7555 55.94 14. 55.94(14)
22 Dvořáková Ivana PGP7254 52.88 14. 25.77(14) 27.11(15) 0.00(14)
23 Pavlíková Klára LIT7451 48.83 11. 48.83(11)
24 Baštová Jana DOR7452 41.45 12. 41.45(12)
25 Richtrová Lucie VPM7451 32.84 16. 32.84(16)
26 Bejvlová Martina LME7350 17.26 16. 17.26(16)
27 Millionová Hedvika MAS7351 15.91 13. 15.91(13)

D50B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Čiháková Lenka KNC6750 427.99 1. 99.18( 2) 107.05( 1)105.88( 1)106.14( 1)108.92( 1)
2 Benešová Jaroslava DKL7050 377.66 2. 93.34( 3) 88.89( 4) 97.79( 2) 83.57( 7) 97.64( 2)
3 Lesáková Věra TJN7152 353.52 3. 81.06( 5) 96.33( 3) 87.47( 5) 88.66( 5)
4 Úlehlová Monika TAP6950 345.18 5. 88.17( 5) 60.14( 6) 83.53( 5) 86.46( 6) 87.02( 6)
5 Zelená Markéta PGP5850 311.13 2. 51.51(12)101.54( 2) 88.88( 4) 69.20( 9)
6 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 259.73 4. 79.57( 7) 94.56( 4) 85.60( 8)
7 Nová Jana DOR7150 248.26 7. 40.06( 9) 48.41( 9) 73.17( 8) 86.62( 7)
8 Melišíková Radka TAP7152 245.79 3. 59.29(11) 95.28( 3) 91.22( 4)
9 Petrová Martina TAP6852 245.43 6. 71.43( 9) 27.22(10) 79.75( 6) 51.84(10) 42.41(11)
10 Forstová Lenka MFP6850 209.07 6. 84.23( 6) 54.86( 8) 69.98( 7)
11 Hrdličková Ludmila SLA6950 191.71 9. 64.11(10) 47.93( P) 0.00( P) 79.67( 9)
12 Sedláčková Petra ROZ7050 184.85 3. 91.41( 3) 93.44( 3)
13 Kubínová Jana SKV6751 177.12 7. 58.57( 7) 69.41( 8) 49.14(10)
14 Škáchová Petra DKP7054 107.48 1. 107.48( 1)
15 Lisá Monika ONO6750 98.58 2. 98.58( 2)
16 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 91.96 4. 91.96( 4)
17 Beranová Iva VSP7150 77.01 8. 77.01( 8)
18 Tloušťová Eva SCP6950 29.45 10. 0.00(11) 29.45(10)

D55B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Kavková Dana SCP6150 420.02 1. 103.67( 2)105.03( 2)102.75( 2) 103.34( 1)107.98( 1)
2 Pavlíková Pavla CHA6551 390.52 1. 104.46( 1) 89.66( 3) 93.76( 3)102.64( 2) 80.63( 6)
3 Němečková Jarmila VSP6650 364.72 2. 91.87( 3) 84.27( 4) 86.04( 5) 90.03( 4) 96.78( 2)
4 Pávková Jana BOR6550 350.25 3. 71.59( 5) 91.00( 4) 94.02( 3) 93.64( 4)
5 Komersová Jana KNC6550 300.05 1. 91.25( 4)105.31( 1)103.49( 1)
6 Halířová Eva BOR6654 279.12 5. 55.88( 5) 48.86( 9) 83.80( 5) 90.58( 5)
7 Hrabánková Ilona PGP6250 238.18 6. 56.57( 7) 59.24( 7) 59.49( 6) 62.88( 7)
8 Veljačiková Markéta SCP6451 185.68 3. 48.90( 8) 41.55( 8) 0.00( 7) 95.23( 3)
9 Kábrtová Iva PEN6350 139.93 6. 20.90( 6) 58.76( 6) 60.27( 6)

D60B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Voltrová Svatava ROZ6150 403.22 1. 100.00( 1) 99.08( 2)104.14( 1)100.00( 1)
2 Havlíčková Jindřiška KNC6150 328.74 1. 27.91( 3) 97.82( 3) 86.13( 4) 44.79( 3)100.00( 1)
3 Šilerová Zdena KNC5750 206.79 2. 61.66( 8) 62.30( 7) 48.36( 2) 34.47( 3)
4 Kuncová Jiřina TJN5752 204.75 1. 103.10( 1)101.65( 2)
5 Mrázová Pavla DCE5550 154.98 5. 70.79( 6) 84.19( 5)
6 Rančáková Stáňa DKL5950 149.82 2. 77.51( 4) 72.31( 2)
7 Dudová Hana DKP5752 133.14 2. 33.59( 2) 66.20( 7) 33.35( 8)
8 Bochenková Jana DOR6150 94.22 3. 94.22( 3)
9 Soukupová Michaela VSP5850 75.81 6. 75.81( 6)
10 Lacigová Ivana VSP5950 71.83 5. 71.83( 5)
11 Freyová Michaela KPY6050 2.81 4. 2.81( 4)

D65B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Jahnová Helena SCP5550 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Ševčíková Alena CHA5351 295.25 2. 46.23( 2) 83.86( 3) 98.60( 2) 66.56( 3) 9.09( 5)
3 Cabrnochová Hana DKL5550 199.07 2. 62.00( 4) 82.75( 2) 54.32( 3)
4 Štrossová Jiřina DCE5650 172.72 2. 92.34( 2) 80.38( 3)
5 Zavadilová Naďa SCP5450 122.11 3. 0.00( 3) 0.00( 5) 39.08( 4) 40.61( 4) 42.42( 4)
6 Savičová Irena SKV5352 54.95 2. 54.95( 2)

D70B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Šaffková Zuzana CHA5150 408.49 1. 103.03( 2)100.00( 1) 83.84( 2) 108.99( 1) 96.47( 2)
2 Dohnalová Dana VSP5050 315.42 1. 112.14( 1) 100.00( 1)103.28( 2)
3 Karmazínová Ivana VLI5150 299.74 1. 84.83( 3) 21.56( 3) 42.11( 4) 72.80( 5)100.00( 1)
4 Horáčková Stanislava VLI4950 286.63 2. 81.42( 4) 64.39( 2) 42.96( 3) 73.97( 4) 66.85( 3)
5 Neradová Alena LIT5051 152.12 3. 87.73( 3) 64.39( 4)
6 Městková Eva TEP4851 72.22 5. 72.22( 5)
7 Pachnerová Jaroslava VLI5152 57.32 5. 30.93( 6) 0.00( 6) 26.39( 5)

D75B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Kašková Eva CHA4650 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)

H14B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Tomášek Prokop TUR0711 A 402.29 1. 93.42( 3) 99.42( 2)106.27( 1)102.20( 1) 94.40( 5)
2 Štrait Vilém VSP0701 A 388.64 1. 85.64( 9) 105.24( 1) 99.02( 2) 86.35( 6) 98.03( 3)
3 Stehlík Jakub LPM0700 A 379.04 1. 104.51( 1) 82.81( 7) 94.71( 3) 72.01(12) 97.01( 4)
4 Sedláček Patrik DKP0816 A 362.03 4. 92.45( 4) 80.05( 8) 79.63(12) 96.74( 4) 92.79( 6)
5 Podrábský Ctibor VLI0700 A 352.57 3. 79.03(12) 85.21( 5) 80.16(11) 97.54( 3) 89.66( 7)
6 Zápotocký Jiří SLA0800 A 348.71 3. 77.28(13) 95.34( 3) 89.43( 5) 78.84(10) 85.10(11)
7 Patka Kryštof BOR0702 A 342.04 4. 86.81( 8) 76.87(10) 89.88( 4) 73.99(11) 88.48( 9)
8 Skripnik Matouš FSP0800 A 341.80 6. 88.46( 6) 78.19( 9) 85.86( 8) 84.07( 9) 83.41(12)
9 Hyxa Jan VLI0702 A 337.94 2. 65.02(22) 52.82(20) 88.44( 7) 85.86( 8) 98.62( 2)
10 Donda Jakub ONO0700 A 320.84 5. 90.89( 5) 74.77(11) 77.34(14) 69.66(14) 77.84(13)
11 Šebelka Matěj VLI0805 A 309.95 10. 82.33(11) 70.45(13) 71.56(19) 45.89(31) 85.61(10)
12 Heczko Erik VLI0804 A 305.69 1. 102.07( 2) 100.27( 2)103.35( 1)
13 Maroušek Dominik DKP0716 B 303.15 6. 51.22(29) 84.97( 6) 82.87(10) 70.23(13) 65.08(20)
14 Jiras Antonín DOR0701 B 290.50 7. 37.60(35) 11.80(31) 77.54(13) 86.12( 7) 89.24( 8)
15 Štembera Vítek TJN0801 B 288.66 10. 85.15(10) 34.35(26) 75.20(16) 50.47(26) 77.84(13)
16 Termer Štěpán VSP0807 B 277.86 16. 70.76(19) 65.89(16) 75.20(16) 25.64(37) 66.01(19)
17 Šubrt Jáchym DKP0800 B 263.01 4. 73.78(17) 89.16( 4) 68.61(21) 22.11(38) 31.46(39)
18 Šimerka Ondřej PGP0800 B 255.62 17. 63.27(24) 64.03(17) 74.14(18) 10.28(39) 54.18(29)
19 Hrůzek Ondřej BOR0809 B 253.32 15. 67.16(21) 65.95(15) 45.12(32) 59.69(20) 60.52(22)
20 Rod Matyáš VSP0803 B 241.25 18. 18.06(39) 62.12(18) 61.07(25) 61.85(19) 56.21(27)
21 Patka Marek BOR0902 B 240.48 17. 63.95(23) 43.52(23) 67.13(22) 62.65(17) 46.75(34)
22 Víteček Šimon DKP0801 B 238.91 13. 49.85(31) 35.85(25) 75.37(15) 31.21(36) 77.84(13)
23 Machar Eda DKP0803 B 231.65 9. 76.40(14) 71.23(12) 84.02( 9)
24 Beneš Filip VLI0708 B 226.83 18. 71.54(18) 53.30(19) 34.43(36) 44.60(32) 57.39(26)
25 Brandejs Štěpán DKP0807 B 214.73 7. 87.88( 7) 52.14(25) 74.71(17)
26 Lesák Marek TJN0811 B 207.47 21. 36.14(36) 48.92(22) 39.92(34) 59.46(21) 59.17(23)
27 Kolář David ZVO0805 B 204.93 14. 7.84(41) 66.25(14) 62.46(18) 68.38(18)
28 Magazu Lukas DOR0805 B 199.35 24. 60.84(25) 36.39(24) 44.67(33) 44.22(33) 49.62(31)
29 Veljačik Jonáš DKP0818 B 197.33 26. 55.49(26) 37.42(35) 48.46(28) 55.96(28)
30 Koten Vojtěch DKP0815 B 192.91 16. 75.53(16) 59.23(23) 58.15(25)
31 Beran František SLA0700 189.86 24. 24.18(37) 0.00(34) 58.40(26) 48.54(27) 58.74(24)
32 Nožička Jan JJN0800 187.63 27. 49.17(32) 32.13(27) 53.11(28) 47.14(29) 38.21(37)
33 Pávek Štěpán NEK0700 187.40 5. 75.72(15) 24.80(37) 86.88( 5) 0.00(41)
34 Anděl Robin VPM0901 179.78 15. 51.22(29) 66.86(15) 61.70(21)
35 Engel Adam DKP0910 177.01 16. 51.51(27) 61.11(24) 64.39(16)
36 Vrba Matyáš FSP0706 149.86 21. 51.51(27) 51.38(21) 46.97(31)
37 Kučera Jakub VSP0900 145.46 20. 67.65(20) 42.81(34) 35.00(38)
38 Drahoňovský Tomáš TUR0701 134.48 16. 59.35(22) 75.13(16)
39 Žižka Přemysl DOR0706 129.39 23. 23.31(29) 62.21(23) 43.87(35)
40 Studnička Jakub DKP0718 110.84 30. 48.59(33) 13.89(30) 48.36(30) 0.00(40)
41 Kule Oliver ONO0701 109.44 29. 18.06(39) 0.00(35) 51.48(29) 0.00(40) 39.90(36)
42 Brabec Matěj MAS0701 108.84 24. 55.93(24) 52.91(30)
43 Etrych Jonáš DOR0907 95.66 30. 46.38(30) 49.28(32)
44 Lorenc Václav DOR0702 88.57 6. 88.57( 6)
45 Lacina Jan DKP0717 88.37 33. 39.93(35) 48.44(33)
46 Jandera Kryštof PGP0700 83.75 27. 26.37(28) 57.38(27)
47 Turek Jakub SKV0801 70.61 20. 70.61(20)
48 Mertlík Vojtěch TUR0704 41.98 32. 41.98(34) 0.00(32)
49 Vilém Štěpán VLI0902 22.92 38. 22.92(38)
50 Černý Vojtěch DKP0712 22.57 38. 3.47(42) 19.10(38)

H16B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Sork Dominik TAP0504 A 397.02 1. 95.91( 3) 71.80( 9) 102.76( 1)100.64( 2) 97.71( 3)
2 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 A 394.37 1. 102.56( 1)105.90( 1) 91.07( 6) 94.65( 4) 91.26( 4)
3 Zurynek Jan TJN0605 A 392.47 2. 101.53( 2) 95.00( 3) 95.82( 4) 60.39(16) 100.12( 2)
4 Šubrt Vojtěch DKP0502 A 389.55 1. 91.56( 4) 82.71( 5) 98.44( 3) 97.38( 3)102.17( 1)
5 Heřmánek Petr TUR0500 B 374.95 2. 82.92( 5) 99.11( 2) 98.80( 2) 94.12( 6) 51.33(18)
6 Březina Karel CHA0605 B 347.68 1. 82.50( 6) 75.27( 7) 76.72(14)101.98( 1) 86.48( 5)
7 Kuchař Ondřej TAP0609 B 331.70 5. 71.45( 8) 77.70( 6) 88.22( 9) 94.33( 5) 59.64(15)
8 Machar Matěj DKP0604 B 316.34 7. 75.13( 7) 71.75(10) 89.74( 7) 75.83(11) 75.64( 9)
9 Dlouhý Aleš PGP0502 B 285.08 9. 35.86(20) 36.57(18) 85.83(11) 88.47( 9) 74.21(10)
10 Horák Martin VSP0601 B 272.97 8. 50.48(16) 51.44(14) 82.01(12) 62.09(14) 77.43( 8)
11 Pilát Bořivoj DKL0500 B 265.00 6. 39.25(17) 74.46(15) 67.60(13) 83.69( 6)
12 Bartaloš Matyáš PGP0503 B 258.93 10. 65.83(10) 0.00(23) 81.76(13) 46.24(19) 65.10(14)
13 Havlíček Viktor BSO0602 B 252.84 11. 53.44(15) 65.76(11) 60.73(15) 72.91(11)
14 Černý Matouš TAP0501 B 251.13 4. 66.85( 9) 91.48( 4) 92.80( 5)
15 Václavík Martin SLA0601 B 238.38 12. 55.74(13) 43.26(16) 65.23(17) 74.15(12) 23.31(20)
16 Bozděch Tobiáš KPY0504 B 216.88 8. 57.73(11) 72.15( 8) 87.00(10)
17 Pivec Jan MLA0503 B 202.54 8. 61.19(18) 89.09( 8) 52.26(17)
18 Ječmen Matyáš ONO0600 B 188.63 12. 37.49(19) 24.43(20) 43.67(19) 39.46(21) 68.01(12)
19 Jiras Jan DOR0505 171.77 7. 93.65( 7) 78.12( 7)
20 Kopecký Matyáš DKP0613 159.41 8. 23.30(21) 46.98(15) 89.13( 8)
21 Dejnožka Martin TJN0600 130.45 14. 55.38(14) 60.00(17) 15.07(22)
22 Červinka Lukáš FSP0603 128.51 12. 62.29(12) 66.22(16)
23 Jíra Filip KAM0506 120.87 13. 45.11(17) 53.32(13) 22.44(21)
24 Kubát Matyáš RIC0601 101.82 16. 0.00(22) 48.63(18) 53.19(16)
25 Městka Václav VSP0600 92.75 12. 56.58(12) 36.17(19)
26 Šimek Vojtěch LTP0601 86.41 18. 41.36(18) 4.86(21) 40.19(20)
27 Janoch Samuel MLA0502 80.14 10. 80.14(10)
28 Myslík Vojtěch ONO0602 67.14 13. 67.14(13)
29 Meier David VSP0606 51.55 19. 0.00(23) 0.00(22) 12.49(20) 39.06(19)

H18B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Čtrnáct František PGP0401 A 405.55 1. 103.25( 1)102.85( 1) 90.74( 4) 100.50( 2) 98.95( 2)
2 Černý Antonín TAP0402 A 397.50 1. 92.44( 6) 91.27( 6) 112.82( 1) 94.30( 4) 97.94( 3)
3 Zakouřil Matyáš VSP0400 A 391.05 1. 93.02( 4) 95.45( 4) 94.86( 2) 97.63( 3)103.11( 1)
4 Kolář Matyáš PGP0304 B 382.68 2. 103.09( 2) 92.32( 3) 91.13( 5) 96.14( 4)
5 Mellan Jonáš TUR0308 B 370.29 2. 93.66( 3) 99.62( 2) 80.37( 5) 88.40( 6) 88.61( 6)
6 Janas Adam PGP0404 B 361.81 1. 73.84(11) 93.97( 5) 78.77( 7)101.87( 1) 87.20( 7)
7 Tůma Šimon TAP0400 B 350.56 3. 97.53( 3) 79.30( 6) 78.94( 8) 94.79( 5)
8 Snížek Ondřej DOR0406 B 319.46 5. 92.55( 5) 77.15( 7) 67.94( 8) 68.23(10) 81.53( 8)
9 Milota Břetislav MLA0300 B 235.88 9. 52.75(10) 67.14( 9) 51.55(11) 64.44(11)
10 Marek Matěj TJN0409 B 231.16 8. 77.71( 8) 73.83( 9) 79.62( 9)
11 Janoušek Slávek BOR0400 B 229.52 11. 61.87(13) 28.65(11) 58.06(11) 51.55(11) 58.04(12)
12 Řehoř Vojta JJN0303 B 212.99 8. 77.29( 9) 72.45( 8) 63.25(10)
13 Baldrian Tomáš VSP0405 186.87 12. 37.71(14) 19.89(12) 44.97(12) 48.40(13) 55.79(13)
14 Kuchař Matěj TAP0405 159.89 7. 86.74( 7) 73.15(10)
15 Kužel Jan FSP0400 143.24 9. 74.06(10) 69.18( 9)
16 Klein Martin LTP0404 115.76 7. 86.82( 7) 28.94( P) 0.00( P)
17 Weissar Samuel LPM0300 67.11 12. 67.11(12)

H20B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Klement David DKP0110 A 413.25 1. 113.25( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Kováč František MLA0201 B 354.05 2. 95.63( 2) 90.54( 2) 83.25( 2) 84.63( 2) 47.99( 3)
3 Riby Thomas LTP0202 B 235.05 4. 62.86( 5) 48.56( 4) 64.87( 4) 58.76( P) 0.00( P)
4 Růta Matyáš JJN0102 163.03 3. 91.12( 3) 71.91( 3)
5 Buk Ondřej ROU0102 111.64 3. 41.07( 6) 70.57( 3)
6 Siegl Matyáš PGP0104 100.00 1. 100.00( 1)
7 Šubrt Matěj DKP0205 95.66 2. 95.66( 2)
8 Forst Antonín MFP0101 85.91 4. 85.91( 4)

H35B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Gregor Martin DKP7705 409.80 1. 89.88( 4) 100.00( 1) 94.39( 3)107.90( 1)107.51( 1)
2 Havlíček Jan RIC7902 362.82 2. 81.58( 6) 90.56( 3)102.35( 2) 88.33( 3) 62.12( 6)
3 Ledecký Vladimír BOR8402 274.42 4. 47.54(10) 76.61( 4) 34.85( 8) 86.49( 4) 63.78( 5)
4 Hrádek Tomáš ROU8301 258.22 2. 89.39( 4) 72.38( 6) 96.45( 2)
5 Fröhlich Martin DKP8207 247.41 4. 74.33( 9) 85.89( 5) 87.19( 4)
6 Průša Michal VSP7310 199.81 2. 103.77( 2) 96.04( 3)
7 Skripnik Ondřej FSP7502 198.86 1. 95.59( 3) 103.27( 1)
8 Kužel Tomáš FSP7610 177.50 2. 79.34( 7) 98.16( 2)
9 Lužnický Jiří LIT8501 147.02 6. 77.06( 6) 69.96( 7)
10 Bořánek Petr VSP7000 146.82 7. 75.43( 8) 71.39( 7)
11 Fibír Tomáš FSP7901 103.15 1. 103.15( 1)
12 Matějů Luboš PGP7601 101.26 2. 101.26( 2)
13 Tůma Martin LIT8204 90.17 7. 61.09( 8) 29.08( 7)
14 Hrouda Martin FSP7612 86.68 5. 86.68( 5)
15 Macek Jiří LIT8401 80.98 5. 80.98( 5)

H40B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Pavlíček Lubomír KPY7800 404.26 1. 98.53( 2)106.27( 1) 98.34( 2)101.12( 2)
2 Bartaloš Tomáš PGP8010 372.89 2. 75.66( 9) 100.35( 2) 93.69( 2) 97.86( 3) 80.99( 6)
3 Pilát Miroslav DKL7900 357.38 3. 93.39( 3) 78.27( 4) 92.18( 5) 93.54( 4)
4 Dvořáček Dan MFP7903 346.00 3. 88.95( 7) 86.83( 4) 91.73( 3) 78.49( 8) 60.09( 9)
5 Stehlík Petr LPM7903 323.45 1. 105.07( 1) 114.58( 1)103.80( 1)
6 Ječmen Vladimír ONO7900 315.95 5. 62.29(11) 79.46( 7) 71.35( 6) 79.23( 7) 85.91( 5)
7 Patka Miroslav BOR7715 288.21 6. 73.74(10) 82.29( 6) 59.06( 7) 58.51( 9) 73.12( 7)
8 Anděl Robert VPM8001 277.29 3. 89.12( 6) 91.41( 6) 96.76( 3)
9 Nehasil David BOR7713 258.62 1. 61.46(12) 95.04( 4)102.12( 1)
10 Vilém Stanislav VLI7703 251.09 4. 94.87( 4) 84.23( 5) 71.99( 5)
11 Štembera Jan TJN7513 210.62 8. 76.44( 8) 68.78( 9) 65.40( 8)
12 Synek Antonín DOK7800 96.40 3. 96.40( 3)
13 Peteráč Zdeněk VLI7802 89.95 5. 89.95( 5)
14 Kučerka Jan LIT8002 76.97 8. 76.97( 8)
15 Dvořák Josef PGP8006 55.45 10. 55.45(10)
16 Míka Pavel DKP7800 44.55 10. 44.55(10)
17 Jedlička Michal DKL8000 40.11 13. 40.11(13)
18 Erbert Ladislav PEN7700 36.54 14. 36.54(14)
19 Lukavský Jiří DKL7800 5.57 11. 5.57(11)

H45B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Drahoňovský Aleš TUR7201 430.78 1. 102.81( 1)113.88( 1)109.58( 1)100.81( 2) 104.51( 1)
2 Baldrian Petr PGP7203 391.85 2. 99.00( 2) 95.86( 2) 99.12( 2) 97.87( 4) 94.64( 3)
3 Rod Jan VSP7423 350.84 3. 84.21( 7) 79.79( 6) 91.30( 3) 88.55( 6) 86.78( 5)
4 Komín David PGP7405 307.35 5. 79.60( 8) 83.54( 5) 69.97(10) 74.24( 9) 60.41(10)
5 Koten Pavel RIC7200 305.30 4. 48.61(14) 68.83( 9) 81.38( 4) 79.33( 7) 75.76( 6)
6 Kučera Jan VSP7302 300.25 1. 98.20( 3) 101.20( 1)100.85( 2)
7 Vácha Tomáš BOR7409 271.05 3. 85.00( 6) 97.99( 3) 88.06( 4)
8 Víteček Jan DKP7201 268.49 8. 72.21( 9) 74.12( 8) 62.23(10) 59.93(11)
9 Pachner Pavel CHA7501 250.74 4. 87.17( 4) 93.47( 5) 70.10( 7)
10 Nejedlý Ladislav ONO7501 241.27 7. 76.91( 7) 48.86(11) 59.96(11) 55.54(14)
11 Zakouřil Václav VSP7401 227.58 8. 73.45( 8) 39.32(13) 55.55(12) 59.26(12)
12 Jandera Tomáš SOB7300 227.31 4. 62.48(11) 90.11( 4) 74.72( 6)
13 Koudelka Tomáš BOR7513 207.14 8. 52.56(10) 40.46(12) 46.82(13) 67.30( 8)
14 Bradáč Stanislav LLI7201 167.55 3. 90.26( 3) 77.29( 5)
15 Vaněk Petr ZBP7302 148.83 11. 41.21(16) 51.10(11) 56.52(13)
16 Kabát Jan PGP6901 138.57 8. 75.42( 8) 63.15( 9)
17 Kocman Jindřich BOR7612 135.17 13. 49.91(13) 38.06(14) 47.20(15)
18 Bureš Michal VLI7601 128.63 7. 54.07(12) 74.56( 7)
19 Jirásek Milan VSP7403 87.05 5. 87.05( 5)
20 Koliáš Čeněk DKP7102 86.40 13. 47.53(15) 38.87(13)
21 Karvánek Petr BOR6600 71.39 9. 71.39( 9)
22 Albl Miloslav LME7600 69.42 10. 69.42(10)
23 Kurfürst Pavel FSP7400 49.00 12. 49.00(12)
24 Sliva Jan SCP7300 33.56 16. 33.56(16)

H50B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Šemelík Petr DKL6901 415.06 1. 93.92( 4)106.14( 1)107.80( 1)107.20( 1)
2 Žejdlík Michal LTP7001 387.23 2. 96.65( 5) 95.64( 3) 98.13( 2) 96.81( P) 0.00( P)
3 Beránek Petr BOR6701 358.60 3. 79.83( 9) 80.29( 8) 90.72( 6) 94.05( 3) 93.54( 3)
4 Kondrát Martin PGP6501 299.92 1. 102.50( 1) 98.16( 2) 99.26( 2)
5 Vydra Ivan CHA6600 292.96 2. 97.39( 3)101.85( 2) 93.72( 5)
6 Kalousek Jiří DKP6901 289.90 4. 74.09(12) 72.91( 8) 61.95( 6) 80.95( 4)
7 Siegl Roman MFP6700 271.87 6. 95.17( 6) 88.13( 6) 88.57( 7)
8 Bruner Luboš LTP6501 233.83 10. 54.66(16) 62.18(10) 58.53(10) 58.46( P) 0.00( P)
9 Bartoš Luděk MLA6701 225.87 5. 78.64(10) 76.75( 5) 70.48( 6)
10 Mayer Tomáš KSH6900 212.03 8. 63.98(15) 64.19( 9) 46.56( 8) 37.30( 8)
11 Machara Martin BOR6900 211.18 7. 50.00(17) 48.74(12) 52.81(11) 59.63( 7) 48.41( 7)
12 Waldhauser Martin BOR7106 202.77 4. 48.81(18) 82.16( 4) 71.80( 5)
13 Novák Ivo OKP6200 189.93 4. 96.76( 4) 93.17( 5)
14 Zaydlar Michal JLI7100 189.59 3. 93.86( 7) 95.73( 3)
15 Bejvl Jakub LME7100 167.85 2. 101.14( 2) 66.71( 9)
16 Janas Petr PGP7106 165.79 4. 70.68(14) 95.11( 4)
17 Šimša Jaromír MFP7100 142.43 8. 86.36( 8) 56.07(11)
18 Jeřábek Petr BOR7105 119.88 12. 43.69(20) 31.80(13) 44.39(12)
19 Bílý Petr DOK6800 104.09 11. 78.07(11) 26.02( P) 0.00( P)
20 Janovský Tomáš PGP6401 101.48 1. 101.48( 1)
21 Urbánek Lumír ONO6701 85.84 7. 85.84( 7)
22 Průšek Petr STB7000 74.03 13. 74.03(13)
23 Buk Jiří ROU6901 44.77 19. 44.77(19)
24 Sedláček Jaroslav ROZ6801 33.02 9. 0.00(14) 33.02( 9)
25 Sanna Roberto DKP6703 22.78 21. 22.78(21)

H55B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Krejčí Jaroslav BOR6302 453.81 1. 106.26( 2) 117.35( 1)112.33( 1)107.12( 1)117.01( 1)
2 Pilař Karel MAS5501 359.23 2. 92.73( 2) 89.15( 3) 79.09( 4) 98.26( 2)
3 Němeček Jan VSP6201 290.31 1. 110.26( 1) 88.14( 4) 91.91( 3)
4 Veljačik Pavel SCP6200 277.19 2. 77.69( 5) 98.52( 2)100.98( 2)
5 Kubec Pavel STB6601 237.76 3. 83.48( 3) 89.92( 3) 64.36( 5)
6 Kohl Jiří KPY6201 209.37 3. 66.09( 5) 58.55( 6) 84.73( 3)
7 Beneš Jan DKL6600 165.05 6. 40.12( 7) 10.25( 9) 40.25( 8) 11.41( 7) 73.27( 6)
8 Semík Jan VSP6507 164.43 4. 79.91( 5) 84.52( 4)
9 Forst Libor MFP6301 162.17 4. 30.32( 8) 81.10( 4) 50.75( 7)
10 Hartman Aleš VSP6506 154.31 5. 79.50( 6) 74.81( 5)
11 Vydra Pavel PEN6200 145.27 6. 60.00( 6) 48.89( 7) 36.38( 9)
12 Šimek Miroslav LME6300 83.31 6. 23.77(10) 59.54( 6)
13 Richtr Aleš VPM6601 75.48 4. 75.48( 4)
14 Petrilák Miroslav DOR6600 58.03 7. 29.80( 9) 28.23( 8) 0.00(10) 0.00( 8) 0.00( 7)

H60B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Milota Josef MLA5801 409.21 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)109.21( 1)
2 Kavka Jiří SCP5900 358.45 1. 100.00( 1) 77.47( 2) 67.45( 2) 81.43( 3) 99.55( 2)
3 Hošek Ladislav SCP6001 266.67 2. 41.36( 3) 50.11( 3) 83.96( 2) 91.24( 3)
4 Pech Jiří LPM5402 89.01 4. 23.67( 4) 17.59( 4) 47.75( 4)
5 Šváb Jan VSP5801 35.35 4. 0.00( 5) 0.00( 5) 4.76( 4) 30.59( 5)

H65B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Jirka Jiří DKL5501 401.17 1. 102.83( 2) 76.46( 5) 94.51( 2) 99.25( 2)104.58( 1)
2 Kaška Rudolf CHA5500 391.80 1. 108.79( 1) 94.02( 2) 81.55( 4) 94.07( 3) 94.92( 3)
3 Fiala Zdeněk TAP5501 387.55 1. 86.76( 4) 88.89( 3) 91.48( 3)106.68( 1)100.50( 2)
4 Hájek Jan MAS5401 323.56 4. 74.59( 6) 76.70( 5) 89.15( 4) 83.12( 4)
5 Kunc Radovan TJN5549 231.12 1. 117.10( 1)114.02( 1)
6 Jaroš Vladimír DCE5400 224.58 4. 80.63( 4) 54.93( 9) 89.02( 5)
7 Pavlík Milan CHA5400 188.14 3. 88.38( 3) 0.00(10) 63.40( 7) 7.78(11) 28.58( 8)
8 Wald František FSP5300 184.51 5. 59.97( 5) 42.72( 9) 81.82( 5)
9 Jahn Pavel SCP5500 171.81 6. 24.75( 7) 73.92( 6) 73.14( 6)
10 Chotětický Václav DKL5202 166.23 8. 69.55( 8) 49.91(10) 46.77( 8) 0.00( 9)
11 Borák Stanislav EKP5212 140.99 6. 69.57( 7) 71.42( 6)
12 Přeček Zdeněk SCP5200 129.85 8. 68.93( 9) 60.92( 8)
13 Cabrnoch Jiří DKL5400 72.77 7. 72.77( 7)
14 Chotětický Jan MAS5400 49.18 7. 12.33(10) 36.85( 7)
15 Neumann Zbyněk LME5300 37.21 6. 37.21( 6)

H70B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Karmazín Petr VLI4901 426.98 1. 94.30( 5) 114.47( 1)109.88( 1)106.40( 1) 96.23( 3)
2 Buriánek Jaromír SCP4700 373.05 1. 105.08( 1) 79.17( 4) 93.00( 3) 95.80( 3) 67.12( 5)
3 Horáček Miroslav VLI5000 347.38 2. 70.48( 6) 95.78( 2) 75.65( 5) 97.80( 2) 78.15( 4)
4 Ševčík Milan CHA5003 338.17 4. 96.19( 4) 74.47( 6) 73.45( 6) 94.06( 4) 30.45( 6)
5 Uher Petr VSP5001 297.83 1. 97.32( 3) 97.12( 2) 103.39( 1)
6 Hořínek Jaroslav VSP5000 280.34 2. 97.59( 2) 82.37( 5)100.38( 2)
7 Rančák Josef BOR5004 244.68 3. 69.94( 7) 89.75( 3) 84.99( 4)
8 Ježek Ladislav VLI4900 79.78 7. 63.42( 8) 16.36( 7)
9 Fujan Sláva DKL4800 74.65 5. 74.65( 5)
10 Peterka Josef LLI4702 71.92 6. 71.92( 6)

H75B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Čadil Jan FSP4300 343.60 2. 94.69( 2) 52.98( 2) 81.43( 2) 79.19( 2) 88.29( 2)
2 Novotný Jiří DKL4601 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
3 Fišák Jan MLA4401 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
4 Novotný František PUL4200 171.16 3. 0.00( 3) 68.81( 3) 27.50( 3) 74.85( 3)

H80B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
1 Křtěnský Jaroslav BOR3600 247.54 1. 100.00( 1) 60.28( 2) 87.26( 2)
2 Beránek Miroslav BOR3900 208.59 1. 0.00( 3) 8.59( 2)100.00( 1)100.00( 1)
3 Frey Jaromír ONO4100 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)