Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček

Datum:
19.06.2021
Místo konání:
Bílichov
Pořadatel:
SLA - SKOB Slaný
Mapa:
Bílichov
Ředitel závodu:
Zemková Helena - R3
Hlavní rozhodčí:
Hrdličková Ludmila - R2
Stavitel tratí:
Hanák Jan - R2
JURY:
Němečková Jarmila, Pašek František, Vydra Ivan
Protokol:
Závod proběhl bez závad a protestů. Ošetření drobných oděrek.
Kategorie:
D10F     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10F     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     T4    

D10F 2.24 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Eliška VLI1450 Slavia Liberec orienteering 29:20
2. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 35:28 + 6:08
3. Kurfürstová Anna FSP1450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:52 + 10:32
4. Maroušková Julie DKP1256 Oddíl OB Kotlářka 50:25 + 21:05
5. Nešporová Nora TAP1153 KOB Tretra Praha 73:28 + 44:08
Straková Nora LME1350 SK Los Mělník DISK

D10C 2.38 km, 50 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Klára TUV1199 SOK TJ Turnov 26:33
2. Blehová Barbora DOR1151 OK Dobříš 30:10 + 3:37
3. Bašusová Olga KAM1250 OK Kamenice 30:25 + 3:52
4. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 31:55 + 5:22
5. Snížková Žofie DKP1151 Oddíl OB Kotlářka 32:24 + 5:51
6. Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš 32:49 + 6:16
7. Maternová Jana VPM1150 KOS Slavia Plzeň 33:08 + 6:35
8. Kolářová Zuzana LOU1250 SK Moravan Louňovice 35:00 + 8:27
9. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 40:10 + 13:37
10. Rejšková Klára KAM1251 OK Kamenice 44:51 + 18:18
11. Procházková Aneta DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 48:55 + 22:22
12. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 60:26 + 33:53
Rodová Anežka VSP1152 USK Praha DISK

D12C 3.05 km, 50 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 28:51
2. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 29:00 + 0:09
3. Řepková Anna PGP1052 SK Praga 30:56 + 2:05
4. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 31:33 + 2:42
5. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 33:41 + 4:50
6. Pilchová Linda ODV0953 TJ Aero Odolena Voda 34:38 + 5:47
7. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 36:46 + 7:55
8. Havlíčková Zuzana RIC1051 OB Říčany 40:10 + 11:19
9. Bartoňová Elena FSP0953 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:53 + 14:02
10. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 43:18 + 14:27
11. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 43:20 + 14:29
12. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 44:10 + 15:19
13. Kváčová Anna DKP1051 Oddíl OB Kotlářka 45:25 + 16:34
14. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 46:14 + 17:23
15. Štěpánková Emma TAP0953 KOB Tretra Praha 46:46 + 17:55
16. Hill Daisy SLA0950 SKOB Slaný 62:07 + 33:16
Šunková Sára LOU1051 SK Moravan Louňovice DISK
Kunstová Anežka SLA1050 SKOB Slaný DISK
Prchlíková Kristýna LOU1053 SK Moravan Louňovice DISK
Hrstková Eliška SLA1053 SKOB Slaný DISK

D14B 3.04 km, 100 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 27:50
2. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 30:25 + 2:35
3. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 31:07 + 3:17
4. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 31:14 + 3:24
5. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 31:39 + 3:49
6. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 33:24 + 5:34
7. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 33:47 + 5:57
8. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 34:09 + 6:19
9. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 34:39 + 6:49
10. Kunášková Karolína VLI0851 Slavia Liberec orienteering 34:55 + 7:05
11. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 35:00 + 7:10
12. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 35:52 + 8:02
13. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 35:54 + 8:04
14. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 36:09 + 8:19
15. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 36:21 + 8:31
16. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 38:36 + 10:46
17. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 39:17 + 11:27
18. Pokorná Anežka KRL0757 Kometa Kralovice 39:21 + 11:31
19. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 39:23 + 11:33
20. Mikulová Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 40:19 + 12:29
21. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 41:25 + 13:35
22. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 42:10 + 14:20
23. Leinweberová Julie FSP0755 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:39 + 15:49
24. Ellederová Eva TAP0860 KOB Tretra Praha 43:59 + 16:09
25. Nožičková Eva JJN0852 Team Jizerky 44:00 + 16:10
26. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 44:18 + 16:28
27. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 44:21 + 16:31
28. Lampová Amálie DKP0752 Oddíl OB Kotlářka 44:33 + 16:43
29. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 44:35 + 16:45
30. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 46:18 + 18:28
31. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 47:32 + 19:42
32. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 47:40 + 19:50
33. Kropáčová Zuzana KRL0754 Kometa Kralovice 49:40 + 21:50
34. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 50:14 + 22:24
35. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 51:41 + 23:51
36. Michálková Ema BOR0857 OK Jiskra Nový Bor 53:34 + 25:44
37. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 53:58 + 26:08
38. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 54:15 + 26:25
39. Havlíčková Veronika RIC0853 OB Říčany 54:24 + 26:34
40. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 54:32 + 26:42
41. Fuchsová Eliška LTP0851 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:09 + 28:19
42. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 57:42 + 29:52
43. Mušková Amálie Anna DKP0759 Oddíl OB Kotlářka 58:39 + 30:49
44. Václavíková Amálie SLA0851 SKOB Slaný 60:02 + 32:12
45. Berná Klára ODV0851 TJ Aero Odolena Voda 64:52 + 37:02
46. Vaughanová Sára LOU0853 SK Moravan Louňovice 65:54 + 38:04
47. Houdková Kateřina ODV0752 TJ Aero Odolena Voda 66:35 + 38:45
48. Blehová Veronika DOR0852 OK Dobříš 68:49 + 40:59
49. Hermannová Natálie MLA0851 MLOK Mariánské Lázně 70:30 + 42:40
50. Zemanová Eliška DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 70:54 + 43:04
51. Šunková Berta LOU0850 SK Moravan Louňovice 72:05 + 44:15
52. Syblíková Rozálie ODV0856 TJ Aero Odolena Voda 72:17 + 44:27
53. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 73:44 + 45:54
54. Pilchová Sofia ODV0751 TJ Aero Odolena Voda 78:16 + 50:26
Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava DISK
Pilátová Rozálie DKL0750 KOB Kladno DISK
Pražáková Nella JJN0853 Team Jizerky DISK
Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor DISK
Chudobová Eliška DKL0850 KOB Kladno DISK
Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš DISK
Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Litvínov DISK

D16B 3.45 km, 100 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 29:04
2. Šimšová Pavla PGP0557 SK Praga 34:54 + 5:50
3. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 36:34 + 7:30
4. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 37:57 + 8:53
5. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 38:53 + 9:49
6. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 40:34 + 11:30
7. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 40:55 + 11:51
8. Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga 40:56 + 11:52
9. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 42:23 + 13:19
10. Balcarová Marie LLI0652 LOK-o Liberec 42:44 + 13:40
11. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 43:06 + 14:02
12. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 43:17 + 14:13
13. Linhartová Klára ZVO0556 OB SK Zvole 43:42 + 14:38
14. Podoubská Adéla TJN0658 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:24 + 15:20
15. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 46:00 + 16:56
16. Koudelková Eliška BOR0652 OK Jiskra Nový Bor 46:19 + 17:15
17. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 46:33 + 17:29
18. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 48:53 + 19:49
19. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 50:17 + 21:13
20. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:33 + 21:29
21. Měšťanová Tereza TAP0653 KOB Tretra Praha 53:12 + 24:08
22. Vláčilová Anna RIC0657 OB Říčany 54:07 + 25:03
23. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 60:02 + 30:58
24. Rejmanová Nikola BOR0656 OK Jiskra Nový Bor 64:22 + 35:18
25. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 65:08 + 36:04
26. Vozábalová Hana PGP0654 SK Praga 69:47 + 40:43
27. Maříková Alžběta FSP0650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:28 + 44:24
28. Králová Lucie KRL0658 Kometa Kralovice 75:14 + 46:10
29. Gemperlová Eliška PGP0556 SK Praga 78:20 + 49:16
Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov DISK
Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice DISK

D18B 3.41 km, 100 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 32:22
2. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 34:21 + 1:59
3. Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha 34:51 + 2:29
4. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 35:28 + 3:06
5. Arnoštová Veronika VSP0450 USK Praha 36:17 + 3:55
6. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 37:30 + 5:08
7. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 40:02 + 7:40
8. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 41:12 + 8:50
9. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 43:04 + 10:42
10. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 46:07 + 13:45
11. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 47:25 + 15:03
12. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:34 + 16:12
13. Brožková Kateřina JJN0450 Team Jizerky 48:56 + 16:34
14. Szymanská Zuzana DKP0463 Oddíl OB Kotlářka 51:39 + 19:17
15. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia Plzeň 52:43 + 20:21
16. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 53:30 + 21:08
17. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 55:37 + 23:15
18. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 56:20 + 23:58
19. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 57:03 + 24:41
20. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 57:06 + 24:44
21. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:52 + 26:30
Tomášková Linda TAP0455 KOB Tretra Praha DISK

D20B 3.41 km, 100 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 38:18
2. Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 40:50 + 2:32
3. Rousová Lucie DKL0251 KOB Kladno 44:54 + 6:36
4. Linková Lucie JJN0254 Team Jizerky 53:08 + 14:50
Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady DISK

D21B 4.88 km, 170 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8572

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 40:45 8992
2. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 41:10 + 0:25 8902
3. Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk 41:24 + 0:39 8851
4. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 43:21 + 2:36 8428
5. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 45:14 + 4:29 8020
6. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 45:44 + 4:59 7911
7. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 47:47 + 7:02 7467
8. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 49:00 + 8:15 7203
9. Svobodová Barbora JJN8950 Team Jizerky 49:11 + 8:26 7163
10. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 50:43 + 9:58 6831
11. Surkova Polina PGP0157 SK Praga 51:27 + 10:42 6672
12. Smolková Barbora TAP0356 KOB Tretra Praha 51:50 + 11:05 6588
13. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 52:22 + 11:37 6473
14. Pavlíková Markéta DOK0053 OK Doksy 56:05 + 15:20 5667
15. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 56:54 + 16:09 5490
16. Havelíková Kateřina PGP9256 SK Praga 58:10 + 17:25 5215
17. Mellanová Judita TUR0559 OOB TJ Turnov 58:23 + 17:38 5168
18. Hovorková Tereza KAM0154 OK Kamenice 58:28 + 17:43 5150
19. Pangrácová Marie DKL9051 KOB Kladno 58:52 + 18:07 5063
20. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 60:33 + 19:48 4698
21. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 60:36 + 19:51 4687
22. Neradová Alena TUR8551 OOB TJ Turnov 61:38 + 20:53 4463
23. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 62:46 + 22:01 4217
24. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 62:51 + 22:06 4199
25. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 62:57 + 22:12 4177
26. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 63:01 + 22:16 4163
27. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 63:49 + 23:04 3989
28. Pangrácová Anna DKL9150 KOB Kladno 73:50 + 33:05 1817
29. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 75:07 + 34:22 1539
30. Přívozníková Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 77:21 + 36:36 1054
31. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:27 + 36:42 1033
32. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 81:14 + 40:29 212
33. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 119:58 + 79:13 0
Skácelová Adéla JJN0454 Team Jizerky DISK 0
Pesničáková Soňa JJN0451 Team Jizerky DISK 0

D21C 3.19 km, 130 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 77:17
2. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 81:22 + 4:05
3. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 83:26 + 6:09

D35B 2.98 km, 80 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 38:03
2. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 40:08 + 2:05
3. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 43:27 + 5:24
4. Nedbalová Jana MFP8050 Matfyz Praha 43:45 + 5:42
5. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 45:44 + 7:41
6. Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 46:59 + 8:56
7. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 47:34 + 9:31
8. Zakouřilová Kamila TUR8557 OOB TJ Turnov 48:27 + 10:24
9. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 51:09 + 13:06
10. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 52:57 + 14:54
11. Perknerová Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 53:50 + 15:47
12. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 57:28 + 19:25
13. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 59:29 + 21:26
14. Dudová Irena HCE8250 TJ Hostivice 64:46 + 26:43
15. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 68:31 + 30:28
16. Čechová Jana FSP8353 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:38 + 33:35
17. Maříková Markéta FSP7351 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 82:50 + 44:47
Tichovská Hana PGP6652 SK Praga DISK

D40B 2.98 km, 80 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 OOB TJ Turnov 37:13
2. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 40:49 + 3:36
3. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 41:00 + 3:47
4. Dlouhá Marta PGP7858 SK Praga 42:24 + 5:11
5. Dolejší Lenka DOK7450 OK Doksy 43:52 + 6:39
6. Nejedlá Michaela ONO7850 SKOB Ostrov 48:20 + 11:07
7. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 48:22 + 11:09
8. Bartoňová Terezie FSP7550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:29 + 11:16
9. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:18 + 15:05
10. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:02 + 16:49
11. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 54:07 + 16:54
12. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 54:47 + 17:34
13. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 57:51 + 20:38
14. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 58:02 + 20:49
15. Dudlová Jana ODV7751 TJ Aero Odolena Voda 60:33 + 23:20
16. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 61:32 + 24:19
17. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 63:25 + 26:12
18. Jakubská Jitka 0010003 JAK 63:53 + 26:40
19. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 64:21 + 27:08
20. Žižková Jaroslava DOR7754 OK Dobříš 64:40 + 27:27
21. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 65:44 + 28:31
22. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 66:13 + 29:00
23. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:38 + 29:25
24. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 69:11 + 31:58
25. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 75:12 + 37:59
26. Cooiman Markéta MKP8050 SK GORDIC Praha Kačerov 96:49 + 59:36
Turková Martina SKV7852 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Blahůtová Klára MKP8150 SK GORDIC Praha Kačerov DISK

D45B 3.01 km, 70 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 36:49
2. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 40:56 + 4:07
3. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 41:31 + 4:42
4. Dvorská Marie VLI7454 Slavia Liberec orienteering 42:34 + 5:45
5. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 45:07 + 8:18
6. Hrušková Blanka DOR7555 OK Dobříš 45:24 + 8:35
7. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 45:39 + 8:50
8. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 47:34 + 10:45
9. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 47:42 + 10:53
10. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 48:59 + 12:10
11. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 49:54 + 13:05
12. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 51:35 + 14:46
13. Houžvičková Karolína TUR7254 OOB TJ Turnov 56:23 + 19:34
14. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:05 + 20:16
15. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 57:48 + 20:59
16. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 58:45 + 21:56
17. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 60:06 + 23:17
18. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 63:02 + 26:13
19. Uhlířová Lada LBE7450 TJ Lokomotiva Beroun 63:31 + 26:42
20. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 64:25 + 27:36
21. Vítečková Kateřina DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 65:43 + 28:54
22. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 66:32 + 29:43
23. Šunková Karolína LOU7550 SK Moravan Louňovice 67:39 + 30:50
24. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 69:16 + 32:27
25. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 71:15 + 34:26
26. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 72:39 + 35:50
27. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:47 + 35:58
28. Černá Jana TAP7250 KOB Tretra Praha 109:07 + 72:18
29. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 119:24 + 82:35
30. Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 137:28 + 100:39
31. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 230:50 + 194:01
Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga DISK
Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor DISK

D50B 3.01 km, 70 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 39:20
2. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 41:40 + 2:20
3. Linková Iva TUV6850 SOK TJ Turnov 42:44 + 3:24
4. Rýdlová Magda JJN6850 Team Jizerky 43:44 + 4:24
5. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 45:57 + 6:37
6. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 47:01 + 7:41
7. Fürstová Katka LLI6950 LOK-o Liberec 49:02 + 9:42
8. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:20 + 11:00
9. Himmelová Marie KAM6952 OK Kamenice 51:18 + 11:58
10. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 52:49 + 13:29
11. Balcarová Alena LLI7150 LOK-o Liberec 54:51 + 15:31
12. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 55:38 + 16:18
13. Hanáková Marta KRL7151 Kometa Kralovice 55:59 + 16:39
14. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 57:01 + 17:41
15. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 59:11 + 19:51
16. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 59:51 + 20:31
17. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 61:25 + 22:05
18. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 67:41 + 28:21
19. Nožičková Renata JJN6950 Team Jizerky 70:13 + 30:53
20. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 71:28 + 32:08
21. Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha 73:07 + 33:47
22. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 78:57 + 39:37
23. Hrubá Veronika 0040001 6YC 82:51 + 43:31
24. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 94:44 + 55:24
25. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 98:43 + 59:23

D55B 2.47 km, 70 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 34:35
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 34:41 + 0:06
3. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 40:18 + 5:43
4. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 42:16 + 7:41
5. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 42:53 + 8:18
6. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:55 + 8:20
7. Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov 46:16 + 11:41
8. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 46:54 + 12:19
9. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 50:41 + 16:06
10. Tihonová Jindra TAP6253 KOB Tretra Praha 51:04 + 16:29
11. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 51:35 + 17:00
12. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 52:23 + 17:48
13. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 55:11 + 20:36
14. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 55:12 + 20:37
15. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 56:50 + 22:15

D60B 2.47 km, 70 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:59
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 38:31 + 1:32
3. Havlíčková Jindřiška KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 39:00 + 2:01
4. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 46:45 + 9:46
5. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 48:55 + 11:56
6. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 49:19 + 12:20
7. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 51:04 + 14:05
8. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 52:48 + 15:49
9. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:23 + 17:24

D65B 1.91 km, 55 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 USK Praha 24:53
2. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 26:32 + 1:39
3. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 28:34 + 3:41
4. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 30:49 + 5:56
5. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 31:19 + 6:26
6. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 36:37 + 11:44
7. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 47:40 + 22:47
8. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 62:22 + 37:29
9. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 70:13 + 45:20

D70B 1.91 km, 55 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 33:56
2. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 46:01 + 12:05
3. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 52:02 + 18:06
4. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 60:33 + 26:37
Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha DISK

D75B 1.91 km, 55 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 54:52
2. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 56:36 + 1:44
3. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 85:07 + 30:15
Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga DISK

H10F 2.24 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míka Zbyněk DKP1301 Oddíl OB Kotlářka 43:32
2. Matějovský Vojtěch DKP1209 Oddíl OB Kotlářka 45:17 + 1:45
3. Jakubský Filip 0010002 JAK 47:48 + 4:16
4. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 51:59 + 8:27
5. Rollier Alexei 0250001 - 66:02 + 22:30
Skripnik Kilián FSP1300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Šimek Přemysl LME1400 SK Los Mělník DISK

H10C 2.38 km, 50 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoň Theodor FSP1100 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:45
2. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 19:00 + 1:15
3. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 19:20 + 1:35
4. Vydra Jonáš DKP1113 Oddíl OB Kotlářka 22:13 + 4:28
5. Haller Maxmilián KRL1102 Kometa Kralovice 22:29 + 4:44
6. Kašpar Adam DOR1101 OK Dobříš 22:47 + 5:02
7. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 23:59 + 6:14
8. Pinkr Josef HCE1200 TJ Hostivice 24:33 + 6:48
9. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 24:48 + 7:03
10. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 24:52 + 7:07
11. Šunka Hubert LOU1200 SK Moravan Louňovice 26:20 + 8:35
12. Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 27:18 + 9:33
13. Chudoba Jiří DKL1102 KOB Kladno 27:21 + 9:36
14. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 28:42 + 10:57
15. Etrych Matěj DOR1104 OK Dobříš 29:18 + 11:33
16. Benda Daniel PGP1100 SK Praga 30:36 + 12:51
17. Hladík Filip DKP1102 Oddíl OB Kotlářka 31:08 + 13:23
18. Zakouřil František TUR1204 OOB TJ Turnov 31:21 + 13:36
19. Jakubský Pavel 0010001 JAK 35:44 + 17:59
20. Arnošt Daniel VSP1200 USK Praha 39:33 + 21:48
21. Etrych Tobiáš DOR1103 OK Dobříš 40:10 + 22:25
22. Lukavský Vít DKL1101 KOB Kladno 48:44 + 30:59
23. Zábranský František ROU1102 SKOB Roudnice nad Labem 59:27 + 41:42
24. Kunst Miroslav SLA1101 SKOB Slaný 99:28 + 81:43

H12C 3.60 km, 85 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutek Matěj TUR0908 OOB TJ Turnov 26:10
2. Lamač František TUR0901 OOB TJ Turnov 28:53 + 2:43
3. Svítil Martin PGP0903 SK Praga 29:55 + 3:45
4. Elleder Jan TAP1010 KOB Tretra Praha 30:10 + 4:00
5. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 30:43 + 4:33
6. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 33:05 + 6:55
7. Kříž Matěj KAM0900 OK Kamenice 33:47 + 7:37
8. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 34:01 + 7:51
9. Etrych Jonáš DOR0907 OK Dobříš 34:41 + 8:31
10. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 36:46 + 10:36
11. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 38:56 + 12:46
12. Materna Josef VPM0902 KOS Slavia Plzeň 39:50 + 13:40
13. Hradil Michal HCE0900 TJ Hostivice 40:06 + 13:56
14. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 40:58 + 14:48
15. Bašus Ondřej KAM1004 OK Kamenice 43:07 + 16:57
16. Rejšek Čeněk KAM1002 OK Kamenice 46:32 + 20:22
17. Pilát Jaromír DKL0900 KOB Kladno 47:05 + 20:55
18. Frýdecký Tomáš PGP1004 SK Praga 48:26 + 22:16
19. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 52:09 + 25:59
20. Berný Jáchym ODV1000 TJ Aero Odolena Voda 53:12 + 27:02
21. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 55:08 + 28:58
22. Šťovíček Jan DKP1012 Oddíl OB Kotlářka 55:56 + 29:46
23. Švarc František DKP0911 Oddíl OB Kotlářka 56:55 + 30:45
24. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 57:07 + 30:57
25. Koukal Jan ODV1001 TJ Aero Odolena Voda 58:13 + 32:03
26. Vozábal David PGP0904 SK Praga 60:37 + 34:27
27. Houdek Jakub ODV1006 TJ Aero Odolena Voda 67:24 + 41:14
Kolbeshkin Vasilij KAM1008 OK Kamenice DISK

H14B 3.61 km, 100 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 26:20
2. Tomášek Prokop TUR0711 OOB TJ Turnov 27:57 + 1:37
3. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 29:05 + 2:45
4. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 30:48 + 4:28
5. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 31:54 + 5:34
6. Maroušek Dominik DKP0716 Oddíl OB Kotlářka 31:58 + 5:38
7. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 32:34 + 6:14
8. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 33:20 + 7:00
9. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:51 + 7:31
10. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 34:13 + 7:53
11. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 34:48 + 8:28
12. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 35:47 + 9:27
13. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 36:00 + 9:40
14. Kolář David ZVO0805 OB SK Zvole 37:10 + 10:50
15. Hrůzek Ondřej BOR0809 OK Jiskra Nový Bor 37:15 + 10:55
16. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 37:16 + 10:56
17. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 37:47 + 11:27
18. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 38:19 + 11:59
19. Beneš Filip VLI0708 Slavia Liberec orienteering 40:46 + 14:26
20. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 40:54 + 14:34
21. Vrba Matyáš FSP0706 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:18 + 14:58
22. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:59 + 15:39
23. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 43:29 + 17:09
24. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 45:28 + 19:08
25. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 45:37 + 19:17
26. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:02 + 19:42
27. Dolák Jakub DKP0707 Oddíl OB Kotlářka 46:11 + 19:51
28. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 46:29 + 20:09
29. Nožička Jan JJN0800 Team Jizerky 46:39 + 20:19
30. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 47:02 + 20:42
31. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 48:15 + 21:55
32. Žižka Přemysl DOR0706 OK Dobříš 49:06 + 22:46
33. Havlík Patrik DKP0819 Oddíl OB Kotlářka 49:35 + 23:15
34. Kosák Eliáš PGP0704 SK Praga 51:12 + 24:52
35. Studnička Jakub DKP0718 Oddíl OB Kotlářka 51:43 + 25:23
36. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 52:18 + 25:58
37. Weiss Hugo DKP0725 Oddíl OB Kotlářka 55:29 + 29:09
38. Mertlík Vojtěch TUR0704 OOB TJ Turnov 59:23 + 33:03
39. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 60:45 + 34:25
40. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 68:05 + 41:45
41. Zyma Petr PGP0807 SK Praga 83:20 + 57:00
42. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 156:05 + 129:45
Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Veljačik Jonáš DKP0818 Oddíl OB Kotlářka DISK
Lorenc Václav DOR0702 OK Dobříš DISK
Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering DISK

H16B 3.87 km, 115 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hoetzel Hugo TUR0505 OOB TJ Turnov 30:10
2. Mairich Filip JJN0600 Team Jizerky 30:32 + 0:22
3. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov 31:39 + 1:29
4. Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov 32:44 + 2:34
5. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 33:56 + 3:46
6. Zurynek Jan TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:19 + 5:09
7. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:36 + 5:26
8. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 36:30 + 6:20
9. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 37:29 + 7:19
10. Habán Oliver JJN0602 Team Jizerky 39:15 + 9:05
11. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 39:27 + 9:17
12. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 40:30 + 10:20
13. Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha 41:08 + 10:58
14. Jelínek Šimon BOR0510 OK Jiskra Nový Bor 41:35 + 11:25
15. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 41:57 + 11:47
16. Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:00 + 12:50
17. Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha 43:07 + 12:57
18. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 43:08 + 12:58
19. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 45:09 + 14:59
20. Červinka Lukáš FSP0603 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:19 + 16:09
21. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 46:42 + 16:32
22. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 48:01 + 17:51
23. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 49:20 + 19:10
24. Horák Martin VSP0601 USK Praha 49:58 + 19:48
25. Kopecký Matyáš DKP0613 Oddíl OB Kotlářka 51:28 + 21:18
26. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 52:43 + 22:33
27. Rožek Vojtěch RIC0501 OB Říčany 53:26 + 23:16
28. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 54:04 + 23:54
29. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 54:58 + 24:48
30. Městka Václav VSP0600 USK Praha 55:06 + 24:56
31. Slejška Jorik KPY0506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:14 + 27:04
32. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 59:03 + 28:53
33. Šimek Vojtěch LTP0601 OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:38 + 35:28
34. Meier David VSP0606 USK Praha 72:14 + 42:04
35. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 129:23 + 99:13
Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka DISK
Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně DISK
Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany DISK

H18B 4.32 km, 175 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 42:40
2. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 42:59 + 0:19
3. Mellan Jonáš TUR0308 OOB TJ Turnov 44:05 + 1:25
4. Tůma Šimon TAP0400 KOB Tretra Praha 45:00 + 2:20
5. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 45:55 + 3:15
6. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 46:08 + 3:28
7. Janas Adam PGP0404 SK Praga 46:34 + 3:54
8. Černý Antonín TAP0402 KOB Tretra Praha 47:45 + 5:05
9. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 53:57 + 11:17
10. Řehoř Vojta JJN0303 Team Jizerky 56:01 + 13:21
11. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 56:36 + 13:56
12. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:27 + 14:47
13. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 64:40 + 22:00
14. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 75:15 + 32:35
15. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 79:06 + 36:26
16. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Litvínov 129:50 + 87:10
Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga DISK

H20B 4.32 km, 175 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 186

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 49:40 215
2. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 54:22 + 4:42 199
3. Růta Matyáš JJN0102 Team Jizerky 63:37 + 13:57 167
4. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:13 + 25:33 127
5. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 100:23 + 50:43 39

H21B 5.69 km, 210 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8321

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fürst Matouš DOK9602 OK Doksy 41:44 8911
2. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 42:48 + 1:04 8697
3. Tkáč Matěj JJN0401 Team Jizerky 44:31 + 2:47 8352
4. Vitebský Lukáš JJN0302 Team Jizerky 45:04 + 3:20 8241
5. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 45:34 + 3:50 8140
6. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 45:59 + 4:15 8057
7. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 46:24 + 4:40 7973
8. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 47:19 + 5:35 7788
9. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 47:20 + 5:36 7785
10. Zakouřil Tomáš TUR7500 OOB TJ Turnov 47:43 + 5:59 7708
11. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 47:59 + 6:15 7654
12. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 48:54 + 7:10 7470
13. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 49:03 + 7:19 7440
14. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 OK Dobříš 50:09 + 8:25 7218
15. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 50:45 + 9:01 7098
16. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 51:08 + 9:24 7021
17. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 51:24 + 9:40 6967
18. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 51:32 + 9:48 6940
19. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 51:52 + 10:08 6873
20. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 52:03 + 10:19 6836
21. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 52:41 + 10:57 6709
22. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 53:08 + 11:24 6618
23. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 54:20 + 12:36 6377
24. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 54:26 + 12:42 6357
25. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 55:53 + 14:09 6065
26. Přikryl Petr PBM6708 TJ Spartak 1. brněnská 56:14 + 14:30 5995
27. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 56:44 + 15:00 5894
28. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 57:26 + 15:42 5753
29. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:13 + 16:29 5596
30. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 58:43 + 16:59 5495
31. Najman Jaroslav BOR7909 OK Jiskra Nový Bor 58:53 + 17:09 5462
32. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 59:25 + 17:41 5354
33. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 59:33 + 17:49 5327
34. Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov 60:08 + 18:24 5210
35. Šmaus Antonín JJN0001 Team Jizerky 60:49 + 19:05 5073
36. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:45 + 20:01 4885
37. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 62:03 + 20:19 4825
38. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 62:36 + 20:52 4714
39. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 63:05 + 21:21 4617
40. Spilka Marek DKL8300 KOB Kladno 63:12 + 21:28 4593
41. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 64:01 + 22:17 4429
42. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 65:46 + 24:02 4077
43. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 69:19 + 27:35 3363
44. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 71:56 + 30:12 2836
45. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 72:26 + 30:42 2736
46. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 72:47 + 31:03 2665
47. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 73:30 + 31:46 2521
48. Janas Petr PGP7106 SK Praga 73:35 + 31:51 2504
49. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 96:33 + 54:49 0
Buzek Martin PGP8401 SK Praga DISK 0
Němec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice DISK 0
Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec DISK 0
Kubánek Adam DKL8500 KOB Kladno DISK 0

H21C 3.94 km, 140 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Žákovec Jan KRL9505 Kometa Kralovice 65:16
2. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 67:11 + 1:55
3. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:41 + 5:25
Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering DISK
Ehler Tomáš VSP8102 USK Praha DISK

H35B 4.32 km, 130 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 37:16
2. Rožek David RIC7403 OB Říčany 41:11 + 3:55
3. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 42:32 + 5:16
4. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:19 + 6:03
5. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 46:33 + 9:17
6. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 49:41 + 12:25
7. Kovář Jindřich MAS6800 OOB Aš 50:53 + 13:37
8. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 52:29 + 15:13
9. Klíma Kamil DKL8201 KOB Kladno 58:49 + 21:33
10. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 60:58 + 23:42
11. Pinkr Josef HCE8200 TJ Hostivice 61:39 + 24:23
12. Kurz Matouš PGP8606 SK Praga 66:51 + 29:35
13. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 85:00 + 47:44
Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK

H40B 4.32 km, 130 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:58
2. Čech Jan FSP7900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:59 + 0:01
3. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 44:37 + 2:39
4. Maroušek Jan DKP7402 Oddíl OB Kotlářka 45:41 + 3:43
5. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 47:44 + 5:46
6. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 48:49 + 6:51
7. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 49:58 + 8:00
8. Dvořáček Dan MFP7903 Matfyz Praha 50:40 + 8:42
9. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 50:44 + 8:46
10. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 51:50 + 9:52
11. Machar Pavel DKP7903 Oddíl OB Kotlářka 52:24 + 10:26
12. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 52:42 + 10:44
13. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 53:58 + 12:00
14. Kolář David LOU7700 SK Moravan Louňovice 54:42 + 12:44
15. Kučerka Jan LIT8002 KOB Litvínov 55:05 + 13:07
16. Pávek Jiří NEK7700 Nejdek Orienteering 57:25 + 15:27
17. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 57:32 + 15:34
18. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:45 + 16:47
19. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 64:59 + 23:01
20. Míka Pavel DKP7800 Oddíl OB Kotlářka 69:36 + 27:38
21. Dudl Jan ODV7703 TJ Aero Odolena Voda 70:40 + 28:42
22. Jakubský Ondřej 0010004 JAK 71:23 + 29:25
23. Berný Jan ODV7702 TJ Aero Odolena Voda 71:56 + 29:58
24. Materna Josef 0130001 Plzeň 72:31 + 30:33
25. Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice 75:53 + 33:55
26. Lukavský Jiří DKL7800 KOB Kladno 87:03 + 45:05
Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno DISK

H45B 3.69 km, 120 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 29:28
2. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 33:32 + 4:04
3. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 34:24 + 4:56
4. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 35:38 + 6:10
5. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 36:45 + 7:17
6. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 37:33 + 8:05
7. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 37:36 + 8:08
8. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 38:13 + 8:45
9. Etrych Tomáš DOR7300 OK Dobříš 38:46 + 9:18
10. Ptáček Jan PGP7205 SK Praga 39:43 + 10:15
11. Komín David PGP7405 SK Praga 39:51 + 10:23
12. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 40:25 + 10:57
13. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 40:55 + 11:27
14. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 41:04 + 11:36
15. Rod Jan VSP7423 USK Praha 41:08 + 11:40
16. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 41:12 + 11:44
17. Novotný Tomáš TUR7405 OOB TJ Turnov 41:50 + 12:22
18. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 42:07 + 12:39
19. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 43:18 + 13:50
20. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 44:53 + 15:25
21. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 46:45 + 17:17
22. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 46:53 + 17:25
23. Lamač Jaroslav TUR7203 OOB TJ Turnov 47:18 + 17:50
24. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 49:11 + 19:43
25. Černý Daniel TAP7200 KOB Tretra Praha 50:13 + 20:45
26. Koudelka Tomáš BOR7513 OK Jiskra Nový Bor 50:27 + 20:59
27. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 50:57 + 21:29
28. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:40 + 22:12
29. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 52:05 + 22:37
30. Snížek Jan DKP7600 Oddíl OB Kotlářka 53:30 + 24:02
31. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 54:36 + 25:08
32. Koliáš Čeněk DKP7102 Oddíl OB Kotlářka 55:08 + 25:40
33. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 55:37 + 26:09
34. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 55:41 + 26:13
35. Dostál Tomáš DLP7400 OOB TJ Dukla Praha 56:39 + 27:11
36. Leinweber Ctirad FSP7401 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:10 + 31:42
37. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 66:11 + 36:43
38. Balga Jiří DKP7302 Oddíl OB Kotlářka 74:03 + 44:35
39. Vydra Lukáš DKP7001 Oddíl OB Kotlářka 74:23 + 44:55
40. Prchlík Milan LOU7300 SK Moravan Louňovice 76:48 + 47:20
41. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 86:44 + 57:16
Vláčil Daniel RIC7307 OB Říčany DISK

H50B 3.69 km, 120 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:08
2. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 34:49 + 4:41
3. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 35:03 + 4:55
4. Rýdl Jiří JJN7000 Team Jizerky 37:10 + 7:02
5. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:16 + 7:08
6. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 37:53 + 7:45
7. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 38:09 + 8:01
8. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 39:57 + 9:49
9. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 40:46 + 10:38
10. Gemperle František MFP7102 Matfyz Praha 42:26 + 12:18
11. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 42:45 + 12:37
12. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 45:18 + 15:10
13. Krausz Milan FSP6700 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:28 + 16:20
14. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 47:36 + 17:28
15. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:13 + 19:05
16. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 51:24 + 21:16
17. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 54:01 + 23:53
18. Fürst Aleš LLI6801 LOK-o Liberec 58:34 + 28:26
19. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 60:04 + 29:56
20. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 61:37 + 31:29
21. Hanák Martin KRL6701 Kometa Kralovice 69:02 + 38:54
22. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 82:11 + 52:03
23. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 83:36 + 53:28
24. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 101:55 + 71:47

H55B 3.43 km, 100 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 32:20
2. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 38:50 + 6:30
3. Pilař Karel MAS5501 OOB Aš 41:58 + 9:38
4. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 43:04 + 10:44
5. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 46:31 + 14:11
6. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 47:51 + 15:31
7. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 54:57 + 22:37
8. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 59:07 + 26:47
9. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 67:12 + 34:52
10. Hurta Vladimír PGP6305 SK Praga 67:38 + 35:18
11. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 71:12 + 38:52
12. Himmel Petr KAM6503 OK Kamenice 72:49 + 40:29
13. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 74:14 + 41:54
14. Sysel Zdeněk PGP5200 SK Praga 95:49 + 63:29

H60B 3.43 km, 100 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 36:01
2. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 36:23 + 0:22
3. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 36:50 + 0:49
4. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 42:49 + 6:48
5. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 45:08 + 9:07
6. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 46:16 + 10:15
7. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 58:26 + 22:25
8. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 58:42 + 22:41
9. Pasnichenko Viktor PGP6004 SK Praga 62:04 + 26:03
10. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 64:57 + 28:56
11. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 65:44 + 29:43
12. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 77:05 + 41:04
13. Mertlík Jiří VRL6102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:52 + 47:51

H65B 2.73 km, 75 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:48
2. John Vladimír DLP5500 OOB TJ Dukla Praha 36:13 + 7:25
3. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 36:49 + 8:01
4. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 38:36 + 9:48
5. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 41:28 + 12:40
6. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 42:55 + 14:07
7. Hájek Jan MAS5401 OOB Aš 43:34 + 14:46
8. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 44:12 + 15:24
9. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 45:19 + 16:31
10. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 45:32 + 16:44
11. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 71:59 + 43:11
Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha DISK

H70B 2.73 km, 75 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 29:49
2. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 32:11 + 2:22
3. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 34:07 + 4:18
4. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 39:13 + 9:24
5. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 41:29 + 11:40
6. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 45:28 + 15:39
7. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 46:14 + 16:25
8. Fujan Sláva DKL4800 KOB Kladno 47:10 + 17:21
9. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 47:14 + 17:25
10. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 60:30 + 30:41
11. Lebduška Petr ROU4702 SKOB Roudnice nad Labem 66:47 + 36:58
12. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 69:06 + 39:17
13. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 78:02 + 48:13
14. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 84:28 + 54:39
Uher Petr VSP5001 USK Praha DISK
Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja DISK

H75B 2.45 km, 75 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Jiří DKL4601 KOB Kladno 36:37
2. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:50 + 17:13
3. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:47 + 38:10
4. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 78:19 + 41:42
5. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 86:29 + 49:52
6. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 97:06 + 60:29

H80B 2.45 km, 75 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 59:53
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 83:40 + 23:47
3. Rychlý Rudolf MKP4100 SK GORDIC Praha Kačerov 93:26 + 33:33
4. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 127:57 + 68:04

HDR 2.24 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slejška Zdeněk 0240001 žádný 28:47
2. Čech Jan FSP1401 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:41 + 15:54
3. Zakouřil Petr TUR OOB TJ Turnov 45:55 + 17:08
4. Kolbeshkin Arsenij KAM1204 OK Kamenice 53:37 + 24:50
5. Lejsek Mikulas 0070001 Nereg 54:08 + 25:21
6. Moravec Ondřej DLP1201 OOB TJ Dukla Praha 55:46 + 26:59
7. Schulhof Matěj TUR2020 OOB TJ Turnov 59:54 + 31:07
8. Svítilová Veronika PGP1550 SK Praga 60:06 + 31:19
9. Baldrian František VSP1600 USK Praha 62:16 + 33:29
10. Kameník Zachar Daniel BOR1400 OK Jiskra Nový Bor 64:42 + 35:55
11. Patka Jonáš BOR1600 OK Jiskra Nový Bor 64:46 + 35:59
12. Rollier Eva 0250002 - 67:11 + 38:24
13. Hýbl Orlík VIP1400 SK VIPrahlo 67:14 + 38:27
14. Kváčová Zuzana 0160001 neregistrovaní 67:47 + 39:00
15. Benešová Ema 0050001 Žádný 83:13 + 54:26
16. Míka Štěpán DKP1504 Oddíl OB Kotlářka 86:55 + 58:08
17. Skalka Jindřich LTU1500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 95:24 + 66:37
Matějů Antonín PGP1501 SK Praga DISK

T4 4.08 km, 110 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolář Jan ZVO7901 OB SK Zvole 49:12
2. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 50:44 + 1:32
3. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 53:20 + 4:08
4. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 63:22 + 14:10
5. Bleha Stanislav DOR7503 OK Dobříš 78:58 + 29:46
6. Svítil Petr PGP7810 SK Praga 89:10 + 39:58
7. Linhart Václav 0110001 - 92:53 + 43:41
8. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 93:01 + 43:49
9. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 96:07 + 46:55
10. Vojtěchovský Tomáš 0140001 Kolega V. Astera 102:53 + 53:41
11. Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec 111:29 + 62:17
12. Štěpová Dana PGP7456 SK Praga 111:55 + 62:43
13. Kopecký Tobiáš 0090001 Dezorientovaní 127:50 + 78:38
14. Pilch Rudolf ODV6400 TJ Aero Odolena Voda 150:38 + 101:26
15. Majerská Adriana ODV8051 TJ Aero Odolena Voda 150:40 + 101:28
Komers František KNC6800 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Hančl Martin ROU7601 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice DISK