2015    2016    2017    2018    2019   
  January   February   March   April   May   June   July   August   September   October   November   December 
Show calendar Show map Show official only
    Foot O   Ski O   MTB O   Trail 
Date
Name
Org.
Region
Sport
Dis.
Type
Pers.
E/S/R
2017-01-14-12017/01/14
POB POB - Pražská oblast
P, StČ Foot O S S 65
2017-01-20-12017/01/20
VCO VCO - Východočeská oblast
Foot O S S 30
2017-01-28-12017/01/28
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR Foot O S S 34
2017-03-11-12017/03/11
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Foot O ST OM 65 R
2017-03-11-12017/03/11
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE Foot O KL OF 816 R
2017-03-11-12017/03/11
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
Foot O SP 201 R
2017-03-12-12017/03/12
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Foot O KL 343 OPR
2017-03-17-12017/03/17
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
Foot O NOB OF 158 OPR
2017-03-18-12017/03/18
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
ČR Foot O ST ČPŠ 222 R
2017-03-19-12017/03/19
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
Foot O KL 1313 OPR
2017-03-25-12017/03/25
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA Foot O KL 424 R
2017-03-25-12017/03/25
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA Foot O KT 234 OPR
2017-03-25-12017/03/25
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Foot O KT 952 OPR
2017-03-25-12017/03/25
SFM SFM - OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
MSK Foot O KT OM 320 OPR
2017-03-25-12017/03/25
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK Foot O NOB OM 150 R
2017-03-25-12017/03/25
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA Foot O SP OM 235 OPR
2017-03-29-12017/03/29
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA Foot O NOB OM 43 R
2017-03-31-12017/03/31
PGP PGP - SK Praga
P, StČ Foot O NOB OM 140 R
2017-04-01-12017/04/01
ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
HA Foot O ST OM 36 R
2017-04-01-12017/04/01
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY Foot O KL 359 R
2017-04-01-12017/04/01
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM Foot O KL 495 OPR
2017-04-01-12017/04/01
JES, KAD JES - OK Rakovník
KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
Foot O KT 298 R
2017-04-01-12017/04/01
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA Foot O KT OM 265 OPR
2017-04-01-12017/04/01
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Foot O KT 914 OPR
2017-04-01-12017/04/01
VAM, KOR VAM - OOB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
Foot O SP 704 OPR
2017-04-01-12017/04/01
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE Foot O KT 704 R
2017-04-01-12017/04/01
PGP PGP - SK Praga
P, StČ Foot O KT 923 R
2017-04-01-12017/04/01
JES, KAD JES - OK Rakovník
KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
Foot O SP OM 250 R
2017-04-01-12017/04/01
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK Foot O SP OM 237 R
2017-04-01-12017/04/01
ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
HA Foot O SP OM 279 OPR
2017-04-02-12017/04/02
JES, KAD JES - OK Rakovník
KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
Foot O KL 316 R
2017-04-02-12017/04/02
LME LME - SK Los Mělník
P, StČ Foot O SP OM 571 R
2017-04-08-12017/04/08
SJI SJI - OK Jihlava
ČR Foot O NOB MČR 412 OPR
2017-04-08-12017/04/08
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA, MSK, VA Foot O KL 812 R
2017-04-08-12017/04/08
STH STH - SK Studenec
Foot O KL 842 OPR
2017-04-08-12017/04/08
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE Foot O KT 687 R
2017-04-08-12017/04/08
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
Foot O KT OM 232 OPR
2017-04-08-12017/04/08
SCP SCP - OK Sparta Praha
P, StČ Foot O KT 777 R
2017-04-08-12017/04/08
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE Foot O SP OM 464 R
2017-04-08-12017/04/08
HER, JMO HER - Orientační klub Heršpice
JMO - Jihomoravská oblast
JM Foot O SP OM 268 R
2017-04-08-12017/04/08
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
Foot O SP 182 OPR
2017-04-09-12017/04/09
SJI SJI - OK Jihlava
ČR, VY Foot O ST ČPŠ 224 R
2017-04-09-12017/04/09
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
Foot O KL 276 OPR
2017-04-14-02017/04/14
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P Foot O ET V 1547 R
2017-04-14-12017/04/14
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P Foot O KL V 1275 OPR
2017-04-15-12017/04/15
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P Foot O KL V 1432 OPR
2017-04-15-12017/04/15
PCB, VTA PCB - SKP České Budějovice
VTA - SC vebr-sport
Foot O KT OM 147 R
2017-04-15-12017/04/15
VTA, PCB VTA - SC vebr-sport
PCB - SKP České Budějovice
Foot O SP OM 117 R
2017-04-16-12017/04/16
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P Foot O KL V 1093 OPR
2017-04-22-12017/04/22
TZL TZL - SKOB Zlín
M Foot O KL ŽB 688 OPR
2017-04-22-12017/04/22
KTA KTA - SK Kotnov Tábor
Foot O ST OM 7 R
2017-04-22-12017/04/22
CHA CHA - OK Chrastava
JE Foot O KL 826 R
2017-04-22-12017/04/22
MAS MAS - KČT Aš
Foot O KL 180 OPR
2017-04-22-12017/04/22
SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec
VY Foot O KT OM 374 R
2017-04-22-12017/04/22
ZAM ZAM - OB TJ Sokol Žamberk
Foot O KT 866 OPR
2017-04-22-12017/04/22
KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí
Foot O SP OM 696 OPR
2017-04-22-12017/04/22
EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha
P, StČ Foot O KT OM 801 OPR
2017-04-22-12017/04/22
RUZ RUZ - TJ Růžená
VY Foot O SP OM 337 OPR
2017-04-23-12017/04/23
TZL TZL - SKOB Zlín
ČR, MSK, VA Foot O ST ČPŠ 134 R
2017-04-23-12017/04/23
CHA CHA - OK Chrastava
JE Foot O KL 798 R
2017-04-23-12017/04/23
MAS MAS - KČT Aš
Foot O KL 165 OPR
2017-04-23-12017/04/23
VCB VCB - OB České Budějovice
Foot O KT 98 R
2017-04-29-02017/04/29
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
Foot O ET V 436 R
2017-04-29-12017/04/29
KON KON - KOB Konice
HA Foot O KT 403 OPR
2017-04-29-12017/04/29
BBM BBM - BETA URSUS Orienteering
JM, VY Foot O KT OM 480 OPR
2017-04-29-12017/04/29
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
Foot O SP V 343 OPR
2017-04-29-12017/04/29
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
Foot O KT V 387 R
2017-04-29-12017/04/29
STB, FYD STB - TJ Stadion Nový Bor
FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
JE Foot O SP 458 R
2017-04-30-12017/04/30
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
Foot O KL V 400 R
2017-04-30-12017/04/30
STB, FYD STB - TJ Stadion Nový Bor
FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
JE Foot O KT OM 771 R
2017-05-01-12017/05/01
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
Foot O KL V 300 R
2017-05-01-12017/05/01
STB, FYD STB - TJ Stadion Nový Bor
FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
JE Foot O KT 584 R
2017-05-06-12017/05/06
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
ČR Foot O ST MČR 158 R
2017-05-06-12017/05/06
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY Foot O KL 397 R
2017-05-07-12017/05/07
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
ČR Foot O SP MČR 313 OPR
2017-05-07-12017/05/07
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
ČR, JM Foot O SP MČR 767 OPR
2017-05-08-12017/05/08
VSP VSP - USK Praha
P, StČ Foot O KL 851 R
2017-05-08-12017/05/08
DOB DOB - KOB Dobruška
Foot O KT OM 1017 OPR
2017-05-13-12017/05/13
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
Č, ČR, JE Foot O KL ŽB 1431 OPR
2017-05-13-12017/05/13
SSU SSU - SK Severka Šumperk
ČR, HA, M Foot O KL ČP 1068 OPR
2017-05-14-12017/05/14
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
Č, ČR, JE Foot O KT ŽB 1421 OPR
2017-05-14-12017/05/14
SSU SSU - SK Severka Šumperk
ČR, M Foot O KT ČP 869 OPR
2017-05-20-12017/05/20
ASU ASU - Magnus Orienteering
ČR, HA Foot O ST ČPŠ 322 R
2017-05-20-12017/05/20
ASU ASU - Magnus Orienteering
ČR Foot O SP ČP 921 OPR
2017-05-20-12017/05/20
ADA ADA - OOB Spartak Adamov
JM Foot O KL 373 R
2017-05-20-12017/05/20
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
Foot O KL 251 R
2017-05-20-12017/05/20
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
VA Foot O KT 202 R
2017-05-21-12017/05/21
ASU ASU - Magnus Orienteering
ČR Foot O ST ČPŠ 312 R
2017-05-21-12017/05/21
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
Foot O KT 313 R
2017-05-27-12017/05/27
KRE KRE - OOB TJ Sokol Křemže
Foot O KT 135 R
2017-05-27-12017/05/27
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
JE Foot O KL OM 375 OPR
2017-05-27-12017/05/27
LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Foot O KL OM 895 OPR
2017-05-27-12017/05/27
VIC VIC - OB Vizovice
VA Foot O KL OM 239 R
2017-05-27-12017/05/27
DOR DOR - OK Dobříš
P, StČ Foot O KL OM 829 OPR
2017-05-27-12017/05/27
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
Foot O KT 212 OPR
2017-05-27-12017/05/27
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY Foot O KT 362 R
2017-05-27-12017/05/27
LBM LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno
JM Foot O KL 406 R
2017-05-27-12017/05/27
SBR SBR - SKOB Bruntál
HA Foot O KT OM 398 R
2017-05-27-12017/05/27
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY Foot O SP 294 R
2017-05-28-12017/05/28
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
Foot O KL OM 284 OPR
2017-05-28-12017/05/28
CST CST - OB Strakonice
Foot O KL OM 124 R
2017-05-28-12017/05/28
DKL DKL - KOB Kladno
P, StČ Foot O KT 642 OPR
2017-06-03-12017/06/03
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
HA, M, MSK Foot O KL ŽB 649 R
2017-06-03-12017/06/03
VSP VSP - USK Praha
Č, ČR Foot O KT ČP 1593 OPR
2017-06-04-12017/06/04
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
M, MSK Foot O KT ŽB 508 R
2017-06-04-12017/06/04
KAM KAM - OK Kamenice
Č, ČR Foot O KL ČP 1463 OPR
2017-06-10-12017/06/10
OSN, JHB OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
ČR Foot O KT MČR 1618 OPR
2017-06-11-12017/06/11
OSN, JHB OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
ČR Foot O KT MČR 1542 OPR
2017-06-17-12017/06/17
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Č Foot O KL ŽB 1155 OPR
2017-06-17-12017/06/17
MOV MOV - SKOB Ostrava
M, MSK Foot O KL ŽB 559 OPR
2017-06-18-12017/06/18
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Č Foot O KT ŽB 1067 OPR
2017-06-18-12017/06/18
MOV MOV - SKOB Ostrava
M, MSK Foot O KT ŽB 529 OPR
2017-06-20-12017/06/20
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR Foot O SP OF 102 R
2017-06-21-12017/06/21
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR Foot O KT OF 62 R
2017-06-24-12017/06/24
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA, MSK, VA Foot O KL 576 OPR
2017-06-24-12017/06/24
VBM VBM - VSK Mendelu Brno
JM, VY Foot O KL OM 504 R
2017-06-24-12017/06/24
KRL KRL - Kometa Kralovice
Foot O KT 212 R
2017-06-24-12017/06/24
NPA NPA - SK LOB Nová Paka
Foot O KL 812 OPR
2017-06-24-12017/06/24
KRL KRL - Kometa Kralovice
Foot O SP 143 R
2017-06-25-12017/06/25
KRL KRL - Kometa Kralovice
Foot O KL 208 R
2017-06-25-12017/06/25
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE Foot O KT 753 R
2017-06-25-12017/06/25
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE Foot O SP 580 R
2017-06-28-12017/06/28
JMO JMO - Jihomoravská oblast
JM Foot O ST OM 56 R
2017-06-30-02017/06/30
KON KON - KOB Konice
HA Foot O ET V 619 OP
2017-06-30-12017/06/30
KON KON - KOB Konice
HA Foot O KT V 550 OPR
2017-07-01-12017/07/01
KON KON - KOB Konice
HA Foot O KL V 611 OPR
2017-07-02-12017/07/02
KON KON - KOB Konice
HA Foot O KL V 522 OPR
2017-07-13-02017/07/13
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA Foot O ET V 305
2017-07-13-12017/07/13
AOP AOP - Orientační Běh Opava
Foot O SP V 257 OPR
2017-07-14-02017/07/14
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY Foot O ET V 1346
2017-07-14-12017/07/14
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY Foot O KT V 1280 OPR
2017-07-14-12017/07/14
AOP AOP - Orientační Běh Opava
Foot O KT V 273 OPR
2017-07-15-12017/07/15
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY Foot O KL V 1280 OPR
2017-07-15-12017/07/15
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA Foot O KL V 297 OPR
2017-07-16-12017/07/16
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA Foot O KL V 278 OPR
2017-07-16-12017/07/16
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY Foot O KL V 1255 OPR
2017-07-17-12017/07/17
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE Foot O S S 8
2017-07-26-02017/07/26
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE Foot O ET V R
2017-07-26-12017/07/26
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE Foot O KL V 1703 OPR
2017-07-27-12017/07/27
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE Foot O KT V 1724 OPR
2017-07-28-12017/07/28
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE Foot O KL V 1736 OPR
2017-07-29-12017/07/29
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE Foot O KT V 1856 OPR
2017-07-30-12017/07/30
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE Foot O KL V 1736 OPR
2017-08-04-02017/08/04
DOB DOB - KOB Dobruška
Foot O ET V 1234 R
2017-08-04-12017/08/04
DOB DOB - KOB Dobruška
Foot O KT V 1117 R
2017-08-05-12017/08/05
DOB DOB - KOB Dobruška
Foot O KT V 1204 R
2017-08-06-12017/08/06
DOB DOB - KOB Dobruška
Foot O KL V 1148 R
2017-08-11-12017/08/11
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
Foot O KT V 786 OPR
2017-08-11-12017/08/11
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
Foot O ET V 888 R
2017-08-12-12017/08/12
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
Foot O KL V 831 OPR
2017-08-13-12017/08/13
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
Foot O KT V 826 OPR
2017-08-25-02017/08/25
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE Foot O ET V 1550 R
2017-08-25-12017/08/25
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE Foot O KT V 1295 R
2017-08-26-12017/08/26
VCB VCB - OB České Budějovice
Foot O KL 161 R
2017-08-26-12017/08/26
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE Foot O KL V 1310 R
2017-08-27-12017/08/27
OCB, PCB OCB - OC České Budějovice
PCB - SKP České Budějovice
Foot O KL 159 R
2017-08-27-12017/08/27
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE Foot O KT V 1298 R
2017-09-01-02017/09/01
NEK NEK - Nejdek Orienteering
Č, ČR, ZČ Foot O ET V 566 R
2017-09-01-02017/09/01
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Foot O ET V 1158 R
2017-09-01-12017/09/01
NEK NEK - Nejdek Orienteering
Foot O KT V 382 OPR
2017-09-01-12017/09/01
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Foot O KT V 982 OPR
2017-09-02-12017/09/02
NEK NEK - Nejdek Orienteering
Foot O KL V 497 OPR
2017-09-02-12017/09/02
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Foot O KL V 1096 OPR
2017-09-03-12017/09/03
NEK NEK - Nejdek Orienteering
Foot O KL V 473 OPR
2017-09-03-12017/09/03
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Foot O KL V 966 OPR
2017-09-09-12017/09/09
OPI, VCB OPI - Orientační sporty Písek
VCB - OB České Budějovice
Č Foot O KL ŽB 1196 OPR
2017-09-09-12017/09/09
AOP AOP - Orientační Běh Opava
ČR, HA, M, MSK Foot O KL ČP 1035 OPR
2017-09-10-12017/09/10
OPI, VCB OPI - Orientační sporty Písek
VCB - OB České Budějovice
Č Foot O KT ŽB 1151 OPR
2017-09-10-12017/09/10
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR Foot O S OF 51
2017-09-10-12017/09/10
AOP AOP - Orientační Běh Opava
ČR, M Foot O KT ČP 767 OPR
2017-09-16-12017/09/16
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
HA, MSK, VA Foot O KL 487 OPR
2017-09-16-12017/09/16
UBM UBM - MENISKOS Brno
JM, VY Foot O KT 487 R
2017-09-16-12017/09/16
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
ČR Foot O SP ČP 1011 OPR
2017-09-16-12017/09/16
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
ČR, JE, VČ Foot O ST ČPŠ 390 R
2017-09-17-12017/09/17
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
ČR, P, StČ Foot O ST ČPŠ 329 R
2017-09-23-12017/09/23
CHA CHA - OK Chrastava
ČR Foot O KL MČR 1515 OPR
2017-09-24-12017/09/24
CHA CHA - OK Chrastava
ČR Foot O KL MČR 1410 OPR
2017-09-28-12017/09/28
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA Foot O KT 516 R
2017-09-28-12017/09/28
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE Foot O KT 335 R
2017-09-28-12017/09/28
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA Foot O ST 78 R
2017-09-30-12017/09/30
HAV HAV - OB Havířov
MSK Foot O KL 236 OPR
2017-09-30-12017/09/30
ABM ABM - KOB ALFA Brno
JM, VA Foot O KL 414 R
2017-09-30-12017/09/30
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
P, StČ Foot O KL 749 R
2017-09-30-12017/09/30
LLI LLI - TJ Loko Liberec
JE Foot O KT 740 R
2017-09-30-12017/09/30
ONO ONO - SKOB Ostrov
Foot O KT 227 OPR
2017-09-30-12017/09/30
PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
VY Foot O KT 359 R
2017-09-30-12017/09/30
SSU SSU - SK Severka Šumperk
HA Foot O KT 258 OPR
2017-09-30-12017/09/30
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Foot O KT 682 OPR
2017-10-01-12017/10/01
DOK DOK - OK Doksy
JE Foot O KL 541 R
2017-10-01-12017/10/01
ONO ONO - SKOB Ostrov
Foot O KL 210 OPR
2017-10-01-12017/10/01
DKL DKL - KOB Kladno
P, StČ Foot O SP 487 OPR
2017-10-07-12017/10/07
SNA SNA - TJ START Náchod
Foot O KT 712 OPR
2017-10-07-12017/10/07
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR Foot O ST MČR 504 R
2017-10-08-12017/10/08
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR Foot O DR MČR 257 R
2017-10-14-12017/10/14
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Foot O KL 510 R
2017-10-14-12017/10/14
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM, VY Foot O KL 580 R
2017-10-14-12017/10/14
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA, VA Foot O KT 476 R
2017-10-14-12017/10/14
VAM, KOR VAM - OOB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
Foot O KT 812 OPR
2017-10-14-12017/10/14
LOV LOV - lepus.cz
MSK Foot O SP 228 R
2017-10-14-12017/10/14
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA, VA Foot O SP 310 R
2017-10-15-12017/10/15
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY Foot O KL 408 OPR
2017-10-15-12017/10/15
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE Foot O KT 787 R
2017-10-15-12017/10/15
JIL JIL - OK Jilemnice
Foot O KT 681 OPR
2017-10-15-12017/10/15
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Foot O KL OF 454 R
2017-10-21-12017/10/21
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE Foot O KL 575 OPR
2017-10-21-12017/10/21
CHC CHC - K.O.B. Choceň
Foot O KT 870 OPR
2017-10-21-12017/10/21
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK Foot O KL 265 R
2017-10-21-12017/10/21
RBK RBK - SK Radioklub Blansko
JM Foot O KL 407 R
2017-10-21-12017/10/21
TTR TTR - OOB Třebíč
VY Foot O KL 283 OPR
2017-10-21-12017/10/21
PGP PGP - SK Praga
P, StČ Foot O KL
2017-10-21-12017/10/21
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA Foot O KT 306 R
2017-10-21-12017/10/21
TZL TZL - SKOB Zlín
VA Foot O KT 247 OPR
2017-10-21-12017/10/21
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ Foot O KT 1000 OPR
2017-10-22-12017/10/22
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE Foot O KT 711 R
2017-10-22-12017/10/22
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ Foot O KT 853 R
2017-10-28-12017/10/28
AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava
MSK Foot O KL 257 OPR
2017-10-28-12017/10/28
SJI SJI - OK Jihlava
VY Foot O KT 292 R
2017-10-29-12017/10/29
KON KON - KOB Konice
HA, JM Foot O KL 675 S
2017-10-29-12017/10/29
HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
Foot O KL 862 S
2017-10-29-12017/10/29
STB, KAS STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
JE Foot O KT 820
2017-11-04-12017/11/04
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
Foot O KT 988 OPR
2017-11-04-12017/11/04
UOL UOL - SOB Olomouc
HA Foot O KT 499 R
2017-11-04-12017/11/04
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR Foot O S S 23
2017-11-05-12017/11/05
SLA SLA - SKOB Slaný
P, StČ Foot O KT 864 OPR
2017-11-11-12017/11/11
KON KON - KOB Konice
HA, JM Foot O KL 451 OPR
2017-11-17-12017/11/17
SSU, CSOS SSU - SK Severka Šumperk
CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR Foot O S S 18
2017-11-24-12017/11/24
CSOS, STE CSOS - Český svaz orientačních sportů
STE - SK SKI-OB Šternberk
ČR Foot O S S 65
2017-12-02-12017/12/02
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
ČR Foot O S OF 81 2017-11-26 23:59:5926.11.E
Date
Name
Org.
Region
Sport
Dis.
Type
Pers.
E/S/R