Přihlášky závodu: Cena východních Čech 2017

Datum:
01.09.2017
Místo konání:
Pustá Kamenice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D16B     D18B     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65B     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65B     H75B     HDR     OPEN     P    
3.30 km, 40 m, 6 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C Ano Ano Ano 300 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov C 2053553 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 Ano Ano Ano 300 Kč
KVS0958 Belžíková Nelly SKOB Kobra Vsetín 7062009 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 Ano Ano Ano 300 Kč
UBM0855 Janíková Anna MENISKOS Brno C Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2111607 Ano Ano Ano 300 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) VZA Žilina 502256 Ano Ano Ano 300 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2058523 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 Ano Ano Ne 260 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 Ano Ano Ano 400 Kč
1.90 km, 30 m, 7 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 Ano Ano Ano 300 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk C 52799 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 Ano Ano Ano 300 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 Ano Ano Ano 300 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno C 2081351 Ne Ano Ano 260 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 Ano Ano Ano 400 Kč
3.00 km, 40 m, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 220400 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 Ano Ano Ano 300 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 Ano Ano Ano 300 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 9423 Ano Ano Ano 300 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 Ano Ano Ano 300 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 Ne Ano Ne 110 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 2067204 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 51195 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2067211 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 Ne Ano Ne 130 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 Ano Ano Ne 300 Kč
2.30 km, 40 m, 7 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425542 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 Ano Ano Ano 300 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko C 2115673 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice B 2096149 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering B 0 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C Ne Ano Ano 220 Kč
CHC0654 Šafrová Lenka K.O.B. Choceň C 232920 Ano Ano Ne 220 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové C 2091529 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava C 2091591 Ano Ano Ano 300 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk C 51468 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 Ne Ano Ano 260 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 Ano Ano Ne 300 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 Ano Ano Ne 300 Kč
3.50 km, 60 m, 13 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 Ano Ano Ano 300 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 7209445 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 Ano Ano Ano 300 Kč
UBM0451 Čelechovská Radka MENISKOS Brno C 2049602 Ne Ano Ano 220 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7207062 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP0460 Ripplová Emma Oddíl OB Kotlářka C 2112752 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 Ano Ano Ano 300 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 Ano Ano Ano 300 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 7207036 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 7210100 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 2096143 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 7208094 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering B 406938 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno B 2103673 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 2111609 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec B 426377 Ano Ano Ano 350 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 Ano Ano Ano 400 Kč
3.80 km, 45 m, 16 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 Ano Ano Ano 420 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 Ano Ano Ano 420 Kč
UBM0151 Humlíčková Martina MENISKOS Brno C 2049601 Ano Ano Ano 420 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 Ano Ano Ano 420 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 Ano Ano Ano 420 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 Ano Ano Ano 420 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 Ano Ano Ano 420 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 Ano Ano Ano 420 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 Ano Ano Ano 420 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec B 51108 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 Ano Ano Ano 420 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 Ano Ano Ano 420 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 Ano Ano Ano 420 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 Ano Ano Ano 420 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8632141 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 0002082909 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 Ano Ano Ano 420 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 Ano Ano Ano 420 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 Ano Ano Ano 510 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 Ano Ano Ano 510 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 Ano Ano Ano 510 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 Ano Ano Ano 510 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 Ano Ano Ano 510 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 2056270 Ano Ano Ano 600 Kč
4.30 km, 45 m, 17 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 Ano Ano Ano 420 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 Ano Ano Ano 420 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 Ano Ano Ano 420 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové A 2075681 Ano Ano Ano 420 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 Ano Ano Ano 420 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 Ano Ano Ano 420 Kč
ZAM9952 Boková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 Ano Ano Ano 420 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 Ano Ano Ano 420 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 Ano Ano Ano 420 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 439123 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 Ano Ano Ano 420 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A zapůjčit Ano Ano Ano 510 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno B 7204506 Ano Ano Ano 510 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 Ano Ano Ano 510 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 Ano Ano Ano 600 Kč
5.80 km, 100 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 Ne Ano Ne 150 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 Ano Ano Ano 420 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 Ano Ano Ano 420 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 981804 Ne Ano Ne 150 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT8754 Mrštíková Květa OOB SK Chrast C 896973 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 1007533 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 Ne Ne Ano 180 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 Ne Ano Ne 180 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 995832 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 Ne Ano Ano 420 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 Ano Ne Ne 210 Kč
4.80 km, 60 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 Ano Ano Ano 420 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8631584 Ano Ano Ano 420 Kč
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 Ano Ano Ano 420 Kč
JHB9159 Hercigová Anna TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4772 Ano Ano Ano 420 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ano Ano Ano 420 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 Ano Ano Ano 420 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové C 1398981 Ano Ano Ano 420 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 Ano Ano Ano 420 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 Ano Ano Ano 420 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM8379 Křístková Veronika SK Žabovřesky Brno C 52865 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 9648 Ne Ano Ano 360 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 Ano Ano Ano 510 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 Ano Ano Ne 360 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 Ne Ne Ano 180 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 Ne Ano Ne 210 Kč
3.90 km, 40 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 Ano Ano Ano 420 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 Ano Ano Ano 420 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 Ne Ano Ne 150 Kč
BZR8451 Rajnošková Lea Bratrstvo Ždárských vrchů C 52964 Ano Ano Ano 420 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 Ano Ano Ano 420 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 Ano Ano Ano 420 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 331008 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT9752 Reisigová Anna OOB SK Chrast C zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 Ano Ano Ano 420 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8829 Ano Ano Ano 420 Kč
ADA7654 Oujeská Lenka OOB Spartak Adamov C 52597 Ne Ano Ano 300 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 Ano Ano Ano 420 Kč
PTE8350 Krejčí Lenka TJ Sokol Ptení C 52485 Ano Ano Ano 420 Kč
LTU9250 Bendáková Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 Ne Ano Ano 360 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 Ano Ano Ano 510 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 Ano Ano Ano 510 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 7207865 Ne Ne Ano 180 Kč
5.00 km, 85 m, 19 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 Ano Ano Ano 420 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 Ano Ano Ano 420 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 Ano Ano Ano 420 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 Ano Ano Ano 420 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 Ano Ano Ano 420 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 Ano Ano Ano 420 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 Ano Ano Ano 420 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 Ano Ano Ano 420 Kč
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 253155 Ano Ano Ano 420 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT7351 Ďoubalíková Veronika OOB SK Chrast C 9361 Ano Ano Ano 420 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 Ano Ano Ano 420 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 Ne Ano Ne 150 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 Ano Ano Ano 420 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 53032 Ano Ano Ano 510 Kč
NPA8152 Podlipná Veronika SK LOB Nová Paka C 2080944 Ano Ano Ano 510 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 53730 Ano Ano Ano 510 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 Ano Ano Ano 510 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 Ne Ne Ano 180 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 Ano Ano Ano 510 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ano Ano Ano 510 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 Ano Ano Ano 510 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 Ano Ano Ano 510 Kč
74C8151 Rančáková Barbora NER 301189 Ano Ano Ano 600 Kč
3.90 km, 55 m, 15 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 Ano Ano Ano 420 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 Ano Ano Ano 420 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 Ano Ano Ano 420 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 Ano Ano Ano 420 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 Ano Ano Ano 420 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 Ano Ano Ano 420 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 Ano Ano Ano 420 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 Ano Ano Ano 420 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 Ano Ano Ano 420 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 Ano Ano Ano 420 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 Ano Ano Ano 420 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 Ne Ano Ano 300 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU8258 Tichá Elena OK Lokomotiva Pardubice C 232605 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 Ano Ano Ano 420 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 Ano Ano Ano 420 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 Ne Ano Ano 300 Kč
ZBM7861 Kroutilová Eva SK Žabovřesky Brno C 899170 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 Ano Ano Ano 420 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 Ano Ano Ano 420 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 Ano Ano Ano 420 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 Ano Ano Ano 420 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 Ano Ano Ano 420 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 Ano Ano Ano 510 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál C 410731 Ano Ano Ano 510 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 Ano Ano Ano 510 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 Ano Ano Ano 510 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 Ano Ano Ano 510 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 Ano Ano Ano 510 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 Ano Ano Ano 600 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 Ano Ano Ne 420 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 Ano Ano Ano 600 Kč
4.20 km, 45 m, 20 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 Ano Ano Ano 420 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 Ano Ano Ano 420 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 Ano Ano Ano 420 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 Ne Ano Ano 300 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 Ano Ano Ano 420 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 Ano Ano Ano 420 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 Ano Ano Ano 420 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano 420 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 8006654 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 Ano Ano Ano 420 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 Ano Ano Ano 420 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 Ne Ano Ano 300 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 Ano Ano Ano 420 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 Ano Ano Ano 420 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 Ne Ano Ano 360 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 Ano Ano Ano 510 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ano Ano Ano 510 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 Ano Ano Ano 420 Kč
3.40 km, 40 m, 17 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 Ano Ano Ano 420 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ano Ano Ano 420 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 Ano Ano Ano 420 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 Ano Ano Ano 420 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM6870 Nykodýmová Monika KOS TJ Tesla Brno C 232038 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 Ano Ano Ano 420 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 Ano Ano Ano 420 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 Ano Ano Ano 420 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 Ano Ano Ano 420 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ano Ano Ano 420 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SJH Jindřichův Hradec C 2113478 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9442 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 Ano Ano Ano 420 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 416345 Ano Ano Ano 510 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 Ano Ano Ano 510 Kč
RBK6957 Blažková Hana SK Radioklub Blansko C 410344 Ne Ano Ne 180 Kč
SRK7151 Prázová Kamila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425566 Ano Ano Ano 510 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 Ano Ano Ano 600 Kč
3.30 km, 45 m, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 Ano Ano Ano 420 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 Ano Ano Ano 420 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 Ano Ano Ano 420 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 Ne Ano Ano 300 Kč
ZBM5662 Janotová Dobra SK Žabovřesky Brno C 886279 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 Ano Ano Ano 420 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) VZA Žilina 7200270 Ano Ano Ano 420 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 Ano Ano Ano 510 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 Ano Ano Ano 510 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 Ano Ano Ano 510 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 682075 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 Ano Ano Ano 600 Kč
2.60 km, 35 m, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 Ano Ano Ano 350 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 Ano Ano Ano 350 Kč
BZR6051 Rajnošková Marie Bratrstvo Ždárských vrchů C 301392 Ano Ano Ano 350 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 Ano Ano Ano 350 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano 350 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 Ano Ano Ano 350 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 Ano Ano Ano 500 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ne Ano Ne 180 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 Ano Ano Ano 500 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano 350 Kč
2.50 km, 35 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 Ano Ano Ano 250 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 2056289 Ano Ano Ano 250 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM4858 Bogdálková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 426499 Ano Ano Ano 250 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko, z. s. C 49685 Ano Ano Ano 250 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 Ano Ne Ano 260 Kč
3.30 km, 40 m, 6 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 Ano Ano Ano 300 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 Ano Ano Ano 300 Kč
KVS0711 Švestka štěpán SKOB Kobra Vsetín 53694 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR0707 Bořil David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 886281 Ano Ano Ano 300 Kč
BZP0701 Cipryán Tobiáš Báječné ženy v orientačním běhu C 2113354 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0849 Škorpík Jaromír OK Lokomotiva Pardubice Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 Ne Ano Ano 220 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 2087678 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 2087680 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 Ne Ano Ano 220 Kč
CHC0901 Šafr Vít K.O.B. Choceň C 9546 Ano Ano Ne 220 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2111614 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2111661 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 331276 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 331576 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C Ano Ano Ano 300 Kč
STH0707 Meduna Ondřej SK Studenec C Ano Ano Ano 350 Kč
VSP1000 Pastuszek Lukáš USK Praha C 2111766 Ne Ano Ano 260 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 Ano Ano Ano 350 Kč
VIC0712 Veselý Štěpán OB Vizovice C Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C Ano Ano Ano 300 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 Ano Ano Ano 400 Kč
1.90 km, 30 m, 7 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 232730 Ne Ano Ne 110 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 Ano Ano Ano 300 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 Ano Ano Ano 300 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 Ano Ano Ano 300 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 Ano Ano Ano 300 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 Ano Ano Ano 300 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) VZA Žilina 2111798 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 Ano Ano Ano 300 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 Ano Ano Ano 300 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 2113075 Ano Ano Ano 350 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 Ano Ano Ano 350 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 Ano Ano Ano 350 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 Ne Ne Ano 130 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 Ne Ne Ano 130 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 Ano Ano Ano 350 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 7300279 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice C Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 2061844 Ano Ano Ano 400 Kč
3.00 km, 40 m, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 Ano Ano Ano 300 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 Ano Ano Ano 300 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 232649 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec C 2113419 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 9201067 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2061850 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 0002056294 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 2059733 Ano Ano Ano 300 Kč
38S0500 Pajger Miroslav (SVK) VZA Žilina 2092474 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2090860 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň B 7207338 Ano Ano Ano 0 Kč
2.50 km, 35 m, 9 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425589 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2061767 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2035729 Ano Ano Ano 300 Kč
STH0601 Planík Martin SK Studenec C 303928 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 9132 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 2102553 Ano Ano Ano 300 Kč
OTK0500 Riessler Štěpán OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426385 Ano Ano Ano 300 Kč
UBM0503 Račanský Jakub MENISKOS Brno B 361966 Ano Ano Ne 220 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 Ne Ano Ano 220 Kč
SHK0600 Balcar Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2080835 Ano Ano Ano 300 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 Ano Ano Ano 350 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 9702 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP0549 Krumphanzl Šimon OK Sparta Praha 49889 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0606 Munzar Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 436951 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0603 Kosák Jonáš SK Praga C 2103760 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB0640 Novák Tadeáš SK OB Chotěboř Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2801025 Ano Ano Ano 400 Kč
3.80 km, 65 m, 12 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha B 2073716 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 7207618 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 9201683 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 Ano Ano Ano 300 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 410340 Ne Ano Ne 110 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2061799 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 Ano Ano Ano 300 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 Ano Ano Ano 300 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 Ano Ano Ano 300 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 2032387 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 Ano Ano Ano 400 Kč
3.10 km, 55 m, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR0401 Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7209358 Ano Ano Ano 300 Kč
KVS0311 Švestka Jakub SKOB Kobra Vsetín 2088173 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 Ano Ano Ano 300 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko C 2103684 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 Ano Ano Ano 300 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361937 Ano Ano Ne 220 Kč
SHK0407 Verner Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2111662 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2111663 Ano Ano Ano 300 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 Ano Ano Ano 300 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 Ne Ano Ano 260 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 Ano Ano Ano 350 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 Ano Ano Ano 350 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 Ano Ano Ano 350 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 Ano Ano Ano 350 Kč
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice B 2073737 Ano Ano Ano 400 Kč
4.80 km, 85 m, 19 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 7839783 Ano Ano Ano 420 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 Ano Ano Ano 420 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 Ano Ano Ano 420 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 2049604 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 Ano Ano Ano 420 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 Ano Ano Ano 420 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 Ano Ano Ano 420 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 Ano Ano Ano 420 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 Ano Ano Ano 420 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 Ano Ano Ano 420 Kč
PZR0101 Bořil Šimon UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 411758 Ano Ano Ano 420 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 Ano Ano Ano 420 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 Ano Ano Ano 420 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 Ano Ano Ano 420 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 Ne Ano Ano 300 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2075644 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 1400432 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka C 1421299 Ano Ano Ano 420 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 Ano Ano Ano 420 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 Ano Ano Ano 420 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 Ano Ano Ano 420 Kč
VCB0103 Mikuláš Jan OB České Budějovice C 426391 Ano Ano Ano 510 Kč
84S0100 Kurák Michal (SVK) Akademik TU Košice 2051399 Ano Ano Ano 510 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 Ano Ano Ano 510 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 682693 Ne Ano Ano 420 Kč
5.60 km, 90 m, 20 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 Ano Ano Ano 420 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 Ano Ano Ano 420 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 Ano Ano Ano 420 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 Ano Ano Ano 420 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 682370 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 Ano Ano Ano 420 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 Ano Ano Ano 420 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 Ano Ano Ano 510 Kč
2TD9900 MUSTAPHA RIDWAN (ALG) P Ano Ano Ano 510 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 Ano Ano Ano 510 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 436413 Ano Ano Ano 510 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 Ano Ano Ne 360 Kč
6.70 km, 730 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 Ne Ano Ano 300 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 Ne Ano Ne 150 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 Ano Ano Ano 420 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 53824 Ano Ano Ano 420 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 Ano Ano Ano 420 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 7207016 Ano Ano Ano 420 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 Ano Ano Ano 420 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 9040 Ano Ano Ano 420 Kč
PZR7904 Šimon Igor UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53149 Ano Ano Ano 420 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 Ano Ano Ano 420 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 Ano Ano Ne 300 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 Ano Ano Ano 420 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 2085646 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 Ano Ano Ano 420 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SJH Jindřichův Hradec C 2079508 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 Ne Ano Ne 150 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 Ano Ano Ano 420 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 Ano Ne Ne 150 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 Ano Ano Ano 420 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 Ano Ano Ano 420 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 Ano Ano Ano 420 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 Ano Ano Ano 420 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 Ano Ano Ano 510 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 Ano Ano Ano 510 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 425530 Ano Ano Ano 510 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 7681889 Ano Ano Ano 510 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 Ano Ano Ano 510 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 9200535 Ano Ano Ano 510 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 Ano Ano Ano 510 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 889313 Ano Ne Ne 180 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 Ano Ne Ne 180 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 8010192 Ano Ano Ano 510 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 Ano Ano Ne 360 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 Ano Ano Ano 510 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 Ne Ano Ne 210 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 7995797 Ne Ano Ne 210 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 Ano Ano Ano 420 Kč
5.50 km, 75 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 Ano Ano Ano 420 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 Ano Ano Ano 420 Kč
SRK9101 Novotný Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9591 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 Ano Ano Ano 420 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301112 Ano Ano Ano 420 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9491 Ano Ano Ano 420 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 Ano Ano Ano 420 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 Ano Ano Ano 420 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 Ano Ano Ano 420 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 Ano Ano Ano 420 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 Ano Ne Ano 300 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 Ano Ano Ano 420 Kč
ABM8908 Vašíček Michal KOB ALFA Brno C 52469 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 Ano Ano Ano 420 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210065 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 8133133 Ano Ano Ano 420 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno C 886825 Ano Ano Ano 420 Kč
88P8901 Kalata Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7204086 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 7209357 Ano Ano Ano 420 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 Ano Ano Ano 420 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 Ne Ano Ano 300 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 Ano Ano Ano 420 Kč
39S6401 Kniebugl Anton (SVK) KOBRA Bratislava 416747 Ano Ano Ano 420 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 Ne Ano Ano 300 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 981817 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 Ano Ano Ano 510 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 Ano Ano Ano 510 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 Ano Ano Ano 510 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 Ano Ano Ano 510 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 Ano Ano Ne 360 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 Ano Ano Ano 510 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 Ano Ano Ne 360 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 Ano Ne Ne 180 Kč
PGP8705 Neumann Petr SK Praga C zapůjčit Ano Ano Ano 510 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 Ano Ano Ano 510 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 Ne Ano Ano 420 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 Ne Ne Ano 210 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 Ano Ano Ano 600 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 Ano Ano Ne 300 Kč
PLU7501 Trávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 1012269 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 Ne Ano Ne 210 Kč
4.70 km, 70 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 Ano Ano Ano 420 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 Ano Ano Ano 420 Kč
UBM9701 Humlíček Petr MENISKOS Brno C 2049600 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 Ano Ano Ano 420 Kč
KVS9700 Švestka Vít SKOB Kobra Vsetín C 51527 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 Ano Ano Ano 420 Kč
ZAM9320 Chlupáč Dominik OB TJ Sokol Žamberk 2053567 Ano Ano Ano 420 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 8066608 Ano Ano Ano 420 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 Ano Ano Ano 420 Kč
44C8700 Axmann Šimon Neregistrovaní 49839 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT8801 Musil Marek OOB SK Chrast C 52301 Ano Ano Ano 420 Kč
VIC8308 Měrka Roman OB Vizovice C 9102886 Ano Ano Ano 420 Kč
VIC9704 Jochec Michal OB Vizovice C Ano Ano Ano 420 Kč
3AZ Urbánek Jan Nereg DKP 2086464 Ano Ano Ano 420 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 Ano Ano Ano 420 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 Ne Ano Ne 150 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 Ano Ano Ano 420 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 Ano Ano Ano 510 Kč
VIC9602 Burkart David OB Vizovice C 7201818 Ano Ano Ano 510 Kč
CHT8401 Kuban Jiří OOB SK Chrast C 52302 Ano Ano Ne 360 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko, z. s. C 2045244 Ano Ano Ano 510 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 Ano Ano Ano 510 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 Ano Ano Ano 510 Kč
2TZ8800 Janousek Michal MJ Technology 7209366 Ne Ano Ne 210 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 Ano Ano Ano 600 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 301583 Ano Ano Ano 600 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 Ne Ano Ne 210 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 Ano Ano Ano 600 Kč
6.10 km, 115 m, 22 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 Ano Ano Ano 420 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 Ano Ano Ano 420 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 Ano Ano Ano 420 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 Ano Ano Ano 420 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 Ano Ano Ano 420 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 Ano Ano Ano 420 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 Ano Ano Ano 420 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 Ano Ano Ano 420 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 Ano Ano Ano 420 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 Ano Ano Ano 420 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361980 Ano Ano Ne 300 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 Ano Ano Ano 420 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 Ano Ano Ano 420 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 Ano Ano Ano 420 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 420 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 Ano Ano Ano 510 Kč
VAM7601 Koblic Jan OOB Vamberk C 2032163 Ano Ano Ano 510 Kč
65X6700 Auermüller Vít Laněk 2088711 Ano Ano Ano 510 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 Ne Ano Ano 360 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 Ne Ano Ano 360 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 Ano Ano Ano 510 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 Ne Ne Ano 180 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 7300187 Ano Ano Ano 510 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 Ano Ano Ano 510 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 Ano Ano Ano 600 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 Ano Ne Ne 210 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 600 Kč
4.70 km, 60 m, 20 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 Ano Ano Ano 420 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 Ano Ano Ano 420 Kč
6HC8100 Konfršt Josef OB Vepřová zapůjčit Ano Ano Ne 300 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 515434 Ano Ano Ano 420 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 Ano Ano Ano 420 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 Ano Ano Ano 420 Kč
PZR7700 Splítek Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 Ano Ano Ano 420 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 Ano Ano Ano 420 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 8630081 Ano Ano Ano 420 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSS Přírodověda Praha C 8629813 Ano Ano Ano 420 Kč
2YZ7300 Sadílek Ondřej Neregistrovaní - Sadílek zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
PVP7700 Možný Stanislav VSS Přírodověda Praha C 2115730 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM7603 Finstrle Aleš SK Žabovřesky Brno C 2051547 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM7803 Kroutil Petr SK Žabovřesky Brno C 2067978 Ano Ano Ano 420 Kč
CHC7706 Šafr Jiří K.O.B. Choceň C 9564 Ano Ano Ne 300 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 Ano Ano Ano 420 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) VZA Žilina 502259 Ano Ano Ano 420 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 Ano Ano Ne 360 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 Ne Ano Ano 360 Kč
PTI7619 Dušek Václav Sportovní klub Ptení C 8824 Ano Ano Ano 510 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 2111811 Ano Ano Ano 510 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 Ne Ano Ne 180 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 Ano Ano Ano 600 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 Ano Ano Ano 420 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 Ano Ano Ne 420 Kč
TBM8040 Folprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno 2801014 Ano Ano Ano 600 Kč
5.40 km, 85 m, 20 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 Ano Ano Ano 420 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 Ano Ano Ano 420 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 Ano Ano Ano 420 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 Ano Ano Ano 420 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 Ano Ano Ano 420 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 Ano Ano Ano 420 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano 420 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 Ano Ano Ano 420 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 Ano Ano Ano 420 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 Ano Ano Ano 420 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 Ano Ano Ano 420 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 Ano Ano Ano 420 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 Ano Ano Ano 420 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 Ano Ano Ano 420 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SJH Jindřichův Hradec C 51141 Ano Ano Ano 420 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 Ano Ano Ano 420 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 Ne Ano Ne 150 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 Ano Ano Ano 420 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 Ano Ano Ano 420 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 Ano Ano Ano 420 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 Ano Ano Ano 420 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 Ano Ano Ano 420 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano 420 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 Ano Ano Ano 420 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 00000 Ano Ano Ano 420 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 Ano Ano Ano 420 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 Ano Ano Ano 420 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 Ano Ano Ano 420 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 Ne Ano Ano 360 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 Ano Ano Ano 510 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 Ano Ano Ano 510 Kč
25H7100 Tornai Szabolcs (HUN) Tabáni Spartacus 9127807 Ano Ano Ano 510 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 Ano Ano Ano 510 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 Ano Ano Ano 510 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 Ano Ano Ano 510 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 Ano Ano Ano 510 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 Ano Ano Ano 510 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 Ano Ano Ano 510 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 Ano Ano Ano 510 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 Ano Ano Ano 510 Kč
VPM6903 Svoboda Radek KOS Slavia Plzeň C 887628 Ano Ano Ano 0 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 Ano Ano Ne 420 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 Ano Ne Ne 210 Kč
4.40 km, 70 m, 19 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 Ano Ano Ano 420 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 Ano Ano Ano 420 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 Ano Ano Ano 420 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 Ano Ano Ano 420 Kč
KVS6911 Švestka Jiří SKOB Kobra Vsetín 2088198 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 Ano Ano Ano 420 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano 420 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 Ano Ano Ano 420 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 Ano Ano Ano 420 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM6307 Nykodým Petr KOS TJ Tesla Brno C 53263 Ano Ano Ano 420 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 Ne Ano Ano 300 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 Ne Ano Ano 300 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 Ne Ne Ano 150 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 Ne Ano Ano 300 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 0 Ano Ano Ano 420 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 Ano Ano Ano 420 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 Ano Ano Ano 420 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 Ano Ano Ano 420 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 Ano Ano Ano 420 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 Ano Ano Ano 420 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 Ano Ano Ano 420 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš 2092439 Ano Ano Ano 420 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 Ano Ano Ano 510 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 Ano Ano Ano 510 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 Ano Ano Ano 510 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 Ano Ne Ne 210 Kč
4.90 km, 75 m, 19 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 Ano Ano Ano 420 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 Ano Ano Ano 420 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 Ano Ano Ano 420 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 Ano Ano Ano 420 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 Ano Ano Ano 420 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 Ano Ano Ano 420 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 Ano Ano Ano 420 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 Ano Ano Ano 420 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53807 Ano Ano Ano 420 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 Ano Ano Ano 420 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 Ano Ano Ano 420 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 Ano Ano Ano 420 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 Ano Ano Ano 420 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 Ano Ano Ano 420 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 Ne Ano Ne 150 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 Ano Ano Ano 420 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 Ano Ano Ano 420 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 Ano Ano Ano 420 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 Ano Ano Ano 420 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 Ano Ano Ano 510 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 Ano Ano Ano 420 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 Ano Ano Ano 510 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 Ano Ano Ano 510 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 Ano Ano Ano 510 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 Ano Ano Ano 510 Kč
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA C 7207854 Ano Ano Ano 510 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 Ano Ano Ano 510 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 9581 Ano Ano Ano 600 Kč
4.00 km, 45 m, 14 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 Ano Ano Ano 420 Kč
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 2021858 Ano Ano Ano 420 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 Ano Ano Ano 420 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 Ano Ano Ano 420 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 Ano Ano Ano 420 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 Ano Ano Ano 420 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko, z. s. C 49683 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 Ano Ano Ano 420 Kč
RBK6201 Kazda Bohumil SK Radioklub Blansko C 52006 Ne Ano Ne 150 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 Ano Ano Ano 420 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 Ano Ano Ano 420 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 Ano Ano Ano 420 Kč
KSU5500 Tesař Karel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2116499 Ano Ano Ano 420 Kč
3AC5500 Novák Miroslav NER - Novakovi 52054 Ano Ano Ano 510 Kč
KVS5904 Kaloč Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 2021853 Ano Ano Ano 510 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C Ano Ano Ano 510 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 Ano Ano Ano 510 Kč
4.20 km, 55 m, 17 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 Ano Ano Ano 300 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano 300 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 Ano Ano Ano 300 Kč
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 Ano Ano Ano 300 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 Ano Ano Ano 300 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 Ano Ano Ano 300 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 Ano Ano Ano 300 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 Ano Ano Ano 300 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 Ano Ano Ano 300 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 Ano Ano Ano 300 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 Ano Ano Ano 350 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano 350 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano 350 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 Ano Ano Ano 350 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 Ano Ne Ano 260 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 Ne Ano Ne 150 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano 300 Kč
3.10 km, 45 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 Ano Ne Ne 110 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 Ano Ano Ano 400 Kč
3.30 km, 40 m, 6 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 Ano Ano Ano 300 Kč
KVS0811 Švestka Patrik SKOB Kobra Vsetín 2088217 Ano Ano Ano 300 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113489 Ano Ano Ano 300 Kč
UBM1053 Janíková Klára MENISKOS Brno C Ano Ano Ano 300 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM1351 Čechová Adéla VSK Mendelu Brno 209751 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1299 Škorpíková Markéta OK Lokomotiva Pardubice Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1249 Pižl Lukáš OK Lokomotiva Pardubice Ne Ano Ne 100 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0899 Blažková Andrea Magnus Orienteering C 0 Ano Ano Ano 300 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2111664 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2111665 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9128 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0902 Matys Eduard OK Slavia Hradec Králové C 9845 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0602 Matys Richard OK Slavia Hradec Králové C 420437 Ano Ano Ano 300 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) VZA Žilina 502260 Ano Ano Ano 300 Kč
RBK Hanousková Veronika SK Radioklub Blansko Ano Ano Ano 300 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 Ano Ano Ano 300 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 Ano Ano Ano 300 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C Ano Ano Ano 300 Kč
1XC1200 Skřivanek František Skřivankovi Ano Ano Ano 300 Kč
CHT1201 Vacek Jan OOB SK Chrast C Ano Ano Ano 300 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 Ano Ano Ne 200 Kč
NPA1202 Podlipný Filip SK LOB Nová Paka C 2082905 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 53273 Ano Ano Ano 300 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 Ano Ano Ano 300 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno 51513 Ne Ano Ano 200 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 120 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 Ne Ano Ano 200 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 Ne Ne Ano 100 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 Ano Ano Ne 200 Kč
PGP1499 Štáfková Zuzana SK Praga 515056 Ano Ano Ne 200 Kč
73C Hostomský Metoděj xxx Ano Ano Ne 200 Kč
ZBM1260 Chaloupková Klára SK Žabovřesky Brno C Ano Ano Ano 300 Kč
6YC1099 Krestová Ema Neregistrovaní 2095929 Ne Ano Ne 100 Kč
6YC1049 Kresta Tomáš Neregistrovaní 2095929 Ano Ne Ano 200 Kč
LBM1300 Salajka Tibor TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52044 Ano Ano Ano 300 Kč
LBM1299 Hejduková Laura TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52020 Ano Ano Ano 300 Kč
97C2222 Němcová Rozálie No register Ano Ano Ano 300 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 Ano Ano Ne 200 Kč
ZBM1133 Chaloupka Matěj SK Žabovřesky Brno Ano Ano Ne 200 Kč
OSN3333 Horká Michaela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě Ne Ano Ano 200 Kč
4.60 km, 65 m, 15 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OTK0100 Král Martin OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067303 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 Ano Ano Ano 300 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 Ano Ano Ne 200 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 Ano Ano Ne 200 Kč
LPU6506 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice C 8990 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7207356 Ne Ano Ano 200 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331701 Ano Ano Ano 300 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC5101 Šafr Martin K.O.B. Choceň C 9565 Ne Ano Ne 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 Ne Ano Ano 200 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 Ano Ano Ano 300 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 Ano Ano Ano 300 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 Ano Ano Ano 300 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 Ne Ne Ano 100 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 Ne Ne Ano 100 Kč
66C8601 Erlitz Jakub Amatéři 416057 Ne Ne Ano 100 Kč
TJP4100 Hostomský Jiří TJ Sokol Troja C zapůjčit Ano Ano Ne 200 Kč
37C Novotný Petr Bez registrace 2067992 Ne Ano Ano 200 Kč
3MZ8000 Polách David Neregistrovani - Vlci zapůjčit Ano Ano Ano 300 Kč
6YC Kresta Aleš Neregistrovaní 2088149 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 Ne Ano Ano 200 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 Ne Ano Ano 200 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 Ne Ano Ano 200 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 Ne Ano Ano 200 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 9200525 Ano Ano Ne 200 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 Ano Ano Ne 200 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 Ne Ne Ano 100 Kč
LBM8252 Hejduková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52035 Ano Ano Ano 300 Kč
5YC1111 Benrothová Ivana Benroth 416065 Ano Ano Ne 200 Kč
5YC2222 Benroth Miroslav Benroth 416064 Ano Ano Ne 200 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 Ano Ano Ano 300 Kč
JHB8604 Hrstka Daniel TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52355 Ne Ano Ano 200 Kč
5TC8799 Balcarová Anežka Nezávislí 428214 Ne Ne Ano 100 Kč
5TC8849 Balcar Karel Nezávislí Ne Ne Ano 100 Kč
LCE9901 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice 237601 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN2222 Horký Vladimír SK Orientační sporty Nové Město na Moravě Ne Ano Ano 200 Kč
3.00 km, 55 m, 12 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
1DZ6900 Beneš Miroslav OB Jesenec 2020743 Ano Ano Ano 300 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 Ano Ano Ano 300 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 Ano Ano Ano 300 Kč
OTK7151 Králová Věra OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 Ano Ano Ano 300 Kč
UBM7351 Humlíčková Jana MENISKOS Brno C 2049607 Ano Ano Ano 300 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 Ne Ano Ano 200 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 Ano Ano Ano 300 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA7656 Odehnalová Radka OOB Spartak Adamov 2050641 Ne Ano Ano 200 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 Ano Ano Ano 300 Kč
KVS6611 Belžík Karel SKOB Kobra Vsetín 7208222 Ano Ano Ano 300 Kč
KVS7061 Švestková Jana SKOB Kobra Vsetín 2088170 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 Ne Ano Ano 200 Kč
ZAM8620 Kutal Jiří OB TJ Sokol Žamberk 2075607 Ne Ano Ne 100 Kč
5RX Tichá Markéta NNN 2091555 Ano Ano Ano 300 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 Ne Ano Ano 200 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 Ano Ano Ano 300 Kč
6KC Minaříková Dagmar Neregistrovaný 428298 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SJH Jindřichův Hradec C 442862 Ano Ano Ano 300 Kč
CHT9651 Ďoubalíková Anna OOB SK Chrast C 207805 Ano Ano Ano 300 Kč
ASUCCXX Musilová Jana Magnus Orienteering 0 Ano Ano Ano 300 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 Ano Ano Ano 300 Kč
ABM6502 Obrátil Miroslav KOB ALFA Brno 361974 Ano Ano Ano 300 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 Ano Ano Ano 300 Kč
CHT6652 Reisigová Jana OOB SK Chrast C 410370 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Žabovřesky Brno C 2103688 Ne Ano Ano 200 Kč
9CC Jandlová Alena NEREG Ano Ano Ne 200 Kč
OSN7555 Stoklasová Markéta SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 Ano Ne Ne 100 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 Ne Ano Ano 200 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 Ano Ano Ano 300 Kč
VAM0400 Koblic Jan OOB Vamberk C 9528 Ano Ano Ano 300 Kč
VAM0606 Koblic Martin OOB Vamberk C 9483 Ano Ano Ano 300 Kč
6KC9400 Jašek Otakar Neregistrovaný 230664 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP7570 Hronová Katarína USK Praha C 2081375 Ne Ano Ano 200 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 515072 Ano Ne Ne 100 Kč
LPU2277 Lacinová Renata OK Lokomotiva Pardubice Ano Ano Ano 300 Kč
TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno 2083370 Ne Ano Ano 200 Kč
TBM7256 Ježková Ilona KOS TJ Tesla Brno 2067219 Ne Ano Ano 200 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096245 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 Ano Ano Ano 300 Kč
CHT7202 Dvořák Petr OOB SK Chrast C Ne Ne Ano 100 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 Ne Ano Ano 200 Kč
3KZ9700 Dobrovolná Tereza TD zapůjčit Ano Ne Ne 100 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš 2113394 Ne Ano Ano 200 Kč
DOR7401 Bašta Jaroslav OK Dobříš 2112756 Ano Ano Ano 300 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 Ano Ano Ne 200 Kč
JHB2222 Zvolánková Martina TJ Jiskra Havlíčkův Brod Ne Ano Ano 200 Kč
97C1111 Vacíková Jana No register Ne Ano Ano 200 Kč
PZR7801 Kříž Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8710 Ano Ne Ne 100 Kč
LCE0301 Bencúr Eliáš OOB TJ Slovan Luhačovice 416066 Ano Ano Ano 300 Kč
celkem přihlášených: 1158, vklad: 424440 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.