Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček

Datum:
07.09.2014
Místo konání:
Proseč (u Skutče)
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
U PEČENÉ HUSY
Ředitel závodu:
Matras Jaroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Matras Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Vítek Josef - R2
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D70B     D75B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P1     P2    
D10N
1.30 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 9:26
2. Honzáková Lenka JHB0551 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12:39 + 3:13
3. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 13:39 + 4:13
4. Škáchová Zuzana KAM0651 C SK Kamenice 14:44 + 5:18
5. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 19:10 + 9:44
6. Baldriánová Eva VSP0751 C USK Praha 19:33 + 10:07
7. Štoková Sofie DKP0750 C Oddíl OB Kotlářka 20:44 + 11:18
8. Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:18 + 14:52
9. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 25:46 + 16:20
10. Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava 27:24 + 17:58
Kubičková Kateřina SJH0652 C SJH Jindřichův Hradec DISK
Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha DISK
13. Bartalošová Anežka Neregistrovaní - Marešovi 35:13 + 25:47
D10C
2.20 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stoklasová Zuzana OSN0454 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:47
2. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 21:07 + 0:20
3. Arnoštová Veronika DOR0455 C OK Dobříš 21:54 + 1:07
4. Miková Lenka TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno 23:28 + 2:41
5. Šauli Kateřina VPM0456 C KOS Slavia VŠ Plzeň 24:09 + 3:22
6. Šimšová Pavla MFP0551 C VŠSK MFF UK Praha 24:24 + 3:37
7. Škáchová Viktorie KAM0650 C SK Kamenice 26:08 + 5:21
8. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 27:29 + 6:42
9. Marečková Ema OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:04 + 7:17
10. Kopecká Valentýna VSP0453 C USK Praha 29:05 + 8:18
11. Kroniková Sylvie SHK0450 C TJ Slavia Hradec Králové 34:09 + 13:22
12. Aschermannová Klára VSP0454 C USK Praha 36:47 + 16:00
13. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 38:14 + 17:27
14. Doleželová Anna PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:42 + 28:55
15. Teringlová Vendula VCB0451 C TJ OB České Budějovice 55:59 + 35:12
16. Pilná Klára LPU0451 C OK Lokomotiva Pardubice 64:38 + 43:51
17. Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 69:06 + 48:19
18. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 82:42 + 61:55
19. Kotenová Barbora RIC0452 C OB Říčany 87:31 + 66:44
20. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 95:53 + 75:06
D12C
2.80 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 B SJH Jindřichův Hradec 24:25
2. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 25:15 + 0:50
3. Štreglová Zuzana VRL0251 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:37 + 1:12
4. Vandasová Adéla PHK0255 B OK 99 Hradec Králové 27:51 + 3:26
5. Aschermannová Tereza VSP0253 B USK Praha 28:03 + 3:38
6. Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:04 + 4:39
7. Kuchařová Rozálie SJC0251 B TJ Sportcentrum Jičín 29:23 + 4:58
8. Staňková Radka VPM0452 C KOS Slavia VŠ Plzeň 29:58 + 5:33
9. Marešová Klára NEJ0250 B TJ Jiskra Nejdek 30:20 + 5:55
10. Richtrová Kamila VPM0451 C KOS Slavia VŠ Plzeň 30:47 + 6:22
11. Thýnová Martina SHK0350 B TJ Slavia Hradec Králové 30:50 + 6:25
12. Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 34:37 + 10:12
13. Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 35:44 + 11:19
14. Hankovcová Helena KAM0350 C SK Kamenice 36:54 + 12:29
15. Titzová Adéla VSP0250 B USK Praha 37:01 + 12:36
16. Kubičková Kristýna SJH0452 C SJH Jindřichův Hradec 40:47 + 16:22
17. Janků Anna SJC0252 B TJ Sportcentrum Jičín 41:05 + 16:40
18. Raková Petra SHK0251 B TJ Slavia Hradec Králové 43:06 + 18:41
19. Veselá Aneta SJH0352 C SJH Jindřichův Hradec 48:23 + 23:58
20. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 51:07 + 26:42
21. Holečková Michaela ABM0259 C KOB Moira Brno 53:22 + 28:57
22. Janečková Josefína EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha 64:17 + 39:52
23. Sabolová Marie CTB0353 C SK OB Chotěboř 68:26 + 44:01
24. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 69:20 + 44:55
D14B
3.20 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterová Jana DOB0051 A KOB Dobruška 25:21
2. Thýnová Nikola SHK0051 A TJ Slavia Hradec Králové 26:36 + 1:15
3. Filipová Tereza LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice 28:13 + 2:52
4. Kochová Anna SJC0153 A TJ Sportcentrum Jičín 28:34 + 3:13
5. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:56 + 3:35
6. Rückerová Šárka HOR0050 A TJ Jiskra Hořice 29:10 + 3:49
7. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 29:39 + 4:18
8. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 30:10 + 4:49
9. Vejražková Róza SJC0151 B TJ Sportcentrum Jičín 30:27 + 5:06
10. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 31:14 + 5:53
11. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:31 + 7:10
12. Chrástová Tereza STH0251 B SK Studenec 33:03 + 7:42
13. Kováříková Marie KAM0050 A SK Kamenice 33:28 + 8:07
14. Šlechtová Tereza KRL0152 B Kometa Kralovice 33:48 + 8:27
15. Boháčová Anna CTB0051 C SK OB Chotěboř 34:25 + 9:04
16. Borovičková Valerie ZAM0051 B OB T.J. Sokol Žamberk 34:56 + 9:35
17. Kubíčková Iva ZAM0151 B OB T.J. Sokol Žamberk 35:00 + 9:39
18. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 35:55 + 10:34
19. Biersaková Dagmar KRL0051 A Kometa Kralovice 36:24 + 11:03
20. Šafková Sofie KAM0153 B SK Kamenice 36:51 + 11:30
21. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 37:13 + 11:52
22. Černá Kateřina MLA0251 B MLOK Mariánské Lázně 37:44 + 12:23
23. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:47 + 12:26
24. Hápová Petra PHK0051 B OK 99 Hradec Králové 38:19 + 12:58
25. Škáchová Magdalena KAM0151 B SK Kamenice 38:39 + 13:18
26. Vojtíšková Viktorie LPU0051 B OK Lokomotiva Pardubice 38:40 + 13:19
27. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 40:08 + 14:47
28. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek 40:15 + 14:54
29. Šrámková Hana RIC0051 B OB Říčany 40:17 + 14:56
30. Gallová Veronika STH0053 B SK Studenec 42:08 + 16:47
31. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:23 + 17:02
32. Zrníková Adéla OSN0099 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:08 + 17:47
33. Martanová Elin VLI0252 B Slavia Liberec orienteering 44:59 + 19:38
34. Nádeníčková Pavla NEJ0150 B TJ Jiskra Nejdek 46:18 + 20:57
35. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 46:25 + 21:04
36. Šklíbová Míša TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:12 + 21:51
37. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 47:39 + 22:18
38. Vyhnálková Marie RIC0151 B OB Říčany 47:48 + 22:27
39. Kroniková Štěpánka SHK0150 B TJ Slavia Hradec Králové 48:06 + 22:45
40. Zimová Barbora SHK0151 B TJ Slavia Hradec Králové 49:07 + 23:46
41. Straková Veronika SLA0051 B SKOB Slaný 51:23 + 26:02
42. Polanská Nelly PZR0152 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:05 + 26:44
43. Staňková Markéta VPM0153 C KOS Slavia VŠ Plzeň 54:08 + 28:47
44. Matějková Barbora SJC0156 C TJ Sportcentrum Jičín 54:13 + 28:52
45. Stoklasová Daniela OSN0055 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:28 + 32:07
46. Baloghová Lída TJN0150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:42 + 36:21
47. Šimšová Barbora MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha 79:29 + 54:08
48. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 82:42 + 57:21
49. Blahová Pavla EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha 99:20 + 73:59
Hrnčířová Magda STH0051 C SK Studenec DISK
Niederlová Anneli PZR0050 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
D16B
3.10 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 30:22
2. Kolářová Johana PGP9952 B SK Praga 31:14 + 0:52
3. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 33:30 + 3:08
4. Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec 33:55 + 3:33
5. Poloprutská Lucie VLI9950 B Slavia Liberec orienteering 34:11 + 3:49
6. Malinová Apolena SHK9952 A TJ Slavia Hradec Králové 34:31 + 4:09
7. Fürstová Anna LLI9854 A TJ Loko Liberec 34:57 + 4:35
8. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 35:13 + 4:51
9. Zlámalová Nikola SJC9951 C TJ Sportcentrum Jičín 35:17 + 4:55
10. Kinkorová Tereza LPM9850 B OK Lokomotiva Plzeň 35:50 + 5:28
11. Vacková Anna SJI9854 A OK Jihlava 36:39 + 6:17
12. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 36:41 + 6:19
13. Pelcová Tereza MAS9853 C KČT Aš 37:01 + 6:39
14. Urbanová Markéta STH9953 B SK Studenec 37:07 + 6:45
15. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 37:15 + 6:53
16. Marešová Alexandra NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek 37:25 + 7:03
17. Dundáčková Julie SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec 37:57 + 7:35
18. Kroupová Eliška VPM9853 B KOS Slavia VŠ Plzeň 38:58 + 8:36
19. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 39:00 + 8:38
20. Poláková Kateřina TAP9854 B KOB TRETRA Praha 39:24 + 9:02
21. Poláková Tereza TAP9853 B KOB TRETRA Praha 39:46 + 9:24
22. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:51 + 9:29
23. Mikešová Adéla VPM9852 B KOS Slavia VŠ Plzeň 43:20 + 12:58
24. Čiháková Barbora KNC9950 B OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 50:30 + 20:08
25. Kopecká Eliška KNC9850 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 58:22 + 28:00
Nechutová Aneta PZR9951 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
D18B
3.40 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balcarová Barbora LLI9751 B TJ Loko Liberec 34:31
2. Poloprutská Klára VLI9750 A Slavia Liberec orienteering 35:17 + 0:46
3. Roškotová Lucie TUR9753 A OOB TJ Turnov 35:37 + 1:06
4. Kovářová Lenka LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:45 + 2:14
5. Parkanová Veronika SJH9751 A SJH Jindřichův Hradec 38:49 + 4:18
6. Nejezchlebová Barbora TUR9755 A OOB TJ Turnov 39:14 + 4:43
7. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 41:21 + 6:50
8. Lavičková Michaela KRL9655 B Kometa Kralovice 43:10 + 8:39
9. Obytová Kateřina VPM9752 B KOS Slavia VŠ Plzeň 50:08 + 15:37
10. Hlinovská Johana VPM9751 B KOS Slavia VŠ Plzeň 50:59 + 16:28
11. Hejnalová Eva KAM9651 C SK Kamenice 51:41 + 17:10
12. Šafrhansová Lucie VPM9753 B KOS Slavia VŠ Plzeň 66:40 + 32:09
D20B
3.70 km, 120 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dragowska Maria TUR9555 C OOB TJ Turnov 39:15 0
2. Košková Anička LLI9550 B TJ Loko Liberec 43:33 + 4:18 0
D21A
4.60 km, 160 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8915
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jedličková Zuzana SHK8150 E TJ Slavia Hradec Králové 37:08 9475
2. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 38:05 + 0:57 9243
3. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 38:41 + 1:33 9097
4. Przyczková Michaela LPU8499 E OK Lokomotiva Pardubice 39:37 + 2:29 8869
5. Hepnerová Martina SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové 40:49 + 3:41 8576
6. Svobodná Šárka DKP8850 E Oddíl OB Kotlářka 41:56 + 4:48 8303
7. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 42:11 + 5:03 8242
8. Karochová Simona DKP8853 R Oddíl OB Kotlářka 42:50 + 5:42 8083
9. Folbrechtová Šárka BOR9051 R OK Jiskra Nový Bor 42:51 + 5:43 8079
10. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 43:21 + 6:13 7957
11. Udržalová Pavla LPU8552 E OK Lokomotiva Pardubice 43:22 + 6:14 7953
12. Mechlová Lenka SHK9051 R TJ Slavia Hradec Králové 43:29 + 6:21 7925
13. Kosová Denisa PHK9150 R OK 99 Hradec Králové 43:30 + 6:22 7921
14. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 43:42 + 6:34 7872
15. Margoldová Barbora DKP8654 C Oddíl OB Kotlářka 43:46 + 6:38 7855
16. Mádlová Věra ZBM8951 R SK Žabovřesky Brno 44:16 + 7:08 7733
17. Janatová Lucie DKP8154 R Oddíl OB Kotlářka 45:37 + 8:29 7404
18. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 45:42 + 8:34 7383
19. Škodová Petra LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice 46:12 + 9:04 7261
20. Čepová Daniela PHK8951 R OK 99 Hradec Králové 46:48 + 9:40 7115
21. Košťálová Petra DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka 46:54 + 9:46 7090
22. Petrželová Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:54 + 9:46 7090
23. Poloprutská Markéta TUR9252 R OOB TJ Turnov 47:00 + 9:52 7066
24. Valachová Martina LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice 47:25 + 10:17 6964
25. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 47:39 + 10:31 6907
26. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 47:40 + 10:32 6903
27. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 48:04 + 10:56 6805
28. Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 49:07 + 11:59 6549
29. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 49:30 + 12:22 6455
30. Dlouhá Hana DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka 50:31 + 13:23 6207
31. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 50:56 + 13:48 6105
32. Smolková Kateřina PGP8852 C SK Praga 51:15 + 14:07 6028
33. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 51:28 + 14:20 5975
34. Soukupová Lucie SJC8951 C TJ Sportcentrum Jičín 51:32 + 14:24 5959
35. Toužilová Martina SHK8051 C TJ Slavia Hradec Králové 51:41 + 14:33 5922
36. Jindřišková Martina ASU8597 C Magnus Orienteering 52:00 + 14:52 5845
37. Flašarová Kristýna PGP9054 C SK Praga 52:12 + 15:04 5796
38. Sůvová Barbora LPU8751 C OK Lokomotiva Pardubice 52:16 + 15:08 5780
39. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 53:57 + 16:49 5369
40. Jiřištová Zuzana DKP8254 R Oddíl OB Kotlářka 54:09 + 17:01 5320
41. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 54:27 + 17:19 5246
42. Mrštíková Květa LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice 54:38 + 17:30 5202
43. Palasová Petra ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno 55:35 + 18:27 4970
44. Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 56:52 + 19:44 4656
45. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 56:59 + 19:51 4628
46. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 57:21 + 20:13 4538
47. Polednová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 57:35 + 20:27 4481
48. Bolechová Anežka LPU9051 C OK Lokomotiva Pardubice 57:46 + 20:38 4436
49. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:10 + 21:02 4339
50. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:56 + 21:48 4152
51. Králová Michaela MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha 59:59 + 22:51 3895
52. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 62:20 + 25:12 3321
53. Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 62:30 + 25:22 3281
54. Balcarová Jana PHK8852 C OK 99 Hradec Králové 64:51 + 27:43 2707
55. Krausová Martina TJP9350 C TJ Sokol Troja 72:26 + 35:18 855
Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga DISK 0
Myslivečková Zuzana PGP9253 C SK Praga DISK 0
58. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 69:19 + 32:11 1616
D21B
4.10 km, 130 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6643
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fundová Eliška SHK9351 C TJ Slavia Hradec Králové 38:53 7081
2. Uhnavá Markéta ZBM8485 C SK Žabovřesky Brno 39:09 + 0:16 7035
3. Teringlová Martina VCB7851 C TJ OB České Budějovice 41:36 + 2:43 6611
4. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 43:26 + 4:33 6293
5. Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 43:38 + 4:45 6258
6. Jebavá Lucie VRL9254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:10 + 5:17 6166
7. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 44:33 + 5:40 6099
8. Chmelařová Michaela SHK9151 C TJ Slavia Hradec Králové 44:41 + 5:48 6076
9. Sehnalová Tereza TUR8852 C OOB TJ Turnov 45:14 + 6:21 5981
10. Hrobařová Lenka TJN7754 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:53 + 8:00 5695
11. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 47:02 + 8:09 5669
12. Setínková Eva DKP8759 C Oddíl OB Kotlářka 47:14 + 8:21 5635
13. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 C TJ Slavia Hradec Králové 47:19 + 8:26 5620
14. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 47:56 + 9:03 5513
15. Königová Jana ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno 48:35 + 9:42 5401
16. Pokorná Kristýna EKP8351 C VŠTJ Ekonom Praha 49:02 + 10:09 5323
17. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 49:27 + 10:34 5251
18. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 50:37 + 11:44 5048
19. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 51:18 + 12:25 4930
20. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 51:26 + 12:33 4907
21. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 51:55 + 13:02 4823
22. Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 53:08 + 14:15 4612
23. Šákrová Michaela BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 53:40 + 14:47 4520
24. Širůčková Daniela 73C7650 xxx 54:14 + 15:21
25. Peterová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 54:14 + 15:21 4422
26. Ducháčková Kateřina STH9356 C SK Studenec 54:46 + 15:53 4329
27. Štoková Mariana DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka 55:15 + 16:22 4246
28. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 55:43 + 16:50 4165
29. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 62:14 + 23:21 3036
30. Horová Klára PGP8455 C SK Praga 62:26 + 23:33 3001
31. Staroňová Hana VAM8850 C OOB Vamberk 65:13 + 26:20 2519
32. Viková Vendula STH8951 C SK Studenec 67:27 + 28:34 2132
33. Zoubková Jana ZBP8050 C OOB SK Zbraslav 69:08 + 30:15 1840
D21C
3.70 km, 100 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5256
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Odvodyová Šárka LPU8352 C OK Lokomotiva Pardubice 42:10 5746
2. Kazdová Lenka SJC8484 C TJ Sportcentrum Jičín 44:16 + 2:06 5487
3. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 46:52 + 4:42 5167
4. Řezníčková Tereza SJI9056 C OK Jihlava 47:35 + 5:25 5079
5. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:16 + 6:06 4995
6. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 51:22 + 9:12 4614
7. Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:29 + 9:19 4599
8. Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 55:48 + 13:38 4068
9. Ondráčková Lucie CTB9254 C SK OB Chotěboř 56:36 + 14:26 3970
10. Sedláčková Jana ZBP7654 C OOB SK Zbraslav 56:58 + 14:48 3925
11. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB Start Blansko 57:25 + 15:15 3869
12. Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 57:54 + 15:44 3810
13. Zamrzlová Eva SJC8759 C TJ Sportcentrum Jičín 59:08 + 16:58 3658
14. Pěluchová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 59:33 + 17:23 3607
15. Krásenská Eva MBM8998 C O-mikron 59:53 + 17:43 3566
16. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 64:01 + 21:51 3057
17. Voráčková Lenka OSN8555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:50 + 23:40 2834
18. Fencíková Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 68:37 + 26:27 2491
D21D
3.40 km, 110 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 362
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházková Michaela LPU8960 C OK Lokomotiva Pardubice 41:14 416
2. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 47:04 + 5:50 368
3. Míková Michaela SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec 50:00 + 8:46 344
4. Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 53:43 + 12:29 314
5. Peterková Viktorie LLI7551 C TJ Loko Liberec 67:26 + 26:12 202
6. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 68:34 + 27:20 193
Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř DISK 0
D35B
3.70 km, 120 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 38:26
2. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 39:30 + 1:04
3. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:35 + 2:09
4. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 41:32 + 3:06
5. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 42:47 + 4:21
6. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 43:33 + 5:07
7. Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:39 + 9:13
8. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 47:42 + 9:16
9. Tauchmanová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 47:50 + 9:24
10. Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 48:20 + 9:54
11. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 49:43 + 11:17
12. Kuželová Michaela FSP7851 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 50:45 + 12:19
13. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:55 + 12:29
14. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 52:17 + 13:51
15. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 53:29 + 15:03
16. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 54:20 + 15:54
17. Kroniková Jana SHK7350 C TJ Slavia Hradec Králové 55:39 + 17:13
18. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 58:37 + 20:11
19. Šauli Iva VPM7852 C KOS Slavia VŠ Plzeň 60:44 + 22:18
20. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 68:07 + 29:41
21. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 68:41 + 30:15
Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D35C
3.20 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 28:00
2. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 32:37 + 4:37
3. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 34:12 + 6:12
4. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 36:02 + 8:02
5. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 38:20 + 10:20
6. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 46:14 + 18:14
7. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 48:55 + 20:55
8. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 50:07 + 22:07
9. Honzáková Jana JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 51:31 + 23:31
10. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno 53:03 + 25:03
11. Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia VŠ Plzeň 53:59 + 25:59
12. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:33 + 28:33
13. Marešová Marcela NEJ7450 C TJ Jiskra Nejdek 57:42 + 29:42
14. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:00 + 30:00
15. Harazinová Radka VLI7650 C Slavia Liberec orienteering 61:59 + 33:59
16. Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 66:46 + 38:46
17. Kubičková Martina SJH7752 C SJH Jindřichův Hradec 68:05 + 40:05
18. Jílková Radka ZBP7751 C OOB SK Zbraslav 68:49 + 40:49
19. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 70:50 + 42:50
Fibírová Zuzana FSP7555 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
D40B
3.40 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:02
2. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 35:41 + 0:39
3. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 35:56 + 0:54
4. Škvorová Zuzana KAM7350 C SK Kamenice 37:27 + 2:25
5. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 37:47 + 2:45
6. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:58 + 2:56
7. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 38:38 + 3:36
8. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 38:42 + 3:40
9. Doleželová Iva PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:46 + 3:44
10. Švadlenová Ivana CHC7151 C K.O.B. Choceň 39:02 + 4:00
11. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 39:59 + 4:57
12. Staňková Marcela VPM6951 C KOS Slavia VŠ Plzeň 40:47 + 5:45
13. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:48 + 5:46
14. Škáchová Petra KAM7054 C SK Kamenice 42:14 + 7:12
15. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 42:23 + 7:21
16. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 42:26 + 7:24
17. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 43:03 + 8:01
18. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 45:24 + 10:22
19. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:37 + 10:35
20. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 45:50 + 10:48
21. Hanušová Zdena SJC7253 C TJ Sportcentrum Jičín 45:55 + 10:53
22. Škorpilová Jana SJC7451 C TJ Sportcentrum Jičín 48:08 + 13:06
23. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 49:31 + 14:29
24. Hankovcová Lenka KAM7053 C SK Kamenice 50:04 + 15:02
25. Kalenská Kateřina STH7351 C SK Studenec 50:18 + 15:16
26. Kaplanová Iva LPU6859 C OK Lokomotiva Pardubice 50:26 + 15:24
27. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 50:47 + 15:45
28. Langrová Monika SHK7251 C TJ Slavia Hradec Králové 54:07 + 19:05
29. Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:49 + 19:47
30. Semíková Iva KAM6850 C SK Kamenice 54:57 + 19:55
31. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 56:08 + 21:06
32. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:23 + 23:21
33. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 59:54 + 24:52
34. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 60:25 + 25:23
35. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 71:04 + 36:02
36. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 81:52 + 46:50
37. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 89:23 + 54:21
38. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 101:37 + 66:35
Fenclová Markéta LPU7155 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
D45B
3.10 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 28:50
2. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 33:36 + 4:46
3. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 35:42 + 6:52
4. Čiháková Lenka KNC6750 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 35:44 + 6:54
5. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 36:42 + 7:52
6. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 37:08 + 8:18
7. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 38:33 + 9:43
8. Slavíková Kateřina PGP6650 C SK Praga 38:38 + 9:48
9. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 38:40 + 9:50
10. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 38:43 + 9:53
11. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 38:53 + 10:03
12. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 39:01 + 10:11
13. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 39:24 + 10:34
14. Komersová Jana KNC6550 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 39:55 + 11:05
15. Tichá Jana TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 43:11 + 14:21
16. Thýnová Ivana SHK6651 C TJ Slavia Hradec Králové 43:35 + 14:45
17. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 43:53 + 15:03
18. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 44:14 + 15:24
19. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 45:35 + 16:45
20. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 45:37 + 16:47
21. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 46:48 + 17:58
22. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 47:10 + 18:20
23. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 47:15 + 18:25
24. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 50:19 + 21:29
25. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 53:45 + 24:55
Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové DISK
27. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 40:40 + 11:50
D45C
2.60 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 30:09
2. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 35:07 + 4:58
3. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 36:10 + 6:01
4. Dragowska Marzena 23P6250 OK!Sport 42:36 + 12:27
5. Tokárová Regina NEJ6950 C TJ Jiskra Nejdek 48:41 + 18:32
6. Bürgerová Kateřina LPU6755 C OK Lokomotiva Pardubice 52:46 + 22:37
7. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 68:35 + 38:26
D50B
2.90 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 31:20
2. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:20 + 2:00
3. Novotná Ivana Neregistrovaní - Marešovi 34:33 + 3:13
4. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Sokol Hostivice 35:34 + 4:14
5. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 35:56 + 4:36
6. Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 36:28 + 5:08
7. Bochenková Jana EKP6150 C VŠTJ Ekonom Praha 36:52 + 5:32
8. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 37:28 + 6:08
9. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 37:42 + 6:22
10. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 38:33 + 7:13
11. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 38:36 + 7:16
12. Panchártková Jitka PHK5951 C OK 99 Hradec Králové 39:01 + 7:41
13. Havlíčková Jindra KNC6150 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 40:07 + 8:47
14. Hejnalová Hana PHK6151 C OK 99 Hradec Králové 41:12 + 9:52
15. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 41:38 + 10:18
16. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:25 + 12:05
17. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 43:32 + 12:12
18. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:53 + 12:33
19. Bártová Eva SRK5551 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 44:09 + 12:49
20. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 48:10 + 16:50
21. Macháčková Jana SHK6450 C TJ Slavia Hradec Králové 50:51 + 19:31
22. Šámalová Hana PGP6150 C SK Praga 64:38 + 33:18
Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D55B
2.60 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:52
2. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 29:47 + 0:55
3. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 30:50 + 1:58
4. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 31:42 + 2:50
5. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 34:25 + 5:33
6. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 35:52 + 7:00
7. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 39:30 + 10:38
8. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 39:44 + 10:52
9. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 40:18 + 11:26
10. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:47 + 11:55
11. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 42:56 + 14:04
12. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 43:32 + 14:40
13. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 43:41 + 14:49
14. Balcarová Eva PHK5952 C OK 99 Hradec Králové 43:51 + 14:59
15. Bláhová Luba SHK5852 C TJ Slavia Hradec Králové 44:50 + 15:58
16. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 45:41 + 16:49
17. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 46:12 + 17:20
18. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 46:14 + 17:22
19. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 46:49 + 17:57
20. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 51:18 + 22:26
21. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 61:31 + 32:39
22. Syslová Drahomíra PGP5650 C SK Praga 66:08 + 37:16
D55C
2.30 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 31:41
2. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 31:46 + 0:05
3. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:02 + 5:21
4. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 39:01 + 7:20
5. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 46:41 + 15:00
6. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 47:51 + 16:10
7. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 48:06 + 16:25
8. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 76:57 + 45:16
D60B
2.30 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 27:40
2. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 27:59 + 0:19
3. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 30:59 + 3:19
4. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 31:55 + 4:15
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 32:18 + 4:38
6. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 33:11 + 5:31
7. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 33:42 + 6:02
8. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 37:32 + 9:52
9. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 40:01 + 12:21
10. Paulová Mirka DCE5250 C KOB Dobřichovice 45:40 + 18:00
11. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 50:13 + 22:33
D65B
2.30 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 39:06
2. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 42:24 + 3:18
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 72:26 + 33:20
D70B
2.30 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlachová Renata AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava 47:51
2. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 55:02 + 7:11
D75B
2.30 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Langrová Marie BOR3750 C OK Jiskra Nový Bor 78:54
H10N
1.30 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan ADA0503 C OOB TJ Spartak Adamov 10:13
2. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 11:28 + 1:15
3. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov 11:47 + 1:34
4. Pekárek Martin RBK0501 C SK Radioklub Blansko 12:21 + 2:08
5. Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 15:27 + 5:14
6. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 19:15 + 9:02
7. Sedláček Martin ZBP0700 OOB SK Zbraslav 26:46 + 16:33
H10C
2.20 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 17:05
2. Janda Jakub DOR0403 C OK Dobříš 17:18 + 0:13
3. Pompach Lukáš PHK0500 C OK 99 Hradec Králové 17:25 + 0:20
4. Zrník Tomáš OSN0606 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 18:52 + 1:47
5. Prášil Tomáš TTR0501 C OOB Třebíč 19:08 + 2:03
6. Blaha Michal EKP0402 C VŠTJ Ekonom Praha 19:10 + 2:05
7. Hasman Jakub VPM0501 C KOS Slavia VŠ Plzeň 19:17 + 2:12
8. Janoušek Slávek BOR0400 C OK Jiskra Nový Bor 19:56 + 2:51
9. Jelínek Filip RUZ0500 C TJ Růžená 20:18 + 3:13
10. Král Adam MFP0507 C VŠSK MFF UK Praha 20:23 + 3:18
11. Zakouřil Matyáš VSP0400 C USK Praha 21:05 + 4:00
12. Kužel Jan FSP0400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 21:16 + 4:11
13. Dohnálek Tomáš SHK0403 C TJ Slavia Hradec Králové 22:43 + 5:38
14. Nemšovský Filip VSP0500 C USK Praha 23:57 + 6:52
15. Titz Adam VSP0401 C USK Praha 24:39 + 7:34
16. Blaha Jiří EKP0401 C VŠTJ Ekonom Praha 25:46 + 8:41
17. Vítek Matěj SJI0500 C OK Jihlava 26:27 + 9:22
18. Hybeš Michal Neregistrovaní - Marešovi 27:19 + 10:14
19. Rak Tomáš SHK0400 C TJ Slavia Hradec Králové 27:54 + 10:49
20. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 28:36 + 11:31
21. Baldrián Tomáš VSP0405 C USK Praha 29:43 + 12:38
22. Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany 31:06 + 14:01
23. Juška Michal LPU0504 C OK Lokomotiva Pardubice 31:26 + 14:21
24. Hrouda Šimon UBM0504 C MENISKOS Brno 36:41 + 19:36
25. Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 38:21 + 21:16
26. Gregor Jáchym CTB SK OB Chotěboř 43:25 + 26:20
27. Kalous Tomáš EKP0601 C VŠTJ Ekonom Praha 47:47 + 30:42
H12C
2.90 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Radim NEJ0300 B TJ Jiskra Nejdek 24:25
2. Tuma Matěj SJC0202 B TJ Sportcentrum Jičín 25:13 + 0:48
3. Peterka Jakub LLI0404 C TJ Loko Liberec 26:00 + 1:35
4. Průša Dominik VSP0406 C USK Praha 26:35 + 2:10
5. Škácha Vít KAM0309 C SK Kamenice 26:50 + 2:25
6. Synek Petr DOK0200 B OK Doksy 26:51 + 2:26
7. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:15 + 2:50
8. Nechanický Jan OSN0200 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:33 + 3:08
9. Janas Petr PGP0200 B SK Praga 27:55 + 3:30
10. Štregl Matyáš VRL0301 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:58 + 3:33
11. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 28:33 + 4:08
12. Pipek Ondřej LPU0203 B OK Lokomotiva Pardubice 28:37 + 4:12
13. Hasman Marek VPM0201 B KOS Slavia VŠ Plzeň 29:06 + 4:41
14. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 31:39 + 7:14
15. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 31:54 + 7:29
16. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 34:31 + 10:06
17. Mašek Ondřej PZR0201 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:54 + 10:29
18. Šrámek Jaromír RIC0303 C OB Říčany 36:54 + 12:29
19. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 37:06 + 12:41
20. Šauli Filip VPM0301 B KOS Slavia VŠ Plzeň 39:09 + 14:44
21. Dundáček Karel SJH0401 C SJH Jindřichův Hradec 40:59 + 16:34
22. Vlastník Matouš JIL0201 C OK Jilemnice 41:54 + 17:29
23. Juška Jiří LPU0304 B OK Lokomotiva Pardubice 42:35 + 18:10
24. Kopecký Jan PZR0202 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:11 + 19:46
25. Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 45:16 + 20:51
26. Locker Daniel SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:10 + 21:45
27. Rusin Vojtěch BRU0301 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 46:40 + 22:15
28. Kolář Matyáš SLA0300 C SKOB Slaný 48:16 + 23:51
29. Jelínek Kryštof RUZ0301 C TJ Růžená 48:57 + 24:32
30. Venhoda Matěj SJI0301 C OK Jihlava 53:42 + 29:17
31. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 60:22 + 35:57
32. Gajda Martin KAM0405 C SK Kamenice 61:54 + 37:29
33. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:40 + 45:15
Burkoň Jan CHT0002 C OOB SK Chrast DISK
H14B
3.50 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 23:50
2. Rusin Jan BRU0001 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 27:16 + 3:26
3. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 27:38 + 3:48
4. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 27:47 + 3:57
5. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 27:57 + 4:07
6. Gajda Jan KAM0105 A SK Kamenice 28:20 + 4:30
7. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 29:44 + 5:54
8. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 30:23 + 6:33
9. Veselý Vojtěch SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec 31:11 + 7:21
10. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 31:22 + 7:32
11. Siegl Matyáš MFP0103 B VŠSK MFF UK Praha 31:23 + 7:33
12. Lejbl Ladislav LBE0000 A TJ Lokomotiva Beroun 31:36 + 7:46
13. Mareček Šimon OSN0201 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:10 + 8:20
14. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 32:20 + 8:30
15. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň 32:51 + 9:01
16. Volák Ondřej BRU0006 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 32:56 + 9:06
17. Roudný Václav LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice 33:14 + 9:24
18. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 33:25 + 9:35
19. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 33:57 + 10:07
20. Škvor Adam KAM0202 B SK Kamenice 35:44 + 11:54
21. Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:35 + 12:45
22. Bílý Jakub LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:45 + 12:55
23. Longin Jan TAP0103 B KOB TRETRA Praha 37:20 + 13:30
24. Budský Ondřej TJN0105 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:24 + 13:34
25. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 37:25 + 13:35
26. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 39:09 + 15:19
27. Průša Kryštof VSP0102 B USK Praha 39:09 + 15:19
28. Šimša Martin MFP0300 B VŠSK MFF UK Praha 39:24 + 15:34
29. Samek Tomáš PHK0001 B OK 99 Hradec Králové 39:29 + 15:39
30. Lejbl Jakub LBE0200 B TJ Lokomotiva Beroun 40:56 + 17:06
31. Víšek Martin KAM0102 B SK Kamenice 41:11 + 17:21
32. Nagy Josef TJN0006 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:22 + 17:32
33. Konvalinka Jindřich LPU0004 B OK Lokomotiva Pardubice 41:44 + 17:54
34. Koudelka Tomáš SJH0003 B SJH Jindřichův Hradec 41:52 + 18:02
35. Janda Ondřej DOR0100 B OK Dobříš 43:24 + 19:34
36. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 44:22 + 20:32
37. Semiginovský Šimon SJC0005 C TJ Sportcentrum Jičín 44:41 + 20:51
38. Adamec Martin TJN0106 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:28 + 22:38
39. Kulhavý Tadeáš LPU0005 B OK Lokomotiva Pardubice 47:30 + 23:40
40. Měšťan Ondřej TAP0100 B KOB TRETRA Praha 48:25 + 24:35
41. Zalaba Tomáš SJC0101 B TJ Sportcentrum Jičín 48:42 + 24:52
42. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 50:17 + 26:27
43. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 50:38 + 26:48
44. Dědek Matěj TAP0001 B KOB TRETRA Praha 50:45 + 26:55
45. Hankovec Hugo KAM0201 B SK Kamenice 51:16 + 27:26
46. Aschermann Martin VSP0001 C USK Praha 51:58 + 28:08
47. Klaška Martin DKP0100 C Oddíl OB Kotlářka 52:20 + 28:30
48. Záboj Petr SJI0101 C OK Jihlava 52:35 + 28:45
49. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:52 + 32:02
50. Hrouda Jakub UBM0106 C MENISKOS Brno 58:01 + 34:11
51. Synek Antonín DOK0001 C OK Doksy 58:42 + 34:52
52. Rokos Michal TJN0107 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:53 + 38:03
53. Bürger Matěj LPU0009 C OK Lokomotiva Pardubice 62:45 + 38:55
54. Tachezy Jan DCE0100 B KOB Dobřichovice 64:52 + 41:02
55. Puchalský Jan VSP0101 C USK Praha 70:04 + 46:14
56. Melichna Matěj DKL0102 C KOB Kladno 70:14 + 46:24
57. Kučera Jan PHK0100 C OK 99 Hradec Králové 70:47 + 46:57
58. Bárta Šimon PHK0202 B OK 99 Hradec Králové 76:49 + 52:59
Burkoň Vojtěch CHT0003 C OOB SK Chrast DISK
H16B
3.50 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kafka Matěj SJI9903 B OK Jihlava 27:29
2. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:26 + 0:57
3. Novák Filip TJN9801 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:25 + 1:56
4. Kašpar Ludvík BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor 31:06 + 3:37
5. Birnbaum Adam BOR9802 A OK Jiskra Nový Bor 32:17 + 4:48
6. Novotný Marek TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:13 + 5:44
7. Ludvík Matyáš STB9801 A TJ Stadion Nový Bor 34:38 + 7:09
8. Šklíba Michal SRK9900 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 35:15 + 7:46
9. Michek David TJN9802 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:24 + 9:55
10. Šabata Milan SRK9904 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:25 + 9:56
11. Novák Aleš ODV9805 B TJ Aero Odolena Voda 37:31 + 10:02
12. Hasal Martin PGP9804 B SK Praga 38:02 + 10:33
13. Maňák Michal PHK9801 A OK 99 Hradec Králové 38:11 + 10:42
14. Kučera Kryšpín PHK9900 C OK 99 Hradec Králové 38:28 + 10:59
15. Locker Tomáš SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 38:41 + 11:12
16. Doležal Vít SJC9802 B TJ Sportcentrum Jičín 40:21 + 12:52
17. Bartoš Vojtěch MLA9802 A MLOK Mariánské Lázně 40:55 + 13:26
18. Vlastník Šimon JIL9904 C OK Jilemnice 41:11 + 13:42
19. Zieba Jakub NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek 42:49 + 15:20
20. Hůlek Matěj PHK9904 B OK 99 Hradec Králové 44:12 + 16:43
21. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 45:10 + 17:41
22. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 48:35 + 21:06
23. Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 52:11 + 24:42
24. Foltýn Tomáš SJI9801 C OK Jihlava 52:40 + 25:11
25. Sabol Josef CTB9902 C SK OB Chotěboř 52:56 + 25:27
26. Hybeš David Neregistrovaní - Marešovi 53:59 + 26:30
27. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 59:08 + 31:39
Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha DISK
Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice DISK
H18B
3.80 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlámal David SJC9603 A TJ Sportcentrum Jičín 29:59
2. Jurica Jan LPU9611 A OK Lokomotiva Pardubice 30:47 + 0:48
3. Trejbal Václav SHK9604 B TJ Slavia Hradec Králové 31:21 + 1:22
4. Werner Michal PGP9705 A SK Praga 31:33 + 1:34
5. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 34:13 + 4:14
6. Kaplan Martin LPU9609 B OK Lokomotiva Pardubice 35:29 + 5:30
7. Frank Jiří MAS9600 B KČT Aš 36:05 + 6:06
8. Čermák Adam PGP9701 B SK Praga 37:13 + 7:14
9. Janáč Vašek TAP9602 B KOB TRETRA Praha 38:28 + 8:29
10. Míča Tomáš LPU9707 B OK Lokomotiva Pardubice 40:37 + 10:38
11. Pešek Martin LPM9602 B OK Lokomotiva Plzeň 41:33 + 11:34
12. Nechuta David PZR9701 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:15 + 15:16
13. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 84:23 + 54:24
H20B
4.20 km, 160 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4963
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nejman Stanislav TUR9500 A OOB TJ Turnov 38:33 5454
2. Šmejc Jakub SJC9401 B TJ Sportcentrum Jičín 41:22 + 2:49 5098
3. Vaniš Ondřej TJN9500 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:41 + 4:08 4932
4. Deml Tomáš LPU9502 A OK Lokomotiva Pardubice 43:12 + 4:39 4866
5. Zelinka Jan LPU9405 B OK Lokomotiva Pardubice 43:34 + 5:01 4820
6. Posselt Martin TJN9501 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:19 + 12:46 3841
7. Koumar František SJI9501 B OK Jihlava 53:04 + 14:31 3620
H21A
5.50 km, 200 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9080
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fodor Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 36:41 9461
2. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 36:43 + 0:02 9452
3. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 36:51 + 0:10 9418
4. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 37:11 + 0:30 9332
5. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 37:40 + 0:59 9208
6. Lučan Vladimír LPU7710 R OK Lokomotiva Pardubice 37:43 + 1:02 9195
7. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 38:01 + 1:20 9118
8. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 38:33 + 1:52 8981
9. Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč 38:53 + 2:12 8895
10. Štěrba Zbyněk LPU8304 C OK Lokomotiva Pardubice 39:04 + 2:23 8848
11. Mrázek Jan SJC8102 E TJ Sportcentrum Jičín 39:08 + 2:27 8831
12. Wolf Daniel TUR9100 E OOB TJ Turnov 39:08 + 2:27 8831
13. Dragowski Kuba TUR9003 C OOB TJ Turnov 39:14 + 2:33 8805
14. Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové 39:18 + 2:37 8788
15. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 39:50 + 3:09 8651
16. Janata Martin DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka 39:52 + 3:11 8643
17. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 39:52 + 3:11 8643
18. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 39:56 + 3:15 8625
19. Kamenický Jakub PHK9104 E OK 99 Hradec Králové 40:49 + 4:08 8398
20. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 41:07 + 4:26 8321
21. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 41:24 + 4:43 8249
22. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 41:40 + 4:59 8180
23. Kovář Miroslav SJC8104 C TJ Sportcentrum Jičín 41:52 + 5:11 8129
24. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 41:55 + 5:14 8116
25. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 41:55 + 5:14 8116
26. Kořínek Tomáš BOR9007 R OK Jiskra Nový Bor 42:02 + 5:21 8086
27. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 42:13 + 5:32 8039
28. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 42:15 + 5:34 8030
29. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 42:27 + 5:46 7979
30. Palas Jan ZBM8507 E SK Žabovřesky Brno 42:27 + 5:46 7979
31. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 42:38 + 5:57 7932
32. Klapal Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 42:43 + 6:02 7910
33. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 43:06 + 6:25 7812
34. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 43:30 + 6:49 7709
35. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 43:38 + 6:57 7675
36. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 43:40 + 6:59 7666
37. Makovský Jakub TAP8511 R KOB TRETRA Praha 43:43 + 7:02 7653
38. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 43:44 + 7:03 7649
39. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 43:48 + 7:07 7632
40. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 43:57 + 7:16 7593
41. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:05 + 7:24 7559
42. Laciga Radek PGP8202 R SK Praga 44:09 + 7:28 7542
43. Žaloudek Petr SJC8309 C TJ Sportcentrum Jičín 44:18 + 7:37 7503
44. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 44:20 + 7:39 7495
45. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 44:24 + 7:43 7478
46. Fibír Tomáš FSP7901 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 45:05 + 8:24 7302
47. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:22 + 8:41 7229
48. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 45:24 + 8:43 7221
49. Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové 45:26 + 8:45 7212
50. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 45:40 + 8:59 7152
51. Petras Tomáš VAM8801 C OOB Vamberk 45:43 + 9:02 7139
52. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 45:57 + 9:16 7079
53. Paclík Roman SHK7801 C TJ Slavia Hradec Králové 45:58 + 9:17 7075
54. Kazda Ondřej SJC8202 R TJ Sportcentrum Jičín 46:10 + 9:29 7024
55. Brož Marek TUR8402 C OOB TJ Turnov 46:16 + 9:35 6998
56. Weiner Jakub SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové 47:33 + 10:52 6668
57. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 47:42 + 11:01 6630
58. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 47:51 + 11:10 6591
59. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 47:51 + 11:10 6591
60. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 48:04 + 11:23 6535
61. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 48:12 + 11:31 6501
62. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 49:05 + 12:24 6274
63. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 49:19 + 12:38 6214
64. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 49:31 + 12:50 6163
65. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 49:42 + 13:01 6116
66. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 49:54 + 13:13 6064
67. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 51:22 + 14:41 5687
68. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 51:39 + 14:58 5615
69. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 51:52 + 15:11 5559
70. Jirásek Michal SHK8901 C TJ Slavia Hradec Králové 55:11 + 18:30 4707
71. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 58:48 + 22:07 3777
72. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 66:17 + 29:36 1854
H21B
5.00 km, 170 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7644
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Beneš Jan SJC8703 C TJ Sportcentrum Jičín 33:29 8326
2. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 34:55 + 1:26 8002
3. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 37:03 + 3:34 7520
4. Suchý Petr LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň 38:55 + 5:26 7098
5. Pátek Lukáš SRK8905 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 39:09 + 5:40 7045
6. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 39:21 + 5:52 7000
7. Kratochvíl Martin SJI8304 C OK Jihlava 39:32 + 6:03 6958
8. Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 39:37 + 6:08 6939
9. Holas Štěpán SJC8702 C TJ Sportcentrum Jičín 39:49 + 6:20 6894
10. Mrázek Jiří DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka 39:53 + 6:24 6879
11. Potštejnský Jan SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:06 + 6:37 6830
12. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 40:08 + 6:39 6823
13. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 40:50 + 7:21 6664
14. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 41:19 + 7:50 6555
15. Dvořáček Jiří TTR7502 C OOB Třebíč 41:28 + 7:59 6521
16. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 41:37 + 8:08 6487
17. Vítek Tomáš PHK7702 C OK 99 Hradec Králové 41:50 + 8:21 6438
18. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 41:53 + 8:24 6427
19. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 42:17 + 8:48 6336
20. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 42:29 + 9:00 6291
21. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 42:41 + 9:12 6246
22. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 43:04 + 9:35 6159
23. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 43:33 + 10:04 6050
24. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 43:36 + 10:07 6038
25. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 43:38 + 10:09 6031
26. Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:45 + 10:16 6005
27. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 44:43 + 11:14 5786
28. Semík Luboš KAM6201 C SK Kamenice 44:50 + 11:21 5760
29. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 45:03 + 11:34 5711
30. Janas Petr XBM7103 C PELL’S MTBO TEAM 45:15 + 11:46 5665
31. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 45:15 + 11:46 5665
32. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 45:26 + 11:57 5624
33. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 45:32 + 12:03 5601
34. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 45:41 + 12:12 5567
35. Šafařík Ivo CST7401 C OB Strakonice 46:01 + 12:32 5492
36. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 46:14 + 12:45 5443
37. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 46:26 + 12:57 5398
38. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 46:28 + 12:59 5390
39. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 46:36 + 13:07 5360
40. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 47:07 + 13:38 5243
41. Sháněl Jan CHC9402 B K.O.B. Choceň 47:34 + 14:05 5141
42. Prášil Ondřej SJC8401 C TJ Sportcentrum Jičín 48:49 + 15:20 4859
43. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 49:59 + 16:30 4595
44. Procházka Tomáš SCP8200 C OK Sparta Praha 50:33 + 17:04 4467
45. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 50:35 + 17:06 4459
46. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 51:07 + 17:38 4339
47. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 51:44 + 18:15 4199
48. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 51:51 + 18:22 4173
49. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 53:01 + 19:32 3909
50. Vondra Jiří FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 53:09 + 19:40 3879
51. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 53:16 + 19:47 3852
52. Lepšík Petr BOR8202 C OK Jiskra Nový Bor 53:47 + 20:18 3735
53. Teringl Radek VCB6502 C TJ OB České Budějovice 55:07 + 21:38 3434
54. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 57:14 + 23:45 2955
55. Strachota Michal TJN8300 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:22 + 23:53 2925
56. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 59:56 + 26:27 2345
57. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 62:41 + 29:12 1723
58. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 63:18 + 29:49 1583
59. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 63:30 + 30:01 1538
60. Matoušek Petr EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha 64:23 + 30:54 1338
61. Žanda Matěj CTB9201 C SK OB Chotěboř 64:23 + 30:54 1338
62. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 67:46 + 34:17 573
Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava DISK 0
H21C
4.60 km, 150 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4479
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 42:07 4818
2. Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 44:19 + 2:12 4583
3. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 44:25 + 2:18 4573
4. Jirčák Ondřej SRK8805 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 47:30 + 5:23 4243
5. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:32 + 7:25 4026
6. Vančura Martin TJN8002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:52 + 8:45 3884
7. Odvody Zdeněk LPU8206 C OK Lokomotiva Pardubice 51:22 + 9:15 3830
8. Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 51:44 + 9:37 3791
9. Zámečník David KAM7500 C SK Kamenice 52:39 + 10:32 3693
10. Jedlička Lukáš SHK8100 C TJ Slavia Hradec Králové 52:48 + 10:41 3677
11. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 54:23 + 12:16 3508
12. Vlach Jan JPV8237 C Oddíl OS SK Prostějov 57:15 + 15:08 3202
13. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:59 + 15:52 3124
14. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB TJ Spartak Adamov 58:19 + 16:12 3088
15. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 63:26 + 21:19 2542
16. Podhrázský Zbyšek MBM8242 C O-mikron 71:47 + 29:40 1650
17. Burdilák Radek MBM8533 C O-mikron 73:52 + 31:45 1427
18. Šedivý Ondřej KNC9103 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 80:59 + 38:52 667
19. König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 92:27 + 50:20 0
H21D
4.20 km, 140 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 2556
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Voráček Michal PGP8009 C SK Praga 40:55 2992
2. Bolech Filip LPU8602 C OK Lokomotiva Pardubice 49:44 + 8:49 2491
3. Faltejsek Jan PHK9802 C OK 99 Hradec Králové 49:45 + 8:50 2490
4. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 50:50 + 9:55 2429
5. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 51:23 + 10:28 2398
6. Bartaloš Tomáš Neregistrovaní - Marešovi 56:38 + 15:43
7. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 62:04 + 21:09 1791
8. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 70:48 + 29:53 1295
9. Konfršt Josef 6HC8100 OB Vepřová 76:39 + 35:44
10. Záboj Petr SJI7202 C OK Jihlava 84:16 + 43:21 530
11. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 89:39 + 48:44 224
H35B
4.20 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 38:16
2. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 39:31 + 1:15
3. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 40:03 + 1:47
4. Kužel Tomáš FSP7610 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 40:17 + 2:01
5. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 40:58 + 2:42
6. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 41:12 + 2:56
7. Toužil Karel SHK7602 C TJ Slavia Hradec Králové 41:14 + 2:58
8. Svoboda Ondřej SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové 41:26 + 3:10
9. Kraus Petr SJC7303 C TJ Sportcentrum Jičín 45:04 + 6:48
10. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:28 + 7:12
11. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 47:36 + 9:20
12. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 49:29 + 11:13
13. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:55 + 12:39
14. Hankovec Petr KAM7101 C SK Kamenice 55:03 + 16:47
15. Slovák Miroslav SHK7704 C TJ Slavia Hradec Králové 62:39 + 24:23
16. Jandová Diana CHT9151 C OOB SK Chrast 131:29 + 93:13
H35C
3.80 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 31:13
2. Strejček Petr TBM7228 C KOS TJ Tesla Brno 32:03 + 0:50
3. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 32:53 + 1:40
4. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 35:11 + 3:58
5. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 36:56 + 5:43
6. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:23 + 6:10
7. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 39:18 + 8:05
8. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 40:53 + 9:40
9. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB TJ Spartak Adamov 41:40 + 10:27
10. Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 42:08 + 10:55
11. Janda Pavel DOR7600 C OK Dobříš 43:31 + 12:18
12. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 44:04 + 12:51
13. Háněl Jaromír ZVO6801 C OB SK Zvole 47:09 + 15:56
14. Černý Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 49:08 + 17:55
15. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:27 + 19:14
16. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 52:59 + 21:46
17. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 69:50 + 38:37
18. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 71:00 + 39:47
19. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 37:30 + 6:17
20. Harazin Martin VLI7400 C Slavia Liberec orienteering 45:32 + 14:19
H40B
3.90 km, 140 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 29:12
2. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:30 + 1:18
3. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:25 + 4:13
4. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 33:51 + 4:39
5. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 35:00 + 5:48
6. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 35:36 + 6:24
7. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 35:48 + 6:36
8. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 36:35 + 7:23
9. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 37:17 + 8:05
10. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia VŠ Plzeň 37:19 + 8:07
11. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 40:25 + 11:13
12. Titz Pavel VSP7400 C USK Praha 40:40 + 11:28
13. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 41:11 + 11:59
14. Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 42:51 + 13:39
15. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 45:12 + 16:00
16. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 45:16 + 16:04
17. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 45:58 + 16:46
18. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:13 + 17:01
19. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:56 + 18:44
20. Kohout Josef SHK6902 C TJ Slavia Hradec Králové 48:13 + 19:01
21. Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 48:17 + 19:05
22. Mareš Alexander NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek 49:53 + 20:41
23. Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 53:25 + 24:13
24. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 53:38 + 24:26
25. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 54:15 + 25:03
26. Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 56:57 + 27:45
27. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 60:37 + 31:25
28. Šmol Marcel DOK7300 C OK Doksy 65:57 + 36:45
29. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 66:10 + 36:58
30. Švancar Martin CHA7000 C OK Chrastava 77:00 + 47:48
Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný DISK
H45B
3.50 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Jan VPM6901 C KOS Slavia VŠ Plzeň 28:44
2. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 28:53 + 0:09
3. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 30:52 + 2:08
4. Gajda Jan VSP6801 C USK Praha 31:05 + 2:21
5. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 31:06 + 2:22
6. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 31:32 + 2:48
7. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 32:28 + 3:44
8. Hrouda Petr VBM6900 C VSK Mendelu Brno 32:39 + 3:55
9. Kober Michal LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice 33:27 + 4:43
10. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 34:19 + 5:35
11. Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 34:42 + 5:58
12. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 35:15 + 6:31
13. Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 35:32 + 6:48
14. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:45 + 7:01
15. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 36:00 + 7:16
16. Kroupa Štěpán VPM6904 C KOS Slavia VŠ Plzeň 37:15 + 8:31
17. Langr Jan SHK6701 C TJ Slavia Hradec Králové 38:32 + 9:48
18. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 39:42 + 10:58
19. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:03 + 12:19
20. Hartman Aleš VSP6506 C USK Praha 42:45 + 14:01
21. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 44:20 + 15:36
22. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 44:50 + 16:06
23. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:31 + 16:47
24. Staněk Rostislav VPM6801 C KOS Slavia VŠ Plzeň 46:03 + 17:19
25. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 46:30 + 17:46
26. Širůček Jaromír 73C6200 xxx 47:43 + 18:59
27. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 49:10 + 20:26
28. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 49:58 + 21:14
29. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 50:33 + 21:49
30. Procházka Tomáš LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice 52:49 + 24:05
31. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 54:41 + 25:57
32. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:56 + 27:12
33. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 61:30 + 32:46
34. Lejbl Ladislav LBE6900 C TJ Lokomotiva Beroun 65:28 + 36:44
35. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:16 + 41:32
H45C
3.60 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 32:34
2. Černík Zdeněk OSN6025 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:02 + 1:28
3. Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 34:46 + 2:12
4. Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 38:31 + 5:57
5. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 38:51 + 6:17
6. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 39:17 + 6:43
7. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 40:31 + 7:57
8. Pilný Jaroslav LPU6905 C OK Lokomotiva Pardubice 42:48 + 10:14
9. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 43:40 + 11:06
10. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 49:41 + 17:07
Sabol Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř DISK
12. Mika Ladislav TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno 59:36 + 27:02
H50B
3.60 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 25:06
2. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 28:24 + 3:18
3. Šmaus Ivan TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:34 + 4:28
4. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 29:42 + 4:36
5. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 29:47 + 4:41
6. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 30:18 + 5:12
7. Slavík Viktor PGP6300 C SK Praga 30:49 + 5:43
8. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 32:35 + 7:29
9. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:30 + 8:24
10. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 33:40 + 8:34
11. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 34:40 + 9:34
12. Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 35:16 + 10:10
13. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 35:42 + 10:36
14. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 35:55 + 10:49
15. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 37:21 + 12:15
16. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:35 + 12:29
17. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 37:37 + 12:31
18. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 38:20 + 13:14
19. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 38:22 + 13:16
20. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 40:57 + 15:51
21. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 41:21 + 16:15
22. Růžička Miloslav HCE6300 C TJ Sokol Hostivice 42:03 + 16:57
23. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 42:08 + 17:02
24. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:28 + 21:22
25. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 50:28 + 25:22
26. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 51:03 + 25:57
27. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 52:27 + 27:21
28. Vrabec Martin SCP6100 C OK Sparta Praha 61:46 + 36:40
Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
H55B
3.20 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 26:01
2. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 26:14 + 0:13
3. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 27:28 + 1:27
4. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 29:22 + 3:21
5. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 30:07 + 4:06
6. Hausvater Karel SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové 30:17 + 4:16
7. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport 31:14 + 5:13
8. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 32:20 + 6:19
9. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 32:46 + 6:45
10. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 33:12 + 7:11
11. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 34:03 + 8:02
12. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 36:18 + 10:17
13. Jun Drahomír KNC5501 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 36:33 + 10:32
14. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 36:39 + 10:38
15. Prášil Jan NPA5601 SK LOB Nová Paka 37:10 + 11:09
16. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 37:27 + 11:26
17. Šámal Václav PGP5601 C SK Praga 37:48 + 11:47
18. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 38:02 + 12:01
19. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 38:25 + 12:24
20. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 39:16 + 13:15
21. Tomaščin Jaroslav MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha 39:31 + 13:30
22. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 40:17 + 14:16
23. Balcar Aleš PHK5703 C OK 99 Hradec Králové 40:55 + 14:54
24. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 41:51 + 15:50
25. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 42:55 + 16:54
26. Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga 44:54 + 18:53
27. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 47:22 + 21:21
28. Doležal Miroslav PGP5501 C SK Praga 47:57 + 21:56
29. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 48:31 + 22:30
30. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 55:00 + 28:59
31. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 55:54 + 29:53
Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald DISK
Gazdačko Milan SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové DISK
H55C
3.00 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 37:55
2. Vácha Jiří SJI5414 C OK Jihlava 38:11 + 0:16
3. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 38:27 + 0:32
4. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 41:00 + 3:05
5. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 44:18 + 6:23
6. Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 45:52 + 7:57
7. Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 46:20 + 8:25
8. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 48:25 + 10:30
9. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 50:28 + 12:33
10. Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená 52:05 + 14:10
H60B
3.10 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 28:40
2. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 28:44 + 0:04
3. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 29:01 + 0:21
4. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 30:23 + 1:43
5. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 30:59 + 2:19
6. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 32:16 + 3:36
7. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 32:20 + 3:40
8. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 32:58 + 4:18
9. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 33:43 + 5:03
10. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 34:16 + 5:36
11. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:49 + 6:09
12. Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 36:52 + 8:12
13. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 38:31 + 9:51
14. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 38:33 + 9:53
15. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 39:04 + 10:24
16. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 40:15 + 11:35
17. Toušek Miloslav MKP5000 C SK Meteor Kačerov Praha 42:13 + 13:33
18. Wald František FSP5300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 42:39 + 13:59
19. Štregl Tomáš VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:34 + 15:54
20. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 44:34 + 15:54
21. Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 44:48 + 16:08
22. Liberský Mirko MKP5100 C SK Meteor Kačerov Praha 48:42 + 20:02
23. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 49:14 + 20:34
24. Hamáček Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 55:14 + 26:34
Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H65B
3.00 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 31:11
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:17 + 0:06
3. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 34:09 + 2:58
4. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 35:10 + 3:59
5. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 36:05 + 4:54
6. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:08 + 4:57
7. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:30 + 6:19
8. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 37:54 + 6:43
9. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:51 + 7:40
10. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 39:17 + 8:06
11. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 40:33 + 9:22
12. Fiala Miloš KSH4801 C OOB TJ Kašperské Hory 41:57 + 10:46
13. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 42:08 + 10:57
14. Šafařík Bedřich CST4601 C OB Strakonice 43:31 + 12:20
15. Rychtecký Josef VCB4801 C TJ OB České Budějovice 43:55 + 12:44
16. Peterka Josef LLI4702 C TJ Loko Liberec 44:09 + 12:58
17. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 46:28 + 15:17
18. Jirásek Jaroslav SCH4701 C TJ Skalka Cheb 48:26 + 17:15
H70B
2.90 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 36:06
2. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 38:43 + 2:37
3. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 38:57 + 2:51
4. Rychlý Rudolf PHK4101 C OK 99 Hradec Králové 39:51 + 3:45
5. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 40:51 + 4:45
6. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 41:23 + 5:17
7. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 42:00 + 5:54
8. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 43:36 + 7:30
9. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 45:46 + 9:40
H75B
2.60 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 33:27
2. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 37:41 + 4:14
3. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 41:59 + 8:32
4. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 46:45 + 13:18
5. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 48:31 + 15:04
6. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 49:41 + 16:14
7. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 55:25 + 21:58
8. Semorád Miloš SCP3300 C OK Sparta Praha 56:37 + 23:10
9. Vykysalý František PHK3002 C OK 99 Hradec Králové 58:51 + 25:24
10. Vondra Jaroslav FSP3300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 63:29 + 30:02
11. Mašek Pavel BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor 68:02 + 34:35
12. Kalivoda Vladimír KNC3800 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 68:03 + 34:36
13. Langr Jan BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor 69:12 + 35:45
HDR
1.30 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan Neregistrovaní - Marešovi 10:56
2. Hofhanzl Antonín Neregistrovaní - Marešovi 11:31 + 0:35
3. Štěpánek Ondřej Neregistrovaní - Marešovi 11:47 + 0:51
4. Hofhanzlová Štěpánka Neregistrovaní - Marešovi 12:11 + 1:15
5. Teringl Vojtěch VCB0702 C TJ OB České Budějovice 12:52 + 1:56
6. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 15:04 + 4:08
7. Gregorová Julie Neregistrovaní - Marešovi 15:04 + 4:08
8. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:07 + 4:11
9. Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 15:07 + 4:11
10. Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:56 + 5:00
11. Honzáková Nelka JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15:57 + 5:01
12. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 16:01 + 5:05
13. Kroupa Matyáš LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice 16:06 + 5:10
14. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 16:10 + 5:14
15. Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 16:29 + 5:33
16. Pipková Karolína LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice 16:37 + 5:41
17. Novotná Vendula PHK0777 C OK 99 Hradec Králové 17:20 + 6:24
18. Skocílek Martin CHT OOB SK Chrast 17:41 + 6:45
19. Libernová Magdaléna KSH1101 OOB TJ Kašperské Hory 17:50 + 6:54
20. Skocílkova Anezka CHT OOB SK Chrast 17:50 + 6:54
21. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:43 + 7:47
22. Fibírová Lucie FSP0777 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 18:49 + 7:53
23. Odehnalová Tereza ADA0851 OOB TJ Spartak Adamov 18:51 + 7:55
24. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 19:49 + 8:53
25. Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 19:59 + 9:03
26. Vondra Tomáš FSP0500 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 20:08 + 9:12
27. Škorpil Marek SJC TJ Sportcentrum Jičín 20:43 + 9:47
28. Veljačik Tomáš SCP0800 OK Sparta Praha 21:06 + 10:10
29. Oujeský Lukáš ADA OOB TJ Spartak Adamov 21:08 + 10:12
30. Holečková Kateřina ABM0553 C KOB Moira Brno 21:17 + 10:21
31. Bašus Ondřej SCP OK Sparta Praha 21:42 + 10:46
32. Strýčková Bára ADA0852 C OOB TJ Spartak Adamov 21:49 + 10:53
33. Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno 22:08 + 11:12
34. Semíková Lucie, Julie Neregistrovaní - Marešovi 22:39 + 11:43
35. Pokorná Nela PGP SK Praga 23:20 + 12:24
36. Breuer Adam SHK TJ Slavia Hradec Králové 23:33 + 12:37
37. Marešová Tereza Neregistrovaní - Marešovi 24:19 + 13:23
38. Bárta Štěpán PHK OK 99 Hradec Králové 25:00 + 14:04
39. Dvořáčková Eva OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:07 + 14:11
40. Pilná Anička LPU OK Lokomotiva Pardubice 25:27 + 14:31
41. Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 26:42 + 15:46
42. Korecká Eva Neregistrovaní - Marešovi 28:02 + 17:06
43. Gajdová Michaela VSP0752 C USK Praha 28:04 + 17:08
44. Kubešová Kristýna RUZ1050 C TJ Růžená 28:39 + 17:43
45. Macháčková Kateřina CHC0951 C K.O.B. Choceň 32:24 + 21:28
46. Macháček Vít CHC1201 C K.O.B. Choceň 32:27 + 21:31
47. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 33:24 + 22:28
48. Kroupová Anna LPU OK Lokomotiva Pardubice 35:30 + 24:34
49. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 37:05 + 26:09
50. Janata Matěj Neregistrovaní - Marešovi 37:26 + 26:30
51. Sedláčková Veronika ZBP0951 OOB SK Zbraslav 38:17 + 27:21
52. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 39:13 + 28:17
53. Kozohorský Jiří ADA7501 OOB TJ Spartak Adamov 46:57 + 36:01
54. Karban Ondřel Neregistrovaní - Marešovi 52:29 + 41:33
55. Kazdová Rozárie SJC1350 TJ Sportcentrum Jičín 103:57 + 93:01
Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
P1
3.00 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítková Miroslava PTI6952 C Sportovní klub Ptení 28:15
2. Přibyl Luboš Neregistrovaní - Marešovi 30:57 + 2:42
3. Brabcová Jana 3AC8450 NER - Novakovi 34:21 + 6:06
4. Hůlek Tomáš NER 37:09 + 8:54
5. Dohnálek Pavel SHK7100 C TJ Slavia Hradec Králové 37:18 + 9:03
6. Dohnálková Jana SHK7252 C TJ Slavia Hradec Králové 38:00 + 9:45
7. Balcarová Alena LLI7150 C TJ Loko Liberec 38:46 + 10:31
8. Prášilová Mirka TTR7452 OOB Třebíč 39:01 + 10:46
9. Krunčíková Iva Neregistrovaní - Marešovi 39:34 + 11:19
10. Uhrovič Blahoslav PTI8448 C Sportovní klub Ptení 39:47 + 11:32
11. Koucká Barbora EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha 41:27 + 13:12
12. Hochmanová Kája Neregistrovaní - Marešovi 43:26 + 15:11
13. Holata Radek TAP8100 KOB TRETRA Praha 44:00 + 15:45
14. Zahradníček Petr DKP8747 C Oddíl OB Kotlářka 44:26 + 16:11
15. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 45:34 + 17:19
16. Sedláček Otakar ZBP7200 OOB SK Zbraslav 45:58 + 17:43
17. Stoklasa Radek OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:59 + 17:44
18. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:59 + 18:44
19. Pekárek Michal RBK9015 C SK Radioklub Blansko 47:02 + 18:47
20. Raková Miroslava SHK7250 C TJ Slavia Hradec Králové 47:31 + 19:16
21. Pulle Jan Neregistrovaní - Marešovi 47:56 + 19:41
22. Růžková Romana SCP8250 OK Sparta Praha 48:42 + 20:27
23. Bradáčová Marie LLI7550 C TJ Loko Liberec 51:03 + 22:48
24. Dvořák Jan ROU92xx SKOB Roudnice nad Labem 52:44 + 24:29
25. Skocílková Miroslava CHT OOB SK Chrast 54:56 + 26:41
26. Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 56:58 + 28:43
27. Pokorná Linda PGP0350 C SK Praga 60:29 + 32:14
28. Poláková Lucie VRL8254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:03 + 33:48
29. Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63:20 + 35:05
30. Vlčková Vladislava Neregistrovaní - Marešovi 64:48 + 36:33
31. Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 69:01 + 40:46
32. Mrázková Jana TUR7850 C OOB TJ Turnov 75:37 + 47:22
33. Dvořáková Viola ROU695x SKOB Roudnice nad Labem 76:20 + 48:05
34. Novák Theodor Neregistrovaní - Marešovi 86:59 + 58:44
35. Juška Jiří Neregistrovaní - Marešovi 87:45 + 59:30
36. Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 106:15 + 78:00
37. Polanský Pavel Neregistrovaní - Marešovi 115:40 + 87:25
Kopecká Alena VSP7250 C USK Praha DISK
Melicharová Barbora LLI7252 C TJ Loko Liberec DISK
Vondrová Jitka FSP8052 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
Růžičková Kateřina Neregistrovaní - Marešovi DISK
P2
4.20 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchý Jiří Neregistrovaní - Marešovi 38:07
2. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 45:44 + 7:37
3. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 46:09 + 8:02
4. Janíček Jakub Neregistrovaní - Marešovi 47:13 + 9:06
5. Vávra Martin Neregistrovaní - Marešovi 51:06 + 12:59
6. Košek Jan LLI9801 C TJ Loko Liberec 51:57 + 13:50
7. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 51:58 + 13:51
8. Hejtmánková Kateřina TAP8462 C KOB TRETRA Praha 53:28 + 15:21
9. Valach Ondřej Neregistrovaní - Marešovi 56:57 + 18:50
10. Hepnerová Dagmar SHK5451 C TJ Slavia Hradec Králové 57:42 + 19:35
11. Šafka Jan KAM6604 C SK Kamenice 58:32 + 20:25
12. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 58:35 + 20:28
13. Zemánek Miroslav Neregistrovaní - Marešovi 58:39 + 20:32
14. Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 62:54 + 24:47
15. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 64:50 + 26:43
16. Zavadilová Simona PTI8485 C Sportovní klub Ptení 64:56 + 26:49
17. Gregor Michal Neregistrovaní - Marešovi 65:14 + 27:07
18. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 66:28 + 28:21
19. Čejka Miloslav JHB6002 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 67:47 + 29:40
20. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:37 + 30:30
21. Stauch Michal Neregistrovaní - Marešovi 68:41 + 30:34
22. Novotný Petr NER 69:01 + 30:54
23. Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec 70:02 + 31:55
24. Novák Miroslav 3AC5500 NER - Novakovi 71:55 + 33:48
25. Metelka Jiří 9CC8600 NEREG 72:37 + 34:30
26. Miksa Miroslav JHB7102 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 81:44 + 43:37
27. Stauchová Iva Neregistrovaní - Marešovi 82:40 + 44:33
28. Strýčková Monika ADA7454 OOB TJ Spartak Adamov 86:45 + 48:38
29. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 87:09 + 49:02
30. Neyrinck Noel VSP7012 C USK Praha 103:43 + 65:36
31. Dančáková Michaela VRL8052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 111:07 + 73:00
32. Škorpil Jaromír Neregistrovaní - Marešovi 115:15 + 77:08
33. Schvachová Lucie LPU0153 C OK Lokomotiva Pardubice 140:44 + 102:37
34. Schvachová Stanislava LPU7154 C OK Lokomotiva Pardubice 140:46 + 102:39
Puchalský Jakub VSP6911 C USK Praha DISK
Ulricj Tadeáš Neregistrovaní - Marešovi DISK