Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.10.2016
Místo konání:
Hájetínská louka mezi obcemi Nechánice a Radlík
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Lib(p)ovka, 1:10000, e = 5m, stav - srpen 2016
Ředitel závodu:
Valášek Petr - R2
Hlavní rozhodčí:
Prášek Přemysl - R3
Stavitel tratí:
Škvor Martin - R2
Protokol:
Závod proběhl za jasného počasí kolem 10°C. V závodu prošlo cílem celkem 960 závodníků. Časový harmonogram závodu byl dodržen. Při závodě nebyl nikdo zraněn. Protest proti závodu nebyl podán. Dodatečně diskvalifikován byl Martin Janda DOB8002, z důvodu překonání zakázaného prostoru. Při překonání tohoto prostoru byl viděn svědky, svoji chybu následně přiznal. Hlavní rozhodčí proto rozhodl o jeho dodatečném diskvalifikování.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     HDR     MA     MB     N1     N2     P     T3     T5     ZA     ZB    
D10
1.89 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotková Adéla RIC0655 C OB Říčany 16:35
2. Kudrnáčová Marta KAM0754 C OK Kamenice 18:08 + 1:33
3. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 18:28 + 1:53
4. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 18:54 + 2:19
5. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 19:19 + 2:44
6. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 21:24 + 4:49
7. Černá Justina HCE0652 C TJ Hostivice 21:41 + 5:06
8. Malečková Pavlína PGP0850 C SK Praga 22:09 + 5:34
9. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 22:51 + 6:16
10. Mandová Magdalena DKP0652 Oddíl OB Kotlářka 23:11 + 6:36
11. Polívková Beáta RIC0652 C OB Říčany 23:30 + 6:55
12. Vlašaná Karolína DOR0751 C OK Dobříš 24:12 + 7:37
13. Janoušková Klára DKP0755 Oddíl OB Kotlářka 24:57 + 8:22
14. Chramostová Julie KAM0652 C OK Kamenice 25:17 + 8:42
15. Neuerová Anna DOR0656 OK Dobříš 25:23 + 8:48
16. Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 25:24 + 8:49
17. Bublíková Klára TAP0752 C KOB TRETRA Praha 26:37 + 10:02
18. Štěpová Kateřina PGP0657 C SK Praga 26:57 + 10:22
19. Fibírová Lucie FSP0777 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:08 + 10:33
20. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB TRETRA Praha 27:47 + 11:12
21. Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 30:48 + 14:13
22. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 30:51 + 14:16
23. Pangracová Anna MFP0650 C VŠSK MFF UK Praha 32:03 + 15:28
24. Alblová Zuzana LME0660 C SK Los Mělník 33:08 + 16:33
25. Vejražková Anna KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 35:53 + 19:18
26. Stará Barbora FSP0752 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:54 + 20:19
27. Siebertová Magdalena DKP0650 C Oddíl OB Kotlářka 50:43 + 34:08
28. Kindlová Anežka RIC0850 C OB Říčany 52:18 + 35:43
29. Lampová Amálie DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka 54:50 + 38:15
30. Paldusová Nela 9JC0850 neregistrovaní - Všenory 70:12 + 53:37
Nováková Pavlína DKP0860 Oddíl OB Kotlářka DISK
D10L
3.54 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dostálová Judita HCE0750 C TJ Hostivice 20:54
2. Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 24:58 + 4:04
3. Pompachová Karolína TAP0652 C KOB TRETRA Praha 25:48 + 4:54
4. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 26:32 + 5:38
5. Snížková Adéla DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka 27:36 + 6:42
6. Volková Karolína LBE0850 C TJ Lokomotiva Beroun 28:09 + 7:15
7. Pokorná Ema PGP0950 C SK Praga 29:01 + 8:07
8. Štěpová Barbora PGP0951 C SK Praga 29:56 + 9:02
9. Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 30:28 + 9:34
10. Svobodová Adriana FSP0753 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:35 + 9:41
11. Hladíková Julie DKP0857 C Oddíl OB Kotlářka 32:21 + 11:27
12. Černá Adéla HCE0850 C TJ Hostivice 32:29 + 11:35
13. Hrušková Hana NER 35:02 + 14:08
14. Baborská Veronika NNN1011 Neregistrovaní (NNN) 36:18 + 15:24
15. Ehlerová Anna VSP0854 C USK Praha 37:00 + 16:06
16. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 37:07 + 16:13
17. Švejdová Karolína ZVO0752 OB SK Zvole 37:25 + 16:31
18. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 39:56 + 19:02
19. Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 40:29 + 19:35
20. Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 41:01 + 20:07
21. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 42:02 + 21:08
22. Stará Žofie FSP0851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:59 + 23:05
23. Neuerová Eliška DOR1051 OK Dobříš 45:26 + 24:32
24. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 46:20 + 25:26
25. Rudolfová Eliška NER 48:10 + 27:16
26. Kuncová Adéla ROZ0653 C OK Roztoky 51:49 + 30:55
27. Lampová Julie DKP0952 C Oddíl OB Kotlářka 55:51 + 34:57
D12
2.82 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermannová Klára VSP0454 C USK Praha 20:34
2. Pelantová Martina RIC0550 B OB Říčany 21:16 + 0:42
3. Černá Ema ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem 23:20 + 2:46
4. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 23:59 + 3:25
5. Malečková Hana PGP0550 B SK Praga 24:24 + 3:50
6. Balejová Julie KAM0551 C OK Kamenice 27:09 + 6:35
7. Linhartová Klára ZVO0556 C OB SK Zvole 27:13 + 6:39
8. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:21 + 7:47
9. Neubauerová Anna DOR0456 C OK Dobříš 28:41 + 8:07
10. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 30:27 + 9:53
11. Matějková Julie KAM0461 OK Kamenice 30:28 + 9:54
12. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 30:56 + 10:22
13. Kramlová Barbora ZVO0452 C OB SK Zvole 31:47 + 11:13
14. Vlašaná Michaela DOR0452 C OK Dobříš 33:08 + 12:34
15. Švecová Karolína ZVO0557 C OB SK Zvole 33:59 + 13:25
16. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:09 + 13:35
17. Bambousková Julie DOR0650 C OK Dobříš 34:58 + 14:24
18. Čapková Lucie KAM0459 C OK Kamenice 35:10 + 14:36
19. Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 36:43 + 16:09
20. Křížková Marie MAS0450 C KČT Aš 39:29 + 18:55
21. Voců Alexandra KAM0553 C OK Kamenice 39:33 + 18:59
22. Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 41:44 + 21:10
23. Nováková Nina KAM0554 C OK Kamenice 42:48 + 22:14
24. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 43:26 + 22:52
25. Redlová Barbora SLA0650 C SKOB Slaný 53:14 + 32:40
26. Papajová Sára DKP0458 C Oddíl OB Kotlářka 54:29 + 33:55
27. Volková Adéla LBE0450 C TJ Lokomotiva Beroun 61:17 + 40:43
28. Müllerová Hana HCE0650 C TJ Hostivice 75:04 + 54:30
29. Švejdová Eliška ZVO OB SK Zvole 75:15 + 54:41
30. Ptáčková Veronika PGP0551 C SK Praga 76:49 + 56:15
31. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 77:14 + 56:40
32. Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 102:56 + 82:22
Holubářová Anna KAM0460 OK Kamenice DISK
D14
3.61 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermannová Tereza VSP0253 C USK Praha 28:19
2. Štraitová Jolana VSP0456 B USK Praha 28:51 + 0:32
2. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 28:51 + 0:32
4. Smolková Barbora TAP0356 B KOB TRETRA Praha 31:02 + 2:43
5. Kastnerová Jessica DOR0250 B OK Dobříš 31:52 + 3:33
6. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 36:16 + 7:57
7. Kašparová Barbora SLA0251 B SKOB Slaný 36:25 + 8:06
8. Nosková Klára VSP0255 C USK Praha 36:52 + 8:33
9. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 36:56 + 8:37
10. Křížová Daniela MAS0250 C KČT Aš 37:18 + 8:59
11. Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 40:27 + 12:08
12. Čermáková Klára PGP0352 C SK Praga 41:10 + 12:51
13. Mojžíšková Lucie KAM0253 C OK Kamenice 42:13 + 13:54
14. Petriláková Anežka DOR0251 OK Dobříš 43:49 + 15:30
15. Mojžíšková Klára KAM0356 C OK Kamenice 44:28 + 16:09
16. Sládečková Barbora RIC0250 C OB Říčany 44:36 + 16:17
17. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 46:37 + 18:18
18. Černá Aneta PGP0254 C SK Praga 48:01 + 19:42
19. Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice 51:49 + 23:30
20. Bartoňová Tereza TAP0350 C KOB TRETRA Praha 52:21 + 24:02
21. Beranová Eva VSP0254 C USK Praha 52:58 + 24:39
22. Štěpánková Ema KAM0255 B OK Kamenice 53:56 + 25:37
23. Baštová Julie DOR0353 C OK Dobříš 55:52 + 27:33
24. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 C SK Praga 57:21 + 29:02
25. Kramlová Kateřina ZVO0353 C OB SK Zvole 60:47 + 32:28
26. Petříková Adéla MAS0352 C KČT Aš 62:27 + 34:08
27. Selucká Alžběta KAM0257 C OK Kamenice 62:45 + 34:26
28. Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 78:20 + 50:01
29. Jedličková Magdaléna RIC0251 C OB Říčany 81:59 + 53:40
30. Cenková Petra HCE0350 C TJ Hostivice 92:02 + 63:43
D16
4.19 km, 120 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 30:00
2. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 30:34 + 0:34
3. Bejvlová Karolína LME0250 A SK Los Mělník 30:52 + 0:52
4. Šrámková Hana RIC0051 A OB Říčany 33:39 + 3:39
5. Halamová Barbora TAP0150 B KOB TRETRA Praha 38:04 + 8:04
6. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 39:02 + 9:02
7. Popová Jana TAP0252 B KOB TRETRA Praha 42:11 + 12:11
8. Doubková Emma PGP0154 C SK Praga 44:24 + 14:24
9. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 45:25 + 15:25
10. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:28 + 15:28
11. Lučanová Barbora MAS0051 B KČT Aš 47:02 + 17:02
12. Šimšová Barbora MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha 50:13 + 20:13
13. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 50:39 + 20:39
14. Popová Veronika TAP0253 B KOB TRETRA Praha 51:55 + 21:55
15. Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 61:32 + 31:32
16. Šamanová Simona LBE0099 TJ Lokomotiva Beroun 114:36 + 84:36
D18
4.81 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 37:33
2. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 41:05 + 3:32
3. Sheshikova Anastasia NNN9898 Neregistrovaní (NNN) 42:12 + 4:39
4. Škarková Kateřina PGP9955 C SK Praga 44:07 + 6:34
5. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 47:48 + 10:15
6. Nentvichová Klára DOR9950 B OK Dobříš 48:17 + 10:44
7. Sobotková Anna PGP0050 C SK Praga 48:23 + 10:50
8. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 59:17 + 21:44
9. Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka 73:00 + 35:27
10. Lišková Hana KPY9951 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:42 + 36:09
11. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 C OK Roztoky 73:57 + 36:24
12. Klikarová Ivana DKP9953 C Oddíl OB Kotlářka 75:39 + 38:06
D21K
4.81 km, 125 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2651
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krausová Martina TJP9350 C TJ Sokol Troja 50:59 2837
2. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 53:09 + 2:10 2733
3. Beranová Kristína TZL8553 C SKOB Zlín 60:22 + 9:23 2384
4. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 61:40 + 10:41
5. Zoubková Jana ZBP8050 C OOB SK Zbraslav 63:17 + 12:18 2243
6. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 65:43 + 14:44 2125
7. Šustrová Jana ZBP7354 C OOB SK Zbraslav 67:12 + 16:13 2053
8. Gottvaldová Denisa DKL8550 C KOB Kladno 71:50 + 20:51
9. Vejrostová Lenka KPY8853 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:45 + 23:46 1688
10. Petříčková Zuzana MKP8251 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 76:31 + 25:32 1603
11. Grundmanová Lenka NNN1036 Neregistrovaní (NNN) 112:44 + 61:45
D21L
6.94 km, 190 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7933
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fujáčková Ivana SJC8952 E Sportcentrum Jičín 54:28 8125
2. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 54:41 + 0:13 8095
3. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 58:19 + 3:51 7578
4. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 58:55 + 4:27 7493
5. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 60:28 + 6:00 7273
6. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 61:11 + 6:43 7171
7. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 62:40 + 8:12 6960
8. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 62:52 + 8:24 6932
9. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 64:33 + 10:05 6693
10. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 64:36 + 10:08 6685
11. Petráňová Jana SCP7555 C OK Sparta Praha 66:24 + 11:56 6430
12. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 67:57 + 13:29 6209
13. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 68:51 + 14:23 6081
14. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 70:27 + 15:59 5854
15. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 73:35 + 19:07 5409
16. Dlouhá Hana DKP9450 C Oddíl OB Kotlářka 73:53 + 19:25 5366
17. Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav 75:55 + 21:27 5077
18. Poláková Tereza TAP9853 C KOB TRETRA Praha 77:06 + 22:38 4909
19. Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha 79:43 + 25:15 4537
20. Blaťáková Radka SLP8451 C OOB Slavia Praha 80:34 + 26:06 4416
21. Marková Anna LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun 80:57 + 26:29 4362
22. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 81:28 + 27:00 4289
23. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 84:32 + 30:04 3853
24. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 91:03 + 36:35 2927
25. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:27 + 36:59 2870
26. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 92:16 + 37:48 2754
27. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 94:36 + 40:08 2422
28. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 99:23 + 44:55 1742
29. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 108:32 + 54:04 442
30. Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice 130:55 + 76:27 0
Macková Eva ZBP7950 C OOB SK Zbraslav DISK 0
Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga DISK 0
D35K
3.57 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 26:43
2. Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 31:00 + 4:17
3. Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 31:00 + 4:17
4. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 33:11 + 6:28
5. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 37:31 + 10:48
6. Hudosová Gábina RIC7299 C OB Říčany 38:42 + 11:59
7. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 39:57 + 13:14
8. Lindová Miroslava KNC7750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 40:41 + 13:58
9. Bártíková Irena VSP7461 C USK Praha 41:12 + 14:29
10. Popová Veronika TAP7450 C KOB TRETRA Praha 42:34 + 15:51
11. Mirčeva Lenka DOR7350 C OK Dobříš 43:38 + 16:55
12. Halamová Anna TAP7350 C KOB TRETRA Praha 43:49 + 17:06
13. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 44:47 + 18:04
14. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 45:03 + 18:20
15. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 48:06 + 21:23
16. Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka 48:58 + 22:15
17. Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 50:39 + 23:56
18. De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 55:48 + 29:05
19. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 58:15 + 31:32
20. Hladíková Zuzana DKP7852 C Oddíl OB Kotlářka 60:43 + 34:00
21. Pilařová Kateřina 5BX8050 Čepíci 66:12 + 39:29
22. Jirasová Jana DOR OK Dobříš 75:12 + 48:29
23. Sládečková Lucie RIC7450 C OB Říčany 88:54 + 62:11
D35L
4.97 km, 125 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 39:12
2. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 41:46 + 2:34
3. Štáfková Jitka PGP8056 C SK Praga 42:24 + 3:12
4. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 42:48 + 3:36
5. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 43:41 + 4:29
6. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 44:43 + 5:31
7. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 49:09 + 9:57
8. Bezpalcová Zuzana OKP7454 C SK OK 24 Praha 51:35 + 12:23
9. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 51:42 + 12:30
10. Forštová Jitka PGP7558 C SK Praga 52:51 + 13:39
11. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 54:38 + 15:26
12. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 54:41 + 15:29
13. Izáková Ivana EKP7453 C VŠTJ Ekonom Praha 54:50 + 15:38
14. Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 55:03 + 15:51
15. Pangrácová Jana MFP7653 C VŠSK MFF UK Praha 55:44 + 16:32
16. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 57:36 + 18:24
17. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 57:59 + 18:47
18. Fibírová Zuzana FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:44 + 19:32
19. Mandová Kateřina DKP7351 Oddíl OB Kotlářka 59:18 + 20:06
20. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 60:52 + 21:40
21. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 62:18 + 23:06
22. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 65:48 + 26:36
23. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 67:42 + 28:30
24. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 70:43 + 31:31
25. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 75:12 + 36:00
Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu DISK
Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice DISK
D45K
3.61 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 48:41
2. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 59:58 + 11:17
3. Nentvichová Romana DOR6651 C OK Dobříš 65:51 + 17:10
4. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:11 + 27:30
D45L
4.53 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 36:13
2. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 41:04 + 4:51
3. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 42:41 + 6:28
4. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 43:08 + 6:55
5. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 46:28 + 10:15
6. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 46:54 + 10:41
7. Bejčková Jana DKL7150 C KOB Kladno 47:23 + 11:10
8. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 47:28 + 11:15
9. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 47:47 + 11:34
10. Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 48:57 + 12:44
11. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 48:57 + 12:44
12. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 49:30 + 13:17
13. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:53 + 13:40
14. Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 51:17 + 15:04
15. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 51:19 + 15:06
16. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 52:21 + 16:08
17. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 52:29 + 16:16
18. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 52:57 + 16:44
19. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 54:19 + 18:06
20. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 55:17 + 19:04
21. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 55:58 + 19:45
22. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 57:12 + 20:59
23. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 57:30 + 21:17
24. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 57:57 + 21:44
25. Kohoutová Pavla KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l. 58:20 + 22:07
26. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 58:30 + 22:17
27. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 59:05 + 22:52
28. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 59:18 + 23:05
29. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 59:30 + 23:17
30. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 60:45 + 24:32
31. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 61:54 + 25:41
32. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 63:26 + 27:13
33. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 63:30 + 27:17
34. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 66:09 + 29:56
35. Tachezy Ruth DOR6451 C OK Dobříš 66:27 + 30:14
36. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 70:48 + 34:35
37. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 71:43 + 35:30
38. Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 77:33 + 41:20
39. Petrová Martina 6YC6850 Neregistrovaní 95:53 + 59:40
Srbová Libuše SJP6750 C KČT Slavoj Praha DISK
D55
3.57 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 35:06
2. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 40:03 + 4:57
3. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 42:22 + 7:16
4. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 43:40 + 8:34
5. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 45:48 + 10:42
6. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 46:02 + 10:56
7. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 46:41 + 11:35
8. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 47:56 + 12:50
9. Dlouhá Jana DKP5950 C Oddíl OB Kotlářka 49:52 + 14:46
10. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 53:19 + 18:13
11. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 54:59 + 19:53
12. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 60:42 + 25:36
13. Hlaváčová Jarka 7KC1960 GC 66:41 + 31:35
14. Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 170:10 + 135:04
D65
3.61 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 43:56
2. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 55:09 + 11:13
3. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 58:43 + 14:47
Ďurčatová Hana DKP4750 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D75
2.44 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláhová Blanka SJP3651 C KČT Slavoj Praha 43:10
H10
1.89 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocký Jiří SLA0800 C SKOB Slaný 13:22
2. Bárta Viktor ZVO0601 C OB SK Zvole 14:57 + 1:35
3. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 16:16 + 2:54
4. Skripnik Matouš FSP0800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:41 + 3:19
5. Střelba Antonín PGP0605 C SK Praga 16:57 + 3:35
6. Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 17:02 + 3:40
7. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 17:06 + 3:44
8. Skripnik Nikola FSP0600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:10 + 3:48
9. Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 17:37 + 4:15
10. Vrba Matyáš FSP0706 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:34 + 5:12
11. Brettl Filip PGP0600 C SK Praga 18:35 + 5:13
12. Kosák Jonáš PGP0603 C SK Praga 18:40 + 5:18
13. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 18:50 + 5:28
14. Machar Matěj DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka 19:10 + 5:48
15. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 19:19 + 5:57
16. Machar Eda DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka 19:41 + 6:19
17. Meier David VSP0606 C USK Praha 20:05 + 6:43
18. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 20:38 + 7:16
19. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 20:46 + 7:24
20. Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 21:02 + 7:40
21. Kouřil Vojta KPY0700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:46 + 8:24
22. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem 21:57 + 8:35
23. Pelant Jan RIC0700 C OB Říčany 22:04 + 8:42
24. Rudolf Matyáš DKP0702 C Oddíl OB Kotlářka 23:20 + 9:58
25. Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany 23:26 + 10:04
26. Svoboda František ROZ0700 C OK Roztoky 24:15 + 10:53
27. Vojkůvka Matěj DOR0804 OK Dobříš 24:28 + 11:06
28. Jirásek Šimon ROZ0602 C OK Roztoky 26:05 + 12:43
29. Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB TRETRA Praha 26:10 + 12:48
30. Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 26:26 + 13:04
31. Izdný Vít DKP0601 C Oddíl OB Kotlářka 28:27 + 15:05
32. Motyčka Filip TAP0704 C KOB TRETRA Praha 32:06 + 18:44
33. Rejšek Václav KAM0700 C OK Kamenice 32:06 + 18:44
34. Volek Robin KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l. 32:15 + 18:53
35. Havlák Štěpán ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem 34:58 + 21:36
36. Lazar Tomáš RIC0704 C OB Říčany 36:49 + 23:27
37. Bažata Alberto KAM0702 C OK Kamenice 38:31 + 25:09
38. Kučera Teodor DOR0800 C OK Dobříš 38:44 + 25:22
39. Hlaváček Vojtěch TAP0700 C KOB TRETRA Praha 40:38 + 27:16
40. Hradil Martin HCE0600 C TJ Hostivice 52:56 + 39:34
41. Izdný Lukáš DKP0811 C Oddíl OB Kotlářka 56:59 + 43:37
42. Kuchař Pavel RIC0604 C OB Říčany 57:09 + 43:47
43. De Heij Robert RIC0800 C OB Říčany 62:48 + 49:26
Cenek Lukáš HCE0602 C TJ Hostivice DISK
Matoušek Filip KAM0801 C OK Kamenice DISK
H10L
3.54 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hradil Michal HCE0900 C TJ Hostivice 21:26
2. Brettl Tobiáš PGP0900 C SK Praga 23:12 + 1:46
3. Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 24:25 + 2:59
4. Geisler Richard DKL0700 C KOB Kladno 24:37 + 3:11
5. Fibír Jakub FSP0900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:39 + 5:13
6. Perkner Vít ZVO0603 C OB SK Zvole 26:59 + 5:33
7. Kříž Matěj KRL0901 C Kometa Kralovice 27:22 + 5:56
8. Schnabl Jakub RIC0706 C OB Říčany 29:31 + 8:05
9. Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 30:52 + 9:26
10. Bublík František TAP0803 KOB TRETRA Praha 31:05 + 9:39
11. Kleňha Richard DKP0809 C Oddíl OB Kotlářka 31:10 + 9:44
12. Vojkůvka Filip DOR0902 OK Dobříš 32:02 + 10:36
13. Schnabl Petr RIC0802 C OB Říčany 32:07 + 10:41
14. Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 33:53 + 12:27
15. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 34:17 + 12:51
16. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 34:53 + 13:27
17. Václav Molík TAP0912 KOB TRETRA Praha 36:20 + 14:54
18. Bouda Jan TAP1010 KOB TRETRA Praha 36:30 + 15:04
19. Svoboda Fabian FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:34 + 17:08
20. Pilař František 5BX0900 Čepíci 44:58 + 23:32
21. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 46:03 + 24:37
MS Moláček Tadeáš TAP0555 KOB TRETRA Praha 34:52 + 13:26
H12
2.82 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melišík Jan TAP0502 B KOB TRETRA Praha 21:57
2. Kabát Martin EKP0412 B VŠTJ Ekonom Praha 22:55 + 0:58
3. Štrait Vilém VSP0701 B USK Praha 23:20 + 1:23
4. Dlouhý Aleš PGP0502 C SK Praga 23:45 + 1:48
5. Kuc Radim SCP0400 B OK Sparta Praha 25:53 + 3:56
6. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 25:55 + 3:58
7. Heller Jiří ROU0501 C SKOB Roudnice nad Labem 26:15 + 4:18
8. Snížek Ondřej DOR0406 C OK Dobříš 27:53 + 5:56
9. Dudla Teodor DOR0401 C OK Dobříš 27:58 + 6:01
10. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 28:22 + 6:25
11. Šiler Martin KAM0501 C OK Kamenice 28:36 + 6:39
12. Jiras Jenda DOR0505 C OK Dobříš 28:47 + 6:50
13. Sork Dominik TAP0504 C KOB TRETRA Praha 29:47 + 7:50
14. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 29:48 + 7:51
15. Pilát Bořivoj DKL0500 C KOB Kladno 30:45 + 8:48
16. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 33:00 + 11:03
17. Schnabl David RIC0508 C OB Říčany 35:16 + 13:19
18. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 35:51 + 13:54
19. Holeček Štěpán RIC0401 B OB Říčany 36:20 + 14:23
20. Španěl Vojtěch DOR0407 C OK Dobříš 37:33 + 15:36
21. Michálek Michal KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 37:42 + 15:45
22. Šustr Ondřej KSH0501 C OB Kašperské Hory 37:56 + 15:59
23. Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany 38:00 + 16:03
24. Černý Matouš TAP0501 C KOB TRETRA Praha 39:01 + 17:04
25. Černý Antonín TAP0402 C KOB TRETRA Praha 39:23 + 17:26
26. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 39:56 + 17:59
27. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 41:11 + 19:14
28. Nový Jáchym DOR0502 C OK Dobříš 42:41 + 20:44
29. Španěl Benedikt DOR0508 C OK Dobříš 44:59 + 23:02
30. Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 48:58 + 27:01
31. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:48 + 32:51
32. Milanovský Kryštof NNN1013 Neregistrovaní (NNN) 58:27 + 36:30
33. Kordík Kryštof TAP0505 C KOB TRETRA Praha 61:20 + 39:23
34. Havlák René ROU0602 C SKOB Roudnice nad Labem 65:01 + 43:04
35. Pop Jonáš TAP0600 C KOB TRETRA Praha 96:36 + 74:39
36. Janoušek Filip DKP0509 Oddíl OB Kotlářka 97:13 + 75:16
Tofel Šimon TAP0605 C KOB TRETRA Praha DISK
Sládeček Matěj RIC0506 C OB Říčany DISK
Krumlovský Tomáš RIC0507 C OB Říčany DISK
Jelínek Tomáš ZVO0505 OB SK Zvole DISK
H14
4.19 km, 120 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 24:55
2. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 29:56 + 5:01
3. Škácha Vít KAM0309 B OK Kamenice 30:09 + 5:14
4. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 30:17 + 5:22
5. Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 30:37 + 5:42
6. Průša Dominik VSP0406 B USK Praha 32:40 + 7:45
7. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 32:40 + 7:45
8. Sedláček Jaroslav ROZ0300 B OK Roztoky 32:54 + 7:59
9. Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 34:41 + 9:46
10. Tůma Šimon TAP0400 B KOB TRETRA Praha 35:48 + 10:53
11. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 39:56 + 15:01
12. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 40:12 + 15:17
13. Šustr Antonín KSH0201 B OB Kašperské Hory 41:22 + 16:27
14. Chaloupka Viktor KAM0301 B OK Kamenice 41:26 + 16:31
15. Sobotka Vojtěch PGP0203 C SK Praga 42:10 + 17:15
16. Dudla Maxmilián DOR0200 B OK Dobříš 42:40 + 17:45
17. Křížek Josef MAS0201 C KČT Aš 44:30 + 19:35
18. Albrecht Adam KAM0203 C OK Kamenice 45:17 + 20:22
19. Hejsek Filip KAM0204 B OK Kamenice 46:52 + 21:57
20. Zdražil Lukáš RIC0302 C OB Říčany 47:13 + 22:18
21. Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 47:18 + 22:23
22. Vendelberger Tomáš MAS0302 C KČT Aš 53:38 + 28:43
23. Renda Michal KAM0207 B OK Kamenice 54:17 + 29:22
24. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 55:53 + 30:58
25. Horák Pavel ml. VSP0301 C USK Praha 57:44 + 32:49
26. Kyral Maxmilián KAM0305 C OK Kamenice 59:36 + 34:41
27. Siebert Ondřej DKP0211 C Oddíl OB Kotlářka 68:57 + 44:02
28. Cvrček Adam DOR0204 C OK Dobříš 69:01 + 44:06
29. Svoboda Jáchym ROZ0200 B OK Roztoky 69:18 + 44:23
30. Kozadajev Adam KNC0303 C Sokol Kostelec n. Č. l. 183:29 + 158:34
Křížek Filip MAS0301 C KČT Aš DISK
H16
4.97 km, 125 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 32:53
2. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 33:15 + 0:22
3. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 38:59 + 6:06
4. Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 40:52 + 7:59
5. Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 40:54 + 8:01
6. Forst Antonín MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha 44:31 + 11:38
7. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 50:20 + 17:27
8. Felkel Jonáš ROZ0100 C OK Roztoky 51:00 + 18:07
9. Buk Ondřej ROU0102 C SKOB Roudnice nad Labem 51:36 + 18:43
10. Pethö Alex RIC0100 C OB Říčany 57:39 + 24:46
11. Aschermann Martin VSP0001 C USK Praha 64:58 + 32:05
12. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 66:28 + 33:35
13. Šťastný Petr TAP0106 C KOB TRETRA Praha 71:53 + 39:00
14. Borl Jaroslav KNC0102 C Sokol Kostelec n. Č. l. 82:31 + 49:38
15. Šedivý Matěj PGP0005 C SK Praga 89:10 + 56:17
H18
6.74 km, 170 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ždimera Jan PGP9903 C SK Praga 55:53
2. Dědek Matěj TAP0001 B KOB TRETRA Praha 65:51 + 9:58
3. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:21 + 17:28
4. Koubek Václav DOR9900 C OK Dobříš 92:34 + 36:41
5. Ridzoň Daniel DKP9907 C Oddíl OB Kotlářka 107:36 + 51:43
H21K
6.74 km, 170 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5387
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dvořák Miroslav ZBP7601 C OOB SK Zbraslav 50:40 5531
2. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 52:44 + 2:04 5318
3. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 52:48 + 2:08 5311
4. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 53:38 + 2:58 5225
5. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 54:50 + 4:10 5100
6. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:14 + 6:34 4852
7. Pangrác Ondřej MFP7603 C VŠSK MFF UK Praha 57:33 + 6:53 4819
8. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 57:43 + 7:03 4802
9. Novák Libor OKP9100 C SK OK 24 Praha 58:21 + 7:41 4737
10. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 59:02 + 8:22 4666
11. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:44 + 9:04 4593
12. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 62:21 + 11:41 4323
13. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 62:30 + 11:50 4307
14. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 63:00 + 12:20 4255
15. Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 63:11 + 12:31 4237
16. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 63:12 + 12:32 4235
17. Hejtmánek Martin TAP8605 C KOB TRETRA Praha 63:16 + 12:36 4228
18. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 63:29 + 12:49 4205
19. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 63:36 + 12:56 4193
20. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 63:41 + 13:01 4185
21. Kutálek Jan TAP8301 C KOB TRETRA Praha 68:03 + 17:23 3733
22. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 71:53 + 21:13 3336
23. Šolc Radim PGP8101 C SK Praga 76:32 + 25:52 2855
24. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 78:04 + 27:24 2697
25. Beran Pavel TZL7920 C SKOB Zlín 78:29 + 27:49 2654
26. Maška Marek MKP8800 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 80:28 + 29:48 2448
27. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 81:28 + 30:48 2345
28. Štěpán Marek OOL8900 C SK Haná orienteering 85:50 + 35:10 1893
H21L
10.97 km, 290 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8188
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janata Martin DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka 69:23 8253
2. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 69:25 + 0:02 8250
3. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 71:02 + 1:39 8060
4. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 72:28 + 3:05 7893
5. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 72:46 + 3:23 7857
6. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 72:53 + 3:30 7844
7. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:08 + 3:45 7815
8. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 73:55 + 4:32 7723
9. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 75:24 + 6:01 7549
10. Kurmakaev Damir NNN6543 Neregistrovaní (NNN) 75:38 + 6:15
11. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 76:26 + 7:03 7428
12. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 77:12 + 7:49 7338
13. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 77:42 + 8:19 7280
14. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 78:08 + 8:45 7229
15. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 81:56 + 12:33 6784
16. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 83:15 + 13:52 6630
16. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 83:15 + 13:52 6630
18. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 83:37 + 14:14 6587
19. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 85:15 + 15:52 6396
20. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 88:05 + 18:42 6064
21. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 88:31 + 19:08 6014
22. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 90:31 + 21:08 5780
23. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 90:46 + 21:23 5750
24. Vítek Karel DKL9901 A KOB Kladno 91:13 + 21:50 5698
25. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 91:27 + 22:04 5670
26. Štěňha Martin EKP7608 C VŠTJ Ekonom Praha 91:45 + 22:22 5635
27. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 94:36 + 25:13 5302
28. Melichar Jan DKP7500 C Oddíl OB Kotlářka 94:43 + 25:20 5288
29. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 94:59 + 25:36 5257
30. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 96:50 + 27:27 5040
31. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 100:24 + 31:01 4623
32. Kameník Jan KPY7900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 105:46 + 36:23 3994
33. Chromec Jan RIC8501 OB Říčany 105:50 + 36:27
34. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 109:44 + 40:21 3530
35. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 111:23 + 42:00 3337
36. Beran Jaroslav UVP8800 C Slovan Praha 155:59 + 86:36 0
Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška DISK 0
H35K
4.53 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Geisler Michal DKL7500 C KOB Kladno 38:21
2. Čejka Tomáš 6KC7300 Neregistrovaný 41:47 + 3:26
3. Pilař Marek 5BX7700 Čepíci 43:51 + 5:30
4. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 44:26 + 6:05
5. Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 47:38 + 9:17
6. Šlapánek René ROU7904 C SKOB Roudnice nad Labem 50:16 + 11:55
7. Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 52:11 + 13:50
8. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 54:56 + 16:35
9. Matys Jan DOR8001 OK Dobříš 59:11 + 20:50
10. Petříček Martin MKP8000 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 79:59 + 41:38
11. Hladík Zdeněk DKP7401 C Oddíl OB Kotlářka 86:00 + 47:39
12. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 96:34 + 58:13
13. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 128:50 + 90:29
H35L
6.94 km, 190 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:41
2. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 51:18 + 0:37
3. Pohl Zdeněk SRK7606 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:26 + 1:45
4. Lebeda Dušan NNN1009 Neregistrovaní (NNN) 53:32 + 2:51
5. Blažek Martin ZVO7505 C OB SK Zvole 55:12 + 4:31
6. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 55:44 + 5:03
7. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 55:56 + 5:15
8. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 55:59 + 5:18
9. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 57:30 + 6:49
10. Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 58:33 + 7:52
11. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 58:34 + 7:53
12. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 58:50 + 8:09
13. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 60:50 + 10:09
14. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 64:38 + 13:57
15. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:52 + 14:11
16. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 65:00 + 14:19
17. Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 65:54 + 15:13
18. Čermák Radek 7VX6400 MNH 67:10 + 16:29
19. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 68:11 + 17:30
20. Michálek Josef 4WX7800 DREAM TEAM JENEČ 69:46 + 19:05
21. Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 70:37 + 19:56
22. Křížek Filip MAS7800 C KČT Aš 71:06 + 20:25
23. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 71:13 + 20:32
24. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 72:17 + 21:36
25. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 72:23 + 21:42
26. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 73:52 + 23:11
27. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 75:16 + 24:35
28. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 75:17 + 24:36
29. Čermák Daniel EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha 79:34 + 28:53
30. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 79:42 + 29:01
31. Sládeček Petr RIC7702 C OB Říčany 83:15 + 32:34
32. Michálek Jan 3BX8000 ČaČua 83:47 + 33:06
33. Španěl Ondřej DOR7100 C OK Dobříš 85:37 + 34:56
34. Marek Jan LBE6100 C TJ Lokomotiva Beroun 86:35 + 35:54
35. Polívka Petr RIC7401 C OB Říčany 88:30 + 37:49
36. Bucháček Petr NER 124:20 + 73:39
H45K
4.06 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 40:19
2. Suk Jiří MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha 41:13 + 0:54
3. Klaška Jan NER 41:43 + 1:24
4. Šustr Pavel KSH7001 C OB Kašperské Hory 46:48 + 6:29
5. Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 57:47 + 17:28
6. Kraml Martin ZVO7102 C OB SK Zvole 60:43 + 20:24
7. De Heij Michel RIC6900 C OB Říčany 79:48 + 39:29
H45L
6.74 km, 170 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 53:29
2. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 53:40 + 0:11
3. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 56:08 + 2:39
4. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 57:15 + 3:46
5. Jonáš Radek ZVO6901 C OB SK Zvole 57:34 + 4:05
6. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 60:16 + 6:47
7. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:49 + 8:20
8. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 61:50 + 8:21
9. Škrabálek Jan 11C7001 Letci v akci 63:32 + 10:03
10. Šimek Tomáš FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:59 + 10:30
11. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:02 + 10:33
12. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 66:16 + 12:47
13. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 70:04 + 16:35
14. Reichl Michal MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 71:42 + 18:13
15. Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka 72:44 + 19:15
16. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 73:32 + 20:03
17. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 73:33 + 20:04
18. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 73:38 + 20:09
19. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB TRETRA Praha 74:45 + 21:16
20. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 76:09 + 22:40
21. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 77:40 + 24:11
22. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 78:43 + 25:14
23. Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 79:42 + 26:13
24. Ždimera Zdeněk LME7000 C SK Los Mělník 80:53 + 27:24
25. Přibyl Ivan PFP5900 C VŠSK PedF UK Praha 81:44 + 28:15
26. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 82:33 + 29:04
27. Strnad Pavel HCE7100 C TJ Hostivice 83:12 + 29:43
28. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 83:20 + 29:51
29. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 83:24 + 29:55
30. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 85:23 + 31:54
31. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 85:58 + 32:29
32. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 86:12 + 32:43
33. Chvojka Zbyšek NNN1025 Neregistrovaní (NNN) 88:02 + 34:33
34. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 89:52 + 36:23
35. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 89:58 + 36:29
36. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 91:36 + 38:07
37. Milanovský Zbyšek NNN1012 Neregistrovaní (NNN) 100:30 + 47:01
38. Černý Radomír HCE6901 C TJ Hostivice 102:38 + 49:09
39. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 103:13 + 49:44
40. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 109:49 + 56:20
41. Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 114:37 + 61:08
42. Řada Richard DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka 130:26 + 76:57
43. Šomvársky Ján NNN5500 Neregistrovaní (NNN) 172:55 + 119:26
44. Trop Vladimír NER 176:06 + 122:37
H55
4.81 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 34:42
2. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 42:24 + 7:42
3. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 44:49 + 10:07
4. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 45:54 + 11:12
5. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 46:28 + 11:46
6. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 46:28 + 11:46
7. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 46:31 + 11:49
8. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 48:10 + 13:28
9. Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 48:28 + 13:46
10. Jelínek Martin PGP5103 C SK Praga 50:27 + 15:45
11. Dudík Petr DOR5500 C OK Dobříš 51:37 + 16:55
12. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:39 + 20:57
13. Dlouhý Jiří DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka 57:40 + 22:58
14. Chotětický Václav MAS5200 C KČT Aš 58:54 + 24:12
15. Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 59:34 + 24:52
16. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 60:24 + 25:42
17. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 60:41 + 25:59
18. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 60:59 + 26:17
19. Tomaščin Jaroslav MKP5800 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 64:43 + 30:01
20. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 67:41 + 32:59
21. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 67:47 + 33:05
22. Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 70:22 + 35:40
23. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 73:40 + 38:58
24. Toušek Miloslav MKP5000 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 73:59 + 39:17
25. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 84:07 + 49:25
26. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 84:50 + 50:08
Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice DISK
H65
4.06 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujan Sláva DKL4800 C KOB Kladno 38:39
2. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:01 + 2:22
3. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 44:30 + 5:51
4. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 44:43 + 6:04
5. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 49:54 + 11:15
6. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 53:48 + 15:09
7. Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha 58:26 + 19:47
8. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 59:11 + 20:32
9. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 59:55 + 21:16
10. Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 59:58 + 21:19
11. Zábranský Emil SLA4200 C SKOB Slaný 60:06 + 21:27
12. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 62:26 + 23:47
13. Aschermann Michal TEP4400 C Tempo Praha 64:29 + 25:50
14. Lebduška Petr ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem 66:50 + 28:11
15. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 66:56 + 28:17
16. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:02 + 34:23
17. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 83:25 + 44:46
18. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 105:00 + 66:21
19. Hostomský Jiří TJP4100 C TJ Sokol Troja 112:42 + 74:03
Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha DISK
H75
2.44 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 31:27
2. Bláha Svatopluk SJP3501 C KČT Slavoj Praha 33:54 + 2:27
3. Hanák Milan FSP3400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:34 + 10:07
4. Vondra Jaroslav FSP3300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:27 + 12:00
5. Kalivoda Viktor KNC3300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 45:09 + 13:42
6. Ďurčat Jozef DKP3800 C Oddíl OB Kotlářka 52:19 + 20:52
7. Macoun Jindra PGP2700 SK Praga 67:28 + 36:01
8. Kalivoda Vladimír KNC3800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 68:10 + 36:43
9. Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 100:41 + 69:14
10. Louša František KPY3700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 125:36 + 94:09
HDR
3.54 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 16:56
2. Pangrácová Eva MFP1051 C VŠSK MFF UK Praha 18:41 + 1:45
3. Stará Magdalena FSP1051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:25 + 4:29
4. Hánělová Lucie ZVO0958 OB SK Zvole 21:43 + 4:47
5. Mála Matyáš MAS0800 C KČT Aš 22:07 + 5:11
6. Mála Tomáš MAS0904 KČT Aš 22:12 + 5:16
7. Málová Anna MAS0405 KČT Aš 22:26 + 5:30
8. Bašus Ondřej SCP1000 C OK Sparta Praha 22:54 + 5:58
9. Pospíšil Filip BZP1001 C Báječné ženy v orientačním běhu 23:22 + 6:26
10. Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB TRETRA Praha 23:31 + 6:35
11. Lipský Šimon NNN1004 Neregistrovaní (NNN) 23:35 + 6:39
12. Zápotocký Tomáš NER 25:22 + 8:26
13. Hladík Filip DKP1102 C Oddíl OB Kotlářka 25:38 + 8:42
14. Ševčík Kristián KAM0803 C OK Kamenice 25:56 + 9:00
15. Šamanová Markéta LBE0799 TJ Lokomotiva Beroun 26:01 + 9:05
16. Lazar David 9HX1000 Lazarovi 26:33 + 9:37
17. Hruška Štěpán NER 26:54 + 9:58
18. Hruška Vojtěch NER 27:03 + 10:07
19. Bartáková Alžběta FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:15 + 10:19
20. Uhlířová Marie LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun 27:27 + 10:31
21. Uhlířová Eliška LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun 27:44 + 10:48
22. Snížková Žofie DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka 28:23 + 11:27
23. Kohoutek Lukáš RIC OB Říčany 28:30 + 11:34
24. Ehlerová Michaela VSP1050 C USK Praha 28:31 + 11:35
25. Švejda Jáchym ZVO0902 OB SK Zvole 29:08 + 12:12
26. Záleský Hugo NER 29:13 + 12:17
27. Lipská Alžběta NNN1003 Neregistrovaní (NNN) 29:50 + 12:54
28. Čižinská Nikola NNN1005 Neregistrovaní (NNN) 29:51 + 12:55
29. Boudová Kateřina TAP7555 KOB TRETRA Praha 30:33 + 13:37
30. Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 30:40 + 13:44
31. Kohoutek Ladislav SLA1000 C SKOB Slaný 30:47 + 13:51
32. Čižinská Kristýna NNN1006 Neregistrovaní (NNN) 30:47 + 13:51
33. Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník 30:54 + 13:58
34. Cajthamlová Barbora DKP1250 Oddíl OB Kotlářka 31:24 + 14:28
35. Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 31:35 + 14:39
36. Cajthamlová Anna DKP1050 Oddíl OB Kotlářka 31:51 + 14:55
37. Kindl Jiří RIC1000 OB Říčany 32:03 + 15:07
38. Patel Patel NER 32:11 + 15:15
39. Zámečník Lukáš KAM OK Kamenice 32:32 + 15:36
40. Rostam Pourasl Yasmine NER 33:11 + 16:15
41. Černá Vilma ROU SKOB Roudnice nad Labem 33:23 + 16:27
42. Michálková Veronika 3BX1250 ČaČua 33:42 + 16:46
43. Rostam Pourasl Leila NER 33:45 + 16:49
44. Pompachová Natálie TAP0952 KOB TRETRA Praha 33:56 + 17:00
45. Bašusová Olga SCP1250 C OK Sparta Praha 34:02 + 17:06
46. Kubant Kryštof NER 34:19 + 17:23
47. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 35:15 + 18:19
48. Magazu Sophia NER 36:10 + 19:14
49. Čermáková Anna 7VX1050 MNH 36:39 + 19:43
50. Kváčová Anna DKP1051 Oddíl OB Kotlářka 37:07 + 20:11
51. Izdná Helena DKP Oddíl OB Kotlářka 37:12 + 20:16
52. Havlák Tobiáš NER 37:13 + 20:17
53. Krumlovská Bára NER 37:24 + 20:28
54. Petriláková Amálie DOR0953 OK Dobříš 37:38 + 20:42
55. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 38:00 + 21:04
56. Trop Šimon NER 39:49 + 22:53
57. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 39:50 + 22:54
58. Bílý Adam NER 40:23 + 23:27
59. Petráň Matěj NER 40:35 + 23:39
60. Pilař Jiří 5BX1300 Čepíci 41:18 + 24:22
61. Dudlová Noemi DOR0950 C OK Dobříš 41:36 + 24:40
62. Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 43:39 + 26:43
63. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:56 + 28:00
64. Baborská Mariana NNN1113 Neregistrovaní (NNN) 45:43 + 28:47
65. Mikuláš Protiva TAP1111 KOB TRETRA Praha 47:01 + 30:05
66. Protiva Jan TAP0999 KOB TRETRA Praha 47:02 + 30:06
67. Datel Adam DKL1100 C KOB Kladno 47:12 + 30:16
68. Procházková Aneta DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 47:38 + 30:42
69. Jedličková Tereza DKL0550 C KOB Kladno 50:11 + 33:15
70. Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 50:36 + 33:40
71. Zákoucká Barbora DKP0859 Oddíl OB Kotlářka 51:29 + 34:33
72. Pavlovský Adam NER 52:11 + 35:15
73. Perkner Jonáš NER 52:20 + 35:24
74. Kunc Lukáš ROZ0802 C OK Roztoky 52:25 + 35:29
75. Černý Jakub NER 55:07 + 38:11
76. John Matouš DKP0606 Oddíl OB Kotlářka 55:37 + 38:41
77. Černý Dominik NER 56:11 + 39:15
78. Roháček Václav NER 58:05 + 41:09
79. Holata Vojtěch NER 63:58 + 47:02
80. Bezpalcová Klára NNN1007 Neregistrovaní (NNN) 64:59 + 48:03
81. Pokorná Hedvika TZL1044 SKOB Zlín 69:10 + 52:14
82. Papíková Karolína 1KX1051 Papikovi 72:01 + 55:05
83. Papíková Nikola 1KX1050 Papikovi 72:08 + 55:12
MA
6.94 km, 190 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randík Jan NNN3038 Neregistrovaní (NNN) 61:01
2. Henzl David NNN3035 Neregistrovaní (NNN) 63:04 + 2:03
3. Jandera Tomáš NNN3047 Neregistrovaní (NNN) 65:27 + 4:26
4. Randíková Magdaléna NNN3040 Neregistrovaní (NNN) 66:44 + 5:43
5. Setnička Karel NNN3037 Neregistrovaní (NNN) 70:28 + 9:27
6. Choutka Jaroslav NNN3039 Neregistrovaní (NNN) 71:17 + 10:16
7. Janeček Ondřej NNN3036 Neregistrovaní (NNN) 74:19 + 13:18
8. Němec Jan NNN3046 Neregistrovaní (NNN) 76:26 + 15:25
9. Veselý Vojtech NNN3043 Neregistrovaní (NNN) 82:21 + 21:20
10. Janík Pavel NNN3041 Neregistrovaní (NNN) 89:22 + 28:21
11. Veselý Vaclav NNN3044 Neregistrovaní (NNN) 91:03 + 30:02
12. Křivánek Jan NNN3033 Neregistrovaní (NNN) 103:30 + 42:29
13. Šašek Luděk NNN3034 Neregistrovaní (NNN) 128:17 + 67:16
MB
4.97 km, 125 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plánička Viktor NNN3054 Neregistrovaní (NNN) 45:44
2. Plánička Jiří NNN3053 Neregistrovaní (NNN) 50:20 + 4:36
3. Beneš Radovan NNN3060 Neregistrovaní (NNN) 65:24 + 19:40
4. Ransdorf Mirek NNN3062 Neregistrovaní (NNN) 67:12 + 21:28
5. Křivánek Martin NNN3050 Neregistrovaní (NNN) 71:34 + 25:50
6. Sedláček Luděk NNN3049 Neregistrovaní (NNN) 84:10 + 38:26
7. Váňa Milan NNN3052 Neregistrovaní (NNN) 85:27 + 39:43
8. Suchánek Ondřej NNN3057 Neregistrovaní (NNN) 89:33 + 43:49
9. Zákostelecký František NNN3065 Neregistrovaní (NNN) 92:06 + 46:22
10. Beneš Radek NNN3063 Neregistrovaní (NNN) 93:31 + 47:47
11. Prochazka19 Tomas NNN3059 Neregistrovaní (NNN) 95:12 + 49:28
12. Hataš Martin NNN3055 Neregistrovaní (NNN) 97:44 + 52:00
13. Štěpánek Bedřich NNN3048 Neregistrovaní (NNN) 102:01 + 56:17
14. Suchánek Jan NNN3058 Neregistrovaní (NNN) 103:58 + 58:14
15. Šlitr Milan NNN3051 Neregistrovaní (NNN) 106:25 + 60:41
16. Janík Ondřej NNN3061 Neregistrovaní (NNN) 110:27 + 64:43
17. Veselý Miroslav NNN3066 Neregistrovaní (NNN) 117:29 + 71:45
N1
2.44 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jandera Kryštof NNN3006 Neregistrovaní (NNN) 56:26
2. Hadačová Karolína NNN3009 Neregistrovaní (NNN) 57:53 + 1:27
3. Sedláčková Eliška NNN3003 Neregistrovaní (NNN) 81:56 + 25:30
4. Štěpánek Jiří NNN3001 Neregistrovaní (NNN) 86:32 + 30:06
5. Ransdorf Vítek NNN3008 Neregistrovaní (NNN) 87:11 + 30:45
6. Sedláček Josef NNN3002 Neregistrovaní (NNN) 89:54 + 33:28
7. Němcová Magdalena NNN3004 Neregistrovaní (NNN) 98:06 + 41:40
8. Němec Jaromír NNN3005 Neregistrovaní (NNN) 102:08 + 45:42
N2
3.61 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeček Ondřej NNN3021 Neregistrovaní (NNN) 47:30
2. Janderová Barbora NNN3019 Neregistrovaní (NNN) 53:27 + 5:57
3. Setnička Jaroslav NNN3029 Neregistrovaní (NNN) 64:52 + 17:22
4. Choutková Lenka NNN3020 Neregistrovaní (NNN) 66:55 + 19:25
5. Škvor Ondřej NNN3022 Neregistrovaní (NNN) 69:38 + 22:08
6. Chroust Rudolf NNN3031 Neregistrovaní (NNN) 78:13 + 30:43
7. Ransdorfová Hedvika NNN3023 Neregistrovaní (NNN) 78:32 + 31:02
8. Ondráček Josef NNN3093 Neregistrovaní (NNN) 82:59 + 35:29
9. Hlaváčková Jitka NNN3010 Neregistrovaní (NNN) 83:46 + 36:16
10. Cimbulka Václav NNN3014 Neregistrovaní (NNN) 84:47 + 37:17
11. Štěpánek Bedřich NNN3025 Neregistrovaní (NNN) 85:30 + 38:00
12. Kratochvíl Lukáš NNN3016 Neregistrovaní (NNN) 105:01 + 57:31
13. Váňová Michaela NNN3015 Neregistrovaní (NNN) 107:10 + 59:40
14. Šašek Martin NNN3024 Neregistrovaní (NNN) 129:51 + 82:21
15. Víšková Blanka NNN3026 Neregistrovaní (NNN) 140:19 + 92:49
Hadač Jakub NNN3032 Neregistrovaní (NNN) DISK
Stýblová Hana NNN3011 Neregistrovaní (NNN) DISK
Beneš Karel NNN3030 Neregistrovaní (NNN) DISK
Šašek Adam NNN3027 Neregistrovaní (NNN) DISK
P
2.86 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brettl František PGP7777 SK Praga 28:04
2. Prokešová Marie NER 29:53 + 1:49
3. Neuer Pavel DOR7502 OK Dobříš 30:36 + 2:32
4. Tichovská Jitka NER 33:21 + 5:17
5. Kučera Petr DOR7700 OK Dobříš 33:49 + 5:45
6. Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka 34:36 + 6:32
7. Bažata Miroslava KAM7650 C OK Kamenice 37:56 + 9:52
8. Kameníková Petra NER 38:04 + 10:00
9. Dlasková Anna DKP5350 C Oddíl OB Kotlářka 40:56 + 12:52
10. Lišková Hana KPY6650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:55 + 14:51
11. Petýrková Pavlína NER 44:45 + 16:41
12. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 45:05 + 17:01
13. Michal Koc NNN6879 Neregistrovaní (NNN) 45:23 + 17:19
14. Kohoutek Jan NER 45:25 + 17:21
15. Beneš Jiří NER 45:28 + 17:24
16. Smolková Romana NER 46:17 + 18:13
17. Bouda Daniel TAP9555 KOB TRETRA Praha 47:31 + 19:27
18. Cenek Petr HCE1818 TJ Hostivice 48:11 + 20:07
19. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 48:51 + 20:47
20. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 49:12 + 21:08
21. Knošková Jitka NER 49:33 + 21:29
22. Rejšková Blanka KAM7751 C OK Kamenice 51:58 + 23:54
23. Černý Daniel 6YC7201 Neregistrovaní 52:09 + 24:05
24. Hradilová Katarína HCE7350 C TJ Hostivice 53:20 + 25:16
25. Pompach Petr TAP7801 C KOB TRETRA Praha 54:22 + 26:18
26. Koubková Daniela DOR7451 OK Dobříš 57:22 + 29:18
27. Volek Tomáš NER 57:46 + 29:42
28. Tichá Ivana KNC6250 C Sokol Kostelec n. Č. l. 61:22 + 33:18
29. Havláková Daniela ROU7951 C SKOB Roudnice nad Labem 63:28 + 35:24
30. Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 63:29 + 35:25
31. Černá Jana 6YC7202 Neregistrovaní 71:13 + 43:09
32. Čihák Petr KPY0402 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:07 + 48:03
33. Hončíková Markéta DOR0253 OK Dobříš 76:58 + 48:54
34. Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:00 + 48:56
35. Spáčilová Šárka NER 77:04 + 49:00
36. Hončík Martin DOR7203 OK Dobříš 77:05 + 49:01
37. Hončíková Adéla DOR7453 OK Dobříš 77:11 + 49:07
38. Neuerová Kateřina DOR7852 OK Dobříš 84:35 + 56:31
39. Knoška Martin NER 85:43 + 57:39
40. Paulů Robert 8RC7300 BZP 88:43 + 60:39
41. Jankovcová Marie TJP3950 C TJ Sokol Troja 100:52 + 72:48
42. Čejková Kateřina NER 115:12 + 87:08
Kuchařová Blanka NER DISK
Motyčková Zuzana NER DISK
Füllsack David DOR8000 OK Dobříš DISK
T3
3.37 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dneboský František 24C8000 OK Vršovice 25:00
2. Zábranský Luboš SLA7400 C SKOB Slaný 30:22 + 5:22
3. Cincibusová Jana NER 36:08 + 11:08
4. Černý David HCE1819 TJ Hostivice 39:38 + 14:38
5. Kurz Matouš NNN1000 Neregistrovaní (NNN) 41:34 + 16:34
6. Štěp Adam 28C7401 Neregistrovaní Štěpovi 41:40 + 16:40
7. Kváča Vladimír NER 42:23 + 17:23
8. Kindl Jiří RIC7901 OB Říčany 42:58 + 17:58
9. Hájková Soňa ZVO6951 OB SK Zvole 43:16 + 18:16
10. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 44:26 + 19:26
11. Melišík Michael TAP KOB TRETRA Praha 47:28 + 22:28
12. Nosková Pavla VSP7261 C USK Praha 50:56 + 25:56
13. Nosek Jan VSP6910 C USK Praha 51:06 + 26:06
14. Bublík Martin NNN1015 Neregistrovaní (NNN) 51:08 + 26:08
15. Jirásek Vít ROZ7301 C OK Roztoky 51:19 + 26:19
16. Bublíková Zuzana TAP7751 KOB TRETRA Praha 52:43 + 27:43
17. Votavová Renata KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l. 55:32 + 30:32
18. Pospíšil Radek 5SX7800 Májovci 57:32 + 32:32
19. Horaždovský Patrik 57:59 + 32:59
20. Frnková Dana NER 58:29 + 33:29
21. Pokorná Marie TZL1041 SKOB Zlín 59:39 + 34:39
22. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 69:15 + 44:15
23. Khelová Petra SCP7850 C OK Sparta Praha 71:47 + 46:47
24. Štěpová Dana 28C7400 Neregistrovaní Štěpovi 72:15 + 47:15
25. Pokorná Linda PGP0350 C SK Praga 76:17 + 51:17
26. Hradil Jiří HCE7200 C TJ Hostivice 77:11 + 52:11
27. Černá Kateřina HCE1821 TJ Hostivice 84:30 + 59:30
28. Paldusová Daniela 9JC7900 neregistrovaní - Všenory 85:56 + 60:56
29. Černý Petr HCE1820 TJ Hostivice 87:11 + 62:11
30. Svoboda Miroslav FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 88:01 + 63:01
31. Novotná Petra TZL1042 SKOB Zlín 105:00 + 80:00
32. Vacek P TJP TJ Sokol Troja 107:40 + 82:40
33. Kodetová Alžběta TZL1040 SKOB Zlín 117:05 + 92:05
34. Měřičková Daniela NER 133:21 + 108:21
Trnka L TJP TJ Sokol Troja DISK
Reichl Martin NER DISK
T5
4.78 km, 105 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 43:49
2. Křemen Štěpán NNN7878 Neregistrovaní (NNN) 44:52 + 1:03
3. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 45:16 + 1:27
4. Kinšt David SJH7901 C SJH Jindřichův Hradec 46:49 + 3:00
5. Liška Jindřich KPY6700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:32 + 4:43
6. Hejtmánková Kateřina TAP8462 C KOB TRETRA Praha 49:35 + 5:46
7. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 50:04 + 6:15
8. Kinštová Dominka SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec 50:23 + 6:34
9. Adámek Alan NNN1026 Neregistrovaní (NNN) 55:02 + 11:13
10. Bulíř Jiří NER 56:09 + 12:20
11. Čermáková Monika 7VX7350 MNH 61:05 + 17:16
12. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:30 + 17:41
13. Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 64:40 + 20:51
14. Lazar Jindřich 9HX7500 Lazarovi 66:40 + 22:51
15. Šaman Hynek LBE7449 TJ Lokomotiva Beroun 72:38 + 28:49
16. Kopecký Kryštof NNN1017 Neregistrovaní (NNN) 72:55 + 29:06
17. Holata Radek TAP8100 C KOB TRETRA Praha 81:15 + 37:26
18. Šedina Petr NER 82:02 + 38:13
19. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 82:08 + 38:19
20. Dudíková Hana DOR5550 C OK Dobříš 88:35 + 44:46
21. Starý Jan FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 97:19 + 53:30
22. Bořilová Magdaléna NER 109:00 + 65:11
23. Nádoba Jiří NER 163:37 + 119:48
24. Nádoba Ota NER 173:33 + 129:44
25. Paulino Jose MKP8600 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 174:20 + 130:31
Srb Martin SJP5900 C KČT Slavoj Praha DISK
Bořil Pavel NER DISK
ZA
4.53 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláčková Jana NNN3068 Neregistrovaní (NNN) 49:29
2. Brabencová Alena NNN3077 Neregistrovaní (NNN) 57:43 + 8:14
3. Janečková Veronika NNN3074 Neregistrovaní (NNN) 58:00 + 8:31
4. Němcová Barbora NNN3075 Neregistrovaní (NNN) 62:29 + 13:00
5. Stýblová Bára NNN3070 Neregistrovaní (NNN) 63:34 + 14:05
6. Janderová Markéta NNN3072 Neregistrovaní (NNN) 67:23 + 17:54
7. Stýblová Klára NNN3071 Neregistrovaní (NNN) 75:46 + 26:17
8. Janíková Martina NNN3078 Neregistrovaní (NNN) 80:09 + 30:40
9. Křivánková Lucie NNN3069 Neregistrovaní (NNN) 82:08 + 32:39
10. Janíková Kateřina NNN3079 Neregistrovaní (NNN) 93:51 + 44:22
11. Šašková Petra NNN3073 Neregistrovaní (NNN) 139:39 + 90:10
ZB
3.57 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Jana NNN3081 Neregistrovaní (NNN) 42:36
2. Vaiglová Zuzana NNN3082 Neregistrovaní (NNN) 46:05 + 3:29
3. Pláničková Eva NNN3085 Neregistrovaní (NNN) 56:23 + 13:47
4. Safrankova Jana NNN3086 Neregistrovaní (NNN) 61:01 + 18:25
5. Benešová jana NNN3088 Neregistrovaní (NNN) 61:01 + 18:25
6. Vaiglová Marie NNN3084 Neregistrovaní (NNN) 62:46 + 20:10
7. Safrankova Dominika NNN3087 Neregistrovaní (NNN) 64:02 + 21:26
8. Hadačová Pavla NNN3092 Neregistrovaní (NNN) 66:01 + 23:25
9. Roznětinská Markéta NNN3089 Neregistrovaní (NNN) 70:48 + 28:12
10. Ransdorfová Šárka NNN3083 Neregistrovaní (NNN) 71:38 + 29:02
11. Benešová Zdeňka NNN3090 Neregistrovaní (NNN) 112:50 + 70:14