Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček

Datum:
08.06.2014
Místo konání:
Mníšek u Liberec - Fojtka
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Kategorie:
D10L     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D20B     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60B     D60C     D65B     D65C     D70B     H10L     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H20B     H20C     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65B     H65C     H70B     H70C     H75B     HDR     P2     P4    
3.10 km, 5 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 40 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 40 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 40 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 40 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4386 40 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 40 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 40 Kč
TJN0751 Vajskebrová Petra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067315 40 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 40 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 40 Kč
VSP0550 Floriánková Františka USK Praha C 2021839 40 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 40 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 40 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 40 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 40 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 40 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 40 Kč
CHA0650 Danková Alice OK Chrastava C 2070830 40 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 40 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 40 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2059761 40 Kč
2.70 km, 75 m, 6 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 55 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 55 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň C 2060388 55 Kč
BOR0499 Hošmánková Markéta OK Jiskra Nový Bor 4384 55 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8941 55 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 51366 55 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany C 443070 55 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 55 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 55 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 55 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 55 Kč
STB0499 Průšková Tereza TJ Stadion Nový Bor C 446324 55 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 55 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 55 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 55 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 55 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 55 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 55 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 55 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 55 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 2056284 55 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 1403060 55 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 55 Kč
2.80 km, 100 m, 8 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 55 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 55 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 55 Kč
MAS0250 Křížová Daniela OOB Aš C 301510 55 Kč
MAS0352 Petříková Adéla OOB Aš C 4455 55 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 55 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 55 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 55 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 232240 55 Kč
BOR0251 Patzeltová Emma OK Jiskra Nový Bor C 4367 55 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 55 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 55 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 55 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 55 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 55 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 55 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 55 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 55 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 207860 55 Kč
JEN0351 Kyselová Adéla OB Jenišovice C 51224 55 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 55 Kč
VSP0252 Floriánková Anežka USK Praha C 2021841 55 Kč
DOK0250 Boskovská Tereza OK Doksy C 7766 55 Kč
DOK0252 Halamová Amálie OK Doksy C 2053240 55 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 55 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany B 448934 55 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 55 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 55 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 55 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice C 2032180 55 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 55 Kč
NEJ0251 Slámová Barbora TJ Jiskra Nejdek 301424 55 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 55 Kč
CHA0257 Dvořáková Johana OK Chrastava C 2059763 55 Kč
CHA0255 Hejcmanová Monika OK Chrastava C 2049596 55 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 55 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 55 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 55 Kč
2.30 km, 110 m, 12 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 90 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 90 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 90 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 90 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 90 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 90 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora OOB Aš B 301514 90 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 90 Kč
ZAM0051 Borovičková Valerie OB TJ Sokol Žamberk B 2053567 90 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 1398976 90 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 90 Kč
TUR0051 Hájková Anna OOB TJ Turnov C 7782 90 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2073747 90 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425600 90 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 416210 90 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 90 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 9048 90 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 90 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 90 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 90 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 90 Kč
KBP0150 Valterová Adéla KBP Praha C 436426 90 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0002059737 90 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 90 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 90 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 90 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 90 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 90 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 90 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 90 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 90 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 90 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 90 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 90 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 90 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor B 434808 90 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 90 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha C 331064 90 Kč
LTP0153 Matějková Zuzana OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420419 90 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 90 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 90 Kč
PHK0053 Novotná Lucie OK 99 Hradec Králové C 2070821 90 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 90 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 416178 90 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 90 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2027245 90 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 90 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056275 90 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek B 2035737 90 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 2056270 90 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava B 436447 90 Kč
2.20 km, 110 m, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0050 Pelcová Kateřina OB Strakonice C 436444 55 Kč
FYD0051 Macháčková Barbora Jizerský klub OB Frýdlant C 49994 55 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 55 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 55 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056303 55 Kč
TJN0156 Stuchlíková Katka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067341 55 Kč
TJN0154 Vančurová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069078 55 Kč
TJN0155 Výborová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067317 55 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 55 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 2056297 55 Kč
2.50 km, 135 m, 12 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 150 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 150 Kč
LLI9853 Krausová Hana LOK-o Liberec C 51211 150 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 150 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza OOB Aš C 416189 150 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 150 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 150 Kč
MAS9850 Istvánová Klára OOB Aš C 237548 150 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov B 411616 150 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov C 6886 150 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 150 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 150 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové B 2032162 150 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 150 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 150 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 150 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 361960 150 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec B 331328 150 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové B 224883 150 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 420401 150 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 150 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 150 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 150 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 150 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 150 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 150 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 150 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 150 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 150 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 150 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 150 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 150 Kč
2.40 km, 130 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9952 Labská Karolína LOK-o Liberec C 428206 80 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 80 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov C 8223 80 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 80 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha C 2021848 80 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 80 Kč
CST9851 Štefanyuková Eliška OB Strakonice C 436439 80 Kč
2.90 km, 130 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 331244 150 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 150 Kč
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov B 1621997 150 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov B 231920 150 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov B 1403414 150 Kč
TJN9650 Pustaiová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 331527 150 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 150 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 150 Kč
3.10 km, 120 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň B 236985 150 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 150 Kč
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov B 411564 150 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov B 1210495 150 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 150 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 150 Kč
4.10 km, 185 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9253 Myslivečková Zuzana SK Praga C 53705 160 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 160 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 160 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 160 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 160 Kč
SLP8151 Chaloupková Marie OOB Slavia Praha C 410377 160 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 160 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 160 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 160 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 160 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 160 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 49639 160 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 160 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 160 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 160 Kč
BOR8752 Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 160 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 160 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 160 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 160 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 8059 160 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 160 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 160 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov R 2020750 160 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 160 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 160 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 160 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 160 Kč
KAM9151 Macková Lucia OK Kamenice C 416131 160 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 434803 160 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 49898 160 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 0000995813 160 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 160 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 160 Kč
TJN8853 Fólová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416834 160 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 160 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 160 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering R 7200363 160 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 160 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 160 Kč
VLI8051 Volfová Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 160 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 160 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 160 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 160 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 160 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 160 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 160 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 160 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 160 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 160 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 160 Kč
SCP9250 Šebková Jana OK Sparta Praha C 2025359 160 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 160 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové R 1008144 160 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 160 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 160 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 160 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 160 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 160 Kč
KON7975 Krtičková Michaela KOB Konice C 8897 160 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 160 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 160 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 51707 160 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 160 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 160 Kč
NPA9151 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka R 515421 160 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 160 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 160 Kč
3.10 km, 120 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 160 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy C 7200373 160 Kč
EKP9353 Jaroměřská Tereza VŠTJ Ekonom Praha 160 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 160 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 160 Kč
BOR8156 Krafková Ita OK Jiskra Nový Bor C 8532 160 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7201195 160 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 438648 160 Kč
VLI8152 Loosová Lenka Slavia Liberec orienteering C 2058470 160 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 160 Kč
DKP9052 Setínková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 160 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 160 Kč
LLI8450 Geislerová Blanka LOK-o Liberec C 51207 160 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 160 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C 515458 160 Kč
3.20 km, 140 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 80 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 80 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 80 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 80 Kč
PEN8950 Vydrová Markéta OK RECO Sport C 8180 80 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 347881 80 Kč
SKV8951 Ondrová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 416217 80 Kč
3.60 km, 135 m, 18 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 150 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 150 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 150 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 150 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 150 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 150 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 150 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 150 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 150 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 0000009940 150 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 150 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 150 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 150 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 150 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 150 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 150 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 150 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 150 Kč
RIC7450 Sládečková Lucie OB Říčany C 2069063 150 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 150 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 150 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 150 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 150 Kč
3.20 km, 140 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 80 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 80 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 80 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 80 Kč
VLI7755 Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 80 Kč
3.20 km, 140 m, 15 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 150 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 150 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 150 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 150 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 150 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 150 Kč
FYD7299 Macháčková Michaela Jizerský klub OB Frýdlant C 8328 150 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 150 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 150 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 150 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 150 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 150 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 150 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 150 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 150 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 150 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 150 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 150 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 150 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 150 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 150 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 150 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 150 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 150 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 150 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 150 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 150 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 150 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 150 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 150 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 150 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 150 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 150 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 150 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 150 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 150 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 150 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 150 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 150 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 150 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 150 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C zapůjčit 190 Kč
3.10 km, 130 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 80 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 80 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 80 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 80 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 80 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 80 Kč
KAM7251 Nováková Eva OK Kamenice C 2051503 80 Kč
KAM7055 Vilhumová Lucie OK Kamenice Vilhumo 80 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 80 Kč
LLI7450 Rindová Kateřina LOK-o Liberec C 2060286 80 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 80 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 80 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 80 Kč
3.10 km, 130 m, 16 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 150 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 150 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 150 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 150 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 150 Kč
BOR6651 Marešová Pavlína OK Jiskra Nový Bor C 8465 150 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 150 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 150 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 150 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 150 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 150 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 150 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 150 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 150 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 150 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 150 Kč
TJN6851 Pustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 150 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 150 Kč
TJN6750 Šmausová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307416 150 Kč
TJN6951 Šmausová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232510 150 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 150 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 150 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 232210 150 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 150 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 150 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 150 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 150 Kč
SCP6750 Šebková Helena OK Sparta Praha C 889283 150 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 150 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 150 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 150 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 150 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 150 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 150 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 150 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 150 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 150 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 150 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 150 Kč
2.70 km, 120 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6952 Žihlová Lucie LOK-o Liberec C 434597 80 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 80 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 80 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 51381 80 Kč
BOR6752 Gottlichová Jitka OK Jiskra Nový Bor C 8448 80 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 80 Kč
VLI6551 Veselská Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7711 80 Kč
2.70 km, 120 m, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 150 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 150 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 150 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 150 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 150 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 150 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 150 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 150 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 150 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 150 Kč
PGP6150 Šámalová Hana SK Praga C 502090 150 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 150 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 150 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 150 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 150 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 150 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 150 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 150 Kč
2.50 km, 120 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8467 80 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 80 Kč
2.50 km, 120 m, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 150 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 150 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 150 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 150 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 150 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 150 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 150 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 150 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 150 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 150 Kč
PGP5650 Syslová Drahomíra SK Praga C 52108 150 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 150 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 150 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 150 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 150 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 150 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 150 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 150 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 150 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 150 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 150 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 150 Kč
2.30 km, 110 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 80 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 80 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 80 Kč
2.30 km, 110 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 110 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 110 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 110 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8283 110 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 110 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 110 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 110 Kč
2.20 km, 90 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 80 Kč
JEN5452 Havlová Jaroslava OB Jenišovice C 4631 80 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 80 Kč
2.20 km, 90 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 110 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 110 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 110 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 110 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 110 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 110 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 110 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 110 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 110 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 110 Kč
2.20 km, 90 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 80 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 80 Kč
DVP4951 Šťovíčková Zdena DVP ORIENTATION C 981810 80 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 80 Kč
2.20 km, 90 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 110 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 110 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 110 Kč
3.10 km, 5 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAK0400 Kašpar Vojtěch OK Netopýr Zákupy C 448931 40 Kč
ZAK0401 Kašpar Štěpán OK Netopýr Zákupy C 448932 40 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 40 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 40 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 40 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 40 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 40 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 40 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 40 Kč
KAM0502 Novák Jáchym OK Kamenice C 2051528 40 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 40 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 40 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 40 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 40 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 40 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 40 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice 40 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 40 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 40 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 40 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 40 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 40 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 40 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 40 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 40 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 4213 40 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C zapůjčit 80 Kč
2.70 km, 75 m, 6 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 55 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 55 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 55 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 55 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 55 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 55 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 55 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 55 Kč
KBP0400 Valter Ondřej KBP Praha C 436404 55 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 55 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 55 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 55 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 55 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 55 Kč
TJN0502 Vajskebr Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070807 55 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 55 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 55 Kč
STB0401 Mašek Matěj TJ Stadion Nový Bor C 446338 55 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 55 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice C 7780 55 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 55 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 55 Kč
LLI0400 Rind Matyáš LOK-o Liberec C 2060282 55 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 55 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C zapůjčit 95 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 55 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 55 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 55 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 55 Kč
CHA0400 Janoušek Albert OK Chrastava C 2049588 55 Kč
2.80 km, 100 m, 9 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 55 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 55 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň B 2060398 55 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017678 55 Kč
LME0200 Ždimera Vít SK Los Mělník C 336702 55 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov C 886280 55 Kč
TUV0215 Trojan Tomáš SOK TJ Turnov C 55 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 55 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 232236 55 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 361279 55 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 55 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice C 9201061 55 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 55 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 55 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 428211 55 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany C 2031371 55 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 55 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056291 55 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398971 55 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 55 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 55 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 55 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 55 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 55 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 55 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 55 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 55 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 55 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka C 981832 55 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 55 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 4402232 55 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 55 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 301169 55 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 55 Kč
CHA0300 Husák Martin OK Chrastava C 8173 55 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 55 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 55 Kč
2.60 km, 120 m, 12 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 90 Kč
LTP0000 Kučera Tomáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682115 90 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 90 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 90 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 90 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 90 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 90 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň B 2060400 90 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C 887604 90 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 90 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 1398996 90 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2011790 90 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2032380 90 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 90 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 90 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 2042518 90 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 90 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 4370 90 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor B 4369 90 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 90 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 90 Kč
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun B 887605 90 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 9201064 90 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 90 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 90 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 90 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 1403413 90 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 90 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 90 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 90 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 90 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 90 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 90 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 90 Kč
TJN0002 Němeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 436942 90 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027215 90 Kč
TJN0000 Schindler Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 90 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025357 90 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 90 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 90 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 90 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 90 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 90 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 90 Kč
LLI0201 Paroulek Lukáš LOK-o Liberec B 253135 90 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 90 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 9990101 90 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 90 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 90 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 90 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 90 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425543 90 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 90 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 90 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 90 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 90 Kč
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 2067346 90 Kč
2.30 km, 110 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0004 Kubec Jan OK Jiskra Nový Bor C 4381 55 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor C 4373 55 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 55 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice C 51543 55 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 2056271 55 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava C 436431 55 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava C 2059764 55 Kč
CHA9903 Hradecký Ondřej OK Chrastava C 436430 55 Kč
2.90 km, 130 m, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 150 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 150 Kč
ODV9904 Lafek Jan TJ Aero Odolena Voda C 428273 150 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 150 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 150 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 416281 150 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 150 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor B 682332 150 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov B 2674 150 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 2059738 150 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 150 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 150 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 150 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 150 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 150 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 150 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 150 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 150 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 150 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor B 682362 150 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 150 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové B 9831 150 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 150 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 150 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 150 Kč
2.50 km, 135 m, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME9900 Ždimera Jan SK Los Mělník C 336710 80 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava C 2049592 80 Kč
3.80 km, 180 m, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9705 Werner Michal SK Praga B 246900 150 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň B 7200329 150 Kč
MAS9600 Frank Jiří OOB Aš B 301505 150 Kč
LPM9702 Sova František OK Lokomotiva Plzeň B 361920 150 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 53537 150 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 150 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 150 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 150 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 150 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 150 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 150 Kč
LPU9609 Kaplan Martin OK Lokomotiva Pardubice B 887156 150 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 150 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 150 Kč
TUR9603 Grätsch Markus OOB TJ Turnov B 9080057 150 Kč
4.20 km, 190 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 150 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov B 330671 150 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 150 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 150 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 887928 150 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 150 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 150 Kč
4.00 km, 190 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 80 Kč
5.10 km, 260 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(97)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
12A8200 Janeček Olda (AUT) Naturfreunde Wien 515015 160 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 160 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 160 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 160 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 160 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 160 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 160 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 2067964 160 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 160 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 160 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 160 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 160 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 160 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 160 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš OOB Aš C 9097 160 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich OOB Aš C 2026166 160 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 160 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 160 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 160 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov B 236987 160 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 160 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 160 Kč
BOR7809 Kolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 1302816 160 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 160 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 160 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 160 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 160 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 160 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 160 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 160 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 160 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 2035709 160 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 160 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 160 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 515499 160 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 160 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 160 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 160 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 160 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 160 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 160 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 160 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 160 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 160 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 0000500263 160 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín R 0000886288 160 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 160 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 160 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 160 Kč
DOB8022 Hanč Petr KOB Dobruška C 981811 160 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 160 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 160 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 160 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 160 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 160 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 160 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 160 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 160 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 160 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 160 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 160 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 160 Kč
BOR9304 Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor C 1993526 160 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 160 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 160 Kč
DKP9205 Kubina Matěj Oddíl OB Kotlářka C 160 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 160 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 160 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 160 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 160 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 160 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 160 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 160 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 553441 160 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 160 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 160 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 160 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha C 426348 160 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 160 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 160 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 160 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 160 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 160 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 160 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 160 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 160 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 160 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 160 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 160 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 160 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 160 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 160 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 160 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 886513 160 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 160 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 160 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 160 Kč
4.60 km, 225 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 160 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 160 Kč
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 889278 160 Kč
BOR8801 Srb Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 52905 160 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 160 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 160 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 49478 160 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 160 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 160 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 160 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 160 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 160 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 160 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 160 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 160 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 160 Kč
KON7708 Kalous Antonín KOB Konice C 336795 160 Kč
KON7931 Krtička Jan KOB Konice C 8908 160 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 160 Kč
TUR7703 Cerha Milan OOB TJ Turnov C 1007531 160 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 160 Kč
3.80 km, 180 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 80 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 80 Kč
MFP7802 Stránský Matěj Matfyz Praha C 232248 80 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 80 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 80 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 80 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 416140 80 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 80 Kč
4.20 km, 190 m, 19 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6500 Kučera Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232901 150 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 150 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 150 Kč
NNN7102 Škácha Michal Neregistrovaní 7201769 150 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 150 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 150 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 150 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 150 Kč
SJC7701 Koťátko Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0000500264 150 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 150 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 150 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 150 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 150 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 150 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 150 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 150 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 150 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 150 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 150 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 150 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 150 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 150 Kč
4.00 km, 190 m, 20 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
KAM7300 Novák Ondřej OK Kamenice C 2051545 80 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 80 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C zapůjčit 120 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 80 Kč
4.00 km, 190 m, 20 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 150 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 150 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 150 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 150 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032382 150 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 150 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 150 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 150 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 150 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 150 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 150 Kč
KBP6900 Valter Dalibor KBP Praha C 53543 150 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 150 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 150 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 150 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 150 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 150 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 150 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 981819 150 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C zapůjčit 190 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 150 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 150 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 150 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 995874 150 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 150 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 150 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 150 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 150 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 150 Kč
PHK7001 Cichý David OK 99 Hradec Králové C 2070824 150 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 150 Kč
LPU Kubík Ondřej OK Lokomotiva Pardubice 150 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 150 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 150 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067350 150 Kč
3.90 km, 190 m, 17 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 80 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 80 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 80 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 80 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 80 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 80 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 80 Kč
VSP7304 Floriánek Jan USK Praha C 2032112 80 Kč
LLI7400 Rind Pavel LOK-o Liberec C 2060283 80 Kč
3.90 km, 190 m, 17 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 150 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 150 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 150 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 150 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 150 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 150 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 150 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 150 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 150 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 150 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 150 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 434581 150 Kč
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 150 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 150 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 150 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 150 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 150 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 150 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 150 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 150 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 336705 150 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 150 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 150 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 150 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 150 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 150 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 150 Kč
SCP6700 Šebek Martin OK Sparta Praha C 889282 150 Kč
PEN6600 Vydra Ivan OK RECO Sport C 8185 150 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 150 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 150 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 150 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 150 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 150 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 150 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 150 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 150 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 150 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 150 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 150 Kč
3.70 km, 180 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 80 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 80 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 80 Kč
RIC6900 De Heij Michel OB Říčany C zapůjčit 120 Kč
3.70 km, 180 m, 15 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 150 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 150 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 150 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 150 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 150 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 150 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 150 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 150 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 150 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 150 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice 995804 150 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 150 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 150 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 150 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 150 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 150 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 150 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 150 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 150 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 150 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 150 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 150 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 150 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 150 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 150 Kč
HCE6300 Růžička Miloslav TJ Hostivice C 899161 150 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 150 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 150 Kč
3.60 km, 135 m, 18 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
BOR6101 Müller Ota OK Jiskra Nový Bor C 8449 80 Kč
TAP6201 Longin Miloš KOB Tretra Praha C 981847 80 Kč
PEN6201 Kořínek Zdeněk OK RECO Sport C 7762 80 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 80 Kč
3.60 km, 135 m, 18 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 150 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 150 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 150 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 150 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 150 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 150 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 150 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 150 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 150 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 150 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 150 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 150 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 150 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 150 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 150 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 150 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 150 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 150 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 150 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 150 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 150 Kč
PGP5601 Šámal Václav SK Praga C 436401 150 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 150 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 150 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 150 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 150 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 150 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 150 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 150 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 150 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 150 Kč
3.10 km, 130 m, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 80 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 80 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 80 Kč
TJN5603 Janata Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232507 80 Kč
3.10 km, 130 m, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 150 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 150 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 150 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 150 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 150 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 446348 150 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 150 Kč
KAM5200 Paldus Petr OK Kamenice Paldus 150 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 150 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 150 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 150 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 150 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 150 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 150 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 150 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 150 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 150 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 150 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 150 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 150 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 150 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 150 Kč
2.70 km, 120 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DVP5001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 51548 80 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 80 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 80 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 80 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 80 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 80 Kč
2.70 km, 120 m, 14 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 110 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 110 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 110 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 110 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 110 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 110 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 110 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 110 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 110 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 110 Kč
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 110 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 110 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8351 110 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 110 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 110 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 110 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 110 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 110 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 110 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 110 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 110 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 110 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 110 Kč
2.50 km, 120 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 80 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 80 Kč
2.50 km, 120 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 110 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 110 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 110 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 110 Kč
TUV4301 Zakouřil Václav SOK TJ Turnov C 8324 110 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 110 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 110 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 110 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 110 Kč
PHK4101 Rychlý Rudolf OK 99 Hradec Králové C 9823 110 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 110 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 110 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 110 Kč
TEP4400 Aschermann Michal Tempo Praha C 52159 110 Kč
2.30 km, 110 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 8230 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 80 Kč
2.30 km, 110 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 110 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 110 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 110 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 110 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 110 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 110 Kč
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 110 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 110 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 110 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 110 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 110 Kč
3.10 km, 5 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 40 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 303955 40 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 40 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 40 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 40 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 9394 40 Kč
TUR0100 Mareš Matěj OOB TJ Turnov C 1403059 40 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 40 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 40 Kč
VLI0850 Harazinová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402216 40 Kč
VLI0650 Harazinová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8291 40 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 40 Kč
TJN1451 Adamcová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2056300 40 Kč
EKP0909 Rozkošný David VŠTJ Ekonom Praha 51603 40 Kč
STB0751 Mašková Lucie TJ Stadion Nový Bor C 682368 40 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 40 Kč
JEN0701 Hoetzel Jiří OB Jenišovice 40 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 7776 40 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 5159 40 Kč
LLI0653 Rindová Adriana LOK-o Liberec C 2060289 40 Kč
KAM0753 Milotová Barbora OK Kamenice C zapůjčit 80 Kč
LDC1300 Zít Václav KOB Děčín C 222651 40 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 51699 40 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 40 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 40 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C zapůjčit 80 Kč
CHA0651 Brandová Anna Marie OK Chrastava C 331464 40 Kč
CHA0752 Jeřábková Tereza OK Chrastava C 2070836 40 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 40 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 40 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C 2070841 40 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2059762 40 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava 2049586 40 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C zapůjčit 80 Kč
2.70 km, 120 m, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2MC4900 Král Luděk Dedecek a Babicka 981831 60 Kč
LLI6951 Labská Bohuslava LOK-o Liberec C 428281 60 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice 7200340 60 Kč
FYD9801 Brož Dominik Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 60 Kč
TUV4801 Gregor Miroslav SOK TJ Turnov C 8325 60 Kč
BOR6653 Kubcová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8430 60 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 60 Kč
TJN7100 Pavel Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070804 60 Kč
TJN7451 Vajskebrová Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 60 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059770 60 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 60 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 60 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 60 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice 60 Kč
VSP7350 Aschermannová Irena USK Praha C 232024 60 Kč
VSP7353 Floriánková Daniela USK Praha C 2021840 60 Kč
STB9650 Kumpoltová Pavla TJ Stadion Nový Bor 52909 60 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 60 Kč
CHA7651 Tomanicová Petra OK Chrastava 2070837 60 Kč
3.40 km, 180 m, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 60 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 60 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 60 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 60 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 60 Kč
KBP7350 Valterová Ivana KBP Praha 53521 60 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 60 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 60 Kč
TJN8301 Pešík Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 830713 60 Kč
TJN7701 Pešík Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025338 60 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 60 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 60 Kč
VLI7650 Harazinová Radka Slavia Liberec orienteering C 49387 60 Kč
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec C 2049589 60 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 60 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 60 Kč
DKP7700 Karban Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 60 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 60 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 60 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 60 Kč
LLI9800 Marek Lukáš LOK-o Liberec C 2070805 60 Kč
VSP7420 Hroněk Jan USK Praha C 2035736 60 Kč
XBM7150 Janasová Barbora PELLS ABND RACING TEAM C 446439 60 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 60 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany 2073697 60 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
NEJ6500 Zieba Jaroslav TJ Jiskra Nejdek C 232206 60 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava 2049594 60 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava 2070857 60 Kč
celkem přihlášených: 1176, vklad: 134700 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.