Přihlášky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Datum:
05.09.2015
Místo konání:
Částkov, část Maršovy Chody
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H10C     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     P     T    
2.18 km, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0551 Postránská Adéla MLOK Mariánské Lázně C 416174 60 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 60 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 60 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 60 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 60 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 60 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 60 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 60 Kč
37C0650 Bestová Tereza Bez registrace 52256 60 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 60 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 60 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 60 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 60 Kč
2.89 km, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0450 Kováčová Klaudie MLOK Mariánské Lázně C 416178 60 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 60 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 60 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 60 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek B 2035733 60 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 2056284 60 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 60 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 60 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň C 347914 60 Kč
MAS0352 Petříková Adéla OOB Aš C 4455 60 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec B 426377 60 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 60 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš 2050483 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 60 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 60 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 60 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 60 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 60 Kč
3.91 km, 9 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0151 Horová Eliška MLOK Mariánské Lázně C 7879 100 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 100 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 100 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 886252 100 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk A 1398976 100 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 2051486 100 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 100 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 100 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 100 Kč
CHT0151 Zlesáková Adéla OOB SK Chrast C 206486 100 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 100 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha B zapůjčit 140 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 100 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 100 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056275 100 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 100 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 100 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 416314 100 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 100 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 232240 100 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 100 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 100 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 100 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 100 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 100 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 330596 100 Kč
MAS0250 Křížová Daniela OOB Aš C 301510 100 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 100 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 100 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 0002075653 100 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 100 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 100 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 100 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 7201779 100 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 100 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 100 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 100 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 100 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 100 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056303 100 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 100 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 100 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 100 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 100 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 100 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 100 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 100 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 100 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 100 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 100 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 100 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 7203463 100 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany B 2019236 100 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 100 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany B 448934 100 Kč
VBA0251 Šmelíková Dorota ŠK VAZKA Bratislava 338218 100 Kč
5.57 km, 11 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 200 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 200 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 200 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 200 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 200 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 200 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 200 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 200 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 200 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava A 515149 200 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 200 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 200 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 200 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 200 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 200 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice A 7150100 200 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 200 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 200 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 200 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 200 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 200 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 200 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 200 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 200 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 200 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 200 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 200 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 200 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 200 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 200 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 200 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 200 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 200 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň C 2075660 200 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 200 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice A 436964 200 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 200 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga A 331147 200 Kč
PHK9966 Cych Agnieszka OK 99 Hradec Králové B 1309931 200 Kč
4.67 km, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 180 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 180 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 443101 180 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 180 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov B 6886 180 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 180 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 180 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 180 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice B 2020708 180 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 180 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 180 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 180 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 180 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 180 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice C 515491 180 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora OOB Aš B 301514 180 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 180 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 180 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 180 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice B 682622 180 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 180 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 52966 180 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 180 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 7204974 180 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň B 320290 180 Kč
6.78 km, 14 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 200 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov A 1403414 200 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 200 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 200 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 200 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 200 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 200 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov A 231920 200 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 200 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 200 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 200 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 9988889 200 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 200 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 200 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7770033 200 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 200 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 200 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 200 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 200 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín A 436954 200 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 200 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2011813 200 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 200 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka E 886271 200 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno A 1007533 200 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 200 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 200 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 200 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 200 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 200 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava A 336765 200 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 200 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 200 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 200 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 200 Kč
5.73 km, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 180 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 180 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 180 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 180 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 180 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 180 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 180 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 2082918 180 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 180 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice B 515001 180 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 180 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza OOB Aš C 416189 180 Kč
7.59 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 200 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec R 7200361 200 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 200 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka R 515071 200 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 981804 200 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 200 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 200 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 7201819 200 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň R 7201820 200 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 200 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno E 7200367 200 Kč
PHK9666 Koderičová Tereza OK 99 Hradec Králové A 1406191 200 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 200 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 200 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 1398998 200 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 7200333 200 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice E 53599 200 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice A 53828 200 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering A 7200369 400 Kč
6.05 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL9655 Lavičková Michaela Kometa Kralovice B 2035163 180 Kč
KAM9651 Hejnalová Eva OK Kamenice C 9356 180 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 180 Kč
9.66 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 200 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 200 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 200 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 200 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 200 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 200 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 200 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 200 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk R 7003039 200 Kč
PGP9056 Jakobová Adélka SK Praga R 682103 200 Kč
VPM8787 Bouchalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 995858 200 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 200 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 200 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 515450 200 Kč
ZBM8950 Poklopová Lenka SK Žabovřesky Brno E 1007544 200 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 200 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno R 515488 200 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 200 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 1668661 200 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 515413 200 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889312 200 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 200 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1700076 200 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 200 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 200 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 887927 200 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 200 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 200 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 200 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 2053588 200 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 9005227 200 Kč
SJC8156 Šafka Brožková Dana Sportcentrum Jičín E 500266 200 Kč
PHK8051 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 400 Kč
8.25 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka R 9999888 200 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 8059 200 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín C 897345 200 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 200 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 200 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 200 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 200 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 200 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 200 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 200 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 200 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 200 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 200 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 200 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 200 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 200 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 200 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 200 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 200 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 0000995813 200 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 200 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice C 361921 200 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 200 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9832 200 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové C 2051524 200 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 200 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 200 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 200 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 200 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 200 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 200 Kč
AOP9350 Mrázová Pavla Orientační Běh Opava C 515447 200 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava R 515074 200 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 200 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 200 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 400 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 400 Kč
7.36 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 200 Kč
ONO9250 Urbánková Kateřina SKOB Ostrov C 9200731 200 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 200 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň C 886266 200 Kč
JES8651 Ottová Terezka OK Rakovník C 301662 200 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 53252 200 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 200 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 200 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 200 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 200 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 200 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 200 Kč
SJC8551 Procházková Zuzana Sportcentrum Jičín C 0000009969 200 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 200 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 200 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 200 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 200 Kč
SJI9056 Řezníčková Tereza OK Jihlava C 2042543 200 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 200 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 200 Kč
VAM8850 Klapalová Hana OB Vamberk C 52074 200 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 200 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 200 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 200 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 200 Kč
6.05 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9250 Šebková Jana Oddíl OB Kotlářka C 2025359 200 Kč
KRE8850 Dulovcová Michaela OOB TJ Sokol Křemže 416242 200 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 200 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 200 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 200 Kč
SJI9351 Teplá Barbora OK Jihlava C 219247 200 Kč
VPM9252 Doležalová Barbora KOS Slavia Plzeň C 2085626 200 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 200 Kč
SJC7752 Rudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 200 Kč
SJC8761 Höferová Petra Sportcentrum Jičín C 51803 200 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 400 Kč
TJP9351 Krejbichová Julie TJ Sokol Troja C zapůjčit 440 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 2067255 400 Kč
6.99 km, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 180 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 180 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 180 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 01466 180 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 180 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 180 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 180 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 330592 180 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 180 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 180 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 52182 180 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 180 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 180 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 180 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 180 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 180 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 49546 180 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 180 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 360 Kč
5.94 km, 14 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 180 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 180 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 180 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 180 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 180 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 180 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 180 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 180 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 180 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 301416 180 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 180 Kč
SKV7551 Bredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 180 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 180 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 180 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 180 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 180 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 180 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 180 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 180 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 180 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 180 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 180 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 180 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 180 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 180 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 180 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 180 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 180 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 180 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 180 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 180 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 180 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 180 Kč
VPM7051 Beránková Lenka KOS Slavia Plzeň C 2042504 180 Kč
5.40 km, 13 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP6751 Šebková Helena Oddíl OB Kotlářka C 889283 180 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 180 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 180 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 180 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 180 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 180 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 180 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 180 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067965 180 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 180 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 180 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 180 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 180 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 180 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 180 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 180 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 180 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 180 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 180 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 180 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 180 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 180 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 180 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 180 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 180 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 180 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 180 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 180 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 180 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 180 Kč
KRE6851 Zimmermannová Milena OOB TJ Sokol Křemže C 416244 180 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 180 Kč
TJP6850 Krejbichová Šárka TJ Sokol Troja C 360 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 360 Kč
4.62 km, 13 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 180 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 180 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 180 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 180 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 180 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 180 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 180 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 180 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 180 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 180 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 180 Kč
VPM5757 Bouchalová Zdena KOS Slavia Plzeň C 52378 180 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 180 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 180 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 180 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 180 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 180 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 180 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 180 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 180 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 180 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 180 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 180 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 180 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 180 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 180 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 360 Kč
4.11 km, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 180 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 180 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 180 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 8680 180 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 180 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 180 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 180 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 180 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 180 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 180 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 180 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 180 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 180 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 180 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 180 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 180 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 180 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 360 Kč
3.77 km, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 130 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 130 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 130 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 130 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 130 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 130 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 130 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 130 Kč
3.26 km, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 130 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 130 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 130 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 130 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 130 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 130 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 130 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 130 Kč
2.99 km, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 130 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 130 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 130 Kč
VPM4350 Beránková Pavla KOS Slavia Plzeň C 330650 260 Kč
2.18 km, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 60 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně C 416180 60 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 2085576 60 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 60 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 60 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 232337 60 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2082911 60 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 60 Kč
11C0800 Besta Radek Letci v akci 224868 60 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 60 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 60 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 60 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 60 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 60 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 60 Kč
RIC0506 Sládeček Matěj OB Říčany C 2069068 60 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 60 Kč
3.09 km, 9 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0302 Šesták Štěpán MLOK Mariánské Lázně C 232234 60 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 60 Kč
MLA0301 Dennison Jindřich MLOK Mariánské Lázně C 2082925 60 Kč
MLA0303 Novák Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 2073701 60 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 60 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 60 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 60 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 60 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 232236 60 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 60 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 60 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 60 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 60 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 60 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 60 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 60 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 60 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 60 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 60 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 428214 60 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2075608 60 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 60 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
5.38 km, 10 kontrol
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 100 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 100 Kč
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně C 2073705 100 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 100 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 100 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 100 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 100 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 100 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 100 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 100 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 100 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň B 2060398 100 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7205032 100 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 100 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 100 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 100 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 100 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2087683 100 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 9101105 100 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 100 Kč
NEJ0100 Dellinger Mikuláš TJ Jiskra Nejdek C 2049569 100 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 100 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 100 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 601169 100 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 347913 100 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 100 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 100 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 100 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 100 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 100 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 100 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 100 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 100 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 100 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 446427 100 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 100 Kč
MAS0100 Černý Jan OOB Aš C 301512 100 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 100 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 100 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 100 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2042505 100 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 303925 100 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 100 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 100 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 100 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2045202 100 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 100 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 100 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027215 100 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 100 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 100 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 100 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 100 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 100 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 100 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 100 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 100 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 100 Kč
7.58 km, 13 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 200 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 200 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 200 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov A 2069090 200 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 200 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 2060400 200 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 200 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 200 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 200 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice A 331216 200 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 200 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 200 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 200 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 200 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 200 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 200 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 200 Kč
ZBM9907 Dekrét Jakub SK Žabovřesky Brno A 2032617 200 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 200 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 200 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 200 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 200 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 200 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 200 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 200 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 200 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín A 2059744 200 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 200 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 200 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 331752 200 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 2067250 200 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 400 Kč
6.67 km, 11 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 180 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 180 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 180 Kč
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun A 887605 180 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 4193 180 Kč
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 20736710 180 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 7895 180 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 180 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 9101673 180 Kč
ZVO0001 Zimmer Jan OB SK Zvole C 897354 180 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0007201758 180 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 180 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 180 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 180 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec C 51111 180 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 180 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 180 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 180 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 180 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 180 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 180 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 180 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 180 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 180 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 180 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 2032170 360 Kč
9.78 km, 15 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 9101181 200 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga A 9200533 200 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200336 200 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov A 1007529 200 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 200 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 200 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 200 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 200 Kč
JPV9803 Pryjma Fryderyk Oddíl OS SK Prostějov C 9980407 200 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 200 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 200 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 200 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 200 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 200 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 200 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 200 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 200 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 200 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 200 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 200 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 200 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 200 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 200 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 681889 200 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9980911 200 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 200 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027217 200 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 200 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové A 232493 200 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 200 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7204476 200 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering A 920686 200 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering A 2008508 200 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 200 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 200 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232403 200 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 2045221 200 Kč
8.23 km, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 180 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 180 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 180 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 180 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 180 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 180 Kč
PGP9707 Brázdil Petr SK Praga B 331087 180 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 180 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 180 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice B 7201811 180 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 180 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 180 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 180 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067320 180 Kč
LPU9706 Bezdíček Kryštof OK Lokomotiva Pardubice B 436968 180 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 180 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 180 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 180 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 360 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 360 Kč
11.94 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 200 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 9001001 200 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 200 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 200 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec A 49356 200 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec R 7003006 200 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 200 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 200 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 200 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7203462 200 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem R 232144 200 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering R 980371 200 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 200 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 200 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň R 2025344 200 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 200 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 200 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 200 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000000000 200 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 200 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 200 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 200 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 200 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 200 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 200 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice R 1602634 200 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 889308 200 Kč
PHK9500 Dzioba Mateusz OK 99 Hradec Králové R 9101295 200 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava A 7200365 200 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering R 7698697 400 Kč
SKV9601 Řehořek Tomáš TJ Slovan Karlovy Vary C 301397 200 Kč
9.32 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň B 7200329 180 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 180 Kč
MAS9600 Frank Jiří OOB Aš B 301505 180 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 180 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň B 9572 180 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 180 Kč
16.11 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 200 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 200 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 200 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava C 515444 200 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 200 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 200 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 200 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 200 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 200 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň R 995860 200 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 200 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 200 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 200 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 200 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 200 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 200 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 200 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 200 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 200 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 200 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 890118 200 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 200 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 200 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno R 911220 200 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno E 888891 200 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 886812 200 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 200 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 200 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 200 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 200 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 200 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 200 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 200 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 200 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín R 887934 200 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 200 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 200 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice E 515487 200 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 200 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 200 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice R 515166 200 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 200 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 200 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 331549 200 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 200 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 200 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 200 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 200 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 200 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 200 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 200 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 200 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 200 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 200 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 200 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava R 920663 200 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava R 887157 200 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 200 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 200 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 200 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 400 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice R 500288 200 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 400 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 400 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 400 Kč
13.82 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 200 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 200 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 200 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 200 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 200 Kč
SCP7506 Fujáček Jan OK Sparta Praha C 53634 200 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 200 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 200 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 200 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 200 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 200 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 200 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 200 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 200 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 200 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 200 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 200 Kč
BSO7801 Pilař Karel KOB Baník Sokolov C 7871 200 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 200 Kč
SLP7704 Šafka Jan OOB Slavia Praha C 51614 200 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 200 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 200 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 1976000 200 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno R 500267 200 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 995802 200 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 200 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 0007201777 200 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 200 Kč
SRK7807 Potštejnský Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009525 200 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009498 200 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 200 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 200 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 200 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629757 200 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 200 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 200 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 200 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 200 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 200 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 200 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 9905 200 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 7202867 200 Kč
TZL8801 Nečas Tomáš SKOB Zlín C 53318 200 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 200 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 200 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 200 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 553457 200 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 200 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 4298 200 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 200 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 400 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 200 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 200 Kč
11.39 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 200 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 200 Kč
VPM8549 Bouchal Radek KOS Slavia Plzeň C 9357 200 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 200 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 200 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 200 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 200 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 200 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 0000009998 200 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 200 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 200 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 200 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 200 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 200 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 200 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 200 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 200 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 1602632 200 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 200 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 200 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 200 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 200 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 400 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 200 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 400 Kč
9.59 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 200 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 200 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 200 Kč
JES8541 Šlajchrt Martin OK Rakovník 200 Kč
BOR8801 Srb Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 52905 200 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 200 Kč
KSH8501 Paták Pavel OB Kašperské Hory C 8676 200 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 200 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 200 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 200 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 200 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové R 515483 200 Kč
33X8500 Falta Ondřej ExJil 9750 400 Kč
9.32 km, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 180 Kč
37S7200 Vladimir Fujak (SVK) Kysucke Nove Mesto 425448 180 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 180 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň C 7200317 180 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 180 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň C 887623 180 Kč
SJH7901 Kinšt David SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 220 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 180 Kč
NNN7721 Holcman Tomáš Neregistrovaní 981849 180 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 180 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 180 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 180 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 180 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 180 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 180 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 180 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 180 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 180 Kč
8.82 km, 15 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 180 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 180 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 180 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 180 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 180 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 180 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 180 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 180 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067350 180 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 180 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 180 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 180 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 180 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 180 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 180 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 180 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 180 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 180 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 180 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 180 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 180 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 180 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 180 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 180 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 180 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 180 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 180 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 180 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 180 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 180 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 180 Kč
7.88 km, 15 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 180 Kč
DKP6705 Šebek Martin Oddíl OB Kotlářka C 889282 180 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 180 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 180 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 180 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 180 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 180 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 180 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 180 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 180 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 180 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 180 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 180 Kč
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 180 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 180 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 180 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 180 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 180 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 180 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 180 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 180 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 180 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 180 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 180 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 180 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 180 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 180 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 180 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 180 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 180 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 180 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 180 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 180 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 180 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 180 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 180 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 180 Kč
7.09 km, 15 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 180 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 180 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 180 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 180 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 180 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 180 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 180 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 180 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 180 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 180 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 180 Kč
VPM6101 Bartovský Pavel KOS Slavia Plzeň C 2042507 180 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 180 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 180 Kč
HCE6300 Růžička Miloslav TJ Hostivice C 899161 180 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 180 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 180 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 180 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 180 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 180 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 180 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 180 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 180 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 180 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 180 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 180 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 180 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 180 Kč
6.39 km, 15 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
52D5900 Krämer Stephan (GER) TV Coburg-Neuses 590603 180 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 180 Kč
DCH6002 Čech Petr Radioelektronika Cheb C 681885 180 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 180 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 180 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 180 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 180 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 180 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 180 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 180 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 180 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 180 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 180 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 180 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 180 Kč
KSH5901 Janošík Lubomír OB Kašperské Hory C 2080909 180 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 180 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 180 Kč
LPM5800 Šilhavý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 51153 180 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 180 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 180 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 180 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 180 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 180 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 180 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 180 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 180 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 180 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 180 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 180 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 180 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 180 Kč
5.95 km, 14 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 130 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 130 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 130 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 130 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 130 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 130 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 130 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 130 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 130 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 130 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 130 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 130 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 130 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 130 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 130 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 130 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 130 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 130 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 130 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 260 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 260 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 260 Kč
MLA5200 Urbanec Dalibor MLOK Mariánské Lázně 51494 130 Kč
5.39 km, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 130 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 130 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 130 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 130 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 130 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 130 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 130 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 130 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 130 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 130 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 130 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 130 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 130 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 130 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 130 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 130 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 130 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 130 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 130 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 130 Kč
VPM4502 Beránek Petr KOS Slavia Plzeň C 330530 260 Kč
4.11 km, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 130 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 130 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 130 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 130 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 130 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 130 Kč
PHK4101 Rychlý Rudolf OK 99 Hradec Králové C 9823 130 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 130 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 130 Kč
TEP4400 Aschermann Michal Tempo Praha C 52159 130 Kč
3.77 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 130 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 130 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 130 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 260 Kč
2.99 km, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 130 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 130 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 260 Kč
3.02 km, 9 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 60 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 60 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 60 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 60 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice 7200340 60 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 60 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 60 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 60 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 60 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 52181 60 Kč
TJN7150 Hornychová Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070802 60 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 60 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 60 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 60 Kč
VAM1401 Petras Antonín OB Vamberk 9508 60 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 60 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 60 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál 410731 60 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 60 Kč
KAM7950 Jedličková Tereza OK Kamenice C 2080911 60 Kč
BSO0900 Gregor Richard KOB Baník Sokolov C 8685 60 Kč
BSO1200 Gregor Ondřej KOB Baník Sokolov C 7874 60 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 60 Kč
CTB7201 Skalský Roman SK OB Chotěboř 51139 60 Kč
4LC0050 Punčochářová Simona Neregistrovaná - Punčochářová 51314 60 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 60 Kč
5.92 km, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 100 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 100 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 100 Kč
LPM5951 Šilhavá Jana OK Lokomotiva Plzeň C 51152 100 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 100 Kč
TZL9090 Fialová Tereza SKOB Zlín 100 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 100 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 100 Kč
DOR7202 Nigrin Radek OK Dobříš C 2067310 100 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 100 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 51848 100 Kč
RIC7450 Sládečková Lucie OB Říčany C 2069063 100 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 100 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 995874 100 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 2079509 100 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 100 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 100 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 100 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 100 Kč
celkem přihlášených: 1153, vklad: 194500 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.