Přihlášky závodu: Rumcajsovy míle

Datum:
11.08.2018
Místo konání:
Valečov - amfiteátr
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1100
Náhradníků: 0
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 300 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 300 Kč
2LZ0950 Mudráková Natálie Neregistrovaní - Mudráková zapůjčit 450 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 300 Kč
LPM0952 Dvořáková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2102687 300 Kč
STA1051 Vaníčková Nikola OK Střelka C 2118115 300 Kč
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 2116494 300 Kč
STA1253 Bílková Emma OK Střelka C 2134370 300 Kč
STA1351 Kozlová Eliška OK Střelka C 2108883 300 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 300 Kč
PLU0999 Soldánová Pavlína TJ SOKOL Plumlov C 49873 300 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 300 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 434819 300 Kč
VPM1155 Andělová Viktorie KOS Slavia Plzeň C 2127528 300 Kč
VPM1051 Beránková Julie KOS Slavia Plzeň C 2042508 300 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 300 Kč
KRL0954 Čadková Michaela Kometa Kralovice C 232961 300 Kč
KRL0953 Peterková Adéla Kometa Kralovice C 2129756 300 Kč
43S0851 Vorlíčková Lucka (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049981 300 Kč
43S0952 Brňáková Dianka (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049994 300 Kč
STH1051 Buďárková Laura SK Studenec C 2124779 300 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416173 300 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9JC0850 Paldusová Nela neregistrovaní - Všenory 2111750 300 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 300 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 300 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 300 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 2801038 300 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2127853 300 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 300 Kč
LCE0854 Sedláčková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C 300 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 300 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C 7779755 300 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 300 Kč
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 300 Kč
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 300 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka C 2118113 300 Kč
TUV0852 Nováková Barborka SOK TJ Turnov C 2104592 300 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 300 Kč
VPM0850 Beránková Hedvika KOS Slavia Plzeň C 2127544 300 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 300 Kč
3IP0850 Wolniewicz Agata (POL) Wolniewicz zapůjčit 450 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 300 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 300 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 300 Kč
KRL0956 Roučková Karla Kometa Kralovice C 232611 300 Kč
KRL1055 Blechová Adéla Kometa Kralovice C 2126294 300 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 300 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 300 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 303925 300 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 300 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 300 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 300 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 300 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 300 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 300 Kč
9CC0751 Marhoulová Kateřina NEREG 51624 300 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno B 446326 300 Kč
37C0650 Bestová Tereza Bez registrace 2111742 300 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 300 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 300 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 253362 300 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 300 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 300 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 300 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 300 Kč
STA0751 Doleželová Vendula OK Střelka C 2116487 300 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec B 553451 300 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 300 Kč
SKV0752 Bauerová Aneta TJ Slovan Karlovy Vary C 2059774 300 Kč
SKV0755 Pátková Viktorie TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 450 Kč
SKV0756 Peřinová Eliška TJ Slovan Karlovy Vary 2103720 300 Kč
SKV0757 Kolovratová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 450 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202578 300 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 300 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 300 Kč
TUR0657 Vamberová Markéta OOB TJ Turnov C 2113059 300 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš C 2125345 300 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 416314 300 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102084 300 Kč
KRL0654 Čadková Marcela Kometa Kralovice C 416318 300 Kč
KRL0656 Roučková Karolína Kometa Kralovice C 2099518 300 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice C 2127645 300 Kč
KRL0754 Kropáčová Zuzana Kometa Kralovice C 2127659 300 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 2049632 300 Kč
PGP0751 Novotná Barbora SK Praga C 2099512 300 Kč
43S0750 Baloghová Zora (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028798 300 Kč
27S0750 Kotuliaková Lea (SVK) Farmaceut Bratislava 2078498 300 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 7111317 300 Kč
SKV0753 Nováková Eliška TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit 450 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga B 51666 300 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga B 2102851 300 Kč
9CC0550 Marhoulová Anežka NEREG 2067935 300 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 300 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 2111733 300 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 300 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 300 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 300 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 300 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka C 2116453 300 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 300 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 300 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary B 682652 300 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 300 Kč
SKV0452 Nováková Anna TJ Slovan Karlovy Vary C 2085595 300 Kč
SKV0555 Študlarová Zuzana TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 450 Kč
SKV0556 Peřinová Anna TJ Slovan Karlovy Vary 2103726 300 Kč
SKV0557 Peřinová Zuzana TJ Slovan Karlovy Vary 2106733 300 Kč
SKV0455 Nováčková Johana TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 450 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 300 Kč
3IP0450 Wolniewicz Natalia (POL) Wolniewicz zapůjčit 450 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice C 2126299 300 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice B 232613 300 Kč
43S0551 Vorlíčková Martina (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049985 300 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 2103673 300 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 300 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 300 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk B 51468 300 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8656680 300 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 8656714 500 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 500 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec B 49450 500 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 500 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 500 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové C 7210923 500 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 500 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 500 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 500 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 500 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8654906 500 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 500 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 9412003 500 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 500 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 500 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 500 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 500 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 416215 500 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659384 500 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 500 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OOB Vamberk C 438605 500 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 500 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 500 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 500 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka A 8653088 500 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 500 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 500 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8660596 500 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 500 Kč
KBP0150 Valterová Adéla KBP Praha C 436426 500 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 500 Kč
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 500 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 500 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 500 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 500 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 500 Kč
49D9050 Müllerová Věra (DEN) Amager OK 515442 500 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 7000412 500 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 9944499 500 Kč
PHK8569 Šímová Jana OK 99 Hradec Králové C 553442 500 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 515421 500 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 500 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 500 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 500 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 500 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 500 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8656708 500 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 500 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 500 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 600 Kč
23R0050 Kalinina Veronika (RUS) TROPA 1410114 600 Kč
Rank. koef.: 1
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 500 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 500 Kč
ZBM8379 Křístková Veronika SK Žabovřesky Brno C 52865 500 Kč
DKP8257 Collis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 500 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 500 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 500 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 500 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 500 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 500 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 500 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 500 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 500 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 500 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 500 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 500 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 500 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 500 Kč
LTU8951 Škodová Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 410778 500 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 500 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 500 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 500 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 500 Kč
KRN8651 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106886 500 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 7206529 500 Kč
7HC8850 Gašpariková Petra Hrubý Styl Vrchlabí 600 Kč
LCE7953 Poláková Ivana OOB TJ Slovan Luhačovice C zapůjčit 750 Kč
Rank. koef.: 1
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 7300087 500 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 500 Kč
SFM8252 Létalová Soňa OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2800304 500 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 500 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 500 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 500 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49973 500 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 500 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 500 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 500 Kč
12H8850 Liskány Krisztina (HUN) Tipo Orienteering Club 1394565 500 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 1302868 500 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 500 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 500 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 500 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 500 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 500 Kč
TAP9054 Káninská Markéta KOB Tretra Praha C 361934 500 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 500 Kč
DOB9350 Netíková Martina KOB Dobruška C 7229 500 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 500 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 500 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 500 Kč
SJH8651 Kovářová Lenka SJH Jindřichův Hradec C 7201828 500 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 500 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 500 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 500 Kč
KRL9954 Škrlová Kristýna Kometa Kralovice B 2126308 500 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 500 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 7009151 500 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 500 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 1425355 500 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary C 2058500 500 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SJH Jindřichův Hradec C 420443 500 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 500 Kč
JIL9052 Gebhartová Klára OK Jilemnice 2122272 500 Kč
SKV7751 Bauerová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 2059772 500 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 500 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 500 Kč
UOL8650 Horčičková Linda SOB Olomouc C 301553 500 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 500 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 500 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 500 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 500 Kč
JIL9451 Hájková Daniela OK Jilemnice C 405969 500 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 500 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 500 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 500 Kč
PGP8853 Marečková Edita SK Praga C 52106 500 Kč
7HC9050 Krajíčková Michaela Hrubý Styl Vrchlabí 8992 600 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 500 Kč
LOV8750 Adamčíková Zdeňka lepus.cz C 52946 500 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662298 500 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 2112725 500 Kč
9JC7950 Paldusová Danča neregistrovaní - Všenory 2125317 500 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 500 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 500 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 500 Kč
SFM7351 Klose Petra OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49482 500 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 500 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 500 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 500 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 500 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 500 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 500 Kč
STA8351 Kozlová Hana OK Střelka C 2108863 500 Kč
STA8352 Bílková Klára OK Střelka C 2134325 500 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 08703 500 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 500 Kč
STB8099 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 49983 500 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 500 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 500 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 500 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 500 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 500 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 500 Kč
PHK8359 Jiranová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 888650 500 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 500 Kč
MLA8050 Pivcová Žaneta MLOK Mariánské Lázně C 1421925 500 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 500 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 500 Kč
MOV8259 Zbořilová Ivana SKOB Ostrava 2131182 500 Kč
TJP8250 Berglová Lucie TJ Sokol Troja C 8631577 500 Kč
8FX8350 Málková Šárka TJ Kobylisy 2112761 500 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 500 Kč
23R7450 Kheldert Elena (RUS) TROPA 502896 600 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 500 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 500 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 500 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 500 Kč
PGP7761 Chmelařová Zuzana SK Praga C 2106887 500 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 500 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 500 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 500 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 500 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 500 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 500 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 500 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 500 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 500 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 500 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 500 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 500 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 500 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 500 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 500 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 500 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 500 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 500 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 500 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 500 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 500 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 500 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 500 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 500 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2113048 500 Kč
43S7651 Vorlíčková Barbora (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049984 500 Kč
43S7752 Brňáková Martina (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049995 500 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 500 Kč
43S7751 Urbanová Monika (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027945 500 Kč
27S7551 Kotuliaková Petra (SVK) Farmaceut Bratislava 2078494 500 Kč
43S7850 Prutkayová Veronika (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 445612 500 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 500 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 500 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 500 Kč
47S7450 Schenková Katarína (SVK) TJ Rapid Bratislava 307438 500 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 500 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 500 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 500 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 500 Kč
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 500 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 500 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 500 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 500 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 500 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49487 500 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 500 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 500 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 500 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 500 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 500 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 500 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 500 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 7200595 500 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 500 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 500 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 500 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 500 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 500 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 500 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 500 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SJH Jindřichův Hradec C 442862 500 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 500 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 500 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 500 Kč
LLI6953 Hořáková Petra TJ Loko Liberec C 8547 500 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49441 500 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 500 Kč
12H6950 Németh Ágnes (HUN) Tipo Orienteering Club 339831 500 Kč
12H6951 Wengrin Ágnes (HUN) Tipo Orienteering Club 45455 500 Kč
PLU7171 Vidmuchová Martina TJ SOKOL Plumlov C 49883 500 Kč
SKV6552 Danihelová Janka TJ Slovan Karlovy Vary C 232202 500 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 500 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 500 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov C 49329 500 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 500 Kč
HAV7155 Rampírová Klára OB Havířov 301227 500 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 500 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 500 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 500 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 500 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 500 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 500 Kč
LOV7351 Zajícová Petra lepus.cz C 52952 500 Kč
2PC7250 Křivdová Lenka Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 8655490 500 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 500 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 500 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 500 Kč
KRL6951 Škrlová Hana Kometa Kralovice C 2127636 500 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 500 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 500 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 500 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 500 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 500 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 500 Kč
2ZZ7350 Pavlicová Anna KOALA 2116450 500 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 500 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 500 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 500 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 500 Kč
MOV7151 Pavlíčková Lenka SKOB Ostrava C 436425 500 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 500 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 500 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 500 Kč
LLI6950 Fürstová Katka TJ Loko Liberec C 2032126 500 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 500 Kč
UOL7104 Horká Soňa SOB Olomouc 2060240 700 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 2126298 500 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 500 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 500 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 500 Kč
SFM6851 Spratková Iva OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2061772 500 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 500 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 500 Kč
AOV6851 Nováková Jana OOB TJ Baník Ostrava C 515500 500 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 500 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 500 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 500 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 500 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 500 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 9101105 500 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 500 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 500 Kč
43S6550 Baloghová Hana (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028800 500 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 500 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 500 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 500 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 500 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 500 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 500 Kč
SFM5750 Chodurová Milena OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2125335 500 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 500 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 2080971 500 Kč
LPM5951 Šilhavá Jana OK Lokomotiva Plzeň C 51152 500 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 500 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 500 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 500 Kč
SKV6351 Krejčová Vlasta TJ Slovan Karlovy Vary C 2104601 500 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 500 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 500 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 500 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 500 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 500 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 500 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 500 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 500 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 500 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 500 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 500 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 500 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 500 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5850 Špičáková Lenka Oddíl OB Kotlářka C 8642 500 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 500 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 500 Kč
JPV5757 Dudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov C 307335 500 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 500 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 500 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 500 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 500 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 500 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 500 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 500 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 500 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 500 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 500 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 500 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 8656644 500 Kč
LPU5651 Lulayová Věra OK Lokomotiva Pardubice C 9224 500 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 500 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 500 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 500 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 500 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 500 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 400 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 400 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 400 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 400 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 400 Kč
SJH5350 Kovářová Milena SJH Jindřichův Hradec C 232411 400 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 400 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 400 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 400 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 400 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 400 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 400 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 400 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 400 Kč
DVP4850 Kupcová Věroslava DVP ORIENTATION C 52600 400 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 400 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 400 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 400 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 300 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 300 Kč
9CC0900 Etrych Jonáš NEREG 300 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 300 Kč
SFM0901 Létal Jonáš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2061826 300 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 300 Kč
SFM1000 Klose Albert OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2061790 300 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 300 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 300 Kč
SFM1001 Létal Hynek OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49443 300 Kč
STA1001 Bílek František OK Střelka C 05296 300 Kč
STA1002 Wierer Antonín OK Střelka C 2118112 300 Kč
STA1101 Pospíchal Jakub OK Střelka C 2108861 300 Kč
STA1201 Vaníček Štěpán OK Střelka C 2118114 300 Kč
STA1202 Holzäpfel Jan OK Střelka C 2134353 300 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 300 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079509 300 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 2096212 300 Kč
KRL1002 Houba Vojtěch Kometa Kralovice C 2127628 300 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 300 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 300 Kč
27S1000 Kotuliak Peter (SVK) Farmaceut Bratislava 2088215 300 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 300 Kč
BZP1000 Frýdecký Tomáš Báječné ženy v orientačním běhu C 766112 300 Kč
6XC0800 Guttek Maxmilian Horka nad Moravou zapůjčit 450 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 2115002 300 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 8400025 400 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 300 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 300 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 300 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 300 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 300 Kč
PGP0902 Dočkal Štěpán SK Praga C 2099504 300 Kč
11C0800 Besta Radek Letci v akci 224868 300 Kč
JPV0907 Markovič Krištof Oddíl OS SK Prostějov C 2125346 300 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 2102804 300 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 300 Kč
AOV0800 Novák Richard OOB TJ Baník Ostrava C 336722 300 Kč
AOV0801 Novák Viktor OOB TJ Baník Ostrava C 361904 300 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 2122288 300 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2122266 300 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 300 Kč
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C 300 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 300 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 2119202 300 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2031365 300 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň C 08531 300 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 300 Kč
KRL0803 Blecha Adam Kometa Kralovice C 2127636 300 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 2115006 300 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 300 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 300 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 2053584 300 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 2115010 300 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 400 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary C 7791777 300 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 7300279 300 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 300 Kč
PGP0702 Dočkal Šimon SK Praga C 2099519 300 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 300 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 232377 300 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 51793 300 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 300 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 300 Kč
STA0701 Wierer Jan OK Střelka C 2116465 300 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov B 8656617 300 Kč
SKV0705 Bauer David TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 450 Kč
SKV0706 Gašek Šimon TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 450 Kč
SKV0605 Kulhánek Jáchym TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 450 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 300 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 2075658 300 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec C 2096216 300 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 300 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice C 207825 300 Kč
KRL0701 Biersak Petr Kometa Kralovice C 232960 300 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 300 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 300 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 300 Kč
43S0701 Brňák Jakub (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049999 300 Kč
43S0600 Kováč Tomáš (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2118105 300 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 300 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 300 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň B 2103269 300 Kč
43S0700 Prutkay Patrik (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2114238 300 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 53360 300 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 300 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 300 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 300 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 52316 300 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 1403065 300 Kč
23R0600 Kalinin Matvey (RUS) TROPA 2300133 400 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 300 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 300 Kč
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 300 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 300 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 300 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 300 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 300 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 300 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 300 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2061767 300 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8654918 300 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 300 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 300 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 300 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 8655423 300 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 8655418 300 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 300 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 7300468 300 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 300 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 300 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 300 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 300 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 300 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 9005143 300 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov B 8631582 300 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 300 Kč
SKV0505 Rádl Mikeš TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 450 Kč
SKV0405 Kulhánek Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 450 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň A 1400429 300 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 300 Kč
KBP0400 Valter Ondřej KBP Praha C 436404 300 Kč
KRL0503 Kropáč Filip Kometa Kralovice C 2099507 300 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 300 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 300 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 300 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 300 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 9201380 300 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 300 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč B 52248 300 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2061799 300 Kč
43S0402 Kukurugya Šimon (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049991 300 Kč
43S0401 Urban Michal (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027942 300 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň B 2082911 300 Kč
27S0400 Kotuliak Viktor (SVK) Farmaceut Bratislava 2085594 300 Kč
43S0403 Prutkay Filip (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049996 300 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 300 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 300 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko B 2103684 300 Kč
LCE0401 Bednařík Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 300 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 300 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 400 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga A 2800293 500 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 500 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8629751 500 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 500 Kč
SFM0202 Spratek Adam OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2061765 500 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 500 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 500 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 500 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň C 2082944 500 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 500 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 500 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2115069 500 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 500 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 500 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov A 8660918 500 Kč
2ZZ0300 Švestka Jakub KOALA 2088173 500 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 500 Kč
43S0300 Balogh Michal (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028796 500 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 500 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 500 Kč
47S0201 Schenk Michal (SVK) TJ Rapid Bratislava 434810 500 Kč
37C0300 Chmelář Pavel Bez registrace 500 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 500 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 500 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 1421910 500 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 500 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 500 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav TJ Loko Liberec C 2032134 500 Kč
TUR0111 Vambera Matyáš OOB TJ Turnov C 2113069 500 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 500 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 500 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 500 Kč
43S0101 Jonáš Adam (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 7209670 500 Kč
43S0100 Balogh Matúš (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028797 500 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 8656664 500 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 600 Kč
Rank. koef.: 1
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 500 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 500 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 500 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 500 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 500 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 500 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 500 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 500 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 500 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 500 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 500 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 500 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 500 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 500 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 500 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 7210092 500 Kč
NPA7701 Novák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7200594 500 Kč
11R8500 Masnyy Yury (RUS) Orienta-MosCompass 8643979 500 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 500 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 8660406 500 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 500 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 500 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 500 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 500 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 500 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 500 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 500 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 500 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 500 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 500 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 500 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 500 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7205564 500 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 500 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga R 8644884 500 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 500 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 500 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 500 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 700 Kč
Rank. koef.: 1
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 500 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 500 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 500 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 500 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 500 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 500 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 500 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 500 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 500 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 500 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 2075666 500 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 500 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 500 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 500 Kč
LTU8700 Škoda Jáchym OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1420240 500 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 500 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 500 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 7905090 500 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 500 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 500 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 500 Kč
ZBM7540 Kasal Vít SK Žabovřesky Brno C 8008808 500 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SJH Jindřichův Hradec C 2113365 500 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 500 Kč
6TC8800 Polášek Jan Ferdinand Jelita.run C 434840 500 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 500 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 500 Kč
7HC8800 Krajíček Vojtěch Hrubý Styl Vrchlabí 8988 600 Kč
7HC8700 Flousek Petr Hrubý Styl Vrchlabí 8959 600 Kč
7HC8801 Šafránek Michal Hrubý Styl Vrchlabí 8970 600 Kč
7HC8900 Daněk Jáchym Hrubý Styl Vrchlabí 8989 600 Kč
7HC8901 Brendl Radek Hrubý Styl Vrchlabí 9708 600 Kč
64C1111 Vaněk Tomáš Ekonom Praha Outdoor 888645 600 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 500 Kč
Rank. koef.: 1
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 500 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 500 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 500 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2800327 500 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 8660449 500 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 500 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2800317 500 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 500 Kč
SFM8301 Sebera Josef OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49442 500 Kč
SFM8201 Šatánek Martin OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49490 500 Kč
SFM8302 Sebera Václav OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49483 500 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 500 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 500 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 8655405 500 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 500 Kč
49D8600 Jirásek Jakub (DEN) Amager OK 2016470 500 Kč
SKV8201 Novák Petr TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 650 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2069090 500 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067320 500 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 500 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 500 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 500 Kč
94Z8500 Vrátný Ondřej Alc Praha 2117431 500 Kč
LPU8811 Moravec Marek OK Lokomotiva Pardubice C 416269 500 Kč
LPM8504 Hering Jan OK Lokomotiva Plzeň C 7203334 500 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 500 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 500 Kč
47S9900 Lovás Dominik (SVK) TJ Rapid Bratislava 2045687 500 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 500 Kč
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9000 Cvrček Antonín KOB Tretra Praha C 53443 500 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 500 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 500 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439212 500 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 500 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 500 Kč
JIL8802 Jiřišta Lubomír OK Jilemnice C 51117 500 Kč
TAP9900 Zmátlo Jan KOB Tretra Praha C 2113369 500 Kč
KRL9505 Žákovec Jan Kometa Kralovice C 2017667 500 Kč
TAP8706 Cikhardt Jakub KOB Tretra Praha C 232143 500 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8398 500 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 500 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 500 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 1425376 500 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 600 Kč
DOB9201 Llobet Adrià KOB Dobruška C 7235 600 Kč
6KC8701 Žabenský Josef Neregistrovaný 434826 500 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU7823 Matyšek Bronislav TJ SOKOL Plumlov C 515418 500 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 500 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 500 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2023814 500 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2060400 500 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 500 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 500 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 500 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 500 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 500 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 500 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 500 Kč
LPM7504 Černý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 2081365 500 Kč
5DX8000 Hašek Jakub 5dixi club 53812 500 Kč
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05297 500 Kč
STA7702 Wierer Martin OK Střelka C 2134328 500 Kč
STA7801 Vaníček Ondřej OK Střelka C 2134335 500 Kč
STA8101 Kozel Jiří OK Střelka C 2108887 500 Kč
SKV7701 Bauer Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2059771 500 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 500 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 2090837 500 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 500 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 500 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň C 887623 500 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SJH Jindřichův Hradec C 2096231 500 Kč
VPM7202 Beránek Jan KOS Slavia Plzeň C 887603 500 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 500 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 500 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 500 Kč
3IX8300 Zelenka Martin Zelenkovi 500 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 1421926 500 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 500 Kč
SJI8100 Černý Petr OK Jihlava 2127647 500 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 500 Kč
NPA8003 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2113094 500 Kč
2ZZ7500 Pavlica Jiří KOALA 2116484 500 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 500 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 500 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 500 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 500 Kč
3MZ8000 Polách David Neregistrovani - Vlci 7300188 500 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 500 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 7207869 500 Kč
PGP7711 Dočkal Tomáš SK Praga C 2801008 500 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 500 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 500 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 500 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 41365 500 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 500 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 500 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 500 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 500 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 500 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 500 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 500 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 500 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 500 Kč
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 650 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 682380 500 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 500 Kč
PHK7701 Jiran Jan OK 99 Hradec Králové C 7209426 500 Kč
43S7501 Vorlíček Peter (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049993 500 Kč
43S7601 Brňák Štefan (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049992 500 Kč
43S7700 Kováč Radoslav (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2114240 500 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 500 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 9527 500 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 500 Kč
43S7401 Urban Marek (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027943 500 Kč
27S7400 Kotuliak Ivan (SVK) Farmaceut Bratislava 2078495 500 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 2800365 500 Kč
TJP7801 Bergl Tomáš TJ Sokol Troja C 7202860 500 Kč
LCE7125 Bednařík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 887909 500 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 500 Kč
23R7400 Kalinin Oleg (RUS) TROPA 502897 600 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2049537 600 Kč
(78)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 500 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 500 Kč
PGP7204 Chmelař Bohumil SK Praga C 2111706 500 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 500 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 2106749 500 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2023813 500 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 500 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 500 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 500 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 500 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 500 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 500 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 500 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 500 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 500 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 500 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 500 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 500 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 500 Kč
LPM5800 Šilhavý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 51153 500 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 500 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 500 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 2088182 500 Kč
12H7001 Molnár Attila (HUN) Tipo Orienteering Club 701224 500 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 8178 500 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 500 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 500 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 500 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 500 Kč
12H6900 Dankó István (HUN) Tipo Orienteering Club 45132 500 Kč
12H7300 Szlávik Zoltán (HUN) Tipo Orienteering Club 2050675 500 Kč
12H6600 Faggyas László (HUN) Tipo Orienteering Club 4468 500 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 500 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 500 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 500 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 500 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 500 Kč
12H7000 Havasi István (HUN) Tipo Orienteering Club 307550 500 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 500 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 500 Kč
3IP7300 Wolniewicz Paweł (POL) Wolniewicz zapůjčit 650 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 500 Kč
84S7200 sykorka ivan (SVK) Akademik TU Košice 4622374 500 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 500 Kč
KBP6900 Valter Dalibor KBP Praha C 53543 500 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 500 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 500 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 500 Kč
12H7301 Jozsa Dr. Gabor (HUN) Tipo Orienteering Club 7731123 500 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 500 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 500 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 500 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 500 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 500 Kč
JEN6901 Touš Jan OB Jenišovice C 7774 500 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 500 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 500 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 500 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 500 Kč
43S6912 Jonáš Radoslav (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 7209462 500 Kč
43S6900 Balogh Richard (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027941 500 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 500 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 500 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 500 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 500 Kč
4HX7100 Votava David DSVJ 2106735 500 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 500 Kč
MOV7100 Pavlíček Daniel SKOB Ostrava C 52775 500 Kč
92X7100 Zaydlar Michal Jizerky 301631 500 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 500 Kč
KRN6808 Hošťálek Dan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106880 500 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 8657098 500 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 500 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52317 500 Kč
3HZ6900 Klaška Jan Cibulák 301602 500 Kč
NNN7000 Malý Juraj Neregistrovaní zapůjčit 750 Kč
3XX6900 Müller Robert POT 553456 500 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 500 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 500 Kč
LPU6506 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice C 8990 500 Kč
58P6800 Malinowski Zbigniew (POL) Ks Spójnia Warszawa 1411329 500 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 500 Kč
TAP6400 Zmátlo Radek KOB Tretra Praha C 2115722 500 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 500 Kč
PLU6800 Pelikán Daniel TJ SOKOL Plumlov C 352344 500 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 500 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 500 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 887093 500 Kč
39S6401 Kniebugl Anton (SVK) KOBRA Bratislava 416747 500 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 500 Kč
2PC6700 Křivda Ivan Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9200535 500 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 500 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 500 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 500 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 500 Kč
2ZZ6800 Švestka Jiří KOALA 2088198 500 Kč
KVS6402 Rohlík Petr SKOB Kobra Vsetín C 426339 500 Kč
43S6601 Kukurugya Emil (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049986 500 Kč
47S6802 Schenk Róbert (SVK) TJ Rapid Bratislava 434820 500 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 500 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 500 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 500 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 500 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 500 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 500 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 600 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 500 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 500 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 500 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 500 Kč
75S5900 Palicka Miroslav (SVK) KOB Cingov Spisska Nova Ves 416561 500 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 500 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 500 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 500 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 500 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 500 Kč
36S6200 Bothár Ivan (SVK) nereg. 886821 500 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 500 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 500 Kč
MAS5400 Chotětický Jan KČT Aš C 7887 500 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 500 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 500 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 500 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 500 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 500 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 500 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 500 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 995847 500 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 500 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 500 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 500 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 500 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 500 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 500 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 500 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 500 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 500 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
82F5700 LE CALVEZ Jeno (FRA) Individuel BZH 2097140 500 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 500 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 500 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 500 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 500 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 500 Kč
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA C 7207854 500 Kč
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 500 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 500 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 500 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 500 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 500 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 500 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 500 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 500 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 500 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 500 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 500 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 500 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 500 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 400 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 400 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 400 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 51137 400 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 400 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 400 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 400 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 400 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 400 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 400 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 400 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 400 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 400 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 400 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 500 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 400 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 400 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 400 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 400 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 400 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SKOB Horní Benešov C 51937 400 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 400 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 400 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 400 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 400 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 400 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 400 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 400 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 400 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 400 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 400 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 500 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 400 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 400 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 400 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 400 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 400 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 400 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 400 Kč
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 8656637 400 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 400 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 400 Kč
celkem přihlášených: 1047, vklad: 471250 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.