Přihlášky závodu: Rumcajsovy míle

Datum:
18.07.2020
Místo konání:
Valečov
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45A     H45B     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1210
Náhradníků: 0
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 51139 Ano Ano Ano 450 Kč
ZAM1051 Venclová Aneta OB TJ Sokol Žamberk C 331587 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 Ano Ano Ano 450 Kč
LBE1153 Schwarzová Katarína Sofia TJ Lokomotiva Beroun C 7080080 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR1252 Haisová Anna OK Dobříš C 2420065 Ano Ano Ano 450 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš C 2104709 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 2025364 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA1052 Straková Kateřina OK Chrastava C 8185 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 Ano Ano Ano 450 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2044897 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 Ano Ano Ano 450 Kč
STH1051 Buďárková Laura SK Studenec C 2124779 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 Ano Ano Ano 550 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 8080812 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga C 7202578 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE0851 Hubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 253362 Ano Ano Ano 450 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 Ano Ne Ano 320 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR0860 Nováková Barborka OOB TJ Turnov C 2104592 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor B 8518329 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 Ano Ano Ano 450 Kč
LBE0951 Schwarzová Martina Justína TJ Lokomotiva Beroun C 2112736 U Ano Ano Ano 450 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 8061460 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 8116673 Ano Ano Ano 450 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 681869 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 Ano Ano Ano 450 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 Ano Ano Ano 450 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 8482070 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN0956 Janatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660508 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR0852 Blehová Veronika OK Dobříš C 2127561 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 Ano Ano Ano 550 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 Ano Ano Ano 450 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. B 8116754 Ano Ne Ano 320 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8670796 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 8014456 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8116682 Ano Ano Ano 450 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 8003607 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8226406 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga B 8662326 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8116716 Ano Ano Ano 450 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001944 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 7300213 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 8005429 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 Ano Ano Ano 450 Kč
0210002 Nijst Kiara 021 - (BEL) Omega Belgium 8004761 Ano Ano Ano 450 Kč
0230002 Janka Mikes 023 - (HUN) MOM Budapest 8060812 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 1418757 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8517331 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 Ano Ano Ano 450 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk B 2801013 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 8670769 Ano Ano Ano 450 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 2127639 Ano Ano Ano 550 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8680591 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 8680421 Ano Ano Ano 550 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 Ano Ano Ano 550 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 Ano Ano Ano 550 Kč
0230003 Rita Sárközy 023 - (HUN) MOM Budapest 8260904 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 Ano Ano Ano 550 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk B 51468 Ano Ano Ano 550 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 09586 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP0550 Havlíková Viktorie OK Sparta Praha C Ano Ano Ano 550 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 7210231 Ano Ano Ano 550 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 Ano Ano Ano 550 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8013925 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 Ano Ano Ano 550 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096240 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 Ano Ano Ano 550 Kč
0230004 Boglárka Czakó 023 - (HUN) MOM Budapest 8031118 Ano Ano Ano 550 Kč
0230005 Lilla Zempléni 023 - (HUN) MOM Budapest 8030225 Ano Ano Ano 550 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 8116827 Ano Ano Ano 550 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 416215 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 8033232 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 Ano Ano Ano 550 Kč
0410001 Kostercová Viktória 041 - (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 8099114 Ano Ano Ano 650 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice B 8663114 Ano Ano Ano 650 Kč
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 8656549 Ano Ano Ano 550 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 8450007 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov A 8659420 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR9253 Kořínková Zuzana OOB TJ Turnov C 8680584 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 Ano Ano Ano 550 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 8100973 Ano Ano Ano 550 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř R 8656518 Ano Ano Ano 550 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 8680605 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno C 8660446 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga C 7202891 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga C 8350120 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 Ano Ano Ano 550 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 Ano Ano Ano 550 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 Ano Ano Ano 550 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 Ano Ano Ano 550 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 Ano Ano Ano 550 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 Ano Ano Ano 550 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 8116676 Ano Ano Ano 550 Kč
2HD8650 Rickmeyer Tina (GER) Angy OL 8028926 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 Ne Ano Ano 400 Kč
0230006 Csilla Gárdonyi 023 - (HUN) MOM Budapest 8636765 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice C 2070818 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 8200023 Ano Ano Ano 550 Kč
23P8951 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 Ano Ano Ano 550 Kč
0260001 Pecoldová Pavlína 026 - Cookies & Pancakes 8066680 Ano Ano Ano 550 Kč
19P9350 Pachnik Małgorzata (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1394898 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno E 8660420 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 9101109 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 8662300 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM9696 Hošeková Vanda KOS TJ Tesla Brno C 7200369 Ano Ano Ano 550 Kč
0230014 Borbála Kézdy 023 - (HUN) MOM Budapest 7970817 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM8964 Bořilová Klára KOS TJ Tesla Brno C 515189 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 Ano Ano Ano 550 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové C 8663191 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové A 8660596 Ano Ano Ano 550 Kč
23P9550 Drągowska Maria (POL) OK!Sport Warszawa 8628699 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR8751 Vodičková Veronika OOB TJ Turnov C 7785 Ano Ano Ano 550 Kč
1CP8950 Miśkiewicz Martyna (POL) UKS Siódemka Rumia 8660530 Ano Ano Ano 550 Kč
1CP8850 Najman Natalia (POL) UKS Siódemka Rumia 8061088 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 8033227 Ano Ano Ano 550 Kč
0450012 Wiśniewska Hanna 045 - (POL) National Team Poland 8640913 Ano Ano Ano 650 Kč
0450013 Hornik Aleksandra 045 - (POL) National Team Poland 8645196 Ano Ano Ano 650 Kč
0450014 Olejnik Agata 045 - (POL) National Team Poland 8646294 Ano Ano Ano 650 Kč
0450015 Cych Agnieszka 045 - (POL) National Team Poland 8650821 Ano Ano Ano 650 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering R 8659381 Ano Ano Ano 550 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 Ano Ano Ano 550 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 Ano Ano Ano 550 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 Ano Ano Ano 550 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný C 219276 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP9054 Káninská Markéta KOB Tretra Praha C 361934 Ano Ano Ano 550 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 Ano Ano Ano 550 Kč
SVS9050 Čechová Lenka Orientklub Vsetín C 2129212 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP9053 Kafková Dominika SK Praga C 7300087 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 Ano Ano Ano 550 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 Ano Ano Ano 550 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 8033234 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP9956 Kopecká Johana SK Praga C 2021848 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga C 331147 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov B 1403056 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice B 8648575 Ano Ano Ano 550 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 2053546 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 Ano Ano Ano 550 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 Ano Ano Ano 550 Kč
23P8500 Drągowska Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 8033244 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8100025 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8125988 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN9352 Žuchová Nikola OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232503 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020749 Ano Ano Ano 550 Kč
23P8952 Górska Kinga (POL) OK!Sport Warszawa 2034196 Ano Ano Ano 550 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9669 Ano Ano Ano 550 Kč
23P8751 Kocińska Agnieszka (POL) OK!Sport Warszawa 2034192 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR8989 Baierová Hana OOB TJ Turnov C 8001989 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR9466 Soroka Martyna OOB TJ Turnov C 8666004 Ano Ano Ano 550 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka C 8033266 Ano Ano Ano 650 Kč
DKP8452 Moravcová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2039183 Ano Ano Ne 460 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0020004 Zámečníková Lenka 002 - Zámečníci zapůjčit Ano Ano Ano 700 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 Ano Ano Ano 550 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 Ano Ano Ano 550 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2115746 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL9052 Jiřištová Klára OK Jilemnice C 2122272 Ano Ano Ano 550 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný C 897346 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP8853 Syslová Edita SK Praga C 52106 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 Ano Ano Ano 550 Kč
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 8656522 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor R 8660528 Ano Ano Ano 550 Kč
CHA9651 Vejstrková Martina OK Chrastava C 8194 Ano Ano Ano 550 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 550 Kč
DOB9350 Netíková Martina KOB Dobruška C 7229 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 Ano Ano Ano 550 Kč
0140001 Pangrácová Marie 014 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8028804 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN8850 Francke Pavla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059727 Ne Ne Ano 200 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 Ano Ano Ano 550 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 Ano Ano Ano 550 Kč
21P8750 Puternicka Joanna (POL) Orientop Wrocław 9870922 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 Ano Ano Ano 550 Kč
0320001 Vobořilová Markéta 032 - CZAR 301198 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP8760 Typltová Hana Oddíl OB Kotlářka C 7207357 Ano Ano Ano 550 Kč
0140002 Pangrácová Anna 014 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8518315 Ano Ano Ano 550 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA8150 Hrstková Marie SKOB Slaný C 2148214 Ano Ano Ano 550 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA7850 Fuxová Kateřina SKOB Slaný C 2109679 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE8151 Hubáčková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 Ano Ano Ano 550 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 8003646 Ano Ano Ano 550 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 8226305 Ano Ano Ano 550 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 8648627 Ano Ano Ano 550 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP8056 Štáfková Jitka SK Praga C 515056 Ano Ano Ano 550 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 550 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 Ano Ano Ano 550 Kč
0190001 Blazkova Kristina 019 - Bludni tuleni 7300472 Ano Ano Ano 550 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ano Ano Ano 550 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 8033277 Ano Ano Ano 550 Kč
TJP8250 Berglová Lucie TJ Sokol Troja C 8631577 Ano Ano Ano 550 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 8190384 Ano Ano Ano 550 Kč
0350002 Monro Jana 035 - - 301393 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 Ano Ano Ano 550 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 Ne Ano Ano 400 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 Ano Ano Ano 650 Kč
0450016 Florkowska-Dwojak Marta 045 - (POL) National Team Poland 501148 Ano Ano Ano 650 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR7658 Karafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 7202864 Ano Ano Ano 550 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 Ano Ano Ano 550 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 Ano Ano Ano 550 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8103928 Ano Ano Ano 550 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 Ano Ne Ano 400 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 Ano Ano Ano 550 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ano Ano Ano 550 Kč
SJH7651 Komárková Lenka SOS Jindřichův Hradec C 8662283 Ano Ano Ano 550 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ano Ano Ano 550 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 Ano Ano Ano 550 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 Ano Ano Ano 550 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 Ano Ano Ano 550 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP7764 Svítilová Pavla SK Praga C 8660503 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 8719071 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 Ano Ano Ano 550 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 Ne Ano Ano 400 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 Ano Ano Ano 550 Kč
0070001 Valenčíková Irena 007 - IRV Team 8226360 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 Ne Ano Ano 400 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 8115113 Ano Ano Ano 550 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 8033217 Ano Ano Ano 550 Kč
PLU7878 Luterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2419928 Ano Ne Ano 400 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 Ano Ano Ano 550 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 Ano Ano Ano 550 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 Ano Ano Ano 550 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OB Vamberk C 2109696 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 Ano Ano Ano 550 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP7755 Ellederová Zdeňka KOB Tretra Praha C 2800307 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8149893 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 Ano Ano Ano 650 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 2127629 Ano Ano Ano 650 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 5159 Ano Ano Ano 650 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 Ano Ano Ano 550 Kč
0020001 Zámečníková Jitka 002 - Zámečníci 2103763 Ano Ano Ano 550 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 8226398 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 2103755 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano 550 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 Ano Ano Ano 550 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670830 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR7152 Koutná Olga OK Jiskra Nový Bor C 8160179 Ano Ano Ano 550 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 Ano Ano Ano 550 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8160178 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 7201760 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 Ano Ano Ano 650 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 Ano Ano Ano 650 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 Ano Ano Ano 650 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 Ano Ano Ano 650 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 Ano Ano Ano 550 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 Ano Ano Ano 550 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 Ano Ano Ano 550 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 Ano Ano Ano 550 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 Ano Ano Ano 550 Kč
0060001 Paurová Lenka 006 - neregistrovaná 2060203 Ano Ano Ano 550 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 Ano Ano Ano 550 Kč
0080002 MALÁ Martina 008 - Tučňáci OB 2148228 Ano Ano Ano 550 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 Ano Ano Ano 550 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 550 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 Ano Ano Ano 550 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 Ano Ano Ano 550 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 Ano Ano Ano 550 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 Ano Ano Ano 550 Kč
MOV7452 Bergrová Petra SKOB Ostrava C 52981 Ano Ano Ano 550 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 Ano Ano Ano 550 Kč
0230012 Judit Füzy 023 - (HUN) MOM Budapest 505232 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 Ano Ano Ano 550 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 Ano Ano Ano 550 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 Ano Ano Ano 550 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 Ano Ano Ano 550 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 Ano Ne Ne 200 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP7250 Havlíková Miroslava OK Sparta Praha C Ano Ano Ano 550 Kč
JPV7171 Vidmuchová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 49883 Ano Ano Ano 550 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR7551 Špeldová Magdaléna OK Jiskra Nový Bor C 8439 Ano Ano Ano 550 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 Ano Ano Ano 550 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ano Ano Ano 550 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 Ano Ano Ano 650 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 Ano Ano Ano 550 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano 550 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 Ano Ano Ano 550 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 Ano Ano Ano 550 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 Ano Ano Ano 550 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 550 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 7000809 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano 550 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 Ano Ano Ano 550 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667527 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 Ano Ano Ano 550 Kč
0050002 Demlová Jitka 005 - Demlovi 8230369 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 Ano Ano Ano 550 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 Ano Ano Ano 550 Kč
LME6850 Gabryšová Tereza SK Los Mělník C 515051 Ano Ano Ano 550 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ano Ano Ano 550 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 940318 Ano Ano Ano 550 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 2133898 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 Ano Ano Ano 550 Kč
0230007 Hana Burian 023 - (HUN) MOM Budapest 2067297 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM7079 Hiršová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8648605 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059770 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 Ano Ano Ano 550 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 8190769 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 Ano Ano Ano 550 Kč
NNN0004 Hrubá Veronika Neregistrovaní 2080907 Ano Ano Ano 650 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 Ano Ano Ano 650 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 Ano Ano Ano 550 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 9201824 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670819 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 Ano Ano Ano 550 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 Ano Ano Ano 550 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 Ano Ano Ano 550 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 Ano Ano Ano 550 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 Ano Ano Ano 550 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 550 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 Ano Ano Ano 550 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 Ano Ano Ano 550 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 Ano Ano Ano 550 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 8033243 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 Ano Ano Ano 550 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 8656585 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 Ano Ano Ano 550 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 Ano Ano Ne 400 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 Ano Ano Ano 550 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 Ano Ano Ano 550 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 Ano Ano Ano 550 Kč
23P6250 Drągowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 887229 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 Ano Ano Ano 550 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 Ano Ano Ano 550 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 7001407 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 8299099 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 Ano Ano Ano 550 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ano Ano Ano 650 Kč
71D6150 Buhler Birgit (GER) USV TU Dresden 611123 Ano Ano Ano 650 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 Ano Ano Ano 550 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 Ano Ano Ano 550 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 Ano Ano Ano 550 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 550 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 Ano Ano Ano 550 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 550 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52661 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 Ano Ano Ano 550 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 Ano Ano Ano 550 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 8516255 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 Ano Ano Ano 550 Kč
MFP6050 Hlaváčová Jarka Matfyz Praha C 2081364 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 Ano Ano Ano 550 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ano Ano Ano 550 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 Ano Ano Ano 650 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano 450 Kč
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 Ano Ano Ano 450 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 Ano Ano Ano 450 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 Ano Ano Ano 450 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 Ano Ano Ano 550 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 Ano Ano Ano 450 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 Ano Ano Ano 450 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 Ano Ano Ano 450 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 Ano Ano Ano 450 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 Ano Ano Ano 450 Kč
PDY1101 Šiler Štěpán Běhej Poděbrady C 2112725 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 Ano Ano Ano 450 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 Ano Ano Ano 450 Kč
BZP1000 Frýdecký Tomáš Báječné ženy v orientačním běhu C 766112 Ano Ano Ano 450 Kč
LPM1001 Šitra Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2090869 Ano Ano Ano 450 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory C 2073725 Ano Ano Ano 450 Kč
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť C 2102555 Ano Ano Ano 450 Kč
PDY1001 Makovec Tadeáš Běhej Poděbrady C 2419998 Ano Ano Ano 450 Kč
PDY1302 Makovec Martin Běhej Poděbrady C 2029151 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080843 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC1203 Vošvrda Václav Sportcentrum Jičín C Ano Ano Ano 450 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE1111 Hubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 7204525 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8421841 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha C 2801022 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8277 Ano Ano Ano 450 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 Ano Ano Ano 450 Kč
SMR1102 Buriánek Max SNS Smržovka 426395 Ano Ne Ano 320 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 8400025 Ano Ano Ano 450 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor B 8304112 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA0900 Grisa Dominik SKOB Slaný C 2109683 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA0801 Grisa Filip SKOB Slaný C 2109682 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 2801019 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 Ano Ano Ano 450 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218851 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662690 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8028803 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava B 2103300 Ano Ano Ano 450 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 51544 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 Ano Ano Ano 450 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 2051506 Ano Ano Ano 450 Kč
PLU0902 Kožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov C 2061817 Ano Ano Ano 450 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov C 2044898 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 Ano Ano Ano 450 Kč
0230009 Zsolt Gárdonyi 023 - (HUN) MOM Budapest 888342 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 8028811 Ano Ano Ano 450 Kč
88P0801 Jończy Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053633 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš B 8226363 Ne Ne Ano 160 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8226395 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8208112 Ano Ano Ano 450 Kč
1VD0900 Krč Tobias (GER) SG Zittau Süd 8211209 Ano Ano Ano 550 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 8648622 Ano Ano Ano 450 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 8116777 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 8007173 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 8670765 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 Ano Ano Ano 450 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha C 515033 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 8028854 Ano Ano Ano 450 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole A 8667515 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 Ano Ano Ano 450 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 8109384 Ano Ano Ano 450 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 8663111 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 2131194 Ne Ne Ano 160 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 2125354 Ano Ano Ano 450 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha A 8116696 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8028856 Ano Ano Ano 450 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 8680286 Ano Ano Ano 550 Kč
19P0600 Pachnik Jędrzej (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8000568 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 1424649 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 8116802 Ano Ano Ano 550 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 Ano Ano Ano 550 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 Ano Ano Ano 550 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov B 8226310 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 Ano Ano Ano 550 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek C 8226416 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 8226370 Ano Ano Ano 550 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 8061467 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 Ano Ano Ano 550 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 Ano Ano Ano 550 Kč
SRK0508 Sedláček David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2106740 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 8656715 Ano Ano Ano 550 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 8654884 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 Ano Ano Ano 550 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 Ano Ano Ano 650 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 1204999 Ano Ano Ano 650 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 53225 Ano Ano Ano 650 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP0207 Charousek Matěj SK Praga C 246900 Ano Ano Ano 550 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 Ano Ano Ano 550 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 8109370 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 Ano Ano Ano 550 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2070826 Ano Ano Ano 550 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 8061407 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 Ano Ano Ano 550 Kč
0230010 Soma Gárdonyi 023 - (HUN) MOM Budapest 2050677 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 Ano Ano Ano 550 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8071103 Ano Ano Ano 550 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk B 8629818 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8116741 Ne Ne Ano 200 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka A 8654883 Ano Ano Ano 550 Kč
(118)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8518311 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 Ano Ano Ne 400 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 Ano Ano Ano 550 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov C 8655449 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 Ano Ano Ano 550 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 8009702 Ano Ano Ano 550 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 8662310 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 8008610 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 Ano Ano Ano 0 Kč
0050001 Deml Tomáš 005 - Demlovi 8221295 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 Ano Ano Ano 550 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 Ano Ano Ano 550 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 Ano Ano Ano 550 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8516425 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice C 8680382 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 8087007 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 Ne Ano Ano 400 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 301064 Ano Ano Ano 550 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 Ano Ano Ano 550 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7205561 Ano Ano Ano 550 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice R 8656620 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov C 7205012 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 Ano Ano Ano 550 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 8010192 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 Ano Ano Ano 550 Kč
0230001 Kisvölcsey Ákos 023 - (HUN) MOM Budapest 8280272 Ano Ano Ano 550 Kč
0230008 Péter Györgyi 023 - (HUN) MOM Budapest 8645185 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 Ano Ano Ano 550 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 8651715 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7205564 Ano Ano Ano 550 Kč
0260002 Dvořáček Dan 026 - Cookies & Pancakes 8629750 Ano Ano Ano 550 Kč
19P9100 Pachnik Wojciech (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 504407 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM9547 Hraboš Matej KOS TJ Tesla Brno C 8071299 Ano Ano Ano 550 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy A 8662323 Ano Ano Ano 550 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 Ano Ano Ne 400 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 Ano Ano Ne 400 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 Ano Ano Ano 550 Kč
88P9500 Dzioba Mateusz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8650822 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8008833 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 Ano Ano Ano 550 Kč
0320002 Vaněk Tomáš 032 - CZAR 8667986 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8656507 Ano Ano Ano 550 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7210306 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP9205 Kubina Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7202574 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice R 8644887 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 8007603 Ano Ano Ano 550 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM0113 Janda Ondřej OK Kamenice A 8663176 Ano Ano Ano 550 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 8680575 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 Ano Ano Ano 550 Kč
1CP9300 Niewiedziała Robert (POL) UKS Siódemka Rumia 8516905 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga R 8644492 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 8655221 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 8663177 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8303050 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 8659382 Ano Ano Ano 650 Kč
71D8500 Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 8606454 Ano Ano Ano 650 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 Ano Ano Ano 650 Kč
19P0300 Pachnik Stanisław (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8632433 Ano Ano Ano 650 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 Ano Ano Ano 650 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka C 8656561 Ano Ano Ano 650 Kč
0470001 Kratov Oleksandr 047 - (FIN) Koovee 9200028 Ano Ano Ano 650 Kč
0480001 Sild Lauri 048 - (EST) Team Estonia 8639392 Ano Ano Ne 460 Kč
0480002 Sild Timo 048 - (EST) Team Estonia 8640194 Ano Ano Ne 460 Kč
0480003 Heinmann Kristo 048 - (EST) Team Estonia 8645022 Ano Ano Ne 460 Kč
0480004 Kivikas Kenny 048 - (EST) Team Estonia 8640116 Ano Ano Ne 460 Kč
0450002 Kuca Kacper 045 - (POL) National Team Poland 8636525 Ano Ano Ano 650 Kč
0450003 Olejnik Michał 045 - (POL) National Team Poland 8653291 Ano Ano Ano 650 Kč
0450004 Pryjma Fryderyk 045 - (POL) National Team Poland 8001095 Ano Ano Ano 650 Kč
0450005 Pawlak Bartosz 045 - (POL) National Team Poland 8645200 Ano Ano Ano 650 Kč
0450006 Wensław Mateusz 045 - (POL) National Team Poland 8000590 Ano Ano Ano 650 Kč
0450007 Bednarski Jan 045 - (POL) National Team Poland 8040198 Ano Ano Ano 650 Kč
0450008 Wołowczyk Krzysztof 045 - (POL) National Team Poland 8640915 Ano Ano Ano 650 Kč
0450009 Stefański Dawid 045 - (POL) National Team Poland 8645199 Ano Ano Ano 650 Kč
0450010 Biederman Marcin 045 - (POL) National Team Poland 8070598 Ano Ano Ano 650 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 Ano Ne Ne 200 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice C 8651935 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno E 8651709 Ano Ano Ano 550 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga B 8516919 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 Ano Ano Ano 550 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 Ano Ano Ano 550 Kč
SVS9100 Malý Jakub Orientklub Vsetín C 2129248 Ano Ano Ano 550 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec C 2032134 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 8666867 Ano Ano Ano 550 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 Ano Ano Ano 550 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8141421 Ano Ano Ano 550 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ano Ano Ano 550 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 Ano Ano Ano 550 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano 550 Kč
0090001 Palaščak Honza 009 - Gumídci SI čip: 7003034 Ano Ano Ano 550 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 Ano Ano Ano 550 Kč
0120001 Afanasev Vladimír 012 - Craft Orienta zapůjčit Ano Ano Ano 700 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 Ano Ano Ne 400 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 Ne Ne Ano 200 Kč
PLU8417 Stoklasa Bohumil TJ SOKOL Plumlov C 49878 Ano Ano Ano 550 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 Ano Ano Ano 550 Kč
JEN9001 Švarc Lukáš OB Jenišovice C 682096 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 Ano Ano Ano 550 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 Ano Ano Ano 550 Kč
23P9302 Mazurkiewicz Jakub (POL) OK!Sport Warszawa 8000837 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 Ano Ne Ano 400 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 Ne Ano Ano 400 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 Ano Ano Ano 550 Kč
VAM9000 Klapal Jan OB Vamberk C 515142 Ano Ano Ano 550 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 7008009 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP9900 Zmátlo Jan KOB Tretra Praha C 2113369 Ano Ano Ano 650 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka 8028837 Ano Ne Ano 400 Kč
LLI0000 David Tomáš LOK-o Liberec C 2118932 Ano Ano Ano 650 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 Ano Ano Ano 550 Kč
0020003 Zámečník Pavel 002 - Zámečníci 7300189 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL8802 Jiřišta Lubomír OK Jilemnice C 51117 Ano Ano Ano 550 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 Ano Ano Ano 550 Kč
LDC8901 Havel Michal KOB Děčín C 1413339 Ano Ano Ano 550 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 Ano Ano Ano 550 Kč
DOB9201 Llobet Adrià KOB Dobruška C 7235 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI7803 Raisr Ivo Slavia Liberec orienteering C 1421297 Ano Ne Ne 200 Kč
TAP9001 Nykl Jan KOB Tretra Praha 7778511 Ano Ano Ano 550 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 Ano Ano Ano 550 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 Ano Ano Ano 550 Kč
SRK9510 Bláha David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 09491 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 Ano Ano Ano 550 Kč
0330001 Gajdoš Martin 033 - (SVK) Zadny zapůjčit Ano Ano Ano 700 Kč
TAP8706 Cikhardt Jakub KOB Tretra Praha C 232143 Ano Ano Ano 550 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA7600 Grisa Petr SKOB Slaný C 2109693 Ano Ano Ano 550 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 550 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 8116774 Ano Ano Ano 550 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 8191059 Ano Ano Ano 550 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 Ano Ano Ano 550 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 Ano Ano Ano 550 Kč
0070002 Valenčík Radim 007 - IRV Team 8517455 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8028816 Ano Ano Ano 550 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 Ano Ano Ano 550 Kč
0130001 Klíma Kamil 013 - SK Olympia Praha SPS 8667960 Ano Ano Ano 550 Kč
0150001 Albrecht David 015 - HO Skol 8116731 Ano Ano Ano 550 Kč
PLU8101 Lutera Michal TJ SOKOL Plumlov C 2061762 Ano Ne Ano 400 Kč
0200001 Distler Carl W. 020 - (GER) Berlin Turnerschaft 8657685 Ano Ano Ano 550 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 8226364 Ano Ano Ano 550 Kč
JLI7701 Pešík Michal OB Jizerky C 2120665 Ano Ano Ano 550 Kč
JLI8301 Pešík Marek OB Jizerky C 830713 Ano Ano Ano 550 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 Ano Ano Ano 550 Kč
23P8200 Drągowski Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 8426644 Ano Ano Ano 550 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 Ano Ano Ano 550 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 Ano Ano Ano 550 Kč
JLI7700 Štryncl Pavel OB Jizerky C 2095954 Ano Ano Ano 550 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 Ano Ano Ano 550 Kč
JLI7600 Keltner Marek OB Jizerky C 2120656 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP8400 Doležal Jan SK Praga C 53008 Ano Ano Ano 550 Kč
1VD8100 Härtelt Daniel (GER) SG Zittau Süd 8120051 Ano Ano Ano 650 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 8033201 Ano Ano Ano 650 Kč
0460001 Grote Andreas 046 - (SUI) OLC SKOG Fribourg 7775577 Ano Ano Ano 650 Kč
0460003 Schrago Gregoire 046 - (SUI) OLC SKOG Fribourg 1393022 Ano Ano Ano 650 Kč
0450011 Dwojak Wojciech 045 - (POL) National Team Poland 8640911 Ano Ano Ano 650 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 Ne Ne Ano 230 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 Ne Ne Ano 250 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 Ano Ano Ano 550 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 8648543 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný C 2109694 Ano Ano Ano 550 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 Ano Ne Ano 400 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 2121756 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE7125 Bednařík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 887909 Ano Ano Ano 550 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 8210276 Ano Ano Ano 550 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 Ano Ano Ano 550 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha 515016 Ano Ano Ano 550 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 Ano Ano Ano 550 Kč
TJP7802 Pospíšil Radek TJ Sokol Troja C 2113364 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP7810 Svítil Petr SK Praga C 1450170 Ano Ano Ano 550 Kč
0040001 Erbert Ladislav 004 - TJ Harant Pecka 8516415 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano 550 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 8226368 Ano Ano Ano 550 Kč
PDY7803 Kysilka Vratislav Běhej Poděbrady C 2102789 Ano Ano Ne 400 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 Ne Ano Ne 200 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8667981 Ne Ne Ano 200 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 Ano Ano Ano 550 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 Ano Ano Ano 550 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 Ano Ano Ano 550 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 7210090 Ano Ano Ano 550 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8648570 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 8151177 Ano Ano Ano 550 Kč
0350003 Monro Robert 035 - - 331854 Ano Ano Ano 650 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660502 Ano Ano Ano 650 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR7801 Vodička Jan OOB TJ Turnov C 2126354 Ano Ano Ano 650 Kč
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AKE7200 sykorka ivan Klub OB ATU Košice 4622374 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 Ano Ano Ano 550 Kč
0020002 Zámečník Pavel 002 - Zámečníci 2801012 Ano Ano Ano 550 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 Ano Ano Ano 550 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8623000 Ano Ano Ano 550 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 8004547 Ano Ano Ano 550 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 Ano Ano Ano 550 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano 550 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 Ano Ano Ano 550 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 8061483 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 Ano Ano Ano 550 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 Ano Ano Ano 550 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 8517454 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 8303052 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK7001 Cichý David OK 99 Hradec Králové C 2070821 Ano Ano Ano 550 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 2088182 Ano Ano Ano 550 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 Ano Ano Ano 550 Kč
2HD6400 Müller Rico (GER) Angy OL 8020222 Ano Ano Ano 550 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 8011594 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 Ano Ano Ano 550 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8648565 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 Ano Ano Ano 550 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 Ano Ano Ano 550 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 8028825 Ano Ano Ano 550 Kč
88P7500 Jończy Daniel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8020375 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 Ano Ano Ano 550 Kč
0300001 Tomandl Jan 030 - HoRa 2090861 Ano Ne Ne 200 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 8414109 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 Ano Ano Ano 550 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 Ano Ano Ano 550 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 Ano Ano Ano 550 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 8151265 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR7503 Bleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 Ano Ano Ano 550 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 Ano Ano Ano 650 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 Ano Ano Ano 650 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 Ano Ano Ano 650 Kč
71D7300 Löhning Michael (GER) USV TU Dresden 8300373 Ano Ano Ano 650 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 Ano Ano Ano 650 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 Ano Ano Ano 650 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 Ano Ano Ne 500 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 Ano Ano Ano 550 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 Ano Ano Ano 550 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 Ano Ano Ano 550 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 Ano Ano Ano 550 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 Ano Ano Ano 550 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI7102 Novotný Jiří Slavia Liberec orienteering C 2078464 Ano Ano Ano 550 Kč
0210001 Nijst Tino 021 - (BEL) Omega Belgium 8668567 Ano Ano Ano 550 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 Ano Ano Ano 550 Kč
0230011 Márk Gárdonyi 023 - (HUN) MOM Budapest 2088248 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 Ano Ano Ano 550 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 Ano Ano Ano 550 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 Ano Ano Ano 550 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160177 Ano Ano Ano 550 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 8116739 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP7103 Škácha Michal Oddíl OB Kotlářka C 7201769 Ano Ano Ano 550 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 Ano Ano Ano 650 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 Ano Ano Ano 550 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 Ano Ano Ano 550 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 Ano Ano Ano 550 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 Ano Ano Ano 550 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 Ano Ano Ano 550 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 550 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 Ano Ano Ano 550 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 Ano Ano Ano 550 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ano 550 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 Ano Ano Ano 550 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 Ano Ano Ano 550 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 Ano Ano Ano 550 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 Ano Ano Ano 550 Kč
HCE6700 Halač Jaroslav TJ Hostivice C 2133888 Ano Ano Ano 550 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670801 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 Ano Ano Ano 550 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 8680609 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8226303 Ano Ano Ano 550 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 Ano Ano Ne 400 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 Ano Ano Ano 550 Kč
OAV6900 Müller Robert Orienteering Adventure C 553456 Ano Ano Ano 550 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 Ano Ano Ano 550 Kč
0220001 Klaška Jan 022 - Cibulák 301602 Ano Ano Ano 550 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 Ano Ano Ano 550 Kč
0250001 Piłkowski Paweł 025 - (POL) OK!Sport 2420205 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 Ano Ano Ano 550 Kč
0270001 Florian Michal 027 - TBM 7201772 Ano Ano Ano 550 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 Ano Ano Ano 550 Kč
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 Ano Ano Ano 550 Kč
23P7000 Marszałek Marcin (POL) OK!Sport Warszawa 1970244 Ano Ano Ano 550 Kč
JPV6800 Pelikán Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 352344 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 Ano Ano Ano 550 Kč
1VD6600 Kudrass Peter (GER) SG Zittau Süd 8140166 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 8226422 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 Ano Ne Ano 400 Kč
19P6900 Pachnik Dariusz (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8170969 Ano Ano Ano 650 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 Ano Ano Ano 650 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 Ano Ano Ano 550 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662710 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 51658 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 Ano Ano Ano 550 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 Ano Ano Ano 550 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 Ano Ano Ano 550 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 Ano Ano Ano 550 Kč
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 2067342 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 Ano Ano Ano 550 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 Ano Ano Ano 550 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680322 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL6101 Král Martin OK Jilemnice C 9071 Ano Ano Ano 550 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 Ano Ano Ano 550 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano 550 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 Ano Ano Ano 550 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 Ano Ano Ano 550 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 8311133 Ano Ano Ano 550 Kč
1VD6300 Döring Jürgen (GER) SG Zittau Süd 1424610 Ano Ano Ano 550 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP6400 Zmátlo Radek KOB Tretra Praha C 2115722 Ano Ano Ano 650 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 Ano Ano Ano 650 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín C 428296 Ano Ano Ano 650 Kč
71D6200 Buhler Gerhard-Michael (GER) USV TU Dresden 620617 Ano Ano Ano 650 Kč
71D6300 Nieke Hagen (GER) USV TU Dresden 8170663 Ano Ano Ano 650 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 Ano Ano Ano 650 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 Ano Ano Ano 650 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8160176 Ano Ano Ano 550 Kč
0080001 TUČNÝ Jan 008 - Tučňáci OB 2131195 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano 550 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR5906 Dragowski Robert OOB TJ Turnov C 887222 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP6004 Pasnichenko Viktor SK Praga C 8116705 Ano Ano Ano 550 Kč
71D5801 Zenker Norbert (GER) USV TU Dresden 582249 Ano Ano Ano 550 Kč
NNN0003 Šťastný Pavel Neregistrovaní 2148221 Ano Ano Ano 650 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 Ano Ano Ano 450 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ne Ano 320 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 206496 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 Ano Ano Ano 450 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 Ano Ano Ano 450 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 7001410 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP5500 Šomvársky Ján KOB Tretra Praha C 232173 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 8662327 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 Ano Ano Ano 450 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 Ano Ano Ano 450 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 Ano Ano Ano 450 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656720 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 Ano Ano Ano 450 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 Ano Ano Ano 450 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano 450 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 336775 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 8719003 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 Ano Ano Ano 450 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 Ano Ano Ne 320 Kč
PGP4900 Kotecký Roman SK Praga C 8040749 Ano Ano Ano 450 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA4202 Němec Vladimír SKOB Slaný C 8100015 Ano Ano Ano 450 Kč
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov C 9823 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 Ano Ano Ano 550 Kč
71D4000 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 7501901 Ano Ano Ano 550 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 Ano Ne Ano 320 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 Ano Ano Ano 450 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP1651 Mullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 Ano Ano Ano 240 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 9000007 Ano Ano Ano 240 Kč
DKP1504 Míka Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2080948 Ano Ano Ano 240 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 995845 Ano Ano Ano 240 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 Ano Ne Ano 160 Kč
VAM1600 Klapal Tomáš OB Vamberk C Ano Ano Ano 240 Kč
PGP1501 Matějů Antonín SK Praga C 682623 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP1550 Svítilová Veronika SK Praga C 2131197 Ano Ne Ne 80 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 Ano Ne Ano 160 Kč
EKP1515 Ondráček Viktor VŠTJ Ekonom Praha C 51595 Ano Ne Ano 160 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 Ano Ano Ano 240 Kč
LDC1750 Havlová Anetka KOB Děčín C 7434894 Ne Ne Ano 80 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 Ano Ano Ano 240 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ano Ano 240 Kč
DOB1500 Preininger Matěj KOB Dobruška C 7239 Ano Ano Ano 240 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 Ano Ano Ano 240 Kč
TEP1451 Pecánková Barbora Tempo Praha C Ano Ano Ano 240 Kč
PHK1300 Cichý Marek OK 99 Hradec Králové C 2070824 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP1450 Štáfková Zuzana SK Praga C Ano Ano Ano 240 Kč
0180002 Novotný Metoděj Vavřinec 018 - Maxidum zapůjčit Ano Ano Ano 390 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 8003626 Ano Ano Ano 240 Kč
TJP1450 Berglová Amálie TJ Sokol Troja C 07904 Ano Ano Ano 240 Kč
CHT1701 Korecký Marek OOB SK Chrast C 515504 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2106722 Ano Ano Ano 240 Kč
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory 2073726 Ano Ano Ano 240 Kč
VAM1351 Martincová Daniela Sofie OB Vamberk C Ano Ano Ano 240 Kč
VIC1351 Vlčková Alžběta OB Vizovice C 2126280 Ano Ano Ano 240 Kč
SCP0901 Havlík Kilian OK Sparta Praha C Ano Ano Ano 240 Kč
TAP1300 Holata Vojtěch KOB Tretra Praha C 2115740 Ano Ano Ano 240 Kč
TRT1500 Mazzarese Aiden KOS Třešť C 2148130 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP1400 Šedivý Marek SK Praga C 1406172 Ano Ano Ano 240 Kč
DKP1552 Škáchová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 51366 Ano Ano Ano 240 Kč
0350001 Monro Helena 035 - - 301366 Ano Ano Ano 240 Kč
0360002 Nedas Jan 036 - Neregistrovaný zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 Ano Ano Ano 240 Kč
VAM8450 Klapalová Michaela OB Vamberk C 981834 Ano Ano Ano 240 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 500267 Ano Ano Ano 240 Kč
TUR1759 Vodičková Klára OOB TJ Turnov Ano Ano Ano 240 Kč
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 Ano Ano Ano 450 Kč
0010001 Cichra Pavel 001 - MIKI 2127555 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR7856 Savelieva Natalia OOB TJ Turnov C 52684 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8659 Johanovská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 889286 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR0703 Chmelík Štěpán OK Dobříš 2125347 Ano Ano Ano 450 Kč
DOK6700 Dolejší Miloš OK Doksy C 434808 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 981817 Ano Ano Ano 450 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ano Ne Ano 300 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 Ano Ne Ano 300 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ano Ne Ano 300 Kč
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB0850 Michalíková Sára KOB Dobruška C 8660522 Ano Ano Ano 450 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 450 Kč
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 1000464 Ano Ano Ano 450 Kč
0180001 Novotný Vít 018 - Maxidum zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP7850 Ryppelová Monika KOB Tretra Praha C 2081357 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB9601 Preininger Kryštof KOB Dobruška C 7238 Ano Ano Ano 450 Kč
0240001 Preiningerová Monika 024 - KOB Dobruška ner 7238 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR7611 Koutný Stanislav OK Jiskra Nový Bor C 8482 Ano Ano Ano 450 Kč
23P7900 Stefaniak Marcin (POL) OK!Sport Warszawa 2061716 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš 2127585 Ano Ano Ano 450 Kč
0220002 Klašková Jana 022 - Cibulák 301546 Ano Ano Ano 450 Kč
0280001 Mikysková Kristýna 028 - Mikys zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
VIC7551 Vlčková Olga OB Vizovice C 2073733 Ano Ano Ano 450 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 Ano Ne Ano 300 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2127567 Ne Ne Ano 150 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB Tretra Praha C 2067966 Ano Ano Ano 450 Kč
23P8600 Daruk Mariusz (POL) OK!Sport Warszawa 413389 Ano Ano Ano 450 Kč
0340001 Pfaffová Veronika 034 - NER 7203456 Ano Ne Ano 300 Kč
0360001 Nedas Dušan 036 - Neregistrovaný 8580 Ano Ne Ne 150 Kč
RUM8750 Kotyšanová Lucie ZOOB Rumburk 301543 Ano Ano Ano 450 Kč
0390001 Nožičková Alexandra 039 - SČK Jičín zapůjčit Ano Ne Ne 200 Kč
0390002 Křesťan Jan 039 - SČK Jičín zapůjčit Ano Ne Ne 200 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 Ano Ano Ano 450 Kč
0400001 Zmátlová Anna 040 - nejsem v žádném zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
0400002 Jan Šaradin 040 - nejsem v žádném zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
celkem přihlášených: 1195, vklad: 614270 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.