Přihlášky závodu: Tis 2020

Datum:
14.08.2020
Místo konání:
Tis u Blatna
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
D10L     D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65     H70     H75     HDR     P     TD     TK    
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0020001 Zmeková Anna 002 - Zmekovi zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 Ano Ano Ano 450 Kč
LBE1153 Schwarzová Katarína Sofia TJ Lokomotiva Beroun C 7080080 Ano Ano Ano 450 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP1255 Košárková Aneta SK Praga C 8656668 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 Ano Ano Ano 450 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 Ano Ano Ano 550 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 434836 Ano Ano Ano 550 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 Ano Ano Ano 550 Kč
KRL1050 Kropáčová Silvie Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 550 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 Ano Ano Ano 550 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 8080812 Ano Ne Ne 183 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga C 7202578 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 2095926 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno B 2103674 Ano Ano Ano 550 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071292 Ano Ano Ano 550 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071304 Ano Ano Ano 550 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 2118494 Ano Ano Ano 550 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec B 8033224 Ano Ano Ano 550 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice B 9102146 Ano Ano Ne 367 Kč
LBE0951 Schwarzová Martina Justína TJ Lokomotiva Beroun C 2112736 Ano Ano Ano 550 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 8648583 Ano Ano Ano 550 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 Ne Ano Ano 367 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 Ano Ano Ano 550 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. B 8116754 Ne Ano Ano 367 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 Ano Ano Ano 550 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001944 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga B 7210117 Ano Ano Ano 550 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 2044889 Ano Ano Ano 550 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice B 8116697 Ano Ano Ano 550 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 8226374 Ano Ano Ano 550 Kč
KRL0754 Kropáčová Zuzana Kometa Kralovice B 2127659 Ano Ano Ano 550 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102084 Ano Ano Ne 367 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 Ano Ano Ano 550 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov B 8667973 Ano Ano Ano 550 Kč
ONO0655 Pekárková Barbora SKOB Ostrov C Ano Ano Ano 550 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 Ano Ano Ano 550 Kč
27S0750 Kotuliaková Lea (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078498 Ano Ano Ano 550 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport B 7210078 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 Ano Ano Ano 550 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany C 52857 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 Ano Ne Ne 183 Kč
KPY0651 Pospíšilová Eliška SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C Ano Ano Ano 550 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov B 2106741 Ano Ano Ano 550 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 8149880 Ano Ano Ano 550 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice A 8116671 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 Ano Ano Ano 650 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 Ano Ano Ano 650 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660409 Ano Ano Ano 650 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 8116770 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 8680421 Ano Ano Ano 650 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 Ano Ano Ano 650 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov A 8660538 Ano Ano Ano 650 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 8004351 Ano Ano Ano 650 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 8116779 Ano Ano Ano 650 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov B 8116743 Ano Ano Ano 650 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 Ano Ano Ano 650 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 Ano Ano Ano 650 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2095955 Ano Ano Ano 650 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 1470170 Ano Ano Ano 650 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 Ano Ano Ano 650 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 7208086 Ano Ano Ano 650 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 Ano Ano Ano 650 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 Ano Ano Ano 650 Kč
KPY0551 Svobodová Alžběta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C Ano Ano Ano 650 Kč
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 Ano Ano Ano 650 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 8516920 Ano Ano Ano 650 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0454 Řeháková Ludmila SK Praga C 361965 Ano Ano Ano 650 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 Ano Ano Ano 650 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8033269 Ano Ano Ano 650 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport A 7208091 Ano Ano Ano 650 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 Ano Ano Ano 650 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 Ano Ano Ano 650 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek B 8648555 Ano Ano Ano 650 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano 650 Kč
DCE0351 Kándlová Ema KOB Dobřichovice C 53591 Ano Ano Ano 650 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 Ano Ano Ano 650 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 Ano Ano Ano 650 Kč
JZL0051 Kundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín B 7203458 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov B 1403056 Ano Ano Ano 650 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 Ano Ano Ano 650 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 Ano Ano Ano 650 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ano Ano Ano 650 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 8450007 Ano Ano Ano 650 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř R 8656518 Ano Ano Ano 650 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno E 8660420 Ano Ano Ano 650 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 Ano Ano Ano 650 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR0151 Vejražková Rozárka OOB TJ Turnov A 8680323 Ano Ano Ano 650 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 Ano Ano Ano 650 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680378 Ano Ano Ano 650 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 8100973 Ano Ano Ano 650 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 9101109 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM9696 Hošeková Vanda KOS TJ Tesla Brno C 7200369 Ano Ano Ano 650 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 8660408 Ano Ano Ano 650 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 Ano Ano Ano 650 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano 650 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 Ano Ano Ano 650 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 Ano Ano Ano 650 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 Ano Ano Ano 650 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno C 8660446 Ano Ano Ano 650 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano 650 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga C 7202891 Ano Ano Ano 650 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 Ano Ano Ano 650 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM8964 Bořilová Klára KOS TJ Tesla Brno C 515189 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 8663148 Ano Ano Ano 650 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko C 2111809 Ano Ano Ano 650 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 Ano Ano Ano 650 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 Ano Ano Ano 650 Kč
0080001 Pecoldová Pavlína 008 - Cookies & Pancakes 8066680 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR0156 Matějková Barbora OOB TJ Turnov A 8191119 Ano Ano Ano 650 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 8116776 Ano Ano Ano 650 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 Ano Ano Ano 650 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové A 8660596 Ano Ano Ano 650 Kč
2HD8650 Rickmeyer Tina (GER) Angy OL 8028926 Ano Ano Ano 650 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice R 8656607 Ano Ano Ano 650 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 Ano Ano Ano 650 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice R 8660456 Ano Ano Ano 650 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 Ne Ano Ano 433 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 Ano Ano Ano 650 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano 650 Kč
KSU9393 Turczerová Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670790 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8100025 Ano Ano Ano 650 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 2075609 Ano Ano Ano 650 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 Ano Ano Ano 650 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670776 Ne Ano Ano 433 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice C 7291299 Ano Ano Ano 650 Kč
0070001 Honzáková Kateřina 007 - DKP 8648616 Ano Ano Ano 650 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno C 1441628 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR9253 Kořínková Zuzana OOB TJ Turnov C 8680584 Ano Ano Ano 650 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 Ano Ano Ano 650 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 Ano Ano Ano 650 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary C 2058500 Ano Ano Ano 650 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 Ano Ano Ano 650 Kč
VTA0055 Karbusová Kateřina SC vebr-sport B 2116188 Ano Ano Ano 650 Kč
UOL9150 Blažková Kristina SOB Olomouc C 8516911 Ano Ano Ano 650 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 Ano Ano Ano 650 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 Ano Ano Ano 650 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU8952 Líbalová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 Ano Ano Ano 650 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 650 Kč
0170001 Pangrácová Marie 017 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8028804 Ano Ano Ano 650 Kč
0190001 Pangrácová Anna 019 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8518315 Ano Ano Ano 650 Kč
UOL8650 Horčičková Linda SOB Olomouc C 301553 Ano Ano Ano 650 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 Ano Ano Ne 433 Kč
KUO9951 Boková Ivana KOB Ústí nad Orlicí C 7210086 Ano Ano Ano 650 Kč
0250002 Vávrová Sára 025 - StillAliveCZ 7210925 Ano Ano Ano 650 Kč
0260002 Haskova Arina 026 - Haskovi 50815 Ano Ano Ano 650 Kč
EKP8950 Malíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 Ano Ano Ano 650 Kč
KNC0000 Opršalová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. 51387 Ne Ne Ano 217 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 980333 Ano Ano Ano 650 Kč
PBM7454 Bukovacová Alena TJ Spartak 1. Brněnská C 522004 Ano Ano Ano 650 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 Ano Ano Ano 650 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 650 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 Ano Ano Ano 650 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ano Ano Ano 650 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Žabovřesky Brno C 7200319 Ano Ano Ano 650 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 Ano Ano Ano 650 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 Ano Ano Ano 650 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 Ano Ano Ano 650 Kč
0110001 Košíková Jana 011 - Brno 2419966 Ano Ano Ano 650 Kč
0130002 Múčková Zuzana 013 - Knotkovci 253102 Ano Ano Ano 650 Kč
0150001 Blazkova Kristina 015 - Bludni tuleni 7300472 Ano Ano Ano 650 Kč
PBM7655 Tachovská Kamila TJ Spartak 1. Brněnská C 2094550 Ano Ano Ano 650 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 7300472 Ano Ano Ano 650 Kč
0250001 Vávrová Rút 025 - StillAliveCZ 7001404 Ano Ano Ano 650 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 Ano Ano Ano 650 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 Ano Ano Ano 650 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 Ano Ano Ano 650 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 7204994 Ano Ano Ano 650 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 8115113 Ano Ano Ano 650 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 Ano Ano Ano 650 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 Ano Ano Ano 650 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 Ano Ano Ano 650 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 9200732 Ano Ano Ano 650 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 Ano Ano Ano 650 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 Ano Ano Ano 650 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 8033217 Ne Ne Ano 217 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 Ano Ano Ano 650 Kč
27S7850 Komanová Kristína (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8226357 Ano Ano Ano 650 Kč
27S7551 Kotuliaková Petra (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078494 Ano Ano Ano 650 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ano Ano Ano 650 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 Ano Ano Ano 650 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 Ano Ano Ano 650 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 Ne Ano Ano 433 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 Ano Ano Ano 650 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 Ano Ano Ano 650 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 Ano Ano Ano 650 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 Ano Ano Ano 650 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 Ano Ano Ano 650 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 Ano Ano Ano 650 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 Ano Ano Ano 650 Kč
MLA8050 Pivcová Žaneta MLOK Mariánské Lázně C 8033228 Ano Ano Ano 650 Kč
KPY7950 Jirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 416330 Ano Ano Ano 650 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 Ano Ano Ano 650 Kč
0220001 Lohová Monika 022 - Kladno zapůjčit Ano Ano Ano 800 Kč
RIC7757 Vláčilová Kateřina OB Říčany C 9943 Ano Ano Ano 650 Kč
0270002 Zýková Martina 027 - Zýkovi 887905 Ano Ano Ano 650 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 Ano Ano Ano 650 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 Ano Ano Ano 650 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 Ano Ano Ano 650 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 1413332 Ano Ano Ano 650 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 Ano Ano Ano 650 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670733 Ano Ano Ano 650 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 Ano Ano Ano 650 Kč
0050001 Zámečníková Jitka 005 - Zámečníci 2103763 Ano Ano Ano 650 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 Ano Ano Ano 650 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 Ano Ano Ano 650 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 Ano Ano Ano 650 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 650 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 Ano Ano Ano 650 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 Ano Ano Ano 650 Kč
0120002 Křivdová Lenka 012 - Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 8655490 Ano Ano Ano 650 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 Ano Ano Ano 650 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 Ano Ano Ano 650 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 Ano Ano Ano 650 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 Ano Ano Ano 650 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano 650 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 Ano Ano Ano 650 Kč
LPM7353 Čepičková Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7210116 Ano Ano Ano 650 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 Ano Ano Ano 650 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 Ano Ano Ano 650 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 Ano Ano Ano 650 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 Ano Ano Ano 650 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 650 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 Ano Ano Ano 650 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 Ano Ano Ano 650 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ano Ano Ano 650 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 650 Kč
0030001 Paurová Lenka 003 - neregistrovaná 2060203 Ano Ano Ano 650 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 2113478 Ano Ano Ano 650 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 650 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 Ano Ano Ano 650 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 Ano Ano Ano 650 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 Ano Ano Ano 650 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ano Ano Ano 650 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 Ano Ano Ano 650 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 Ano Ano Ano 650 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 Ano Ano Ano 650 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 Ano Ano Ano 650 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 Ano Ano Ano 650 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 1417131 Ano Ano Ano 650 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 Ano Ano Ano 650 Kč
SLA7352 Matoušková Markéta SKOB Slaný C 2109690 Ano Ano Ano 650 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 Ano Ano Ano 800 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ano Ano Ano 650 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 Ano Ano Ano 650 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 Ano Ano Ano 650 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano 650 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ano Ano Ano 650 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 Ano Ano Ano 650 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 Ano Ano Ano 650 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ano Ano Ano 650 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano 650 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 Ano Ano Ano 650 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670819 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ano Ano Ano 650 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 Ano Ano Ano 650 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM7079 Hiršová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8648605 Ano Ano Ano 650 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 Ano Ano Ano 650 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667527 Ano Ano Ano 650 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 Ano Ano Ano 650 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano 650 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 Ano Ano Ano 650 Kč
SKV6552 Danihelová Janka TJ Slovan Karlovy Vary C 232202 Ano Ano Ano 650 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 9101105 Ano Ano Ano 650 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 Ano Ano Ano 650 Kč
TAP6952 Pavlů Veronika KOB Tretra Praha C 232198 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 Ano Ano Ano 650 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ano Ano Ano 650 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 Ano Ano Ano 650 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 Ano Ano Ano 650 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 Ano Ano Ano 650 Kč
KAM6952 Himmelová Marie OK Kamenice C 51681 Ano Ano Ano 650 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano 650 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 Ano Ano Ano 650 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 Ano Ano Ano 650 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 Ano Ano Ano 650 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 650 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 650 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 Ano Ano Ano 650 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 Ano Ano Ano 650 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 Ano Ano Ano 650 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 Ano Ano Ano 650 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 Ano Ano Ano 650 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 Ano Ano Ano 650 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 650 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 Ano Ano Ano 650 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 Ano Ano Ano 650 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ano 650 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 Ano Ano Ano 650 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 Ano Ano Ano 650 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 Ano Ano Ano 650 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 Ano Ano Ano 650 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 8012045 Ano Ano Ano 650 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 Ano Ano Ano 650 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 650 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 Ano Ano Ano 650 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 1421930 Ano Ano Ano 650 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 8299099 Ano Ano Ano 650 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 Ano Ano Ano 650 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 Ano Ano Ano 650 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano 650 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 Ano Ano Ano 650 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 Ano Ano Ano 650 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 Ano Ano Ano 650 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 Ano Ano Ano 650 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 Ano Ano Ano 650 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano 650 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 650 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 Ano Ano Ano 650 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano 650 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 Ano Ano Ano 650 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52661 Ano Ano Ano 650 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 Ano Ano Ano 650 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 Ano Ano Ano 650 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 Ano Ano Ano 650 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 Ano Ano Ano 650 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 Ano Ano Ano 650 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 Ano Ano Ano 650 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 Ano Ano Ano 650 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 Ano Ano Ano 650 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 Ano Ano Ano 650 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 2134274 Ano Ano Ano 650 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 Ano Ano Ano 650 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ano Ano Ano 650 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 8656660 Ano Ano Ano 650 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 53555 Ano Ano Ano 650 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 8116699 Ano Ano Ano 650 Kč
1QD5750 Braatz Monika (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 5100 Ano Ano Ano 650 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7053853 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 Ano Ano Ano 550 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 Ano Ano Ano 550 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 Ano Ano Ano 550 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 Ano Ano Ano 550 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 550 Kč
MAS5150 Dlouhá Lenka OOB Aš C 232364 Ano Ano Ano 550 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano 550 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 Ano Ano Ano 550 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 Ano Ano Ano 550 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 Ne Ano Ne 183 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano 550 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 Ano Ano Ano 550 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 Ano Ano Ano 550 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 Ano Ano Ano 550 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 887906 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano 550 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 550 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 Ano Ano Ano 550 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 Ano Ano Ano 550 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 Ano Ano Ano 550 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 Ano Ano Ano 550 Kč
AOV4450 Vlachová Renata OOB TJ Baník Ostrava C 8882 Ano Ano Ano 550 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CEP1100 Paulů Max Čepíci C 2148212 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 Ano Ne Ne 150 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 Ano Ano Ano 450 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 Ano Ano Ano 450 Kč
PBM1007 Bukovác Lukáš TJ Spartak 1. Brněnská C 307460 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR1104 Etrych Matěj OK Dobříš C 2135176 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR1103 Etrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 Ano Ano Ano 450 Kč
27S1000 Kotuliak Peter (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2088215 Ano Ano Ano 450 Kč
KRN1200 Peths Sebastian KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 Ano Ano Ano 450 Kč
PLU1400 Matyšek Josef TJ SOKOL Plumlov C 2096224 Ano Ano Ano 450 Kč
LPM1102 Čepička Antonín OK Lokomotiva Plzeň C 2129225 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 Ano Ano Ano 450 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0020002 Zmek Josef 002 - Zmekovi 2144080 Ano Ano Ano 550 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 Ano Ano Ano 550 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 8014562 Ano Ano Ano 550 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 Ano Ano Ano 550 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 Ano Ano Ano 550 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 Ano Ano Ano 550 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 Ano Ano Ano 550 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR1102 Jiroušek Štěpán OK Dobříš C 51487 Ano Ano Ano 550 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 7260014 Ano Ano Ano 550 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C Ano Ano Ano 550 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8421841 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 Ano Ne Ne 183 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 Ano Ano Ano 550 Kč
0270003 Zýka Prokop 027 - Zýkovi 7209803 Ano Ano Ano 550 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 Ano Ano Ano 550 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 Ano Ano Ano 550 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 Ano Ano Ano 550 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 8007188 Ano Ne Ne 183 Kč
PBM0808 Zřídkaveselý Martin TJ Spartak 1. Brněnská B 8660444 Ano Ano Ano 550 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň B 2031365 Ano Ano Ano 550 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662690 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš C 2133884 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 2801019 Ano Ano Ano 550 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C Ano Ano Ano 550 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 2108898 Ano Ano Ano 550 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 Ano Ano Ano 550 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 Ano Ano Ano 550 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 500580 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 Ano Ano Ne 367 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210246 Ano Ano Ano 550 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 Ano Ano Ano 550 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 7300279 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 8045083 Ano Ano Ano 550 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 Ano Ano Ano 550 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 Ano Ano Ano 550 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071316 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 2801037 Ano Ano Ano 550 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 8061404 Ano Ano Ano 550 Kč
ONO0701 Kule Oliver SKOB Ostrov B 1400426 Ano Ano Ano 550 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov B 8667289 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 2021829 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 8028854 Ano Ano Ano 550 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole A 8667515 Ano Ano Ano 550 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 8226396 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 Ano Ano Ano 550 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 Ano Ano Ano 550 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 Ano Ano Ano 550 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov B 52668 Ano Ano Ano 550 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 8109353 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 Ano Ano Ano 650 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 Ano Ano Ano 650 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 Ano Ano Ano 650 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 Ano Ano Ano 650 Kč
PBM0505 Zřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. Brněnská A 8660411 Ano Ano Ano 650 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 Ano Ano Ano 650 Kč
PBM0501 Bukovác Filip TJ Spartak 1. Brněnská A 8116740 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov B 8667503 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 Ano Ano Ano 650 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 Ano Ano Ano 650 Kč
PBM0512 Kasza Tomáš TJ Spartak 1. Brněnská B 8116805 Ano Ano Ano 650 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov A 8680581 Ano Ano Ano 650 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 8116803 Ano Ano Ano 650 Kč
27S0503 Koman Ján (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Ano Ano Ano 650 Kč
27S0400 Kotuliak Viktor (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2085594 Ano Ano Ano 650 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 Ano Ano Ano 650 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 Ano Ano Ano 650 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091561 Ano Ano Ano 650 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 8517329 Ano Ano Ano 650 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 Ano Ano Ano 650 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 Ano Ano Ano 650 Kč
KPY0507 Valenta Martin SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR0405 Bičík Štěpán OOB TJ Turnov zapůjčit Ano Ano Ano 800 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 Ano Ano Ano 650 Kč
KRL0503 Kropáč Filip Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 650 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 7207877 Ano Ano Ano 650 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 8226370 Ano Ano Ano 650 Kč
LBE0501 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C Ano Ano Ano 650 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 8109386 Ano Ano Ano 650 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 425596 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov B 2108873 Ano Ano Ano 650 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 Ano Ano Ano 650 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 Ano Ano Ano 650 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 Ano Ano Ano 650 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 Ano Ano Ano 650 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 Ano Ano Ano 650 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 Ano Ano Ano 650 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 Ano Ano Ano 650 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov A 2060290 Ano Ano Ano 650 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 Ano Ano Ano 650 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 Ano Ano Ano 650 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy A 8662323 Ano Ano Ano 650 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 Ano Ano Ano 800 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 Ano Ano Ano 650 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov C 8655449 Ano Ano Ano 650 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno E 8651709 Ano Ano Ano 650 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice C 981828 Ano Ano Ano 650 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8660457 Ano Ano Ano 650 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 Ano Ano Ano 650 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno C 8660427 Ano Ano Ano 650 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 Ano Ano Ano 650 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 Ano Ano Ano 650 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 Ano Ano Ano 650 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8008833 Ano Ano Ano 650 Kč
PBM7605 Bukovac Maroš TJ Spartak 1. Brněnská C 525005 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov C 8680600 Ano Ano Ano 650 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 8116695 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 8086808 Ano Ano Ano 650 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 Ano Ano Ano 650 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 Ano Ano Ano 650 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 Ano Ano Ano 650 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662697 Ano Ano Ano 650 Kč
SSU9001 Melecký Martin SK Severka Šumperk C 8680373 Ano Ano Ano 650 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk R 8656758 Ano Ano Ano 650 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM9547 Hraboš Matej KOS TJ Tesla Brno C 8071299 Ano Ano Ano 650 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 Ano Ano Ano 650 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 Ano Ano Ano 650 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 Ano Ano Ano 650 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 Ano Ano Ano 650 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 Ano Ano Ano 650 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 Ano Ano Ano 650 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 Ano Ano Ano 650 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 Ano Ano Ano 650 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 Ano Ano Ano 650 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 Ano Ano Ano 650 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680399 Ano Ano Ano 650 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 Ano Ano Ano 650 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 Ano Ano Ano 650 Kč
PBM7207 Zřídkaveselý Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 8660433 Ano Ano Ano 650 Kč
PBM6708 Přikryl Petr TJ Spartak 1. Brněnská C 7030567 Ano Ano Ano 650 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 Ano Ano Ano 650 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 Ano Ano Ano 650 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 Ano Ano Ano 650 Kč
0080002 Dvořáček Dan 008 - Cookies & Pancakes 8629750 Ano Ano Ano 650 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 Ano Ano Ano 650 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 Ano Ano Ano 650 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 Ano Ano Ano 650 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8516425 Ano Ano Ano 650 Kč
0100001 Palaščak Honza 010 - Gumídci 7003034 Ano Ano Ano 650 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8116797 Ano Ano Ano 650 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 Ano Ano Ano 650 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 Ano Ano Ano 650 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 Ano Ano Ano 650 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 Ano Ano Ano 650 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8667994 Ano Ano Ano 650 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Žabovřesky Brno C 8002099 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR9011 Trojan Karel OOB TJ Turnov C 8007187 Ano Ano Ano 650 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 Ano Ano Ano 650 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 Ano Ano Ano 650 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 Ano Ano Ano 650 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 Ano Ano Ano 650 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 Ano Ano Ano 650 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 Ano Ano Ano 650 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano 650 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 Ano Ano Ano 650 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 Ano Ano Ano 650 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 Ano Ano Ano 650 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 Ano Ano Ano 650 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano 650 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 301064 Ano Ano Ano 650 Kč
KAM9200 Rýdel Jiří OK Kamenice C 428234 Ano Ano Ano 650 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 Ano Ano Ano 650 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM8905 Thiemel Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515175 Ano Ano Ano 650 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 Ano Ano Ano 650 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ano Ano Ano 650 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 Ano Ano Ano 650 Kč
PLU7501 Trávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 7504110 Ano Ano Ano 650 Kč
PLU8009 Špičák František TJ SOKOL Plumlov C 52410 Ano Ano Ano 650 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 Ano Ano Ano 650 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8116812 Ano Ano Ano 650 Kč
JEN9001 Švarc Lukáš OB Jenišovice C 682096 Ano Ano Ano 650 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 Ano Ano Ano 650 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 Ano Ano Ano 650 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 Ano Ano Ano 650 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 8116824 Ano Ano Ano 650 Kč
STE9900 Šklíba Michal SK SKI-OB Šternberk C 7201758 Ano Ano Ano 650 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 Ano Ano Ano 650 Kč
TYN9501 Mlateček Jiří OOB SK Týniště nad Orlicí 9160 Ano Ano Ano 650 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 9965 Ano Ano Ano 650 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 Ano Ano Ano 650 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 Ano Ano Ano 650 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 Ano Ano Ano 650 Kč
KRL9505 Žákovec Jan Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 650 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 Ano Ano Ano 650 Kč
0160001 Gajdoš Martin 016 - (SVK) EBB 2039802 Ano Ano Ano 650 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208219 Ano Ano Ano 650 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 Ano Ano Ano 650 Kč
LPU Přibyl Václav OK Lokomotiva Pardubice Ne Ano Ano 433 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 650 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 Ano Ano Ano 650 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 650 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ano Ano Ano 650 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 Ano Ano Ano 650 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 Ano Ano Ano 650 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 Ano Ano Ano 650 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 Ano Ano Ano 650 Kč
SLA8500 Fiala Jakub SKOB Slaný C 2148075 Ano Ano Ano 650 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 Ano Ano Ano 650 Kč
66P7900 Tkaczuk Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 8160579 Ano Ano Ano 650 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 Ano Ano Ano 650 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 Ano Ano Ano 650 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZBM8003 Polách David SK Žabovřesky Brno C 2144039 Ano Ano Ano 650 Kč
0110002 Rudolf Tomáš 011 - Brno zapůjčit Ano Ano Ano 800 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 Ano Ano Ne 433 Kč
0130001 Knotek Kamil 013 - Knotkovci 49437 Ano Ano Ano 650 Kč
0180001 Klíma Kamil 018 - SK Olympia Praha SPS 8667960 Ano Ano Ano 650 Kč
PLU7823 Matyšek Bronislav TJ SOKOL Plumlov C 515418 Ano Ano Ano 650 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 Ano Ano Ano 650 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ano Ano Ano 650 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 Ano Ano Ano 650 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 Ano Ano Ano 650 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 8116753 Ano Ano Ano 650 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 Ano Ano Ano 650 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 8116735 Ano Ano Ano 650 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 Ano Ano Ano 650 Kč
27S7902 Koman Marek (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8226311 Ano Ano Ano 650 Kč
27S7400 Kotuliak Ivan (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078495 Ano Ano Ano 650 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 Ano Ano Ano 650 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 Ano Ano Ano 650 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 Ano Ano Ano 650 Kč
0260001 Hasek Jakub 026 - Haskovi 50812 Ano Ano Ano 650 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 8116750 Ano Ano Ano 650 Kč
ONO7203 Pekárek Martin SKOB Ostrov C Ano Ano Ano 650 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 Ano Ano Ano 800 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 Ne Ano Ano 433 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 Ano Ano Ano 650 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071296 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 Ano Ano Ano 650 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 Ano Ano Ano 650 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 Ano Ano Ano 650 Kč
DOR7703 Jiroušek Pavel OK Dobříš C 2104705 Ano Ano Ano 650 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 52472 Ano Ano Ano 650 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 Ano Ano Ano 650 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CEP7301 Paulů Robert Čepíci C 2135166 Ano Ano Ano 650 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 Ano Ano Ano 650 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 Ano Ano Ano 650 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano 650 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 Ano Ano Ano 650 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 Ano Ano Ano 650 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 8303052 Ano Ano Ano 650 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 Ano Ano Ano 650 Kč
0050002 Zámečník Pavel 005 - Zámečníci 2801012 Ano Ano Ano 650 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 Ano Ano Ano 650 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 Ano Ano Ano 650 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 Ano Ano Ano 650 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 Ano Ano Ano 650 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 Ano Ano Ano 650 Kč
2HD6400 Müller Rico (GER) Angy OL 8020222 Ano Ano Ano 650 Kč
PBM7100 Kasza Ladislav TJ Spartak 1. Brněnská C 2078497 Ano Ano Ano 650 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 Ne Ne Ano 217 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 8660515 Ano Ano Ano 650 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 Ano Ano Ano 650 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 Ano Ano Ano 650 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano 650 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 Ano Ano Ano 650 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 Ano Ano Ano 650 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 Ano Ano Ano 650 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 Ano Ano Ano 650 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 8011594 Ano Ano Ano 650 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 650 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 Ano Ano Ano 650 Kč
SLA7100 Matoušek Martin SKOB Slaný C 2109677 Ano Ano Ano 650 Kč
DCE7400 Kándl Filip KOB Dobřichovice C 2113085 Ano Ano Ano 650 Kč
RIC7307 Vláčil Daniel OB Říčany C 887622 Ano Ano Ano 650 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 Ano Ano Ano 650 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 Ano Ano Ano 650 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 Ano Ano Ano 650 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 434596 Ano Ano Ano 650 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2000591 Ano Ano Ano 650 Kč
KVS7400 Furmánek Zdeněk SKOB Kobra Vsetín C 8116816 Ano Ano Ano 650 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 Ano Ano Ano 650 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 Ano Ano Ano 650 Kč
PLU7407 Trhlík Tomáš TJ SOKOL Plumlov C 7412075 Ano Ano Ano 650 Kč
LBE7400 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C Ano Ano Ano 650 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 Ano Ano Ano 650 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 Ano Ano Ano 650 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 Ano Ano Ano 650 Kč
0270001 Zýka Vít 027 - Zýkovi 8116768 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 Ano Ano Ano 800 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 Ano Ano Ano 650 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 Ano Ano Ano 650 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 Ano Ano Ano 650 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 Ano Ano Ano 650 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 Ano Ano Ano 650 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 Ano Ano Ano 650 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8116757 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov 8218 Ano Ano Ano 650 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 Ano Ano Ano 650 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 Ano Ano Ano 650 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 Ano Ano Ano 650 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 52181 Ano Ano Ano 650 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 Ano Ano Ano 650 Kč
0120001 Křivda Ivan 012 - Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9200535 Ano Ano Ano 650 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano 650 Kč
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 Ano Ano Ano 650 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 8656589 Ano Ano Ano 650 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 Ano Ano Ano 650 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 Ano Ano Ano 650 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 Ano Ano Ano 650 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 8116820 Ano Ano Ano 650 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 Ano Ano Ano 650 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 Ano Ano Ano 650 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 Ano Ano Ano 650 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 Ano Ano Ano 650 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 8670808 Ano Ano Ano 650 Kč
LPM6701 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň C 8109406 Ano Ano Ano 650 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 Ano Ano Ano 650 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 Ano Ano Ano 650 Kč
KRL6701 Hanák Martin Kometa Kralovice C 51477 Ano Ano Ano 650 Kč
0090001 Florian Michal 009 - TBM 7201772 Ano Ano Ano 650 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 Ano Ano Ano 650 Kč
KRL6702 Kropáč Jiří Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 650 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 Ano Ano Ano 650 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 Ano Ano Ano 650 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano 650 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 Ano Ano Ano 650 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 Ano Ano Ano 650 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 Ano Ano Ano 650 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 Ano Ano Ano 650 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 Ano Ano Ano 650 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 865655 Ano Ano Ano 650 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ano Ano Ano 650 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 Ano Ano Ano 650 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 7206531 Ano Ano Ano 650 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 Ano Ano Ano 650 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ano Ano Ano 650 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha 515016 Ano Ano Ano 650 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 Ano Ano Ano 650 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ano Ano Ano 650 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 Ano Ano Ano 650 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 Ano Ano Ano 650 Kč
0160003 Roman Ščehovič 016 - (SVK) EBB 406954 Ano Ano Ano 650 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 Ano Ano Ano 650 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 Ano Ano Ano 650 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano 650 Kč
39S6401 Kniebugl Anton (SVK) KOBRA Bratislava 416747 Ano Ano Ano 650 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 Ano Ano Ano 650 Kč
1QD6200 Braatz Frank (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 7122062 Ano Ano Ano 650 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 Ano Ano Ano 650 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 Ano Ano Ano 650 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 Ano Ano Ano 650 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 Ano Ano Ano 650 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 Ano Ano Ano 650 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 Ano Ano Ano 650 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 8311133 Ano Ano Ano 650 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín C 428296 Ano Ano Ano 650 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 Ano Ano Ano 650 Kč
KAM6503 Himmel Petr OK Kamenice C 303918 Ano Ano Ano 650 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 Ano Ano Ano 650 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 Ano Ano Ano 650 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 1403424 Ano Ano Ano 650 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ano Ano Ano 650 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 Ano Ano Ano 650 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 Ano Ano Ano 650 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 Ano Ano Ano 650 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 2096115 Ano Ano Ano 650 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 Ano Ano Ano 650 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano 650 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 Ano Ano Ano 650 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680320 Ano Ano Ano 650 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 Ano Ano Ano 650 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 Ano Ano Ano 650 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 Ano Ano Ano 650 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 Ano Ano Ano 650 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 Ano Ano Ano 650 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 Ano Ano Ano 650 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 Ano Ano Ano 650 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 Ano Ano Ano 650 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 Ano Ano Ano 650 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 Ano Ano Ano 650 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 Ano Ano Ano 650 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 Ano Ano Ano 650 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 53237 Ano Ano Ano 650 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 Ano Ano Ano 650 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 Ano Ano Ano 650 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 Ano Ano Ano 550 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 Ano Ano Ano 550 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 206496 Ano Ano Ano 550 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 53523 Ano Ano Ano 550 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ne Ano Ano 367 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 Ano Ano Ano 550 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 Ano Ano Ano 550 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 Ano Ano Ano 550 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 Ano Ano Ano 550 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 Ano Ano Ano 550 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 Ano Ano Ano 550 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 Ano Ano Ano 550 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 Ano Ano Ano 550 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 Ano Ano Ano 550 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 Ano Ano Ano 550 Kč
0250003 Vávra Petr 025 - StillAliveCZ 7210810 Ano Ano Ano 550 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 Ano Ano Ano 550 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 Ano Ano Ano 550 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 Ano Ano Ano 550 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 Ano Ano Ano 550 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 Ano Ano Ano 550 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 Ano Ano Ano 550 Kč
17A4800 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1480913 Ano Ano Ano 550 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano 550 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 Ano Ano Ano 550 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 Ano Ano Ano 550 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8516930 Ano Ano Ano 550 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 Ano Ano Ano 550 Kč
JES4601 Otta Pavel OK Rakovník C 301666 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 Ano Ano Ano 550 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 Ano Ano Ano 550 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 Ano Ano Ano 550 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 336775 Ano Ano Ano 550 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 Ano Ano Ano 550 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 Ano Ano Ano 550 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 Ano Ano Ano 550 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301725 Ne Ano Ne 183 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA4202 Němec Vladimír SKOB Slaný C 8100015 Ano Ano Ano 550 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 Ano Ano Ano 550 Kč
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov C 9823 Ano Ano Ano 550 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 Ano Ano Ano 550 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano 550 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 Ano Ano Ano 550 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 Ano Ano Ano 550 Kč
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 8656637 Ano Ano Ano 550 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 Ano Ano Ano 550 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 Ano Ano Ano 550 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. 205614 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 Ano Ano Ano 550 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP1651 Mullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 Ano Ano Ano 450 Kč
TEP1451 Pecánková Barbora Tempo Praha C Ano Ano Ano 450 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 Ano Ano Ano 450 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ano Ano 450 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 Ano Ano Ano 450 Kč
0130003 Knotková Viktorie 013 - Knotkovci 232746 Ano Ano Ano 450 Kč
MLA1650 Pivcová Lucie MLOK Mariánské Lázně C 7880 Ano Ano Ano 450 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 Ano Ano Ano 450 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM1700 Albrecht Jiří OK Kamenice C 515491 Ano Ano Ano 450 Kč
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 425428 Ano Ano Ano 450 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0010001 Cichra Pavel 001 - MIKI 2127555 Ano Ano Ano 450 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 450 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 Ano Ne Ne 150 Kč
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 Ano Ano Ano 450 Kč
0130004 Čermáková Radka 013 - Knotkovci zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř C 2120621 Ano Ano Ano 450 Kč
0210001 Tran Ngoc Mai 021 - Trumberka trumberatá 7201758 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 Ano Ano Ano 450 Kč
RBK7474 Matušková Kateřina SK Radioklub Blansko C 2111809 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 Ano Ano Ano 450 Kč
0230001 Horáková Dana 023 - Puštík 2000547 Ne Ano Ano 300 Kč
0280001 Myslík Antonín 028 - ONO 1428940 Ne Ano Ne 150 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 8007195 Ano Ano Ano 450 Kč
0160002 Zuzana Ščehovičová 016 - (SVK) EBB 305982 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 Ano Ano Ano 450 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ano Ano Ne 300 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ano Ano Ne 300 Kč
CEP7650 Paulů Markéta Čepíci 2127871 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 Ano Ano Ano 450 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 Ano Ano Ano 450 Kč
0060001 Rotková Gabriela 006 - nereg. 2103673 Ano Ano Ano 450 Kč
LCExxxx Erlitz Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice Ne Ano Ano 300 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 Ano Ano Ano 450 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 Ano Ano Ano 450 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 Ano Ano Ne 300 Kč
0200001 TUČNÝ Jan 020 - Tučňáci OB 2131195 Ano Ano Ne 300 Kč
0200002 MALÁ Martina 020 - Tučňáci OB 2148228 Ano Ano Ne 300 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 8656644 Ano Ano Ano 450 Kč
LME6852 Dittrtová Lucia SK Los Mělník C 2102533 Ano Ano Ne 300 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 Ano Ano Ne 300 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 Ano Ano Ne 300 Kč
0240001 Trnková Katka 024 - Woodstock zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
celkem přihlášených: 908, vklad: 550082 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.