Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Morava

Datum:
21.04.2018
Místo konání:
Luhačovice - Radostova
Pořadatel:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
Mapa:
Radostova
Ředitel závodu:
Kunčar Vít - R3
Hlavní rozhodčí:
Slezák Libor - R1
Stavitel tratí:
Cahel Marek - R1
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D70B     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T4     T6    

D10C 1.60 km, 75 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:10:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:18:00 Mašláňová Ema TZL0955 8411 C SKOB Zlín
12:22:00 Siposova Hanka SPE0901 2111075 KOB Sokol Pezinok
12:26:00 Valyavka Viktoriya 38S0850 502256 VZA Žilina
12:30:00 Fišerová Markéta TZL0851 8940 C SKOB Zlín
12:34:00 Mališková Libuše LCE0951 218987 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:38:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 C TJ SOKOL Plumlov
12:46:00 Kundratová Eva TZL0950 218973 C SKOB Zlín
12:50:00 Sedláčková Klára LCE0854 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:54:00 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 C SKOB Zlín
13:02:00 Štefková Michaela PLU0851 896972 C TJ SOKOL Plumlov
13:06:00 Vlčková Markéta VIC0951 425437 C OB Vizovice
13:10:00 Volkova Maja 38S0950 502260 VZA Žilina
13:14:00 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C TJ Opava
13:18:00 Hýblová Eliška JPV0952 2127853 C Oddíl OS SK Prostějov
13:22:00 Vyoralová Talma LCE0955 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D12C 2.10 km, 100 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:05:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 232732 B KOS TJ Tesla Brno
12:08:00 Kusáková Valentýna TZL0651 7211007 B SKOB Zlín
12:11:00 Holasová Barbora AOP0651 51195 B Orientační Běh Opava
12:14:00 Dobrovolná Anna TBM0758 2081351 C KOS TJ Tesla Brno
12:17:00 Kurucova Petra SPE0602 1407845 KOB Sokol Pezinok
12:23:00 Zatloukalová Julie STE0650 2108918 B SK SKI-OB Šternberk
12:26:00 Štětínská Tereza MOV0751 436421 C SKOB Ostrava
12:29:00 Hrbáčková Michaela LCE0751 331031 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:32:00 Musálková Klára MOV0750 436424 C SKOB Ostrava
12:35:00 Gašparíková Janka 38S0650 1423317 VZA Žilina
12:38:00 Kovalčíková Alena AOP0751 49438 C Orientační Běh Opava
12:41:00 Siposova Lucia SPE0605 2111074 KOB Sokol Pezinok
12:44:00 Přikrylová Jana JPV0652 2112722 C Oddíl OS SK Prostějov
12:47:00 Seidenglanzová Johana SSU0650 6710 C SK Severka Šumperk
12:53:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 B SK Žabovřesky Brno
12:56:00 Cetlová Karolína AOP0752 2091596 C Orientační Běh Opava
12:59:00 Jakůbková Jana LCE0651 416057 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:02:00 Kopecká Nela UOL0650 301263 B SOB Olomouc
13:05:00 Rosíková Růžena Eliška TZL0650 2121120 C SKOB Zlín
13:08:00 Dugovicova Bianka SPE0604 219134 KOB Sokol Pezinok
13:11:00 Michálková Sabina LCE0851 253362 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:14:00 Lorencová Anna TZL0756 2121128 C SKOB Zlín
13:17:00 Kubáňová Tereza TBM0756 7204478 C KOS TJ Tesla Brno
13:20:00 Kotrle Sylvia STE0652 2108917 C SK SKI-OB Šternberk
13:23:00 Poslušná Jitka TZL0752 2121125 C SKOB Zlín
13:26:00 Ehlová Martina TBM0655 446326 C KOS TJ Tesla Brno
13:29:00 Rychlá Karolína KRN0757 8654916 B KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:32:00 Vernerová Hana TBM0780 2087664 C KOS TJ Tesla Brno
13:35:00 Entová Kateřina TZL0751 2121124 C SKOB Zlín
13:38:00 Paulíčková Tereza UOL0750 2069082 C SOB Olomouc
13:41:00 Přikrylová Ivana JPV0653 2112741 C Oddíl OS SK Prostějov
13:44:00 Šaňáková Marie UOL0651 2111803 B SOB Olomouc

D14B 3.30 km, 140 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:05:00 Finstrlová Julie ZBM0552 2051495 B SK Žabovřesky Brno
12:08:00 Procházková Doubravka ADA0651 981840 B OOB Spartak Adamov
12:11:00 Chroustová Michaela ZBM0457 831011 C SK Žabovřesky Brno
12:14:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 49312 B TJ TŽ Třinec
12:17:00 Herna Rebecca 27S0006 2104582 Farmaceut Bratislava
12:20:00 Smékalová Viktorie UOL0450 2020728 B SOB Olomouc
12:23:00 Zahradníková Kateřina BFM0551 2102874 B SKOB Frýdek - Místek
12:26:00 Batani Valeria TZL0550 7209281 B SKOB Zlín
12:29:00 Lukašáková Sára STE0450 2035723 A SK SKI-OB Šternberk
12:32:00 Pavlová Eliška MOV0650 436420 B SKOB Ostrava
12:35:00 Ochodnická Sára LCE0553 52703 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:38:00 Pánková Klára ZBM0456 2094524 C SK Žabovřesky Brno
12:41:00 Mališková Kristýna LCE0552 7207037 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:44:00 Smékalová Karolína UOL0451 2020729 A SOB Olomouc
12:47:00 Navrátilová Marie ASU0599 7206550 B Magnus Orienteering
12:50:00 Neumannová Kristýna STE0550 2035719 B SK SKI-OB Šternberk
12:53:00 Pišová Adéla LCE0551 2049511 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:56:00 Bruková Petra TRI0450 7207881 B TJ TŽ Třinec
12:59:00 Mihalicova Simona 25S0501 2032148 KOB ATU Košice
13:05:00 Rohalova Ivona 43S0301 0 ŠK Sandberg Bratislava
13:08:00 Mrkvičková Ema TZL0451 2091565 A SKOB Zlín
13:11:00 Švidrnochová Eliška OOP0451 8656605 B TJ Opava
13:14:00 Březinová Zuzana TZL0453 7209276 B SKOB Zlín
13:17:00 Lubrichová Veronika STE0451 2102549 B SK SKI-OB Šternberk
13:20:00 Dušková Tereza TBM0554 232389 B KOS TJ Tesla Brno
13:23:00 Pospíšilová Stella STE0551 2080829 B SK SKI-OB Šternberk
13:26:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8796 B Orientační Běh Opava
13:29:00 Špendlíková Monika LCE0554 52687 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:32:00 Klechová Karolína AOP0452 436929 B Orientační Běh Opava
13:35:00 Otrubová Anna PLU0577 2019215 B TJ SOKOL Plumlov
13:38:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 B KOB Směr Kroměříž
13:41:00 Ježková Ivana RBK0555 2115673 B SK Radioklub Blansko
13:44:00 Helštýnová Nikol LCE0555 52693 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:47:00 Jezikova Gabriela SPE0501 8060806 KOB Sokol Pezinok
13:50:00 Dynková Alžběta TZL0454 53853 B SKOB Zlín
13:53:00 Cetlová Magdaléna AOP0552 2091591 B Orientační Běh Opava
13:56:00 Batani Valentina TZL0551 7053354 B SKOB Zlín
14:02:00 Procnerová Veronika BFM0453 2087705 B SKOB Frýdek - Místek
14:05:00 Binarová Adéla UOL0452 1398997 B SOB Olomouc
14:08:00 Šrámková Aneta TZL0458 2121123 C SKOB Zlín
14:11:00 Janečková Adéla PLU0452 2087689 C TJ SOKOL Plumlov
14:14:00 Jezikova Natalia SPE0403 1407843 KOB Sokol Pezinok
14:17:00 Rybková Vendula TRI0453 8654 B TJ TŽ Třinec
14:20:00 Kolaříková Eliška TZL0452 995797 B SKOB Zlín
14:23:00 Fedorova Klara SPE0402 2111071 KOB Sokol Pezinok
14:26:00 Haltofová Romana TRI0451 7209779 A TJ TŽ Třinec

D16B 3.90 km, 145 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:06:00 Velgosova Miroslava 25S0304 2051329 KOB ATU Košice
12:12:00 Miklušová Tamara ZBM0260 8434822 A SK Žabovřesky Brno
12:18:00 Trepacova Gabriela 38S0350 2045213 VZA Žilina
12:24:00 Ondovcikova Eva SPE0301 2111093 KOB Sokol Pezinok
12:30:00 Šuráňová Pavlína TZL0257 8924 C SKOB Zlín
12:36:00 Bernatíková Hana TRI0253 49450 B TJ TŽ Třinec
12:42:00 Tichá Marie TZL0253 2091544 A SKOB Zlín
12:48:00 Raclavská Zuzana UOL0251 2092434 B SOB Olomouc
12:54:00 Smolková Sabina STE0250 7206537 B SK SKI-OB Šternberk
13:00:00 Němečková Kateřina PLU0350 1400409 B TJ SOKOL Plumlov
13:06:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 B Orientační Běh Opava
13:12:00 Hájková Lucie SOP0350 7204988 A OOB TJ Slezan Opava
13:18:00 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A KOB Směr Kroměříž
13:24:00 Raclavská Lenka UOL0252 2092435 B SOB Olomouc
13:30:00 Pišová Barbora LCE0251 1400427 B OOB TJ Slovan Luhačovice
13:36:00 Mozolikova Michaela SPE0201 2120017 KOB Sokol Pezinok
13:42:00 Šmelíková Dorota LCE0260 8635809 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:48:00 Hovořáková Karolína ZBM0351 416017 B SK Žabovřesky Brno
13:54:00 Juříková Jolana LCE0355 2042547 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:00:00 Kočová Halina TZL0255 2091546 A SKOB Zlín
14:06:00 Černochová Michaela PLU0351 2061817 A TJ SOKOL Plumlov
14:12:00 Mudráková Eliška LCE0352 889308 B OOB TJ Slovan Luhačovice
14:18:00 Patassiová Michaela 27S0007 2104620 Farmaceut Bratislava
14:24:00 Mrózek Teresa TRI0251 7206554 A TJ TŽ Třinec
14:30:00 Šneiderová Daniela ASU0398 7201771 B Magnus Orienteering
14:36:00 Navrátilová Adéla TRI0250 53178 B TJ TŽ Třinec
14:42:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 2092433 A SOB Olomouc

D18B 5.00 km, 160 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:16:00 Zrníková Adéla OSN0099 1398988 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:22:00 Ressová Tereza LCE0052 2091521 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:28:00 Poláková Lenka SOP0151 7204985 A OOB TJ Slezan Opava
12:34:00 Hrabošová Magdalena ASU0099 2045171 B Magnus Orienteering
12:40:00 Grycová Kateřina TBM0058 9101109 A KOS TJ Tesla Brno
12:46:00 Skoupá Vendula STE0152 7203461 B SK SKI-OB Šternberk
12:52:00 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:58:00 Rosíková Alžběta Marie TZL0151 8610 C SKOB Zlín
13:04:00 Špringlová Kamila TBM0050 7210403 B KOS TJ Tesla Brno
13:16:00 Golová Tereza VIC0162 8645925 A OB Vizovice
13:22:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A KOS TJ Tesla Brno
13:28:00 Warcopová Kateřina TRI0150 7209788 B TJ TŽ Třinec
13:34:00 Rohacova Viktoria 25S0002 1403139 KOB ATU Košice
13:40:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 515497 A KOS TJ Tesla Brno
13:46:00 Hájková Lenka SOP0050 7207857 B OOB TJ Slezan Opava
13:52:00 Plášková Anna ABM0152 2056310 B KOB ALFA Brno
13:58:00 Konečná Adéla UOL0050 2035727 C SOB Olomouc
14:04:00 Ondovcikova Lucia SPE0001 2111094 KOB Sokol Pezinok
14:10:00 Novotná Tereza ZLH0051 1421909 B OOB TJ Zlaté Hory

D20B 5.80 km, 210 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:51:00 Švidrnochová Lenka SOP9952 2032153 B OOB TJ Slezan Opava
12:57:00 Matušková Jana RBK9999 2111809 B SK Radioklub Blansko
13:03:00 Slovenčíková Eliška VIC9959 2073711 B OB Vizovice
13:15:00 Miklušová Tereza ZBM9960 8435207 A SK Žabovřesky Brno
13:21:00 Tichá Veronika TZL9951 2091555 A SKOB Zlín
13:27:00 Liberdová Jana TRI9852 7207348 C TJ TŽ Třinec
13:33:00 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 B KOB Konice
13:39:00 Odehnalová Klára ZBM9956 1400403 B SK Žabovřesky Brno

D21B 7.80 km, 290 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:09:00 Kozáková Zdenka TBM7952 515006 E KOS TJ Tesla Brno
12:15:00 Mašláňová Hana TZL7979 53313 C SKOB Zlín
12:21:00 Vališová Martina OSN9696 981804 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:27:00 Chmelíková Zuzana VBM9353 361990 C VSK Mendelu Brno
12:39:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 7200367 R SK Žabovřesky Brno
12:45:00 Křečková Lenka ASU9271 515412 C Magnus Orienteering
12:51:00 Hlavová Jindra ZBM8989 515488 E SK Žabovřesky Brno
12:57:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C VSK Mendelu Brno
13:03:00 Pekárková Monika RBK9252 7260027 C SK Radioklub Blansko
13:09:00 Šarmanová Alena AOP9352 232405 C Orientační Běh Opava
13:15:00 Skyvová Kristýna STE7054 1007548 C SK SKI-OB Šternberk
13:21:00 Jeřábková Jitka TZL9453 7170894 C SKOB Zlín
13:27:00 Štěpánková Petra LBM8651 2121006 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
13:39:00 Honnerová Blanka TZL8052 52217 C SKOB Zlín
13:45:00 Dittrichová Petra KON8787 515153 C KOB Konice
13:51:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 R SKOB Zlín
13:57:00 Kabáthová Eva ZBM8966 7200341 E SK Žabovřesky Brno
14:03:00 Procházková Marie SOP9551 49302 C OOB TJ Slezan Opava
14:09:00 Tesařová Jana TRI9751 2073746 R TJ TŽ Třinec
14:15:00 Tužilová Magdaléna ZBM9452 2020737 E SK Žabovřesky Brno
14:21:00 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C KOB Konice
14:27:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 1007533 R SK Žabovřesky Brno
14:33:00 Sabelová Markéta TRI9656 2073724 C TJ TŽ Třinec

D35B 6.10 km, 175 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:06:00 Slováčková Věra TZL8181 53339 C SKOB Zlín
13:12:00 Bukovacová Alena ZBM7454 522004 C SK Žabovřesky Brno
13:18:00 Švidrnochová Hana OOP7751 7210910 C TJ Opava
13:24:00 Maťátková Marcela STE7159 52532 C SK SKI-OB Šternberk
13:30:00 Ondovcikova Daniela SPE7801 338220 KOB Sokol Pezinok
13:36:00 Holasová Šarka AOP7853 51190 C Orientační Běh Opava
13:42:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C Oddíl OS SK Prostějov
13:48:00 Ebnerová Eva KON8277 515485 C KOB Konice
14:00:00 Paulíčková Barbara UOL7851 0 C SOB Olomouc
14:06:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C OOB Spartak Adamov
14:12:00 Otrubová Ivona PLU7677 887939 C TJ SOKOL Plumlov
14:18:00 Dittrichová Andrea SKM7750 52208 C KOB Směr Kroměříž
14:24:00 Pekárková Eva TZL7653 7752223 C SKOB Zlín
14:30:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 C SKOB Bruntál
14:36:00 Librová Lucie AOP8050 49386 C Orientační Běh Opava

D40B 5.80 km, 170 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Ďurčová Alena 38S7750 1152125 VZA Žilina
12:07:00 Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 8240668 C SK SKI-OB Šternberk
12:13:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
12:19:00 Pannová Vendula MOV7752 2075664 C SKOB Ostrava
12:25:00 Batani Hana TZL7351 0 C SKOB Zlín
12:31:00 Kovalčíková Eva AOP7852 51197 C Orientační Běh Opava
12:37:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C TJ SOKOL Plumlov
12:43:00 Poláčková Monika JPV7552 2109754 C Oddíl OS SK Prostějov
12:55:00 Linhartová Martina GIG7750 52690 C GIGANT Orienteering
13:01:00 Nešporová Barbora TZL7652 218979 C SKOB Zlín
13:07:00 Valíková Petra AOP7351 980374 C Orientační Běh Opava
13:13:00 Chmelářová Radka JPV7650 2085577 C Oddíl OS SK Prostějov
13:19:00 Němečková Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
13:25:00 Podmolíková Dagmar TZL7155 1400448 C SKOB Zlín
13:31:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C SK Žabovřesky Brno
13:43:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
13:49:00 Tachovská Kamila ZBM7655 2094550 C SK Žabovřesky Brno
13:55:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
14:01:00 Chovancová Jana TZL7352 426400 C SKOB Zlín
14:07:00 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C SK Žabovřesky Brno

D45B 5.00 km, 160 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Křečková Petra ZPV7076 52582 C KOB ZPV Prostějov
12:07:00 Hulenková Martina MOV7352 51174 C SKOB Ostrava
12:13:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 SKOB Kobra Vsetín
12:19:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
12:25:00 Sadílková Lenka VIC7055 416050 C OB Vizovice
12:31:00 Kubáňová Jana TBM7275 7204525 C KOS TJ Tesla Brno
12:37:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
12:43:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 2116450 C SKOB Kobra Vsetín
12:55:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
13:01:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
13:07:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Orienteering
13:13:00 Horčičková Eva UOL7051 682350 C SOB Olomouc
13:19:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
13:25:00 Kundratová Jana TZL7350 7209278 C SKOB Zlín
13:31:00 Mielcová Elena AOV6951 896961 C OOB TJ Baník Ostrava
13:37:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C KČT - OB Holešov
13:49:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C SK Severka Šumperk
13:55:00 Procházková Martina SOP7351 433097 C OOB TJ Slezan Opava
14:01:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C SK Žabovřesky Brno
14:07:00 Odehnalová Kamila ABM7052 332950 C KOB ALFA Brno
14:13:00 Grycová Jana TBM6969 49412 C KOS TJ Tesla Brno

D50B 4.50 km, 140 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:43:00 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C SOB Olomouc
12:49:00 Lázničková Marcela TZL6751 9200524 C SKOB Zlín
12:55:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
13:01:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C KOB Konice
13:07:00 Jastrzembská Jarmila TRI6450 8659 C TJ TŽ Třinec
13:13:00 Štorková Simona JPV6556 2075676 C Oddíl OS SK Prostějov
13:25:00 Schäferová Jana TZL6566 52342 C SKOB Zlín
13:31:00 Šarmanová Jarmila MOV6750 303027 C SKOB Ostrava
13:37:00 Koláriková Irena TZL6351 53837 C SKOB Zlín
13:43:00 Šimková Hana UOL6653 52476 C SOB Olomouc
13:58:00 Hájová Jana TZL6051 8919 C SKOB Zlín

D55B 4.20 km, 115 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:58:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C VSK Mendelu Brno
13:04:00 Denysenko Tamara 38S6150 7200270 VZA Žilina
13:10:00 Švejdíková Yvona AOP6351 49361 C Orientační Běh Opava
13:16:00 Dittrichová Lenka KON6285 52420 C KOB Konice
13:22:00 Glabazňová Jana AOP6151 515423 C Orientační Běh Opava
13:34:00 Žaludková Miroslava TZL5954 53838 C SKOB Zlín
13:40:00 Smičková Eva KON5887 52412 C KOB Konice
13:46:00 Pijáková Iveta SPE6251 1407866 KOB Sokol Pezinok
13:52:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno

D60B 3.60 km, 150 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:28:00 Cigošová Anna TBM5253 410192 C KOS TJ Tesla Brno
12:34:00 Horynová Eva TZL5254 8930 C SKOB Zlín
12:40:00 Robotková Lenka PBM5451 7209368 C TJ Spartak 1. Brněnská
12:46:00 Jelínková Dagmar TZL5757 207823 C SKOB Zlín

D70B 2.80 km, 95 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:09:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava
12:15:00 Sikorová Marie BOV4852 2092387 C TJ Baník Ostrava OKD
12:21:00 Novotná Ludmila ZLH4850 52763 C OOB TJ Zlaté Hory
12:27:00 Polónyiová Darina 38S4850 416514 VZA Žilina

H10C 1.80 km, 85 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:20:00 Skovajsa Martin LCE0801 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:24:00 Linhart Adam TZL0814 331259 C SKOB Zlín
12:28:00 Pustějovský Matyáš PLU0802 682345 C TJ SOKOL Plumlov
12:32:00 Solař Jan TZL1003 8586 C SKOB Zlín
12:36:00 Holas Štěpán AOP0900 2111725 C Orientační Běh Opava
12:40:00 Přibík Martin TZL0807 2121130 C SKOB Zlín
12:44:00 Chmelář Filip JPV0900 0 C Oddíl OS SK Prostějov
12:48:00 Hozík Štěpán TZL0806 8583 C SKOB Zlín
12:52:00 Dittrich Matouš SKM1000 436931 C KOB Směr Kroměříž
12:56:00 Linhart Jakub TZL0813 52688 C SKOB Zlín
13:00:00 Michálek Marián LCE1111 331675 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:04:00 Pekárek David TZL1000 2121129 C SKOB Zlín
13:08:00 Mrkvica Václav ZLH0800 251023 C OOB TJ Zlaté Hory
13:12:00 Kusák Alexander TZL0900 53900 C SKOB Zlín
13:16:00 Ondovcik Daniel SPE0801 219138 KOB Sokol Pezinok
13:20:00 Solař Adam TZL0801 8588 C SKOB Zlín
13:28:00 Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 8582 C SKOB Zlín
13:32:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
13:36:00 Slováček Ondřej TZL0902 52212 C SKOB Zlín
13:40:00 Ježek David RBK0801 2103681 C SK Radioklub Blansko
13:44:00 Pernička Martin TZL0800 7207055 C SKOB Zlín
13:48:00 Hřivňák Petr PLU0900 681869 C TJ SOKOL Plumlov
13:52:00 Plášek Lukáš LCE0902 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:56:00 Honner Tomáš TZL1001 7207358 C SKOB Zlín

H12C 3.00 km, 140 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Hala Jaromír VIC0606 425427 C OB Vizovice
12:07:00 Menzel Antonín MOV0700 428276 C SKOB Ostrava
12:10:00 Brosch Ondřej RBK0606 2061789 B SK Radioklub Blansko
12:13:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 C Magnus Orienteering
12:16:00 Hájek Radim LCE0702 253366 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:19:00 Petrášek Eduard ZBM0609 2090873 C SK Žabovřesky Brno
12:22:00 Káňa Jindřich LCE0602 416054 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:25:00 Valach Eli SPE0701 2111072 KOB Sokol Pezinok
12:28:00 Čech Radan TBM0611 53275 C KOS TJ Tesla Brno
12:31:00 Volkov Maksym 38S0700 2111798 VZA Žilina
12:34:00 Petrla Michal TZL0708 53886 C SKOB Zlín
12:40:00 Pěček Jakub SKM0700 51305 C KOB Směr Kroměříž
12:43:00 Kundrata Vít TZL0700 53360 C SKOB Zlín
12:49:00 Vlček Tomáš VIC0713 2116470 C OB Vizovice
12:52:00 Mitrenga Jan TRI0702 53280 C TJ TŽ Třinec
12:55:00 Pastuszek Tomáš TZL0603 53135 C SKOB Zlín
12:58:00 Marek Filip ZBM0706 2092361 C SK Žabovřesky Brno
13:01:00 Babík Martin 38S0702 1423312 VZA Žilina
13:04:00 Vedra Tobiáš TBM0621 446444 C KOS TJ Tesla Brno
13:07:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 C SKOB Zlín
13:10:00 Bjolek Jan BFM0601 2087708 B SKOB Frýdek - Místek
13:13:00 Truneček Jakub TZL0705 53367 C SKOB Zlín
13:16:00 Jordán Alexandr KSU0626 2056276 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:19:00 Syrovy Tomas SPE0601 1407857 KOB Sokol Pezinok
13:25:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 2061850 B SK Žabovřesky Brno
13:28:00 Jancik Filip SPE0603 2120014 KOB Sokol Pezinok
13:31:00 Krupa Jan TRI0706 8652 C TJ TŽ Třinec
13:34:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C SKOB Kobra Vsetín
13:37:00 Strakoš Ondřej TZL0601 7209291 B SKOB Zlín
13:40:00 Skýba Jakub Jan LCE0701 2075691 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:43:00 Soldán Robin PLU0600 682687 C TJ SOKOL Plumlov
13:46:00 Márton Lukáš TZL0605 2121127 C SKOB Zlín
13:49:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 C Oddíl OS SK Prostějov
13:52:00 Stacke Václav LCE0703 52676 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:55:00 Sikora Jan TZL0707 49484 C SKOB Zlín
13:58:00 Veselý Štěpán VIC0712 425425 C OB Vizovice
14:01:00 Pernička Václav TZL0602 7207028 B SKOB Zlín
14:04:00 Borunský Matěj AOP0600 428264 B Orientační Běh Opava

H14B 4.30 km, 195 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Bíčánek Jan TRI0502 7207887 B TJ TŽ Třinec
12:03:00 Ježek Filip RBK0405 2103684 B SK Radioklub Blansko
12:06:00 Štorek Jan JPV0505 2075670 B Oddíl OS SK Prostějov
12:09:00 Fousek Matěj RBK0402 1413719 C SK Radioklub Blansko
12:12:00 Byrtus Jakub TRI0508 7209459 B TJ TŽ Třinec
12:15:00 Sláma Šimon LCE0502 2080838 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:18:00 Damek Ondřej TRI0503 49327 B TJ TŽ Třinec
12:21:00 Eichler Vít TZL0401 7209282 B SKOB Zlín
12:24:00 Štěrbák Josef ZBM0409 2087662 B SK Žabovřesky Brno
12:30:00 Bednařík Vilém VLI0509 9201561 B Slavia Liberec orienteering
12:33:00 Maťátko Václav STE0500 52512 C SK SKI-OB Šternberk
12:36:00 Kasza Tomáš ZBM0512 2078496 C SK Žabovřesky Brno
12:39:00 Vaněk Bořek TZL0505 2113077 B SKOB Zlín
12:42:00 Otruba František PLU0501 2051506 B TJ SOKOL Plumlov
12:45:00 Janků Martin STE0404 2035728 C SK SKI-OB Šternberk
12:48:00 Trepac Adam 38S0502 2045214 VZA Žilina
12:51:00 Mudrák Daniel TBM0629 232377 B KOS TJ Tesla Brno
12:54:00 Cvopa Pavol 38S0501 1423313 VZA Žilina
12:57:00 Beneš Jindřich KON0404 1418768 B KOB Konice
13:00:00 Vaněk Ondřej TZL0402 889320 C SKOB Zlín
13:03:00 Petřivalský Arnau OOL0501 421860 C SK Haná orienteering
13:06:00 Sikora Matěj TRI0501 49396 B TJ TŽ Třinec
13:09:00 Hrbáček Filip LCE0501 416072 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:12:00 Štábl Patrik KSU0606 446437 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:15:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B SK Radioklub Blansko
13:18:00 Krupa Jakub TRI0404 49319 B TJ TŽ Třinec
13:21:00 Štábl Adam KSU0401 2058480 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:24:00 Pekárek Tobias TZL0502 2070831 B SKOB Zlín
13:27:00 Mrózek Pawel TRI0401 7209795 B TJ TŽ Třinec
13:30:00 Bukovác Filip ZBM0501 2096113 B SK Žabovřesky Brno
13:33:00 Sipos Simon SPE0404 2120012 KOB Sokol Pezinok
13:36:00 Vodička Igor UOL0502 7200909 B SOB Olomouc
13:39:00 Novosad Pavel TZL0404 7209289 A SKOB Zlín
13:42:00 Veselý Jonáš VIC0411 2073737 C OB Vizovice
13:45:00 Šperlich Jan KSU0403 2082903 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:48:00 Rada Štěpán ABM0404 420418 C KOB ALFA Brno
13:51:00 Antonowicz Jan STE0503 8636188 C SK SKI-OB Šternberk
13:54:00 Štoudek Martin ASU0448 53112 B Magnus Orienteering
13:57:00 Kirschner Damian TRI0506 2099502 B TJ TŽ Třinec
14:00:00 Bláha Adam KSU0525 2073730 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:03:00 Pěček Dominik SKM0401 53817 C KOB Směr Kroměříž
14:06:00 Fousek Vojtěch RBK0403 1414504 B SK Radioklub Blansko
14:09:00 Strýček Jan ADA0503 2073679 B OOB Spartak Adamov
14:12:00 Pajger Miroslav 38S0500 2092474 VZA Žilina
14:15:00 Vojvodík Eduard MOV0600 2125380 B SKOB Ostrava
14:18:00 Marek Vojtěch ZBM0410 2061799 B SK Žabovřesky Brno
14:21:00 Humeník David LCE0402 2080833 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:24:00 Martinek Matyáš TZL0504 8595 B SKOB Zlín
14:27:00 Kovařík Šimon LCE0503 416067 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:30:00 Černoch Martin PLU0500 2061762 B TJ SOKOL Plumlov
14:33:00 Tomanek Lukáš KSU0502 49316 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:36:00 Hustý Adam TZL0403 2096138 B SKOB Zlín
14:39:00 Kroul Jiří KSU0505 53565 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:42:00 Miklos Andrej SPE0401 1407840 KOB Sokol Pezinok

H16B 6.20 km, 270 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:53:00 Rajman Filip UOL0301 0 B SOB Olomouc
12:56:00 Knor Martin 51S0201 2066091 KOB Martin
12:59:00 Valík Adam AOP0301 8656684 A Orientační Běh Opava
13:02:00 Peňáz Vojtěch VRB0303 2092391 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:05:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 B TJ TŽ Třinec
13:08:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B SK Severka Šumperk
13:11:00 Blank Noah SKM0201 436930 B KOB Směr Kroměříž
13:14:00 Schenk Michal 47S0201 434810 TJ Rapid Bratislava
13:17:00 Novotný Erik ZLH0301 2020722 B OOB TJ Zlaté Hory
13:20:00 Mielec Radomír AOV0301 920660 B OOB TJ Baník Ostrava
13:23:00 Hájek Petr LCE0306 416071 B OOB TJ Slovan Luhačovice
13:26:00 Urbánek Adam ZBM0302 2042526 A SK Žabovřesky Brno
13:29:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B SKOB Zlín
13:32:00 Coufal Jáchym ZBM0200 1400432 A SK Žabovřesky Brno
13:35:00 Patterman Prokop KSU0333 442865 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:38:00 Jirka Matyáš ZPV0201 7202871 C KOB ZPV Prostějov
13:41:00 Bartík Filip TZL0202 2091549 B SKOB Zlín
13:44:00 Bjolek Michal BFM0305 2087698 A SKOB Frýdek - Místek
13:47:00 Haltof Marek TRI0200 9101677 A TJ TŽ Třinec
13:50:00 Čech Vít AOP0302 8656547 A Orientační Běh Opava
13:53:00 Kovařík Jakub LCE0307 51301 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:56:00 Sipos Tomas SPE0304 2120011 KOB Sokol Pezinok
13:59:00 Kubik Maximilian 47S0301 2092468 TJ Rapid Bratislava
14:02:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
14:05:00 Haltof Adam TRI0300 49366 B TJ TŽ Třinec
14:08:00 Stryk Štěpán KSU0306 229473 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:11:00 Peňáz Radek VRB0313 2092364 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:14:00 Lucenic Timotej SPE0303 2111073 KOB Sokol Pezinok
14:17:00 Slama Richard 25S0302 2008508 KOB ATU Košice
14:20:00 Havlik Adam SPE0202 1407834 KOB Sokol Pezinok
14:26:00 Rohac Martin 25S0301 1408128 KOB ATU Košice
14:29:00 Doseděl Štěpán STE0206 2108907 C SK SKI-OB Šternberk
14:32:00 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A Orientační Běh Opava
14:35:00 Fedor Tibor SPE0302 416725 KOB Sokol Pezinok
14:38:00 Matuš Vít VRB0202 2067396 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:41:00 Palát Tomáš ABM0307 332962 B KOB ALFA Brno

H18B 7.70 km, 290 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:10:00 Simo Matus SPE0002 2088725 KOB Sokol Pezinok
12:16:00 Tuharský Erik TRI0100 7202876 A TJ TŽ Třinec
12:22:00 Ondrejka Tomáš 38S0000 2025367 VZA Žilina
12:28:00 Neumann David STE0101 2027241 B SK SKI-OB Šternberk
12:34:00 Kroul Josef KSU0044 2056268 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:40:00 Pompura Daniel ZBM0108 2008502 C SK Žabovřesky Brno
12:52:00 Vavřík Tomáš MOV0004 1403424 B SKOB Ostrava
12:58:00 Ditri Dominic SPE0003 1407842 KOB Sokol Pezinok
13:04:00 Kurak Michal 25S0303 2051399 KOB ATU Košice
13:10:00 Féder Medard LCE0111 7201802 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:16:00 Jonáš Adam 39S0001 7209670 KOBRA Bratislava
13:22:00 Šafář Martin KSU0105 2056308 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:28:00 Filipek Sebastian TRI0002 2060277 A TJ TŽ Třinec
13:34:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
13:40:00 Podmolík Jonáš TZL0001 7203464 B SKOB Zlín
13:46:00 Kaprál Jan SSU0000 7207780 B SK Severka Šumperk
13:52:00 Janda Přemek TZL0103 53147 B SKOB Zlín
13:58:00 Šimek Štěpán UOL0104 52729 B SOB Olomouc
14:10:00 Prachař Matouš UOL0000 2102871 B SOB Olomouc
14:16:00 Poštulka Lukáš STE0104 2060295 B SK SKI-OB Šternberk
14:22:00 Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 2045678 C SK Žabovřesky Brno
14:28:00 Babišta Antonín KSU0111 53649 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:34:00 Adámek Filip ABM0101 8656745 A KOB ALFA Brno

H20B 9.00 km, 415 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:20:00 Sláma Dušan ASU9843 7204978 R Magnus Orienteering
13:26:00 Vostál Dominik UOL9901 1400425 B SOB Olomouc
13:32:00 Procházka Zdeněk SOP9901 253106 B OOB TJ Slezan Opava
13:38:00 Lovas Dominik 47S9901 2045687 TJ Rapid Bratislava
13:50:00 Beneš Miroslav KON9915 1418762 B KOB Konice
13:56:00 Chupek Jakub JPV9911 8655373 A Oddíl OS SK Prostějov
14:02:00 Komenda Jan ZBM9902 9201065 A SK Žabovřesky Brno
14:08:00 Gilík Marek SOP9904 7207868 B OOB TJ Slezan Opava
14:14:00 Florián Vojtěch ABM9901 438043 A KOB ALFA Brno
14:20:00 Říčný Vojta ZBM9903 410331 C SK Žabovřesky Brno
14:26:00 Procházka Jakub SOP9903 7207864 B OOB TJ Slezan Opava
14:32:00 Král Jan ZBM9904 2054641 A SK Žabovřesky Brno

H21B 12.60 km, 550 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:11:00 Karásek Michal ZPV7900 433096 C KOB ZPV Prostějov
12:13:00 Dvorský Vojtěch SKM9401 2045216 C KOB Směr Kroměříž
12:15:00 Schuster Marek SSU9303 995871 E SK Severka Šumperk
12:17:00 Bravený Vít ZBM9102 888891 C SK Žabovřesky Brno
12:19:00 Oľhava Richard ASU8849 307266 C Magnus Orienteering
12:21:00 Zimmermann Štěpán ZBM9101 911220 E SK Žabovřesky Brno
12:23:00 Fiala Jan BBM7205 8636192 C BETA URSUS Orienteering
12:25:00 Václavek Tomáš STE5809 1401181 C SK SKI-OB Šternberk
12:27:00 Finstrle Luděk ZBM7902 2067240 C SK Žabovřesky Brno
12:29:00 Vlach Jiří AOV7900 7202896 C OOB TJ Baník Ostrava
12:31:00 Smola Michal TZL8131 515174 C SKOB Zlín
12:33:00 Zelenka Tomáš PHK9001 886259 C OK 99 Hradec Králové
12:35:00 Zimmermann Jakub KON8911 8645930 C KOB Konice
12:37:00 Ondrusz Martin NNN8810 53534 Neregistrovaní
12:39:00 Rychlý Pavel KRN8505 8654882 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:41:00 Bukovac Maroš ZBM7605 525005 C SK Žabovřesky Brno
12:43:00 Poklop Martin SSU8802 1007536 E SK Severka Šumperk
12:45:00 Palát Petr ABM7415 52056 C KOB ALFA Brno
12:47:00 Pudel Jarda STE7505 52516 C SK SKI-OB Šternberk
12:49:00 Bernatík Lukáš SFM9801 2800327 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
12:51:00 Slováček Tomáš TZL8002 2084933 C SKOB Zlín
12:53:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 886812 C SK Žabovřesky Brno
12:55:00 Vedra David TBM7402 436405 C KOS TJ Tesla Brno
12:57:00 Kelbl Vladimír ZBM9711 9201063 R SK Žabovřesky Brno
12:59:00 Mokrý Ondřej ABM9410 886814 C KOB ALFA Brno
13:01:00 Gazda Viktor TRI9203 49395 C TJ TŽ Třinec
13:05:00 Argaláš Michal TRI9301 887630 C TJ TŽ Třinec
13:07:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 1931332 C SK Haná orienteering
13:09:00 Holas Tomáš AOP7802 1400441 C Orientační Běh Opava
13:11:00 Přibyl Bronislav TZL8603 53362 C SKOB Zlín
13:13:00 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C VSK Mendelu Brno
13:15:00 Navrátil Marek KYL7100 9005224 C SK SP Kylešovice
13:17:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C SK Žabovřesky Brno
13:19:00 Fendrych Michal STE7607 52503 C SK SKI-OB Šternberk
13:21:00 Tysz Adam 84S8701 2020702 Akademik TU Košice
13:23:00 Klusáček Jan ZBM9301 899179 C SK Žabovřesky Brno
13:25:00 Dlabaja Štěpán TZL8508 8185818 R SKOB Zlín
13:27:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C VSK Mendelu Brno
13:29:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
13:31:00 Balcar Aleš PHK8602 995886 C OK 99 Hradec Králové
13:33:00 Perknovský Radim JPV8235 52475 C Oddíl OS SK Prostějov
13:35:00 Zháňal Jan ZBM8721 1111187 C SK Žabovřesky Brno
13:39:00 Wolf Filip TUR9701 9101181 R OOB TJ Turnov
13:43:00 Khýn Vítězslav ASU8304 7203321 C Magnus Orienteering
13:45:00 Montero Cárceles Elmar MOV9602 1415225 C SKOB Ostrava
13:49:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 7209357 C SK Žabovřesky Brno
13:51:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
13:53:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C VSK Mendelu Brno
13:55:00 Novotný Jiří TZL8001 515192 C SKOB Zlín
13:57:00 Žaloudík Jiří KRN8600 8630865 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:59:00 Šrámek Ondřej KSU9909 2053548 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:01:00 Zelinka Jiří MBM8740 232019 C O-mikron
14:03:00 Hruška Jakub ZBM9515 1591995 C SK Žabovřesky Brno
14:05:00 Lachendro Jan SKM8700 7207146 C KOB Směr Kroměříž
14:07:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
14:09:00 Poštulka Tomáš STE9700 2060296 C SK SKI-OB Šternberk
14:11:00 Ehl Jiří TBM7701 887901 C KOS TJ Tesla Brno
14:13:00 Skoupý Jan STE9411 2027239 C SK SKI-OB Šternberk
14:17:00 Tesař Jan NNN9010 301319 Neregistrovaní
14:19:00 Král Václav SSU8243 332966 C SK Severka Šumperk
14:21:00 Kozák Osvald TBM8201 515009 C KOS TJ Tesla Brno
14:23:00 Kolárik Jan TZL9003 7209283 C SKOB Zlín
14:25:00 Krajcar Ivo SKM9501 425530 C KOB Směr Kroměříž
14:27:00 Horyna Roman LCE7602 1399000 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:29:00 Mašata Matěj PHK9601 2045215 C OK 99 Hradec Králové

H35B 9.10 km, 330 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:10:00 Mašláň Jakub TZL7801 1400424 C SKOB Zlín
12:16:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C SK Radioklub Blansko
12:22:00 Mrkvica Petr ZLH7800 7758623 C OOB TJ Zlaté Hory
12:28:00 Marek Martin VIC7624 762400 C OB Vizovice
12:34:00 Walaski Antonín TRI8006 416124 C TJ TŽ Třinec
12:40:00 Paulíček Michal UOL7701 2118494 C SOB Olomouc
12:46:00 Otrusina Jiří JPV8201 1602629 C Oddíl OS SK Prostějov
12:52:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
13:04:00 Horký Jan UOL7100 2020741 C SOB Olomouc
13:10:00 Dittrich Pavel SKM7501 52207 C KOB Směr Kroměříž
13:16:00 Bubela Tomáš ASU8101 7456789 C Magnus Orienteering
13:22:00 Janků Marek STE7102 2080826 C SK SKI-OB Šternberk
13:28:00 Volkov Alexander 38S8000 1301900 VZA Žilina
13:34:00 Karásek Martin ZPV7301 2070849 C KOB ZPV Prostějov

H40B 8.10 km, 290 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 C Magnus Orienteering
12:07:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Žabovřesky Brno
12:13:00 Schäfer Michal TZL6304 7209288 C SKOB Zlín
12:19:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:25:00 Vrubel Karel TZL6401 53143 C SKOB Zlín
12:31:00 Ženčák Jaroslav 47C6100 2060274 ASPV OA Šumperk
12:37:00 Šrámek Jaromír KSU5801 515101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:43:00 Smékal David UOL7503 886282 C SOB Olomouc
12:49:00 Borunský Tomáš AOP7402 682655 C Orientační Běh Opava
12:55:00 Černoch Karel TZL6835 8933 C SKOB Zlín
13:01:00 Rytíř Michal SKM7325 52201 C KOB Směr Kroměříž
13:07:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
13:13:00 Dušek Vladimír TBM7400 2083369 C KOS TJ Tesla Brno
13:19:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB START Blansko, z. s.
13:25:00 Kusák Ivan EZL6502 53896 C PEV Zlín
13:31:00 Pěček Vítězslav SKM7104 52199 C KOB Směr Kroměříž
13:37:00 Valík Luděk AOP7101 7203322 C Orientační Běh Opava
13:43:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C Magnus Orienteering
13:55:00 Pernička Petr TZL7336 7207038 C SKOB Zlín
14:01:00 Chupek Jozef VZA7100 7204980 Slávia ŽU Žilina
14:07:00 Otruba Marek PLU7417 995892 C TJ SOKOL Plumlov
14:13:00 Pěček Martin SKM7301 253369 C KOB Směr Kroměříž
14:19:00 Krtička Luděk SSU7847 7204982 C SK Severka Šumperk
14:25:00 Ježek Petr RBK7201 7300188 C SK Radioklub Blansko

H45B 7.50 km, 310 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Bernatík Aleš SFM7201 2023813 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
12:06:00 Galík Svatopluk TZL6301 53369 C SKOB Zlín
12:09:00 Petřivalský Marek STE6907 1004660 C SK SKI-OB Šternberk
12:12:00 Zentrich David OTK7101 53323 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
12:15:00 Kašpar Jaroslav KSU7004 2069100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:21:00 Smolka Martin STE7100 2027234 C SK SKI-OB Šternberk
12:24:00 Štětínský Pavel MOV7104 52780 C SKOB Ostrava
12:30:00 Hepnar Luboš STE6307 52506 C SK SKI-OB Šternberk
12:33:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C SKOB Ostrava
12:36:00 Podmolík Tomáš TZL6915 1400443 C SKOB Zlín
12:39:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C SK Severka Šumperk
12:42:00 Láznička Robert TZL6309 53368 C SKOB Zlín
12:45:00 Bednařík Aleš VLI7309 2049578 C Slavia Liberec orienteering
12:48:00 Tornai Szabolcs 25H7100 9127807 Tabáni Spartacus
12:51:00 Švestka Vítězslav KVS7301 53372 C SKOB Kobra Vsetín
12:54:00 Vrána Jan UOL7300 7300185 C SOB Olomouc
12:57:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C BETA URSUS Orienteering
13:00:00 Macek Karel ASU7102 51882 C Magnus Orienteering
13:03:00 Müller Libor OTK7201 433082 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
13:06:00 Šneider Miroslav ASU7101 51471 C Magnus Orienteering
13:09:00 Novotný Tomáš ZLH7001 7001234 C OOB TJ Zlaté Hory
13:12:00 Kunz Petr OTK6910 52344 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
13:15:00 Láznička Libor TZL6701 331193 C SKOB Zlín
13:18:00 Skyva Petr STE6501 1007547 C SK SKI-OB Šternberk
13:21:00 Berger Tomáš MOV6901 52771 C SKOB Ostrava
13:24:00 Gola Miroslav VIC6808 2451515 C OB Vizovice
13:27:00 Mudrák Pavel TBM6900 52680 C KOS TJ Tesla Brno
13:30:00 Vavřík René MOV7000 1403416 C SKOB Ostrava
13:33:00 Sadílek Martin VIC6901 52293 C OB Vizovice
13:36:00 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C SK SKI-OB Šternberk
13:39:00 Pekárek Evžen TZL7007 7848411 C SKOB Zlín
13:42:00 Auermüller Vít 65X6700 2088711 Laněk

H50B 6.70 km, 200 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:08:00 Schuster Martin AOP6502 995843 C Orientační Běh Opava
12:14:00 Vodička Luděk SBR5501 51913 C SKOB Bruntál
12:20:00 Navrátil Václav KON6427 1417263 C KOB Konice
12:26:00 Pernica Jiří UOL6501 52478 C SOB Olomouc
12:32:00 Navrátil Rostislav TRI6601 8655 C TJ TŽ Třinec
12:38:00 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
12:44:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
12:50:00 Koltai Zoltan 25H6700 362952 Tabáni Spartacus
12:56:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C KČT - OB Holešov
13:02:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 410321 C VSK Mendelu Brno
13:08:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C KOB Konice
13:14:00 Poštulka Zdenek STE6600 2080962 C SK SKI-OB Šternberk
13:20:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C SKOB Frýdek - Místek
13:26:00 Hájek Martin KYL6801 515149 C SK SP Kylešovice
13:32:00 Cetl Vladimír AOP6602 307338 C Orientační Běh Opava
13:38:00 Pavlík Radek ASU6849 920658 C Magnus Orienteering
13:44:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 336721 C OB Havířov
13:50:00 Štorek Petr JPV6505 2075678 C Oddíl OS SK Prostějov
13:56:00 Riessler Otto OTK6800 433092 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
14:02:00 Řeháček Petr SBR6302 51873 C SKOB Bruntál
14:14:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8828 C TJ Sokol Ptení
14:20:00 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C SKOB Bruntál
14:32:00 Antonowicz Jerzy STE6800 504405 C SK SKI-OB Šternberk
14:38:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2087712 C SOB Olomouc

H55B 6.00 km, 200 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:11:00 Buřt Vladimír SBK6301 2102705 C KOB START Blansko, z. s.
12:17:00 Peřinka Jan AOP6301 887168 C Orientační Běh Opava
12:23:00 Višňa Milan OOL5904 307337 C SK Haná orienteering
12:29:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:35:00 Šarman Radim MOV6201 232412 C SKOB Ostrava
12:47:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C TJ Opava
12:53:00 Juračka Zdeněk HAV5702 52752 C OB Havířov
12:59:00 Chmelař Miroslav JPV6217 9998666 C Oddíl OS SK Prostějov
13:05:00 Jaroš Vojtěch ZPV5706 231248 C KOB ZPV Prostějov
13:11:00 Peťovský Jan SBK6201 52076 C KOB START Blansko, z. s.
13:17:00 Doseděl Emil STE6100 2049563 C SK SKI-OB Šternberk
13:23:00 Lužný Ladislav HAV6000 336792 C OB Havířov
13:35:00 Janů Zdeněk KSU5749 886293 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:41:00 Strakoš Bohumil TZL6345 7209290 C SKOB Zlín
13:47:00 Piják Jaroslav SPE5801 1407868 KOB Sokol Pezinok

H60B 5.40 km, 145 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C TJ Spartak 1. Brněnská
12:08:00 Potěšil Václav VBM5613 53237 C VSK Mendelu Brno
12:14:00 Rychlý Miloš OOP5302 49416 C TJ Opava
12:20:00 Strachota Jaroslav ASU5600 52556 C Magnus Orienteering
12:26:00 Lanc Marian TZL5806 53897 C SKOB Zlín
12:32:00 Komínek Jaroslav KON5713 8904 C KOB Konice
12:38:00 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C TJ TŽ Třinec
12:44:00 Šebesta Vlastislav TBM5807 410327 C KOS TJ Tesla Brno
12:56:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
13:02:00 Zdráhal Robert OOL5707 895219 C SK Haná orienteering
13:08:00 Polakovič Peter 38S5500 416537 VZA Žilina
13:14:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
13:20:00 Albert František OOL5804 52531 C SK Haná orienteering

H65B 4.70 km, 145 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:23:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
12:29:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
12:35:00 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C SKOB Zlín
12:41:00 Novotný Stanisl ZLH4800 52762 C OOB TJ Zlaté Hory
12:47:00 Jelínek Vít TZL5102 7209285 C SKOB Zlín
12:53:00 Babák Jiří ZLH4801 352318 C OOB TJ Zlaté Hory
12:59:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C KČT - OB Holešov
13:05:00 Chmelík Aleš VBM4732 2085633 C VSK Mendelu Brno
13:11:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 49558 C VSK Mendelu Brno
13:17:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
13:23:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
13:29:00 Polínek Jaroslav OTK5300 2067305 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
13:41:00 Jurčák Karel SOP5101 7209463 C OOB TJ Slezan Opava
13:47:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering

H70B 3.70 km, 135 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:08:00 Blažek Václav SBR4701 51904 C SKOB Bruntál
12:14:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
12:20:00 Šmakal Pavel TZL4801 2049597 C SKOB Zlín
12:26:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
12:32:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
12:38:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C SK SKI-OB Šternberk
12:50:00 Ptáček Jiří BOV4401 52174 C TJ Baník Ostrava OKD
12:56:00 Dospíšil Jaroslav SBR4501 51905 C SKOB Bruntál
13:02:00 Sikora Miroslav BOV4802 2102807 C TJ Baník Ostrava OKD
13:08:00 Horký Jan UOL4600 2020740 C SOB Olomouc

H75B 3.40 km, 95 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:07:00 Sedlář Vladimír AOP4201 889315 C Orientační Běh Opava
12:13:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk
12:19:00 Láznička Alois TZL3613 425533 C SKOB Zlín
12:25:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C KOS TJ Tesla Brno

H80B 1.90 km, 70 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:05:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C SKOB Zlín

HDR 1.80 km, 85 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Berger Tomáš MOV1002 1400415 C SKOB Ostrava
12:00:00 Novosadová Klára TZL0952 2070833 C SKOB Zlín
12:00:00 Slepánek Kryštof PLU1000 2051531 C TJ SOKOL Plumlov
12:00:00 Verner Jan TBM1114 2083371 C KOS TJ Tesla Brno
12:00:00 Velichová Denisa LCE1053 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:00:00 Divilová Regina LCE0952 246840 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:00:00 Graubner Mikuláš 13C1000 2067974 SKK Tatanka Zlín
12:00:00 Kolář David LOU7700 0 C SK Moravan Louňovice
12:00:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2067356 C SK Moravan Louňovice
12:00:00 Kolářová Veronika LOU1050 2067355 C SK Moravan Louňovice
12:00:00 Mikšík Oliver 6RZ1300 2067354 O-sport
12:00:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
12:00:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C SK Radioklub Blansko
12:00:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C OOB Spartak Adamov
12:00:00 Tesařová Lucie AOP1451 331752 C Orientační Běh Opava
12:00:00 Bukovác Lukáš 27S0008 307460 Farmaceut Bratislava
12:00:00 Mašláň Prokop TZL1005 52223 C SKOB Zlín
12:00:00 Macek Václav ASU1249 886264 C Magnus Orienteering
12:00:00 Krtička Mikuláš SSU1100 52563 C SK Severka Šumperk
12:00:00 Krtička Antonín SSU1000 52578 C SK Severka Šumperk
12:00:00 Liber Václav AOP1000 0 C Orientační Běh Opava
12:00:00 Pěček Tobiáš SKM1100 416083 C KOB Směr Kroměříž
12:00:00 Binar Vít STE1201 2049585 C SK SKI-OB Šternberk
12:00:00 Mrkvica Jan ZLH1100 247250 C OOB TJ Zlaté Hory
12:00:00 Kotrle David STE1101 2122263 C SK SKI-OB Šternberk
12:00:00 Janků Michala STE1150 52510 C SK SKI-OB Šternberk
12:00:00 Stackeová Anna LCE5551 889300 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:00:00 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C KOS TJ Tesla Brno
12:00:00 Kozák Vojtěch TBM1101 53103 C KOS TJ Tesla Brno
12:00:00 Budínský Vojtěch KVS1000 0 C SKOB Kobra Vsetín
12:00:00 Ebnerová Alena KON1171 4634081 C KOB Konice
12:00:00 Gašparíková Beáta 38S0751 1423318 VZA Žilina
12:00:00 Babík Tomáš 38S0800 1423311 VZA Žilina
12:00:00 Paulus Michal 38S0901 1423315 VZA Žilina
12:00:00 Káčerová Viktória 38S0750 1423316 VZA Žilina
12:00:00 Patková Lucia 38S0701 1423314 VZA Žilina
12:00:00 Vedrová Anika TBM1351 2103788 C KOS TJ Tesla Brno
12:00:00 Polónyi Samuel 38S0900 2092368 VZA Žilina

P 2.10 km, 110 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Kovalčíková Nela TZL07XX 8614 SKOB Zlín
12:00:00 Hořáková Amálie TZL0654 8593 C SKOB Zlín
12:00:00 Pinkrtová Štěpánka 9BC0001 2060240 NNN
12:00:00 Bíčánek Milan TRI7701 49371 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Graubnerová Martina 13C7650 2067256 SKK Tatanka Zlín
12:00:00 Mikšík Michal TZL0508 8601 C SKOB Zlín
12:00:00 Poláček Tomáš JPV0520 2108908 C Oddíl OS SK Prostějov
12:00:00 Klumpar Filip NNN3001 0 Neregistrovaní
12:00:00 Smékalová Jana UOL7850 2045207 C SOB Olomouc
12:00:00 Mrozková Olga TRI7350 53176 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Štrosová Jana 7SC0050 2025346 Neregistrovaní - MOV
12:00:00 Kašpar Jakub ASU9747 8133133 C Magnus Orienteering
12:00:00 Buráňová Hana 9MX7050 2067353 BzB
12:00:00 Buráň Zdeněk 9MX5800 2067352 BzB
12:00:00 Fajkoš Lubomír NNN0300 2067351 Neregistrovaní
12:00:00 Dorčák Tomáš NNN0800 428290 Neregistrovaní
12:00:00 Dorčák Jan NNN0100 428205 Neregistrovaní
12:00:00 Dorčáková Pavlína NNN6900 53004 Neregistrovaní
12:00:00 Stará Pavla BOV4251 9576 C TJ Baník Ostrava OKD
12:00:00 Christodoulou Iva ASU7599 433095 C Magnus Orienteering
12:00:00 Blank Radka SKM7351 53809 KOB Směr Kroměříž
12:00:00 Kroul Josef KSU7302 2067331 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:00:00 Liber Vlastimil AOP6402 0 C Orientační Běh Opava
12:00:00 Poštulková Milada STE6850 2080842 C SK SKI-OB Šternberk
12:00:00 Pospíšilová Lucie STE7551 2102551 C SK SKI-OB Šternberk
12:00:00 Lubrichová Eva STE7556 2112743 C SK SKI-OB Šternberk
12:00:00 Riessler Štěpán OTK0500 426385 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
12:00:00 Riesslerová Eliška OTK0350 331701 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
12:00:00 Haltofová Marie TRI7050 49400 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Florešová Hana TZL0653 2121122 C SKOB Zlín
12:00:00 Haltof Jindřich TRI6201 53180 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Vítková Miroslava PTE6952 8826 C TJ Sokol Ptení
12:00:00 Král Martin OTK0100 2067303 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
12:00:00 Králová Věra OTK7151 331069 C OOB TJ Jiskra Otrokovice

T4 4.00 km, 145 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Felklová Jarmila 47C6050 433098 ASPV OA Šumperk
12:06:00 Marková Pavla VIC7857 1400414 C OB Vizovice
12:09:00 Langer Martin LOV8400 887937 C lepus.cz
12:12:00 Kadlček Václav NNN8901 682616 Neregistrovaní
12:15:00 Švestka Vít KVS9700 51527 C SKOB Kobra Vsetín
12:18:00 Soldán Vladimír JPV6526 2020730 C Oddíl OS SK Prostějov
12:21:00 Seidenglanz Marek SSU7401 2067988 C SK Severka Šumperk
12:24:00 Hýbl Dušan JPV7202 2127873 C Oddíl OS SK Prostějov
12:27:00 Kaloč Vítězslav KVS5904 2021853 C SKOB Kobra Vsetín
12:30:00 Ženčáková Marie 47C6850 2032185 ASPV OA Šumperk
12:33:00 Jelínková Jana TZL6556 920669 C SKOB Zlín
12:36:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko, z. s.
12:39:00 Koman Ján 27S0005 2124800 Farmaceut Bratislava
12:42:00 Pěčková Monika SKM7350 2017677 C KOB Směr Kroměříž
12:45:00 Herna Ida 27S0004 2103272 Farmaceut Bratislava
12:48:00 Muchová Barbora KVS8550 2080849 C SKOB Kobra Vsetín
12:51:00 Koman Marek 27S0001 2124765 Farmaceut Bratislava
12:54:00 Hlavová Hana KON8888 8635805 R KOB Konice
12:57:00 Vlachová Tereza AOV8750 1470167 C OOB TJ Baník Ostrava
13:00:00 Vágner Vladislav SJC8602 2083384 C Sportcentrum Jičín
13:03:00 Kašparová Ivana UOL6951 2032169 C SOB Olomouc
13:06:00 Vágnerová Michaela SJC8754 8653299 C Sportcentrum Jičín
13:09:00 Petřivalský Bernat OOL0203 421859 C SK Haná orienteering
13:12:00 Kundrata Petr JZL7200 53353 C TJ Jižní svahy Zlín
13:15:00 Matuška Pavel RBK7001 2801035 C SK Radioklub Blansko
13:18:00 Mikšík Pavel 6RZ6500 8065 O-sport
13:21:00 Novosad Tibor 27S0003 2103265 Farmaceut Bratislava
13:24:00 Zavadilová Simona PTE8485 8843 C TJ Sokol Ptení
13:27:00 Novák Jan STE7900 2102537 C SK SKI-OB Šternberk
13:30:00 Karásková Marcela ZPV6970 2092440 C KOB ZPV Prostějov
13:33:00 Sadílková Iva VIC0151 53122 C OB Vizovice
13:36:00 Komanová Kristína 27S0002 2124760 Farmaceut Bratislava
13:39:00 Felkl Luděk 47C6000 52589 ASPV OA Šumperk
13:42:00 Mička Aleš TJP7300 2800365 C TJ Sokol Troja
13:45:00 Haltof Petr TRI7400 8660 C TJ TŽ Třinec
13:48:00 Otrusina Milan EZL6205 52338 C PEV Zlín
13:51:00 Škvorová Barbora KAM9150 7208079 C OK Kamenice
13:54:00 Štrajtová Zuzana UOL6452 52466 C SOB Olomouc
13:57:00 Ebner Zdeněk KON8215 0 C KOB Konice

T6 6.00 km, 230 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:09:00 Hala Miroslav VIC7601 0 C OB Vizovice
12:13:00 Bjolek Lukáš BFM7601 2113076 C SKOB Frýdek - Místek
12:17:00 Novotný Petr 5CZ7300 2067992 Dukla Blansko
12:21:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 SKOB Kobra Vsetín
12:25:00 Knapová Lenka LPU9351 2011864 C OK Lokomotiva Pardubice
12:29:00 Plachý Martin JPV6515 2103780 C Oddíl OS SK Prostějov
12:33:00 Byrtus Petr TRI7703 49341 C TJ TŽ Třinec
12:37:00 Plachá Andrea JPV7676 2102819 C Oddíl OS SK Prostějov
12:41:00 Bouška Tomáš ABM9205 337647 C KOB ALFA Brno
12:45:00 Strachota Petr TJN8700 8655376 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:49:00 Ostřanský Filip ASU9243 920681 C Magnus Orienteering
12:57:00 Sadílek Jan VIC9601 53126 C OB Vizovice
13:01:00 Pompura Ladislav 1TS6301 406991 Terezka Banska Bystrica