Startovka závodu: Rumcajsovy míle - E1

Datum:
11.08.2018
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Špicar Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Kovář Miroslav - R2
Stavitel tratí:
Ticháček Radek
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80    
D10N
1.70 km, 6 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 2134370 Bílková Emma STA1253 C OK Střelka 10:02:00
2 433091 Novotná Nicol SJI0953 C OK Jihlava 10:04:00
3 2124779 Buďárková Laura STH1051 C SK Studenec 10:06:00
4 2102687 Dvořáková Tereza LPM0952 C OK Lokomotiva Plzeň 10:08:00
5 416173 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 10:10:00
6 2045154 Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 10:12:00
7 2099494 Dlouhá Julie PGP1051 C SK Praga 10:14:00
8 2108883 Kozlová Eliška STA1351 C OK Střelka 10:16:00
9 232961 Čadková Michaela KRL0954 C Kometa Kralovice 10:18:00
10 411591 Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 10:20:00
11 2042508 Beránková Julie VPM1051 C KOS Slavia Plzeň 10:22:00
12 49873 Soldánová Pavlína PLU0999 C TJ SOKOL Plumlov 10:24:00
13 2118115 Vaníčková Nikola STA1051 C OK Střelka 10:26:00
14 2049981 Vorlíčková Lucka 43S0851 ŠK Sandberg Bratislava 10:28:00
15 2085003 Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 10:30:00
16 2116494 Doleželová Jolana STA1151 C OK Střelka 10:32:00
17 2125352 Fialová Kristýna DOR1250 C OK Dobříš 10:34:00
18 2127528 Andělová Viktorie VPM1155 C KOS Slavia Plzeň 10:36:00
19 2049994 Brňáková Dianka 43S0952 ŠK Sandberg Bratislava 10:38:00
20 0 Mudráková Natálie 2LZ0950 Neregistrovaní - Mudráková 10:40:00
21 434819 Vodrážková Barbora VPM1050 C KOS Slavia Plzeň 10:42:00
22 2129756 Peterková Adéla KRL0953 C Kometa Kralovice 10:44:00
D10
1.00 km, 7 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
23 0 Sedláčková Klára LCE0854 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:27:00
24 2114998 Vltavská Eliška SJC0850 C Sportcentrum Jičín 10:29:00
25 2088719 Dvořáková Kateřina LPM0750 C OK Lokomotiva Plzeň 10:31:00
26 2067959 Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 10:33:00
27 2084992 Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 10:35:00
28 2127853 Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 10:37:00
29 2125374 Levrincová Klára TAP0854 C KOB Tretra Praha 10:39:00
30 2127544 Beránková Hedvika VPM0850 C KOS Slavia Plzeň 10:41:00
31 232611 Roučková Karla KRL0956 C Kometa Kralovice 10:43:00
32 303925 Hamáčková Šárka STH0852 C SK Studenec 10:45:00
33 7205024 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 C OK Dobříš 10:47:00
34 2118113 Plachá Nora STA0851 C OK Střelka 10:49:00
35 2801038 Svatá Lucie PGP0952 C SK Praga 10:51:00
36 218973 Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 10:53:00
37 682083 Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:55:00
38 9091907 Hanáková Aneta KRL0951 C Kometa Kralovice 10:57:00
39 7779755 Šimůnková Michaela TAP0851 C KOB Tretra Praha 10:59:00
40 426308 Kynčlová Anna JIL0852 C OK Jilemnice 11:01:00
41 49689 Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 11:03:00
42 0 Wolniewicz Agata 3IP0850 Wolniewicz 11:05:00
43 2111750 Paldusová Nela 9JC0850 neregistrovaní - Všenory 11:07:00
44 2126294 Blechová Adéla KRL1055 C Kometa Kralovice 11:09:00
45 2088717 Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 11:11:00
46 2104592 Nováková Barborka TUV0852 C SOK TJ Turnov 11:13:00
47 2081397 Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 11:15:00
48 9102146 Gelnerová Markéta KRL0952 C Kometa Kralovice 11:17:00
49 2095926 Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 11:19:00
50 2075697 Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 11:21:00
51 2103674 Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 11:23:00
52 2099527 Štěpová Barbora PGP0951 C SK Praga 11:25:00
D12
1.20 km, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53 2111742 Bestová Tereza 37C0650 Bez registrace 10:09:00
54 2096266 Priehodová Nela PGP0655 B SK Praga 10:13:00
55 2112722 Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 10:17:00
56 51624 Marhoulová Kateřina 9CC0751 NEREG 10:21:00
57 9102084 Gelnerová Anna KRL0653 B Kometa Kralovice 10:25:00
58 2103720 Peřinová Eliška SKV0756 TJ Slovan Karlovy Vary 10:29:00
59 2127645 Bodurková Denisa KRL0752 C Kometa Kralovice 10:33:00
60 2059774 Bauerová Aneta SKV0752 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:37:00
61 7202578 Lošťáková Sára LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:41:00
62 2099512 Novotná Barbora PGP0751 C SK Praga 10:45:00
63 224355 Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 10:49:00
64 2113059 Vamberová Markéta TUR0657 C OOB TJ Turnov 10:53:00
65 7111317 Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 10:57:00
66 2091520 Ferbasová Matylda TUR0762 C OOB TJ Turnov 11:01:00
67 2127659 Kropáčová Zuzana KRL0754 C Kometa Kralovice 11:05:00
68 51139 Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 11:09:00
69 0 Kolovratová Tereza SKV0757 TJ Slovan Karlovy Vary 11:13:00
70 2125345 Fialová Kateřina DOR0754 C OK Dobříš 11:17:00
71 2067231 Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 11:21:00
72 2112741 Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 11:25:00
73 2116487 Doleželová Vendula STA0751 C OK Střelka 11:29:00
74 2082930 Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř 11:33:00
75 336770 Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava 11:37:00
76 253362 Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 11:41:00
77 2113070 Bulířová Žofie TAP0850 C KOB Tretra Praha 11:45:00
78 2028798 Baloghová Zora 43S0750 ŠK Sandberg Bratislava 11:49:00
79 416314 Fišarová Adéla KRL0651 C Kometa Kralovice 11:53:00
80 2088166 Dvořáková Lucie BBM0750 B BETA URSUS Orienteering 11:57:00
81 2099524 Štěpová Kateřina PGP0657 B SK Praga 12:01:00
82 2099518 Roučková Karolína KRL0656 C Kometa Kralovice 12:05:00
83 2078498 Kotuliaková Lea 27S0750 Farmaceut Bratislava 12:09:00
84 0 Nováková Eliška SKV0753 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:13:00
85 446326 Ehlová Martina TBM0655 B KOS TJ Tesla Brno 12:17:00
86 0 Pátková Viktorie SKV0755 TJ Slovan Karlovy Vary 12:21:00
87 416318 Čadková Marcela KRL0654 C Kometa Kralovice 12:25:00
88 2049632 Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 12:29:00
89 553451 Benešová Michaela SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec 12:33:00
D14
1.60 km, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
90 2067935 Marhoulová Anežka 9CC0550 NEREG 10:40:00
91 2095950 Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 10:44:00
92 2103673 Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 10:48:00
93 2102851 Chmelařová Romana PGP0553 B SK Praga 10:52:00
94 2051495 Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno 10:56:00
95 51666 Ptáčková Veronika PGP0551 B SK Praga 11:00:00
96 2106733 Peřinová Zuzana SKV0557 TJ Slovan Karlovy Vary 11:04:00
97 2019212 Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 11:08:00
98 682652 Dítková Markéta SKV0451 B TJ Slovan Karlovy Vary 11:12:00
99 0 Wolniewicz Natalia 3IP0450 Wolniewicz 11:16:00
100 232613 Zmarzláková Olga KRL0552 B Kometa Kralovice 11:20:00
101 1418087 Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 11:24:00
102 2116453 Plachá Zita STA0551 C OK Střelka 11:28:00
103 0 Nováčková Johana SKV0455 TJ Slovan Karlovy Vary 11:32:00
104 1602624 Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 11:36:00
105 232389 Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 11:40:00
106 2060388 Šauli Kateřina VPM0456 B KOS Slavia Plzeň 11:44:00
107 2108881 Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 11:48:00
108 2126299 Vlachová Adéla KRL0551 C Kometa Kralovice 11:52:00
109 0 Študlarová Zuzana SKV0555 TJ Slovan Karlovy Vary 11:56:00
110 2111733 Richtrová Kamila VPM0451 A KOS Slavia Plzeň 12:00:00
111 8656680 Bartošová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 12:04:00
112 2115673 Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 12:08:00
113 51468 Mikysková Adéla VAM0550 B OOB Vamberk 12:12:00
114 2095942 Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 12:16:00
115 2085595 Nováková Anna SKV0452 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:20:00
116 2049985 Vorlíčková Martina 43S0551 ŠK Sandberg Bratislava 12:24:00
117 2103726 Peřinová Anna SKV0556 TJ Slovan Karlovy Vary 12:28:00
118 51808 Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 12:32:00
D16
2.00 km, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
119 8659384 Linková Lucie TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:10:00
120 416215 Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 11:14:00
121 2087682 Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 11:18:00
122 49285 Richterová Julie ADA0351 C OOB Spartak Adamov 11:22:00
123 2061817 Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 11:26:00
124 1418760 Popová Veronika TAP0253 B KOB Tretra Praha 11:30:00
125 7208226 Nevěřilová Kateřina LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovice 11:34:00
126 1418759 Popová Jana TAP0252 B KOB Tretra Praha 11:38:00
127 8656714 Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 11:42:00
128 8656522 Pušová Bára LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice 11:46:00
129 9412003 Fišarová Eliška KRL0351 A Kometa Kralovice 11:50:00
130 8654913 Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 11:54:00
131 49450 Bernatíková Hana TRI0253 B TJ TŽ Třinec 11:58:00
132 889308 Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 12:02:00
133 7201771 Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 12:06:00
134 2088202 Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 12:10:00
135 2058528 Kodytková Denisa SHK0252 A OK Slavia Hradec Králové 12:14:00
136 438605 Adamovská Kateřina VAM0350 C OOB Vamberk 12:18:00
137 8654906 Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 12:22:00
138 7205018 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B OK Dobříš 12:26:00
139 7210923 Zamouřilová Anežka PHK0354 C OK 99 Hradec Králové 12:30:00
D18
2.20 km, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
140 436426 Valterová Adéla KBP0150 C KBP Praha 11:53:00
141 2102772 Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 11:57:00
142 8660596 Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:01:00
143 515497 Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 12:05:00
144 2025352 Rückerová Šárka HOR0050 B TJ Jiskra Hořice 12:09:00
145 2035151 Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 12:13:00
146 219276 Straková Veronika SLA0051 B SKOB Slaný 12:17:00
147 7207019 Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 12:21:00
148 8653088 Blahová Pavla DKP0155 A Oddíl OB Kotlářka 12:25:00
149 7203465 Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:29:00
D21E
2.80 km, 20 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
150 515421 Nováková Zuzana NPA9151 C SK LOB Nová Paka 10:03:00
151 7875600 Pospíšilová Marie DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka 10:07:00
152 553442 Šímová Jana PHK8569 C OK 99 Hradec Králové 10:11:00
153 8660470 Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 10:15:00
154 515442 Müllerová Věra 49D9050 Amager OK 10:19:00
155 9944499 Karochová Simona DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka 10:23:00
156 2073708 Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 10:27:00
157 7207077 Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 10:31:00
158 7202880 Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 10:35:00
159 8656548 Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 10:39:00
160 876522 Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 10:43:00
161 7000412 Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 10:47:00
162 7770777 Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 10:51:00
163 7208080 Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 10:55:00
164 8629757 Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 10:59:00
165 8119755 Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 11:03:00
166 1410114 Kalinina Veronika 23R0050 TROPA 11:07:00
167 1007554 Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 11:11:00
168 8656708 Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 11:15:00
169 7260024 Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 11:19:00
D21A
2.60 km, 18 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
170 7518567 Puchernová Zuzana TAP8453 C KOB Tretra Praha 10:02:00
171 7210812 Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 10:06:00
172 8660593 Tihonová Hana TAP9052 C KOB Tretra Praha 10:10:00
173 7260030 Ryantová Jana DKP8660 C Oddíl OB Kotlářka 10:14:00
174 232132 Hermannová Anna TAP9251 C KOB Tretra Praha 10:18:00
175 410778 Škodová Šárka LTU8951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:22:00
176 2106886 Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:26:00
177 7206529 Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 10:30:00
178 517704 Collis Blanka DKP8257 C Oddíl OB Kotlářka 10:34:00
179 2042533 Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 10:38:00
180 981818 Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 10:42:00
181 0 Poláková Ivana LCE7953 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:46:00
182 52865 Křístková Veronika ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno 10:50:00
183 8181015 Voltrová Alena ROZ9951 A OK Roztoky 10:54:00
184 7201193 Kettnerová Dana KAM8952 C OK Kamenice 10:58:00
185 515412 Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 11:02:00
186 53556 Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 11:06:00
187 1426051 Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 11:10:00
188 9480 Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 11:14:00
189 8660909 Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 11:18:00
190 7140196 Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 11:22:00
191 0 Gašpariková Petra 7HC8850 Hrubý Styl Vrchlabí 11:26:00
192 7260013 Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:30:00
193 7260005 Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 11:34:00
194 49408 Fujáková Katka HAV8550 C OB Havířov 11:38:00
195 2085610 Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 11:42:00
D21B
2.20 km, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
196 7291299 Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 10:01:00
197 303919 Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 10:05:00
198 9296 Kokaislová Eva LPU7956 C OK Lokomotiva Pardubice 10:09:00
199 361934 Káninská Markéta TAP9054 C KOB Tretra Praha 10:13:00
200 49973 Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 10:17:00
201 1394565 Liskány Krisztina 12H8850 Tipo Orienteering Club 10:21:00
202 53387 Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 10:25:00
203 2800304 Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 10:29:00
204 232062 Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 10:33:00
205 301394 Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:37:00
206 7229 Netíková Martina DOB9350 C KOB Dobruška 10:41:00
207 2088219 Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:45:00
208 49612 Záveská Anna DOB8851 C KOB Dobruška 10:49:00
209 2126308 Škrlová Kristýna KRL9954 B Kometa Kralovice 10:53:00
210 2084985 Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 10:57:00
211 416278 Ducháčková Kateřina STH9356 C SK Studenec 11:01:00
212 7201828 Kovářová Lenka SJH8651 C SJH Jindřichův Hradec 11:05:00
213 7656540 Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 11:09:00
214 2113474 Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 11:13:00
215 1302868 Zakouřilová Kamila TUV8557 C SOK TJ Turnov 11:17:00
216 1007538 Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 11:21:00
217 2111818 Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:25:00
218 52295 Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 11:29:00
219 2115067 Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 11:33:00
220 53385 Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 11:37:00
221 1403419 Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 11:41:00
222 7300087 Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 11:45:00
223 8660480 Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:49:00
D21C
2.10 km, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1020 52986 Stoszková Jana AOP8850 C Orientační Běh Opava 10:01:00
1021 2058475 Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 10:04:00
1022 301553 Horčičková Linda UOL8650 C SOB Olomouc 10:07:00
1023 405969 Hájková Daniela JIL9451 C OK Jilemnice 10:10:00
1024 8992 Krajíčková Michaela 7HC9050 Hrubý Styl Vrchlabí 10:13:00
1025 52715 Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 10:16:00
1026 2045224 Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:19:00
1027 420443 Dundáčková Julie SJH9853 C SJH Jindřichův Hradec 10:22:00
1028 2061773 Mikanová Kateřina EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha 10:25:00
1029 443061 Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 10:28:00
1030 8279 Horká Marie ALB9050 C OOB Albrechtice nad Orlicí 10:31:00
1031 2108886 Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 10:34:00
1032 52106 Marečková Edita PGP8853 C SK Praga 10:37:00
1033 7203455 Privoznikova Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:40:00
1034 7009151 Sládková Helena TAP9151 C KOB Tretra Praha 10:43:00
1035 2058500 Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:46:00
1036 2088730 Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:49:00
1037 7207027 Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 10:52:00
1038 2059772 Bauerová Kateřina SKV7751 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:55:00
1039 8662298 Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:58:00
1040 2122272 Gebhartová Klára JIL9052 OK Jilemnice 11:01:00
1041 53527 Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 11:04:00
1042 52946 Adamčíková Zdeňka LOV8750 C lepus.cz 11:07:00
1043 1425355 Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 11:10:00
1044 9549 Sýkorová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 11:13:00
D35
2.30 km, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
224 420413 Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 10:02:00
225 49482 Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 10:06:00
226 2131182 Zbořilová Ivana MOV8259 SKOB Ostrava 10:10:00
227 2053565 Venclová Veronika ZAM8251 C OB TJ Sokol Žamberk 10:14:00
228 7204991 Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:18:00
229 8631577 Berglová Lucie TJP8250 C TJ Sokol Troja 10:22:00
230 7707 Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 10:26:00
231 2109752 Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 10:30:00
232 2078500 Šedivá Petra NPA7751 C SK LOB Nová Paka 10:34:00
233 442858 Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 10:38:00
234 2125317 Paldusová Danča 9JC7950 neregistrovaní - Všenory 10:42:00
235 2108863 Kozlová Hana STA8351 C OK Střelka 10:46:00
236 8975 Schmidtová Jana VRL7553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:50:00
237 2112761 Málková Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 10:54:00
238 8703 Novotná Petra SJI8350 C OK Jihlava 10:58:00
239 1421925 Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně 11:02:00
240 682676 Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:06:00
241 2070825 Kodytková Karolína SHK7750 C OK Slavia Hradec Králové 11:10:00
242 2080976 Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 11:14:00
243 2800224 Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 11:18:00
244 2125348 Fialová Jana DOR8050 C OK Dobříš 11:22:00
245 2112725 Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 11:26:00
246 301536 Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 11:30:00
247 49983 Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 11:34:00
248 502896 Kheldert Elena 23R7450 TROPA 11:38:00
249 2134325 Bílková Klára STA8352 C OK Střelka 11:42:00
250 253153 Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 11:46:00
251 9054 Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 11:50:00
252 2102819 Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 11:54:00
253 7003046 Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:58:00
254 9868 Kadaňová Barbora LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice 12:02:00
255 888650 Jiranová Kateřina PHK8359 C OK 99 Hradec Králové 12:06:00
256 2067245 Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 12:10:00
D40
2.10 km, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
257 2103240 Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 10:03:00
258 331267 Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia Plzeň 10:06:00
259 2049995 Brňáková Martina 43S7752 ŠK Sandberg Bratislava 10:09:00
260 2081356 Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 10:12:00
261 2127879 Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 10:15:00
262 1400433 Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 10:18:00
263 2092419 Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 10:21:00
264 8656656 Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 10:24:00
265 230679 Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 10:27:00
266 53567 Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 10:30:00
267 889272 Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 10:33:00
268 2096120 Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:36:00
269 2067949 Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 10:39:00
270 7220 Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí 10:42:00
271 2087665 Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 10:45:00
272 51469 Mikysková Ilona VAM7550 C OOB Vamberk 10:48:00
273 2106724 Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:51:00
274 2113048 Jílková Radka ZBP7751 C OOB SK Zbraslav 10:54:00
275 307438 Schenková Katarína 47S7450 TJ Rapid Bratislava 10:57:00
276 51746 Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 11:00:00
277 445612 Prutkayová Veronika 43S7850 ŠK Sandberg Bratislava 11:03:00
278 7201755 Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 11:06:00
279 2078494 Kotuliaková Petra 27S7551 Farmaceut Bratislava 11:09:00
280 2111618 Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 11:12:00
281 7210932 Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 11:15:00
282 1418756 Popová Veronika TAP7450 C KOB Tretra Praha 11:18:00
283 2106887 Chmelařová Zuzana PGP7761 C SK Praga 11:21:00
284 2085577 Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 11:24:00
285 2103763 Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 11:27:00
286 2027945 Urbanová Monika 43S7751 ŠK Sandberg Bratislava 11:30:00
287 7202864 Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:33:00
288 2113471 Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:36:00
289 8197778 Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 11:39:00
290 2049984 Vorlíčková Barbora 43S7651 ŠK Sandberg Bratislava 11:42:00
291 7913579 Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 11:45:00
292 2080963 Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 11:48:00
293 7209278 Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 11:51:00
294 7258 Kubcová Lenka DOB7451 C KOB Dobruška 11:54:00
295 2060395 Šauli Iva VPM7852 C KOS Slavia Plzeň 11:57:00
296 2051485 Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 12:00:00
297 1886930 Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:03:00
298 51555 Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 12:06:00
299 1417125 Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:09:00
300 2059754 Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 12:12:00
D45
2.10 km, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301 2102798 Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 10:02:00
302 49487 Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 10:04:00
303 9101672 Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 10:06:00
304 2081352 Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 10:08:00
305 436425 Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 10:10:00
306 7200595 Waňková Dita LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice 10:12:00
307 45455 Wengrin Ágnes 12H6951 Tipo Orienteering Club 10:14:00
308 9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 10:16:00
309 2127636 Škrlová Hana KRL6951 C Kometa Kralovice 10:18:00
310 301227 Rampírová Klára HAV7155 OB Havířov 10:20:00
311 49890 Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 10:22:00
312 2075676 Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 10:24:00
313 232357 Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 10:26:00
314 2096241 Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:28:00
315 231924 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 10:30:00
316 52864 Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 10:32:00
317 2032126 Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 10:34:00
318 2126298 Hanáková Marta KRL7151 C Kometa Kralovice 10:36:00
319 232202 Danihelová Janka SKV6552 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:38:00
320 2120071 Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 10:40:00
321 51749 Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 10:42:00
322 52952 Zajícová Petra LOV7351 C lepus.cz 10:44:00
323 8579 Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 10:46:00
324 981805 Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:48:00
325 49441 Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 10:50:00
326 2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 10:52:00
327 682641 Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 10:54:00
328 7200340 Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:56:00
329 2032169 Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 10:58:00
330 8655490 Křivdová Lenka 2PC7250 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 11:00:00
331 7201756 Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 11:02:00
332 2021823 Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 11:04:00
333 411597 Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 11:06:00
334 52346 Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 11:08:00
335 425554 Žáková Marcela LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice 11:10:00
336 442851 Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 11:12:00
337 52586 Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 11:14:00
338 7205009 Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:16:00
339 416092 Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 11:18:00
340 442862 Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 11:20:00
341 224872 Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 11:22:00
342 8660905 Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 11:24:00
343 2116450 Pavlicová Anna 2ZZ7350 KOALA 11:26:00
344 411543 Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 11:28:00
345 9833 Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 11:30:00
346 7204984 Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 11:32:00
347 331208 Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 11:34:00
348 49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 11:36:00
349 232494 Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:38:00
350 9074 Kynčlová Dagmar JIL7256 C OK Jilemnice 11:40:00
351 339831 Németh Ágnes 12H6950 Tipo Orienteering Club 11:42:00
352 224894 Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 11:44:00
353 331399 Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 11:46:00
354 981813 Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 11:48:00
355 2060240 Horká Soňa UOL7104 SOB Olomouc 11:50:00
356 7209480 Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 11:52:00
357 2049550 Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 11:54:00
358 52242 Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 11:56:00
359 8547 Hořáková Petra LLI6953 C TJ Loko Liberec 11:58:00
360 51809 Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 12:00:00
361 2092440 Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 12:02:00
362 49329 Hanzlová Svatava HAV6651 C OB Havířov 12:04:00
363 52037 Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 12:06:00
364 51681 Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 12:08:00
365 8660597 Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:10:00
366 2092416 Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:12:00
367 1425330 Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 12:14:00
368 49883 Vidmuchová Martina PLU7171 C TJ SOKOL Plumlov 12:16:00
D50
2.00 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
369 52654 Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 10:04:00
370 2028800 Baloghová Hana 43S6550 ŠK Sandberg Bratislava 10:08:00
371 236111 Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 10:12:00
372 2061772 Spratková Iva SFM6851 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 10:16:00
373 9101184 Kosíková Helena TUR6550 C OOB TJ Turnov 10:20:00
374 51984 Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 10:24:00
375 53489 Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 10:28:00
376 49806 Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 10:32:00
377 7207855 Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:36:00
378 889302 Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:40:00
379 236486 Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:44:00
380 682110 Švarcová Lenka TUR6457 C OOB TJ Turnov 10:48:00
381 7722 Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 10:52:00
382 237532 Šplinarová Jana SKV6451 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:56:00
383 889289 Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:00:00
384 9101105 Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 11:04:00
385 52694 Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:08:00
386 51925 Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 11:12:00
387 7202877 Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 11:16:00
388 515500 Nováková Jana AOV6851 C OOB TJ Baník Ostrava 11:20:00
D55
1.70 km, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
389 9237 Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 10:41:00
390 2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 10:45:00
391 51356 Hartlová Blanka ODV6350 C TJ Aero Odolena Voda 10:49:00
392 253368 Panchártková Jitka PHK5951 C OK 99 Hradec Králové 10:53:00
393 52237 Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 10:57:00
394 2085653 Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 11:01:00
395 53643 Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 11:05:00
396 2125335 Chodurová Milena SFM5750 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 11:09:00
397 2104601 Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:13:00
398 2080971 Honkyšová Eva JPV6350 C Oddíl OS SK Prostějov 11:17:00
399 51734 Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 11:21:00
400 2045209 Papoušková Radka JPV5959 C Oddíl OS SK Prostějov 11:25:00
401 232646 Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 11:29:00
402 405951 Zelenková Lenka 3IX6150 Zelenkovi 11:33:00
403 2126287 Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 11:37:00
404 51152 Šilhavá Jana LPM5951 C OK Lokomotiva Plzeň 11:41:00
405 232184 Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 11:45:00
406 7300179 Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 11:49:00
407 9093 Jiřištová Hana JIL6052 C OK Jilemnice 11:53:00
408 51660 Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 11:57:00
409 301647 Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:01:00
410 9201322 Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:05:00
411 7868 Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 12:09:00
D60
1.60 km, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
412 8656644 Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 10:04:00
413 8080100 Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 10:08:00
414 2125366 Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 10:12:00
415 53725 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 10:16:00
416 8208 Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 10:20:00
417 9118 Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 10:24:00
418 52095 Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 10:28:00
419 49892 Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 10:32:00
420 886619 Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 10:36:00
421 232515 Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:40:00
422 9224 Lulayová Věra LPU5651 C OK Lokomotiva Pardubice 10:44:00
423 2102552 Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 10:48:00
424 2080958 Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 10:52:00
425 237549 Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:56:00
426 301365 Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
427 52184 Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 11:04:00
428 336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 11:08:00
429 307335 Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 11:12:00
430 8558 Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 11:16:00
431 2060214 Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 11:20:00
432 2059748 Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:24:00
433 8642 Špičáková Lenka DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka 11:28:00
D65
1.40 km, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
434 232411 Kovářová Milena SJH5350 C SJH Jindřichův Hradec 10:03:00
435 9620 Rufferová Iva SNA5052 C TJ START Náchod 10:07:00
436 2111758 Mikšová Stanislava DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka 10:11:00
437 9612 Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 10:15:00
438 436429 Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 10:19:00
439 51136 Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:23:00
440 303959 Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 10:27:00
441 2096111 Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 10:31:00
442 301209 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:35:00
443 9371 Jiranová Alena PHK5351 C OK 99 Hradec Králové 10:39:00
D70
1.40 km, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
444 446344 Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 10:02:00
445 52600 Kupcová Věroslava DVP4850 C DVP ORIENTATION 10:06:00
446 301172 Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 10:10:00
447 51698 Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 10:14:00
448 9247 Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 10:18:00
449 682607 Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 10:22:00
450 51550 Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 10:26:00
451 301524 Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:30:00
H10N
1.70 km, 6 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
452 2118112 Wierer Antonín STA1002 C OK Střelka 10:46:00
453 1413334 Pilař František CEP0900 C Čepíci 10:48:00
454 0 Etrych Jonáš 9CC0900 NEREG 10:50:00
455 1400415 Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 10:52:00
456 2108861 Pospíchal Jakub STA1101 C OK Střelka 10:54:00
457 49443 Létal Hynek SFM1001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 10:56:00
458 0 Guttek Maxmilian 6XC0800 Horka nad Moravou 10:58:00
459 2092397 Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
460 2134353 Holzäpfel Jan STA1202 C OK Střelka 11:02:00
461 7111317 Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 11:04:00
462 331675 Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:06:00
463 766112 Frýdecký Tomáš BZP1000 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:08:00
464 2113483 Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 11:10:00
465 8400025 Havelka Pepča SJC1000 C Sportcentrum Jičín 11:12:00
466 2088215 Kotuliak Peter 27S1000 Farmaceut Bratislava 11:14:00
467 2115002 Pešek Matěj SJC1002 C Sportcentrum Jičín 11:16:00
468 2096212 Blažek Vojtěch SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec 11:18:00
469 5296 Bílek František STA1001 C OK Střelka 11:20:00
470 2115705 Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 11:22:00
471 2061826 Létal Jonáš SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 11:24:00
472 2127628 Houba Vojtěch KRL1002 C Kometa Kralovice 11:26:00
473 2118114 Vaníček Štěpán STA1201 C OK Střelka 11:28:00
474 2079509 Míchal Jakub SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec 11:30:00
475 7259 Kubec Adam DOB0900 C KOB Dobruška 11:32:00
476 2061790 Klose Albert SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 11:34:00
477 2090845 Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 11:36:00
478 2119198 Novák Tobiáš CTB1103 C SK OB Chotěboř 11:38:00
H10
1.00 km, 7 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
479 2102804 Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 11:27:00
480 224868 Besta Radek 11C0800 Letci v akci 11:29:00
481 2115006 Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 11:31:00
482 2122288 Rémiš Šimon SHK0801 C OK Slavia Hradec Králové 11:33:00
483 9616 Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 11:35:00
484 8531 Anděl Robin VPM0901 C KOS Slavia Plzeň 11:37:00
485 2115010 Pešek Ondřej SJC0802 C Sportcentrum Jičín 11:39:00
486 0 Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov 11:41:00
487 2103681 Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 11:43:00
488 8001103 Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 11:45:00
489 2129213 Černý Petr SJI0905 C OK Jihlava 11:47:00
490 2122266 Rémiš Štěpán SHK0802 C OK Slavia Hradec Králové 11:49:00
491 2119202 Žemlík Eduard TUV0901 C SOK TJ Turnov 11:51:00
492 2125346 Markovič Krištof JPV0907 C Oddíl OS SK Prostějov 11:53:00
493 2127636 Blecha Adam KRL0803 C Kometa Kralovice 11:55:00
494 2031365 Vodrážka Štěpán VPM0802 C KOS Slavia Plzeň 11:57:00
495 2099504 Dočkal Štěpán PGP0902 C SK Praga 11:59:00
496 336722 Novák Richard AOV0800 C OOB TJ Baník Ostrava 12:01:00
497 2087655 Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 12:03:00
498 2125315 Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 12:05:00
499 7791777 Turek Jakub SKV0801 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:07:00
500 2106731 Chmelař David PGP0801 C SK Praga 12:09:00
501 2053584 Posolda Tomáš SJC0803 C Sportcentrum Jičín 12:11:00
502 2085640 Šedivý Josef NPA0802 C SK LOB Nová Paka 12:13:00
503 2801019 Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 12:15:00
504 361904 Novák Viktor AOV0801 C OOB TJ Baník Ostrava 12:17:00
505 2113420 Priehoda Erik PGP0803 C SK Praga 12:19:00
506 2045223 Štěrba Lukáš SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:21:00
507 2108914 Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 12:23:00
H12
1.20 km, 9 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
508 9044 Buďárek Šimon STH0703 C SK Studenec 10:15:00
509 8654570 Kopecký Matyáš SJC0702 B Sportcentrum Jičín 10:19:00
510 207825 Škrle Michael KRL0702 C Kometa Kralovice 10:23:00
511 1403065 Drahoňovský Tomáš TUR0701 C OOB TJ Turnov 10:27:00
512 53003 Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 10:31:00
513 2049999 Brňák Jakub 43S0701 ŠK Sandberg Bratislava 10:35:00
514 2075658 Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 10:39:00
515 53694 Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 10:43:00
516 2300133 Kalinin Matvey 23R0600 TROPA 10:47:00
517 2096216 Blažek Cyril SJH0701 C SJH Jindřichův Hradec 10:51:00
518 2099519 Dočkal Šimon PGP0702 C SK Praga 10:55:00
519 232377 Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 10:59:00
520 2060299 Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:03:00
521 2088727 Horák Filip PHK0701 B OK 99 Hradec Králové 11:07:00
522 53360 Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 11:11:00
523 0 Kulhánek Jáchym SKV0605 TJ Slovan Karlovy Vary 11:15:00
524 2108899 Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 11:19:00
525 51793 Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 11:23:00
526 52316 Hůla Tomáš LBE0602 C TJ Lokomotiva Beroun 11:27:00
527 2102794 Machar Eda DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka 11:31:00
528 2021850 Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 11:35:00
529 7208204 Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:39:00
530 232960 Biersak Petr KRL0701 C Kometa Kralovice 11:43:00
531 2060250 Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 11:47:00
532 2114238 Prutkay Patrik 43S0700 ŠK Sandberg Bratislava 11:51:00
533 7300279 Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 11:55:00
534 8656617 Donda Jakub ONO0700 B SKOB Ostrov 11:59:00
535 2099508 Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 12:03:00
536 2092361 Marek Filip ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno 12:07:00
537 2118105 Kováč Tomáš 43S0600 ŠK Sandberg Bratislava 12:11:00
538 52668 Richter Rudolf ADA0601 C OOB Spartak Adamov 12:15:00
539 0 Gašek Šimon SKV0706 TJ Slovan Karlovy Vary 12:19:00
540 2116465 Wierer Jan STA0701 C OK Střelka 12:23:00
541 0 Bauer David SKV0705 TJ Slovan Karlovy Vary 12:27:00
542 2087642 Matyšek Ondřej PGP0703 C SK Praga 12:31:00
543 2103269 Stehlík Jakub LPM0700 B OK Lokomotiva Plzeň 12:35:00
H14
1.60 km, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
544 2086527 Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 10:10:00
545 888648 Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 10:13:00
546 7200597 Kolář Šimon SHK0405 B OK Slavia Hradec Králové 10:16:00
547 2084972 Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 10:19:00
548 2099507 Kropáč Filip KRL0503 C Kometa Kralovice 10:22:00
549 1400421 Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 10:25:00
550 2049991 Kukurugya Šimon 43S0402 ŠK Sandberg Bratislava 10:28:00
551 2061762 Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 10:31:00
552 9636 Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 10:34:00
553 436404 Valter Ondřej KBP0400 C KBP Praha 10:37:00
554 2061767 Hřivna Ondřej PGP0505 C SK Praga 10:40:00
555 52248 Nešpor Jiří TTR0502 B OOB Třebíč 10:43:00
556 9102085 Ráž Miloslav PGP0406 C SK Praga 10:46:00
557 2035735 Pompach Lukáš PHK0500 B OK 99 Hradec Králové 10:49:00
558 8655423 Blaha Jiří EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha 10:52:00
559 2092402 Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 10:55:00
560 2075670 Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 10:58:00
561 1400429 Kurz Ondřej VPM0503 A KOS Slavia Plzeň 11:01:00
562 9201380 Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 11:04:00
563 2082911 Stehlík Šimon LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň 11:07:00
564 420435 Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 11:10:00
565 2102710 Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 11:13:00
566 2091545 Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice 11:16:00
567 7300468 Velát Vojtěch OPI0400 B Orientační sporty Písek 11:19:00
568 8654918 Ehl Ondřej TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno 11:22:00
569 0 Rádl Mikeš SKV0505 TJ Slovan Karlovy Vary 11:25:00
570 8662289 Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 11:28:00
571 443090 Janas Adam PGP0404 B SK Praga 11:31:00
572 0 Kulhánek Ondřej SKV0405 TJ Slovan Karlovy Vary 11:34:00
573 2085655 Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 11:37:00
574 2085594 Kotuliak Viktor 27S0400 Farmaceut Bratislava 11:40:00
575 2103723 Bulíř Jáchym TAP0602 B KOB Tretra Praha 11:43:00
576 2049996 Prutkay Filip 43S0403 ŠK Sandberg Bratislava 11:46:00
577 2061841 Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 11:49:00
578 0 Bednařík Sebastián LCE0401 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:52:00
579 8631582 Donda Jiří ONO0403 B SKOB Ostrov 11:55:00
580 2121096 Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 11:58:00
581 2103684 Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 12:01:00
582 7204994 Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 12:04:00
583 2027942 Urban Michal 43S0401 ŠK Sandberg Bratislava 12:07:00
584 2106740 Sedláček David KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 12:10:00
585 2061799 Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 12:13:00
586 682658 Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 12:16:00
587 2081396 Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 12:19:00
588 7204501 Košina Tobiáš SKV0502 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:22:00
589 2073745 Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 12:25:00
590 8655418 Blaha Michal EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha 12:28:00
591 9005143 Štěrba Marek SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary 12:31:00
592 2099511 Kabát Martin PGP0408 B SK Praga 12:34:00
H16
2.20 km, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
593 7209284 Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 11:03:00
594 8629751 Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 11:07:00
595 2060249 Janas Petr PGP0200 A SK Praga 11:11:00
596 8655411 Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 11:15:00
597 0 Chmelář Pavel 37C0300 Bez registrace 11:19:00
598 2028796 Balogh Michal 43S0300 ŠK Sandberg Bratislava 11:23:00
599 7207873 Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:27:00
600 2082944 Weissar Samuel LPM0300 C OK Lokomotiva Plzeň 11:31:00
601 2115069 Kurz Šimon VPM0208 B KOS Slavia Plzeň 11:35:00
602 888622 Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 11:39:00
603 8656560 Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 11:43:00
604 8654897 Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 11:47:00
605 2088173 Švestka Jakub 2ZZ0300 KOALA 11:51:00
606 434810 Schenk Michal 47S0201 TJ Rapid Bratislava 11:55:00
607 446345 Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 11:59:00
608 2070826 Šabata Radek SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:03:00
609 2800293 Hřivna Jakub PGP0305 A SK Praga 12:07:00
610 7864 Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín 12:11:00
611 8656616 Waněk Hubert LPU0309 A OK Lokomotiva Pardubice 12:15:00
612 8656580 Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga 12:19:00
613 2075675 Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 12:23:00
614 2061765 Spratek Adam SFM0202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 12:27:00
615 8660918 Oncirk Jan ONO0301 A SKOB Ostrov 12:31:00
H18
2.30 km, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
616 8645931 Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 11:44:00
617 8322332 Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 11:48:00
618 7209670 Jonáš Adam 43S0101 ŠK Sandberg Bratislava 11:52:00
619 7300192 Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 11:56:00
620 2032134 Hořák Jaroslav LLI0102 C TJ Loko Liberec 12:00:00
621 2028797 Balogh Matúš 43S0100 ŠK Sandberg Bratislava 12:04:00
622 7208224 Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 12:08:00
623 2106739 Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 12:12:00
624 8656664 Bartoš Václav MLA0101 B MLOK Mariánské Lázně 12:16:00
625 2032143 Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 12:20:00
626 1421910 Kaděra Vojta HAV0000 C OB Havířov 12:24:00
627 9101674 Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 12:28:00
628 2113069 Vambera Matyáš TUR0111 C OOB TJ Turnov 12:32:00
H21E
3.20 km, 22 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
629 8656711 Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 10:03:00
630 8644884 Navrátil Šimon PGP9702 R SK Praga 10:06:00
631 7210092 Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 10:09:00
632 7051263 Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 10:12:00
633 1969696 Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:15:00
634 2082923 Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 10:18:00
635 2067946 Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 10:21:00
636 995852 Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:24:00
637 7203451 Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 10:27:00
638 7200594 Novák Zdeněk NPA7701 C SK LOB Nová Paka 10:30:00
639 515193 Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 10:33:00
640 7205564 Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:36:00
641 2042531 Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 10:39:00
642 7210114 Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 10:42:00
643 899156 Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 10:45:00
644 995886 Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 10:48:00
645 8654886 Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 10:51:00
646 515161 Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 10:54:00
647 2073743 Bartoň Zdeněk NPA8301 C SK LOB Nová Paka 10:57:00
648 1155115 Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 11:00:00
649 681612 Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 11:03:00
650 7260014 Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 11:06:00
651 8660406 Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 11:09:00
652 7778511 Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 11:12:00
653 8656588 Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 11:15:00
654 8656529 Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 11:18:00
655 7201809 Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 11:21:00
656 7201200 Janas Petr PGP7106 C SK Praga 11:24:00
657 232645 Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:27:00
658 2061827 Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 11:30:00
659 7200592 Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 11:33:00
660 8409111 Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 11:36:00
661 7203321 Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 11:39:00
662 7092626 Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 11:42:00
663 887165 Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 11:45:00
664 682098 Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 11:48:00
665 7202874 Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 11:51:00
666 8643979 Masnyy Yury 11R8500 Orienta-MosCompass 11:54:00
H21A
2.80 km, 19 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
667 51557 Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 10:02:00
668 981811 Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:06:00
669 8656594 Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 10:10:00
670 2045235 Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 10:14:00
671 303945 Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:18:00
672 887637 Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 10:22:00
673 7205561 Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:26:00
674 8988 Krajíček Vojtěch 7HC8800 Hrubý Styl Vrchlabí 10:30:00
675 2075666 Buk Petr ROU0001 B SKOB Roudnice nad Labem 10:34:00
676 8989 Daněk Jáchym 7HC8900 Hrubý Styl Vrchlabí 10:38:00
677 1700077 Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 10:42:00
678 8959 Flousek Petr 7HC8700 Hrubý Styl Vrchlabí 10:46:00
679 2067240 Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 10:50:00
680 9995599 Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 10:54:00
681 442844 Valach Marek TAP9703 C KOB Tretra Praha 10:58:00
682 2075669 Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 11:02:00
683 7111117 Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 11:06:00
684 7779702 Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 11:10:00
685 7905090 Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 11:14:00
686 888645 Vaněk Tomáš 64C1111 Ekonom Praha Outdoor 11:18:00
687 9708 Brendl Radek 7HC8901 Hrubý Styl Vrchlabí 11:22:00
688 434840 Polášek Jan Ferdinand 6TC8800 Jelita.run 11:26:00
689 8655470 Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 11:30:00
690 2113365 Blažek Zdeněk SJH7601 C SJH Jindřichův Hradec 11:34:00
691 8970 Šafránek Michal 7HC8801 Hrubý Styl Vrchlabí 11:38:00
692 7200544 Kašpar Ludvík BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor 11:42:00
693 7210808 Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 11:46:00
694 688312 Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 11:50:00
695 9700729 Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 11:54:00
696 8893 Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 11:58:00
697 7205000 Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 12:02:00
698 1420240 Škoda Jáchym LTU8700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:06:00
699 8008808 Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 12:10:00
700 2102802 Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 12:14:00
H21B
2.70 km, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
701 9563 Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 10:04:00
702 49490 Šatánek Martin SFM8201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 10:08:00
703 8655405 Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB Tretra Praha 10:12:00
704 0 Novák Petr SKV8201 TJ Slovan Karlovy Vary 10:16:00
705 52902 Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 10:20:00
706 2016470 Jirásek Jakub 49D8600 Amager OK 10:24:00
707 53388 Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 10:28:00
708 2800327 Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 10:32:00
709 2069090 Kašpar Petr JPV9915 C Oddíl OS SK Prostějov 10:36:00
710 2067320 Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:40:00
711 2045687 Lovás Dominik 47S9900 TJ Rapid Bratislava 10:44:00
712 253360 Kokaisl Tomáš LPU7820 C OK Lokomotiva Pardubice 10:48:00
713 0 Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:52:00
714 53502 Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 10:56:00
715 7300183 Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:00:00
716 49442 Sebera Josef SFM8301 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 11:04:00
717 7203334 Hering Jan LPM8504 C OK Lokomotiva Plzeň 11:08:00
718 301391 Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:12:00
719 8654890 Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 11:16:00
720 2117431 Vrátný Ondřej 94Z8500 Alc Praha 11:20:00
721 52870 Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 11:24:00
722 7210085 Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 11:28:00
723 8660449 Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 11:32:00
724 49483 Sebera Václav SFM8302 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 11:36:00
725 416269 Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice 11:40:00
726 51715 Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný 11:44:00
727 2800317 Strakoš Matěj SFM9901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 11:48:00
728 2059735 Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:52:00
729 7207862 Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:56:00
H21C
2.50 km, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
730 439212 Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 11:16:00
731 995800 Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 11:19:00
732 49667 Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík 11:22:00
733 51117 Jiřišta Lubomír JIL8802 C OK Jilemnice 11:25:00
734 1425376 Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 11:28:00
735 434826 Žabenský Josef 6KC8701 Neregistrovaný 11:31:00
736 2088211 Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 11:34:00
737 2113369 Zmátlo Jan TAP9900 C KOB Tretra Praha 11:37:00
738 7235 Llobet Adria DOB9201 C KOB Dobruška 11:40:00
739 8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 11:43:00
740 53443 Cvrček Antonín TAP9000 C KOB Tretra Praha 11:46:00
741 331157 Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 11:49:00
742 2017667 Žákovec Jan KRL9505 C Kometa Kralovice 11:52:00
743 234582 Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov 11:55:00
744 8398 Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 11:58:00
745 232143 Cikhardt Jakub TAP8706 C KOB Tretra Praha 12:01:00
746 7237 Preininger Luděk DOB8001 C KOB Dobruška 12:04:00
H35
2.80 km, 21 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
747 7300188 Polách David 3MZ8000 Neregistrovani - Vlci 10:02:00
748 2060400 Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia Plzeň 10:05:00
749 2081365 Černý Miroslav LPM7504 C OK Lokomotiva Plzeň 10:08:00
750 1416366 Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 10:11:00
751 2103682 Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 10:14:00
752 7204489 Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:17:00
753 7003026 Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 10:20:00
754 49971 Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 10:23:00
755 8266 Pesničák Jan SMR7902 C SNS Smržovka 10:26:00
756 2134328 Wierer Martin STA7702 C OK Střelka 10:29:00
757 2084951 Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 10:32:00
758 7260025 Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 10:35:00
759 7201813 Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 10:38:00
760 2108887 Kozel Jiří STA8101 C OK Střelka 10:41:00
761 2059771 Bauer Lukáš SKV7701 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:44:00
762 2118480 Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 10:47:00
763 2134335 Vaníček Ondřej STA7801 C OK Střelka 10:50:00
764 7200904 Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:53:00
765 2096231 Míchal Jiří SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec 10:56:00
766 53812 Hašek Jakub 5DX8000 5dixi club 10:59:00
767 515418 Matyšek Bronislav PLU7823 C TJ SOKOL Plumlov 11:02:00
768 2042509 Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 11:05:00
769 2023814 Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 11:08:00
770 1602629 Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 11:11:00
771 1421926 Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 11:14:00
772 887603 Beránek Jan VPM7202 C KOS Slavia Plzeň 11:17:00
773 1406141 Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 11:20:00
774 887623 Anděl Robert VPM8001 C KOS Slavia Plzeň 11:23:00
775 7464855 Turek Jan SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:26:00
776 2070849 Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 11:29:00
777 0 Zelenka Martin 3IX8300 Zelenkovi 11:32:00
778 2113094 Šedivý Josef NPA8003 C SK LOB Nová Paka 11:35:00
779 995796 Vodrážka Ondřej VPM7702 C KOS Slavia Plzeň 11:38:00
780 5297 Doležel Tomáš STA7701 C OK Střelka 11:41:00
781 2127647 Černý Petr SJI8100 OK Jihlava 11:44:00
782 8654898 Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 11:47:00
783 7209464 Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 11:50:00
784 1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 11:53:00
785 2116484 Pavlica Jiří 2ZZ7500 KOALA 11:56:00
786 7151177 Pucherna Jan TAP7701 C KOB Tretra Praha 11:59:00
787 2090837 Stoszek Jakub AOP8300 C Orientační Běh Opava 12:02:00
H40
2.70 km, 19 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
788 7209426 Jiran Jan PHK7701 C OK 99 Hradec Králové 10:01:00
789 9527 Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 10:05:00
790 2032180 Puš Roman STH7501 C SK Studenec 10:09:00
791 0 Hančl Martin ROU7601 C SKOB Roudnice nad Labem 10:13:00
792 9067 Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 10:17:00
793 0 Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 10:21:00
794 231948 Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 10:25:00
795 8322 Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 10:29:00
796 2125359 Fiala Jan DOR7802 C OK Dobříš 10:33:00
797 2049992 Brňák Štefan 43S7601 ŠK Sandberg Bratislava 10:37:00
798 7207869 Svatý Jakub PGP7610 C SK Praga 10:41:00
799 2049537 Kolář Viktor SHK7300 C OK Slavia Hradec Králové 10:45:00
800 2049538 Műller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:49:00
801 2800365 Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 10:53:00
802 8709 Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 10:57:00
803 887909 Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:01:00
804 770327 Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 11:05:00
805 2078495 Kotuliak Ivan 27S7400 Farmaceut Bratislava 11:09:00
806 682634 Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:13:00
807 2114240 Kováč Radoslav 43S7700 ŠK Sandberg Bratislava 11:17:00
808 2801008 Dočkal Tomáš PGP7711 C SK Praga 11:21:00
809 2800223 Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 11:25:00
810 553452 Souček Karel SHK6601 C OK Slavia Hradec Králové 11:29:00
811 7202860 Bergl Tomáš TJP7801 C TJ Sokol Troja 11:33:00
812 2027943 Urban Marek 43S7401 ŠK Sandberg Bratislava 11:37:00
813 2083369 Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 11:41:00
814 2049993 Vorlíček Peter 43S7501 ŠK Sandberg Bratislava 11:45:00
815 2049564 Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 11:49:00
816 502897 Kalinin Oleg 23R7400 TROPA 11:53:00
817 2102771 Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 11:57:00
818 41365 Collis Mark DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 12:01:00
819 682380 Horčička Petr UOL7007 C SOB Olomouc 12:05:00
820 888644 Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 12:09:00
821 2050492 Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 12:13:00
H45
2.30 km, 20 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
822 2118484 Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 10:01:00
823 8662345 Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:03:00
824 52775 Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 10:05:00
825 8650 Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 10:07:00
826 51680 Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 10:09:00
827 410399 Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 10:11:00
828 2124770 Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 10:13:00
829 2801012 Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 10:15:00
830 553435 Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 10:17:00
831 1400450 Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 10:19:00
832 9852 Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:21:00
833 8651725 Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 10:23:00
834 2111706 Chmelař Bohumil PGP7204 C SK Praga 10:25:00
835 303908 Ždimera Zdeněk LME7000 C SK Los Mělník 10:27:00
836 2082913 Weissar Petr LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň 10:29:00
837 2106735 Votava David 4HX7100 DSVJ 10:31:00
838 1400420 Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 10:33:00
839 2049570 Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 10:35:00
840 2045227 Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 10:37:00
841 7300190 Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 10:39:00
842 49414 Gernert Alan JIL7001 C OK Jilemnice 10:41:00
843 886298 Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 10:43:00
844 0 Malý Juraj NNN7000 Neregistrovaní 10:45:00
845 301631 Zaydlar Michal 92X7100 Jizerky 10:47:00
846 51279 Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:49:00
847 4468 Faggyas László 12H6600 Tipo Orienteering Club 10:51:00
848 301374 Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:53:00
849 4622374 sykorka ivan 84S7200 Akademik TU Košice 10:55:00
850 416319 Fišar Miroslav KRL7201 C Kometa Kralovice 10:57:00
851 301186 Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 10:59:00
852 591019 Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 11:01:00
853 7209462 Jonáš Radoslav 43S6912 ŠK Sandberg Bratislava 11:03:00
854 8662318 Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 11:05:00
855 2091562 Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 11:07:00
856 7731123 Jozsa Dr. Gabor 12H7301 Tipo Orienteering Club 11:09:00
857 2103248 Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 11:11:00
858 2020730 Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 11:13:00
859 8178 Švancar Martin CHA7000 C OK Chrastava 11:15:00
860 51929 Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 11:17:00
861 52317 Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 11:19:00
862 2023813 Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 11:21:00
863 2075678 Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 11:23:00
864 2031359 Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 11:25:00
865 2078471 Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:27:00
866 2073747 Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:29:00
867 9684 Mikyska Alan VAM7149 C OOB Vamberk 11:31:00
868 301602 Klaška Jan 3HZ6900 Cibulák 11:33:00
869 53543 Valter Dalibor KBP6900 C KBP Praha 11:35:00
870 7774 Touš Jan JEN6901 C OB Jenišovice 11:37:00
871 682114 Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:39:00
872 2103780 Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 11:41:00
873 2103291 Rémiš Jaromír SHK7200 C OK Slavia Hradec Králové 11:43:00
874 307550 Havasi István 12H7000 Tipo Orienteering Club 11:45:00
875 2088182 Velát Josef OPI7302 C Orientační sporty Písek 11:47:00
876 2020741 Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 11:49:00
877 2050675 Szlávik Zoltán 12H7300 Tipo Orienteering Club 11:51:00
878 8657098 Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 11:53:00
879 7007007 Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 11:55:00
880 336790 Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 11:57:00
881 51153 Šilhavý Miroslav LPM5800 C OK Lokomotiva Plzeň 11:59:00
882 51471 Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 12:01:00
883 9102148 Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 12:03:00
884 2106749 Sliva Jan SCP7300 C OK Sparta Praha 12:05:00
885 553456 Müller Robert 3XX6900 POT 12:07:00
886 8521 Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 12:09:00
887 2067268 Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 12:11:00
888 2127873 Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 12:13:00
889 2106880 Hošťálek Dan KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:15:00
890 2106728 Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 12:17:00
891 45132 Dankó István 12H6900 Tipo Orienteering Club 12:19:00
892 53372 Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 12:21:00
893 701224 Molnár Attila 12H7001 Tipo Orienteering Club 12:23:00
894 2049557 Cibulka Radek LPU7107 C OK Lokomotiva Pardubice 12:25:00
895 5788 Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 12:27:00
896 2027941 Balogh Richard 43S6900 ŠK Sandberg Bratislava 12:29:00
897 0 Wolniewicz Paweł 3IP7300 Wolniewicz 12:31:00
898 52680 Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 12:33:00
899 232388 Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 12:35:00
H50
2.30 km, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
900 434820 Schenk Róbert 47S6802 TJ Rapid Bratislava 10:03:00
901 8513 Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 10:07:00
902 515016 Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 10:11:00
903 9335 Kober Michal LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice 10:15:00
904 8656657 Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 10:19:00
905 8990 Waněk Hubert LPU6506 C OK Lokomotiva Pardubice 10:23:00
906 8490 Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 10:27:00
907 9650526 Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 10:31:00
908 51686 Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia Plzeň 10:35:00
909 887093 Bartczak Jarosław 39P6800 UMKS Orkan Ostróda 10:39:00
910 2088198 Švestka Jiří 2ZZ6800 KOALA 10:43:00
911 416747 Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 10:47:00
912 8230366 Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 10:51:00
913 9101189 Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 10:55:00
914 682118 Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:59:00
915 2126381 Zamouřil Petr PHK6808 C OK 99 Hradec Králové 11:03:00
916 352344 Pelikán Daniel PLU6800 C TJ SOKOL Plumlov 11:07:00
917 1411329 Malinowski Zbigniew 58P6800 Ks Spójnia Warszawa 11:11:00
918 8663161 Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 11:15:00
919 2049986 Kukurugya Emil 43S6601 ŠK Sandberg Bratislava 11:19:00
920 8402 Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 11:23:00
921 1416365 Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 11:27:00
922 2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 11:31:00
923 2035741 Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 11:35:00
924 2115722 Zmátlo Radek TAP6400 C KOB Tretra Praha 11:39:00
925 410321 Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 11:43:00
926 9200535 Křivda Ivan 2PC6700 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 11:47:00
927 426339 Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín 11:51:00
H55
2.10 km, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
928 7201772 Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 10:02:00
929 416828 Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:05:00
930 9998666 Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 10:08:00
931 7887 Chotětický Jan MAS5400 C KČT Aš 10:11:00
932 231248 Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 10:14:00
933 1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 10:17:00
934 52235 Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 10:20:00
935 2067342 Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 10:23:00
936 52702 Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:26:00
937 995847 Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 10:29:00
938 995805 Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 10:32:00
939 336792 Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 10:35:00
940 2113100 Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 10:38:00
941 7886 Chotětický Václav MAS5200 C KČT Aš 10:41:00
942 331058 Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 10:44:00
943 889303 Hubáček Jaroslav LCE6311 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:47:00
944 52121 Hartl Zdeněk ODV6300 C TJ Aero Odolena Voda 10:50:00
945 515105 Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 10:53:00
946 9899 Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 10:56:00
947 886821 Bothár Ivan 36S6200 nereg. 10:59:00
948 2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 11:02:00
949 7224 Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 11:05:00
950 49818 Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 11:08:00
951 515090 Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 11:11:00
952 1700084 Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 11:14:00
953 301639 Jireš František 3IX5900 Zelenkovi 11:17:00
954 303940 Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 11:20:00
955 411583 Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 11:23:00
956 253372 Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 11:26:00
957 416561 Palicka Miroslav 75S5900 KOB Cingov Spisska Nova Ves 11:29:00
958 682108 Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 11:32:00
H60
1.90 km, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
959 7207854 Zákostelecký František SOB5501 C SOBSA 10:03:00
960 416833 Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:06:00
961 8220 Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 10:09:00
962 52980 Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 10:12:00
963 51400 Havlíček Ivo KNC5800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:15:00
964 8656533 Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 10:18:00
965 2067253 Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 10:21:00
966 2102525 Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 10:24:00
967 9633 Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 10:27:00
968 53389 Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 10:30:00
969 2097140 LE CALVEZ Jeno 82F5700 Individuel BZH 10:33:00
970 1421900 Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 10:36:00
971 9200530 Junek Petr STH5501 C SK Studenec 10:39:00
972 301188 Lulay Miloš LPU5502 C OK Lokomotiva Pardubice 10:42:00
973 232953 Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 10:45:00
974 9234 Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 10:48:00
975 2056301 Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:51:00
976 8214 Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 10:54:00
977 446334 Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 10:57:00
978 8641 Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
H65
1.50 km, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
979 9005174 Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 10:34:00
980 52111 Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 10:38:00
981 2060215 Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 10:42:00
982 9201066 Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 10:46:00
983 8332 Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 10:50:00
984 352315 Richter Rudolf ADA5113 C OOB Spartak Adamov 10:54:00
985 51137 Kubát Jaroslav SKV5203 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:58:00
986 500289 Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 11:02:00
987 52269 Uher Petr VSP5001 C USK Praha 11:06:00
988 7778 Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 11:10:00
989 9257 Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 11:14:00
990 222893 Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 11:18:00
991 7300470 Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 11:22:00
992 1400440 Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 11:26:00
993 6645 Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 11:30:00
H70
1.50 km, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
994 51816 Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 10:43:00
995 51863 Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 10:47:00
996 9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:51:00
997 8657099 Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 10:55:00
998 8674 Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 10:59:00
999 8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 11:03:00
1000 52299 Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 11:07:00
1001 9066 Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 11:11:00
1002 8266333 Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 11:15:00
1003 8805 Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 11:19:00
1004 9334 Čepelka Petr LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice 11:23:00
1005 2084946 Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 11:27:00
1006 51937 Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov 11:31:00
1007 2023807 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:35:00
1008 301692 Jiran Václav PHK4701 C OK 99 Hradec Králové 11:39:00
1009 51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:43:00
H75
1.30 km, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1010 2090863 Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 10:09:00
1011 434577 Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:13:00
1012 9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 10:17:00
1013 416268 Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 10:21:00
1014 8656637 Frey Jaromír ONO4100 C SKOB Ostrov 10:25:00
1015 53267 Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:29:00
1016 1421901 Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 10:33:00
1017 4131 Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 10:37:00
H80
1.10 km, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1018 9455 Vykysalý František PHK3002 C OK 99 Hradec Králové 10:01:00
1019 2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 10:05:00