Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
02.06.2019
Místo konání:
Otaslavice
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Mapa:
Obrova noha, 1:10 000, E=5m, stav jaro 2019, mapový klíč ISOM 2017, vodovzdorně upravena, mapoval Bob Háj
Ředitel závodu:
Matyšek Radoslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Grepl Ladislav - R2
Stavitel tratí:
Binar Robert - R2, Otruba Karel - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D65C     D70B     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H70B     H70C     H75B     H80B     HD10N     HDR     P    

D10C 2.20 km, 35 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Hýblová Eliška JPV0952 2127853 C Oddíl OS SK Prostějov
11:02:00 Šujanová Rozálie RBK0952 2115694 C SK Radioklub Blansko
11:04:00 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C TJ Opava
11:06:00 Mudráková Natálie TBM0953 52680 C KOS TJ Tesla Brno
11:08:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C SOB Olomouc
11:10:00 Mašláňová Ema TZL0955 8411 C SKOB Zlín
11:12:00 Paulíčková Adela UOL0951 2118494 C SOB Olomouc
11:14:00 Slámová Julie LCE1051 51298 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:16:00 Kubíčková Lucie VIC0952 425438 C OB Vizovice
11:18:00 Tomášková Anna STE1051 2102861 C SK SKI-OB Šternberk
11:20:00 Kopecká Tereza UOL1050 428280 C SOB Olomouc
11:24:00 Walaská Klára TRI0950 2102570 C TJ TŽ Třinec
11:26:00 KRŇOVÁ Anna 0100001 2080972
11:28:00 Vlčková Markéta VIC0951 425437 C OB Vizovice
11:30:00 Pozlovská Eliška TZL0954 8605 C SKOB Zlín
11:32:00 Luterová Laura PLU1051 2061817 C TJ SOKOL Plumlov
11:34:00 Novosadová Klára TZL0952 2070833 C SKOB Zlín
11:38:00 Tomanková Alice KSU0959 2053541 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:42:00 Chytráčková Zuzana PLU0950 2051531 C TJ SOKOL Plumlov
11:44:00 Jordánová Nelly KSU1050 2108906 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:46:00 Soldánová Pavlína JPV0999 49873 C Oddíl OS SK Prostějov
11:48:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 C SKOB Zlín
11:50:00 Zbíralová Kateřina UOL1151 0 C SOB Olomouc

D12C 2.30 km, 50 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 C KOB Konice
10:53:00 Ptáčková Julie TBM0980 53250 C KOS TJ Tesla Brno
10:55:00 Vrbová Marie PTE0850 2135198 C TJ Sokol Ptení
10:57:00 Hrbáčková Michaela LCE0751 8680292 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:59:00 Reichlová Pavla KSU0888 8670787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:01:00 Vavrdová Karolína PTE0880 2135196 C TJ Sokol Ptení
11:03:00 Reichlová Lucie KSU0850 446409 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:07:00 Vernerová Hana TBM0780 2087664 C KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 Vavříková Tereza SSU0751 52553 SK Severka Šumperk
11:11:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 C TJ SOKOL Plumlov
11:13:00 Michálková Sabina LCE0851 253362 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:15:00 Kočová Klára ZBM0850 2061840 C SK Žabovřesky Brno
11:19:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 B SK Žabovřesky Brno
11:21:00 Malá Karolína VRB0777 2067388 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:23:00 Štefková Michaela PLU0851 681869 C TJ SOKOL Plumlov
11:25:00 Fišerová Markéta TZL0851 2070831 B SKOB Zlín
11:27:00 Valyavka Viktoriya 38S0850 8071292 Slávia ŽU Žilina
11:29:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 B Orientační Běh Opava
11:31:00 Slezáková Vendula PLU0854 896972 C TJ SOKOL Plumlov
11:33:00 Jílková Pavla UOL0753 2069073 B SOB Olomouc
11:35:00 Cetlová Karolína AOP0752 2091596 B Orientační Běh Opava
11:37:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 C SK Žabovřesky Brno
11:39:00 Šujanová Berenika RBK0752 2115693 C SK Radioklub Blansko
11:41:00 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 C SKOB Zlín
11:43:00 Klapková Alžběta PTE0852 2135185 C TJ Sokol Ptení
11:45:00 Paulíčková Tereza UOL0750 2069082 B SOB Olomouc
11:47:00 Buksová Karolína SKM0850 436932 C KOB Směr Kroměříž
11:49:00 Pachmannová Iva AOP0852 232251 C Orientační Běh Opava
11:51:00 Čechová Johana TBM0888 8180908 C KOS TJ Tesla Brno
11:53:00 Bartášková Karolína ASU0799 416509 C Magnus Orienteering

D14B 3.00 km, 75 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 7210919 B TJ TŽ Třinec
10:33:00 Gallo Natálie AOP0652 7003005 B Orientační Běh Opava
10:35:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 2059757 B KOS TJ Tesla Brno
10:37:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 B SKOB Ostrava
10:39:00 Kendrová Tereza 27S1650 2078493 Farmaceut Bratislava
10:41:00 Zahradníková Kateřina BFM0551 2102874 B SKOB Frýdek - Místek
10:43:00 Mikošková Marie STE0552 2108903 B SK SKI-OB Šternberk
10:45:00 Čudková Kristýna MOV0654 8670474 B SKOB Ostrava
10:47:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž
10:51:00 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 B KOS TJ Tesla Brno
10:53:00 Tomčíková Eliška VRB0555 2067392 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:55:00 Ježková Ivana ZBM0560 8660552 A SK Žabovřesky Brno
10:57:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín
10:59:00 Doušková Hana TBM0659 8149311 B KOS TJ Tesla Brno
11:01:00 Finstrlová Julie ZBM0552 8660424 A SK Žabovřesky Brno
11:03:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 B SKOB Ostrava
11:05:00 Finstrlová Lucie ZBM0651 2051514 B SK Žabovřesky Brno
11:07:00 Kusáková Valentýna TZL0651 7211007 B SKOB Zlín
11:09:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 A TJ SOKOL Plumlov
11:11:00 Pachmannová Katka AOP0551 8667994 B Orientační Běh Opava
11:13:00 Konečná Julie KSU0550 2053569 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:15:00 Cetlová Magdaléna AOP0552 8000238 B Orientační Běh Opava
11:17:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B KOS TJ Tesla Brno
11:19:00 Ondrová Anna ZBM0553 8660428 B SK Žabovřesky Brno
11:21:00 Zatloukalová Julie STE0650 2108918 B SK SKI-OB Šternberk
11:23:00 Šaňáková Marie UOL0651 2111803 B SOB Olomouc
11:25:00 Palátová Renáta ABM0655 2054645 B KOB ALFA Brno
11:27:00 Dráčová Barbora UOL0652 2069085 B SOB Olomouc
11:29:00 Procházková Doubravka ADA0651 8028875 B OOB Spartak Adamov
11:31:00 Jílková Lenka UOL0654 2069072 B SOB Olomouc
11:33:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:35:00 Holasová Barbora AOP0651 8660378 B Orientační Běh Opava
11:37:00 Rychlá Karolína KRN0757 8654916 B KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:39:00 Tomanová Eliška LBM0651 52032 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:41:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 B SKOB Ostrava

D14C 2.50 km, 60 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Kopecká Nela UOL0650 2044889 C SOB Olomouc
10:52:00 Přikrylová Jana JPV0652 2112722 C Oddíl OS SK Prostějov
10:54:00 Batani Valeria TZL0550 8250121 C SKOB Zlín
10:56:00 Přikrylová Ivana JPV0653 2112741 C Oddíl OS SK Prostějov
10:58:00 Krčková Lucie TRI0550 49360 C TJ TŽ Třinec
11:00:00 Karásková Denisa ZPV0555 206390 C KOB ZPV Prostějov
11:02:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C Oddíl OS SK Prostějov
11:06:00 Good Eliška SBR0550 2091593 C SKOB Bruntál
11:10:00 Kotrle Sylvia STE0652 2108917 C SK SKI-OB Šternberk
11:12:00 Stryková Karolína KSU0656 2058482 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:14:00 Pospíšilová Stella STE0551 2080829 C SK SKI-OB Šternberk
11:16:00 Matochová Adéla TZL0552 8670800 C SKOB Zlín

D16B 3.30 km, 90 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Rybková Vendula TRI0453 7002089 B TJ TŽ Třinec
11:11:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 A TJ SOKOL Plumlov
11:13:00 Klechová Karolína AOP0452 8004330 B Orientační Běh Opava
11:15:00 Bídová Markéta UOL0352 8660531 B SOB Olomouc
11:17:00 Němečková Kateřina PLU0350 1400409 B TJ SOKOL Plumlov
11:19:00 Smékalová Karolína UOL0451 8655425 B SOB Olomouc
11:21:00 Šrámková Aneta TZL0458 2121123 B SKOB Zlín
11:23:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 B Orientační Běh Opava
11:25:00 Mudráková Eliška LCE0352 889308 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:27:00 Mrkvičková Ema TZL0451 2091565 B SKOB Zlín
11:29:00 Šneiderová Daniela ASU0398 7201771 B Magnus Orienteering
11:33:00 Janečková Adéla PLU0452 2087689 B TJ SOKOL Plumlov
11:35:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B KOS TJ Tesla Brno
11:37:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8004313 B Orientační Běh Opava
11:39:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B SK SKI-OB Šternberk
11:43:00 Švidrnochová Eliška OOP0451 8656605 A TJ Opava
11:45:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B TJ TŽ Třinec
11:47:00 Smékalová Viktorie UOL0450 8655426 B SOB Olomouc
11:49:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 B TJ TŽ Třinec

D16C 3.10 km, 85 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:22:00 Šánová Julie KSU0494 443076 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:26:00 Murínová Markéta KSU0383 2103267 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:28:00 Kolaříková Eliška TZL0452 995797 C SKOB Zlín

D18B 3.50 km, 100 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:45:00 Smolková Sabina STE0250 7206537 B SK SKI-OB Šternberk
11:47:00 Tichá Marie TZL0253 2091544 B SKOB Zlín
11:49:00 Raclavská Lenka UOL0252 2092435 B SOB Olomouc
11:51:00 Kočová Halina TZL0255 2091546 B SKOB Zlín
11:53:00 Skoupá Vendula STE0152 7203461 B SK SKI-OB Šternberk
11:55:00 Tichá Julie TZL0252 2091554 B SKOB Zlín

D18C 3.30 km, 90 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Pospíšilová Helena STE0253 2080839 C SK SKI-OB Šternberk
10:03:00 Kličková Anna KON0272 52722 B KOB Konice
10:05:00 Končáková Alžběta LCE0256 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:09:00 Sadílková Iva VIC0151 53122 C OB Vizovice

D20B 3.90 km, 110 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:58:00 Štefková Klára TBM0059 7204506 B KOS TJ Tesla Brno
11:00:00 Kundratová Lucie TZL0058 7203458 B SKOB Zlín
11:02:00 Hájková Lenka SOP0050 7207857 A OOB TJ Slezan Opava
11:04:00 Štrosová Jana MOV0051 8670492 B SKOB Ostrava

D21B 4.20 km, 140 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Hlavová Hana KON8888 8635805 C KOB Konice
10:43:00 Šímová Jana PHK8569 553442 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 Stachoňová Barbara ZBM8451 7906090 C SK Žabovřesky Brno
10:47:00 Vítková Lucie PTE9474 8656506 C TJ Sokol Ptení
10:49:00 Pekárková Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko
10:51:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C VSK Mendelu Brno
10:53:00 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C KOB Konice
10:55:00 Křečková Lenka ASU9271 8663157 C Magnus Orienteering
10:57:00 Pekárková Eva TZL7653 8663119 C SKOB Zlín
10:59:00 Zavadilová Simona PTE8485 1424653 C TJ Sokol Ptení
11:01:00 Slováčková Věra TZL8181 53339 C SKOB Zlín
11:03:00 Michálková Renata LCE8151 2088219 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:05:00 Vríčanová Janka 86S8950 9102150 Slávia ZU Žilina
11:07:00 Bouzková Katka SVS8151 53385 C Orientklub Vsetín
11:11:00 Adamová Eva ZBM8772 52039 C SK Žabovřesky Brno

D21C 3.90 km, 110 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Pangrácová Anna 0030005 2103250
10:04:00 Czaschová Emílie SBR8750 51883 C SKOB Bruntál
10:06:00 Cetkovská Tereza JPV8750 2109697 C Oddíl OS SK Prostějov
10:10:00 Janošíková Lenka UOL7651 301554 C SOB Olomouc
10:12:00 Muchová Barbora KVS8550 2080849 C SKOB Kobra Vsetín
10:14:00 Pangrácová Marie 0040001 8028804
10:16:00 Maliňáková Petra SVS8751 53387 C Orientklub Vsetín
10:20:00 Hornová Lenka 0030001 2092370
10:22:00 Richterová Klára JPV8550 2109698 C Oddíl OS SK Prostějov
10:24:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno

D35B 3.90 km, 110 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Gallo Martina AOP7951 7204970 C Orientační Běh Opava
10:32:00 Lučanová Marta LPU7957 515134 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 Bukovacová Alena ZBM7454 522004 C SK Žabovřesky Brno
10:36:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 C SKOB Bruntál
10:38:00 Dittrichová Andrea SKM7750 52208 C KOB Směr Kroměříž
10:42:00 Kozumplíková Alice RBK8151 981818 C SK Radioklub Blansko
10:44:00 Librová Lucie AOP8050 49386 C Orientační Běh Opava
10:46:00 Šidlová Klára TZL8250 7209281 C SKOB Zlín
10:48:00 Marková Eva STE7550 8028882 C SK SKI-OB Šternberk
10:50:00 Štěpánková Kateřina TBM7654 2049566 C KOS TJ Tesla Brno

D35C 3.30 km, 90 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
10:17:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C KOB START Blansko
10:19:00 Štětínská Soňa MOV7650 232406 C SKOB Ostrava
10:21:00 Šaňáková Šárka UOL7650 1420235 C SOB Olomouc
10:23:00 Čechová Marcela TBM7659 8007659 C KOS TJ Tesla Brno
10:25:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice
10:27:00 Tomášková Petra STE8250 2143383 C SK SKI-OB Šternberk
10:29:00 Navrátilová Helena ASU7799 301698 C Magnus Orienteering
10:31:00 Lubrichová Eva STE7556 2112743 C SK SKI-OB Šternberk
10:33:00 Kubíčková Eva UOL7752 2133902 C SOB Olomouc
10:35:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C Oddíl OS SK Prostějov
10:37:00 Radová Martina ABM7451 8010 C KOB ALFA Brno
10:39:00 Plachá Andrea JPV7676 2102819 C Oddíl OS SK Prostějov
10:41:00 Slámová Alena LCE8253 425578 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:43:00 Jílková Hana UOL8050 2069071 C SOB Olomouc
10:45:00 Janků Renata STE7251 52502 C SK SKI-OB Šternberk
10:47:00 Tomanková Martina KSU7552 2058462 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:49:00 Smékalová Jana UOL7850 2045207 C SOB Olomouc
10:53:00 Vránová Helena UOL7652 9201328 C SOB Olomouc
10:55:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:57:00 Kopecká Jitka UOL7750 420402 C SOB Olomouc
11:01:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C KOS TJ Tesla Brno
11:03:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C SOB Olomouc

D40B 3.50 km, 100 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
11:19:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C SK Žabovřesky Brno
11:21:00 Poláčková Monika JPV7552 2109754 C Oddíl OS SK Prostějov
11:23:00 Šujanová Kateřina RBK7851 2127529 C SK Radioklub Blansko
11:25:00 Kovalčíková Eva AOP7852 51197 C Orientační Běh Opava
11:27:00 Švidrnochová Hana OOP7751 7210910 C TJ Opava
11:31:00 Valíková Petra AOP7351 980374 C Orientační Běh Opava
11:35:00 Kundratová Jana TZL7350 53360 C SKOB Zlín
11:37:00 Pachmannová Hana AOP7252 361977 C Orientační Běh Opava
11:39:00 Batani Hana TZL7351 8100202 C SKOB Zlín

D45B 3.50 km, 105 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
11:18:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C SK Žabovřesky Brno
11:20:00 Anat Meir 24I4015 1111774 Israel Orienteering
11:22:00 Chovancová Jana TZL7352 426400 C SKOB Zlín
11:24:00 Kaděrová Barbora HAV7051 1425330 C OB Havířov
11:26:00 Šneiderová Lucie ASU7498 7201755 C Magnus Orienteering
11:28:00 Kovaříková Mária SIT6951 8655462 C OK SILESIA
11:32:00 Sadílková Lenka VIC7055 416050 C OB Vizovice
11:34:00 Hulenková Martina MOV7352 51174 C SKOB Ostrava
11:36:00 Procházková Martina SOP7351 433097 C OOB TJ Slezan Opava
11:38:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C SK Severka Šumperk
11:40:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 9201824 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:42:00 Vidmuchová Martina JPV7171 49883 C Oddíl OS SK Prostějov
11:44:00 Popieluchová Ivona BFM7453 2102855 C SKOB Frýdek - Místek

D45C 3.20 km, 90 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Marie Ženčáková 0180002 2032185
10:04:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
10:06:00 Strachotová Eva ASU6099 52560 C Magnus Orienteering
10:08:00 Urbanová Edita STE7454 52480 C SK SKI-OB Šternberk
10:10:00 Blank Radka SKM7351 53809 C KOB Směr Kroměříž
10:14:00 Pěčková Monika SKM7350 2017677 C KOB Směr Kroměříž
10:16:00 Reichlová Jiřina KSU7499 2067330 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:18:00 Poštulková Milada STE6850 2080842 C SK SKI-OB Šternberk
10:20:00 Kašparová Ivana JPV6951 2032169 C Oddíl OS SK Prostějov
10:22:00 Felklová Jarmila 0180003 433098
10:24:00 Hýblová Iveta JPV7474 2127879 C Oddíl OS SK Prostějov
10:26:00 Mlčková Jana KSU7383 886292 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:28:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Kotrlová Gita UOL6953 352324 C SOB Olomouc
10:32:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C KOS TJ Tesla Brno
10:34:00 Vavříková Iveta MOV7450 2025346 C SKOB Ostrava
10:36:00 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
10:38:00 Fajkusová Jitka JPV6773 52586 C Oddíl OS SK Prostějov
10:40:00 Koláriková Irena TZL6351 7209283 C SKOB Zlín
10:42:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
10:44:00 Mikošková Iveta STE7150 2113042 C SK SKI-OB Šternberk
10:46:00 Křečková Petra ZPV7076 52582 C KOB ZPV Prostějov
10:48:00 Neumannová Kamila STE6751 52514 C SK SKI-OB Šternberk

D50B 3.20 km, 90 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:34:00 Dittrichová Lenka KON6285 52420 C KOB Konice
11:40:00 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C SOB Olomouc
11:42:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
11:44:00 Kociánová Eva OOP6750 2112733 C TJ Opava
11:46:00 Rainhartz Orit 24I4009 2071557 Israel Orienteering
11:48:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
11:50:00 Jarošová Petra ZPV6666 52654 C KOB ZPV Prostějov
11:52:00 Schäferová Jana TZL6566 52342 C SKOB Zlín
11:54:00 Shachar Noiman Anat 24I4000 2071092 Israel Orienteering
11:56:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C KOB Konice

D55B 3.00 km, 80 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:37:00 Denysenko Tamara 38S6150 8071309 Slávia ŽU Žilina
10:39:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C VSK Mendelu Brno
10:43:00 Švejdíková Yvona AOP6351 8004296 C Orientační Běh Opava
10:45:00 Cetkovská Alena TZL6263 53342 C SKOB Zlín
10:47:00 Nativ Ruth 24I4011 2071179 Israel Orienteering
10:49:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C OB Havířov
10:51:00 Hagit Wiess 24I4002 2088710 Israel Orienteering
10:53:00 Jastrzembská Jarmila TRI6450 8670488 C TJ TŽ Třinec
10:55:00 Krejčíková Monika TZL6262 8260628 C SKOB Zlín
10:57:00 Smičková Eva KON5887 52412 C KOB Konice

D55C 2.60 km, 70 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
11:19:00 Žaludková Miroslava TZL5954 53838 C SKOB Zlín
11:21:00 Janošíková Jaroslava UOL5858 2092434 C SOB Olomouc
11:23:00 Roubalíková Iva 3SX6450 2102820 ZŠ a MŠ Těšetice
11:25:00 Honkyšová Eva JPV6350 2080971 C Oddíl OS SK Prostějov
11:27:00 Jelínková Dagmar TZL5757 7209285 C SKOB Zlín
11:29:00 Czaschová Irena SBR6150 51915 C SKOB Bruntál
11:31:00 Seifertová Marie SBK5555 2011795 C KOB START Blansko
11:33:00 Štrajtová Zuzana UOL6452 52466 C SOB Olomouc
11:35:00 Kolaříková Věra SBK5251 49685 C KOB START Blansko

D60B 2.60 km, 70 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:51:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C SKOB Zlín
11:53:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
11:55:00 Nurit shmuely 24I4007 2071296 Israel Orienteering
11:59:00 Stackeová Anna LCE5551 7053853 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:01:00 Regev Yael Rivka 24I4004 2071021 Israel Orienteering
12:03:00 Cahlová Slávka LCE5451 416063 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:05:00 Lisa Mishli 24I4006 2071083 Israel Orienteering

D65B 2.60 km, 70 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:39:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:43:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava

D65C 2.60 km, 70 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Čadilová Alena ASU5050 52599 C Magnus Orienteering
11:07:00 Štáblová Jitka ASU5350 52557 C Magnus Orienteering
11:09:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C SK Radioklub Blansko

D70B 2.70 km, 70 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Novotná Ludmila ZLH4850 52763 C OOB TJ Zlaté Hory
10:40:00 Kotzer Andra 24I4016 2071234 Israel Orienteering

H10C 2.20 km, 35 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Liber Václav AOP1000 2127594 C Orientační Běh Opava
10:03:00 Mátl Jáchym KSU0909 2148055 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:05:00 Lutera Oliver PLU1001 2051506 C TJ SOKOL Plumlov
10:07:00 Toman Matěj LBM0909 52038 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:11:00 Rudolf Jan RBK0861 0 SK Radioklub Blansko
10:13:00 Mátl Adam KSU1111 2108868 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:15:00 Doušek Vilém TBM0904 2067212 C KOS TJ Tesla Brno
10:17:00 Slováček Ondřej TZL0902 2084933 C SKOB Zlín
10:19:00 Hřivňák Petr PLU0900 682345 C TJ SOKOL Plumlov
10:21:00 Mašláň Prokop TZL1005 52223 C SKOB Zlín
10:23:00 Cetl Jan AOP0902 307338 C Orientační Běh Opava
10:25:00 Vlček Antonín KSU1121 52258 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:29:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
10:31:00 Dittrich Matouš SKM1000 436931 C KOB Směr Kroměříž
10:33:00 Jordán Dominik KSU1000 2103281 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:35:00 Michálek Marián LCE1111 331675 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:37:00 Sovadina Jakub KSU0929 2108889 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:39:00 Pekárek David TZL1000 2121129 C SKOB Zlín
10:43:00 Štábl Vít KSU1100 2053548 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:45:00 Heiser Matěj SSU0900 9102883 C SK Severka Šumperk
10:47:00 Lučan Matěj LPU0903 2148080 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 Sovadina Matěj KSU1001 0 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:51:00 Čeřovský Filip KON1010 2020738 C KOB Konice
10:53:00 Stojaník Zdeněk KSU0919 2073734 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H12C 2.40 km, 50 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Janeček Jáchym UOL0700 2133905 C SOB Olomouc
10:04:00 Jahudka Tomáš TZL0815 2134314 C SKOB Zlín
10:06:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 B KOB Směr Kroměříž
10:08:00 Tomášek Josef STE0808 2106723 C SK SKI-OB Šternberk
10:10:00 Gallo Ondřej AOP0802 7201830 C Orientační Běh Opava
10:12:00 Kubeš David PLU0800 52500 C TJ SOKOL Plumlov
10:14:00 Heča Michal UOL0803 0 C SOB Olomouc
10:16:00 Marek Vít KSU0838 361910 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:18:00 Matyšek Ondřej PGP0703 2087642 C SK Praga
10:20:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 B SK SKI-OB Šternberk
10:22:00 Novotný Jakub PLU0804 2061762 C TJ SOKOL Plumlov
10:24:00 Račanský Jiří TBM0706 2061842 B KOS TJ Tesla Brno
10:26:00 Ježek David ZBM0813 8667953 C SK Žabovřesky Brno
10:28:00 Juřina Marek KSU0828 51309 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:30:00 Vlček Tomáš VIC0713 7210090 B OB Vizovice
10:32:00 Mlček Vincenc KSU0700 2058486 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:36:00 Buksa Jan SKM0800 53817 C KOB Směr Kroměříž
10:38:00 Mrkvica Václav ZLH0800 7758623 C OOB TJ Zlaté Hory
10:40:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 C KOS TJ Tesla Brno
10:42:00 Skácel Viktor NNN1162 0 Neregistrovaní
10:44:00 Bocek Václav TRI0802 416128 C TJ TŽ Třinec
10:46:00 Finstrle Filip ZBM0702 2092386 C SK Žabovřesky Brno
10:48:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B SKOB Zlín
10:50:00 Sekanina Ondřej ASU0745 52844 C Magnus Orienteering
10:52:00 Stacke Václav LCE0703 8662435 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:54:00 Marek Filip ZBM0706 8660413 B SK Žabovřesky Brno
10:56:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 C Magnus Orienteering
10:58:00 Mlčoch Jakub SKM0801 53811 C KOB Směr Kroměříž
11:00:00 Navrátil Pavel ASU0747 7206535 B Magnus Orienteering
11:02:00 Mikoška Jan STE0807 2112769 C SK SKI-OB Šternberk
11:04:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B Orientační Běh Opava
11:06:00 Kundrata Vít TZL0700 7209278 B SKOB Zlín
11:08:00 Krupa Jan TRI0706 8655482 B TJ TŽ Třinec
11:10:00 Šneider Kvido ASU0749 53003 C Magnus Orienteering

H14B 3.10 km, 85 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
10:36:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 B SK Radioklub Blansko
10:38:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B KOS TJ Tesla Brno
10:40:00 Kirschner Damian TRI0506 2099502 B TJ TŽ Třinec
10:42:00 Čech Radan TBM0611 8663178 B KOS TJ Tesla Brno
10:44:00 Otruba František PLU0501 8667537 B TJ SOKOL Plumlov
10:46:00 Grygar Václav MOV0502 8670495 B SKOB Ostrava
10:48:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
10:50:00 Berčík Jakub 27S0502 2134365 Farmaceut Bratislava
10:52:00 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 B KOS TJ Tesla Brno
10:54:00 Odehnal Tomáš ADA0500 8660407 B OOB Spartak Adamov
10:56:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B SKOB Ostrava
10:58:00 Huleja Martin TZL0604 2113096 B SKOB Zlín
11:00:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B OK SILESIA
11:02:00 Vaněk Bořek TZL0505 2113077 B SKOB Zlín
11:04:00 Kasza Tomáš ZBM0512 2078496 B SK Žabovřesky Brno
11:06:00 Strýček Jan ADA0503 8028870 A OOB Spartak Adamov
11:08:00 Bláha Adam KSU0525 2073730 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:10:00 Račanský Jakub TBM0503 8100029 B KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Šána Robert KSU0616 2104587 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:14:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 B SK Žabovřesky Brno
11:16:00 Mudrák Šimon LCE0601 331690 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:18:00 Zádrapa Marian Petr MOV0503 428262 C SKOB Ostrava
11:20:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 B SK Žabovřesky Brno
11:24:00 Štábl Patrik KSU0606 446437 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:26:00 Menzel Antonín MOV0700 8670494 B SKOB Ostrava
11:28:00 Křapa Štěpán LCE0604 52693 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:30:00 Jordán Alexandr KSU0626 2056276 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:32:00 Bíčánek Jan SIT0501 8655447 B OK SILESIA
11:34:00 Sláma Šimon LCE0502 2080838 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:36:00 Koča Vojtěch ZBM0602 2051511 B SK Žabovřesky Brno
11:38:00 Strakoš Ondřej TZL0601 7209291 B SKOB Zlín
11:40:00 Vodička Igor UOL0502 7200909 B SOB Olomouc
11:42:00 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B KOS TJ Tesla Brno
11:44:00 Bukovác Filip ZBM0501 2096113 B SK Žabovřesky Brno
11:46:00 Palas Jan TZL0507 2135180 C SKOB Zlín
11:48:00 Vedra Tobiáš TBM0621 446444 B KOS TJ Tesla Brno
11:50:00 Pernička Václav TZL0602 7207028 B SKOB Zlín
11:52:00 Ryška Matěj TRI0604 8667990 B TJ TŽ Třinec
11:54:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 8660411 A SK Žabovřesky Brno
11:56:00 Veselka Matěj LCE0603 52687 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H14C 3.00 km, 75 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Fajstl Vojtěch PTE0501 2102714 C TJ Sokol Ptení
10:05:00 Kycl Ondřej LBM0501 52082 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:07:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 C Oddíl OS SK Prostějov
10:09:00 Karásek Antonín PLU0503 2124798 B TJ SOKOL Plumlov
10:11:00 Poláček Tomáš JPV0520 2108908 C Oddíl OS SK Prostějov
10:13:00 Lasota Jan 0090001 2067241
10:15:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C SKOB Kobra Vsetín
10:17:00 Soldán Robin PLU0600 8663160 B TJ SOKOL Plumlov
10:19:00 Kycl Michal LBM0500 52047 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:21:00 Kobylka David ASU0546 7210915 C Magnus Orienteering

H16B 3.80 km, 95 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Stryk Štěpán KSU0306 229473 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:53:00 Eichler Vít TZL0401 7209282 B SKOB Zlín
10:55:00 Mrózek Pawel TRI0401 8002604 B TJ TŽ Třinec
10:57:00 Novosad Pavel TZL0404 8660475 A SKOB Zlín
10:59:00 Martynek Petr TRI0304 8654 B TJ TŽ Třinec
11:01:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B SK Radioklub Blansko
11:03:00 Rada Štěpán ABM0404 420418 B KOB ALFA Brno
11:05:00 Janků Martin STE0404 2035728 B SK SKI-OB Šternberk
11:07:00 Bjolek Michal BFM0305 2087698 A SKOB Frýdek - Místek
11:09:00 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 B SK Žabovřesky Brno
11:11:00 Palát Tomáš ABM0307 332962 B KOB ALFA Brno
11:13:00 Kovařík Tomáš SIT0401 8656740 B OK SILESIA
11:15:00 Fousek Matěj RBK0402 8667988 B SK Radioklub Blansko
11:19:00 Fousek Vojtěch RBK0403 8000241 B SK Radioklub Blansko
11:21:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B TJ TŽ Třinec
11:23:00 Ježek Filip ZBM0414 8660425 B SK Žabovřesky Brno
11:25:00 Šperlich Jan KSU0403 2082903 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:27:00 Rajman Filip UOL0301 8655427 B SOB Olomouc
11:29:00 Patterman Prokop KSU0333 442865 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:31:00 Pěček Dominik SKM0401 8670802 C KOB Směr Kroměříž
11:33:00 Malý Tomáš VRB0414 2067397 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:35:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B TJ TŽ Třinec
11:37:00 Lička Adam TBM0326 7202856 B KOS TJ Tesla Brno
11:41:00 Racek Josef ZBM0400 8663130 C SK Žabovřesky Brno
11:43:00 Karásek František PLU0301 2124774 B TJ SOKOL Plumlov
11:45:00 Oujezdský Matyáš ZBM0307 8660413 C SK Žabovřesky Brno

H16C 3.50 km, 100 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:23:00 Bartášek Tomáš ASU0447 416716 C Magnus Orienteering
10:27:00 Krampla Michal Jan UOL0302 2148133 C SOB Olomouc
10:29:00 Karásek Matyáš ZPV0302 426397 C KOB ZPV Prostějov
10:31:00 Kycl Lukáš LBM0300 52042 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:33:00 Hošťálek Ondřej ZPV0300 303923 C KOB ZPV Prostějov
10:35:00 Sarazin Julien Pierre UOL0303 52450 C SOB Olomouc

H18B 4.60 km, 155 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Svoboda Radek STE0207 8090134 B SK SKI-OB Šternberk
11:02:00 Koňařík Vít SVS0200 2133890 B Orientklub Vsetín
11:04:00 Bartík Filip TZL0202 8090126 B SKOB Zlín
11:06:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B SK Severka Šumperk
11:08:00 Janda Přemek TZL0103 7208084 B SKOB Zlín
11:10:00 Jirka Matyáš UOL0203 8655429 B SOB Olomouc
11:12:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B SKOB Zlín
11:14:00 Poštulka Lukáš STE0104 2060295 B SK SKI-OB Šternberk
11:16:00 Štorek David JPV0202 8663202 B Oddíl OS SK Prostějov
11:18:00 Kovařík Martin SIT0101 8655413 B OK SILESIA
11:20:00 Neumann David STE0101 2027241 B SK SKI-OB Šternberk
11:22:00 Krč Matěj KSU0101 2058481 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:26:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 B KOS TJ Tesla Brno
11:28:00 Blank Noah SKM0201 8670821 C KOB Směr Kroměříž
11:30:00 Šafář Martin KSU0105 8662432 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:32:00 Dostál František UOL0201 8655428 B SOB Olomouc
11:34:00 Babišta Antonín KSU0111 2080935 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:36:00 Haltof Marek TRI0200 8670482 B TJ TŽ Třinec

H18C 3.80 km, 95 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Havelka Jan KON0222 361996 C KOB Konice

H20B 4.90 km, 165 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:52:00 Procházka Zdeněk SOP9901 7209362 A OOB TJ Slezan Opava
11:54:00 Panovec Kryštof LCE0011 8662750 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:56:00 Honkyš Jan JPV9912 439212 C Oddíl OS SK Prostějov
12:00:00 Rajnoha David TBM0003 7204496 B KOS TJ Tesla Brno
12:02:00 Zentrich Dušan LCE0012 2082929 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:04:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 B SKOB Ostrava
12:06:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 B SK Žabovřesky Brno

H21B 5.60 km, 210 m, 25 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Redlich Tomáš MAS8200 9097 C KČT Aš
10:42:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk
10:44:00 Bukovac Maroš ZBM7605 525005 C SK Žabovřesky Brno
10:46:00 Šidla Jan TZL6808 8053367 C SKOB Zlín
10:48:00 Rychlý Pavel KRN8505 8654882 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:50:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
10:52:00 Henek Michal RBK8605 515193 C SK Radioklub Blansko
10:54:00 Brabec Jaroslav ZBM8242 520540 C SK Žabovřesky Brno
10:58:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 2085619 C Orientační Běh Opava
11:00:00 Novotný Jiří TZL8001 8662744 C SKOB Zlín
11:02:00 Bencúr Juraj AOP7700 8004329 C Orientační Běh Opava
11:04:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 8198811 C SK Haná orienteering
11:06:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:08:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C SK Žabovřesky Brno
11:10:00 Valík Luděk AOP7101 8004332 C Orientační Běh Opava
11:12:00 Dvorský Vojtěch SKM9401 2045216 C KOB Směr Kroměříž
11:14:00 Otrusina Jiří JPV8201 8662320 C Oddíl OS SK Prostějov
11:16:00 Pekárek Evžen TZL7007 8660398 C SKOB Zlín
11:20:00 Fendrych Michal STE7607 52503 C SK SKI-OB Šternberk
11:22:00 Zavřel Michal KRN6804 52643 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:24:00 Dvořák Miroslav ZBP7601 53581 C OOB SK Zbraslav
11:26:00 Zimmermann Jakub TBM8911 8645930 C KOS TJ Tesla Brno
11:30:00 Král Václav SSU8243 332966 C SK Severka Šumperk
11:32:00 Stupal František JHB8603 52353 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:34:00 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C Oddíl OS SK Prostějov
11:36:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno
11:38:00 Palát Petr ABM7415 52056 C KOB ALFA Brno
11:40:00 Vlach Jiří AOV7900 7202896 C OOB TJ Baník Ostrava
11:42:00 Slováček Tomáš TZL8002 8662694 C SKOB Zlín
11:44:00 Fajkus Radim JPV9509 8656711 C Oddíl OS SK Prostějov
11:46:00 Holas Tomáš AOP7802 1400441 C Orientační Běh Opava
11:48:00 Kolárik Jan TZL9003 8000665 R SKOB Zlín
11:50:00 Pudel Jarda STE7505 52516 C SK SKI-OB Šternberk
11:52:00 Bouzek Petr SVS7901 53388 C Orientklub Vsetín
11:54:00 Čech Radovan TBM7835 8007835 C KOS TJ Tesla Brno
11:56:00 Vríčan Peter 86S8900 9201671 Slávia ZU Žilina
11:58:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C OOB SK Zbraslav
12:00:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 C Orientační Běh Opava
12:02:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
12:04:00 Skřivanek Marcel JPV7713 7210862 C Oddíl OS SK Prostějov
12:06:00 Smola Michal TZL8131 8667971 R SKOB Zlín

H21C 4.90 km, 165 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Rušil Michal NNN9861 0 Neregistrovaní
10:38:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C KOS TJ Tesla Brno
10:40:00 Procházka Josef 0030002 2083419
10:42:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
10:44:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C SOB Olomouc
10:46:00 Honkyš Pavel JPV9707 234582 C Oddíl OS SK Prostějov
10:48:00 Fátor Jan SHK7907 8670457 C OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 Zbíral Robert UOL8000 8660922 C SOB Olomouc
10:52:00 Ostřanský Filip ASU9243 920681 C Magnus Orienteering
10:54:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C VSK Mendelu Brno
10:56:00 Karásek Adam ZPV0001 2070842 B KOB ZPV Prostějov
10:58:00 Drmola Filip JPV9300 2148150 Oddíl OS SK Prostějov
11:00:00 Kopecký David UOL7800 8662369 C SOB Olomouc
11:02:00 Hodač Karel JPV7927 52595 C Oddíl OS SK Prostějov
11:04:00 Karásek Martin ZPV7301 2070849 C KOB ZPV Prostějov
11:06:00 Thiemel Jiří ASU8948 515175 C Magnus Orienteering
11:08:00 Videcký Jan KSU7504 8414126 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:10:00 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C VSK Mendelu Brno
11:14:00 Poštulka Tomáš STE9700 2060296 C SK SKI-OB Šternberk
11:18:00 Klíma Kamil 0020001 0
11:20:00 Zapletal Martin STE8500 8662724 C SK SKI-OB Šternberk
11:22:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 52530 C SK Haná orienteering
11:24:00 Kašpar Jaroslav KSU7004 2069100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:26:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko
11:28:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C SOB Olomouc
11:30:00 Navrátil Tomáš ASU8817 1602632 C Magnus Orienteering
11:32:00 Jeřábek Luboš JPV6112 2092403 C Oddíl OS SK Prostějov
11:34:00 Pekárek Michal 0200001 301285
11:36:00 Bednařík Marek 0030004 2104685
11:38:00 Smékal David UOL7503 886282 C SOB Olomouc
11:40:00 Semerád Jan 0030003 2083362

H35B 4.90 km, 165 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Karásek Michal 0080001 433096
10:04:00 Dittrich Pavel SKM7501 52207 C KOB Směr Kroměříž
10:06:00 Sadílek Martin VIC6901 8123400 C OB Vizovice
10:08:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:10:00 Bubela Tomáš ASU8101 8018801 C Magnus Orienteering
10:12:00 Tomášek Tomáš STE8000 2108900 C SK SKI-OB Šternberk
10:16:00 Tomášek Petr STE8001 52462 C SK SKI-OB Šternberk
10:18:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C SK Radioklub Blansko
10:20:00 Walaski Antonín TRI8006 2113099 C TJ TŽ Třinec
10:22:00 Janků Marek STE7102 2080826 C SK SKI-OB Šternberk
10:24:00 Rytíř Jan SKM7701 7210872 C KOB Směr Kroměříž
10:26:00 Marek Antonín STE7501 8028819 C SK SKI-OB Šternberk
10:28:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C SK Radioklub Blansko
10:32:00 Koča Jaroslav ZBM8206 301217 C SK Žabovřesky Brno

H35C 4.20 km, 140 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
10:05:00 Toman Ondřej LBM7517 52017 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:07:00 Krček Jakub TRI7803 49356 TJ TŽ Třinec
10:09:00 Dušek Václav PTE7619 8824 C TJ Sokol Ptení
10:11:00 Horký Tomáš TBM6747 49659 C KOS TJ Tesla Brno
10:13:00 Bjolek Lukáš BFM7601 2113076 C SKOB Frýdek - Místek
10:15:00 Sedlář Petr TBM7319 7201210 C KOS TJ Tesla Brno
10:17:00 Rada Pavel ABM7401 8004 C KOB ALFA Brno
10:19:00 Lasota Marek 0090002 2087636
10:21:00 Ženčák Jaroslav 0180001 2060274
10:25:00 Martinek Pavel JPV7700 8123477 C Oddíl OS SK Prostějov
10:27:00 Fišer Petr GIG7502 8662302 C GIGANT Orienteering
10:29:00 Ryška Kamil TRI7800 53294 C TJ TŽ Třinec
10:31:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:33:00 Doušek Robert TBM7911 2067213 C KOS TJ Tesla Brno
10:35:00 Smolka Martin STE7100 2027234 C SK SKI-OB Šternberk

H40B 4.60 km, 155 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Pěček Martin SKM7301 253369 C KOB Směr Kroměříž
10:12:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB START Blansko
10:14:00 Rigó Marek ODR7101 52756 C SKOB Odry
10:16:00 Byrtus Petr SIT7702 7209459 C OK SILESIA
10:20:00 Vojvodík Martin MOV7400 7000317 C SKOB Ostrava
10:22:00 Pěček Vítězslav SKM7104 52199 C KOB Směr Kroměříž
10:24:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C VSK Mendelu Brno
10:26:00 Prošek Jan BOR7714 8409 C OK Jiskra Nový Bor
10:28:00 Bíčánek Milan SIT7703 7861 C OK SILESIA
10:30:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C OB Vizovice
10:32:00 Peřinka Jan AOP6301 887168 C Orientační Běh Opava
10:34:00 Slezák Libor LCE6207 8662710 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:36:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C SK Radioklub Blansko
10:38:00 Mašláň Jakub TZL7801 1400424 C SKOB Zlín
10:40:00 Vlček Jiří VIC7700 2073733 C OB Vizovice
10:42:00 Pernička Petr TZL7336 8104170 C SKOB Zlín
10:44:00 Rytíř Michal SKM7325 7210886 C KOB Směr Kroměříž
10:48:00 Hecl Miloš KSU7601 886296 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:50:00 Aleš David LCE7517 8660924 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:52:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C KOB Směr Kroměříž
10:54:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C Magnus Orienteering
10:56:00 Schäfer Michal TZL6304 7209288 C SKOB Zlín

H45B 3.80 km, 95 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C SK SKI-OB Šternberk
10:11:00 Novotný Tomáš ZLH7001 7001234 C OOB TJ Zlaté Hory
10:13:00 David Gorin 24I4029 2071685 Israel Orienteering
10:15:00 Kratochvíl Karel HOB7001 7202579 C SKOB Horní Benešov
10:17:00 Šneider Miroslav ASU7101 51471 C Magnus Orienteering
10:19:00 Odehnal Luděk ADA7400 2053551 C OOB Spartak Adamov
10:23:00 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C SK SKI-OB Šternberk
10:25:00 Yaniv Rainhartz 24I4010 2071381 Israel Orienteering
10:27:00 Vavřík René MOV7000 8670471 C SKOB Ostrava
10:29:00 Mátl Pavel KSU6844 515459 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:31:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C SKOB Ostrava
10:33:00 Mudrák Stanislav LCE6701 8645928 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:35:00 Berger Tomáš MOV6901 52771 C SKOB Ostrava
10:37:00 Macek Karel ASU7102 51882 C Magnus Orienteering
10:41:00 Ježek Petr ZBM7202 7300188 C SK Žabovřesky Brno
10:43:00 Novosad Pavel TZL7401 2080910 C SKOB Zlín
10:45:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C SKOB Kobra Vsetín
10:47:00 Navrátil Martin ASU7449 7203338 C Magnus Orienteering

H45C 3.70 km, 125 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Štětínský Pavel MOV7104 52780 C SKOB Ostrava
10:13:00 Světnický Alexandr OOL6300 426375 C SK Haná orienteering
10:15:00 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 52596 C KOB ZPV Prostějov
10:17:00 Kotrle Miroslav UOL7005 515079 C SOB Olomouc
10:19:00 Kycl Miroslav LBM7100 52026 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:21:00 Dráč Pavel UOL7201 2109764 C SOB Olomouc
10:23:00 Ruda Miroslav UBM7106 515452 C MENISKOS Brno
10:27:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
10:29:00 Neumann Jaroslav STE5902 8276 C SK SKI-OB Šternberk
10:33:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
10:35:00 Poštulka Zdenek STE6600 2080962 C SK SKI-OB Šternberk
10:37:00 Gryc Jan TBM6709 53233 C KOS TJ Tesla Brno
10:39:00 Pelikán Daniel JPV6800 352344 C Oddíl OS SK Prostějov
10:41:00 Furmánek Zdeněk 0240001 0
10:43:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C SK Radioklub Blansko
10:45:00 Soldán Vladimír JPV6526 2020730 C Oddíl OS SK Prostějov
10:47:00 Vítek Zbyněk PTE6622 1421294 C TJ Sokol Ptení
10:49:00 Mikoška Eman STE7103 2112775 C SK SKI-OB Šternberk
10:51:00 Vrána Jan UOL7300 7300185 C SOB Olomouc
10:53:00 Plachý Martin JPV6515 2103780 C Oddíl OS SK Prostějov
10:55:00 Šiška Oto OTK7202 425524 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:57:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C Oddíl OS SK Prostějov
10:59:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2092433 C SOB Olomouc
11:01:00 Štorek Petr JPV6505 2075678 C Oddíl OS SK Prostějov

H50B 3.70 km, 125 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Černoch Karel TZL6835 8933 C SKOB Zlín
11:11:00 Twig Ron 24I4020 2071158 Israel Orienteering
11:13:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
11:15:00 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
11:17:00 Vrubel Karel TZL6401 7210876 C SKOB Zlín
11:19:00 Pernica Jiří UOL6501 52478 C SOB Olomouc
11:21:00 Schuster Martin AOP6502 8662321 C Orientační Běh Opava
11:23:00 Noiman Ziv 24I3999 9201026 Israel Orienteering
11:25:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C Magnus Orienteering
11:27:00 Láznička Libor TZL6701 331193 C SKOB Zlín
11:29:00 Vodička Luděk SBR5501 51913 C SKOB Bruntál
11:31:00 Amos Segal 24I4024 2071672 Israel Orienteering
11:33:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
11:35:00 Mudrák Pavel TBM6900 8662331 C KOS TJ Tesla Brno
11:37:00 Liber Vlastimil AOP6402 2127600 C Orientační Běh Opava
11:39:00 Huňka Karel KON6919 2112777 C KOB Konice
11:41:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C SOB Olomouc
11:43:00 Riessler Otto OTK6800 433092 C OOB TJ Jiskra Otrokovice

H55B 3.50 km, 100 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C TJ Opava
10:43:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
10:45:00 Hruška Tomáš ZBM6401 49393 C SK Žabovřesky Brno
10:47:00 Krejčík Zbyněk TZL5704 8071221 C SKOB Zlín
10:49:00 Dror Zipori 24I4027 8222222 Israel Orienteering
10:51:00 Sklenář Miroslav AOP6302 7200359 C Orientační Běh Opava
10:53:00 Yaron Nechushtan 24I4032 2071057 Israel Orienteering
10:55:00 Jaroš Vojtěch ZPV5706 231248 C KOB ZPV Prostějov
10:57:00 Plášek Martin LCE6118 52702 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:59:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C SK Severka Šumperk
11:01:00 Strakoš Bohumil TZL6345 7209290 C SKOB Zlín
11:03:00 Shachar Josef 24I4021 8140363 Israel Orienteering
11:05:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
11:07:00 Brit Edo 24I4022 2071077 Israel Orienteering
11:09:00 Maceček Otakar MOV6102 51173 C SKOB Ostrava
11:11:00 Melamed Dror 24I4017 2071164 Israel Orienteering

H55C 3.50 km, 105 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Kršák Karel VIC5902 1006613 C OB Vizovice
10:22:00 Roubalík Radovan 3SX6400 8656544 C ZŠ a MŠ Těšetice
10:24:00 Buráň Zdeněk 0120001 2127637
10:26:00 Janošík Zdeněk UOL5600 682075 C SOB Olomouc
10:28:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
10:32:00 Kolařík Zdeněk SBK5406 49683 C KOB START Blansko
10:34:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc
10:36:00 Felkl Luděk 0180004 52589
10:38:00 Albert František OOL5804 52531 C SK Haná orienteering
10:40:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
10:44:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko

H60B 3.50 km, 105 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Yodfat Ofer 24I4012 2071017 Israel Orienteering
10:52:00 Slováček Rudolf TZL5402 2070844 C SKOB Zlín
10:54:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C OB Havířov
10:56:00 Wollstein-Ofer Dan 24I4018 2071040 Israel Orienteering
11:00:00 Ben Sitrit Meir 24I4023 2071064 Israel Orienteering
11:02:00 Zdráhal Robert OOL5707 8451957 C SK Haná orienteering
11:04:00 Regev Shmuel 24I4003 2071037 Israel Orienteering
11:06:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
11:08:00 Moshe Manor 24I4001 2071503 Israel Orienteering
11:10:00 Maliňák Josef SVS5501 53389 C Orientklub Vsetín
11:12:00 Mordechai Buchbinder 24I4028 2071053 Israel Orienteering

H65B 3.20 km, 90 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:52:00 Yuval Mishli 24I4005 2071039 Israel Orienteering
10:54:00 Ševčík Břetislav OOP5001 49301 C TJ Opava
10:56:00 Shmuely Asher 24I4008 2071026 Israel Orienteering
10:58:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:00:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
11:04:00 Smolka Miloslav OOL4901 52747 C SK Haná orienteering
11:06:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C KČT - OB Holešov
11:08:00 Abraham Yuval 24I4031 2071242 Israel Orienteering
11:10:00 Rychlý Miloš OOP5302 8654811 C TJ Opava
11:12:00 Avital Rapoport Ofer 24I4014 8461951 Israel Orienteering
11:14:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C SKOB Zlín
11:16:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
11:20:00 Krmášek Bohdan AOP5301 7207625 C Orientační Běh Opava
11:22:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 2124752 C VSK Mendelu Brno
11:24:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:26:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
11:28:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
11:30:00 Novák Miroslav 0050001 8007006

H70B 3.00 km, 80 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C SK SKI-OB Šternberk
10:03:00 Shaul Shefi 24I4013 2071049 Israel Orienteering
10:05:00 Novotný Stanisl ZLH4800 52762 C OOB TJ Zlaté Hory
10:07:00 Moshe Ravid 24I4030 2071644 Israel Orienteering
10:09:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
10:11:00 Abugani Shmuel 24I4019 2071291 Israel Orienteering
10:13:00 Dospíšil Jaroslav SBR4501 51905 C SKOB Bruntál
10:15:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
10:17:00 Blažek Václav SBR4701 51904 C SKOB Bruntál
10:21:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:23:00 Šmakal Pavel TZL4801 2049597 C SKOB Zlín
10:25:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
10:27:00 Oded Levin 24I4025 2071048 Israel Orienteering

H70C 2.70 km, 70 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Gottfried Jan UOL4602 352323 C SOB Olomouc
10:14:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C TJ Baník Ostrava OKD

H75B 2.70 km, 70 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 Menachem Yochanan Minsky 24I4026 2071005 Israel Orienteering
10:20:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C OB Havířov
10:22:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk
10:26:00 Láznička Alois TZL3613 425533 C SKOB Zlín
10:28:00 Kroupa Jaroslav ZPV4012 52869 C KOB ZPV Prostějov

H80B 2.70 km, 70 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C SKOB Zlín

HD10N 2.10 km, 35 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C SK Radioklub Blansko
10:52:00 Vrba Antonín PTE1001 2127543 C TJ Sokol Ptení
10:54:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice
10:56:00 Tichá Anna SSU1150 2111615 C SK Severka Šumperk
10:58:00 Bábková Amálie PTE1051 2127533 C TJ Sokol Ptení
11:02:00 Janků Michala STE1150 52510 C SK SKI-OB Šternberk
11:06:00 Rose Ondřej SKM0900 51305 C KOB Směr Kroměříž
11:08:00 Fišer Petr TZL1004 53899 C SKOB Zlín
11:10:00 Verner Jan TBM1114 2083371 C KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Pelikán David JPV1000 207822 C Oddíl OS SK Prostějov
11:16:00 Kratochvíl David HOB1101 53348 C SKOB Horní Benešov
11:18:00 Marek Martin STE1100 2073656 C SK SKI-OB Šternberk
11:20:00 Mrkvica Jan ZLH1100 7000379 C OOB TJ Zlaté Hory
11:22:00 Skopalová Alexandra SKM0950 331683 C KOB Směr Kroměříž
11:24:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C OOB Spartak Adamov

HDR 2.20 km, 35 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 KOB START Blansko
10:00:00 Daněk František SBK1010 811213 C KOB START Blansko
10:00:00 Šímová Klaudie 0300001 0
10:00:00 Petřivalská Eliška NNN1169 1700082 Neregistrovaní
10:00:00 Petřivalská Anežka NNN1168 1004660 Neregistrovaní
10:00:00 Čeřovská Eliška KON1353 2020742 C KOB Konice
10:00:00 Šidlová Dorota TZL1450 0 C SKOB Zlín
10:00:00 Šidla Dalibor TZL1200 0 C SKOB Zlín
10:00:00 Skácelová Beáta NNN1161 0 Neregistrovaní
10:00:00 Šíma Filip TBM1213 446328 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Šímová Julie TBM1055 446329 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Freith Kvido BFM1601 49453 SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Lorencová Justýna PLU1165 0 TJ SOKOL Plumlov
10:00:00 Tesařová Eva AOP1650 232620 C Orientační Běh Opava
10:00:00 Tesařová Lucie AOP1451 331752 C Orientační Běh Opava
10:00:00 Fládr Jan PTE1400 2102683 C TJ Sokol Ptení
10:00:00 Skřivánek František TBM1108 52592 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Stachoň Štěpán ZBM1212 976000 C SK Žabovřesky Brno
10:00:00 Bukovác Lukáš ZBM1007 307460 C SK Žabovřesky Brno
10:00:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 416062 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:00:00 Pokluda Filip 0160002 2148239
10:00:00 Malý David VRB1100 0 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:00:00 Račanská Josefína UBM1651 2126246 C MENISKOS Brno
10:00:00 Pěček Tobiáš SKM1100 416083 C KOB Směr Kroměříž
10:00:00 Mrkvica Vít ZLH1600 251023 C OOB TJ Zlaté Hory
10:00:00 Tomášek Matěj STE1202 442849 C SK SKI-OB Šternberk
10:00:00 Tomášek David STE1500 0 C SK SKI-OB Šternberk
10:00:00 Karásek Richard 0080002 2120651
10:00:00 Palasová Barbora 0070001 49513
10:00:00 Lučan Ondřej LPU1101 2099483 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Brabcová Tina 0050003 52054
10:00:00 Brabec Lukáš 0050002 845424
10:00:00 Jašek Vít ABR1111 8662350 C A-team NOVO Bruntál
10:00:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Liber Tomáš AOP1302 2111741 C Orientační Běh Opava

P 3.30 km, 85 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Čeřovská Adéla KON8755 2020743 C KOB Konice
10:00:00 Freith Martin BFM6801 49467 SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Rudolfová Eva RBK0551 0 SK Radioklub Blansko
10:00:00 Rudolf Pavel RBK7461 0 SK Radioklub Blansko
10:00:00 Lorenc Martin PLU1166 0 TJ SOKOL Plumlov
10:00:00 Sladká Magdalena 0210001 49465
10:00:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C SK Radioklub Blansko
10:00:00 Mudráková Michaela TBM7555 232377 KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Kobylka Roman ASU6749 2102553 C Magnus Orienteering
10:00:00 Skopalová Kateřina SKMYYYY 436930 KOB Směr Kroměříž
10:00:00 Mikšíková Kateřina PTE7375 8827 C TJ Sokol Ptení
10:00:00 Bartošová Dana PTE7650 2131187 C TJ Sokol Ptení
10:00:00 Kyclová Jitka LBM7450 52029 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:00:00 Lázničková Marcela TZL6751 9200524 C SKOB Zlín
10:00:00 Pokluda Ondřej 0160001 0
10:00:00 Verner Leoš 0130001 0
10:00:00 Buráňová Hana 0120002 2108870
10:00:00 Truhlář Karel ADA5111 2032151 C OOB Spartak Adamov
10:00:00 Krupa David TRI7602 49355 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 KRŇA Pavel 0100002 2080970
10:00:00 Pospíšilová Lucie STE7551 2102551 C SK SKI-OB Šternberk
10:00:00 Novák Jan STE7900 2102537 C SK SKI-OB Šternberk
10:00:00 Mikošková Tereza STE9750 2143385 C SK SKI-OB Šternberk
10:00:00 Mrozková Olga TRI7350 7206554 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C Orientační Běh Opava
10:00:00 Rytířová Silvie SKM76XX 53822 KOB Směr Kroměříž
10:00:00 Grygarová Eva MOV7753 232399 C SKOB Ostrava
10:00:00 Odehnalová Radka ADA7656 2050641 OOB Spartak Adamov