Logo

Startovka závodu: Rumcajsovy míle - E2

Datum:
18.07.2020
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Špicar Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Hanzl Tomáš - R2
Stavitel tratí:
Mrázek Jan - R1
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45A     H45B     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P    

D10N 1.55 km, 60 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:45:00 Haisová Anna DOR1252 2420065 C OK Dobříš
16:47:00 Venclová Aneta ZAM1051 331587 C OB TJ Sokol Žamberk
16:49:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C OK Dobříš
16:51:00 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C SOK TJ Turnov
16:53:00 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
16:55:00 Gregorová Magdalena DKP1158 51139 C Oddíl OB Kotlářka
16:57:00 Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 7080080 C TJ Lokomotiva Beroun

D10 1.15 km, 60 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:27:00 Buďárková Laura STH1051 2124779 C SK Studenec
16:29:00 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 C Sportcentrum Jičín
16:31:00 Komárková Radka SJH1151 2025364 C SOS Jindřichův Hradec
16:33:00 Blehová Barbora DOR1151 2127569 C OK Dobříš
16:35:00 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C USK Praha
16:37:00 Chmelíková Anežka DOR1050 2104709 C OK Dobříš
16:39:00 Luterová Laura PLU1051 2044897 C TJ SOKOL Plumlov
16:41:00 Horáková Eliška PHK1152 2099496 C OK 99 Hradec Králové
16:43:00 Straková Kateřina CHA1052 8185 C OK Chrastava

D12 1.21 km, 70 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:26:00 Kubecová Markéta PGP0955 232246 C SK Praga
16:28:00 Juřeníková Ema MOV0951 2045154 C SKOB Ostrava
16:30:00 Lošťáková Ela PGP0957 7202578 C SK Praga
16:32:00 Janatová Violka TJN0956 8660508 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:34:00 Novotná Karolína TUR0853 8680596 B OOB TJ Turnov
16:36:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
16:38:00 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C KOB Tretra Praha
16:40:00 Štefková Michaela PLU0851 681869 C TJ SOKOL Plumlov
16:42:00 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B OK Jiskra Nový Bor
16:44:00 Šitrová Štěpánka LPM0850 2088717 C OK Lokomotiva Plzeň
16:46:00 Havrdová Selina SJC0950 8071009 C Sportcentrum Jičín
16:48:00 Švíglerová Anna LPU0952 7210072 C OK Lokomotiva Pardubice
16:50:00 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C USK Praha
16:52:00 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 B TJ SOKOL Plumlov
16:54:00 Hubáčková Sabina LCE0851 253362 B OOB TJ Slovan Luhačovice
16:56:00 Schwarzová Martina Justína LBE0951 2112736 C TJ Lokomotiva Beroun
16:58:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 C OK Kamenice
17:00:00 Nováková Barborka TUR0860 2104592 C OOB TJ Turnov
17:02:00 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 C OB Vizovice
17:04:00 Blehová Veronika DOR0852 2127561 C OK Dobříš
17:06:00 Ryppelová Anna TAP0954 2124784 C KOB Tretra Praha
17:08:00 Čechová Johana TBM0888 8180908 B KOS TJ Tesla Brno
17:10:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 B USK Praha
17:12:00 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 C SOK TJ Turnov
17:14:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
17:16:00 Housková Adéla DOR0851 2050490 C OK Dobříš
17:18:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 B Oddíl OB Kotlářka
17:20:00 Mullis Carolina DKP0951 8080812 B Oddíl OB Kotlářka

D14 1.21 km, 75 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:08:00 Kubáňová Tereza TBM0756 8663207 B KOS TJ Tesla Brno
17:09:00 Vejražková Anna KPY0750 2801009 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
17:10:00 Kotková Adéla RIC0655 8667545 B OB Říčany
17:11:00 Benešová Michaela SJH0651 8670796 B SOS Jindřichův Hradec
17:12:00 Koudelková Eliška BOR0652 2067681 B OK Jiskra Nový Bor
17:13:00 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 B Slavia Liberec orienteering
17:14:00 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 B Oddíl OB Kotlářka
17:15:00 Hovorková Marie LDC0650 7300213 C KOB Děčín
17:16:00 Gregorová Alice DKP0758 7208080 B Oddíl OB Kotlářka
17:17:00 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 C SOS Jindřichův Hradec
17:18:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 B OK Kamenice
17:19:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
17:20:00 Malá Anežka JIL0751 8670769 B OK Jilemnice
17:21:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B KOS TJ Tesla Brno
17:22:00 Kvášovská Ludmila LTU0753 2001944 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:23:00 Lamačová Kateřina TUR0660 1418757 B OOB TJ Turnov
17:24:00 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B OK Jiskra Nový Bor
17:25:00 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 B OK Lokomotiva Pardubice
17:26:00 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B SK OB Chotěboř
17:27:00 Nováková Viktorie RUM0751 2801013 B ZOOB Rumburk
17:28:00 Lošťáková Sára PGP0660 8662326 B SK Praga
17:29:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 B USK Praha
17:30:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B OK Kamenice
17:31:00 Straková Denisa SLA0750 224355 C SKOB Slaný
17:32:00 Housková Barbora DOR0655 8116682 B OK Dobříš
17:33:00 Pitrmucová Lucie JIL0651 2127639 C OK Jilemnice
17:34:00 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 B Sportcentrum Jičín
17:35:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 B OK Jiskra Nový Bor
17:36:00 Janka Mikes 0230002 8060812
17:37:00 Nijst Kiara 0210002 8004761

D16 1.34 km, 80 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:37:00 Hájková Tereza TUR0556 8680421 B OOB TJ Turnov
16:38:00 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 9586 C OB Vamberk
16:39:00 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:40:00 Havlíková Viktorie SCP0550 0 C OK Sparta Praha
16:41:00 Mikysková Adéla VAM0550 51468 B OB Vamberk
16:42:00 Novotná Michaela TUR0551 2095942 B OOB TJ Turnov
16:43:00 Rita Sárközy 0230003 8260904
16:44:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:45:00 Dítková Markéta SKV0451 682652 C TJ Slovan Karlovy Vary
16:46:00 Novotná Barbora TUR0552 8680591 B OOB TJ Turnov
16:47:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B TJ SOKOL Plumlov
16:48:00 Lamačová Pavlína TUR0451 2109762 C OOB TJ Turnov
16:49:00 Kopecká Martina PHK0555 7210231 B OK 99 Hradec Králové
16:50:00 0
16:51:00 0
16:52:00 0
16:53:00 0
16:54:00 0
16:55:00 0
16:56:00 0
16:57:00 0
16:58:00 0
16:59:00 0
17:00:00 0
17:01:00 0
17:02:00 0
17:03:00 0
17:04:00 0
17:05:00 0
17:06:00 0
17:07:00 0
17:08:00 0
17:09:00 0
17:10:00 0
17:11:00 0
17:12:00 0
17:13:00 0
17:14:00 0
17:15:00 0
17:16:00 0
17:17:00 0
17:18:00 0
17:19:00 0
17:20:00 0
17:21:00 0
17:22:00 0
17:23:00 0
17:24:00 0
17:25:00 0
17:26:00 0
17:27:00 0
17:28:00 0
17:29:00 0
17:30:00 0
17:31:00 0
17:32:00 0
17:33:00 0
17:34:00 0
17:35:00 0
17:36:00 0
17:37:00 0
17:38:00 0
17:39:00 0
17:40:00 0
17:41:00 0
17:42:00 0
17:43:00 0
17:44:00 0
17:45:00 0
17:46:00 0
17:47:00 0
17:48:00 0
17:49:00 0
17:50:00 0
17:51:00 0
17:52:00 0
17:53:00 0
17:54:00 0
17:55:00 0
17:56:00 0
17:57:00 0
17:58:00 0
17:59:00 0
18:00:00 0
18:01:00 0
18:02:00 0
18:03:00 0
18:04:00 0
18:05:00 0
18:06:00 0
18:07:00 0
18:08:00 0
18:09:00 0
18:10:00 0
18:11:00 0
18:12:00 0
18:13:00 0
18:14:00 0
18:15:00 0
18:16:00 0
18:17:00 0
18:18:00 0
18:19:00 0
18:20:00 0
18:21:00 0
18:22:00 0
18:23:00 0
18:24:00 0
18:25:00 Plevová Barbora SJC0559 2115006 C Sportcentrum Jičín

D18 1.40 km, 80 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:00:00 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
17:01:00 Boglárka Czakó 0230004 8031118
17:02:00 Pušová Bára LPU0357 8013925 A OK Lokomotiva Pardubice
17:03:00 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A OK Kamenice
17:04:00 Čermáková Klára PGP0352 2099498 B SK Praga
17:05:00 Kostercová Viktória 0410001 8099114
17:06:00 Pilná Natálie VRL0351 2096240 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:07:00 Nešporová Marie TTR0351 416215 C OOB Třebíč
17:08:00 Lilla Zempléni 0230005 8030225
17:09:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
17:10:00 Nentvichová Julie DOR0351 8033232 B OK Dobříš
17:11:00 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B OOB TJ Turnov
17:12:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha
17:13:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 8663114 B OK Jilemnice
17:14:00 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 B OB SK Zvole

D21A 1.54 km, 80 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:26:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R Oddíl OB Kotlářka
17:27:00 Hošeková Vanda TBM9696 7200369 C KOS TJ Tesla Brno
17:28:00 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 E Oddíl OB Kotlářka
17:29:00 Pachnik Małgorzata 19P9350 1394898 UKS "Orientpark.pl" Iwiny
17:30:00 Bochenková Martina DKP8758 8656549 C Oddíl OB Kotlářka
17:31:00 Straube Hanka 31D7350 8100973 SV Lengefeld
17:32:00 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 C SK Praga
17:33:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 C SK Žabovřesky Brno
17:34:00 Rickmeyer Tina 2HD8650 8028926 Angy OL
17:35:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
17:36:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
17:37:00 Olejnik Agata 0450014 8646294
17:38:00 Teplá Karolína SHK9251 8660574 E OK Slavia Hradec Králové
17:39:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A KOS TJ Tesla Brno
17:40:00 Cych Agnieszka 0450015 8650821
17:41:00 Kosová Tereza PHK0151 8660596 A OK 99 Hradec Králové
17:42:00 Králová Vanda BZP8750 8660507 C Báječné ženy v orientačním běhu
17:43:00 Pecoldová Pavlína 0260001 8066680
17:44:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 R SK Praga
17:45:00 Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 8636522 OK!Sport Warszawa
17:46:00 Jansová Doubravka LPU9750 2070818 C OK Lokomotiva Pardubice
17:47:00 Mokrá Julie VLI8051 8033227 C Slavia Liberec orienteering
17:48:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
17:49:00 Drągowska Maria 23P9550 8628699 OK!Sport Warszawa
17:50:00 Kosová Denisa PHK9150 8629757 E OK 99 Hradec Králové
17:51:00 Šístková Iveta LPU8654 8667519 R OK Lokomotiva Pardubice
17:52:00 Šafková Sofie KAM0153 8100401 A OK Kamenice
17:53:00 Grycová Kateřina TBM0058 9101109 R KOS TJ Tesla Brno
17:54:00 Knížková Šárka CHA9850 8659402 C OK Chrastava
17:55:00 Kudrnáčová Lucie HCE8850 8000244 C TJ Hostivice
17:56:00 Martanová Elin TUR0253 8659420 A OOB TJ Turnov
17:57:00 Riby Rose LTP0051 8662288 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
17:58:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
17:59:00 Najman Natalia 1CP8850 8061088 UKS Siódemka Rumia
18:00:00 Martanová Lea TUR0555 8662713 A OOB TJ Turnov
18:01:00 Nováková Zuzana NPA9151 8116676 C SK LOB Nová Paka
18:02:00 Opálková Martina BBM0050 8659381 R BETA URSUS Orienteering
18:03:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
18:04:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
18:05:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 R SK OB Chotěboř
18:06:00 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 A KOS TJ Tesla Brno
18:07:00 Borbála Kézdy 0230014 7970817
18:08:00 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E OOB TJ Turnov
18:09:00 Procházková Marie KAM9554 8645196 C OK Kamenice
18:10:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C USK Praha
18:11:00 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice
18:12:00 Csilla Gárdonyi 0230006 8636765
18:13:00 Myslivcová Markéta SHK9650 8663191 C OK Slavia Hradec Králové
18:14:00 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R OOB TJ Turnov
18:15:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E SK Žabovřesky Brno
18:16:00 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C SK Praga
18:17:00 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C Oddíl OB Kotlářka
18:18:00 Jelínková Zora PGP8851 232167 C SK Praga
18:19:00 Wiśniewska Hanna 0450012 8640913
18:20:00 Rollier Monika PHK8051 8005907 C OK 99 Hradec Králové
18:21:00 Miśkiewicz Martyna 1CP8950 8660530 UKS Siódemka Rumia
18:22:00 Luštická Lucie TUR8650 8680582 C OOB TJ Turnov
18:23:00 Veljačiková Hana PGP9756 7202891 C SK Praga
18:24:00 Kořínková Zuzana TUR9253 8680584 C OOB TJ Turnov
18:25:00 Bořilová Klára TBM8964 515189 C KOS TJ Tesla Brno

D21B 1.30 km, 75 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Soroka Martyna TUR9466 8666004 C OOB TJ Turnov
16:01:00 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 C SNS Smržovka
16:02:00 Drągowska Malwina 23P8500 8033244 OK!Sport Warszawa
16:03:00 Svobodová Katu SMR8451 8033266 C SNS Smržovka
16:04:00 Smutná Pavla VAM8651 9669 C OB Vamberk
16:05:00 Moravcová Kateřina DKP8452 2039183 C Oddíl OB Kotlářka
16:06:00 Tihonová Hana TAP9052 8660593 C KOB Tretra Praha
16:07:00 Tučková Lucie DKP8550 2095927 C Oddíl OB Kotlářka
16:08:00 Neuhäuserová Ladislava VSP8151 5641 C USK Praha
16:09:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:10:00 Górska Kinga 23P8952 2034196 OK!Sport Warszawa
16:11:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:12:00 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
16:13:00 Čechová Lenka SVS9050 2129212 C Orientklub Vsetín
16:14:00 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 C SK Praga
16:15:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B Běhej Poděbrady
16:16:00 Kopecká Johana PGP9956 2021848 C SK Praga
16:17:00 Grycová Veronika TBM9859 8125988 C KOS TJ Tesla Brno
16:18:00 Kafková Dominika PGP9053 7300087 C SK Praga
16:19:00 Straková Veronika SLA0051 219276 C SKOB Slaný
16:20:00 Kocińska Agnieszka 23P8751 2034192 OK!Sport Warszawa
16:21:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
16:22:00 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C Báječné ženy v orientačním běhu
16:23:00 Hausmannová Klára EKP8651 8660566 C VŠTJ Ekonom Praha
16:24:00 Vodičková Veronika TUR8751 7785 C OOB TJ Turnov
16:25:00 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 B OK Kamenice
16:26:00 Žuchová Nikola TJN9352 232503 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:27:00 Drábková Zuzana TBM8452 8100025 C KOS TJ Tesla Brno
16:28:00 Žuchová Daniela TJN9750 2020749 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:29:00 Přívozníková Pavla BZP8650 7203455 C Báječné ženy v orientačním běhu
16:30:00 Baierová Hana TUR8989 8001989 C OOB TJ Turnov
16:31:00 Káninská Markéta TAP9054 361934 C KOB Tretra Praha
16:32:00 Rückerová Šárka HOR0050 2053546 C TJ Jiskra Hořice
16:33:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:34:00 Paříková Iva TUR0061 1403056 B OOB TJ Turnov
16:35:00 Klíchová Jana SSU8151 8033234 C SK Severka Šumperk

D21C 1.14 km, 70 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Pangrácová Marie 0140001 8028804
16:01:00 Jiřištová Klára JIL9052 2122272 C OK Jilemnice
16:02:00 Kotrčová Lenka PDY9350 2115746 C Běhej Poděbrady
16:03:00 Netíková Martina DOB9350 7229 C KOB Dobruška
16:04:00 Černá Eliška SCP9050 2088205 C OK Sparta Praha
16:05:00 Pangrácová Anna 0140002 8518315
16:06:00 Puternicka Joanna 21P8750 9870922 Orientop Wrocław
16:07:00 Šrámková Michaela SJH9352 8780 C SOS Jindřichův Hradec
16:08:00 Vallová Kristýna ZVO0152 2035151 C OB SK Zvole
16:09:00 Mikanová Kateřina EKP8461 2061773 C VŠTJ Ekonom Praha
16:10:00 Vejstrková Martina CHA9651 8194 C OK Chrastava
16:11:00 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
16:12:00 Syslová Edita PGP8853 52106 C SK Praga
16:13:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
16:14:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
16:15:00 Kolářová Johana SLA9950 897346 C SKOB Slaný
16:16:00 Müllerová Petra BZP9050 2045224 C Báječné ženy v orientačním běhu
16:17:00 Vejrová Iva STH8852 8656522 C SK Studenec
16:18:00 Szenczi Kristýna VLI8650 2058475 C Slavia Liberec orienteering
16:19:00 Vobořilová Markéta 0320001 301198
16:20:00 Havlová Adéla BOR9161 8660528 R OK Jiskra Nový Bor
16:21:00 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB TJ Sokol Žamberk
16:22:00 Typltová Hana DKP8760 7207357 C Oddíl OB Kotlářka
16:23:00 Zámečníková Lenka 0020004 0
16:24:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C Běhej Poděbrady

D35 1.29 km, 80 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
16:01:00 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
16:02:00 Kvapilová Lenka TUV8151 7707 C SOK TJ Turnov
16:03:00 Puchernová Zuzana TAP8453 8190384 C KOB Tretra Praha
16:04:00 Dítková Jitka SKV7752 682676 C TJ Slovan Karlovy Vary
16:05:00 Štáfková Jitka PGP8056 515056 C SK Praga
16:06:00 Korecká Lenka CHT8053 8033277 C OOB SK Chrast
16:07:00 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C TJ SOKOL Plumlov
16:08:00 Janatová Lucie DKP8154 8660535 C Oddíl OB Kotlářka
16:09:00 Kalousková Pavla JEN8451 7788 C OB Jenišovice
16:10:00 Poláková Lucie VRL8254 2096239 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:11:00 Kokaislová Eva LPU7956 9296 C OK Lokomotiva Pardubice
16:12:00 Míková Šárka DKP8255 2102787 C Oddíl OB Kotlářka
16:13:00 Berglová Lucie TJP8250 8631577 C TJ Sokol Troja
16:14:00 Fuxová Kateřina SLA7850 2109679 C SKOB Slaný
16:15:00 Hubáčková Renata LCE8151 2088219 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:16:00 Juřeníková Hana MOV8052 420413 C SKOB Ostrava
16:17:00 Čechová Jana FSP8353 8476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:18:00 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C Matfyz Praha
16:19:00 Blažková Kristina DKP8251 7300472 C Oddíl OB Kotlářka
16:20:00 Asterová Jana SLA7451 8648627 C SKOB Slaný
16:21:00 Havlínová Zuzana SCP8150 8226305 C OK Sparta Praha
16:22:00 Hejtmánková Kateřina TAP8462 53640 C KOB Tretra Praha
16:23:00 Florkowska-Dwojak Marta 0450016 501148
16:24:00 Venclová Veronika ZAM8251 2053565 C OB TJ Sokol Žamberk
16:25:00 Hrstková Marie SLA8150 2148214 C SKOB Slaný
16:26:00 Monro Jana 0350002 301393

D40 1.33 km, 75 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:50:00 Balusková Ida OKP7350 681852 C SK OK 24 Praha
16:51:00 Žemlová Eva KAM7550 8033217 C OK Kamenice
16:52:00 Papicová Silvie BZP7651 2113471 C Báječné ženy v orientačním běhu
16:53:00 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C OK Jiskra Nový Bor
16:54:00 Ehlerová Petra VSP7855 5159 C USK Praha
16:55:00 Ondráčková Veronika EKP7850 8719071 C VŠTJ Ekonom Praha
16:56:00 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C USK Praha
16:57:00 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
16:58:00 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OB Vamberk
16:59:00 Benešová Radka VLI7653 2127548 C Slavia Liberec orienteering
17:00:00 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C SK Praga
17:01:00 Gajdová Kristina VSP7752 2115689 C USK Praha
17:02:00 Štěpánková Kateřina TBM7654 8149893 C KOS TJ Tesla Brno
17:03:00 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 C Čepíci
17:04:00 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C OK Doksy
17:05:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor
17:06:00 Komárková Lenka SJH7651 8662283 C SOS Jindřichův Hradec
17:07:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
17:08:00 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 Trackcourse
17:09:00 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
17:10:00 Lošťáková Ivana PGP7763 7202864 C SK Praga
17:11:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C OK Dobříš
17:12:00 Tučková Monika BOR7650 7913579 C OK Jiskra Nový Bor
17:13:00 Krtičková Michaela CHA7952 8897 C OK Chrastava
17:14:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C SK Praga
17:15:00 Ellederová Zdeňka TAP7755 2800307 C KOB Tretra Praha
17:16:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C Matfyz Praha
17:17:00 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
17:18:00 Khelová Petra SCP7850 416140 C OK Sparta Praha
17:19:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C Matfyz Praha
17:20:00 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C OB Vamberk
17:21:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
17:22:00 Grycová Petra TBM7467 8115113 C KOS TJ Tesla Brno
17:23:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB Tretra Praha
17:24:00 Pitrmucová Šárka JIL7852 2127629 C OK Jilemnice
17:25:00 Smutná Jana VAM6251 7210067 C OB Vamberk
17:26:00 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
17:27:00 Valenčíková Irena 0070001 8226360
17:28:00 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C USK Praha
17:29:00 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C SK Praga
17:30:00 Hulcová Pavla KSH7753 53726 C OB Kašperské Hory
17:31:00 Veselá Eva VCB7853 8103928 C OB České Budějovice
17:32:00 Čechová Marcela TBM7659 8007659 C KOS TJ Tesla Brno
17:33:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka

D45A 1.25 km, 80 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:50:00 Hájková Magdalena TUV7351 411543 C SOK TJ Turnov
17:51:00 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C TJ Lokomotiva Beroun
17:52:00 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
17:53:00 Kolářová Michaela SLA7351 981813 C SKOB Slaný
17:54:00 Eichlerová Jana KAS7051 682641 C KOB Kamenický Šenov
17:55:00 Rožková Petra RIC7575 8226398 C OB Říčany
17:56:00 Podmolíková Dagmar TZL7155 1400448 C SKOB Zlín
17:57:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
17:58:00 Pechová Iva LPM6151 2067245 C OK Lokomotiva Plzeň
17:59:00 Myslivcová Lenka SHK7051 515465 C OK Slavia Hradec Králové
18:00:00 Martanová Daniela VLI7452 8149885 C Slavia Liberec orienteering
18:01:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C OK Jiskra Nový Bor
18:02:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
18:03:00 Škáchová Petra DKP7054 7201760 C Oddíl OB Kotlářka
18:04:00 Zámečníková Jitka 0020001 2103763
18:05:00 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
18:06:00 Beranová Iva VSP7150 2021834 C USK Praha
18:07:00 Hlavatá Pavla DKP7050 253812 C Oddíl OB Kotlářka
18:08:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
18:09:00 Housková Monika DOR7551 2044893 C OK Dobříš
18:10:00 Foglarová Naďa DKP6553 2060251 C Oddíl OB Kotlářka
18:11:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C KOS TJ Tesla Brno
18:12:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8160178 C OK Jiskra Nový Bor
18:13:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
18:14:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 C OK Jiskra Nový Bor
18:15:00 Posseltová Romana TJN7050 8670830 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
18:16:00 Janečková Veronika SOB7151 53017 C SOBSA
18:17:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
18:18:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
18:19:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C KOB Tretra Praha
18:20:00 Koutná Olga BOR7152 8160179 C OK Jiskra Nový Bor
18:21:00 Vildmonová Pavla PGP7454 7207787 C SK Praga
18:22:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
18:23:00 Samková Renáta PHK7456 1413977 C OK 99 Hradec Králové

D45B 1.00 km, 70 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:39:00 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
17:40:00 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
17:41:00 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C OB Vamberk
17:42:00 Vavříková Iveta MOV7450 2025346 C SKOB Ostrava
17:43:00 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
17:44:00 Pilná Libuše VRL7153 438036 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:45:00 Šabatová Jana SRK6853 301130 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:46:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
17:47:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
17:48:00 Judit Füzy 0230012 505232
17:49:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
17:50:00 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C OK Jilemnice
17:51:00 Novotná Jana VLI7350 2058476 C Slavia Liberec orienteering
17:52:00 Štemberová Iva TJN7550 416039 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:53:00 Buková Jana ROU7150 331208 C SKOB Roudnice nad Labem
17:54:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C Báječné ženy v orientačním běhu
17:55:00 Paurová Lenka 0060001 2060203
17:56:00 Ždimerová Monika LME6950 232357 C SK Los Mělník
17:57:00 Vidmuchová Martina JPV7171 49883 C Oddíl OS SK Prostějov
17:58:00 Lamačová Dana TUR7451 2111603 C OOB TJ Turnov
17:59:00 Smisitelová Markéta KOR7452 2134281 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
18:00:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
18:01:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
18:02:00 Straková Jana SLA7251 8579 C SKOB Slaný
18:03:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
18:04:00 Špeldová Magdaléna BOR7551 8439 C OK Jiskra Nový Bor
18:05:00 Ferbasová Zdeňka TUR7361 2103240 C OOB TJ Turnov
18:06:00 MALÁ Martina 0080002 2148228
18:07:00 Nouzová Alena SJH7151 8116757 C SOS Jindřichův Hradec
18:08:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
18:09:00 Řehořová Lenka TJN7250 2073661 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
18:10:00 Beranová Jana SLA7551 515052 C SKOB Slaný
18:11:00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
18:12:00 Bergrová Petra MOV7452 52981 C SKOB Ostrava
18:13:00 Havlíková Miroslava SCP7250 0 C OK Sparta Praha
18:14:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C OK Jihlava
18:15:00 Rykalová Jitka VAM7251 7210243 C OB Vamberk
18:16:00 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
18:17:00 Válková Martina TUV7051 2120071 C SOK TJ Turnov
18:18:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
18:19:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany

D50 1.11 km, 65 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:45:00 Gabryšová Tereza LME6850 515051 C SK Los Mělník
16:46:00 Šejnová Magdalena PGP7053 2129235 C SK Praga
16:47:00 Weberová Zuzana PHK6961 9462 C OK 99 Hradec Králové
16:48:00 Hiršová Marcela TBM7079 8648605 C KOS TJ Tesla Brno
16:49:00 Demlová Jitka 0050002 8230369
16:50:00 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C LOK-o Liberec
16:51:00 Komersová Jana KNC6550 8226399 C Sokol Kostelec n. Č. l.
16:52:00 Haltufová Jitka KDZ7850 7911 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
16:53:00 Müllerová Zorka BZP6750 7000809 C Báječné ženy v orientačním běhu
16:54:00 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C OK Lokomotiva Pardubice
16:55:00 Nováková Irena OKP6651 2133898 C SK OK 24 Praha
16:56:00 Grycová Jana TBM6969 49412 C KOS TJ Tesla Brno
16:57:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
16:58:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
16:59:00 Eckardt Cornelia 71D6900 8190769 USV TU Dresden
17:00:00 Karásková Marcela ZPV6970 2092440 C KOB ZPV Prostějov
17:01:00 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C OK Jiskra Nový Bor
17:02:00 Cruse Katrin 24D6650 8040766 SV Robotron Dresden
17:03:00 Linková Iva TUR6850 51809 C OOB TJ Turnov
17:04:00 Knapová Iva LPU6052 8648581 C OK Lokomotiva Pardubice
17:05:00 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
17:06:00 Hrubá Veronika NNN0004 2080907 Neregistrovaní
17:07:00 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové
17:08:00 Menclová Silvie VSP7050 51749 C USK Praha
17:09:00 Čiháková Lenka KNC6750 8667527 C Sokol Kostelec n. Č. l.
17:10:00 Procházková Alexandra VLI7051 940318 C Slavia Liberec orienteering
17:11:00 Bartáková Eva CHA7051 331779 C OK Chrastava
17:12:00 Hořáková Petra LLI6953 8547 C LOK-o Liberec
17:13:00 Stodůlková Lenka LTU6752 206478 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:14:00 Burdová Simona LDC6851 7667667 C KOB Děčín
17:15:00 Kašparová Irena SLA6852 336731 C SKOB Slaný
17:16:00 Hana Burian 0230007 2067297
17:17:00 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C OK 99 Hradec Králové
17:18:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C SKOB Slaný
17:19:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
17:20:00 Kopecká Marcela PHK6852 9494 C OK 99 Hradec Králové
17:21:00 Nechutová Alena PZR6969 2075659 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:22:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
17:23:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
17:24:00 Vitebská Lenka TJN7051 2059770 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:25:00 Koucká Ivana EKP6850 515195 C VŠTJ Ekonom Praha

D55 1.06 km, 65 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Jašková Monika TBM6363 8299099 C KOS TJ Tesla Brno
16:01:00 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C OK Jiskra Nový Bor
16:02:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C OK Kamenice
16:03:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
16:04:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:05:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč
16:06:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 9201824 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:07:00 Buhler Birgit 71D6150 611123 USV TU Dresden
16:08:00 Málková Věra CST6550 2118474 C OB Strakonice
16:09:00 0
16:10:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
16:11:00 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
16:12:00 Teplá Hana SHK6561 7001407 C OK Slavia Hradec Králové
16:13:00 Drągowska Marzena 23P6250 887229 OK!Sport Warszawa
16:14:00 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OB Vamberk
16:15:00 Michálková Jiřina VSP6151 51734 C USK Praha
16:16:00 Kosíková Helena TUR6550 8656585 C OOB TJ Turnov
16:17:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
16:18:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
16:19:00 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:20:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
16:21:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
16:22:00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
16:23:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16:24:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
16:25:00 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:26:00 Vavrysová Iva LCE6359 8670819 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:27:00 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OB Vamberk
16:28:00 Kopáčková Alena DOR6450 436940 C OK Dobříš
16:29:00 Slezáková Jitka LCE6351 52701 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:30:00 Tichá Jana SJH6451 51925 C SOS Jindřichův Hradec
16:31:00 Slezáčková Věra KAS6550 8033243 C KOB Kamenický Šenov
16:32:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:33:00 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Mladá Boleslav
16:33:00 Prouzová Zuzana DKP6250 49865 C Oddíl OB Kotlářka
16:34:00 Ježková Regina PGP6352 51660 C SK Praga
16:35:00 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB Tretra Praha
16:36:00 Baziková Lucie TJP6451 434807 C TJ Sokol Troja

D60 0.93 km, 60 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:26:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C VŠTJ Ekonom Praha
16:28:00 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C SKOB Ostrov
16:30:00 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
16:32:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C Oddíl OB Kotlářka
16:34:00 Jelínková Radana PGP5851 301361 C SK Praga
16:36:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
16:38:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
16:40:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
16:42:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8101105 Angy OL
16:44:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
16:46:00 Hlaváčová Jarka MFP6050 2081364 C Matfyz Praha
16:48:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
16:50:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:52:00 Fantová Libuše EKP5650 8516255 C VŠTJ Ekonom Praha
16:54:00 Pokorná Eva TCB5751 52184 C SK Technik České Budějovice
16:56:00 Lusková Olga CHA5650 8170 C OK Chrastava
16:58:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C SK Severka Šumperk
17:00:00 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
17:02:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
17:04:00 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
17:06:00 Holinková Milada KRN5950 52661 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
17:08:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka

D65 0.94 km, 40 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:34:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
16:36:00 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C KOB Tretra Praha
16:38:00 Štáblová Jitka ASU5350 52557 C Magnus Orienteering
16:40:00 Jahnová Helena SCP5550 682101 C OK Sparta Praha
16:42:00 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
16:44:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C KOS TJ Tesla Brno
16:46:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
16:48:00 Malá Jitka KAS5451 682674 C KOB Kamenický Šenov
16:50:00 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary
16:52:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
16:54:00 Karmazínová Ivana VLI5150 2131185 C Slavia Liberec orienteering
16:56:00 Lukavcová Lenka TJN5452 8259 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:58:00 Korejčíková Dáďa LLI5550 8546 C LOK-o Liberec
17:00:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
17:02:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
17:04:00 Savičová Irena SKV5352 51136 C TJ Slovan Karlovy Vary
17:06:00 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C Oddíl OB Kotlářka

D70 0.78 km, 40 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:51:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
16:54:00 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C OK Jiskra Nový Bor
16:57:00 Kubíková Květa LPU4752 8471811 C OK Lokomotiva Pardubice
17:00:00 Kohoutová Jitřenka UVP4850 51265 C Slovan Praha
17:03:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
17:06:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha

D75 0.64 km, 40 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:52:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha
16:55:00 Haňkovská Jana PGP4050 8200025 C SK Praga
16:58:00 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C KOB Kamenický Šenov

H10N 1.55 km, 60 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:59:00 Makovec Martin PDY1302 2029151 C Běhej Poděbrady
17:01:00 Novotný Matěj TJN1105 2080843 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:03:00 Makovec Tadeáš PDY1001 2419998 C Běhej Poděbrady
17:05:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C SK OB Chotěboř
17:07:00 Frýdecký Tomáš BZP1000 766112 C Báječné ženy v orientačním běhu
17:09:00 Zápotocký Tomáš SLA1200 2087720 C SKOB Slaný
17:11:00 Šiler Štěpán PDY1101 2112725 C Běhej Poděbrady
17:13:00 Štembera Oskar TJN1201 682375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:15:00 Mazzarese David TRT1100 2102555 C KOS Třešť
17:17:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C SOS Jindřichův Hradec
17:19:00 Hulec František KSH1101 2073725 C OB Kašperské Hory
17:21:00 Šitra Šimon LPM1001 2090869 C OK Lokomotiva Plzeň
17:23:00 Vošvrda Václav SJC1203 0 C Sportcentrum Jičín

H10 1.15 km, 60 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:25:00 Balga Filip DKP1104 8516913 C Oddíl OB Kotlářka
17:27:00 Janata Matěj TJN1111 8277 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:29:00 Beneš Max VLI1100 1424648 C Slavia Liberec orienteering
17:31:00 Havelka Pepča SJC1000 8400025 C Sportcentrum Jičín
17:33:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
17:35:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C USK Praha
17:37:00 Berger Tomáš MOV1002 1400415 C SKOB Ostrava
17:39:00 Kubáň Patrik TBM1001 7204525 C KOS TJ Tesla Brno
17:41:00 Elleder Jan TAP1010 2801022 C KOB Tretra Praha
17:43:00 Krtička Jáchym CHA1000 553441 C OK Chrastava
17:45:00 Hubáček Marián LCE1111 331675 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:47:00 Lamač Vítek BOR1100 8421841 C OK Jiskra Nový Bor
17:49:00 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C TJ Slovan Karlovy Vary

H12 1.45 km, 70 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:25:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 C USK Praha
16:27:00 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:29:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C USK Praha
16:31:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 B OK Jihlava
16:33:00 Pilař František CEP0900 1413334 C Čepíci
16:35:00 Krč Tobias 1VD0900 8211209 SG Zittau Süd
16:37:00 Hladký Radovan KOR0900 8226395 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:39:00 Grisa Filip SLA0801 2109682 C SKOB Slaný
16:41:00 Forst Albert MFP0901 218851 C Matfyz Praha
16:43:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B SOS Jindřichův Hradec
16:45:00 Kalousek Dominik JEN0901 51544 C OB Jenišovice
16:47:00 Patka Marek BOR0902 8304112 B OK Jiskra Nový Bor
16:49:00 Lutera Oliver PLU1001 2044898 C TJ SOKOL Plumlov
16:51:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B TJ START Náchod
16:53:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 B KOS TJ Tesla Brno
16:55:00 Grisa Dominik SLA0900 2109683 C SKOB Slaný
16:57:00 Lamač František TUR0901 1403060 C OOB TJ Turnov
16:59:00 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 B OK Slavia Hradec Králové
17:01:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 B SK Praga
17:03:00 Termer Štěpán VSP0807 2113047 B USK Praha
17:05:00 Zsolt Gárdonyi 0230009 888342
17:07:00 Žemlík Eduard TUR0909 2119202 C OOB TJ Turnov
17:09:00 Kožnárek Pavel PLU0902 2061817 C TJ SOKOL Plumlov
17:11:00 Gregor Marek DKP0914 887165 C Oddíl OB Kotlářka
17:13:00 Suchánek Matyáš PLU0903 2051506 TJ SOKOL Plumlov
17:15:00 Lesák Marek TJN0811 8482115 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:17:00 Maděra Jakub VLI0906 2126375 C Slavia Liberec orienteering
17:19:00 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 B OK Slavia Hradec Králové
17:21:00 Cichra Patrik TAP0903 8007172 C KOB Tretra Praha
17:23:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:25:00 Jończy Michał 88P0801 2053633 MKS Paulinum Jelenia Góra
17:27:00 Kučera Tomáš TAP0907 2120636 C KOB Tretra Praha
17:29:00 0
17:31:00 0
17:33:00 0
17:35:00 0
17:37:00 0
17:39:00 0
17:41:00 0
17:43:00 0
17:45:00 0
17:47:00 0
17:49:00 0
17:51:00 0
17:53:00 0
17:55:00 0
17:57:00 0
17:59:00 0
18:01:00 0
18:03:00 0
18:05:00 0
18:07:00 0
18:09:00 0
18:11:00 0
18:13:00 0
18:15:00 0
18:17:00 0
18:19:00 0
18:21:00 0
18:23:00 0
18:24:00 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C Sportcentrum Jičín

H14 1.37 km, 80 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:31:00 Krejčí Martin KOR0600 2095970 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
17:32:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A OB SK Zvole
17:33:00 Zápotocký Jiří SLA0800 2801037 B SKOB Slaný
17:34:00 Dolejší Jan DOK0602 8116777 B OK Doksy
17:35:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
17:36:00 Mizera Jan TUR0707 2144117 C OOB TJ Turnov
17:37:00 Mencl Josef VSP0602 2021850 C USK Praha
17:38:00 Horák Filip PHK0701 2088727 B OK 99 Hradec Králové
17:39:00 Koliáš Štěpán DKP0610 8028856 B Oddíl OB Kotlářka
17:40:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 B OB Vizovice
17:41:00 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 B OK Jilemnice
17:42:00 Heczko Erik VLI0804 8116802 B Slavia Liberec orienteering
17:43:00 Hladký Matěj KOR0700 8109384 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
17:44:00 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C OK Jihlava
17:45:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B OK Jiskra Nový Bor
17:46:00 Kuc David SCP0600 1007532 C OK Sparta Praha
17:47:00 Pachnik Jędrzej 19P0600 8000568 UKS "Orientpark.pl" Iwiny
17:48:00 Řehoř Hynek TJN0700 2053559 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:49:00 Městka Václav VSP0600 8028854 B USK Praha
17:50:00 Hruška Marek DOR0604 2125354 C OK Dobříš
17:51:00 Strnad Jakub DLP0703 515033 C OOB TJ Dukla Praha
17:52:00 Beneš Filip VLI0708 1424649 B Slavia Liberec orienteering
17:53:00 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B OOB TJ Turnov
17:54:00 Elleder David TAP0615 8116696 A KOB Tretra Praha
17:55:00 Buďárek Šimon STH0703 8680286 B SK Studenec
17:56:00 Rejšek Václav KAM0700 2084939 C OK Kamenice
17:57:00 Habán Oliver VLI0600 8655464 B Slavia Liberec orienteering
17:58:00 Střelba Antonín PGP0605 8007173 C SK Praga

H16 1.40 km, 80 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:47:00 Čermák Martin PHK0502 8226370 B OK 99 Hradec Králové
17:48:00 Karásek Antonín PLU0503 8061467 B TJ SOKOL Plumlov
17:49:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B USK Praha
17:50:00 Kuc Radim SCP0400 682668 C OK Sparta Praha
17:51:00 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
17:52:00 Vejražka David KPY0401 2801247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
17:53:00 Waldhauser Štěpán TUR0409 8226310 B OOB TJ Turnov
17:54:00 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 A KOS TJ Tesla Brno
17:55:00 Snížek Ondřej DOR0406 2042548 B OK Dobříš
17:56:00 Otruba František PLU0501 8667537 A TJ SOKOL Plumlov
17:57:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
17:58:00 Velát Vojtěch OPI0400 8226416 C Orientační sporty Písek
17:59:00 Sedláček David SRK0508 2106740 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
18:00:00 Gajda Martin KAM0405 8656715 A OK Kamenice
18:01:00 Melišík Jan TAP0502 8660513 A KOB Tretra Praha
18:02:00 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
18:03:00 Snížek Martin DOR0405 2042541 B OK Dobříš
18:04:00 Gregor Jáchym RUZ0400 8654884 B TJ Růžená
18:05:00 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
18:06:00 Janoušek Slávek BOR0400 1204999 B OK Jiskra Nový Bor
18:07:00 Malý Antonín JIL0501 53225 B OK Jilemnice
18:08:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C OOB Třebíč

H18 1.60 km, 85 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:09:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 B OK Jihlava
18:10:00 Riby Thomas LTP0202 7207873 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
18:11:00 Soma Gárdonyi 0230010 2050677
18:12:00 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A OOB TJ Turnov
18:13:00 Škácha Vít DKP0310 8654883 A Oddíl OB Kotlářka
18:14:00 Jończy Jakub 88P0300 8071103 MKS Paulinum Jelenia Góra
18:15:00 Hrdlička Jan SLA0200 439143 C SKOB Slaný
18:16:00 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy
18:17:00 Šabata Radek SRK0202 2070826 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
18:18:00 Řehoř Vojta TJN0303 8662740 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
18:19:00 Charousek Matěj PGP0207 246900 C SK Praga
18:20:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B OB TJ Sokol Žamberk
18:21:00 Jirka Matyáš UOL0203 7202871 B SOB Olomouc
18:22:00 Karásek František PLU0301 8061407 B TJ SOKOL Plumlov
18:23:00 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B OOB TJ Turnov

H21A 1.78 km, 110 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:14:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C Oddíl OB Kotlářka
17:15:00 Bořil Tomáš TBM8833 8008833 C KOS TJ Tesla Brno
17:16:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C O-mikron
17:17:00 Dutkowski Mikolaj DOB9200 8010192 C KOB Dobruška
17:18:00 Wołowczyk Krzysztof 0450008 8640915
17:19:00 Janata Martin TJN8306 8303050 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:20:00 Pawlak Bartosz 0450005 8645200
17:21:00 Kundisch Wieland 71D8500 8606454 USV TU Dresden
17:22:00 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 R OK Kamenice
17:23:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 R OK Lokomotiva Pardubice
17:24:00 Kuca Kacper 0450002 8636525
17:25:00 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 R OK Lokomotiva Pardubice
17:26:00 Šedivý Jan PGP8409 8644492 R SK Praga
17:27:00 Čech Radovan TBM7835 8007835 C KOS TJ Tesla Brno
17:28:00 Dragowski Kuba TUR9003 8628698 R OOB TJ Turnov
17:29:00 Nagy Josef TJN0006 8656507 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:30:00 Luštický Martin TUR8700 8680589 R OOB TJ Turnov
17:31:00 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R OK Lokomotiva Plzeň
17:32:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
17:33:00 Procházka Jan PGP8407 8409111 E SK Praga
17:34:00 Pryjma Fryderyk 0450004 8001095
17:35:00 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
17:36:00 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 A OK Kamenice
17:37:00 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 R OOB TJ Turnov
17:38:00 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 R OK Kamenice
17:39:00 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
17:40:00 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov
17:41:00 Kratov Oleksandr 0470001 9200028
17:42:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
17:43:00 Stefański Dawid 0450009 8645199
17:44:00 Flašar Jan PGP8610 8008610 R SK Praga
17:45:00 Zakouřil Tomáš TUR7500 301064 C OOB TJ Turnov
17:46:00 Ondráček Radim EKP7414 8087414 C VŠTJ Ekonom Praha
17:47:00 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C SK Praga
17:48:00 Heinmann Kristo 0480003 8645022
17:49:00 Olejnik Michał 0450003 8653291
17:50:00 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 E SK Žabovřesky Brno
17:51:00 Dzioba Mateusz 88P9500 8650822 MKS Paulinum Jelenia Góra
17:52:00 Žemlík Pavel TUR7135 8680592 C OOB TJ Turnov
17:53:00 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
17:54:00 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
17:55:00 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 R OK Lokomotiva Pardubice
17:56:00 Tichý Radomír SHK0000 8670465 R OK Slavia Hradec Králové
17:57:00 Semík Ondřej KAM9401 8651935 C OK Kamenice
17:58:00 Zakouřil Vít TUR9301 8680575 C OOB TJ Turnov
17:59:00 Wensław Mateusz 0450006 8000590
18:00:00 Kivikas Kenny 0480004 8640116
18:01:00 Makovský Jakub TAP8511 8651715 C KOB Tretra Praha
18:02:00 Škvor Ota KAM9900 8680382 C OK Kamenice
18:03:00 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C OK Jihlava
18:04:00 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C VŠTJ Ekonom Praha
18:05:00 Pašek František KAM7600 8052300 C OK Kamenice
18:06:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
18:07:00 Veselý Jakub PGP9503 8662310 C SK Praga
18:08:00 Pospíšil Vítek PGP6803 8002400 C SK Praga
18:09:00 Wolf Filip TUR9701 8655449 C OOB TJ Turnov
18:10:00 Biederman Marcin 0450010 8070598
18:11:00 Sild Timo 0480002 8640194
18:12:00 Rollier Baptiste PHK8200 1394262 E OK 99 Hradec Králové
18:13:00 Král Vojtěch SSU8841 8629754 E SK Severka Šumperk
18:14:00 Bednarski Jan 0450007 8040198
18:15:00 Sild Lauri 0480001 8639392
18:16:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno
18:17:00 Bílý Jakub DOK0104 8662323 A OK Doksy
18:18:00 Janda Martin DOB8002 8662322 C KOB Dobruška
18:19:00 Baier Martin TUR7603 8007603 C OOB TJ Turnov
18:20:00 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
18:21:00 Schulhof Jan TUR8900 8660452 R OOB TJ Turnov
18:22:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
18:23:00 Kořínek Jindřich TUR8406 8656588 C OOB TJ Turnov
18:24:00 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C Oddíl OB Kotlářka

H21B 1.54 km, 90 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Janas Petr PGP7106 8151151 C SK Praga
16:01:00 Johanovský Tomáš DKP8500 8654893 C Oddíl OB Kotlářka
16:02:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
16:03:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
16:04:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
16:05:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
16:06:00 Novák Jiří NPA7502 682098 C SK LOB Nová Paka
16:07:00 Vlášek Jakub TAP9702 8009702 C KOB Tretra Praha
16:08:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C OOB SK Chrast
16:09:00 Péter Györgyi 0230008 8645185
16:10:00 Jurica Jan LPU9611 1400447 C OK Lokomotiva Pardubice
16:11:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
16:12:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
16:13:00 Novák Přemysl DKP0107 8656538 B Oddíl OB Kotlářka
16:14:00 Hulec Filip PCB9401 7008009 C SKP České Budějovice
16:15:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
16:16:00 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
16:17:00 Afanasev Vladimír 0120001 0
16:18:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
16:19:00 Červák Jan LCE8001 7205564 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:20:00 Klement David DKP0110 8080816 B Oddíl OB Kotlářka
16:21:00 Svoboda Honza SMR7901 8656561 C SNS Smržovka
16:22:00 Roudný Václav LPU0001 8656528 A OK Lokomotiva Pardubice
16:23:00 Šabata Milan SRK9904 7205561 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:24:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:25:00 Junek Vladimír TJP8400 2075695 C TJ Sokol Troja
16:26:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
16:27:00 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:28:00 Buk Petr ROU0001 8516425 A SKOB Roudnice nad Labem
16:29:00 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:30:00 Čechlovský Jan CHA9300 2070852 C OK Chrastava
16:31:00 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C LOK-o Liberec
16:32:00 Zajíc Vítězslav TAP8610 8655221 C KOB Tretra Praha
16:33:00 Synek Antonín DOK0001 8657097 A OK Doksy
16:34:00 Němeček Jan KAM9300 8648633 C OK Kamenice
16:35:00 Škrabálek Jan KYL7000 8659382 C SK SP Kylešovice
16:36:00 Malý Aleš JIL8702 8087007 C OK Jilemnice
16:37:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
16:38:00 Kisvölcsey Ákos 0230001 8280272
16:39:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
16:40:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
16:41:00 Pachnik Stanisław 19P0300 8632433 UKS "Orientpark.pl" Iwiny
16:42:00 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C SK Praga
16:43:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 B SKOB Ostrava
16:44:00 Němeček Jan VSP6201 8028885 C USK Praha
16:45:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
16:46:00 Gajda Jan KAM0105 8656513 A OK Kamenice
16:47:00 Žák Jan LPU9802 8141421 C OK Lokomotiva Pardubice
16:48:00 Mazurkiewicz Jakub 23P9302 8000837 OK!Sport Warszawa
16:49:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
16:50:00 Hraboš Matej TBM9547 8071299 C KOS TJ Tesla Brno
16:51:00 Borák Michal EKP8304 2042532 C VŠTJ Ekonom Praha
16:52:00 Pachnik Wojciech 19P9100 504407 UKS "Orientpark.pl" Iwiny
16:53:00 Niewiedziała Robert 1CP9300 8516905 UKS Siódemka Rumia
16:54:00 Straka Tomáš SLA9702 51715 C SKOB Slaný
16:55:00 Ptáček Jiří SRK9002 7210306 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:56:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
16:57:00 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C Slavia Liberec orienteering

H21C 1.38 km, 75 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Smutný Šimon VAM9301 9589 C OB Vamberk
16:01:00 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C OK Dobříš
16:02:00 Fodor Petr TUR8103 8666867 C OOB TJ Turnov
16:03:00 Hořák Jaroslav LLI0102 2032134 C LOK-o Liberec
16:04:00 Llobet Adrià DOB9201 7235 C KOB Dobruška
16:05:00 Koucký Martin EKP9700 2032158 C VŠTJ Ekonom Praha
16:06:00 David Tomáš LLI0000 2118932 C LOK-o Liberec
16:07:00 Čtrnáct Šimon PGP0001 8516919 B SK Praga
16:08:00 Vejstrk Daniel CHA9105 2049588 C OK Chrastava
16:09:00 Krtička Jan PLU7931 2067929 C TJ SOKOL Plumlov
16:10:00 Janda Ondřej KAM0113 8663176 A OK Kamenice
16:11:00 Klapal Jan VAM9000 515142 C OB Vamberk
16:12:00 Víšek Martin KAM0102 9101674 B OK Kamenice
16:13:00 Jalový Vlastimil RBK8604 52024 C SK Radioklub Blansko
16:14:00 Lukavec Petr SMR7800 8656718 C SNS Smržovka
16:15:00 Rožek Vojtěch RIC0501 7300189 B OB Říčany
16:16:00 Tichý Tomáš SJH9201 886295 C SOS Jindřichův Hradec
16:17:00 Bláha David SRK9510 9491 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:18:00 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice
16:19:00 Deml Tomáš 0050001 8221295
16:20:00 Švarc Lukáš JEN9001 682096 C OB Jenišovice
16:21:00 Klaška Martin DKP0100 8322332 B Oddíl OB Kotlářka
16:22:00 Mikan Albert EKP8606 8654890 C VŠTJ Ekonom Praha
16:23:00 Jiřišta Lubomír JIL8802 51117 C OK Jilemnice
16:24:00 Gajdoš Martin 0330001 0
16:25:00 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A LOK-o Liberec
16:26:00 Kubina Matěj DKP9205 7202574 C Oddíl OB Kotlářka
16:27:00 Cikhardt Jakub TAP8706 232143 C KOB Tretra Praha
16:28:00 Nejman Stanislav TUR9500 7205012 C OOB TJ Turnov
16:29:00 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB TJ Sokol Žamberk
16:30:00 Palaščak Honza 0090001 7003034
16:31:00 Hulec Jakub KSH8401 7200585 C OB Kašperské Hory
16:32:00 Preininger Luděk DOB8001 7237 C KOB Dobruška
16:33:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
16:34:00 Vaněk Tomáš 0320002 8667986
16:35:00 Stoklasa Bohumil PLU8417 49878 C TJ SOKOL Plumlov
16:36:00 Nykl Jan TAP9001 7778511 KOB Tretra Praha
16:37:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
16:38:00 Havel Michal LDC8901 1413339 C KOB Děčín
16:39:00 Malý Jakub SVS9100 2129248 C Orientklub Vsetín
16:40:00 Dvořáček Dan 0260002 8629750
16:41:00 Klapal Michal VAM8802 9670 C OB Vamberk
16:42:00 Zmátlo Jan TAP9900 2113369 C KOB Tretra Praha

H35 1.40 km, 80 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:19:00 Karásek Martin ZPV7301 2070849 C KOB ZPV Prostějov
17:20:00 Korecký Miroslav CHT7901 8226364 C OOB SK Chrast
17:21:00 Kautský Jiří SCP8201 7260018 C OK Sparta Praha
17:22:00 Härtelt Daniel 1VD8100 8120051 SG Zittau Süd
17:23:00 Wieszaczewski Jacek 21P8500 852702 Orientop Wrocław
17:24:00 Maděra Josef VLI7900 8028859 C Slavia Liberec orienteering
17:25:00 Boudný Jan SCP7417 8116774 C OK Sparta Praha
17:26:00 Hrstka Pavel SLA7501 2109691 C SKOB Slaný
17:27:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C OK Jiskra Nový Bor
17:28:00 Khel Richard SCP7500 7202899 C OK Sparta Praha
17:29:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
17:30:00 Kokaisl Tomáš LPU7820 253360 C OK Lokomotiva Pardubice
17:31:00 Grote Andreas 0460001 7775577
17:32:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C OK Jihlava
17:33:00 Schrago Gregoire 0460003 1393022
17:34:00 Klíma Kamil 0130001 8667960
17:35:00 Pesničák Jan SMR7902 8266 C SNS Smržovka
17:36:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
17:37:00 Drągowski Piotr 23P8200 8426644 OK!Sport Warszawa
17:38:00 Albrecht David 0150001 8116731
17:39:00 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C OB Vamberk
17:40:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
17:41:00 Doležal Jan PGP8400 53008 C SK Praga
17:42:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
17:43:00 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
17:44:00 Veverka Tomáš VAM8401 7204619 C OB Vamberk
17:45:00 Tuček Michal DKP8202 2103753 C Oddíl OB Kotlářka
17:46:00 Čermák Radek PGP6405 1413333 C SK Praga
17:47:00 Štryncl Pavel JLI7700 2095954 C OB Jizerky
17:48:00 Valenčík Radim 0070002 8517455
17:49:00 Pešík Marek JLI8301 830713 C OB Jizerky
17:50:00 Distler Carl W. 0200001 8657685
17:51:00 Fišer Jiří SLP8503 8033201 C OOB Slavia Praha
17:52:00 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C OK Sparta Praha
17:53:00 Leibiger Jens 18D5900 8191059 Post SV Dresden
17:54:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
17:55:00 Pešík Michal JLI7701 2120665 C OB Jizerky
17:56:00 Dwojak Wojciech 0450011 8640911
17:57:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Mladá Boleslav
17:58:00 Zápotocký Luboš SLA7500 7300545 C SKOB Slaný
17:59:00 Keltner Marek JLI7600 2120656 C OB Jizerky
18:00:00 Morávek Martin SRK7701 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
18:01:00 Grisa Petr SLA7600 2109693 C SKOB Slaný

H40 1.38 km, 80 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:40:00 Pucherna Jan TAP7701 8151177 C KOB Tretra Praha
17:41:00 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C SKOB Slaný
17:42:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C SK Praga
17:43:00 Silný Ondřej PHK7906 2032168 C OK 99 Hradec Králové
17:44:00 Kysilka Vratislav PDY7803 2102789 C Běhej Poděbrady
17:45:00 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
17:46:00 Čech Jan FSP7900 8660502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
17:47:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
17:48:00 Biolik Grzegorz 46P7600 8210276 Trackcourse
17:49:00 Svítil Petr PGP7810 1450170 C SK Praga
17:50:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
17:51:00 Kvášovský Jakub LTU7802 2116474 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:52:00 Lohr Ivo SCP6801 442853 C OK Sparta Praha
17:53:00 Monro Robert 0350003 331854
17:54:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C OB SK Zvole
17:55:00 Jedlička Michal DKL8000 8226368 C KOB Kladno
17:56:00 Sedlář Petr TBM7319 7201210 C KOS TJ Tesla Brno
17:57:00 Bednařík Radek LCE7125 887909 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:58:00 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C SOS Jindřichův Hradec
17:59:00 Pilař Marek CEP7700 2800223 C Čepíci
18:00:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
18:01:00 Karvánek Petr BOR6600 8513 C OK Jiskra Nový Bor
18:02:00 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
18:03:00 Gregor Martin DKP7705 2121756 C Oddíl OB Kotlářka
18:04:00 Vodička Jan TUR7801 2126354 C OOB TJ Turnov
18:05:00 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C Slavia Liberec orienteering
18:06:00 Erbert Ladislav 0040001 8516415
18:07:00 Gálus Igor LDC7302 7400074 C KOB Děčín
18:08:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C OK Dobříš
18:09:00 Pospíšil Radek TJP7802 2113364 C TJ Sokol Troja
18:10:00 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C TJ Růžená
18:11:00 Sliva Jan SCP7300 8648543 C OK Sparta Praha
18:12:00 Vlček Jiří VIC7700 7210090 C OB Vizovice
18:13:00 Suk Jiří MFP6401 515016 Matfyz Praha

H45A 1.34 km, 80 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Baldrian Petr PGP7203 888639 C SK Praga
16:01:00 Bejvl Jakub LME7100 2060271 C SK Los Mělník
16:02:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice
16:03:00 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C Oddíl OB Kotlářka
16:04:00 Dítko Jan SKV7301 682634 C TJ Slovan Karlovy Vary
16:05:00 Netopil Libor VAM7401 8061483 C OB Vamberk
16:06:00 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C OK Jiskra Nový Bor
16:07:00 Velát Josef OPI7302 2088182 C Orientační sporty Písek
16:08:00 Šabata Milan SRK6901 8648565 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:09:00 Rožek David RIC7403 8004547 C OB Říčany
16:10:00 Müller Rico 2HD6400 8020222 Angy OL
16:11:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
16:12:00 Gossel Heiko 71D6500 8151265 USV TU Dresden
16:13:00 Dostál Tomáš DLP7400 2131186 C OOB TJ Dukla Praha
16:14:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C OK Dobříš
16:15:00 Jończy Daniel 88P7500 8020375 MKS Paulinum Jelenia Góra
16:16:00 Illner Jakub DKP6601 8303052 C Oddíl OB Kotlářka
16:17:00 Janeček Jura EKP6701 8662291 C VŠTJ Ekonom Praha
16:18:00 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C TJ Lokomotiva Beroun
16:19:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha
16:20:00 Karmazín Pavel LBE6800 52975 C TJ Lokomotiva Beroun
16:21:00 Štembera Jan TJN7513 8655375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:22:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C OK Roztoky
16:23:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C OK Sparta Praha
16:24:00 Zámečník Pavel 0020002 2801012
16:25:00 Myslivec Tomáš SHK7002 9127 C OK Slavia Hradec Králové
16:26:00 Datel Jiří DKL7101 8011594 C KOB Kladno
16:27:00 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C Oddíl OB Kotlářka
16:28:00 Bleha Stanislav DOR7503 2131188 C OK Dobříš
16:29:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:30:00 Kavalír Karel PHK6503 9650526 C OK 99 Hradec Králové
16:31:00 Vandas Luděk VAM6601 8623000 C OB Vamberk
16:32:00 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C SKOB Slaný
16:33:00 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C OK Jiskra Nový Bor
16:34:00 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C VŠTJ Ekonom Praha
16:35:00 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C OK Kamenice
16:36:00 Löhning Michael 71D7300 8300373 USV TU Dresden
16:37:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
16:38:00 Janeček Ondřej SOB7001 53016 C SOBSA
16:39:00 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
16:40:00 Cichý David PHK7001 2070821 C OK 99 Hradec Králové
16:41:00 Novák Libor OKP6504 8028825 C SK OK 24 Praha
16:42:00 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C SK Studenec
16:43:00 Hruška Jan DOR7000 2125349 C OK Dobříš
16:44:00 Šindelka Antonín DLP7200 2060227 C OOB TJ Dukla Praha
16:45:00 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C Matfyz Praha
16:46:00 Hnízdil Jan KAS7100 8517454 C KOB Kamenický Šenov
16:47:00 sykorka ivan AKE7200 4622374 Klub OB ATU Košice
16:48:00 Hájek Jan TUV7301 5788 C SOK TJ Turnov
16:49:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C SK OK 24 Praha

H45B 1.05 km, 70 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:56:00 Izák Pavel LME7102 2061860 C SK Los Mělník
17:57:00 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
17:58:00 Mička Aleš TJP7300 7800365 C TJ Sokol Troja
17:59:00 Ždimera Zdeněk LME7000 303908 C SK Los Mělník
18:00:00 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
18:01:00 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C OK Slavia Hradec Králové
18:02:00 Műller Kamil TYN7500 8516254 C OOB SK Týniště nad Orlicí
18:03:00 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
18:04:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
18:05:00 Nijst Tino 0210001 8668567
18:06:00 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C OK Lokomotiva Pardubice
18:07:00 Novotný Jiří VLI7102 2078464 C Slavia Liberec orienteering
18:08:00 Lamač Jaroslav TUR7203 8068 C OOB TJ Turnov
18:09:00 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C OK Jiskra Nový Bor
18:10:00 Škácha Michal DKP7103 7201769 C Oddíl OB Kotlářka
18:11:00 Adamovský Michal TYN7200 9852 C OOB SK Týniště nad Orlicí
18:12:00 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OB Vamberk
18:13:00 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
18:14:00 Koudelka Tomáš BOR7513 8415 C OK Jiskra Nový Bor
18:15:00 Komín David PGP7405 8116739 C SK Praga
18:16:00 Kvapil Petr TUV7402 8322 C SOK TJ Turnov
18:17:00 Macek Pavel LPU7517 2103253 C OK Lokomotiva Pardubice
18:18:00 Balga Jiří DKP7302 2134331 C Oddíl OB Kotlářka
18:19:00 Márk Gárdonyi 0230011 2088248
18:20:00 Vambera Filip TUR7305 2103248 C OOB TJ Turnov
18:21:00 Novák Petr RUM7401 2120650 C ZOOB Rumburk
18:22:00 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec

H50 1.23 km, 80 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:36:00 Nechuta Milan PZR7007 49811 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:37:00 Florian Michal 0270001 7201772
16:38:00 Podmolík Tomáš TZL6915 1400443 C SKOB Zlín
16:39:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
16:40:00 Nouza Petr SJH6501 8003622 C SOS Jindřichův Hradec
16:41:00 Klaška Jan 0220001 301602
16:42:00 Berger Tomáš MOV6901 52771 C SKOB Ostrava
16:43:00 Eichler Petr KAS6900 682631 C KOB Kamenický Šenov
16:44:00 Würz Jiří LTP6502 7204992 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:45:00 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C SKOB Slaný
16:46:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:47:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C SOS Jindřichův Hradec
16:48:00 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:49:00 Gryc Jan TBM6709 53233 C KOS TJ Tesla Brno
16:50:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C OK Jiskra Nový Bor
16:51:00 Pelikán Daniel JPV6800 352344 C Oddíl OS SK Prostějov
16:52:00 Müller Robert OAV6900 553456 C Orienteering Adventure
16:53:00 Cruse Kay 24D6600 8230366 SV Robotron Dresden
16:54:00 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
16:55:00 Piłkowski Paweł 0250001 2420205
16:56:00 Halač Jaroslav HCE6700 2133888 C TJ Hostivice
16:57:00 Valla Zdeněk ZVO6501 2031359 C OB SK Zvole
16:58:00 Kudrass Peter 1VD6600 8140166 SG Zittau Süd
16:59:00 Maleček Vít PGP6801 8226422 C SK Praga
17:00:00 Vavřík René MOV7000 8670471 C SKOB Ostrava
17:01:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
17:02:00 Řezáč Pavel VLI6900 8680609 C Slavia Liberec orienteering
17:03:00 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
17:04:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
17:05:00 Tichý Martin SJH6401 51929 C SOS Jindřichův Hradec
17:06:00 Žucha Jiří TJN6603 8226303 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:07:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
17:08:00 Marszałek Marcin 23P7000 1970244 OK!Sport Warszawa
17:09:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
17:10:00 Gryc Tomáš TBM6903 8100027 C KOS TJ Tesla Brno
17:11:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
17:12:00 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
17:13:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava
17:14:00 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
17:15:00 Bílý Petr DOK6800 51279 C OK Doksy
17:16:00 Pachnik Dariusz 19P6900 8170969 UKS "Orientpark.pl" Iwiny
17:17:00 Posselt Martin TJN6802 8670801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H55 1.23 km, 75 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:09:00 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C TJ Sokol Troja
17:10:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
17:11:00 Hurta Vladimír PGP6305 51658 C SK Praga
17:12:00 Zmátlo Radek TAP6400 2115722 C KOB Tretra Praha
17:13:00 Nieke Hagen 71D6300 8170663 USV TU Dresden
17:14:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
17:15:00 Mellan Martin TUV6304 411583 C SOK TJ Turnov
17:16:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
17:17:00 Mareš Hynek JEN6101 2067342 C OB Jenišovice
17:18:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
17:19:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C SK Severka Šumperk
17:20:00 Slezák Libor LCE6207 8662710 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:21:00 Döring Jürgen 1VD6300 1424610 SG Zittau Süd
17:22:00 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
17:23:00 Doškář Boris BOR6400 8490 C OK Jiskra Nový Bor
17:24:00 Plášek Martin LCE6118 52702 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:25:00 Sysel Svatobor TTR6202 52235 C OOB Třebíč
17:26:00 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:27:00 Jašek Milan TBM6201 8311133 C KOS TJ Tesla Brno
17:28:00 Král Martin JIL6101 9071 C OK Jilemnice
17:29:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:30:00 Betlach Miroslav DKP6300 49818 C Oddíl OB Kotlářka
17:31:00 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
17:32:00 Ročejdl Marek KAM6400 995804 C OK Kamenice
17:33:00 Vávra Martin HOR6302 8680322 C TJ Jiskra Hořice
17:34:00 Melichar Igor PHK6504 8028839 C OK 99 Hradec Králové
17:35:00 Teplý Jiří SHK6401 9123 C OK Slavia Hradec Králové
17:36:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
17:37:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
17:38:00 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
17:39:00 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
17:40:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
17:41:00 Štípek Rostislav TZL5702 428296 C SKOB Zlín
17:42:00 Buhler Gerhard-Michael 71D6200 620617 USV TU Dresden
17:43:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
17:44:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem
17:45:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
17:46:00 Hubáček Josef LCE6127 2017666 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H60 1.17 km, 70 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:10:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
17:12:00 Šťastný Pavel NNN0003 2148221 Neregistrovaní
17:14:00 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C OOB TJ Turnov
17:16:00 Muchl Vladimír CST5601 2133920 C OB Strakonice
17:18:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
17:20:00 Horák Petr TJN5602 2056301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:22:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
17:24:00 Dragowski Robert TUR5906 887222 C OOB TJ Turnov
17:26:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
17:28:00 Čermák Libor PHK5600 2088189 C OK 99 Hradec Králové
17:30:00 Pasnichenko Viktor PGP6004 8116705 C SK Praga
17:32:00 TUČNÝ Jan 0080001 2131195
17:34:00 Zenker Norbert 71D5801 582249 USV TU Dresden
17:36:00 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C OK Jiskra Nový Bor
17:38:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov

H65 1.04 km, 70 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:18:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
17:20:00 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C Slavia Liberec orienteering
17:22:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
17:24:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 HSV Ried
17:26:00 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
17:28:00 Šedivý Jiří EKP5500 8662327 C VŠTJ Ekonom Praha
17:30:00 Jirka Jiří DKL5501 206496 C KOB Kladno
17:32:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
17:34:00 Jelínek Martin PGP5103 232091 C SK Praga
17:36:00 Šomvársky Ján TAP5500 232173 C KOB Tretra Praha
17:38:00 Borák Stanislav EKP5212 8028861 C VŠTJ Ekonom Praha
17:40:00 Barták Jiří CHA5100 8161 C OK Chrastava
17:42:00 John Vladimír OLP5502 49500 C PSK Olymp Praha
17:44:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
17:46:00 Farář Václav LPU5201 8663180 C OK Lokomotiva Pardubice
17:48:00 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:50:00 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C OK Sparta Praha
17:52:00 Knap Jan LPU5101 8116813 C OK Lokomotiva Pardubice
17:54:00 Orálek Miroslav TTR5201 7001410 C OOB Třebíč
17:56:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice

H70 1.00 km, 65 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:29:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
16:31:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:33:00 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:35:00 Kotecký Roman PGP4900 8040749 C SK Praga
16:37:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
16:39:00 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha
16:41:00 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C Oddíl OB Kotlářka
16:43:00 Hlaváč Jaroslav SMB4801 7718 C SKOB Mladá Boleslav
16:45:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:47:00 Smetana Radim CHA4700 8153 C OK Chrastava
16:49:00 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
16:51:00 Rančák Josef BOR5004 8719003 C OK Jiskra Nový Bor
16:53:00 Ježek Ladislav VLI4900 8516753 C Slavia Liberec orienteering
16:55:00 Lukavec Míla TJN4901 8656720 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:57:00 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
16:59:00 Uher Petr VSP5001 8666868 C USK Praha
17:01:00 Lusk Karel CHA5002 8160 C OK Chrastava
17:03:00 Čepelka Petr LPU4701 9334 C OK Lokomotiva Pardubice
17:05:00 Peterka Josef LLI4702 51204 C LOK-o Liberec
17:07:00 Paukert Milan TJP5000 336775 C TJ Sokol Troja
17:09:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
17:11:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
17:13:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
17:15:00 Jakubec Jindřich TUR4801 8644556 C OOB TJ Turnov

H75 0.80 km, 50 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:53:00 Valášek Josef SCP4501 2084946 C OK Sparta Praha
16:56:00 Conrad Helmut 71D4000 7501901 USV TU Dresden
16:59:00 Rychlý Rudolf MKP4100 9823 C SK GORDIC Praha Kačerov
17:02:00 Paul Josef DCE4401 301171 C KOB Dobřichovice
17:05:00 Němec Vladimír SLA4202 8100015 C SKOB Slaný
17:08:00 Vávra Jiří MOV4102 52773 C SKOB Ostrava
17:11:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
17:14:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H80 0.74 km, 45 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:01:00 Weber Petr PHK3901 9460 C OK 99 Hradec Králové
17:04:00 Kohout Tomáš UVP3700 7930 C Slovan Praha
17:07:00 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C OK 99 Hradec Králové

HDR 1.55 km, 60 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Berglová Amálie TJP1450 7904 C TJ Sokol Troja
16:00:00 Cichý Marek PHK1300 2070824 C OK 99 Hradec Králové
16:00:00 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C SK Studenec
16:00:00 Haider Anna 26A5650 8630860 HSV Ried
16:00:00 Havlík Kilian SCP0901 0 C OK Sparta Praha
16:00:00 Holata Vojtěch TAP1300 2115740 C KOB Tretra Praha
16:00:00 Hulec Karel KSH1301 2073726 OB Kašperské Hory
16:00:00 Klapal Tomáš VAM1600 0 C OB Vamberk
16:00:00 Klapalová Michaela VAM8450 981834 C OB Vamberk
16:00:00 Kolín Jonáš DKP1500 9000007 C Oddíl OB Kotlářka
16:00:00 Komárková Ondřejka SJH1351 995845 C SOS Jindřichův Hradec
16:00:00 Korecký Marek CHT1701 515504 C OOB SK Chrast
16:00:00 Korecký Radan CHT1401 2134303 C OOB SK Chrast
16:00:00 Martincová Daniela Sofie VAM1351 0 C OB Vamberk
16:00:00 Matějů Antonín PGP1501 682623 C SK Praga
16:00:00 Mazzarese Aiden TRT1500 2148130 C KOS Třešť
16:00:00 Míka Štěpán DKP1504 2080948 C Oddíl OB Kotlářka
16:00:00 Monro Helena 0350001 301366
16:00:00 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
16:00:00 Nedas Jan 0360002 0
16:00:00 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C USK Praha
16:00:00 Novotný Metoděj Vavřinec 0180002 0
16:00:00 Palas Tomáš SJC1501 500267 C Sportcentrum Jičín
16:00:00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
16:00:00 Pecánková Barbora TEP1451 0 C Tempo Praha
16:00:00 Preininger Matěj DOB1500 7239 C KOB Dobruška
16:00:00 Šedivý Marek PGP1400 1406172 C SK Praga
16:00:00 Škáchová Evelína DKP1552 51366 C Oddíl OB Kotlářka
16:00:00 Štáfková Zuzana PGP1450 0 C SK Praga
16:00:00 Vlčková Alžběta VIC1351 2126280 C OB Vizovice
16:00:00 Vodičková Klára TUR1759 0 OOB TJ Turnov
16:00:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
16:00:00 Zvěřina Radim LPU1501 7202878 C OK Lokomotiva Pardubice

P 1.42 km, 70 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Cichra Pavel 0010001 2127555
16:00:00 Daruk Mariusz 23P8600 413389 OK!Sport Warszawa
16:00:00 Dolejší Miloš DOK6700 434808 C OK Doksy
16:00:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 OK Dobříš
16:00:00 Holata Radek TAP8100 2067966 C KOB Tretra Praha
16:00:00 Chmelík Štěpán DOR0703 2125347 OK Dobříš
16:00:00 Jan Šaradin 0400002 0
16:00:00 Johanovská Tereza DKP8659 889286 C Oddíl OB Kotlářka
16:00:00 Klašková Jana 0220002 301546
16:00:00 Komárková Jindra SJH0453 981817 C SOS Jindřichův Hradec
16:00:00 Kotyšanová Lucie RUM8750 301543 ZOOB Rumburk
16:00:00 Koutný Stanislav BOR7611 8482 C OK Jiskra Nový Bor
16:00:00 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C USK Praha
16:00:00 Michalíková Sára DOB0850 8660522 C KOB Dobruška
16:00:00 Mikysková Kristýna 0280001 0
16:00:00 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 ZOOB Rumburk
16:00:00 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C USK Praha
16:00:00 Novotný Vít 0180001 0
16:00:00 Preininger Kryštof DOB9601 7238 C KOB Dobruška
16:00:00 Preiningerová Monika 0240001 7238
16:00:00 Richterová Ilona TAP6953 2029220 C KOB Tretra Praha
16:00:00 Ryppelová Monika TAP7850 2081357 C KOB Tretra Praha
16:00:00 Savelieva Natalia TUR7856 52684 C OOB TJ Turnov
16:00:00 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C TJ Slovan Karlovy Vary
16:00:00 Stefaniak Marcin 23P7900 2061716 OK!Sport Warszawa
16:00:00 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C KOB Dobruška
16:00:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:00:00 Velátová Jana OPI7350 1000464 C Orientační sporty Písek
16:00:00 Vlčková Olga VIC7551 2073733 C OB Vizovice
16:00:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
16:00:00 Zmátlová Anna 0400001 0