Startovka závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3

Datum:
23.08.2020
Místo konání:
Malá Skála
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Drábovna
Ředitel závodu:
Heřmánková Pavla
Hlavní rozhodčí:
Baier Martin - R1
Stavitel tratí:
Wolf Daniel - R1, Stárek Filip
Protokol:
Závod proběhl v pořádku bez protestů. 1x přetrhané vazy v kotníku, 1x nakopnutý palec a drobné odřeniny.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    
D10L
2.20 km, 110 m, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
15 2109686 Václavíková Anna SLA1151 C SKOB Slaný 09:30:00
9 0 Dosbabová Magdaléna TTR1151 C OOB Třebíč 09:36:00
1 52266 Jirásková Viola VSP1151 C USK Praha 09:42:00
5 0 Vakant Vakant 09:48:00
17 2087676 Doušková Daniela TBM1358 C KOS TJ Tesla Brno 09:54:00
7 51747 Jirásková Mia VSP1150 C USK Praha 10:00:00
13 2096247 Tomíčková Ivana TBM1364 C KOS TJ Tesla Brno 10:06:00
2 2112774 Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 10:12:00
14 553446 Šímová Klaudie TBM1452 C KOS TJ Tesla Brno 10:18:00
3 1403062 Heřmánková Kateřina TUR1152 C OOB TJ Turnov 10:24:00
8 0 Vakant Vakant 10:30:00
16 2120991 Jakubská Lucie SHK1250 C OK Slavia Hradec Králové 10:36:00
6 0 Hejcmanová Amálie ROU1251 C SKOB Roudnice nad Labem 10:42:00
4 2037295 Löhning Lisa 71D1150 USV TU Dresden 10:48:00
18 52142 Voráčková Anežka OSN1260 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:54:00
12 7080080 Schwarzová Katarína 17S1150 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 11:00:00
10 4408043 Oravcová Amálie TJN1156 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:06:00
11 231522 Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 11:12:00
D10
1.62 km, 90 m, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
27 7210076 Froschová Magdalena LPU1052 C OK Lokomotiva Pardubice 09:34:00
39 2144168 Vaňátková Thea LTU1150 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 09:40:00
34 53177 Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 09:46:00
25 8112770 Jakubcová Karolína SJC1050 C Sportcentrum Jičín 09:52:00
24 2118485 Feřtová Eliška VLI1056 C Slavia Liberec orienteering 09:58:00
38 246874 Pavlů Marie TJP1051 C TJ Sokol Troja 10:04:00
28 2064782 Sobotková Lada OPI0951 C Orientační sporty Písek 10:10:00
22 771771 Mrázková Berta SJC1151 C Sportcentrum Jičín 10:16:00
30 446329 Šímová Julie TBM1055 C KOS TJ Tesla Brno 10:22:00
26 2129242 Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 10:28:00
35 7300558 Tomíčková Eliška TBM1054 C KOS TJ Tesla Brno 10:34:00
29 1008173 Jedličková Lucie SHK1050 C OK Slavia Hradec Králové 10:40:00
37 2143349 Čapková Kateřina LTU1050 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:46:00
31 9142 Hepnerová Tereza SHK1150 C OK Slavia Hradec Králové 10:52:00
36 7502000 Dvorská Veronika CHC1054 C K.O.B. Choceň 10:58:00
23 0 Vakant Vakant 11:04:00
21 0 Nová Klára VRL1053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:10:00
32 8088388 Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 11:16:00
19 0 Vakant Vakant 11:22:00
20 0 Vakant Vakant 11:28:00
33 2141921 Macháčková Lucie SHK1155 C OK Slavia Hradec Králové 11:34:00
D12
2.09 km, 130 m, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
42 0 Vakant Vakant 09:32:00
44 0 Vakant Vakant 09:36:00
69 2078479 Nožičková Eva TJN0852 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 09:40:00
46 2096243 Kutlvašrová Pavla VRL0951 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 09:44:00
52 2134252 Krátká Linda ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem 09:48:00
65 0 Vakant Vakant 09:52:00
80 2109678 Václavíková Amálie SLA0851 B SKOB Slaný 09:56:00
41 8253 Jirásková Laura VSP0952 C USK Praha 10:00:00
73 2120662 Lapáčková Anna SHK0854 C OK Slavia Hradec Králové 10:04:00
72 2095935 Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 10:08:00
58 0 Vakant Vakant 10:12:00
57 2125375 Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 10:16:00
85 2113479 Jelínková Eva PHK0953 B OK 99 Hradec Králové 10:20:00
74 232246 Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 10:24:00
54 2060292 Zabořilová Anna JEN0951 B OB Jenišovice 10:28:00
43 2106736 Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 10:32:00
84 2148141 Chudobová Eliška DKL0850 B KOB Kladno 10:36:00
64 2070803 Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:40:00
47 8071009 Havrdová Selina SJC0950 C Sportcentrum Jičín 10:44:00
83 9665 Čapková Markéta PHK0850 B OK 99 Hradec Králové 10:48:00
55 2144105 Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 10:52:00
81 2035704 Kunartová Dominika PHK0888 B OK 99 Hradec Králové 10:56:00
76 2134362 Sochorová Kristýna SHK0953 C OK Slavia Hradec Králové 11:00:00
78 2143361 Dvořáková Lucie PGP0956 C SK Praga 11:04:00
67 2049981 Vorlíčková Lucka 43S0851 Športový klub Sandberg 11:08:00
79 8180908 Čechová Johana TBM0888 B KOS TJ Tesla Brno 11:12:00
61 2112736 Schwarzová Martina 17S0950 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 11:16:00
49 2095926 Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 11:20:00
68 7210072 Švíglerová Anna LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice 11:24:00
82 8670789 Folprecht Mia TBM0858 C KOS TJ Tesla Brno 11:28:00
60 8000237 Malečková Pavlína VSP0855 B USK Praha 11:32:00
45 2120065 Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 11:36:00
77 8077877 Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 11:40:00
50 8226375 Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:44:00
56 1398983 Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 11:48:00
48 7201198 Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:52:00
66 0 Dosbabová Veronika TTR0851 C OOB Třebíč 11:56:00
62 2111782 Podoubská Klára TJN0855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:00:00
71 7210120 Havlová Veronika KNC0950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:04:00
51 8062 Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 12:08:00
59 8662284 Pěkná Alžběta ROU0950 B SKOB Roudnice nad Labem 12:12:00
75 440698 Kotecká Marie Anna TBM0989 C KOS TJ Tesla Brno 12:16:00
70 2126271 Lapáčková Šárka SHK0954 C OK Slavia Hradec Králové 12:20:00
40 0 Vakant Vakant 12:24:00
63 411591 Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 12:28:00
53 2114998 Vltavská Eliška SJC0850 C Sportcentrum Jičín 12:32:00
D14
2.12 km, 150 m, 9 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
121 8660553 Neumannová Alžběta PHK0650 A OK 99 Hradec Králové 10:19:00
116 8660536 Netuková Anežka SHK0750 B OK Slavia Hradec Králové 10:22:00
91 2031369 Buková Hana ROU0750 C SKOB Roudnice nad Labem 10:25:00
105 2111781 Podoubská Adéla TJN0658 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:28:00
87 1418757 Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 10:31:00
114 8414128 Čečková Karolína SHK0650 B OK Slavia Hradec Králové 10:34:00
95 8421842 Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 10:37:00
107 8667974 Fuchsová Ema TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno 10:40:00
117 2095948 Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 10:43:00
99 2801009 Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:46:00
98 2011822 Dosbabová Mariana TTR0651 C OOB Třebíč 10:49:00
120 8123459 Doušková Kateřina TBM0679 A KOS TJ Tesla Brno 10:52:00
88 0 Vakant Vakant 10:55:00
115 52857 Vláčilová Anna RIC0657 C OB Říčany 10:58:00
111 8120028 Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 11:01:00
93 8101007 Havrdová Sheila SJC0750 B Sportcentrum Jičín 11:04:00
92 8517331 Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 11:07:00
90 2106741 Houžvičková Daniela TUR0751 B OOB TJ Turnov 11:10:00
101 2102568 Dušková Viktorie TJN0655 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:13:00
104 411346 Vařeková Anna TUV0651 C SOK TJ Turnov 11:16:00
119 8116754 Havlová Tereza KNC0750 B Sokol Kostelec n. Č. l. 11:19:00
103 8667977 Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:22:00
110 2095923 Štveráková Zuzana CHA0750 C OK Chrastava 11:25:00
113 53158 Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:28:00
86 7202879 Řeháková Mirka SKV0652 B TJ Slovan Karlovy Vary 11:31:00
106 8663207 Kubáňová Tereza TBM0756 B KOS TJ Tesla Brno 11:34:00
100 7210078 Přílepková Radka VTA0651 B SC vebr-sport 11:37:00
109 8226324 Štěpová Kateřina PGP0657 A SK Praga 11:40:00
96 8662337 Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 11:43:00
97 2112732 Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 11:46:00
123 8033203 Novotná Vendula PHK0777 B OK 99 Hradec Králové 11:49:00
102 8116716 Švíglerová Kateřina LPU0752 B OK Lokomotiva Pardubice 11:52:00
125 8518314 Příkazská Zuzana PHK0654 B OK 99 Hradec Králové 11:55:00
124 7208080 Gregorová Alice DKP0758 B Oddíl OB Kotlářka 11:58:00
118 2143358 Dvořáková Veronika PGP0659 B SK Praga 12:01:00
108 8667955 Ehlová Martina TBM0655 A KOS TJ Tesla Brno 12:04:00
89 0 Vakant Vakant 12:07:00
112 2080914 Peteráčová Irene 0210001 Malorka 12:10:00
122 2000567 Drašarová Magdaléna DKL0752 C KOB Kladno 12:13:00
94 0 Vakant Vakant 12:16:00
D16
2.38 km, 130 m, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
161 2148090 Koubová Hana DKP0558 B Oddíl OB Kotlářka 11:19:00
148 2095957 Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 11:21:00
130 1400428 Dostálová Barbora VRL0553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:23:00
134 8516925 Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 11:25:00
156 8007192 Vrábelová Hana PHK0454 C OK 99 Hradec Králové 11:27:00
131 8517325 Krejčová Lucie ROU0453 A SKOB Roudnice nad Labem 11:29:00
162 49644 Kadlecová Marie DKL0551 C KOB Kladno 11:31:00
127 2021833 Beranová Hana VSP0455 B USK Praha 11:33:00
132 7207062 Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:35:00
144 8656743 Šimšová Pavla PGP0557 A SK Praga 11:37:00
135 8149886 Aschermannová Klára VSP0454 A USK Praha 11:39:00
137 8663120 Podrábská Alžběta TJN0456 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:41:00
142 8662749 Pesničáková Soňa TJN0451 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:43:00
157 2080829 Pospíšilová Stella STE0551 B SK SKI-OB Šternberk 11:45:00
140 2078475 Zoubková Šárka TJN0554 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:47:00
158 8116745 Metelková Michaela PHK0550 A OK 99 Hradec Králové 11:49:00
159 8033222 Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 11:51:00
155 8662731 Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:53:00
139 7208086 Kosobudová Anna VTA0551 A SC vebr-sport 11:55:00
153 8226331 Čapková Lucie KAM0459 A OK Kamenice 11:57:00
152 8660575 Chvátilová Johana PHK0450 A OK 99 Hradec Králové 11:59:00
143 8663167 Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 12:01:00
160 2103273 Doudová Alžběta PHK0554 B OK 99 Hradec Králové 12:03:00
147 8226321 Gemperlová Eliška PGP0556 B SK Praga 12:05:00
138 2049985 Vorlíčková Martina 43S0551 Športový klub Sandberg 12:07:00
128 0 Vakant Vakant 12:09:00
150 8116690 Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 12:11:00
133 2103259 Menclová Anna JEN0452 C OB Jenišovice 12:13:00
154 7210231 Kopecká Martina PHK0555 B OK 99 Hradec Králové 12:15:00
146 8629751 Richtrová Kamila VPM0451 A KOS Slavia Plzeň 12:17:00
141 8654902 Mrskočová Markéta LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice 12:19:00
145 8414120 Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 12:21:00
136 8033294 Messnerová Lucie VRL0456 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:23:00
151 8667978 Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 12:25:00
129 0 Vakant Vakant 12:27:00
126 8033251 Kopecká Valentýna VSP0453 B USK Praha 12:29:00
149 52859 Vláčilová Barbora RIC0457 C OB Říčany 12:31:00
D18
2.74 km, 160 m, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
177 8670795 Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice 09:32:00
174 8660394 Podrábská Marie TJN0259 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 09:36:00
179 8109308 Kološová Veronika LPU0351 B OK Lokomotiva Pardubice 09:40:00
176 8680365 Vávrová Vanda HOR0350 A TJ Jiskra Hořice 09:44:00
203 8662703 Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 09:48:00
172 8656514 Petrásová Hana LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice 09:52:00
199 8004346 Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 09:56:00
196 2087682 Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 10:00:00
200 8667952 Rousová Lucie DKL0251 B KOB Kladno 10:04:00
188 8222299 Miklušová Tamara 47S0250 A TJ Rapid Bratislava 10:08:00
187 8648555 Šafaříková Lucie OPI0350 B Orientační sporty Písek 10:12:00
189 1418751 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B SK Praga 10:16:00
185 2070839 Růžičková Vendula CHA0252 A OK Chrastava 10:20:00
207 2143401 Juřáková Karolína STE0352 C SK SKI-OB Šternberk 10:24:00
204 0 Vakant Vakant 10:28:00
205 2080839 Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk 10:32:00
167 0 Vakant Vakant 10:36:00
169 0 Vakant Vakant 10:40:00
165 206417 Jirkovská Kateřina 0130001 Báječné ženy v běhu 10:44:00
170 8226439 Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:48:00
181 8654913 Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 10:52:00
208 8660595 Hankovcová Helena KAM0350 A OK Kamenice 10:56:00
183 8013925 Pušová Bára LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice 11:00:00
163 7208078 Randáková Alžběta VRL0252 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:04:00
180 8659384 Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:08:00
164 8242002 Klacková Štěpánka SJC0253 B Sportcentrum Jičín 11:12:00
171 2059749 Buková Anežka ROU0351 C SKOB Roudnice nad Labem 11:16:00
193 206417 Jirkovská Kateřina BZP0350 Báječné ženy v orientačním běhu 11:20:00
168 0 Vakant Vakant 11:24:00
202 8656555 Bejvlová Karolína KAM0258 A OK Kamenice 11:28:00
210 7210923 Zamouřilová Anežka PHK0354 A OK 99 Hradec Králové 11:32:00
201 8680601 Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 11:36:00
175 8656534 Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 11:40:00
184 7206547 Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 11:44:00
191 8667539 Dvořáková Hana PGP0355 B SK Praga 11:48:00
182 7208091 Kosobudová Kateřina VTA0253 A SC vebr-sport 11:52:00
186 2049526 Raková Petra SHK0251 B OK Slavia Hradec Králové 11:56:00
194 7207502 Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec 12:00:00
198 2103705 Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 12:04:00
173 8109309 Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 12:08:00
206 8656623 Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 12:12:00
195 8226361 Chrzová Eliška PGP0353 A SK Praga 12:16:00
192 7202893 Řeháková Gabriela VPM0353 B KOS Slavia Plzeň 12:20:00
166 0 Vakant Vakant 12:24:00
209 8655379 Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 12:28:00
178 8670509 43S0251 Športový klub Sandberg 12:32:00
190 8670496 Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 12:36:00
197 8660531 Bídová Markéta UOL0352 A SOB Olomouc 12:40:00
D20
3.05 km, 170 m, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
220 2111794 Janečková Lucie TJN0157 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:55:00
230 8320290 Chaloupková Kateřina CHC0051 B K.O.B. Choceň 11:57:00
222 8660383 Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:59:00
221 682635 Svobodová Anna VTA0151 B SC vebr-sport 12:01:00
235 515197 Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 12:03:00
232 8100500 Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 12:05:00
217 8220701 Olszanka Gabriela 23P0151 OK!Sport Warszawa 12:07:00
229 8033215 Nováková Eliška PDY0150 B Běhej Poděbrady 12:09:00
228 8653088 Blahová Pavla DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka 12:11:00
219 2116188 Karbusová Kateřina VTA0055 B SC vebr-sport 12:13:00
223 2035745 Gallová Veronika STH0053 B SK Studenec 12:15:00
211 7205007 Dolejší Kateřina DOK0156 B OK Doksy 12:17:00
214 8606494 Vogt Felicitas 31D0051 SV Lengefeld 12:19:00
212 8662288 Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:21:00
226 7207774 Doubková Emma PGP0154 C SK Praga 12:23:00
218 8659403 Mašínová Anna TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:25:00
213 0 Vakant 33349 Vakant 12:27:00
216 0 Vakant Vakant 12:29:00
233 49640 Benešová Hana DKL0050 B KOB Kladno 12:31:00
231 8662722 Hápová Petra PHK0051 C OK 99 Hradec Králové 12:33:00
224 7208096 Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 12:35:00
234 9369 Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 12:37:00
227 8033223 Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 12:39:00
215 2045171 Hrabošová Magdalena ASU0099 C Magnus Orienteering 12:41:00
225 7204974 Hrnčířová Magda STH0051 A SK Studenec 12:43:00
D21E
3.82 km, 280 m, 21 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
244 1210495 Nieke Patricia TUR9552 R OOB TJ Turnov 11:34:00
237 0 Vakant Vakant 11:36:00
239 0 Vakant Vakant 11:38:00
241 0 Vakant Vakant 11:40:00
250 8606417 Müller Dorothea 18D9750 Post SV Dresden 11:42:00
258 232167 Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 11:44:00
246 8052893 Nieke Corinna 18D9350 Post SV Dresden 11:46:00
240 8636522 Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 11:48:00
270 8291193 Simkovics Anna 0090002 OLC Wienerwald 11:50:00
245 8660904 Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 11:52:00
261 8660599 Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 11:54:00
251 8660421 Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 11:56:00
238 0 Vakant Vakant 11:58:00
262 8271093 Landovská Petra KAM9354 E OK Kamenice 12:00:00
253 515185 Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:02:00
260 232168 Jelínková Šárka PGP9153 C SK Praga 12:04:00
252 8110693 Pachnik Małgorzata 19P9350 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 12:06:00
266 8051795 Procházková Marie KAM9554 C OK Kamenice 12:08:00
256 8116676 Nováková Zuzana NPA9151 C SK LOB Nová Paka 12:10:00
236 7200361 Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 12:12:00
247 8660906 Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 12:14:00
269 8116683 Doležalová Monika KAM8851 E OK Kamenice 12:16:00
249 8660420 Odehnalová Tereza ZBM9757 E SK Žabovřesky Brno 12:18:00
264 553442 Šímová Jana PHK8569 R OK 99 Hradec Králové 12:20:00
259 8660574 Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 12:22:00
243 0 Vakant Vakant 12:24:00
257 8663209 Červená Adéla SHK9755 C OK Slavia Hradec Králové 12:26:00
248 0 Vakant Vakant 12:28:00
265 8080824 Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 12:30:00
254 2102777 Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 12:32:00
267 8005907 Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 12:34:00
263 7000412 Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 12:36:00
242 0 Vakant Vakant 12:38:00
255 8656667 Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 12:40:00
268 8450007 Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 12:42:00
D21A
3.43 km, 210 m, 19 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
275 8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 09:47:00
310 8656708 Hepnerová Martina PHK8150 C OK 99 Hradec Králové 09:51:00
296 8660507 Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 09:55:00
282 9061 Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 09:59:00
285 2034196 Górska Kinga 23P8952 OK!Sport Warszawa 10:03:00
272 8660446 Odehnalová Klára ZBM9956 C SK Žabovřesky Brno 10:07:00
279 8960 Doležalová Radka VRL9252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:11:00
288 411767 Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:15:00
304 2021848 Kopecká Johana PGP9956 C SK Praga 10:19:00
308 8060505 Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 10:23:00
284 0 Vakant Vakant 10:27:00
309 8425544 Semrádová Jana CHC9951 C K.O.B. Choceň 10:31:00
311 8028869 Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 10:35:00
295 8670479 Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 10:39:00
283 8122122 Molnárová Monika ZBM9459 C SK Žabovřesky Brno 10:43:00
277 0 Vakant Vakant 10:47:00
278 8033234 Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 10:51:00
299 0 Vakant Vakant 10:55:00
293 8004608 Kotrlová Katarína 43S9051 Športový klub Sandberg 10:59:00
281 0 Vakant Vakant 11:03:00
292 8033202 Kašparová Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast 11:07:00
286 8655484 Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:11:00
287 2070818 Jansová Doubravka LPU9750 C OK Lokomotiva Pardubice 11:15:00
276 0 Vakant Vakant 11:19:00
302 7210812 Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 11:23:00
305 2095927 Tučková Lucie DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka 11:27:00
294 7003042 Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 11:31:00
274 8107998 Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 11:35:00
307 8629753 Chaloupková Veronika CHC9852 C K.O.B. Choceň 11:39:00
290 887935 Nováková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 11:43:00
298 8197 Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 11:47:00
306 7260030 Ryantová Jana DKP8660 C Oddíl OB Kotlářka 11:51:00
300 8659402 Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 11:55:00
297 8125988 Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno 11:59:00
271 0 Vakant Vakant 12:03:00
280 253357 Kolešová Helena LPU8857 C OK Lokomotiva Pardubice 12:07:00
291 515136 Losmanová Zuzana LPU8752 C OK Lokomotiva Pardubice 12:11:00
273 0 Vakant Vakant 12:15:00
303 8028926 Rickmeyer Tina 2HD8650 Angy OL 12:19:00
312 8181015 Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 12:23:00
289 682683 Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 12:27:00
301 2111809 Matušková Jana RBK9999 C SK Radioklub Blansko 12:31:00
D21B
2.87 km, 170 m, 19 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
335 8008455 Horová Klára PGP8455 C SK Praga 09:30:00
315 2042543 Řezníčková Tereza SJI9056 C OK Jihlava 09:34:00
334 2088730 Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 09:38:00
345 224884 Procházková Andrea KAM9152 C OK Kamenice 09:42:00
339 8100025 Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 09:46:00
341 8028805 Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 09:50:00
322 5641 Neuhäuserová Ladislava VSP8151 C USK Praha 09:54:00
314 49973 Žitná Jana SMB9251 C SKOB Mladá Boleslav 09:58:00
327 2020749 Žuchová Daniela TJN9750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:02:00
317 8008759 Zamrzlová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 10:06:00
343 8654885 Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:10:00
319 0 Vakant Vakant 10:14:00
325 232503 Žuchová Nikola TJN9352 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:18:00
333 8667999 Havelíková Kateřina PGP9256 C SK Praga 10:22:00
324 0 Vakant Vakant 10:26:00
342 8226366 Zavadilová Barbora KAM9454 C OK Kamenice 10:30:00
330 416753 Nemcova Erika 17S1452 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 10:34:00
338 331166 Langrová Anna SHK9753 C OK Slavia Hradec Králové 10:38:00
344 2075609 Kubíčková Jana PHK9999 C OK 99 Hradec Králové 10:42:00
323 0 Vakant Vakant 10:46:00
320 8659388 Fürstová Anna LLI9854 C LOK-o Liberec 10:50:00
346 434591 Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 10:54:00
340 8004126 Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava 10:58:00
337 7300087 Kafková Dominika PGP9053 C SK Praga 11:02:00
313 52335 Kafková Tereza SJI8956 C OK Jihlava 11:06:00
336 8012047 Vríčanová Janka 86S8950 Slávia ZU Žilina 11:10:00
332 8656694 Malinová Apolena SHK9952 C OK Slavia Hradec Králové 11:14:00
318 0 Vakant Vakant 11:18:00
326 7522295 Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 11:22:00
329 232330 Chmelíková Tereza SZP8750 C TJ Slovan Praha Zdravotník 11:26:00
321 8033284 Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:30:00
316 0 Vakant Vakant 11:34:00
328 8109301 Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 11:38:00
331 2111818 Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:42:00
D21C
2.62 km, 160 m, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
351 2058475 Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 10:25:00
361 682657 Svobodová Jana VTA9951 C SC vebr-sport 10:29:00
371 2045224 Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:33:00
362 9870922 Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 10:37:00
368 53387 Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 10:41:00
364 2801028 Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 10:45:00
372 0 Zámečníková Lenka 0020004 Zámečníci 10:49:00
378 2132920 Kleiberová Eliška CHC9952 C K.O.B. Choceň 10:53:00
348 1013014 Walther Tina 31D9050 SV Lengefeld 10:57:00
358 2011837 Fikar Stránská Linda VRL7651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:01:00
359 7878000 Žaloudková Petra SJC8761 C Sportcentrum Jičín 11:05:00
360 352326 Sklenářová Dorothea AOP9351 C Orientační Běh Opava 11:09:00
369 8656522 Vejrová Iva STH8852 C SK Studenec 11:13:00
357 51203 Melicharová Barbora LLI7252 C LOK-o Liberec 11:17:00
379 7210115 Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 11:21:00
356 2060205 Balcarová Kateřina CET8252 C TJ Loko Česká Třebová 11:25:00
350 0 Vakant Vakant 11:29:00
377 2106732 Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 11:33:00
367 8013926 Kadaňová Barbora LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice 11:37:00
373 8113 Pavlíková Jitka LIT8352 C KOB Litvínov 11:41:00
363 305982 Ščehovičová Zuzana 17S9250 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 11:45:00
355 2060204 Bradáčová Marie LLI7550 C LOK-o Liberec 11:49:00
354 8628698 Kufel Agata 23P8852 OK!Sport Warszawa 11:53:00
370 8194 Vejstrková Martina CHA9651 C OK Chrastava 11:57:00
347 0 Gašpariková Petra VRL8751 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:01:00
353 0 Vakant Vakant 12:05:00
365 8033289 Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 12:09:00
352 0 Vakant Vakant 12:13:00
349 0 Vakant Vakant 12:17:00
366 4641701 Babická Zuzana RUM7651 ZOOB Rumburk 12:21:00
374 8105 Vojáčková Šárka LIT9051 C KOB Litvínov 12:25:00
380 7201193 Kettnerová Dana KAM8952 C OK Kamenice 12:29:00
376 7772 Veselá Jana PHK8650 C OK 99 Hradec Králové 12:33:00
375 8115 Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 12:37:00
D35
2.93 km, 140 m, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
401 232358 Hudečková Petra OOP8252 C TJ Opava 09:30:00
421 301536 Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 09:34:00
413 8660535 Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 09:38:00
407 2067214 Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 09:42:00
384 682676 Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 09:46:00
418 9201756 Čapková Eva LTU7852 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 09:50:00
420 416264 Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 09:54:00
395 8100973 Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 09:58:00
417 8116737 Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 10:02:00
390 0 Vakant Vakant 10:06:00
406 9165 Toužilová Martina SHK8051 C OK Slavia Hradec Králové 10:10:00
383 7778952 Knoblochová Kamila SJC8356 C Sportcentrum Jičín 10:14:00
397 416330 Jirásková Pavla KPY7950 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:18:00
385 0 Vakant Vakant 10:22:00
382 52865 Křístková Veronika ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno 10:26:00
402 2144047 Dosbabová Magda TTR8152 C OOB Třebíč 10:30:00
389 51230 Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 10:34:00
409 330696 Barvíková Dana SVS8250 C Orientklub Vsetín 10:38:00
399 2148140 Kopecká Magdaléna KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:42:00
388 2143344 Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 10:46:00
400 8518312 Tomíčková Dana 0040002 ESOX ODEI 10:50:00
381 8008017 Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín 10:54:00
396 0 Vakant Vakant 10:58:00
415 420446 Chládková Petra DKP8159 C Oddíl OB Kotlářka 11:02:00
416 8662725 Komárková Lucie LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:06:00
414 8033229 Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 11:10:00
411 2080966 Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 11:14:00
386 0 Vakant Vakant 11:18:00
393 7200319 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Žabovřesky Brno 11:22:00
403 0 Kopecká Šárka Matesová DLP8350 C OOB TJ Dukla Praha 11:26:00
410 2083378 Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 11:30:00
419 8654901 Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:34:00
408 2102550 Čížová Andrea SHK8251 C OK Slavia Hradec Králové 11:38:00
412 9201331 Voráčková Lenka OSN8555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:42:00
404 7707 Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 11:46:00
387 52533 Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 11:50:00
422 2085618 Brožová Jana LTU8250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:54:00
405 8033225 Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 11:58:00
391 8404290 Bader Anne 18D8451 Post SV Dresden 12:02:00
392 8033227 Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 12:06:00
394 2096239 Poláková Lucie VRL8254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:10:00
398 500556 Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 12:14:00
D40
2.80 km, 130 m, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
448 7913579 Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 09:30:00
424 7200372 Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 09:32:00
436 2127876 Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 09:34:00
447 2126344 Nováková Zuzana TUV7950 C SOK TJ Turnov 09:36:00
450 2104591 Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 09:38:00
449 2049984 Vorlíčková Barbora 43S7651 Športový klub Sandberg 09:40:00
470 2095943 Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 09:42:00
458 2067234 Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 09:44:00
443 8655448 Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 09:46:00
482 9408 Kunartová Lenka PHK7852 C OK 99 Hradec Králové 09:48:00
430 0 Vakant Vakant 09:50:00
493 2039819 Drašarová Dana DKL7750 C KOB Kladno 09:52:00
468 0 Jakubská Naďa SHK7652 C OK Slavia Hradec Králové 09:54:00
454 8660371 Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 09:56:00
466 2120644 Lapáčková Soňa SHK7651 C OK Slavia Hradec Králové 09:58:00
480 1413977 Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
491 8660470 Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 10:02:00
442 9077 Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 10:04:00
472 2059761 Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 10:06:00
425 2120063 Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 10:08:00
437 8975 Schmidtová Jana VRL7553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:10:00
444 2112773 Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 10:12:00
427 2060275 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:14:00
474 7500077 Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 10:16:00
485 682350 Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 10:18:00
451 2085577 Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 10:20:00
434 2081373 Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 10:22:00
464 224869 Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:24:00
487 2108882 Kotyková Libuše LTU7854 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:26:00
431 0 Vakant Vakant 10:28:00
483 8197778 Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 10:30:00
462 8115113 Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 10:32:00
490 8670748 Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 10:34:00
432 7207861 Habánová Anna VLI7757 C Slavia Liberec orienteering 10:36:00
453 2073667 Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:38:00
481 2102806 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:40:00
489 2103288 Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:42:00
475 7209278 Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 10:44:00
435 9101188 Jirásková Markéta VSP7653 C USK Praha 10:46:00
461 2095938 Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 10:48:00
456 246877 Pavlů Lenka MFP7753 C Matfyz Praha 10:50:00
488 1413332 Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 10:52:00
429 9979 Posoldová Eva SJC7957 C Sportcentrum Jičín 10:54:00
460 2078500 Šedivá Petra NPA7751 C SK LOB Nová Paka 10:56:00
463 9943 Vláčilová Kateřina RIC7757 C OB Říčany 10:58:00
457 2085597 Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:00:00
476 1886930 Dlouhá Marta PGP7858 C SK Praga 11:02:00
445 0 Vakant Vakant 11:04:00
469 8680408 Jelínková Irena TBM7664 C KOS TJ Tesla Brno 11:06:00
439 2127629 Pitrmucová Šárka JIL7852 C OK Jilemnice 11:08:00
426 8113000 Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 11:10:00
428 0 Vakant Vakant 11:12:00
477 2113471 Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:14:00
479 8007659 Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 11:16:00
446 681852 Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 11:18:00
455 889272 Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 11:20:00
423 8516251 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 11:22:00
495 8648636 Sklenářová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 11:24:00
441 0 Vakant Vakant 11:26:00
452 0 Vakant Vakant 11:28:00
484 2053587 Čapková Petra PHK7850 C OK 99 Hradec Králové 11:30:00
473 8660534 Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 11:32:00
440 0 Vakant Vakant 11:34:00
492 2102589 Příkazská Petra PHK7651 C OK 99 Hradec Králové 11:36:00
471 8149893 Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 11:38:00
496 7209792 Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 11:40:00
459 434805 Jirkovská Pavlína BZP7250 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:42:00
478 2070836 Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 11:44:00
486 2126400 Jelínková Zuzana PHK7452 C OK 99 Hradec Králové 11:46:00
465 8226322 Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:48:00
494 682334 Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 11:50:00
467 9001060 Kotecká Michaela TBM7856 C KOS TJ Tesla Brno 11:52:00
438 2127548 Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 11:54:00
497 8206 Mrázková Jana DKP7857 C Oddíl OB Kotlářka 11:56:00
433 8033206 Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 11:58:00
D45
2.65 km, 130 m, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
504 8033263 Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 10:21:00
547 2067207 Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 10:23:00
540 2091538 Sobotková Lenka OPI7401 C Orientační sporty Písek 10:25:00
511 7200340 Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:29:00
512 0 Vakant Vakant 10:31:00
559 8028882 Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 10:33:00
546 8655490 Křivdová Lenka 0010002 Sportovní klub hasičů Královéh 10:35:00
510 2096241 Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:37:00
541 7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 10:39:00
542 8123457 Miklušová Dagmar 47S7350 TJ Rapid Bratislava 10:41:00
561 52480 Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk 10:43:00
515 211303 Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 10:45:00
519 8149885 Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 10:47:00
513 2115014 Pešková Renata SJC7550 C Sportcentrum Jičín 10:49:00
502 2113071 Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 10:51:00
525 2067951 Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 10:53:00
538 2070806 Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:55:00
518 8660554 Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 10:57:00
530 7208099 Kosobudová Lenka VTA7351 C SC vebr-sport 10:59:00
506 886273 Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:01:00
505 2058473 Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 11:03:00
537 2126365 Gibbonsová Jitka TUV7252 C SOK TJ Turnov 11:05:00
526 52242 Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 11:07:00
529 7749 Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 11:09:00
545 2067215 Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 11:11:00
556 9802 Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 11:13:00
533 90051722 Zschaeckel Daniela 1QD7250 SV IHW Alex 78 Berlin 11:15:00
514 0 Hejcmanová Pavla ROU7450 C SKOB Roudnice nad Labem 11:17:00
534 411597 Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 11:19:00
551 53270 Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 11:21:00
539 2120071 Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 11:23:00
549 307438 Schenková Katarína 47S7450 TJ Rapid Bratislava 11:25:00
509 2127526 Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 11:27:00
554 2067949 Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 11:29:00
522 0 Vakant Vakant 11:31:00
548 8654900 Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 11:33:00
557 8007275 Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 11:35:00
544 2109689 Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 C SKOB Slaný 11:37:00
524 8130668 Sihver Wiebke 18D6850 Post SV Dresden 11:39:00
560 2103266 Čermáková Lucie PHK7150 C OK 99 Hradec Králové 11:41:00
517 7789 Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 11:43:00
555 8667996 Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 11:45:00
527 8670830 Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:47:00
516 2075666 Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 11:49:00
520 9722 Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 11:51:00
563 7207773 Jandová Kateřina DKL7252 C KOB Kladno 11:53:00
564 2103755 Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka 11:55:00
531 2073666 Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:57:00
552 2148227 Dvořáková Ivana PGP7254 C SK Praga 11:59:00
501 2115743 Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 12:01:00
507 0 Vakant Vakant 12:03:00
562 7201760 Škáchová Petra DKP7054 C Oddíl OB Kotlářka 12:05:00
503 1400433 Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 12:07:00
543 49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 12:09:00
550 981813 Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 12:11:00
565 2102798 Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 12:13:00
553 2103763 Zámečníková Jitka 0020001 Zámečníci 12:15:00
558 2060251 Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 12:17:00
535 2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:19:00
521 2127634 Janovská Věra JIL7258 C OK Jilemnice 12:21:00
508 232494 Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:23:00
500 1400445 Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 12:25:00
532 51872 Nyklová Helena MFP7550 C Matfyz Praha 12:27:00
498 0 Vakant Vakant 12:29:00
528 7201767 Bialekova Martina 17S1402 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 12:31:00
523 0 Vakant Vakant 12:33:00
499 0 Vakant Vakant 12:35:00
D50
2.46 km, 130 m, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
588 7209436 Sokolářová Jitka TUV6851 C SOK TJ Turnov 09:31:00
584 8290569 Leideck Heike 71D6250 USV TU Dresden 09:33:00
602 8660597 Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 09:35:00
582 2096128 Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice 09:37:00
612 53489 Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 09:39:00
567 0 Vakant Vakant 09:41:00
572 301130 Šabatová Jana SRK6853 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 09:43:00
603 49647 Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 09:45:00
593 8648581 Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 09:47:00
598 331779 Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 09:49:00
579 0 Vakant Vakant 09:51:00
581 0 Vakant Vakant 09:53:00
607 2057594 Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 09:55:00
569 2032126 Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 09:57:00
616 2080919 Kokrdová Věra PHK6450 C OK 99 Hradec Králové 09:59:00
566 0 Vakant Vakant 10:01:00
619 9494 Kopecká Marcela PHK6852 C OK 99 Hradec Králové 10:03:00
600 2129235 Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 10:05:00
589 682679 Hadačová Gabriela AOP6751 C Orientační Běh Opava 10:07:00
606 49806 Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 10:09:00
590 2056303 Mašínová Ivana TJN6852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:11:00
577 0 Vakant Vakant 10:13:00
583 0 Vakant Vakant 10:15:00
615 9542 Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 10:17:00
585 9672101 Leonhardt Annette 1QD6750 SV IHW Alex 78 Berlin 10:19:00
575 2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 10:21:00
580 8190769 Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 10:23:00
568 2059753 Buková Zdeňka ROU7051 C SKOB Roudnice nad Labem 10:25:00
597 2017663 Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 10:27:00
613 2042542 Postolková Monika DKL7053 C KOB Kladno 10:29:00
599 219217 Netuková Hana SHK7052 C OK Slavia Hradec Králové 10:31:00
592 8662700 Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:33:00
596 8179 Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 10:35:00
609 2011817 Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 10:37:00
608 8517320 Klinkerová Jitka KAM6450 C OK Kamenice 10:39:00
570 206480 Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:41:00
587 9201630 Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 10:43:00
573 2103280 Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 10:45:00
611 2800302 Vítková Marie DKL7054 C KOB Kladno 10:47:00
591 7202877 Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 10:49:00
576 682641 Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 10:51:00
595 7000809 Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:53:00
617 231939 Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 10:55:00
618 52451 Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 10:57:00
571 8606498 Müller Anke 18D6650 Post SV Dresden 10:59:00
586 2112733 Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 11:01:00
605 51278 Šafková Petra KAM6650 C OK Kamenice 11:03:00
578 2082910 Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:05:00
574 52427 Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 11:07:00
594 8222227 Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 11:09:00
601 9833 Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 11:11:00
610 331708 Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 11:13:00
604 8040766 Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 11:15:00
614 206478 Stodůlková Lenka LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:17:00
D55
2.47 km, 120 m, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
622 887229 Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 09:32:00
629 0 Vakant Vakant 09:38:00
633 51925 Tichá Jana SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec 09:44:00
621 7722 Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Mladá Boleslav 09:50:00
635 7001407 Teplá Hana SHK6561 C OK Slavia Hradec Králové 09:56:00
625 2086530 Bargiel Beata 23P6550 OK!Sport Warszawa 10:02:00
638 2126287 Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 10:08:00
637 51660 Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 10:14:00
641 219239 Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 10:20:00
632 2027204 Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:26:00
620 0 Vakant Vakant 10:32:00
626 2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 10:38:00
631 51984 Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 10:44:00
624 682680 Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 10:50:00
636 2800325 Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 10:56:00
630 51183 Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 11:02:00
623 0 Vakant Vakant 11:08:00
640 8680397 Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:14:00
634 425573 Francová Julínková Dana LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice 11:20:00
627 7009782 Horová Magda VSP5450 C USK Praha 11:26:00
628 8962 Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:32:00
639 7300179 Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 11:38:00
D60
2.08 km, 130 m, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
653 2081364 Hlaváčová Jarka MFP6050 C Matfyz Praha 09:31:00
660 7209285 Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 09:33:00
643 0 Vakant Vakant 09:35:00
646 411563 Kadečková Jana JEN5651 C OB Jenišovice 09:37:00
658 8101105 Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 09:39:00
663 8558 Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 09:41:00
650 1984123 Neumann Petra 33D5850 USV TU Dresden 2 09:43:00
657 9112 Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 09:45:00
644 8954 Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 09:47:00
655 9117 Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové 09:49:00
654 2125366 Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 09:51:00
645 0 Vakant Vakant 09:53:00
664 2092434 Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 09:55:00
659 301361 Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 09:57:00
651 8670743 Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 09:59:00
647 901508 Kretzschmar Ute 82D5950 OLV Weimar 10:01:00
661 8080100 Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 10:03:00
648 886619 Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 10:05:00
666 8648580 Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 10:07:00
652 219280 Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:09:00
656 2080958 Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 10:11:00
649 7205030 Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:13:00
665 49892 Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 10:15:00
662 253368 Panchártková Jitka PHK5951 C OK 99 Hradec Králové 10:17:00
642 0 Vakant Vakant 10:19:00
D65
1.96 km, 110 m, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
680 52361 Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 09:35:00
668 2096111 Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 09:41:00
676 52557 Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 09:47:00
674 8546 Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 09:53:00
681 9108 Hepnerová Dagmar SHK5451 C OK Slavia Hradec Králové 09:59:00
671 2131185 Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 10:05:00
672 0 Vakant Vakant 10:11:00
675 8259 Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:17:00
682 2111758 Mikšová Stanislava DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka 10:23:00
673 232515 Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:29:00
677 8301247 Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 10:35:00
670 0 Vakant Vakant 10:41:00
667 682674 Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 10:47:00
669 2059769 Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 10:53:00
678 2060214 Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 10:59:00
679 9107 Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 11:05:00
D70
1.62 km, 90 m, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
684 0 Vakant Vakant 09:31:00
691 446344 Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 09:36:00
692 8549 Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 09:41:00
688 8022407 Bader Hilde 18D4850 Post SV Dresden 09:46:00
694 887906 Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 09:51:00
685 0 Vakant Vakant 09:56:00
689 8640466 Rosen Miriam 11G4950 GB MTBO squad 10:01:00
687 2080918 Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 10:06:00
686 8680418 Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 10:11:00
690 9620 Rufferová Iva SNA5052 C TJ START Náchod 10:16:00
683 51265 Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 10:21:00
695 8110 Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 10:26:00
696 2058517 Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:31:00
693 8200025 Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 10:36:00
H10L
2.23 km, 110 m, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
705 2129231 Kříž Jan TTR1201 C OOB Třebíč 09:32:00
698 8226418 Posolda Lukáš SJC1100 C Sportcentrum Jičín 09:38:00
712 446353 Peths Sebastian KRN1200 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 09:44:00
709 49643 Chudoba Jiří DKL1102 C KOB Kladno 09:50:00
711 0 Mrázek Václav DKP1202 C Oddíl OB Kotlářka 09:56:00
699 0 Vakant Vakant 10:02:00
701 51238 Zakouřil František TUR1204 C OOB TJ Turnov 10:08:00
714 9433 Pompach Tobiáš PHK1201 C OK 99 Hradec Králové 10:14:00
703 2126360 Lazar Matyáš TUV1000 C SOK TJ Turnov 10:20:00
710 2127553 Lukavský Vít DKL1101 C KOB Kladno 10:26:00
704 416846 Novotný Matěj TJN1105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:32:00
707 2118463 Hübner Václav TBM1112 C KOS TJ Tesla Brno 10:38:00
706 1417247 Pinkr Josef HCE1200 C TJ Hostivice 10:44:00
713 8109 Pavlík Tobiáš LIT1111 C KOB Litvínov 10:50:00
700 0 Vakant Vakant 10:56:00
702 0 Vakant Vakant 11:02:00
708 2141929 Macháček Jakub SHK1202 C OK Slavia Hradec Králové 11:08:00
697 9000 Polák Vlastimil VRL1001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:14:00
H10
1.66 km, 90 m, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
729 8109408 Kadaně Matěj LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice 09:30:00
721 0 Vakant Vakant 09:34:00
737 2134304 Šimek Vojtěch CHC1002 C K.O.B. Choceň 09:38:00
725 8003621 Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 09:42:00
731 2148060 Košťál Antonín SHK1004 C OK Slavia Hradec Králové 09:46:00
722 0 Vakant Vakant 09:50:00
739 2073656 Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 09:54:00
723 2115002 Pešek Matěj SJC1002 C Sportcentrum Jičín 09:58:00
733 2141922 Lukeš Josef SHK1005 C OK Slavia Hradec Králové 10:02:00
728 2143362 Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 10:06:00
715 49967 Přinda Vojtěch VLI1000 C Slavia Liberec orienteering 10:10:00
726 8226353 Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 10:14:00
727 2090845 Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 10:18:00
740 2059756 Kunart Lukáš PHK1010 C OK 99 Hradec Králové 10:22:00
738 2057577 Retka Jakub LTU1000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:26:00
732 52691 Kotecký Jáchym TBM1124 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
734 8651 Škoda Matěj TRI1001 C TJ TŽ Třinec 10:34:00
735 7204525 Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 10:38:00
718 0 Žemlík Leonard TUR1301 OOB TJ Turnov 10:42:00
716 4402233 Hrdlička Vojtěch VLI1004 C Slavia Liberec orienteering 10:46:00
724 1853 Bader Gustav 18D1100 Post SV Dresden 10:50:00
730 446328 Šíma Filip TBM1213 C KOS TJ Tesla Brno 10:54:00
720 2096236 Wohanka Antonín VRL1201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:58:00
719 8421841 Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 11:02:00
736 888609 Placek Nikolas MLA1200 C MLOK Mariánské Lázně 11:06:00
717 1424648 Beneš Max VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 11:10:00
741 2108872 Brož Jiří LTU1101 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:14:00
H12
2.14 km, 130 m, 9 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
762 7080127 Denemarek Max TBM0800 B KOS TJ Tesla Brno 09:31:00
772 2143370 Čapek Karel LTU0801 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 09:35:00
750 2073665 Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 09:39:00
768 2121002 Jakubský David SHK0905 C OK Slavia Hradec Králové 09:43:00
749 0 Vakant Vakant 09:47:00
771 2103286 Kobík Kryštof LTU0901 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 09:51:00
757 2075628 Kutlvašr Vladimír VRL1002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 09:55:00
764 8058058 Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 09:59:00
776 2060279 Novotný Vít PHK0901 C OK 99 Hradec Králové 10:03:00
755 2119202 Žemlík Eduard TUR0909 C OOB TJ Turnov 10:07:00
780 2057580 Brož Jindřich LTU0903 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:11:00
781 2108898 Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 10:15:00
770 2141903 Macháček Tomáš SHK0811 C OK Slavia Hradec Králové 10:19:00
758 2111800 Oravec Viktor TJN0814 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:23:00
754 2115010 Pešek Ondřej SJC0802 B Sportcentrum Jičín 10:27:00
777 1421927 Placek Tomas MLA0902 C MLOK Mariánské Lázně 10:31:00
742 2032189 Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 10:35:00
774 2133881 Kvášovský Filip LTU0902 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:39:00
744 2113047 Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 10:43:00
769 2122243 Navrátil Jakub TBM0811 B KOS TJ Tesla Brno 10:47:00
753 0 John Martin VRL0902 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:51:00
756 8109334 Posolda Tomáš SJC0803 C Sportcentrum Jičín 10:55:00
773 2113356 Jelínek František PHK0900 B OK 99 Hradec Králové 10:59:00
761 8667965 Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 11:03:00
763 2113079 Čečka Matěj SHK0901 B OK Slavia Hradec Králové 11:07:00
775 2000595 Drašar Jakub DKL0903 C KOB Kladno 11:11:00
765 2134345 Sochor Jakub SHK0903 C OK Slavia Hradec Králové 11:15:00
778 2085654 Kotyk Šimon LTU0802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:19:00
779 2111751 Janda Šimon DKL0800 C KOB Kladno 11:23:00
767 2085640 Šedivý Josef NPA0802 B SK LOB Nová Paka 11:27:00
760 2088176 Nožička Jan TJN0809 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:31:00
743 8518320 Vilém Štěpán VLI0902 B Slavia Liberec orienteering 11:35:00
745 0 Vakant Vakant 11:39:00
759 2126375 Maděra Jakub VLI0906 C Slavia Liberec orienteering 11:43:00
747 8654389 Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 11:47:00
751 2127587 Krejčí Matěj TUR0910 C OOB TJ Turnov 11:51:00
748 2113046 Kutek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice 11:55:00
766 8208112 Štěpánek Ondřej TBM0809 B KOS TJ Tesla Brno 11:59:00
746 1403060 Lamač František TUR0901 C OOB TJ Turnov 12:03:00
752 2115011 Vlach Antonín SJC0903 C Sportcentrum Jičín 12:07:00
H14
2.17 km, 160 m, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
813 7300274 Hůla Tomáš LBE0602 B TJ Lokomotiva Beroun 09:47:00
821 8662709 Hanák Matěj LTU0701 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 09:51:00
794 2108913 Mertlík Vojtěch TUR0704 B OOB TJ Turnov 09:55:00
825 2103289 Kutáček Ondřej LTU0700 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 09:59:00
810 8070717 Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 10:03:00
784 8226402 Tomášek Prokop TUR0711 B OOB TJ Turnov 10:07:00
815 224868 Besta Radek KNC0803 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:11:00
812 8000710 Schwab Filip TBM0710 B KOS TJ Tesla Brno 10:15:00
789 1403058 Šálek Richard TUR0702 C OOB TJ Turnov 10:19:00
801 8033275 Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 10:23:00
791 8028854 Městka Václav VSP0600 B USK Praha 10:27:00
800 8116777 Dolejší Jan DOK0602 B OK Doksy 10:31:00
788 0 Hejcman Jaroslav ROU0704 C SKOB Roudnice nad Labem 10:35:00
798 2114992 Vlach František SJC0603 C Sportcentrum Jičín 10:39:00
805 8109353 Pelc Tadeáš CST0601 C OB Strakonice 10:43:00
818 8662367 Eliáš Vojtěch TBM0604 B KOS TJ Tesla Brno 10:47:00
803 2420020 Miklas Ondřej VLI0701 B Slavia Liberec orienteering 10:51:00
796 0 Vakant Vakant 10:55:00
793 2111722 Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 10:59:00
785 0 Vakant Vakant 11:03:00
822 2088727 Horák Filip PHK0701 B OK 99 Hradec Králové 11:07:00
814 8663178 Čech Radan TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno 11:11:00
809 1418769 Pavlů Matěj MFP0701 C Matfyz Praha 11:15:00
817 2095974 Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 11:19:00
807 8109319 Kadaně Marek LPU0703 B OK Lokomotiva Pardubice 11:23:00
820 8662278 Folprecht Matyáš TBM0606 B KOS TJ Tesla Brno 11:27:00
799 2144117 Mizera Jan TUR0707 C OOB TJ Turnov 11:31:00
808 8663145 Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 11:35:00
806 2053559 Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:39:00
783 8045083 Hyxa Jan VLI0702 B Slavia Liberec orienteering 11:43:00
790 0 Vakant Vakant 11:47:00
795 8655464 Habán Oliver VLI0600 B Slavia Liberec orienteering 11:51:00
787 8004347 Meier David VSP0606 B USK Praha 11:55:00
792 2104596 Matouš Marek JEN0602 C OB Jenišovice 11:59:00
804 1417136 Pavlů Jakub MFP0700 C Matfyz Praha 12:03:00
797 8660514 Hájek Dominik CET0601 B TJ Loko Česká Třebová 12:07:00
824 8226302 Metelka Tomáš PHK0801 B OK 99 Hradec Králové 12:11:00
782 0 Vakant Vakant 12:15:00
823 8519565 Geisler Richard DKL0700 C KOB Kladno 12:19:00
819 2057579 Hrůza Ondřej LTU0703 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:23:00
786 8662370 Heller Jakub ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem 12:27:00
802 8667957 Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 12:31:00
811 2099522 Václavík Martin SLA0601 B SKOB Slaný 12:35:00
816 8660548 Štěpánek Jan TBM0607 A KOS TJ Tesla Brno 12:39:00
H16
3.01 km, 170 m, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
826 8662293 Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:32:00
827 8151968 Titz Adam VSP0401 B USK Praha 09:36:00
852 8222007 Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 09:40:00
835 8656604 Čivrný Jan VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 09:44:00
834 8662349 Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 09:48:00
860 8662734 Pirožek Vojtěch LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 09:52:00
854 2121005 Jakubský Adam SHK0406 C OK Slavia Hradec Králové 09:56:00
830 0 Vakant Vakant 10:00:00
859 8667962 Neumann Matěj PHK0400 A OK 99 Hradec Králové 10:04:00
845 8656645 Dohnálek Tomáš SHK0403 A OK Slavia Hradec Králové 10:08:00
844 8660911 Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:12:00
858 2078476 Kokrda Vojtěch PHK0402 C OK 99 Hradec Králové 10:16:00
849 8654918 Ehl Ondřej TBM0404 B KOS TJ Tesla Brno 10:20:00
867 8226370 Čermák Martin PHK0502 B OK 99 Hradec Králové 10:24:00
857 8670467 Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 10:28:00
839 2801247 Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:32:00
841 8109386 Pelc Matyáš CST0401 C OB Strakonice 10:36:00
828 0 Vakant Vakant 10:40:00
856 8180018 Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 10:44:00
850 8670470 Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 10:48:00
851 8667507 Janas Adam PGP0404 B SK Praga 10:52:00
831 8659397 Peterka Jakub LLI0404 A LOK-o Liberec 10:56:00
862 8061489 Pompach Lukáš PHK0500 B OK 99 Hradec Králové 11:00:00
861 2075674 Vlach Timothy SBR0501 C SKOB Bruntál 11:04:00
865 8000239 Málek David PHK0504 C OK 99 Hradec Králové 11:08:00
838 8659408 Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:12:00
840 995847 Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 11:16:00
870 2057590 Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:20:00
832 0 Hejcman Jan ROU0504 C SKOB Roudnice nad Labem 11:24:00
868 2057585 Kotyk Vojtěch LTU0502 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:28:00
836 2143364 Krátký Štěpán ROU0503 B SKOB Roudnice nad Labem 11:32:00
833 0 Vakant Vakant 11:36:00
848 7207030 Rak Tomáš SHK0400 C OK Slavia Hradec Králové 11:40:00
866 7200909 Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 11:44:00
853 8116795 Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 11:48:00
843 2049991 Kukurugya Šimon 43S0402 Športový klub Sandberg 11:52:00
863 2141913 Kerhát David LTU0403 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:56:00
855 8667514 Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 12:00:00
846 8662691 Kolář Šimon SHK0405 A OK Slavia Hradec Králové 12:04:00
842 7210074 Deim Michal VTA0402 B SC vebr-sport 12:08:00
869 8061505 Bejvl Marek LME0400 A SK Los Mělník 12:12:00
847 2011898 Dvořáček Tomáš OSN0505 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:16:00
864 8656715 Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 12:20:00
837 0 Vakant Vakant 12:24:00
829 8660399 Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 12:28:00
H18
3.31 km, 190 m, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
896 8080826 Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 09:31:00
885 8170817 Schenk Michal 47S0201 TJ Rapid Bratislava 09:33:00
886 8020122 Švarc Antonín DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka 09:35:00
892 2088178 Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 09:37:00
880 2064779 Sobotka Radim OPI0300 B Orientační sporty Písek 09:39:00
894 8116830 Krampla Michal Jan UOL0302 B SOB Olomouc 09:41:00
871 8017117 Novota Lukáš Mário 0170002 ATU Košice 09:43:00
878 8663127 Janas Petr PGP0200 A SK Praga 09:45:00
889 8654883 Škácha Vít DKP0310 A Oddíl OB Kotlářka 09:47:00
872 0 Vakant Vakant 09:49:00
874 0 Vakant Vakant 09:51:00
873 2032132 Bradáč David LLI0203 B LOK-o Liberec 09:53:00
890 8090134 Svoboda Radek STE0207 A SK SKI-OB Šternberk 09:55:00
876 8116741 Kučera Jáchym DOR0301 A OK Dobříš 09:57:00
884 8656641 Fábera David SHK0305 A OK Slavia Hradec Králové 09:59:00
882 8648630 Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:01:00
879 7209284 Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 10:03:00
888 7202871 Jirka Matyáš UOL0203 B SOB Olomouc 10:05:00
883 8656580 Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 10:07:00
891 8226408 Mareš Albert DKP0308 A Oddíl OB Kotlářka 10:09:00
877 8662740 Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:11:00
895 8648549 Zamastil Michal LTU0203 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:13:00
887 8656687 Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 10:15:00
893 8680302 Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 10:17:00
875 0 Vakant Vakant 10:19:00
881 8654897 Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 10:21:00
897 8662708 Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:23:00
H20
3.38 km, 210 m, 20 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
919 2800297 Postolka Jonáš DKL0100 C KOB Kladno 11:00:00
898 0 Vakant Vakant 11:04:00
913 52733 Šimek Štěpán UOL0104 C SOB Olomouc 11:08:00
918 8656615 Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 11:12:00
901 2118932 David Tomáš LLI0000 C LOK-o Liberec 11:16:00
912 436928 Hanuš Jaroslav HOB0001 C SK OB Horní Benešov 11:20:00
907 8516919 Čtrnáct Šimon PGP0001 B SK Praga 11:24:00
899 0 Vakant Vakant 11:28:00
917 8656513 Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 11:32:00
909 8666867 Siegl Matyáš PGP0104 B SK Praga 11:36:00
911 8663176 Janda Ondřej KAM0113 A OK Kamenice 11:40:00
903 2045201 Pavel Martin TJN0004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:44:00
905 8663181 Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 11:48:00
900 0 Vakant Vakant 11:52:00
902 2049990 Kukurugya Matej 43S0103 Športový klub Sandberg 11:56:00
916 2080903 Kohout Václav DKL0101 B KOB Kladno 12:00:00
910 8322332 Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 12:04:00
904 8656505 Paleček Ondřej STH0105 A SK Studenec 12:08:00
914 9101674 Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 12:12:00
908 8334332 Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 12:16:00
915 2059764 Galbavý Matěj PHK0007 B OK 99 Hradec Králové 12:20:00
906 8670450 Dostál Jakub STH0106 B SK Studenec 12:24:00
H21E
4.91 km, 320 m, 25 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
973 8460846 Simkovics Erik 0090001 OLC Wienerwald 10:13:00
962 7300181 Tichý Radomír SHK0000 R OK Slavia Hradec Králové 10:15:00
932 8211110 Bader Leif 18D8201 Post SV Dresden 10:17:00
950 7200365 Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 10:19:00
922 8660427 Kelbl Vladimír ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno 10:21:00
928 0 Vakant Vakant 10:23:00
939 0 Vakant Vakant 10:25:00
972 8680382 Škvor Ota KAM9900 C OK Kamenice 10:27:00
974 8660447 Chloupek Adam LCE9300 E OOB TJ Slovan Luhačovice 10:29:00
979 8660571 Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 10:31:00
964 8931 Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 10:33:00
966 8656741 Krajčík Michal 0200001 ATU Košice2 10:35:00
923 2075669 Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 10:37:00
924 8606440 Bräuer Dennis 31D9900 SV Lengefeld 10:39:00
929 8003620 Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 10:41:00
969 8655416 Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 10:43:00
955 8663123 Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 10:45:00
920 8606439 Kretzschmar Matthias 18D9001 Post SV Dresden 10:47:00
970 8656681 Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 10:49:00
937 0 Vakant Vakant 10:51:00
976 8053577 Semrád Ladislav CHC9701 C K.O.B. Choceň 10:53:00
921 8660510 Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 10:55:00
980 8656633 Chvátil Šimon PHK9908 R OK 99 Hradec Králové 10:57:00
938 0 Vakant Vakant 10:59:00
960 8656727 Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 11:01:00
935 0 Vakant Vakant 11:03:00
934 8660450 Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 11:05:00
930 0 Vakant Vakant 11:07:00
936 1155115 Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 11:09:00
945 8660419 Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 11:11:00
951 7891000 Peters Nils 33D9202 USV TU Dresden 2 11:13:00
949 8656511 Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 11:15:00
953 8606425 Kamolz Anton 33D9602 USV TU Dresden 2 11:17:00
946 8627109 Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 11:19:00
958 8010192 Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 11:21:00
956 899165 Drahokoupil Aleš CHT8501 C OOB SK Chrast 11:23:00
971 8199402 Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 11:25:00
933 8651739 Fürst Matouš DOK9602 R OK Doksy 11:27:00
943 7717777 Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 11:29:00
978 8656722 Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 11:31:00
981 8109377 Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 11:33:00
948 8651935 Semík Ondřej KAM9401 C OK Kamenice 11:35:00
963 9418870 Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 11:37:00
975 8270982 Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 11:39:00
959 8659382 Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 11:41:00
926 0 Vakant Vakant 11:43:00
947 1986035 Leideck Karsten 33D8600 USV TU Dresden 2 11:45:00
925 8651709 Hlaváč Ondřej ZBM9901 E SK Žabovřesky Brno 11:47:00
944 0 Vakant Vakant 11:49:00
942 1180295 Döllgast Moritz TUR9504 C OOB TJ Turnov 11:51:00
977 8654886 Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 11:53:00
961 8071491 Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 11:55:00
940 8606459 Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov 11:57:00
931 8660442 Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 11:59:00
968 515161 Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 12:01:00
952 8303050 Janata Martin TJN8306 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:03:00
927 8660474 Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 12:05:00
941 504407 Pachnik Wojciech 19P9100 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 12:07:00
954 301370 Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:09:00
967 995807 Komanec Václav SHK8406 C OK Slavia Hradec Králové 12:11:00
957 515113 Procházka Pavel PGP9002 C SK Praga 12:13:00
965 2059757 Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 12:15:00
H21A
4.57 km, 240 m, 24 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1050 8656658 Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
1040 8667544 Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 10:02:00
1036 8000235 Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 10:04:00
1018 8662742 Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:06:00
1047 8007701 Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 10:08:00
1023 8656528 Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 10:10:00
1024 303945 Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:12:00
1055 7922111 Mrázek Jiří DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka 10:14:00
1054 8670463 Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 10:16:00
1042 8518311 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 C Oddíl OB Kotlářka 10:18:00
1043 8116812 Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:20:00
1005 8053542 Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 10:22:00
1056 523000 Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 10:24:00
1001 8662685 Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 10:26:00
999 0 Vakant Vakant 10:28:00
1031 7200594 Novák Zdeněk NPA7701 C SK LOB Nová Paka 10:30:00
1048 8414134 Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:32:00
1015 8656707 Kubina Filip 43S8900 Športový klub Sandberg 10:34:00
1007 8003099 Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 10:36:00
1029 331313 Neumann Tomáš PVP8900 C VSK Přírodní vědy Praha 10:38:00
989 8002099 Šrubař Michal ZBM8607 C SK Žabovřesky Brno 10:40:00
1026 8007835 Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 10:42:00
1052 9399 Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 10:44:00
1028 8120051 Härtelt Daniel 1VD8100 SG Zittau Süd 10:46:00
1051 8651714 Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 10:48:00
998 0 Vakant Vakant 10:50:00
991 8656716 Bradáč Jakub LLI0002 A LOK-o Liberec 10:52:00
1057 8662676 Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 10:54:00
1030 2070852 Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 10:56:00
996 8028885 Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 10:58:00
1035 920696 Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 11:00:00
1014 8680399 Novotný Marek TJN9901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:02:00
1013 8141421 Žák Jan LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice 11:04:00
986 8656608 Melichar Vojtěch LLI9802 C LOK-o Liberec 11:06:00
984 0 Vakant Vakant 11:08:00
1032 887901 Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 11:10:00
985 8499900 Karásek Matěj SJC0001 A Sportcentrum Jičín 11:12:00
1045 8080832 Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 11:14:00
1020 8656563 Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 11:16:00
1009 0 Vakant Vakant 11:18:00
1053 8648562 Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 11:20:00
1016 8654906 Pek Daniel SHK9803 C OK Slavia Hradec Králové 11:22:00
997 0 Vakant Vakant 11:24:00
994 7205561 Šabata Milan SRK9904 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:26:00
995 8008014 Palas Jan SJC8507 C Sportcentrum Jičín 11:28:00
983 51650 Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 11:30:00
1010 515132 Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 11:32:00
1025 8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 11:34:00
1002 8028807 Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 11:36:00
1017 9201627 Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 11:38:00
1021 8660406 Kazda Adam TJN9104 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:40:00
1008 8662366 Buk Ondřej ROU0102 B SKOB Roudnice nad Labem 11:42:00
1012 8667987 Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 11:44:00
1006 8656591 Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 11:46:00
1003 7654324 Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 11:48:00
1044 8662680 Šitina Jakub LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:50:00
1039 1602619 Koleš Jan LPU8610 C OK Lokomotiva Pardubice 11:52:00
993 7890000 Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 11:54:00
1033 7210092 Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 11:56:00
1019 8654896 Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 11:58:00
987 8200032 Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 12:00:00
1049 8636190 Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 12:02:00
1027 8151151 Janas Petr PGP7106 C SK Praga 12:04:00
982 8659416 Melichar Petr LLI0001 A LOK-o Liberec 12:06:00
1011 49474 Šulc Václav AOP9200 C Orientační Běh Opava 12:08:00
1004 0 Vakant Vakant 12:10:00
1046 8660923 Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 12:12:00
992 0 Vakant Vakant 12:14:00
1041 1602626 Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 12:16:00
1034 7203451 Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 12:18:00
990 8516425 Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 12:20:00
1000 0 Vakant 13306 Vakant 12:22:00
1038 8680311 Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 12:24:00
988 52641 Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 12:26:00
1022 8014563 Tichý Tomáš SJH9201 C SOS Jindřichův Hradec 12:28:00
1037 8667979 Neumann Vojtěch PVP9400 C VSK Přírodní vědy Praha 12:30:00
H21B
3.90 km, 200 m, 23 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1062 515108 Gajda Jan VSP6801 C USK Praha 09:31:00
1075 8660916 Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 09:35:00
1082 2108874 Kurz Matouš PGP8606 C SK Praga 09:39:00
1103 8648633 Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 09:43:00
1081 9122436 Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 09:47:00
1084 515038 Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 09:51:00
1101 8651738 Faltejsek Jan PHK9802 C OK 99 Hradec Králové 09:55:00
1095 8107 Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 09:59:00
1087 52643 Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:03:00
1073 8640905 Urbaniak Jerzy 58P9800 Ks Spójnia Warszawa 10:07:00
1088 428234 Rýdel Jiří KAM9200 C OK Kamenice 10:11:00
1100 8108 Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov 10:15:00
1092 8499979 Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 10:19:00
1091 7205004 Tůma Martin LIT8204 C KOB Litvínov 10:23:00
1086 436431 Bek Jiří CHA0103 C OK Chrastava 10:27:00
1067 8008104 Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 10:31:00
1079 8090128 Vríčan Peter 86S8900 Slávia ZU Žilina 10:35:00
1097 7703600 Kučerka David LIT8202 C KOB Litvínov 10:39:00
1064 8989 Daněk Jáchym VRL8901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:43:00
1080 8001212 Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 10:47:00
1065 0 Vakant Vakant 10:51:00
1060 8970 Šafránek Michal VRL8801 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:55:00
1089 7205016 Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 10:59:00
1059 8330550 Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:03:00
1074 406961 Nemec Juraj 17S8900 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 11:07:00
1068 8959 Flousek Petr VRL8704 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:11:00
1069 0 Vakant Vakant 11:15:00
1077 1470170 Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:19:00
1096 502212 Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 11:23:00
1076 416269 Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice 11:27:00
1061 8988 Krajíček Vojtěch VRL8803 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:31:00
1099 2148092 Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 11:35:00
1071 7702000 Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:39:00
1098 8033290 Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 11:43:00
1083 515175 Thiemel Jiří TBM8905 C KOS TJ Tesla Brno 11:47:00
1093 7210130 Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 11:51:00
1090 8557 Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 11:55:00
1094 515050 Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 11:59:00
1105 9563 Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 12:03:00
1066 8627111 Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 12:07:00
1102 2075695 Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 12:11:00
1058 0 Vakant Vakant 12:15:00
1104 888621 Postolka Jáchym DKL9900 C KOB Kladno 12:19:00
1070 0 Vakant Vakant 12:23:00
1085 7200333 Ohnisko Jan 0080001 bez klubu 12:27:00
1063 0 Vakant Vakant 12:31:00
1072 8028809 Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 12:35:00
1078 515159 Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 12:39:00
H21C
3.33 km, 200 m, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1123 888614 Borovička Tomáš FSP9801 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 09:31:00
1117 8226348 Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 09:33:00
1108 2085627 Kadečka Adam JEN9601 C OB Jenišovice 09:35:00
1111 7210926 Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 09:37:00
1126 49648 Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 09:39:00
1109 0 Vakant Vakant 09:41:00
1119 980372 Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 09:43:00
1124 7300189 Zámečník Pavel 0020003 Zámečníci 09:45:00
1118 1421894 Pinkr Josef HCE8200 C TJ Hostivice 09:47:00
1110 0 Vakant Vakant 09:49:00
1114 0 Vakant Vakant 09:51:00
1121 8014567 Kadaně Miroslav LPU7817 C OK Lokomotiva Pardubice 09:53:00
1115 406962 Gajdoš Martin 17S8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 09:55:00
1107 2083362 Semerád Jan 0060002 Český svaz neslyšících sportov 09:57:00
1116 2027208 Janeček Mirek TJN9804 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 09:59:00
1122 0 Vakant Vakant 10:01:00
1112 0 Vakant Vakant 10:03:00
1120 2053560 Šklíba David TJN9902 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:05:00
1125 2049588 Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 10:07:00
1106 2056909 Balcar Vít CET8103 C TJ Loko Česká Třebová 10:09:00
1113 2104586 Spilka Marek 0060003 Český svaz neslyšících sportov 10:11:00
H35
4.00 km, 190 m, 19 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1133 8028859 Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 11:39:00
1157 2103753 Tuček Michal DKP8202 C Oddíl OB Kotlářka 11:41:00
1139 0 Vakant Vakant 11:43:00
1151 2083358 Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 11:45:00
1141 8657685 Distler Carl W. 0120001 Berlin Turnerschaft 11:47:00
1146 232527 Hudeček Tomáš OOP8201 C TJ Opava 11:49:00
1150 8654898 Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 11:51:00
1130 8003139 Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 11:53:00
1137 2143402 Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 11:55:00
1143 515401 Kopecký Oldřich KPY0900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:57:00
1128 2115757 Jakubec Petr SJC8106 C Sportcentrum Jičín 11:59:00
1135 0 Vakant Vakant 12:01:00
1158 8654914 Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:03:00
1144 8000246 Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 12:05:00
1134 49971 Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 12:07:00
1154 8116731 Albrecht David 0150001 HO Skol 12:09:00
1145 8517311 Tomíček Oldřich 0040001 ESOX ODEI 12:11:00
1148 2113094 Šedivý Josef NPA8003 C SK LOB Nová Paka 12:13:00
1127 0 Vakant Vakant 12:15:00
1142 852702 Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 12:17:00
1159 416350 Melichar Jan DKP7500 C Oddíl OB Kotlářka 12:19:00
1140 0 Červinka Jiří VRL7001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:21:00
1131 8667547 Průša Michal VSP7310 C USK Praha 12:23:00
1136 8150384 Lesisz Kamil 0190001 UNTS 12:25:00
1153 434835 Mikluš Marián 47S7200 TJ Rapid Bratislava 12:27:00
1155 2091536 Příkazský Jakub PHK8000 C OK 99 Hradec Králové 12:29:00
1152 682615 Dvořák Josef PGP8006 C SK Praga 12:31:00
1149 8232425 Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 12:33:00
1147 52247 Dosbaba Marek TTR8101 C OOB Třebíč 12:35:00
1156 2001938 Vaňátko Jakub LTU8100 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:37:00
1138 0 Vakant Vakant 12:41:00
1129 591019 Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 12:43:00
H40
3.55 km, 200 m, 18 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1196 7201210 Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 10:27:00
1204 2121756 Gregor Martin DKP7705 C Oddíl OB Kotlářka 10:29:00
1201 9002029 Kotecký Ondřej TBM7703 C KOS TJ Tesla Brno 10:31:00
1163 8328477 Latkowski Krzysztof 23P7800 OK!Sport Warszawa 10:33:00
1190 0 Vakant Vakant 10:35:00
1217 8660907 Lukavský Jiří DKL7800 C KOB Kladno 10:37:00
1183 2118489 Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 10:39:00
1214 2800324 Vítek Jiří DKL7300 C KOB Kladno 10:41:00
1160 412493 Stefaniak Marcin 23P7900 OK!Sport Warszawa 10:43:00
1205 8109418 Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 10:45:00
1197 2122247 Jakubský Radek SHK7603 C OK Slavia Hradec Králové 10:47:00
1194 8210276 Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 10:49:00
1168 2085628 Kadečka Jakub JEN7901 C OB Jenišovice 10:51:00
1165 8300 Přinda Lukáš VLI7701 C Slavia Liberec orienteering 10:53:00
1212 8266 Pesničák Jan SMR7902 C SNS Smržovka 10:55:00
1172 8116759 Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 10:57:00
1199 0 Novotný Vít 0100002 Maxidum 10:59:00
1177 2080992 Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 11:01:00
1162 0 Vakant Vakant 11:03:00
1171 9067 Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 11:05:00
1180 0 Vakant Vakant 11:07:00
1178 8300373 Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 11:09:00
1210 2001909 Kotyk Pavel LTU7901 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:11:00
1167 0 Vakant Vakant 11:13:00
1193 7700075 Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 11:15:00
1189 8098 Pavlů Jiří MFP7704 C Matfyz Praha 11:17:00
1164 2088183 Procinger Michal VRL7602 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:19:00
1187 515016 Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 11:21:00
1203 8116828 Šafář Jan PHK7700 C OK 99 Hradec Králové 11:23:00
1192 9201330 Voráček Michal OSN8000 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:25:00
1169 2075603 Pitrmuc Jan JIL7703 C OK Jilemnice 11:27:00
1200 2059767 Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 11:29:00
1179 0 Vakant Vakant 11:31:00
1202 420401 Havel Josef KNC7800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:33:00
1166 2017664 Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:35:00
1216 2113364 Pospíšil Radek TJP7802 C TJ Sokol Troja 11:37:00
1215 2001930 Čapek Karel LTU7803 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:39:00
1170 7200371 Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 11:41:00
1208 2057588 Brož Michal LTU8000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:43:00
1211 2053586 Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 11:45:00
1207 1416366 Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 11:47:00
1173 0 Vakant Vakant 11:49:00
1186 2801249 Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:51:00
1188 4641700 Babický Jan RUM7601 ZOOB Rumburk 11:53:00
1195 8109416 Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 11:55:00
1213 9554 Šimek Jiří CHC7901 C K.O.B. Choceň 11:57:00
1209 887909 Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:59:00
1182 331503 Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 12:01:00
1161 2113390 Ježowicz Roman VLI8002 C Slavia Liberec orienteering 12:03:00
1174 0 Vakant Vakant 12:05:00
1191 2095964 Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava 12:07:00
1184 2134359 Kutek Pavel JEN7701 C OB Jenišovice 12:09:00
1198 2095960 Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 12:11:00
1206 2116474 Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:13:00
1176 8654390 Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 12:15:00
1181 8109351 Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 12:17:00
1185 8123477 Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 12:19:00
1175 8102561 Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 12:21:00
H45
3.26 km, 170 m, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1277 8670476 Puš Roman STH7501 C SK Studenec 09:30:00
1292 301631 Zaydlar Michal JLI7100 C OB Jizerky 09:32:00
1255 2078471 Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 09:34:00
1271 7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 09:36:00
1244 7208073 Kosobud Dušan VTA7201 C SC vebr-sport 09:38:00
1281 7210813 Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 09:40:00
1262 8670752 Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 09:42:00
1242 0 Vakant Vakant 09:44:00
1254 2133888 Halač Jaroslav HCE6700 C TJ Hostivice 09:46:00
1289 9852 Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 09:48:00
1288 7201769 Škácha Michal DKP7103 C Oddíl OB Kotlářka 09:50:00
1297 8516254 Műller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 09:52:00
1228 8116685 Jirásek Milan VSP7403 C USK Praha 09:54:00
1272 8667504 Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 09:56:00
1249 8670801 Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 09:58:00
1224 411613 Mencl Martin JEN7301 C OB Jenišovice 10:00:00
1279 8116751 Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 10:02:00
1236 515023 Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 10:04:00
1253 8662701 Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:06:00
1256 2049993 Vorlíček Peter 43S7501 Športový klub Sandberg 10:08:00
1267 232429 Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 10:10:00
1278 2419931 Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 10:12:00
1285 8663113 Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 10:14:00
1265 887622 Vláčil Daniel RIC7307 C OB Říčany 10:16:00
1226 8226405 Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 10:18:00
1287 8660515 Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 10:20:00
1229 0 Vakant Vakant 10:22:00
1286 8069069 Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 10:24:00
1235 2085613 Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 10:26:00
1273 2000591 Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 10:28:00
1274 51557 Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 10:30:00
1264 2801013 Zámečník Pavel 0020002 Zámečníci 10:32:00
1276 2088168 Sobotka Petr OPI7300 C Orientační sporty Písek 10:34:00
1219 0 Vakant Vakant 10:36:00
1220 426352 Janovský Petr JIL7202 C OK Jilemnice 10:38:00
1251 8644872 Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:40:00
1245 2090836 Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 10:42:00
1293 336717 Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 10:44:00
1269 8648543 Sliva Jan SCP7300 C OK Sparta Praha 10:46:00
1232 2127852 Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 10:48:00
1294 8007502 Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 10:50:00
1230 8662311 Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 10:52:00
1221 2031 Müller Kai 18D6800 Post SV Dresden 10:54:00
1246 600400 Ligienza Krzysztof 21P7200 Orientop Wrocław 10:56:00
1248 2113078 Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 10:58:00
1243 2059726 Mairich Vít TJN7200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:00:00
1227 1007345 Mager Holger 18D7100 Post SV Dresden 11:02:00
1252 8680580 Gemperle František MFP7102 C Matfyz Praha 11:04:00
1239 9201628 Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:06:00
1280 2017671 Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 11:08:00
1231 7207367 Řehák Miroslav SKV7101 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:10:00
1282 9650526 Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 11:12:00
1290 8028819 Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 11:14:00
1284 2070821 Cichý David PHK7001 C OK 99 Hradec Králové 11:16:00
1258 2120650 Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 11:18:00
1250 8081067 Zschaeckel Raik 1QD6700 SV IHW Alex 78 Berlin 11:20:00
1260 8322 Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 11:22:00
1238 682634 Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:24:00
1247 2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:26:00
1237 1412342 Kosicki Tomasz 23P7100 OK!Sport Warszawa 11:28:00
1234 0 Vakant Vakant 11:30:00
1225 8061483 Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 11:32:00
1295 2129252 Valenta Jan ROZ6600 C OK Roztoky 11:34:00
1233 8002326 Rothkegel Thomas 18D6700 Post SV Dresden 11:36:00
1241 501914 Schmiedeberg Nils 45D6700 SV Turbine Neubrandenburg 11:38:00
1296 8080834 Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 11:40:00
1263 888639 Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 11:42:00
1259 1302798 Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:44:00
1275 7209464 Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 11:46:00
1261 7210237 Deim Karel VTA7202 C SC vebr-sport 11:48:00
1257 2059775 Oravec Tomáš TJN7505 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:50:00
1266 7200597 Kolář Viktor SHK7300 C OK Slavia Hradec Králové 11:52:00
1268 8007171 Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:54:00
1223 0 Vakant Vakant 11:56:00
1240 0 Vakant Vakant 11:58:00
1283 9407 Kunart Tomáš PHK7205 C OK 99 Hradec Králové 12:00:00
1222 434598 Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 12:02:00
1291 8303052 Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 12:04:00
1270 8662331 Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 12:06:00
1218 0 Vakant Vakant 12:08:00
H50
3.06 km, 170 m, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1303 2092413 Melichar Jaromír LLI6301 C LOK-o Liberec 09:32:00
1312 8640904 Urbaniak Krzysztof 58P6700 Ks Spójnia Warszawa 09:34:00
1339 2031359 Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 09:36:00
1298 8662345 Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:38:00
1321 7208085 Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 09:40:00
1320 0 Vakant Vakant 09:42:00
1327 8226303 Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 09:44:00
1355 8662675 Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 09:46:00
1344 2017669 Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 09:48:00
1330 53233 Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 09:50:00
1328 9126 Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 09:52:00
1305 8657098 Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 09:54:00
1315 8680609 Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 09:56:00
1353 9555 Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 09:58:00
1345 49646 Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 10:00:00
1346 336760 Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 10:02:00
1301 8200267 Müller Rainer 71D4500 USV TU Dresden 10:04:00
1304 0 Vakant Vakant 10:06:00
1322 8061476 Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 10:08:00
1319 0 Vakant Vakant 10:10:00
1332 8100027 Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 10:12:00
1342 9531 Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 10:14:00
1356 1416365 Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 10:16:00
1314 0 Vakant Vakant 10:18:00
1311 8151265 Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 10:20:00
1347 8656690 Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 10:22:00
1357 8033265 Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 10:24:00
1358 8657683 Finkenstaedt Björn 26D6800 OLV Potsdam 10:26:00
1335 434820 Schenk Róbert 47S6802 TJ Rapid Bratislava 10:28:00
1333 9200535 Křivda Ivan 0010001 Sportovní klub hasičů Královéh 10:30:00
1351 8230366 Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 10:32:00
1307 2096118 Třešňák Miloš JIL6902 C OK Jilemnice 10:34:00
1329 8028878 Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 10:36:00
1310 8648565 Šabata Milan SRK6901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:38:00
1337 51745 Šafka Jan 15G6600 DRONGO 10:40:00
1316 0 Vakant Vakant 10:42:00
1341 8116742 Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 10:44:00
1325 8648567 Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 10:46:00
1331 2120620 Lapáček Jiří SHK6600 C OK Slavia Hradec Králové 10:48:00
1324 301374 Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:50:00
1302 438038 Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:52:00
1299 553456 Müller Robert OAV6900 C Orienteering Adventure 10:54:00
1340 8020222 Müller Rico 2HD6400 Angy OL 10:56:00
1300 1970244 Marszałek Marcin 23P7000 OK!Sport Warszawa 10:58:00
1317 0 Vakant Vakant 11:00:00
1306 2420205 Piłkowski Paweł 23P6600 OK!Sport Warszawa 11:02:00
1334 2083370 Dobrovolný Vladimír TBM7009 C KOS TJ Tesla Brno 11:04:00
1349 2103290 Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:06:00
1308 0 Vakant Vakant 11:08:00
1318 2099501 Buk Jiří ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem 11:10:00
1323 2027924 Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 11:12:00
1313 9102148 Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 11:14:00
1354 9101189 Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 11:16:00
1326 51679 Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 11:18:00
1309 682631 Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 11:20:00
1352 51684 Vinš Pavel DKL6900 C KOB Kladno 11:22:00
1350 2126381 Zamouřil Petr PHK6806 OK 99 Hradec Králové 11:24:00
1338 2067268 Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 11:26:00
1343 8000236 Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 11:28:00
1336 886298 Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 11:30:00
1348 1413331 Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 11:32:00
H55
2.55 km, 170 m, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1397 8680288 Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 09:30:00
1388 8670455 Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 09:34:00
1363 1407619 Żebrowski Dariusz 23P6300 OK!Sport Warszawa 09:38:00
1395 51658 Hurta Vladimír PGP6305 C SK Praga 09:42:00
1383 2059759 Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 09:46:00
1402 8650 Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 09:50:00
1386 2032106 Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 09:54:00
1387 406954 Ščehovič Roman 17S6400 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 09:58:00
1371 8116717 Dragowski Robert TUR5906 C OOB TJ Turnov 10:02:00
1375 1418752 Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 10:06:00
1401 8005432 Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 10:10:00
1385 426375 Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 10:14:00
1392 53296 Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 10:18:00
1360 995887 Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:22:00
1394 8490 Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 10:26:00
1378 8004335 Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 10:30:00
1374 416828 Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:34:00
1389 9123 Teplý Jiří SHK6401 C OK Slavia Hradec Králové 10:38:00
1368 887232 Drągowski Marek 23P6500 OK!Sport Warszawa 10:42:00
1380 515105 Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 10:46:00
1361 9070 Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 10:50:00
1364 0 Vakant Vakant 10:54:00
1367 8606456 Müller Matthias 18D6200 Post SV Dresden 10:58:00
1381 8656723 Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 11:02:00
1393 515124 Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 11:06:00
1369 682091 Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 11:10:00
1379 7209277 Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 11:14:00
1390 8174 Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 11:18:00
1370 0 Vakant Vakant 11:22:00
1391 8000120 Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 11:26:00
1396 52279 Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 11:30:00
1398 8663161 Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 11:34:00
1365 2134279 Mertlík Jiří VRL6102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:38:00
1400 8655386 Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 11:42:00
1359 8010965 Kurr Maik 18D1234 Post SV Dresden 11:46:00
1372 0 Vakant Vakant 11:50:00
1376 411583 Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 11:54:00
1399 2059745 Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 11:58:00
1373 8648546 Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 12:02:00
1384 995864 Tichý Martin SJH6401 C SOS Jindřichův Hradec 12:06:00
1377 8663162 Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 12:10:00
1366 331058 Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 12:14:00
1362 2067342 Mareš Hynek JEN6101 C OB Jenišovice 12:18:00
1382 8656589 Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 12:22:00
H60
2.40 km, 140 m, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1424 8222225 Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 09:31:00
1407 0 Vakant Vakant 09:33:00
1404 8662450 Kretzschmar Frank 82D5900 OLV Weimar 09:35:00
1425 52425 Poklop Lubomír UOL5601 C SOB Olomouc 09:37:00
1409 7208240 Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:39:00
1427 682075 Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 09:41:00
1428 7202881 Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 09:43:00
1414 2148156 Vokuš Zdeněk TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 09:45:00
1423 8005436 Holpuch Jiří LDC5702 C KOB Děčín 09:47:00
1429 8116698 Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 09:49:00
1415 8670484 Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 09:51:00
1416 1421900 Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 09:53:00
1430 8660393 Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 09:55:00
1422 410797 Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 09:57:00
1426 2088189 Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 09:59:00
1417 2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 10:01:00
1413 406942 Nemec Juraj 17S1401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 10:03:00
1419 2056301 Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:05:00
1420 2133920 Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 10:07:00
1410 2085575 Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 10:09:00
1418 1006613 Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 10:11:00
1405 0 Vakant Vakant 10:13:00
1406 2113057 Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 10:15:00
1403 412316 Konstanciak Andrzej 23P5901 OK!Sport Warszawa 10:17:00
1421 2099591 Formanko Dušan 47S5802 TJ Rapid Bratislava 10:19:00
1408 0 Vakant Vakant 10:21:00
1412 8028829 Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 10:23:00
1411 8667993 Palicka Miroslav 75S5900 KOB Čingov Spišská Nová Ves 10:25:00
H65
2.31 km, 140 m, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1458 7886 Chotětický Václav DKL5202 C KOB Kladno 09:32:00
1451 9101101 Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 09:36:00
1447 416833 Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 09:40:00
1444 301298 Javůrek Antonín 0040003 ESOX ODEI 09:44:00
1453 53389 Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 09:48:00
1432 7200325 Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 09:52:00
1456 9104 Fejlek Vojtěch SHK5202 C OK Slavia Hradec Králové 09:56:00
1439 8111113 Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 10:00:00
1446 8656584 Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 10:04:00
1435 8606435 Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 10:08:00
1443 8670777 Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:12:00
1445 2207 Kairies Helmut 33D5200 USV TU Dresden 2 10:16:00
1434 232173 Šomvársky Ján TAP5500 C KOB Tretra Praha 10:20:00
1459 1426021 Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 10:24:00
1431 0 Vakant Vakant 10:28:00
1455 51231 Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 10:32:00
1448 8640467 Rosen David 11G5300 GB MTBO squad 10:36:00
1433 222893 Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 10:40:00
1450 8116813 Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 10:44:00
1452 232091 Jelínek Martin PGP5103 C SK Praga 10:48:00
1449 8654881 Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 10:52:00
1460 206496 Jirka Jiří DKL5501 C KOB Kladno 10:56:00
1442 2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 11:00:00
1438 0 Vakant Vakant 11:04:00
1436 0 Vakant Vakant 11:08:00
1440 7209455 Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB Tretra Praha 11:12:00
1441 8659398 Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 11:16:00
1437 8516412 Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 11:20:00
1454 8662674 Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 11:24:00
1457 8161 Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 11:28:00
H70
2.28 km, 130 m, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1483 8153 Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 09:33:00
1468 9066 Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 09:37:00
1488 8861 Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 09:41:00
1470 2096237 Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 09:45:00
1465 236106 Ziesche Jürgen 18D4801 Post SV Dresden 09:49:00
1469 0 Vakant Vakant 09:53:00
1487 9818 Stárek Jiří DOB5001 C KOB Dobruška 09:57:00
1463 682613 Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 10:01:00
1485 2060215 Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 10:05:00
1474 8004352 Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 10:09:00
1472 9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:13:00
1466 8516753 Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 10:17:00
1481 49301 Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 10:21:00
1471 8648940 Bader Achim 18D4600 Post SV Dresden 10:25:00
1464 8045137 Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 10:29:00
1467 51204 Peterka Josef LLI4702 C LOK-o Liberec 10:33:00
1462 7777 Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 10:37:00
1486 8135 Dubský Josef SUL4700 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 10:41:00
1477 2080998 Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
1475 0 Vakant Vakant 10:49:00
1482 8444519 Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 10:53:00
1478 7787 Grosman Pavel JEN4801 C OB Jenišovice 10:57:00
1489 8266333 Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 11:01:00
1461 411580 Kadečka Jiří JEN5002 C OB Jenišovice 11:05:00
1490 9777 Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:09:00
1479 2060202 Lukavec Míla TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:13:00
1476 2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:17:00
1484 8040749 Kotecký Roman PGP4900 C SK Praga 11:21:00
1480 8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 11:25:00
1491 51937 Kašpar Josef HOB4601 C SK OB Horní Benešov 11:29:00
1473 8022400 Genderjahn Ludwig 18D4800 Post SV Dresden 11:33:00
H75
2.05 km, 120 m, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1496 7501901 Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 09:31:00
1495 0 Vakant Vakant 09:34:00
1498 2087699 Šplíchal Jiří OKP4500 C SK OK 24 Praha 09:37:00
1492 8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 09:40:00
1500 53267 Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 09:43:00
1499 52900 Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 09:46:00
1493 7205031 Vřešťál Jan TUR3900 OOB TJ Turnov 09:49:00
1497 0 Vakant Vakant 09:52:00
1494 7930 Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 09:55:00
1501 8084000 Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 09:58:00
HDR
2.19 km, 110 m, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1524 0 Palas Tomáš SJC1501 C Sportcentrum Jičín 09:30:00
1522 2112770 Jakubec Jan SJC1503 C Sportcentrum Jičín 09:30:00
1520 0 Mrázek Emil SJC1300 C Sportcentrum Jičín 09:30:00
1523 51933 Pethsová Isabella KRN1051 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 09:30:00
1514 2126364 Lazarová Nela TUV1251 C SOK TJ Turnov 09:30:00
1515 2135194 Janda Matyáš DKL1300 C KOB Kladno 09:30:00
1519 2000590 Drašar Matouš DKL1301 C KOB Kladno 09:30:00
1504 2420050 Peterek Antonín SOP1601 C OOB TJ Slezan Opava 09:30:00
1502 232338 Hudečková Adina OOP1450 C TJ Opava 09:30:00
1503 232523 Hudečková Stella OOP1150 C TJ Opava 09:30:00
1506 2102805 Chaloupková Klára ZBM1260 C SK Žabovřesky Brno 09:30:00
1521 2124785 Drápal Štěpán STH1501 C SK Studenec 09:30:00
1513 2129226 Chaloupka Matěj ZBM1403 C SK Žabovřesky Brno 09:30:00
1505 1425343 Chaloupka Jakub ZBM1402 C SK Žabovřesky Brno 09:30:00
1516 8116677 Čeřovská Eliška KON1353 C KOB Konice 09:30:00
1549 0 Vakant Vakant 09:30:00
1550 0 Vakant Vakant 09:30:00
1557 0 Vakant Vakant 09:30:00
1548 0 Vakant Vakant 09:30:00
1551 0 Vakant Vakant 09:30:00
1552 0 Vakant Vakant 09:30:00
1553 0 Vakant Vakant 09:30:00
1556 0 Vakant Vakant 09:30:00
1517 0 Dlouhá Eliška 0180001 HO Komorní výtah 09:30:00
1518 4402220 Pechová Helena VLI7251 C Slavia Liberec orienteering 09:30:00
1555 0 Vakant Vakant 09:30:00
1558 0 Vakant Vakant 09:30:00
1559 0 Vakant Vakant 09:30:00
1554 0 Vakant Vakant 09:30:00
1529 51833 Hübnerová Johana CTB1551 C SK OB Chotěboř 09:30:00
1527 8014455 Šafář Martin PHK1102 C OK 99 Hradec Králové 09:30:00
1525 51787 Nová Eliška Anna DKP1551 C Oddíl OB Kotlářka 09:30:00
1528 2075697 Mullis Elizabeth DKP1651 C Oddíl OB Kotlářka 09:30:00
1543 206476 Kutlvašrová Marta VRL1451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 09:30:00
1544 51366 Škáchová Evelína DKP1552 C Oddíl OB Kotlářka 09:30:00
1536 0 Mrázková Barbora DKP1451 C Oddíl OB Kotlářka 09:30:00
1533 8009 Voráčková Karolína OSN1456 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 09:30:00
1531 2132930 Šimek Jan CHC1301 C K.O.B. Choceň 09:30:00
1532 9990101 Dvorský Michal CHC1401 C K.O.B. Choceň 09:30:00
1535 1984 Bader Tyra 18D1350 Post SV Dresden 09:30:00
1526 2095959 Kolín Jonáš DKP1500 C Oddíl OB Kotlářka 09:30:00
1530 2127872 Křížová Anna TTR1451 C OOB Třebíč 09:30:00
1534 8111 Pavlík Přemek LIT1414 C KOB Litvínov 09:30:00
1545 331655 Poláková Gabriela VRL1351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 09:30:00
1508 0 Červinková Olivie VRL1551 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 09:30:00
1509 0 Schmidtová Eva VRL1251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 09:30:00
1540 2060236 Hájek Aleš CET1501 C TJ Loko Česká Třebová 09:30:00
1510 4402235 Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 09:30:00
1507 1006283 Hora Damián PGP1616 C SK Praga 09:30:00
1511 0 Vakant Vakant 09:30:00
1512 5177 Pachner Ota CHA1400 C OK Chrastava 09:30:00
1542 2102867 Rychlý Jakub KRN1500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 09:30:00
1546 52627 Hrouza Jan KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 09:30:00
1547 2106735 Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 09:30:00
1538 2143378 Košťálová Gabriela SHK1353 C OK Slavia Hradec Králové 09:30:00
1541 9856 Jedličková Michaela SHK1350 C OK Slavia Hradec Králové 09:30:00
1539 2144088 Lukešová Hana SHK1351 C OK Slavia Hradec Králové 09:30:00
1537 2144040 Feřtová Alžběta VLI1451 C Slavia Liberec orienteering 09:30:00