Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.04.2016
Místo konání:
Kynologické cvičiště Rakovník
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
Mapa:
Ředitel závodu:
Otta Pavel
Hlavní rozhodčí:
Bílý Milan - R2
Stavitel tratí:
Bílý Petr - R2
JURY:
Pilař Karel, Bořánek Petr, Suchý Petr
Protokol:
Slunečné počasí, teplota okolo 15 stupňů. Závod proběhl bez závad a prostestů. Byl ošetřen 1 závodník.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     HDR     P3     T6    
D10
1.74 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 18:15
2. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 18:30 + 0:15
3. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 18:39 + 0:24
4. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 19:50 + 1:35
5. Izáková Eva EKP0651 VŠTJ Ekonom Praha 20:24 + 2:09
6. Škáchová Zuzana KAM0651 OK Kamenice 20:36 + 2:21
7. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 21:17 + 3:02
8. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 23:53 + 5:38
9. Malečková Pavlína PGP0850 SK Praga 24:39 + 6:24
10. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 29:14 + 10:59
11. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 29:36 + 11:21
12. Holíková Petra NEJ0651 TJ Jiskra Nejdek 30:49 + 12:34
13. Fibírová Lucie FSP0777 VŠTJ Stavební fakulta Praha 32:58 + 14:43
14. Neuerová Anna DOR0656 OK Dobříš 33:00 + 14:45
15. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 34:00 + 15:45
16. Měšťanová Tereza TAP0653 KOB TRETRA Praha 37:31 + 19:16
17. Grimmerová Valerie RIC0754 OB Říčany 42:07 + 23:52
18. Bulířová Žofie TAP0850 KOB TRETRA Praha 49:59 + 31:44
Svátková Jana SLP OOB Slavia Praha 33:49 + 15:34
Svátková Miroslava SLP OOB Slavia Praha 65:26 + 47:11
Roučková Karolína KRL0656 Kometa Kralovice 71:45 + 53:30
Čadková Marcela KRL0654 Kometa Kralovice 83:48 + 65:33
D10L
2.04 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maříková Alžběta 6YC Neregistrovaní 23:00
2. Zimová Veronika DCE0650 KOB Dobřichovice 26:17 + 3:17
3. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 26:19 + 3:19
4. Fruhantová Julie SKV TJ Slovan Karlovy Vary 26:26 + 3:26
5. Lukšová Eliška DCE0651 KOB Dobřichovice 29:18 + 6:18
6. Stará Barbora FSP0752 VŠTJ Stavební fakulta Praha 31:06 + 8:06
7. Šobíšková Lucie BSO0651 KOB Baník Sokolov 33:59 + 10:59
8. Jedličková Josefína VSP0651 USK Praha 34:00 + 11:00
9. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 36:34 + 13:34
10. Rosendorfová Hana TAP0799 KOB TRETRA Praha 36:39 + 13:39
11. Buková Hana ROU0750 SKOB Roudnice nad Labem 37:35 + 14:35
12. Pastuszková Laura VSP0654 USK Praha 41:57 + 18:57
13. Pompachová Karolína TAP0652 KOB TRETRA Praha 42:11 + 19:11
14. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 47:06 + 24:06
15. Stará Žofie FSP0851 VŠTJ Stavební fakulta Praha 47:37 + 24:37
16. Kušpálová Bára ROU0850 SKOB Roudnice nad Labem 57:04 + 34:04
Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Bublíková Klára TAP0752 KOB TRETRA Praha DISK
Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
D12
2.35 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 18:45
2. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 21:03 + 2:18
3. Bulířová Ema TAP0452 KOB TRETRA Praha 23:02 + 4:17
4. Malečková Hana PGP0550 SK Praga 23:07 + 4:22
5. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 23:17 + 4:32
6. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 23:32 + 4:47
7. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 23:56 + 5:11
8. Nosková Barbora VSP0457 USK Praha 24:12 + 5:27
9. Jedličková Kristýna KAM0455 OK Kamenice 24:50 + 6:05
10. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 24:59 + 6:14
11. Cincibusová Lenka FSP0450 VŠTJ Stavební fakulta Praha 26:51 + 8:06
12. Trešlová Veronika KAM0457 OK Kamenice 27:00 + 8:15
13. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 27:28 + 8:43
14. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 27:37 + 8:52
15. Jirkovská Magdaléna SLA0550 SKOB Slaný 27:55 + 9:10
16. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 28:39 + 9:54
17. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 28:47 + 10:02
18. Haková Michaela PGP0451 SK Praga 28:53 + 10:08
19. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 29:19 + 10:34
20. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 30:24 + 11:39
21. Štěpánská Tereza KRL0553 Kometa Kralovice 30:53 + 12:08
22. Víšková Veronika KAM0452 OK Kamenice 30:55 + 12:10
23. Šorodová Katarína NER0007 NER Neregistrovaní 31:13 + 12:28
24. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 31:18 + 12:33
25. Holíková Simona NEJ0551 TJ Jiskra Nejdek 32:07 + 13:22
26. Škáchová Viktorie KAM0650 OK Kamenice 32:11 + 13:26
27. Pelantová Martina RIC0550 OB Říčany 32:51 + 14:06
28. Lorencová Jana DOR0454 OK Dobříš 33:11 + 14:26
29. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 33:12 + 14:27
30. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 33:16 + 14:31
31. Kramlová Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 37:47 + 19:02
32. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 38:09 + 19:24
33. Štěpánková Julie KAM0458 OK Kamenice 40:59 + 22:14
34. Kubová Kristýna KAM0454 OK Kamenice 42:54 + 24:09
35. Čechová Klára SLA0552 SKOB Slaný 53:45 + 35:00
36. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 68:27 + 49:42
Pokorná Terezie RIC0552 OB Říčany DISK
D14
2.82 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semíková Lucie KAM0250 OK Kamenice 22:36
2. Hankovcová Helena KAM0350 OK Kamenice 25:47 + 3:11
3. Chaloupková Hana KAM0252 OK Kamenice 26:05 + 3:29
4. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 26:14 + 3:38
5. Kašparová Barbora SLA0251 SKOB Slaný 27:46 + 5:10
6. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 28:03 + 5:27
7. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:36 + 6:00
8. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 28:37 + 6:01
9. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 28:57 + 6:21
10. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 29:24 + 6:48
11. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:27 + 6:51
12. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 29:33 + 6:57
13. Titzová Adéla VSP0250 USK Praha 29:55 + 7:19
14. Nosková Klára VSP0255 USK Praha 30:09 + 7:33
15. Kastnerová Jessica DOR0250 OK Dobříš 31:56 + 9:20
16. Fantová Kateřina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 33:25 + 10:49
17. Berounská Anna VSP0256 USK Praha 35:05 + 12:29
18. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 35:49 + 13:13
19. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 37:16 + 14:40
20. Selucká Alžběta KAM0257 OK Kamenice 38:16 + 15:40
21. Jandera Barbora PGP0251 SK Praga 39:43 + 17:07
22. Mojžíšková Lucie KAM0253 OK Kamenice 40:34 + 17:58
23. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 41:16 + 18:40
24. Popová Jana TAP0252 KOB TRETRA Praha 41:17 + 18:41
25. Vítková Barbora DKL0250 KOB Kladno 42:11 + 19:35
26. Popová Veronika TAP0253 KOB TRETRA Praha 42:22 + 19:46
27. Štěpánková Ema KAM0255 OK Kamenice 44:04 + 21:28
28. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 44:41 + 22:05
29. Kramlová Kateřina ZVO0353 OB SK Zvole 46:46 + 24:10
30. Jirkovská Kateřina SLA0350 SKOB Slaný 47:08 + 24:32
31. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 48:33 + 25:57
32. Vrtišková Kateřina ZVO0351 OB SK Zvole 50:25 + 27:49
33. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 52:44 + 30:08
34. Berounská Adéla VSP0352 USK Praha 86:29 + 63:53
Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš DISK
D16
3.11 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 27:45
2. Bejvlová Karolína LME0250 SK Los Mělník 27:53 + 0:08
3. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 28:13 + 0:28
4. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 30:27 + 2:42
5. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 31:03 + 3:18
6. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 31:05 + 3:20
7. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 32:13 + 4:28
8. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 32:47 + 5:02
9. Machová Marie LME0050 SK Los Mělník 33:02 + 5:17
10. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 34:15 + 6:30
11. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 35:39 + 7:54
12. Rosendorfová Lenka TAP0153 KOB TRETRA Praha 36:18 + 8:33
13. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 36:58 + 9:13
14. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 37:44 + 9:59
15. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 40:03 + 12:18
16. Hovorková Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 40:43 + 12:58
17. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 42:08 + 14:23
18. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 44:16 + 16:31
19. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 48:59 + 21:14
20. Kyralová Anna KAM0052 OK Kamenice 59:19 + 31:34
21. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 62:31 + 34:46
22. Jirkovská Michaela SLA0150 SKOB Slaný 74:35 + 46:50
D18
3.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 33:42
2. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 35:21 + 1:39
3. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 36:07 + 2:25
4. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 36:47 + 3:05
5. Doubková Petra 6YC Neregistrovaní 38:49 + 5:07
6. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 39:31 + 5:49
7. Štefanyuková Eliška CST9851 OB Strakonice 41:10 + 7:28
8. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 42:00 + 8:18
9. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 43:11 + 9:29
10. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 47:53 + 14:11
11. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:27 + 18:45
12. Lišková Hana KPY9951 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:14 + 19:32
13. Čiháková Barbora KNC9950 Sokol Kostelec n. Č. l. 66:30 + 32:48
14. Svátková Anna SLP9951 OOB Slavia Praha 74:38 + 40:56
Bobková Petra DKP9954 Oddíl OB Kotlářka DISK
D21L
5.05 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7026
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 38:55 7269
2. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 40:07 + 1:12 7059
3. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 41:54 + 2:59 6749
4. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 42:15 + 3:20 6688
5. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 42:47 + 3:52 6595
6. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 42:52 + 3:57 6580
7. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 42:58 + 4:03 6563
8. Lavičková Michaela PGP9656 SK Praga 43:04 + 4:09 6545
9. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 44:31 + 5:36 6293
10. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 45:04 + 6:09 6197
11. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 46:07 + 7:12 6014
12. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 46:28 + 7:33 5953
13. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 46:37 + 7:42 5927
14. Lukavcová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 46:45 + 7:50 5903
15. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 47:07 + 8:12 5839
16. Znamenáčková Helena TAP8153 KOB TRETRA Praha 48:18 + 9:23 5633
17. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 48:24 + 9:29 5616
18. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 48:47 + 9:52 5549
19. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 49:07 + 10:12 5491
20. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 49:48 + 10:53 5372
21. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 50:34 + 11:39 5238
22. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 50:43 + 11:48 5212
23. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 51:10 + 12:15 5134
24. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 51:24 + 12:29 5093
25. Marková Anna LBE9250 TJ Lokomotiva Beroun 51:29 + 12:34 5078
26. Nedbalová Jana MFP8050 VŠSK MFF UK Praha 51:44 + 12:49 5035
27. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 53:11 + 14:16 4782
28. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 53:18 + 14:23 4762
29. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 53:42 + 14:47 4692
30. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 53:43 + 14:48 4689
31. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 54:30 + 15:35 4553
32. Typltová Hana OOL8750 SK Haná orienteering 54:51 + 15:56 4492
33. Sklenářová Magda MLA9559 MLOK Mariánské Lázně 54:53 + 15:58
34. Boumová Irena VSP7751 USK Praha 55:05 + 16:10 4451
35. Krausová Barbora TJP9150 TJ Sokol Troja 55:56 + 17:01 4303
36. Paulíny Monika TAP8151 KOB TRETRA Praha 55:59 + 17:04 4294
37. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia VŠ Plzeň 58:18 + 19:23 3890
38. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 58:19 + 19:24
39. Pluháčková Markéta MLA8750 MLOK Mariánské Lázně 60:24 + 21:29 3524
40. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 60:54 + 21:59 3437
41. Sládková Helena TAP9151 KOB TRETRA Praha 61:15 + 22:20 3376
42. Rydlová Eva FSP8989 VŠTJ Stavební fakulta Praha 61:36 + 22:41 3315
43. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 65:37 + 26:42 2615
44. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 68:02 + 29:07 2194
45. Štěpánová Petra OOL8950 SK Haná orienteering 68:38 + 29:43 2089
46. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:15 + 31:20 1808
47. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 74:23 + 35:28 1087
48. Krupová Tereza 6YC8751 Neregistrovaní 84:21 + 45:26
Cvrček Antonín TAP9052 KOB TRETRA Praha 59:16 + 20:21 0
D21K
3.66 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 606
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Žandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary 40:11 748
2. Silovská Hana 79X8400 Žižkovský tygři 54:32 + 14:21
3. Martínková Kateřina KPY7350 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:23 + 17:12 549
4. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 59:55 + 19:44 520
5. Hejnalová Eva KAM9651 OK Kamenice 61:29 + 21:18 502
6. Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 63:00 + 22:49
7. Dobešová Kateřina KPY8750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:00 + 28:49 415
D35K
3.06 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajdová Magdalena KAM OK Kamenice 30:14
2. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 36:43 + 6:29
3. Šubrtová Věra TAP8150 KOB TRETRA Praha 37:37 + 7:23
4. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 40:58 + 10:44
5. Skobová Tereza VIP7855 SK VIPrahlo 41:57 + 11:43
6. Hlaváčková Klára 6MC7750 Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 44:39 + 14:25
7. Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník 45:49 + 15:35
8. Pavlíčková Lenka DOR7251 OK Dobříš 48:02 + 17:48
9. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 54:48 + 24:34
10. Křížková Jitka MAS8050 KČT Aš 57:41 + 27:27
11. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 59:16 + 29:02
12. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 60:13 + 29:59
13. Karadzasová Zlatka NER0002 NER Neregistrovaní 61:09 + 30:55
14. Naporowská Marie BSO7950 KOB Baník Sokolov 61:48 + 31:34
15. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 65:11 + 34:57
16. Šodorová Magda NER0006 NER Neregistrovaní 70:17 + 40:03
17. Geislerová Dita DKL7550 KOB Kladno 72:32 + 42:18
18. Vrtišková Kateřina ZVO7452 OB SK Zvole 88:49 + 58:35
D35L
3.62 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. CEJKA Kati 34C5850 OLC SKOG Fribourg 32:46
2. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 33:25 + 0:39
3. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 33:28 + 0:42
4. Škvorová Zuzana KAM7350 OK Kamenice 35:36 + 2:50
5. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 36:02 + 3:16
6. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 36:37 + 3:51
7. Kováříková Erika KAM7252 OK Kamenice 36:44 + 3:58
8. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 38:23 + 5:37
9. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 39:01 + 6:15
10. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 39:57 + 7:11
11. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:14 + 7:28
12. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 40:33 + 7:47
13. Izáková Ivana EKP7453 VŠTJ Ekonom Praha 40:47 + 8:01
14. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia VŠ Plzeň 41:31 + 8:45
15. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 42:09 + 9:23
16. Bezpalcová Zuzana OKP7454 SK OK 24 Praha 43:24 + 10:38
17. Skripniková Kateřina FSP8051 VŠTJ Stavební fakulta Praha 44:00 + 11:14
18. Leonardt Annetie NER Neregistrovaní 45:09 + 12:23
19. Rejšková Alena KAM7750 OK Kamenice 45:17 + 12:31
20. Černá Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 45:30 + 12:44
21. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 45:49 + 13:03
22. Fibírová Zuzana FSP7555 VŠTJ Stavební fakulta Praha 45:53 + 13:07
23. Lorencová Marcela DOR7752 OK Dobříš 47:39 + 14:53
24. Beránková Lenka VPM7051 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:44 + 15:58
25. Popová Veronika TAP7450 KOB TRETRA Praha 48:50 + 16:04
26. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 49:06 + 16:20
27. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 49:18 + 16:32
28. Marešová Marcela NEJ7450 TJ Jiskra Nejdek 50:02 + 17:16
29. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 50:12 + 17:26
30. Nosková Pavla VSP7261 USK Praha 50:24 + 17:38
31. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 50:29 + 17:43
32. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 50:39 + 17:53
33. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 50:46 + 18:00
34. Reichlová Jana MKP7550 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 51:50 + 19:04
35. Kohoutková Kateřina 6YC Neregistrovaní 53:19 + 20:33
36. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 53:35 + 20:49
37. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 53:56 + 21:10
38. Haková Magda PGP7651 SK Praga 57:49 + 25:03
39. Janderová Markéta DVP7751 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 58:56 + 26:10
Víšková Alena KAM7451 OK Kamenice DISK
D45K
2.73 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cincibusová Ivana FSP6651 VŠTJ Stavební fakulta Praha 34:48
2. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 37:30 + 2:42
3. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 44:43 + 9:55
4. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 47:33 + 12:45
5. Vlková Radka KNC6551 Sokol Kostelec n. Č. l. 49:06 + 14:18
6. Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice 51:03 + 16:15
7. Líbalová Marcela ROU6551 SKOB Roudnice nad Labem 59:22 + 24:34
8. Šmejkalová Karla MLA6256 MLOK Mariánské Lázně 63:42 + 28:54
9. Buková Zdeňka ROU7051 SKOB Roudnice nad Labem 69:07 + 34:19
10. Tichá Ivana KNC6250 Sokol Kostelec n. Č. l. 69:41 + 34:53
11. Nentvichová Romana DOR6651 OK Dobříš 163:42 + 128:54
D45L
3.06 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 29:37
2. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 30:52 + 1:15
3. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 34:31 + 4:54
4. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 35:06 + 5:29
5. Úlehlová Monika TAP6950 KOB TRETRA Praha 35:57 + 6:20
6. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 36:02 + 6:25
7. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 36:22 + 6:45
8. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 37:25 + 7:48
9. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 38:04 + 8:27
10. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 38:26 + 8:49
11. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 38:49 + 9:12
12. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 38:57 + 9:20
13. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 39:34 + 9:57
14. Kohoutová Pavla KNC6251 Sokol Kostelec n. Č. l. 40:52 + 11:15
15. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 41:10 + 11:33
16. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 42:40 + 13:03
17. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 42:42 + 13:05
18. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 43:19 + 13:42
19. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 43:30 + 13:53
20. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 43:37 + 14:00
21. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 43:39 + 14:02
22. Šilhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 44:00 + 14:23
23. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 45:54 + 16:17
24. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 46:15 + 16:38
25. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 46:29 + 16:52
26. Hejnalová Hana PHK6151 OK 99 Hradec Králové 46:42 + 17:05
27. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 46:54 + 17:17
28. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 48:05 + 18:28
29. Janečková Eva LPM6150 OK Lokomotiva Plzeň 48:11 + 18:34
29. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 48:11 + 18:34
31. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 48:22 + 18:45
32. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 48:27 + 18:50
33. Jandová Hana LCV7150 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 48:51 + 19:14
34. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 49:36 + 19:59
35. Tachezy Ruth DOR6451 OK Dobříš 50:35 + 20:58
36. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 50:59 + 21:22
37. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 51:54 + 22:17
38. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 52:42 + 23:05
39. Hrubá Veronika 6YC Neregistrovaní 66:27 + 36:50
40. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 95:25 + 65:48
Petrová Martina 6YC6850 Neregistrovaní DISK
D55
2.73 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 40:11
2. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 41:17 + 1:06
3. Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:01 + 3:50
4. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 45:21 + 5:10
5. Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 48:24 + 8:13
6. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 49:03 + 8:52
7. Soukupová Michaela VSP5850 USK Praha 50:50 + 10:39
8. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 52:07 + 11:56
9. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 82:02 + 41:51
Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha DISK
Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
D65
2.29 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 41:58
2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 43:30 + 1:32
3. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 45:05 + 3:07
4. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 49:09 + 7:11
5. Horáková Magdalena NEJ4950 TJ Jiskra Nejdek 56:21 + 14:23
6. Provazníková Svatava TJP4250 TJ Sokol Troja 95:34 + 53:36
7. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 118:43 + 76:45
H10
1.74 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Husák Ondřej SLA SKOB Slaný 13:39
2. Sedláček Patrik ROZ0800 OK Roztoky 14:11 + 0:32
3. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 14:35 + 0:56
4. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 14:44 + 1:05
5. Bulíř Jáchym TAP0602 KOB TRETRA Praha 15:26 + 1:47
6. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 16:10 + 2:31
7. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 16:59 + 3:20
8. Skripnik Nikola FSP0600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 17:00 + 3:21
9. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 17:14 + 3:35
10. Skripnik Matouš FSP0800 VŠTJ Stavební fakulta Praha 17:42 + 4:03
11. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 18:10 + 4:31
12. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 19:02 + 5:23
13. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 19:39 + 6:00
13. Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany 19:39 + 6:00
15. Lorenc Vašík DOR0702 OK Dobříš 19:54 + 6:15
16. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 21:57 + 8:18
17. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 22:50 + 9:11
18. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 23:08 + 9:29
19. Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem 23:16 + 9:37
20. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 23:19 + 9:40
21. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 23:56 + 10:17
22. Kouřil Vojta KPY0700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:04 + 12:25
23. Rudolf Matyáš DKP0702 Oddíl OB Kotlářka 27:07 + 13:28
24. Coufal Kryštof ROU0603 SKOB Roudnice nad Labem 29:06 + 15:27
25. Svoboda František ROZ0700 OK Roztoky 32:06 + 18:27
26. Pop Jonáš TAP0600 KOB TRETRA Praha 72:12 + 58:33
Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov DISK
H10L
2.04 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fruhant Matyáš SKV TJ Slovan Karlovy Vary 21:30
2. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 26:21 + 4:51
3. Bažata Alberto KAM0702 OK Kamenice 27:19 + 5:49
4. Havlák Štěpán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem 27:26 + 5:56
5. Hlaváček Vojtěch TAP0700 KOB TRETRA Praha 27:29 + 5:59
6. Jedlička Aleš VSP0800 USK Praha 27:45 + 6:15
7. Volek Robin KNC0701 Sokol Kostelec n. Č. l. 30:15 + 8:45
8. Jandera Kryštov PGP0700 SK Praga 33:28 + 11:58
9. Kříž Matěj KRL0901 Kometa Kralovice 34:35 + 13:05
10. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB TRETRA Praha 35:31 + 14:01
11. Kuchař Pavel RIC0604 OB Říčany 36:30 + 15:00
12. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 37:55 + 16:25
13. Krumlovský Vojtěch RIC0703 OB Říčany 38:35 + 17:05
14. Pávek Štěpán NEJ0700 TJ Jiskra Nejdek 39:24 + 17:54
15. Geisler Richard DKL0700 KOB Kladno 45:20 + 23:50
16. Bublík František NER0003 NER Neregistrovaní 49:16 + 27:46
H12
2.35 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 16:05
2. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 18:04 + 1:59
3. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 18:37 + 2:32
4. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 18:49 + 2:44
5. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 18:55 + 2:50
6. Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 19:44 + 3:39
7. Titz Adam VSP0401 USK Praha 20:02 + 3:57
8. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 20:33 + 4:28
9. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 21:45 + 5:40
10. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 21:46 + 5:41
11. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 22:05 + 6:00
12. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 22:09 + 6:04
13. Melišík Jan TAP0502 KOB TRETRA Praha 22:19 + 6:14
14. Tůma Šimon TAP0400 KOB TRETRA Praha 22:39 + 6:34
15. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 22:44 + 6:39
16. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 23:31 + 7:26
17. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 24:51 + 8:46
18. Nosek Daniel VSP0409 USK Praha 26:05 + 10:00
19. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 26:14 + 10:09
20. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 26:36 + 10:31
21. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 26:59 + 10:54
22. Šustr Ondřej KSH0501 OB Kašperské Hory 27:03 + 10:58
23. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 27:30 + 11:25
24. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 27:38 + 11:33
25. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 28:00 + 11:55
26. Vrtiška Jakub ZVO0503 OB SK Zvole 28:06 + 12:01
27. Vondra Tomáš FSP0500 VŠTJ Stavební fakulta Praha 28:31 + 12:26
28. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 29:38 + 13:33
29. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 34:11 + 18:06
30. Sork Dominik TAP0504 KOB TRETRA Praha 35:50 + 19:45
31. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 35:55 + 19:50
32. Kohoutek Vojtěch DKP0503 Oddíl OB Kotlářka 36:10 + 20:05
33. Jiras Jenda DOR0505 OK Dobříš 36:58 + 20:53
34. Michálek Michal KPY0500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:03 + 27:58
35. Bohuslav Josef LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 54:02 + 37:57
36. Jirkovský Jan SLA0500 SKOB Slaný 86:27 + 70:22
Krumlovský Tomáš RIC0507 OB Říčany DISK
Müller Jáchym HCE0500 TJ Hostivice DISK
H14
3.11 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 23:46
2. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 24:12 + 0:26
3. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:11 + 1:25
4. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 25:22 + 1:36
5. Kovářík Tomáš KAM0300 OK Kamenice 26:26 + 2:40
6. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 30:33 + 6:47
7. Kyral Maxmilián KAM0305 OK Kamenice 30:40 + 6:54
8. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 30:49 + 7:03
9. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 31:47 + 8:01
10. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 31:56 + 8:10
11. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:27 + 8:41
12. Janas Petr PGP0200 SK Praga 32:28 + 8:42
13. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 32:45 + 8:59
14. Šesták Štěpán MLA0302 MLOK Mariánské Lázně 33:22 + 9:36
15. Víteček Jáchym DKP0204 Oddíl OB Kotlářka 33:39 + 9:53
16. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 34:06 + 10:20
17. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 35:12 + 11:26
17. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 35:12 + 11:26
19. Sedláček Jaroslav ROZ0300 OK Roztoky 36:39 + 12:53
20. Průša Jan DKL0201 KOB Kladno 36:59 + 13:13
21. Lill Petr BSO0203 KOB Baník Sokolov 37:34 + 13:48
22. Cvrček Adam DOR0204 OK Dobříš 37:37 + 13:51
23. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 37:51 + 14:05
24. Borovička Matěj KNC0202 Sokol Kostelec n. Č. l. 39:12 + 15:26
25. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 39:37 + 15:51
26. Polívka Vratislav VPM0203 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:38 + 15:52
27. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 42:27 + 18:41
28. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 43:25 + 19:39
29. Dudla Maxmilián DOR0200 OK Dobříš 45:15 + 21:29
30. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 45:54 + 22:08
31. Šustr Antonín KSH0201 OB Kašperské Hory 46:33 + 22:47
32. Spěváček Vojta VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 47:05 + 23:19
33. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 48:31 + 24:45
34. Kroc Kryštof DOR0201 OK Dobříš 48:57 + 25:11
35. Hanousek Lukáš PGP0206 SK Praga 49:14 + 25:28
36. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 49:17 + 25:31
37. Svoboda Jáchym ROZ0200 OK Roztoky 49:29 + 25:43
38. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 58:42 + 34:56
39. Marhold Přemysl ZVO0301 OB SK Zvole 62:43 + 38:57
40. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 63:18 + 39:32
41. Mrózek Adam KAM0209 OK Kamenice 69:23 + 45:37
42. Novák Ondřej MLA0303 MLOK Mariánské Lázně 103:29 + 79:43
Barda Tomáš ONO0302 SKOB Ostrov DISK
Ševčík Adam ONO0300 SKOB Ostrov DISK
Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
H16
3.62 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 27:04
2. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 29:05 + 2:01
3. Longin Jan TAP0103 KOB TRETRA Praha 31:02 + 3:58
4. Newiak Nick NEJ0101 TJ Jiskra Nejdek 31:14 + 4:10
5. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB TRETRA Praha 31:17 + 4:13
6. Víšek Martin KAM0102 OK Kamenice 31:41 + 4:37
7. Valášek Václav KAM0100 OK Kamenice 32:48 + 5:44
8. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 33:46 + 6:42
9. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 33:47 + 6:43
9. Černý Jan MAS0100 KČT Aš 33:47 + 6:43
11. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 36:51 + 9:47
12. Havelka Ondřej TAP0108 KOB TRETRA Praha 38:57 + 11:53
13. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 42:02 + 14:58
14. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 44:40 + 17:36
15. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 45:14 + 18:10
16. Novák Josef KPY0000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:46 + 18:42
17. Hlinovský Ondřej VPM0102 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:19 + 22:15
18. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 52:00 + 24:56
19. Čech Richard SLA0001 SKOB Slaný 55:36 + 28:32
20. Pecháček Vít RIC0101 OB Říčany 58:00 + 30:56
21. Volek Jaroslav KNC0100 Sokol Kostelec n. Č. l. 59:55 + 32:51
22. Postolka Jonáš DKL0100 KOB Kladno 63:40 + 36:36
23. Čermák Petr TAP0012 KOB TRETRA Praha 71:13 + 44:09
24. Vrkota Tomáš DKL0103 KOB Kladno 91:27 + 64:23
H18
4.46 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasal Martin PGP9804 SK Praga 32:50
2. Sladkovský Jaromír TAP9902 KOB TRETRA Praha 33:28 + 0:38
3. Vítek Karel DKL9901 KOB Kladno 34:27 + 1:37
4. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 35:47 + 2:57
5. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 40:02 + 7:12
6. Černohorský Mikuláš RIC9800 OB Říčany 40:35 + 7:45
7. Bambousek Jan DOR9800 OK Dobříš 41:02 + 8:12
8. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 41:08 + 8:18
9. Borovička Tomáš FSP9801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 44:58 + 12:08
10. Varga Ondřej KNC9900 Sokol Kostelec n. Č. l. 46:39 + 13:49
11. Prkno Jonáš KNC9903 Sokol Kostelec n. Č. l. 50:39 + 17:49
H21K
4.31 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lukavec Petr SMR7800 SK SNS Smržovka 36:21 0
2. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 38:09 + 1:48
3. Michálek Josef 4WX7800 DREAM TEAM JENEČ 41:30 + 5:09
H21L
6.37 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8080
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 37:28 8191
2. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 38:13 + 0:45 8032
3. Fibír Tomáš FSP7901 VŠTJ Stavební fakulta Praha 38:17 + 0:49 8018
4. Novák Aleš PGP9808 SK Praga 39:21 + 1:53 7791
5. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 39:42 + 2:14 7716
6. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 40:02 + 2:34 7645
7. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 40:25 + 2:57 7564
8. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 40:36 + 3:08 7525
9. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 40:55 + 3:27 7457
10. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 41:18 + 3:50 7376
11. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 41:30 + 4:02 7333
12. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 41:32 + 4:04 7326
13. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 41:44 + 4:16 7284
14. Škvor Martin KAM6700 OK Kamenice 41:53 + 4:25 7252
15. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 42:02 + 4:34 7220
16. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 42:51 + 5:23 7046
17. Janas Petr PGP7106 SK Praga 43:11 + 5:43 6975
18. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 43:19 + 5:51 6947
19. Kunc Petr MLA8801 MLOK Mariánské Lázně 43:24 + 5:56 6929
20. Pilař Karel BSO7801 KOB Baník Sokolov 43:36 + 6:08 6887
21. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 44:30 + 7:02 6695
22. Vodrážka Ondřej VPM7702 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:53 + 7:25 6614
23. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 44:54 + 7:26 6610
24. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 45:09 + 7:41 6557
25. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 45:23 + 7:55 6507
26. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 45:50 + 8:22 6412
27. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 45:52 + 8:24 6405
28. Dvořák Miroslav ZBP7601 OOB SK Zbraslav 46:17 + 8:49 6316
29. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 46:43 + 9:15 6224
30. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 47:04 + 9:36 6149
31. Kapal Tomáš KAM9402 OK Kamenice 47:08 + 9:40 6135
32. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 47:09 + 9:41 6132
33. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 47:44 + 10:16 6008
34. Vondra Jiří FSP7600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 47:46 + 10:18 6000
35. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 47:52 + 10:24 5979
36. Hrouda Martin FSP7612 VŠTJ Stavební fakulta Praha 47:55 + 10:27 5969
37. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 48:09 + 10:41 5919
38. Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice 48:22 + 10:54 5873
39. Čermák Adam PGP9701 SK Praga 49:08 + 11:40 5710
40. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 49:12 + 11:44 5696
41. Kurfürst Pavel FSP7400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 49:17 + 11:49 5678
42. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 50:09 + 12:41 5494
43. Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 50:17 + 12:49 5465
44. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 50:21 + 12:53 5451
45. Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha 50:57 + 13:29 5323
46. Valach Marek TAP9703 KOB TRETRA Praha 51:55 + 14:27 5118
47. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 51:59 + 14:31 5104
48. Tomalík Ondřej SHK8904 OK Slavia Hradec Králové 52:49 + 15:21 4926
49. Macek Jiří LIT8401 KOB Chemopetrol Litvínov 53:06 + 15:38 4866
50. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:21 + 15:53 4813
51. Procházka Vít KPY8000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:43 + 16:15 4735
52. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:11 + 16:43 4636
53. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 54:41 + 17:13 4529
54. Černý Ondřej 88X8500 Aquaklub Liberec 54:59 + 17:31
55. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 57:10 + 19:42 4001
56. Klusáček Radim BOR7710 OK Jiskra Nový Bor 58:59 + 21:31 3615
57. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 59:51 + 22:23 3430
58. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 61:19 + 23:51 3118
59. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 61:24 + 23:56 3101
60. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 61:56 + 24:28 2987
61. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 62:50 + 25:22 2796
62. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 63:41 + 26:13 2615
63. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 64:58 + 27:30 2342
64. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:07 + 29:39 1885
65. Štěpán Marek OOL8900 SK Haná orienteering 75:20 + 37:52 137
66. Beran Jaroslav 2CX8800 Lesní běžec 76:44 + 39:16
67. Knotek Kamil OLP8501 PSK Olymp Praha 87:43 + 50:15 0
68. Němec Tomáš 9VC8100 OK SUDOP 87:54 + 50:26
H35K
4.16 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pohl Zdeněk SRK7606 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:49
2. Kubát Tomáš RIC7503 OB Říčany 35:38 + 2:49
3. Šlapánek René ROU7904 SKOB Roudnice nad Labem 41:13 + 8:24
4. Tejkl Jiří 81C7700 Cirkus Čakovice 47:07 + 14:18
5. Kohout Zdeněk DKL7200 KOB Kladno 58:09 + 25:20
6. Burša Pavel MAS KČT Aš 59:49 + 27:00
7. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 66:43 + 33:54
H35L
5.25 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Kamil DOR7301 OK Dobříš 32:42
2. Skripnik Ondřej FSP7502 VŠTJ Stavební fakulta Praha 34:50 + 2:08
3. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 35:57 + 3:15
4. Pompach Petr TAP7801 KOB TRETRA Praha 36:19 + 3:37
5. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 36:21 + 3:39
6. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 36:53 + 4:11
7. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 37:15 + 4:33
8. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 38:09 + 5:27
9. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 38:34 + 5:52
10. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 39:10 + 6:28
11. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 40:28 + 7:46
12. Řehák Miroslav KAD7101 Originální Vivalín Team Kadaň 40:46 + 8:04
13. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 41:46 + 9:04
14. Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 42:32 + 9:50
15. Datel Jiří DKL7101 KOB Kladno 43:05 + 10:23
16. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 43:23 + 10:41
17. Geisler Michal DKL7500 KOB Kladno 43:41 + 10:59
18. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 44:10 + 11:28
19. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 44:26 + 11:44
20. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 44:38 + 11:56
21. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 45:01 + 12:19
22. Pšenička Jiří TCB6301 SK Technik České Budějovice 45:12 + 12:30
23. Jandera Tomáš DVP7304 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 45:13 + 12:31
24. Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga 45:21 + 12:39
25. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 45:31 + 12:49
26. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 46:05 + 13:23
27. Pelant Michal RIC7400 OB Říčany 47:11 + 14:29
28. Štáfek Pavel DKL7401 KOB Kladno 48:15 + 15:33
29. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 48:28 + 15:46
30. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 49:35 + 16:53
31. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 49:44 + 17:02
32. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 49:49 + 17:07
33. Reiterman Leoš LBE7100 TJ Lokomotiva Beroun 55:40 + 22:58
34. Vítek Jiří DKL7300 KOB Kladno 58:20 + 25:38
35. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 58:35 + 25:53
36. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 60:26 + 27:44
37. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 62:05 + 29:23
38. Černý Marcel MAS7201 KČT Aš 64:10 + 31:28
39. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 65:10 + 32:28
40. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 76:59 + 44:17
Křížek Filip MAS7800 KČT Aš DISK
H45K
3.66 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šustr Pavel KSH7001 OB Kašperské Hory 43:28
2. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 44:41 + 1:13
3. Solomko Vladimír BSO7003 KOB Baník Sokolov 52:28 + 9:00
4. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 53:03 + 9:35
5. Nosek Jan VSP6910 USK Praha 59:04 + 15:36
6. Zieba Jaroslav NEJ6500 TJ Jiskra Nejdek 64:28 + 21:00
7. Bazika Miroslav TJP6401 TJ Sokol Troja 67:15 + 23:47
8. Hlubuček Tomáš KAM6603 OK Kamenice 68:50 + 25:22
9. Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 78:01 + 34:33
Polívka Vratislav VPM7003 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
H45L
4.46 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 34:17
2. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 35:36 + 1:19
3. Ročejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 35:51 + 1:34
4. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 36:40 + 2:23
5. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 38:13 + 3:56
6. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 38:18 + 4:01
7. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:47 + 4:30
8. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 39:29 + 5:12
9. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 39:40 + 5:23
10. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 40:15 + 5:58
11. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 42:53 + 8:36
12. Reichl Michal MKP6402 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 43:06 + 8:49
13. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 43:38 + 9:21
14. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 43:53 + 9:36
15. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:25 + 10:08
16. Liška Jindřich KPY6700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:50 + 13:33
17. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 49:09 + 14:52
18. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 49:21 + 15:04
19. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 49:47 + 15:30
20. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 51:09 + 16:52
21. Kubů Jaroslav OLP6701 PSK Olymp Praha 51:48 + 17:31
22. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 51:50 + 17:33
23. Svoboda Ondřej ROZ7100 OK Roztoky 52:04 + 17:47
24. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 52:28 + 18:11
25. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 53:32 + 19:15
26. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB TRETRA Praha 53:34 + 19:17
27. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 53:51 + 19:34
28. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 54:26 + 20:09
29. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 56:22 + 22:05
30. Štětina Jiří HCE6100 TJ Hostivice 56:45 + 22:28
31. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 57:31 + 23:14
32. Novák Petr MLA6700 MLOK Mariánské Lázně 59:11 + 24:54
33. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 60:15 + 25:58
34. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:50 + 33:33
35. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 69:01 + 34:44
36. Izák Pavel LME7102 SK Los Mělník 75:52 + 41:35
37. Habran Ivo DKL KOB Kladno 83:20 + 49:03
38. Renda Miroslav KAM7106 OK Kamenice 90:24 + 56:07
39. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 127:58 + 93:41
40. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 143:20 + 109:03
Sork Viktor NER0014 NER Neregistrovaní DISK
Kurr Maik NER Neregistrovaní DISK
Dittrt Štěpán LME0001 SK Los Mělník DISK
H55
3.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. PEISSARD Bernard 34C5700 OLC SKOG Fribourg 32:01
2. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 34:48 + 2:47
3. Michalec Jan DCH5701 Radioelektronika Cheb 35:54 + 3:53
4. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 36:53 + 4:52
5. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 37:14 + 5:13
6. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 37:39 + 5:38
7. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 38:56 + 6:55
8. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 39:53 + 7:52
9. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 40:57 + 8:56
10. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 42:23 + 10:22
11. Dudík Petr DOR5500 OK Dobříš 42:27 + 10:26
12. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 43:44 + 11:43
13. Brumek Stanislav DKL5201 KOB Kladno 44:15 + 12:14
14. Soukup Václav VSP5600 USK Praha 47:59 + 15:58
15. Vrabec Martin SCP6100 OK Sparta Praha 49:00 + 16:59
16. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 50:15 + 18:14
17. Janošík Lubomír KSH5901 OB Kašperské Hory 50:53 + 18:52
18. Borovička Milan FSP6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 54:44 + 22:43
19. Toušek Miloslav MKP5000 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 55:04 + 23:03
20. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia VŠ Plzeň 55:49 + 23:48
21. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 55:56 + 23:55
22. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 55:57 + 23:56
23. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 57:24 + 25:23
24. Malačka Milan DKP6000 Oddíl OB Kotlářka 59:03 + 27:02
25. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 61:36 + 29:35
26. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia VŠ Plzeň 65:04 + 33:03
27. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 65:07 + 33:06
H65
2.73 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujan Sláva DKL4800 KOB Kladno 28:22
2. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 29:04 + 0:42
3. Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 33:16 + 4:54
4. Valeška Rudolf LCV4700 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 33:31 + 5:09
5. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 33:32 + 5:10
6. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 34:08 + 5:46
7. Novotný Jiří SLP4601 OOB Slavia Praha 34:40 + 6:18
8. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 35:58 + 7:36
9. Čadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 36:02 + 7:40
10. Janda Josef KAD4701 Originální Vivalín Team Kadaň 36:23 + 8:01
11. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 36:29 + 8:07
12. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 36:47 + 8:25
13. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 37:11 + 8:49
14. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 38:56 + 10:34
15. Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:46 + 11:24
16. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 40:18 + 11:56
17. Janeček Eduard LPM5100 OK Lokomotiva Plzeň 40:44 + 12:22
18. Dubský Miloš SCP5100 OK Sparta Praha 41:14 + 12:52
19. Hamáček Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun 43:35 + 15:13
20. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 43:47 + 15:25
21. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 44:48 + 16:26
22. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:06 + 17:44
23. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 47:00 + 18:38
24. Dvořák Jaromír PGP4601 SK Praga 48:22 + 20:00
25. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 49:31 + 21:09
26. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 51:37 + 23:15
H75
2.29 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 39:45
2. Vondra Jaroslav FSP3300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 56:35 + 16:50
3. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 65:32 + 25:47
HDR
2.04 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neuerová Eliška DOR1051 OK Dobříš 23:18
2. Semíkiová Julie KAM OK Kamenice 23:22 + 0:04
3. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 23:51 + 0:33
4. Fiberer Michal NER0011 NER Neregistrovaní 24:22 + 1:04
5. Vojkůvka Matěj DOR0804 OK Dobříš 25:10 + 1:52
6. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 26:51 + 3:33
7. Stará Madla FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 27:30 + 4:12
8. Besta Radek 6YC Neregistrovaní 28:29 + 5:11
9. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB TRETRA Praha 28:47 + 5:29
10. Fiveberová Markéta NER0010 NER Neregistrovaní 29:17 + 5:59
11. Pusztai Adam 6YC Neregistrovaní 29:28 + 6:10
12. Pohl Lukáš TAP0703 KOB TRETRA Praha 29:41 + 6:23
13. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 30:13 + 6:55
14. Pohlová Sandra SRK1151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:16 + 6:58
15. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 30:17 + 6:59
16. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 32:28 + 9:10
17. Fibír Jakub FSP0900 VŠTJ Stavební fakulta Praha 33:10 + 9:52
18. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 33:38 + 10:20
19. Mišek Michal NER Neregistrovaní 35:11 + 11:53
20. Paulíny Jakub TAP0902 KOB TRETRA Praha 35:15 + 11:57
21. Vrabec Adrian SCP1500 OK Sparta Praha 35:23 + 12:05
22. Coufalová Klára ROU0951 SKOB Roudnice nad Labem 35:26 + 12:08
23. Berka Ondřej TJN1100 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:01 + 12:43
24. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 36:31 + 13:13
25. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 36:45 + 13:27
26. Jedlička Michal NER Neregistrovaní 37:09 + 13:51
27. Vivian Sanna DKP Oddíl OB Kotlářka 37:33 + 14:15
28. Hanák Kryštov SLA1100 SKOB Slaný 37:35 + 14:17
29. Štekl Ondra NER Neregistrovaní 38:05 + 14:47
30. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 38:11 + 14:53
31. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:48 + 15:30
32. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 38:55 + 15:37
33. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 38:58 + 15:40
34. Kubů Julie OLP0601 PSK Olymp Praha 39:11 + 15:53
35. Hlaváčková Lucie TAP1050 KOB TRETRA Praha 42:14 + 18:56
36. Pasturek Lukáš VSP USK Praha 42:54 + 19:36
37. Bursa Áron LPM OK Lokomotiva Plzeň 43:15 + 19:57
38. Kubů Matyáš OLP0301 PSK Olymp Praha 43:31 + 20:13
39. Voráčová Pavlína MAS0601 KČT Aš 43:37 + 20:19
40. Nedbalová Magdalena MFP1053 VŠSK MFF UK Praha 43:57 + 20:39
41. Muškovi 6YC Neregistrovaní 44:07 + 20:49
42. Tofel Šimon TAP0605 KOB TRETRA Praha 44:17 + 20:59
43. Rudolfová Eliška DKP Oddíl OB Kotlářka 45:09 + 21:51
44. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 45:26 + 22:08
45. Pompachová Natálie TAP0952 KOB TRETRA Praha 45:59 + 22:41
46. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 47:24 + 24:06
47. Hladík Filip DKP1102 Oddíl OB Kotlářka 48:34 + 25:16
48. Vojkůvka Filip DOR0902 OK Dobříš 48:58 + 25:40
49. Křížová Maria NER Neregistrovaní 49:57 + 26:39
50. Šimková Šárka LME SK Los Mělník 50:10 + 26:52
51. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 53:00 + 29:42
52. Forst Albert MFP0901 VŠSK MFF UK Praha 53:26 + 30:08
53. Arnošt Daniel DOR1200 OK Dobříš 53:53 + 30:35
54. Müller František HCE0801 TJ Hostivice 55:47 + 32:29
55. Pjenčák Adam MAS0802 KČT Aš 60:35 + 37:17
56. Vítová Marianne EKP1158 VŠTJ Ekonom Praha 61:19 + 38:01
57. Michálková Veronika 3BX1250 ČaČua 62:05 + 38:47
58. Bozděch Vojta PGP1000 SK Praga 66:53 + 43:35
59. Vrabcová Olívie SCP1450 OK Sparta Praha 73:55 + 50:37
60. Revaj Štěpán NER Neregistrovaní 88:54 + 65:36
61. Vít Damien EKP1305 VŠTJ Ekonom Praha 93:34 + 70:16
62. Matyšková Kristýna NER Neregistrovaní 94:06 + 70:48
63. Matyšek Stanislav PLU7612 TJ SOKOL Plumlov 94:56 + 71:38
Diviš Janata 6YC Neregistrovaní DISK
Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha DISK
Dvořák Max 6YC Neregistrovaní DISK
Janíková Tereza NER Neregistrovaní DISK
Štekl Filip 6YC Neregistrovaní DISK
Janíková Lucie NER Neregistrovaní DISK
Revaj Štěpán NER0006 NER Neregistrovaní DISK
Mizera Martin NER Neregistrovaní DISK
P3
2.43 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávek Jiří NEJ7700 TJ Jiskra Nejdek 16:00
2. Chaloupka Přemysl 6YC Neregistrovaní 17:15 + 1:15
3. Michálek Jan 3BX8000 ČaČua 18:16 + 2:16
4. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 18:19 + 2:19
5. Kopáček Vojtěch DOR9100 OK Dobříš 19:11 + 3:11
6. Mařík Karel FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 20:11 + 4:11
7. Blažek Petr JES OK Rakovník 21:35 + 5:35
8. Křížřová Mirka NER Neregistrovaní 22:54 + 6:54
9. Jírová Monika ROZ9999 OK Roztoky 23:55 + 7:55
10. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 24:04 + 8:04
11. Titzová Pavlína VSP7463 USK Praha 24:12 + 8:12
12. Fiveberová Jana NER Neregistrovaní 25:09 + 9:09
13. Kučera Petr DOR7700 OK Dobříš 25:27 + 9:27
14. Mišeková Martina NER Neregistrovaní 26:02 + 10:02
15. Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary 26:22 + 10:22
16. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 26:28 + 10:28
17. Müller Vladimír HCE7700 TJ Hostivice 27:51 + 11:51
18. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 28:00 + 12:00
19. Krocová Ludmila DOR6650 OK Dobříš 28:22 + 12:22
20. Maříková Markéta FSP7351 VŠTJ Stavební fakulta Praha 29:00 + 13:00
21. Krumlovská Barbora RIC8050 OB Říčany 29:15 + 13:15
22. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 29:52 + 13:52
23. Bublíková Zuzana NER0004 NER Neregistrovaní 30:01 + 14:01
24. Lišková Hana KPY6650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 30:02 + 14:02
25. Hronová Katarína VSP7570 USK Praha 30:38 + 14:38
26. Štěpánská Michaela NER0007 6YC Neregistrovaní 31:00 + 15:00
27. Ludvíková Alice 6YC Neregistrovaní 31:20 + 15:20
28. Bažata Miroslava KAM7650 OK Kamenice 33:57 + 17:57
29. Ledinská Leona DKP8161 Oddíl OB Kotlářka 34:03 + 18:03
30. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 34:07 + 18:07
31. Ševčík Daniel ONO0200 SKOB Ostrov 34:19 + 18:19
32. Füllsack David DOR8000 OK Dobříš 35:45 + 19:45
33. Ziebová Lenka NEJ7251 TJ Jiskra Nejdek 38:20 + 22:20
34. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 39:04 + 23:04
35. Nejedlová Karolína NER0012 NER Neregistrovaní 43:04 + 27:04
36. Hovorková Alžběta ZVO0354 OB SK Zvole 43:05 + 27:05
37. Dolák Jakub DKP1980 Oddíl OB Kotlářka 44:10 + 28:10
38. Berounská Helena VSP USK Praha 44:27 + 28:27
39. Rudolf Michal 6YC Neregistrovaní 45:08 + 29:08
39. Machačová Veronika NER0015 NER Neregistrovaní 45:08 + 29:08
41. Havláková Daniela ROU7951 SKOB Roudnice nad Labem 45:25 + 29:25
42. Pěkná Eva ROU7550 SKOB Roudnice nad Labem 46:23 + 30:23
43. Přibíková Agáta PGP0653 SK Praga 46:27 + 30:27
44. Straka Michal 6YC Neregistrovaní 49:07 + 33:07
45. Štěpánková Emma 6YC Neregistrovaní 50:58 + 34:58
46. Múčková Zuzana OLP8352 PSK Olymp Praha 54:41 + 38:41
47. Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha 55:42 + 39:42
48. Straková Alena 6YC Neregistrovaní 56:14 + 40:14
49. Chuchlerová Adéla DKL KOB Kladno 58:05 + 42:05
50. Novotná Šárka KNC0150 Sokol Kostelec n. Č. l. 61:09 + 45:09
51. Novotný Marek KNC0302 Sokol Kostelec n. Č. l. 62:16 + 46:16
52. Samohýl Richard PGP2800 SK Praga 69:43 + 53:43
Záborcová Karolána 6YC Neregistrovaní DISK
Nejedlová Anna NER0013 NER Neregistrovaní DISK
Valášková Šárka KAM6951 OK Kamenice DISK
T6
4.16 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 38:18
2. Titz Pavel VSP7400 USK Praha 38:21 + 0:03
3. Čermák Matyáš KAM9504 OK Kamenice 39:12 + 0:54
4. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 39:22 + 1:04
5. Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové 40:52 + 2:34
6. Kohoutek Bohumil 4XX7100 LOST 48:40 + 10:22
7. Stilaka Tomáš SLA SKOB Slaný 49:17 + 10:59
8. Kuběna Rudolf 9VC8700 OK SUDOP 49:59 + 11:41
9. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 54:02 + 15:44
10. Šmejkal Ondřej MLA8700 MLOK Mariánské Lázně 54:54 + 16:36
11. Vrabcová Jindra SCP6151 OK Sparta Praha 70:41 + 32:23
12. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 71:26 + 33:08
13. Hladík Zdeněk DKP7401 Oddíl OB Kotlářka 73:10 + 34:52
14. Berková Květa TJN7350 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:24 + 38:06
15. Svátek Vojtěch SLP6701 OOB Slavia Praha 85:04 + 46:46
16. Štekl Vilém NER Neregistrovaní 88:41 + 50:23
17. Tesař Jakub SLP0100 OOB Slavia Praha 90:55 + 52:37
Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha DISK
Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Táborský Ondřej TJN5605 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK