Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1

Datum:
23.08.2019
Místo konání:
Vyskeř
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Kacanovy
Ředitel závodu:
Stárek Filip
Hlavní rozhodčí:
Kořínek Jindřich - R2
Stavitel tratí:
Thoř Tomáš
Protokol:
Závod proběhl za krásného počasí bez protestů a větších úrazů. Všechna drobná zranění byla ošetřena. Na startu č.2 byl posunut čas na startovních hodinách o 1.min. Tato chyba byla opravena u všech dotčených kategorií a závodníků.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    
D10L
2.36 km, 130 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 19:23
2. Macháčková Lucie SHK1155 OK Slavia Hradec Králové 23:48 + 4:25
3. Hepnerová Tereza SHK1150 OK Slavia Hradec Králové 23:50 + 4:27
4. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 24:42 + 5:19
5. Schwarzová Katarína 17S1150 Ekonom Banska Bystrica 28:49 + 9:26
6. Kvapilová Klára TUV1199 SOK TJ Turnov 30:36 + 11:13
7. Schwarzová Martina 17S0950 Ekonom Banska Bystrica 34:49 + 15:26
8. Oravcová Amálie TJN1170 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:25 + 17:02
9. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 37:43 + 18:20
10. Dosbabová Magdaléna TTR1151 OOB Třebíč 40:51 + 21:28
11. Janků Michala STE1150 SK SKI-OB Šternberk 41:22 + 21:59
12. Klose Kateřina SFM1251 O-RUNNAŘI Beskydy 44:49 + 25:26
13. Létalová Eva SFM1250 O-RUNNAŘI Beskydy 45:23 + 26:00
14. Voráčková Anežka OSN1260 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:22 + 34:59
15. Besedová Magdaléna PHK1252 OK 99 Hradec Králové 55:10 + 35:47
Hejcmanová Amálie ROU1251 SKOB Roudnice nad Labem DISK
D10
1.62 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 18:33
2. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:00 + 2:27
3. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 21:11 + 2:38
4. Luterová Laura PLU1051 TJ SOKOL Plumlov 21:44 + 3:11
5. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 22:03 + 3:30
6. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 23:29 + 4:56
7. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 24:21 + 5:48
8. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 24:29 + 5:56
9. Dvořáková Lucie PGP0956 SK Praga 24:34 + 6:01
10. Vařeková Anna TUV0651 SOK TJ Turnov 27:31 + 8:58
10. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 27:31 + 8:58
12. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 28:02 + 9:29
13. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 29:46 + 11:13
14. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 30:44 + 12:11
15. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 31:44 + 13:11
16. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 33:07 + 14:34
17. Kubecová Markéta PGP0955 SK Praga 33:19 + 14:46
18. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 36:44 + 18:11
19. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:37 + 20:04
20. Besedová Barborka PHK1051 OK 99 Hradec Králové 39:33 + 21:00
21. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 45:10 + 26:37
D12
1.71 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Matilda TUV0998 SOK TJ Turnov 16:57
2. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:18 + 0:21
3. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 17:33 + 0:36
4. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 20:03 + 3:06
5. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 20:38 + 3:41
6. Štětínská Tereza MOV0751 SKOB Ostrava 21:22 + 4:25
7. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 21:55 + 4:58
8. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 22:35 + 5:38
9. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 23:51 + 6:54
10. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 24:43 + 7:46
11. Lechner Jana 14A0753 ASKÖ Austria 26:27 + 9:30
12. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 26:31 + 9:34
13. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 26:45 + 9:48
14. Nožičková Eva TJN0852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:34 + 10:37
15. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 28:17 + 11:20
16. Buková Hana ROU0750 SKOB Roudnice nad Labem 28:45 + 11:48
17. Matoušková Johana STE0751 SK SKI-OB Šternberk 29:41 + 12:44
18. Nováková Viktorie RUM0751 ZOOB Rumburk 29:58 + 13:01
19. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 30:35 + 13:38
20. Erhard Josefine 14A0751 ASKÖ Austria 31:35 + 14:38
21. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 33:29 + 16:32
22. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:48 + 16:51
23. Štveráková Zuzana CHA0750 OK Chrastava 34:26 + 17:29
24. Pechová Alena VLI0854 Slavia Liberec orienteering 34:31 + 17:34
25. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 35:04 + 18:07
26. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 36:24 + 19:27
27. Berger Carla 14A0752 ASKÖ Austria 36:27 + 19:30
28. Blahová Karolína KAM0752 OK Kamenice 36:33 + 19:36
29. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 37:20 + 20:23
30. Podoubská Klára TJN0855 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:37 + 21:40
31. Chudobová Eliška DKL0850 KOB Kladno 39:36 + 22:39
32. Křečková Apolena KAM0755 OK Kamenice 46:09 + 29:12
33. Nowak Zofia 97P0850 KS Hades Poznań 48:08 + 31:11
34. Pavlova Lenka TJN0850 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:27 + 31:30
35. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 49:34 + 32:37
36. Dosbabová Veronika TTR0851 OOB Třebíč 68:48 + 51:51
37. Nováková Barborka TUV0852 SOK TJ Turnov 87:00 + 70:03
Davidová Beatrice RUM0752 ZOOB Rumburk DISK
Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Litvínov DISK
D14
2.00 km, 140 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 22:26
2. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 24:42 + 2:16
3. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 25:46 + 3:20
4. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 27:12 + 4:46
5. Mellanová Judita TUR0559 OOB TJ Turnov 27:24 + 4:58
6. Hájková Tereza TUR0556 OOB TJ Turnov 28:18 + 5:52
7. Šimšová Pavla MFP0551 Matfyz Praha 28:25 + 5:59
8. Šaňáková Marie UOL0651 SOB Olomouc 30:40 + 8:14
9. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 31:20 + 8:54
10. Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:42 + 9:16
11. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 33:08 + 10:42
12. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 34:14 + 11:48
13. Otrubová Anna PLU0577 TJ SOKOL Plumlov 34:23 + 11:57
14. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 34:55 + 12:29
15. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 35:17 + 12:51
16. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 35:18 + 12:52
17. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 36:29 + 14:03
18. Zoubková Šárka TJN0554 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:35 + 14:09
19. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 36:50 + 14:24
20. Podoubská Adéla TJN0658 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:31 + 15:05
21. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 37:51 + 15:25
22. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 38:46 + 16:20
23. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 39:13 + 16:47
24. Gemperlová Eliška PGP0556 SK Praga 45:27 + 23:01
25. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:08 + 23:42
26. Neumann Johanna 31D0550 SV Lengefeld 46:37 + 24:11
27. Venusová Anna STE0554 SK SKI-OB Šternberk 47:32 + 25:06
28. Davidová Noemi RUM0551 ZOOB Rumburk 47:42 + 25:16
29. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 52:01 + 29:35
30. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:27 + 31:01
31. Štveráková Eliška CHA0553 OK Chrastava 54:48 + 32:22
32. Müllerová Hana HCE0650 TJ Hostivice 55:13 + 32:47
33. Sklenářová Zuzana TUR0658 OOB TJ Turnov 55:32 + 33:06
34. Höhenberger Lara 14A0651 ASKÖ Austria 67:47 + 45:21
35. Kynclová Andrea LTU0651 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:13 + 46:47
36. Seitlinger Antonia 14A0551 ASKÖ Austria 72:06 + 49:40
37. Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga 74:20 + 51:54
38. Paierová Jana DKL0653 KOB Kladno 81:20 + 58:54
39. Mitášová Barbora SOP0651 OOB TJ Slezan Opava 96:13 + 73:47
Kruschinová Jana LTP0551 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D16
2.77 km, 270 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 34:38
2. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 35:26 + 0:48
3. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 37:35 + 2:57
4. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 38:11 + 3:33
5. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 38:46 + 4:08
6. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 39:13 + 4:35
7. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 39:34 + 4:56
8. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 43:27 + 8:49
9. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 44:27 + 9:49
10. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:50 + 10:12
11. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 45:33 + 10:55
12. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 45:55 + 11:17
13. Chrzová Eliška PGP0353 SK Praga 46:05 + 11:27
14. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 47:31 + 12:53
15. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:42 + 13:04
16. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 47:50 + 13:12
17. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 47:57 + 13:19
18. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 50:21 + 15:43
19. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 51:29 + 16:51
20. Černochová Michaela PLU0351 TJ SOKOL Plumlov 51:48 + 17:10
21. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 52:25 + 17:47
22. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:52 + 18:14
23. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:02 + 19:24
24. Hankovcová Helena KAM0350 OK Kamenice 54:03 + 19:25
25. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia Plzeň 54:19 + 19:41
26. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 54:36 + 19:58
27. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 54:51 + 20:13
28. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 54:52 + 20:14
29. Filipiak Adrianna 97P0351 KS Hades Poznań 55:32 + 20:54
30. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 56:08 + 21:30
31. Sihver Merle 18D0450 Post SV Dresden 57:54 + 23:16
32. Bídová Markéta UOL0352 SOB Olomouc 57:59 + 23:21
33. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 59:30 + 24:52
34. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 59:56 + 25:18
35. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 60:29 + 25:51
36. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 61:44 + 27:06
37. Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha 64:48 + 30:10
38. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 65:30 + 30:52
39. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 66:14 + 31:36
40. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 67:02 + 32:24
41. Neumann Lena 31D0350 SV Lengefeld 70:17 + 35:39
42. Dvořáková Hana PGP0355 SK Praga 72:40 + 38:02
43. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 74:30 + 39:52
44. Ripplová Emma DKP0460 Oddíl OB Kotlářka 78:48 + 44:10
45. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 79:37 + 44:59
46. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 81:53 + 47:15
47. Mrkvičková Veronika TJN0355 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 109:58 + 75:20
Jedličková Kristýna KAM0455 OK Kamenice DISK
Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice DISK
D18
3.08 km, 290 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 39:29
2. Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice 40:03 + 0:34
3. Škáchová Magdalena DKP0156 Oddíl OB Kotlářka 40:12 + 0:43
4. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 40:54 + 1:25
5. Miklušová Tamara 47S0250 TJ Rapid Bratislava 41:01 + 1:32
6. Semíková Lucie KAM0250 OK Kamenice 41:51 + 2:22
7. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 42:33 + 3:04
8. Rýdlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:08 + 3:39
9. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 43:48 + 4:19
10. Raclavská Vlaďka UOL0253 SOB Olomouc 43:51 + 4:22
11. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 45:12 + 5:43
12. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 45:18 + 5:49
13. Bejvlová Karolína KAM0258 OK Kamenice 45:19 + 5:50
14. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 45:48 + 6:19
15. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 46:23 + 6:54
16. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 46:44 + 7:15
17. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 47:29 + 8:00
18. Aschermannová Tereza VSP0253 USK Praha 47:43 + 8:14
19. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:03 + 8:34
20. Podrábská Marie TJN0259 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:46 + 9:17
21. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:42 + 10:13
22. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:19 + 10:50
23. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 50:29 + 11:00
24. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 51:14 + 11:45
25. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 51:34 + 12:05
26. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 51:36 + 12:07
27. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 52:53 + 13:24
28. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 54:40 + 15:11
29. Titzová Adéla PGP0257 SK Praga 57:39 + 18:10
30. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:53 + 19:24
31. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 60:36 + 21:07
32. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 61:18 + 21:49
33. Hamáčková Eliška STH0153 SK Studenec 62:47 + 23:18
34. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:55 + 23:26
35. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 63:58 + 24:29
36. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:27 + 26:58
37. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 SK Praga 68:49 + 29:20
38. Vítková Barbora DKL0250 KOB Kladno 70:08 + 30:39
39. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 70:44 + 31:15
40. Janýšková Alžběta SFM0150 O-RUNNAŘI Beskydy 71:32 + 32:03
41. Skoupá Vendula STE0152 SK SKI-OB Šternberk 71:48 + 32:19
42. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 88:11 + 48:42
43. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 95:01 + 55:32
44. Jiranová Barbora VRL0256 OOS TJ Spartak Vrchlabí 98:42 + 59:13
45. Urbánková Tereza SFM0250 O-RUNNAŘI Beskydy 118:41 + 79:12
Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Mišková Katka DKL0252 KOB Kladno DISK
Davidová Tereza SFM0252 O-RUNNAŘI Beskydy DISK
Bogensperger Nilla 14A0251 ASKÖ Austria DISK
D20
3.05 km, 305 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7061
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 42:17 7331
2. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 43:26 + 1:09 7147
3. Biederman Adrianna CHC0056 K.O.B. Choceň 46:11 + 3:54 6705
4. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 46:43 + 4:26 6619
5. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 50:38 + 8:21 5990
6. Kopecká Johana PGP9956 SK Praga 51:36 + 9:19 5835
7. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 53:06 + 10:49 5594
8. Vogt Felicitas 31D0051 SV Lengefeld 54:25 + 12:08
9. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 55:40 + 13:23 5182
10. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:36 + 14:19 5032
11. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 56:52 + 14:35 4989
12. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 59:47 + 17:30 4521
13. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 62:27 + 20:10 4093
14. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 70:35 + 28:18 2786
15. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:36 + 29:19 2623
16. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 71:47 + 29:30 2594
17. Matušková Jana RBK9999 SK Radioklub Blansko 75:42 + 33:25 1965
18. Klikarová Ivana DKP9953 Oddíl OB Kotlářka 82:02 + 39:45 948
Klikarová Zuzana DKP9952 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno DISK 0
D21E
3.56 km, 345 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8878
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk 40:24 9484
2. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 44:45 + 4:21 8593
3. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 44:56 + 4:32 8556
4. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 45:04 + 4:40 8528
5. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 45:41 + 5:17 8402
6. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 45:45 + 5:21 8389
7. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 46:21 + 5:57 8266
8. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 46:54 + 6:30 8153
9. Ockenden Helen 15G9750 DRONGO 47:04 + 6:40
10. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 48:13 + 7:49 7883
11. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 48:14 + 7:50 7880
12. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 48:20 + 7:56 7860
13. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 48:33 + 8:09 7815
14. Winkler Leonore 33D9651 USV TU Dresden 2 49:54 + 9:30
15. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 51:27 + 11:03
16. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 53:34 + 13:10 6788
17. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 53:46 + 13:22 6747
18. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 54:32 + 14:08 6590
19. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 54:57 + 14:33
20. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 56:59 + 16:35 6089
21. Chromá Kateřina ZBM9451 SK Žabovřesky Brno 57:10 + 16:46 6051
22. Nieke Corinna 33D9400 USV TU Dresden 2 59:01 + 18:37
23. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 59:38 + 19:14 5546
D21A
3.23 km, 320 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7209
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 40:48 7357
2. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 41:10 + 0:22 7294
3. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 43:00 + 2:12 6976
4. Neumannová Kateřina PGP9256 SK Praga 43:28 + 2:40 6896
5. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 45:33 + 4:45 6535
6. Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín 46:15 + 5:27 6414
7. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 46:58 + 6:10 6290
8. Kubátová Jana CHA9152 OK Chrastava 47:29 + 6:41 6200
9. Voráčková Lenka OSN8555 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:29 + 7:41 6027
10. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 49:19 + 8:31 5883
11. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 49:32 + 8:44 5846
12. Ehlerová Jana Kolaja VLI8055 Slavia Liberec orienteering 49:37 + 8:49 5831
13. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 50:25 + 9:37 5693
14. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 50:41 + 9:53 5647
15. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 51:46 + 10:58 5459
16. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 53:04 + 12:16 5234
17. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 53:11 + 12:23 5214
18. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 53:38 + 12:50 5136
19. Rickmeyer Tina 33D8650 USV TU Dresden 2 54:51 + 14:03
20. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 55:11 + 14:23 4868
21. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 55:20 + 14:32 4842
22. Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orienteering 56:59 + 16:11 4556
23. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 57:00 + 16:12 4553
24. Drągowska Malwina 23P8500 OK!Sport Warszawa 57:37 + 16:49
25. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 59:07 + 18:19 4187
26. Procházková Marie SOP9551 OOB TJ Slezan Opava 61:01 + 20:13 3858
27. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 61:13 + 20:25
28. Najman Natalia 23P8851 OK!Sport Warszawa 62:24 + 21:36
29. Justová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 62:46 + 21:58 3555
30. Lehárová Alžběta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice 64:31 + 23:43 3253
31. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 65:25 + 24:37 3097
32. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:14 + 27:26 2609
33. Kosová Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 72:58 + 32:10 1790
34. Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno 85:17 + 44:29 0
Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice DISK 0
D21B
3.05 km, 305 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4792
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotná Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:19 5097
2. Bernatíková Hana TRI0253 TJ TŽ Třinec 47:51 + 1:32 4948
3. Boros Kitti 14A9751 ASKÖ Austria 48:21 + 2:02
4. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 OK Slavia Hradec Králové 54:14 + 7:55 4330
5. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:38 + 11:19 4001
6. Srpová Zuzana SJC8551 Sportcentrum Jičín 58:54 + 12:35 3878
7. Čechová Lenka 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO 59:19 + 13:00
8. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:45 + 13:26 3796
9. Podešvová Vlasta TJN9250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:50 + 13:31 3787
10. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 61:33 + 15:14 3621
11. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 61:48 + 15:29 3597
12. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 61:51 + 15:32 3592
13. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 USK Praha 63:30 + 17:11 3432
14. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 64:41 + 18:22 3318
15. Doležalová Lenka SHK8256 OK Slavia Hradec Králové 68:00 + 21:41 2996
16. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 69:07 + 22:48 2888
17. Šádková Martina PHK9653 OK 99 Hradec Králové 69:24 + 23:05 2861
18. Fenclová Tereza LPU9752 OK Lokomotiva Pardubice 70:35 + 24:16 2746
19. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:06 + 24:47 2696
20. Heinlová Iva RUM8551 ZOOB Rumburk 72:16 + 25:57 2583
21. Pottkamp Charlotte 33D9650 USV TU Dresden 2 73:24 + 27:05
22. Kovářová Lenka SJH8651 SJH Jindřichův Hradec 76:42 + 30:23 2154
23. Vébrová Denisa VTA9551 SC vebr-sport 81:44 + 35:25 1666
24. Zavadilová Barbora KAM9454 OK Kamenice 86:05 + 39:46 1245
25. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 86:08 + 39:49 1240
26. Blažková Kristina 0120001 UOL 86:26 + 40:07
27. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 87:44 + 41:25 1085
28. Sklenářová Dorothea AOP9351 Orientační Běh Opava 96:23 + 50:04 247
D21C
2.62 km, 230 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3463
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Straková Zuzana KAM9250 OK Kamenice 36:43 3845
2. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 43:31 + 6:48 3274
3. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 43:34 + 6:51 3270
4. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 44:48 + 8:05 3166
5. Pavlíková Jitka LIT8352 KOB Litvínov 44:51 + 8:08 3162
6. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 47:39 + 10:56 2927
7. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 52:28 + 15:45
8. Hájková Daniela JIL9451 OK Jilemnice 55:22 + 18:39 2280
9. Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně 55:53 + 19:10 2236
10. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 59:44 + 23:01 1913
11. Syslová Edita PGP8853 SK Praga 64:00 + 27:17 1555
12. Andělová Ivana LTU8550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:38 + 32:55 1083
13. Vojáčková Šárka LIT9051 KOB Litvínov 81:29 + 44:46 88
14. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 84:45 + 48:02 0
15. Hlavničková Vendula LTU9650 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 87:49 + 51:06
16. Benešová Zuzana LIT8353 KOB Litvínov 91:28 + 54:45 0
17. Presinska Magdalena 66P8650 UKS Azymut Pabianice 166:08 + 129:25
Sýkorová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň DISK 0
D35
3.10 km, 310 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 45:39
2. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 45:42 + 0:03
3. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 46:12 + 0:33
4. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 49:45 + 4:06
5. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 50:20 + 4:41
6. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:26 + 6:47
7. Bader Anne 18D8451 Post SV Dresden 52:42 + 7:03
8. Toužilová Martina SHK8051 OK Slavia Hradec Králové 54:13 + 8:34
9. Jiranová Kateřina PHK8359 OK 99 Hradec Králové 54:24 + 8:45
10. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 57:00 + 11:21
11. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 58:53 + 13:14
12. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 59:42 + 14:03
13. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 61:15 + 15:36
14. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 66:17 + 20:38
15. Otrubová Ivona PLU7677 TJ SOKOL Plumlov 67:29 + 21:50
16. Müller Edith 14A8251 ASKÖ Austria 68:10 + 22:31
17. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 69:55 + 24:16
18. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 71:04 + 25:25
19. Matoušková Jana STE7951 SK SKI-OB Šternberk 71:30 + 25:51
20. Létalová Soňa SFM8252 O-RUNNAŘI Beskydy 71:31 + 25:52
21. Schmidtová Jana VRL7553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:25 + 27:46
22. Hudečková Petra OOP8252 TJ Opava 74:01 + 28:22
23. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 74:57 + 29:18
24. Zbroja-Nowak Justyna 97P8050 KS Hades Poznań 75:51 + 30:12
25. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 77:42 + 32:03
26. Dosbabová Magdalena TTR8152 OOB Třebíč 81:53 + 36:14
27. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 88:07 + 42:28
28. Pinkrová Šárka HCE8350 TJ Hostivice 90:47 + 45:08
29. Chládková Petra DKP8159 Oddíl OB Kotlářka 91:58 + 46:19
30. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 93:48 + 48:09
31. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 114:31 + 68:52
32. Nyklová Helena MFP7550 Matfyz Praha 117:35 + 71:56
33. Balcarová Kateřina CET8252 TJ Loko Česká Třebová 132:28 + 86:49
34. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 139:18 + 93:39
D40
2.69 km, 250 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 34:26
2. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 34:41 + 0:15
3. Novotná Petra PHK6651 OK 99 Hradec Králové 35:35 + 1:09
4. Tomášková Radka TUV7851 SOK TJ Turnov 35:38 + 1:12
5. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 37:29 + 3:03
6. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 37:40 + 3:14
7. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 38:49 + 4:23
8. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 39:24 + 4:58
9. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 40:36 + 6:10
10. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 41:07 + 6:41
11. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 43:20 + 8:54
12. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 43:57 + 9:31
13. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 44:55 + 10:29
14. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 46:01 + 11:35
15. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 46:52 + 12:26
16. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 47:13 + 12:47
17. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 50:18 + 15:52
18. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 54:37 + 20:11
19. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:41 + 20:15
20. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 54:52 + 20:26
21. Michlová Jana VRL7852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:19 + 21:53
22. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 57:03 + 22:37
23. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 58:29 + 24:03
24. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 59:56 + 25:30
25. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:28 + 27:02
26. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:40 + 27:14
27. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 63:17 + 28:51
28. Benešová Radka VLI7653 Slavia Liberec orienteering 65:54 + 31:28
29. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 66:20 + 31:54
30. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 66:40 + 32:14
31. Zámečníková Jitka 0070001 Zámečníci 67:03 + 32:37
32. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 67:45 + 33:19
33. Štveráková Monika CHA7852 OK Chrastava 67:51 + 33:25
34. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 68:36 + 34:10
35. Kobrlová Gabriela TJN7654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:00 + 34:34
36. Příkazská Petra PHK7651 OK 99 Hradec Králové 69:32 + 35:06
37. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 70:58 + 36:32
38. Sládková Klára VLI7852 Slavia Liberec orienteering 72:30 + 38:04
39. Klose Petra SFM7351 O-RUNNAŘI Beskydy 76:12 + 41:46
40. Nováková Zuzana TUV7950 SOK TJ Turnov 78:19 + 43:53
41. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 78:56 + 44:30
42. Štětínská Soňa MOV7650 SKOB Ostrava 80:00 + 45:34
43. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 83:45 + 49:19
44. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:38 + 51:12
45. Pavlova Irena TJN7650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:41 + 58:15
46. Luterová Kristýna PLU7878 TJ SOKOL Plumlov 99:04 + 64:38
47. Wohanková Kateřina VRL7955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 99:17 + 64:51
48. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 107:17 + 72:51
49. Filipiak Agnieszka 97P7550 KS Hades Poznań 113:56 + 79:30
50. Menclová Jana JEN7556 OB Jenišovice 115:25 + 80:59
51. Jedličková Tereza KAM7950 OK Kamenice 123:55 + 89:29
52. Danková Irena CHA7551 OK Chrastava 126:13 + 91:47
53. Urbánková Šárka SFM7650 O-RUNNAŘI Beskydy 143:14 + 108:48
Šaňáková Šárka UOL7650 SOB Olomouc DISK
Hejnová Simona LLI7651 LOK-o Liberec DISK
Davidová Petra SFM7651 O-RUNNAŘI Beskydy DISK
Habánová Anna VLI7757 Slavia Liberec orienteering DISK
D45
2.48 km, 210 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 33:00
2. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 33:30 + 0:30
3. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 34:51 + 1:51
4. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 35:54 + 2:54
5. Valášková Šárka KAM6951 OK Kamenice 36:05 + 3:05
6. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 39:25 + 6:25
7. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 39:35 + 6:35
8. Křivdová Lenka 0010002 Sportovní klub hasičů Královéh 40:22 + 7:22
9. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 40:44 + 7:44
10. Škvorová Zuzana KAM7350 OK Kamenice 41:54 + 8:54
11. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 43:17 + 10:17
12. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 43:38 + 10:38
13. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 44:29 + 11:29
14. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 45:02 + 12:02
15. Bialekova Martina 17S1402 Ekonom Banska Bystrica 45:37 + 12:37
16. Veselá Jitka TUV7250 SOK TJ Turnov 47:17 + 14:17
17. Hájková Jitka SOP7150 OOB TJ Slezan Opava 47:53 + 14:53
18. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 48:35 + 15:35
19. Etterle-Biederman Lilianna CHC7352 K.O.B. Choceň 48:40 + 15:40
20. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:28 + 16:28
21. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 49:36 + 16:36
22. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 49:49 + 16:49
23. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 50:05 + 17:05
24. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 50:21 + 17:21
25. Janků Renata STE7251 SK SKI-OB Šternberk 51:36 + 18:36
26. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:25 + 19:25
27. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 53:07 + 20:07
28. Schenková Katarína 47S7450 TJ Rapid Bratislava 53:57 + 20:57
29. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 54:43 + 21:43
30. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 54:59 + 21:59
31. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 55:49 + 22:49
32. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:01 + 23:01
33. Šejnová Magdalena KAM7055 OK Kamenice 59:28 + 26:28
34. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:01 + 27:01
35. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 61:33 + 28:33
36. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 61:35 + 28:35
37. Miklušová Dagmar 47S7350 TJ Rapid Bratislava 62:02 + 29:02
38. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 62:46 + 29:46
39. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 64:32 + 31:32
40. Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:14 + 33:14
41. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 67:08 + 34:08
42. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 68:30 + 35:30
43. Nováková Markéta RUM7451 ZOOB Rumburk 69:00 + 36:00
44. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 69:44 + 36:44
45. Nožičková Renata TJN6953 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:38 + 37:38
46. Hankovcová Lenka KAM7053 OK Kamenice 72:25 + 39:25
47. Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice 72:28 + 39:28
48. Hejcmanová Pavla ROU7450 SKOB Roudnice nad Labem 73:25 + 40:25
49. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 74:26 + 41:26
50. Pokorná Hana TJN6950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:04 + 44:04
51. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:23 + 46:23
52. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 81:07 + 48:07
53. Procházková Martina SOP7351 OOB TJ Slezan Opava 82:06 + 49:06
54. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 83:32 + 50:32
55. Gibbonsová Jitka TUV7252 SOK TJ Turnov 84:06 + 51:06
56. Postolková Monika DKL7053 KOB Kladno 84:16 + 51:16
57. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 86:06 + 53:06
58. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 87:49 + 54:49
59. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 91:53 + 58:53
60. Balejová Veronika KAM7253 OK Kamenice 96:39 + 63:39
61. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 98:16 + 65:16
62. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 100:06 + 67:06
62. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 100:06 + 67:06
64. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 105:51 + 72:51
65. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 112:16 + 79:16
66. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 132:27 + 99:27
67. Jandová Kateřina DKL7252 KOB Kladno 182:34 + 149:34
Bartáková Eva CHA7051 OK Chrastava DISK
Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň DISK
Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov DISK
Ježková Lenka LPU7254 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Vítková Marie DKL7054 KOB Kladno DISK
Odehnalová Kamila ABM7052 KOB ALFA Brno DISK
Buková Zdeňka ROU7051 SKOB Roudnice nad Labem DISK
D50
2.34 km, 185 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 31:42
2. Sihver Wiebke 18D6850 Post SV Dresden 36:22 + 4:40
3. Müller Anke 18D6650 Post SV Dresden 36:50 + 5:08
4. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 38:15 + 6:33
5. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 38:55 + 7:13
6. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 40:27 + 8:45
7. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 40:37 + 8:55
8. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 41:02 + 9:20
9. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 41:08 + 9:26
10. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 41:43 + 10:01
11. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 43:13 + 11:31
12. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové 43:28 + 11:46
13. Poklopová Ivana UOL6451 SOB Olomouc 44:17 + 12:35
14. Wurzelová Dana OSN6654 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:15 + 15:33
15. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 47:28 + 15:46
16. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 47:58 + 16:16
17. Šmelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 48:20 + 16:38
18. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 49:19 + 17:37
19. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 50:51 + 19:09
20. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 51:42 + 20:00
21. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 52:01 + 20:19
22. Sokolářová Jitka TUV6851 SOK TJ Turnov 52:05 + 20:23
23. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 54:50 + 23:08
24. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 55:37 + 23:55
25. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 56:23 + 24:41
26. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:08 + 25:26
27. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Mladá Boleslav 58:59 + 27:17
28. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:20 + 28:38
29. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:26 + 29:44
30. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:26 + 31:44
31. Hinterhofer Katharina 14A6951 ASKÖ Austria 65:35 + 33:53
32. Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice 66:18 + 34:36
33. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 68:22 + 36:40
34. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 73:33 + 41:51
35. Jeřábková Jana UOL6954 SOB Olomouc 92:51 + 61:09
36. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 102:29 + 70:47
Veselská Kateřina VLI6551 Slavia Liberec orienteering DISK
D55
2.00 km, 135 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 31:21
2. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 37:38 + 6:17
3. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 39:30 + 8:09
4. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 39:55 + 8:34
5. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:15 + 23:54
6. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 60:33 + 29:12
7. Hlaváčová Jarka MFP6050 Matfyz Praha 73:08 + 41:47
8. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:10 + 42:49
Koťátková Dana SFM6051 O-RUNNAŘI Beskydy DISK
D60
2.00 km, 135 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 31:10
2. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 36:22 + 5:12
3. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 37:31 + 6:21
4. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 38:50 + 7:40
5. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 38:58 + 7:48
6. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:59 + 10:49
7. Baleisiene Roma 0020003 OK Labirintas 43:00 + 11:50
8. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:44 + 12:34
9. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:39 + 14:29
10. Jenővári Gabriella 22H5750 Hegyisport Szentendre Egy. 46:10 + 15:00
11. Jenei Margit 22H5450 Hegyisport Szentendre Egy. 49:48 + 18:38
12. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 49:50 + 18:40
13. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 60:08 + 28:58
14. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 63:57 + 32:47
15. Dudíková Eva JPV5757 Oddíl OS SK Prostějov 66:10 + 35:00
16. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 67:55 + 36:45
17. Chodurová Milena SFM5750 O-RUNNAŘI Beskydy 69:19 + 38:09
18. Kretzschmar Ute 82D5950 OLV Weimar 73:50 + 42:40
19. Gazdačková Jana SHK5851 OK Slavia Hradec Králové 74:00 + 42:50
20. Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice 76:35 + 45:25
D65
1.81 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 USK Praha 28:10
2. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 31:03 + 2:53
3. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 32:11 + 4:01
4. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 33:20 + 5:10
5. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:42 + 13:32
6. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 42:00 + 13:50
7. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 45:27 + 17:17
8. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 45:44 + 17:34
9. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 46:05 + 17:55
10. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 51:29 + 23:19
11. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 59:41 + 31:31
12. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:43 + 34:33
13. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 63:47 + 35:37
14. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 67:42 + 39:32
15. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 73:39 + 45:29
16. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 87:00 + 58:50
17. Kovářová Milena SJH5350 SJH Jindřichův Hradec 105:48 + 77:38
Breitschädel Eva 14A5351 ASKÖ Austria DISK
D70
1.81 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 45:50
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:33 + 4:43
3. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 57:10 + 11:20
4. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 57:50 + 12:00
5. Skaidra Bumeliene 0020002 OK Labirintas 63:21 + 17:31
6. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 67:26 + 21:36
7. Müller Brigitte 14A4851 ASKÖ Austria 67:53 + 22:03
8. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 69:15 + 23:25
H10L
2.21 km, 130 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Max VLI1100 Slavia Liberec orienteering 24:42
2. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 25:13 + 0:31
3. Lukeš Josef SHK1005 OK Slavia Hradec Králové 25:38 + 0:56
4. Pinkr Josef HCE1200 TJ Hostivice 26:17 + 1:35
5. Zavadil Štěpán KAM0902 OK Kamenice 29:12 + 4:30
6. Hladík Filip DKP1102 Oddíl OB Kotlářka 29:17 + 4:35
7. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 30:35 + 5:53
8. Košťál Antonín SHK1004 OK Slavia Hradec Králové 34:16 + 9:34
9. Šidla Dalibor TZL1200 SKOB Zlín 34:40 + 9:58
10. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Litvínov 39:05 + 14:23
11. Havlák Tobiáš ROU1301 SKOB Roudnice nad Labem 39:23 + 14:41
12. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:25 + 17:43
13. Lazar Matyáš TUV1000 SOK TJ Turnov 46:41 + 21:59
H10
1.83 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 17:42
2. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 19:55 + 2:13
3. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 20:09 + 2:27
4. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:29 + 2:47
5. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 20:32 + 2:50
6. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 21:42 + 4:00
7. Gregor Marek DKP0914 Oddíl OB Kotlářka 22:23 + 4:41
8. Kutek Matěj JEN0902 OB Jenišovice 23:05 + 5:23
9. Vít Benjamin Adam KAM1003 OK Kamenice 23:07 + 5:25
10. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 23:29 + 5:47
11. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 24:06 + 6:24
12. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 24:28 + 6:46
13. Létal Jonáš SFM0901 O-RUNNAŘI Beskydy 24:29 + 6:47
14. Bader Gustav 18D1100 Post SV Dresden 25:06 + 7:24
15. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:35 + 8:53
16. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 28:26 + 10:44
17. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 28:51 + 11:09
18. Matoušek Jan STE0909 SK SKI-OB Šternberk 28:55 + 11:13
18. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 28:55 + 11:13
18. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 28:55 + 11:13
21. Lutera Oliver PLU1001 TJ SOKOL Plumlov 33:07 + 15:25
22. Škoda Matěj TRI1001 TJ TŽ Třinec 33:49 + 16:07
23. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:58 + 16:16
24. Koten Daniel DKP1006 Oddíl OB Kotlářka 35:34 + 17:52
25. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 36:48 + 19:06
26. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 40:29 + 22:47
27. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 43:30 + 25:48
Lamač František TUR0901 OOB TJ Turnov DISK
Létal Hynek SFM1001 O-RUNNAŘI Beskydy DISK
Klose Albert SFM1000 O-RUNNAŘI Beskydy DISK
H12
1.93 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 14:01
2. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 14:22 + 0:21
3. Tomášek Prokop TUV0701 SOK TJ Turnov 16:15 + 2:14
4. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 17:46 + 3:45
5. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 18:08 + 4:07
6. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 18:24 + 4:23
7. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:21 + 5:20
8. Beneš Filip VLI0708 Slavia Liberec orienteering 21:07 + 7:06
9. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 21:25 + 7:24
10. Šálek Richard TUR0702 OOB TJ Turnov 21:32 + 7:31
11. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:41 + 7:40
12. Mairich Martin TJN0812 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:01 + 8:00
12. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 22:01 + 8:00
14. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 23:02 + 9:01
15. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 23:38 + 9:37
16. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 23:55 + 9:54
17. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:17 + 10:16
18. Miklas Ondřej VLI0701 Slavia Liberec orienteering 25:51 + 11:50
19. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 26:22 + 12:21
20. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 27:35 + 13:34
21. Besta Radek KNC0803 Sokol Kostelec n. Č. l. 27:39 + 13:38
22. Hylmar Vojtěch KAM0802 OK Kamenice 28:02 + 14:01
23. Nožička Jan TJN0809 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:03 + 14:02
24. Mertlík Vojtěch TUR0704 OOB TJ Turnov 29:14 + 15:13
25. Macháček Tomáš SHK0811 OK Slavia Hradec Králové 30:34 + 16:33
26. Vít Samuel Aron KAM0804 OK Kamenice 30:53 + 16:52
27. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:02 + 17:01
28. Hejcman Jaroslav ROU0704 SKOB Roudnice nad Labem 31:25 + 17:24
29. Oravec Viktor TJN0814 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:58 + 17:57
30. Havlák Štěpán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem 33:40 + 19:39
31. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 34:08 + 20:07
32. Lechner Nick 14A0700 ASKÖ Austria 34:59 + 20:58
33. Havel Antonín TJN0813 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:50 + 21:49
34. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:07 + 22:06
35. Neumann Rasmus 31D0800 SV Lengefeld 36:21 + 22:20
36. Mizera Jan TUR0707 OOB TJ Turnov 38:07 + 24:06
37. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 47:23 + 33:22
38. Janda Šimon DKL0800 KOB Kladno 56:54 + 42:53
39. Novotný Jakub PLU0804 TJ SOKOL Plumlov 69:33 + 55:32
H14
2.37 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia Plzeň 23:57
2. Hoetzel Hugo TUR0505 OOB TJ Turnov 26:20 + 2:23
3. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 28:09 + 4:12
4. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:20 + 5:23
5. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:53 + 5:56
6. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 30:02 + 6:05
7. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 30:14 + 6:17
8. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 30:37 + 6:40
9. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 30:58 + 7:01
10. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov 31:25 + 7:28
11. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 31:50 + 7:53
12. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 32:18 + 8:21
13. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 33:01 + 9:04
14. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 33:13 + 9:16
15. Černoch Martin PLU0500 TJ SOKOL Plumlov 36:35 + 12:38
16. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:00 + 13:03
17. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 39:08 + 15:11
18. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 40:11 + 16:14
19. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 41:12 + 17:15
20. Stöcher Jacopo 14A0501 ASKÖ Austria 41:19 + 17:22
21. Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem 42:41 + 18:44
22. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:46 + 22:49
23. Ballik Simon 14A0601 ASKÖ Austria 48:46 + 24:49
24. Karásek Antonín PLU0503 TJ SOKOL Plumlov 48:48 + 24:51
25. Houžvička David TUR0501 OOB TJ Turnov 49:54 + 25:57
26. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 50:17 + 26:20
27. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 52:17 + 28:20
28. Veselý Václav TUV0601 SOK TJ Turnov 55:54 + 31:57
29. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 56:02 + 32:05
30. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 59:11 + 35:14
31. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 63:40 + 39:43
32. Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem 73:40 + 49:43
33. Hejcman Jan ROU0504 SKOB Roudnice nad Labem 86:56 + 62:59
34. Matouš Marek JEN0602 OB Jenišovice 95:08 + 71:11
35. David Vladimír SFM0600 O-RUNNAŘI Beskydy 103:00 + 79:03
Bauer Ralf 14A0503 ASKÖ Austria DISK
Meier David VSP0606 USK Praha DISK
H16
2.99 km, 285 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 27:39
2. Vitebský Lukáš TJN0302 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:10 + 1:31
3. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:11 + 1:32
4. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:34 + 3:55
5. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 32:49 + 5:10
6. Peterka Jakub LLI0404 LOK-o Liberec 33:45 + 6:06
7. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:54 + 6:15
8. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 34:07 + 6:28
9. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 34:28 + 6:49
10. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:27 + 7:48
11. Blaha Jiří VSP0411 USK Praha 35:40 + 8:01
12. Blaha Michal VSP0412 USK Praha 35:54 + 8:15
13. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 37:30 + 9:51
14. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 38:25 + 10:46
15. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 38:35 + 10:56
16. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 39:04 + 11:25
17. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:17 + 11:38
18. Karásek František PLU0301 TJ SOKOL Plumlov 39:22 + 11:43
19. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 41:12 + 13:33
20. Titz Adam VSP0401 USK Praha 41:32 + 13:53
21. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 42:44 + 15:05
22. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 43:12 + 15:33
23. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 44:18 + 16:39
24. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 44:21 + 16:42
25. Hejna Hynek LLI0300 LOK-o Liberec 44:44 + 17:05
26. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 44:59 + 17:20
27. Roháč Martin LCE0308 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:39 + 18:00
28. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:01 + 18:22
29. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 47:52 + 20:13
30. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 48:08 + 20:29
31. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:27 + 20:48
32. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:20 + 21:41
33. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 55:51 + 28:12
34. Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové 58:06 + 30:27
35. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 60:14 + 32:35
36. Janků Martin STE0404 SK SKI-OB Šternberk 77:15 + 49:36
37. Janas Adam PGP0404 SK Praga 80:09 + 52:30
38. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 86:16 + 58:37
H18
3.29 km, 310 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 30:29
2. Jonáš Adam ZBM0102 SK Žabovřesky Brno 32:32 + 2:03
3. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 32:51 + 2:22
4. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia Plzeň 34:00 + 3:31
5. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 34:01 + 3:32
6. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 35:41 + 5:12
7. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 35:47 + 5:18
8. Janas Petr PGP0200 SK Praga 35:54 + 5:25
9. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 36:07 + 5:38
10. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 36:16 + 5:47
11. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 36:27 + 5:58
12. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 37:00 + 6:31
13. Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka 37:07 + 6:38
14. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 37:09 + 6:40
15. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 37:10 + 6:41
16. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia Plzeň 37:28 + 6:59
17. Šimo Matúš ZBM0109 SK Žabovřesky Brno 37:39 + 7:10
18. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 39:04 + 8:35
19. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 39:21 + 8:52
20. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 42:17 + 11:48
21. Jirka Matyáš UOL0203 SOB Olomouc 42:22 + 11:53
22. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 43:13 + 12:44
23. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:14 + 12:45
24. Dostál František UOL0201 SOB Olomouc 43:26 + 12:57
25. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:04 + 13:35
26. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 45:01 + 14:32
27. Melichna Matěj PGP0107 SK Praga 46:49 + 16:20
28. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia Plzeň 47:18 + 16:49
29. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 47:34 + 17:05
30. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 48:08 + 17:39
31. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 50:34 + 20:05
32. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 51:37 + 21:08
33. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:16 + 21:47
34. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 53:23 + 22:54
35. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:07 + 23:38
36. Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk 54:32 + 24:03
37. Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:17 + 24:48
38. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:09 + 28:40
39. Postolka Jonáš DKL0100 KOB Kladno 60:00 + 29:31
40. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:03 + 29:34
41. Forst Antonín PGP0106 SK Praga 60:34 + 30:05
42. Schenk Michal 47S0201 TJ Rapid Bratislava 61:44 + 31:15
43. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 61:57 + 31:28
44. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 62:24 + 31:55
45. Klement David DKP0110 Oddíl OB Kotlářka 63:18 + 32:49
46. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 68:12 + 37:43
47. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 68:43 + 38:14
48. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 112:19 + 81:50
Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové DISK
H20
3.63 km, 330 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4123
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poirson Marius 14A0001 ASKÖ Austria 35:52
2. Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 SK Žabovřesky Brno 39:20 + 3:28 4325
3. Zentrich Dušan LCE0012 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:22 + 6:30 4023
4. Kijak Jakub CHC0005 K.O.B. Choceň 42:24 + 6:32 4020
5. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 43:36 + 7:44 3900
6. Bräuer Dennis 31D9900 SV Lengefeld 48:31 + 12:39
7. Procházka Zdeněk SOP9901 OOB TJ Slezan Opava 49:42 + 13:50 3292
8. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 51:26 + 15:34 3119
9. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 51:47 + 15:55 3084
10. Podmolík Jonáš TZL0001 SKOB Zlín 54:23 + 18:31 2825
11. Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno 61:28 + 25:36 2119
12. Achilles Ingo 14A9901 ASKÖ Austria 62:50 + 26:58
13. Ridzoň Daniel DKP9907 Oddíl OB Kotlářka 70:51 + 34:59 1184
14. Vaněk Martin CHC9905 K.O.B. Choceň 93:30 + 57:38 0
Galbavý Matěj PHK0007 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga DISK 0
Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
H21E
4.05 km, 385 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8925
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 34:42 9427
2. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 37:43 + 3:01 8695
3. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 37:53 + 3:11 8654
4. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:55 + 4:13 8403
5. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 39:00 + 4:18 8383
6. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 39:02 + 4:20 8375
7. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 39:31 + 4:49 8258
8. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 39:50 + 5:08 8181
9. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 41:13 + 6:31 7845
10. Bader Leif 18D8201 Post SV Dresden 41:23 + 6:41
11. Pružina Paul 15G9701 DRONGO 41:25 + 6:43
12. Windsor Ben 15G9000 DRONGO 41:30 + 6:48
13. Biederman Marcin CHC9805 K.O.B. Choceň 41:39 + 6:57 7740
14. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 41:46 + 7:04 7711
15. Masnyy Yury 11R8500 Orienta-MosCompass 42:09 + 7:27
16. Siegert Wolfgang 14A8801 ASKÖ Austria 42:12 + 7:30
17. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 43:12 + 8:30 7363
18. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 43:15 + 8:33 7351
19. Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno 43:17 + 8:35 7343
20. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 43:45 + 9:03 7230
21. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 44:01 + 9:19 7165
22. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 44:20 + 9:38 7088
23. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 44:33 + 9:51 7036
24. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 45:07 + 10:25 6898
25. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 45:09 + 10:27 6890
26. Kretzschmar Matthias 18D9001 Post SV Dresden 45:49 + 11:07
27. Klein Cedrik 33D9901 USV TU Dresden 2 45:50 + 11:08
28. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 46:00 + 11:18 6684
29. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 46:23 + 11:41 6591
30. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 46:35 + 11:53 6542
31. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 46:41 + 11:59 6518
32. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 46:55 + 12:13 6461
33. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 47:05 + 12:23 6421
34. Adámek Filip TBM0101 KOS TJ Tesla Brno 47:32 + 12:50 6312
35. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 47:34 + 12:52 6303
36. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 47:46 + 13:04 6255
37. Stevens Ben 15G8701 DRONGO 48:40 + 13:58
38. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 48:43 + 14:01 6024
39. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 48:46 + 14:04 6012
40. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:00 + 15:18 5713
41. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 50:09 + 15:27 5676
42. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 50:20 + 15:38 5632
43. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 50:45 + 16:03 5531
44. Grätsch Markus 33D9601 USV TU Dresden 2 52:05 + 17:23
45. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 52:16 + 17:34 5163
46. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 52:49 + 18:07 5029
47. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 53:21 + 18:39 4900
48. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 53:29 + 18:47 4867
49. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 54:35 + 19:53 4600
50. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:25 + 20:43 4398
51. Kubina Matěj DKP9205 Oddíl OB Kotlářka 57:24 + 22:42 3916
52. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 57:34 + 22:52 3876
53. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 59:58 + 25:16 3293
54. Leideck Karsten 33D8600 USV TU Dresden 2 63:48 + 29:06
55. Korozs Attila 14A9201 ASKÖ Austria 67:28 + 32:46
56. Filipiak Mateusz 97P9800 KS Hades Poznań 67:45 + 33:03
57. Lee Rowan 15G9700 DRONGO 73:41 + 38:59
58. Knott Jeremy 15G9600 DRONGO 83:12 + 48:30
Neumann Josef TUR8407 OOB TJ Turnov DISK 0
H21A
3.63 km, 360 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7193
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:49 7278
2. Kazda Adam TJN9104 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:15 + 0:26 7205
3. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 42:53 + 1:04 7097
4. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 43:10 + 1:21 7049
5. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 44:15 + 2:26 6865
6. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 45:00 + 3:11 6737
7. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 45:37 + 3:48 6632
8. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 46:27 + 4:38 6491
9. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 46:45 + 4:56 6440
10. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 46:54 + 5:05 6414
11. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 47:09 + 5:20 6372
12. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 47:30 + 5:41 6312
13. Neumann Vojtěch PVP9400 VSK Přírodní vědy Praha 47:37 + 5:48 6292
14. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 47:45 + 5:56 6270
15. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:54 + 6:05 6244
16. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 47:57 + 6:08 6236
17. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 49:31 + 7:42 5969
18. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 51:05 + 9:16 5703
19. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 51:12 + 9:23 5683
20. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 51:28 + 9:39 5638
21. Piłkowski Tadeusz 23P9001 OK!Sport Warszawa 51:31 + 9:42
22. Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport Warszawa 51:36 + 9:47
23. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 51:51 + 10:02 5573
24. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 52:25 + 10:36 5477
25. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:44 + 10:55 5423
26. Lazák Tomáš LTU9102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:53 + 11:04 5397
27. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 53:33 + 11:44 5284
28. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:46 + 11:57 5247
29. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 54:00 + 12:11 5207
30. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 54:25 + 12:36 5137
31. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:37 + 12:48 5103
32. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 56:14 + 14:25 4828
33. Drągowski Paweł 23P0100 OK!Sport Warszawa 57:39 + 15:50
34. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 58:45 + 16:56 4400
35. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 59:48 + 17:59 4221
36. Lenk Andreas 33D7301 USV TU Dresden 2 61:16 + 19:27
37. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 62:26 + 20:37 3774
38. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 63:11 + 21:22 3646
39. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:59 + 22:10 3510
40. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 65:09 + 23:20 3312
41. Šulc Václav AOP9200 Orientační Běh Opava 65:21 + 23:32 3278
42. Janas Petr PGP7106 SK Praga 67:05 + 25:16 2983
43. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 68:31 + 26:42 2740
44. Vébr Jiří VTA6901 SC vebr-sport 68:46 + 26:57 2697
45. Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa 70:14 + 28:25
46. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 70:17 + 28:28 2439
47. Kraemer Peter 18D8400 Post SV Dresden 71:28 + 29:39
48. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 73:22 + 31:33 1915
49. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 89:10 + 47:21
H21B
3.43 km, 315 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6270
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 36:14 6705
2. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:01 + 2:47 6257
3. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 41:34 + 5:20 5846
4. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:51 + 5:37 5801
5. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 42:05 + 5:51 5763
6. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:14 + 6:00 5739
7. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 43:25 + 7:11 5549
8. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 43:47 + 7:33 5490
9. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 44:06 + 7:52 5439
10. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 44:17 + 8:03 5409
11. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 45:14 + 9:00 5256
12. Neumann Tomáš PVP8900 VSK Přírodní vědy Praha 45:50 + 9:36 5160
13. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:19 + 10:05 5082
14. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 46:33 + 10:19 5044
15. Šatánek Martin SFM8201 O-RUNNAŘI Beskydy 49:11 + 12:57 4620
15. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 49:11 + 12:57 4620
17. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 49:17 + 13:03 4604
18. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 50:11 + 13:57 4459
19. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:53 + 14:39 4346
19. Sebera Václav SFM8302 O-RUNNAŘI Beskydy 50:53 + 14:39 4346
21. Zavřel Michal KRN6804 KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:47 + 15:33 4201
22. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:32 + 16:18 4081
23. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:33 + 16:19 4078
24. Sebera Josef SFM8301 O-RUNNAŘI Beskydy 53:19 + 17:05 3955
25. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 54:23 + 18:09 3783
26. Bernatík Lukáš SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 54:57 + 18:43 3692
27. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 55:02 + 18:48 3678
28. Strakoš Matěj SFM9901 O-RUNNAŘI Beskydy 59:32 + 23:18 2954
29. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:48 + 24:34 2750
30. Hinkelmann Erik ZBM9403 SK Žabovřesky Brno 65:09 + 28:55 2049
31. Večeřa Martin TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:12 + 28:58 2041
32. Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 65:17 + 29:03
33. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:42 + 30:28 1800
34. Šklíba David TJN9902 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:55 + 30:41 1765
35. Kučerka David LIT8202 KOB Litvínov 69:35 + 33:21 1335
36. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 73:32 + 37:18 700
37. Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králové 77:50 + 41:36 7
38. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 80:48 + 44:34 0
39. Koťátko Aleš SFM8303 O-RUNNAŘI Beskydy 82:05 + 45:51 0
40. Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný 84:45 + 48:31 0
Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
Málek Martin CST8902 OB Strakonice DISK 0
H21C
2.76 km, 265 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4564
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 35:38 5133
2. Tomášek Tomáš STE8000 SK SKI-OB Šternberk 41:20 + 5:42 4494
3. Rýdel Jiří KAM9200 OK Kamenice 45:10 + 9:32 4064
4. Dudík Petr JPV8917 Oddíl OS SK Prostějov 48:40 + 13:02 3672
5. Lichý Ondřej SOP8802 OOB TJ Slezan Opava 49:50 + 14:12 3541
6. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 52:53 + 17:15 3199
7. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 53:03 + 17:25 3180
8. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 59:10 + 23:32 2495
9. Hladík Jiří LPU2201 OK Lokomotiva Pardubice 59:55 + 24:17
10. Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav 60:01 + 24:23 2400
11. Nebeský Daniel KAM9404 OK Kamenice 64:22 + 28:44 1912
12. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 65:24 + 29:46 1796
13. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 67:43 + 32:05 1536
14. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:05 + 32:27 1495
15. Silnoušek Jiří STE7200 SK SKI-OB Šternberk 70:19 + 34:41 1245
16. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 80:21 + 44:43 120
17. Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice 93:48 + 58:10 0
H35
3.63 km, 330 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 39:21
2. Matoušek Jiří STE7504 SK SKI-OB Šternberk 43:30 + 4:09
3. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 43:51 + 4:30
4. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 45:13 + 5:52
5. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 45:33 + 6:12
6. Zbíral Robert UOL8000 SOB Olomouc 46:38 + 7:17
7. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 47:36 + 8:15
8. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 47:51 + 8:30
9. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 49:38 + 10:17
10. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 52:29 + 13:08
11. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 54:44 + 15:23
12. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 56:15 + 16:54
13. Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport Warszawa 57:57 + 18:36
14. Voráček Michal OSN8000 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:10 + 21:49
15. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 61:18 + 21:57
16. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 63:07 + 23:46
17. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 67:17 + 27:56
18. Hudeček Tomáš OOP8201 TJ Opava 69:20 + 29:59
19. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 76:51 + 37:30
19. Vítek Jiří DKL7300 KOB Kladno 76:51 + 37:30
21. Lutera Michal PLU8101 TJ SOKOL Plumlov 80:33 + 41:12
22. Šlapánek René ROU7904 SKOB Roudnice nad Labem 81:21 + 42:00
23. Létal Jiří SFM8202 O-RUNNAŘI Beskydy 85:48 + 46:27
24. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 94:35 + 55:14
25. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 95:30 + 56:09
26. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 100:41 + 61:20
27. Dosbaba Marek TTR8101 OOB Třebíč 126:05 + 86:44
28. Ježowicz Roman VLI8002 Slavia Liberec orienteering 189:17 + 149:56
Balcar Vít CET8103 TJ Loko Česká Třebová DISK
H40
2.97 km, 275 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkaczuk Tomasz 66P7900 UKS Azymut Pabianice 36:09
2. Koťátko Zdeněk SJC7701 Sportcentrum Jičín 36:42 + 0:33
3. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 37:53 + 1:44
4. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 37:58 + 1:49
5. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 37:59 + 1:50
6. Jiran Jan PHK7701 OK 99 Hradec Králové 38:25 + 2:16
7. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 40:43 + 4:34
8. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 42:02 + 5:53
9. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 43:11 + 7:02
10. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 43:55 + 7:46
11. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 46:40 + 10:31
12. Janků Marek STE7102 SK SKI-OB Šternberk 47:19 + 11:10
13. Babický Jan RUM7601 ZOOB Rumburk 47:36 + 11:27
14. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 48:10 + 12:01
15. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 51:03 + 14:54
16. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:00 + 15:51
17. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 55:16 + 19:07
18. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 56:20 + 20:11
19. Červinka Jiří VRL7001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:12 + 21:03
20. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:18 + 21:09
21. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 58:02 + 21:53
22. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 58:23 + 22:14
23. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 58:53 + 22:44
24. Grambichler Hans 14A7801 ASKÖ Austria 59:32 + 23:23
25. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 62:33 + 26:24
26. Pospíšil Radek TJP7802 TJ Sokol Troja 65:25 + 29:16
27. Skal Jaroslav TJN7504 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:52 + 31:43
28. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 70:01 + 33:52
29. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 73:43 + 37:34
30. Kadečka Jakub JEN7901 OB Jenišovice 75:43 + 39:34
31. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 77:11 + 41:02
32. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 77:12 + 41:03
33. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 81:02 + 44:53
34. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 82:52 + 46:43
35. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 88:09 + 52:00
36. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 95:26 + 59:17
37. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 98:54 + 62:45
38. Mencl Pavel DKP7912 Oddíl OB Kotlářka 108:12 + 72:03
39. Procinger Michal VRL7602 OOS TJ Spartak Vrchlabí 109:25 + 73:16
Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno DISK
Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice DISK
H45
2.63 km, 240 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mager Holger 74D7100 ESV Dresden MTBO 31:38
2. Šidla Jan TZL6808 SKOB Zlín 33:42 + 2:04
3. Horký Jan UOL7100 SOB Olomouc 34:12 + 2:34
4. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 34:52 + 3:14
5. Nowak Remigiusz 97P7200 KS Hades Poznań 35:01 + 3:23
6. Schmiedeberg Nils 45D6701 SV Turbine Neubrandenburg 35:39 + 4:01
7. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 37:15 + 5:37
8. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 37:25 + 5:47
9. Finkenstaedt Michael 26D6500 OLV Potsdam 38:08 + 6:30
10. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 38:50 + 7:12
11. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:20 + 7:42
12. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 39:47 + 8:09
13. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 40:05 + 8:27
14. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 40:22 + 8:44
15. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 40:37 + 8:59
16. Mikluš Marián 47S7200 TJ Rapid Bratislava 42:05 + 10:27
17. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 42:10 + 10:32
18. Rýdl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:30 + 10:52
19. Šmelík Juraj LCE6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:31 + 10:53
20. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 42:50 + 11:12
21. Roháč Zdenko 25S7300 KOB ATU Košice 42:58 + 11:20
22. Bogensperger Martin 14A7201 ASKÖ Austria 43:30 + 11:52
23. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 43:59 + 12:21
24. Trhlík Tomáš PLU7407 TJ SOKOL Plumlov 44:06 + 12:28
25. Kruliš Petr VLI6901 Slavia Liberec orienteering 44:39 + 13:01
26. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 44:53 + 13:15
27. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 45:18 + 13:40
28. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 45:23 + 13:45
29. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 46:01 + 14:23
30. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 46:03 + 14:25
31. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 46:14 + 14:36
32. Biederman Pawel CHC7102 K.O.B. Choceň 46:53 + 15:15
33. Titz Pavel VSP7400 USK Praha 46:56 + 15:18
34. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 47:14 + 15:36
35. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 47:51 + 16:13
36. Kunart Tomáš PHK7205 OK 99 Hradec Králové 48:01 + 16:23
37. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:06 + 16:28
38. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 48:18 + 16:40
39. Vinš Pavel DKL6900 KOB Kladno 48:36 + 16:58
40. Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering 49:13 + 17:35
41. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 49:36 + 17:58
42. Gemperle František MFP7102 Matfyz Praha 52:10 + 20:32
43. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 52:18 + 20:40
44. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 52:35 + 20:57
45. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 52:59 + 21:21
46. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:01 + 22:23
47. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 54:23 + 22:45
48. Müller Rico 33D6400 USV TU Dresden 2 55:03 + 23:25
49. Bernatík Aleš SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 55:23 + 23:45
50. Finkenstaedt Björn 26D6800 OLV Potsdam 57:54 + 26:16
51. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 58:15 + 26:37
51. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:15 + 26:37
53. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 59:42 + 28:04
54. Lechner Hannes 14A7202 ASKÖ Austria 60:20 + 28:42
55. Zámečník Pavel 0070002 Zámečníci 60:31 + 28:53
56. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:29 + 29:51
57. Hankovec Petr KAM7101 OK Kamenice 62:24 + 30:46
58. Beseda Pavel PHK6910 OK 99 Hradec Králové 62:27 + 30:49
59. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 62:59 + 31:21
60. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 63:20 + 31:42
61. Seitlinger Gabriel 14A7001 ASKÖ Austria 63:24 + 31:46
62. Kodejš Zdeněk VSP7202 USK Praha 65:28 + 33:50
63. Ulman Aleš TJN7201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:02 + 34:24
64. Kosobud Dušan VTA7201 SC vebr-sport 68:26 + 36:48
65. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 70:26 + 38:48
66. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 72:06 + 40:28
67. Štětínský Pavel MOV7104 SKOB Ostrava 74:34 + 42:56
68. Filipiak Marek 97P7300 KS Hades Poznań 74:57 + 43:19
69. Hric Jan MFP6300 Matfyz Praha 76:46 + 45:08
70. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 78:24 + 46:46
71. Janovský Petr JIL7202 OK Jilemnice 78:34 + 46:56
72. Kruschina Jan LTP7202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 79:17 + 47:39
73. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 79:52 + 48:14
74. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 81:44 + 50:06
75. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 85:02 + 53:24
76. Škácha Michal DKP7103 Oddíl OB Kotlářka 87:05 + 55:27
77. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 88:40 + 57:02
78. David Vladimír SFM7401 O-RUNNAŘI Beskydy 89:10 + 57:32
79. Hladík Zdeněk DKP7401 Oddíl OB Kotlářka 95:11 + 63:33
80. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 97:43 + 66:05
81. Urbánek Martin SFM7400 O-RUNNAŘI Beskydy 100:26 + 68:48
82. Mencl Martin JEN7301 OB Jenišovice 102:57 + 71:19
83. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 103:38 + 72:00
Zaydlar Michal 92X7100 OB Jizerky DISK
H50
2.51 km, 215 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Matthias 18D6200 Post SV Dresden 30:39
2. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 30:41 + 0:02
3. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 31:04 + 0:25
4. Škvor Martin KAM6700 OK Kamenice 31:06 + 0:27
5. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 31:44 + 1:05
6. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 33:08 + 2:29
7. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 33:22 + 2:43
8. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 34:05 + 3:26
9. Fürst Aleš LLI6801 LOK-o Liberec 34:55 + 4:16
10. Křivda Ivan 0010001 Sportovní klub hasičů Královéh 36:23 + 5:44
11. Kohlbacher Roland 14A6601 ASKÖ Austria 37:09 + 6:30
12. Odehnal Roman ABM6909 KOB ALFA Brno 39:02 + 8:23
13. Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice 39:40 + 9:01
14. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 41:32 + 10:53
15. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 41:35 + 10:56
16. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 41:58 + 11:19
17. Halač Jaro 0050001 Outdoor Praha 42:17 + 11:38
18. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň 42:22 + 11:43
19. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 42:46 + 12:07
20. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 42:47 + 12:08
21. Hejna Stanislav LLI6900 LOK-o Liberec 43:51 + 13:12
22. Piłkowski Paweł 23P6600 OK!Sport Warszawa 44:48 + 14:09
23. Valášek Petr KAM6600 OK Kamenice 45:20 + 14:41
24. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:32 + 15:53
25. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 47:09 + 16:30
26. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:45 + 17:06
27. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:06 + 17:27
28. Windsor Richard 15G6200 DRONGO 48:37 + 17:58
29. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:14 + 18:35
30. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 49:30 + 18:51
31. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 52:28 + 21:49
32. Lukašák Štefan STE6700 SK SKI-OB Šternberk 55:20 + 24:41
33. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 55:21 + 24:42
34. Jeřábek Petr UOL6702 SOB Olomouc 58:14 + 27:35
35. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 58:25 + 27:46
36. Drągowski Marek 23P6500 OK!Sport Warszawa 59:04 + 28:25
37. Müller Robert OAV6900 Orienteering Adventure 60:07 + 29:28
38. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 61:17 + 30:38
39. Schenk Róbert 47S6802 TJ Rapid Bratislava 61:19 + 30:40
40. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 62:49 + 32:10
41. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 65:35 + 34:56
42. Waněk Hubert LPU6506 OK Lokomotiva Pardubice 67:19 + 36:40
43. Rothkegel Thomas 18D6700 Post SV Dresden 78:07 + 47:28
44. Šafka Jan 15G6600 DRONGO 79:45 + 49:06
45. Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 84:33 + 53:54
46. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 92:29 + 61:50
H55
2.46 km, 205 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ročejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 30:30
2. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 32:24 + 1:54
3. Nieke Hagen 33D6300 USV TU Dresden 2 33:44 + 3:14
4. Windsor Simon 15G6400 DRONGO 36:03 + 5:33
5. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 37:22 + 6:52
6. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 37:30 + 7:00
7. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 38:23 + 7:53
8. Lejsek Martin 14A6200 ASKÖ Austria 40:16 + 9:46
9. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 42:25 + 11:55
10. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:06 + 12:36
11. Sklenář Miroslav AOP6302 Orientační Běh Opava 43:41 + 13:11
12. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 43:44 + 13:14
13. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 44:59 + 14:29
14. Mareš Hynek JEN6101 OB Jenišovice 46:09 + 15:39
15. Teplý Jiří SHK6401 OK Slavia Hradec Králové 46:46 + 16:16
16. Ščehovič Roman 17S6400 Ekonom Banska Bystrica 48:03 + 17:33
17. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 48:39 + 18:09
18. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 50:37 + 20:07
19. Strakoš Bohumil TZL6345 SKOB Zlín 50:50 + 20:20
20. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:05 + 20:35
21. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:12 + 20:42
22. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 52:10 + 21:40
23. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 52:50 + 22:20
24. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 54:01 + 23:31
25. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 56:34 + 26:04
26. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 60:56 + 30:26
27. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 64:10 + 33:40
28. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 73:23 + 42:53
29. Hulha Karel LTP6001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:03 + 49:33
30. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 82:05 + 51:35
H60
2.17 km, 160 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 29:31
2. Neumann Jaroslav STE5902 SK SKI-OB Šternberk 32:00 + 2:29
3. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 37:41 + 8:10
4. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 38:36 + 9:05
5. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 39:06 + 9:35
6. Konstanciak Andrzej 23P5901 OK!Sport Warszawa 40:43 + 11:12
7. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 43:15 + 13:44
8. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 44:37 + 15:06
9. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 46:11 + 16:40
10. Pávek Miloš BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 47:59 + 18:28
11. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:33 + 19:02
12. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 51:56 + 22:25
13. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 53:48 + 24:17
14. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:45 + 26:14
15. Poklop Lubomír UOL5601 SOB Olomouc 59:48 + 30:17
16. Kretzschmar Frank 82D5900 OLV Weimar 67:03 + 37:32
17. Formanko Dušan 47S5802 TJ Rapid Bratislava 68:05 + 38:34
18. Berger Ekkehard 14A5901 ASKÖ Austria 98:33 + 69:02
Baleisis Kestutis 0020004 OK Labirintas DISK
H65
1.78 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 26:12
2. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 28:37 + 2:25
3. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 29:27 + 3:15
4. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 32:18 + 6:06
5. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 34:39 + 8:27
6. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 35:38 + 9:26
7. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 36:20 + 10:08
8. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:36 + 10:24
9. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:39 + 11:27
10. Bugár József 22H5300 Hegyisport Szentendre Egy. 38:13 + 12:01
11. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 39:19 + 13:07
12. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 39:22 + 13:10
13. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:22 + 15:10
14. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 41:26 + 15:14
15. Huemer Meinrad 14A5201 ASKÖ Austria 41:30 + 15:18
16. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 42:06 + 15:54
17. Stárek Jiří DOB5001 KOB Dobruška 43:12 + 17:00
18. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 45:26 + 19:14
19. Neumann Zbyněk LME5300 SK Los Mělník 45:45 + 19:33
19. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:45 + 19:33
21. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:55 + 19:43
22. Molnar Gabor 22H5000 Hegyisport Szentendre Egy. 46:32 + 20:20
23. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 46:36 + 20:24
24. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 48:24 + 22:12
25. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:51 + 22:39
26. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 48:53 + 22:41
27. Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králové 50:30 + 24:18
28. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 50:46 + 24:34
29. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 53:24 + 27:12
30. Breitschaedel Christian 14A5300 ASKÖ Austria 54:29 + 28:17
31. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 55:05 + 28:53
32. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 56:22 + 30:10
33. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 59:15 + 33:03
34. Kadečka Jiří JEN5002 OB Jenišovice 61:00 + 34:48
35. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 63:46 + 37:34
36. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 64:00 + 37:48
H70
1.81 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:57
2. Genderjahn Ludwig 18D4800 Post SV Dresden 30:12 + 0:15
3. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 31:59 + 2:02
4. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:15 + 2:18
5. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 33:06 + 3:09
6. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 38:17 + 8:20
7. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 39:03 + 9:06
8. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 39:10 + 9:13
9. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Mladá Boleslav 40:11 + 10:14
10. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 44:39 + 14:42
11. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 45:23 + 15:26
12. Grosman Pavel JEN4801 OB Jenišovice 45:42 + 15:45
13. Bumelis Vidimantas 0020001 OK Labirintas 49:23 + 19:26
14. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:25 + 19:28
15. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 49:32 + 19:35
16. Reinhard Siegert ASKÖ Austria 50:21 + 20:24
17. Müller Leo 14A4901 ASKÖ Austria 60:41 + 30:44
18. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 67:24 + 37:27
19. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:28 + 37:31
Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha DISK
H75
1.81 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 35:31
2. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 47:30 + 11:59
3. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 53:55 + 18:24
4. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:59 + 20:28
5. Vřešťál Jan TUR3900 OOB TJ Turnov 60:09 + 24:38
6. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 62:43 + 27:12
Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov DISK
HDR
2.22 km, 130 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 21:27
2. Macháček Jakub SHK1202 OK Slavia Hradec Králové 22:16 + 0:49
3. Drahoňovský Jakub TUR1006 OOB TJ Turnov 24:07 + 2:40
4. Politi Sophia Neregistrovaní - ZOO 24:30 + 3:03
5. Pompach Tobiáš PHK1201 OK 99 Hradec Králové 25:50 + 4:23
6. Lukešová Hana SHK1351 OK Slavia Hradec Králové 27:21 + 5:54
7. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 29:21 + 7:54
8. Schmidtová Eva VRL1251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:00 + 8:33
9. Drašar Matouš KOB Kladno 30:03 + 8:36
10. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 30:16 + 8:49
11. Lazarová Nela TUV1251 SOK TJ Turnov 30:53 + 9:26
12. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 31:25 + 9:58
13. Seberová Tereza Neregistrovaní - ZOO 31:41 + 10:14
14. Pavlík Přemek LIT1414 KOB Litvínov 33:03 + 11:36
15. Wohanka Jakub VRL1301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:31 + 13:04
16. Létalová Jana SFM1450 O-RUNNAŘI Beskydy 35:15 + 13:48
17. Stohanzlová Vilma LPU1551 OK Lokomotiva Pardubice 36:47 + 15:20
18. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 37:25 + 15:58
19. Pachner Ota CHA1400 OK Chrastava 38:54 + 17:27
20. Tomášek Matěj STE1202 SK SKI-OB Šternberk 39:46 + 18:19
21. Košťálová Gabriela SHK1353 OK Slavia Hradec Králové 40:04 + 18:37
22. Wohanka Metoděj VRL1601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:59 + 19:32
23. Jakubec Jan SJC1149 Sportcentrum Jičín 41:58 + 20:31
24. Tomášek David STE1500 SK SKI-OB Šternberk 42:32 + 21:05
25. Kolín Jonáš DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 42:45 + 21:18
26. Hudečková Stella OOP1150 TJ Opava 44:22 + 22:55
27. Hudečková Adina OOP1450 TJ Opava 44:57 + 23:30
28. Khelová Bára SCP1350 OK Sparta Praha 45:00 + 23:33
29. Procházka Jiří KOB Dobřichovice 45:32 + 24:05
30. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:32 + 27:05
31. Lexa Vendelín VTA1701 SC vebr-sport 50:17 + 28:50
32. Holasová Ema OOB TJ Turnov 50:42 + 29:15
33. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:49 + 31:22
34. Pospíšilová Rebeka DKP1771 Oddíl OB Kotlářka 71:01 + 49:34
35. Šaňáková Anna UOL1351 SOB Olomouc 88:52 + 67:25
36. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 102:51 + 81:24
37. Pethsová Isabella KRN1051 KOS TJ Lokomotiva Krnov 105:47 + 84:20
Zakouřil František TUR1204 OOB TJ Turnov DISK
Bureš Petr OOB TJ Turnov DISK