Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínková Eva | PHK0953 | OK 99 Hradec Králové | 18:33 | ||
2. | Hančová Karolína | VRL0952 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:00 | + 2:27 | |
3. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | Sportcentrum Jičín | 21:11 | + 2:38 | |
4. | Luterová Laura | PLU1051 | TJ SOKOL Plumlov | 21:44 | + 3:11 | |
5. | Houžvičková Kateřina | TUR0952 | OOB TJ Turnov | 22:03 | + 3:30 | |
6. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | USK Praha | 23:29 | + 4:56 | |
7. | Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | MLOK Mariánské Lázně | 24:21 | + 5:48 | |
8. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem | 24:29 | + 5:56 | |
9. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | SK Praga | 24:34 | + 6:01 | |
10. | Vařeková Anna | TUV0651 | SOK TJ Turnov | 27:31 | + 8:58 | |
10. | Balejová Sofie | KAM0951 | OK Kamenice | 27:31 | + 8:58 | |
12. | Ječmenová Veronika | ONO0950 | SKOB Ostrov | 28:02 | + 9:29 | |
13. | Švíglerová Anna | LPU0952 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:46 | + 11:13 | |
14. | Froschová Magdaléna | LPU1052 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:44 | + 12:11 | |
15. | Pechová Marie | VLI1050 | Slavia Liberec orienteering | 31:44 | + 13:11 | |
16. | Lapáčková Šárka | SHK0954 | OK Slavia Hradec Králové | 33:07 | + 14:34 | |
17. | Kubecová Markéta | PGP0955 | SK Praga | 33:19 | + 14:46 | |
18. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | 36:44 | + 18:11 | |
19. | Wohanková Michaela | VRL1151 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:37 | + 20:04 | |
20. | Besedová Barborka | PHK1051 | OK 99 Hradec Králové | 39:33 | + 21:00 | |
21. | Sochorová Kristýna | SHK0953 | OK Slavia Hradec Králové | 45:10 | + 26:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | SOK TJ Turnov | 19:23 | ||
2. | Macháčková Lucie | SHK1155 | OK Slavia Hradec Králové | 23:48 | + 4:25 | |
3. | Hepnerová Tereza | SHK1150 | OK Slavia Hradec Králové | 23:50 | + 4:27 | |
4. | Horáková Eliška | PHK1152 | OK 99 Hradec Králové | 24:42 | + 5:19 | |
5. | Schwarzová Katarína | 17S1150 | Ekonom Banska Bystrica | 28:49 | + 9:26 | |
6. | Kvapilová Klára | TUV1199 | SOK TJ Turnov | 30:36 | + 11:13 | |
7. | Schwarzová Martina | 17S0950 | Ekonom Banska Bystrica | 34:49 | + 15:26 | |
8. | Oravcová Amálie | TJN1170 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:25 | + 17:02 | |
9. | Kroupová Anna | LPU1154 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:43 | + 18:20 | |
10. | Dosbabová Magdaléna | TTR1151 | OOB Třebíč | 40:51 | + 21:28 | |
11. | Janků Michala | STE1150 | SK SKI-OB Šternberk | 41:22 | + 21:59 | |
12. | Klose Kateřina | SFM1251 | O-RUNNAŘI Beskydy | 44:49 | + 25:26 | |
13. | Létalová Eva | SFM1250 | O-RUNNAŘI Beskydy | 45:23 | + 26:00 | |
14. | Voráčková Anežka | OSN1260 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 54:22 | + 34:59 | |
15. | Besedová Magdaléna | PHK1252 | OK 99 Hradec Králové | 55:10 | + 35:47 | |
Hejcmanová Amálie | ROU1251 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášková Matilda | TUV0998 | SOK TJ Turnov | 16:57 | ||
2. | Hanušová Markéta | VRL0852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:18 | + 0:21 | |
3. | Gregorová Alice | DKP0758 | Oddíl OB Kotlářka | 17:33 | + 0:36 | |
4. | Zabořilová Anna | JEN0951 | OB Jenišovice | 20:03 | + 3:06 | |
5. | Čapková Markéta | PHK0850 | OK 99 Hradec Králové | 20:38 | + 3:41 | |
6. | Štětínská Tereza | MOV0751 | SKOB Ostrava | 21:22 | + 4:25 | |
7. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 21:55 | + 4:58 | |
8. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:35 | + 5:38 | |
9. | Lipenská Barbora | CHA0753 | OK Chrastava | 23:51 | + 6:54 | |
10. | Novotná Karolína | TUR0853 | OOB TJ Turnov | 24:43 | + 7:46 | |
11. | Lechner Jana | 14A0753 | ASKÖ Austria | 26:27 | + 9:30 | |
12. | Vltavská Eliška | SJC0850 | Sportcentrum Jičín | 26:31 | + 9:34 | |
13. | Otrubová Karolína | PLU0888 | TJ SOKOL Plumlov | 26:45 | + 9:48 | |
14. | Nožičková Eva | TJN0852 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:34 | + 10:37 | |
15. | Kunartová Dominika | PHK0888 | OK 99 Hradec Králové | 28:17 | + 11:20 | |
16. | Buková Hana | ROU0750 | SKOB Roudnice nad Labem | 28:45 | + 11:48 | |
17. | Matoušková Johana | STE0751 | SK SKI-OB Šternberk | 29:41 | + 12:44 | |
18. | Nováková Viktorie | RUM0751 | ZOOB Rumburk | 29:58 | + 13:01 | |
19. | Houžvičková Daniela | TUR0751 | OOB TJ Turnov | 30:35 | + 13:38 | |
20. | Erhard Josefine | 14A0751 | ASKÖ Austria | 31:35 | + 14:38 | |
21. | Žemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 33:29 | + 16:32 | |
22. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:48 | + 16:51 | |
23. | Štveráková Zuzana | CHA0750 | OK Chrastava | 34:26 | + 17:29 | |
24. | Pechová Alena | VLI0854 | Slavia Liberec orienteering | 34:31 | + 17:34 | |
25. | Březinová Antonie | CHA0851 | OK Chrastava | 35:04 | + 18:07 | |
26. | Šestáková Johana | VLI0853 | Slavia Liberec orienteering | 36:24 | + 19:27 | |
27. | Berger Carla | 14A0752 | ASKÖ Austria | 36:27 | + 19:30 | |
28. | Blahová Karolína | KAM0752 | OK Kamenice | 36:33 | + 19:36 | |
29. | Kutková Tereza | JEN0752 | OB Jenišovice | 37:20 | + 20:23 | |
30. | Podoubská Klára | TJN0855 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:37 | + 21:40 | |
31. | Chudobová Eliška | DKL0850 | KOB Kladno | 39:36 | + 22:39 | |
32. | Křečková Apolena | KAM0755 | OK Kamenice | 46:09 | + 29:12 | |
33. | Nowak Zofia | 97P0850 | KS Hades Poznań | 48:08 | + 31:11 | |
34. | Pavlova Lenka | TJN0850 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:27 | + 31:30 | |
35. | Krátká Linda | ROU0851 | SKOB Roudnice nad Labem | 49:34 | + 32:37 | |
36. | Dosbabová Veronika | TTR0851 | OOB Třebíč | 68:48 | + 51:51 | |
37. | Nováková Barborka | TUV0852 | SOK TJ Turnov | 87:00 | + 70:03 | |
Davidová Beatrice | RUM0752 | ZOOB Rumburk | DISK | |||
Pavlíková Rozárie | LIT0851 | KOB Litvínov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | OK Chrastava | 22:26 | ||
2. | Balejová Julie | KAM0551 | OK Kamenice | 24:42 | + 2:16 | |
3. | Kosobudová Anna | VTA0551 | SC vebr-sport | 25:46 | + 3:20 | |
4. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | OK 99 Hradec Králové | 27:12 | + 4:46 | |
5. | Mellanová Judita | TUR0559 | OOB TJ Turnov | 27:24 | + 4:58 | |
6. | Hájková Tereza | TUR0556 | OOB TJ Turnov | 28:18 | + 5:52 | |
7. | Šimšová Pavla | MFP0551 | Matfyz Praha | 28:25 | + 5:59 | |
8. | Šaňáková Marie | UOL0651 | SOB Olomouc | 30:40 | + 8:14 | |
9. | Novotná Barbora | TUR0552 | OOB TJ Turnov | 31:20 | + 8:54 | |
10. | Skalová Jolana | TJN0653 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:42 | + 9:16 | |
11. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 33:08 | + 10:42 | |
12. | Doudová Alžběta | PHK0554 | OK 99 Hradec Králové | 34:14 | + 11:48 | |
13. | Otrubová Anna | PLU0577 | TJ SOKOL Plumlov | 34:23 | + 11:57 | |
14. | Příkazská Zuzana | PHK0654 | OK 99 Hradec Králové | 34:55 | + 12:29 | |
15. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 35:17 | + 12:51 | |
16. | Blažková Veronika | SJH0551 | SJH Jindřichův Hradec | 35:18 | + 12:52 | |
17. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:29 | + 14:03 | |
18. | Zoubková Šárka | TJN0554 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:35 | + 14:09 | |
19. | Krejčová Hana | ROU0653 | SKOB Roudnice nad Labem | 36:50 | + 14:24 | |
20. | Podoubská Adéla | TJN0658 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:31 | + 15:05 | |
21. | Kubcová Anna | DOB0550 | KOB Dobruška | 37:51 | + 15:25 | |
22. | Kopecká Martina | PHK0555 | OK 99 Hradec Králové | 38:46 | + 16:20 | |
23. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | OOB TJ Turnov | 39:13 | + 16:47 | |
24. | Gemperlová Eliška | PGP0556 | SK Praga | 45:27 | + 23:01 | |
25. | Dostálová Barbora | VRL0553 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:08 | + 23:42 | |
26. | Neumann Johanna | 31D0550 | SV Lengefeld | 46:37 | + 24:11 | |
27. | Venusová Anna | STE0554 | SK SKI-OB Šternberk | 47:32 | + 25:06 | |
28. | Davidová Noemi | RUM0551 | ZOOB Rumburk | 47:42 | + 25:16 | |
29. | Přílepková Radka | VTA0651 | SC vebr-sport | 52:01 | + 29:35 | |
30. | Háková Eliška | TJN0654 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:27 | + 31:01 | |
31. | Štveráková Eliška | CHA0553 | OK Chrastava | 54:48 | + 32:22 | |
32. | Müllerová Hana | HCE0650 | TJ Hostivice | 55:13 | + 32:47 | |
33. | Sklenářová Zuzana | TUR0658 | OOB TJ Turnov | 55:32 | + 33:06 | |
34. | Höhenberger Lara | 14A0651 | ASKÖ Austria | 67:47 | + 45:21 | |
35. | Kynclová Andrea | LTU0651 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 69:13 | + 46:47 | |
36. | Seitlinger Antonia | 14A0551 | ASKÖ Austria | 72:06 | + 49:40 | |
37. | Dvořáková Veronika | PGP0659 | SK Praga | 74:20 | + 51:54 | |
38. | Paierová Jana | DKL0653 | KOB Kladno | 81:20 | + 58:54 | |
39. | Mitášová Barbora | SOP0651 | OOB TJ Slezan Opava | 96:13 | + 73:47 | |
Kruschinová Jana | LTP0551 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Lea | VLI0555 | Slavia Liberec orienteering | 34:38 | ||
2. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 35:26 | + 0:48 | |
3. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:35 | + 2:57 | |
4. | Černá Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem | 38:11 | + 3:33 | |
5. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 38:46 | + 4:08 | |
6. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia Plzeň | 39:13 | + 4:35 | |
7. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:34 | + 4:56 | |
8. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 43:27 | + 8:49 | |
9. | Thýnová Martina | SHK0350 | OK Slavia Hradec Králové | 44:27 | + 9:49 | |
10. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:50 | + 10:12 | |
11. | Skácelová Adéla | VLI0454 | Slavia Liberec orienteering | 45:33 | + 10:55 | |
12. | Binarová Adéla | UOL0452 | SOB Olomouc | 45:55 | + 11:17 | |
13. | Chrzová Eliška | PGP0353 | SK Praga | 46:05 | + 11:27 | |
14. | Aschermannová Klára | VSP0454 | USK Praha | 47:31 | + 12:53 | |
15. | Pesničáková Soňa | TJN0451 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:42 | + 13:04 | |
16. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:50 | + 13:12 | |
17. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | USK Praha | 47:57 | + 13:19 | |
18. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | Slavia Liberec orienteering | 50:21 | + 15:43 | |
19. | Zamouřilová Anežka | PHK0354 | OK 99 Hradec Králové | 51:29 | + 16:51 | |
20. | Černochová Michaela | PLU0351 | TJ SOKOL Plumlov | 51:48 | + 17:10 | |
21. | Horáková Veronika | PHK0353 | OK 99 Hradec Králové | 52:25 | + 17:47 | |
22. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:52 | + 18:14 | |
23. | Messnerová Lucie | VRL0456 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:02 | + 19:24 | |
24. | Hankovcová Helena | KAM0350 | OK Kamenice | 54:03 | + 19:25 | |
25. | Šauli Kateřina | VPM0456 | KOS Slavia Plzeň | 54:19 | + 19:41 | |
26. | Krejčová Lucie | ROU0453 | SKOB Roudnice nad Labem | 54:36 | + 19:58 | |
27. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 54:51 | + 20:13 | |
28. | Beranová Hana | VSP0455 | USK Praha | 54:52 | + 20:14 | |
29. | Filipiak Adrianna | 97P0351 | KS Hades Poznań | 55:32 | + 20:54 | |
30. | Petrásová Hana | LPU0380 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:08 | + 21:30 | |
31. | Sihver Merle | 18D0450 | Post SV Dresden | 57:54 | + 23:16 | |
32. | Bídová Markéta | UOL0352 | SOB Olomouc | 57:59 | + 23:21 | |
33. | Kološová Veronika | LPU0351 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:30 | + 24:52 | |
34. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 59:56 | + 25:18 | |
35. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:29 | + 25:51 | |
36. | Šestáková Marie | VLI0452 | Slavia Liberec orienteering | 61:44 | + 27:06 | |
37. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | USK Praha | 64:48 | + 30:10 | |
38. | Lukašáková Sára | STE0450 | SK SKI-OB Šternberk | 65:30 | + 30:52 | |
39. | Besedová Katka | PHK0351 | OK 99 Hradec Králové | 66:14 | + 31:36 | |
40. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | SK Studenec | 67:02 | + 32:24 | |
41. | Neumann Lena | 31D0350 | SV Lengefeld | 70:17 | + 35:39 | |
42. | Dvořáková Hana | PGP0355 | SK Praga | 72:40 | + 38:02 | |
43. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 74:30 | + 39:52 | |
44. | Ripplová Emma | DKP0460 | Oddíl OB Kotlářka | 78:48 | + 44:10 | |
45. | Vrábelová Hana | PHK0454 | OK 99 Hradec Králové | 79:37 | + 44:59 | |
46. | Stohanzlová Kristýna | LPU0356 | OK Lokomotiva Pardubice | 81:53 | + 47:15 | |
47. | Mrkvičková Veronika | TJN0355 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 109:58 | + 75:20 | |
Jedličková Kristýna | KAM0455 | OK Kamenice | DISK | |||
Pilná Natálie | VRL0351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Menclová Anna | JEN0452 | OB Jenišovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažková Kateřina | SJH0252 | SJH Jindřichův Hradec | 39:29 | ||
2. | Šafková Sofie | KAM0153 | OK Kamenice | 40:03 | + 0:34 | |
3. | Škáchová Magdalena | DKP0156 | Oddíl OB Kotlářka | 40:12 | + 0:43 | |
4. | Holečková Petra | SHK0250 | OK Slavia Hradec Králové | 40:54 | + 1:25 | |
5. | Miklušová Tamara | 47S0250 | TJ Rapid Bratislava | 41:01 | + 1:32 | |
6. | Semíková Lucie | KAM0250 | OK Kamenice | 41:51 | + 2:22 | |
7. | Korpasová Lucie | TBM0151 | KOS TJ Tesla Brno | 42:33 | + 3:04 | |
8. | Rýdlová Adéla | TJN0151 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:08 | + 3:39 | |
9. | Martanová Elin | VLI0252 | Slavia Liberec orienteering | 43:48 | + 4:19 | |
10. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | SOB Olomouc | 43:51 | + 4:22 | |
11. | Vandasová Adéla | PHK0255 | OK 99 Hradec Králové | 45:12 | + 5:43 | |
12. | Kosová Tereza | PHK0151 | OK 99 Hradec Králové | 45:18 | + 5:49 | |
13. | Bejvlová Karolína | KAM0258 | OK Kamenice | 45:19 | + 5:50 | |
14. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | K.O.B. Choceň | 45:48 | + 6:19 | |
15. | Dolejší Kateřina | DOK0156 | OK Doksy | 46:23 | + 6:54 | |
16. | Raková Petra | SHK0251 | OK Slavia Hradec Králové | 46:44 | + 7:15 | |
17. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | Sportcentrum Jičín | 47:29 | + 8:00 | |
18. | Aschermannová Tereza | VSP0253 | USK Praha | 47:43 | + 8:14 | |
19. | Randáková Alžběta | VRL0252 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:03 | + 8:34 | |
20. | Podrábská Marie | TJN0259 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:46 | + 9:17 | |
21. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 49:42 | + 10:13 | |
22. | Šklíbová Míša | TJN0153 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 50:19 | + 10:50 | |
23. | Kejmarová Jana | STH0152 | SK Studenec | 50:29 | + 11:00 | |
24. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | SC vebr-sport | 51:14 | + 11:45 | |
25. | Růžičková Vendula | CHA0252 | OK Chrastava | 51:34 | + 12:05 | |
26. | Kodytková Denisa | SHK0252 | OK Slavia Hradec Králové | 51:36 | + 12:07 | |
27. | Beranová Eva | VSP0254 | USK Praha | 52:53 | + 13:24 | |
28. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 54:40 | + 15:11 | |
29. | Titzová Adéla | PGP0257 | SK Praga | 57:39 | + 18:10 | |
30. | Linková Lucie | TJN0257 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:53 | + 19:24 | |
31. | Blahová Pavla | DKP0155 | Oddíl OB Kotlářka | 60:36 | + 21:07 | |
32. | Řadová Lucie | DKP0251 | Oddíl OB Kotlářka | 61:18 | + 21:49 | |
33. | Hamáčková Eliška | STH0153 | SK Studenec | 62:47 | + 23:18 | |
34. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:55 | + 23:26 | |
35. | Nehasilová Veronika | LDC0350 | KOB Děčín | 63:58 | + 24:29 | |
36. | Pavlová Martina | LTP0151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 66:27 | + 26:58 | |
37. | Tomaidesová Adéla Anna | PGP0255 | SK Praga | 68:49 | + 29:20 | |
38. | Vítková Barbora | DKL0250 | KOB Kladno | 70:08 | + 30:39 | |
39. | Geislerová Aneta | DKL0151 | KOB Kladno | 70:44 | + 31:15 | |
40. | Janýšková Alžběta | SFM0150 | O-RUNNAŘI Beskydy | 71:32 | + 32:03 | |
41. | Skoupá Vendula | STE0152 | SK SKI-OB Šternberk | 71:48 | + 32:19 | |
42. | Nováková Eliška | PDY0150 | Běhej Poděbrady | 88:11 | + 48:42 | |
43. | Horychová Zuzana | DKL0150 | KOB Kladno | 95:01 | + 55:32 | |
44. | Jiranová Barbora | VRL0256 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 98:42 | + 59:13 | |
45. | Urbánková Tereza | SFM0250 | O-RUNNAŘI Beskydy | 118:41 | + 79:12 | |
Kovářová Jana | LPU0251 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Mišková Katka | DKL0252 | KOB Kladno | DISK | |||
Davidová Tereza | SFM0252 | O-RUNNAŘI Beskydy | DISK | |||
Bogensperger Nilla | 14A0251 | ASKÖ Austria | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sieglová Eliška | PGP9954 | SK Praga | 42:17 | 7331 | ||
2. | Grycová Kateřina | TBM0058 | KOS TJ Tesla Brno | 43:26 | + 1:09 | 7147 | |
3. | Biederman Adrianna | CHC0056 | K.O.B. Choceň | 46:11 | + 3:54 | 6705 | |
4. | Špringlová Kamila | TBM0050 | KOS TJ Tesla Brno | 46:43 | + 4:26 | 6619 | |
5. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | SK Žabovřesky Brno | 50:38 | + 8:21 | 5990 | |
6. | Kopecká Johana | PGP9956 | SK Praga | 51:36 | + 9:19 | 5835 | |
7. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | Sportcentrum Jičín | 53:06 | + 10:49 | 5594 | |
8. | Vogt Felicitas | 31D0051 | SV Lengefeld | 54:25 | + 12:08 | ||
9. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:40 | + 13:23 | 5182 | |
10. | Riby Rose | LTP0051 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 56:36 | + 14:19 | 5032 | |
11. | Škarková Kateřina | PGP9955 | SK Praga | 56:52 | + 14:35 | 4989 | |
12. | Hrnčířová Magda | STH0051 | SK Studenec | 59:47 | + 17:30 | 4521 | |
13. | Kubíčková Jana | PHK9999 | OK 99 Hradec Králové | 62:27 | + 20:10 | 4093 | |
14. | Straková Veronika | SLA0051 | SKOB Slaný | 70:35 | + 28:18 | 2786 | |
15. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 71:36 | + 29:19 | 2623 | |
16. | Gallová Veronika | STH0053 | SK Studenec | 71:47 | + 29:30 | 2594 | |
17. | Matušková Jana | RBK9999 | SK Radioklub Blansko | 75:42 | + 33:25 | 1965 | |
18. | Klikarová Ivana | DKP9953 | Oddíl OB Kotlářka | 82:02 | + 39:45 | 948 | |
Klikarová Zuzana | DKP9952 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | |||
Benešová Hana | DKL0050 | KOB Kladno | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štičková Anna | SSU9651 | SK Severka Šumperk | 40:24 | 9484 | ||
2. | Teplá Karolína | SHK9251 | OK Slavia Hradec Králové | 44:45 | + 4:21 | 8593 | |
3. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | SK Žabovřesky Brno | 44:56 | + 4:32 | 8556 | |
4. | Nieke Patricia | TUR9552 | OOB TJ Turnov | 45:04 | + 4:40 | 8528 | |
5. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | OK 99 Hradec Králové | 45:41 | + 5:17 | 8402 | |
6. | Rollier Monika | PHK8051 | OK 99 Hradec Králové | 45:45 | + 5:21 | 8389 | |
7. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 46:21 | + 5:57 | 8266 | |
8. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 46:54 | + 6:30 | 8153 | |
9. | Ockenden Helen | 15G9750 | DRONGO | 47:04 | + 6:40 | ||
10. | Čechová Tereza | KAM9852 | OK Kamenice | 48:13 | + 7:49 | 7883 | |
11. | Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 48:14 | + 7:50 | 7880 | |
12. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | Oddíl OB Kotlářka | 48:20 | + 7:56 | 7860 | |
13. | Kavánková Iva | TZL9753 | SKOB Zlín | 48:33 | + 8:09 | 7815 | |
14. | Winkler Leonore | 33D9651 | USV TU Dresden 2 | 49:54 | + 9:30 | ||
15. | Drągowska Maria | 23P9550 | OK!Sport Warszawa | 51:27 | + 11:03 | ||
16. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | OK Slavia Hradec Králové | 53:34 | + 13:10 | 6788 | |
17. | Červená Adéla | SHK9755 | OK Slavia Hradec Králové | 53:46 | + 13:22 | 6747 | |
18. | Hepnerová Martina | SHK8152 | OK Slavia Hradec Králové | 54:32 | + 14:08 | 6590 | |
19. | Ślusarczyk Katarzyna | 23P8951 | OK!Sport Warszawa | 54:57 | + 14:33 | ||
20. | Thýnová Nikola | SHK0051 | OK Slavia Hradec Králové | 56:59 | + 16:35 | 6089 | |
21. | Chromá Kateřina | ZBM9451 | SK Žabovřesky Brno | 57:10 | + 16:46 | 6051 | |
22. | Nieke Corinna | 33D9400 | USV TU Dresden 2 | 59:01 | + 18:37 | ||
23. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 59:38 | + 19:14 | 5546 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašková Kateřina | CHA7850 | OK Chrastava | 40:48 | 7357 | ||
2. | Margoldová Barbora | DKP8654 | Oddíl OB Kotlářka | 41:10 | + 0:22 | 7294 | |
3. | Benešová Lucie | SJC8951 | Sportcentrum Jičín | 43:00 | + 2:12 | 6976 | |
4. | Neumannová Kateřina | PGP9256 | SK Praga | 43:28 | + 2:40 | 6896 | |
5. | Hájková Eliška | KAM9851 | OK Kamenice | 45:33 | + 4:45 | 6535 | |
6. | Vejražková Rozárka | SJC0151 | Sportcentrum Jičín | 46:15 | + 5:27 | 6414 | |
7. | Rambová Kamila | DKP8655 | Oddíl OB Kotlářka | 46:58 | + 6:10 | 6290 | |
8. | Kubátová Jana | CHA9152 | OK Chrastava | 47:29 | + 6:41 | 6200 | |
9. | Voráčková Lenka | OSN8555 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 48:29 | + 7:41 | 6027 | |
10. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 49:19 | + 8:31 | 5883 | |
11. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 49:32 | + 8:44 | 5846 | |
12. | Ehlerová Jana Kolaja | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 49:37 | + 8:49 | 5831 | |
13. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 50:25 | + 9:37 | 5693 | |
14. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | OK Kamenice | 50:41 | + 9:53 | 5647 | |
15. | Hrabánková Klára | PGP9654 | SK Praga | 51:46 | + 10:58 | 5459 | |
16. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 53:04 | + 12:16 | 5234 | |
17. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 53:11 | + 12:23 | 5214 | |
18. | Jansová Doubravka | LPU9750 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:38 | + 12:50 | 5136 | |
19. | Rickmeyer Tina | 33D8650 | USV TU Dresden 2 | 54:51 | + 14:03 | ||
20. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | K.O.B. Choceň | 55:11 | + 14:23 | 4868 | |
21. | Matějková Barbora | SJC0156 | Sportcentrum Jičín | 55:20 | + 14:32 | 4842 | |
22. | Kopcová Michaela | VLI8456 | Slavia Liberec orienteering | 56:59 | + 16:11 | 4556 | |
23. | Henychová Zuzana | VLI6151 | Slavia Liberec orienteering | 57:00 | + 16:12 | 4553 | |
24. | Drągowska Malwina | 23P8500 | OK!Sport Warszawa | 57:37 | + 16:49 | ||
25. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | K.O.B. Choceň | 59:07 | + 18:19 | 4187 | |
26. | Procházková Marie | SOP9551 | OOB TJ Slezan Opava | 61:01 | + 20:13 | 3858 | |
27. | Miśkiewicz Martyna | 23P8950 | OK!Sport Warszawa | 61:13 | + 20:25 | ||
28. | Najman Natalia | 23P8851 | OK!Sport Warszawa | 62:24 | + 21:36 | ||
29. | Justová Eliška | SHK9351 | OK Slavia Hradec Králové | 62:46 | + 21:58 | 3555 | |
30. | Lehárová Alžběta | LPU9456 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:31 | + 23:43 | 3253 | |
31. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 65:25 | + 24:37 | 3097 | |
32. | Procházková Zuzana | KPY8650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 68:14 | + 27:26 | 2609 | |
33. | Kosová Štěpánka | LPU9460 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:58 | + 32:10 | 1790 | |
34. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | SK Žabovřesky Brno | 85:17 | + 44:29 | 0 | |
Kolešová Helena | LPU8857 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | TJ Hostivice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Barbora | TJN8951 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:19 | 5097 | ||
2. | Bernatíková Hana | TRI0253 | TJ TŽ Třinec | 47:51 | + 1:32 | 4948 | |
3. | Boros Kitti | 14A9751 | ASKÖ Austria | 48:21 | + 2:02 | ||
4. | Ondřejová Dita Terezie | SHK8550 | OK Slavia Hradec Králové | 54:14 | + 7:55 | 4330 | |
5. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:38 | + 11:19 | 4001 | |
6. | Srpová Zuzana | SJC8551 | Sportcentrum Jičín | 58:54 | + 12:35 | 3878 | |
7. | Čechová Lenka | 3GC9000 | Neregistrovaní - ZOO | 59:19 | + 13:00 | ||
8. | Posseltová Tereza | TJN9252 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 59:45 | + 13:26 | 3796 | |
9. | Podešvová Vlasta | TJN9250 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 59:50 | + 13:31 | 3787 | |
10. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:33 | + 15:14 | 3621 | |
11. | Grolichová Lucie | ZBP7850 | OOB SK Zbraslav | 61:48 | + 15:29 | 3597 | |
12. | Zamrzlová Eva | SJC8759 | Sportcentrum Jičín | 61:51 | + 15:32 | 3592 | |
13. | Neuhäuserová Ladislava | VSP8151 | USK Praha | 63:30 | + 17:11 | 3432 | |
14. | Kašparová Šárka | AOP7251 | Orientační Běh Opava | 64:41 | + 18:22 | 3318 | |
15. | Doležalová Lenka | SHK8256 | OK Slavia Hradec Králové | 68:00 | + 21:41 | 2996 | |
16. | Zoubková Jana | ZBP8050 | OOB SK Zbraslav | 69:07 | + 22:48 | 2888 | |
17. | Šádková Martina | PHK9653 | OK 99 Hradec Králové | 69:24 | + 23:05 | 2861 | |
18. | Fenclová Tereza | LPU9752 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:35 | + 24:16 | 2746 | |
19. | Studničná Lenka | FSP8650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 71:06 | + 24:47 | 2696 | |
20. | Heinlová Iva | RUM8551 | ZOOB Rumburk | 72:16 | + 25:57 | 2583 | |
21. | Pottkamp Charlotte | 33D9650 | USV TU Dresden 2 | 73:24 | + 27:05 | ||
22. | Kovářová Lenka | SJH8651 | SJH Jindřichův Hradec | 76:42 | + 30:23 | 2154 | |
23. | Vébrová Denisa | VTA9551 | SC vebr-sport | 81:44 | + 35:25 | 1666 | |
24. | Zavadilová Barbora | KAM9454 | OK Kamenice | 86:05 | + 39:46 | 1245 | |
25. | Krupová Tereza | BZP8751 | Báječné ženy v orientačním běhu | 86:08 | + 39:49 | 1240 | |
26. | Blažková Kristina | 0120001 | UOL | 86:26 | + 40:07 | ||
27. | Müllerová Petra | BZP9050 | Báječné ženy v orientačním běhu | 87:44 | + 41:25 | 1085 | |
28. | Sklenářová Dorothea | AOP9351 | Orientační Běh Opava | 96:23 | + 50:04 | 247 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Straková Zuzana | KAM9250 | OK Kamenice | 36:43 | 3845 | ||
2. | Černá Hana | EKP8459 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:31 | + 6:48 | 3274 | |
3. | Pavlíková Klára | LIT7451 | KOB Litvínov | 43:34 | + 6:51 | 3270 | |
4. | Szenczi Kristýna | VLI8650 | Slavia Liberec orienteering | 44:48 | + 8:05 | 3166 | |
5. | Pavlíková Jitka | LIT8352 | KOB Litvínov | 44:51 | + 8:08 | 3162 | |
6. | Neradová Eva | LIT8951 | KOB Litvínov | 47:39 | + 10:56 | 2927 | |
7. | Puternicka Joanna | 21P8750 | Orientop Wrocław | 52:28 | + 15:45 | ||
8. | Hájková Daniela | JIL9451 | OK Jilemnice | 55:22 | + 18:39 | 2280 | |
9. | Miturová Radka | MLA6552 | MLOK Mariánské Lázně | 55:53 | + 19:10 | 2236 | |
10. | Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 59:44 | + 23:01 | 1913 | |
11. | Syslová Edita | PGP8853 | SK Praga | 64:00 | + 27:17 | 1555 | |
12. | Andělová Ivana | LTU8550 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 69:38 | + 32:55 | 1083 | |
13. | Vojáčková Šárka | LIT9051 | KOB Litvínov | 81:29 | + 44:46 | 88 | |
14. | Klašková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 84:45 | + 48:02 | 0 | |
15. | Hlavničková Vendula | LTU9650 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 87:49 | + 51:06 | ||
16. | Benešová Zuzana | LIT8353 | KOB Litvínov | 91:28 | + 54:45 | 0 | |
17. | Presinska Magdalena | 66P8650 | UKS Azymut Pabianice | 166:08 | + 129:25 | ||
Sýkorová Daniela | CHC8851 | K.O.B. Choceň | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | Oddíl OB Kotlářka | 45:39 | ||
2. | Straube Hanka | 31D7350 | SV Lengefeld | 45:42 | + 0:03 | |
3. | Janatová Lucie | DKP8154 | Oddíl OB Kotlářka | 46:12 | + 0:33 | |
4. | Grycová Petra | TBM7467 | KOS TJ Tesla Brno | 49:45 | + 4:06 | |
5. | Lankašová Barbora | CHA8050 | OK Chrastava | 50:20 | + 4:41 | |
6. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:26 | + 6:47 | |
7. | Bader Anne | 18D8451 | Post SV Dresden | 52:42 | + 7:03 | |
8. | Toužilová Martina | SHK8051 | OK Slavia Hradec Králové | 54:13 | + 8:34 | |
9. | Jiranová Kateřina | PHK8359 | OK 99 Hradec Králové | 54:24 | + 8:45 | |
10. | Bozděchová Lenka | PGP8254 | SK Praga | 57:00 | + 11:21 | |
11. | Málková Šárka | CST8351 | OB Strakonice | 58:53 | + 13:14 | |
12. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | SOK TJ Turnov | 59:42 | + 14:03 | |
13. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:15 | + 15:36 | |
14. | Žemlová Eva | KAM7550 | OK Kamenice | 66:17 | + 20:38 | |
15. | Otrubová Ivona | PLU7677 | TJ SOKOL Plumlov | 67:29 | + 21:50 | |
16. | Müller Edith | 14A8251 | ASKÖ Austria | 68:10 | + 22:31 | |
17. | Pecharová Michaela | TJP6550 | TJ Sokol Troja | 69:55 | + 24:16 | |
18. | Kalousková Pavla | JEN8451 | OB Jenišovice | 71:04 | + 25:25 | |
19. | Matoušková Jana | STE7951 | SK SKI-OB Šternberk | 71:30 | + 25:51 | |
20. | Létalová Soňa | SFM8252 | O-RUNNAŘI Beskydy | 71:31 | + 25:52 | |
21. | Schmidtová Jana | VRL7553 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:25 | + 27:46 | |
22. | Hudečková Petra | OOP8252 | TJ Opava | 74:01 | + 28:22 | |
23. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | SKOB Roudnice nad Labem | 74:57 | + 29:18 | |
24. | Zbroja-Nowak Justyna | 97P8050 | KS Hades Poznań | 75:51 | + 30:12 | |
25. | Kadaňová Barbora | LPU8253 | OK Lokomotiva Pardubice | 77:42 | + 32:03 | |
26. | Dosbabová Magdalena | TTR8152 | OOB Třebíč | 81:53 | + 36:14 | |
27. | Ječmenová Věra | ONO8050 | SKOB Ostrov | 88:07 | + 42:28 | |
28. | Pinkrová Šárka | HCE8350 | TJ Hostivice | 90:47 | + 45:08 | |
29. | Chládková Petra | DKP8159 | Oddíl OB Kotlářka | 91:58 | + 46:19 | |
30. | Čížová Andrea | SHK8251 | OK Slavia Hradec Králové | 93:48 | + 48:09 | |
31. | Jelínková Zuzana | PHK7452 | OK 99 Hradec Králové | 114:31 | + 68:52 | |
32. | Nyklová Helena | MFP7550 | Matfyz Praha | 117:35 | + 71:56 | |
33. | Balcarová Kateřina | CET8252 | TJ Loko Česká Třebová | 132:28 | + 86:49 | |
34. | Poláková Lucie | VRL8254 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 139:18 | + 93:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malá Věra | JIL7752 | OK Jilemnice | 34:26 | ||
2. | Šimšová Jana | MFP7651 | Matfyz Praha | 34:41 | + 0:15 | |
3. | Novotná Petra | PHK6651 | OK 99 Hradec Králové | 35:35 | + 1:09 | |
4. | Tomášková Radka | TUV7851 | SOK TJ Turnov | 35:38 | + 1:12 | |
5. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | OK Chrastava | 37:29 | + 3:03 | |
6. | Havrdová Renata | SJC7756 | Sportcentrum Jičín | 37:40 | + 3:14 | |
7. | Samková Renáta | PHK7456 | OK 99 Hradec Králové | 38:49 | + 4:23 | |
8. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 39:24 | + 4:58 | |
9. | Hájková Ludmila | CET7554 | TJ Loko Česká Třebová | 40:36 | + 6:10 | |
10. | Kučerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 41:07 | + 6:41 | |
11. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:20 | + 8:54 | |
12. | Posoldová Eva | SJC7957 | Sportcentrum Jičín | 43:57 | + 9:31 | |
13. | Otrubová Johana | PLU7852 | TJ SOKOL Plumlov | 44:55 | + 10:29 | |
14. | Kovářová Anna | CET7552 | TJ Loko Česká Třebová | 46:01 | + 11:35 | |
15. | Biolik Agnieszka | 46P7700 | Trackcourse | 46:52 | + 12:26 | |
16. | Dlouhá Marta | BZP7851 | Báječné ženy v orientačním běhu | 47:13 | + 12:47 | |
17. | Kubečková Zdena | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 50:18 | + 15:52 | |
18. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | Báječné ženy v orientačním běhu | 54:37 | + 20:11 | |
19. | Štreglová Andrea | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:41 | + 20:15 | |
20. | Kundratová Jana | TZL7350 | SKOB Zlín | 54:52 | + 20:26 | |
21. | Michlová Jana | VRL7852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:19 | + 21:53 | |
22. | Kunartová Lenka | PHK7852 | OK 99 Hradec Králové | 57:03 | + 22:37 | |
23. | Besedová Petra | PHK7654 | OK 99 Hradec Králové | 58:29 | + 24:03 | |
24. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | OK 99 Hradec Králové | 59:56 | + 25:30 | |
25. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:28 | + 27:02 | |
26. | Mairichová Radka | TJN7450 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:40 | + 27:14 | |
27. | Lapáčková Soňa | SHK7651 | OK Slavia Hradec Králové | 63:17 | + 28:51 | |
28. | Benešová Radka | VLI7653 | Slavia Liberec orienteering | 65:54 | + 31:28 | |
29. | Březinová Michaela | CHA7751 | OK Chrastava | 66:20 | + 31:54 | |
30. | Lipenská Eva | CHA7951 | OK Chrastava | 66:40 | + 32:14 | |
31. | Zámečníková Jitka | 0070001 | Zámečníci | 67:03 | + 32:37 | |
32. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 67:45 | + 33:19 | |
33. | Štveráková Monika | CHA7852 | OK Chrastava | 67:51 | + 33:25 | |
34. | Matyášová Jana | CHA7652 | OK Chrastava | 68:36 | + 34:10 | |
35. | Kobrlová Gabriela | TJN7654 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 69:00 | + 34:34 | |
36. | Příkazská Petra | PHK7651 | OK 99 Hradec Králové | 69:32 | + 35:06 | |
37. | Krejčová Jana | ROU7758 | SKOB Roudnice nad Labem | 70:58 | + 36:32 | |
38. | Sládková Klára | VLI7852 | Slavia Liberec orienteering | 72:30 | + 38:04 | |
39. | Klose Petra | SFM7351 | O-RUNNAŘI Beskydy | 76:12 | + 41:46 | |
40. | Nováková Zuzana | TUV7950 | SOK TJ Turnov | 78:19 | + 43:53 | |
41. | Cichrová Iveta | TAP7752 | KOB Tretra Praha | 78:56 | + 44:30 | |
42. | Štětínská Soňa | MOV7650 | SKOB Ostrava | 80:00 | + 45:34 | |
43. | Hellerová Alena | ROU7850 | SKOB Roudnice nad Labem | 83:45 | + 49:19 | |
44. | Hanušová Monika | VRL7654 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 85:38 | + 51:12 | |
45. | Pavlova Irena | TJN7650 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 92:41 | + 58:15 | |
46. | Luterová Kristýna | PLU7878 | TJ SOKOL Plumlov | 99:04 | + 64:38 | |
47. | Wohanková Kateřina | VRL7955 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 99:17 | + 64:51 | |
48. | Hladíková Zuzana | DKP7852 | Oddíl OB Kotlářka | 107:17 | + 72:51 | |
49. | Filipiak Agnieszka | 97P7550 | KS Hades Poznań | 113:56 | + 79:30 | |
50. | Menclová Jana | JEN7556 | OB Jenišovice | 115:25 | + 80:59 | |
51. | Jedličková Tereza | KAM7950 | OK Kamenice | 123:55 | + 89:29 | |
52. | Danková Irena | CHA7551 | OK Chrastava | 126:13 | + 91:47 | |
53. | Urbánková Šárka | SFM7650 | O-RUNNAŘI Beskydy | 143:14 | + 108:48 | |
Šaňáková Šárka | UOL7650 | SOB Olomouc | DISK | |||
Hejnová Simona | LLI7651 | LOK-o Liberec | DISK | |||
Davidová Petra | SFM7651 | O-RUNNAŘI Beskydy | DISK | |||
Habánová Anna | VLI7757 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | OK 99 Hradec Králové | 33:00 | ||
2. | Zabořilová Romana | JEN7457 | OB Jenišovice | 33:30 | + 0:30 | |
3. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 34:51 | + 1:51 | |
4. | Trnková Dana | VSP7351 | USK Praha | 35:54 | + 2:54 | |
5. | Valášková Šárka | KAM6951 | OK Kamenice | 36:05 | + 3:05 | |
6. | Škáchová Petra | KAM7054 | OK Kamenice | 39:25 | + 6:25 | |
7. | Škorpilová Jana | SJC7451 | Sportcentrum Jičín | 39:35 | + 6:35 | |
8. | Křivdová Lenka | 0010002 | Sportovní klub hasičů Královéh | 40:22 | + 7:22 | |
9. | Štraitová Jitka | VSP7252 | USK Praha | 40:44 | + 7:44 | |
10. | Škvorová Zuzana | KAM7350 | OK Kamenice | 41:54 | + 8:54 | |
11. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | KOB Děčín | 43:17 | + 10:17 | |
12. | Martanová Daniela | VLI7452 | Slavia Liberec orienteering | 43:38 | + 10:38 | |
13. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 44:29 | + 11:29 | |
14. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 45:02 | + 12:02 | |
15. | Bialekova Martina | 17S1402 | Ekonom Banska Bystrica | 45:37 | + 12:37 | |
16. | Veselá Jitka | TUV7250 | SOK TJ Turnov | 47:17 | + 14:17 | |
17. | Hájková Jitka | SOP7150 | OOB TJ Slezan Opava | 47:53 | + 14:53 | |
18. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 48:35 | + 15:35 | |
19. | Etterle-Biederman Lilianna | CHC7352 | K.O.B. Choceň | 48:40 | + 15:40 | |
20. | Posseltová Romana | TJN7050 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:28 | + 16:28 | |
21. | Horáková Lenka | VSP7255 | USK Praha | 49:36 | + 16:36 | |
22. | Balusková Ida | OKP7350 | SK OK 24 Praha | 49:49 | + 16:49 | |
23. | Zbraňková Magda | STE7352 | SK SKI-OB Šternberk | 50:05 | + 17:05 | |
24. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 50:21 | + 17:21 | |
25. | Janků Renata | STE7251 | SK SKI-OB Šternberk | 51:36 | + 18:36 | |
26. | Hančová Alice | VRL7052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:25 | + 19:25 | |
27. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | SK Praga | 53:07 | + 20:07 | |
28. | Schenková Katarína | 47S7450 | TJ Rapid Bratislava | 53:57 | + 20:57 | |
29. | Waňková Dita | LPU7158 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:43 | + 21:43 | |
30. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | 54:59 | + 21:59 | |
31. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | O-RUNNAŘI Beskydy | 55:49 | + 22:49 | |
32. | Lesáková Věra | TJN7152 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 56:01 | + 23:01 | |
33. | Šejnová Magdalena | KAM7055 | OK Kamenice | 59:28 | + 26:28 | |
34. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 60:01 | + 27:01 | |
35. | Tichá Jana | SJH6451 | SJH Jindřichův Hradec | 61:33 | + 28:33 | |
36. | Beranová Iva | VSP7150 | USK Praha | 61:35 | + 28:35 | |
37. | Miklušová Dagmar | 47S7350 | TJ Rapid Bratislava | 62:02 | + 29:02 | |
38. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 62:46 | + 29:46 | |
39. | Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem | 64:32 | + 31:32 | |
40. | Řehořová Lenka | TJN7250 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 66:14 | + 33:14 | |
41. | Kosobudová Lenka | VTA7351 | SC vebr-sport | 67:08 | + 34:08 | |
42. | Severýnová Popková Klára | VLI7455 | Slavia Liberec orienteering | 68:30 | + 35:30 | |
43. | Nováková Markéta | RUM7451 | ZOOB Rumburk | 69:00 | + 36:00 | |
44. | Mellanová Veronika | TUV7251 | SOK TJ Turnov | 69:44 | + 36:44 | |
45. | Nožičková Renata | TJN6953 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 70:38 | + 37:38 | |
46. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | OK Kamenice | 72:25 | + 39:25 | |
47. | Janovská Věra | JIL7258 | OK Jilemnice | 72:28 | + 39:28 | |
48. | Hejcmanová Pavla | ROU7450 | SKOB Roudnice nad Labem | 73:25 | + 40:25 | |
49. | Foglarová Naďa | DKP6553 | Oddíl OB Kotlářka | 74:26 | + 41:26 | |
50. | Pokorná Hana | TJN6950 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 77:04 | + 44:04 | |
51. | Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 79:23 | + 46:23 | |
52. | Třešňáková Blanka | JIL7051 | OK Jilemnice | 81:07 | + 48:07 | |
53. | Procházková Martina | SOP7351 | OOB TJ Slezan Opava | 82:06 | + 49:06 | |
54. | Straková Jana | SLA7251 | SKOB Slaný | 83:32 | + 50:32 | |
55. | Gibbonsová Jitka | TUV7252 | SOK TJ Turnov | 84:06 | + 51:06 | |
56. | Postolková Monika | DKL7053 | KOB Kladno | 84:16 | + 51:16 | |
57. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 86:06 | + 53:06 | |
58. | Válková Martina | TUV7051 | SOK TJ Turnov | 87:49 | + 54:49 | |
59. | Čermáková Lucie | PHK7150 | OK 99 Hradec Králové | 91:53 | + 58:53 | |
60. | Balejová Veronika | KAM7253 | OK Kamenice | 96:39 | + 63:39 | |
61. | Blahová Markéta | EKP6951 | VŠTJ Ekonom Praha | 98:16 | + 65:16 | |
62. | Pilná Libuše | VRL7153 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 100:06 | + 67:06 | |
62. | Dvořáková Ivana | PGP7254 | SK Praga | 100:06 | + 67:06 | |
64. | Stará Petra | VRL7354 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 105:51 | + 72:51 | |
65. | Nováková Martina | PDY7350 | Běhej Poděbrady | 112:16 | + 79:16 | |
66. | Procingerová Ilona | VRL7053 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 132:27 | + 99:27 | |
67. | Jandová Kateřina | DKL7252 | KOB Kladno | 182:34 | + 149:34 | |
Bartáková Eva | CHA7051 | OK Chrastava | DISK | |||
Richtrová Lucie | VPM7451 | KOS Slavia Plzeň | DISK | |||
Hájková Magdalena | TUV7351 | SOK TJ Turnov | DISK | |||
Ježková Lenka | LPU7254 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Vítková Marie | DKL7054 | KOB Kladno | DISK | |||
Odehnalová Kamila | ABM7052 | KOB ALFA Brno | DISK | |||
Buková Zdeňka | ROU7051 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecká Marcela | PHK6852 | OK 99 Hradec Králové | 31:42 | ||
2. | Sihver Wiebke | 18D6850 | Post SV Dresden | 36:22 | + 4:40 | |
3. | Müller Anke | 18D6650 | Post SV Dresden | 36:50 | + 5:08 | |
4. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 38:15 | + 6:33 | |
5. | Koberová Lenka | LPU6954 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:55 | + 7:13 | |
6. | Jirková Renata | ZPV6553 | KOB ZPV Prostějov | 40:27 | + 8:45 | |
7. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 40:37 | + 8:55 | |
8. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | OK 99 Hradec Králové | 41:02 | + 9:20 | |
9. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:08 | + 9:26 | |
10. | Hudečková Helena | VTA6951 | SC vebr-sport | 41:43 | + 10:01 | |
11. | Grycová Jana | TBM6969 | KOS TJ Tesla Brno | 43:13 | + 11:31 | |
12. | Teplá Hana | SHK6561 | OK Slavia Hradec Králové | 43:28 | + 11:46 | |
13. | Poklopová Ivana | UOL6451 | SOB Olomouc | 44:17 | + 12:35 | |
14. | Wurzelová Dana | OSN6654 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 47:15 | + 15:33 | |
15. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 47:28 | + 15:46 | |
16. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Hostivice | 47:58 | + 16:16 | |
17. | Šmelíková Barbora | VBA6952 | ŠK VAZKA Bratislava | 48:20 | + 16:38 | |
18. | Lisá Monika | ONO6750 | SKOB Ostrov | 49:19 | + 17:37 | |
19. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | K.O.B. Choceň | 50:51 | + 19:09 | |
20. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 51:42 | + 20:00 | |
21. | Miklasová Markéta | VLI6850 | Slavia Liberec orienteering | 52:01 | + 20:19 | |
22. | Sokolářová Jitka | TUV6851 | SOK TJ Turnov | 52:05 | + 20:23 | |
23. | Roudná Eva | LPU6554 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:50 | + 23:08 | |
24. | Cruse Katrin | 24D6650 | SV Robotron Dresden | 55:37 | + 23:55 | |
25. | Málková Věra | CST6550 | OB Strakonice | 56:23 | + 24:41 | |
26. | Kulhavá Jarmila | SRK6751 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 57:08 | + 25:26 | |
27. | Pološčuková Monika | SMB6551 | SKOB Mladá Boleslav | 58:59 | + 27:17 | |
28. | Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:20 | + 28:38 | |
29. | Šabatová Jana | SRK6853 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 61:26 | + 29:44 | |
30. | Kočibová Ivana | TJN6354 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 63:26 | + 31:44 | |
31. | Hinterhofer Katharina | 14A6951 | ASKÖ Austria | 65:35 | + 33:53 | |
32. | Šafková Petra | KAM6650 | OK Kamenice | 66:18 | + 34:36 | |
33. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 68:22 | + 36:40 | |
34. | Illnerová Daniela | DKP6651 | Oddíl OB Kotlářka | 73:33 | + 41:51 | |
35. | Jeřábková Jana | UOL6954 | SOB Olomouc | 92:51 | + 61:09 | |
36. | Míchalová Marcela | KPY6850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 102:29 | + 70:47 | |
Veselská Kateřina | VLI6551 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 31:21 | ||
2. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 37:38 | + 6:17 | |
3. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 39:30 | + 8:09 | |
4. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 39:55 | + 8:34 | |
5. | Večeřová Ivana | TJN6052 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:15 | + 23:54 | |
6. | Choutková Lenka | SOB6350 | SOBSA | 60:33 | + 29:12 | |
7. | Hlaváčová Jarka | MFP6050 | Matfyz Praha | 73:08 | + 41:47 | |
8. | Kohlová Alena | KPY6051 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 74:10 | + 42:49 | |
Koťátková Dana | SFM6051 | O-RUNNAŘI Beskydy | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | 31:10 | ||
2. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 36:22 | + 5:12 | |
3. | Klusáková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | 37:31 | + 6:21 | |
4. | Mrázková Ivana | DKP5650 | Oddíl OB Kotlářka | 38:50 | + 7:40 | |
5. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:58 | + 7:48 | |
6. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 41:59 | + 10:49 | |
7. | Baleisiene Roma | 0020003 | OK Labirintas | 43:00 | + 11:50 | |
8. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:44 | + 12:34 | |
9. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:39 | + 14:29 | |
10. | Jenővári Gabriella | 22H5750 | Hegyisport Szentendre Egy. | 46:10 | + 15:00 | |
11. | Jenei Margit | 22H5450 | Hegyisport Szentendre Egy. | 49:48 | + 18:38 | |
12. | Bradnová Věra | CHA5550 | OK Chrastava | 49:50 | + 18:40 | |
13. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 60:08 | + 28:58 | |
14. | Wysocka Jolanta | 24P5650 | Slask O-Team | 63:57 | + 32:47 | |
15. | Dudíková Eva | JPV5757 | Oddíl OS SK Prostějov | 66:10 | + 35:00 | |
16. | Klimplová Alena | LPU5551 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:55 | + 36:45 | |
17. | Chodurová Milena | SFM5750 | O-RUNNAŘI Beskydy | 69:19 | + 38:09 | |
18. | Kretzschmar Ute | 82D5950 | OLV Weimar | 73:50 | + 42:40 | |
19. | Gazdačková Jana | SHK5851 | OK Slavia Hradec Králové | 74:00 | + 42:50 | |
20. | Kadečková Jana | JEN5651 | OB Jenišovice | 76:35 | + 45:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horová Magda | VSP5450 | USK Praha | 28:10 | ||
2. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | OK Chrastava | 31:03 | + 2:53 | |
3. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 32:11 | + 4:01 | |
4. | Fejlková Alice | SHK5351 | OK Slavia Hradec Králové | 33:20 | + 5:10 | |
5. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 41:42 | + 13:32 | |
6. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 42:00 | + 13:50 | |
7. | Neradová Alena | LIT5051 | KOB Litvínov | 45:27 | + 17:17 | |
8. | Ševčíková Alena | CHA5351 | OK Chrastava | 45:44 | + 17:34 | |
9. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 46:05 | + 17:55 | |
10. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | 51:29 | + 23:19 | |
11. | Malá Jitka | KAS5451 | KOB Kamenický Šenov | 59:41 | + 31:31 | |
12. | Lukavcová Lenka | TJN5452 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 62:43 | + 34:33 | |
13. | Rufferová Iva | SNA5052 | TJ START Náchod | 63:47 | + 35:37 | |
14. | Stehnová Hana | DKP5150 | Oddíl OB Kotlářka | 67:42 | + 39:32 | |
15. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | 73:39 | + 45:29 | |
16. | Böhmová Eva | TJN5450 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 87:00 | + 58:50 | |
17. | Kovářová Milena | SJH5350 | SJH Jindřichův Hradec | 105:48 | + 77:38 | |
Breitschädel Eva | 14A5351 | ASKÖ Austria | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohoutová Jitřenka | UVP4850 | Slovan Praha | 45:50 | ||
2. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 50:33 | + 4:43 | |
3. | Kašková Eva | CHA4650 | OK Chrastava | 57:10 | + 11:20 | |
4. | Suchánková Libuše | SOP4851 | OOB TJ Slezan Opava | 57:50 | + 12:00 | |
5. | Skaidra Bumeliene | 0020002 | OK Labirintas | 63:21 | + 17:31 | |
6. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | KOB Kamenický Šenov | 67:26 | + 21:36 | |
7. | Müller Brigitte | 14A4851 | ASKÖ Austria | 67:53 | + 22:03 | |
8. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 69:15 | + 23:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Max | VLI1100 | Slavia Liberec orienteering | 24:42 | ||
2. | Posolda Lukáš | SJC1100 | Sportcentrum Jičín | 25:13 | + 0:31 | |
3. | Lukeš Josef | SHK1005 | OK Slavia Hradec Králové | 25:38 | + 0:56 | |
4. | Pinkr Josef | HCE1200 | TJ Hostivice | 26:17 | + 1:35 | |
5. | Zavadil Štěpán | KAM0902 | OK Kamenice | 29:12 | + 4:30 | |
6. | Hladík Filip | DKP1102 | Oddíl OB Kotlářka | 29:17 | + 4:35 | |
7. | Müller Karel | HCE1000 | TJ Hostivice | 30:35 | + 5:53 | |
8. | Košťál Antonín | SHK1004 | OK Slavia Hradec Králové | 34:16 | + 9:34 | |
9. | Šidla Dalibor | TZL1200 | SKOB Zlín | 34:40 | + 9:58 | |
10. | Pavlík Tobiáš | LIT1111 | KOB Litvínov | 39:05 | + 14:23 | |
11. | Havlák Tobiáš | ROU1301 | SKOB Roudnice nad Labem | 39:23 | + 14:41 | |
12. | Polák Vlastimil | VRL1001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:25 | + 17:43 | |
13. | Lazar Matyáš | TUV1000 | SOK TJ Turnov | 46:41 | + 21:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 17:42 | ||
2. | Jakubský David | SHK0905 | OK Slavia Hradec Králové | 19:55 | + 2:13 | |
3. | Kadaně Matěj | LPU1001 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:09 | + 2:27 | |
4. | Kvášovský Filip | LTU0902 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 20:29 | + 2:47 | |
5. | Škorpil Marek | HOR0900 | TJ Jiskra Hořice | 20:32 | + 2:50 | |
6. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:42 | + 4:00 | |
7. | Gregor Marek | DKP0914 | Oddíl OB Kotlářka | 22:23 | + 4:41 | |
8. | Kutek Matěj | JEN0902 | OB Jenišovice | 23:05 | + 5:23 | |
9. | Vít Benjamin Adam | KAM1003 | OK Kamenice | 23:07 | + 5:25 | |
10. | Vlach Antonín | SJC0903 | Sportcentrum Jičín | 23:29 | + 5:47 | |
11. | Sochor Jakub | SHK0903 | OK Slavia Hradec Králové | 24:06 | + 6:24 | |
12. | Kunart Lukáš | PHK1010 | OK 99 Hradec Králové | 24:28 | + 6:46 | |
13. | Létal Jonáš | SFM0901 | O-RUNNAŘI Beskydy | 24:29 | + 6:47 | |
14. | Bader Gustav | 18D1100 | Post SV Dresden | 25:06 | + 7:24 | |
15. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:35 | + 8:53 | |
16. | Vřešťál František | TUR0906 | OOB TJ Turnov | 28:26 | + 10:44 | |
17. | Cichra Patrik | TAP0903 | KOB Tretra Praha | 28:51 | + 11:09 | |
18. | Matoušek Jan | STE0909 | SK SKI-OB Šternberk | 28:55 | + 11:13 | |
18. | Kalousek Dominik | JEN0901 | OB Jenišovice | 28:55 | + 11:13 | |
18. | Kubec Adam | DOB0900 | KOB Dobruška | 28:55 | + 11:13 | |
21. | Lutera Oliver | PLU1001 | TJ SOKOL Plumlov | 33:07 | + 15:25 | |
22. | Škoda Matěj | TRI1001 | TJ TŽ Třinec | 33:49 | + 16:07 | |
23. | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:58 | + 16:16 | |
24. | Koten Daniel | DKP1006 | Oddíl OB Kotlářka | 35:34 | + 17:52 | |
25. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | SKOB Roudnice nad Labem | 36:48 | + 19:06 | |
26. | Zavadil Adam | KAM0901 | OK Kamenice | 40:29 | + 22:47 | |
27. | Kučera Tomáš | TAP0907 | KOB Tretra Praha | 43:30 | + 25:48 | |
Lamač František | TUR0901 | OOB TJ Turnov | DISK | |||
Létal Hynek | SFM1001 | O-RUNNAŘI Beskydy | DISK | |||
Klose Albert | SFM1000 | O-RUNNAŘI Beskydy | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczko Erik | VLI0804 | Slavia Liberec orienteering | 14:01 | ||
2. | Metelka Tomáš | PHK0801 | OK 99 Hradec Králové | 14:22 | + 0:21 | |
3. | Tomášek Prokop | TUV0701 | SOK TJ Turnov | 16:15 | + 2:14 | |
4. | Jelínek František | PHK0900 | OK 99 Hradec Králové | 17:46 | + 3:45 | |
5. | Vaníček Jan | SJC0705 | Sportcentrum Jičín | 18:08 | + 4:07 | |
6. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | OOB TJ Turnov | 18:24 | + 4:23 | |
7. | Hanák Matěj | LTU0701 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:21 | + 5:20 | |
8. | Beneš Filip | VLI0708 | Slavia Liberec orienteering | 21:07 | + 7:06 | |
9. | Frosch Vítek | LPU0801 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:25 | + 7:24 | |
10. | Šálek Richard | TUR0702 | OOB TJ Turnov | 21:32 | + 7:31 | |
11. | Lesák Marek | TJN0811 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 21:41 | + 7:40 | |
12. | Mairich Martin | TJN0812 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 22:01 | + 8:00 | |
12. | Horák Filip | PHK0701 | OK 99 Hradec Králové | 22:01 | + 8:00 | |
14. | Kadaně Marek | LPU0703 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:02 | + 9:01 | |
15. | Heller Jakub | ROU0702 | SKOB Roudnice nad Labem | 23:38 | + 9:37 | |
16. | Koten Vojtěch | DKP0815 | Oddíl OB Kotlářka | 23:55 | + 9:54 | |
17. | Řehoř Hynek | TJN0700 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 24:17 | + 10:16 | |
18. | Miklas Ondřej | VLI0701 | Slavia Liberec orienteering | 25:51 | + 11:50 | |
19. | Kundrata Vít | TZL0700 | SKOB Zlín | 26:22 | + 12:21 | |
20. | Pleva Stanislav | SJC0805 | Sportcentrum Jičín | 27:35 | + 13:34 | |
21. | Besta Radek | KNC0803 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 27:39 | + 13:38 | |
22. | Hylmar Vojtěch | KAM0802 | OK Kamenice | 28:02 | + 14:01 | |
23. | Nožička Jan | TJN0809 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 28:03 | + 14:02 | |
24. | Mertlík Vojtěch | TUR0704 | OOB TJ Turnov | 29:14 | + 15:13 | |
25. | Macháček Tomáš | SHK0811 | OK Slavia Hradec Králové | 30:34 | + 16:33 | |
26. | Vít Samuel Aron | KAM0804 | OK Kamenice | 30:53 | + 16:52 | |
27. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 31:02 | + 17:01 | |
28. | Hejcman Jaroslav | ROU0704 | SKOB Roudnice nad Labem | 31:25 | + 17:24 | |
29. | Oravec Viktor | TJN0814 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:58 | + 17:57 | |
30. | Havlák Štěpán | ROU0801 | SKOB Roudnice nad Labem | 33:40 | + 19:39 | |
31. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 34:08 | + 20:07 | |
32. | Lechner Nick | 14A0700 | ASKÖ Austria | 34:59 | + 20:58 | |
33. | Havel Antonín | TJN0813 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:50 | + 21:49 | |
34. | Riby Philip | LTP0702 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 36:07 | + 22:06 | |
35. | Neumann Rasmus | 31D0800 | SV Lengefeld | 36:21 | + 22:20 | |
36. | Mizera Jan | TUR0707 | OOB TJ Turnov | 38:07 | + 24:06 | |
37. | Posolda Tomáš | SJC0803 | Sportcentrum Jičín | 47:23 | + 33:22 | |
38. | Janda Šimon | DKL0800 | KOB Kladno | 56:54 | + 42:53 | |
39. | Novotný Jakub | PLU0804 | TJ SOKOL Plumlov | 69:33 | + 55:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kurz Ondřej | VPM0503 | KOS Slavia Plzeň | 23:57 | ||
2. | Hoetzel Hugo | TUR0505 | OOB TJ Turnov | 26:20 | + 2:23 | |
3. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 28:09 | + 4:12 | |
4. | Mairich Filip | TJN0603 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:20 | + 5:23 | |
5. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:53 | + 5:56 | |
6. | Březina Karel | CHA0605 | OK Chrastava | 30:02 | + 6:05 | |
7. | Čermák Martin | PHK0502 | OK 99 Hradec Králové | 30:14 | + 6:17 | |
8. | Otruba František | PLU0501 | TJ SOKOL Plumlov | 30:37 | + 6:40 | |
9. | Heller Jiří | ROU0501 | SKOB Roudnice nad Labem | 30:58 | + 7:01 | |
10. | Nejezchleb Vojtěch | TUR0503 | OOB TJ Turnov | 31:25 | + 7:28 | |
11. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 31:50 | + 7:53 | |
12. | Heřmánek Petr | TUR0500 | OOB TJ Turnov | 32:18 | + 8:21 | |
13. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 33:01 | + 9:04 | |
14. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | SK Praga | 33:13 | + 9:16 | |
15. | Černoch Martin | PLU0500 | TJ SOKOL Plumlov | 36:35 | + 12:38 | |
16. | Dejnožka Martin | TJN0600 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:00 | + 13:03 | |
17. | Hájek Dominik | CET0601 | TJ Loko Česká Třebová | 39:08 | + 15:11 | |
18. | Vlach František | SJC0603 | Sportcentrum Jičín | 40:11 | + 16:14 | |
19. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | SKOB Ostrov | 41:12 | + 17:15 | |
20. | Stöcher Jacopo | 14A0501 | ASKÖ Austria | 41:19 | + 17:22 | |
21. | Havlák René | ROU0602 | SKOB Roudnice nad Labem | 42:41 | + 18:44 | |
22. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:46 | + 22:49 | |
23. | Ballik Simon | 14A0601 | ASKÖ Austria | 48:46 | + 24:49 | |
24. | Karásek Antonín | PLU0503 | TJ SOKOL Plumlov | 48:48 | + 24:51 | |
25. | Houžvička David | TUR0501 | OOB TJ Turnov | 49:54 | + 25:57 | |
26. | Málek David | PHK0504 | OK 99 Hradec Králové | 50:17 | + 26:20 | |
27. | Stohanzl Patrik | LPU0510 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:17 | + 28:20 | |
28. | Veselý Václav | TUV0601 | SOK TJ Turnov | 55:54 | + 31:57 | |
29. | Vřešťál Antonín | TUR0604 | OOB TJ Turnov | 56:02 | + 32:05 | |
30. | Střelba Antonín | PGP0605 | SK Praga | 59:11 | + 35:14 | |
31. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | 63:40 | + 39:43 | |
32. | Krátký Štěpán | ROU0503 | SKOB Roudnice nad Labem | 73:40 | + 49:43 | |
33. | Hejcman Jan | ROU0504 | SKOB Roudnice nad Labem | 86:56 | + 62:59 | |
34. | Matouš Marek | JEN0602 | OB Jenišovice | 95:08 | + 71:11 | |
35. | David Vladimír | SFM0600 | O-RUNNAŘI Beskydy | 103:00 | + 79:03 | |
Bauer Ralf | 14A0503 | ASKÖ Austria | DISK | |||
Meier David | VSP0606 | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimša Martin | PGP0309 | SK Praga | 27:39 | ||
2. | Vitebský Lukáš | TJN0302 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:10 | + 1:31 | |
3. | Tkáč Matěj | TJN0401 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:11 | + 1:32 | |
4. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:34 | + 3:55 | |
5. | Gajda Martin | KAM0405 | OK Kamenice | 32:49 | + 5:10 | |
6. | Peterka Jakub | LLI0404 | LOK-o Liberec | 33:45 | + 6:06 | |
7. | Lesák Ondřej | TJN0306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 33:54 | + 6:15 | |
8. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 34:07 | + 6:28 | |
9. | Tichý Lubomír | SHK0303 | OK Slavia Hradec Králové | 34:28 | + 6:49 | |
10. | Procinger Jakub | VRL0305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:27 | + 7:48 | |
11. | Blaha Jiří | VSP0411 | USK Praha | 35:40 | + 8:01 | |
12. | Blaha Michal | VSP0412 | USK Praha | 35:54 | + 8:15 | |
13. | Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | 37:30 | + 9:51 | |
14. | Janda Jakub | DOR0403 | OK Dobříš | 38:25 | + 10:46 | |
15. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 38:35 | + 10:56 | |
16. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 39:04 | + 11:25 | |
17. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:17 | + 11:38 | |
18. | Karásek František | PLU0301 | TJ SOKOL Plumlov | 39:22 | + 11:43 | |
19. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 41:12 | + 13:33 | |
20. | Titz Adam | VSP0401 | USK Praha | 41:32 | + 13:53 | |
21. | Fábera David | SHK0305 | OK Slavia Hradec Králové | 42:44 | + 15:05 | |
22. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 43:12 | + 15:33 | |
23. | Deim Michal | VTA0402 | SC vebr-sport | 44:18 | + 16:39 | |
24. | Bejvl Marek | LME0400 | SK Los Mělník | 44:21 | + 16:42 | |
25. | Hejna Hynek | LLI0300 | LOK-o Liberec | 44:44 | + 17:05 | |
26. | Rak Tomáš | SHK0400 | OK Slavia Hradec Králové | 44:59 | + 17:20 | |
27. | Roháč Martin | LCE0308 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:39 | + 18:00 | |
28. | Řehoř Vojta | TJN0303 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:01 | + 18:22 | |
29. | Kodytek Adam | SHK0402 | OK Slavia Hradec Králové | 47:52 | + 20:13 | |
30. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 48:08 | + 20:29 | |
31. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:27 | + 20:48 | |
32. | Pokorný Jan | TJN0400 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:20 | + 21:41 | |
33. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | KOB Kamenický Šenov | 55:51 | + 28:12 | |
34. | Jakubský Adam | SHK0406 | OK Slavia Hradec Králové | 58:06 | + 30:27 | |
35. | Jedlička Jakub | KAM0404 | OK Kamenice | 60:14 | + 32:35 | |
36. | Janků Martin | STE0404 | SK SKI-OB Šternberk | 77:15 | + 49:36 | |
37. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 80:09 | + 52:30 | |
38. | Kokrda Vojtěch | PHK0402 | OK 99 Hradec Králové | 86:16 | + 58:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | OK 99 Hradec Králové | 30:29 | ||
2. | Jonáš Adam | ZBM0102 | SK Žabovřesky Brno | 32:32 | + 2:03 | |
3. | Gajda Jan | KAM0105 | OK Kamenice | 32:51 | + 2:22 | |
4. | Richtr Lukáš | VPM0204 | KOS Slavia Plzeň | 34:00 | + 3:31 | |
5. | Metelka Ondřej | PHK0101 | OK 99 Hradec Králové | 34:01 | + 3:32 | |
6. | Šafka Sebastian | KAM0101 | OK Kamenice | 35:41 | + 5:12 | |
7. | Škvor Adam | KAM0202 | OK Kamenice | 35:47 | + 5:18 | |
8. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 35:54 | + 5:25 | |
9. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | KOS TJ Tesla Brno | 36:07 | + 5:38 | |
10. | Link Lukáš | STH0205 | SK Studenec | 36:16 | + 5:47 | |
11. | Paleček Ondřej | LPU0105 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:27 | + 5:58 | |
12. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 37:00 | + 6:31 | |
13. | Škácha Vít | DKP0310 | Oddíl OB Kotlářka | 37:07 | + 6:38 | |
14. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 37:09 | + 6:40 | |
15. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | Sportcentrum Jičín | 37:10 | + 6:41 | |
16. | Kurz Šimon | VPM0208 | KOS Slavia Plzeň | 37:28 | + 6:59 | |
17. | Šimo Matúš | ZBM0109 | SK Žabovřesky Brno | 37:39 | + 7:10 | |
18. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 39:04 | + 8:35 | |
19. | Bradáč David | LLI0203 | LOK-o Liberec | 39:21 | + 8:52 | |
20. | Mrskoč Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:17 | + 11:48 | |
21. | Jirka Matyáš | UOL0203 | SOB Olomouc | 42:22 | + 11:53 | |
22. | Kundrata Jan | TZL0203 | SKOB Zlín | 43:13 | + 12:44 | |
23. | Procinger Jan | VRL0102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:14 | + 12:45 | |
24. | Dostál František | UOL0201 | SOB Olomouc | 43:26 | + 12:57 | |
25. | Dostál Jakub | VRL0104 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:04 | + 13:35 | |
26. | Janda Ondřej | DOR0100 | OK Dobříš | 45:01 | + 14:32 | |
27. | Melichna Matěj | PGP0107 | SK Praga | 46:49 | + 16:20 | |
28. | Spěváček Vojtěch | VPM0205 | KOS Slavia Plzeň | 47:18 | + 16:49 | |
29. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 47:34 | + 17:05 | |
30. | Švarc Antonín | DKP0203 | Oddíl OB Kotlářka | 48:08 | + 17:39 | |
31. | Klaška Martin | DKP0100 | Oddíl OB Kotlářka | 50:34 | + 20:05 | |
32. | Ježek Jakub | JIL0104 | OK Jilemnice | 51:37 | + 21:08 | |
33. | Růta Matyáš | TJN0102 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:16 | + 21:47 | |
34. | Bek Jiří | CHA0103 | OK Chrastava | 53:23 | + 22:54 | |
35. | Budský Ondřej | TJN0105 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 54:07 | + 23:38 | |
36. | Svoboda Radek | STE0207 | SK SKI-OB Šternberk | 54:32 | + 24:03 | |
37. | Adamec Martin | TJN0106 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:17 | + 24:48 | |
38. | Šabata Radek | SRK0202 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 59:09 | + 28:40 | |
39. | Postolka Jonáš | DKL0100 | KOB Kladno | 60:00 | + 29:31 | |
40. | Zamastil Michal | LTU0203 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:03 | + 29:34 | |
41. | Forst Antonín | PGP0106 | SK Praga | 60:34 | + 30:05 | |
42. | Schenk Michal | 47S0201 | TJ Rapid Bratislava | 61:44 | + 31:15 | |
43. | Poláček Radim | PHK0201 | OK 99 Hradec Králové | 61:57 | + 31:28 | |
44. | Buk Ondřej | ROU0102 | SKOB Roudnice nad Labem | 62:24 | + 31:55 | |
45. | Klement David | DKP0110 | Oddíl OB Kotlářka | 63:18 | + 32:49 | |
46. | Hankovec Hugo | KAM0201 | OK Kamenice | 68:12 | + 37:43 | |
47. | Kohout Václav | DKL0101 | KOB Kladno | 68:43 | + 38:14 | |
48. | Riby Thomas | LTP0202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 112:19 | + 81:50 | |
Porkert Jan | SHK0100 | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poirson Marius | 14A0001 | ASKÖ Austria | 35:52 | |||
2. | Goldschmidt Tobiáš | ZBM0003 | SK Žabovřesky Brno | 39:20 | + 3:28 | 4325 | |
3. | Zentrich Dušan | LCE0012 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:22 | + 6:30 | 4023 | |
4. | Kijak Jakub | CHC0005 | K.O.B. Choceň | 42:24 | + 6:32 | 4020 | |
5. | Bradáč Jakub | LLI0002 | LOK-o Liberec | 43:36 | + 7:44 | 3900 | |
6. | Bräuer Dennis | 31D9900 | SV Lengefeld | 48:31 | + 12:39 | ||
7. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | OOB TJ Slezan Opava | 49:42 | + 13:50 | 3292 | |
8. | Rajnoha David | TBM0003 | KOS TJ Tesla Brno | 51:26 | + 15:34 | 3119 | |
9. | Postolka Jáchym | DKL9900 | KOB Kladno | 51:47 | + 15:55 | 3084 | |
10. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | SKOB Zlín | 54:23 | + 18:31 | 2825 | |
11. | Sedlář Jan | TBM0010 | KOS TJ Tesla Brno | 61:28 | + 25:36 | 2119 | |
12. | Achilles Ingo | 14A9901 | ASKÖ Austria | 62:50 | + 26:58 | ||
13. | Ridzoň Daniel | DKP9907 | Oddíl OB Kotlářka | 70:51 | + 34:59 | 1184 | |
14. | Vaněk Martin | CHC9905 | K.O.B. Choceň | 93:30 | + 57:38 | 0 | |
Galbavý Matěj | PHK0007 | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | |||
Čtrnáct Šimon | PGP0001 | SK Praga | DISK | 0 | |||
Pavel Martin | TJN0004 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 34:42 | 9427 | ||
2. | Rollier Baptiste | PHK8200 | OK 99 Hradec Králové | 37:43 | + 3:01 | 8695 | |
3. | Vandas Daniel | PHK9805 | OK 99 Hradec Králové | 37:53 | + 3:11 | 8654 | |
4. | Janata Martin | TJN8306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:55 | + 4:13 | 8403 | |
5. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | OK Kamenice | 39:00 | + 4:18 | 8383 | |
6. | Glonek Jakub | KAM9602 | OK Kamenice | 39:02 | + 4:20 | 8375 | |
7. | Navrátil Šimon | PGP9702 | SK Praga | 39:31 | + 4:49 | 8258 | |
8. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 39:50 | + 5:08 | 8181 | |
9. | Kettner Lukáš | KAM9403 | OK Kamenice | 41:13 | + 6:31 | 7845 | |
10. | Bader Leif | 18D8201 | Post SV Dresden | 41:23 | + 6:41 | ||
11. | Pružina Paul | 15G9701 | DRONGO | 41:25 | + 6:43 | ||
12. | Windsor Ben | 15G9000 | DRONGO | 41:30 | + 6:48 | ||
13. | Biederman Marcin | CHC9805 | K.O.B. Choceň | 41:39 | + 6:57 | 7740 | |
14. | Zbranek Roman | TZL8808 | SKOB Zlín | 41:46 | + 7:04 | 7711 | |
15. | Masnyy Yury | 11R8500 | Orienta-MosCompass | 42:09 | + 7:27 | ||
16. | Siegert Wolfgang | 14A8801 | ASKÖ Austria | 42:12 | + 7:30 | ||
17. | Rusý Tomáš | KAM9301 | OK Kamenice | 43:12 | + 8:30 | 7363 | |
18. | Procházka David | LPU9113 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:15 | + 8:33 | 7351 | |
19. | Hirš Otakar | ZBM9801 | SK Žabovřesky Brno | 43:17 | + 8:35 | 7343 | |
20. | Landovský Tomáš | PGP9103 | SK Praga | 43:45 | + 9:03 | 7230 | |
21. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | OK 99 Hradec Králové | 44:01 | + 9:19 | 7165 | |
22. | Hepner David | SHK7601 | OK Slavia Hradec Králové | 44:20 | + 9:38 | 7088 | |
23. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 44:33 | + 9:51 | 7036 | |
24. | Pek Daniel | SHK9803 | OK Slavia Hradec Králové | 45:07 | + 10:25 | 6898 | |
25. | Semík Ondřej | KAM9401 | OK Kamenice | 45:09 | + 10:27 | 6890 | |
26. | Kretzschmar Matthias | 18D9001 | Post SV Dresden | 45:49 | + 11:07 | ||
27. | Klein Cedrik | 33D9901 | USV TU Dresden 2 | 45:50 | + 11:08 | ||
28. | Kolín Jan | DKP7701 | Oddíl OB Kotlářka | 46:00 | + 11:18 | 6684 | |
29. | Habán Ivo | VLI7707 | Slavia Liberec orienteering | 46:23 | + 11:41 | 6591 | |
30. | Sysel Ctibor | PGP8700 | SK Praga | 46:35 | + 11:53 | 6542 | |
31. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 46:41 | + 11:59 | 6518 | |
32. | Chvátil Šimon | PHK9908 | OK 99 Hradec Králové | 46:55 | + 12:13 | 6461 | |
33. | Burda Matěj | BOR9608 | OK Jiskra Nový Bor | 47:05 | + 12:23 | 6421 | |
34. | Adámek Filip | TBM0101 | KOS TJ Tesla Brno | 47:32 | + 12:50 | 6312 | |
35. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | OK 99 Hradec Králové | 47:34 | + 12:52 | 6303 | |
36. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | OK Slavia Hradec Králové | 47:46 | + 13:04 | 6255 | |
37. | Stevens Ben | 15G8701 | DRONGO | 48:40 | + 13:58 | ||
38. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 48:43 | + 14:01 | 6024 | |
39. | Mikel David | TZL9703 | SKOB Zlín | 48:46 | + 14:04 | 6012 | |
40. | Kohl Ondřej | KPY8600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 50:00 | + 15:18 | 5713 | |
41. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 50:09 | + 15:27 | 5676 | |
42. | Malý Aleš | JIL8702 | OK Jilemnice | 50:20 | + 15:38 | 5632 | |
43. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 50:45 | + 16:03 | 5531 | |
44. | Grätsch Markus | 33D9601 | USV TU Dresden 2 | 52:05 | + 17:23 | ||
45. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | KOS TJ Tesla Brno | 52:16 | + 17:34 | 5163 | |
46. | Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 52:49 | + 18:07 | 5029 | |
47. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 53:21 | + 18:39 | 4900 | |
48. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 53:29 | + 18:47 | 4867 | |
49. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 54:35 | + 19:53 | 4600 | |
50. | Šabata Milan | SRK9904 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:25 | + 20:43 | 4398 | |
51. | Kubina Matěj | DKP9205 | Oddíl OB Kotlářka | 57:24 | + 22:42 | 3916 | |
52. | Šafka Daniel | KAM9105 | OK Kamenice | 57:34 | + 22:52 | 3876 | |
53. | Komanec Václav | SHK8406 | OK Slavia Hradec Králové | 59:58 | + 25:16 | 3293 | |
54. | Leideck Karsten | 33D8600 | USV TU Dresden 2 | 63:48 | + 29:06 | ||
55. | Korozs Attila | 14A9201 | ASKÖ Austria | 67:28 | + 32:46 | ||
56. | Filipiak Mateusz | 97P9800 | KS Hades Poznań | 67:45 | + 33:03 | ||
57. | Lee Rowan | 15G9700 | DRONGO | 73:41 | + 38:59 | ||
58. | Knott Jeremy | 15G9600 | DRONGO | 83:12 | + 48:30 | ||
Neumann Josef | TUR8407 | OOB TJ Turnov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kobr Tomáš | TJN8901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:49 | 7278 | ||
2. | Kazda Adam | TJN9104 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 42:15 | + 0:26 | 7205 | |
3. | Kučera Jan | VSP7302 | USK Praha | 42:53 | + 1:04 | 7097 | |
4. | Beneš Jan | SJC8703 | Sportcentrum Jičín | 43:10 | + 1:21 | 7049 | |
5. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 44:15 | + 2:26 | 6865 | |
6. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | Sportcentrum Jičín | 45:00 | + 3:11 | 6737 | |
7. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | LOK-o Liberec | 45:37 | + 3:48 | 6632 | |
8. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 46:27 | + 4:38 | 6491 | |
9. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 46:45 | + 4:56 | 6440 | |
10. | Němeček Jan | KAM9300 | OK Kamenice | 46:54 | + 5:05 | 6414 | |
11. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 47:09 | + 5:20 | 6372 | |
12. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 47:30 | + 5:41 | 6312 | |
13. | Neumann Vojtěch | PVP9400 | VSK Přírodní vědy Praha | 47:37 | + 5:48 | 6292 | |
14. | Šesták Marek | VLI7403 | Slavia Liberec orienteering | 47:45 | + 5:56 | 6270 | |
15. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:54 | + 6:05 | 6244 | |
16. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 47:57 | + 6:08 | 6236 | |
17. | Jurica Jan | LPU9611 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:31 | + 7:42 | 5969 | |
18. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 51:05 | + 9:16 | 5703 | |
19. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 51:12 | + 9:23 | 5683 | |
20. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 51:28 | + 9:39 | 5638 | |
21. | Piłkowski Tadeusz | 23P9001 | OK!Sport Warszawa | 51:31 | + 9:42 | ||
22. | Cwalina Karol | 23P0000 | OK!Sport Warszawa | 51:36 | + 9:47 | ||
23. | Roudný Václav | LPU0001 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:51 | + 10:02 | 5573 | |
24. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:25 | + 10:36 | 5477 | |
25. | Pustai David | TJN9301 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:44 | + 10:55 | 5423 | |
26. | Lazák Tomáš | LTU9102 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:53 | + 11:04 | 5397 | |
27. | Beneš Miroslav | PGP8108 | SK Praga | 53:33 | + 11:44 | 5284 | |
28. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 53:46 | + 11:57 | 5247 | |
29. | Macura Jan | MLA9306 | MLOK Mariánské Lázně | 54:00 | + 12:11 | 5207 | |
30. | Žák Jan | LPU9802 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:25 | + 12:36 | 5137 | |
31. | Novotný Marek | TJN9901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 54:37 | + 12:48 | 5103 | |
32. | Szenczi Gabriel | VLI8700 | Slavia Liberec orienteering | 56:14 | + 14:25 | 4828 | |
33. | Drągowski Paweł | 23P0100 | OK!Sport Warszawa | 57:39 | + 15:50 | ||
34. | Besta Lukáš | KNC8101 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 58:45 | + 16:56 | 4400 | |
35. | Ramba Jiří | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 59:48 | + 17:59 | 4221 | |
36. | Lenk Andreas | 33D7301 | USV TU Dresden 2 | 61:16 | + 19:27 | ||
37. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 62:26 | + 20:37 | 3774 | |
38. | Kelbl Vladimír | ZBM9711 | SK Žabovřesky Brno | 63:11 | + 21:22 | 3646 | |
39. | Koldinský Jan | KPY8506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:59 | + 22:10 | 3510 | |
40. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 65:09 | + 23:20 | 3312 | |
41. | Šulc Václav | AOP9200 | Orientační Běh Opava | 65:21 | + 23:32 | 3278 | |
42. | Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | 67:05 | + 25:16 | 2983 | |
43. | Veselý Ondřej | PHK8505 | OK 99 Hradec Králové | 68:31 | + 26:42 | 2740 | |
44. | Vébr Jiří | VTA6901 | SC vebr-sport | 68:46 | + 26:57 | 2697 | |
45. | Mazurkiewicz Jakub | 23P9302 | OK!Sport Warszawa | 70:14 | + 28:25 | ||
46. | Zelinka Jan | LPU9405 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:17 | + 28:28 | 2439 | |
47. | Kraemer Peter | 18D8400 | Post SV Dresden | 71:28 | + 29:39 | ||
48. | Justa Pavel | PHK8701 | OK 99 Hradec Králové | 73:22 | + 31:33 | 1915 | |
49. | Wieszaczewski Jacek | 21P8500 | Orientop Wrocław | 89:10 | + 47:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | SK Žabovřesky Brno | 36:14 | 6705 | ||
2. | Polák Vlastimil | VRL7702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:01 | + 2:47 | 6257 | |
3. | Komenda Jan | ZBM9902 | SK Žabovřesky Brno | 41:34 | + 5:20 | 5846 | |
4. | Šmaus Jan | TJN9700 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:51 | + 5:37 | 5801 | |
5. | Kadavý Petr | CHA7800 | OK Chrastava | 42:05 | + 5:51 | 5763 | |
6. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:14 | + 6:00 | 5739 | |
7. | Trávníček Jan | PLU7501 | TJ SOKOL Plumlov | 43:25 | + 7:11 | 5549 | |
8. | Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | 43:47 | + 7:33 | 5490 | |
9. | Junek Vladimír | TJP8400 | TJ Sokol Troja | 44:06 | + 7:52 | 5439 | |
10. | Kopec Tomáš | VLI8203 | Slavia Liberec orienteering | 44:17 | + 8:03 | 5409 | |
11. | Otruba Karel | PLU7917 | TJ SOKOL Plumlov | 45:14 | + 9:00 | 5256 | |
12. | Neumann Tomáš | PVP8900 | VSK Přírodní vědy Praha | 45:50 | + 9:36 | 5160 | |
13. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:19 | + 10:05 | 5082 | |
14. | Macek Jiří | LIT8401 | KOB Litvínov | 46:33 | + 10:19 | 5044 | |
15. | Šatánek Martin | SFM8201 | O-RUNNAŘI Beskydy | 49:11 | + 12:57 | 4620 | |
15. | Pavlík Libor | LIT7605 | KOB Litvínov | 49:11 | + 12:57 | 4620 | |
17. | Pražák Jiří | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | 49:17 | + 13:03 | 4604 | |
18. | Lehár Adam | LPU9114 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:11 | + 13:57 | 4459 | |
19. | Wohanka Petr | VRL7305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:53 | + 14:39 | 4346 | |
19. | Sebera Václav | SFM8302 | O-RUNNAŘI Beskydy | 50:53 | + 14:39 | 4346 | |
21. | Zavřel Michal | KRN6804 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 51:47 | + 15:33 | 4201 | |
22. | Janeček Mirek | TJN9804 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:32 | + 16:18 | 4081 | |
23. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:33 | + 16:19 | 4078 | |
24. | Sebera Josef | SFM8301 | O-RUNNAŘI Beskydy | 53:19 | + 17:05 | 3955 | |
25. | Kavan Tomáš | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | 54:23 | + 18:09 | 3783 | |
26. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | O-RUNNAŘI Beskydy | 54:57 | + 18:43 | 3692 | |
27. | Faltejsek Jan | PHK9802 | OK 99 Hradec Králové | 55:02 | + 18:48 | 3678 | |
28. | Strakoš Matěj | SFM9901 | O-RUNNAŘI Beskydy | 59:32 | + 23:18 | 2954 | |
29. | Cupák Jiří | VRL7201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:48 | + 24:34 | 2750 | |
30. | Hinkelmann Erik | ZBM9403 | SK Žabovřesky Brno | 65:09 | + 28:55 | 2049 | |
31. | Večeřa Martin | TJN9105 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 65:12 | + 28:58 | 2041 | |
32. | Malý Jakub | 3GC9100 | Neregistrovaní - ZOO | 65:17 | + 29:03 | ||
33. | Štregl Tomáš | VRL7406 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:42 | + 30:28 | 1800 | |
34. | Šklíba David | TJN9902 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 66:55 | + 30:41 | 1765 | |
35. | Kučerka David | LIT8202 | KOB Litvínov | 69:35 | + 33:21 | 1335 | |
36. | Nerad Jaroslav | LIT9001 | KOB Litvínov | 73:32 | + 37:18 | 700 | |
37. | Paclík Roman | SHK7801 | OK Slavia Hradec Králové | 77:50 | + 41:36 | 7 | |
38. | Procházka Tomáš | LPU9110 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:48 | + 44:34 | 0 | |
39. | Koťátko Aleš | SFM8303 | O-RUNNAŘI Beskydy | 82:05 | + 45:51 | 0 | |
40. | Straka Tomáš | SLA9702 | SKOB Slaný | 84:45 | + 48:31 | 0 | |
Peths Jan | KRN8101 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | 0 | |||
Málek Martin | CST8902 | OB Strakonice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Mikuláš | STE0000 | SK SKI-OB Šternberk | 35:38 | 5133 | ||
2. | Tomášek Tomáš | STE8000 | SK SKI-OB Šternberk | 41:20 | + 5:42 | 4494 | |
3. | Rýdel Jiří | KAM9200 | OK Kamenice | 45:10 | + 9:32 | 4064 | |
4. | Dudík Petr | JPV8917 | Oddíl OS SK Prostějov | 48:40 | + 13:02 | 3672 | |
5. | Lichý Ondřej | SOP8802 | OOB TJ Slezan Opava | 49:50 | + 14:12 | 3541 | |
6. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | K.O.B. Choceň | 52:53 | + 17:15 | 3199 | |
7. | Pilc Oldřich | SPR5100 | SK SKI - SPORT Praděd | 53:03 | + 17:25 | 3180 | |
8. | Hájek Adam | KAM9202 | OK Kamenice | 59:10 | + 23:32 | 2495 | |
9. | Hladík Jiří | LPU2201 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:55 | + 24:17 | ||
10. | Laga Miroslav | ZBP7900 | OOB SK Zbraslav | 60:01 | + 24:23 | 2400 | |
11. | Nebeský Daniel | KAM9404 | OK Kamenice | 64:22 | + 28:44 | 1912 | |
12. | Kroupa Jan | LPU8103 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:24 | + 29:46 | 1796 | |
13. | Řezáč Pavel | VLI6900 | Slavia Liberec orienteering | 67:43 | + 32:05 | 1536 | |
14. | Hulha Lukáš | LTP9405 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 68:05 | + 32:27 | 1495 | |
15. | Silnoušek Jiří | STE7200 | SK SKI-OB Šternberk | 70:19 | + 34:41 | 1245 | |
16. | Beneš Jan | DKL9800 | KOB Kladno | 80:21 | + 44:43 | 120 | |
17. | Kadečka Adam | JEN9601 | OB Jenišovice | 93:48 | + 58:10 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:21 | ||
2. | Matoušek Jiří | STE7504 | SK SKI-OB Šternberk | 43:30 | + 4:09 | |
3. | Boudný Jan | SCP7417 | OK Sparta Praha | 43:51 | + 4:30 | |
4. | Lepšík Petr | SJC8203 | Sportcentrum Jičín | 45:13 | + 5:52 | |
5. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 45:33 | + 6:12 | |
6. | Zbíral Robert | UOL8000 | SOB Olomouc | 46:38 | + 7:17 | |
7. | Toužil Karel | SHK7602 | OK Slavia Hradec Králové | 47:36 | + 8:15 | |
8. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | OK Slavia Hradec Králové | 47:51 | + 8:30 | |
9. | Khel Richard | SCP7500 | OK Sparta Praha | 49:38 | + 10:17 | |
10. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 52:29 | + 13:08 | |
11. | Slovák Miroslav | SHK7704 | OK Slavia Hradec Králové | 54:44 | + 15:23 | |
12. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | SKOB Roudnice nad Labem | 56:15 | + 16:54 | |
13. | Drągowski Piotr | 23P8200 | OK!Sport Warszawa | 57:57 | + 18:36 | |
14. | Voráček Michal | OSN8000 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 61:10 | + 21:49 | |
15. | Dvořák Josef | PGP8006 | SK Praga | 61:18 | + 21:57 | |
16. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Mladá Boleslav | 63:07 | + 23:46 | |
17. | Jakubec Petr | SJC8106 | Sportcentrum Jičín | 67:17 | + 27:56 | |
18. | Hudeček Tomáš | OOP8201 | TJ Opava | 69:20 | + 29:59 | |
19. | Ježek Vladimír | LPU7311 | OK Lokomotiva Pardubice | 76:51 | + 37:30 | |
19. | Vítek Jiří | DKL7300 | KOB Kladno | 76:51 | + 37:30 | |
21. | Lutera Michal | PLU8101 | TJ SOKOL Plumlov | 80:33 | + 41:12 | |
22. | Šlapánek René | ROU7904 | SKOB Roudnice nad Labem | 81:21 | + 42:00 | |
23. | Létal Jiří | SFM8202 | O-RUNNAŘI Beskydy | 85:48 | + 46:27 | |
24. | Příkazský Jakub | PHK8000 | OK 99 Hradec Králové | 94:35 | + 55:14 | |
25. | Jedlička Michal | DKL8000 | KOB Kladno | 95:30 | + 56:09 | |
26. | Jakubský Radek | SHK7603 | OK Slavia Hradec Králové | 100:41 | + 61:20 | |
27. | Dosbaba Marek | TTR8101 | OOB Třebíč | 126:05 | + 86:44 | |
28. | Ježowicz Roman | VLI8002 | Slavia Liberec orienteering | 189:17 | + 149:56 | |
Balcar Vít | CET8103 | TJ Loko Česká Třebová | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tkaczuk Tomasz | 66P7900 | UKS Azymut Pabianice | 36:09 | ||
2. | Koťátko Zdeněk | SJC7701 | Sportcentrum Jičín | 36:42 | + 0:33 | |
3. | Gregor Martin | DKP7705 | Oddíl OB Kotlářka | 37:53 | + 1:44 | |
4. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 37:58 | + 1:49 | |
5. | Přinda Lukáš | VLI7701 | Slavia Liberec orienteering | 37:59 | + 1:50 | |
6. | Jiran Jan | PHK7701 | OK 99 Hradec Králové | 38:25 | + 2:16 | |
7. | Aschermann Jan | VSP6902 | USK Praha | 40:43 | + 4:34 | |
8. | Pachner Pavel | CHA7501 | OK Chrastava | 42:02 | + 5:53 | |
9. | Janda Pavel | DOR7600 | OK Dobříš | 43:11 | + 7:02 | |
10. | Černý Michal | ROU7505 | SKOB Roudnice nad Labem | 43:55 | + 7:46 | |
11. | Mokrý Pavel | VLI7501 | Slavia Liberec orienteering | 46:40 | + 10:31 | |
12. | Janků Marek | STE7102 | SK SKI-OB Šternberk | 47:19 | + 11:10 | |
13. | Babický Jan | RUM7601 | ZOOB Rumburk | 47:36 | + 11:27 | |
14. | Biolik Grzegorz | 46P7600 | Trackcourse | 48:10 | + 12:01 | |
15. | Heller Jiří | ROU7708 | SKOB Roudnice nad Labem | 51:03 | + 14:54 | |
16. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:00 | + 15:51 | |
17. | Pleva Stanislav | SJC7601 | Sportcentrum Jičín | 55:16 | + 19:07 | |
18. | Jedlička Adam | KAM7700 | OK Kamenice | 56:20 | + 20:11 | |
19. | Červinka Jiří | VRL7001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:12 | + 21:03 | |
20. | Kvášovský Jakub | LTU7802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:18 | + 21:09 | |
21. | Matyáš Libor | CHA7603 | OK Chrastava | 58:02 | + 21:53 | |
22. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 58:23 | + 22:14 | |
23. | Březina Jan | CHA7604 | OK Chrastava | 58:53 | + 22:44 | |
24. | Grambichler Hans | 14A7801 | ASKÖ Austria | 59:32 | + 23:23 | |
25. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 62:33 | + 26:24 | |
26. | Pospíšil Radek | TJP7802 | TJ Sokol Troja | 65:25 | + 29:16 | |
27. | Skal Jaroslav | TJN7504 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 67:52 | + 31:43 | |
28. | Čapek Miroslav | PHK7603 | OK 99 Hradec Králové | 70:01 | + 33:52 | |
29. | Severýn Otto | VLI7402 | Slavia Liberec orienteering | 73:43 | + 37:34 | |
30. | Kadečka Jakub | JEN7901 | OB Jenišovice | 75:43 | + 39:34 | |
31. | Stohanzl Jan | LPU7600 | OK Lokomotiva Pardubice | 77:11 | + 41:02 | |
32. | Danko Tomáš | CHA7200 | OK Chrastava | 77:12 | + 41:03 | |
33. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | SK Praga | 81:02 | + 44:53 | |
34. | Macek Pavel | LPU7517 | OK Lokomotiva Pardubice | 82:52 | + 46:43 | |
35. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 88:09 | + 52:00 | |
36. | Kadaně Miroslav | LPU7817 | OK Lokomotiva Pardubice | 95:26 | + 59:17 | |
37. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | OK Jilemnice | 98:54 | + 62:45 | |
38. | Mencl Pavel | DKP7912 | Oddíl OB Kotlářka | 108:12 | + 72:03 | |
39. | Procinger Michal | VRL7602 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 109:25 | + 73:16 | |
Sedlář Petr | TBM7319 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Kutek Pavel | JEN7701 | OB Jenišovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mager Holger | 74D7100 | ESV Dresden MTBO | 31:38 | ||
2. | Šidla Jan | TZL6808 | SKOB Zlín | 33:42 | + 2:04 | |
3. | Horký Jan | UOL7100 | SOB Olomouc | 34:12 | + 2:34 | |
4. | Novotný Milan | PHK6502 | OK 99 Hradec Králové | 34:52 | + 3:14 | |
5. | Nowak Remigiusz | 97P7200 | KS Hades Poznań | 35:01 | + 3:23 | |
6. | Schmiedeberg Nils | 45D6701 | SV Turbine Neubrandenburg | 35:39 | + 4:01 | |
7. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | KOB Děčín | 37:15 | + 5:37 | |
8. | Kamenický Jan | PHK6601 | OK 99 Hradec Králové | 37:25 | + 5:47 | |
9. | Finkenstaedt Michael | 26D6500 | OLV Potsdam | 38:08 | + 6:30 | |
10. | Kavalír Karel | PHK6503 | OK 99 Hradec Králové | 38:50 | + 7:12 | |
11. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:20 | + 7:42 | |
12. | Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | 39:47 | + 8:09 | |
13. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 40:05 | + 8:27 | |
14. | Illner Jakub | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 40:22 | + 8:44 | |
15. | Chaloupský David | PHK7103 | OK 99 Hradec Králové | 40:37 | + 8:59 | |
16. | Mikluš Marián | 47S7200 | TJ Rapid Bratislava | 42:05 | + 10:27 | |
17. | Kvapil Petr | TUV7402 | SOK TJ Turnov | 42:10 | + 10:32 | |
18. | Rýdl Jiří | TJN7000 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 42:30 | + 10:52 | |
19. | Šmelík Juraj | LCE6603 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:31 | + 10:53 | |
20. | Hnízdil Jan | KAS7100 | KOB Kamenický Šenov | 42:50 | + 11:12 | |
21. | Roháč Zdenko | 25S7300 | KOB ATU Košice | 42:58 | + 11:20 | |
22. | Bogensperger Martin | 14A7201 | ASKÖ Austria | 43:30 | + 11:52 | |
23. | Zabořil Michal | JEN7101 | OB Jenišovice | 43:59 | + 12:21 | |
24. | Trhlík Tomáš | PLU7407 | TJ SOKOL Plumlov | 44:06 | + 12:28 | |
25. | Kruliš Petr | VLI6901 | Slavia Liberec orienteering | 44:39 | + 13:01 | |
26. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 44:53 | + 13:15 | |
27. | Tichý Martin | SJH6401 | SJH Jindřichův Hradec | 45:18 | + 13:40 | |
28. | Blažek Petr | SJH7402 | SJH Jindřichův Hradec | 45:23 | + 13:45 | |
29. | Chvátil Jiří | PHK7200 | OK 99 Hradec Králové | 46:01 | + 14:23 | |
30. | Novák Petr | RUM7401 | ZOOB Rumburk | 46:03 | + 14:25 | |
31. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 46:14 | + 14:36 | |
32. | Biederman Pawel | CHC7102 | K.O.B. Choceň | 46:53 | + 15:15 | |
33. | Titz Pavel | VSP7400 | USK Praha | 46:56 | + 15:18 | |
34. | Háp Pavel | PHK7101 | OK 99 Hradec Králové | 47:14 | + 15:36 | |
35. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 47:51 | + 16:13 | |
36. | Kunart Tomáš | PHK7205 | OK 99 Hradec Králové | 48:01 | + 16:23 | |
37. | Mrkvička Jiří | TJN7101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:06 | + 16:28 | |
38. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 48:18 | + 16:40 | |
39. | Vinš Pavel | DKL6900 | KOB Kladno | 48:36 | + 16:58 | |
40. | Lisý Ondřej | VLI7100 | Slavia Liberec orienteering | 49:13 | + 17:35 | |
41. | Šemelík Petr | DKL6901 | KOB Kladno | 49:36 | + 17:58 | |
42. | Gemperle František | MFP7102 | Matfyz Praha | 52:10 | + 20:32 | |
43. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 52:18 | + 20:40 | |
44. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | OK 99 Hradec Králové | 52:35 | + 20:57 | |
45. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 52:59 | + 21:21 | |
46. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:01 | + 22:23 | |
47. | Metelka Pavel | PHK6800 | OK 99 Hradec Králové | 54:23 | + 22:45 | |
48. | Müller Rico | 33D6400 | USV TU Dresden 2 | 55:03 | + 23:25 | |
49. | Bernatík Aleš | SFM7201 | O-RUNNAŘI Beskydy | 55:23 | + 23:45 | |
50. | Finkenstaedt Björn | 26D6800 | OLV Potsdam | 57:54 | + 26:16 | |
51. | Adamovský Michal | TYN7200 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 58:15 | + 26:37 | |
51. | Posselt Martin | TJN6802 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:15 | + 26:37 | |
53. | Hájek Jan | TUV7301 | SOK TJ Turnov | 59:42 | + 28:04 | |
54. | Lechner Hannes | 14A7202 | ASKÖ Austria | 60:20 | + 28:42 | |
55. | Zámečník Pavel | 0070002 | Zámečníci | 60:31 | + 28:53 | |
56. | Řehoř Jiří | TJN7004 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:29 | + 29:51 | |
57. | Hankovec Petr | KAM7101 | OK Kamenice | 62:24 | + 30:46 | |
58. | Beseda Pavel | PHK6910 | OK 99 Hradec Králové | 62:27 | + 30:49 | |
59. | Horák Pavel (Starosta) | VSP7305 | USK Praha | 62:59 | + 31:21 | |
60. | Deim Karel | VTA7202 | SC vebr-sport | 63:20 | + 31:42 | |
61. | Seitlinger Gabriel | 14A7001 | ASKÖ Austria | 63:24 | + 31:46 | |
62. | Kodejš Zdeněk | VSP7202 | USK Praha | 65:28 | + 33:50 | |
63. | Ulman Aleš | TJN7201 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 66:02 | + 34:24 | |
64. | Kosobud Dušan | VTA7201 | SC vebr-sport | 68:26 | + 36:48 | |
65. | Sliva Jan | SCP7300 | OK Sparta Praha | 70:26 | + 38:48 | |
66. | Třešňák Miloš | JIL6902 | OK Jilemnice | 72:06 | + 40:28 | |
67. | Štětínský Pavel | MOV7104 | SKOB Ostrava | 74:34 | + 42:56 | |
68. | Filipiak Marek | 97P7300 | KS Hades Poznań | 74:57 | + 43:19 | |
69. | Hric Jan | MFP6300 | Matfyz Praha | 76:46 | + 45:08 | |
70. | Matuška Pavel | RBK7001 | SK Radioklub Blansko | 78:24 | + 46:46 | |
71. | Janovský Petr | JIL7202 | OK Jilemnice | 78:34 | + 46:56 | |
72. | Kruschina Jan | LTP7202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 79:17 | + 47:39 | |
73. | Krejčí Ladislav | ROU7301 | SKOB Roudnice nad Labem | 79:52 | + 48:14 | |
74. | Lipenský Robert | CHA7201 | OK Chrastava | 81:44 | + 50:06 | |
75. | Pompach Martin | PHK7207 | OK 99 Hradec Králové | 85:02 | + 53:24 | |
76. | Škácha Michal | DKP7103 | Oddíl OB Kotlářka | 87:05 | + 55:27 | |
77. | Buk Jiří | ROU6901 | SKOB Roudnice nad Labem | 88:40 | + 57:02 | |
78. | David Vladimír | SFM7401 | O-RUNNAŘI Beskydy | 89:10 | + 57:32 | |
79. | Hladík Zdeněk | DKP7401 | Oddíl OB Kotlářka | 95:11 | + 63:33 | |
80. | Toušek Filip | ZBP7102 | OOB SK Zbraslav | 97:43 | + 66:05 | |
81. | Urbánek Martin | SFM7400 | O-RUNNAŘI Beskydy | 100:26 | + 68:48 | |
82. | Mencl Martin | JEN7301 | OB Jenišovice | 102:57 | + 71:19 | |
83. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 103:38 | + 72:00 | |
Zaydlar Michal | 92X7100 | OB Jizerky | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Müller Matthias | 18D6200 | Post SV Dresden | 30:39 | ||
2. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 30:41 | + 0:02 | |
3. | Vydra Ivan | CHA6600 | OK Chrastava | 31:04 | + 0:25 | |
4. | Škvor Martin | KAM6700 | OK Kamenice | 31:06 | + 0:27 | |
5. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 31:44 | + 1:05 | |
6. | Cruse Kay | 24D6600 | SV Robotron Dresden | 33:08 | + 2:29 | |
7. | Málek Martin | CST6501 | OB Strakonice | 33:22 | + 2:43 | |
8. | Gryc Tomáš | TBM6903 | KOS TJ Tesla Brno | 34:05 | + 3:26 | |
9. | Fürst Aleš | LLI6801 | LOK-o Liberec | 34:55 | + 4:16 | |
10. | Křivda Ivan | 0010001 | Sportovní klub hasičů Královéh | 36:23 | + 5:44 | |
11. | Kohlbacher Roland | 14A6601 | ASKÖ Austria | 37:09 | + 6:30 | |
12. | Odehnal Roman | ABM6909 | KOB ALFA Brno | 39:02 | + 8:23 | |
13. | Semík Luboš | KAM6201 | OK Kamenice | 39:40 | + 9:01 | |
14. | Gryc Jan | TBM6709 | KOS TJ Tesla Brno | 41:32 | + 10:53 | |
15. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 41:35 | + 10:56 | |
16. | Kober Michal | LPU6702 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:58 | + 11:19 | |
17. | Halač Jaro | 0050001 | Outdoor Praha | 42:17 | + 11:38 | |
18. | Richtr Aleš | VPM6601 | KOS Slavia Plzeň | 42:22 | + 11:43 | |
19. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 42:46 | + 12:07 | |
20. | Holec Honza | MOV6701 | SKOB Ostrava | 42:47 | + 12:08 | |
21. | Hejna Stanislav | LLI6900 | LOK-o Liberec | 43:51 | + 13:12 | |
22. | Piłkowski Paweł | 23P6600 | OK!Sport Warszawa | 44:48 | + 14:09 | |
23. | Valášek Petr | KAM6600 | OK Kamenice | 45:20 | + 14:41 | |
24. | Pavel Petr | LTP6806 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 46:32 | + 15:53 | |
25. | Zavadil Pavel | KAM6401 | OK Kamenice | 47:09 | + 16:30 | |
26. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:45 | + 17:06 | |
27. | Šabata Milan | SRK6901 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:06 | + 17:27 | |
28. | Windsor Richard | 15G6200 | DRONGO | 48:37 | + 17:58 | |
29. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:14 | + 18:35 | |
30. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 49:30 | + 18:51 | |
31. | Lapáček Jiří | SHK6600 | OK Slavia Hradec Králové | 52:28 | + 21:49 | |
32. | Lukašák Štefan | STE6700 | SK SKI-OB Šternberk | 55:20 | + 24:41 | |
33. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 55:21 | + 24:42 | |
34. | Jeřábek Petr | UOL6702 | SOB Olomouc | 58:14 | + 27:35 | |
35. | Kohout Josef | SHK6902 | OK Slavia Hradec Králové | 58:25 | + 27:46 | |
36. | Drągowski Marek | 23P6500 | OK!Sport Warszawa | 59:04 | + 28:25 | |
37. | Müller Robert | OAV6900 | Orienteering Adventure | 60:07 | + 29:28 | |
38. | Semrád Pavel | CHC6602 | K.O.B. Choceň | 61:17 | + 30:38 | |
39. | Schenk Róbert | 47S6802 | TJ Rapid Bratislava | 61:19 | + 30:40 | |
40. | Marhold Stanislav | CHC6603 | K.O.B. Choceň | 62:49 | + 32:10 | |
41. | Beneš Jan | DKL6600 | KOB Kladno | 65:35 | + 34:56 | |
42. | Waněk Hubert | LPU6506 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:19 | + 36:40 | |
43. | Rothkegel Thomas | 18D6700 | Post SV Dresden | 78:07 | + 47:28 | |
44. | Šafka Jan | 15G6600 | DRONGO | 79:45 | + 49:06 | |
45. | Hudeček Jaroslav | KTA6501 | SK Kotnov Tábor | 84:33 | + 53:54 | |
46. | Müller Jan | HCE6800 | TJ Hostivice | 92:29 | + 61:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ročejdl Marek | KAM6400 | OK Kamenice | 30:30 | ||
2. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 32:24 | + 1:54 | |
3. | Nieke Hagen | 33D6300 | USV TU Dresden 2 | 33:44 | + 3:14 | |
4. | Windsor Simon | 15G6400 | DRONGO | 36:03 | + 5:33 | |
5. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 37:22 | + 6:52 | |
6. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 37:30 | + 7:00 | |
7. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Hostivice | 38:23 | + 7:53 | |
8. | Lejsek Martin | 14A6200 | ASKÖ Austria | 40:16 | + 9:46 | |
9. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:25 | + 11:55 | |
10. | Schindler Jiří | TJN6301 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:06 | + 12:36 | |
11. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | Orientační Běh Opava | 43:41 | + 13:11 | |
12. | Pulec Pavel | VBM6201 | VSK Mendelu Brno | 43:44 | + 13:14 | |
13. | Malý Evžen | JIL6102 | OK Jilemnice | 44:59 | + 14:29 | |
14. | Mareš Hynek | JEN6101 | OB Jenišovice | 46:09 | + 15:39 | |
15. | Teplý Jiří | SHK6401 | OK Slavia Hradec Králové | 46:46 | + 16:16 | |
16. | Ščehovič Roman | 17S6400 | Ekonom Banska Bystrica | 48:03 | + 17:33 | |
17. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | OB SK Zvole | 48:39 | + 18:09 | |
18. | Ježek Ladislav | VLI4900 | Slavia Liberec orienteering | 50:37 | + 20:07 | |
19. | Strakoš Bohumil | TZL6345 | SKOB Zlín | 50:50 | + 20:20 | |
20. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:05 | + 20:35 | |
21. | Starý Pavel | VRL6301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:12 | + 20:42 | |
22. | Forst Libor | MFP6301 | Matfyz Praha | 52:10 | + 21:40 | |
23. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 52:50 | + 22:20 | |
24. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 54:01 | + 23:31 | |
25. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | OK 99 Hradec Králové | 56:34 | + 26:04 | |
26. | Čermák Libor | PHK5600 | OK 99 Hradec Králové | 60:56 | + 30:26 | |
27. | Karel Miloš | JIL6004 | OK Jilemnice | 64:10 | + 33:40 | |
28. | Mellan Martin | TUV6304 | SOK TJ Turnov | 73:23 | + 42:53 | |
29. | Hulha Karel | LTP6001 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 80:03 | + 49:33 | |
30. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem | 82:05 | + 51:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 29:31 | ||
2. | Neumann Jaroslav | STE5902 | SK SKI-OB Šternberk | 32:00 | + 2:29 | |
3. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 37:41 | + 8:10 | |
4. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 38:36 | + 9:05 | |
5. | Kaška Rudolf | CHA5500 | OK Chrastava | 39:06 | + 9:35 | |
6. | Konstanciak Andrzej | 23P5901 | OK!Sport Warszawa | 40:43 | + 11:12 | |
7. | Cedrych Karel | TJP5500 | TJ Sokol Troja | 43:15 | + 13:44 | |
8. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:37 | + 15:06 | |
9. | Špičák Aleš | DKP5500 | Oddíl OB Kotlářka | 46:11 | + 16:40 | |
10. | Pávek Miloš | BOR5801 | OK Jiskra Nový Bor | 47:59 | + 18:28 | |
11. | Horák Petr | TJN5602 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:33 | + 19:02 | |
12. | Gazdačko Milan | SHK5702 | OK Slavia Hradec Králové | 51:56 | + 22:25 | |
13. | Kraemer Werner | 18D5800 | Post SV Dresden | 53:48 | + 24:17 | |
14. | Kulhavý Josef | SRK5701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:45 | + 26:14 | |
15. | Poklop Lubomír | UOL5601 | SOB Olomouc | 59:48 | + 30:17 | |
16. | Kretzschmar Frank | 82D5900 | OLV Weimar | 67:03 | + 37:32 | |
17. | Formanko Dušan | 47S5802 | TJ Rapid Bratislava | 68:05 | + 38:34 | |
18. | Berger Ekkehard | 14A5901 | ASKÖ Austria | 98:33 | + 69:02 | |
Baleisis Kestutis | 0020004 | OK Labirintas | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 26:12 | ||
2. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 28:37 | + 2:25 | |
3. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 29:27 | + 3:15 | |
4. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 32:18 | + 6:06 | |
5. | Barták Jiří | CHA5100 | OK Chrastava | 34:39 | + 8:27 | |
6. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | TJ Loko Česká Třebová | 35:38 | + 9:26 | |
7. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 36:20 | + 10:08 | |
8. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:36 | + 10:24 | |
9. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:39 | + 11:27 | |
10. | Bugár József | 22H5300 | Hegyisport Szentendre Egy. | 38:13 | + 12:01 | |
11. | Babický Tomáš | RUM5001 | ZOOB Rumburk | 39:19 | + 13:07 | |
12. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 39:22 | + 13:10 | |
13. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 41:22 | + 15:10 | |
14. | Chotětický Václav | DKL5202 | KOB Kladno | 41:26 | + 15:14 | |
15. | Huemer Meinrad | 14A5201 | ASKÖ Austria | 41:30 | + 15:18 | |
16. | Ševčík Milan | CHA5003 | OK Chrastava | 42:06 | + 15:54 | |
17. | Stárek Jiří | DOB5001 | KOB Dobruška | 43:12 | + 17:00 | |
18. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:26 | + 19:14 | |
19. | Neumann Zbyněk | LME5300 | SK Los Mělník | 45:45 | + 19:33 | |
19. | Wald František | FSP5300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 45:45 | + 19:33 | |
21. | Böhm Karel | TJN5101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:55 | + 19:43 | |
22. | Molnar Gabor | 22H5000 | Hegyisport Szentendre Egy. | 46:32 | + 20:20 | |
23. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 46:36 | + 20:24 | |
24. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:24 | + 22:12 | |
25. | Štregl Tomáš | VRL5001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:51 | + 22:39 | |
26. | Hora Vladimír | VSP5100 | USK Praha | 48:53 | + 22:41 | |
27. | Fejlek Vojtěch | SHK5202 | OK Slavia Hradec Králové | 50:30 | + 24:18 | |
28. | Bárta Miroslav | JEN5201 | OB Jenišovice | 50:46 | + 24:34 | |
29. | Jurčák Karel | SOP5101 | OOB TJ Slezan Opava | 53:24 | + 27:12 | |
30. | Breitschaedel Christian | 14A5300 | ASKÖ Austria | 54:29 | + 28:17 | |
31. | Richtr Jiří | JEN5001 | OB Jenišovice | 55:05 | + 28:53 | |
32. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | Slask O-Team | 56:22 | + 30:10 | |
33. | Kadavý Zdeněk | CHA4901 | OK Chrastava | 59:15 | + 33:03 | |
34. | Kadečka Jiří | JEN5002 | OB Jenišovice | 61:00 | + 34:48 | |
35. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | TJ Opava | 63:46 | + 37:34 | |
36. | Hojný Oldřich | SCP5201 | OK Sparta Praha | 64:00 | + 37:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 29:57 | ||
2. | Genderjahn Ludwig | 18D4800 | Post SV Dresden | 30:12 | + 0:15 | |
3. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 31:59 | + 2:02 | |
4. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 32:15 | + 2:18 | |
5. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 33:06 | + 3:09 | |
6. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | SOK TJ Turnov | 38:17 | + 8:20 | |
7. | Šidla Antonín | OTK4601 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 39:03 | + 9:06 | |
8. | Procházka Aleš | DKP4700 | Oddíl OB Kotlářka | 39:10 | + 9:13 | |
9. | Hlaváč Jaroslav | SMB4801 | SKOB Mladá Boleslav | 40:11 | + 10:14 | |
10. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 44:39 | + 14:42 | |
11. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 45:23 | + 15:26 | |
12. | Grosman Pavel | JEN4801 | OB Jenišovice | 45:42 | + 15:45 | |
13. | Bumelis Vidimantas | 0020001 | OK Labirintas | 49:23 | + 19:26 | |
14. | Lukavec Míla | TJN4901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:25 | + 19:28 | |
15. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 49:32 | + 19:35 | |
16. | Reinhard Siegert | ASKÖ Austria | 50:21 | + 20:24 | ||
17. | Müller Leo | 14A4901 | ASKÖ Austria | 60:41 | + 30:44 | |
18. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 67:24 | + 37:27 | |
19. | Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 67:28 | + 37:31 | |
Valášek Josef | SCP4501 | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 35:31 | ||
2. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 47:30 | + 11:59 | |
3. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 53:55 | + 18:24 | |
4. | Picek Jan | TJN4000 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:59 | + 20:28 | |
5. | Vřešťál Jan | TUR3900 | OOB TJ Turnov | 60:09 | + 24:38 | |
6. | Kohout Tomáš | UVP3700 | Slovan Praha | 62:43 | + 27:12 | |
Štrojsa Josef | KAS4000 | KOB Kamenický Šenov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jakubská Lucie | SHK1250 | OK Slavia Hradec Králové | 21:27 | ||
2. | Macháček Jakub | SHK1202 | OK Slavia Hradec Králové | 22:16 | + 0:49 | |
3. | Drahoňovský Jakub | TUR1006 | OOB TJ Turnov | 24:07 | + 2:40 | |
4. | Politi Sophia | Neregistrovaní - ZOO | 24:30 | + 3:03 | ||
5. | Pompach Tobiáš | PHK1201 | OK 99 Hradec Králové | 25:50 | + 4:23 | |
6. | Lukešová Hana | SHK1351 | OK Slavia Hradec Králové | 27:21 | + 5:54 | |
7. | Hübner Václav | TBM1112 | KOS TJ Tesla Brno | 29:21 | + 7:54 | |
8. | Schmidtová Eva | VRL1251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:00 | + 8:33 | |
9. | Drašar Matouš | KOB Kladno | 30:03 | + 8:36 | ||
10. | Hájek Aleš | CET1501 | TJ Loko Česká Třebová | 30:16 | + 8:49 | |
11. | Lazarová Nela | TUV1251 | SOK TJ Turnov | 30:53 | + 9:26 | |
12. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | Oddíl OB Kotlářka | 31:25 | + 9:58 | |
13. | Seberová Tereza | Neregistrovaní - ZOO | 31:41 | + 10:14 | ||
14. | Pavlík Přemek | LIT1414 | KOB Litvínov | 33:03 | + 11:36 | |
15. | Wohanka Jakub | VRL1301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:31 | + 13:04 | |
16. | Létalová Jana | SFM1450 | O-RUNNAŘI Beskydy | 35:15 | + 13:48 | |
17. | Stohanzlová Vilma | LPU1551 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:47 | + 15:20 | |
18. | Kutková Sára | JEN1351 | OB Jenišovice | 37:25 | + 15:58 | |
19. | Pachner Ota | CHA1400 | OK Chrastava | 38:54 | + 17:27 | |
20. | Tomášek Matěj | STE1202 | SK SKI-OB Šternberk | 39:46 | + 18:19 | |
21. | Košťálová Gabriela | SHK1353 | OK Slavia Hradec Králové | 40:04 | + 18:37 | |
22. | Wohanka Metoděj | VRL1601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 40:59 | + 19:32 | |
23. | Jakubec Jan | SJC1149 | Sportcentrum Jičín | 41:58 | + 20:31 | |
24. | Tomášek David | STE1500 | SK SKI-OB Šternberk | 42:32 | + 21:05 | |
25. | Kolín Jonáš | DKP1500 | Oddíl OB Kotlářka | 42:45 | + 21:18 | |
26. | Hudečková Stella | OOP1150 | TJ Opava | 44:22 | + 22:55 | |
27. | Hudečková Adina | OOP1450 | TJ Opava | 44:57 | + 23:30 | |
28. | Khelová Bára | SCP1350 | OK Sparta Praha | 45:00 | + 23:33 | |
29. | Procházka Jiří | KOB Dobřichovice | 45:32 | + 24:05 | ||
30. | Poláková Gabriela | VRL1351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:32 | + 27:05 | |
31. | Lexa Vendelín | VTA1701 | SC vebr-sport | 50:17 | + 28:50 | |
32. | Holasová Ema | OOB TJ Turnov | 50:42 | + 29:15 | ||
33. | Kutlvašrová Marta | VRL1451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:49 | + 31:22 | |
34. | Pospíšilová Rebeka | DKP1771 | Oddíl OB Kotlářka | 71:01 | + 49:34 | |
35. | Šaňáková Anna | UOL1351 | SOB Olomouc | 88:52 | + 67:25 | |
36. | Nedvídková Jitka | RUM5151 | ZOOB Rumburk | 102:51 | + 81:24 | |
37. | Pethsová Isabella | KRN1051 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 105:47 | + 84:20 | |
Zakouřil František | TUR1204 | OOB TJ Turnov | DISK | |||
Bureš Petr | OOB TJ Turnov | DISK |