Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.10.2020
Místo konání:
Všeň
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Kozlov
Ředitel závodu:
Sokolářová Jitka - R3
Hlavní rozhodčí:
Tomášková Radka - R3
Stavitel tratí:
Kvapil Petr - R3
JURY:
Kubátová Jana, Mrázek Jan, Sokolářová Šárka
Protokol:
Závod proběhl bez závad, nebyl podán žádný protest, jury se nesešla
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
D10
1.40 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ouzká Eliška BOR1051 OK Jiskra Nový Bor 10:53
2. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 12:49 + 1:56
3. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 13:10 + 2:17
4. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 14:32 + 3:39
5. Kvapilová Klára TUV1199 SOK TJ Turnov 14:39 + 3:46
6. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 14:55 + 4:02
7. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 15:43 + 4:50
8. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 16:26 + 5:33
8. Rypáčková Šárka TJP1151 TJ Sokol Troja 16:26 + 5:33
10. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 17:57 + 7:04
11. Čečerle Beáta VLI1053 Slavia Liberec orienteering 21:20 + 10:27
12. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 22:19 + 11:26
13. Vaněčková Anna TJP1050 TJ Sokol Troja 26:23 + 15:30
14. Kottíková Anežka TJN1152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:40 + 15:47
15. Čupcová Valerie BOR1250 OK Jiskra Nový Bor 29:06 + 18:13
16. Bára Ouhrabková SPC1256 SPORTICUS team 39:07 + 28:14
17. Jirásková Mia VSP1150 USK Praha 39:54 + 29:01
18. Janečková Kristýna MFP1150 Matfyz Praha 48:23 + 37:30
MS Gibbons Emily TUV0955 SOK TJ Turnov 19:02 + 8:09
D10L
1.80 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dušková Denisa TJN1250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:12
2. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 23:25 + 0:13
3. Kunášková Markéta VLI1057 Slavia Liberec orienteering 23:54 + 0:42
4. Heřmánková Kateřina TUR1152 OOB TJ Turnov 26:29 + 3:17
5. Prokopová Tereza CHA1151 OK Chrastava 29:01 + 5:49
6. Kitto Klára TUR1156 OOB TJ Turnov 32:41 + 9:29
7. Kubešová Eliška VLI1152 Slavia Liberec orienteering 33:45 + 10:33
8. Lazarová Nela TUV1251 SOK TJ Turnov 35:20 + 12:08
9. Válková Karolína TUV0951 SOK TJ Turnov 35:38 + 12:26
10. Pethsová Isabella KRN1051 KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:04 + 16:52
11. Procházková Sára TUV1250 SOK TJ Turnov 41:41 + 18:29
12. Reichelová Šárka 0170005 BC 44:51 + 21:39
13. Válková Adéla BOR1154 OK Jiskra Nový Bor 54:43 + 31:31
Raisrová Soňa VLI1250 Slavia Liberec orienteering DISK
Skorochod Alisa 0180001 Oldřichov v Hájích DISK
D12
1.70 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunášková Karolína VLI0851 Slavia Liberec orienteering 12:58
2. Tomášková Matilda TUV0998 SOK TJ Turnov 13:12 + 0:14
3. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 13:37 + 0:39
4. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 14:06 + 1:08
5. Nožičková Eva TJN0852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:45 + 1:47
6. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 14:55 + 1:57
7. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 15:29 + 2:31
8. Michálková Ema BOR0857 OK Jiskra Nový Bor 16:36 + 3:38
9. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 17:07 + 4:09
10. Johana Šestáková VLI0853 Slavia Liberec orienteering 17:58 + 5:00
11. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 18:21 + 5:23
12. Pražáková Nella TJN0854 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:36 + 5:38
13. Zákoucká Barbora DKP0859 Oddíl OB Kotlářka 18:44 + 5:46
14. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 18:54 + 5:56
15. Nováková Barborka TUR0860 OOB TJ Turnov 19:21 + 6:23
16. Růtová Amálka TJN0951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:34 + 6:36
17. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 20:09 + 7:11
18. Heřmánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 20:23 + 7:25
19. Podoubská Klára TJN0855 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:29 + 7:31
20. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 20:56 + 7:58
20. Janatová Violka TJN0956 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:56 + 7:58
22. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 22:27 + 9:29
23. Čupcová Viktorie BOR0957 OK Jiskra Nový Bor 23:05 + 10:07
24. Krejzová Markéta TUR0854 OOB TJ Turnov 23:23 + 10:25
25. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 23:32 + 10:34
26. Zurynková Lenka TJN0957 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:57 + 10:59
27. Míková Sofie TJN0950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:06 + 11:08
28. Jirásková Laura VSP0952 USK Praha 24:12 + 11:14
29. Kubešová Tereza VLI0954 Slavia Liberec orienteering 24:23 + 11:25
30. Dvořáková Lucie PGP0956 SK Praga 25:13 + 12:15
31. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 27:24 + 14:26
32. Reichelová Helena 0170004 BC 32:37 + 19:39
33. Špidlová Ester LLI0861 LOK-o Liberec 32:40 + 19:42
34. Matoušková Kateřina SPC0955 SPORTICUS team 32:55 + 19:57
35. Zlatušková Sofie TUR0852 OOB TJ Turnov 39:45 + 26:47
36. Kubátová Karolína CHA0951 OK Chrastava 54:04 + 41:06
Pechová Alena VLI0854 Slavia Liberec orienteering DISK
Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha DISK
MS Vařeková Anna TUV0651 SOK TJ Turnov 29:05 + 16:07
D14
2.00 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 22:59
2. Savruková Adéla TJN0656 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:07 + 0:08
3. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 23:16 + 0:17
4. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:25 + 0:26
5. Koudelková Eliška BOR0652 OK Jiskra Nový Bor 24:02 + 1:03
6. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 24:47 + 1:48
7. Baloghová Milena TJN0750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:09 + 2:10
8. Podoubská Adéla TJN0658 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:12 + 2:13
9. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:22 + 2:23
10. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 25:30 + 2:31
11. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 26:04 + 3:05
12. Rejmanová Nikola BOR0656 OK Jiskra Nový Bor 26:29 + 3:30
13. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:56 + 3:57
14. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 27:30 + 4:31
15. Nováková Viktorie RUM0751 ZOOB Rumburk 31:17 + 8:18
16. Kosková Adéla VLI0656 Slavia Liberec orienteering 32:33 + 9:34
17. Fibírová Lucie FSP0777 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:42 + 9:43
18. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 32:52 + 9:53
19. Balcarová Marie LLI0652 LOK-o Liberec 33:05 + 10:06
20. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 33:09 + 10:10
21. Dušková Viktorie TJN0655 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:39 + 10:40
22. Vaňourková Sára BOR0759 OK Jiskra Nový Bor 34:34 + 11:35
23. Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga 35:46 + 12:47
24. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 36:43 + 13:44
25. Folprechtová Julie TUV SOK TJ Turnov 39:03 + 16:04
26. Vokušová Veronika TJN0756 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:59 + 17:00
27. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 48:21 + 25:22
D16
2.40 km, 165 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 21:30
2. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 22:22 + 0:52
3. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 27:49 + 6:19
4. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 28:35 + 7:05
5. Plevová Barbora SJC0559 Sportcentrum Jičín 31:36 + 10:06
6. Burešová Eliška VLI0456 Slavia Liberec orienteering 31:51 + 10:21
7. Blahutová Martina MFP0550 Matfyz Praha 32:32 + 11:02
8. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 33:29 + 11:59
9. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 34:37 + 13:07
10. Hájková Tereza TUR0556 OOB TJ Turnov 35:53 + 14:23
11. Podhorná Anna VLI0455 Slavia Liberec orienteering 36:45 + 15:15
12. Brožková Kateřina TJN0455 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:56 + 15:26
13. Sokolová Julie VLI0552 Slavia Liberec orienteering 42:08 + 20:38
14. Lamačová Pavlína TUR0451 OOB TJ Turnov 47:32 + 26:02
15. Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice 76:26 + 54:56
D18
2.70 km, 235 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bernatíková Hana TRI0253 TJ TŽ Třinec 43:49
2. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 47:21 + 3:32
3. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 54:34 + 10:45
4. Dvořáková Hana PGP0355 SK Praga 58:06 + 14:17
5. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:08 + 18:19
6. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:04 + 21:15
7. Lišková Adélka CHA0254 OK Chrastava 74:55 + 31:06
8. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 75:24 + 31:35
D20
2.70 km, 235 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 46:24
2. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 52:39 + 6:15
3. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:41 + 10:17
4. Iva Paříková TUR0061 OOB TJ Turnov 57:10 + 10:46
Zuzana Albrechtová SMB0050 SKOB Mladá Boleslav DISK
D21K
2.50 km, 200 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3407
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 44:54 3437
2. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 45:01 + 0:07 3428
3. Palasová Petra SJC8658 Sportcentrum Jičín 45:59 + 1:05 3356
4. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 47:13 + 2:19 3263
5. Jirků Martina TUR8750 OOB TJ Turnov 50:46 + 5:52 2996
6. Žaloudková Petra SJC8761 Sportcentrum Jičín 60:51 + 15:57 2237
7. Ježková Barbora CHA8850 OK Chrastava 62:01 + 17:07 2150
8. Dubnová Daniela LDC9251 KOB Děčín 73:03 + 28:09 1320
9. Dobešová Kateřina KPY8750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:02 + 34:08 870
Benešová Zuzana LIT8353 KOB Litvínov DISK 0
D21L
3.80 km, 270 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8124
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Carter-Davies Megan 0070001 Swansea Bay Orienteering Club 36:20
2. Elena Roos SWI 38:25 + 2:05
3. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 41:42 + 5:22 8476
4. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 43:35 + 7:15 8125
5. Sofie Bachmann SWI 44:09 + 7:49
6. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 45:29 + 9:09 7770
7. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 46:34 + 10:14 7569
8. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 47:20 + 11:00 7426
9. Luštická Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 47:26 + 11:06 7407
10. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 47:58 + 11:38 7308
11. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 48:44 + 12:24 7165
12. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 49:39 + 13:19 6994
13. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 49:54 + 13:34 6947
14. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 50:19 + 13:59 6870
15. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 51:04 + 14:44 6730
16. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 51:24 + 15:04 6668
17. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 51:40 + 15:20 6618
18. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 51:45 + 15:25 6603
19. Kubátová Jana CHA9152 OK Chrastava 55:06 + 18:46 5978
20. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:10 + 18:50 5966
21. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 57:27 + 21:07 5540
22. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 58:11 + 21:51 5404
23. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 58:18 + 21:58 5382
24. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 58:45 + 22:25 5298
25. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 59:34 + 23:14 5146
26. Lenka Čechová SVS9050 Orientklub Vsetín 60:23 + 24:03 4994
27. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 60:32 + 24:12 4966
28. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 60:33 + 24:13 4963
29. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 61:48 + 25:28 4730
30. Jirásková Kateřina TJP8850 TJ Sokol Troja 62:08 + 25:48 4667
31. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 63:01 + 26:41 4503
32. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 63:19 + 26:59 4447
33. Rickmeyer Tina 31D8650 SV Lengefeld 65:01 + 28:41
34. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:59 + 29:39 3950
35. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 66:01 + 29:41 3944
36. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 66:34 + 30:14 3841
37. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:39 + 30:19 3826
38. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 67:47 + 31:27 3614
39. Juklíčková Zuzana 0010002 ZuKuŠiJo Nereg. 67:59 + 31:39
40. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:48 + 32:28 3425
41. Kurková Martina SMR8850 SNS Smržovka 68:50 + 32:30 3419
42. Baierová Hana TUR8989 OOB TJ Turnov 70:09 + 33:49 3173
43. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 72:53 + 36:33 2664
44. Medlíková Zuzana 0160001 Medlíková 103:48 + 67:28
45. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 117:14 + 80:54 0
D35
2.50 km, 200 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 32:34
2. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 35:18 + 2:44
3. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 37:02 + 4:28
4. Hejtmánková Kateřina TAP8462 KOB Tretra Praha 38:28 + 5:54
5. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 42:10 + 9:36
6. Kopecká Magdaléna KPY8250 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:00 + 10:26
7. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 43:52 + 11:18
8. Radka Ouhrabková SPC8152 SPORTICUS team 43:54 + 11:20
9. Smolková Alena OKP6452 SK OK 24 Praha 48:08 + 15:34
10. Preclíková Jana TUR8160 OOB TJ Turnov 51:31 + 18:57
11. Paulíny Monika TAP8151 KOB Tretra Praha 56:10 + 23:36
12. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 59:59 + 27:25
13. Janečková Lenka MFP8250 Matfyz Praha 60:33 + 27:59
14. Jakubská Jitka 0220002 Jakubsky 61:14 + 28:40
15. Zuzana Hladíková DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 66:13 + 33:39
D40
2.40 km, 215 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 OOB TJ Turnov 33:50
2. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 37:55 + 4:05
3. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 39:16 + 5:26
4. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 40:21 + 6:31
5. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 40:57 + 7:07
6. Kmínková Michala DOK7850 OK Doksy 45:07 + 11:17
7. Monika Tučková BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 46:07 + 12:17
8. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 47:05 + 13:15
9. Mrázková Jana DKP7857 Oddíl OB Kotlářka 47:21 + 13:31
10. Dolejší Lenka DOK7450 OK Doksy 49:51 + 16:01
11. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 49:56 + 16:06
12. Žuková Marcela VLI7351 Slavia Liberec orienteering 54:10 + 20:20
13. Tomandlová Radka 0200002 HoRa 55:33 + 21:43
14. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 55:47 + 21:57
15. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 56:49 + 22:59
16. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 61:28 + 27:38
17. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 65:20 + 31:30
18. Růtová Martina TJN7652 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:59 + 36:09
19. Vaněčková Petra TJP7950 TJ Sokol Troja 70:18 + 36:28
20. Vokušová Dana TJN7750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:16 + 38:26
21. Svítilová Pavla PGP7764 SK Praga 73:38 + 39:48
22. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:55 + 44:05
23. Kosková Třísková Lenka VLI7554 Slavia Liberec orienteering 89:06 + 55:16
24. Danková Irena CHA7551 OK Chrastava 105:30 + 71:40
Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava DISK
Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava DISK
D45
2.30 km, 165 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 33:07
2. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 33:28 + 0:21
3. Míková Markéta TJN7351 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:09 + 5:02
4. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 38:15 + 5:08
5. Dvorská Marie VLI7454 Slavia Liberec orienteering 38:53 + 5:46
6. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 40:04 + 6:57
7. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:31 + 7:24
8. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 40:37 + 7:30
9. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 40:56 + 7:49
10. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:03 + 8:56
11. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:14 + 9:07
12. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 42:34 + 9:27
13. Novotná Jana VLI7350 Slavia Liberec orienteering 42:51 + 9:44
14. Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:11 + 11:04
15. Houžvičková Karolína TUR7254 OOB TJ Turnov 44:41 + 11:34
16. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 46:17 + 13:10
17. Lamačová Dana TUR7451 OOB TJ Turnov 46:20 + 13:13
18. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:35 + 14:28
19. Fibírová Zuzana FSP7555 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:44 + 15:37
20. Nožičková Renata TJN6953 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:00 + 21:53
21. Balcarová Alena LLI7150 LOK-o Liberec 55:06 + 21:59
22. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 56:41 + 23:34
23. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 70:05 + 36:58
24. Menclová Jana JEN7556 OB Jenišovice 71:43 + 38:36
Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D50
2.10 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 28:07
2. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 29:16 + 1:09
3. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 31:01 + 2:54
4. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 31:14 + 3:07
5. Bartáková Eva CHA7051 OK Chrastava 32:20 + 4:13
6. Wurzelová Dana OSN6654 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:29 + 4:22
7. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 34:19 + 6:12
8. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 37:43 + 9:36
9. Pokorná Hana TJN6950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:46 + 12:39
10. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:17 + 14:10
D55
2.00 km, 155 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 34:11
2. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 36:22 + 2:11
3. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 36:43 + 2:32
4. Vlčková Jindra LDC6451 KOB Děčín 40:15 + 6:04
5. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 41:57 + 7:46
6. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 42:34 + 8:23
7. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 42:38 + 8:27
8. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Mladá Boleslav 43:06 + 8:55
9. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 48:29 + 14:18
10. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:16 + 18:05
D60
1.80 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 39:20
D65
1.70 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 29:13
2. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 33:23 + 4:10
3. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 34:07 + 4:54
4. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 35:13 + 6:00
5. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 37:16 + 8:03
6. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 37:52 + 8:39
7. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 39:15 + 10:02
8. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 40:48 + 11:35
9. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:00 + 19:47
10. Matoušková Marie LJN5550 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 50:42 + 21:29
11. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:58 + 40:45
Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering DISK
D70
1.60 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 36:06
2. Vokálová Pavla CHA4951 OK Chrastava 43:42 + 7:36
3. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 46:49 + 10:43
4. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 58:57 + 22:51
H10
1.40 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 10:12
2. Vojtěch Votava VLI1201 Slavia Liberec orienteering 11:25 + 1:13
3. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 11:31 + 1:19
4. Šebelka Jakub VLI1002 Slavia Liberec orienteering 12:10 + 1:58
5. Janata Matěj TJN1111 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:23 + 2:11
6. Hrdlička Vojtěch VLI1004 Slavia Liberec orienteering 12:39 + 2:27
7. Kocman Lukáš BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 14:04 + 3:52
8. Beneš Max VLI1100 Slavia Liberec orienteering 14:21 + 4:09
9. Kmínek Jan DOK1100 OK Doksy 14:47 + 4:35
10. Vojtěch Bednařík TAP1104 KOB Tretra Praha 17:25 + 7:13
11. Filip Hladík DKP1102 Oddíl OB Kotlářka 18:06 + 7:54
12. Kmínek Ondřej DOK1000 OK Doksy 19:12 + 9:00
13. Zurynek Tomáš TJN1107 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:03 + 11:51
14. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 22:08 + 11:56
15. Sláma Kryštof KAM1000 OK Kamenice 23:30 + 13:18
16. Sláma Marek KAM1201 OK Kamenice 35:22 + 25:10
Bégoc Dany TUR1011 OOB TJ Turnov DISK
H10L
1.80 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pesničák Daniel TJN1109 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:24
2. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 20:32 + 0:08
3. Kunc Jakub LLI1203 LOK-o Liberec 21:54 + 1:30
4. Kasse Jakub 0140002 HO Jurije Garagina 22:34 + 2:10
5. Pavel Jakubský 0220003 Jakubsky 23:30 + 3:06
6. Kruliš Janek VLI1003 Slavia Liberec orienteering 24:51 + 4:27
7. Štembera Oskar TJN1201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:41 + 5:17
8. Špidla Josef LLI1206 LOK-o Liberec 25:43 + 5:19
9. Filip Jakubský 0220004 Jakubsky 30:39 + 10:15
10. Novotný Matěj TJN1105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:45 + 12:21
11. Kasse Matej 0140003 HO Jurije Garagina 40:12 + 19:48
12. Mrázek Václav DKP1202 Oddíl OB Kotlářka 40:55 + 20:31
13. Tomáš Bajcura XX1 43:21 + 22:57
14. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 46:33 + 26:09
15. Míka Zbyněk DKP1301 Oddíl OB Kotlářka 52:26 + 32:02
Kubík Tomáš LLI1208 LOK-o Liberec DISK
H12
1.90 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 15:10
2. Kutek Matěj JEN0902 OB Jenišovice 15:56 + 0:46
2. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 15:56 + 0:46
4. Hrůzek Ondřej BOR0809 OK Jiskra Nový Bor 16:28 + 1:18
5. Nožička Jan TJN0809 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:52 + 1:42
6. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 18:09 + 2:59
7. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 19:18 + 4:08
8. Folprecht Lukáš TUV SOK TJ Turnov 19:23 + 4:13
9. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 19:36 + 4:26
10. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 20:36 + 5:26
11. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:58 + 5:48
12. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 21:15 + 6:05
13. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 21:49 + 6:39
14. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 21:58 + 6:48
15. Guida Alessandro VLI0900 Slavia Liberec orienteering 22:33 + 7:23
16. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 22:39 + 7:29
17. Lamač František TUR0901 OOB TJ Turnov 22:44 + 7:34
18. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:56 + 7:46
19. Maděra Jakub VLI0906 Slavia Liberec orienteering 26:28 + 11:18
20. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 27:28 + 12:18
21. Kopecký Oldřich KPY0900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 29:10 + 14:00
22. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 33:18 + 18:08
23. Louda Matyáš TUR0912 OOB TJ Turnov 33:30 + 18:20
24. Vaněček Jan TJP0800 TJ Sokol Troja 43:25 + 28:15
25. Vít Ouhrabka TAP1002 KOB Tretra Praha 47:55 + 32:45
26. Paulíny Jakub TAP0902 KOB Tretra Praha 50:39 + 35:29
27. Jiroutek Jakub LLI0902 LOK-o Liberec 51:58 + 36:48
28. Karásek Vojtěch TUR0811 OOB TJ Turnov 52:46 + 37:36
Fibír Jakub FSP0900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
H14
2.40 km, 165 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Prokop TUR0711 OOB TJ Turnov 18:26
2. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 19:44 + 1:18
3. Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orienteering 20:33 + 2:07
4. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 20:48 + 2:22
5. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 20:50 + 2:24
6. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 21:31 + 3:05
7. Jan Zurynek TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:18 + 3:52
8. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:20 + 3:54
9. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 23:41 + 5:15
10. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 26:55 + 8:29
11. Zajger David TUR0703 OOB TJ Turnov 28:19 + 9:53
12. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:32 + 10:06
13. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 30:05 + 11:39
14. Jareš Ondřej KUL0600 KOB Ústí nad Labem 30:08 + 11:42
15. Beneš Filip VLI0708 Slavia Liberec orienteering 30:12 + 11:46
15. Městka Václav VSP0600 USK Praha 30:12 + 11:46
17. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 33:19 + 14:53
18. Podhorný Ondřej VLI0705 Slavia Liberec orienteering 37:26 + 19:00
19. Zeman Jakub BOR0704 OK Jiskra Nový Bor 38:09 + 19:43
20. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:37 + 20:11
21. Votava Matěj KUL0601 KOB Ústí nad Labem 42:59 + 24:33
22. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:30 + 25:04
23. Hübner Ondřej STB0700 TJ Stadion Nový Bor 44:37 + 26:11
24. Salinger Jakub DKP0715 Oddíl OB Kotlářka 47:17 + 28:51
25. Matouš Marek JEN0602 OB Jenišovice 53:44 + 35:18
26. Kakrda Matěj PDY0602 Běhej Poděbrady 65:49 + 47:23
27. Mizera Jan TUR0707 OOB TJ Turnov 69:05 + 50:39
28. Knap Šimon CHA0606 OK Chrastava 76:36 + 58:10
H16
2.70 km, 235 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 33:09
2. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:44 + 2:35
3. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:31 + 3:22
4. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 37:03 + 3:54
5. Šimon Jelínek BOR OK Jiskra Nový Bor 46:55 + 13:46
6. Hruška Jakub TJN0403 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:13 + 22:04
7. Kašpar Vojtěch BOR0402 OK Jiskra Nový Bor 69:57 + 36:48
8. Mužíček Martin KUL0501 KOB Ústí nad Labem 84:28 + 51:19
9. Reichel Tomáš 0170003 BC 130:06 + 96:57
H18
2.90 km, 225 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 38:35
2. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:20 + 1:45
3. Mellan Jonáš TUR0308 OOB TJ Turnov 41:37 + 3:02
4. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:43 + 14:08
5. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 62:23 + 23:48
6. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:09 + 29:34
7. Žukov Jakub TJN0305 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:54 + 39:19
8. Danko Štěpán CHA0301 OK Chrastava 93:23 + 54:48
H20
2.90 km, 225 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 418
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 34:00 432
2. Mencl Jan TUR0201 OOB TJ Turnov 34:01 + 0:01 431
3. Marek Matěj TJN0409 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:28 + 3:28 390
4. David Tomáš LLI0000 LOK-o Liberec 40:41 + 6:41 352
5. Kubec Michal DOK0103 OK Doksy 52:41 + 18:41 210
H21K
2.90 km, 225 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3260
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 36:27 3528
2. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 39:05 + 2:38 3312
3. Duben Jiří Šumík LDC8800 KOB Děčín 43:36 + 7:09 2941
4. Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov 47:08 + 10:41 2651
5. Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice 57:40 + 21:13 1786
6. Žukov Michal TJN9701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:19 + 35:52 583
H21L
4.80 km, 385 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8732
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Florian Howald SWI 37:35
2. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 38:21 + 0:46 9121
3. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 40:15 + 2:40 8708
4. Pascal Buchs SWI 40:53 + 3:18
5. Mitchell, Ben 0070002 Swansea Bay Orienteering Club 41:02 + 3:27
6. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 41:49 + 4:14 8367
7. Daniel Hubmann SWI 41:52 + 4:17
8. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 42:01 + 4:26 8323
9. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:41 + 5:06 8178
10. Joey Hadorn SWI 43:39 + 6:04
11. Martin Janda DOB8002 KOB Dobruška 44:07 + 6:32 7867
12. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 44:31 + 6:56 7780
13. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 44:58 + 7:23 7682
14. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 45:20 + 7:45 7602
15. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 45:24 + 7:49 7587
16. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 45:37 + 8:02 7540
17. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 45:46 + 8:11 7508
18. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 45:53 + 8:18 7482
19. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 45:57 + 8:22 7468
20. Kantor Ondřej TRI9103 TJ TŽ Třinec 46:21 + 8:46 7381
21. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 46:25 + 8:50 7366
22. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 46:27 + 8:52 7359
23. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 46:32 + 8:57 7341
24. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 48:38 + 11:03 6884
25. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 48:52 + 11:17 6833
26. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 48:59 + 11:24 6808
27. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 49:10 + 11:35 6768
28. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 49:47 + 12:12 6634
29. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 49:51 + 12:16 6619
30. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 49:56 + 12:21 6601
31. Jan Kolín DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 50:37 + 13:02 6453
32. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 51:51 + 14:16 6184
33. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 52:02 + 14:27 6144
34. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 52:30 + 14:55 6043
35. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:15 + 15:40 5880
36. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 53:38 + 16:03 5796
37. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 54:11 + 16:36 5677
38. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:50 + 17:15 5535
39. Filipek Sebastian TRI0002 TJ TŽ Třinec 55:21 + 17:46 5423
40. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 55:32 + 17:57 5383
41. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 55:58 + 18:23 5289
42. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 56:24 + 18:49 5194
43. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 56:32 + 18:57 5165
44. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 57:09 + 19:34 5031
45. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:53 + 20:18 4872
46. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 58:08 + 20:33 4817
47. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:30 + 22:55 4303
48. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 61:24 + 23:49 4107
49. Průša Michal VSP7310 USK Praha 61:29 + 23:54 4089
50. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 62:32 + 24:57 3860
51. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 62:38 + 25:03 3838
52. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 64:21 + 26:46 3465
53. Ježek Lukáš CHA8604 OK Chrastava 64:49 + 27:14 3363
54. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 65:03 + 27:28 3313
55. Ondřej Bláha EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 66:38 + 29:03 2968
56. Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice 66:54 + 29:19 2910
57. Klement David DKP0110 Oddíl OB Kotlářka 67:14 + 29:39 2838
58. Lukáš Švarc JEN9001 OB Jenišovice 67:19 + 29:44 2820
59. Michal Šrubař ZBM8607 SK Žabovřesky Brno 68:38 + 31:03 2533
60. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:46 + 34:11 1852
61. Juklíček Jakub 0010001 ZuKuŠiJo Nereg. 72:46 + 35:11
62. Semík Jan VSP6507 USK Praha 73:44 + 36:09 1424
63. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 77:14 + 39:39 662
64. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 78:00 + 40:25 496
65. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 78:19 + 40:44 427
66. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 89:57 + 52:22 0
67. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:36 + 54:01 0
Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov DISK 0
Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
H35
3.80 km, 230 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 41:15
2. Albrecht David 0150001 HO Skol 42:02 + 0:47
3. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 44:35 + 3:20
4. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 45:14 + 3:59
5. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 46:20 + 5:05
6. Janata Pavel TJN8400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:01 + 5:46
7. Kasse Jakub 0140001 HO Jurije Garagina 51:05 + 9:50
8. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 51:24 + 10:09
9. Maděra Josef VLI7900 Slavia Liberec orienteering 51:33 + 10:18
10. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 52:42 + 11:27
11. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 53:58 + 12:43
12. Ehler Tomáš VSP8102 USK Praha 57:05 + 15:50
13. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 59:58 + 18:43
14. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 63:00 + 21:45
15. Žídek Karel TUR8207 OOB TJ Turnov 66:05 + 24:50
H40
3.40 km, 240 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 33:36
2. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 36:53 + 3:17
3. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 38:22 + 4:46
4. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 38:58 + 5:22
5. Zaydlar Michal JLI7100 OB Jizerky 40:53 + 7:17
6. Pesničák Jan SMR7902 SNS Smržovka 40:56 + 7:20
7. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 42:25 + 8:49
8. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 42:33 + 8:57
9. Pražák Michal TJN7900 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:40 + 9:04
10. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 43:03 + 9:27
11. Havel Tomáš TUR7904 OOB TJ Turnov 44:11 + 10:35
12. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 45:35 + 11:59
13. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:37 + 13:01
14. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 49:37 + 16:01
15. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 50:30 + 16:54
16. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 50:48 + 17:12
17. Kmínek Jan DOK7801 OK Doksy 51:49 + 18:13
18. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 52:11 + 18:35
19. Feřt Martin VLI7506 Slavia Liberec orienteering 52:51 + 19:15
20. Heřmánek Michal TUR7702 OOB TJ Turnov 54:17 + 20:41
21. Štěrba Jan CHA7606 OK Chrastava 57:46 + 24:10
22. Jakubský Ondřej 0220001 Jakubsky 59:16 + 25:40
23. Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice 60:05 + 26:29
24. Vulterýn Petr 0210001 Vulterýnovi 60:22 + 26:46
25. Vaněček Jan TJP8000 TJ Sokol Troja 65:38 + 32:02
26. Novotný Vít 0030001 Maxidum 73:31 + 39:55
27. Svítil Petr PGP7810 SK Praga 73:46 + 40:10
28. Míka Pavel DKP7800 Oddíl OB Kotlářka 75:13 + 41:37
Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering DISK
H45
3.20 km, 240 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 43:29
2. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 46:31 + 3:02
3. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 49:39 + 6:10
4. Lamač Jaroslav TUR7203 OOB TJ Turnov 50:42 + 7:13
5. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 50:54 + 7:25
6. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:37 + 8:08
7. Svoboda Jan BOR7200 OK Jiskra Nový Bor 53:20 + 9:51
8. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 53:29 + 10:00
9. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 53:33 + 10:04
10. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 54:23 + 10:54
11. Rypáček Miroslav SPC7506 SPORTICUS team 56:12 + 12:43
12. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 56:25 + 12:56
13. Tomandl Jan 0200001 HoRa 58:17 + 14:48
14. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:10 + 17:41
15. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:33 + 21:04
16. Kašpar Ludvík ZAK7200 OK Netopýr Zákupy 65:30 + 22:01
17. Koudelka Tomáš BOR7513 OK Jiskra Nový Bor 65:35 + 22:06
18. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 65:37 + 22:08
19. Ulman Aleš TJN7201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:26 + 22:57
20. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 67:53 + 24:24
21. Zurynek Jan EKP7003 VŠTJ Ekonom Praha 68:14 + 24:45
22. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 68:37 + 25:08
23. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 72:47 + 29:18
24. Kubeša Vladimír VLI7507 Slavia Liberec orienteering 73:02 + 29:33
25. sykorka ivan AKE7200 Klub OB ATU Košice 74:01 + 30:32
26. Müller Rico 31D6400 SV Lengefeld 76:15 + 32:46
27. Mencl Martin JEN7301 OB Jenišovice 79:26 + 35:57
28. Reichel Vít 0170001 BC 82:27 + 38:58
29. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 100:50 + 57:21
30. Zdeněk Hladík DKP7401 Oddíl OB Kotlářka 102:59 + 59:30
31. Houda Vítězslav CHA7300 OK Chrastava 111:40 + 68:11
H50
2.40 km, 215 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průšek Petr STB7000 TJ Stadion Nový Bor 36:28
2. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 38:15 + 1:47
3. Bílý Petr DOK6800 OK Doksy 40:56 + 4:28
4. Vlček Petr LDC6401 KOB Děčín 42:13 + 5:45
5. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 42:56 + 6:28
6. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:02 + 7:34
7. Žukov Libor VLI6803 Slavia Liberec orienteering 44:03 + 7:35
8. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:04 + 7:36
9. Čaloun Michal VLI6801 Slavia Liberec orienteering 44:18 + 7:50
10. Krausz Milan FSP6700 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:47 + 14:19
11. Jareš Daniel KUL6900 KOB Ústí nad Labem 52:54 + 16:26
12. Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha 54:41 + 18:13
13. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 56:58 + 20:30
14. Houžvička Jindřich TUR6912 OOB TJ Turnov 60:09 + 23:41
H55
2.30 km, 165 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:39
2. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 40:08 + 6:29
3. Mareš Hynek JEN6101 OB Jenišovice 42:16 + 8:37
4. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 43:43 + 10:04
5. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 45:44 + 12:05
6. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha 55:32 + 21:53
H60
2.10 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 31:21
2. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 32:29 + 1:08
3. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:30 + 2:09
4. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:46 + 5:25
5. Vokuš Zdeněk TJN5601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:38 + 8:17
6. Miloslav Albrecht SMB5901 SKOB Mladá Boleslav 52:28 + 21:07
Francke Karel XX2 DISK
H65
2.00 km, 155 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:47
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 28:08 + 1:21
3. Stanislav Borák EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 33:37 + 6:50
4. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 36:00 + 9:13
5. Neumann Zbyněk LME5300 SK Los Mělník 39:12 + 12:25
6. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:36 + 13:49
7. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 40:37 + 13:50
8. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:19 + 19:32
9. Junek Petr STH5501 SK Studenec 50:35 + 23:48
Šikola Alexej LJN5301 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou DISK
H70
1.80 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 28:00
2. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:55 + 4:55
3. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 32:56 + 4:56
4. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 35:53 + 7:53
5. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 35:57 + 7:57
6. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 48:03 + 20:03
7. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 61:44 + 33:44
8. Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 120:30 + 92:30
H75
1.70 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Folprecht Eduard TUR4301 OOB TJ Turnov DISK
Šplíchal Jiří OKP4500 SK OK 24 Praha DISK
H80
1.60 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:53
2. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 53:29 + 6:36
3. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 58:16 + 11:23
HDR
1.80 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jan Votava VLI1400 Slavia Liberec orienteering 20:00
2. Havlíček Jakub TUR1406 OOB TJ Turnov 21:13 + 1:13
3. Klára Maděrová VLI Slavia Liberec orienteering 21:19 + 1:19
4. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 21:54 + 1:54
5. Horáčková Eliška VLI1450 Slavia Liberec orienteering 22:38 + 2:38
6. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 22:52 + 2:52
7. Zuzana Drbohlavová XX5 23:29 + 3:29
8. Havlíček Tomáš TUR1110 OOB TJ Turnov 24:03 + 4:03
9. Rypáček Radim TJP1300 TJ Sokol Troja 25:27 + 5:27
10. Průšková Veronika STB1352 TJ Stadion Nový Bor 25:28 + 5:28
11. Havlová Tereza TUR1252 OOB TJ Turnov 25:35 + 5:35
12. Louda Štěpán TUR1209 OOB TJ Turnov 25:39 + 5:39
13. Vojtěch Havel XX3 25:51 + 5:51
14. Lankaš Antonín CHA1200 OK Chrastava 26:14 + 6:14
15. Havlová Aneta TUR1458 OOB TJ Turnov 26:22 + 6:22
16. Pecánek Matěj TEP1300 Tempo Praha 28:51 + 8:51
17. Anna Vulterýnová 0210003 Vulterýnovi 28:57 + 8:57
18. Kopecký Václav 0040001 neregistr 29:03 + 9:03
19. Pecánková Barbora TEP1451 Tempo Praha 29:50 + 9:50
20. Lucie Romportlova NER 29:53 + 9:53
21. Kolaja Bedřich VLI1301 Slavia Liberec orienteering 30:05 + 10:05
22. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 30:16 + 10:16
23. Guida Sebastian VLI1302 Slavia Liberec orienteering 30:55 + 10:55
24. Lankaš Vojtěch CHA1500 OK Chrastava 32:27 + 12:27
25. Eva Bednaříková SPC1553 SPORTICUS team 32:59 + 12:59
26. Gottstein Josef LLI1300 LOK-o Liberec 33:51 + 13:51
27. Mariana Vulterýnová 0210004 Vulterýnovi 34:01 + 14:01
28. Kuncová Martina LLI8350 LOK-o Liberec 34:41 + 14:41
29. Hübnerová Olivie STB1351 TJ Stadion Nový Bor 34:54 + 14:54
30. Veronika Drbohlavová XX5 36:43 + 16:43
31. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 37:22 + 17:22
32. Nitsch Lukáš FSP1200 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:56 + 18:56
33. Mrázková Barbora DKP1451 Oddíl OB Kotlářka 40:08 + 20:08
34. Peths Sebastian KRN1200 KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:36 + 21:36
35. Nová Eliška Anna DKP1551 Oddíl OB Kotlářka 41:50 + 21:50
36. Sofie Přindová VLI Slavia Liberec orienteering 41:54 + 21:54
37. Holata Vojtěch TAP1300 KOB Tretra Praha 42:09 + 22:09
38. Svítilová Veronika PGP SK Praga 42:30 + 22:30
39. Zora Havlová XX3 45:22 + 25:22
40. Kolaja Jaromír VLI1501 Slavia Liberec orienteering 46:16 + 26:16
41. Jakubec Jan SJC1503 Sportcentrum Jičín 46:56 + 26:56
42. Ema Kuncová TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:08 + 29:08
43. Andrea Černá EKP VŠTJ Ekonom Praha 49:45 + 29:45
44. Kolín Jonáš DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 50:24 + 30:24
45. Knap Tobiáš CHA15 OK Chrastava 58:30 + 38:30
46. Lucie Paryzkova MFP Matfyz Praha 59:39 + 39:39
47. Raisr Ivo VLI7803 Slavia Liberec orienteering 62:26 + 42:26
48. Válek Štěpán BOR1301 OK Jiskra Nový Bor 62:57 + 42:57
49. Pachner Ota CHA1400 OK Chrastava 64:07 + 44:07
50. Rollier Eva NER 64:47 + 44:47
51. Rollier Alexei NER 67:28 + 47:28
52. Barbora Žaloudková SJC Sportcentrum Jičín 83:12 + 63:12
Šipoš Juraj VLI Slavia Liberec orienteering DISK
P
1.80 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čečerle Matouš VLI0807 Slavia Liberec orienteering 23:50
2. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 24:32 + 0:42
3. Miroslava Sokolová VLI Slavia Liberec orienteering 25:02 + 1:12
4. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 25:52 + 2:02
5. Kottíková Lucie TJN0657 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:04 + 2:14
6. Válek Matěj 0130002 Aktivit 26:11 + 2:21
7. Čihák Matěj HOR1100 TJ Jiskra Hořice 26:30 + 2:40
8. Čiháková Olga HOR7651 TJ Jiskra Hořice 27:07 + 3:17
9. Pavel Hrdý VLI7404 Slavia Liberec orienteering 27:16 + 3:26
10. Kunášek Martin VLI7405 Slavia Liberec orienteering 27:34 + 3:44
11. Balejová Veronika KAM7253 OK Kamenice 28:03 + 4:13
12. Adélka Černá HCE0850 TJ Hostivice 28:22 + 4:32
13. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 28:43 + 4:53
14. Vojtěch Přinda VLI Slavia Liberec orienteering 28:51 + 5:01
15. Vaňourková Jitka BOR7252 OK Jiskra Nový Bor 28:56 + 5:06
16. Richard Pech XX4 29:30 + 5:40
17. Dušková Petra 0190001 TJN 29:39 + 5:49
18. Kutková Petra STB7850 TJ Stadion Nový Bor 29:40 + 5:50
19. Vokál Jiří CHA5001 OK Chrastava 29:58 + 6:08
20. Novotný Dalibor VLI0808 Slavia Liberec orienteering 30:02 + 6:12
21. Pechová Helena VLI7251 Slavia Liberec orienteering 30:34 + 6:44
22. Rückerová Věra HOR7450 TJ Jiskra Hořice 31:33 + 7:43
23. Jan Přinda VLI Slavia Liberec orienteering 32:15 + 8:25
24. Kunášková Zuzana VLI8154 Slavia Liberec orienteering 32:20 + 8:30
25. Emma Heczková VLI1252 Slavia Liberec orienteering 32:41 + 8:51
26. Karásek Jiří TUR OOB TJ Turnov 33:07 + 9:17
27. Kristýna Hrdá VLI0953 Slavia Liberec orienteering 35:20 + 11:30
28. Milan Topol XX6 35:58 + 12:08
29. Martina Hrdá VLI7457 Slavia Liberec orienteering 36:00 + 12:10
30. Klára Cicvárková TJN0757 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:01 + 12:11
31. Aneta Procházková VLI Slavia Liberec orienteering 36:40 + 12:50
32. Drahoňovská Petra TUR7455 OOB TJ Turnov 38:30 + 14:40
33. Jiří Nový CHA5600 OK Chrastava 40:22 + 16:32
34. Labská Bohuslava LLI6951 LOK-o Liberec 41:04 + 17:14
35. Petrová Věra VLI6251 Slavia Liberec orienteering 41:21 + 17:31
36. Petra Vulterýnová 0210002 Vulterýnovi 41:43 + 17:53
37. Lenka Myslivcová XX7 42:40 + 18:50
38. Elen Procházková VLI Slavia Liberec orienteering 43:55 + 20:05
39. Šipoš Emília VLI Slavia Liberec orienteering 44:51 + 21:01
40. Kubíková Lenka LLI8050 LOK-o Liberec 45:14 + 21:24
41. Bajcurová Veronika LDC0750 KOB Děčín 46:20 + 22:30
42. Špidlová Andrea LLI7750 LOK-o Liberec 49:24 + 25:34
43. Průšková Gabriela STB TJ Stadion Nový Bor 51:17 + 27:27
44. Kašákovi TUR OOB TJ Turnov 51:49 + 27:59
45. Olga Šípoš NER 51:55 + 28:05
46. Hamsovi H5 NER 53:23 + 29:33
47. Pešek Jáchym NER 56:05 + 32:15
48. Bernard Mikuláš HOR0902 TJ Jiskra Hořice 56:28 + 32:38
49. Reichelová Monika 0170002 BC 57:31 + 33:41
50. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 61:04 + 37:14
51. Svobodová Lucie BOR7151 OK Jiskra Nový Bor 61:15 + 37:25
52. Slámová Michaela KAM8051 OK Kamenice 61:23 + 37:33
53. Drbohlav Marek NER 71:25 + 47:35
54. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 81:12 + 57:22
Matus Bajcura XX1 DISK
T
3.50 km, 230 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 32:11
2. Bílý Jakub DOK0104 OK Doksy 35:35 + 3:24
3. Vodrážka Jakub VLI7604 Slavia Liberec orienteering 38:57 + 6:46
4. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 39:05 + 6:54
5. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 40:04 + 7:53
6. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 41:07 + 8:56
7. Ondřej Černý EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 41:39 + 9:28
8. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 43:45 + 11:34
9. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:29 + 14:18
10. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 48:07 + 15:56
11. Hyka Jan TUR9002 OOB TJ Turnov 49:39 + 17:28
12. Kubát Petr NER 51:33 + 19:22
13. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 51:34 + 19:23
14. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 51:44 + 19:33
15. Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice 53:05 + 20:54
16. Novotný Jiří VLI7102 Slavia Liberec orienteering 53:06 + 20:55
17. Ivana Novotná PHK6354 OK 99 Hradec Králové 53:40 + 21:29
18. Kosová Michaela PHK OK 99 Hradec Králové 53:43 + 21:32
19. Dusan Romportl NER 55:25 + 23:14
20. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 56:24 + 24:13
21. Jakub Malý SVS9100 Orientklub Vsetín 57:48 + 25:37
22. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 58:22 + 26:11
23. Kateřina Kavalírová PHK6756 OK 99 Hradec Králové 58:36 + 26:25
24. Kos Michal SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:55 + 26:44
25. Pavel Stovicek NER 59:17 + 27:06
26. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 59:22 + 27:11
27. Jaroslav Smištík XX7 60:24 + 28:13
28. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 60:54 + 28:43
29. Jiří Bernášek STB8101 TJ Stadion Nový Bor 61:10 + 28:59
30. Martin Štěpánek STB7500 TJ Stadion Nový Bor 61:15 + 29:04
31. Pavla Bláhová DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 61:25 + 29:14
32. Jan Bednařík SPC8112 SPORTICUS team 62:00 + 29:49
33. Čečerle Lukáš VLI7705 Slavia Liberec orienteering 63:02 + 30:51
34. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 63:03 + 30:52
34. Vanda Králová bzp8750 63:03 + 30:52
36. Ivana Koucká EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 64:34 + 32:23
37. Mairich Vít TJN7200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:03 + 32:52
38. Švábková Anna TUR OOB TJ Turnov 67:02 + 34:51
39. Justina Černá HCE0652 TJ Hostivice 67:23 + 35:12
40. Loukota Josef HOR7100 TJ Jiskra Hořice 68:03 + 35:52
41. Martin Vojtisek NER 68:11 + 36:00
42. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 74:10 + 41:59
43. Švábková Šárka TUR OOB TJ Turnov 75:34 + 43:23
44. Radomír Černý HCE6901 TJ Hostivice 76:01 + 43:50
45. Ondřej Šindelář TAP KOB Tretra Praha 76:29 + 44:18
46. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 77:15 + 45:04
47. Drbohlav Mirek NER 78:09 + 45:58
48. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:48 + 51:37
49. Haková Magda PGP7651 SK Praga 85:16 + 53:05
50. Paldusová Nela PGP SK Praga 85:46 + 53:35
51. Válek Ondřej 0130001 Aktivit 91:29 + 59:18
52. Špidla Kryštof LLI7608 LOK-o Liberec 92:13 + 60:02
53. Kunc Tomáš LLI7800 LOK-o Liberec 99:27 + 67:16
54. Vaclav Matousek NER 105:13 + 73:02
55. Vokálová Kateřina DKP0053 Oddíl OB Kotlářka 105:53 + 73:42
56. Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec 109:14 + 77:03
Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering DISK
Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk DISK
Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice DISK
Holata Radek TAP8100 KOB Tretra Praha DISK
Kubín Jan HOR7400 TJ Jiskra Hořice DISK
Petra Černá HCE7751 TJ Hostivice DISK
Kašpar Ludvík ZAK9800 OK Netopýr Zákupy DISK