Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janečková Eliška | DKP1453 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:56 | |
2. | Krejsová Markéta | CHT1351 | C | OOB SK Chrast | 19:00 | + 0:04 |
3. | Večerková Klára | DKP1452 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:11 | + 0:15 |
4. | Michalíková Stela | ZVO1352 | C | OB SK Zvole | 20:20 | + 1:24 |
5. | Veruňáková Žofie | TAP1450 | C | KOB Tretra Praha | 21:01 | + 2:05 |
6. | Veselá Alena | ZVO1451 | C | OB SK Zvole | 21:06 | + 2:10 |
7. | Collis Helena | DKP1450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:50 | + 2:54 |
8. | Dvořáková Šarlota | DKP1360 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:20 | + 3:24 |
9. | Proxová Veronika | RIC1350 | C | OB Říčany | 22:29 | + 3:33 |
10. | Neyrinck Nina | VSP1350 | C | USK Praha | 22:57 | + 4:01 |
11. | Sankotová Sára | KAM1458 | C | OK Kamenice | 23:05 | + 4:09 |
12. | Komárková Eva | FSP1352 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 23:37 | + 4:41 |
13. | Kurfürstová Anna | FSP1450 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 24:54 | + 5:58 |
14. | Voleská Andrea | KAM1456 | C | OK Kamenice | 25:36 | + 6:40 |
15. | Kuthanová Amálie | RIC1352 | C | OB Říčany | 33:02 | + 14:06 |
16. | Sýkorová Viktorie | ROZ1451 | C | OK Roztoky | 33:18 | + 14:22 |
17. | Zoubková Hana | KAM1457 | C | OK Kamenice | 34:25 | + 15:29 |
18. | Neškudlová Kateřina | KAM1450 | C | OK Kamenice | 34:33 | + 15:37 |
19. | Gondeková Marie | PGP1356 | C | SK Praga | 37:24 | + 18:28 |
20. | Plachová Josefína | RIC1353 | OB Říčany | 38:37 | + 19:41 | |
21. | Sedláková Helena | DKP1352 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:23 | + 22:27 |
Pelikánová Jitka | KAM1451 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Vrabcová Olívie | SCP1450 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rodová Anežka | VSP1152 | B | USK Praha | 17:42 | |
2. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | B | Oddíl OB Kotlářka | 18:22 | + 0:40 |
3. | Ouhrabková Bára | TAP1256 | C | KOB Tretra Praha | 18:37 | + 0:55 |
4. | Kalinová Lisa | SPC1158 | B | SPORTICUS team | 18:58 | + 1:16 |
5. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | B | KOB Tretra Praha | 19:04 | + 1:22 |
6. | Blehová Barbora | DOR1151 | B | OK Dobříš | 19:32 | + 1:50 |
7. | Bašusová Olga | KAM1250 | C | OK Kamenice | 20:01 | + 2:19 |
8. | Öner Eda | VSP1154 | B | USK Praha | 20:13 | + 2:31 |
9. | Maroušková Julie | DKP1256 | B | Oddíl OB Kotlářka | 20:19 | + 2:37 |
10. | Fuchsová Barbora | KAM1153 | C | OK Kamenice | 20:26 | + 2:44 |
11. | Hrušková Gabriela | PGP1150 | B | SK Praga | 20:42 | + 3:00 |
12. | Tomešová Evelína | DKP1168 | B | Oddíl OB Kotlářka | 20:43 | + 3:01 |
13. | Čevelová Adéla | RIC1150 | B | OB Říčany | 21:20 | + 3:38 |
14. | Fialová Kristýna | DOR1250 | C | OK Dobříš | 21:25 | + 3:43 |
15. | Súkupová Anita | PGP1352 | C | SK Praga | 21:42 | + 4:00 |
16. | Magazu Sophia | DOR1152 | B | OK Dobříš | 22:15 | + 4:33 |
17. | Mrázková Berta | PGP1155 | B | SK Praga | 22:32 | + 4:50 |
18. | Mikulová Stella | ZVO1250 | B | OB SK Zvole | 22:49 | + 5:07 |
19. | Bolinová Evelína | FSP1150 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 23:05 | + 5:23 |
20. | Pokorná Elen | KAM1151 | C | OK Kamenice | 23:14 | + 5:32 |
21. | Mikulová Laura | ZVO1450 | C | OB SK Zvole | 23:17 | + 5:35 |
22. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | B | USK Praha | 23:33 | + 5:51 |
23. | Knýbelová Anna | FSP1152 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 23:34 | + 5:52 |
24. | Procházková Aneta | DKP1153 | B | Oddíl OB Kotlářka | 23:43 | + 6:01 |
25. | Šimůnková Kateřina | RIC1251 | C | OB Říčany | 23:46 | + 6:04 |
26. | Rejšková Klára | KAM1251 | B | OK Kamenice | 24:03 | + 6:21 |
27. | Jelínková Alžběta | ROZ1250 | C | OK Roztoky | 24:22 | + 6:40 |
28. | Snížková Žofie | DKP1151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:26 | + 6:44 |
29. | Mordačíková Eva | KAM1156 | C | OK Kamenice | 25:47 | + 8:05 |
30. | Havlíková Tereza | DKP1166 | B | Oddíl OB Kotlářka | 25:49 | + 8:07 |
31. | Komová Barbora | DOR1253 | C | OK Dobříš | 27:07 | + 9:25 |
32. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | C | SK Moravan Louňovice | 27:27 | + 9:45 |
33. | Brotánková Klára | ROU1151 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 27:47 | + 10:05 |
34. | Veselá Klára | ZVO1156 | C | OB SK Zvole | 28:16 | + 10:34 |
35. | Dvořáková Alžběta | DKP1172 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:13 | + 11:31 |
36. | Abrahámová Kateřina | DKP1176 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:31 | + 11:49 |
37. | Rybecká Eliška | ROZ1152 | C | OK Roztoky | 29:38 | + 11:56 |
38. | Tarešová Sofie | DKP1165 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:10 | + 12:28 |
39. | Lorencová Kateřina | DOR1251 | C | OK Dobříš | 30:16 | + 12:34 |
40. | Sýkorová Žofie | ROZ1252 | C | OK Roztoky | 30:41 | + 12:59 |
41. | Havlíková Zuzana | DKP1167 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:54 | + 14:12 |
42. | Dobyášová Kateřina | KAM1252 | C | OK Kamenice | 33:11 | + 15:29 |
43. | Rakovcová Zuzana | SCP1150 | C | OK Sparta Praha | 34:36 | + 16:54 |
44. | Mrázová Lucie | VSP1251 | C | USK Praha | 37:41 | + 19:59 |
45. | Bradnová Lenka | KAM1253 | C | OK Kamenice | 38:48 | + 21:06 |
46. | Čechová Jolana | DKP1173 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:25 | + 22:43 |
47. | Králová Žofie | LBE1152 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 41:38 | + 23:56 |
48. | Pohlová Sandra | TAP1151 | C | KOB Tretra Praha | 42:45 | + 25:03 |
49. | Košárková Aneta | PGP1255 | C | SK Praga | 46:19 | + 28:37 |
50. | Konopásková Emílie | KAM1255 | C | OK Kamenice | 57:29 | + 39:47 |
51. | Grande Ema | PGP1251 | C | SK Praga | 66:53 | + 49:11 |
Nela Kasková | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michalíková Klára | ZVO0954 | B | OB SK Zvole | 19:30 | |
2. | Hrušková Tereza | PGP0953 | A | SK Praga | 19:51 | + 0:21 |
3. | Řehořková Ema | DKP0956 | B | Oddíl OB Kotlářka | 19:54 | + 0:24 |
4. | Vaňková Barbora | ROZ0959 | B | OK Roztoky | 21:38 | + 2:08 |
5. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 21:45 | + 2:15 |
6. | Rypáčková Šárka | TAP1155 | B | KOB Tretra Praha | 23:20 | + 3:50 |
7. | Neubauerová Magdaléna | ZVO1052 | B | OB SK Zvole | 24:14 | + 4:44 |
8. | Benáková Natálie | TAP0956 | C | KOB Tretra Praha | 24:18 | + 4:48 |
9. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | B | USK Praha | 24:21 | + 4:51 |
10. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | B | Oddíl OB Kotlářka | 24:36 | + 5:06 |
11. | Pokorná Sára | KAM0952 | C | OK Kamenice | 24:37 | + 5:07 |
12. | Dobyášová Adéla | KAM1051 | B | OK Kamenice | 24:52 | + 5:22 |
13. | Bartalošová Ada | PGP1050 | B | SK Praga | 24:55 | + 5:25 |
14. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | B | SK Praga | 25:23 | + 5:53 |
15. | Řepková Anna | PGP1052 | A | SK Praga | 25:33 | + 6:03 |
16. | Matyšková Aneta | PGP1061 | C | SK Praga | 25:47 | + 6:17 |
17. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | B | KOB Tretra Praha | 25:48 | + 6:18 |
18. | Labská Kateřina | PGP0963 | B | SK Praga | 25:58 | + 6:28 |
19. | Blahutová Lucie | MFP0950 | B | Matfyz Praha | 26:21 | + 6:51 |
20. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 26:26 | + 6:56 |
21. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | B | Oddíl OB Kotlářka | 26:35 | + 7:05 |
22. | Kolářová Veronika | LOU1050 | B | SK Moravan Louňovice | 26:36 | + 7:06 |
23. | Truhlářová Dora | ZVO1053 | B | OB SK Zvole | 27:11 | + 7:41 |
24. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | B | OK Dobříš | 27:58 | + 8:28 |
25. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | B | OK Kamenice | 28:08 | + 8:38 |
26. | Súkupová Sára | PGP1151 | B | SK Praga | 28:30 | + 9:00 |
27. | Havlíčková Zuzana | RIC1051 | B | OB Říčany | 28:46 | + 9:16 |
28. | Kabátová Anna | PGP0967 | C | SK Praga | 29:08 | + 9:38 |
29. | Tomášková Linda | PGP0961 | C | SK Praga | 29:18 | + 9:48 |
30. | Vedralová Eliška | KAM1052 | C | OK Kamenice | 29:51 | + 10:21 |
31. | Bartoňová Elena | FSP0953 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:58 | + 10:28 |
32. | Balejová Sofie | KAM0951 | B | OK Kamenice | 30:51 | + 11:21 |
33. | Škodová Denisa | PGP1058 | B | SK Praga | 30:59 | + 11:29 |
34. | Stará Magdalena | FSP1051 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 31:13 | + 11:43 |
35. | Baštová Justýna | DOR0952 | B | OK Dobříš | 31:57 | + 12:27 |
36. | Vaculovičová Alžběta | DOR0956 | C | OK Dobříš | 32:35 | + 13:05 |
37. | Ryppelová Anna | TAP0954 | B | KOB Tretra Praha | 33:06 | + 13:36 |
38. | Tomášková Ines | PGP0960 | C | SK Praga | 33:20 | + 13:50 |
39. | Kuiper Jana Simona | VSP0953 | B | USK Praha | 33:44 | + 14:14 |
40. | Pompachová Natálie | TAP0952 | C | KOB Tretra Praha | 33:57 | + 14:27 |
41. | Geffertová Marta | FSP1054 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:30 | + 17:00 |
42. | Sollier Jennifer | PDY1052 | C | Běhej Poděbrady | 39:19 | + 19:49 |
43. | Herynková Lucie | RIC0952 | C | OB Říčany | 41:57 | + 22:27 |
44. | Brumovská Markéta | TAP1061 | C | KOB Tretra Praha | 42:18 | + 22:48 |
45. | Dlouhá Julie | PGP1051 | C | SK Praga | 44:15 | + 24:45 |
46. | Štěpánková Emma | TAP0953 | C | KOB Tretra Praha | 44:23 | + 24:53 |
47. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | C | SPORTICUS team | 45:38 | + 26:08 |
48. | Kuglerová Anna | ROZ0956 | C | OK Roztoky | 47:52 | + 28:22 |
49. | Pangrácová Eva | MFP1051 | C | Matfyz Praha | 58:17 | + 38:47 |
50. | Kalinová Ella | SPC0961 | C | SPORTICUS team | 60:48 | + 41:18 |
51. | Drahoňovská Lucie | SOB0950 | C | SOBSA | 62:51 | + 43:21 |
52. | Burešová Johana | LBE0952 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 65:57 | + 46:27 |
Michalíková Alžběta | ZVO0953 | B | OB SK Zvole | DISK | ||
Buganová Petra | PGP1053 | C | SK Praga | DISK | ||
Slabá Veronika | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netuková Anežka | SHK0750 | A | OK Slavia Hradec Králové | 24:10 | |
2. | Leinweberová Julie | FSP0755 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:59 | + 1:49 |
3. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | B | OB SK Zvole | 30:37 | + 6:27 |
4. | Honzáková Nela | PGP0858 | B | SK Praga | 31:05 | + 6:55 |
5. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | B | SK Praga | 31:32 | + 7:22 |
6. | Švejdová Karolína | ZVO0752 | B | OB SK Zvole | 31:39 | + 7:29 |
7. | Snížková Adéla | DKP0850 | B | Oddíl OB Kotlářka | 31:47 | + 7:37 |
8. | Geffertová Agáta | FSP0753 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:19 | + 8:09 |
9. | Hüblová Agáta | FSP0853 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:28 | + 8:18 |
10. | Bublíková Klára | TAP0752 | C | KOB Tretra Praha | 33:00 | + 8:50 |
11. | Berná Klára | ODV0851 | B | TJ Aero Odolena Voda | 35:36 | + 11:26 |
12. | Vejražková Anna | KPY0750 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 37:26 | + 13:16 |
13. | Václavíková Stela | DKL0852 | C | KOB Kladno | 38:55 | + 14:45 |
14. | Bednářová Štěpánka | TAP0862 | C | KOB Tretra Praha | 48:33 | + 24:23 |
15. | Bouřová Natálie | RIC0854 | C | OB Říčany | 49:48 | + 25:38 |
16. | Reichelová Helena | VSP0856 | C | USK Praha | 55:58 | + 31:48 |
17. | Matoušková Sára | ODV0855 | C | TJ Aero Odolena Voda | 68:35 | + 44:25 |
18. | Blehová Veronika | DOR0852 | C | OK Dobříš | 69:29 | + 45:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kotková Adéla | RIC0655 | A | OB Říčany | 27:21 | |
2. | Vozábalová Hana | PGP0654 | B | SK Praga | 30:52 | + 3:31 |
3. | Večerková Ema | DKP0657 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:23 | + 4:02 |
4. | Škáchová Zuzana | DKP0656 | A | Oddíl OB Kotlářka | 33:16 | + 5:55 |
5. | Blahutová Martina | MFP0550 | C | Matfyz Praha | 33:28 | + 6:07 |
6. | Tulachová Anna | VSP0554 | B | USK Praha | 34:48 | + 7:27 |
7. | Dvořáková Veronika | PGP0659 | B | SK Praga | 34:51 | + 7:30 |
8. | Kotenová Markéta | RIC0651 | B | OB Říčany | 35:23 | + 8:02 |
9. | Honzáková Lenka | JHB0551 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 39:01 | + 11:40 |
10. | Pangrácová Anna | MFP0650 | C | Matfyz Praha | 43:11 | + 15:50 |
11. | Pompachová Karolína | TAP0652 | C | KOB Tretra Praha | 44:31 | + 17:10 |
12. | Drahoňovská Barbora | SOB0551 | C | SOBSA | 102:40 | + 75:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Szymanská Zuzana | DKP0463 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:03 | 2880 | |
2. | De Heij Laura | RIC0450 | B | OB Říčany | 35:32 | + 4:29 | 2602 |
3. | Švejdová Eliška | ZVO0454 | C | OB SK Zvole | 49:39 | + 18:36 | 1727 |
4. | Kotenová Barbora | RIC0452 | B | OB Říčany | 55:50 | + 24:47 | 1343 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šubrtová Věra | TAP8150 | C | KOB Tretra Praha | 50:46 | ||
2. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | C | OB SK Zvole | 51:57 | + 1:11 | |
3. | Benešová Hana | DKL0050 | C | KOB Kladno | 53:06 | + 2:20 | |
Brabencová Alena | SOB7150 | C | SOBSA | DISK | |||
Pidrmanová Stanislava | EKP8950 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Lea | TUR0555 | R | OOB TJ Turnov | 30:16 | 8853 | |
2. | Firešová Markéta | ZBM9951 | C | SK Brno Žabovřesky | 32:24 | + 2:08 | 8288 |
3. | Špringlová Kamila | TBM0050 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:49 | + 2:33 | 8177 |
4. | Tichá Tereza | SJH9452 | C | SOS Jindřichův Hradec | 33:18 | + 3:02 | 8049 |
5. | Voltrová Alena | DKP9956 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:44 | + 3:28 | 7934 |
6. | Janovská Kateřina | PGP9850 | C | SK Praga | 35:15 | + 4:59 | 7532 |
7. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | R | KOB Tretra Praha | 35:19 | + 5:03 | 7514 |
8. | Poborská Eliška | DKP0358 | A | Oddíl OB Kotlářka | 35:27 | + 5:11 | 7479 |
9. | Rollier Monika | PHK8051 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:37 | + 5:21 | 7435 |
10. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:38 | + 5:22 | 7430 |
11. | Kožinová Anna | PGP9350 | C | SK Praga | 35:54 | + 5:38 | 7359 |
12. | Švecová Karolína | ZVO0557 | A | OB SK Zvole | 36:10 | + 5:54 | 7289 |
13. | Snížková Petra | DKP7752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:14 | + 5:58 | 7271 |
14. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | C | USK Praha | 36:43 | + 6:27 | 7143 |
15. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:09 | + 7:53 | 6763 |
16. | Veljačíková Hana | NNN3040 | Neregistrovaní | 39:05 | + 8:49 | ||
17. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 39:12 | + 8:56 | 6484 |
18. | Rambová Kamila | DKP8655 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:15 | + 8:59 | 6471 |
19. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 39:50 | + 9:34 | 6317 |
20. | Hermannová Anna | TAP9251 | C | KOB Tretra Praha | 40:06 | + 9:50 | 6246 |
21. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | C | Matfyz Praha | 40:28 | + 10:12 | 6149 |
22. | Martanová Elin | TUR0253 | R | OOB TJ Turnov | 40:31 | + 10:15 | 6135 |
23. | Studničná Lenka | FSP8650 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:46 | + 10:30 | 6069 |
24. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | C | OB SK Zvole | 41:27 | + 11:11 | 5888 |
25. | Švecová Anežka | ZVO0352 | A | OB SK Zvole | 41:30 | + 11:14 | 5875 |
26. | Nováková Eliška | PDY0150 | C | Běhej Poděbrady | 41:52 | + 11:36 | 5777 |
27. | Košárková Iva | PGP8155 | C | SK Praga | 42:21 | + 12:05 | 5649 |
28. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | A | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 43:00 | + 12:44 | 5477 |
29. | Lukavcová Ivana | SMR8754 | C | SNS Smržovka | 43:19 | + 13:03 | 5393 |
30. | Řada Hanka | DKP9450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:28 | + 13:12 | 5353 |
31. | Pangrácová Anna | DKL9150 | C | KOB Kladno | 43:51 | + 13:35 | 5252 |
32. | Honzáková Jana | JHB7753 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 44:22 | + 14:06 | 5115 |
33. | Rousová Lucie | DKL0251 | C | KOB Kladno | 44:52 | + 14:36 | 4982 |
34. | Zajícová Kateřina | TAP9053 | C | KOB Tretra Praha | 46:17 | + 16:01 | 4606 |
35. | Blažková Kristina | DKP8251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:47 | + 16:31 | 4474 |
36. | Hořejší Jana | DKP9052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:10 | + 16:54 | 4372 |
37. | Míchalová Šárka | KPY0050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 47:29 | + 17:13 | 4288 |
38. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 47:51 | + 17:35 | 4191 |
39. | Trdá Lucie | KPY8651 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 48:57 | + 18:41 | 3899 |
40. | Kleiberová Eliška | CHC9952 | C | K.O.B. Choceň | 49:24 | + 19:08 | 3780 |
41. | Blaťáková Radka | SLP8451 | OOB Slavia Praha | 51:18 | + 21:02 | ||
42. | Pangrácová Marie | DKL9051 | C | KOB Kladno | 51:50 | + 21:34 | 3135 |
43. | Petriláková Anežka Rozárie | DOR0251 | C | OK Dobříš | 52:28 | + 22:12 | 2967 |
44. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | C | SK Praga | 55:32 | + 25:16 | 2154 |
45. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 61:11 | + 30:55 | 656 |
46. | Koubová Lenka | ROU9554 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 61:47 | + 31:31 | 496 |
47. | Hornová Lenka | UOL9053 | C | SOB Olomouc | 61:54 | + 31:38 | 465 |
48. | Kotrčová Lenka | PDY9350 | C | Běhej Poděbrady | 62:20 | + 32:04 | 351 |
49. | Balusková Ida | OKP7350 | C | SK OK 24 Praha | 63:14 | + 32:58 | 112 |
50. | Kopecká Eliška | KNC9850 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 66:13 | + 35:57 | 0 |
51. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | C | OK Roztoky | 73:57 | + 43:41 | 0 |
Chrzová Eliška | PGP0353 | A | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hojná Silvie | SCP7950 | C | OK Sparta Praha | 26:12 | |
2. | Tomešová Daniela | SJC8451 | C | Sportcentrum Jičín | 32:47 | + 6:35 |
3. | Janečková Markéta | DKP8151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:25 | + 7:13 |
4. | Petriláková Petra | DOR7656 | C | OK Dobříš | 34:03 | + 7:51 |
5. | Bolinová Hana | FSP8152 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:02 | + 8:50 |
6. | Kalinová Markéta | SPC8259 | C | SPORTICUS team | 35:45 | + 9:33 |
7. | Kučerová Barbora | HCE8650 | C | TJ Hostivice | 35:58 | + 9:46 |
8. | Tučková Lucie | DKP8550 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:06 | + 9:54 |
9. | Nedbalová Jana | MFP8050 | C | Matfyz Praha | 36:08 | + 9:56 |
10. | Vítečková Kateřina | DKP7251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:34 | + 10:22 |
11. | Dlouhá Marta | PGP7858 | C | SK Praga | 36:40 | + 10:28 |
12. | Bozděchová Lenka | PGP8254 | C | SK Praga | 36:41 | + 10:29 |
13. | Králová Vanda | PGP8755 | C | SK Praga | 36:53 | + 10:41 |
14. | Collis Blanka | DKP8257 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:39 | + 11:27 |
15. | Dudová Irena | HCE8250 | C | TJ Hostivice | 37:45 | + 11:33 |
15. | Proxová Lada | RIC8350 | C | OB Říčany | 37:45 | + 11:33 |
17. | Zoubková Jana | ZBP8050 | C | OOB SK Zbraslav | 38:03 | + 11:51 |
18. | Kroupová Lucie | HCE8850 | C | TJ Hostivice | 38:20 | + 12:08 |
19. | Blahutová Hanka | MFP7953 | C | Matfyz Praha | 38:36 | + 12:24 |
20. | Rypáčková Dana | SPC7955 | C | SPORTICUS team | 39:19 | + 13:07 |
21. | Vondráčková Markéta | DKP7856 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:51 | + 13:39 |
22. | Knýbelová Lucie | FSP7955 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:17 | + 16:05 |
23. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 43:02 | + 16:50 |
24. | Procházková Jana | DKP8052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:15 | + 18:03 |
25. | Tichá Jana | OPI8150 | Orientační sporty Písek | 45:50 | + 19:38 | |
26. | Veselá Lenka | ZVO8052 | C | OB SK Zvole | 46:36 | + 20:24 |
27. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:17 | + 21:05 |
28. | Krupová Tereza | PGP8756 | C | SK Praga | 47:56 | + 21:44 |
29. | Hrstková Marie | SLA8150 | C | SKOB Slaný | 49:18 | + 23:06 |
30. | Brotánková Lenka | ROU8152 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 53:13 | + 27:01 |
31. | Perknerová Barbora | ZVO8151 | C | OB SK Zvole | 54:54 | + 28:42 |
32. | Súkupová Hana | PGP8156 | C | SK Praga | 55:04 | + 28:52 |
33. | Pinkrová Šárka | HCE8350 | C | TJ Hostivice | 55:41 | + 29:29 |
34. | Johanovská Tereza | DKP8659 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:27 | + 32:15 |
35. | Vrbová Kateřina | CEP7950 | Čepíci | 61:55 | + 35:43 | |
36. | Haluzová Marie | DKP8153 | C | Oddíl OB Kotlářka | 70:54 | + 44:42 |
37. | Žufníčková Pavla | LBE8152 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 84:37 | + 58:25 |
Havlíková Barbora | DKP8551 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Kolářová Petra | 0020001 | Neregistrovaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valentová Helena | OKP6550 | C | SK OK 24 Praha | 27:07 | |
2. | Městková Kateřina | VSP7650 | C | USK Praha | 27:17 | + 0:10 |
3. | Tichovská Hana | PGP6652 | C | SK Praga | 27:38 | + 0:31 |
4. | Petráňová Jana | SCP7555 | C | OK Sparta Praha | 28:54 | + 1:47 |
5. | Hrstková Dana | SJI6051 | C | OK Jihlava | 31:02 | + 3:55 |
6. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 31:29 | + 4:22 |
7. | Hrušková Blanka | DOR7555 | C | OK Dobříš | 33:08 | + 6:01 |
8. | Komersová Jana | KNC6550 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 34:33 | + 7:26 |
9. | Kuželová Michaela | FSP7851 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:39 | + 7:32 |
10. | Novotná Neyrinck Markéta | VSP7051 | C | USK Praha | 36:04 | + 8:57 |
11. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | Matfyz Praha | 36:22 | + 9:15 |
12. | Junková Petra | STH7451 | C | SK Studenec | 37:38 | + 10:31 |
13. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | C | SK Praga | 37:57 | + 10:50 |
13. | Hlaváčková Klára | TAP7756 | C | KOB Tretra Praha | 37:57 | + 10:50 |
15. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 38:17 | + 11:10 |
16. | Tichá Jana | SJH6451 | C | SOS Jindřichův Hradec | 38:52 | + 11:45 |
17. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | C | SKOB Slaný | 39:02 | + 11:55 |
18. | Bartůňková Lucie | LOU7750 | C | SK Moravan Louňovice | 39:12 | + 12:05 |
19. | Štraitová Jitka | VSP7252 | C | USK Praha | 39:15 | + 12:08 |
20. | Berná Markéta | ODV7651 | C | TJ Aero Odolena Voda | 39:57 | + 12:50 |
21. | Klapalová Pavla | VSP7099 | C | USK Praha | 40:22 | + 13:15 |
22. | Čevelová Ivana | RIC7853 | C | OB Říčany | 40:29 | + 13:22 |
23. | Ehlerová Petra | VSP7855 | C | USK Praha | 42:18 | + 15:11 |
24. | Kándlová Adéla | DCE7550 | C | KOB Dobřichovice | 42:27 | + 15:20 |
25. | Finco Dneboská Eva | PVP7755 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 43:31 | + 16:24 |
26. | Bartoňová Terezie | FSP7550 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:54 | + 16:47 |
27. | Mědílková Iva | SPC7160 | C | SPORTICUS team | 45:04 | + 17:57 |
28. | Martanová Daniela | VLI7452 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:08 | + 18:01 |
29. | Kazdová Jana | SJC7752 | C | Sportcentrum Jičín | 45:43 | + 18:36 |
30. | Magazu Radmila | DOR7853 | C | OK Dobříš | 45:55 | + 18:48 |
31. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 46:20 | + 19:13 |
32. | Dvořáková Ivana | PGP7254 | C | SK Praga | 46:42 | + 19:35 |
33. | Kolaříková Marie | SOB7850 | C | SOBSA | 47:44 | + 20:37 |
34. | Pangrácová Jana | MFP7653 | C | Matfyz Praha | 49:23 | + 22:16 |
35. | Matoušková Kateřina | EKP7750 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 49:56 | + 22:49 |
36. | Beranová Jana | SLA7551 | C | SKOB Slaný | 50:46 | + 23:39 |
37. | Pračková Zita | RIC7850 | C | OB Říčany | 52:29 | + 25:22 |
38. | Ptáčková Helena | DKP7750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:41 | + 25:34 |
39. | Tolarová Ivana | RIC7650 | C | OB Říčany | 53:49 | + 26:42 |
40. | Petrová Martina | TAP6852 | C | KOB Tretra Praha | 55:03 | + 27:56 |
41. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 56:35 | + 29:28 |
42. | Baštová Jana | DOR7452 | C | OK Dobříš | 58:07 | + 31:00 |
43. | Herynková Irena | RIC7750 | C | OB Říčany | 58:22 | + 31:15 |
44. | Polanová Pavla | ZVO7152 | C | OB SK Zvole | 58:55 | + 31:48 |
45. | Bublíková Zuzana | TAP7751 | C | KOB Tretra Praha | 59:57 | + 32:50 |
46. | Brumovská Rhea | TAP7251 | C | KOB Tretra Praha | 60:56 | + 33:49 |
47. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 62:30 | + 35:23 |
48. | Bolehovská Iva | LTU7552 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 62:41 | + 35:34 | |
49. | Raymond-Bertrandová Jana | SLA7353 | C | SKOB Slaný | 63:23 | + 36:16 |
50. | Netuková Hana | SHK7052 | C | OK Slavia Hradec Králové | 68:49 | + 41:42 |
51. | Buková Jana | ROU7150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 69:52 | + 42:45 |
52. | Nováková Martina | PDY7350 | C | Běhej Poděbrady | 70:25 | + 43:18 |
53. | Černá Jana | TAP7250 | C | KOB Tretra Praha | 80:26 | + 53:19 |
54. | Míchalová Marcela | KPY6850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 84:33 | + 57:26 |
55. | Marholdová Martina | ZVO7451 | C | OB SK Zvole | 101:01 | + 73:54 |
56. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | C | SK Praga | 123:32 | + 96:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 30:54 | |
2. | Foglarová Naďa | DKP6553 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:10 | + 7:16 |
3. | Tachezy Ruth | DOR6451 | C | OK Dobříš | 43:18 | + 12:24 |
4. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 44:21 | + 13:27 |
5. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 50:17 | + 19:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlíčková Jindřiška | KNC6150 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 32:59 | |
2. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | C | KOB Kladno | 34:39 | + 1:40 |
3. | Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | 35:54 | + 2:55 |
4. | Chloupková Jana | SLP5951 | C | OOB Slavia Praha | 37:13 | + 4:14 |
5. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 37:59 | + 5:00 |
6. | Kohoutová Pavla | KNC6251 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 40:06 | + 7:07 |
7. | Dlouhá Jana | DKP5950 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:12 | + 7:13 |
Michálková Jiřina | VSP6151 | C | USK Praha | DISK | ||
Rusá Lenka | DCE6452 | C | KOB Dobřichovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 22:00 | |
2. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 24:41 | + 2:41 |
3. | Šilerová Zdena | KNC5750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 25:17 | + 3:17 |
4. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 25:28 | + 3:28 |
5. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 27:04 | + 5:04 |
6. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | C | SK Praga | 27:26 | + 5:26 |
7. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 27:31 | + 5:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 25:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiroušek Lukáš | DOR1401 | OK Dobříš | 21:41 | ||
2. | Beneš Lukáš | FSP1500 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 23:48 | + 2:07 |
3. | Bednaříková Eva | TAP1550 | C | KOB Tretra Praha | 24:12 | + 2:31 |
4. | Rakovec Pavel | SCP1501 | C | OK Sparta Praha | 27:05 | + 5:24 |
5. | Vrabec Adrian | SCP1500 | C | OK Sparta Praha | 30:46 | + 9:05 |
6. | Preisslerová Karolína | HAV1651 | OB Havířov | 32:25 | + 10:44 | |
7. | Brabcová Karolína | NNN3037 | Neregistrovaní | 33:41 | + 12:00 | |
8. | Větvička Antonín | DKP1309 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:57 | + 12:16 |
9. | Khelová Bára | SCP1350 | C | OK Sparta Praha | 35:54 | + 14:13 |
10. | Štefek Jakub | NNN3046 | Neregistrovaní | 36:20 | + 14:39 | |
11. | Křížková Amálie | DOR1454 | C | OK Dobříš | 36:44 | + 15:03 |
12. | Puchernová Adéla | TAP1650 | C | KOB Tretra Praha | 37:39 | + 15:58 |
13. | Lorencová Anna | DOR1550 | C | OK Dobříš | 38:33 | + 16:52 |
14. | Drobník Kryštof | SJC1502 | C | Sportcentrum Jičín | 41:31 | + 19:50 |
15. | Krček Jáchym | NNN3033 | Neregistrovaní | 41:52 | + 20:11 | |
16. | Veruňák Juráš | TAP1700 | C | KOB Tretra Praha | 41:56 | + 20:15 |
17. | Jagerová Gréta | DKP1657 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:23 | + 20:42 |
18. | Škáchová Evelína | DKP1552 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:04 | + 22:23 |
19. | Chromec David | DKP1506 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:48 | + 24:07 |
20. | Khelová Eliška | SCP1651 | C | OK Sparta Praha | 45:52 | + 24:11 |
21. | Král Jaroslav | LBE1500 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 49:29 | + 27:48 |
22. | Chromec Filip | DKP1305 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:27 | + 31:46 |
Bulířová Dora | TAP1553 | C | KOB Tretra Praha | DISK | ||
Hora Damián | PGP1616 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rollier Alexei | PHK1502 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:55 | |
2. | Skripnik Kilián | FSP1300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 19:44 | + 4:49 |
3. | Hora Karel | TAP1302 | C | KOB Tretra Praha | 20:15 | + 5:20 |
4. | Pinkr Jan | HCE1300 | C | TJ Hostivice | 20:23 | + 5:28 |
5. | Mrázek Emil | SJC1300 | C | Sportcentrum Jičín | 20:56 | + 6:01 |
6. | Drobník Tadeáš | SJC1301 | C | Sportcentrum Jičín | 22:25 | + 7:30 |
7. | Kazda Albert | PGP1405 | C | SK Praga | 22:56 | + 8:01 |
8. | Brotánek Jan | ROU1401 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 24:09 | + 9:14 |
9. | Čížek Vojtěch | PGP1404 | C | SK Praga | 24:22 | + 9:27 |
10. | Jager Robert | DKP1401 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:31 | + 9:36 |
11. | Míka Zbyněk | DKP1301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:39 | + 9:44 |
12. | Pucherna Štěpán | TAP1400 | C | KOB Tretra Praha | 27:37 | + 12:42 |
13. | Čevela Marek | RIC1300 | C | OB Říčany | 27:59 | + 13:04 |
14. | Krejsa Josef | CHT1501 | C | OOB SK Chrast | 28:13 | + 13:18 |
15. | Sebera Eduard | SFM1400 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 28:29 | + 13:34 |
16. | Abrahám Jan | DKP1310 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:38 | + 13:43 |
17. | Vach Matyáš | PGP1301 | C | SK Praga | 30:09 | + 15:14 |
18. | Skalka Jindřich | VSP1500 | C | USK Praha | 30:27 | + 15:32 |
19. | Beran Matouš | LBE1301 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 33:53 | + 18:58 |
20. | Kalina Oskar | SPC1502 | C | SPORTICUS team | 34:16 | + 19:21 |
21. | Baldrian František | VSP1600 | C | USK Praha | 39:53 | + 24:58 |
22. | Hýbl Šimon | TAP1401 | C | KOB Tretra Praha | 40:29 | + 25:34 |
23. | Brabec Diviš | LOU1500 | C | SK Moravan Louňovice | 40:34 | + 25:39 |
24. | Stuchlík Antonín | TAP1307 | C | KOB Tretra Praha | 42:32 | + 27:37 |
25. | Fuchs Vojtěch | KAM1301 | C | OK Kamenice | 55:39 | + 40:44 |
Kuthan Mikuláš | RIC1302 | C | OB Říčany | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janeček Tomáš | DKP1206 | B | Oddíl OB Kotlářka | 15:39 | |
2. | Baldrian Josef | VSP1100 | B | USK Praha | 17:00 | + 1:21 |
3. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | B | SKOB Slaný | 19:19 | + 3:40 |
4. | Pelikán Vít | KAM1203 | B | OK Kamenice | 20:34 | + 4:55 |
5. | Kašpar Adam | DOR1101 | B | OK Dobříš | 20:37 | + 4:58 |
6. | Bína Richard | KAM1205 | C | OK Kamenice | 20:41 | + 5:02 |
7. | Větvička Vojtěch | DKP1115 | B | Oddíl OB Kotlářka | 21:02 | + 5:23 |
8. | Jetel Václav | DOR1105 | C | OK Dobříš | 21:11 | + 5:32 |
9. | Hanák Kryštof | SLA1100 | C | SKOB Slaný | 21:46 | + 6:07 |
10. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:05 | + 6:26 |
10. | Sláma Marek | KAM1201 | C | OK Kamenice | 22:05 | + 6:26 |
12. | Homuta Eliáš | ROZ1201 | C | OK Roztoky | 22:30 | + 6:51 |
13. | Černohorský Valentýn | RIC1101 | C | OB Říčany | 22:37 | + 6:58 |
14. | Voleský Viktor | KAM1103 | C | OK Kamenice | 22:51 | + 7:12 |
15. | Pinkr Josef | HCE1200 | C | TJ Hostivice | 23:07 | + 7:28 |
16. | Čížik Matyáš | KAM1102 | C | OK Kamenice | 23:19 | + 7:40 |
17. | Dostál Václav | DOR1202 | C | OK Dobříš | 24:26 | + 8:47 |
18. | Sankot Jakub | KAM1207 | C | OK Kamenice | 24:36 | + 8:57 |
19. | Chudoba Jiří | DKL1102 | C | KOB Kladno | 25:28 | + 9:49 |
20. | Štola Kristián | PGP1205 | C | SK Praga | 25:59 | + 10:20 |
21. | Etrych Matěj | DOR1104 | C | OK Dobříš | 26:11 | + 10:32 |
22. | Benda Daniel | PGP1100 | C | SK Praga | 27:08 | + 11:29 |
23. | Balga Filip | DKP1104 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:37 | + 13:58 |
24. | Kočárek Kryštof | ROZ1104 | C | OK Roztoky | 30:43 | + 15:04 |
25. | Veselý Vilém | PGP1201 | C | SK Praga | 31:23 | + 15:44 |
26. | Beneš Tadeáš | FSP1105 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 31:29 | + 15:50 |
27. | Šuster Jan | FSP1101 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:09 | + 17:30 |
28. | Matoušek Jan | EKP1101 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 33:15 | + 17:36 |
29. | Holeček Jakub | KAM1208 | C | OK Kamenice | 37:26 | + 21:47 |
30. | Šuster Jakub | FSP1202 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:34 | + 22:55 |
31. | Sebera Hugo | SFM1200 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 40:45 | + 25:06 |
32. | Mišek Michal | KAM1300 | C | OK Kamenice | 41:11 | + 25:32 |
33. | Krejčík Daniel | RIC1206 | C | OB Říčany | 45:24 | + 29:45 |
34. | Pačes Vítězslav | KNC1100 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 45:31 | + 29:52 |
Kamenický Karel | TAP1105 | B | KOB Tretra Praha | DISK | ||
Rypáček Radim | TAP1303 | C | KOB Tretra Praha | DISK | ||
Junek Kryštof | DKP1212 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Engel Adam | DKP0910 | A | Oddíl OB Kotlářka | 16:32 | |
2. | Junek Šimon | DKP1011 | B | Oddíl OB Kotlářka | 18:44 | + 2:12 |
3. | Etrych Jonáš | DOR0907 | A | OK Dobříš | 19:13 | + 2:41 |
4. | Bašus Ondřej | KAM1004 | B | OK Kamenice | 20:08 | + 3:36 |
5. | Vaněk Lukáš | ROZ1101 | B | OK Roztoky | 20:15 | + 3:43 |
6. | Cháma Ondřej | PDY0902 | B | Běhej Poděbrady | 20:33 | + 4:01 |
7. | Zavadil Adam | KAM0901 | B | OK Kamenice | 20:46 | + 4:14 |
8. | Ouhrabka Vít | TAP1002 | C | KOB Tretra Praha | 21:22 | + 4:50 |
9. | Kříž Matěj | KAM0900 | B | OK Kamenice | 21:40 | + 5:08 |
10. | Bartoň Theodor | FSP1100 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 22:42 | + 6:10 |
11. | Jiroušek Štěpán | DOR1102 | B | OK Dobříš | 23:45 | + 7:13 |
12. | Sláma Kryštof | KAM1000 | B | OK Kamenice | 23:46 | + 7:14 |
13. | Prox Jan | RIC1003 | B | OB Říčany | 24:21 | + 7:49 |
14. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | B | OK Kamenice | 24:24 | + 7:52 |
15. | Vaculovič Matěj | DOR1004 | B | OK Dobříš | 25:13 | + 8:41 |
16. | Elleder Jan | TAP1010 | B | KOB Tretra Praha | 25:21 | + 8:49 |
17. | Forst Albert | MFP0901 | C | Matfyz Praha | 26:23 | + 9:51 |
18. | Sedlák Václav | DKP1105 | B | Oddíl OB Kotlářka | 26:47 | + 10:15 |
19. | Gregor Kevin | DOR1001 | B | OK Dobříš | 27:22 | + 10:50 |
20. | Švejda Jáchym | ZVO0902 | C | OB SK Zvole | 27:49 | + 11:17 |
21. | Španěl Viktor | DOR0901 | C | OK Dobříš | 28:27 | + 11:55 |
22. | Kofroň Jan | LBE1000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 29:13 | + 12:41 |
23. | Hruška Tomáš | DOR1002 | B | OK Dobříš | 29:49 | + 13:17 |
24. | Cichra Patrik | TAP0903 | B | KOB Tretra Praha | 29:52 | + 13:20 |
25. | Španěl Vít | DOR1100 | C | OK Dobříš | 30:01 | + 13:29 |
26. | Kamenický Pavel | TAP0909 | C | KOB Tretra Praha | 30:57 | + 14:25 |
27. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 31:01 | + 14:29 |
28. | Bednařík Vojtěch | TAP1104 | C | KOB Tretra Praha | 31:45 | + 15:13 |
29. | Komín Matyáš | DKL0901 | B | KOB Kladno | 31:51 | + 15:19 |
30. | Pazák Eduard | TAP0913 | C | KOB Tretra Praha | 32:38 | + 16:06 |
31. | Müller Karel | HCE1000 | C | TJ Hostivice | 32:50 | + 16:18 |
32. | Svoboda Adam | DKP0913 | B | Oddíl OB Kotlářka | 34:30 | + 17:58 |
33. | Bukva Matyáš | PGP0905 | C | SK Praga | 36:14 | + 19:42 |
34. | Janda Josef | KAM1007 | C | OK Kamenice | 43:34 | + 27:02 |
35. | Fanta Jáchym | DKP1013 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:28 | + 30:56 |
36. | Berný Jáchym | ODV1000 | C | TJ Aero Odolena Voda | 49:01 | + 32:29 |
37. | Zvěřina Ondřej | DKL1003 | C | KOB Kladno | 74:15 | + 57:43 |
Guriliov Jaroslav | KAM1010 | C | OK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | A | Oddíl OB Kotlářka | 19:40 | |
2. | Matyšek Ondřej | PGP0703 | B | SK Praga | 23:13 | + 3:33 |
3. | Termer Štěpán | VSP0807 | B | USK Praha | 23:44 | + 4:04 |
4. | Jirous Erik | TAP0705 | C | KOB Tretra Praha | 24:30 | + 4:50 |
5. | Linhart Jakub | ZVO0802 | B | OB SK Zvole | 25:44 | + 6:04 |
6. | Kolář David | ZVO0805 | B | OB SK Zvole | 25:59 | + 6:19 |
7. | Vrba Matyáš | FSP0706 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:05 | + 8:25 |
8. | Baxa David | LBE0800 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 28:52 | + 9:12 |
9. | Neubauer René | ZVO0704 | C | OB SK Zvole | 28:53 | + 9:13 |
10. | Melichar Šimon | DKP0708 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:11 | + 9:31 |
11. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | B | KOB Tretra Praha | 30:08 | + 10:28 |
12. | Brumovský Štěpán | TAP0706 | C | KOB Tretra Praha | 30:32 | + 10:52 |
13. | Veljačik Jonáš | DKP0818 | B | Oddíl OB Kotlářka | 31:04 | + 11:24 |
14. | Sedlář Lumír | TAP0810 | C | KOB Tretra Praha | 31:16 | + 11:36 |
15. | Večerka Vojtěch | DKP0813 | B | Oddíl OB Kotlářka | 31:54 | + 12:14 |
16. | Salinger Jakub | DKP0715 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:12 | + 12:32 |
17. | Zyma Petr | PGP0807 | B | SK Praga | 33:51 | + 14:11 |
18. | Pohl Lukáš | TAP0703 | C | KOB Tretra Praha | 34:34 | + 14:54 |
19. | Šnejdar Martin | PGP0806 | B | SK Praga | 34:35 | + 14:55 |
20. | Jedlička Aleš | VSP0800 | C | USK Praha | 35:13 | + 15:33 |
21. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | B | KOB Tretra Praha | 37:09 | + 17:29 |
22. | Bureš Šimon | LBE0703 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 49:35 | + 29:55 |
23. | Brabec Matěj | CEP0800 | Čepíci | 54:57 | + 35:17 | |
24. | Friedel Matěj | LBE0702 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 75:11 | + 55:31 |
Pinkava Vojtěch | FSP0806 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hůla Tomáš | LBE0602 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 31:27 | |
2. | Kopecký Matyáš | DKP0613 | B | Oddíl OB Kotlářka | 33:19 | + 1:52 |
3. | Beran František | SLA0700 | B | SKOB Slaný | 33:26 | + 1:59 |
4. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | B | SK Praga | 33:37 | + 2:10 |
5. | Hruška Marek | DOR0604 | B | OK Dobříš | 35:11 | + 3:44 |
6. | Španěl Filip | DOR0704 | B | OK Dobříš | 35:17 | + 3:50 |
7. | Kándl Matěj | PGP0508 | B | SK Praga | 37:19 | + 5:52 |
8. | Volejník Ondřej | PDY0601 | C | Běhej Poděbrady | 37:49 | + 6:22 |
9. | Václavík Martin | SLA0601 | B | SKOB Slaný | 38:05 | + 6:38 |
10. | Kohoutek Tomáš | RIC0603 | B | OB Říčany | 45:22 | + 13:55 |
11. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 45:25 | + 13:58 |
12. | Marhold Václav | ZVO0501 | C | OB SK Zvole | 51:21 | + 19:54 |
13. | Valenta Martin | KPY0507 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 57:50 | + 26:23 |
14. | Brabec Vojtěch | CEP0600 | Čepíci | 63:26 | + 31:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skvortcov Yurii | TJN0411 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 33:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veselý Jakub | PGP9503 | R | SK Praga | 34:54 | 8429 | |
2. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | A | OK Dobříš | 35:41 | + 0:47 | 8247 |
3. | Janovský Tomáš | PGP0101 | E | SK Praga | 36:09 | + 1:15 | 8138 |
4. | Horčička Vít | TBM9919 | R | KOS TJ Tesla Brno | 36:23 | + 1:29 | 8084 |
5. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | Sportcentrum Jičín | 36:24 | + 1:30 | 8080 |
5. | Nagy Josef | TJN0006 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:24 | + 1:30 | 8080 |
7. | Janas Petr | PGP0200 | R | SK Praga | 36:49 | + 1:55 | 7983 |
8. | Semrád Ladislav | CHC9701 | R | K.O.B. Choceň | 37:30 | + 2:36 | 7824 |
9. | Zápotocký Jiří | PGP0808 | A | SK Praga | 37:54 | + 3:00 | 7731 |
10. | Koliáš Štěpán | PGP0610 | A | SK Praga | 38:10 | + 3:16 | 7669 |
11. | Skripnik Nikola | FSP0600 | A | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:48 | + 3:54 | 7522 |
12. | Sháněl Jan | CHC9402 | C | K.O.B. Choceň | 38:59 | + 4:05 | 7480 |
13. | Koštejn Vít | DOK9800 | C | OK Doksy | 39:34 | + 4:40 | 7344 |
14. | Mikel David | TZL9703 | C | SKOB Zlín | 40:09 | + 5:15 | 7208 |
15. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 40:16 | + 5:22 | 7181 |
16. | Čech Petr | SJI0001 | C | OK Jihlava | 40:17 | + 5:23 | 7177 |
17. | Buk Petr | ROU0001 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 41:37 | + 6:43 | 6867 |
18. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:54 | + 7:00 | 6801 |
19. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 42:45 | + 7:51 | 6604 |
20. | Krejsa Jan | CHT8701 | C | OOB SK Chrast | 43:23 | + 8:29 | 6457 |
21. | Černý Antonín | TAP0402 | B | KOB Tretra Praha | 43:24 | + 8:30 | 6453 |
22. | Zátka Josef | PVP0100 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 43:27 | + 8:33 | 6441 |
23. | Světnický František | TUR0214 | R | OOB TJ Turnov | 43:28 | + 8:34 | 6437 |
24. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | A | Oddíl OB Kotlářka | 43:50 | + 8:56 | 6352 |
25. | Fibír Tomáš | FSP7901 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 44:32 | + 9:38 | 6189 |
26. | Mareš Albert | DKP0308 | A | Oddíl OB Kotlářka | 44:33 | + 9:39 | 6185 |
27. | Snížek Martin | DOR0405 | A | OK Dobříš | 44:48 | + 9:54 | 6127 |
28. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 44:49 | + 9:55 | 6123 |
29. | Košárek Pavel | PGP7107 | C | SK Praga | 44:50 | + 9:56 | 6119 |
30. | Kožina Štěpán | PGP0300 | A | SK Praga | 44:53 | + 9:59 | 6108 |
31. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 44:57 | + 10:03 | 6092 |
32. | Matoušek Martin | SPC7604 | C | SPORTICUS team | 45:49 | + 10:55 | 5891 |
33. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 45:58 | + 11:04 | 5856 |
34. | Ramba Jiří | DKP8606 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:23 | + 11:29 | 5759 |
35. | Škácha Vít | DKP0310 | A | Oddíl OB Kotlářka | 46:24 | + 11:30 | 5755 |
36. | Havlíček Jan | RIC7902 | C | OB Říčany | 46:25 | + 11:31 | 5751 |
37. | Panovec Kryštof | LCE0011 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:29 | + 11:35 | 5736 |
38. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:44 | + 11:50 | 5678 |
39. | Průša Kryštof | VSP0102 | C | USK Praha | 46:53 | + 11:59 | 5643 |
40. | Škrabánek Matěj | SJI9203 | C | OK Jihlava | 47:06 | + 12:12 | 5593 |
41. | Skripnik Matouš | FSP0800 | A | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:36 | + 12:42 | 5476 |
42. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 47:41 | + 12:47 | 5457 |
43. | Semerád Jan | DKP9404 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:07 | + 13:13 | 5356 |
44. | Sobotka Radim | OPI0300 | B | Orientační sporty Písek | 48:24 | + 13:30 | 5290 |
45. | Janas Adam | PGP0404 | B | SK Praga | 48:32 | + 13:38 | 5259 |
46. | Novák Přemysl | DKP0107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:13 | + 14:19 | 5100 |
47. | Krejčík Jan | RIC8003 | C | OB Říčany | 49:27 | + 14:33 | 5046 |
48. | Kalina Miroslav | SPC8211 | C | SPORTICUS team | 50:43 | + 15:49 | 4752 |
49. | Spilka Marek | DKL8300 | C | KOB Kladno | 51:11 | + 16:17 | 4643 |
50. | Sajal Martin | SLP7803 | C | OOB Slavia Praha | 51:12 | + 16:18 | 4639 |
51. | Prach Martin | 0130001 | SJH | 51:14 | + 16:20 | ||
52. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 51:21 | + 16:27 | 4604 |
53. | Ptáček Jiří | 0110002 | XYZ | 51:23 | + 16:29 | ||
54. | Pecka Marek | EKP9000 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 51:39 | + 16:45 | 4535 |
55. | Lebeda Dušan | SPC7312 | C | SPORTICUS team | 51:47 | + 16:53 | 4504 |
55. | Hanák Jan | SLA8002 | C | SKOB Slaný | 51:47 | + 16:53 | 4504 |
57. | Hejna Martin | TAP8101 | C | KOB Tretra Praha | 52:03 | + 17:09 | 4442 |
58. | Vaněk Tomáš | 0080001 | CZAR | 52:15 | + 17:21 | ||
59. | Pucherna Jan | TAP7701 | C | KOB Tretra Praha | 52:31 | + 17:37 | 4333 |
60. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 52:48 | + 17:54 | 4267 |
61. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB Tretra Praha | 52:49 | + 17:55 | 4263 |
62. | Štěňha Martin | SPC7608 | C | SPORTICUS team | 52:54 | + 18:00 | 4244 |
63. | Pidrman Milan | EKP8310 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 53:01 | + 18:07 | 4217 |
64. | Šimík Daniel | ROZ6900 | C | OK Roztoky | 53:52 | + 18:58 | 4019 |
65. | Řada Jakub | DKP9401 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:57 | + 19:03 | 4000 |
66. | Borák Michal | EKP8304 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 54:11 | + 19:17 | 3946 |
66. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 54:11 | + 19:17 | 3946 |
68. | Klomínský Václav | KPY8700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 54:12 | + 19:18 | 3942 |
69. | Jirásek Kryštof | ROZ0101 | C | OK Roztoky | 54:13 | + 19:19 | 3938 |
70. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 54:40 | + 19:46 | 3833 |
71. | Novák Daniel | DOK8700 | C | OK Doksy | 54:49 | + 19:55 | 3799 |
72. | Beneš Miroslav | PGP8108 | C | SK Praga | 55:20 | + 20:26 | 3678 |
73. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | Matfyz Praha | 56:05 | + 21:11 | 3504 |
74. | Klíma Kamil | DKL8201 | C | KOB Kladno | 57:20 | + 22:26 | 3213 |
75. | Bolehovský Michal | VSP0202 | C | USK Praha | 57:41 | + 22:47 | 3132 |
76. | Šubrt Matěj | DKP0205 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:09 | + 23:15 | 3024 |
77. | Vondra Jiří | FSP7600 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 58:32 | + 23:38 | 2934 |
78. | Samek Jakub | VSP8800 | C | USK Praha | 59:08 | + 24:14 | 2795 |
79. | Valach Marek | TAP9703 | C | KOB Tretra Praha | 59:15 | + 24:21 | 2768 |
80. | Rašek Filip | 0180001 | OBA1 | 59:34 | + 24:40 | ||
81. | Vágner Libor | DKP8802 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:34 | + 25:40 | 2462 |
82. | Vlášek Jakub | TAP9702 | C | KOB Tretra Praha | 61:25 | + 26:31 | 2264 |
83. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 61:38 | + 26:44 | 2214 |
84. | Dvořáček Dan | MFP7903 | C | Matfyz Praha | 63:17 | + 28:23 | 1830 |
85. | Procházka Josef | KON7219 | C | KOB Konice | 67:28 | + 32:34 | 858 |
86. | Charousek Matěj | PGP0207 | C | SK Praga | 68:05 | + 33:11 | 714 |
87. | Forst Antonín | PGP0106 | C | SK Praga | 68:46 | + 33:52 | 555 |
88. | Perkner Vít | ZVO0603 | C | OB SK Zvole | 71:50 | + 36:56 | 0 |
89. | Lipus Rostislav | 0120001 | XXX | 89:26 | + 54:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janda Jakub | DOR0403 | C | OK Dobříš | 24:01 | 2983 | |
2. | Pospíšil Vítek | PGP6803 | C | SK Praga | 24:49 | + 0:48 | 2892 |
3. | Klaška Martin | DKP0100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:43 | + 2:42 | 2677 |
4. | Kašpar Ludvík | ZAK9800 | C | OK Netopýr Zákupy | 29:47 | + 5:46 | 2330 |
5. | Vacek Vladimír | KNC9300 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 35:09 | + 11:08 | 1722 |
6. | Smítka Vít | RIC0307 | C | OB Říčany | 37:55 | + 13:54 | 1409 |
7. | Bláha David | 0110001 | XYZ | 37:56 | + 13:55 | ||
8. | Beran Pavel | LBE7902 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 40:24 | + 16:23 | 1128 |
9. | Beneš Jan | DKL9800 | C | KOB Kladno | 42:12 | + 18:11 | 924 |
10. | Lác Jan Ladislav | DOR0103 | C | OK Dobříš | 62:49 | + 38:48 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazda Jiří | SJC8006 | C | Sportcentrum Jičín | 32:47 | |
2. | Kouřimský Jan | SLA7200 | C | SKOB Slaný | 35:23 | + 2:36 |
3. | Fojtů Petr | PDY8700 | C | Běhej Poděbrady | 38:10 | + 5:23 |
4. | Matyšek Bronislav | PLU7823 | C | TJ SOKOL Plumlov | 38:27 | + 5:40 |
5. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 38:39 | + 5:52 |
6. | Sebera Josef | SFM8301 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 40:22 | + 7:35 |
7. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 40:39 | + 7:52 |
8. | Šatánek Martin | SFM8201 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 40:48 | + 8:01 |
9. | Kužel Tomáš | FSP7610 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:06 | + 9:19 |
10. | Kamenický Jan | TAP7900 | C | KOB Tretra Praha | 42:14 | + 9:27 |
11. | Koldinský Jan | KPY8506 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 43:57 | + 11:10 |
12. | Stepanenko Sergiy | PGP7902 | C | SK Praga | 44:39 | + 11:52 |
13. | Havlík Tomáš | DKP8607 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:50 | + 13:03 |
14. | Fiala Jan | OPI7803 | Orientační sporty Písek | 48:29 | + 15:42 | |
15. | Janeček Petr | DKP7905 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:11 | + 16:24 |
16. | Kofroň Jan | LBE8001 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 49:12 | + 16:25 |
17. | Pinkr Josef | HCE8200 | C | TJ Hostivice | 50:19 | + 17:32 |
18. | Hladký Jan | DKP8301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:41 | + 17:54 |
19. | Súkup Jaroslav | PGP7900 | C | SK Praga | 52:36 | + 19:49 |
20. | Bednařík Jan | SPC8112 | C | SPORTICUS team | 53:20 | + 20:33 |
21. | Dvořák Petr | DKP8005 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:12 | + 21:25 |
22. | Bureš Kamil | LBE7900 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 55:13 | + 22:26 |
23. | Boudný Jan | SCP7417 | C | OK Sparta Praha | 57:31 | + 24:44 |
24. | Benc Jiří | RIC8002 | C | OB Říčany | 67:58 | + 35:11 |
25. | Jedlička Michal | DKL8000 | C | KOB Kladno | 71:59 | + 39:12 |
26. | Perkner Radim | ZVO8001 | C | OB SK Zvole | 75:03 | + 42:16 |
27. | Beneš Tomáš | FSP7903 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 98:55 | + 66:08 |
28. | Mašek Petr | DKP8405 | C | Oddíl OB Kotlářka | 105:33 | + 72:46 |
29. | Kučera Tomáš | HCE8100 | C | TJ Hostivice | 122:14 | + 89:27 |
Szymanský Filip | DKP8208 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 31:24 | |
2. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 32:02 | + 0:38 |
3. | Pompach Petr | TAP7801 | C | KOB Tretra Praha | 36:23 | + 4:59 |
4. | Kondrát Martin | PGP6501 | C | SK Praga | 36:36 | + 5:12 |
5. | Drbal Jan | PGP7101 | C | SK Praga | 37:07 | + 5:43 |
6. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 37:16 | + 5:52 |
7. | Gutak Mykhaylo | 0160001 | Azymut(Ukraine) | 37:43 | + 6:19 | |
8. | Netuka Jan | SHK7001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 38:21 | + 6:57 |
9. | Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | 38:43 | + 7:19 |
10. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 39:17 | + 7:53 |
11. | Pecháček Libor | RIC7600 | C | OB Říčany | 39:51 | + 8:27 |
12. | Herynek Petr | RIC7305 | C | OB Říčany | 39:53 | + 8:29 |
13. | Gemperle František | MFP7102 | C | Matfyz Praha | 40:53 | + 9:29 |
14. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 41:06 | + 9:42 |
15. | Pangrác Ondřej | MFP7603 | C | Matfyz Praha | 41:31 | + 10:07 |
16. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 41:41 | + 10:17 |
17. | Kabát Jan | PGP6901 | C | SK Praga | 42:09 | + 10:45 |
18. | Víteček Jan | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:23 | + 10:59 |
19. | Collis Mark | DKP7703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:29 | + 11:05 |
20. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | C | SK Praga | 42:51 | + 11:27 |
21. | Svoboda Jiří | DKP7504 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:03 | + 11:39 |
22. | Hojný Michal | SCP7613 | C | OK Sparta Praha | 43:06 | + 11:42 |
23. | Rod Jan | VSP7423 | C | USK Praha | 43:10 | + 11:46 |
24. | Černý Michal | ROU7505 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 43:30 | + 12:06 |
25. | Khel Richard | SCP7500 | C | OK Sparta Praha | 43:33 | + 12:09 |
26. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:40 | + 12:16 |
27. | Rypáček Miroslav | SPC7506 | C | SPORTICUS team | 43:49 | + 12:25 |
28. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:10 | + 12:46 |
29. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | C | SKOB Slaný | 44:40 | + 13:16 |
30. | Straka Lukáš | SLA7002 | C | SKOB Slaný | 45:11 | + 13:47 |
31. | Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | 45:41 | + 14:17 |
32. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:13 | + 14:49 |
33. | Matoušek Petr | EKP7503 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 46:38 | + 15:14 |
34. | Střelba Ondřej | PGP7510 | C | SK Praga | 46:56 | + 15:32 |
35. | Benák Rostislav | TAP7400 | C | KOB Tretra Praha | 47:12 | + 15:48 |
36. | Končický Lukáš | RIC7501 | C | OB Říčany | 47:29 | + 16:05 |
37. | Švec Karel | ZVO7601 | C | OB SK Zvole | 47:46 | + 16:22 |
38. | Mička Aleš | TJP7300 | C | TJ Sokol Troja | 48:31 | + 17:07 |
39. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:48 | + 17:24 |
40. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 49:18 | + 17:54 |
41. | Hruška Jan | DOR7000 | C | OK Dobříš | 49:22 | + 17:58 |
41. | Maroušek Jan | DKP7402 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:22 | + 17:58 |
43. | Tichý Martin | SJH6401 | C | SOS Jindřichův Hradec | 49:42 | + 18:18 |
44. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | C | KOB Tretra Praha | 49:48 | + 18:24 |
45. | Cveček Martin | PVP7400 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 49:54 | + 18:30 |
46. | Řehořek Jan | DKP7303 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:19 | + 19:55 |
47. | Hrstka Pavel | SLA7501 | C | SKOB Slaný | 51:27 | + 20:03 |
48. | Beran Jaroslav | SLA7601 | C | SKOB Slaný | 53:08 | + 21:44 |
49. | Pohl Zdeněk | TAP7606 | C | KOB Tretra Praha | 53:23 | + 21:59 |
50. | Cháma Jan | PDY7501 | C | Běhej Poděbrady | 53:26 | + 22:02 |
50. | Snížek Jan | DKP7600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:26 | + 22:02 |
52. | Valenta Jan | ROZ6600 | C | OK Roztoky | 55:09 | + 23:45 |
53. | Černý Daniel | TAP7200 | C | KOB Tretra Praha | 55:24 | + 24:00 |
54. | Etrych Tomáš | DOR7300 | C | OK Dobříš | 55:29 | + 24:05 |
55. | Hůla Pavel | LBE7300 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 55:51 | + 24:27 |
56. | Zavadil Vladimír | VSP6710 | C | USK Praha | 57:43 | + 26:19 |
57. | Tolar Jan | RIC7301 | C | OB Říčany | 58:01 | + 26:37 |
58. | Petráň Jiří | SCP7501 | C | OK Sparta Praha | 61:36 | + 30:12 |
59. | Španěl Ondřej | DOR7100 | C | OK Dobříš | 64:07 | + 32:43 |
60. | Škácha Michal | DKP7103 | C | Oddíl OB Kotlářka | 69:53 | + 38:29 |
61. | Ptáček Josef | DKP7204 | C | Oddíl OB Kotlářka | 71:54 | + 40:30 |
62. | Starý Jan | FSP7800 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 72:05 | + 40:41 |
63. | Sollier David | PDY7000 | C | Běhej Poděbrady | 78:23 | + 46:59 |
Vaculovič Radim | DOR7505 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Prox Jakub | RIC7406 | C | OB Říčany | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovský Martin | PGP6100 | C | SK Praga | 28:51 | |
2. | Cincibus Pavel | FSP6605 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:41 | + 4:50 |
3. | Kořistka Libor | EKP6300 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 33:45 | + 4:54 |
4. | Polan Miroslav | ZVO6802 | C | OB SK Zvole | 34:20 | + 5:29 |
5. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Hostivice | 35:34 | + 6:43 |
6. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 35:35 | + 6:44 |
7. | Drahoňovský Roman | SOB6700 | C | SOBSA | 36:13 | + 7:22 |
8. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 36:22 | + 7:31 |
9. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | C | OB SK Zvole | 40:02 | + 11:11 |
10. | Müller Jan | HCE6800 | C | TJ Hostivice | 42:31 | + 13:40 |
11. | Mrva Pavel | KAS6000 | C | KOB Kamenický Šenov | 42:50 | + 13:59 |
12. | Sanna Roberto | DKP6703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:09 | + 19:18 |
13. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:48 | + 20:57 |
14. | Beneš Jan | DKL6600 | C | KOB Kladno | 49:52 | + 21:01 |
15. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | C | OK Dobříš | 53:50 | + 24:59 |
16. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 64:02 | + 35:11 |
Korčák Marián | HAV6508 | C | OB Havířov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 30:39 | |
2. | Forst Libor | MFP6301 | C | Matfyz Praha | 33:17 | + 2:38 |
3. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 33:52 | + 3:13 |
4. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | C | OB SK Zvole | 34:30 | + 3:51 |
5. | Hurta Vladimír | PGP6305 | C | SK Praga | 44:07 | + 13:28 |
6. | Buk Miloslav | ROU6202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 47:20 | + 16:41 |
7. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Hostivice | 51:16 | + 20:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Minchev Ivan | MFP5700 | C | Matfyz Praha | 24:37 | |
2. | Jirka Jiří | DKL5501 | C | KOB Kladno | 26:42 | + 2:05 |
3. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB Tretra Praha | 33:33 | + 8:56 |
4. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 33:55 | + 9:18 |
5. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 35:19 | + 10:42 |
6. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 36:12 | + 11:35 |
7. | Toušek Miloslav | MKP5000 | C | SK Meteor Kačerov | 37:42 | + 13:05 |
8. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 39:17 | + 14:40 |
9. | Koč Lumír | MKP5401 | C | SK Meteor Kačerov | 40:14 | + 15:37 |
10. | Kotecký Roman | PGP4900 | C | SK Praga | 41:21 | + 16:44 |
11. | Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | 44:25 | + 19:48 |
12. | Dlouhý Jiří | DKP5700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:05 | + 25:28 |
13. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 59:19 | + 34:42 |
Nentvich Lubomír | DOR5800 | C | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fujan Sláva | DKL4800 | C | KOB Kladno | 25:12 | |
2. | Novotný Jiří | DKL4601 | C | KOB Kladno | 26:11 | + 0:59 |
3. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 26:59 | + 1:47 |
4. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 27:29 | + 2:17 |
5. | Paul Josef | DCE4401 | C | KOB Dobřichovice | 51:29 | + 26:17 |
6. | Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 52:24 | + 27:12 |
7. | Suchý Karel | PGP4300 | C | SK Praga | 55:31 | + 30:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hora Jan | NNN3020 | Neregistrovaní | 37:17 | ||
2. | Gregor Radovan | DOR7404 | C | OK Dobříš | 39:53 | + 2:36 |
3. | Staňková Marcela | VPM6951 | C | KOS Slavia Plzeň | 40:42 | + 3:25 |
4. | Jeřábek Jaromír | NNN3016 | Neregistrovaní | 41:39 | + 4:22 | |
5. | Knoška Michal | NNN3010 | Neregistrovaní | 43:43 | + 6:26 | |
6. | Dostálová Anna | DOR8250 | C | OK Dobříš | 44:24 | + 7:07 |
7. | Bednaříková Jana | SPC8353 | C | SPORTICUS team | 44:27 | + 7:10 |
8. | Vrabcová Romana | SCP8250 | C | OK Sparta Praha | 45:34 | + 8:17 |
9. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 46:28 | + 9:11 |
10. | Chromec Martin | NNN3030 | Neregistrovaní | 46:53 | + 9:36 | |
11. | Vach Ondřej | NNN3044 | Neregistrovaní | 47:14 | + 9:57 | |
12. | Horáková Lenka | VSP7255 | C | USK Praha | 47:43 | + 10:26 |
13. | Bucháček Petr | NNN3002 | Neregistrovaní | 47:45 | + 10:28 | |
14. | Petřinová Natálie | NNN3018 | Neregistrovaní | 50:08 | + 12:51 | |
15. | Krček Jáchym | NNN3034 | Neregistrovaní | 51:12 | + 13:55 | |
16. | Brumovský Martin | TAP7202 | C | KOB Tretra Praha | 53:00 | + 15:43 |
17. | Janeček Ondřej | 0200001 | OB Zlatníky | 53:07 | + 15:50 | |
18. | Veruňáková Petra | TAP8350 | C | KOB Tretra Praha | 53:19 | + 16:02 |
19. | Brabec Tomáš | LOU8400 | C | SK Moravan Louňovice | 53:51 | + 16:34 |
20. | Jirousová Eva | TAP7653 | C | KOB Tretra Praha | 54:19 | + 17:02 |
21. | Lacková Alexandra | ZAK9950 | C | OK Netopýr Zákupy | 54:47 | + 17:30 |
22. | Kolařík Ladislav | SOB7800 | C | SOBSA | 56:44 | + 19:27 |
23. | Petřinová Beáta | NNN3017 | Neregistrovaní | 58:03 | + 20:46 | |
24. | Neyrinck Noel | VSP7012 | C | USK Praha | 58:20 | + 21:03 |
25. | Gregor Tahmina | DOR7552 | C | OK Dobříš | 59:25 | + 22:08 |
26. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 59:34 | + 22:17 |
27. | Malá Martina | 0090002 | OB Tučňáci | 60:04 | + 22:47 | |
28. | Švejda Karel | 0220001 | Zvole | 60:24 | + 23:07 | |
29. | Knošicová Jitka | NNN3011 | Neregistrovaní | 62:37 | + 25:20 | |
30. | Chudobová Daniela | NNN3009 | Neregistrovaní | 63:02 | + 25:45 | |
31. | Tučný Jan | 0090001 | OB Tučňáci | 64:49 | + 27:32 | |
32. | Rothbaverová Pavla | NNN2599 | Neregistrovaní | 69:49 | + 32:32 | |
33. | Hradilová Katarína | HCE7350 | C | TJ Hostivice | 70:28 | + 33:11 |
34. | Šnejdarová Miroslava | NNN3036 | Neregistrovaní | 72:06 | + 34:49 | |
35. | Petržílková Šárka | NNN1556 | Neregistrovaní | 77:18 | + 40:01 | |
35. | Knoška Martin | NNN3012 | Neregistrovaní | 77:18 | + 40:01 | |
37. | Labská Klára | NNN3013 | Neregistrovaní | 77:37 | + 40:20 | |
38. | Zvěřinová Marie | NNN1098 | Neregistrovaní | 78:11 | + 40:54 | |
39. | Rousová Jana | DKL6950 | C | KOB Kladno | 81:14 | + 43:57 |
40. | Slabá Daniela | 0230001 | Šneci | 83:21 | + 46:04 | |
41. | Pačesová Linda | NNN3014 | Neregistrovaní | 85:55 | + 48:38 | |
42. | Michalíková Jana | ZVO8051 | C | OB SK Zvole | 90:07 | + 52:50 |
43. | Pompachová Alexandra | TAP7754 | C | KOB Tretra Praha | 93:11 | + 55:54 |
44. | Večerková Daniela | 0030002 | NoWay | 101:31 | + 64:14 | |
45. | Cichra Pavel | TAP7401 | C | KOB Tretra Praha | 118:59 | + 81:42 |
45. | Cichrová Iveta | TAP7752 | C | KOB Tretra Praha | 118:59 | + 81:42 |
Kotková Lenka | RIC7352 | C | OB Říčany | DISK | ||
Mička Damián | TJP1403 | TJ Sokol Troja | DISK | |||
Petržílka Michal | NNN3028 | Neregistrovaní | DISK | |||
Hejlová Markéta | NNN3029 | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimek Petr | NNN3042 | Neregistrovaní | 32:09 | ||
2. | Protiva Tomáš | TAP8400 | C | KOB Tretra Praha | 34:05 | + 1:56 |
3. | Horák Pavel (Starosta) | VSP7305 | C | USK Praha | 37:51 | + 5:42 |
4. | Linhartová Klára | ZVO0556 | A | OB SK Zvole | 38:42 | + 6:33 |
5. | Šlapák Martin | DKP8503 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:18 | + 7:09 |
6. | Kolář Jan | ZVO7901 | C | OB SK Zvole | 40:16 | + 8:07 |
7. | Tuček Michal | DKP8202 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:55 | + 8:46 |
8. | Šimek Tomáš | FSP6304 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:06 | + 10:57 |
9. | Zapletal Jan | NNN3032 | Neregistrovaní | 45:28 | + 13:19 | |
10. | Bleha Stanislav | DOR7503 | C | OK Dobříš | 45:31 | + 13:22 |
10. | Kroupa Štěpán | VPM6904 | C | KOS Slavia Plzeň | 45:31 | + 13:22 |
12. | Silný Ondřej | PHK7906 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:41 | + 13:32 |
13. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB Tretra Praha | 46:06 | + 13:57 |
14. | Škáchová Petra | DKP7054 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:41 | + 14:32 |
15. | Palaščak Ján | NNN0005 | Neregistrovaní | 46:50 | + 14:41 | |
16. | Protiva Jan | TAP0904 | C | KOB Tretra Praha | 49:58 | + 17:49 |
17. | Los Jago | DOR9801 | C | OK Dobříš | 52:57 | + 20:48 |
18. | Řehák David | NNN3031 | Neregistrovaní | 53:25 | + 21:16 | |
19. | Koma Vít | DOR7702 | C | OK Dobříš | 54:50 | + 22:41 |
20. | Večerka Daniel | 0030001 | NoWay | 56:44 | + 24:35 | |
21. | Kadlec Jiří | NNN3008 | Neregistrovaní | 59:03 | + 26:54 | |
22. | Skalka Michal | LTU6700 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:16 | + 28:07 |
23. | Termerová Jana | LTU7850 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:38 | + 28:29 |
24. | Zátka Jan | 0190001 | Hokil | 62:37 | + 30:28 | |
25. | Kindl Jiří | RIC7901 | C | OB Říčany | 65:44 | + 33:35 |
26. | Žižková Jaroslava | DOR7754 | C | OK Dobříš | 65:59 | + 33:50 |
27. | Protiva Mikuláš | TAP1100 | C | KOB Tretra Praha | 69:42 | + 37:33 |
28. | Veruňák Jiří | TAP8003 | C | KOB Tretra Praha | 69:48 | + 37:39 |
29. | Malačková Jana | DKP6150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:32 | + 41:23 |
30. | Malačka Milan | DKP6000 | C | Oddíl OB Kotlářka | 74:18 | + 42:09 |
31. | Protivová Monika | TAP7651 | C | KOB Tretra Praha | 79:42 | + 47:33 |
Rakovec Michal | SCP6901 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšilová Eliška | NNN0001 | Neregistrovaní | 17:57 | ||
2. | Lukavec Tomáš | SMR1700 | C | SNS Smržovka | 25:29 | + 7:32 |
3. | Kolařík Jiří | SOB1300 | C | SOBSA | 25:33 | + 7:36 |
4. | Krejčíková Kateřina | RIC1550 | OB Říčany | 26:43 | + 8:46 | |
5. | Lukavcová Zuzana | SMR1850 | C | SNS Smržovka | 26:47 | + 8:50 |
5. | Kolařík Jakub | SOB1500 | C | SOBSA | 26:47 | + 8:50 |
7. | Drobníková Viktorie | SJC1751 | C | Sportcentrum Jičín | 26:58 | + 9:01 |
8. | Balgová Aneta | DKP1553 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:44 | + 9:47 |
9. | Hýblová Beáta | VIP1950 | C | SK VIPrahlo | 28:25 | + 10:28 |
10. | Stuchlík Eduard | TAP1600 | C | KOB Tretra Praha | 30:05 | + 12:08 |
11. | Sajalová Michaela | SLP1650 | C | OOB Slavia Praha | 31:05 | + 13:08 |
12. | Preisslerová Emma | NNN0002 | Neregistrovaní | 32:23 | + 14:26 | |
13. | Petřinová Sára | NNN3016 | Neregistrovaní | 33:24 | + 15:27 | |
14. | Šístek Adam | SCP1800 | C | OK Sparta Praha | 33:54 | + 15:57 |
15. | Mordačíková Adéla | NNN3005 | Neregistrovaní | 33:59 | + 16:02 | |
16. | Kodetová Dominika | KAM1554 | C | OK Kamenice | 34:05 | + 16:08 |
17. | Finco Veronica Grace | PVP1150 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 34:43 | + 16:46 |
18. | Konopásková Laura | NNN3004 | Neregistrovaní | 34:55 | + 16:58 | |
19. | Bucháčková Veronika | NNN3001 | Neregistrovaní | 36:28 | + 18:31 | |
20. | Sedláková Magdalena | DKP1853 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:40 | + 18:43 |
21. | Šístková Šárka | SCP1650 | C | OK Sparta Praha | 36:42 | + 18:45 |
22. | Pospíšilová Rebeka | DKP1771 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:57 | + 19:00 |
23. | Jusková Melisa | NNN3003 | Neregistrovaní | 40:01 | + 22:04 | |
24. | Horová Mína | PGP1855 | C | SK Praga | 42:07 | + 24:10 |
25. | Mrázková Gréta | SJC1950 | C | Sportcentrum Jičín | 45:35 | + 27:38 |
26. | Jirásková Edita | NNN3035 | Neregistrovaní | 47:48 | + 29:51 | |
27. | Němcová Anna | NNN3027 | Neregistrovaní | 48:26 | + 30:29 | |
28. | Chloupková Alžběta | NNN3021 | Neregistrovaní | 54:06 | + 36:09 | |
29. | Blaťáková Apolena | 0010002 | 54:10 | + 36:13 | ||
29. | Blaťáková Justýna | NNN3025 | Neregistrovaní | 54:10 | + 36:13 | |
31. | Pospíšil Michal | NNN3033 | Neregistrovaní | 86:22 | + 68:25 | |
32. | Kunst Matyáš | NNN3022 | Neregistrovaní | 89:56 | + 71:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pračka Michal | RIC1400 | C | OB Říčany | 37:42 | |
2. | Brotánek Jiří | NNN6779 | Neregistrovaní | 38:05 | + 0:23 | |
3. | Šimek Christina | NNN3043 | Neregistrovaní | 39:00 | + 1:18 | |
4. | Sajalová Eva | SLP1950 | C | OOB Slavia Praha | 41:49 | + 4:07 |
5. | Kaska Michal | NNN3045 | Neregistrovaní | 59:37 | + 21:55 | |
6. | Křížková Anna | NNN3023 | Neregistrovaní | 70:41 | + 32:59 | |
7. | Loukotová Lada | DKP1754 | C | Oddíl OB Kotlářka | 75:48 | + 38:06 |
8. | Štefková Alžběta | NNN3047 | Neregistrovaní | 93:06 | + 55:24 | |
Benešová Ema | PGP1750 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fanta Josef | NNN3038 | Neregistrovaní | 24:22 | ||
2. | Hurtová Magdalena | NNN3019 | Neregistrovaní | 30:53 | + 6:31 | |
3. | Šimůnková Jana | NNN3015 | Neregistrovaní | 31:19 | + 6:57 | |
4. | Fiala Mikuláš | NNN3041 | Neregistrovaní | 50:27 | + 26:05 | |
5. | Škvorová Barbora | KAM9150 | C | OK Kamenice | 56:47 | + 32:25 |
6. | Němcová Adéla | NNN3026 | Neregistrovaní | 60:25 | + 36:03 | |
7. | Kamenická Martina | NNN1890 | Neregistrovaní | 68:38 | + 44:16 | |
8. | Tachezy Jan | DOR5802 | C | OK Dobříš | 94:39 | + 70:17 |
Dudková Kateřina | NNN3039 | Neregistrovaní | DISK |