Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednaříková Eva | TAP1550 | C | KOB Tretra Praha | 26:37 | |
2. | Sedláčková Adéla | 0280001 | ŠSK Újezd nad Lesy | 27:12 | + 0:35 | |
3. | Janoušková Matylda | PGPxxxx | SK Praga | 28:55 | + 2:18 | |
4. | Preisslerová Karolína | HAV1651 | OB Havířov | 29:31 | + 2:54 | |
5. | Hnátková Kateřina | LOU1400 | C | SK Moravan Louňovice | 32:36 | + 5:59 |
6. | Müllerová Ludmila | PGP1551 | C | SK Praga | 33:03 | + 6:26 |
7. | Lorencová Anna | DOR1550 | C | OK Dobříš | 36:52 | + 10:15 |
8. | Horová Žofie | TAP1554 | C | KOB Tretra Praha | 38:44 | + 12:07 |
9. | Khelová Eliška | SCP1651 | C | OK Sparta Praha | 40:32 | + 13:55 |
10. | Lažanská Magdaléna | KAM1461 | C | OK Kamenice | 41:41 | + 15:04 |
11. | Pokorná Dita | PGP1452 | C | SK Praga | 47:43 | + 21:06 |
12. | Míková Martina | DKP1752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:57 | + 24:20 |
13. | Gondeková Marie | PGP1356 | C | SK Praga | 54:50 | + 28:13 |
Kabáth Karolína Ida | LOU1351 | C | SK Moravan Louňovice | DISK | ||
Zlatušková Marie | PGP1357 | C | SK Praga | DISK | ||
Křížková Amálie | DOR1454 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Khelová Bára | SCP1350 | C | OK Sparta Praha | DISK | ||
Štůlová Cecílie | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janečková Eliška | DKP1453 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:54 | |
2. | Sedláková Helena | DKP1352 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:50 | + 0:56 |
3. | Dvořáková Šarlota | DKP1360 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:23 | + 1:29 |
4. | Michalíková Stela | ZVO1352 | C | OB SK Zvole | 23:00 | + 3:06 |
5. | Schindlerová Beáta | PGP1353 | C | SK Praga | 23:19 | + 3:25 |
6. | Kurfürstová Anna | FSP1450 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 23:23 | + 3:29 |
7. | Mikulová Laura | ZVO1450 | C | OB SK Zvole | 23:47 | + 3:53 |
8. | Hrušková Tereza | DOR1451 | C | OK Dobříš | 26:02 | + 6:08 |
9. | Collis Helena | DKP1450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:28 | + 6:34 |
10. | Sankotová Sára | KAM1458 | C | OK Kamenice | 26:35 | + 6:41 |
11. | Neškudlová Kateřina | KAM1450 | C | OK Kamenice | 27:21 | + 7:27 |
12. | Heczková Anna | DKP1362 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:38 | + 7:44 |
13. | Večerková Klára | DKP1452 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:42 | + 7:48 |
14. | Proxová Veronika | RIC1350 | C | OB Říčany | 28:58 | + 9:04 |
15. | Hrušková Zuzana | DOR1452 | C | OK Dobříš | 29:55 | + 10:01 |
16. | Komárková Eva | FSP1352 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:21 | + 13:27 |
17. | Kůdelová Eliška | TAP1451 | C | KOB Tretra Praha | 33:29 | + 13:35 |
18. | Zoubková Hana | KAM1457 | C | OK Kamenice | 33:32 | + 13:38 |
19. | Pelikánová Jitka | KAM1451 | C | OK Kamenice | 37:51 | + 17:57 |
20. | Veselá Alena | ZVO1451 | C | OB SK Zvole | 39:46 | + 19:52 |
21. | Voleská Andrea | KAM1456 | C | OK Kamenice | 40:52 | + 20:58 |
22. | Wiedermannová Maja | PGP1358 | C | SK Praga | 43:12 | + 23:18 |
23. | Hezká Zuzana | DOR1351 | C | OK Dobříš | 45:56 | + 26:02 |
24. | Zamastilová Amálie | FSP1350 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:29 | + 26:35 |
25. | Haisová Štěpánka | DOR1453 | C | OK Dobříš | 46:41 | + 26:47 |
26. | Čermáková Emílie | 0210001 | E+L | 47:40 | + 27:46 | |
27. | Litschmannová Barbora | PGP1451 | C | SK Praga | 64:25 | + 44:31 |
Vrabcová Olívie | SCP1450 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikulová Stella | ZVO1250 | B | OB SK Zvole | 21:53 | |
2. | Öner Eda | VSP1154 | B | USK Praha | 22:46 | + 0:53 |
3. | Rejšková Klára | KAM1251 | B | OK Kamenice | 23:33 | + 1:40 |
4. | Čevelová Adéla | RIC1150 | B | OB Říčany | 24:23 | + 2:30 |
5. | Knýbelová Anna | FSP1152 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:49 | + 3:56 |
6. | Bašusová Olga | KAM1250 | C | OK Kamenice | 26:00 | + 4:07 |
7. | Magazu Sophia | DOR1152 | B | OK Dobříš | 26:03 | + 4:10 |
8. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | B | Oddíl OB Kotlářka | 26:14 | + 4:21 |
9. | Súkupová Anita | PGP1352 | C | SK Praga | 26:31 | + 4:38 |
10. | Veselá Klára | ZVO1156 | C | OB SK Zvole | 26:41 | + 4:48 |
11. | Hrušková Gabriela | PGP1150 | B | SK Praga | 26:42 | + 4:49 |
12. | Maroušková Julie | DKP1256 | B | Oddíl OB Kotlářka | 27:22 | + 5:29 |
13. | Snížková Žofie | DKP1151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:32 | + 5:39 |
14. | Fuchsová Barbora | KAM1153 | C | OK Kamenice | 27:58 | + 6:05 |
15. | Haisová Anna | DOR1252 | C | OK Dobříš | 28:05 | + 6:12 |
16. | Brotánková Klára | ROU1151 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 28:34 | + 6:41 |
17. | Bolinová Evelína | FSP1150 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:38 | + 7:45 |
18. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | C | SK Moravan Louňovice | 29:53 | + 8:00 |
19. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | B | USK Praha | 30:34 | + 8:41 |
20. | Králová Žofie | LBE1152 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 31:38 | + 9:45 |
21. | Fialová Kristýna | DOR1250 | C | OK Dobříš | 32:23 | + 10:30 |
22. | Tomešová Evelína | DKP1168 | B | Oddíl OB Kotlářka | 33:27 | + 11:34 |
23. | Komová Barbora | DOR1253 | C | OK Dobříš | 34:10 | + 12:17 |
24. | Pokorná Elen | KAM1151 | C | OK Kamenice | 35:04 | + 13:11 |
25. | Dvořáková Alžběta | DKP1172 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:27 | + 14:34 |
26. | Svobodová Adéla | ODV1150 | C | TJ Aero Odolena Voda | 36:35 | + 14:42 |
27. | Neškudlová Anna | KAM1152 | C | OK Kamenice | 38:01 | + 16:08 |
28. | Lorencová Kateřina | DOR1251 | C | OK Dobříš | 38:31 | + 16:38 |
29. | Tarešová Sofie | DKP1165 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:36 | + 16:43 |
30. | Abrahamová Kateřina | DKP1176 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:27 | + 18:34 |
31. | Rakovcová Zuzana | SCP1150 | C | OK Sparta Praha | 41:56 | + 20:03 |
32. | Nalezencová Tereza | DOR1254 | C | OK Dobříš | 44:24 | + 22:31 |
33. | Čechová Jolana | DKP1173 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:19 | + 28:26 |
34. | Procházková Aneta | DKP1153 | B | Oddíl OB Kotlářka | 50:47 | + 28:54 |
35. | Bradnová Lenka | KAM1253 | C | OK Kamenice | 52:53 | + 31:00 |
36. | Pavlíková Barbora | ODV1252 | C | TJ Aero Odolena Voda | 53:15 | + 31:22 |
37. | Topičová Laura | LOU1152 | C | SK Moravan Louňovice | 58:54 | + 37:01 |
38. | Mrázová Lucie | VSP1251 | C | USK Praha | 60:49 | + 38:56 |
39. | Králová Helena | LBE1250 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 63:20 | + 41:27 |
40. | Kůdelová Nela | TAP1255 | C | KOB Tretra Praha | 66:16 | + 44:23 |
41. | Břešťanová Karla | DKP1169 | C | Oddíl OB Kotlářka | 70:04 | + 48:11 |
42. | Barhoňová Marie | ODV1251 | C | TJ Aero Odolena Voda | 73:39 | + 51:46 |
43. | Collis Emma | DKP1251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 75:53 | + 54:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | A | OB Říčany | 20:31 | |
2. | Vaňková Barbora | ROZ0959 | B | OK Roztoky | 21:06 | + 0:35 |
3. | Michalíková Klára | ZVO0954 | B | OB SK Zvole | 21:26 | + 0:55 |
4. | Kolářová Veronika | LOU1050 | B | SK Moravan Louňovice | 21:56 | + 1:25 |
5. | Hrušková Tereza | PGP0953 | A | SK Praga | 22:30 | + 1:59 |
6. | Súkupová Sára | PGP1151 | B | SK Praga | 24:45 | + 4:14 |
7. | Ryppelová Anna | TAP0954 | B | KOB Tretra Praha | 26:03 | + 5:32 |
8. | Neubauerová Magdaléna | ZVO1052 | B | OB SK Zvole | 26:21 | + 5:50 |
9. | Michalíková Alžběta | ZVO0953 | B | OB SK Zvole | 26:25 | + 5:54 |
10. | Havlíčková Zuzana | RIC1051 | B | OB Říčany | 26:49 | + 6:18 |
11. | Řepková Anna | PGP1052 | A | SK Praga | 27:17 | + 6:46 |
12. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | B | KOB Tretra Praha | 27:22 | + 6:51 |
13. | Škodová Denisa | PGP1058 | B | SK Praga | 27:28 | + 6:57 |
14. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | B | OK Kamenice | 27:37 | + 7:06 |
15. | Volešová Edita | TAP0960 | C | KOB Tretra Praha | 27:48 | + 7:17 |
16. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 27:57 | + 7:26 |
17. | Rodová Anežka | VSP1152 | B | USK Praha | 28:23 | + 7:52 |
18. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | B | Oddíl OB Kotlářka | 28:27 | + 7:56 |
19. | Labská Kateřina | PGP0963 | B | SK Praga | 28:54 | + 8:23 |
20. | Geffertová Marta | FSP1054 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:26 | + 8:55 |
21. | Sedmerová Nela | ZVO0955 | C | OB SK Zvole | 29:55 | + 9:24 |
22. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | B | USK Praha | 30:05 | + 9:34 |
23. | Balejová Sofie | KAM0951 | B | OK Kamenice | 30:11 | + 9:40 |
24. | Matyšková Aneta | PGP1061 | C | SK Praga | 31:28 | + 10:57 |
25. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | B | SK Praga | 32:39 | + 12:08 |
26. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:51 | + 12:20 |
27. | Svatá Lucie | PGP0952 | C | SK Praga | 33:08 | + 12:37 |
28. | Starostová Lucie | PGP1055 | C | SK Praga | 33:32 | + 13:01 |
29. | Kukačková Johana | FSP1056 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:37 | + 13:06 |
30. | Žambochová Anežka | PGP0962 | C | SK Praga | 34:30 | + 13:59 |
31. | Pokorná Sára | KAM0952 | C | OK Kamenice | 34:42 | + 14:11 |
32. | Blehová Barbora | DOR1151 | B | OK Dobříš | 35:08 | + 14:37 |
33. | Tomášková Ines | PGP0960 | C | SK Praga | 35:47 | + 15:16 |
34. | Tomášková Linda | PGP0961 | C | SK Praga | 36:04 | + 15:33 |
35. | Sollier Jennifer | PDY1052 | C | Běhej Poděbrady | 36:38 | + 16:07 |
36. | Zeidlerová Šárka | FSP1057 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:46 | + 16:15 | |
37. | Fišerová Emma | ZVO0956 | C | OB SK Zvole | 38:44 | + 18:13 |
38. | Adámková Sára | DKP1064 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:46 | + 20:15 |
38. | Dlouhá Julie | PGP1051 | C | SK Praga | 40:46 | + 20:15 |
40. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | C | SPORTICUS team | 41:05 | + 20:34 |
41. | Štěpánková Emma | TAP0953 | C | KOB Tretra Praha | 43:31 | + 23:00 |
42. | Hezká Adéla | DOR1053 | C | OK Dobříš | 43:45 | + 23:14 |
43. | Kuglerová Anna | ROZ0956 | C | OK Roztoky | 44:29 | + 23:58 |
44. | Matyšková Kristýna | PLU1050 | C | TJ SOKOL Plumlov | 45:14 | + 24:43 |
45. | Brumovská Markéta | TAP1061 | C | KOB Tretra Praha | 47:22 | + 26:51 |
46. | Benáková Natálie | TAP0956 | C | KOB Tretra Praha | 48:28 | + 27:57 |
47. | Svobodová Ema | ODV0951 | C | TJ Aero Odolena Voda | 49:00 | + 28:29 |
48. | Hrstková Eliška | SLA1053 | C | SKOB Slaný | 53:03 | + 32:32 |
49. | Hercubová Dominika | MKP0950 | C | SK Meteor Kačerov | 62:08 | + 41:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mullis Carolina | DKP0951 | A | Oddíl OB Kotlářka | 24:23 | |
2. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | A | KOB Tretra Praha | 25:00 | + 0:37 |
3. | Lošťáková Ela | PGP0957 | A | SK Praga | 25:27 | + 1:04 |
4. | Fibírová Lucie | FSP0777 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 26:34 | + 2:11 |
5. | Leinweberová Julie | FSP0755 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:23 | + 4:00 |
6. | Honzáková Nela | PGP0858 | B | SK Praga | 28:57 | + 4:34 |
7. | Geffertová Agáta | FSP0753 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:58 | + 5:35 |
8. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | B | OB SK Zvole | 31:13 | + 6:50 |
9. | Blahutová Lucie | MFP0950 | B | Matfyz Praha | 31:43 | + 7:20 |
10. | Švejdová Karolína | ZVO0752 | B | OB SK Zvole | 31:45 | + 7:22 |
11. | Havlíčková Veronika | RIC0853 | B | OB Říčany | 32:21 | + 7:58 |
12. | Hüblová Agáta | FSP0853 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:43 | + 8:20 |
13. | Sobotková Lada | OPI0951 | B | Orientační sporty Písek | 33:01 | + 8:38 |
14. | Mušková Amálie Anna | DKP0759 | B | Oddíl OB Kotlářka | 33:40 | + 9:17 |
14. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | B | OK Dobříš | 33:40 | + 9:17 |
16. | Sobotová Veronika | DLP0850 | C | OOB TJ Dukla Praha | 34:51 | + 10:28 |
17. | Berná Klára | ODV0851 | B | TJ Aero Odolena Voda | 35:43 | + 11:20 |
18. | Šunková Berta | LOU0850 | B | SK Moravan Louňovice | 36:55 | + 12:32 |
19. | Houdková Kateřina | ODV0752 | C | TJ Aero Odolena Voda | 39:42 | + 15:19 |
20. | Drašarová Magdaléna | DKL0752 | C | KOB Kladno | 40:07 | + 15:44 |
21. | Dudlová Hana | ODV0854 | C | TJ Aero Odolena Voda | 40:58 | + 16:35 |
22. | Bouřová Natálie | RIC0854 | C | OB Říčany | 44:31 | + 20:08 |
23. | Zemanová Eliška | DKP0862 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:39 | + 21:16 |
24. | Krátká Linda | ROU0851 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 49:38 | + 25:15 |
25. | Chudobová Eliška | DKL0850 | C | KOB Kladno | 50:47 | + 26:24 |
26. | Matoušková Sára | ODV0855 | C | TJ Aero Odolena Voda | 51:51 | + 27:28 |
27. | Blehová Veronika | DOR0852 | C | OK Dobříš | 59:30 | + 35:07 |
Hezká Tereza | DOR0855 | C | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | A | OK Dobříš | 26:51 | |
2. | Sobotová Alžběta | DLP0550 | B | OOB TJ Dukla Praha | 28:36 | + 1:45 |
3. | Blahutová Martina | MFP0550 | C | Matfyz Praha | 28:49 | + 1:58 |
4. | Svobodová Adriana | FSP0653 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:50 | + 1:59 |
5. | Škáchová Zuzana | DKP0656 | A | Oddíl OB Kotlářka | 30:41 | + 3:50 |
6. | Dvořáková Veronika | PGP0659 | B | SK Praga | 32:10 | + 5:19 |
7. | Vozábalová Hana | PGP0654 | B | SK Praga | 32:47 | + 5:56 |
8. | Večerková Ema | DKP0657 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:56 | + 6:05 |
9. | Honzáková Lenka | JHB0551 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 40:06 | + 13:15 |
10. | Hromasová Magdaléna | DKP0559 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:51 | + 14:00 |
11. | Maříková Alžběta | FSP0650 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:08 | + 14:17 |
12. | Forštová Ema | 0070001 | Forštíci | 42:38 | + 15:47 | |
13. | Pangrácová Anna | MFP0650 | C | Matfyz Praha | 54:26 | + 27:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Lea | TUR0555 | R | OOB TJ Turnov | 32:38 | 8430 | |
2. | Škáchová Viktorie | DKP0655 | A | Oddíl OB Kotlářka | 33:17 | + 0:39 | 8270 |
3. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | R | KOB Tretra Praha | 34:21 | + 1:43 | 8007 |
4. | Tichá Dorotea | DKP0351 | A | Oddíl OB Kotlářka | 37:24 | + 4:46 | 7256 |
5. | Hájková Kateřina | OKP9450 | C | SK OK 24 Praha | 38:35 | + 5:57 | 6964 |
6. | Plochová Dominika | DKP8651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:01 | + 6:23 | 6857 |
7. | Rollier Monika | PHK8051 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:10 | + 6:32 | 6820 |
8. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | A | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 40:06 | + 7:28 | 6590 |
9. | Jirásková Kateřina | TJP8850 | C | TJ Sokol Troja | 40:17 | + 7:39 | 6545 |
10. | Kotková Adéla | RIC0655 | A | OB Říčany | 40:21 | + 7:43 | 6529 |
11. | Voltrová Alena | DKP9956 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:52 | + 8:14 | 6401 |
12. | Honzáková Jana | JHB7753 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 41:59 | + 9:21 | 6126 |
13. | Bořánková Karolína | KAM9550 | C | OK Kamenice | 42:08 | + 9:30 | 6089 |
14. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 42:09 | + 9:31 | 6085 |
15. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | C | OK Kamenice | 42:24 | + 9:46 | 6023 |
16. | Studničná Lenka | FSP8650 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:14 | + 10:36 | 5818 |
17. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | C | SK Praga | 43:22 | + 10:44 | 5785 |
18. | Szymanská Zuzana | DKP0463 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:11 | + 11:33 | 5584 |
19. | Zajícová Kateřina | TAP9053 | C | KOB Tretra Praha | 44:56 | + 12:18 | 5399 |
20. | Sanna Karin | DKP0250 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:28 | + 12:50 | 5268 |
21. | Linhartová Klára | ZVO0556 | A | OB SK Zvole | 45:46 | + 13:08 | 5194 |
22. | Hořejší Jana | DKP9052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:01 | + 13:23 | 5132 |
23. | Míchalová Šárka | KPY0050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 47:00 | + 14:22 | 4890 |
24. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | OK Kamenice | 47:42 | + 15:04 | 4717 |
25. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | C | Matfyz Praha | 47:56 | + 15:18 | 4660 |
26. | Kopecká Eliška | KNC9850 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 49:55 | + 17:17 | 4171 |
27. | Blažková Kristina | DKP8251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:29 | + 17:51 | 4032 |
28. | Baštová Julie | DOR0353 | B | OK Dobříš | 50:31 | + 17:53 | 4023 |
29. | Řadová Lucie | DKP0251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:40 | + 19:02 | 3740 |
30. | Nováková Eliška | PDY0150 | C | Běhej Poděbrady | 52:20 | + 19:42 | 3576 |
31. | Havlová Tereza | KAM0760 | A | OK Kamenice | 53:01 | + 20:23 | 3407 |
32. | Rousová Lucie | DKL0251 | C | KOB Kladno | 54:24 | + 21:46 | 3067 |
33. | Koubová Lenka | ROU9554 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 65:05 | + 32:27 | 434 |
34. | Geislerová Aneta | DKL0151 | C | KOB Kladno | 68:21 | + 35:43 | 0 |
Mikulášová Helena | PGP9353 | C | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalinová Tereza | LBE9150 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 33:04 | 3111 | |
2. | Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 33:56 | + 0:52 | 3034 |
3. | Janečková Josefína | EKP0351 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 35:38 | + 2:34 | 2885 |
4. | Fantová Libuše | EKP5650 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 36:17 | + 3:13 | 2828 |
5. | Fantová Kateřina | EKP0256 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 37:00 | + 3:56 | 2765 |
6. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | C | OK Roztoky | 45:12 | + 12:08 | 2043 |
7. | Černá Kateřina | TJP9850 | C | TJ Sokol Troja | 45:36 | + 12:32 | 2008 |
8. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 49:04 | + 16:00 | 1703 |
9. | Malá Anna | LOU9250 | C | SK Moravan Louňovice | 56:38 | + 23:34 | 1037 |
10. | Štěpánková Julie | KAM0458 | C | OK Kamenice | 58:16 | + 25:12 | 894 |
11. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | C | OB SK Zvole | 60:17 | + 27:13 | 716 |
12. | Uhlířová Ludmila | SLA9851 | C | SKOB Slaný | 72:07 | + 39:03 | 0 |
Syslová Edita | PGP8853 | C | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hojná Silvie | SCP7950 | C | OK Sparta Praha | 35:09 | |
2. | Bolinová Hana | FSP8152 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:33 | + 2:24 |
3. | Tomešová Daniela | SJC8451 | C | Sportcentrum Jičín | 38:59 | + 3:50 |
3. | Málková Šárka | CST8351 | C | OB Strakonice | 38:59 | + 3:50 |
5. | Janečková Markéta | DKP8151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:51 | + 4:42 |
6. | Petriláková Petra | DOR7656 | C | OK Dobříš | 39:57 | + 4:48 |
7. | Sobotová Jana | DLP8250 | C | OOB TJ Dukla Praha | 40:17 | + 5:08 |
8. | Puchernová Zuzana | TAP8453 | C | KOB Tretra Praha | 40:18 | + 5:09 |
9. | Nedbalová Jana | MFP8050 | C | Matfyz Praha | 40:23 | + 5:14 |
10. | Collis Blanka | DKP8257 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:25 | + 5:16 |
11. | Zoubková Jana | ZBP8050 | C | OOB SK Zbraslav | 41:03 | + 5:54 |
12. | Karbanová Vendula | DKP8350 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:05 | + 6:56 |
13. | Blahutová Hanka | MFP7953 | C | Matfyz Praha | 42:20 | + 7:11 |
14. | Nováková Ivana | DLP8150 | C | OOB TJ Dukla Praha | 43:45 | + 8:36 |
15. | Štoková Mariana | DKP8158 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:12 | + 9:03 |
16. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 44:14 | + 9:05 |
17. | Proxová Lada | RIC8350 | C | OB Říčany | 44:18 | + 9:09 |
18. | Králová Vanda | PGP8755 | C | SK Praga | 44:27 | + 9:18 |
19. | Vítečková Kateřina | DKP7251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:11 | + 11:02 |
20. | Baxová Irena | LBE7951 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 47:55 | + 12:46 |
21. | Jakubská Jitka | TAP8152 | C | KOB Tretra Praha | 48:46 | + 13:37 |
22. | Dlouhá Marta | PGP7858 | C | SK Praga | 48:49 | + 13:40 |
23. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 52:38 | + 17:29 |
24. | Míková Šárka | DKP8255 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:57 | + 17:48 |
25. | Pecharová Michaela | TJP6550 | C | TJ Sokol Troja | 57:08 | + 21:59 |
26. | Šichová Jaroslava | DLP8052 | C | OOB TJ Dukla Praha | 57:14 | + 22:05 |
27. | Veselá Lenka | ZVO8052 | C | OB SK Zvole | 57:44 | + 22:35 |
28. | Súkupová Hana | PGP8156 | C | SK Praga | 59:17 | + 24:08 |
29. | Brotánková Lenka | ROU8152 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 60:12 | + 25:03 |
30. | Mikeszová Martina | DKP8162 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:15 | + 25:06 |
31. | Procházková Jana | DKP8052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:29 | + 25:20 |
32. | Fuchsová Aneta | KAM8551 | C | OK Kamenice | 61:16 | + 26:07 |
33. | Tichá Jana | OPI8150 | Orientační sporty Písek | 61:55 | + 26:46 | |
34. | Dostálová Anna | DOR8250 | C | OK Dobříš | 62:03 | + 26:54 |
35. | Rejšková Alena | KAM7750 | C | OK Kamenice | 62:08 | + 26:59 |
36. | Hrstková Marie | SLA8150 | C | SKOB Slaný | 62:25 | + 27:16 |
37. | Žižková Jaroslava | DOR7754 | C | OK Dobříš | 63:17 | + 28:08 |
38. | Pilařová Kateřina | CEP8050 | Čepíci | 65:28 | + 30:19 | |
39. | Knýbelová Lucie | FSP7955 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 69:44 | + 34:35 |
40. | Slámová Michaela | KAM8051 | C | OK Kamenice | 100:16 | + 65:07 |
Hanzlíčková Martina | EKP8452 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petráňová Jana | SCP7555 | C | OK Sparta Praha | 30:57 | |
2. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 31:39 | + 0:42 |
3. | Valentová Helena | OKP6550 | C | SK OK 24 Praha | 34:34 | + 3:37 |
4. | Hrušková Blanka | DOR7555 | C | OK Dobříš | 34:39 | + 3:42 |
5. | Bartůňková Lucie | LOU7750 | C | SK Moravan Louňovice | 35:35 | + 4:38 |
6. | Komersová Jana | KNC6550 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 37:34 | + 6:37 |
7. | Forstereviczová Jana | DOR7653 | C | OK Dobříš | 38:36 | + 7:39 |
8. | Bejčková Jana | DKL7150 | C | KOB Kladno | 39:12 | + 8:15 |
9. | Bartoňová Terezie | FSP7550 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:33 | + 8:36 |
10. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 40:09 | + 9:12 |
11. | Hrstková Dana | SJI6051 | C | OK Jihlava | 40:26 | + 9:29 |
12. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | C | SK Praga | 40:47 | + 9:50 |
13. | Škáchová Petra | DKP7054 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:03 | + 11:06 |
14. | Čevelová Ivana | RIC7853 | C | OB Říčany | 43:26 | + 12:29 |
15. | Balusková Ida | OKP7350 | C | SK OK 24 Praha | 44:05 | + 13:08 |
16. | Forštová Jitka | PGP7558 | C | SK Praga | 44:06 | + 13:09 |
17. | Pangrácová Jana | MFP7653 | C | Matfyz Praha | 45:28 | + 14:31 |
18. | Berná Markéta | ODV7651 | C | TJ Aero Odolena Voda | 45:37 | + 14:40 |
19. | Smolková Alena | OKP6452 | C | SK OK 24 Praha | 46:20 | + 15:23 |
20. | Fibírová Zuzana | FSP7555 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:42 | + 15:45 |
21. | Hlaváčková Klára | TAP7756 | C | KOB Tretra Praha | 48:16 | + 17:19 |
22. | Sedláčková Jana | ZBP7654 | C | OOB SK Zbraslav | 48:49 | + 17:52 |
23. | Magazu Radmila | DOR7853 | C | OK Dobříš | 49:32 | + 18:35 |
24. | Finco Dneboská Eva | PVP7755 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 50:08 | + 19:11 |
25. | Maříková Markéta | FSP7351 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:23 | + 19:26 |
26. | Geffertová Radka | FSP7650 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:44 | + 19:47 |
27. | Adámková Blanka | DCH7852 | C | Radioelektronika Cheb | 51:01 | + 20:04 |
28. | Šimůnková Martina | TAP6851 | C | KOB Tretra Praha | 51:22 | + 20:25 |
29. | Nová Jana | DOR7150 | C | OK Dobříš | 53:18 | + 22:21 |
30. | Polanová Pavla | ZVO7152 | C | OB SK Zvole | 55:05 | + 24:08 |
31. | Žižková Markéta | DOR7352 | C | OK Dobříš | 55:09 | + 24:12 |
32. | Dudlová Jana | ODV7751 | C | TJ Aero Odolena Voda | 57:11 | + 26:14 |
33. | Ellederová Zdenka | TAP7755 | C | KOB Tretra Praha | 57:39 | + 26:42 |
34. | Heczková Jana | DKP6952 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:07 | + 27:10 |
35. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 58:11 | + 27:14 |
36. | Mědílková Iva | SPC7160 | C | SPORTICUS team | 58:59 | + 28:02 |
37. | Řadová Jaromíra | DKP6551 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:27 | + 28:30 |
38. | Balejová Veronika | KAM7253 | C | OK Kamenice | 59:37 | + 28:40 |
38. | Hlavatá Pavla | DKP7050 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:37 | + 28:40 |
40. | Pokorná Kamila | KAM7452 | C | OK Kamenice | 61:41 | + 30:44 |
41. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 61:56 | + 30:59 |
42. | Tolarová Ivana | RIC7650 | C | OB Říčany | 65:24 | + 34:27 |
43. | Beranová Jana | SLA7551 | C | SKOB Slaný | 65:31 | + 34:34 |
44. | Klofáčová Romana | SLP6951 | C | OOB Slavia Praha | 66:41 | + 35:44 |
45. | Míchalová Marcela | KPY6850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 70:00 | + 39:03 |
46. | Havlová Eva | KNC7851 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 71:33 | + 40:36 |
47. | Brumovská Rhea | TAP7251 | C | KOB Tretra Praha | 73:21 | + 42:24 |
48. | Hoffmannová Lucie | DKL7552 | C | KOB Kladno | 73:48 | + 42:51 |
49. | Hüblová Kateřina | FSP7750 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 74:49 | + 43:52 |
50. | Drašarová Dana | DKL7750 | C | KOB Kladno | 77:03 | + 46:06 |
51. | Černá Jana | TAP7250 | C | KOB Tretra Praha | 84:07 | + 53:10 |
52. | Štěpánková Adéla | KAM7552 | C | OK Kamenice | 92:11 | + 61:14 |
53. | Raymond-Bertrandová Jana | SLA7353 | C | SKOB Slaný | 95:11 | + 64:14 |
54. | Khelová Petra | SCP7850 | C | OK Sparta Praha | 96:11 | + 65:14 |
55. | Jirkovská Kateřina | 0230001 | KJ | 100:13 | + 69:16 | |
56. | Nováková Martina | PDY7350 | C | Běhej Poděbrady | 121:03 | + 90:06 |
57. | Marholdová Martina | ZVO7451 | C | OB SK Zvole | 126:06 | + 95:09 |
Pokorná Magdaléna | PGP7562 | C | SK Praga | DISK | ||
Kándlová Adéla | DCE7550 | C | KOB Dobřichovice | DISK | ||
Martanová Daniela | VLI7452 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Janderová Markéta | SOB7750 | C | SOBSA | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Hana | PGP6652 | C | SK Praga | 29:57 | |
2. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:15 | + 8:18 |
3. | Kujanová Martina | BZP5850 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 44:11 | + 14:14 |
4. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Hostivice | 44:38 | + 14:41 |
5. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 45:45 | + 15:48 |
6. | Kopáčková Alena | DOR6450 | C | OK Dobříš | 48:05 | + 18:08 |
7. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 48:37 | + 18:40 |
8. | Málková Věra | CST6550 | C | OB Strakonice | 51:45 | + 21:48 |
9. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 52:44 | + 22:47 |
10. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 54:42 | + 24:45 |
11. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 63:58 | + 34:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linková Eugenie | DKP5951 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:47 | |
2. | Havlíčková Jindřiška | KNC6150 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 38:00 | + 2:13 |
3. | Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | 38:35 | + 2:48 |
4. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | SK Praga | 46:15 | + 10:28 |
5. | Drábková Jana | DLP6150 | C | OOB TJ Dukla Praha | 46:44 | + 10:57 |
6. | Kohoutová Pavla | KNC6251 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 51:56 | + 16:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 33:47 | |
2. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | C | SK Praga | 39:17 | + 5:30 |
3. | Šilerová Zdena | KNC5750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 40:09 | + 6:22 |
4. | Jůzková Jaroslava | SCP5250 | C | OK Sparta Praha | 41:56 | + 8:09 |
5. | Seifertová Marie | SBK5555 | C | KOB START Blansko | 49:03 | + 15:16 |
6. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 50:54 | + 17:07 |
7. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 59:33 | + 25:46 |
8. | Trdá Iva | KPY5850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 67:28 | + 33:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 48:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rakovec Pavel | SCP1501 | C | OK Sparta Praha | 22:46 | |
2. | Šedivý Marek | PGP1400 | C | SK Praga | 23:07 | + 0:21 |
3. | Abraham Jan | DKP1310 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:09 | + 0:23 |
4. | Pilař Jiří | CEP1300 | Čepíci | 25:11 | + 2:25 | |
5. | Matějů Antonín | PGP1501 | C | SK Praga | 25:14 | + 2:28 |
6. | Černý Ota | CEP1302 | Čepíci | 26:04 | + 3:18 | |
7. | Gondek Jan | PGP1601 | C | SK Praga | 26:22 | + 3:36 |
7. | Šafránek Michal | FSP1404 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 26:22 | + 3:36 | |
9. | Míka Štěpán | DKP1504 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:46 | + 6:00 |
10. | Král Jaroslav | LBE1500 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 29:56 | + 7:10 |
11. | Stuchlík Eduard | TAP1600 | C | KOB Tretra Praha | 31:41 | + 8:55 |
12. | Schindler Tadeáš | PGP1600 | C | SK Praga | 33:20 | + 10:34 |
13. | Tóth Levente | TAP1311 | C | KOB Tretra Praha | 41:24 | + 18:38 |
14. | Vitásek Václav | KPY1400 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 48:01 | + 25:15 | |
15. | Černý Vít | CEP1500 | Čepíci | 48:24 | + 25:38 | |
Suchý Prokop | TAP1502 | C | KOB Tretra Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hora Karel | TAP1302 | C | KOB Tretra Praha | 19:31 | |
2. | Čevela Marek | RIC1300 | C | OB Říčany | 20:31 | + 1:00 |
3. | Míka Zbyněk | DKP1301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:08 | + 1:37 |
4. | Jakubský Filip | TAP1304 | C | KOB Tretra Praha | 21:28 | + 1:57 |
5. | Stuchlík Antonín | TAP1307 | C | KOB Tretra Praha | 22:44 | + 3:13 |
6. | Skripnik Kilián | FSP1300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 23:03 | + 3:32 |
7. | Kazda Albert | PGP1405 | C | SK Praga | 23:11 | + 3:40 |
8. | Čížek Vojtěch | PGP1404 | C | SK Praga | 23:35 | + 4:04 |
9. | Rollier Alexei | PHK1502 | C | OK 99 Hradec Králové | 25:33 | + 6:02 |
10. | Drašar Matouš | DKL1301 | C | KOB Kladno | 26:07 | + 6:36 |
11. | Brotánek Jan | ROU1401 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 26:24 | + 6:53 |
12. | Pucherna Štěpán | TAP1400 | C | KOB Tretra Praha | 26:37 | + 7:06 |
13. | Havlíček Kristián | RIC1402 | C | OB Říčany | 26:56 | + 7:25 |
14. | Červenka Vojtěch | SAD1301 | C | Sportovní akademie Dobříš | 27:07 | + 7:36 |
15. | Klečka Jakub | DKP1406 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:49 | + 8:18 |
16. | Pinkr Jan | HCE1300 | C | TJ Hostivice | 28:01 | + 8:30 |
17. | Štěpánek Šimon | ODV1401 | C | TJ Aero Odolena Voda | 28:34 | + 9:03 |
18. | Baxa Daniel | LBE1400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 29:11 | + 9:40 |
19. | Hýbl Šimon | TAP1401 | C | KOB Tretra Praha | 29:44 | + 10:13 |
20. | Baldrian František | VSP1600 | C | USK Praha | 30:45 | + 11:14 |
21. | Beran Matouš | LBE1301 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 31:25 | + 11:54 |
22. | Vyskočil Jan | PGP1306 | C | SK Praga | 32:03 | + 12:32 |
23. | Doležel Václav | PGP1503 | C | SK Praga | 33:59 | + 14:28 |
24. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | C | Sportcentrum Jičín | 34:21 | + 14:50 |
25. | Skalka Jindřich | VSP1500 | C | USK Praha | 38:28 | + 18:57 |
26. | Frabša Jan | TAP1308 | C | KOB Tretra Praha | 40:10 | + 20:39 |
27. | Brabec Diviš | LOU1500 | C | SK Moravan Louňovice | 43:52 | + 24:21 |
28. | Rajman Jan | ROU13XX | SKOB Roudnice nad Labem | 46:53 | + 27:22 | |
29. | Lhotský František | RIC1401 | C | OB Říčany | 65:41 | + 46:10 |
30. | Karban Štěpán | DKP1313 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:38 | + 47:07 |
31. | Beneš Lukáš | FSP1500 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 70:51 | + 51:20 |
32. | Albrecht Jiří | KAM1700 | C | OK Kamenice | 94:17 | + 74:46 |
33. | Kosák Damián | PGP1303 | C | SK Praga | 110:56 | + 91:25 |
Šich Jan | DLP1500 | C | OOB TJ Dukla Praha | DISK | ||
Tománek Jan | DOR1400 | C | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čížik Matyáš | KAM1102 | C | OK Kamenice | 19:32 | |
2. | Baldrian Josef | VSP1100 | B | USK Praha | 19:58 | + 0:26 |
3. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | B | SKOB Slaný | 20:59 | + 1:27 |
4. | Sláma Marek | KAM1201 | C | OK Kamenice | 21:08 | + 1:36 |
5. | Janeček Tomáš | DKP1206 | B | Oddíl OB Kotlářka | 23:11 | + 3:39 |
6. | Kamenický Karel | TAP1105 | B | KOB Tretra Praha | 24:30 | + 4:58 |
7. | Voleský Viktor | KAM1103 | C | OK Kamenice | 25:07 | + 5:35 |
8. | Pelikán Vít | KAM1203 | B | OK Kamenice | 25:15 | + 5:43 |
9. | Etrych Matěj | DOR1104 | C | OK Dobříš | 25:59 | + 6:27 |
10. | Jetel Václav | DOR1105 | C | OK Dobříš | 27:06 | + 7:34 |
11. | Dostál Václav | DOR1202 | C | OK Dobříš | 27:25 | + 7:53 |
12. | Šuster Jan | FSP1101 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 27:39 | + 8:07 |
13. | Jelínek Filip | ROZ1203 | C | OK Roztoky | 28:31 | + 8:59 |
14. | Jakubský Pavel | TAP1109 | B | KOB Tretra Praha | 28:36 | + 9:04 |
15. | Pinkr Josef | HCE1200 | C | TJ Hostivice | 29:28 | + 9:56 |
16. | Bína Richard | KAM1205 | C | OK Kamenice | 30:24 | + 10:52 |
17. | Černý Dominik | PGP1104 | C | SK Praga | 30:43 | + 11:11 |
18. | Macůrek Ondřej | TAP1111 | C | KOB Tretra Praha | 31:31 | + 11:59 |
19. | Doležel Adam | PGP1202 | C | SK Praga | 33:00 | + 13:28 |
20. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:56 | + 15:24 |
21. | Baláš Jan | DOR1113 | C | OK Dobříš | 35:11 | + 15:39 |
22. | Červenka Daniel | SAD1101 | C | Sportovní akademie Dobříš | 36:38 | + 17:06 |
23. | Chudoba Jiří | DKL1102 | C | KOB Kladno | 37:21 | + 17:49 |
24. | Tesař Jonáš | PGP1103 | C | SK Praga | 37:40 | + 18:08 |
25. | Sankot Jakub | KAM1207 | C | OK Kamenice | 39:24 | + 19:52 |
26. | Martinez Galicia Pablo | RIC1204 | C | OB Říčany | 39:35 | + 20:03 |
27. | Valenta Filip | DKP1210 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:19 | + 22:47 |
28. | Beneš Tadeáš | FSP1105 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 45:11 | + 25:39 |
29. | Homolka Vojtěch | SAD1102 | C | Sportovní akademie Dobříš | 45:52 | + 26:20 |
30. | Hübl Hugo | FSP1103 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 51:43 | + 32:11 |
31. | Dorschner David | RIC1207 | OB Říčany | 53:17 | + 33:45 | |
32. | Karban Ondřej | DKP1100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:53 | + 40:21 |
33. | Honetschläger Vojtěch | MKP1106 | C | SK Meteor Kačerov | 60:10 | + 40:38 |
34. | Trnobranský Dominik | ODV1100 | C | TJ Aero Odolena Voda | 71:43 | + 52:11 |
35. | Šuster Jakub | FSP1202 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 76:27 | + 56:55 |
Petráň Lukáš | TAP1200 | C | KOB Tretra Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Etrych Jonáš | DOR0907 | A | OK Dobříš | 19:07 | |
2. | Elleder Jan | TAP1010 | B | KOB Tretra Praha | 20:44 | + 1:37 |
3. | Sedlák Václav | DKP1105 | B | Oddíl OB Kotlářka | 21:47 | + 2:40 |
4. | Bartoň Theodor | FSP1100 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 22:05 | + 2:58 |
5. | Vaněk Lukáš | ROZ1101 | B | OK Roztoky | 22:47 | + 3:40 |
6. | Cháma Ondřej | PDY0902 | B | Běhej Poděbrady | 23:01 | + 3:54 |
7. | Komín Matyáš | DKL0901 | B | KOB Kladno | 23:16 | + 4:09 |
8. | Novák Adam | DKP0924 | B | Oddíl OB Kotlářka | 23:33 | + 4:26 |
9. | Jiroušek Štěpán | DOR1102 | B | OK Dobříš | 23:40 | + 4:33 |
10. | Bašus Ondřej | KAM1004 | B | OK Kamenice | 24:06 | + 4:59 |
11. | Zavadil Matěj | VSP0904 | B | USK Praha | 24:54 | + 5:47 |
12. | Sláma Kryštof | KAM1000 | B | OK Kamenice | 25:46 | + 6:39 |
13. | Gregor Kevin | DOR1001 | B | OK Dobříš | 25:51 | + 6:44 |
14. | Neškudla Jan | KAM1005 | B | OK Kamenice | 26:52 | + 7:45 |
15. | Cichra Patrik | TAP0903 | B | KOB Tretra Praha | 27:23 | + 8:16 |
16. | Kofroň Jan | LBE1000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 28:40 | + 9:33 |
17. | Kašpar Adam | DOR1101 | B | OK Dobříš | 29:27 | + 10:20 |
18. | Pazák Eduard | TAP0913 | C | KOB Tretra Praha | 29:40 | + 10:33 |
19. | Švejda Jáchym | ZVO0902 | C | OB SK Zvole | 30:03 | + 10:56 |
20. | Koma Lukáš | DOR0903 | B | OK Dobříš | 30:16 | + 11:09 |
21. | Prox Jan | RIC1003 | B | OB Říčany | 30:35 | + 11:28 |
22. | Jiras František | DOR0900 | B | OK Dobříš | 31:07 | + 12:00 |
23. | Bednařík Vojtěch | TAP1104 | C | KOB Tretra Praha | 31:10 | + 12:03 |
24. | Hruška Tomáš | DOR1002 | B | OK Dobříš | 32:47 | + 13:40 |
25. | Porsch Jan | DOR0904 | B | OK Dobříš | 32:49 | + 13:42 |
26. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | B | OK Kamenice | 34:40 | + 15:33 |
26. | Müller Karel | HCE1000 | C | TJ Hostivice | 34:40 | + 15:33 |
28. | Španěl Viktor | DOR0901 | C | OK Dobříš | 35:21 | + 16:14 |
29. | Berný Jáchym | ODV1000 | C | TJ Aero Odolena Voda | 35:22 | + 16:15 |
30. | Kamenický Pavel | TAP0909 | C | KOB Tretra Praha | 36:10 | + 17:03 |
31. | Houdek Jakub | ODV1006 | C | TJ Aero Odolena Voda | 36:42 | + 17:35 |
32. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 37:00 | + 17:53 |
33. | Španěl Vít | DOR1100 | C | OK Dobříš | 37:14 | + 18:07 |
34. | Pilař František | CEP0900 | Čepíci | 39:02 | + 19:55 | |
35. | Janda Josef | KAM1007 | C | OK Kamenice | 41:44 | + 22:37 |
36. | Bolina Eduard | FSP0901 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:34 | + 23:27 |
37. | Zamastil Juraj | FSP0904 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:29 | + 27:22 |
38. | Foršt Bruno | 0070003 | Forštíci | 46:54 | + 27:47 | |
39. | Bukva Matyáš | PGP0905 | C | SK Praga | 51:05 | + 31:58 |
40. | Hoffmann Vojtěch | DKL1004 | C | KOB Kladno | 82:24 | + 63:17 |
Babinský Kryštof | CEP1000 | Čepíci | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | B | SK Praga | 27:04 | |
2. | Maroušek Dominik | DKP0716 | B | Oddíl OB Kotlářka | 27:09 | + 0:05 |
3. | Baxa David | LBE0800 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 28:14 | + 1:10 |
4. | Matyšek Ondřej | PGP0703 | B | SK Praga | 29:23 | + 2:19 |
5. | Zavadil Adam | KAM0901 | B | OK Kamenice | 29:38 | + 2:34 |
6. | Magazu Lukas | DOR0805 | B | OK Dobříš | 29:47 | + 2:43 |
7. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | B | KOB Tretra Praha | 29:53 | + 2:49 |
8. | Vrba Matyáš | FSP0706 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:59 | + 2:55 |
9. | Linhart Jakub | ZVO0802 | B | OB SK Zvole | 31:52 | + 4:48 |
10. | Večerka Vojtěch | DKP0813 | B | Oddíl OB Kotlářka | 33:04 | + 6:00 |
11. | Veljačik Jonáš | DKP0818 | B | Oddíl OB Kotlářka | 33:10 | + 6:06 |
12. | Brumovský Štěpán | TAP0706 | C | KOB Tretra Praha | 33:11 | + 6:07 |
13. | Kolář David | ZVO0805 | B | OB SK Zvole | 33:48 | + 6:44 |
14. | Melichar Šimon | DKP0708 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:49 | + 6:45 |
15. | Sedlář Lumír | TAP0810 | C | KOB Tretra Praha | 34:00 | + 6:56 |
16. | Šnejdar Martin | PGP0806 | B | SK Praga | 35:39 | + 8:35 |
17. | Štys Jáchym | DKP0823 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:02 | + 10:58 |
18. | Neubauer René | ZVO0704 | C | OB SK Zvole | 38:07 | + 11:03 |
19. | Kapoun Matěj | LBE0801 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 40:48 | + 13:44 |
20. | Svoboda František | ROZ0700 | C | OK Roztoky | 44:44 | + 17:40 |
21. | Luhan Jakub | PGP0809 | C | SK Praga | 47:41 | + 20:37 |
22. | Geisler Richard | DKL0700 | C | KOB Kladno | 49:21 | + 22:17 |
23. | Svoboda Filip | DKP0719 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:38 | + 22:34 |
24. | Kubeček Tomáš | DOR0808 | C | OK Dobříš | 50:58 | + 23:54 |
25. | Tučný Kryštof | PGP0804 | B | SK Praga | 52:39 | + 25:35 |
Sadil Martin | MFP0702 | C | Matfyz Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosák Eliáš | PGP0704 | A | SK Praga | 26:28 | |
2. | Hůla Tomáš | LBE0602 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 26:49 | + 0:21 |
3. | Hruška Marek | DOR0604 | B | OK Dobříš | 32:24 | + 5:56 |
4. | Jíra Filip | KAM0506 | B | OK Kamenice | 32:48 | + 6:20 |
5. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 33:24 | + 6:56 |
6. | Václavík Martin | SLA0601 | B | SKOB Slaný | 33:30 | + 7:02 |
7. | Kohoutek Tomáš | RIC0603 | B | OB Říčany | 34:54 | + 8:26 |
8. | Valenta Martin | KPY0507 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 35:07 | + 8:39 |
9. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | B | KOB Tretra Praha | 35:22 | + 8:54 |
10. | Kándl Matěj | PGP0508 | B | SK Praga | 36:48 | + 10:20 |
11. | Tejkl Štěpán | TAP0807 | B | KOB Tretra Praha | 38:03 | + 11:35 |
12. | Hošek Ondřej | DOR0606 | C | OK Dobříš | 44:52 | + 18:24 |
13. | Klepetko Adam | FSP0601 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 49:44 | + 23:16 |
14. | Marhold Václav | ZVO0501 | C | OB SK Zvole | 51:20 | + 24:52 |
15. | Krátký Štěpán | ROU0503 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 60:36 | + 34:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vacek Vladimír | KNC9300 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 41:09 | 2240 | |
2. | Smolka Ondřej | TJP9401 | C | TJ Sokol Troja | 43:14 | + 2:05 | 2143 |
3. | Beneš Jan | DKL9800 | C | KOB Kladno | 49:41 | + 8:32 | 1844 |
4. | Marek Jan | LBE6100 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 51:06 | + 9:57 | 1778 |
5. | Šubrt Evžen | TAP8000 | C | KOB Tretra Praha | 59:32 | + 18:23 | 1386 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rollier Baptiste | PHK8200 | E | OK 99 Hradec Králové | 32:02 | 8025 | |
2. | Sysel Ctibor | PGP8700 | R | SK Praga | 33:11 | + 1:09 | 7754 |
3. | Koliáš Štěpán | PGP0610 | A | SK Praga | 33:58 | + 1:56 | 7570 |
4. | Skvortcov Yurii | TJN0411 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:03 | + 2:01 | 7550 |
5. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | A | Oddíl OB Kotlářka | 35:20 | + 3:18 | 7248 |
6. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | A | OK Dobříš | 35:36 | + 3:34 | 7185 |
7. | Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | 36:26 | + 4:24 | 6989 |
8. | Mareš Albert | DKP0308 | A | Oddíl OB Kotlářka | 36:33 | + 4:31 | 6962 |
9. | Zápotocký Jiří | PGP0808 | A | SK Praga | 36:35 | + 4:33 | 6954 |
10. | Snížek Martin | DOR0405 | A | OK Dobříš | 36:41 | + 4:39 | 6930 |
11. | Fibír Tomáš | FSP7901 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:46 | + 4:44 | 6911 |
12. | Matějů Luboš | PGP7601 | C | SK Praga | 37:13 | + 5:11 | 6805 |
13. | Sedláček Patrik | DKP0816 | A | Oddíl OB Kotlářka | 37:20 | + 5:18 | 6777 |
14. | Havlíček Jan | RIC7902 | C | OB Říčany | 38:00 | + 5:58 | 6620 |
15. | Skripnik Matouš | FSP0800 | A | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:26 | + 6:24 | 6518 |
16. | Janda Jakub | DOR0403 | C | OK Dobříš | 38:51 | + 6:49 | 6420 |
17. | Skripnik Nikola | FSP0600 | A | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:17 | + 7:15 | 6318 |
18. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 39:56 | + 7:54 | 6165 |
19. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 40:05 | + 8:03 | 6130 |
20. | Buk Petr | ROU0001 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 40:29 | + 8:27 | 6036 |
21. | Škácha Vít | DKP0310 | A | Oddíl OB Kotlářka | 40:43 | + 8:41 | 5981 |
22. | Snížek Ondřej | DOR0406 | B | OK Dobříš | 40:49 | + 8:47 | 5957 |
23. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:08 | + 9:06 | 5883 |
24. | Světnický František | TUR0214 | R | OOB TJ Turnov | 41:09 | + 9:07 | 5879 |
25. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 41:11 | + 9:09 | 5871 |
26. | Hošek Radim | TAP8737 | C | KOB Tretra Praha | 41:17 | + 9:15 | 5847 |
27. | Kovář Miroslav | SJC8104 | C | Sportcentrum Jičín | 41:35 | + 9:33 | 5777 |
28. | Kožina Štěpán | PGP0300 | A | SK Praga | 42:33 | + 10:31 | 5549 |
29. | Španěl Filip | DOR0704 | B | OK Dobříš | 42:34 | + 10:32 | 5545 |
30. | Sobotka Radim | OPI0300 | B | Orientační sporty Písek | 42:52 | + 10:50 | 5475 |
31. | Tatarnikov Michal | PHK0405 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:32 | + 11:30 | 5318 |
32. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 44:05 | + 12:03 | 5188 |
33. | Novák Přemysl | DKP0107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:07 | + 12:05 | 5180 |
34. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 44:18 | + 12:16 | 5137 |
35. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 45:14 | + 13:12 | 4918 |
36. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 45:36 | + 13:34 | 4831 |
37. | Buk Ondřej | ROU0102 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 46:21 | + 14:19 | 4655 |
38. | Tesař Pavel | PGP7708 | C | SK Praga | 46:48 | + 14:46 | 4549 |
39. | Vlach Martin | PGP8605 | C | SK Praga | 47:26 | + 15:24 | 4400 |
40. | Hanák Jan | SLA8002 | C | SKOB Slaný | 47:57 | + 15:55 | 4278 |
41. | Černý Martin | TAP8902 | C | KOB Tretra Praha | 47:59 | + 15:57 | 4270 |
42. | Fröhlich Martin | DKP8207 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:18 | + 16:16 | 4196 |
43. | Pecka Marek | EKP9000 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:20 | + 16:18 | 4188 |
44. | Werner Michal | PGP9705 | C | SK Praga | 48:58 | + 16:56 | 4039 |
45. | Němeček Jan | KAM9300 | C | OK Kamenice | 49:10 | + 17:08 | 3992 |
46. | Kopecký Matyáš | DKP0613 | B | Oddíl OB Kotlářka | 49:28 | + 17:26 | 3921 |
47. | Matoušek Martin | SPC7604 | C | SPORTICUS team | 50:38 | + 18:36 | 3646 |
48. | Beneš Miroslav | PGP8108 | C | SK Praga | 51:00 | + 18:58 | 3560 |
49. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB Tretra Praha | 51:06 | + 19:04 | 3536 |
50. | Beran František | SLA0700 | B | SKOB Slaný | 51:26 | + 19:24 | 3458 |
51. | Šimík Daniel | ROZ6900 | C | OK Roztoky | 51:36 | + 19:34 | 3419 |
52. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 51:40 | + 19:38 | 3403 |
53. | Weiss Hugo | DKP0725 | B | Oddíl OB Kotlářka | 52:02 | + 20:00 | 3317 |
54. | Jandera Tomáš | SOB7300 | C | SOBSA | 52:09 | + 20:07 | 3289 |
55. | Voleský Leoš | KAM7900 | C | OK Kamenice | 52:38 | + 20:36 | 3175 |
56. | Vágner Libor | DKP8802 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:39 | + 20:37 | 3172 |
57. | Uhlíř Marek | PGP9405 | C | SK Praga | 52:42 | + 20:40 | 3160 |
58. | Mezník Vladimír | LBE6400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 53:45 | + 21:43 | 2913 |
59. | Jiras Antonín | DOR0701 | A | OK Dobříš | 54:01 | + 21:59 | 2850 |
60. | Vondra Jiří | FSP7600 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 56:49 | + 24:47 | 2191 |
61. | Blaha Ondřej | EKP7002 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 58:25 | + 26:23 | 1814 |
62. | Beneš Filip | TAP8701 | C | KOB Tretra Praha | 59:01 | + 26:59 | 1673 |
63. | Perkner Vít | ZVO0603 | C | OB SK Zvole | 59:15 | + 27:13 | 1618 |
64. | Dvořáček Dan | MFP7903 | C | Matfyz Praha | 60:21 | + 28:19 | 1359 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazda Jiří | SJC8006 | C | Sportcentrum Jičín | 29:28 | |
2. | Kouřimský Jan | SLA7200 | C | SKOB Slaný | 29:32 | + 0:04 |
3. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 32:10 | + 2:42 |
4. | Dvořák Josef | PGP8006 | C | SK Praga | 32:23 | + 2:55 |
5. | Šafařík Ivo | OPI7402 | C | Orientační sporty Písek | 34:42 | + 5:14 |
6. | Matyšek Bronislav | PLU7823 | C | TJ SOKOL Plumlov | 34:58 | + 5:30 |
7. | Sankot Jaroslav | KAM8100 | C | OK Kamenice | 35:10 | + 5:42 |
8. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 35:24 | + 5:56 |
9. | Kamenický Jan | TAP7900 | C | KOB Tretra Praha | 36:41 | + 7:13 |
10. | Sedykh Ilya | 0180001 | m. SVOBODA | 36:46 | + 7:18 | |
11. | Szymanský Filip | DKP8208 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:17 | + 7:49 |
12. | Khel Richard | SCP7500 | C | OK Sparta Praha | 37:27 | + 7:59 |
13. | Neškudla Jan | KAM8000 | C | OK Kamenice | 37:50 | + 8:22 |
14. | Svoboda Lukáš | PGP7901 | C | SK Praga | 40:02 | + 10:34 |
15. | Fiala Jan | OPI7803 | Orientační sporty Písek | 40:20 | + 10:52 | |
16. | Koldinský Jan | KPY8506 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 40:49 | + 11:21 |
17. | Lužnický Jiří | LIT8501 | C | KOB Litvínov | 41:08 | + 11:40 |
18. | Súkup Jaroslav | PGP7900 | C | SK Praga | 41:12 | + 11:44 |
19. | Lhotský Ondřej | RIC8600 | C | OB Říčany | 41:18 | + 11:50 |
20. | Janeček Petr | DKP7905 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:11 | + 12:43 |
21. | Kabát Jan | PGP6901 | C | SK Praga | 42:56 | + 13:28 |
22. | Kofroň Jan | LBE8001 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 44:16 | + 14:48 |
23. | Dvořák Petr | DKP8005 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:29 | + 15:01 |
24. | Michalík Bohumil | ZVO8002 | C | OB SK Zvole | 44:38 | + 15:10 |
25. | Kelnar Martin | ODV8600 | C | TJ Aero Odolena Voda | 45:09 | + 15:41 |
26. | Rokoš Jan | ROU8802 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 50:19 | + 20:51 |
27. | Končický Lukáš | RIC7501 | C | OB Říčany | 50:47 | + 21:19 |
28. | Doležel Jiří | PGP8005 | C | SK Praga | 52:55 | + 23:27 |
29. | Palaščak Honza | 0390001 | Gumídci | 55:16 | + 25:48 | |
30. | Beneš Tomáš | FSP7903 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 62:23 | + 32:55 |
31. | Perkner Radim | ZVO8001 | C | OB SK Zvole | 62:55 | + 33:27 |
32. | Mašek Petr | DKP8405 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:54 | + 36:26 |
33. | Kabáth Petr | LOU8001 | C | SK Moravan Louňovice | 72:23 | + 42:55 |
34. | Kubeček Lukáš | DOR8300 | C | OK Dobříš | 75:05 | + 45:37 |
Jurkiewicz Patrik | SCP7800 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 29:21 | |
2. | Gutak Mykhaylo | 0310001 | Azymut(Ukraine) | 31:13 | + 1:52 | |
3. | Kondrát Martin | PGP6501 | C | SK Praga | 31:45 | + 2:24 |
4. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 31:56 | + 2:35 |
5. | Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | 33:01 | + 3:40 |
6. | Novák Libor | OKP6504 | C | SK OK 24 Praha | 33:47 | + 4:26 |
7. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 34:18 | + 4:57 |
8. | Pangrác Ondřej | MFP7603 | C | Matfyz Praha | 34:39 | + 5:18 |
8. | Černý Michal | ROU7505 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 34:39 | + 5:18 |
10. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 34:41 | + 5:20 |
11. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | Matfyz Praha | 35:54 | + 6:33 |
12. | Etrych Tomáš | DOR7300 | C | OK Dobříš | 36:38 | + 7:17 |
13. | Víteček Jan | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:04 | + 7:43 |
14. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:26 | + 8:05 |
15. | Sadil Milan | MFP7500 | C | Matfyz Praha | 37:38 | + 8:17 |
16. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | C | SK Praga | 38:14 | + 8:53 |
17. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:25 | + 9:04 |
18. | Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | 38:30 | + 9:09 |
19. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 38:37 | + 9:16 |
20. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | C | SKOB Slaný | 38:58 | + 9:37 |
21. | Maroušek Jan | DKP7402 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:32 | + 10:11 |
22. | Collis Mark | DKP7703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:36 | + 10:15 |
23. | Gemperle František | MFP7102 | C | Matfyz Praha | 39:43 | + 10:22 |
24. | Šindelka Antonín | DLP7200 | C | OOB TJ Dukla Praha | 40:02 | + 10:41 |
25. | Hruška Jan | DOR7000 | C | OK Dobříš | 40:30 | + 11:09 |
26. | Hůla Pavel | LBE7300 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 40:40 | + 11:19 |
27. | Bleha Stanislav | DOR7503 | C | OK Dobříš | 41:12 | + 11:51 |
28. | Petráň Jiří | SCP7501 | C | OK Sparta Praha | 41:13 | + 11:52 |
29. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 41:40 | + 12:19 |
30. | Svoboda Jiří | DKP7504 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:06 | + 12:45 |
31. | Štys Marek | 0340001 | OB Kotlářka | 42:46 | + 13:25 | |
32. | Střelba Ondřej | PGP7510 | C | SK Praga | 42:54 | + 13:33 |
33. | Červenka Daniel | SAD7500 | C | Sportovní akademie Dobříš | 43:14 | + 13:53 |
34. | Berný Jan | ODV7702 | C | TJ Aero Odolena Voda | 43:37 | + 14:16 |
35. | Fanta Miroslav | EKP5800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 43:43 | + 14:22 |
36. | Jakubský Ondřej | TAP7700 | C | KOB Tretra Praha | 43:48 | + 14:27 |
37. | Knýbel Pavel | FSP7602 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:52 | + 14:31 |
38. | Snížek Jan | DKP7600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:07 | + 14:46 |
39. | Cháma Jan | PDY7501 | C | Běhej Poděbrady | 45:10 | + 15:49 |
39. | Balej Jiří | KAM7201 | C | OK Kamenice | 45:10 | + 15:49 |
41. | Dudl Jan | ODV7703 | C | TJ Aero Odolena Voda | 46:04 | + 16:43 |
42. | Černý Daniel | TAP7200 | C | KOB Tretra Praha | 46:13 | + 16:52 |
43. | Mička Aleš | TJP7300 | C | TJ Sokol Troja | 47:23 | + 18:02 |
44. | Tejkl Jiří | TAP7702 | C | KOB Tretra Praha | 48:14 | + 18:53 |
45. | Španěl Ondřej | DOR7100 | C | OK Dobříš | 48:15 | + 18:54 |
46. | Benák Rostislav | TAP7400 | C | KOB Tretra Praha | 48:38 | + 19:17 |
47. | Pavlík Michal | ODV7705 | C | TJ Aero Odolena Voda | 48:53 | + 19:32 |
48. | Tolar Jan | RIC7301 | C | OB Říčany | 50:19 | + 20:58 |
49. | Foršt Jakub | 0060001 | Tchoří dech | 50:21 | + 21:00 | |
50. | Pilař Marek | CEP7700 | Čepíci | 50:31 | + 21:10 | |
51. | Bartoň Jan | FSP7000 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 51:14 | + 21:53 |
52. | Čermák Daniel | EKP7510 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 51:58 | + 22:37 |
53. | Sollier David | PDY7000 | C | Běhej Poděbrady | 52:30 | + 23:09 |
54. | Brachtl Daniel | ZVO6902 | C | OB SK Zvole | 53:38 | + 24:17 |
55. | Černý Ondřej | CEP7800 | Čepíci | 54:01 | + 24:40 | |
56. | Havel Josef | KNC7800 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 54:15 | + 24:54 |
57. | Matyšek Stanislav | PLU7612 | C | TJ SOKOL Plumlov | 55:30 | + 26:09 |
58. | Kohoutek Jan | RIC7303 | C | OB Říčany | 57:27 | + 28:06 |
59. | Svatý Jakub | PGP7610 | C | SK Praga | 57:49 | + 28:28 |
60. | Škácha Michal | DKP7103 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:50 | + 28:29 |
61. | Hrstka Pavel | SLA7501 | C | SKOB Slaný | 58:12 | + 28:51 |
62. | Hezký Vítězslav | DOR7504 | C | OK Dobříš | 58:32 | + 29:11 |
63. | Mařík Karel | FSP7200 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 60:17 | + 30:56 |
64. | Prox Jakub | RIC7406 | C | OB Říčany | 61:18 | + 31:57 |
65. | Jiras Jiří | DOR6900 | C | OK Dobříš | 63:22 | + 34:01 |
66. | Svoboda Ondřej | ROZ7100 | C | OK Roztoky | 63:32 | + 34:11 |
67. | Sedláček Milan | PGP7408 | C | SK Praga | 63:44 | + 34:23 |
68. | Brumovský Martin | TAP7202 | C | KOB Tretra Praha | 64:29 | + 35:08 |
69. | Hruška Peter | 0370001 | Neregistrovaní Hruškovi | 67:35 | + 38:14 | |
70. | Šnejdar Ondřej | PGP7712 | C | SK Praga | 68:44 | + 39:23 |
71. | Ptáček Josef | DKP7204 | C | Oddíl OB Kotlářka | 75:10 | + 45:49 |
72. | Kapoun Luděk | LBE7400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 85:27 | + 56:06 |
Šenk Pavel | FSP7501 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | ||
Babinský Martin | 0080001 | Kufraři | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korčák Marián | HAV6508 | C | OB Havířov | 32:31 | |
2. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Hostivice | 34:59 | + 2:28 |
3. | Cincibus Pavel | FSP6605 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:53 | + 3:22 |
4. | Kořistka Libor | EKP6300 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 36:12 | + 3:41 |
5. | Polan Miroslav | ZVO6802 | C | OB SK Zvole | 37:01 | + 4:30 |
6. | Beneš Jan | DKL6600 | C | KOB Kladno | 38:50 | + 6:19 |
7. | Müller Jan | HCE6800 | C | TJ Hostivice | 40:04 | + 7:33 |
8. | Mrva Pavel | KAS6000 | C | KOB Kamenický Šenov | 43:59 | + 11:28 |
9. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 45:19 | + 12:48 |
10. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | C | OB SK Zvole | 53:53 | + 21:22 |
11. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 55:39 | + 23:08 |
12. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | C | OK Dobříš | 63:33 | + 31:02 |
13. | Klepetko David | 0380001 | Šutri | 78:01 | + 45:30 | |
14. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 87:28 | + 54:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovský Martin | PGP6100 | C | SK Praga | 29:49 | |
2. | Pasničenko Viktor | PGP6004 | C | SK Praga | 35:03 | + 5:14 |
3. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | C | KOB Tretra Praha | 40:00 | + 10:11 |
4. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | C | OB SK Zvole | 44:10 | + 14:21 |
5. | Hurta Vladimír | PGP6305 | C | SK Praga | 50:15 | + 20:26 |
6. | Buk Miloslav | ROU6202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 54:47 | + 24:58 |
7. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Hostivice | 59:16 | + 29:27 |
8. | Vrabec Martin | SCP6100 | C | OK Sparta Praha | 64:04 | + 34:15 |
9. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 76:25 | + 46:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Jiří | DKL5501 | C | KOB Kladno | 33:07 | |
2. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK Meteor Kačerov | 42:35 | + 9:28 |
3. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | C | OK Dobříš | 43:19 | + 10:12 |
4. | Hájek Jan | MAS5401 | C | OOB Aš | 44:26 | + 11:19 |
5. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 45:42 | + 12:35 |
6. | Cedrych Karel | TJP5500 | C | TJ Sokol Troja | 46:34 | + 13:27 |
7. | Koč Lumír | MKP5401 | C | SK Meteor Kačerov | 46:40 | + 13:33 |
8. | John Vladimír | DLP5500 | C | OOB TJ Dukla Praha | 46:43 | + 13:36 |
9. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 47:31 | + 14:24 |
10. | Toušek Miloslav | MKP5000 | C | SK Meteor Kačerov | 50:49 | + 17:42 |
11. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 52:27 | + 19:20 |
12. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB Tretra Praha | 54:50 | + 21:43 |
13. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 61:13 | + 28:06 |
Gregoriades Zdeněk | MKP5400 | SK Meteor Kačerov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
Kolský Alexander | PGP5000 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Jiří | DKL4601 | C | KOB Kladno | 31:12 | |
2. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 36:39 | + 5:27 |
3. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:47 | + 6:35 |
4. | Paul Josef | DCE4401 | C | KOB Dobřichovice | 44:43 | + 13:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suchý Karel | PGP4300 | C | SK Praga | 47:30 | |
2. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:05 | + 9:35 |
3. | Němec Vladimír | SLA4202 | C | SKOB Slaný | 70:29 | + 22:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Müllerová Karla | PGP1355 | C | SK Praga | 22:22 | |
2. | Janoušková Magdalena | PGP1359 | C | SK Praga | 27:20 | + 4:58 |
3. | Spáčil Zdeněk | SAD1202 | Sportovní akademie Dobříš | 37:11 | + 14:49 | |
Skripnik Jonatan | FSP2000 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škvorová Barbora | KAM9150 | C | OK Kamenice | 32:29 | |
2. | Pinkrová Šárka | HCE8350 | C | TJ Hostivice | 33:24 | + 0:55 |
3. | Štůla David | 35:16 | + 2:47 | |||
3. | Tareš Jiří | ODV7001 | C | TJ Aero Odolena Voda | 35:16 | + 2:47 |
5. | Havlínová Alena | 35:43 | + 3:14 | |||
6. | Stuchlíková Martina | 0350001 | N/A | 36:29 | + 4:00 | |
7. | Sedláčková Petra | 0290001 | Újezd nad Lesy | 37:34 | + 5:05 | |
8. | Stuchlík Martin | 0350002 | N/A | 38:39 | + 6:10 | |
9. | Doleželová Lišková Eva | 0100002 | Dezorienteering | 38:51 | + 6:22 | |
10. | Gregor Tahmina | DOR7552 | C | OK Dobříš | 39:32 | + 7:03 |
11. | Litschmannová Lenka | PGP8557 | C | SK Praga | 40:57 | + 8:28 |
12. | Smolíková Tereza | LOU9150 | C | SK Moravan Louňovice | 41:45 | + 9:16 |
13. | Cichra Pavel | TAP7401 | C | KOB Tretra Praha | 41:56 | + 9:27 |
14. | Šunková Karolína | LOU7550 | C | SK Moravan Louňovice | 41:57 | + 9:28 |
15. | Čech Roman | 44:46 | + 12:17 | |||
16. | Štěpánková Zdenka | ODV7851 | C | TJ Aero Odolena Voda | 45:07 | + 12:38 |
17. | Sankotová Monika | 45:12 | + 12:43 | |||
18. | Koudelka Aleš | 45:43 | + 13:14 | |||
19. | Kofroň Ondřej | LBE1200 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 45:45 | + 13:16 |
20. | Kofroňová Edita | LBE8050 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 47:19 | + 14:50 |
21. | Křížková Anna | 49:16 | + 16:47 | |||
22. | Kopecká Jitka | 0150002 | Dezorientovaní | 50:41 | + 18:12 | |
23. | Salingerová Eliška | LCE8451 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:46 | + 18:17 |
24. | Benešová Ludmila | FSP1151 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:59 | + 18:30 |
25. | Čechová Lucie | 0170001 | - | 51:28 | + 18:59 | |
26. | Vaněk Petr | ZBP1200 | C | OOB SK Zbraslav | 52:32 | + 20:03 |
27. | Jílková Radka | ZBP7751 | OOB SK Zbraslav | 53:05 | + 20:36 | |
28. | Slabá Daniela | 0260001 | Šneci | 55:27 | + 22:58 | |
29. | Makaloušová Anna | 0250002 | Špindl sportuje | 55:58 | + 23:29 | |
30. | Španělová Markéta | DOR7152 | OK Dobříš | 57:20 | + 24:51 | |
31. | Táborská Natálie | ROU00X1 | SKOB Roudnice nad Labem | 59:02 | + 26:33 | |
32. | Houdková Lenka | ODV7853 | C | TJ Aero Odolena Voda | 60:50 | + 28:21 |
33. | Abrahamová Alžběta | 63:38 | + 31:09 | |||
34. | Gondeková Romana | PGP7356 | C | SK Praga | 70:54 | + 38:25 |
35. | Hezká Zuzana | DOR7855 | C | OK Dobříš | 74:05 | + 41:36 |
36. | Staňková Žaneta | ROU00X2 | SKOB Roudnice nad Labem | 82:42 | + 50:13 | |
37. | Priorová Daniela | SAD7651 | Sportovní akademie Dobříš | 88:19 | + 55:50 | |
Adámková Kristýna | 0300001 | OB Adam2 | DISK | |||
Preissler Adam | HAV8608 | C | OB Havířov | DISK | ||
Nalezencová Ivana | DOR8251 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Tejklová Stela | TAP1254 | C | KOB Tretra Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brabec Tomáš | LOU8400 | C | SK Moravan Louňovice | 25:05 | |
2. | Makaloušová Hana | 0250001 | Špindl sportuje | 32:49 | + 7:44 | |
3. | Švejda Karel | 0270001 | Zvole | 35:49 | + 10:44 | |
4. | Bednaříková Jana | SPC8353 | C | SPORTICUS team | 36:05 | + 11:00 |
4. | Kadlec Jiří | 0050001 | Bílá Hora | 36:05 | + 11:00 | |
6. | Čížik Marek | KAM7501 | C | OK Kamenice | 36:59 | + 11:54 |
7. | Bílek Martin | 39:25 | + 14:20 | |||
8. | Nentvichová Julie | DOR0351 | C | OK Dobříš | 40:02 | + 14:57 |
9. | Vrabcová Romana | SCP8250 | C | OK Sparta Praha | 44:38 | + 19:33 |
10. | Tučný Jan | 0200001 | OB Tučňáci | 45:17 | + 20:12 | |
11. | Kamarád Tomáš | 0020001 | VSP | 45:20 | + 20:15 | |
12. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 46:01 | + 20:56 |
13. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | C | OK Kamenice | 47:58 | + 22:53 |
14. | Linhart Václav | 0320001 | Na Rozhraní | 48:06 | + 23:01 | |
15. | Klusáková Jitka | DKP5651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:30 | + 23:25 |
16. | Topičová Anna | LOU8350 | C | SK Moravan Louňovice | 50:03 | + 24:58 |
17. | Rambousková Pavla | N | 50:16 | + 25:11 | ||
18. | Beran Pavel | LBE7902 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 53:45 | + 28:40 |
19. | Vojtěchovský Martin | 0150001 | Dezorientovaní | 54:18 | + 29:13 | |
20. | Havlíčková Kateřina | DOR7650 | C | OK Dobříš | 55:14 | + 30:09 |
21. | Malá Martina | 0200002 | OB Tučňáci | 57:35 | + 32:30 | |
22. | Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | 58:05 | + 33:00 |
23. | Večerková Daniela | 0110002 | NoWay | 59:14 | + 34:09 | |
24. | Michalíková Jana | ZVO8051 | C | OB SK Zvole | 61:24 | + 36:19 |
25. | Rousová Jana | DKL6950 | C | KOB Kladno | 62:10 | + 37:05 |
26. | Rejšková Blanka | KAM7751 | C | OK Kamenice | 63:33 | + 38:28 |
27. | Šavel Jan | TAP1203 | C | KOB Tretra Praha | 65:39 | + 40:34 |
28. | Dušková Monika | 0430001 | Nejsem registrovaný účastník | 66:08 | + 41:03 | |
29. | Zvěřinová Marie | 66:22 | + 41:17 | |||
30. | Břešťanová Markéta | 0240001 | není | 75:16 | + 50:11 | |
31. | Švejdová Martina | ZVO7453 | C | OB SK Zvole | 77:13 | + 52:08 |
32. | Haluzová Marie | DKP8153 | C | Oddíl OB Kotlářka | 80:19 | + 55:14 |
33. | Řada Richard | DKP6701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 91:59 | + 66:54 |
34. | Krpešová Tereza | ROU00XX | SKOB Roudnice nad Labem | 111:05 | + 86:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oľhava Rastislav | PGP8909 | C | SK Praga | 33:09 | |
2. | Janda Pavel | DOR7600 | C | OK Dobříš | 36:24 | + 3:15 |
3. | Hladký Jan | DKP8301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:07 | + 5:58 |
4. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | A | OK Kamenice | 39:50 | + 6:41 |
5. | Kolář Jan | ZVO7901 | C | OB SK Zvole | 40:10 | + 7:01 |
6. | Vaněk Tomáš | 0160002 | CZAR | 42:15 | + 9:06 | |
7. | Stepanenko Sergiy | PGP7902 | C | SK Praga | 43:22 | + 10:13 |
8. | Vaculovič Radim | DOR7505 | C | OK Dobříš | 47:07 | + 13:58 |
9. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | C | OB SK Zvole | 48:25 | + 15:16 |
10. | Rajman Jan | ROU82xx | SKOB Roudnice nad Labem | 48:41 | + 15:32 | |
11. | Vzskoml Jan | 48:50 | + 15:41 | |||
12. | Žemlová Eva | KAM7550 | C | OK Kamenice | 48:52 | + 15:43 |
13. | Lacigová Michaela | PGP8150 | C | SK Praga | 49:47 | + 16:38 |
14. | Bednařík Jan | SPC8112 | C | SPORTICUS team | 50:04 | + 16:55 |
15. | Simr Pavel | ROU7504 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 50:42 | + 17:33 |
16. | Laga Miroslav | ZBP7900 | C | OOB SK Zbraslav | 52:09 | + 19:00 |
17. | Žufníčková Pavla | LBE8152 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 53:02 | + 19:53 |
18. | Kovářová Eva | SJC8759 | C | Sportcentrum Jičín | 53:20 | + 20:11 |
19. | Skalka Michal | LTU6700 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:17 | + 23:08 |
20. | Kindl Jiří | RIC7901 | C | OB Říčany | 56:29 | + 23:20 |
21. | Koma Vít | DOR7702 | C | OK Dobříš | 57:56 | + 24:47 |
22. | Pelikán Tomáš | KAM8200 | C | OK Kamenice | 58:17 | + 25:08 |
23. | Gregor Radovan | DOR7404 | C | OK Dobříš | 60:04 | + 26:55 |
24. | Večerka Daniel | 0110001 | NoWay | 60:37 | + 27:28 | |
25. | Drašar Tomáš | DKL7600 | C | KOB Kladno | 61:44 | + 28:35 |
26. | Pelikánová Lenka | KAM8350 | C | OK Kamenice | 65:24 | + 32:15 |
27. | Houdek Richard | ODV8001 | C | TJ Aero Odolena Voda | 70:32 | + 37:23 |
28. | Hokrová Marie | 74:34 | + 41:25 | |||
29. | Kožnar Pavel | 0120001 | 012 | 88:09 | + 55:00 | |
30. | Dudík Petr | DOR5500 | C | OK Dobříš | 97:32 | + 64:23 |
31. | Dudíková Hana | DOR5550 | C | OK Dobříš | 98:50 | + 65:41 |
32. | Petržílková Šárka | 0090001 | Postrach Cernosic | 101:47 | + 68:38 | |
33. | Zamastil Jaroslav | FSP7404 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 110:29 | + 77:20 |
Setínková Zuzana | DKP5753 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Adámek Timon | 26:24 | ||||
2. | Pražáková Eliška | DKP1556 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:54 | + 1:30 |
3. | Petržílková Nela | 0410002 | 2Beroun | 29:10 | + 2:46 | |
4. | Hejlová Markéta | 0410003 | 2Beroun | 29:17 | + 2:53 | |
5. | Čermáková Lea | 0210002 | E+L | 31:42 | + 5:18 | |
6. | Spáčil Kryštof | SAD1401 | Sportovní akademie Dobříš | 33:50 | + 7:26 | |
7. | Pavlíková Veronika | ODV1551 | C | TJ Aero Odolena Voda | 34:23 | + 7:59 |
8. | Hýblová Beáta | VIP1950 | C | SK VIPrahlo | 36:40 | + 10:16 |
9. | Hanslianová Julie | PGP1552 | C | SK Praga | 37:54 | + 11:30 |
10. | Roberts James | FSP0906 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:58 | + 11:34 | |
11. | Pavlík Matěj | ODV | TJ Aero Odolena Voda | 38:31 | + 12:07 | |
12. | Preisslerová Ema | 39:25 | + 13:01 | |||
13. | Zhuchenko Anna | MKP1250 | SK Meteor Kačerov | 40:17 | + 13:53 | |
14. | Bínová Eva | KAM1650 | C | OK Kamenice | 42:34 | + 16:10 |
15. | Rollier Eva | PHK1851 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:00 | + 17:36 |
16. | Lazarová Diana | ODV1550 | C | TJ Aero Odolena Voda | 44:11 | + 17:47 |
17. | Kubečková Eliška | DOR1650 | C | OK Dobříš | 47:43 | + 21:19 |
18. | Doleželová Žofie | 0100001 | Dezorienteering | 48:20 | + 21:56 | |
19. | Svobodová Marie | PGP1650 | C | SK Praga | 49:16 | + 22:52 |
20. | Málková Antonie | CST1751 | C | OB Strakonice | 50:28 | + 24:04 |
21. | Jirásková Edita | 0360001 | Jiraskovi | 50:47 | + 24:23 | |
22. | Baar Arnošt | SJC1650 | C | Sportcentrum Jičín | 52:32 | + 26:08 |
23. | Sedláková Magdalena | DKP1853 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:09 | + 26:45 |
24. | Šedivá Adéla | 53:21 | + 26:57 | |||
25. | Maslowská Justýna | 61:57 | + 35:33 | |||
26. | Karbanová Laura | 62:02 | + 35:38 | |||
27. | Vanková Magdalena | 0360002 | Jiraskovi | 66:35 | + 40:11 | |
28. | Černá Marie | 68:12 | + 41:48 | |||
29. | Vondrová Aneta | FSP1950 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 69:22 | + 42:58 |
30. | Polášek Jáchym | DKP1919 | C | Oddíl OB Kotlářka | 71:09 | + 44:45 |
31. | Vaňková Johana | 71:27 | + 45:03 | |||
32. | Hanslianová Linda | LCE1952 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 72:02 | + 45:38 |
33. | Beneš Vojtěch | FSP1402 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 175:43 | + 149:19 |
Finco Veronica Grace | PVP1150 | C | VSK Přírodní vědy Praha | DISK | ||
Adámková Adriana | DISK |