Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM0660 | Hlaváčová LucieHlaváčová Lucie | KOS TJ Tesla Brno | C | 232732 | 40 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 301263 | 40 Kč |
SJH0651 | Benešová MichaelaBenešová Michaela | SOS Jindřichův Hradec | C | 553451 | 40 Kč |
JPV0567 | Matečná SofieMatečná Sofie | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045208 | 40 Kč |
JPV0579 | Hrubá KláraHrubá Klára | Oddíl OS SK Prostějov | C | 40 Kč | |
TBM0655 | Ehlová MartinaEhlová Martina | KOS TJ Tesla Brno | C | 446326 | 40 Kč |
TBM0559 | Králová DenisaKrálová Denisa | KOS TJ Tesla Brno | C | 1403420 | 40 Kč |
ADA0651 | Procházková DoubravkaProcházková Doubravka | OOB Spartak Adamov | C | 981840 | 40 Kč |
ZBM0550 | Mácalová SoňaMácalová Soňa | SK Brno Žabovřesky | C | 2067226 | 40 Kč |
ABM0556 | Nádeníčková AnnaNádeníčková Anna | KOB ALFA Brno | C | 2067325 | 40 Kč |
SJH0751 | Komárková ZbyňkaKomárková Zbyňka | SOS Jindřichův Hradec | C | 232404 | 40 Kč |
SJI0751 | Oranyová SylvaOranyová Sylva | OK Jihlava | C | 52192 | 40 Kč |
OSN0551 | Přibylová AnežkaPřibylová Anežka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2023960 | 40 Kč |
TBM0679 | Doušková KateřinaDoušková Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | 2067211 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM0460 | Miková LenkaMiková Lenka | KOS TJ Tesla Brno | B | 410323 | 40 Kč |
MOV0451 | Švidrnochová EliškaŠvidrnochová Eliška | SKOB Ostrava | C | 436422 | 40 Kč |
AOP0452 | Klechová KarolínaKlechová Karolína | Orientační Běh Opava | C | 436929 | 40 Kč |
PZR0651 | Doleželová AnnaDoleželová Anna | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 220400 | 40 Kč |
OSN0454 | Stoklasová ZuzanaStoklasová Zuzana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 09306 | 40 Kč |
AOP0453 | Kovalčíková AnnaKovalčíková Anna | Orientační Běh Opava | C | 51198 | 40 Kč |
VBM0451 | Chroustová MichaelaChroustová Michaela | VSK Mendelu Brno | 331011 | 40 Kč | |
OSN0450 | Marečková EmaMarečková Ema | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2011896 | 40 Kč |
SKM0551 | Dittrichová LucieDittrichová Lucie | KOB Směr Kroměříž | C | 53811 | 40 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2019215 | 40 Kč |
PHK0450 | Chvátilová JohanaChvátilová Johana | OK 99 Hradec Králové | C | 362000 | 40 Kč |
ABM0657 | Kurečková KláraKurečková Klára | KOB ALFA Brno | C | 337648 | 40 Kč |
SJH0453 | Komárková JindraKomárková Jindra | SOS Jindřichův Hradec | C | 426377 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | C | 1398997 | 40 Kč |
OOL0357 | Brabbing NoaBrabbing Noa | SK Haná orienteering | C | 440231 | 40 Kč |
TBM0357 | Vedrová ElaVedrová Ela | KOS TJ Tesla Brno | C | 438603 | 40 Kč |
TBM0360 | Králová JolanaKrálová Jolana | KOS TJ Tesla Brno | B | 232032 | 40 Kč |
TRI0251 | Mrozek TeresaMrozek Teresa | TJ TŽ Třinec | B | 49365 | 40 Kč |
OSN0250 | Slámová TaťánaSlámová Taťána | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53156 | 40 Kč |
OTK0351 | Panovcová AnitaPanovcová Anita | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 426381 | 40 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061817 | 40 Kč |
PLU0354 | Hartmannová AnnaHartmannová Anna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051531 | 40 Kč |
PZR0252 | Suková HanaSuková Hana | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 53196 | 40 Kč |
SKM0251 | Dittrichová MichaelaDittrichová Michaela | KOB Směr Kroměříž | B | 253379 | 40 Kč |
VLI0359 | Bednaříková EmmaBednaříková Emma | Slavia Liberec orienteering | C | 2049578 | 40 Kč |
VIC0259 | Kůstková BarboraKůstková Barbora | OB Vizovice | B | 425422 | 40 Kč |
ABM0362 | Mulíčková MarkétaMulíčková Markéta | KOB ALFA Brno | B | 361987 | 40 Kč |
TTR0351 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 0000052239 | 40 Kč |
PZR0351 | Sobotková KláraSobotková Klára | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 126 | 40 Kč |
TZL0255 | Kočová HalinaKočová Halina | SKOB Zlín | B | 40 Kč | |
TZL0257 | Šuráňová PavlínaŠuráňová Pavlína | SKOB Zlín | C | 40 Kč | |
TZL0253 | Tichá MarieTichá Marie | SKOB Zlín | B | 40 Kč | |
LCE0352 | Mudráková EliškaMudráková Eliška | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 53866 | 40 Kč |
TZL0252 | Tichá JulieTichá Julie | SKOB Zlín | B | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL0051 | Nešporová AlžbětaNešporová Alžběta | SKOB Zlín | B | 7200901 | 90 Kč |
TBM0199 | Hlaváčová AnežkaHlaváčová Anežka | KOS TJ Tesla Brno | B | 53247 | 90 Kč |
ZLH0051 | Novotná TerezaNovotná Tereza | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331514 | 90 Kč |
BBM0050 | Opálková MartinaOpálková Martina | BETA URSUS Rosice | B | 2056262 | 90 Kč |
TBM0058 | Grycová KateřinaGrycová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | A | 232865 | 90 Kč |
VIC0162 | Golová TerezaGolová Tereza | OB Vizovice | B | 7201818 | 90 Kč |
TRI0054 | Bruková MagdaBruková Magda | TJ TŽ Třinec | A | 7863 | 90 Kč |
OSN0055 | Stoklasová DanielaStoklasová Daniela | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53154 | 90 Kč |
OTK0050 | Müllerová ErikaMüllerová Erika | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433088 | 90 Kč |
LBM0151 | Korpasová LucieKorpasová Lucie | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | B | 52077 | 90 Kč |
AOP0050 | Hájková LenkaHájková Lenka | Orientační Běh Opava | B | 515149 | 90 Kč |
AOP0350 | Hájková LucieHájková Lucie | Orientační Běh Opava | B | 51321 | 90 Kč |
KSU0197 | Hajduková JanaHajduková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067338 | 90 Kč |
ASU0099 | Hrabošová MagdalenaHrabošová Magdalena | Magnus Orienteering | A | 2045171 | 90 Kč |
KTA0151 | Svobodová AnnaSvobodová Anna | SK Kotnov Tábor | B | 682635 | 90 Kč |
ZBM0060 | Auerműllerová AnnaAuerműllerová Anna | SK Brno Žabovřesky | B | 410338 | 90 Kč |
SOP0151 | Poláková LenkaPoláková Lenka | OOB TJ Slezan Opava | A | 425583 | 90 Kč |
ABM0199 | Radová KateřinaRadová Kateřina | KOB ALFA Brno | B | 232876 | 90 Kč |
TZL0058 | Kundratová LucieKundratová Lucie | SKOB Zlín | B | 218974 | 90 Kč |
TZL0093 | Paterová KláraPaterová Klára | SKOB Zlín | B | 90 Kč | |
STE0152 | Skoupá VendulaSkoupá Vendula | SK SKI-OB Šternberk | B | 52523 | 90 Kč |
LCE0055 | Malotová KamilaMalotová Kamila | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416057 | 90 Kč |
LCE0152 | Plášková AnnaPlášková Anna | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2056310 | 90 Kč |
LCE0052 | Ressová TerezaRessová Tereza | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 52695 | 90 Kč |
LCE0054 | Šabršulová NatálieŠabršulová Natálie | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416068 | 90 Kč |
LCE0051 | Špendlíková KamilaŠpendlíková Kamila | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 52687 | 90 Kč |
TZL0053 | Macíková BarboraMacíková Barbora | SKOB Zlín | B | 180 Kč | |
ASU0097 | Plhalová ŠárkaPlhalová Šárka | Magnus Orienteering | A | 920661 | 180 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035722 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ABM0056 | Kyslingerová MarieKyslingerová Marie | KOB ALFA Brno | C | 2067323 | 40 Kč |
ABM0061 | Bastlová PavlaBastlová Pavla | KOB ALFA Brno | C | 2067326 | 40 Kč |
ABM0157 | Mulíčková ZuzanaMulíčková Zuzana | KOB ALFA Brno | C | 332970 | 40 Kč |
ABM0159 | Králová LucieKrálová Lucie | KOB ALFA Brno | B | 2054642 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RIC9850 | Vyhnálková BarboraVyhnálková Barbora | OB Říčany | A | 2023812 | 190 Kč |
AOP9951 | Čechová KláraČechová Klára | Orientační Běh Opava | A | 2045206 | 190 Kč |
PGP9954 | Sieglová EliškaSieglová Eliška | SK Praga | A | 7201197 | 190 Kč |
MOV9852 | Vývodová JanaVývodová Jana | SKOB Ostrava | A | 2027242 | 190 Kč |
TBM9859 | Grycová VeronikaGrycová Veronika | KOS TJ Tesla Brno | A | 229382 | 190 Kč |
VRL9951 | Waňková MartinaWaňková Martina | OOS TJ Spartak Vrchlabí | A | 425555 | 190 Kč |
TUR9851 | Hudská LudmilaHudská Ludmila | OOB TJ Turnov | A | 232726 | 190 Kč |
STH9958 | Kalenská DominikaKalenská Dominika | SK Studenec | A | 253374 | 190 Kč |
JPV9899 | Soldánová TerezaSoldánová Tereza | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1007537 | 190 Kč |
JPV9898 | Pilcová SabinaPilcová Sabina | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1007538 | 190 Kč |
PGP9850 | Janovská KateřinaJanovská Kateřina | SK Praga | A | 981838 | 190 Kč |
TRI9850 | Szarzecová LucieSzarzecová Lucie | TJ TŽ Třinec | A | 53280 | 190 Kč |
UOL9950 | Janošíkova TerezaJanošíkova Tereza | SOB Olomouc | A | 682075 | 190 Kč |
CHC9852 | Chaloupková VeronikaChaloupková Veronika | K.O.B. Choceň | A | 9569 | 190 Kč |
STH9954 | Jezdinská NatálieJezdinská Natálie | SK Studenec | A | 330520 | 190 Kč |
VLI9853 | Doubková PetraDoubková Petra | Slavia Liberec orienteering | A | 426323 | 190 Kč |
CHC9951 | Semrádová JanaSemrádová Jana | K.O.B. Choceň | A | 425544 | 190 Kč |
ZBM9951 | Firešová MarkétaFirešová Markéta | SK Brno Žabovřesky | A | 897355 | 190 Kč |
VIC9898 | Kůstková DanielaKůstková Daniela | OB Vizovice | A | 1006616 | 190 Kč |
SOP9951 | Poláková TerezaPoláková Tereza | OOB TJ Slezan Opava | A | 2061783 | 190 Kč |
LPU9958 | Kopecká AnnaKopecká Anna | OK Lokomotiva Pardubice | A | 1006615 | 190 Kč |
BOR9854 | Nováková LucieNováková Lucie | OK Jiskra Nový Bor | A | 2051502 | 190 Kč |
BOR9959 | Kubecová KateřinaKubecová Kateřina | OK Jiskra Nový Bor | A | 303919 | 190 Kč |
BOR9954 | Janoušková LucieJanoušková Lucie | OK Jiskra Nový Bor | A | 8427 | 190 Kč |
BOR9853 | Staňová KarolínaStaňová Karolína | OK Jiskra Nový Bor | A | 2051475 | 190 Kč |
BOR9850 | Kohoutová BarboraKohoutová Barbora | OK Jiskra Nový Bor | A | 2051481 | 190 Kč |
AOV9850 | Fukalová HanaFukalová Hana | OOB TJ Baník Ostrava | A | 361939 | 190 Kč |
PHK9951 | Chaloupská BarboraChaloupská Barbora | OK 99 Hradec Králové | A | 682365 | 190 Kč |
ABM9956 | Odehnalová KláraOdehnalová Klára | KOB ALFA Brno | A | 1400403 | 190 Kč |
LCE9952 | Šmelíková TerezaŠmelíková Tereza | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 1399951 | 190 Kč |
SJI9852 | Čechová TerezaČechová Tereza | OK Jihlava | A | 2058511 | 190 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MOV9951 | Švidrnochová LenkaŠvidrnochová Lenka | SKOB Ostrava | B | 2032153 | 170 Kč |
ZLH9851 | Novotná KláraNovotná Klára | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331363 | 170 Kč |
ZPV9999 | Křečková JanaKřečková Jana | KOB ZPV Prostějov | B | 2073659 | 170 Kč |
KON9898 | Vlachová KateřinaVlachová Kateřina | KOB Konice | B | 52722 | 170 Kč |
LBM9898 | Korpasová TerezaKorpasová Tereza | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | B | 52062 | 170 Kč |
KSU9999 | Pukyšová AnežkaPukyšová Anežka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053576 | 170 Kč |
KSU9888 | Habigerová JanaHabigerová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053582 | 170 Kč |
KSU9853 | Švancárová VeronikaŠvancárová Veronika | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2011813 | 170 Kč |
KTA9951 | Svobodová JanaSvobodová Jana | SK Kotnov Tábor | B | 682657 | 170 Kč |
ZBM9862 | Chroustová ŠárkaChroustová Šárka | SK Brno Žabovřesky | C | 331027 | 170 Kč |
ZBM9952 | Malivánková EvaMalivánková Eva | SK Brno Žabovřesky | B | 122 | 170 Kč |
TZL9951 | Tichá VeronikaTichá Veronika | SKOB Zlín | B | 170 Kč | |
LCE9852 | Hanousková RenataHanousková Renata | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2020727 | 170 Kč |
VIC9959 | Slovenčíková EliškaSlovenčíková Eliška | OB Vizovice | B | 425426 | 170 Kč |
SSU9950 | Zatloukalová RomanaZatloukalová Romana | SK Severka Šumperk | B | 2025342 | 170 Kč |
LCE9851 | Hauerlandová NatálieHauerlandová Natálie | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 253367 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LLI9651 | Štičková AnnaŠtičková Anna | LOK-o Liberec | A | 7200361 | 190 Kč |
VRL9652 | Hančová PetraHančová Petra | OOS TJ Spartak Vrchlabí | A | 1398998 | 190 Kč |
SCP9750 | Veljačiková HanaVeljačiková Hana | OK Sparta Praha | A | 336785 | 190 Kč |
TZL9754 | Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana | SKOB Zlín | A | 2032161 | 190 Kč |
TUR9751 | Linková AlenaLinková Alena | OOB TJ Turnov | A | 1403419 | 190 Kč |
KRL9651 | Hanáková MagdaHanáková Magda | Kometa Kralovice | A | 7140196 | 190 Kč |
OSN9696 | Vališová MartinaVališová Martina | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 981804 | 190 Kč |
DKP9751 | Nováková TerezaNováková Tereza | Oddíl OB Kotlářka | A | 886271 | 190 Kč |
PGP9654 | Hrabánková KláraHrabánková Klára | SK Praga | A | 232050 | 190 Kč |
SSU9661 | Kašparová ZuzanaKašparová Zuzana | SK Severka Šumperk | B | 2058520 | 190 Kč |
PGP9650 | Kožinová ZuzanaKožinová Zuzana | SK Praga | A | 7003042 | 190 Kč |
LTP9750 | Kovářová LenkaKovářová Lenka | OOB TJ Lokomotiva Teplice | A | 7200344 | 190 Kč |
TRI9751 | Tesařová JanaTesařová Jana | TJ TŽ Třinec | A | 232620 | 190 Kč |
TRI9750 | Argalášová KateřinaArgalášová Kateřina | TJ TŽ Třinec | A | 2060276 | 190 Kč |
TRI9656 | Sabelová MarkétaSabelová Markéta | TJ TŽ Třinec | A | 2073724 | 190 Kč |
42S9751 | Kosutova KatarinaKosutova Katarina | (SVK) Slávia Žilinská univerzita Žilina | 515451 | 190 Kč | |
KSU9799 | Smrčková DominikaSmrčková Dominika | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 897348 | 190 Kč |
VBM9651 | Hiršová GabrielaHiršová Gabriela | VSK Mendelu Brno | A | 7200367 | 190 Kč |
PGP9751 | Slavíková SilvieSlavíková Silvie | SK Praga | A | 1407423 | 190 Kč |
ASU9797 | Horvátová HanaHorvátová Hana | Magnus Orienteering | A | 980354 | 190 Kč |
SKV9752 | Kubínová VeronikaKubínová Veronika | TJ Slovan Karlovy Vary | A | 7003008 | 190 Kč |
LTU9651 | Koderičová TerezaKoderičová Tereza | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | A | 301640 | 190 Kč |
SHK9755 | Červená AdélaČervená Adéla | OK Slavia Hradec Králové | A | 420436 | 190 Kč |
ZBM9755 | Nedbálková HanaNedbálková Hana | SK Brno Žabovřesky | A | 2042513 | 190 Kč |
LPU9752 | Fenclová TerezaFenclová Tereza | OK Lokomotiva Pardubice | A | 9648 | 190 Kč |
LPU9658 | Chládková SimonaChládková Simona | OK Lokomotiva Pardubice | A | 434574 | 190 Kč |
LPU9750 | Jansová DoubravkaJansová Doubravka | OK Lokomotiva Pardubice | A | 436959 | 190 Kč |
LPU9657 | Kulhavá EliškaKulhavá Eliška | OK Lokomotiva Pardubice | A | 887635 | 190 Kč |
BOR9751 | Kameníková AndreaKameníková Andrea | OK Jiskra Nový Bor | A | 2051536 | 190 Kč |
SJH9752 | Peňázová VeronikaPeňázová Veronika | SOS Jindřichův Hradec | A | 331783 | 190 Kč |
PHK9656 | Machačová MichaelaMachačová Michaela | OK 99 Hradec Králové | A | 1398981 | 190 Kč |
PHK9751 | Novotná KláraNovotná Klára | OK 99 Hradec Králové | A | 1398990 | 190 Kč |
PHK9653 | Šádková MartinaŠádková Martina | OK 99 Hradec Králové | A | 1398980 | 190 Kč |
ABM9757 | Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza | KOB ALFA Brno | A | 1007533 | 190 Kč |
LPM9651 | Šiková KarolínaŠiková Karolína | OK Lokomotiva Plzeň | A | 7201820 | 190 Kč |
LPM9650 | Šiková BarboraŠiková Barbora | OK Lokomotiva Plzeň | A | 7201819 | 190 Kč |
LCE9752 | Papugová AndreaPapugová Andrea | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2051346 | 190 Kč |
LCE9751 | Vavrysová BarbaraVavrysová Barbara | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 889309 | 190 Kč |
ASU9695 | Petrasová ZuzanaPetrasová Zuzana | Magnus Orienteering | A | 405999 | 190 Kč |
DKP9652 | Šňupárková AnnaŠňupárková Anna | Oddíl OB Kotlářka | A | 515071 | 380 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MOV9751 | Svěchotová NatálieSvěchotová Natálie | SKOB Ostrava | B | 232392 | 170 Kč |
KON9771 | Műllerová KristýnaMűllerová Kristýna | KOB Konice | B | 49367 | 170 Kč |
TRI9761 | Kaufmanová IvanaKaufmanová Ivana | TJ TŽ Třinec | B | 416127 | 170 Kč |
TRI9756 | Kovářová TerezaKovářová Tereza | TJ TŽ Třinec | B | 8667 | 170 Kč |
ADA9652 | Čížková MarkétaČížková Markéta | OOB Spartak Adamov | B | 49862 | 170 Kč |
OTK9751 | Zentrichová DanielaZentrichová Daniela | OOB TJ Jiskra Otrokovice | B | 433085 | 170 Kč |
SSU9666 | Machusová KarolínaMachusová Karolína | SK Severka Šumperk | B | 2032188 | 170 Kč |
TBM9762 | Komárková SilvieKomárková Silvie | KOS TJ Tesla Brno | B | 331013 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LLI9552 | Hoidekrová LucieHoidekrová Lucie | LOK-o Liberec | A | 410734 | 190 Kč |
AOP9450 | Tesařová MarcelaTesařová Marcela | Orientační Běh Opava | R | 515074 | 190 Kč |
TZL9453 | Jeřábková JitkaJeřábková Jitka | SKOB Zlín | A | 7170894 | 190 Kč |
DKP9450 | Dlouhá HanaDlouhá Hana | Oddíl OB Kotlářka | R | 7945000 | 190 Kč |
LPM9452 | Chvalová VěraChvalová Věra | OK Lokomotiva Plzeň | R | 236994 | 190 Kč |
SJH9451 | Benešová JanaBenešová Jana | SOS Jindřichův Hradec | R | 920682 | 190 Kč |
TZL9451 | Koláriková LucieKoláriková Lucie | SKOB Zlín | A | 920662 | 190 Kč |
ZBM9452 | Tužilová MagdalénaTužilová Magdaléna | SK Brno Žabovřesky | R | 2020737 | 190 Kč |
ZBM9456 | Tesařová MarkétaTesařová Markéta | SK Brno Žabovřesky | E | 9201068 | 190 Kč |
ZBM9457 | Chroustová LenkaChroustová Lenka | SK Brno Žabovřesky | A | 331025 | 190 Kč |
SKV9452 | Kubínová RomanaKubínová Romana | TJ Slovan Karlovy Vary | A | 331098 | 190 Kč |
LPU9558 | Doleželová KateřinaDoleželová Kateřina | OK Lokomotiva Pardubice | R | 7200598 | 190 Kč |
LPU9457 | Horová PavlaHorová Pavla | OK Lokomotiva Pardubice | R | 887927 | 190 Kč |
LPU9460 | Kosová ŠtěpánkaKosová Štěpánka | OK Lokomotiva Pardubice | R | 2073750 | 190 Kč |
LPU9451 | Procházková KláraProcházková Klára | OK Lokomotiva Pardubice | R | 940318 | 190 Kč |
LPU9458 | Voborníková AlenaVoborníková Alena | OK Lokomotiva Pardubice | R | 4536 | 190 Kč |
PHK9451 | Novotná MarkétaNovotná Markéta | OK 99 Hradec Králové | R | 553443 | 190 Kč |
PHK9551 | Svobodová LenkaSvobodová Lenka | OK 99 Hradec Králové | R | 995893 | 190 Kč |
ABM9560 | Otrusinová JanaOtrusinová Jana | KOB ALFA Brno | A | 52013 | 190 Kč |
KAM9550 | Bořánková KarolínaBořánková Karolína | OK Kamenice | E | 53599 | 190 Kč |
KAM9551 | Hlubučková KristýnaHlubučková Kristýna | OK Kamenice | R | 7003009 | 190 Kč |
KAM9452 | Kamererová ValerieKamererová Valerie | OK Kamenice | A | 428250 | 190 Kč |
KAM9554 | Procházková MarieProcházková Marie | OK Kamenice | A | 7200333 | 190 Kč |
LCE9555 | Končáková KláraKončáková Klára | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 53828 | 190 Kč |
LCE9551 | Papugová MartinaPapugová Martina | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 2051353 | 190 Kč |
ZBM9451 | Chromá KateřinaChromá Kateřina | SK Brno Žabovřesky | E | 9201069 | 380 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SBR9550 | Galatíková LucieGalatíková Lucie | SKOB Bruntál | B | 51909 | 170 Kč |
KON9572 | Vlachová EliškaVlachová Eliška | KOB Konice | B | 8898 | 170 Kč |
72S9553 | Franková DominikaFranková Dominika | (SVK) KOB SOKOL Kysak | 416717 | 170 Kč | |
SOP9551 | Procházková MarieProcházková Marie | OOB TJ Slezan Opava | A | 49302 | 170 Kč |
VRB9450 | Jančová JanaJančová Jana | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | B | 232186 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT8851 | Kopáčková IvaKopáčková Iva | OOB SK Chrast | C | 2059736 | 190 Kč |
DKP8651 | Plochová DominikaPlochová Dominika | Oddíl OB Kotlářka | R | 51798 | 190 Kč |
TZL9252 | Krejčíková MarieKrejčíková Marie | SKOB Zlín | C | 9416043 | 190 Kč |
UOL9353 | Horčičková VendulaHorčičková Vendula | SOB Olomouc | E | 515413 | 190 Kč |
DKP8756 | Dlouhá MarieDlouhá Marie | Oddíl OB Kotlářka | R | 7875600 | 190 Kč |
UOL9052 | Jakobová AdélkaJakobová Adélka | SOB Olomouc | R | 682103 | 190 Kč |
PGP8556 | Spurná MartinaSpurná Martina | SK Praga | E | 995832 | 190 Kč |
DKP8850 | Svobodná ŠárkaSvobodná Šárka | Oddíl OB Kotlářka | E | 887612 | 190 Kč |
TUR8153 | Omová MichaelaOmová Michaela | OOB TJ Turnov | E | 515086 | 190 Kč |
UOL8951 | Poklopová LenkaPoklopová Lenka | SOB Olomouc | R | 1007544 | 190 Kč |
DKP8853 | Karochová SimonaKarochová Simona | Oddíl OB Kotlářka | R | 9944499 | 190 Kč |
OSN8972 | Wurzelová HanaWurzelová Hana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 52144 | 190 Kč |
CTB8151 | Gregorová KamilaGregorová Kamila | SK OB Chotěboř | E | 887165 | 190 Kč |
DKP8254 | Jiřištová ZuzanaJiřištová Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | C | 9054 | 190 Kč |
KRN8456 | Kopcová MichaelaKopcová Michaela | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52533 | 190 Kč |
AOP8152 | Košárková IvaKošárková Iva | Orientační Běh Opava | R | 51568 | 190 Kč |
ZBM8966 | Kabáthová EvaKabáthová Eva | SK Brno Žabovřesky | E | 7200341 | 190 Kč |
ZBM9353 | Koporová PetraKoporová Petra | SK Brno Žabovřesky | C | 7200316 | 190 Kč |
UOL9355 | Šimková JohankaŠimková Johanka | SOB Olomouc | C | 9005227 | 190 Kč |
LPU8752 | Hermanová ZuzanaHermanová Zuzana | OK Lokomotiva Pardubice | E | 515136 | 190 Kč |
LPU9351 | Knapová LenkaKnapová Lenka | OK Lokomotiva Pardubice | E | 2011864 | 190 Kč |
LPU9053 | Knapová JanaKnapová Jana | OK Lokomotiva Pardubice | E | 906217 | 190 Kč |
LPU8499 | Przyczková MichaelaPrzyczková Michaela | OK Lokomotiva Pardubice | E | 981834 | 190 Kč |
LPU8357 | Zvěřinová MartinaZvěřinová Martina | OK Lokomotiva Pardubice | E | 515126 | 190 Kč |
PHK9150 | Kosová DenisaKosová Denisa | OK 99 Hradec Králové | R | 887904 | 190 Kč |
PHK8951 | Čepová DanielaČepová Daniela | OK 99 Hradec Králové | R | 1700076 | 190 Kč |
VBM8553 | Kociánová LenkaKociánová Lenka | VSK Mendelu Brno | C | 330625 | 190 Kč |
KAM8851 | Doležalová MonikaDoležalová Monika | OK Kamenice | C | 232409 | 190 Kč |
LCE9250 | Sklenářová RadkaSklenářová Radka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889312 | 190 Kč |
ZBM8888 | Hlavová HanaHlavová Hana | SK Brno Žabovřesky | E | 545150 | 380 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP9352 | Šarmanová AlenaŠarmanová Alena | Orientační Běh Opava | C | 232405 | 190 Kč |
TZL8181 | Slováčková VěraSlováčková Věra | SKOB Zlín | C | 53339 | 190 Kč |
LBE7451 | Vildmonová PavlaVildmonová Pavla | TJ Lokomotiva Beroun | C | 434834 | 190 Kč |
VPM7995 | Vodrážková KateřinaVodrážková Kateřina | KOS Slavia Plzeň | C | 53252 | 190 Kč |
SJH9352 | Šrámková MichaelaŠrámková Michaela | SOS Jindřichův Hradec | C | 553458 | 190 Kč |
KON7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | KOB Konice | C | 995816 | 190 Kč |
DKP8655 | Foglarová KamilaFoglarová Kamila | Oddíl OB Kotlářka | C | 8638 | 190 Kč |
KON8787 | Dittrichová PetraDittrichová Petra | KOB Konice | R | 515153 | 190 Kč |
KSU9493 | Hnilicová ŠárkaHnilicová Šárka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 897370 | 190 Kč |
AOV8750 | Petrová TerezaPetrová Tereza | OOB TJ Baník Ostrava | C | 49458 | 190 Kč |
VBM8772 | Adamová EvaAdamová Eva | VSK Mendelu Brno | C | 52039 | 190 Kč |
ASU8756 | Staňková LucieStaňková Lucie | Magnus Orienteering | C | 7202 | 190 Kč |
SKM7750 | Dittrichová AndreaDittrichová Andrea | KOB Směr Kroměříž | C | 52208 | 190 Kč |
LTU8950 | Petrželová TerezaPetrželová Tereza | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 515140 | 190 Kč |
SHK9351 | Fundová EliškaFundová Eliška | OK Slavia Hradec Králové | C | 51176 | 190 Kč |
SHK9352 | Myslivcová PavlaMyslivcová Pavla | OK Slavia Hradec Králové | R | 2051524 | 190 Kč |
SHK8152 | Hepnerová MartinaHepnerová Martina | OK Slavia Hradec Králové | E | 1398689 | 190 Kč |
SHK8150 | Jedličková ZuzanaJedličková Zuzana | OK Slavia Hradec Králové | E | 1008173 | 190 Kč |
ZBM7951 | Gebauerová JanaGebauerová Jana | SK Brno Žabovřesky | C | 703370 | 190 Kč |
ZBM8658 | Palasová PetraPalasová Petra | SK Brno Žabovřesky | C | 52330 | 190 Kč |
ZBM8870 | Chromá AdélaChromá Adéla | SK Brno Žabovřesky | C | 888602 | 190 Kč |
ZBM8951 | Mádlová VěraMádlová Věra | SK Brno Žabovřesky | R | 995814 | 190 Kč |
ZBM8954 | Hendrychová ZuzanaHendrychová Zuzana | SK Brno Žabovřesky | C | 416329 | 190 Kč |
ZPV6777 | Holinková HanaHolinková Hana | KOB ZPV Prostějov | C | 52587 | 190 Kč |
LPU8857 | Kolešová HelenaKolešová Helena | OK Lokomotiva Pardubice | C | 253357 | 190 Kč |
LPU9357 | Kulhavá ŠárkaKulhavá Šárka | OK Lokomotiva Pardubice | C | 219279 | 190 Kč |
LPU8753 | Mrštíková KvětaMrštíková Květa | OK Lokomotiva Pardubice | C | 896973 | 190 Kč |
LPU9261 | Petráčková KláraPetráčková Klára | OK Lokomotiva Pardubice | R | 995792 | 190 Kč |
LPU8751 | Sůvová BarboraSůvová Barbora | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9205 | 190 Kč |
PHK8855 | Azebová NinaAzebová Nina | OK 99 Hradec Králové | C | 981820 | 190 Kč |
PHK8753 | Balcarová JanaBalcarová Jana | OK 99 Hradec Králové | C | 897344 | 190 Kč |
PHK9353 | Kamenická KateřinaKamenická Kateřina | OK 99 Hradec Králové | C | 9832 | 190 Kč |
PHK9255 | Novotná TerezaNovotná Tereza | OK 99 Hradec Králové | E | 553444 | 190 Kč |
PHK8569 | Šímová JanaŠímová Jana | OK 99 Hradec Králové | C | 553442 | 190 Kč |
ZBM8459 | Tvarůžková PetraTvarůžková Petra | SK Brno Žabovřesky | C | 51765 | 190 Kč |
UOL7051 | Horčičková EvaHorčičková Eva | SOB Olomouc | C | 682350 | 190 Kč |
MFP7959 | Králová MichaelaKrálová Michaela | Matfyz Praha | C | 52139 | 190 Kč |
SSU8151 | Klíchová JanaKlíchová Jana | SK Severka Šumperk | C | 9480 | 190 Kč |
LCE9255 | Papugová KatarínaPapugová Katarína | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 232225 | 190 Kč |
TZL7979 | Mašláňová HanaMašláňová Hana | SKOB Zlín | C | 53313 | 190 Kč |
DKP9154 | Svobodná MadlaSvobodná Madla | Oddíl OB Kotlářka | C | 887944 | 190 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP7251 | Kašparová ŠárkaKašparová Šárka | Orientační Běh Opava | C | 52295 | 190 Kč |
JHB6553 | Fencíková VladislavaFencíková Vladislava | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 53614 | 190 Kč |
AOP8850 | Stoszková JanaStoszková Jana | Orientační Běh Opava | C | 52986 | 190 Kč |
PTI8771 | Boháčová LucieBoháčová Lucie | Sportovní klub Ptení | C | 8829 | 190 Kč |
CHT8353 | Matrasová KateřinaMatrasová Kateřina | OOB SK Chrast | C | 1007554 | 190 Kč |
RBK9252 | Pekárková MonikaPekárková Monika | SK Radioklub Blansko | C | 301286 | 190 Kč |
RBK9355 | Hegerová PetraHegerová Petra | SK Radioklub Blansko | C | 219245 | 190 Kč |
VBM9353 | Chmelíková ZuzanaChmelíková Zuzana | VSK Mendelu Brno | C | 361990 | 190 Kč |
PLU7677 | Otrubová IvonaOtrubová Ivona | TJ SOKOL Plumlov | C | 887939 | 190 Kč |
SHK8550 | Ondřejová Dita TerezieOndřejová Dita Terezie | OK Slavia Hradec Králové | C | 9915 | 190 Kč |
RBK8151 | Kozumplíková AliceKozumplíková Alice | SK Radioklub Blansko | C | 981818 | 190 Kč |
ZBM8485 | Uhnavá MarkétaUhnavá Markéta | SK Brno Žabovřesky | C | 52019 | 190 Kč |
ZBM8659 | Stehlíková JanaStehlíková Jana | SK Brno Žabovřesky | C | 52339 | 190 Kč |
ZBM9150 | Mezníková LucieMezníková Lucie | SK Brno Žabovřesky | C | 515151 | 190 Kč |
RBK8556 | Rábová ZuzanaRábová Zuzana | SK Radioklub Blansko | C | 49856 | 190 Kč |
LPU8454 | Petrová DanielaPetrová Daniela | OK Lokomotiva Pardubice | C | 998454 | 190 Kč |
73C7650 | Širůčková DanielaŠirůčková Daniela | xxx | 2056292 | 190 Kč | |
KRN8651 | Bohunská JanaBohunská Jana | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52636 | 190 Kč |
KAM9350 | Mrázová PavlaMrázová Pavla | OK Kamenice | C | 515447 | 190 Kč |
SHK6561 | Teplá HanaTeplá Hana | OK Slavia Hradec Králové | C | 9125 | 190 Kč |
SBK8151 | Daňková VeronikaDaňková Veronika | KOB START Blansko | C | 219251 | 190 Kč |
LCE8951 | Jirčáková MartinaJirčáková Martina | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889305 | 190 Kč |
LCE9251 | Kukolová ŠárkaKukolová Šárka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889304 | 190 Kč |
LCE8560 | Macková PetraMacková Petra | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2032130 | 190 Kč |
LCE8151 | Michálková RenataMichálková Renata | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 331675 | 190 Kč |
LCE7252 | Mudráková TerezaMudráková Tereza | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52689 | 190 Kč |
SVS8151 | Bouzková KatkaBouzková Katka | Orientklub Vsetín | C | 53385 | 190 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZAM8251 | Venclová VeronikaVenclová Veronika | OB T.J. Sokol Žamberk | C | 2053565 | 80 Kč |
BZR8451 | Rajnošková LeaRajnošková Lea | Bratrstvo Ždárských vrchů | C | 52964 | 80 Kč |
UOL9151 | Štrajtová ŠtěpánkaŠtrajtová Štěpánka | SOB Olomouc | C | 52465 | 80 Kč |
PTI8485 | Zavadilová SimonaZavadilová Simona | Sportovní klub Ptení | C | 8843 | 80 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007548 | 80 Kč |
LBM8651 | Štěpánková PetraŠtěpánková Petra | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52020 | 80 Kč |
LTU9251 | Grundmannová HanaGrundmannová Hana | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 405975 | 80 Kč |
CHC8851 | Pěluchová DanielaPěluchová Daniela | K.O.B. Choceň | C | 9549 | 80 Kč |
LPU9051 | Bolechová AnežkaBolechová Anežka | OK Lokomotiva Pardubice | C | 51104 | 80 Kč |
SBK8383 | Csakvaryová LenkaCsakvaryová Lenka | KOB START Blansko | C | 920679 | 80 Kč |
DOB7878 | Černíková BarboraČerníková Barbora | KOB Dobruška | C | 681856 | 80 Kč |
FSP7852 | Kurfürstová MagdalenaKurfürstová Magdalena | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 207837 | 80 Kč |
ZBM8160 | Kočová LenkaKočová Lenka | SK Brno Žabovřesky | C | 815422 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
NNN8351 | Zedníková MichaelaZedníková Michaela | Neregistrovaní | zapůjčit | 120 Kč | |
PZR7352 | Suková RenataSuková Renata | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 410374 | 80 Kč |
PBM7375 | Tršová DanielaTršová Daniela | TJ Spartak 1. brněnská | C | 53539 | 80 Kč |
ZBM8255 | Stašková PetraStašková Petra | SK Brno Žabovřesky | C | 49692 | 80 Kč |
ABM7054 | Otrusinová HelenaOtrusinová Helena | KOB ALFA Brno | C | 52057 | 80 Kč |
KON8686 | Daňková TerezaDaňková Tereza | KOB Konice | C | 52420 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7751 | Binarová JitkaBinarová Jitka | SOB Olomouc | C | 2049585 | 170 Kč |
ZVS7450 | Vyškovská RadkaVyškovská Radka | TJ Zbrojovka Vsetín | C | 53697 | 170 Kč |
RIC7552 | Vyhnálková EvaVyhnálková Eva | OB Říčany | 889279 | 170 Kč | |
VAM7250 | Vandasová MarkétaVandasová Markéta | OB Vamberk | C | 2053570 | 170 Kč |
ZBP7654 | Sedláčková JanaSedláčková Jana | OOB SK Zbraslav | C | 53590 | 170 Kč |
OSN7850 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 52230 | 170 Kč |
OSN7550 | Marečková KateřinaMarečková Kateřina | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 51992 | 170 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058462 | 170 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53223 | 170 Kč |
KSH7753 | Hulcová PavlaHulcová Pavla | OB Kašperské Hory | C | 53726 | 170 Kč |
BOR7758 | Kameníková KateřinaKameníková Kateřina | OK Jiskra Nový Bor | C | 8441 | 170 Kč |
PHK7450 | Chvátilová PavlínaChvátilová Pavlína | OK 99 Hradec Králové | C | 9430 | 170 Kč |
ABM7469 | Mulíčková EvaMulíčková Eva | KOB ALFA Brno | C | 52041 | 170 Kč |
VIC7752 | Rydlová JanaRydlová Jana | OB Vizovice | C | 426333 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MOV7751 | Švidrnochová HanaŠvidrnochová Hana | SKOB Ostrava | C | 436438 | 80 Kč |
KSU7373 | Smrčková VěraSmrčková Věra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 420414 | 80 Kč |
PZR7070 | Poláčková BohuslavaPoláčková Bohuslava | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2052393 | 80 Kč |
ADA7651 | Procházková LucieProcházková Lucie | OOB Spartak Adamov | C | 352314 | 80 Kč |
KTA7151 | Svobodová MartinaSvobodová Martina | SK Kotnov Tábor | C | 2025203 | 80 Kč |
ZBM7651 | Cicvárková LucieCicvárková Lucie | SK Brno Žabovřesky | 0 | 80 Kč | |
ABM6664 | Suchá HelenaSuchá Helena | KOB ALFA Brno | C | 49673 | 80 Kč |
ABM6666 | Tomanová ElenaTomanová Elena | KOB ALFA Brno | C | 253127 | 80 Kč |
ABM6854 | Mokrá ReginaMokrá Regina | KOB ALFA Brno | C | 232740 | 80 Kč |
ABM7052 | Odehnalová KamilaOdehnalová Kamila | KOB ALFA Brno | C | 332950 | 80 Kč |
PLU7777 | Němečková VěraNěmečková Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 80 Kč |
UBM7751 | Vemolová BarboraVemolová Barbora | MENISKOS Brno | C | 0000428284 | 80 Kč |
NPA7852 | Tauchmanová IvanaTauchmanová Ivana | SK LOB Nová Paka | C | 2060300 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP7351 | Valíková PetraValíková Petra | Orientační Běh Opava | C | 416168 | 170 Kč |
CHT7151 | Švecová IvaŠvecová Iva | OOB SK Chrast | C | 53167 | 170 Kč |
AOP7151 | Kostková JanaKostková Jana | Orientační Běh Opava | C | 52453 | 170 Kč |
TRI6950 | Kovaříková MáriaKovaříková Mária | TJ TŽ Třinec | C | 7200587 | 170 Kč |
ZPV7076 | Křečková PetraKřečková Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52582 | 170 Kč |
OSN6955 | Kamenická LenkaKamenická Lenka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 9690219 | 170 Kč |
OOL7157 | Samarin JannaSamarin Janna | SK Haná orienteering | C | 259959 | 170 Kč |
OOL7457 | Meir AnatMeir Anat | SK Haná orienteering | C | 2071255 | 170 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 170 Kč |
AOP7052 | Sedlářová PavlaSedlářová Pavla | Orientační Běh Opava | C | 52664 | 170 Kč |
VRL7151 | Waňková DitaWaňková Dita | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 331619 | 170 Kč |
SJH7051 | Benešová IvaBenešová Iva | SOS Jindřichův Hradec | C | 109 | 170 Kč |
SSU6951 | Kašparová IvanaKašparová Ivana | SK Severka Šumperk | C | 2032169 | 170 Kč |
DKP7250 | Tichá DagmarTichá Dagmar | Oddíl OB Kotlářka | 2051523 | 170 Kč | |
JZL7351 | Kundratová JanaKundratová Jana | TJ Jižní svahy Zlín | C | 53360 | 170 Kč |
MOV7352 | Hulenková MartinaHulenková Martina | SKOB Ostrava | C | 51174 | 170 Kč |
TZL7352 | Chovancová JanaChovancová Jana | SKOB Zlín | C | 426400 | 170 Kč |
ZPV6666 | Pilcová PetraPilcová Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52654 | 170 Kč |
ZPV6970 | Karásková MarcelaKarásková Marcela | KOB ZPV Prostějov | C | 428201 | 170 Kč |
CHC6951 | Chaloupková LenkaChaloupková Lenka | K.O.B. Choceň | C | 9542 | 170 Kč |
CHC7151 | Švadlenová IvanaŠvadlenová Ivana | K.O.B. Choceň | C | 2011857 | 170 Kč |
LBM7362 | Korpasová IvanaKorpasová Ivana | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52029 | 170 Kč |
AOP7150 | Hájková JitkaHájková Jitka | Orientační Běh Opava | C | 515407 | 170 Kč |
HLV7060 | Sedláčková JanaSedláčková Jana | OB Holešov z.s. | C | 416084 | 170 Kč |
VBM7079 | Hiršová MarcelaHiršová Marcela | VSK Mendelu Brno | C | 7201756 | 170 Kč |
SOP7351 | Procházková MartinaProcházková Martina | OOB TJ Slezan Opava | C | 433097 | 170 Kč |
TTR7251 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 0000052242 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT6654 | Wurzelová DanaWurzelová Dana | OOB SK Chrast | C | 52145 | 170 Kč |
TZL6351 | Koláriková IrenaKoláriková Irena | SKOB Zlín | C | 53837 | 170 Kč |
KON6389 | Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava | KOB Konice | C | 52417 | 170 Kč |
TZL6751 | Lázničková MarcelaLázničková Marcela | SKOB Zlín | C | 331685 | 170 Kč |
OOP6750 | Kociánová EvaKociánová Eva | TJ Opava | C | 52767 | 170 Kč |
OOL6757 | Noiman AnatNoiman Anat | SK Haná orienteering | C | 2071092 | 170 Kč |
HLV6856 | Končáková KateřinaKončáková Kateřina | OB Holešov z.s. | C | 416086 | 170 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 170 Kč |
UOL6451 | Poklopová IvanaPoklopová Ivana | SOB Olomouc | C | 52451 | 170 Kč |
BBM6550 | Peřinková IrenaPeřinková Irena | BETA URSUS Rosice | C | 331257 | 170 Kč |
AOP6753 | Barcíková RenátaBarcíková Renáta | Orientační Běh Opava | C | 920695 | 170 Kč |
TZL6556 | Jelínková JanaJelínková Jana | SKOB Zlín | C | 416155 | 170 Kč |
TRI6850 | Argalášová GabrielaArgalášová Gabriela | TJ TŽ Třinec | C | 2073677 | 170 Kč |
SSU6091 | Králová ZdenkaKrálová Zdenka | SK Severka Šumperk | C | 1406132 | 170 Kč |
46A6851 | Eschlböck GudrunEschlböck Gudrun | (AUT) OL Naturfreunde Linz | 5458 | 170 Kč | |
KON6285 | Dittrichová LenkaDittrichová Lenka | KOB Konice | C | 52420 | 170 Kč |
VBM6655 | Chroustová PetraChroustová Petra | VSK Mendelu Brno | C | 995888 | 170 Kč |
ASU6999 | Šmelíková HanaŠmelíková Hana | Magnus Orienteering | C | 2012280 | 170 Kč |
SKM6551 | Janásová JitkaJanásová Jitka | KOB Směr Kroměříž | C | 53818 | 170 Kč |
LPU6052 | Knapová IvaKnapová Iva | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9316 | 170 Kč |
LCE6461 | Ferdusová EvaFerdusová Eva | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52694 | 170 Kč |
LCE6651 | Kukolová AlenaKukolová Alena | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416075 | 170 Kč |
VAM6452 | Veverková YvetaVeverková Yveta | OB Vamberk | C | 9678 | 170 Kč |
SJI6951 | Čechová ZuzanaČechová Zuzana | OK Jihlava | C | 980334 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP6551 | Schusterová MartinaSchusterová Martina | Orientační Běh Opava | C | 416142 | 80 Kč |
RBK5761 | Jalová MarieJalová Marie | SK Radioklub Blansko | C | 49601 | 80 Kč |
TTR6151 | Syslová IvaSyslová Iva | OOB Třebíč | C | 0000052237 | 80 Kč |
VAM6550 | Kulová JanaKulová Jana | OB Vamberk | C | 416317 | 80 Kč |
TBM6451 | Starčuková JanaStarčuková Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 232516 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HAV6250 | Sochorová HanaSochorová Hana | OB Havířov | C | 52943 | 170 Kč |
OOL6257 | Lipman YaelLipman Yael | SK Haná orienteering | C | 2071182 | 170 Kč |
PZR5654 | Rosecká AlenaRosecká Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 51900 | 170 Kč |
BZR6051 | Rajnošková MarieRajnošková Marie | Bratrstvo Ždárských vrchů | C | 301392 | 170 Kč |
LTP6151 | Kovářová AlenaKovářová Alena | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 232914 | 170 Kč |
UOL6452 | Štrajtová ZuzanaŠtrajtová Zuzana | SOB Olomouc | C | 52466 | 170 Kč |
TZL6262 | Krejčíková MonikaKrejčíková Monika | SKOB Zlín | C | 52219 | 170 Kč |
TRI6450 | Jastrzembská JarmilaJastrzembská Jarmila | TJ TŽ Třinec | C | 8659 | 170 Kč |
38S6150 | Denysenko TamaraDenysenko Tamara | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 7200270 | 170 Kč | |
LCE5451 | Cahlová SlávkaCahlová Slávka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416063 | 170 Kč |
LCE5852 | Vlažná MirkaVlažná Mirka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52698 | 170 Kč |
SJI6051 | Hrstková DanaHrstková Dana | OK Jihlava | C | 52358 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOL5557 | Raz BilhaRaz Bilha | SK Haná orienteering | C | 440233 | 170 Kč |
OOL5057 | Regev YaelRegev Yael | SK Haná orienteering | C | 2071021 | 170 Kč |
OOL5558 | Mishli LisaMishli Lisa | SK Haná orienteering | C | 2071083 | 170 Kč |
UOL5852 | Špacírová DanušeŠpacírová Danuše | SOB Olomouc | C | 52730 | 170 Kč |
AOP5451 | Řezníková RenátaŘezníková Renáta | Orientační Běh Opava | C | 49421 | 170 Kč |
UOL5858 | Janošíková JaroslavaJanošíková Jaroslava | SOB Olomouc | C | 2059758 | 170 Kč |
KCK5756 | Flašarová MarieFlašarová Marie | KOB Český Krumlov | C | 49615 | 170 Kč |
VBM5655 | Potěšilová VladimíraPotěšilová Vladimíra | VSK Mendelu Brno | C | 53238 | 170 Kč |
CHT5852 | Jansová AlenaJansová Alena | OOB SK Chrast | C | 51897 | 170 Kč |
ZBM5582 | Kabáthová JitkaKabáthová Jitka | SK Brno Žabovřesky | C | 232005 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SBK5251 | Kolaříková VěraKolaříková Věra | KOB START Blansko | C | 49685 | 80 Kč |
TBM4951 | Slámová HanaSlámová Hana | KOS TJ Tesla Brno | C | 53246 | 80 Kč |
LBM5558 | Salajková VěraSalajková Věra | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52058 | 80 Kč |
RBK5454 | Henková SvatavaHenková Svatava | SK Radioklub Blansko | C | 52092 | 80 Kč |
JZL5450 | Chromčáková IvanaChromčáková Ivana | TJ Jižní svahy Zlín | C | 2070845 | 80 Kč |
SBK5555 | Seifertová MarieSeifertová Marie | KOB START Blansko | C | 2011795 | 80 Kč |
KON4589 | Skoumalová MarieSkoumalová Marie | KOB Konice | C | 8903 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOL5058 | Ravid DaliaRavid Dalia | SK Haná orienteering | C | 2071025 | 120 Kč |
TZL5254 | Horynová EvaHorynová Eva | SKOB Zlín | C | 8930 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOP4850 | Novotná LudmilaNovotná Ludmila | TJ Opava | C | 52763 | 120 Kč |
TRI4650 | Gavendová AnnaGavendová Anna | TJ TŽ Třinec | C | 49330 | 120 Kč |
BOV4852 | Sikorová MarieSikorová Marie | TJ Baník Ostrava OKD | C | 52178 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BOV4251 | Stará PavlaStará Pavla | TJ Baník Ostrava OKD | C | 9576 | 120 Kč |
OCB4351 | Boučková LudmilaBoučková Ludmila | OC České Budějovice | C | 51432 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM0621 | Vedra TobiášVedra Tobiáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 446444 | 40 Kč |
JZL0700 | Kundrata VítKundrata Vít | TJ Jižní svahy Zlín | C | 218973 | 40 Kč |
VLI0509 | Bednařík VilémBednařík Vilém | Slavia Liberec orienteering | C | 2049579 | 40 Kč |
OSN0707 | Červinka AdamČervinka Adam | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53142 | 40 Kč |
ZBM0405 | Zelený VladanZelený Vladan | SK Brno Žabovřesky | C | 2051518 | 40 Kč |
TTR0502 | Nešpor JiříNešpor Jiří | OOB Třebíč | C | 0000052248 | 40 Kč |
TZL0502 | Pekárek TobiasPekárek Tobias | SKOB Zlín | 2070831 | 40 Kč | |
RBK0606 | Brosch OndřejBrosch Ondřej | SK Radioklub Blansko | C | 2061789 | 80 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051506 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA0500 | Odehnal TomášOdehnal Tomáš | OOB Spartak Adamov | C | 2053552 | 40 Kč |
TRI0400 | Kovařík TomášKovařík Tomáš | TJ TŽ Třinec | C | 7200590 | 40 Kč |
TBM0404 | Ehl OndřejEhl Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | 410340 | 40 Kč |
OSN0505 | Dvořáček TomášDvořáček Tomáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2011898 | 40 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061810 | 40 Kč |
KSU0502 | Tomanek LukášTomanek Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49316 | 40 Kč |
ZBM0502 | Tachovský JáchymTachovský Jáchym | SK Brno Žabovřesky | C | 1403435 | 40 Kč |
ZBM0601 | Cicvárek RadimCicvárek Radim | SK Brno Žabovřesky | C | 2051515 | 40 Kč |
ZBM0604 | Urbánek TomášUrbánek Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 2061850 | 40 Kč |
TTR0501 | Prášil TomášPrášil Tomáš | OOB Třebíč | C | 0000051771 | 40 Kč |
MFP0507 | Král AdamKrál Adam | Matfyz Praha | C | 51835 | 40 Kč |
TRI0401 | Mrozek PawelMrozek Pawel | TJ TŽ Třinec | C | 416128 | 40 Kč |
SJI0401 | Orany VojtěchOrany Vojtěch | OK Jihlava | C | 361999 | 40 Kč |
KSU0600 | Ondráček ViktorOndráček Viktor | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 80 Kč | |
UBM0504 | Hrouda ŠimonHrouda Šimon | MENISKOS Brno | C | 0000053796 | 40 Kč |
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | C | 52718 | 40 Kč |
TBM0401 | Doušek TomášDoušek Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | B | 49358 | 40 Kč |
ZBM0602 | Koča VojtěchKoča Vojtěch | SK Brno Žabovřesky | C | 2051511 | 80 Kč |
ABM0410 | Dittrich AntonínDittrich Antonín | KOB ALFA Brno | 52003 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP0301 | Valík AdamValík Adam | Orientační Běh Opava | B | 51316 | 40 Kč |
AOP0302 | Čech VítČech Vít | Orientační Běh Opava | B | 410174 | 40 Kč |
TBM0411 | Milán JakubMilán Jakub | KOS TJ Tesla Brno | B | 888640 | 40 Kč |
VRL0302 | Waněk HubertWaněk Hubert | OOS TJ Spartak Vrchlabí | B | 7200595 | 40 Kč |
TBM0222 | Lukáš MartinLukáš Martin | KOS TJ Tesla Brno | B | 416020 | 40 Kč |
HAV0200 | Vébr TomášVébr Tomáš | OB Havířov | B | 515058 | 40 Kč |
JZL0201 | Kundrata JanKundrata Jan | TJ Jižní svahy Zlín | B | 53353 | 40 Kč |
TZL0201 | Chovanec VáclavChovanec Václav | SKOB Zlín | B | 40 Kč | |
OSN0303 | Dvořáček JakubDvořáček Jakub | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53173 | 40 Kč |
OSN0201 | Mareček ŠimonMareček Šimon | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 232029 | 40 Kč |
TBM0406 | Gryc OndřejGryc Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | B | 888648 | 40 Kč |
ZBM0200 | Coufal JáchymCoufal Jáchym | SK Brno Žabovřesky | B | 1400432 | 40 Kč |
ZBM0208 | Tachovský MatyášTachovský Matyáš | SK Brno Žabovřesky | C | 1403423 | 40 Kč |
ZBM0302 | Urbánek AdamUrbánek Adam | SK Brno Žabovřesky | B | 2042526 | 40 Kč |
ABM0307 | Palát TomášPalát Tomáš | KOB ALFA Brno | B | 332962 | 40 Kč |
TZL0202 | Bartík FilipBartík Filip | SKOB Zlín | B | 40 Kč | |
OSN0202 | Močuba VáclavMočuba Václav | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53177 | 40 Kč |
SKM0201 | Blank NoahBlank Noah | KOB Směr Kroměříž | B | 436930 | 40 Kč |
SJI0301 | Venhoda MatějVenhoda Matěj | OK Jihlava | C | 51770 | 40 Kč |
OSN0300 | Přibyl JanPřibyl Jan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2031346 | 40 Kč |
UBM0203 | Ruda MiroslavRuda Miroslav | MENISKOS Brno | C | 0002049605 | 40 Kč |
UBM0301 | Vemola JiříVemola Jiří | MENISKOS Brno | C | 0000428291 | 40 Kč |
ZBM0211 | Soška PetrSoška Petr | SK Brno Žabovřesky | B | 434833 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP0001 | Valík TomášValík Tomáš | Orientační Běh Opava | B | 410105 | 90 Kč |
MOV0000 | Holuša VáclavHoluša Václav | SKOB Ostrava | C | 52785 | 90 Kč |
AOP0201 | Kostka JiříKostka Jiří | Orientační Běh Opava | B | 8799 | 90 Kč |
TZL0001 | Podmolík JonášPodmolík Jonáš | SKOB Zlín | B | 53831 | 90 Kč |
TRI0101 | Kovařík MartinKovařík Martin | TJ TŽ Třinec | B | 7200589 | 90 Kč |
ZPV0000 | Jirka MikulášJirka Mikuláš | KOB ZPV Prostějov | A | 301599 | 90 Kč |
TBM0111 | Milán TomášMilán Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | B | 443078 | 90 Kč |
TBM0010 | Sedlář JanSedlář Jan | KOS TJ Tesla Brno | B | 410254 | 90 Kč |
TRI0002 | Filipek SebastianFilipek Sebastian | TJ TŽ Třinec | A | 2060277 | 90 Kč |
UOL0104 | Šimek ŠtěpánŠimek Štěpán | SOB Olomouc | B | 52729 | 90 Kč |
TRI0003 | Sikora JakubSikora Jakub | TJ TŽ Třinec | B | 49377 | 90 Kč |
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 2070842 | 90 Kč |
OTK0001 | Panovec KryštofPanovec Kryštof | OOB TJ Jiskra Otrokovice | B | 331216 | 90 Kč |
OTK0002 | Zentrich DušanZentrich Dušan | OOB TJ Jiskra Otrokovice | B | 433084 | 90 Kč |
STE0007 | Bořánek MichalBořánek Michal | SK SKI-OB Šternberk | A | 2032171 | 90 Kč |
STE0101 | Neumann DavidNeumann David | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027241 | 90 Kč |
SSU0000 | Kaprál JanKaprál Jan | SK Severka Šumperk | C | 52549 | 90 Kč |
PLU0101 | Hartmann MatoušHartmann Matouš | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051507 | 90 Kč |
KSU0005 | Matoušek MatějMatoušek Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056281 | 90 Kč |
KSU0044 | Kroul JosefKroul Josef | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056268 | 90 Kč |
KSU0107 | Valenta MikulášValenta Mikuláš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053569 | 90 Kč |
KSU0105 | Šafář MartinŠafář Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056308 | 90 Kč |
KSU0101 | Krč MatějKrč Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058481 | 90 Kč |
PZR0102 | Poláček TomášPoláček Tomáš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 2052352 | 90 Kč |
TBM0106 | Gryc VojtěchGryc Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | B | 995867 | 90 Kč |
TBM0103 | Kligl RadimKligl Radim | KOS TJ Tesla Brno | B | 2042517 | 90 Kč |
ABM0101 | Adámek FilipAdámek Filip | KOB ALFA Brno | B | 207849 | 90 Kč |
TTR0101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | B | 0000416215 | 90 Kč |
LCE0103 | Bitto MaxBitto Max | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2053585 | 90 Kč |
LCE0101 | Janík PatrikJaník Patrik | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2049539 | 90 Kč |
TBM0107 | Pelánek OndřejPelánek Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | B | 886829 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0101 | Dadák PetrDadák Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045211 | 40 Kč |
SKM0101 | Zvoníček JiříZvoníček Jiří | KOB Směr Kroměříž | C | 425520 | 40 Kč |
UBM0003 | Rajnoha DavidRajnoha David | MENISKOS Brno | B | 0002049609 | 40 Kč |
UBM0106 | Hrouda JakubHrouda Jakub | MENISKOS Brno | C | 0000247324 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP9903 | Šebek PetrŠebek Petr | Oddíl OB Kotlářka | A | 9903301 | 190 Kč |
DOK9800 | Koštejn VítKoštejn Vít | OK Doksy | A | 888634 | 190 Kč |
TBM9901 | Hlaváč OndřejHlaváč Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | A | 2059757 | 190 Kč |
TZL9801 | Šiška PetrŠiška Petr | SKOB Zlín | A | 2025335 | 190 Kč |
LLI9802 | Melichar VojtěchMelichar Vojtěch | LOK-o Liberec | A | 7200375 | 190 Kč |
JPV9807 | Vystavěl OndřejVystavěl Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1602633 | 190 Kč |
CHT9901 | Švec PetrŠvec Petr | OOB SK Chrast | B | 53175 | 190 Kč |
CHT9902 | Švec MartinŠvec Martin | OOB SK Chrast | B | 53199 | 190 Kč |
BBM9800 | Ptáček PatrikPtáček Patrik | BETA URSUS Rosice | A | 980376 | 190 Kč |
LTP9802 | Matějka LukášMatějka Lukáš | OOB TJ Lokomotiva Teplice | A | 7200336 | 190 Kč |
SSU9911 | Kašpar PetrKašpar Petr | SK Severka Šumperk | A | 2069090 | 190 Kč |
JPV9911 | Chupek JakubChupek Jakub | Oddíl OS SK Prostějov | A | 7200370 | 190 Kč |
72S9802 | Franko StanislavFranko Stanislav | (SVK) KOB SOKOL Kysak | 416517 | 190 Kč | |
TRI9807 | Lanc VojtěchLanc Vojtěch | TJ TŽ Třinec | A | 49315 | 190 Kč |
TRI9801 | Cienciala JanCienciala Jan | TJ TŽ Třinec | A | 1400410 | 190 Kč |
KSU9908 | Jílek OndřejJílek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056285 | 190 Kč |
KSU9906 | Müller JonášMüller Jonáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2053541 | 190 Kč |
ASU9843 | Sláma DušanSláma Dušan | Magnus Orienteering | A | 2008508 | 190 Kč |
DKP9801 | Semerád AntonínSemerád Antonín | Oddíl OB Kotlářka | A | 897357 | 190 Kč |
LTU9801 | Bendák JanBendák Jan | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | A | 681889 | 190 Kč |
VRL9802 | Starý OndraStarý Ondra | OOS TJ Spartak Vrchlabí | A | 2025354 | 190 Kč |
SHK9803 | Pek DanielPek Daniel | OK Slavia Hradec Králové | A | 1396849 | 190 Kč |
SHK9802 | Hájek JakubHájek Jakub | OK Slavia Hradec Králové | A | 232493 | 190 Kč |
SHK9801 | Gebrt JanGebrt Jan | OK Slavia Hradec Králové | A | 7202576 | 190 Kč |
CHC9901 | Křivda TomášKřivda Tomáš | K.O.B. Choceň | A | 2025366 | 190 Kč |
ZBM9801 | Hirš OtakarHirš Otakar | SK Brno Žabovřesky | A | 7200360 | 190 Kč |
LPU9902 | Fencl JonášFencl Jonáš | OK Lokomotiva Pardubice | A | 2070827 | 190 Kč |
BOR9900 | Ullrich JakubUllrich Jakub | OK Jiskra Nový Bor | A | 2067250 | 190 Kč |
PHK9908 | Chvátil ŠimonChvátil Šimon | OK 99 Hradec Králové | A | 2035744 | 190 Kč |
PHK9905 | Mašata MetodějMašata Metoděj | OK 99 Hradec Králové | A | 207870 | 190 Kč |
PHK9805 | Vandas DanielVandas Daniel | OK 99 Hradec Králové | A | 9110998 | 190 Kč |
UOL9919 | Horčička VítHorčička Vít | SOB Olomouc | A | 682370 | 190 Kč |
KAM9803 | Hausenblas ŠimonHausenblas Šimon | OK Kamenice | A | 361923 | 190 Kč |
KAM9900 | Škvor OtaŠkvor Ota | OK Kamenice | A | 981828 | 190 Kč |
LCE9803 | Černocký LiborČernocký Libor | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 1400401 | 190 Kč |
LCE9801 | Sýkora VojtěchSýkora Vojtěch | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 7200378 | 190 Kč |
LCE9911 | Vopařil JanVopařil Jan | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 7201825 | 190 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL9901 | Láznička VáclavLáznička Václav | SKOB Zlín | B | 2059744 | 170 Kč |
BBM9802 | Kún JosefKún Josef | BETA URSUS Rosice | B | 2035707 | 170 Kč |
AOP9900 | Tesař VojtěchTesař Vojtěch | Orientační Běh Opava | B | 331752 | 170 Kč |
TRI9902 | Holesz SebastianHolesz Sebastian | TJ TŽ Třinec | B | 49355 | 170 Kč |
OTK9901 | Müller TomášMüller Tomáš | OOB TJ Jiskra Otrokovice | B | 433087 | 170 Kč |
KSU9933 | Ondráček RadekOndráček Radek | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056305 | 170 Kč |
KSU9910 | Dostál PavelDostál Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056276 | 170 Kč |
KSU9900 | Gedeon DominikGedeon Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067337 | 170 Kč |
ZBM9902 | Komenda JanKomenda Jan | SK Brno Žabovřesky | B | 888627 | 170 Kč |
ZBM9903 | Říčný VojtaŘíčný Vojta | SK Brno Žabovřesky | B | 410331 | 170 Kč |
ZBM9904 | Král JanKrál Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 2054641 | 170 Kč |
SOP9901 | Procházka ZdeněkProcházka Zdeněk | OOB TJ Slezan Opava | B | 253106 | 170 Kč |
ABM9901 | Florián VojtěchFlorián Vojtěch | KOB ALFA Brno | B | 438043 | 170 Kč |
SKM9801 | Zvoníček JanZvoníček Jan | KOB Směr Kroměříž | B | 253380 | 170 Kč |
LCE9907 | Plášek PavelPlášek Pavel | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 52703 | 170 Kč |
LCE9912 | Turza TomášTurza Tomáš | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 416069 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM9905 | Starčuk ZenonStarčuk Zenon | KOS TJ Tesla Brno | C | 331599 | 80 Kč |
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | B | 361927 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TAP9702 | Vlášek JakubVlášek Jakub | KOB Tretra Praha | A | 51846 | 190 Kč |
PGP9702 | Navrátil ŠimonNavrátil Šimon | SK Praga | A | 681882 | 190 Kč |
LLI9603 | Fürst MatoušFürst Matouš | LOK-o Liberec | A | 7003006 | 190 Kč |
TZL9703 | Mikel DavidMikel David | SKOB Zlín | A | 889320 | 190 Kč |
TZL9701 | Podmolík JosefPodmolík Josef | SKOB Zlín | A | 53354 | 190 Kč |
BBM9600 | Ptáček PavelPtáček Pavel | BETA URSUS Rosice | A | 886286 | 190 Kč |
TUR9701 | Wolf FilipWolf Filip | OOB TJ Turnov | A | 995840 | 190 Kč |
ODV9700 | Brázdil PetrBrázdil Petr | TJ Aero Odolena Voda | A | 331087 | 190 Kč |
AOP9602 | Glonek JakubGlonek Jakub | Orientační Běh Opava | A | 1625050 | 190 Kč |
AOP9701 | Mielec JaromírMielec Jaromír | Orientační Běh Opava | A | 515123 | 190 Kč |
VRB9606 | Matuš VojtěchMatuš Vojtěch | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | A | 232144 | 190 Kč |
PGP9706 | Ježek OndřejJežek Ondřej | SK Praga | A | 9005134 | 190 Kč |
39S9601 | Jonáš MartinJonáš Martin | (SVK) KOBRA Bratislava | 515307 | 190 Kč | |
TJN9601 | Picek ŠtěpánPicek Štěpán | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 1302800 | 190 Kč |
TJN9700 | Šmaus JanŠmaus Jan | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 2067320 | 190 Kč |
CHC9602 | Janeba VladimírJaneba Vladimír | K.O.B. Choceň | A | 9572 | 190 Kč |
HLV9732 | Sedláček OndřejSedláček Ondřej | OB Holešov z.s. | A | 7200377 | 190 Kč |
SSU9609 | Mikula JanMikula Jan | SK Severka Šumperk | A | 433099 | 190 Kč |
ASU9644 | Šmelík MartinŠmelík Martin | Magnus Orienteering | A | 682340 | 190 Kč |
DKP9600 | Illner VojtěchIllner Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | A | 899156 | 190 Kč |
SJC9601 | Štál JanŠtál Jan | Sportcentrum Jičín | A | 0000004743 | 190 Kč |
SJC9703 | Zikmund ZdeněkZikmund Zdeněk | Sportcentrum Jičín | A | 0002045221 | 190 Kč |
SHK9701 | Netuka VojtěchNetuka Vojtěch | OK Slavia Hradec Králové | A | 1396847 | 190 Kč |
CHC9701 | Semrád LadislavSemrád Ladislav | K.O.B. Choceň | A | 2053577 | 190 Kč |
LPU9705 | Kanta MartinKanta Martin | OK Lokomotiva Pardubice | A | 425577 | 190 Kč |
LPU9615 | Klabouch MartinKlabouch Martin | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2008506 | 190 Kč |
BOR9608 | Burda MatějBurda Matěj | OK Jiskra Nový Bor | A | 7667667 | 190 Kč |
PHK9602 | Horáček PetrHoráček Petr | OK 99 Hradec Králové | A | 2035705 | 190 Kč |
PHK9601 | Mašata MatějMašata Matěj | OK 99 Hradec Králové | A | 2045215 | 190 Kč |
PHK9704 | Růžička AdamRůžička Adam | OK 99 Hradec Králové | A | 682082 | 190 Kč |
KAM9601 | Kettner VojtěchKettner Vojtěch | OK Kamenice | A | 897360 | 190 Kč |
KAM9700 | Valášek JiříValášek Jiří | OK Kamenice | A | 232245 | 190 Kč |
LCE9601 | Mudrák ŠtěpánMudrák Štěpán | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 889308 | 190 Kč |
LCE9602 | Slíva JanSlíva Jan | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 889313 | 190 Kč |
TUR9604 | Takáč TeodorTakáč Teodor | OOB TJ Turnov | C | 2300845 | 190 Kč |
SJI9700 | Bořil JanBořil Jan | OK Jihlava | A | 7200584 | 190 Kč |
SJI9601 | Čech JanČech Jan | OK Jihlava | A | 7003044 | 190 Kč |
SJI9702 | Frýba DominikFrýba Dominik | OK Jihlava | A | 7200599 | 190 Kč |
SJI9602 | Vacek VojtěchVacek Vojtěch | OK Jihlava | A | 7200366 | 190 Kč |
PGP9604 | Aster TomášAster Tomáš | SK Praga | A | 442871 | 380 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BBM9701 | Drozd MichalDrozd Michal | BETA URSUS Rosice | B | 331262 | 170 Kč |
BBM9700 | Peřinka ŠimonPeřinka Šimon | BETA URSUS Rosice | B | 331797 | 170 Kč |
KTA9701 | Růta VojtěchRůta Vojtěch | SK Kotnov Tábor | B | 887614 | 170 Kč |
JPV9717 | Otruba VojtěchOtruba Vojtěch | Oddíl OS SK Prostějov | B | 1007529 | 170 Kč |
TRI9601 | Walach OndřejWalach Ondřej | TJ TŽ Třinec | B | 49356 | 170 Kč |
ZAM9602 | Dušek MartinDušek Martin | OB T.J. Sokol Žamberk | B | 436957 | 170 Kč |
KSU9707 | Knypl JaroslavKnypl Jaroslav | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067332 | 170 Kč |
ASU9747 | Kašpar JakubKašpar Jakub | Magnus Orienteering | B | 920686 | 170 Kč |
ZBM9711 | Kelbl VladimírKelbl Vladimír | SK Brno Žabovřesky | B | 361957 | 170 Kč |
SOP9601 | Svoboda FrantišekSvoboda František | OOB TJ Slezan Opava | B | 8727 | 170 Kč |
KUO9605 | Skalický MatyášSkalický Matyáš | KOB Ústí nad Orlicí | B | 887162 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BBM9702 | Konečný DanielKonečný Daniel | BETA URSUS Rosice | C | 53271 | 80 Kč |
BBM9703 | Sobotka JanSobotka Jan | BETA URSUS Rosice | C | 331466 | 80 Kč |
OCB9701 | Ash AdamAsh Adam | OC České Budějovice | C | 51409 | 80 Kč |
SSU9701 | Vosáhlo JanVosáhlo Jan | SK Severka Šumperk | C | 9005223 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LPM9502 | Valeš JiříValeš Jiří | OK Lokomotiva Plzeň | A | 7201192 | 190 Kč |
DKP9401 | Řada JakubŘada Jakub | Oddíl OB Kotlářka | A | 515144 | 190 Kč |
OSN9549 | Kamenický JeronýmKamenický Jeroným | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 551995 | 190 Kč |
BBM9500 | Záděra PavelZáděra Pavel | BETA URSUS Rosice | R | 980371 | 190 Kč |
TUR9502 | Horák PatrikHorák Patrik | OOB TJ Turnov | R | 888604 | 190 Kč |
PGP9503 | Veselý JakubVeselý Jakub | SK Praga | R | 995812 | 190 Kč |
JPV9509 | Fajkus RadimFajkus Radim | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1602630 | 190 Kč |
SBR9501 | Sklenář MartinSklenář Martin | SKOB Bruntál | A | 7200365 | 190 Kč |
27S9401 | Mižúr ŠimonMižúr Šimon | (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava | 2051380 | 190 Kč | |
ASU9445 | Dvořáček RadekDvořáček Radek | Magnus Orienteering | A | 682344 | 190 Kč |
ASU9447 | Horvát PetrHorvát Petr | Magnus Orienteering | E | 886264 | 190 Kč |
ASU9547 | Hraboš MatějHraboš Matěj | Magnus Orienteering | R | 7698697 | 190 Kč |
CHC9501 | Křivda MartinKřivda Martin | K.O.B. Choceň | A | 2025344 | 190 Kč |
SKM9404 | Zvoníček JosefZvoníček Josef | KOB Směr Kroměříž | A | 253370 | 190 Kč |
LPU9410 | Grundmann JanGrundmann Jan | OK Lokomotiva Pardubice | R | 515487 | 190 Kč |
LPU9505 | Waněk AdamWaněk Adam | OK Lokomotiva Pardubice | A | 1602634 | 190 Kč |
BOR9503 | Pavlovec JanPavlovec Jan | OK Jiskra Nový Bor | R | 9200728 | 190 Kč |
ABM9410 | Mokrý OndřejMokrý Ondřej | KOB ALFA Brno | A | 886814 | 190 Kč |
STE9411 | Skoupý JanSkoupý Jan | SK SKI-OB Šternberk | A | 2027239 | 190 Kč |
KAM9403 | Kettner LukášKettner Lukáš | OK Kamenice | R | 887640 | 190 Kč |
KAM9401 | Semík OndřejSemík Ondřej | OK Kamenice | R | 920683 | 190 Kč |
LCE9501 | Hubáček JonášHubáček Jonáš | OOB TJ Slovan Luhačovice | E | 2017666 | 190 Kč |
ZBM9515 | Hruška JakubHruška Jakub | SK Brno Žabovřesky | A | 1591995 | 190 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SKM9501 | Krajcar IvoKrajcar Ivo | KOB Směr Kroměříž | B | 425530 | 170 Kč |
ABM9409 | Obrátil ŠtěpánObrátil Štěpán | KOB ALFA Brno | A | 886825 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP8200 | Nývlt MartinNývlt Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 1207407 | 190 Kč |
MBM8740 | Zelinka JiříZelinka Jiří | O-mikron | C | 232019 | 190 Kč |
TZL8603 | Přibyl BronislavPřibyl Bronislav | SKOB Zlín | C | 53362 | 190 Kč |
LPM9202 | Kolovský FrantišekKolovský František | OK Lokomotiva Plzeň | C | 887626 | 190 Kč |
71S8500 | Piltaver JakaPiltaver Jaka | (SLO) Orientacijski klub Brežice | 1398941 | 190 Kč | |
DKP8717 | Pospíšil OndřejPospíšil Ondřej | Oddíl OB Kotlářka | C | 336746 | 190 Kč |
DKP8500 | Johanovský TomášJohanovský Tomáš | Oddíl OB Kotlářka | C | 889286 | 190 Kč |
PGP7601 | Matějů LubošMatějů Luboš | SK Praga | R | 682623 | 190 Kč |
TZL9308 | Kašpar MichalKašpar Michal | SKOB Zlín | C | 886701 | 190 Kč |
VPM8449 | Bouchal JiříBouchal Jiří | KOS Slavia Plzeň | C | 995860 | 190 Kč |
DOB7907 | Fátor JanFátor Jan | KOB Dobruška | C | 981808 | 190 Kč |
AOP9301 | Hadač FilipHadač Filip | Orientační Běh Opava | E | 887157 | 190 Kč |
AOP9001 | Melecký MartinMelecký Martin | Orientační Běh Opava | C | 920663 | 190 Kč |
PGP8610 | Flašar JanFlašar Jan | SK Praga | R | 887941 | 190 Kč |
PGP9002 | Procházka PavelProcházka Pavel | SK Praga | C | 515113 | 190 Kč |
AOP9303 | Schuster MarekSchuster Marek | Orientační Běh Opava | E | 995871 | 190 Kč |
KRN8203 | Kopec TomášKopec Tomáš | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52641 | 190 Kč |
TRI9103 | Kantor OndřejKantor Ondřej | TJ TŽ Třinec | C | 920676 | 190 Kč |
TZL8601 | Polášek JanPolášek Jan | SKOB Zlín | C | 52340 | 190 Kč |
STE7401 | Tomanek DanielTomanek Daniel | SK SKI-OB Šternberk | R | 7200324 | 190 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058482 | 190 Kč |
KSU9045 | Janů ZdeněkJanů Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886292 | 190 Kč |
KSU7945 | Turczer PetrTurczer Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515179 | 190 Kč |
VBM8002 | Henek VladanHenek Vladan | VSK Mendelu Brno | C | 2011839 | 190 Kč |
KRN8101 | Peths JanPeths Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 446353 | 190 Kč |
SSU8802 | Poklop MartinPoklop Martin | SK Severka Šumperk | E | 1007536 | 190 Kč |
ASU9106 | Hrobař ŠtěpánHrobař Štěpán | Magnus Orienteering | R | 995859 | 190 Kč |
AOP7102 | Košárek PavelKošárek Pavel | Orientační Běh Opava | C | 52296 | 190 Kč |
SHK8406 | Komanec VáclavKomanec Václav | OK Slavia Hradec Králové | C | 995807 | 190 Kč |
SHK7801 | Paclík RomanPaclík Roman | OK Slavia Hradec Králové | C | 9137 | 190 Kč |
CHC8502 | Pešek OndřejPešek Ondřej | K.O.B. Choceň | C | 2025363 | 190 Kč |
ZBM8841 | Chromý AdamChromý Adam | SK Brno Žabovřesky | E | 896975 | 190 Kč |
ZBM8919 | Hájek DanielHájek Daniel | SK Brno Žabovřesky | E | 890118 | 190 Kč |
ZBM8923 | Klusáček MatějKlusáček Matěj | SK Brno Žabovřesky | R | 303927 | 190 Kč |
ZBM8928 | Zimmermann JakubZimmermann Jakub | SK Brno Žabovřesky | C | 995810 | 190 Kč |
ZBM9005 | Nykodým MilošNykodým Miloš | SK Brno Žabovřesky | E | 515163 | 190 Kč |
ZBM9101 | Zimmermann ŠtěpánZimmermann Štěpán | SK Brno Žabovřesky | C | 911220 | 190 Kč |
ZBM9102 | Bravený VítBravený Vít | SK Brno Žabovřesky | R | 888891 | 190 Kč |
ZBM9300 | Chloupek AdamChloupek Adam | SK Brno Žabovřesky | E | 995849 | 190 Kč |
ZBM9301 | Klusáček JanKlusáček Jan | SK Brno Žabovřesky | R | 899179 | 190 Kč |
LPU9036 | Kamenický MatějKamenický Matěj | OK Lokomotiva Pardubice | R | 551990 | 190 Kč |
LPU9006 | Klapal JanKlapal Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 515142 | 190 Kč |
LPU9307 | Kubelka TomášKubelka Tomáš | OK Lokomotiva Pardubice | R | 889299 | 190 Kč |
LPU7710 | Lučan VladimírLučan Vladimír | OK Lokomotiva Pardubice | C | 515170 | 190 Kč |
LPU9113 | Procházka DavidProcházka David | OK Lokomotiva Pardubice | E | 515162 | 190 Kč |
LPU8208 | Zvěřina PetrZvěřina Petr | OK Lokomotiva Pardubice | E | 887920 | 190 Kč |
PHK8602 | Balcar AlešBalcar Aleš | OK 99 Hradec Králové | C | 995886 | 190 Kč |
PHK9104 | Kamenický JakubKamenický Jakub | OK 99 Hradec Králové | E | 553445 | 190 Kč |
PHK7901 | Losman PetrLosman Petr | OK 99 Hradec Králové | E | 515420 | 190 Kč |
PHK9200 | Petržela JanPetržela Jan | OK 99 Hradec Králové | E | 515402 | 190 Kč |
ABM9211 | Novotný OndřejNovotný Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 7003038 | 190 Kč |
ZLH7501 | Moskva RomanMoskva Roman | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7506161 | 190 Kč |
SSU8243 | Král VáclavKrál Václav | SK Severka Šumperk | C | 332966 | 190 Kč |
LCE7602 | Horyna RomanHoryna Roman | OOB TJ Slovan Luhačovice | R | 1399000 | 190 Kč |
LCE8801 | Perůtka JanPerůtka Jan | OOB TJ Slovan Luhačovice | R | 52705 | 190 Kč |
LCE8902 | Slezák ZdeněkSlezák Zdeněk | OOB TJ Slovan Luhačovice | R | 515460 | 190 Kč |
TUR7900 | Šurgan ŠtefanŠurgan Štefan | OOB TJ Turnov | C | 515024 | 190 Kč |
DKP8402 | Korthauer MariusKorthauer Marius | Oddíl OB Kotlářka | C | 49815 | 190 Kč |
18N8201 | Tømta TrygveTømta Trygve | (NOR) Raumar orientering | 9894989 | 190 Kč | |
AOP9202 | Navrátil BorisNavrátil Boris | Orientační Běh Opava | R | 515444 | 380 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL8001 | Novotný JiříNovotný Jiří | SKOB Zlín | C | 515192 | 190 Kč |
TZL8002 | Slováček TomášSlováček Tomáš | SKOB Zlín | C | 52212 | 190 Kč |
TZL8508 | Dlabaja ŠtěpánDlabaja Štěpán | SKOB Zlín | C | 995797 | 190 Kč |
PGP6501 | Kondrát MartinKondrát Martin | SK Praga | C | 2067946 | 190 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602629 | 190 Kč |
CHT9204 | Pitra MartinPitra Martin | OOB SK Chrast | C | 52315 | 190 Kč |
LPM7820 | Suchý PetrSuchý Petr | OK Lokomotiva Plzeň | C | 995848 | 190 Kč |
PGP6401 | Janovský TomášJanovský Tomáš | SK Praga | C | 515464 | 190 Kč |
BBM7205 | Fiala JanFiala Jan | BETA URSUS Rosice | C | 515468 | 190 Kč |
OSN9339 | Kamenický TobiášKamenický Tobiáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 9930517 | 190 Kč |
OOL9200 | Avner AsafAvner Asaf | SK Haná orienteering | C | 2071134 | 190 Kč |
PGP7708 | Tesař PavelTesař Pavel | SK Praga | C | 51709 | 190 Kč |
PTI8403 | Jirka MichalJirka Michal | Sportovní klub Ptení | C | 52430 | 190 Kč |
AOP6501 | Hadač MiroslavHadač Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 682679 | 190 Kč |
VPM7702 | Vodrážka OndřejVodrážka Ondřej | KOS Slavia Plzeň | C | 995796 | 190 Kč |
MBM8606 | Šrubař MichalŠrubař Michal | O-mikron | C | 2051488 | 190 Kč |
VRB7201 | Klech RichardKlech Richard | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 436946 | 190 Kč |
AOP7802 | Holas TomášHolas Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 232139 | 190 Kč |
CHT8001 | Matras TomášMatras Tomáš | OOB SK Chrast | C | 51980 | 190 Kč |
TRI9301 | Argaláš MichalArgaláš Michal | TJ TŽ Třinec | C | 887630 | 190 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 52503 | 190 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007547 | 190 Kč |
STE5809 | Václavek TomášVáclavek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 1401181 | 190 Kč |
KSU5801 | Šrámek JaromírŠrámek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515101 | 190 Kč |
AOP9302 | Rossmanith VojtaRossmanith Vojta | Orientační Běh Opava | C | 889295 | 190 Kč |
AOV7900 | Vlach JiříVlach Jiří | OOB TJ Baník Ostrava | C | 8881 | 190 Kč |
VBM8801 | Bravený AdamBravený Adam | VSK Mendelu Brno | C | 866998 | 190 Kč |
VBM7401 | Kořan PavelKořan Pavel | VSK Mendelu Brno | C | 889316 | 190 Kč |
VBM8103 | Mazal ZdeněkMazal Zdeněk | VSK Mendelu Brno | C | 553285 | 190 Kč |
ASU8304 | Khýn VítězslavKhýn Vítězslav | Magnus Orienteering | C | 7210 | 190 Kč |
ASU7501 | Kolek PetrKolek Petr | Magnus Orienteering | C | 887908 | 190 Kč |
SKM7501 | Dittrich PavelDittrich Pavel | KOB Směr Kroměříž | C | 52207 | 190 Kč |
JPV7713 | Skřivanek MarcelSkřivanek Marcel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52592 | 190 Kč |
VAM8801 | Petras TomášPetras Tomáš | OB Vamberk | C | 9508 | 190 Kč |
MBM8448 | Suchomel VítSuchomel Vít | O-mikron | C | 7200320 | 190 Kč |
SHK7309 | Jedlička MichalJedlička Michal | OK Slavia Hradec Králové | R | 500878 | 190 Kč |
SHK7601 | Hepner DavidHepner David | OK Slavia Hradec Králové | C | 1008172 | 190 Kč |
ZBM6708 | Přikryl PetrPřikryl Petr | SK Brno Žabovřesky | C | 52008 | 190 Kč |
ZBM7609 | Pátek RichardPátek Richard | SK Brno Žabovřesky | C | 1976000 | 190 Kč |
ZBM8503 | Stehlík MartinStehlík Martin | SK Brno Žabovřesky | C | 1985625 | 190 Kč |
ZBM8511 | Drábek JanDrábek Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 49690 | 190 Kč |
ZBM8833 | Bořil TomášBořil Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 681876 | 190 Kč |
LPU9301 | Čermák JanČermák Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 1080493 | 190 Kč |
LPU8701 | Fiala PetrFiala Petr | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7201198 | 190 Kč |
LPU9001 | Hovorka LukášHovorka Lukáš | OK Lokomotiva Pardubice | C | 981816 | 190 Kč |
LPU8608 | Kafka MilošKafka Miloš | OK Lokomotiva Pardubice | C | 886290 | 190 Kč |
LPU8605 | Lenner MiroslavLenner Miroslav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 1403417 | 190 Kč |
PHK7605 | Kadeřávek PetrKadeřávek Petr | OK 99 Hradec Králové | C | 9399 | 190 Kč |
PHK8802 | Panchártek JanPanchártek Jan | OK 99 Hradec Králové | C | 553446 | 190 Kč |
PHK7702 | Vítek TomášVítek Tomáš | OK 99 Hradec Králové | C | 9526 | 190 Kč |
PHK9001 | Zelenka TomášZelenka Tomáš | OK 99 Hradec Králové | C | 886259 | 190 Kč |
PHK8900 | Šabatka ZdeněkŠabatka Zdeněk | OK 99 Hradec Králové | C | 9189 | 190 Kč |
PHK8005 | Černý MichalČerný Michal | OK 99 Hradec Králové | C | 9360 | 190 Kč |
ABM7415 | Palát PetrPalát Petr | KOB ALFA Brno | C | 52056 | 190 Kč |
ABM9202 | Mokrý StanislavMokrý Stanislav | KOB ALFA Brno | R | 886812 | 190 Kč |
TTR7301 | Prášil MarekPrášil Marek | OOB Třebíč | R | 0000500580 | 190 Kč |
TTR8801 | Fiala MartinFiala Martin | OOB Třebíč | C | 0000515502 | 190 Kč |
KAM9301 | Rusý TomášRusý Tomáš | OK Kamenice | C | 2051509 | 190 Kč |
LCE6127 | Hubáček JosefHubáček Josef | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52678 | 190 Kč |
LCE9001 | Slezák JiříSlezák Jiří | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 515424 | 190 Kč |
LCE9302 | Vavrys JohanVavrys Johan | OOB TJ Slovan Luhačovice | R | 553457 | 190 Kč |
LCE8901 | Vlažný JanVlažný Jan | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52707 | 190 Kč |
ZBM7540 | Kasal VítKasal Vít | SK Brno Žabovřesky | C | 7770000 | 190 Kč |
ZBM9103 | Švirák OndřejŠvirák Ondřej | SK Brno Žabovřesky | C | 995802 | 380 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP8300 | Stoszek JakubStoszek Jakub | Orientační Běh Opava | C | 52939 | 190 Kč |
UOL8805 | Špacír JanŠpacír Jan | SOB Olomouc | C | 500587 | 190 Kč |
TZL7007 | Pekárek EvženPekárek Evžen | SKOB Zlín | C | 8411 | 190 Kč |
KYL7100 | Navrátil MarekNavrátil Marek | SK SP Kylešovice | C | 9005224 | 190 Kč |
VIC8931 | Panovec JanPanovec Jan | OB Vizovice | C | 52349 | 190 Kč |
CTB7701 | Gregor MartinGregor Martin | SK OB Chotěboř | C | 51663 | 190 Kč |
TRI8006 | Walaski AntonínWalaski Antonín | TJ TŽ Třinec | C | 416124 | 190 Kč |
STE7505 | Pudel JardaPudel Jarda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52516 | 190 Kč |
VBM8403 | Kozumplík AlešKozumplík Aleš | VSK Mendelu Brno | C | 49841 | 190 Kč |
KSH8401 | Hulec JakubHulec Jakub | OB Kašperské Hory | C | 7200585 | 190 Kč |
SHK7911 | Weiner JakubWeiner Jakub | OK Slavia Hradec Králové | C | 9140 | 190 Kč |
RBK8605 | Henek MichalHenek Michal | SK Radioklub Blansko | C | 515193 | 190 Kč |
LPU7601 | Jirásek AlešJirásek Aleš | OK Lokomotiva Pardubice | C | 997601 | 190 Kč |
LPU7308 | Vávra JaroslavVávra Jaroslav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9325 | 190 Kč |
PHK8701 | Justa PavelJusta Pavel | OK 99 Hradec Králové | C | 995884 | 190 Kč |
VIC7212 | Chmelař DanielChmelař Daniel | OB Vizovice | C | 53119 | 190 Kč |
CTB7902 | Hübner JanHübner Jan | SK OB Chotěboř | C | 51833 | 190 Kč |
KUO8001 | Koblížek KamilKoblížek Kamil | KOB Ústí nad Orlicí | C | 51470 | 190 Kč |
SNA8402 | Pýcha LukášPýcha Lukáš | TJ START Náchod | C | 9617 | 190 Kč |
LCE8110 | Macka RadekMacka Radek | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2020705 | 190 Kč |
FSP7400 | Kurfürst PavelKurfürst Pavel | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 207827 | 190 Kč |
RBK8307 | Ráb MartinRáb Martin | SK Radioklub Blansko | C | 52059 | 380 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TAP8801 | Sládek JanSládek Jan | KOB Tretra Praha | C | 53642 | 80 Kč |
KUO8301 | Štěpánek MilanŠtěpánek Milan | KOB Ústí nad Orlicí | C | 52322 | 80 Kč |
TBM8603 | Kavan TomášKavan Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 49669 | 80 Kč |
ZBP7800 | Pražák JiříPražák Jiří | OOB SK Zbraslav | C | 53583 | 80 Kč |
ZBP7302 | Vaněk PetrVaněk Petr | OOB SK Zbraslav | C | 995800 | 80 Kč |
VBM8702 | Kočí MartinKočí Martin | VSK Mendelu Brno | C | 929929 | 80 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 920681 | 80 Kč |
ASU8817 | Navrátil TomášNavrátil Tomáš | Magnus Orienteering | C | 920666 | 80 Kč |
PBM7301 | Kheil RadimKheil Radim | TJ Spartak 1. brněnská | C | 52061 | 80 Kč |
SHK8702 | Šmehlík EduardŠmehlík Eduard | OK Slavia Hradec Králové | E | 515483 | 80 Kč |
CHC8601 | Sýkora BohumilSýkora Bohumil | K.O.B. Choceň | C | 9563 | 80 Kč |
LPU8609 | Kutílek JakubKutílek Jakub | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9343 | 80 Kč |
LPU8304 | Štěrba ZbyněkŠtěrba Zbyněk | OK Lokomotiva Pardubice | C | 500288 | 80 Kč |
TTR7901 | Věžník RomanVěžník Roman | OOB Třebíč | C | 0000052246 | 80 Kč |
SBK7541 | Daněk RomanDaněk Roman | KOB START Blansko | C | 811213 | 80 Kč |
SVS7901 | Bouzek PetrBouzek Petr | Orientklub Vsetín | C | 53388 | 80 Kč |
MBM8533 | Burdilák RadekBurdilák Radek | O-mikron | C | 4781 | 160 Kč |
ADA7433 | Oujeský TomášOujeský Tomáš | OOB Spartak Adamov | C | Oujesk | 160 Kč |
NNN0012 | Kůr JiříKůr Jiří | Neregistrovaní | zapůjčit | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 2045244 | 80 Kč |
BZR8000 | Choutka JaroslavChoutka Jaroslav | Bratrstvo Ždárských vrchů | C | 53664 | 80 Kč |
6HC8100 | Konfršt JosefKonfršt Josef | OB Vepřová | zapůjčit | 120 Kč | |
NNN8002 | Sýkora LukášSýkora Lukáš | Neregistrovaní | zapůjčit | 120 Kč | |
ASU8948 | Thiemel JiříThiemel Jiří | Magnus Orienteering | C | 416509 | 80 Kč |
VLI7309 | Bednařík AlešBednařík Aleš | Slavia Liberec orienteering | C | 500568 | 80 Kč |
PBM7302 | Trš LubomírTrš Lubomír | TJ Spartak 1. brněnská | C | 682097 | 80 Kč |
OSN8002 | Červinka JanČervinka Jan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53174 | 80 Kč |
ZBM9503 | Jordanov AlexandrJordanov Alexandr | SK Brno Žabovřesky | C | 410320 | 80 Kč |
LPU8602 | Bolech FilipBolech Filip | OK Lokomotiva Pardubice | C | 49634 | 80 Kč |
ABM7210 | Kurečka RobertKurečka Robert | KOB ALFA Brno | C | 2060216 | 80 Kč |
ABM9210 | Otrusina JanOtrusina Jan | KOB ALFA Brno | C | 232872 | 80 Kč |
TJN8700 | Strachota PetrStrachota Petr | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 886714 | 80 Kč |
LCE8803 | Cahel MarekCahel Marek | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889288 | 80 Kč |
SBK8101 | Bařina JiříBařina Jiří | KOB START Blansko | C | 330612 | 80 Kč |
OSN7801 | Přibyl JanPřibyl Jan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2023952 | 80 Kč |
SSU7341 | Sita VratislavSita Vratislav | SK Severka Šumperk | C | 52573 | 80 Kč |
NPA6705 | Zikmund ZdeněkZikmund Zdeněk | SK LOB Nová Paka | C | 7003002 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7500 | Binar RobertBinar Robert | SOB Olomouc | C | 681853 | 170 Kč |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 2044889 | 170 Kč |
AOP6301 | Peřinka JanPeřinka Jan | Orientační Běh Opava | C | 887168 | 170 Kč |
MOV7202 | Svěchota MilanSvěchota Milan | SKOB Ostrava | C | 52778 | 170 Kč |
MOV6701 | Holec HonzaHolec Honza | SKOB Ostrava | C | 2045247 | 170 Kč |
ODR7101 | Rigó MarekRigó Marek | SKOB Odry | C | 52756 | 170 Kč |
MOV6901 | Berger TomášBerger Tomáš | SKOB Ostrava | C | 52771 | 170 Kč |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 170 Kč |
AOP7402 | Borunský TomášBorunský Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 428264 | 170 Kč |
UOL7503 | Smékal DavidSmékal David | SOB Olomouc | C | 886282 | 170 Kč |
STE7200 | Silnoušek JiříSilnoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 232959 | 170 Kč |
MOV6201 | Šarman RadimŠarman Radim | SKOB Ostrava | C | 232412 | 170 Kč |
ZBM6700 | Coufal SvatošCoufal Svatoš | SK Brno Žabovřesky | C | 1396843 | 170 Kč |
ZBM7302 | Zelený PavelZelený Pavel | SK Brno Žabovřesky | C | 1403412 | 170 Kč |
ZBM7606 | Šafek JiříŠafek Jiří | SK Brno Žabovřesky | C | 53206 | 170 Kč |
PHK7107 | Mašata RomanMašata Roman | OK 99 Hradec Králové | C | 515050 | 170 Kč |
ADA5901 | Mareček JiříMareček Jiří | OOB Spartak Adamov | C | 2032120 | 170 Kč |
TJH7701 | Komárek ArnoštKomárek Arnošt | TJ Tolar Jindřichův Hradec | C | 981817 | 170 Kč |
MFP7808 | Král AlešKrál Aleš | Matfyz Praha | C | 887613 | 170 Kč |
AOV6901 | Mielec JaromírMielec Jaromír | OOB TJ Baník Ostrava | C | 515430 | 170 Kč |
LCE6602 | Kunčar VítKunčar Vít | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889307 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA7400 | Odehnal LuděkOdehnal Luděk | OOB Spartak Adamov | C | 2053551 | 80 Kč |
ADA7101 | Čížek PetrČížek Petr | OOB Spartak Adamov | C | 336714 | 80 Kč |
KSU7401 | Smrček PetrSmrček Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067333 | 80 Kč |
ADA7512 | Procházka JiříProcházka Jiří | OOB Spartak Adamov | C | 49864 | 80 Kč |
ZBM7504 | Cicvárek IvoCicvárek Ivo | SK Brno Žabovřesky | C | 2051489 | 80 Kč |
ABM7405 | Mulíček OndřejMulíček Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 337650 | 80 Kč |
TTR7701 | Dvořáček JanDvořáček Jan | OOB Třebíč | C | 0000052240 | 80 Kč |
1DC7600 | Musil RadekMusil Radek | Targa Orienteering | 7201805 | 80 Kč | |
TZL7801 | Mašláň JakubMašláň Jakub | SKOB Zlín | C | 1400424 | 80 Kč |
UBM7701 | Vemola JiříVemola Jiří | MENISKOS Brno | C | 0002035164 | 80 Kč |
PBM7401 | Pospíšil JiříPospíšil Jiří | TJ Spartak 1. brněnská | C | 232344 | 160 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049564 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP7101 | Drbal JanDrbal Jan | SK Praga | C | 52225 | 170 Kč |
AOP7101 | Valík LuděkValík Luděk | Orientační Běh Opava | C | 980374 | 170 Kč |
MOV7104 | Štětínský PavelŠtětínský Pavel | SKOB Ostrava | C | 52780 | 170 Kč |
AOP7001 | Čech TomášČech Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2045205 | 170 Kč |
ZLH7001 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7001234 | 170 Kč |
ZPV6712 | Holinka MartinHolinka Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 307331 | 170 Kč |
SJH7001 | Beneš JanBeneš Jan | SOS Jindřichův Hradec | C | 336767 | 170 Kč |
HAV7103 | Vébr RadekVébr Radek | OB Havířov | C | 515066 | 170 Kč |
SSU7004 | Kašpar JaroslavKašpar Jaroslav | SK Severka Šumperk | C | 2069100 | 170 Kč |
OTK7101 | Zentrich DavidZentrich David | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 053323 | 170 Kč |
OTK7201 | Müller LiborMüller Libor | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433082 | 170 Kč |
SKM7000 | Vlček RomanVlček Roman | KOB Směr Kroměříž | C | 7200330 | 170 Kč |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8796 | 170 Kč |
SHK7001 | Netuka JanNetuka Jan | OK Slavia Hradec Králové | C | 9126 | 170 Kč |
VIC6403 | Kůstka MarekKůstka Marek | OB Vizovice | C | 425423 | 170 Kč |
KSU6701 | Matoušek MilanMatoušek Milan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058461 | 170 Kč |
PHK7200 | Chvátil JiříChvátil Jiří | OK 99 Hradec Králové | C | 336717 | 170 Kč |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 995892 | 170 Kč |
SCP7417 | Boudný JanBoudný Jan | OK Sparta Praha | C | 51773 | 170 Kč |
KRN6808 | Hošťálek DanHošťálek Dan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52650 | 170 Kč |
ABM6801 | Mokrý PavelMokrý Pavel | KOB ALFA Brno | C | 4783 | 170 Kč |
SJI7311 | Orany TomášOrany Tomáš | OK Jihlava | C | 889294 | 170 Kč |
SJI7104 | Venhoda MilanVenhoda Milan | OK Jihlava | C | 681888 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MFP6700 | Siegl RomanSiegl Roman | Matfyz Praha | C | 443068 | 170 Kč |
HAV6301 | Sochor TomášSochor Tomáš | OB Havířov | C | 515436 | 170 Kč |
TZL6701 | Láznička LiborLáznička Libor | SKOB Zlín | C | 331193 | 170 Kč |
TZL6309 | Láznička RobertLáznička Robert | SKOB Zlín | C | 53368 | 170 Kč |
OOL6607 | Noiman ZivNoiman Ziv | SK Haná orienteering | C | 9021026 | 170 Kč |
OOL6507 | Noiman OmerNoiman Omer | SK Haná orienteering | C | 2071006 | 170 Kč |
OOL6407 | Levavi ShayLevavi Shay | SK Haná orienteering | C | 2071079 | 170 Kč |
ZAM6801 | Levý TomášLevý Tomáš | OB T.J. Sokol Žamberk | C | 331587 | 170 Kč |
MOV6102 | Maceček OtakarMaceček Otakar | SKOB Ostrava | C | 51173 | 170 Kč |
AOP6601 | Barcík PeterBarcík Peter | Orientační Běh Opava | C | 920690 | 170 Kč |
AOP6702 | Tesař JiříTesař Jiří | Orientační Běh Opava | C | 352349 | 170 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 433100 | 170 Kč |
JPV6526 | Soldán VladimírSoldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2020730 | 170 Kč |
TZL5806 | Lanc MarianLanc Marian | SKOB Zlín | C | 53897 | 170 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 52733 | 170 Kč |
VIC6808 | Gola MiroslavGola Miroslav | OB Vizovice | C | 425440 | 170 Kč |
ZPV6213 | Křeček MiroslavKřeček Miroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52581 | 170 Kč |
SBR6601 | Sklenář JosefSklenář Josef | SKOB Bruntál | C | 7200586 | 170 Kč |
46A6501 | Eschlböck RainerEschlböck Rainer | (AUT) OL Naturfreunde Linz | 5500 | 170 Kč | |
HLV6404 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 53827 | 170 Kč |
VBM6900 | Hrouda PetrHrouda Petr | VSK Mendelu Brno | C | 53735 | 170 Kč |
ASU6849 | Pavlík RadekPavlík Radek | Magnus Orienteering | C | 920658 | 170 Kč |
AOP6502 | Schuster MartinSchuster Martin | Orientační Běh Opava | C | 995843 | 170 Kč |
TZL5704 | Krejčík ZbyněkKrejčík Zbyněk | SKOB Zlín | C | 571221 | 170 Kč |
SKM6901 | Zvoníček JosefZvoníček Josef | KOB Směr Kroměříž | C | 331683 | 170 Kč |
LPU6503 | Procházka TomášProcházka Tomáš | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9270 | 170 Kč |
LPU6504 | Procházka RadekProcházka Radek | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2060272 | 170 Kč |
BOR6600 | Karvánek PetrKarvánek Petr | OK Jiskra Nový Bor | C | 8513 | 170 Kč |
ABM6611 | Mokrý JanMokrý Jan | KOB ALFA Brno | C | 232736 | 170 Kč |
ABM6707 | Adámek LiborAdámek Libor | KOB ALFA Brno | C | 500260 | 170 Kč |
ABM6909 | Odehnal RomanOdehnal Roman | KOB ALFA Brno | C | 232879 | 170 Kč |
73C6200 | Širůček JaromírŠirůček Jaromír | xxx | 2056273 | 170 Kč | |
TZL6301 | Galík SvatoplukGalík Svatopluk | SKOB Zlín | C | 53369 | 170 Kč |
ZVS6901 | Šamánek PetrŠamánek Petr | TJ Zbrojovka Vsetín | C | 53890 | 170 Kč |
LCE6603 | Šmelík JurajŠmelík Juraj | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 307355 | 170 Kč |
XBM6903 | Král JanKrál Jan | ABND RACING TEAM | C | 7200328 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MOV6702 | Vývoda ZdeněkVývoda Zdeněk | SKOB Ostrava | C | 2027243 | 80 Kč |
BBM6508 | Ptáček PavelPtáček Pavel | BETA URSUS Rosice | C | 980377 | 80 Kč |
BBM6300 | Patočka PetrPatočka Petr | BETA URSUS Rosice | C | 553436 | 80 Kč |
LBM6113 | Korpas JaroslavKorpas Jaroslav | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52063 | 80 Kč |
VBM6501 | Jordanov NikolajJordanov Nikolaj | VSK Mendelu Brno | C | 410321 | 80 Kč |
PZR6701 | Suk MarekSuk Marek | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 410394 | 80 Kč |
KON6515 | Hlava MiroslavHlava Miroslav | KOB Konice | C | 500581 | 80 Kč |
ABM6701 | Smutný RadekSmutný Radek | KOB ALFA Brno | C | 438049 | 80 Kč |
TTR6202 | Sysel SvatoborSysel Svatobor | OOB Třebíč | C | 0000052238 | 80 Kč |
KUO6901 | Procházka PavelProcházka Pavel | KOB Ústí nad Orlicí | C | 920673 | 80 Kč |
TBM6202 | Starčuk ZenonStarčuk Zenon | KOS TJ Tesla Brno | C | 410187 | 80 Kč |
SSU6700 | Zatloukal TomášZatloukal Tomáš | SK Severka Šumperk | C | 420422 | 80 Kč |
BBM6800 | Baďura JanBaďura Jan | BETA URSUS Rosice | C | 331468 | 160 Kč |
ABM6902 | Dittrich DavidDittrich David | KOB ALFA Brno | 411752 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OSN6005 | Wurzel BřetislavWurzel Břetislav | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 52146 | 170 Kč |
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 170 Kč |
OOL6207 | Ioffe PavelIoffe Pavel | SK Haná orienteering | C | 2021621 | 170 Kč |
OOL6107 | Glazer IlanGlazer Ilan | SK Haná orienteering | C | 2071128 | 170 Kč |
OOL6007 | Bar Yehuda JonathanBar Yehuda Jonathan | SK Haná orienteering | C | 2071086 | 170 Kč |
MOV5803 | Ryšavý JiříRyšavý Jiří | SKOB Ostrava | C | 52776 | 170 Kč |
ZPV5501 | Jirka JiříJirka Jiří | KOB ZPV Prostějov | C | 52428 | 170 Kč |
AOP6302 | Sklenář MiroslavSklenář Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 7200359 | 170 Kč |
HLV6321 | Končák JaroslavKončák Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 53856 | 170 Kč |
TZL5402 | Slováček RudolfSlováček Rudolf | SKOB Zlín | C | 2070844 | 170 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 170 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 51873 | 170 Kč |
JPV6112 | Jeřábek LubošJeřábek Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52498 | 170 Kč |
BZR6301 | Rajnošek ZdeněkRajnošek Zdeněk | Bratrstvo Ždárských vrchů | C | 52963 | 170 Kč |
LTP6102 | Kovář KarelKovář Karel | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 682080 | 170 Kč |
ZPV5706 | Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 231248 | 170 Kč |
OTK6201 | Panovec VladanPanovec Vladan | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 052348 | 170 Kč |
CHC6001 | Janeba PetrJaneba Petr | K.O.B. Choceň | C | 9573 | 170 Kč |
PLU6219 | Kubeš JaromírKubeš Jaromír | TJ SOKOL Plumlov | C | 52500 | 170 Kč |
VBM6000 | Hirš LiborHirš Libor | VSK Mendelu Brno | C | 7201772 | 170 Kč |
VBM6201 | Pulec PavelPulec Pavel | VSK Mendelu Brno | C | 515090 | 170 Kč |
OOP5302 | Rychlý MilošRychlý Miloš | TJ Opava | C | 49416 | 170 Kč |
LPU6401 | Kaplan JanKaplan Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9231 | 170 Kč |
TTR6101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | C | 0000995847 | 170 Kč |
LCE6118 | Plášek MartinPlášek Martin | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52702 | 170 Kč |
SJI6207 | Bořil PetrBořil Petr | OK Jihlava | C | 6607 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TUV4601 | Gurka JiříGurka Jiří | SOK TJ Turnov | C | 501246 | 170 Kč |
UOL5301 | Navrátil AntonínNavrátil Antonín | SOB Olomouc | C | 52448 | 170 Kč |
OOL5708 | Regev ShmuelRegev Shmuel | SK Haná orienteering | C | 2071037 | 170 Kč |
OOL5907 | Avner UziAvner Uzi | SK Haná orienteering | C | 2071061 | 170 Kč |
OOL5507 | Lipman RamiLipman Rami | SK Haná orienteering | C | 2071180 | 170 Kč |
OOL5807 | Goll OfekGoll Ofek | SK Haná orienteering | C | 2071099 | 170 Kč |
OOL5908 | Amiaz EytanAmiaz Eytan | SK Haná orienteering | C | 9200287 | 170 Kč |
OOL5508 | Ben Shitrit MeirBen Shitrit Meir | SK Haná orienteering | C | 2071064 | 170 Kč |
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 895219 | 170 Kč |
ADA5506 | Jelínek RomanJelínek Roman | OOB Spartak Adamov | C | 52669 | 170 Kč |
OTK5800 | Tomášek PavelTomášek Pavel | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 053807 | 170 Kč |
KCK5701 | Flašar JanFlašar Jan | KOB Český Krumlov | C | 49614 | 170 Kč |
KSU5749 | Janů ZdeněkJanů Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886293 | 170 Kč |
VBM5329 | Hanzl VlastimilHanzl Vlastimil | VSK Mendelu Brno | C | 49558 | 170 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 170 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 170 Kč |
SOP5801 | Moravec StanislavMoravec Stanislav | OOB TJ Slezan Opava | C | 53462 | 170 Kč |
LPU5101 | Knap JanKnap Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9328 | 170 Kč |
LPU5408 | Štěrba PavelŠtěrba Pavel | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9301 | 170 Kč |
TTR5601 | Klusáček MartinKlusáček Martin | OOB Třebíč | C | 0000303960 | 170 Kč |
26A | Hones SeppHones Sepp | (AUT) HSV Ried | 230580 | 340 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SBK5406 | Kolařík ZdeněkKolařík Zdeněk | KOB START Blansko | C | 49683 | 80 Kč |
TBM4730 | Sláma DušanSláma Dušan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53243 | 80 Kč |
ADA5505 | Věžník AntonínVěžník Antonín | OOB Spartak Adamov | C | 52712 | 80 Kč |
ADA5111 | Truhlář KarelTruhlář Karel | OOB Spartak Adamov | C | 2032151 | 80 Kč |
RBK5307 | Henek MilanHenek Milan | SK Radioklub Blansko | C | 52078 | 80 Kč |
LBM5401 | Štěpánek JiříŠtěpánek Jiří | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52050 | 80 Kč |
JZL5201 | Chromčák FrantišekChromčák František | TJ Jižní svahy Zlín | C | 53801 | 80 Kč |
VBM5613 | Potěšil VáclavPotěšil Václav | VSK Mendelu Brno | C | 301201 | 80 Kč |
VIC5902 | Kršák KarelKršák Karel | OB Vizovice | C | 1006613 | 80 Kč |
RBK5719 | Jalový JaroslavJalový Jaroslav | SK Radioklub Blansko | C | 8812 | 80 Kč |
SVS5501 | Maliňák JosefMaliňák Josef | Orientklub Vsetín | C | 53389 | 80 Kč |
ABM4902 | Šnyrch FrantišekŠnyrch František | KOB ALFA Brno | C | 52521 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOL5307 | Shmueli AsherShmueli Asher | SK Haná orienteering | C | 2071026 | 120 Kč |
OOL5411 | Raz ShlomoRaz Shlomo | SK Haná orienteering | C | 2071028 | 120 Kč |
OOL5107 | Avital OferAvital Ofer | SK Haná orienteering | C | 253338 | 120 Kč |
OOL5308 | Mishli YuvalMishli Yuval | SK Haná orienteering | C | 2071039 | 120 Kč |
OOL5309 | Parishplass JimParishplass Jim | SK Haná orienteering | C | 2071181 | 120 Kč |
OOL5310 | Kaynar DoronKaynar Doron | SK Haná orienteering | C | 440232 | 120 Kč |
OOP5001 | Ševčík BřetislavŠevčík Břetislav | TJ Opava | C | 49301 | 120 Kč |
BBM5100 | Denemarek OldřichDenemarek Oldřich | BETA URSUS Rosice | C | 410398 | 120 Kč |
TBM5003 | Zabloudil PavelZabloudil Pavel | KOS TJ Tesla Brno | C | 53256 | 120 Kč |
TZL4902 | Jelínek PetrJelínek Petr | SKOB Zlín | C | 1396260 | 120 Kč |
PBM5303 | Robotka LiborRobotka Libor | TJ Spartak 1. brněnská | C | 52027 | 120 Kč |
BBM5300 | Ptáček LadislavPtáček Ladislav | BETA URSUS Rosice | C | 219273 | 120 Kč |
SOP5101 | Jurčák KarelJurčák Karel | OOB TJ Slezan Opava | C | 8720 | 120 Kč |
TTR5401 | Koudelný JiříKoudelný Jiří | OOB Třebíč | C | 0000052251 | 120 Kč |
TTR5201 | Orálek MiroslavOrálek Miroslav | OOB Třebíč | C | 0000052252 | 120 Kč |
HLV4801 | Peška AntonínPeška Antonín | OB Holešov z.s. | C | 416088 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOL4507 | Shefi ShaulShefi Shaul | SK Haná orienteering | C | 2071049 | 120 Kč |
OOL4607 | Ravid MosheRavid Moshe | SK Haná orienteering | C | 2071062 | 120 Kč |
OOL4608 | Levin OdedLevin Oded | SK Haná orienteering | C | 2071048 | 120 Kč |
OOL4508 | Schweizer UsiSchweizer Usi | SK Haná orienteering | C | 2071262 | 120 Kč |
OOP4800 | Novotný StanislNovotný Stanisl | TJ Opava | C | 52762 | 120 Kč |
SBR4701 | Blažek VáclavBlažek Václav | SKOB Bruntál | C | 51904 | 120 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51910 | 120 Kč |
PZR4417 | Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 51994 | 120 Kč |
KSH4801 | Fiala MilošFiala Miloš | OB Kašperské Hory | C | 8674 | 120 Kč |
TZL4801 | Šmakal PavelŠmakal Pavel | SKOB Zlín | C | 2049597 | 120 Kč |
BOV4901 | Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil | TJ Baník Ostrava OKD | C | 51370 | 120 Kč |
OTK4601 | Šidla AntonínŠidla Antonín | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433083 | 120 Kč |
SKM4903 | Pěček VítězslavPěček Vítězslav | KOB Směr Kroměříž | C | 53810 | 120 Kč |
VBM4806 | Dokoupil VladimírDokoupil Vladimír | VSK Mendelu Brno | C | 53305 | 120 Kč |
BOV4802 | Sikora MiroslavSikora Miroslav | TJ Baník Ostrava OKD | C | 52171 | 120 Kč |
ABM4501 | Chmelík MilanChmelík Milan | KOB ALFA Brno | C | 995827 | 120 Kč |
ZLH4801 | Babák JiříBabák Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | C | 352318 | 120 Kč |
SJI4911 | Paulíček JiříPaulíček Jiří | OK Jihlava | C | 52173 | 120 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 240 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR4800 | Kříž PavelKříž Pavel | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2023807 | 80 Kč |
OCB4101 | Bouček VáclavBouček Václav | OC České Budějovice | C | 51410 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOL4107 | Minski MenahemMinski Menahem | SK Haná orienteering | C | 2071005 | 120 Kč |
AOP4201 | Sedlář VladimírSedlář Vladimír | Orientační Běh Opava | C | 889315 | 120 Kč |
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 352304 | 120 Kč |
TBM4231 | Dufek JanDufek Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53230 | 120 Kč |
ZVS4301 | Vyškovský IvanVyškovský Ivan | TJ Zbrojovka Vsetín | C | 416129 | 120 Kč |
TZL3613 | Láznička AloisLáznička Alois | SKOB Zlín | C | 425533 | 120 Kč |
OTK4001 | Šidla JiříŠidla Jiří | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 426383 | 120 Kč |
BOV4401 | Ptáček JiříPtáček Jiří | TJ Baník Ostrava OKD | C | 52174 | 120 Kč |
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL3125 | Valla StanislavValla Stanislav | SKOB Zlín | C | 53321 | 120 Kč |
ZPV3511 | Hynek VladimírHynek Vladimír | KOB ZPV Prostějov | C | 232042 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA0851 | Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza | OOB Spartak Adamov | 2053553 | 40 Kč | |
KYL0500 | Navrátil SamNavrátil Sam | SK SP Kylešovice | C | zapůjčit | 80 Kč |
OSN0888 | Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 51990 | 40 Kč |
VPM0802 | Vodrážka ŠtěpánVodrážka Štěpán | KOS Slavia Plzeň | C | 40 Kč | |
VPM1050 | Vodrážková BarboraVodrážková Barbora | KOS Slavia Plzeň | C | 40 Kč | |
OSN0757 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53158 | 40 Kč |
TBM0710 | Schwab FilipSchwab Filip | KOS TJ Tesla Brno | C | 53234 | 40 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 40 Kč | |
KON0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | KOB Konice | C | 52482 | 40 Kč |
TBM0611 | Čech RadanČech Radan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53275 | 40 Kč |
TBM0888 | Čechová JohanaČechová Johana | KOS TJ Tesla Brno | C | 49555 | 40 Kč |
ZBM0453 | Sadílková AnnaSadílková Anna | SK Brno Žabovřesky | C | 887946 | 40 Kč |
ZBM0553 | Ondrová AnnaOndrová Anna | SK Brno Žabovřesky | C | 2051474 | 40 Kč |
ZBM0605 | Kučera TomášKučera Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 1403415 | 40 Kč |
ZBM0701 | Kroutil JoštKroutil Jošt | SK Brno Žabovřesky | C | 52007 | 40 Kč |
ZBM0751 | Stašková SáraStašková Sára | SK Brno Žabovřesky | C | 436987 | 40 Kč |
ZBM0801 | Cicvárek MartinCicvárek Martin | SK Brno Žabovřesky | C | 0 | 40 Kč |
ZBM0901 | Kroutil TadeášKroutil Tadeáš | SK Brno Žabovřesky | C | 899170 | 40 Kč |
ZBM0952 | Stašková SofieStašková Sofie | SK Brno Žabovřesky | C | 0 | 40 Kč |
ZBM0900 | Coufalová ReaCoufalová Rea | SK Brno Žabovřesky | 0 | 40 Kč | |
ZBM1000 | Eliáš VáclavEliáš Václav | SK Brno Žabovřesky | C | 0 | 40 Kč |
ZBM1099 | Sadílek JosefSadílek Josef | SK Brno Žabovřesky | 232003 | 40 Kč | |
LPU | Lučan MatějLučan Matěj | OK Lokomotiva Pardubice | 515134 | 40 Kč | |
TTR0901 | Prášil ŠimonPrášil Šimon | OOB Třebíč | C | 0000000118 | 40 Kč |
TTR0701 | Dvořáček JanDvořáček Jan | OOB Třebíč | C | 0000053153 | 40 Kč |
TTR0852 | Nešporová TerezieNešporová Terezie | OOB Třebíč | C | 0000049689 | 40 Kč |
PZR0850 | Sobotková GabrielaSobotková Gabriela | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 53139 | 40 Kč |
TBM0756 | Kubáňová TerezaKubáňová Tereza | KOS TJ Tesla Brno | C | 230671 | 40 Kč |
38S0700 | Volkov MaksymVolkov Maksym | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 2111798 | 40 Kč | |
38S0950 | Volkova MajaVolkova Maja | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 502260 | 40 Kč | |
1DC0950 | Musilová AnnaMusilová Anna | Targa Orienteering | 2070829 | 40 Kč | |
TBM0603 | Fuchs MarekFuchs Marek | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067206 | 40 Kč |
TBM0653 | Fuchsová EmaFuchsová Ema | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067204 | 40 Kč |
SJI0801 | Venhoda LukášVenhoda Lukáš | OK Jihlava | C | 124 | 40 Kč |
UBM0951 | Vemolová JohanaVemolová Johana | MENISKOS Brno | C | 0002023964 | 40 Kč |
ZBP | Sedláček MartinSedláček Martin | OOB SK Zbraslav | zapůjčit | 80 Kč | |
ZBM0850 | Kočová KláraKočová Klára | SK Brno Žabovřesky | C | 0 | 40 Kč |
RBK0501 | Pekárek MartinPekárek Martin | SK Radioklub Blansko | C | 410350 | 40 Kč |
ADA | Oujeský LukášOujeský Lukáš | OOB Spartak Adamov | zapůjčit | 80 Kč | |
TBM0904 | Doušek VilémDoušek Vilém | KOS TJ Tesla Brno | 2067212 | 40 Kč | |
PBM | Pospíšil MartinPospíšil Martin | TJ Spartak 1. brněnská | 232014 | 40 Kč | |
PBM9999 | Pospíšil JanPospíšil Jan | TJ Spartak 1. brněnská | 434571 | 40 Kč | |
KSH1101 | Hulec FrantišekHulec František | OB Kašperské Hory | 416184 | 40 Kč | |
LBM0701 | Salajka MichalSalajka Michal | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52068 | 40 Kč |
LBM10 | Salajka ViktorSalajka Viktor | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 52044 | 40 Kč | |
ABM0701 | Dittrich JosefDittrich Josef | KOB ALFA Brno | zapůjčit | 80 Kč | |
ABM0901 | Dittrich FrantišekDittrich František | KOB ALFA Brno | zapůjčit | 80 Kč | |
ABM1054 | Kurečková AnetaKurečková Aneta | KOB ALFA Brno | zapůjčit | 80 Kč | |
NNN0013 | Bednářová AnnaBednářová Anna | Neregistrovaní | 2051532 | 40 Kč | |
NNN0014 | Bednář AntonínBednář Antonín | Neregistrovaní | 2051533 | 40 Kč | |
NNN0017 | Chmelík AlbertChmelík Albert | Neregistrovaní | 434832 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 2049535 | 80 Kč |
MOV6952 | Vývodová ZuzanaVývodová Zuzana | SKOB Ostrava | C | 2027932 | 80 Kč |
JPV5959 | Papoušková RadkaPapoušková Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045209 | 80 Kč |
HAV7050 | Vébrová ŠárkaVébrová Šárka | OB Havířov | C | 896971 | 80 Kč |
NNN0003 | Urbánková LenkaUrbánková Lenka | Neregistrovaní | 2051480 | 80 Kč | |
NNN0002 | Urbánek PetrUrbánek Petr | Neregistrovaní | zapůjčit | 120 Kč | |
NNN1301 | Sýkora JanSýkora Jan | Neregistrovaní | zapůjčit | 120 Kč | |
VBM6651 | Pinterová KateřinaPinterová Kateřina | VSK Mendelu Brno | 515032 | 80 Kč | |
KRN8355 | Pethsová AndreaPethsová Andrea | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 51933 | 80 Kč | |
CET8252 | Balcarová KateřinaBalcarová Kateřina | TJ Loko Česká Třebová | C | 2060205 | 80 Kč |
CET8103 | Balcar VítBalcar Vít | TJ Loko Česká Třebová | C | 2056909 | 80 Kč |
7SC6750 | Šarmanová JarmilaŠarmanová Jarmila | Neregistrovaní - MOV | 303027 | 80 Kč | |
KSU9909 | Šrámek OndřejŠrámek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2053548 | 80 Kč |
VIC6758 | Kršáková OlgaKršáková Olga | OB Vizovice | C | 53889 | 80 Kč |
VLI5200 | Bednařík LiborBednařík Libor | Slavia Liberec orienteering | C | 8296 | 80 Kč |
VLI7759 | Bednaříková DanielaBednaříková Daniela | Slavia Liberec orienteering | C | 2049576 | 80 Kč |
VLI5151 | Bednaříková Olga MarieBednaříková Olga Marie | Slavia Liberec orienteering | C | 8309 | 80 Kč |
LLI6301 | Melichar JaromírMelichar Jaromír | LOK-o Liberec | C | 8503 | 80 Kč |
NNN0004 | Novotný PetrNovotný Petr | Neregistrovaní | zapůjčit | 120 Kč | |
VIC6854 | Kůstková TamaraKůstková Tamara | OB Vizovice | C | 425424 | 80 Kč |
LPU8960 | Procházková MichaelaProcházková Michaela | OK Lokomotiva Pardubice | C | 515036 | 80 Kč |
SOP7808 | Jurčák DavidJurčák David | OOB TJ Slezan Opava | C | 438642 | 80 Kč |
ABM9262 | Jakubková VendulaJakubková Vendula | KOB ALFA Brno | 232705 | 80 Kč | |
TTR6152 | Klusáčková JitkaKlusáčková Jitka | OOB Třebíč | C | 0000303944 | 80 Kč |
TRI7350 | Mrozková OlgaMrozková Olga | TJ TŽ Třinec | C | 53176 | 80 Kč |
NNN0008 | Kostičová AnamarijaKostičová Anamarija | Neregistrovaní | zapůjčit | 120 Kč | |
XBM | Králová DanaKrálová Dana | ABND RACING TEAM | zapůjčit | 120 Kč | |
RBK7451 | Broschová LucieBroschová Lucie | SK Radioklub Blansko | C | 2061836 | 80 Kč |
RBK6602 | Pekárek AlešPekárek Aleš | SK Radioklub Blansko | C | 4643 | 80 Kč |
DKP8747 | Zahradníček PetrZahradníček Petr | Oddíl OB Kotlářka | C | 7766677 | 80 Kč |
PTI6952 | Vítková MiroslavaVítková Miroslava | Sportovní klub Ptení | C | 8826 | 80 Kč |
AOV9550 | Fukalová MartinaFukalová Martina | OOB TJ Baník Ostrava | B | 416152 | 80 Kč |
PZR7801 | Kříž MartinKříž Martin | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8710 | 80 Kč |
ZBPOO99 | Sedláček OtakarSedláček Otakar | OOB SK Zbraslav | zapůjčit | 120 Kč | |
ZBP7751 | Jílková RadkaJílková Radka | OOB SK Zbraslav | C | zapůjčit | 120 Kč |
SBR | Magrini NikolaMagrini Nikola | SKOB Bruntál | 410731 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZVS7401 | Stříteský TomášStříteský Tomáš | TJ Zbrojovka Vsetín | C | 2035742 | 80 Kč |
KSU7676 | Ondráčková AdélaOndráčková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443099 | 80 Kč |
KSU7222 | Ondráček MartinOndráček Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443095 | 80 Kč |
KSH7508 | Liberda OndřejLiberda Ondřej | OB Kašperské Hory | C | 206212 | 80 Kč |
RBK8228 | Touš MichalTouš Michal | SK Radioklub Blansko | C | 80 Kč | |
PZR7008 | Sobotka PetrSobotka Petr | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 220398 | 80 Kč |
TZL7653 | Pekárková EvaPekárková Eva | SKOB Zlín | C | 52223 | 80 Kč |
38S8000 | Volkov AlexanderVolkov Alexander | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 502259 | 80 Kč | |
NNN0006 | Jirásková DoraJirásková Dora | Neregistrovaní | 330694 | 80 Kč | |
NNN0007 | Neckař JanNeckař Jan | Neregistrovaní | 253144 | 80 Kč | |
TBM0091 | Fuchs JanFuchs Jan | KOS TJ Tesla Brno | 2067208 | 80 Kč | |
UBM7106 | Ruda MiroslavRuda Miroslav | MENISKOS Brno | C | 0002049606 | 80 Kč |
UBM7252 | Rudová HanaRudová Hana | MENISKOS Brno | C | 0000515445 | 80 Kč |
NNN0009 | Korvas PavelKorvas Pavel | Neregistrovaní | 232731 | 80 Kč | |
NNN0010 | Korvasová VeronikaKorvasová Veronika | Neregistrovaní | zapůjčit | 120 Kč | |
OSN | Novotný OndřejNovotný Ondřej | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 2049525 | 80 Kč | |
PBM7750 | Pospíšilová IvaPospíšilová Iva | TJ Spartak 1. brněnská | C | 232339 | 80 Kč |
PTI6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | Sportovní klub Ptení | C | 8828 | 80 Kč |
AOV7051 | Fukalová RadmilaFukalová Radmila | OOB TJ Baník Ostrava | C | 232136 | 80 Kč |
JPV6773 | Fajkusová JitkaFajkusová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52586 | 80 Kč |
ASU9505 | Chmelař MartinChmelař Martin | Magnus Orienteering | A | 9988866 | 80 Kč |
NNN0015 | Bednář TomášBednář Tomáš | Neregistrovaní | zapůjčit | 120 Kč | |
NNN0016 | Kožoušek AdamKožoušek Adam | Neregistrovaní | 219242 | 80 Kč | |
RBK6451 | Tesařová JitkaTesařová Jitka | SK Radioklub Blansko | C | 416103 | 80 Kč |