O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.

Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček

Datum:
06.09.2014
Místo konání:
Proseč (u Skutče)
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
U PEČENÉ HUSY, DŽBERKA
Ředitel závodu:
Matras Jaroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Matras Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Krejsa Jan - R2
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D70B     D75B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     HDR     P1     P2    
D10N
1.70 km, 85 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 18:31
2. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 19:48 + 1:17
3. Škáchová Zuzana KAM0651 C SK Kamenice 24:16 + 5:45
4. Kubičková Kateřina SJH0652 C SJH Jindřichův Hradec 30:36 + 12:05
5. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 31:39 + 13:08
6. Oranyová Sylva SJI0751 C OK Jihlava 33:15 + 14:44
7. Štoková Sofie DKP0750 C Oddíl OB Kotlářka 35:48 + 17:17
8. Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava 38:50 + 20:19
9. Bartalošová Anežka NNN0851 Neregistrovaní 42:31 + 24:00
10. Baldriánová Eva VSP0751 C USK Praha 52:46 + 34:15
11. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 60:04 + 41:33
12. Kuhnová Alžběta LPU0652 C OK Lokomotiva Pardubice 67:14 + 48:43
D10C
1.90 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermannová Klára VSP0454 C USK Praha 15:17
2. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 18:40 + 3:23
3. Šimšová Pavla MFP0551 C VŠSK MFF UK Praha 18:50 + 3:33
4. Kopecká Valentýna VSP0453 C USK Praha 19:48 + 4:31
5. Miková Lenka TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno 20:23 + 5:06
6. Doleželová Anna PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:52 + 5:35
7. Kroniková Sylvie SHK0450 C TJ Slavia Hradec Králové 21:06 + 5:49
8. Marečková Ema OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 22:36 + 7:19
9. Stoklasová Zuzana OSN0454 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:40 + 8:23
10. Arnoštová Veronika DOR0455 C OK Dobříš 25:04 + 9:47
11. Šauli Kateřina VPM0456 C KOS Slavia VŠ Plzeň 27:58 + 12:41
12. Pilná Klára LPU0451 C OK Lokomotiva Pardubice 32:13 + 16:56
13. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 34:10 + 18:53
14. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 34:17 + 19:00
15. Srbová Michaela SJI0551 C OK Jihlava 34:26 + 19:09
16. Teringlová Vendula VCB0451 C TJ OB České Budějovice 47:59 + 32:42
17. Škáchová Viktorie KAM0650 C SK Kamenice 59:43 + 44:26
18. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 84:48 + 69:31
D12C
2.20 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Adéla PHK0255 B OK 99 Hradec Králové 18:16
2. Štreglová Zuzana VRL0251 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:48 + 0:32
3. Marešová Klára NEJ0250 B TJ Jiskra Nejdek 21:03 + 2:47
4. Blažková Kateřina SJH0252 B SJH Jindřichův Hradec 21:55 + 3:39
5. Staňková Radka VPM0452 C KOS Slavia VŠ Plzeň 22:00 + 3:44
6. Thýnová Martina SHK0350 B TJ Slavia Hradec Králové 22:05 + 3:49
7. Titzová Adéla VSP0250 B USK Praha 22:30 + 4:14
8. Kuchařová Rozálie SJC0251 B TJ Sportcentrum Jičín 23:03 + 4:47
9. Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 23:31 + 5:15
10. Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 23:40 + 5:24
11. Raková Petra SHK0251 B TJ Slavia Hradec Králové 24:11 + 5:55
12. Janků Anna SJC0252 B TJ Sportcentrum Jičín 24:13 + 5:57
13. Hankovcová Helena KAM0350 C SK Kamenice 24:53 + 6:37
14. Richtrová Kamila VPM0451 C KOS Slavia VŠ Plzeň 26:36 + 8:20
15. Slámová Taťána OSN0250 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:04 + 10:48
16. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 29:30 + 11:14
17. Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:29 + 13:13
18. Janečková Josefína EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha 33:14 + 14:58
19. Kubičková Kristýna SJH0452 C SJH Jindřichův Hradec 34:00 + 15:44
20. Veselá Aneta SJH0352 C SJH Jindřichův Hradec 35:08 + 16:52
21. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 37:35 + 19:19
22. Holečková Michaela ABM0259 C KOB Moira Brno 38:19 + 20:03
23. Sabolová Marie CTB0353 C SK OB Chotěboř 40:18 + 22:02
24. Suková Hana PZR0252 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:29 + 23:13
25. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 48:09 + 29:53
D14B
3.00 km, 125 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 B TJ Sportcentrum Jičín 23:14
2. Rückerová Šárka HOR0050 B TJ Jiskra Hořice 23:48 + 0:34
3. Filipová Tereza LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice 26:09 + 2:55
4. Peterová Jana DOB0051 A KOB Dobruška 26:34 + 3:20
5. Thýnová Nikola SHK0051 A TJ Slavia Hradec Králové 26:43 + 3:29
6. Pavlíková Markéta CHA0050 B OK Chrastava 27:46 + 4:32
7. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 28:00 + 4:46
8. Dědková Teodora TAP0051 B KOB TRETRA Praha 28:01 + 4:47
9. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:06 + 4:52
10. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:19 + 5:05
11. Kováříková Marie KAM0050 B SK Kamenice 28:24 + 5:10
12. Dolejší Kateřina STB0199 B TJ Stadion Nový Bor 29:08 + 5:54
13. Tokárová Regina NEJ0151 B TJ Jiskra Nejdek 30:29 + 7:15
14. Chrástová Tereza STH0251 B SK Studenec 31:10 + 7:56
15. Martanová Elin VLI0252 B Slavia Liberec orienteering 31:13 + 7:59
16. Vojtíšková Viktorie LPU0051 B OK Lokomotiva Pardubice 31:50 + 8:36
17. Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 31:59 + 8:45
18. Černá Kateřina MLA0251 B MLOK Mariánské Lázně 32:04 + 8:50
19. Vejražková Róza SJC0151 B TJ Sportcentrum Jičín 32:09 + 8:55
20. Škáchová Magdalena KAM0151 B SK Kamenice 32:22 + 9:08
21. Matějková Barbora SJC0156 C TJ Sportcentrum Jičín 32:26 + 9:12
22. Borovičková Valerie ZAM0051 B OB T.J. Sokol Žamberk 32:39 + 9:25
23. Zrníková Adéla OSN0099 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:26 + 10:12
24. Šrámková Hana RIC0051 C OB Říčany 34:23 + 11:09
25. Vyhnálková Marie RIC0151 B OB Říčany 34:43 + 11:29
26. Gallová Veronika STH0053 B SK Studenec 34:43 + 11:29
27. Nádeníčková Pavla NEJ0150 B TJ Jiskra Nejdek 34:47 + 11:33
28. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 34:55 + 11:41
29. Šlechtová Tereza KRL0152 B Kometa Kralovice 35:18 + 12:04
30. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 36:47 + 13:33
31. Zimová Barbora SHK0151 B TJ Slavia Hradec Králové 37:31 + 14:17
32. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:42 + 15:28
33. Hápová Petra PHK0051 B OK 99 Hradec Králové 39:12 + 15:58
34. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 39:34 + 16:20
35. Foltýnová Eva SJI0051 C OK Jihlava 39:55 + 16:41
36. Šklíbová Míša TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:23 + 18:09
37. Straková Veronika SLA0051 B SKOB Slaný 42:10 + 18:56
38. Kubíčková Iva ZAM0151 B OB T.J. Sokol Žamberk 42:27 + 19:13
39. Hrnčířová Magda STH0051 C SK Studenec 43:09 + 19:55
40. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 43:25 + 20:11
41. Stoklasová Daniela OSN0055 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:55 + 20:41
42. Šimšová Barbora MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha 44:10 + 20:56
43. Baloghová Lída TJN0150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:21 + 21:07
44. Šklíbová Veronika SRK0153 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:13 + 24:59
45. Šafková Sofie KAM0153 B SK Kamenice 52:13 + 28:59
46. Kroniková Štěpánka SHK0150 B TJ Slavia Hradec Králové 52:23 + 29:09
47. Staňková Markéta VPM0153 C KOS Slavia VŠ Plzeň 54:35 + 31:21
48. Polanská Nelly PZR0152 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:23 + 36:09
49. Blahová Pavla EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha 61:01 + 37:47
50. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 66:55 + 43:41
51. Niederlová Anneli PZR0050 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 87:55 + 64:41
D16B
4.00 km, 195 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 43:08
2. Kubíčková Jana PHK9999 B OK 99 Hradec Králové 46:02 + 2:54
3. Malinová Apolena SHK9952 A TJ Slavia Hradec Králové 46:08 + 3:00
4. Poloprutská Lucie VLI9950 B Slavia Liberec orienteering 48:25 + 5:17
5. Fürstová Anna LLI9854 B TJ Loko Liberec 49:09 + 6:01
6. Zlámalová Nikola SJC9951 C TJ Sportcentrum Jičín 50:48 + 7:40
7. Vacková Anna SJI9854 B OK Jihlava 51:00 + 7:52
8. Urbanová Markéta STH9953 B SK Studenec 51:18 + 8:10
9. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 52:33 + 9:25
10. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 52:44 + 9:36
11. Mikešová Adéla VPM9852 B KOS Slavia VŠ Plzeň 53:14 + 10:06
12. Hojná Dominika SJH9852 B SJH Jindřichův Hradec 54:54 + 11:46
13. Dundáčková Julie SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec 55:16 + 12:08
14. Poláková Tereza TAP9853 B KOB TRETRA Praha 56:42 + 13:34
15. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 57:06 + 13:58
16. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:22 + 14:14
17. Poláková Kateřina TAP9854 B KOB TRETRA Praha 57:45 + 14:37
18. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 59:01 + 15:53
19. Kinkorová Tereza LPM9850 B OK Lokomotiva Plzeň 59:28 + 16:20
20. Kolářová Johana PGP9952 C SK Praga 59:32 + 16:24
21. Marešová Alexandra NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek 59:46 + 16:38
22. Kroupová Eliška VPM9853 B KOS Slavia VŠ Plzeň 63:01 + 19:53
23. Kopecká Eliška KNC9850 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 66:57 + 23:49
24. Pelcová Tereza MAS9853 C KČT Aš 71:30 + 28:22
25. Albrechtová Iveta KAM9950 B SK Kamenice 80:01 + 36:53
26. Čiháková Barbora KNC9950 B OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 96:59 + 53:51
D18B
5.00 km, 190 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Lenka LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:18
2. Poloprutská Klára VLI9750 A Slavia Liberec orienteering 62:59 + 3:41
3. Lavičková Michaela KRL9655 B Kometa Kralovice 63:14 + 3:56
4. Parkanová Veronika SJH9751 B SJH Jindřichův Hradec 66:13 + 6:55
5. Nejezchlebová Barbora TUR9755 B OOB TJ Turnov 67:40 + 8:22
6. Obytová Kateřina VPM9752 B KOS Slavia VŠ Plzeň 71:56 + 12:38
7. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 72:02 + 12:44
8. Roškotová Lucie TUR9753 B OOB TJ Turnov 75:15 + 15:57
9. Balcarová Barbora LLI9751 B TJ Loko Liberec 75:30 + 16:12
10. Šádková Lucie PHK9654 B OK 99 Hradec Králové 77:05 + 17:47
11. Hlinovská Johana VPM9751 B KOS Slavia VŠ Plzeň 78:55 + 19:37
12. Šafrhansová Lucie VPM9753 B KOS Slavia VŠ Plzeň 82:52 + 23:34
Hejnalová Eva KAM9651 C SK Kamenice DISK
D20B
6.50 km, 280 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dragowska Maria TUR9555 C OOB TJ Turnov 76:24 0
2. Košková Anička LLI9550 B TJ Loko Liberec 102:01 + 25:37 0
D21A
8.50 km, 390 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9089
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 72:47 9520
2. Jedličková Zuzana SHK8150 E TJ Slavia Hradec Králové 73:24 + 0:37 9441
3. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 73:44 + 0:57 9398
4. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 74:55 + 2:08 9245
5. Udržalová Pavla LPU8552 E OK Lokomotiva Pardubice 77:19 + 4:32 8936
6. Przyczková Michaela LPU8499 E OK Lokomotiva Pardubice 77:28 + 4:41 8916
7. Kosová Denisa PHK9150 R OK 99 Hradec Králové 78:03 + 5:16 8841
8. Čepová Daniela PHK8951 R OK 99 Hradec Králové 78:57 + 6:10 8725
9. Mechlová Lenka SHK9051 R TJ Slavia Hradec Králové 79:02 + 6:15 8714
10. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 80:19 + 7:32 8549
11. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 80:34 + 7:47 8517
12. Hepnerová Martina SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové 82:40 + 9:53 8246
13. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 82:52 + 10:05 8220
14. Svobodná Šárka DKP8850 E Oddíl OB Kotlářka 83:04 + 10:17 8194
15. Karochová Simona DKP8853 R Oddíl OB Kotlářka 83:09 + 10:22 8184
16. Škodová Petra LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice 84:24 + 11:37 8022
17. Janatová Lucie DKP8154 R Oddíl OB Kotlářka 84:34 + 11:47 8001
18. Šímová Jana PHK8569 C OK 99 Hradec Králové 84:39 + 11:52 7990
19. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 84:50 + 12:03 7966
20. Margoldová Barbora DKP8654 C Oddíl OB Kotlářka 86:32 + 13:45 7747
21. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 86:57 + 14:10 7693
22. Valachová Martina LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice 87:44 + 14:57 7592
23. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 88:10 + 15:23 7537
24. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 89:52 + 17:05 7317
25. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 90:06 + 17:19 7287
26. Mádlová Věra ZBM8951 R SK Žabovřesky Brno 90:12 + 17:25 7274
27. Jiřištová Zuzana DKP8254 R Oddíl OB Kotlářka 90:20 + 17:33 7257
28. Folbrechtová Šárka BOR9051 R OK Jiskra Nový Bor 90:54 + 18:07 7184
29. Palasová Petra ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno 91:28 + 18:41 7111
30. Soukupová Lucie SJC8951 C TJ Sportcentrum Jičín 93:12 + 20:25 6888
31. Poloprutská Markéta TUR9252 R OOB TJ Turnov 96:47 + 24:00 6425
32. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 97:30 + 24:43 6333
33. Košťálová Petra DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka 97:59 + 25:12 6271
34. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 102:48 + 30:01 5650
35. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 104:54 + 32:07 5379
36. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 105:19 + 32:32 5325
37. Balcarová Jana PHK8852 C OK 99 Hradec Králové 105:37 + 32:50 5286
38. Dlouhá Hana DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka 107:26 + 34:39 5052
39. Myslivečková Zuzana PGP9253 C SK Praga 107:28 + 34:41 5048
40. Polednová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 107:37 + 34:50 5028
41. Krausová Martina TJP9350 C TJ Sokol Troja 132:37 + 59:50 1805
42. Flašarová Kristýna PGP9054 C SK Praga 140:38 + 67:51 771
Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
D21B
7.10 km, 330 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6762
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Uhnavá Markéta ZBM8485 C SK Žabovřesky Brno 77:09 7047
2. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 77:17 + 0:08 7035
3. Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 77:30 + 0:21 7016
4. Fundová Eliška SHK9351 C TJ Slavia Hradec Králové 77:34 + 0:25 7009
5. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 78:34 + 1:25 6918
6. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 78:36 + 1:27 6915
7. Chmelařová Michaela SHK9151 C TJ Slavia Hradec Králové 78:56 + 1:47 6885
8. Peterová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 81:12 + 4:03 6679
9. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 83:40 + 6:31 6455
10. Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 83:48 + 6:39 6442
11. Setínková Eva DKP8759 C Oddíl OB Kotlářka 84:53 + 7:44 6344
12. Smolková Kateřina PGP8852 C SK Praga 85:23 + 8:14 6298
13. Hrobařová Lenka TJN7754 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 87:09 + 10:00 6138
14. Sůvová Barbora LPU8751 C OK Lokomotiva Pardubice 87:21 + 10:12 6119
15. Bolechová Anežka LPU9051 C OK Lokomotiva Pardubice 87:33 + 10:24 6101
16. Sehnalová Tereza TUR8852 C OOB TJ Turnov 87:39 + 10:30 6092
17. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 88:54 + 11:45 5978
18. Štoková Mariana DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka 89:05 + 11:56 5962
19. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:05 + 11:56 5962
20. Jebavá Lucie VRL9254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 90:33 + 13:24 5828
21. Königová Jana ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno 90:43 + 13:34 5813
22. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 93:13 + 16:04 5586
23. Ducháčková Kateřina STH9356 C SK Studenec 94:34 + 17:25 5463
24. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 C TJ Slavia Hradec Králové 94:58 + 17:49 5427
25. Mrštíková Květa LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice 97:12 + 20:03 5223
26. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 97:15 + 20:06 5219
27. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 99:56 + 22:47 4975
28. Staroňová Hana VAM8850 C OOB Vamberk 101:52 + 24:43 4799
29. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 101:58 + 24:49 4790
30. Zoubková Jana ZBP8050 C OOB SK Zbraslav 103:32 + 26:23 4647
31. Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 104:03 + 26:54 4600
32. Pokorná Kristýna EKP8351 C VŠTJ Ekonom Praha 104:14 + 27:05 4584
33. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 105:38 + 28:29 4456
34. Širůčková Daniela 73C7650 xxx 106:06 + 28:57
35. Horová Klára PGP8455 C SK Praga 112:41 + 35:32 3815
36. Albrechtová Eva KAM7850 C SK Kamenice 113:36 + 36:27 3732
37. Viková Vendula STH8951 C SK Studenec 128:24 + 51:15 2385
Petrželová Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK 0
Teplá Barbora SJI9351 C OK Jihlava DISK 0
D21C
6.10 km, 245 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5630
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Musilová Vendula SJC8355 C TJ Sportcentrum Jičín 73:20 6163
2. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 79:26 + 6:06 5702
3. Kazdová Lenka SJC8484 C TJ Sportcentrum Jičín 79:27 + 6:07 5700
4. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 79:43 + 6:23 5680
5. Šákrová Michaela BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 80:26 + 7:06 5626
6. Řezníčková Tereza SJI9056 C OK Jihlava 81:06 + 7:46 5576
7. Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 85:30 + 12:10 5243
8. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 86:11 + 12:51 5191
9. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 87:17 + 13:57 5108
10. Sedláčková Jana ZBP7654 C OOB SK Zbraslav 91:39 + 18:19 4778
11. Oujeská Lenka ZBP7652 C OOB SK Zbraslav 92:15 + 18:55 4732
12. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 93:58 + 20:38 4602
13. Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 94:48 + 21:28 4539
14. Fencíková Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 95:53 + 22:33 4457
15. Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 97:31 + 24:11 4334
16. Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 98:06 + 24:46 4290
17. Ondráčková Lucie CTB9254 C SK OB Chotěboř 102:22 + 29:02 3967
18. Zamrzlová Eva SJC8759 C TJ Sportcentrum Jičín 105:47 + 32:27 3708
19. Melounová Miroslava JHB6851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 107:47 + 34:27 3557
20. Pěluchová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 110:27 + 37:07 3355
21. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB Start Blansko 119:22 + 46:02 2681
D21D
4.10 km, 185 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 2215
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 59:16 2309
2. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 59:27 + 0:11 2302
3. Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 59:34 + 0:18 2298
4. Procházková Michaela LPU8960 C OK Lokomotiva Pardubice 59:57 + 0:41 2283
5. Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 68:45 + 9:29 1942
6. Pilíková Veronika CET8152 C TJ Loko Česká Třebová 68:48 + 9:32 1940
7. Míková Michaela SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec 72:48 + 13:32 1785
8. Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 76:00 + 16:44 1661
9. Peterková Viktorie LLI7551 C TJ Loko Liberec 92:05 + 32:49 1038
10. Blažková Markéta SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 102:55 + 43:39 618
11. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 103:39 + 44:23 589
12. Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 118:49 + 59:33 2
D35B
6.50 km, 255 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 68:18
2. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 74:03 + 5:45
3. Pavelcová Gabriela NPA7851 C SK LOB Nová Paka 74:53 + 6:35
4. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 75:13 + 6:55
5. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 76:28 + 8:10
6. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 77:20 + 9:02
7. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 77:45 + 9:27
8. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 79:26 + 11:08
9. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 80:29 + 12:11
10. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 80:34 + 12:16
11. Kroniková Jana SHK7350 C TJ Slavia Hradec Králové 81:56 + 13:38
12. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 83:05 + 14:47
13. Králová Michaela MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha 83:37 + 15:19
14. Tauchmanová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 85:37 + 17:19
15. Šauli Iva VPM7852 C KOS Slavia VŠ Plzeň 87:53 + 19:35
16. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 90:26 + 22:08
17. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 92:01 + 23:43
18. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 96:10 + 27:52
19. Srbová Alena SJI7951 C OK Jihlava 100:42 + 32:24
20. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 108:31 + 40:13
21. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 126:48 + 58:30
22. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 127:43 + 59:25
Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč DISK
D35C
5.10 km, 215 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 53:36
2. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 62:52 + 9:16
3. Ševčíková Pavla TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno 63:54 + 10:18
4. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 68:32 + 14:56
5. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 76:36 + 23:00
6. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 77:11 + 23:35
7. Kuželová Michaela FSP7851 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 78:27 + 24:51
8. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 79:53 + 26:17
9. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 81:18 + 27:42
10. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno 85:19 + 31:43
11. Kubičková Martina SJH7752 C SJH Jindřichův Hradec 94:48 + 41:12
12. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 95:47 + 42:11
13. Marešová Marcela NEJ7450 C TJ Jiskra Nejdek 98:11 + 44:35
14. Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia VŠ Plzeň 99:05 + 45:29
15. Harazinová Radka VLI7650 C Slavia Liberec orienteering 102:15 + 48:39
16. Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 106:11 + 52:35
17. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 112:13 + 58:37
18. Jílková Radka ZBP7751 C OOB SK Zbraslav 112:20 + 58:44
D40B
5.60 km, 250 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 58:35
2. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 59:13 + 0:38
3. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 60:42 + 2:07
4. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 62:35 + 4:00
5. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 63:22 + 4:47
6. Škvorová Zuzana KAM7350 C SK Kamenice 68:24 + 9:49
7. Staňková Marcela VPM6951 C KOS Slavia VŠ Plzeň 68:27 + 9:52
8. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 69:04 + 10:29
9. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 70:14 + 11:39
10. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 70:31 + 11:56
11. Hanušová Zdena SJC7253 C TJ Sportcentrum Jičín 70:40 + 12:05
12. Škáchová Petra KAM7054 C SK Kamenice 70:41 + 12:06
13. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 71:05 + 12:30
14. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 71:13 + 12:38
15. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 71:18 + 12:43
16. Kaplanová Iva LPU6859 C OK Lokomotiva Pardubice 72:30 + 13:55
17. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 74:07 + 15:32
18. Semíková Iva KAM6850 C SK Kamenice 74:41 + 16:06
19. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:19 + 16:44
20. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 75:38 + 17:03
21. Švadlenová Ivana CHC7151 C K.O.B. Choceň 77:50 + 19:15
22. Kalenská Kateřina STH7351 C SK Studenec 78:51 + 20:16
23. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 78:54 + 20:19
24. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 79:14 + 20:39
25. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 81:41 + 23:06
26. Hankovcová Lenka KAM7053 C SK Kamenice 83:01 + 24:26
27. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 87:08 + 28:33
28. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 92:30 + 33:55
29. Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 95:10 + 36:35
30. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 97:20 + 38:45
31. Fenclová Markéta LPU7155 C OK Lokomotiva Pardubice 100:16 + 41:41
32. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 101:09 + 42:34
33. Balcarová Alena LLI7150 C TJ Loko Liberec 113:11 + 54:36
D45B
5.10 km, 185 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 52:54
2. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 56:56 + 4:02
3. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 58:30 + 5:36
4. Komersová Jana KNC6550 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 58:37 + 5:43
5. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 59:45 + 6:51
6. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 62:32 + 9:38
7. Čiháková Lenka KNC6750 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 64:02 + 11:08
8. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 64:43 + 11:49
9. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 64:48 + 11:54
10. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 65:13 + 12:19
11. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 66:39 + 13:45
12. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 67:23 + 14:29
13. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 67:38 + 14:44
14. Slavíková Kateřina PGP6650 C SK Praga 68:01 + 15:07
15. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 68:23 + 15:29
16. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 68:48 + 15:54
17. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 69:12 + 16:18
18. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 71:48 + 18:54
19. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Sokol Hostivice 71:58 + 19:04
20. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 72:07 + 19:13
21. Thýnová Ivana SHK6651 C TJ Slavia Hradec Králové 72:17 + 19:23
22. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 73:33 + 20:39
23. Tichá Jana TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 73:57 + 21:03
24. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 74:32 + 21:38
25. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 78:13 + 25:19
26. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 81:28 + 28:34
27. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 90:38 + 37:44
28. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 95:19 + 42:25
29. Langrová Monika SHK7251 C TJ Slavia Hradec Králové 88:27 + 35:33
30. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 113:34 + 60:40
D45C
3.80 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 44:37
2. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 47:59 + 3:22
3. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 52:42 + 8:05
4. Janotová Dobra TBM5662 C KOS TJ Tesla Brno 56:46 + 12:09
5. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 56:46 + 12:09
6. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 58:42 + 14:05
7. Dragowska Marzena 23P6250 OK!Sport 60:52 + 16:15
8. Tokárová Regina NEJ6950 C TJ Jiskra Nejdek 75:17 + 30:40
9. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 92:36 + 47:59
D50B
4.50 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 49:32
2. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 50:21 + 0:49
3. Bochenková Jana EKP6150 C VŠTJ Ekonom Praha 53:01 + 3:29
4. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 55:46 + 6:14
5. Bártová Eva SRK5551 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 61:20 + 11:48
6. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 61:32 + 12:00
7. Novotná Ivana Neregistrovaní - Marešovi 61:37 + 12:05
8. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:05 + 13:33
9. Hejnalová Hana PHK6151 C OK 99 Hradec Králové 63:13 + 13:41
10. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:13 + 14:41
11. Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 64:22 + 14:50
12. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 67:37 + 18:05
13. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 69:30 + 19:58
14. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 69:39 + 20:07
15. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:40 + 21:08
16. Panchártková Jitka PHK5951 C OK 99 Hradec Králové 71:07 + 21:35
17. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 71:13 + 21:41
18. Havlíčková Jindra KNC6150 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 71:19 + 21:47
19. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 72:49 + 23:17
20. Šámalová Hana PGP6150 C SK Praga 85:03 + 35:31
21. Macháčková Jana SHK6450 C TJ Slavia Hradec Králové 86:05 + 36:33
22. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 93:55 + 44:23
D55B
3.80 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:15
2. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 42:20 + 3:05
3. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 45:46 + 6:31
4. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 47:02 + 7:47
5. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 48:02 + 8:47
6. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 48:32 + 9:17
7. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 52:54 + 13:39
8. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 53:23 + 14:08
9. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:10 + 17:55
10. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 57:34 + 18:19
11. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 58:16 + 19:01
12. Balcarová Eva PHK5952 C OK 99 Hradec Králové 58:26 + 19:11
13. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 59:07 + 19:52
14. Bláhová Luba SHK5852 C TJ Slavia Hradec Králové 61:11 + 21:56
15. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 61:43 + 22:28
16. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 61:52 + 22:37
17. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 67:40 + 28:25
18. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 70:21 + 31:06
19. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 70:31 + 31:16
20. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 74:23 + 35:08
21. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 75:47 + 36:32
22. Syslová Drahomíra PGP5650 C SK Praga 82:40 + 43:25
D55C
3.30 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 50:09
2. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 58:30 + 8:21
3. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:33 + 15:24
4. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 68:35 + 18:26
5. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 69:49 + 19:40
6. Slámová Hana TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno 71:15 + 21:06
7. Hrušková Zdeňka OSN5950 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 85:41 + 35:32
8. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 87:56 + 37:47
D60B
3.80 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 47:33
2. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 47:40 + 0:07
3. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 50:40 + 3:07
4. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 51:56 + 4:23
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 53:15 + 5:42
6. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 57:58 + 10:25
7. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 63:23 + 15:50
8. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 65:54 + 18:21
9. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 71:53 + 24:20
10. Paulová Mirka DCE5250 C KOB Dobřichovice 72:25 + 24:52
11. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 74:43 + 27:10
D65B
3.30 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 47:40
2. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 60:45 + 13:05
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 69:39 + 21:59
D70B
3.10 km, 125 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlachová Renata AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava 50:09
2. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 63:26 + 13:17
D75B
2.50 km, 120 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehlová Iva SRK3951 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 62:58
2. Langrová Marie BOR3750 C OK Jiskra Nový Bor 70:40 + 7:42
H10N
1.70 km, 85 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov 14:57
2. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 19:37 + 4:40
3. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 20:56 + 5:59
4. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 23:10 + 8:13
5. Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 25:12 + 10:15
6. Ševčík Daniel TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno 29:38 + 14:41
7. Vondra Tomáš FSP0500 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 30:56 + 15:59
8. Pekárek Martin RBK0501 C SK Radioklub Blansko 31:37 + 16:40
9. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 33:04 + 18:07
10. Sedláček Martin ZBP0700 OOB SK Zbraslav 43:40 + 28:43
11. Prášil Jakub SJI0702 C OK Jihlava 56:49 + 41:52
Coufal Petr SJI07 OK Jihlava DISK
H10C
1.90 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoušek Slávek BOR0400 C OK Jiskra Nový Bor 13:35
2. Bolehovský Daniel EKP0508 C VŠTJ Ekonom Praha 13:50 + 0:15
3. Orany Vojtěch SJI0401 C OK Jihlava 14:21 + 0:46
4. Průša Dominik VSP0406 C USK Praha 15:18 + 1:43
5. Srb Vladimír SJI0701 C OK Jihlava 15:20 + 1:45
6. Pompach Lukáš PHK0500 C OK 99 Hradec Králové 15:46 + 2:11
7. Prášil Tomáš TTR0501 C OOB Třebíč 16:00 + 2:25
8. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 16:05 + 2:30
9. Janda Jakub DOR0403 C OK Dobříš 16:06 + 2:31
10. Vítek Matěj SJI0500 C OK Jihlava 16:15 + 2:40
11. Zakouřil Matyáš VSP0400 C USK Praha 17:44 + 4:09
12. Král Adam MFP0507 C VŠSK MFF UK Praha 18:22 + 4:47
13. Hybeš Michal CHT OOB SK Chrast 18:48 + 5:13
14. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko 19:22 + 5:47
15. Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 19:47 + 6:12
16. Hasman Jakub VPM0501 C KOS Slavia VŠ Plzeň 20:15 + 6:40
17. Baldrián Tomáš VSP0405 C USK Praha 21:49 + 8:14
18. Hrouda Šimon UBM0504 C MENISKOS Brno 22:06 + 8:31
19. Gregor Jáchym CTB SK OB Chotěboř 22:08 + 8:33
20. Juška Michal LPU0504 C OK Lokomotiva Pardubice 22:20 + 8:45
21. Titz Adam VSP0401 C USK Praha 23:28 + 9:53
22. Rak Tomáš SHK0400 C TJ Slavia Hradec Králové 24:15 + 10:40
23. Jelínek Filip RUZ0500 C TJ Růžená 24:37 + 11:02
24. Kužel Jan FSP0400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 24:52 + 11:17
25. Nemšovský Filip VSP0500 C USK Praha 25:29 + 11:54
26. Zrník Tomáš OSN0606 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:58 + 15:23
27. Blaha Jiří EKP0401 C VŠTJ Ekonom Praha 29:30 + 15:55
28. Dohnálek Tomáš SHK0403 C TJ Slavia Hradec Králové 35:30 + 21:55
29. Kuhn Vojtěch LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice 38:49 + 25:14
30. Blaha Michal EKP0402 C VŠTJ Ekonom Praha 49:27 + 35:52
31. Janas Adam PGP0404 C SK Praga 53:42 + 40:07
32. Kalous Tomáš EKP0601 C VŠTJ Ekonom Praha 74:20 + 60:45
Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany DISK
H12C
2.40 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Radim NEJ0300 B TJ Jiskra Nejdek 19:04
2. Štregl Matyáš VRL0301 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:02 + 0:58
3. Nechanický Jan OSN0200 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:04 + 1:00
4. Hasman Marek VPM0201 B KOS Slavia VŠ Plzeň 21:01 + 1:57
5. Peterka Jakub LLI0404 C TJ Loko Liberec 21:23 + 2:19
6. Škácha Vít KAM0309 C SK Kamenice 24:01 + 4:57
7. Rusin Vojtěch BRU0301 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 24:02 + 4:58
8. Pipek Ondřej LPU0203 B OK Lokomotiva Pardubice 24:05 + 5:01
9. Bolehovský Michal EKP0200 C VŠTJ Ekonom Praha 24:12 + 5:08
10. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 24:36 + 5:32
11. Dundáček Karel SJH0401 C SJH Jindřichův Hradec 25:57 + 6:53
12. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:26 + 7:22
13. Janas Petr PGP0200 B SK Praga 26:26 + 7:22
14. Synek Petr DOK0200 B OK Doksy 26:54 + 7:50
15. Tuma Matěj SJC0202 B TJ Sportcentrum Jičín 27:49 + 8:45
16. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 28:29 + 9:25
17. Vlastník Matouš JIL0201 C OK Jilemnice 32:05 + 13:01
18. Kopecký Jan PZR0202 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:32 + 13:28
19. Šrámek Jaromír RIC0303 C OB Říčany 32:57 + 13:53
20. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 33:12 + 14:08
21. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:39 + 14:35
22. Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 33:42 + 14:38
23. Kolář Matyáš SLA0300 C SKOB Slaný 34:52 + 15:48
24. Juška Jiří LPU0304 B OK Lokomotiva Pardubice 35:30 + 16:26
25. Venhoda Matěj SJI0301 C OK Jihlava 37:01 + 17:57
26. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 37:41 + 18:37
27. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 38:41 + 19:37
28. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:51 + 19:47
29. Locker Daniel SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 39:02 + 19:58
30. Albrecht Adam KAM0203 B SK Kamenice 39:46 + 20:42
31. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 42:55 + 23:51
32. Gajda Martin KAM0405 C SK Kamenice 45:34 + 26:30
33. Jelínek Kryštof RUZ0301 C TJ Růžená 46:14 + 27:10
34. Mašek Ondřej PZR0201 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:26 + 29:22
Šauli Filip VPM0301 B KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Burkoň Jan CHT0002 C OOB SK Chrast DISK
H14B
4.20 km, 190 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rusin Jan BRU0001 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 32:51
2. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 35:18 + 2:27
3. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 35:44 + 2:53
4. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 36:13 + 3:22
5. Volák Ondřej BRU0006 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 37:02 + 4:11
6. Hašek Jan VPM0001 B KOS Slavia VŠ Plzeň 38:37 + 5:46
7. Čech Petr SJI0001 B OK Jihlava 39:19 + 6:28
8. Melichar Petr LLI0001 B TJ Loko Liberec 39:36 + 6:45
9. Adamec Martin TJN0106 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:05 + 7:14
10. Gajda Jan KAM0105 B SK Kamenice 41:53 + 9:02
11. Mareček Šimon OSN0201 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:27 + 10:36
12. Richtr Lukáš VPM0204 B KOS Slavia VŠ Plzeň 45:01 + 12:10
13. Lejbl Ladislav LBE0000 B TJ Lokomotiva Beroun 45:09 + 12:18
14. Buk Petr ROU0001 B SKOB Roudnice nad Labem 45:54 + 13:03
15. Šimša Martin MFP0300 B VŠSK MFF UK Praha 45:54 + 13:03
16. Švadlena Michal CHC0101 B K.O.B. Choceň 46:19 + 13:28
17. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 46:42 + 13:51
18. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 48:04 + 15:13
19. Longin Jan TAP0103 B KOB TRETRA Praha 48:39 + 15:48
20. Budský Ondřej TJN0105 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:01 + 16:10
21. Bílý Jakub LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:39 + 16:48
22. Siegl Matyáš MFP0103 B VŠSK MFF UK Praha 49:59 + 17:08
23. Škvor Adam KAM0202 B SK Kamenice 50:02 + 17:11
24. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 50:17 + 17:26
25. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:23 + 17:32
26. Roudný Václav LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice 50:46 + 17:55
27. Synek Antonín DOK0001 C OK Doksy 50:52 + 18:01
28. Měšťan Ondřej TAP0100 B KOB TRETRA Praha 52:17 + 19:26
29. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 53:05 + 20:14
30. Samek Tomáš PHK0001 B OK 99 Hradec Králové 53:21 + 20:30
31. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 54:04 + 21:13
32. Semiginovský Šimon SJC0005 C TJ Sportcentrum Jičín 54:16 + 21:25
33. Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:25 + 21:34
34. Nagy Josef TJN0006 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:51 + 23:00
35. Aschermann Martin VSP0001 C USK Praha 56:03 + 23:12
36. Rücker Jan HOR0201 B TJ Jiskra Hořice 56:31 + 23:40
37. Zalaba Tomáš SJC0101 B TJ Sportcentrum Jičín 56:51 + 24:00
38. Dědek Matěj TAP0001 B KOB TRETRA Praha 57:14 + 24:23
39. Konvalinka Jindřich LPU0004 B OK Lokomotiva Pardubice 59:10 + 26:19
40. Lejbl Jakub LBE0200 B TJ Lokomotiva Beroun 59:33 + 26:42
41. Veselý Vojtěch SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec 59:42 + 26:51
42. Janda Ondřej DOR0100 B OK Dobříš 60:37 + 27:46
43. Klaška Martin DKP0100 C Oddíl OB Kotlářka 60:44 + 27:53
44. Průša Kryštof VSP0102 B USK Praha 61:04 + 28:13
45. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 61:14 + 28:23
46. Víšek Martin KAM0102 B SK Kamenice 61:17 + 28:26
47. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 66:30 + 33:39
48. Hankovec Hugo KAM0201 B SK Kamenice 67:57 + 35:06
49. Kulhavý Tadeáš LPU0005 B OK Lokomotiva Pardubice 71:22 + 38:31
50. Záboj Petr SJI0101 C OK Jihlava 75:49 + 42:58
51. Melichna Matěj DKL0102 C KOB Kladno 78:11 + 45:20
52. Bárta Šimon PHK0202 B OK 99 Hradec Králové 81:08 + 48:17
53. Burkoň Vojtěch CHT0003 C OOB SK Chrast 82:01 + 49:10
54. Tachezy Jan DCE0100 B KOB Dobřichovice 82:04 + 49:13
55. Rokos Michal TJN0107 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 83:56 + 51:05
Hrouda Jakub UBM0106 C MENISKOS Brno DISK
H16B
5.60 km, 265 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:09
2. Novák Filip TJN9801 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:35 + 3:26
3. Kavalír Jáchym PHK9901 B OK 99 Hradec Králové 51:18 + 4:09
4. Locker Tomáš SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 52:45 + 5:36
5. Ludvík Matyáš STB9801 B TJ Stadion Nový Bor 54:15 + 7:06
6. Michek David TJN9802 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:16 + 8:07
7. Bartoš Vojtěch MLA9802 B MLOK Mariánské Lázně 56:15 + 9:06
8. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha 56:19 + 9:10
9. Kafka Matěj SJI9903 B OK Jihlava 56:29 + 9:20
10. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 57:11 + 10:02
11. Šabata Milan SRK9904 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 58:29 + 11:20
12. Kašpar Ludvík BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor 60:27 + 13:18
13. Hasal Martin PGP9804 B SK Praga 62:55 + 15:46
14. Novotný Marek TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:33 + 16:24
15. Šklíba Michal SRK9900 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 64:34 + 17:25
16. Birnbaum Adam BOR9802 B OK Jiskra Nový Bor 65:09 + 18:00
17. Zieba Jakub NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek 65:41 + 18:32
18. Novák Aleš ODV9805 B TJ Aero Odolena Voda 66:34 + 19:25
19. Doležal Vít SJC9802 B TJ Sportcentrum Jičín 68:27 + 21:18
20. Maňák Michal PHK9801 A OK 99 Hradec Králové 71:20 + 24:11
21. Kalenský Aleš STH9801 B SK Studenec 72:39 + 25:30
22. Sabol Josef CTB9902 C SK OB Chotěboř 74:13 + 27:04
23. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 75:49 + 28:40
24. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 76:14 + 29:05
25. Foltýn Tomáš SJI9801 C OK Jihlava 77:23 + 30:14
26. Vlastník Šimon JIL9904 C OK Jilemnice 86:41 + 39:32
27. Hybeš David CHT OOB SK Chrast 98:01 + 50:52
Hůlek Matěj PHK9904 B OK 99 Hradec Králové DISK
H18B
7.70 km, 355 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurica Jan LPU9611 B OK Lokomotiva Pardubice 70:31
2. Zlámal David SJC9603 B TJ Sportcentrum Jičín 73:51 + 3:20
3. Werner Michal PGP9705 B SK Praga 76:44 + 6:13
4. Trejbal Václav SHK9604 B TJ Slavia Hradec Králové 77:42 + 7:11
5. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 84:03 + 13:32
6. Kaplan Martin LPU9609 B OK Lokomotiva Pardubice 85:54 + 15:23
7. Vyskočil Štěpán VAM9701 B OOB Vamberk 90:57 + 20:26
8. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 94:04 + 23:33
9. Janáč Vašek TAP9602 B KOB TRETRA Praha 95:06 + 24:35
10. Míča Tomáš LPU9707 B OK Lokomotiva Pardubice 95:49 + 25:18
11. Frank Jiří MAS9600 B KČT Aš 96:28 + 25:57
12. Čermák Adam PGP9701 B SK Praga 120:46 + 50:15
13. Pešek Martin LPM9602 B OK Lokomotiva Plzeň 120:59 + 50:28
H20B
10.20 km, 420 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4963
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šmejc Jakub SJC9401 B TJ Sportcentrum Jičín 97:46 5341
2. Deml Tomáš LPU9502 B OK Lokomotiva Pardubice 101:18 + 3:32 5161
3. Nejman Stanislav TUR9500 B OOB TJ Turnov 104:51 + 7:05 4981
4. Vaniš Ondřej TJN9500 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 104:54 + 7:08 4978
5. Zelinka Jan LPU9405 B OK Lokomotiva Pardubice 119:37 + 21:51 4228
6. Koumar František SJI9501 B OK Jihlava 121:43 + 23:57 4121
7. Posselt Martin TJN9501 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 135:37 + 37:51 3413
H21A
12.50 km, 540 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8990
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 92:41 9459
2. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 93:07 + 0:26 9416
3. Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč 95:32 + 2:51 9175
4. Mrázek Jan SJC8102 E TJ Sportcentrum Jičín 95:35 + 2:54 9170
5. Janata Martin DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka 95:39 + 2:58 9163
6. Dragowski Kuba TUR9003 C OOB TJ Turnov 96:56 + 4:15 9035
7. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 97:08 + 4:27 9015
8. Lučan Vladimír LPU7710 R OK Lokomotiva Pardubice 97:43 + 5:02 8957
9. Štěrba Zbyněk LPU8304 C OK Lokomotiva Pardubice 99:01 + 6:20 8827
10. Fodor Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 99:29 + 6:48 8781
11. Wolf Daniel TUR9100 E OOB TJ Turnov 100:34 + 7:53 8673
12. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 101:09 + 8:28 8615
13. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 101:34 + 8:53 8573
14. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 101:39 + 8:58 8565
15. Kořínek Tomáš BOR9007 R OK Jiskra Nový Bor 102:41 + 10:00 8462
16. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 103:14 + 10:33 8407
17. Makovský Jakub TAP8511 R KOB TRETRA Praha 103:24 + 10:43 8390
18. Palas Jan ZBM8507 E SK Žabovřesky Brno 103:32 + 10:51 8377
19. Kazda Ondřej SJC8202 R TJ Sportcentrum Jičín 103:54 + 11:13 8340
20. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 104:09 + 11:28 8315
21. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 104:14 + 11:33 8307
22. Laciga Radek PGP8202 R SK Praga 106:21 + 13:40 8096
23. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 106:22 + 13:41 8094
24. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 107:35 + 14:54 7973
25. Klapal Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 107:43 + 15:02 7960
26. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 107:47 + 15:06 7953
27. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 108:39 + 15:58 7867
28. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 108:41 + 16:00 7864
29. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 110:52 + 18:11 7646
30. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 110:55 + 18:14 7641
31. Potštejnský Jan SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 110:58 + 18:17 7636
32. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 111:02 + 18:21 7629
33. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 111:35 + 18:54 7574
34. Brož Marek TUR8402 C OOB TJ Turnov 111:51 + 19:10 7548
35. Kovář Miroslav SJC8104 C TJ Sportcentrum Jičín 112:22 + 19:41 7496
36. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 113:19 + 20:38 7402
37. Vítek Tomáš PHK7702 C OK 99 Hradec Králové 113:42 + 21:01 7363
38. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 113:55 + 21:14 7342
39. Weiner Jakub SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové 114:05 + 21:24 7325
40. Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové 114:57 + 22:16 7239
41. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 114:57 + 22:16 7239
42. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 115:02 + 22:21 7230
43. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 115:15 + 22:34 7209
44. Paclík Roman SHK7801 C TJ Slavia Hradec Králové 115:46 + 23:05 7157
45. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 117:42 + 25:01 6965
46. Suchý Petr LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň 118:51 + 26:10 6850
47. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 118:56 + 26:15 6842
48. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 119:42 + 27:01 6765
49. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 120:43 + 28:02 6664
50. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 121:15 + 28:34 6611
51. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 122:51 + 30:10 6451
52. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 125:39 + 32:58 6172
53. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 127:58 + 35:17 5941
54. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 136:38 + 43:57 5077
55. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 137:00 + 44:19 5040
56. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 144:32 + 51:51 4289
57. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 153:08 + 60:27 3432
Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové DISK 0
Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha DISK 0
Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň DISK 0
Žaloudek Petr SJC8309 C TJ Sportcentrum Jičín DISK 0
Petras Tomáš VAM8801 C OOB Vamberk DISK 0
Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Janas Petr XBM7103 C PELL’S MTBO TEAM DISK 0
Hepner David SHK7601 C TJ Slavia Hradec Králové DISK 0
Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Kamenický Jeroným OSN9549 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec DISK 0
H21B
10.60 km, 460 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8130
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Beneš Jan SJC8703 C TJ Sportcentrum Jičín 83:18 8589
2. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 83:19 + 0:01 8587
3. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 87:19 + 4:01 8188
4. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 88:55 + 5:37 8028
5. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 89:02 + 5:44 8016
6. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 91:25 + 8:07 7778
7. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 94:16 + 10:58 7494
8. Pátek Lukáš SRK8905 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 95:14 + 11:56 7397
9. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 95:38 + 12:20 7357
10. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 96:05 + 12:47 7312
11. Műller Martin PHK8903 C OK 99 Hradec Králové 96:24 + 13:06 7281
12. Šafařík Ivo CST7401 C OB Strakonice 97:22 + 14:04 7184
13. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 98:05 + 14:47 7112
14. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 98:12 + 14:54 7101
15. Dvořáček Jiří TTR7502 C OOB Třebíč 98:31 + 15:13 7069
16. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 98:33 + 15:15 7066
17. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 98:42 + 15:24 7051
18. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 100:10 + 16:52 6904
19. Procházka Tomáš SCP8200 C OK Sparta Praha 101:37 + 18:19 6759
20. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 103:27 + 20:09 6576
21. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 104:45 + 21:27 6447
22. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 105:18 + 22:00 6392
23. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 105:35 + 22:17 6363
24. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 105:37 + 22:19 6360
25. Sháněl Jan CHC9402 B K.O.B. Choceň 105:42 + 22:24 6352
26. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 106:20 + 23:02 6288
27. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 107:33 + 24:15 6167
28. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 108:03 + 24:45 6117
29. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 110:34 + 27:16 5866
30. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 110:55 + 27:37 5831
31. Semík Luboš KAM6201 C SK Kamenice 111:23 + 28:05 5784
32. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 114:06 + 30:48 5513
33. Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 114:46 + 31:28 5446
34. Prášil Ondřej SJC8401 C TJ Sportcentrum Jičín 115:17 + 31:59 5394
35. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 116:29 + 33:11 5275
36. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 118:32 + 35:14 5070
37. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 119:52 + 36:34 4937
38. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 120:08 + 36:50 4910
39. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 120:24 + 37:06 4883
40. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 120:40 + 37:22 4857
41. Vondra Jiří FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 123:12 + 39:54 4604
42. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 126:27 + 43:09 4279
43. Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 128:10 + 44:52 4108
44. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 132:47 + 49:29 3646
45. Drhlík Petr VAM8301 C OOB Vamberk 134:44 + 51:26 3452
46. Matoušek Petr EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha 157:58 + 74:40 1131
47. Žanda Matěj CTB9201 C SK OB Chotěboř 167:26 + 84:08 185
48. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 174:07 + 90:49 0
Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno DISK 0
Bláha Jan SHK8215 C TJ Slavia Hradec Králové DISK 0
Strachota Michal TJN8300 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
Buzek Martin PGP8401 C SK Praga DISK 0
Lepšík Petr BOR8202 C OK Jiskra Nový Bor DISK 0
Zámečník David KAM7500 C SK Kamenice DISK 0
Popule Tomáš LPM8803 C OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
H21C
8.40 km, 390 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6305
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 80:22 6633
2. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 81:18 + 0:56 6558
3. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 82:15 + 1:53 6481
4. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 83:33 + 3:11 6376
5. Kratochvíl Martin SJI8304 C OK Jihlava 83:47 + 3:25 6358
6. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 91:12 + 10:50 5759
7. Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 92:10 + 11:48 5681
8. Vančura Martin TJN8002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 93:44 + 13:22 5555
9. Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 95:52 + 15:30 5383
10. Jirčák Ondřej SRK8805 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 96:46 + 16:24 5310
11. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 101:22 + 21:00 4939
12. Vlach Jan JPV8237 C Oddíl OS SK Prostějov 102:54 + 22:32 4816
13. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 105:36 + 25:14 4598
14. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB TJ Spartak Adamov 106:15 + 25:53 4546
15. König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 110:54 + 30:32 4171
16. Burdilák Radek MBM8533 C O-mikron 115:29 + 35:07 3801
17. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 118:13 + 37:51 3580
18. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 121:38 + 41:16 3305
H21D
6.10 km, 270 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 2005
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 53:53 2368
2. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 59:04 + 5:11 2195
3. Černík Václav OSN9200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:30 + 9:37
4. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 74:04 + 20:11 1693
5. Bolech Filip LPU8602 C OK Lokomotiva Pardubice 80:51 + 26:58 1466
6. Faltejsek Jan PHK9802 C OK 99 Hradec Králové 81:25 + 27:32 1447
7. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 102:57 + 49:04 727
8. Záboj Petr SJI7202 C OK Jihlava 103:14 + 49:21 717
9. Bartaloš Tomáš NNN8001 Neregistrovaní 113:34 + 59:41
H35B
9.50 km, 375 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:22
2. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 86:34 + 5:12
3. Svoboda Ondřej SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové 90:16 + 8:54
4. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 90:44 + 9:22
5. Kužel Tomáš FSP7610 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 91:47 + 10:25
6. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 94:55 + 13:33
7. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 94:59 + 13:37
8. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 96:48 + 15:26
9. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 99:41 + 18:19
10. Slovák Miroslav SHK7704 C TJ Slavia Hradec Králové 101:35 + 20:13
11. Musil Pavel SJC7705 C TJ Sportcentrum Jičín 102:26 + 21:04
12. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 102:35 + 21:13
13. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 102:45 + 21:23
14. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 115:19 + 33:57
15. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 117:23 + 36:01
16. Hankovec Petr KAM7101 C SK Kamenice 127:17 + 45:55
17. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 148:28 + 67:06
18. Kuhn Jiří LPU7718 C OK Lokomotiva Pardubice 158:06 + 76:44
H35C
6.50 km, 265 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 58:21
2. Strejček Petr TBM7228 C KOS TJ Tesla Brno 59:57 + 1:36
3. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 62:25 + 4:04
4. Milán Radek Neregistrovaní - Marešovi 64:57 + 6:36
5. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 67:28 + 9:07
6. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 67:39 + 9:18
7. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 70:18 + 11:57
8. Harazin Martin VLI7400 C Slavia Liberec orienteering 70:18 + 11:57
9. Hájek Ondřej TBM7511 C KOS TJ Tesla Brno 73:08 + 14:47
10. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB TJ Spartak Adamov 73:12 + 14:51
11. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 73:15 + 14:54
12. Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 74:00 + 15:39
13. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 78:02 + 19:41
14. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 78:33 + 20:12
15. Černý Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 82:10 + 23:49
16. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 85:04 + 26:43
17. Janda Pavel DOR7600 C OK Dobříš 85:59 + 27:38
18. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 99:21 + 41:00
19. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 105:28 + 47:07
20. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 106:59 + 48:38
21. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 110:36 + 52:15
22. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 113:50 + 55:29
H40B
8.50 km, 365 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:06
2. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 73:01 + 4:55
3. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 74:07 + 6:01
4. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 74:58 + 6:52
5. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 75:21 + 7:15
6. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 80:13 + 12:07
7. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia VŠ Plzeň 80:16 + 12:10
8. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 81:31 + 13:25
9. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 82:50 + 14:44
10. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 86:06 + 18:00
11. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 86:49 + 18:43
12. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 88:31 + 20:25
13. Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 89:46 + 21:40
14. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 90:17 + 22:11
15. Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 94:06 + 26:00
16. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 94:07 + 26:01
17. Mareš Alexander NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek 99:26 + 31:20
18. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 100:52 + 32:46
19. Netuka Jan SHK7001 C TJ Slavia Hradec Králové 100:54 + 32:48
20. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 101:39 + 33:33
21. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 101:40 + 33:34
22. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 102:02 + 33:56
23. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 103:10 + 35:04
24. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 104:28 + 36:22
25. Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 106:22 + 38:16
26. Šmol Marcel DOK7300 C OK Doksy 109:44 + 41:38
27. Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 114:10 + 46:04
28. Kohout Josef SHK6902 C TJ Slavia Hradec Králové 121:11 + 53:05
29. Švancar Martin CHA7000 C OK Chrastava 130:23 + 62:17
Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava DISK
Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk DISK
H45B
6.70 km, 290 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Jan VPM6901 C KOS Slavia VŠ Plzeň 58:59
2. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 60:50 + 1:51
3. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 61:03 + 2:04
4. Gajda Jan VSP6801 C USK Praha 62:09 + 3:10
5. Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 63:33 + 4:34
6. Teringl Radek VCB6502 C TJ OB České Budějovice 64:48 + 5:49
7. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 65:53 + 6:54
8. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 67:07 + 8:08
9. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 68:39 + 9:40
10. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 69:06 + 10:07
11. Hartman Aleš VSP6506 C USK Praha 69:31 + 10:32
12. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 69:36 + 10:37
13. Kober Michal LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice 69:43 + 10:44
14. Klaška Jan Neregistrovaní - Marešovi 70:24 + 11:25
15. Šimek Tomáš FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 71:04 + 12:05
16. Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 72:00 + 13:01
17. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 73:10 + 14:11
18. Langr Jan SHK6701 C TJ Slavia Hradec Králové 73:21 + 14:22
19. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 75:45 + 16:46
20. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 76:13 + 17:14
21. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 76:37 + 17:38
22. Půlpán Roman CHC6501 C K.O.B. Choceň 79:30 + 20:31
23. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 81:10 + 22:11
24. Kroupa Štěpán VPM6904 C KOS Slavia VŠ Plzeň 81:13 + 22:14
25. Procházka Tomáš LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice 81:37 + 22:38
26. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:46 + 22:47
27. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 83:35 + 24:36
28. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 83:44 + 24:45
29. Staněk Rostislav VPM6801 C KOS Slavia VŠ Plzeň 86:05 + 27:06
30. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 87:53 + 28:54
31. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 88:01 + 29:02
32. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 90:31 + 31:32
33. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 90:39 + 31:40
34. Širůček Jaromír 73C6200 xxx 93:18 + 34:19
35. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 95:44 + 36:45
36. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 101:35 + 42:36
37. Lejbl Ladislav LBE6900 C TJ Lokomotiva Beroun 107:28 + 48:29
38. Hrouda Petr VBM6900 C VSK Mendelu Brno 114:33 + 55:34
39. Dobeš Václav KPY5701 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 128:15 + 69:16
Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice DISK
H45C
5.10 km, 195 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 55:58
2. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 56:31 + 0:33
3. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 57:09 + 1:11
4. Černík Zdeněk OSN6025 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:43 + 1:45
5. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 64:27 + 8:29
6. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 64:30 + 8:32
7. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 65:21 + 9:23
8. Smutný Radek ABM6701 C KOB Moira Brno 68:56 + 12:58
9. Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 69:29 + 13:31
10. Pilný Jaroslav LPU6905 C OK Lokomotiva Pardubice 73:30 + 17:32
11. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 74:39 + 18:41
12. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 74:49 + 18:51
13. Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 76:26 + 20:28
14. Novohradský Jan PZR5309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 78:02 + 22:04
15. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 78:37 + 22:39
16. Háněl Jaromír ZVO6801 C OB SK Zvole 82:10 + 26:12
17. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 83:51 + 27:53
18. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 88:22 + 32:24
19. Šenkýř Vladimír SJI6000 C OK Jihlava 93:02 + 37:04
H50B
5.90 km, 250 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 51:32
2. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 51:55 + 0:23
3. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 52:25 + 0:53
4. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 52:33 + 1:01
5. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 54:49 + 3:17
6. Slavík Viktor PGP6300 C SK Praga 55:21 + 3:49
7. Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 56:08 + 4:36
8. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 57:24 + 5:52
9. Šmaus Ivan TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:24 + 5:52
10. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 57:48 + 6:16
11. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:44 + 8:12
12. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 61:02 + 9:30
13. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 65:20 + 13:48
14. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 65:23 + 13:51
15. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 67:53 + 16:21
16. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 68:30 + 16:58
17. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:04 + 18:32
18. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 71:30 + 19:58
19. Růžička Miloslav HCE6300 C TJ Sokol Hostivice 74:00 + 22:28
20. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:58 + 23:26
21. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 75:14 + 23:42
22. Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava 82:08 + 30:36
23. Tomaščin Jaroslav MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha 84:38 + 33:06
24. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 85:25 + 33:53
25. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 87:46 + 36:14
26. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 89:21 + 37:49
27. Vrabec Martin SCP6100 C OK Sparta Praha 92:10 + 40:38
28. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 103:15 + 51:43
Kožina Petr PGP6000 C SK Praga DISK
Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
H55B
5.00 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 42:59
2. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 45:07 + 2:08
3. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 48:22 + 5:23
4. Hausvater Karel SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové 49:11 + 6:12
5. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport 49:24 + 6:25
6. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 51:57 + 8:58
7. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 52:53 + 9:54
8. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 54:02 + 11:03
9. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 54:28 + 11:29
10. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 55:01 + 12:02
11. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 57:12 + 14:13
12. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 58:39 + 15:40
13. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 59:23 + 16:24
14. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 59:28 + 16:29
15. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 60:45 + 17:46
16. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 61:38 + 18:39
17. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 62:16 + 19:17
18. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 63:58 + 20:59
19. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 64:15 + 21:16
20. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 64:39 + 21:40
21. Prášil Jan NPA5601 SK LOB Nová Paka 65:45 + 22:46
22. Gazdačko Milan SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové 66:10 + 23:11
23. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 66:44 + 23:45
24. Balcar Aleš PHK5703 C OK 99 Hradec Králové 69:31 + 26:32
25. Šámal Václav PGP5601 C SK Praga 70:28 + 27:29
26. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 71:14 + 28:15
27. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 71:37 + 28:38
28. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 72:17 + 29:18
29. Doležal Miroslav PGP5501 C SK Praga 73:55 + 30:56
30. Jun Drahomír KNC5501 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 75:09 + 32:10
31. Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga 75:13 + 32:14
32. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 76:01 + 33:02
33. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 76:26 + 33:27
34. Janovič Ondřej SKV5901 C TJ Slovan Karlovy Vary 79:11 + 36:12
35. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 92:47 + 49:48
36. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 95:20 + 52:21
H55C
3.80 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sponar Jan TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno 47:57
2. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 48:21 + 0:24
3. Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 50:38 + 2:41
4. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 51:48 + 3:51
5. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 52:09 + 4:12
6. Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 54:20 + 6:23
7. Sláma Dušan TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno 54:20 + 6:23
8. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 58:55 + 10:58
9. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 62:02 + 14:05
10. Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená 66:06 + 18:09
11. Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 66:51 + 18:54
H60B
4.00 km, 150 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 41:15
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 43:31 + 2:16
3. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 45:28 + 4:13
4. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 46:09 + 4:54
5. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 46:14 + 4:59
6. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 46:16 + 5:01
7. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 48:25 + 7:10
8. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:35 + 7:20
9. Polák Zdeněk VSP5203 C USK Praha 49:11 + 7:56
10. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 50:59 + 9:44
11. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 51:12 + 9:57
12. Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 51:43 + 10:28
13. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 53:37 + 12:22
14. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 59:28 + 18:13
15. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 59:28 + 18:13
16. Toušek Miloslav MKP5000 C SK Meteor Kačerov Praha 60:22 + 19:07
17. Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 61:39 + 20:24
18. Štregl Tomáš VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:38 + 22:23
19. Liberský Mirko MKP5100 C SK Meteor Kačerov Praha 67:34 + 26:19
20. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 67:46 + 26:31
21. Hamáček Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 71:13 + 29:58
22. Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 80:28 + 39:13
23. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 96:28 + 55:13
H65B
3.80 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:16
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:37 + 2:21
3. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 40:11 + 3:55
4. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 41:00 + 4:44
5. Jirásek Jaroslav SCH4701 C TJ Skalka Cheb 43:46 + 7:30
6. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 49:30 + 13:14
7. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 50:11 + 13:55
8. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 53:53 + 17:37
9. Šafařík Bedřich CST4601 C OB Strakonice 54:28 + 18:12
10. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 54:32 + 18:16
11. Rychtecký Josef VCB4801 C TJ OB České Budějovice 55:29 + 19:13
12. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 56:25 + 20:09
13. Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 56:30 + 20:14
14. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 56:33 + 20:17
15. Peterka Josef LLI4702 C TJ Loko Liberec 61:21 + 25:05
16. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:26 + 26:10
Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Fiala Miloš KSH4801 C OOB TJ Kašperské Hory DISK
H65C
3.30 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:43
2. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 45:59 + 1:16
H70B
3.40 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 45:11
2. Čadil Jan FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 45:46 + 0:35
3. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 51:11 + 6:00
4. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 51:22 + 6:11
5. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 52:49 + 7:38
6. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 55:48 + 10:37
7. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 58:21 + 13:10
8. Rychlý Rudolf PHK4101 C OK 99 Hradec Králové 64:35 + 19:24
9. Koudelka Karel LPU4001 C OK Lokomotiva Pardubice 73:59 + 28:48
H75B
3.10 km, 125 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 37:46
2. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 46:36 + 8:50
3. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 48:02 + 10:16
4. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 50:46 + 13:00
5. Vykysalý František PHK3002 C OK 99 Hradec Králové 55:22 + 17:36
6. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 57:41 + 19:55
7. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 60:19 + 22:33
8. Semorád Miloš SCP3300 C OK Sparta Praha 63:51 + 26:05
9. Vondra Jaroslav FSP3300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 65:04 + 27:18
10. Mašek Pavel BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor 75:26 + 37:40
11. Langr Jan BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor 78:04 + 40:18
12. Kalivoda Vladimír KNC3800 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 79:21 + 41:35
13. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 83:25 + 45:39
HDR
1.70 km, 85 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 18:23
2. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 18:44 + 0:21
3. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 20:51 + 2:28
4. Novotná Vendula PHK0777 C OK 99 Hradec Králové 20:52 + 2:29
5. Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:13 + 2:50
6. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 22:10 + 3:47
7. Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 22:39 + 4:16
8. Horká Michaela Neregistrovaní - Marešovi 22:56 + 4:33
9. Pipková Karolína LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice 24:58 + 6:35
10. Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 26:00 + 7:37
11. Gregorová Julie Neregistrovaní - Marešovi 26:13 + 7:50
12. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:39 + 8:16
13. Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:39 + 8:16
14. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:50 + 8:27
15. Hlaváčkovi Neregistrovaní - Marešovi 27:13 + 8:50
16. Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno 27:22 + 8:59
17. Coufalová Julie Neregistrovaní - Marešovi 28:16 + 9:53
18. Oujeský Lukáš ADA OOB TJ Spartak Adamov 28:35 + 10:12
19. Hájek Štěpán TBM0804 C KOS TJ Tesla Brno 28:42 + 10:19
20. Liberdová Magdaléna KSH OOB TJ Kašperské Hory 29:01 + 10:38
21. Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 29:08 + 10:45
22. Sobotková Gabriela PZR0850 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:14 + 10:51
23. Odehnalová Tereza ADA0851 OOB TJ Spartak Adamov 29:41 + 11:18
24. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 29:42 + 11:19
25. Harazinová Zuzana VLI0650 C Slavia Liberec orienteering 29:51 + 11:28
26. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:05 + 11:42
27. Dvořáčková Eva OSN0600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:15 + 11:52
28. Sedláčková Veronika ZBP0951 OOB SK Zbraslav 30:57 + 12:34
29. Skocílek Martin CHT OOB SK Chrast 31:29 + 13:06
30. Skočílková Anežka Neregistrovaní - Marešovi 31:37 + 13:14
31. Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 32:51 + 14:28
32. Semíková Lucie Julie Neregistrovaní - Marešovi 32:53 + 14:30
33. Vondrová Jitka FSP8052 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 33:13 + 14:50
34. Pokorná Nela Neregistrovaní - Marešovi 34:02 + 15:39
35. Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 34:43 + 16:20
36. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 37:50 + 19:27
37. Holečková Kateřina ABM0553 C KOB Moira Brno 37:55 + 19:32
38. Anicka Pilná LPU OK Lokomotiva Pardubice 39:01 + 20:38
39. Julie Šímová PHK1055 C OK 99 Hradec Králové 41:35 + 23:12
40. Kubešová Kristýna RUZ1050 C TJ Růžená 41:36 + 23:13
41. Ševčík Filip TBM0802 C KOS TJ Tesla Brno 43:13 + 24:50
42. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 43:14 + 24:51
43. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 43:51 + 25:28
44. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 47:21 + 28:58
45. Teringl Vojtěch VCB0702 C TJ OB České Budějovice 48:11 + 29:48
46. Kozohorský Jiří ADA7501 OOB TJ Spartak Adamov 49:29 + 31:06
47. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 49:40 + 31:17
48. Smutný Jakub ABM KOB Moira Brno 53:45 + 35:22
49. Korecká Eva Neregistrovaní - Marešovi 59:09 + 40:46
50. Věžníková Natálie TTR0751 OOB Třebíč 61:29 + 43:06
51. Karban Ondřej DKP Oddíl OB Kotlářka 70:23 + 52:00
52. Juška Vojta Neregistrovaní - Marešovi 81:33 + 63:10
53. Kazdová Rozárie SJC1350 TJ Sportcentrum Jičín 116:59 + 98:36
Milánová Viktorka Neregistrovaní - Marešovi DISK
Gajdová Michaela VSP0752 C USK Praha DISK
P1
2.90 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnálek Pavel SHK7100 C TJ Slavia Hradec Králové 34:25
2. Dohnálková Jana SHK7252 C TJ Slavia Hradec Králové 35:21 + 0:56
3. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 38:44 + 4:19
4. Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 38:50 + 4:25
5. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 39:26 + 5:01
6. Uhrovič Blahoslav PTI8448 C Sportovní klub Ptení 39:35 + 5:10
7. Hůlek Tomáš Neregistrovaní - Marešovi 41:16 + 6:51
8. Syrovátková Andrea ABM0059 C KOB Moira Brno 42:01 + 7:36
9. Chmelík Milan ABM4501 C KOB Moira Brno 42:57 + 8:32
10. Růžková Romana SCP8250 OK Sparta Praha 44:56 + 10:31
11. Raková Miroslava SHK7250 C TJ Slavia Hradec Králové 45:35 + 11:10
12. Přibyl Luboš Neregistrovaní - Marešovi 46:45 + 12:20
13. Prášilová Mirka TTR7452 OOB Třebíč 47:12 + 12:47
14. Sedláček Otakar ZBP7200 OOB SK Zbraslav 47:32 + 13:07
15. Melicharová Barbora LLI7252 C TJ Loko Liberec 47:46 + 13:21
16. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 47:52 + 13:27
17. Zahradníček Petr DKP8747 C Oddíl OB Kotlářka 48:27 + 14:02
18. Kamarádová Jana Neregistrovaní - Marešovi 49:14 + 14:49
19. Stoklasa Radek OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:56 + 15:31
20. Brabcová Jana 3AC8450 NER - Novakovi 50:24 + 15:59
21. Pekárek Michal RBK9015 C SK Radioklub Blansko 52:39 + 18:14
22. Poláková Lucie Neregistrovaní - Marešovi 55:04 + 20:39
23. Kuhnová Karolína Neregistrovaní - Marešovi 55:38 + 21:13
24. Němec Oldřich Neregistrovaní - Marešovi 60:18 + 25:53
25. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 60:32 + 26:07
26. Krunčíková Iva Neregistrovaní - Marešovi 62:15 + 27:50
27. Skocílková Miroslava CHT OOB SK Chrast 62:24 + 27:59
28. Koucká Barbora EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha 64:02 + 29:37
29. Vítková Miroslava PTI6952 C Sportovní klub Ptení 64:18 + 29:53
30. Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 66:04 + 31:39
31. Dosedla Viktor Neregistrovaní - Marešovi 69:59 + 35:34
32. Bradáčová Marie LLI7550 C TJ Loko Liberec 73:21 + 38:56
33. Kliglová Radka TBM7261 KOS TJ Tesla Brno 74:02 + 39:37
34. Kalinová Kateřina Neregistrovaní - Marešovi 76:57 + 42:32
35. Potštejnská Dája Neregistrovaní - Marešovi 77:40 + 43:15
36. Hulle Jan Neregistrovaní - Marešovi 77:50 + 43:25
37. Janasová Barbora XBM7150 C PELL’S MTBO TEAM 83:29 + 49:04
38. Kleinerová Eva Neregistrovaní - Marešovi 89:40 + 55:15
39. Novák Theodor Neregistrovaní - Marešovi 91:37 + 57:12
40. Mlčák Roman 9000002 95:42 + 61:17
41. Gregorová Iva Neregistrovaní - Marešovi 96:44 + 62:19
42. Pokorná Linda PGP0350 C SK Praga 100:53 + 66:28
43. Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 119:08 + 84:43
44. Dobrovolná Veronika Neregistrovaní - Marešovi 175:02 + 140:37
45. Babková Andrea Neregistrovaní - Marešovi 175:37 + 141:12
Kopecký Vojtěch VSP USK Praha DISK
P2
5.20 km, 160 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 48:19
2. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 51:24 + 3:05
3. Autrata Daniel TBM9012 C KOS TJ Tesla Brno 52:50 + 4:31
4. Teringlová Martina VCB7851 C TJ OB České Budějovice 53:31 + 5:12
5. Titz Pavel VSP7400 C USK Praha 54:06 + 5:47
6. Doležalová Veronika Neregistrovaní - Marešovi 54:11 + 5:52
7. Šulerová Pavlína TBM9151 C KOS TJ Tesla Brno 54:34 + 6:15
8. Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové 58:00 + 9:41
9. Novák Miroslav 3AC5500 NER - Novakovi 62:54 + 14:35
10. Nykodým Petr Neregistrovaní - Marešovi 63:25 + 15:06
11. Hejtmánková Kateřina TAP8462 C KOB TRETRA Praha 63:52 + 15:33
12. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 64:17 + 15:58
13. Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec 65:31 + 17:12
14. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 65:51 + 17:32
15. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 66:02 + 17:43
16. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 66:21 + 18:02
17. Nykodýmová Monika Neregistrovaní - Marešovi 67:37 + 19:18
18. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 68:53 + 20:34
19. Zavadilová Simona PTI8485 C Sportovní klub Ptení 69:36 + 21:17
20. Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice 74:05 + 25:46
21. Košek Jan LLI9801 C TJ Loko Liberec 74:53 + 26:34
22. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 76:28 + 28:09
23. Petr Novotný Neregistrovaní - Marešovi 77:51 + 29:32
24. Gregor Michal Neregistrovaní - Marešovi 79:20 + 31:01
25. Vydra MARTIN Neregistrovaní - Marešovi 80:09 + 31:50
26. Neyrinck Noel VSP7012 C USK Praha 80:13 + 31:54
27. Zatloukal Patrik PTI Sportovní klub Ptení 82:32 + 34:13
28. Hubený Martin Neregistrovaní - Marešovi 83:14 + 34:55
29. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 83:52 + 35:33
30. Vlčková Vladislava Neregistrovaní - Marešovi 84:03 + 35:44
31. Kopáček Jiří Neregistrovaní - Marešovi 85:04 + 36:45
32. Ševčík Robert TBM7010 C KOS TJ Tesla Brno 85:08 + 36:49
33. Kopáčková Alena Neregistrovaní - Marešovi 86:22 + 38:03
34. Dosedla Pavel Neregistrovaní - Marešovi 90:27 + 42:08
35. Šafka Jan KAM6604 C SK Kamenice 92:07 + 43:48
36. Metelka Jiří 9CC8600 NEREG 93:21 + 45:02
37. Klašková Anna Neregistrovaní - Marešovi 93:55 + 45:36
38. Dančáková Michaela VRL8052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 99:25 + 51:06
39. Gregorová Eva Neregistrovaní - Marešovi 110:13 + 61:54
40. Milánová Iva Neregistrovaní - Marešovi 116:18 + 67:59
41. Gregor David 73C xxx 117:10 + 68:51
42. Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 118:57 + 70:38
43. Dobešová Kateřina KPV8750 130:15 + 81:56
44. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 156:34 + 108:15
45. Schlogerová Martina LPU7663 C OK Lokomotiva Pardubice 157:06 + 108:47
46. Schlogerová Pavla LPU0161 C OK Lokomotiva Pardubice 159:07 + 110:48
47. Schvachová Lucie LPU0153 C OK Lokomotiva Pardubice 192:22 + 144:03
48. Schvachová Stanislava LPU7154 C OK Lokomotiva Pardubice 192:22 + 144:03
Šváb Jan VSP5801 C USK Praha DISK
Ulrich Tadeáš Neregistrovaní - Marešovi DISK
Sláma Jaroslav OSN0990 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Vencálková Hana Neregistrovaní - Marešovi DISK
Vencálková Alice Neregistrovaní - Marešovi DISK