Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji

Datum:
23.08.2019
Místo konání:
Vyskeř
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1500
Náhradníků: 0
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 300 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 300 Kč
TUV1250 Procházková Sára SOK TJ Turnov C 20758 300 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2141921 300 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 300 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 300 Kč
OSN1260 Voráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 300 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403062 300 Kč
VTA1052 Koukalová Claudie SC vebr-sport C 2025206 300 Kč
TTR1151 Dosbabová Magdaléna OOB Třebíč C 300 Kč
17S0950 Schwarzová Martina (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 2112736 300 Kč
17S1150 Schwarzová Katarína (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 7080080 300 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 300 Kč
PHK1252 Besedová Magdaléna OK 99 Hradec Králové C 232884 300 Kč
TJN1170 Oravcová Amálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408036 300 Kč
SFM1250 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy C 49488 300 Kč
SFM1251 Klose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 300 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 7210076 300 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 300 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0007201198 300 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008973 300 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 8660541 300 Kč
TUV0651 Vařeková Anna SOK TJ Turnov C 411346 300 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 300 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2134362 300 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 300 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2044897 300 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 300 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 300 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 300 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 300 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 0002112770 300 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 300 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 300 Kč
ROU1251 Hejcmanová Amálie SKOB Roudnice nad Labem C 300 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 300 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 300 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416173 300 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 300 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 300 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2081386 300 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002085588 300 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002096243 300 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 300 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice B 2060292 300 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 2061810 300 Kč
TUV0852 Nováková Barborka SOK TJ Turnov C 2104592 300 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov B 2120062 300 Kč
KAM0755 Křečková Apolena OK Kamenice C 682648 300 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 300 Kč
PLU0854 Slezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov C 681869 300 Kč
TTR0851 Dosbabová Veronika OOB Třebíč C 52247 300 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 300 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk C 52561 300 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 300 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka B 2092422 300 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov B 2106741 300 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 300 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 300 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 2095926 300 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 300 Kč
DKL0850 Chudobová Eliška KOB Kladno C 2148141 300 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 300 Kč
14A0751 Erhard Josefine (AUT) ASKÖ Austria 205642 300 Kč
14A0752 Berger Carla (AUT) ASKÖ Austria 2056409 300 Kč
14A0753 Lechner Jana (AUT) ASKÖ Austria 8200800 300 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 9665 300 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 300 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 300 Kč
TJN0855 Podoubská Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111782 300 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 300 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 0002114998 300 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín C 0000004293 300 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 300 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 300 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk B 4641717 300 Kč
RUM0752 Davidová Beatrice ZOOB Rumburk C 4641713 300 Kč
97P0850 Nowak Zofia (POL) KS Hades Poznań 2067840 300 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 300 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 300 Kč
KAM0752 Blahová Karolína OK Kamenice C 2053549 300 Kč
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 300 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0001400428 300 Kč
SOP0651 Mitášová Barbora OOB TJ Slezan Opava C 253160 300 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 300 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 300 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov A 8667550 300 Kč
31D0550 Neumann Johanna (GER) SV Lengefeld 7777077 300 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 8660538 300 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 8004351 300 Kč
LTP0551 Kruschinová Jana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 300 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga C 2143358 300 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 7208086 300 Kč
STE0554 Venusová Anna SK SKI-OB Šternberk C 2148071 300 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport B 7210078 300 Kč
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 9102562 300 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 300 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 1418757 300 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov B 8660382 300 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 2049590 300 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 300 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 300 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 300 Kč
PGP0556 Gemperlová Eliška SK Praga C 2061812 300 Kč
LTU0651 Kynclová Andrea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108867 300 Kč
DKL0653 Paierová Jana KOB Kladno C 2148123 300 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 300 Kč
14A0551 Seitlinger Antonia (AUT) ASKÖ Austria 1530413 300 Kč
14A0651 Höhenberger Lara (AUT) ASKÖ Austria 2056419 300 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 7210128 300 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111781 300 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 300 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 9423 300 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662689 300 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 300 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 300 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 300 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 8660553 300 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 300 Kč
RUM0551 Davidová Noemi ZOOB Rumburk C 4641712 300 Kč
TUR0658 Sklenářová Zuzana OOB TJ Turnov C 2106729 300 Kč
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2102522 600 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 600 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 600 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0002078482 600 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 600 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0002096240 600 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8656514 600 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0007207062 600 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 8656522 600 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0000425599 600 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 600 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 600 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 600 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 600 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 600 Kč
31D0350 Neumann Lena (GER) SV Lengefeld 7122003 600 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 301730 600 Kč
18D0450 Sihver Merle (GER) Post SV Dresden 8606404 600 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 600 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 600 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 600 Kč
DKP0460 Ripplová Emma Oddíl OB Kotlářka C 2112752 600 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 600 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 600 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 600 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 8629751 600 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 600 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 600 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 600 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 600 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 600 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 600 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové B 7210923 600 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662749 600 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc B 8660531 600 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc B 2112727 600 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 2056274 600 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 600 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 8648619 600 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 2035744 600 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 600 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 600 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga B 2125333 600 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha B 2020713 600 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha B 2021833 600 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha B 8660543 600 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 600 Kč
97P0351 Filipiak Adrianna (POL) KS Hades Poznań 8000831 600 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 600 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 600 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 600 Kč
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0000416271 600 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 600 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002020709 600 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 600 Kč
23P0151 Olszanka Gabriela (POL) OK!Sport Warszawa 8220701 600 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 600 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 8670788 600 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 600 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 600 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8660572 600 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 600 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 600 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 600 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 600 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport A 7208091 600 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 600 Kč
VRL0256 Jiranová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0007211247 600 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 600 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 8654888 600 Kč
DKL0250 Vítková Barbora KOB Kladno B 2087710 600 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 600 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 600 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 600 Kč
DKL0252 Mišková Katka KOB Kladno C 2135193 600 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 600 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 600 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 600 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga B 7207774 600 Kč
PGP0257 Titzová Adéla SK Praga B 2035748 600 Kč
TJN0157 Janečková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111794 600 Kč
14A0251 Bogensperger Nilla (AUT) ASKÖ Austria 7007707 600 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659384 600 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 600 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín B 505131 600 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 600 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 600 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662747 600 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec B 331022 600 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 0008242002 600 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 600 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 600 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové A 8660596 600 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 600 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 600 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha B 2115749 600 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 7210234 600 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8659387 600 Kč
SFM0150 Janýšková Alžběta O-RUNNAŘI Beskydy C 49485 600 Kč
SFM0250 Urbánková Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2143388 600 Kč
SFM0252 Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2121755 600 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 600 Kč
47S0250 Miklušová Tamara (SVK) TJ Rapid Bratislava A 8434822 600 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 600 Kč
SOP0052 Šípová Kateřina OOB TJ Slezan Opava C 4777 600 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 600 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 600 Kč
31D0051 Vogt Felicitas (GER) SV Lengefeld 8606494 600 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660446 600 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 600 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2043004 600 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 600 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 8662300 600 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 600 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 9101109 600 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga E 8656705 600 Kč
CHC0056 Biederman Adrianna K.O.B. Choceň C 8120200 600 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko A 8662330 600 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 600 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 600 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 7204974 600 Kč
PGP9956 Kopecká Johana SK Praga B 2021848 600 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný C 219276 600 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 600 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 600 Kč
15G9750 Ockenden Helen (GBR) DRONGO 8300197 600 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice E 8271093 600 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 2058511 600 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000515185 600 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 8656525 600 Kč
23P8951 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 600 Kč
23P9550 Drągowska Maria (POL) OK!Sport Warszawa 8628699 600 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 600 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 600 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 600 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno R 9201069 600 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 600 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 600 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 8044394 600 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 600 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 8656708 600 Kč
33D9651 Winkler Leonore (GER) USV TU Dresden 2 1398596 600 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 600 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov R 8210495 600 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 600 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 600 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 600 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 600 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 515494 600 Kč
33D9350 Hanka Straube (GER) USV TU Dresden 2 8280593 600 Kč
33D9400 Meyer Jörg (GER) USV TU Dresden 2 1994620 600 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 600 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 600 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 600 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 600 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 8667516 600 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice C 2070818 600 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 600 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2124771 600 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 600 Kč
LPU8857 Kolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 600 Kč
23P8500 Drągowska Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 886617 600 Kč
23P8950 Miśkiewicz Martyna (POL) OK!Sport Warszawa 8660530 600 Kč
23P8851 Najman Natalia (POL) OK!Sport Warszawa 8061088 600 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 600 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 600 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2095945 600 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 8662297 600 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno C 1441628 600 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201331 600 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 600 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 600 Kč
CHA9152 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 600 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 600 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 600 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 600 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 8320290 600 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň C 8629753 600 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 600 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 600 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 0008030189 600 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 0008191119 600 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 0008000727 600 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 600 Kč
PGP9256 Neumannová Kateřina SK Praga C 8667999 600 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 0008112522 600 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 8200023 600 Kč
33D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 2 8028926 600 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 600 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 600 Kč
SOP9152 Ševčíková Petra OOB TJ Slezan Opava 7209468 600 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002042537 600 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 9648 600 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 600 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 600 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 600 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 7115115 600 Kč
SHK8256 Doležalová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 9148 600 Kč
33D9650 Pottkamp Charlotte (GER) USV TU Dresden 2 9080057 600 Kč
KAM9454 Zavadilová Barbora OK Kamenice C 53567 600 Kč
VTA9551 Vébrová Denisa SC vebr-sport C 7208075 600 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 600 Kč
14A9751 Boros Kitti (AUT) ASKÖ Austria 8636778 600 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 600 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové C 1398981 600 Kč
TJN9250 Podešvová Vlasta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 53767 600 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 600 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 600 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 0007778952 600 Kč
SJC8551 Srpová Zuzana Sportcentrum Jičín C 0000009969 600 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 0008008759 600 Kč
AOP9351 Sklenářová Dorothea Orientační Běh Opava C 352326 600 Kč
RUM8551 Heinlová Iva ZOOB Rumburk C 5642 600 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 600 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 600 Kč
SJH8651 Kovářová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 7201828 600 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 600 Kč
0120001 Blažková Kristina 012 - UOL 4641782 600 Kč
3GC9000 Čechová Lenka Neregistrovaní - ZOO 2129212 600 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 600 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 600 Kč
LIT9051 Vojáčková Šárka KOB Litvínov C 8105 600 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 600 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 600 Kč
24D9350 Cruse Sina (GER) SV Robotron Dresden 2188 600 Kč
KAM9250 Straková Zuzana OK Kamenice C 224892 600 Kč
PGP8853 Marečková Edita SK Praga C 52106 600 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 600 Kč
LTU9650 Hlavničková Vendula OOB TJ Lokomotiva Trutnov 425561 600 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 600 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 600 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 600 Kč
JIL9451 Hájková Daniela OK Jilemnice C 405969 600 Kč
21P8750 Puternicka Joanna (POL) Orientop Wrocław 9870922 600 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 600 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 1421924 600 Kč
66P8650 Presinska Magdalena (POL) UKS Azymut Pabianice 600 Kč
LTU8550 Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 600 Kč
PGP8754 Chmelíková Tereza SK Praga C 232330 600 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 600 Kč
HCE8350 Pinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 600 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 232358 600 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002060275 600 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008975 600 Kč
18D8451 Bader Anne (GER) Post SV Dresden 8404290 600 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002096239 600 Kč
LPU8355 Jahn Odvody Dana OK Lokomotiva Pardubice C 9292 600 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 600 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 600 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 600 Kč
DKP8159 Chládková Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 600 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 301420 600 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 600 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 600 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 8100973 600 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 600 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 2102550 600 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 600 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 2084947 600 Kč
CET8252 Balcarová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C 0002060205 600 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 600 Kč
VTA8251 Richtrová Aneta SC vebr-sport C 2019559 600 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 600 Kč
TTR8152 Dosbabová Magdalena OOB Třebíč C 2011822 600 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 600 Kč
14A8251 Müller Edith (AUT) ASKÖ Austria 5325 600 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 600 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 600 Kč
PHK8359 Jiranová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8667992 600 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 600 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 600 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 600 Kč
97P8050 Zbroja-Nowak Justyna (POL) KS Hades Poznań 8000829 600 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 600 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 600 Kč
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 600 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 600 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 600 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 53360 600 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 600 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000000000 600 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206478 600 Kč
VRL7852 Michlová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000000000 600 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 600 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 600 Kč
KAM7950 Jedličková Tereza OK Kamenice C 2080911 600 Kč
PLU7878 Luterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 896972 600 Kč
TUV7650 Procházková Lenka SOK TJ Turnov C 600 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 600 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 23770 600 Kč
TUV7950 Nováková Zuzana SOK TJ Turnov C 2126344 600 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 600 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 600 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000425552 600 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 600 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 600 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 0001421908 600 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 0000009722 600 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 600 Kč
VLI7757 Habánová Anna Slavia Liberec orienteering C 7207861 600 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 600 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 600 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 600 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 600 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 600 Kč
VLI7852 Sládková Klára Slavia Liberec orienteering 2092397 600 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 600 Kč
TJN7654 Kobrlová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4124 600 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 600 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 600 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 8670748 600 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 600 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 600 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 600 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 600 Kč
PHK7651 Příkazská Petra OK 99 Hradec Králové C 2102589 600 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 600 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0008113000 600 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0000009979 600 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 600 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 362000 600 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 600 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 600 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 600 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 600 Kč
0070001 Zámečníková Jitka 007 - Zámečníci 2103763 600 Kč
TJN7065 Koníčková Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103701 600 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 600 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 600 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 600 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 2127629 600 Kč
97P7550 Filipiak Agnieszka (POL) KS Hades Poznań 2067831 600 Kč
SFM7650 Urbánková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 2143390 600 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 600 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 600 Kč
SFM7651 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 2125376 600 Kč
LLI7651 Hejnová Simona LOK-o Liberec C 2134282 600 Kč
(78)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
47S7350 Miklušová Dagmar (SVK) TJ Rapid Bratislava 8123457 600 Kč
47S7450 Schenková Katarína (SVK) TJ Rapid Bratislava 307438 600 Kč
KAM7253 Balejová Veronika OK Kamenice C 2115760 600 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 600 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 600 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 600 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 600 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206480 600 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000438036 600 Kč
LPU7254 Ježková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 51130 600 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000425562 600 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 7200595 600 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 600 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 600 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 600 Kč
TUV7250 Veselá Jitka SOK TJ Turnov C 2126363 600 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 600 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 600 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 600 Kč
TUV7252 Gibbonsová Jitka SOK TJ Turnov C 2126365 600 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 600 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 600 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 600 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 600 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 600 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 600 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 600 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 600 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 600 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 600 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 600 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 600 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 1400412 600 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 600 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 600 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 600 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 600 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 600 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 600 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 600 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 600 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 600 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 600 Kč
CHC7352 Etterle-Biederman Lilianna K.O.B. Choceň C 887008 600 Kč
17S1402 Bialekova Martina (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 7201767 600 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 600 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 8644871 600 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 600 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 600 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 600 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 600 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 600 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 600 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 600 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 600 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 600 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 0000009606 600 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 600 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 600 Kč
ROU7450 Hejcmanová Pavla SKOB Roudnice nad Labem C 600 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 600 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 600 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 600 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 2148103 600 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 600 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 600 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 2127634 600 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 600 Kč
0010002 Křivdová Lenka 001 - Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 8655490 600 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 600 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 600 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 600 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 600 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 600 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 600 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 600 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 600 Kč
0130002 Gabryšová Tereza 013 - LOS Melnik 4543248 600 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 600 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 600 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 600 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 600 Kč
LPU6555 Francová Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 600 Kč
18D6650 Müller Anke (GER) Post SV Dresden 8606498 600 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 600 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 600 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 600 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 600 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 9101105 600 Kč
18D6850 Sihver Wiebke (GER) Post SV Dresden 8130668 600 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 600 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 51278 600 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 600 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 600 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 600 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 600 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 600 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 600 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 600 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 600 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 600 Kč
TJN6751 Budská Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 600 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 600 Kč
14A6951 Hinterhofer Katharina (AUT) ASKÖ Austria 2061238 600 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 600 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 600 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 600 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 600 Kč
TJN6850 Rýdlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662737 600 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 600 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 600 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 600 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 600 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 600 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 600 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 600 Kč
VBA6952 Šmelíková Barbora ŠK VAZKA Bratislava 307356 600 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 600 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 600 Kč
VLI6551 Veselská Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7711 600 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 682110 600 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 600 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 600 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 600 Kč
MFP6050 Hlaváčová Jarka Matfyz Praha C 2081364 600 Kč
SFM6051 Koťátková Dana O-RUNNAŘI Beskydy C 2127563 600 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 600 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 600 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 600 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 450 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008954 450 Kč
82D5950 Kretzschmar Ute (GER) OLV Weimar 901508 450 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 450 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 450 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 450 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 450 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 450 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 450 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 450 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 450 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 450 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 450 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 450 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 450 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 450 Kč
14A5750 Irk Karin (AUT) ASKÖ Austria 46359 450 Kč
JPV5757 Dudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov C 307335 450 Kč
SFM5750 Chodurová Milena O-RUNNAŘI Beskydy C 2125335 450 Kč
0020003 Baleisiene Roma 002 - (LTU) OK Labirintas 8629866 450 Kč
22H5450 Jenei Margit (HUN) Hegyisport Szentendre Egy. 4660121 450 Kč
22H5750 Jenővári Gabriella (HUN) Hegyisport Szentendre Egy. 8383380 450 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 450 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 450 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 450 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 9620 450 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 450 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 450 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 450 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 450 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 450 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 450 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 450 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 450 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 450 Kč
14A5351 Breitschädel Eva (AUT) ASKÖ Austria 8111014 450 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 450 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 450 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 450 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 450 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 450 Kč
SJH5350 Kovářová Milena SOS Jindřichův Hradec C 232411 450 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 450 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 450 Kč
18D4850 Bader Hilde (GER) Post SV Dresden 1873 450 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 450 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 450 Kč
14A4851 Müller Brigitte (AUT) ASKÖ Austria 5399 450 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 450 Kč
0020002 Skaidra Bumeliene 002 - (LTU) OK Labirintas 400235 450 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 450 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 450 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 450 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1200 Šidla Dalibor SKOB Zlín C 7053367 300 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 300 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 8680602 300 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 300 Kč
TUV1000 Lazar Matyáš SOK TJ Turnov C 2126360 300 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009000 300 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 300 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 300 Kč
SHK1005 Lukeš Josef OK Slavia Hradec Králové C 2141922 300 Kč
SHK1004 Košťál Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2148060 300 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 0002115009 300 Kč
ROU1301 Havlák Tobiáš SKOB Roudnice nad Labem C 300 Kč
TUR0910 Krejčí Matěj OOB TJ Turnov C 2127587 300 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 51544 300 Kč
JEN0902 Kutek Matěj OB Jenišovice C 2113046 300 Kč
18D1100 Bader Gustav (GER) Post SV Dresden 1853 300 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov C 2044898 300 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002075628 300 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000232639 300 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 300 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 300 Kč
KAM1003 Vít Benjamin Adam OK Kamenice C 2084959 300 Kč
KAM0901 Zavadil Adam OK Kamenice C 2148166 300 Kč
KAM0902 Zavadil Štěpán OK Kamenice C 2148177 300 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 300 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 300 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2134345 300 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 300 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 300 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 0008667965 300 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 300 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 7205031 300 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 300 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 300 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 300 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 300 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 0002115011 300 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 300 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 300 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 300 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 300 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 300 Kč
TRI1001 Škoda Matěj TJ TŽ Třinec C 8303 300 Kč
DKP1006 Koten Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2148127 300 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 7209278 300 Kč
KAM0802 Hylmar Vojtěch OK Kamenice C 2129218 300 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov B 2120075 300 Kč
TUV0802 Bukvic Kryštof SOK TJ Turnov C 300 Kč
PLU0804 Novotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 682345 300 Kč
31D0800 Neumann Rasmus (GER) SV Lengefeld 7707777 300 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 300 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2025377 300 Kč
KAM0804 Vít Samuel Aron OK Kamenice C 2085005 300 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 300 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 300 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering C 1424649 300 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 300 Kč
TUR0811 Karásek Vojtěch OOB TJ Turnov C 2148234 300 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 2113075 300 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 300 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 300 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2141903 300 Kč
DKL0800 Janda Šimon KOB Kladno C 2111751 300 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 1403058 300 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 300 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 2078463 300 Kč
TJN0813 Havel Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111793 300 Kč
KNC0803 Besta Radek Sokol Kostelec n. Č. l. C 224868      300 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2104590 300 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2096129 300 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088176 300 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 300 Kč
14A0700 Lechner Nick (AUT) ASKÖ Austria 8200040 300 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 300 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 300 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 331689 300 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053559 300 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0002115006 300 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 0002053584 300 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 0000009616 300 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 300 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 51438 300 Kč
ROU0704 Hejcman Jaroslav SKOB Roudnice nad Labem C 300 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4214 300 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 300 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 300 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 300 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 300 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 7209464 300 Kč
TUV0601 Veselý Václav SOK TJ Turnov C 2126367 300 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 300 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 300 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 2124798 300 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov B 7201205 300 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov C 1428940 300 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002078481 300 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 300 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 300 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 0008660514 300 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 300 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 2106748 300 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 300 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 7205025 300 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 300 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň A 1400429 300 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 300 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662716 300 Kč
14A0501 Stöcher Jacopo (AUT) ASKÖ Austria 8250305 300 Kč
14A0502 Thaler Noah (AUT) ASKÖ Austria 8290105 300 Kč
14A0503 Bauer Ralf (AUT) ASKÖ Austria 211650 300 Kč
14A0601 Ballik Simon (AUT) ASKÖ Austria 2057950 300 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 300 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 300 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín B 0002114992 300 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 300 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 0000009636 300 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2143364 300 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem B 2102674 300 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 300 Kč
ROU0504 Hejcman Jan SKOB Roudnice nad Labem C 300 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 300 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 300 Kč
SFM0600 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2119196 300 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 300 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov B 2060291 300 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 600 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 600 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 600 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 2124774 600 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0008636759 600 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 600 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 600 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport B 7210074 600 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 600 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 8656645 600 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 600 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 7207030 600 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 600 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 8656641 600 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 8670458 600 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 600 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 600 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 600 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 600 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 600 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 600 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 600 Kč
14A0401 Lechner Tim (AUT) ASKÖ Austria 8114115 600 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 600 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš A 2045308 600 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 600 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 600 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 600 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové A 8667962 600 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8004345 600 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 600 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 600 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 600 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 600 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 600 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 600 Kč
LCE0308 Roháč Martin OOB TJ Slovan Luhačovice B 8017132 600 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 7130603 600 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 600 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 600 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec B 7055011 600 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 600 Kč
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
47S0201 Schenk Michal (SVK) TJ Rapid Bratislava 8170817 600 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 600 Kč
PGP0107 Melichna Matěj SK Praga B 682699 600 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 600 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 8660469 600 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0008670450 600 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 600 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080811 600 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 600 Kč
ZBM0102 Jonáš Adam SK Žabovřesky Brno B 7209670 600 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 600 Kč
ZBM0109 Šimo Matúš SK Žabovřesky Brno B 8100080 600 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 600 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 600 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080826 600 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 8020122 600 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 600 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 600 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 8090134 0 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 600 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka B 8654883 600 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 600 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 8663181 600 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 2800297 600 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 600 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 8666867 600 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 600 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 600 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň B 8627108 600 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080828 600 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2115069 600 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656738 600 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 600 Kč
14A0101 Königstorfer Jonas (AUT) ASKÖ Austria 7117007 600 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 600 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 600 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 8655428 600 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 600 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659386 600 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 600 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8028873 600 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 8659414 600 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 600 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0008397397 600 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 600 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 600 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 8670807 600 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2070826 600 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka A 8322332 600 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 600 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 600 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 8656615 600 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 7209362 600 Kč
31D9900 Bräuer Dennis (GER) SV Lengefeld 8606440 600 Kč
ZBM0003 Goldschmidt Tobiáš SK Žabovřesky Brno C 8200031 600 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 600 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga B 2121096 600 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 600 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno C 888621 600 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 600 Kč
CHC0005 Kijak Jakub K.O.B. Choceň C 8640922 600 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 600 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové B 2059764 600 Kč
14A9901 Achilles Ingo (AUT) ASKÖ Austria 8021299 600 Kč
14A0001 Poirson Marius (AUT) ASKÖ Austria 8000031 600 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 600 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 600 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec A 2032105 600 Kč
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 600 Kč
15G9000 Windsor Ben (GBR) DRONGO 8281090 600 Kč
15G8701 Stevens Ben (GBR) DRONGO 8656102 600 Kč
15G9600 Knott Jeremy (GBR) DRONGO 8643388 600 Kč
15G9701 Pružina Paul (GBR) DRONGO 8000123 600 Kč
15G9700 Lee Rowan (GBR) DRONGO 416818 600 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 600 Kč
18D8201 Bader Leif (GER) Post SV Dresden 8211110 600 Kč
18D9001 Kretzschmar Matthias (GER) Post SV Dresden 8606439 600 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 600 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 600 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 600 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 2051509 600 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 600 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 600 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 8651935 600 Kč
DKP9205 Kubina Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7202574 600 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 1403413 600 Kč
33D8500 Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 2 8606454 600 Kč
33D8600 Leideck Karsten (GER) USV TU Dresden 2 8060305 600 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 600 Kč
33D9901 Klein Cedrik (GER) USV TU Dresden 2 8606499 600 Kč
33D9601 Grätsch Markus (GER) USV TU Dresden 2 8606455 600 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 600 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 600 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 8606459 600 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 600 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 600 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering R 8660474 600 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 600 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové C 8654906 600 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 600 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 600 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 600 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 7300181 600 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga E 8644884 600 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno A 8656745 600 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 600 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 600 Kč
CHC9805 Biederman Marcin K.O.B. Choceň C 8070598 600 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 600 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 600 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 600 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8303050 600 Kč
14A8801 Siegert Wolfgang (AUT) ASKÖ Austria 8240288 600 Kč
14A9201 Korozs Attila (AUT) ASKÖ Austria 7766777 600 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 600 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 600 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 600 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 0007717777 600 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 600 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 600 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 600 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 600 Kč
97P9800 Filipiak Mateusz (POL) KS Hades Poznań 8000832 600 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 8662310 600 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 600 Kč
0100001 Kratov Oleksandr 010 - (UKR) Koooveee 9200028 600 Kč
11R8500 Masnyy Yury (RUS) Orienta-MosCompass 8643979 600 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 600 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 8656639 600 Kč
19D7901 Dittmann Robert (GER) SSV Planeta Radebeul 8606434 600 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8629571 600 Kč
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 600 Kč
23P0000 Cwalina Karol (POL) OK!Sport Warszawa 1418714 600 Kč
18D8400 Kraemer Peter (GER) Post SV Dresden 9002828 600 Kč
23P9001 Piłkowski Tadeusz (POL) OK!Sport Warszawa 8653083 600 Kč
23P9302 Mazurkiewicz Jakub (POL) OK!Sport Warszawa 8000837 600 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 600 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 600 Kč
23P0100 Drągowski Paweł (POL) OK!Sport Warszawa 8150384 600 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002085616 600 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 600 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 600 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 600 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno C 8660427 600 Kč
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 600 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 600 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 600 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 600 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025379 600 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 600 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 600 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 600 Kč
LTU9102 Lazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662728 600 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 600 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 600 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 2111742    600 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 600 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 600 Kč
14A9801 Takahashi Hideto (AUT) ASKÖ Austria 8100090 600 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8680399 600 Kč
AOP9200 Šulc Václav Orientační Běh Opava C 49474 600 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 600 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 600 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 600 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0008290987 600 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 0008008104 600 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002045221 600 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 0008655470 600 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 600 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8662366 600 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha C 8667979 600 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 600 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 600 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7210306 600 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 600 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 600 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 600 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 600 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 600 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 600 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 600 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421921 600 Kč
33D7301 Lenk Andreas (GER) USV TU Dresden 2 8606461 600 Kč
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 600 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 600 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 600 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 600 Kč
24D9100 Cruse Franz (GER) SV Robotron Dresden 502212 600 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 600 Kč
PLU7501 Trávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 7504110 600 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 600 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008972 600 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0007702000 600 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017676 600 Kč
ZBM9403 Hinkelmann Erik SK Žabovřesky Brno C 7211016 600 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0008662306 600 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002096236 600 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 600 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 600 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002075629 600 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 600 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 600 Kč
LPU8811 Moravec Marek OK Lokomotiva Pardubice C 416269 600 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 600 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 600 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 600 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 600 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 600 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 600 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027208 600 Kč
TJN9902 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 600 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067320 600 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 8651738 600 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 600 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 600 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha C 1403421 600 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 600 Kč
SFM8201 Šatánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 49490 600 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 2800317 600 Kč
SFM8301 Sebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy C 49442 600 Kč
SFM8302 Sebera Václav O-RUNNAŘI Beskydy C 49483 600 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 600 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 600 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 600 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 8660415 600 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 600 Kč
3GC9100 Malý Jakub Neregistrovaní - ZOO 2129248 600 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 600 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 600 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 600 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 600 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 600 Kč
KAM9200 Rýdel Jiří OK Kamenice C 428234 600 Kč
VRL9904 Jiran Miloš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0007209353 600 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 600 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 600 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 600 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 600 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 600 Kč
LPU2201 Hladík Jiří OK Lokomotiva Pardubice 2141918 600 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 600 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 8680609 600 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 600 Kč
SRK9510 Bláha David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9491 600 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 600 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 600 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 600 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 600 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 232527 600 Kč
PLU8101 Lutera Michal TJ SOKOL Plumlov 2051506 600 Kč
23P8200 Drągowski Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 8426644 600 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 600 Kč
OSN8000 Voráček Michal SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201330 600 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 600 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 600 Kč
CET8103 Balcar Vít TJ Loko Česká Třebová C 0002056909 600 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 600 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 600 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 600 Kč
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 600 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 600 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 600 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 600 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 600 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 600 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 600 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 600 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 600 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 0002115757 600 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 0008178320 600 Kč
SFM8202 Létal Jiří O-RUNNAŘI Beskydy C 2035152 600 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 600 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51436 600 Kč
TTR8101 Dosbaba Marek OOB Třebíč C 600 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 600 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 600 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 600 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 600 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP7802 Pospíšil Radek TJ Sokol Troja C 2113364 600 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 600 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice C 2085628 600 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 600 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 600 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 7209469 600 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 600 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 600 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002078480 600 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017664 600 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002078489 600 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 600 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 600 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 600 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 600 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 600 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 600 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 2121756 600 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 600 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 600 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 600 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 600 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 8210276 600 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 600 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 600 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 7502000 600 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 600 Kč
14A7801 Grambichler Hans (AUT) ASKÖ Austria 2056418 600 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 600 Kč
TJN7505 Oravec Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 600 Kč
TJN7504 Skal Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069076 600 Kč
SJC7701 Koťátko Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0008141277 600 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0002115004 600 Kč
PHK7701 Jiran Jan OK 99 Hradec Králové C 8662364 600 Kč
VRL7602 Procinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2088183 600 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 600 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 600 Kč
RUM7601 Babický Jan ZOOB Rumburk 4641700 600 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 600 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 600 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 600 Kč
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 600 Kč
66P7900 Tkaczuk Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 8160579 600 Kč
(92)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 8053367 600 Kč
47S7200 Mikluš Marián (SVK) TJ Rapid Bratislava 8000029 600 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 600 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 600 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 600 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 600 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 600 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 600 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 600 Kč
26D6500 Finkenstaedt Michael (GER) OLV Potsdam 8011012 600 Kč
26D6800 Finkenstaedt Björn (GER) OLV Potsdam 8657683 600 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 8303052 600 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 600 Kč
45D6701 Schmiedeberg Nils (GER) SV Turbine Neubrandenburg 1390570 600 Kč
PLU7407 Trhlík Tomáš TJ SOKOL Plumlov C 7412075 600 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 600 Kč
TUV7000 Bukvic Martin SOK TJ Turnov C 600 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 600 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 600 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208220 600 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 600 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 600 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 600 Kč
DKP7401 Hladík Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 2087701 600 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 600 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 600 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 600 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 600 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 600 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 7210237 600 Kč
DKP7103 Škácha Michal Oddíl OB Kotlářka C 7201769 600 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 600 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 600 Kč
MFP7102 Gemperle František Matfyz Praha C 8680580 600 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 600 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 600 Kč
25S7300 Roháč Zdenko (SVK) KOB ATU Košice 2051301 600 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 600 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 600 Kč
CHC7102 Biederman Pawel K.O.B. Choceň C 887009 600 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 600 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 2106749 600 Kč
14A7001 Seitlinger Gabriel (AUT) ASKÖ Austria 2086568 600 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 600 Kč
14A7201 Bogensperger Martin (AUT) ASKÖ Austria 7777720 600 Kč
14A7202 Lechner Hannes (AUT) ASKÖ Austria 8041972 600 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 600 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 600 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 8663113 600 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 8660515 600 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 600 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 600 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 600 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 600 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662707 600 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 600 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 600 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 600 Kč
PHK6910 Beseda Pavel OK 99 Hradec Králové C 2126272 600 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 600 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 600 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 600 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 600 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 7210813 600 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 600 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 600 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 600 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 600 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 600 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 600 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 600 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 600 Kč
JIL7202 Janovský Petr OK Jilemnice C 426352 600 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 600 Kč
0070002 Zámečník Pavel 007 - Zámečníci 2801012 600 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 600 Kč
97P7200 Nowak Remigiusz (POL) KS Hades Poznań 8000833 600 Kč
97P7300 Filipiak Marek (POL) KS Hades Poznań 8000830 600 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 600 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 600 Kč
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 2143366 600 Kč
SFM7401 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2800312 600 Kč
74D7100 Mager Holger (GER) ESV Dresden MTBO 1007345 600 Kč
92X7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 301631 600 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 600 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 600 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 600 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 600 Kč
0130001 Izak Pavel 013 - LOS Melnik 5437890 600 Kč
84S7200 sykorka ivan (SVK) Klub OB ATU Košice 4622374 600 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 600 Kč
33D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2 2032226 600 Kč
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
15G6600 Šafka Jan (GBR) DRONGO 51745 600 Kč
15G6200 Windsor Richard (GBR) DRONGO 361538 600 Kč
OAV6900 Müller Robert Orienteering Adventure C 553456 600 Kč
47S6802 Schenk Róbert (SVK) TJ Rapid Bratislava 434820 600 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 600 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 600 Kč
18D6200 Müller Matthias (GER) Post SV Dresden 8606456 600 Kč
23P6500 Drągowski Marek (POL) OK!Sport Warszawa 887232 600 Kč
18D6700 Rothkegel Thomas (GER) Post SV Dresden 8002326 600 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 600 Kč
23P6600 Piłkowski Paweł (POL) OK!Sport Warszawa 2420205 600 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 600 Kč
TUV6901 Veselý Pavel SOK TJ Turnov C 2126369 600 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 600 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 600 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 600 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 600 Kč
KAM6401 Zavadil Pavel OK Kamenice C 2148219 600 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000438038 600 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 600 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 600 Kč
LPU6506 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 600 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 600 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 600 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 600 Kč
STE6700 Lukašák Štefan SK SKI-OB Šternberk C 2080964 600 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 600 Kč
TUR6502 Šálek Jaromír OOB TJ Turnov 1000 600 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 600 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 600 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 600 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 600 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 600 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 600 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 660618 600 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 600 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 600 Kč
14A6601 Kohlbacher Roland (AUT) ASKÖ Austria 1409471 600 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 600 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 600 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 600 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 600 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 600 Kč
0010001 Křivda Ivan 001 - Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9200535 600 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 600 Kč
0050001 Halač Jaro 005 - Outdoor Praha 2133888 600 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 600 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 600 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 600 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
15G6400 Windsor Simon (GBR) DRONGO 7207985 600 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 600 Kč
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 2067342 600 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 682108 600 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 600 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 600 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 600 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002025354 600 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002134279 600 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 0002059759 600 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 600 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 8000120 600 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 600 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 600 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 600 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 600 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 600 Kč
17S6400 Ščehovič Roman (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 406954 600 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 600 Kč
14A6200 Lejsek Martin (AUT) ASKÖ Austria 307417 600 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 600 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 600 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 600 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 600 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 600 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 600 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 600 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 600 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 600 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 600 Kč
33D6300 Nieke Hagen (GER) USV TU Dresden 2 8170663 600 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
47S5802 Formanko Dušan (SVK) TJ Rapid Bratislava 2099591 450 Kč
18D5800 Kraemer Werner (GER) Post SV Dresden 8629988 450 Kč
82D5900 Kretzschmar Frank (GER) OLV Weimar 8662450 450 Kč
23P5901 Konstanciak Andrzej (POL) OK!Sport Warszawa 412316 450 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 450 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 450 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 0008670484 450 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 450 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 53523 450 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 450 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 450 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 450 Kč
14A5901 Berger Ekkehard (AUT) ASKÖ Austria 2056414 450 Kč
UOL5601 Poklop Lubomír SOB Olomouc C 52425 450 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 450 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 450 Kč
0020004 Baleisis Kestutis 002 - (LTU) OK Labirintas 8100855 450 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8116698 450 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 2085575 450 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 450 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 450 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 450 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 450 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 450 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 450 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 450 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002096242 450 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002096237 450 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 450 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009001 450 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 0002075656 450 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 450 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 450 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 450 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 450 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 450 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 450 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 450 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 450 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 450 Kč
14A5201 Huemer Meinrad (AUT) ASKÖ Austria 8000071 450 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 450 Kč
14A5300 Breitschaedel Christian (AUT) ASKÖ Austria 8111013 450 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 450 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 450 Kč
LME5300 Neumann Zbyněk SK Los Mělník C 51579 450 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 450 Kč
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 450 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 450 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 450 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 450 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 450 Kč
22H5000 Molnar Gabor (HUN) Hegyisport Szentendre Egy. 502368 450 Kč
22H5300 Bugár József (HUN) Hegyisport Szentendre Egy. 2072282 450 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8033205 450 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 450 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN4801 Grosman Pavel OB Jenišovice C 7787 450 Kč
18D4600 Bader Achim (GER) Post SV Dresden 8648940 450 Kč
18D4800 Genderjahn Ludwig (GER) Post SV Dresden 2061249 450 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 450 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 450 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 450 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 450 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 450 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 450 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 450 Kč
14A4901 Müller Leo (AUT) ASKÖ Austria 1231059 450 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 450 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 450 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 450 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 450 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 450 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 450 Kč
0020001 Bumelis Vidimantas 002 - (LTU) OK Labirintas 1111114 450 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 450 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 450 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 450 Kč
TUR3900 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov 7205031 450 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 450 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 450 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0008338383 450 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 450 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 450 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT1414 Pavlík Přemek KOB Litvínov C 8111 300 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 300 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 232523 300 Kč
OOP1450 Hudečková Adina TJ Opava C 341893 300 Kč
VRL1251 Schmidtová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002096245 300 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000000000 300 Kč
ZBP1750 Moráčková Meda OOB SK Zbraslav C 2144097 300 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331655 300 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008987 300 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 300 Kč
TUV1251 Lazarová Nela SOK TJ Turnov C 2126364 300 Kč
VRL1601 Wohanka Metoděj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 300 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2095959 300 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403064 300 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 0002060236 300 Kč
VTA1701 Lexa Vendelín SC vebr-sport C 2019541 300 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 51139 300 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 300 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 300 Kč
CHA1400 Pachner Ota OK Chrastava C 5177 300 Kč
STE1500 Tomášek David SK SKI-OB Šternberk C 300 Kč
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk C 442849 300 Kč
TUR1408 Žídek Filip Eldar OOB TJ Turnov C 4406054 300 Kč
SHK1353 Košťálová Gabriela OK Slavia Hradec Králové C 2143378 300 Kč
SHK1351 Lukešová Hana OK Slavia Hradec Králové C 2144088 300 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 300 Kč
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2141929 300 Kč
SCP1350 Khelová Bára OK Sparta Praha C 52115 300 Kč
UOL1351 Šaňáková Anna SOB Olomouc C 2124801 300 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 300 Kč
SJC1149 Jakubec Jan Sportcentrum Jičín 0002112770 300 Kč
PHK1201 Pompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové 9433 300 Kč
SFM1450 Létalová Jana O-RUNNAŘI Beskydy C 49449 300 Kč
0080001 Lisa Stepanka 008 - VLI 301427 300 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 300 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín C 428296 300 Kč
celkem přihlášených: 1419, vklad: 745800 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.