Přihlášky závodu: H.S.H. Vysočina cup

Datum:
18.07.2014
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
D10N     D10     D12A     D14A     D16B     D18B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60     D65     D70     H10N     H10     H12A     H14A     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65     H70     H75     H80     H85     HDR     P1     P2    
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 Ne Ne Ano 150 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno C 232389 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 Ano Ano Ano 250 Kč
SKV0752 Bauerová Aneta TJ Slovan Karlovy Vary C 2059774 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331630 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno 2067211 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049520 Ano Ano Ano 400 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 Ano Ano Ano 250 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 Ano Ano Ano 250 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 51198 Ano Ano Ano 250 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 Ano Ano Ano 250 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 Ano Ano Ano 250 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň C 2060388 Ano Ano Ano 250 Kč
CHT0451 Marečková Ema OOB SK Chrast C 2011896 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM0451 Chroustová Michaela VSK Mendelu Brno 331011 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL0552 Havlová Katka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8964 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec C 301356 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec C 436945 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL Batani Valentina SKOB Zlín 416036 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9999 Batani Valeria SKOB Zlín 426384 Ano Ano Ano 400 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 Ano Ano Ano 250 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 Ano Ano Ano 250 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 438603 Ano Ano Ano 250 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0359 Sedlářová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 446369 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec C 442866 Ano Ano Ano 250 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR0252 Suková Hana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53196 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM0351 Klegová Markéta O-RUNNAŘI Beskydy 49445 Ano Ano Ano 250 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk C 2035723 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK0352 Sedlecká Bára OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433086 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53156 Ano Ano Ano 250 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 425535 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331701 Ne Ne Ano 150 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 Ano Ano Ano 250 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice C 416074 Ano Ano Ano 250 Kč
CHT0351 Ďoubalíková Lenka OOB SK Chrast C 331686 Ano Ano Ano 400 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 Ano Ano Ano 250 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2073747 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 416343 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 Ne Ne Ano 150 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno B 331291 Ano Ano Ano 250 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0002059737 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL0152 Havlová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9004 Ano Ano Ano 250 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 Ano Ano Ano 250 Kč
CHT0153 Ďoubalíková Marie OOB SK Chrast C 339541 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0152 Francová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 425593 Ano Ano Ano 400 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec B 331328 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 1400403 Ano Ano Ano 350 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 Ano Ano Ano 350 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 Ano Ano Ano 350 Kč
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53444 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 411616 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM9853 Kliglová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 410196 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 229382 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 Ano Ano Ano 550 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 2058520 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM9762 Komárková Silvie KOS TJ Tesla Brno B 331013 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 1007533 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 331244 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary B 2058500 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno A 53721 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno A 2042513 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary A 7003008 Ano Ano Ano 350 Kč
TJP9650 Paukertová Martina TJ Sokol Troja C 53195 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 Ano Ano Ano 550 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 436959 Ano Ano Ano 550 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOB8851 Choutková Magdalena SOBSA C 4183 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 1398998 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové R 1008144 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 Ano Ano Ano 350 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 2053588 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 1668661 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové R 887904 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice E 53599 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9152 Straková Andrea OK Kamenice C 224884 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV8577 Zatloukalová Lenka Oddíl OS SK Prostějov C 995824 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL9353 Horčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM8661 Königová Jana SK Žabovřesky Brno C 1234321 Ano Ano Ano 350 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 Ano Ano Ano 350 Kč
32A9151 Aschacher Verena (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 9020791 Ano Ano Ano 350 Kč
AOV8750 Petrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 Ano Ano Ano 350 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 Ano Ano Ano 350 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko C 219245 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 331098 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA8451 Matulová Iva OOB Spartak Adamov C 8083 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 920662 Ano Ano Ano 350 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 51780 Ano Ano Ano 350 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice R 4536 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8772 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8870 Chromá Adéla SK Žabovřesky Brno C 888602 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7202 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM9151 Muselíková Vladislava KOB ALFA Brno C 49695 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL9155 Čermáková Magdalena SOB Olomouc C 361921 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH9551 Kubičková Barbora SOS Jindřichův Hradec B 331719 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 Ne Ano Ano 500 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 Ne Ne Ano 250 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 Ano Ano Ano 350 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC9151 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 416134 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 Ano Ano Ano 350 Kč
OOP8250 Pietraszková Lenka TJ Opava C 52758 Ano Ano Ano 350 Kč
PTI8485 Zavadilová Simona Sportovní klub Ptení C 8843 Ano Ano Ano 350 Kč
PTI8689 Zavadilová Zdeňka Sportovní klub Ptení C 8823 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC9351 Králová Linda KOB Děčín 8350 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 52186 Ano Ano Ano 350 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 Ano Ano Ano 350 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 Ano Ano Ano 350 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 Ano Ano Ano 350 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín C 51563 Ano Ano Ano 350 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8952 Lennerová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9278 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7853 Valentová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 426315 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8651 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52636 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8485 Uhnavá Markéta SK Žabovřesky Brno C 52019 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8659 Stehlíková Jana SK Žabovřesky Brno C 52339 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 416101 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 51838 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9350 Mrázová Pavla OK Kamenice C 515447 Ano Ano Ano 350 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9251 Kukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889304 Ano Ano Ano 350 Kč
CET8251 Pešková Jana TJ Loko Česká Třebová C 9718 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM9650 Hausenblasová Karolína OK Kamenice A 51288 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 Ano Ano Ano 550 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 Ano Ano Ano 550 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 Ano Ano Ano 550 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN9151 Bohunská Monika KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52637 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 Ano Ano Ano 350 Kč
NNN9998 Zedníková Michaela Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 410 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH8151 Píšová Lucie SOS Jindřichův Hradec C 553438 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC8250 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8752 Gottliebová Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 Ano Ano Ano 350 Kč
PLU8450 Pullmanová Daniela TJ SOKOL Plumlov zapůjčit Ano Ano Ano 410 Kč
ZBP7652 Oujeská Lenka OOB SK Zbraslav C zapůjčit Ano Ano Ano 410 Kč
SKV9453 Krejčová Vlasta TJ Slovan Karlovy Vary C 8690 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV9551 Smolíková Lucie TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano 410 Kč
LPU8957 Rousková Tereza OK Lokomotiva Pardubice 9885 Ano Ano Ano 350 Kč
LOV Stískalová Eva lepus.cz 428248 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 53312 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8676 Kočová Hana SK Žabovřesky Brno C 52165 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9351 Jemelíková Denisa SK Žabovřesky Brno C 49313 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9052 Hubáčková Pavla OOB TJ Slovan Luhačovice C 52710 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK9253 Tesařová Eva SK Radioklub Blansko C 219244 Ano Ano Ano 350 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení B 8849 Ano Ano Ano 350 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 Ano Ano Ano 350 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DVP7751 Janderová Markéta DVP ORIENTATION C 232976 Ano Ano Ano 350 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 Ano Ano Ano 350 Kč
32A6951 Aschacher Angelika (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 6911 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7856 Kotecká Michaela KOS TJ Tesla Brno C 52673 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 53240 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 Ano Ano Ano 350 Kč
15U7750 Hulsey Martina (USA) GAOC 416106 Ano Ano Ano 350 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 Ano Ano Ano 350 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 Ano Ano Ano 350 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 53697 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV7751 Bauerová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 2059772 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM7664 Humlíčková Kateřina SK Žabovřesky Brno C 52076 Ano Ano Ano 350 Kč
37C7650 Chmelářová Radka Bez registrace Ano Ano Ano 350 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 Ne Ano Ano 500 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 550 Kč
LBE6450 Procházková Pavlína TJ Lokomotiva Beroun C 515431 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 Ano Ano Ano 550 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 Ne Ne Ano 200 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM7351 Strakošová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 Ano Ano Ano 350 Kč
KSH7755 Šustrová Hana OB Kašperské Hory C 416183 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM7850 Krejčiříková Nikol BETA URSUS Orienteering C 331476 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov 2073658 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 Ano Ano Ano 350 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 232025 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY7350 Martínková Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 Ano Ano Ano 350 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 446329 Ano Ano Ano 350 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53273 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 Ano Ano Ano 350 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 Ano Ano Ano 350 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM7352 Hašková Eva KOS Slavia Plzeň C 515112 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 Ano Ano Ano 550 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 Ano Ano Ano 350 Kč
23P7400 Sędłak Ewa (POL) OK!Sport Warszawa 9200093 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV6351 Krejčová Vlasta TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit Ano Ano Ano 410 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 Ano Ano Ano 350 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 Ano Ano Ano 350 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN6551 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52635 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6351 Galíková Jana KOS TJ Tesla Brno C 49658 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 51837 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 Ano Ano Ano 350 Kč
TJN6750 Šmausová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307416 Ano Ano Ano 350 Kč
TJN6951 Šmausová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232510 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 Ano Ano Ano 350 Kč
18H6750 Jakubecz Andrea (HUN) Balassagyarmati Balassi Bálint KSE 45296 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 Ano Ano Ano 550 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 Ano Ano Ano 550 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 Ano Ano Ano 550 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 416155 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC6651 Dubnová Lenka KOB Děčín C 232347 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM6851 Spratková Iva O-RUNNAŘI Beskydy C 49449 Ano Ano Ano 350 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN5964 Černíková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8012 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 Ano Ano Ano 350 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP6551 Schusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 Ano Ano Ano 550 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN6451 Žaloudíková Marie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 352310 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 Ano Ano Ano 350 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 Ano Ano Ano 550 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 Ano Ano Ano 350 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 Ano Ano Ano 350 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 Ano Ano Ano 350 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK6152 Zelenková Lenka OK 99 Hradec Králové C 405951 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 Ano Ano Ano 550 Kč
12S9998 Bergdahl Karin (SWE) Sävedalens AIK 345020 Ano Ano Ano 550 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano 250 Kč
14B5851 Baerts Anita (BEL) BORASCA 308548 Ano Ano Ano 250 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52090 Ano Ano Ano 250 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 8680 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 Ano Ano Ano 250 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 Ano Ano Ano 250 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 Ano Ano Ano 250 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 Ano Ano Ano 250 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 Ano Ano Ano 250 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 Ano Ano Ano 250 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano 250 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 Ano Ano Ano 250 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 Ano Ano Ano 250 Kč
CET5151 Pilgrová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 Ano Ano Ano 250 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 Ano Ano Ano 250 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 Ano Ano Ano 400 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 Ano Ano Ano 250 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 Ano Ano Ano 250 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 Ano Ano Ano 250 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 Ano Ano Ano 250 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 Ano Ano Ano 250 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 Ano Ano Ano 250 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 Ano Ano Ano 250 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 Ano Ano Ano 250 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 Ano Ano Ano 250 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 Ano Ano Ano 250 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 Ano Ano Ano 250 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 Ano Ano Ano 250 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 Ne Ano Ne 150 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0449 Sedlák Jan OK Lokomotiva Pardubice 9654 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C Ano Ano Ano 250 Kč
SKV0402 Bauer Matyáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2059773 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov C 2073679 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 Ano Ano Ano 250 Kč
CTB Gregor Jáchym SK OB Chotěboř Ano Ano Ano 250 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 Ano Ano Ano 250 Kč
NNN0301 Lenghart Ondřej Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 Ne Ano Ne 200 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 Ano Ano Ano 250 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 410340 Ano Ano Ano 250 Kč
KYL0500 Navrátil Sam SK SP Kylešovice C zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 Ano Ano Ano 250 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 51835 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín 2070831 Ano Ano Ano 250 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 232270 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 Ano Ano Ano 250 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2040515 Ano Ano Ano 250 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B Ano Ano Ano 250 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 Ano Ano Ano 250 Kč
KPY0300 Martínek Jaroslav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060244 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno B 888640 Ano Ano Ano 250 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 Ano Ano Ano 250 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 Ano Ano Ano 250 Kč
23P0300 Sędłak Michał (POL) OK!Sport Warszawa 981641 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0222 Lukáš Martin KOS TJ Tesla Brno B 416020 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 49887 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM0202 Spratek Adam O-RUNNAŘI Beskydy C 49444 Ano Ano Ano 250 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 Ano Ano Ano 250 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory C 416181 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK0202 Klíma Robert OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331534 Ano Ano Ano 250 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň B 2060398 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice C 2073749 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM0301 Lička Adam VSK Mendelu Brno zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 Ano Ano Ano 400 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 Ano Ano Ano 250 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 443078 Ano Ano Ano 250 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov A 301599 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 886829 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 410254 Ano Ano Ano 250 Kč
KTA0002 Bušík David SK Kotnov Tábor B 2025201 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno B 2042517 Ano Ano Ano 250 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025357 Ano Ano Ano 250 Kč
TJN0002 Němeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 436942 Ano Ano Ano 250 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 2075680 Ano Ano Ano 250 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425543 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0103 Sedlák Mikuláš OK Lokomotiva Pardubice C 425550 Ano Ano Ano 250 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň B 2060400 Ano Ano Ano 250 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C 887604 Ano Ano Ano 250 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2011790 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 Ano Ano Ano 250 Kč
ZBM0101 Humlíček Tomáš SK Žabovřesky Brno C 410349 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 405998 Ano Ano Ano 400 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 2069090 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 Ne Ano Ne 200 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 2059738 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7201758 Ano Ano Ano 350 Kč
KVS9801 Rohlík Jan SKOB Kobra Vsetín C 53672 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 Ne Ne Ano 200 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy B 49485 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice C 2060257 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 Ano Ano Ano 550 Kč
KNC9801 Komers František Sokol Kostelec n. Č. l. C 51393 Ano Ano Ano 550 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 Ano Ano Ano 350 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004743 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava A 1625050 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 Ano Ano Ano 350 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 Ano Ano Ano 350 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 Ano Ano Ano 350 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 515094 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 Ano Ano Ano 350 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 Ano Ano Ano 350 Kč
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 553441 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 886812 Ano Ano Ano 350 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 52349 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 887940 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava R 515444 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM8215 Liščinský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 53282 Ano Ano Ano 350 Kč
LOV8601 Žaloudík Jiří lepus.cz C 53534 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové E 515483 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga R 7003030 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 896975 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 911220 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 995802 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 232343 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno C 515462 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7210 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 515499 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP9002 Procházka Pavel SK Praga C 515113 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 682333 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 Ne Ano Ne 200 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 Ano Ano Ne 400 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 Ano Ano Ano 550 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ne Ne 250 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM7540 Kasal Vít SK Žabovřesky Brno C 7770000 Ano Ano Ano 550 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 Ano Ano Ano 350 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 Ano Ano Ano 350 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 Ne Ano Ne 200 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 Ano Ano Ano 350 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301149 Ano Ano Ano 350 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 246864 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8503 Fukátko Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9317 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 Ne Ano Ne 200 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 49478 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno R 720921 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 1976000 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 999666 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8503 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 1985625 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 51830 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 Ano Ano Ano 350 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 7905090 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR8801 Fiala Martin OOB Třebíč C 0000515502 Ano Ano Ano 350 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV7701 Bauer Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary 2059771 Ano Ano Ano 550 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 Ne Ne Ano 200 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 Ano Ano Ano 350 Kč
32A7901 Leidl Thomas (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 2112426 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 Ano Ano Ano 350 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 51348 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 Ano Ano Ano 350 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 Ano Ano Ano 350 Kč
MBM8533 Burdilák Radek O-mikron C 4781 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR8901 Kopecký Tomáš OOB TJ Turnov C 51539 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM8301 Sebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy C 49442 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM8302 Sebera Václav O-RUNNAŘI Beskydy C 49483 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM8410 Zedník Jakub KOS TJ Tesla Brno C 53248 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 9241 Ano Ano Ano 350 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 Ano Ano Ano 350 Kč
11A Satrapa Vito (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 2010994 Ano Ano Ano 350 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín B 0000009983 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 Ano Ne Ne 200 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1700081 Ano Ano Ano 350 Kč
18H9100 Kovács Boldizsár (HUN) Balassagyarmati Balassi Bálint KSE 45295 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2300842 Ano Ano Ano 550 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 52150 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 Ne Ne Ano 250 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 Ano Ano Ano 550 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 Ano Ano Ano 550 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 Ano Ano Ano 350 Kč
NNN8500 Smejkal Martin Neregistrovaní 436948 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC8800 Duben Jiří Šumík KOB Děčín C 8349 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC8900 Smištík Jaroslav KOB Děčín 222665 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 Ano Ano Ano 350 Kč
JHB9107 Kopic Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04630 Ano Ano Ano 350 Kč
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 682681 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7702 Bolina Michal OOB SK Zbraslav C 361992 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC8101 Duben Jiří KOB Děčín C 515463 Ano Ano Ano 350 Kč
KVS8100 Bubela Tomáš SKOB Kobra Vsetín C 7867 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM8901 Kalousek Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398977 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC8501 Duben Jan KOB Děčín C 416132 Ano Ano Ano 350 Kč
PLU8001 Melcher Ota TJ SOKOL Plumlov C 2067968 Ano Ano Ano 350 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 Ano Ano Ano 350 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 52597 Ano Ano Ano 350 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7901 Vácha Pavel Matfyz Praha C 21521 Ano Ano Ano 350 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM8202 Létal Jiří O-RUNNAŘI Beskydy C 2035152 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň C 887623 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7712 Valenta Miloslav OK Lokomotiva Pardubice C 2025339 Ano Ano Ano 350 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 Ano Ano Ano 350 Kč
BZR8000 Choutka Jaroslav Bratrstvo Ždárských vrchů C 53664 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 53311 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8110 Jevsejenko Alexandr SK Žabovřesky Brno C 52073 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Žabovřesky Brno C 52011 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 9998 Ne Ano Ne 200 Kč
SBK7207 Sluka Miroslav KOB START Blansko C 53214 Ano Ano Ano 350 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 Ano Ano Ano 350 Kč
CET8002 Pešek Kamil TJ Loko Česká Třebová C 336732 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0000052246 Ano Ano Ano 350 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 2059743 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU8948 Thiemel Jiří Magnus Orienteering C 416509 Ano Ano Ano 550 Kč
NNN9991 Kožoušek Adam Neregistrovaní 219242 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9002 Benroth Jakub SKOB Zlín C 51501 Ne Ano Ano 500 Kč
PVP8000 Křížan Jiří VSK Přírodní vědy Praha 7201778 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU8407 Krčál Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9275 Ano Ano Ano 550 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 Ano Ano Ano 350 Kč
32A6801 Stockmayer Michael (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 800096 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7703 Kotecký Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 52691 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9811 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7435 Ptáček Jan KOS TJ Tesla Brno C 53290 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53250 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno C 888616 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7013 Dvořáček Petr KOS TJ Tesla Brno C 49342 Ano Ano Ano 350 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 995817 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7228 Strejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 53272 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 Ano Ano Ne 400 Kč
ZBM7539 Humlíček Aleš SK Žabovřesky Brno C 609906 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM7606 Šafek Jiří SK Žabovřesky Brno C 53206 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR7502 Dvořáček Jiří OOB Třebíč C 0000052250 Ano Ano Ano 350 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 Ano Ano Ano 350 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 9543 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH7801 Beran Pavel SOS Jindřichův Hradec C 2061793 Ano Ano Ano 350 Kč
NNN9997 Milán Radek Neregistrovaní 2045217 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 Ano Ano Ano 350 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 995874 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 350 Kč
71D7100 Kaufmann Torsten (GER) USV TU Dresden 941971 Ano Ano Ano 350 Kč
23P1400 Sędłak Krystian (POL) OK!Sport Warszawa 887220 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN6808 Hošťálek Dan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52650 Ano Ano Ano 350 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032382 Ano Ano Ano 350 Kč
PBM7401 Pospíšil Jiří TJ Spartak 1. Brněnská C 232344 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 Ano Ano Ano 350 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7409 Pelánek Libor KOS TJ Tesla Brno C 446339 Ano Ano Ano 350 Kč
15U7000 Hulsey Keith (USA) GAOC 232724 Ano Ano Ano 350 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 Ano Ano Ano 350 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 Ne Ano Ne 250 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 51836 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano 350 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6910 Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno C 53264 Ano Ano Ano 350 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 Ano Ano Ano 350 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 Ano Ano Ano 350 Kč
PVP6700 Rohan Pavel VSK Přírodní vědy Praha C 53124 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 Ano Ano Ano 350 Kč
KVS6501 Černík Milan SKOB Kobra Vsetín C 2021855 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 Ano Ano Ano 350 Kč
18H6700 Kovács Gábor (HUN) Balassagyarmati Balassi Bálint KSE 45292 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 Ano Ano Ano 350 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano 550 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL5703 Nečas Rudolf SKOB Zlín C 53320 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 52341 Ano Ano Ano 550 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 Ano Ano Ano 350 Kč
KVS6402 Rohlík Petr SKOB Kobra Vsetín C 426339 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 Ano Ano Ano 350 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 Ano Ano Ano 350 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 Ano Ano Ano 350 Kč
32A6101 Köck Erwin (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 531961 Ano Ano Ano 350 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 Ano Ano Ano 350 Kč
KTA6301 Bušík Milan SK Kotnov Tábor C 2025202 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 Ano Ano Ano 350 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 Ano Ano Ano 350 Kč
17G6401 Bass Julian (GBR) Harlequins Orienteering Club 408434 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 Ano Ano Ano 350 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Žabovřesky Brno C 49393 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL6401 Havel Leoš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060209 Ano Ano Ano 350 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI6100 Panáček Jaroslav OK Jihlava C 7926 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 Ano Ano Ano 350 Kč
12S9999 Carlsson Christer (SWE) Sävedalens AIK 610418 Ano Ano Ano 550 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 Ano Ano Ano 550 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM6110 Matyáš Petr TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52080 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 Ano Ano Ano 350 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 Ano Ano Ano 350 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 Ano Ano Ano 350 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 Ano Ano Ano 350 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 Ano Ano Ano 350 Kč
14B5701 Claes Johan (BEL) BORASCA 4929 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN5901 Bohunský Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52634 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL5705 Krajča Pavel SKOB Zlín C 53370 Ano Ano Ano 350 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053807 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 Ano Ano Ano 350 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 438025 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC5601 Duben Jiří KOB Děčín C 8339 Ano Ano Ano 350 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 Ano Ano Ano 350 Kč
KOR5900 Sejkora Miroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051525 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC5801 Vlk Josef KOB Děčín C 7700058 Ano Ano Ano 550 Kč
LDC5101 Kolorenč Pavel KOB Děčín C 8342 Ano Ano Ano 550 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 Ano Ano Ano 250 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 Ano Ano Ano 250 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 Ano Ano Ano 250 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 9721 Ano Ano Ano 250 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 Ano Ano Ano 250 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 51199 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 Ano Ano Ano 250 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 250 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 Ano Ano Ano 250 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 Ano Ano Ano 250 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 Ano Ano Ano 250 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 51137 Ano Ano Ano 250 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 Ano Ano Ano 250 Kč
SJI5414 Vácha Jiří OK Jihlava C 52153 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 Ano Ano Ano 250 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 Ne Ano Ne 150 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 Ano Ano Ano 400 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 Ano Ano Ano 250 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 Ano Ano Ano 250 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 Ano Ano Ano 250 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano 250 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano 250 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 Ano Ano Ano 250 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano 250 Kč
17A9999 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1480913 Ano Ano Ano 250 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 Ano Ano Ano 250 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 Ano Ano Ano 250 Kč
79S0000 Andersson Sune (SWE) Halmstad OK 542247 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 Ano Ano Ano 250 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 53217 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 Ano Ano Ano 250 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 49813 Ano Ano Ano 250 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 Ano Ano Ano 250 Kč
SJI4600 Izdný Pavel OK Jihlava C 8712 Ano Ano Ano 250 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 Ano Ano Ano 250 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 Ano Ano Ano 400 Kč
ACB4801 Novák Pavel ABK České Budějovice - Šumava C 2027928 Ano Ano Ano 400 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ODV4100 Kuneš Vratislav TJ Aero Odolena Voda C 361985 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 Ano Ano Ano 250 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano 250 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 Ano Ano Ano 250 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 Ano Ano Ano 250 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 Ano Ano Ano 250 Kč
ZVS4301 Vyškovský Ivan TJ Zbrojovka Vsetín C 416129 Ano Ano Ano 250 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 Ano Ano Ano 250 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 Ano Ano Ano 250 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 Ano Ano Ano 250 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 Ano Ano Ano 250 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 Ano Ano Ano 250 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 Ano Ano Ano 250 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 Ano Ano Ano 250 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 Ano Ano Ano 250 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 Ano Ano Ano 250 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 Ano Ano Ano 250 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 Ano Ano Ano 250 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 Ano Ano Ano 250 Kč
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov 2053553 Ano Ano Ano 250 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52079 Ano Ano Ano 250 Kč
ASU1017 Aleš Mikuláš Magnus Orienteering C 8875 Ano Ano Ano 250 Kč
ASU1077 Alešová Anna Magnus Orienteering C 765108 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno 446354 Ano Ano Ano 250 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno 232730 Ano Ano Ano 250 Kč
1XC0800 Skřivanková Anna Skřivankovi 2058523 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53232 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno 53276 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 Ano Ano Ano 250 Kč
KTA0751 Doleželová Vendula SK Kotnov Tábor C 05296 Ne Ano Ano 200 Kč
KTA1151 Doleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 515080 Ne Ano Ano 200 Kč
PVP0900 Rohan Vilém VSK Přírodní vědy Praha C 446365 Ano Ano Ano 250 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 Ne Ano Ne 100 Kč
ADA Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
KRN0707 Zavřel Mikuláš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 425525 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno 2067212 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM1001 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy 49481 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
MFP1050 Váchová Soňa Matfyz Praha 21521 Ne Ano Ne 100 Kč
ZVS0801 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 53383 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
LPU7954 Šolcová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9329 Ano Ano Ne 200 Kč
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C Ano Ano Ano 250 Kč
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 Ano Ano Ano 250 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425514 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA0852 Strýčková Bára OOB Spartak Adamov C 2073676 Ano Ano Ano 250 Kč
PBM0601 Pospíšil Jan TJ Spartak 1. Brněnská 232014 Ano Ne Ne 100 Kč
PBM0801 Pospíšil Martin TJ Spartak 1. Brněnská 434571 Ano Ne Ne 100 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 Ano Ano Ano 250 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH0951 Beranová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2067961 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK0500 Riessler Štěpán OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426385 Ano Ano Ano 250 Kč
NNN9995 Milánová Viktorie Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 230663 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 Ano Ano Ano 250 Kč
BBM0800 Denemarek Max BETA URSUS Orienteering C zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
NNN0850 Šimůnková Michaela Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
EKP0909 Rozkošný David VŠTJ Ekonom Praha 51603 Ano Ano Ano 250 Kč
ZBM0451 Humlíčková Pavla SK Žabovřesky Brno C 103 Ano Ano Ano 250 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0880 Strejčková Klára KOS TJ Tesla Brno C 410198 Ano Ano Ano 250 Kč
NNN0601 Paleček Jan Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
NNN0903 Paleček Vojtěch Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
NNN0551 Tučková Nathali Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
NNN9986 Vodrážka Štěpán Neregistrovaní 53286 Ne Ano Ne 100 Kč
NNN9985 Vodrážková Barbora Neregistrovaní 53292 Ne Ano Ne 100 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NNN9999 Jírová Monika Neregistrovaní 207856 Ne Ano Ne 100 Kč
UOL7150 Horká Soňa SOB Olomouc C 2060240 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL8585 Beranová Kristína SKOB Zlín zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno 2067213 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno 2067214 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM8351 Seberová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2031358 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM7261 Kliglová Radka KOS TJ Tesla Brno 2067216 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 Ne Ano Ne 100 Kč
PBM7750 Pospíšilová Iva TJ Spartak 1. Brněnská C 232339 Ano Ano Ne 200 Kč
KRN5809 Žaloudík Jiří KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52638 Ano Ano Ano 250 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416171 Ano Ano Ano 250 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK7150 Sedlecká Zuzana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067302 Ano Ano Ano 250 Kč
NNN9996 Milánová Iva Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
NNN9994 Doušková Vlasta Neregistrovaní 2067215 Ano Ano Ano 250 Kč
SKV9902 Balabán Karel TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano 250 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SOS Jindřichův Hradec C 336772 Ano Ano Ano 250 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 Ano Ano Ano 250 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 Ano Ano Ano 250 Kč
NNN9989 Jireš František Neregistrovaní 301639 Ano Ano Ano 250 Kč
TJP3950 Jankovcová Marie TJ Sokol Troja C 301537 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA0150 Zoulová Maruška OOB Spartak Adamov zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
ADA0151 Šmídová Eliška OOB Spartak Adamov zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
PTI8448 Uhrovič Blahoslav Sportovní klub Ptení C Ano Ano Ano 250 Kč
HAV0001 Lužný Martin OB Havířov 336792 Ano Ano Ano 250 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 Ano Ano Ano 250 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 Ano Ano Ano 250 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 Ano Ano Ano 250 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB Tretra Praha 2067966 Ano Ano Ano 250 Kč
ZAM9151 Šponarová Lucie OB TJ Sokol Žamberk 9030 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín 52220 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ7901 Kubeš Jan TJ Růžená C 361944 Ano Ano Ano 250 Kč
ZVS7401 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 2035742 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU8508 Vinopal Vilém OK Lokomotiva Pardubice C 9344 Ne Ano Ano 200 Kč
LPU8549 Matoušek Daniel OK Lokomotiva Pardubice 0 Ne Ano Ano 200 Kč
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 Ano Ano Ano 250 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 Ne Ano Ne 100 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 Ano Ano Ano 250 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 253127 Ano Ano Ano 250 Kč
ABM9309 Toman Filip KOB ALFA Brno C 331211 Ano Ano Ano 250 Kč
ABM9404 Suchý Václav KOB ALFA Brno C 207842 Ano Ano Ano 250 Kč
8XC8950 Kunčarová Eva NER- Neregistrovani 53008 Ano Ano Ano 250 Kč
KRN Žaloudíková Radka KOS TJ Lokomotiva Krnov 446403 Ano Ano Ano 250 Kč
KRN0000 Fulnek Jaromír KOS TJ Lokomotiva Krnov 446405 Ano Ano Ano 250 Kč
8RC9000 Zemanová Petra BZP 232359 Ano Ano Ano 250 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 2067964 Ano Ano Ano 250 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C Ano Ano Ano 250 Kč
NNN9993 Kuchař Jiří Neregistrovaní 8759 Ano Ano Ano 250 Kč
NNN9992 Kuchařová Anna Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
BRU0351 Krejcarová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032373 Ano Ano Ano 250 Kč
BRU9999 Valtar Luděk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 425515 Ano Ano Ano 250 Kč
BRU9998 Hejtmánková Ivana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 425527 Ano Ano Ano 250 Kč
NNN9990 Zelenka Martin Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
ADA7653 Zoulová Radka OOB Spartak Adamov zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
ADA7652 Šmídová Aneta OOB Spartak Adamov 426322 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL8052 Dančáková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C Ano Ano Ano 250 Kč
PTI Zatloukal Patrik Sportovní klub Ptení 301580 Ano Ano Ano 250 Kč
NNN9988 Benrothová Irena Neregistrovaní 416065 Ne Ano Ano 200 Kč
NNN9987 Benroth Miroslav Neregistrovaní 416064 Ne Ano Ano 200 Kč
celkem přihlášených: 1048, vklad: 337640 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.