Přihlášky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Datum:
17.05.2015
Místo konání:
Albrechtice u Sušice
Pořadatel:
PGP - SK Praga
KSH - OB Kašperské Hory
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H10L     H10     H12     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    
2.00 km, 125 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 100 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 100 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C zapůjčit 150 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 100 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 100 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 100 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 100 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 100 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 100 Kč
2.00 km, 125 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 100 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 100 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 100 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 100 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 100 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 100 Kč
MLA0551 Postránská Adéla MLOK Mariánské Lázně C 416174 100 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 100 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 100 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 150 Kč
2.60 km, 175 m, 8 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 100 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 100 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 100 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 100 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 100 Kč
CST0351 Šafaříková Lucie OB Strakonice C 439103 100 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 100 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 100 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 100 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 100 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek B 2035733 100 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 100 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 100 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 100 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 100 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 100 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany C 443070 100 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 100 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 100 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 100 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 100 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 100 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 150 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 219207 100 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 150 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 150 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň C 347914 150 Kč
3.30 km, 190 m, 8 kontrol
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 100 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 434808 100 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 100 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 100 Kč
CHT0151 Zlesáková Adéla OOB SK Chrast C 206486 100 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 2051486 100 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 100 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 100 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 100 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 100 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2073747 100 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 100 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 100 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 100 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 100 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 100 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB T.J. Sokol Žamberk B 1398976 100 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 100 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 100 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 100 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 100 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 100 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín C 0002075653 100 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 100 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 100 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 100 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056275 100 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 100 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 7203463 100 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 100 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 100 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 100 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 100 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 100 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 100 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 100 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056303 100 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 100 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 100 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 100 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha C 331064 100 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany B 2019236 100 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 416314 100 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 100 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 100 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 100 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 100 Kč
LEN0251 Pěstová Eliška SKI Klub Lenora C 416237 100 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 100 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 232240 100 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 100 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 7201779 100 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 150 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 330596 150 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 150 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 416009 150 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 150 Kč
4.60 km, 175 m, 11 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 200 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 200 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 200 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 200 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 200 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 200 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 200 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 200 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava A 515149 200 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice A 7150100 200 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 200 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 200 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 200 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 200 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 9196 200 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 200 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 200 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 200 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 200 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice A 436964 200 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 200 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 200 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 200 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 200 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 200 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 200 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 200 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 200 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 200 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 200 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 200 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 300 Kč
KRE0051 Klimešová Šarlota OOB TJ Sokol Křemže B 428716 300 Kč
4.20 km, 205 m, 11 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 180 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 180 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 180 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 180 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 180 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 416210 180 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 180 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice B 2020708 180 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 180 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň C 180 Kč
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže C 428714 180 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora OOB Aš B 301514 180 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 180 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 180 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň B 320290 180 Kč
9BC9950 Chvalová Mirka NNN zapůjčit 230 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 180 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice C 515491 180 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 180 Kč
ABM0063 Mokrá Michaela KOB ALFA Brno z.s. C 896977 180 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0002056287 180 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 180 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice B 682622 180 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 7201814 180 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 180 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 180 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 180 Kč
PHK9955 Kubíčková Kateřina OK 99 Hradec Králové B 682637 180 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 7201754 180 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 270 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 443101 270 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2032127 270 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 270 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 270 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 270 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2069061 270 Kč
6.40 km, 210 m, 11 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 200 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 200 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 200 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 200 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 200 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 200 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 9988889 200 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 200 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 200 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 200 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava A 361939 200 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 200 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov A 231920 200 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov A 1403414 200 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 200 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 200 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7770033 200 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 200 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín A 436954 200 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 200 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 200 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno A 1007533 200 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 200 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 200 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 200 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 200 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 200 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 200 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 200 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 200 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 200 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 200 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 200 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 9101106 200 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 200 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava A 336765 200 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2011813 200 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 200 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové A 207804 200 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 200 Kč
5.40 km, 255 m, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 7202854 180 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice B 2031363 180 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 180 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 2082918 180 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 180 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering B 49954 180 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 180 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 180 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 180 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 180 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 180 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 180 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 180 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 270 Kč
7.10 km, 285 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 2073724 200 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk A 2032188 200 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 200 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň R 7201820 200 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 7201819 200 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 200 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno A 7200367 200 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice A 53828 200 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice E 53599 200 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 200 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 7200333 200 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 200 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice A 1398998 200 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 200 Kč
PHK9666 Koderičová Tereza OK 99 Hradec Králové B 301640 200 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové R 995893 200 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 200 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 300 Kč
6.40 km, 210 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST9551 Jeníčková Kateřina OB Strakonice C 682086 180 Kč
KRL9655 Lavičková Michaela Kometa Kralovice B 2035163 180 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové C 9472 180 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 180 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 180 Kč
8.90 km, 390 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 200 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 200 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 200 Kč
VAM9051 Müllerová Věra OB Vamberk R 515442 200 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 200 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 200 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 200 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 200 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 200 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 200 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 515450 200 Kč
ZBM8950 Poklopová Lenka SK Žabovřesky Brno E 1007544 200 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 200 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 897391 200 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 2011817 200 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 1668661 200 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 200 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 200 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 200 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 200 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 515413 200 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889312 200 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 200 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 200 Kč
SJC8156 Šafka Brožková Dana Sportcentrum Jičín E 0000500266 200 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 200 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 887927 200 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 200 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice R 2045225 200 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 200 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 200 Kč
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897370 200 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 200 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 200 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 200 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 200 Kč
PHK8051 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 200 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1700076 200 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno R 7201204 200 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 9944499 300 Kč
7.60 km, 275 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9350 Mrázová Pavla Orientační Běh Opava C 515447 200 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 200 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 200 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 200 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 200 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 1436949 200 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 200 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 200 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 200 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 53252 200 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 8059 200 Kč
TUR8751 Horáková Veronika OOB TJ Turnov C 7785 200 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 200 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 200 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 200 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 200 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 200 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 200 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 200 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 200 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové C 2051524 200 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 200 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 200 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice C 361921 200 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 200 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 200 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 0000995813 200 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 2053588 200 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 200 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 200 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 200 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 200 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 200 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9832 200 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 200 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 200 Kč
7.10 km, 285 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 200 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka R 9999888 200 Kč
LTP8653 Kolmanová Josefa OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52931 200 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 200 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka R 9054 200 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 200 Kč
VAM8850 Klapalová Hana OB Vamberk C 52074 200 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko, z.s. C 301286 200 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 200 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 200 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 200 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko, z.s. C 981818 200 Kč
DKP9350 Svobodná Tereza Oddíl OB Kotlářka C 9953699 200 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 52330 200 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 200 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 200 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 200 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 200 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 200 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 200 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 200 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 200 Kč
BOR8752 Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 200 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 200 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 200 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 200 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 200 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 200 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 200 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 200 Kč
ASU8597 Jindřišková Martina Magnus Orienteering C 53111 200 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 200 Kč
KSH8351 Roučková Romana OB Kašperské Hory C 51270 200 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 200 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 200 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 200 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 200 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 300 Kč
6.30 km, 245 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 200 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 200 Kč
DKP9250 Šebková Jana Oddíl OB Kotlářka C 2025359 200 Kč
VPM9252 Doležalová Barbora KOS Slavia Plzeň C 200 Kč
ADA7654 Oujeská Lenka OOB Spartak Adamov C 52597 200 Kč
CHC8552 Pavlová Petra K.O.B. Choceň C 2011852 200 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515409 200 Kč
SJC8761 Höferová Petra Sportcentrum Jičín C 0000051803 200 Kč
SJC7752 Rudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 0002020719 200 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 200 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 200 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 300 Kč
KPY8752 Gottliebová Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 300 Kč
6.10 km, 195 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM8051 Winkler Hanna OK Lokomotiva Plzeň C 888631 180 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 180 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 180 Kč
OPI8050 Kopecká Květa Orientační sporty Písek C 2800333 180 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 180 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 01466 180 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 49546 180 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 180 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 180 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 180 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 180 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 180 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 180 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 180 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 180 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 180 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 180 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 180 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 180 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 180 Kč
KSH8051 Maunová Martina OB Kašperské Hory C 9941 180 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 330592 270 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 270 Kč
5.30 km, 165 m, 11 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 180 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 180 Kč
3LC7450 Stauchová Iva Lipaňáci 7201201 180 Kč
KRE7501 Klimešová Lenka OOB TJ Sokol Křemže C 51418 180 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 180 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 180 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 180 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 180 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 180 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 180 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 180 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 180 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 180 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 180 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 180 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 180 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 51420 180 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 180 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 180 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 180 Kč
KAM7252 Kováříková Erika OK Kamenice C 51499 180 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 180 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 180 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 180 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 180 Kč
MLA7450 Postránská Radka MLOK Mariánské Lázně C 301465 180 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 180 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 180 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 336734 180 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 180 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 180 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 180 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 180 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 180 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 180 Kč
SKV7551 Bredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 180 Kč
MLA7451 Černá Monika MLOK Mariánské Lázně C 331203 180 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 180 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 180 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 180 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 180 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 180 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 180 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 270 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 270 Kč
4.50 km, 205 m, 11 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 180 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 180 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 180 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 180 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 180 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 180 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 180 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 180 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 180 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 180 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 180 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 180 Kč
DKP6751 Šebková Helena Oddíl OB Kotlářka C 889283 180 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 180 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 180 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 180 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 180 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 180 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 180 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 180 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 180 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 180 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 180 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 180 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C zapůjčit 230 Kč
DKP6652 Lustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 180 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 180 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067965 180 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 180 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 180 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 180 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 180 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 180 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 180 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 180 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 180 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 180 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 180 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 180 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 180 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 180 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 270 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 270 Kč
4.40 km, 150 m, 12 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 180 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 180 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 180 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 180 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 180 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 180 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 180 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 180 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 180 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 180 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 180 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 180 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 180 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 180 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 180 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 180 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 180 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 180 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 180 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 180 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 180 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 180 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 180 Kč
SJI6355 Jahodová Marie OK Jihlava C 52968 180 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 180 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 270 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 270 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 270 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 270 Kč
4.40 km, 185 m, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 180 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 180 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 180 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 180 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 180 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 180 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 180 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 180 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 180 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 180 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 180 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 180 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 180 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 8680 180 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 180 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 180 Kč
LDC6051 Stibalová Věra KOB Děčín C 8344 180 Kč
4.20 km, 185 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 130 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 130 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 130 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 130 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 130 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 130 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 130 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 130 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 130 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 130 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 130 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 130 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 51135 195 Kč
3.60 km, 210 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 130 Kč
VRL4851 Knoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8998 130 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 130 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 130 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 130 Kč
TJH4851 Koblížková Michaela TJ Tolar Jindřichův Hradec C 232396 130 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 130 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 130 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 130 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 130 Kč
VPM4350 Beránková Pavla KOS Slavia Plzeň C 330650 130 Kč
3.40 km, 180 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 130 Kč
2.00 km, 125 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 100 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 100 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha C 51835 100 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C zapůjčit 150 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 100 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 100 Kč
2.00 km, 125 m, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 100 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 100 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 100 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 100 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 100 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 100 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 100 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 232337 100 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2082911 100 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 100 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 2080905 100 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 100 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 100 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 100 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 100 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 100 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 100 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 100 Kč
2.70 km, 180 m, 8 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 100 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 100 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 2053580 100 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 100 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 100 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň C 1400429 100 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 428214 100 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2075608 100 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 100 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 100 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 100 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové C 51500 100 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 100 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 100 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 100 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 100 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 100 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 9200525 100 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 100 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 100 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 100 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 100 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 100 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 206478 100 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 150 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 150 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 150 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 150 Kč
4.10 km, 230 m, 12 kontrol
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 100 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 100 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 100 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 100 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 100 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 100 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 100 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2042505 100 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 100 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 100 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 100 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 100 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 100 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 100 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 100 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 100 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 100 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 1403413 100 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 100 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 100 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 100 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 100 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 446427 100 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 100 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 100 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 100 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 100 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 100 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 100 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2058525 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 100 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 100 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C 887604 100 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň B 2060398 100 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 100 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka B 515410 100 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 100 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 100 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 100 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 100 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 100 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 100 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 405998 100 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 100 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 100 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 100 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027215 100 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory C 2080906 100 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory 416182 100 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 100 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 100 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 100 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 100 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 100 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 100 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 150 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 301169 150 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 347913 150 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 150 Kč
6.80 km, 275 m, 13 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 200 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 331752 200 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 200 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 200 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 200 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 200 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 200 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov A 2069090 200 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 200 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice A 331216 200 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno A 410331 200 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 200 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 200 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 200 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 2060400 200 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 200 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 2067250 200 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 200 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 200 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 200 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 200 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 200 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 200 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 200 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 200 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 200 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 200 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 200 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 200 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 200 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 200 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 200 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín A 2059744 300 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 300 Kč
5.40 km, 255 m, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 180 Kč
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun A 887605 180 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 9903301 180 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 180 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 180 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 180 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 9101673 180 Kč
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 20736710 180 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 180 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 180 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 180 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0007201758 180 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 180 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 180 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 180 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 180 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 180 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 180 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov B 7201809 180 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 2032170 180 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 180 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 180 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 270 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 180 Kč
8.10 km, 275 m, 13 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 200 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga A 2059738 200 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 200 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 200 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 200 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 9101181 200 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov A 1007529 200 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 200 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 200 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 200 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 200 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 200 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 200 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 200 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 200 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 200 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 200 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové A 232493 200 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 200 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 200 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 200 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 200 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 200 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 200 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor A 682332 200 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 200 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 200 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027217 200 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering A 920686 200 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 200 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 200 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 681889 200 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové A 224890 200 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9980911 200 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200336 300 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7204476 300 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 300 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 300 Kč
6.90 km, 275 m, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha B 51846 180 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 180 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 180 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 180 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9814 180 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 180 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 180 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 180 Kč
LPU9706 Bezdíček Kryštof OK Lokomotiva Pardubice B 436968 180 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 180 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 180 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 180 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 180 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067320 180 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 180 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 180 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 180 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice B 7201811 270 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 270 Kč
9.60 km, 405 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec A 49356 200 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 200 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 200 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering R 980371 200 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 200 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 9001001 200 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov A 330671 200 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava A 7200365 200 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067391 200 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava A 1625050 200 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 200 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 200 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 200 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 200 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 200 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000000000 200 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 200 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 200 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň R 2025344 200 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 200 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 200 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 200 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 200 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 300 Kč
8.10 km, 275 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha B 442860 180 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň B 7200329 180 Kč
MAS9600 Frank Jiří OOB Aš B 301505 180 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň B 9572 180 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 180 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 180 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 180 Kč
13.50 km, 490 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava C 515444 200 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 200 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň C 887626 200 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 200 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 200 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 200 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 200 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 200 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 200 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 200 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 200 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 200 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 200 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín R 887934 200 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 200 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 890118 200 Kč
ZBM8923 Klusáček Matěj SK Žabovřesky Brno C 303927 200 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 200 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 200 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 911220 200 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno E 888891 200 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 995849 200 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 200 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 200 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 200 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 200 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 200 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 200 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 200 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 200 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno z.s. C 7003038 200 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 0007890000 200 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 200 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 200 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 200 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice R 515166 200 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 200 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 200 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 200 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 200 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 200 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 200 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 200 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 200 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 200 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 200 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 200 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 200 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 200 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 200 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 200 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 200 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 200 Kč
11.70 km, 405 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 200 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 200 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 200 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 200 Kč
SLP7704 Šafka Jan OOB Slavia Praha C 51614 200 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 200 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 200 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 200 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 200 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 200 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 200 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 200 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 200 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 200 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 200 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 200 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 200 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 200 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 200 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 200 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 200 Kč
TZL8801 Nečas Tomáš SKOB Zlín C 53318 200 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 200 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 200 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 200 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 200 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 200 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 200 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno R 500267 200 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 200 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 995802 200 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 886812 200 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 200 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 200 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 200 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 200 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 200 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 200 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 200 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 200 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 200 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín R 0000886513 200 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004298 200 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 200 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 200 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 200 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 200 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 200 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice E 515487 200 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 200 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 200 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava R 887157 200 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 200 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 200 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 200 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 200 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 200 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 200 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 200 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 200 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 200 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 200 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 200 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 200 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 200 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 200 Kč
EKP8408 Kalina Zdeněk VŠTJ Ekonom Praha C 438641 200 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9498 300 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 300 Kč
SSU9000 Hewelt Maciej SK Severka Šumperk C 500662 300 Kč
10.60 km, 395 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 200 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 200 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 200 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 200 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 200 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 200 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko, z.s. C 515193 200 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich OOB Aš C 2026166 200 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 200 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 200 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 200 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 200 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 200 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha C 426348 200 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno z.s. C 886814 200 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 200 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 200 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 200 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 200 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 200 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 200 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 200 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 200 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 200 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 200 Kč
SJI9201 Suchý Jiří OK Jihlava C 301278 200 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 200 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 200 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 300 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 300 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 300 Kč
SJC8400 Jahn Petr Sportcentrum Jičín C 52761 300 Kč
8.70 km, 385 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 200 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 200 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 200 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 200 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 200 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 200 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 200 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 200 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 9998 200 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 200 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 200 Kč
KSH8501 Paták Pavel OB Kašperské Hory C 8676 200 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 200 Kč
DKL8619 Vinš Jaroslav KOB Kladno 49650 200 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 200 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 200 Kč
LTP8501 Kolman Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52923 300 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 300 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 300 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 300 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 300 Kč
9.10 km, 375 m, 16 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 428715 180 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 180 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 180 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 180 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 180 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 180 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 180 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 180 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 180 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 180 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 180 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 180 Kč
LPM7709 Jedlička Karel OK Lokomotiva Plzeň C 49638 180 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 180 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 180 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 180 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 180 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 180 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 180 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 180 Kč
53X7700 Patera Tomáš Pisek neregistrovany zapůjčit 230 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 180 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 270 Kč
8.40 km, 385 m, 14 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 180 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 180 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 180 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 180 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 53367 180 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 180 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 180 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 180 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 180 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 180 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 180 Kč
CST7101 Jeníček Jiří OB Strakonice C 682078 180 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 180 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 180 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 180 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 180 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 180 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 180 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 180 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 180 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067350 180 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 180 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 180 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 180 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 180 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 180 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 180 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 180 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 180 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 180 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 180 Kč
DOR7202 Nigrin Radek OK Dobříš C 2067310 180 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 180 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 180 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 180 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 180 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 180 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 180 Kč
LDC7501 Pavlásek Jiří KOB Děčín C 222665 180 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 180 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 270 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7300191 270 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 270 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 270 Kč
7.70 km, 295 m, 15 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 180 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 180 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 180 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 180 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 995874 180 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 180 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 180 Kč
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 180 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 180 Kč
DKP6705 Šebek Martin Oddíl OB Kotlářka C 889282 180 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 180 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 180 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 180 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 180 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 180 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 180 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 180 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 180 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 180 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 180 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 180 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 180 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 180 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 180 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 180 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 180 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 180 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 180 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno z.s. C 232736 180 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno z.s. C 7006801 180 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 180 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 180 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 180 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 180 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 180 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 180 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 180 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 180 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 180 Kč
RIC6900 De Heij Michel OB Říčany C 443080 180 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 180 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 180 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 180 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 180 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 180 Kč
58C6702 Kopp Petr Loko Liberec 1403411 180 Kč
LEN6802 Pěsta Roman SKI Klub Lenora C 416239 180 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 180 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 180 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 180 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 270 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 270 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 180 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 270 Kč
6.60 km, 240 m, 12 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 180 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 180 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 180 Kč
HCE6300 Růžička Miloslav TJ Hostivice C 899161 180 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 180 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 180 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 180 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 180 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 180 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 180 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 180 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 180 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 180 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 180 Kč
JIL6301 Mechl Miroslav OK Jilemnice C 301410 180 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 180 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 301463 180 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 180 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 180 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 180 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 180 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 180 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 180 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 180 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 180 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 180 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 180 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 180 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 180 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 180 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 180 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 180 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 180 Kč
VPM6101 Bartovský Pavel KOS Slavia Plzeň C 2042507 180 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 180 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 180 Kč
5.60 km, 170 m, 12 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 180 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 180 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 180 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 180 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 180 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 180 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 180 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 180 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 180 Kč
KCK5901 Kodeda Oldřich KOB Český Krumlov C 52372 180 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 180 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 180 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 180 Kč
LPM5800 Šilhavý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 51153 180 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 180 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 180 Kč
MLA5701 Michalec Jan MLOK Mariánské Lázně C 7881 180 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 180 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 180 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 180 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 180 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 180 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 180 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 180 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 180 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 180 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 180 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 180 Kč
KSH5901 Janošík Lubomír OB Kašperské Hory C 2080909 180 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 180 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 180 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 180 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 180 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 180 Kč
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 180 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 270 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 270 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 270 Kč
4.80 km, 180 m, 10 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 130 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 130 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 130 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 130 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 130 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 130 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 130 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 130 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 130 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 130 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 130 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 130 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 130 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 130 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 130 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 130 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 130 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 130 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 130 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 130 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 0 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 130 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 130 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 130 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8299 130 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 130 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 130 Kč
26Axxxx Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 195 Kč
4.40 km, 225 m, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 130 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 130 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 130 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 130 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 130 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 130 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 130 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 130 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 130 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 130 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 130 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 130 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 130 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 130 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 130 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 130 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 130 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 130 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 130 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 130 Kč
VPM4502 Beránek Petr KOS Slavia Plzeň C 330530 130 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 130 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 130 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 130 Kč
PVP5000 Kramoliš Jan VSK Přírodní vědy Praha C 7859 195 Kč
4.20 km, 220 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 130 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 130 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 130 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 130 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 130 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 130 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 130 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 130 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 130 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 130 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 195 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 195 Kč
3.40 km, 180 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 130 Kč
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 130 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 130 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 130 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 130 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 130 Kč
3.40 km, 180 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 130 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 130 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 195 Kč
2.10 km, 135 m, 7 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 100 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 100 Kč
3LC0600 Stauch Daniel Lipaňáci 7204524 100 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 100 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 100 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 100 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 100 Kč
ZVO0602 Geleta Šimon OB SK Zvole C 2023955 100 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 100 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 100 Kč
MLA0900 Postránský Adam MLOK Mariánské Lázně C 2082921 100 Kč
KSH0852 Mayerová Danielka OB Kašperské Hory 416184 100 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 100 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 100 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 100 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 100 Kč
KSH1102 Roučka Tomáš OB Kašperské Hory 232270 100 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 2073725 100 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 347881 100 Kč
VPM0808 Mikeš Šimon KOS Slavia Plzeň C 7924 100 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 150 Kč
2.90 km, 185 m, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 180 Kč
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 180 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál 410731 180 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 180 Kč
KAM7152 Rendová Iva OK Kamenice 2084950 180 Kč
KSH8001 Roučka Martin OB Kašperské Hory C 416181 180 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 180 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš 2080904 180 Kč
KSU7373 Smrčková Věra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420414 180 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 180 Kč
LEN9151 Pěstová Kateřina SKI Klub Lenora C 416240 180 Kč
KSH7301 Maun Petr OB Kašperské Hory C 51156 180 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 180 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 180 Kč
26Axxxy Haider Anna (AUT) HSV Ried 230580 180 Kč
VPM7002 Mikeš Roman KOS Slavia Plzeň C 2051482 180 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 230 Kč
TAP9999 Popová Veronika KOB Tretra Praha zapůjčit 230 Kč
5.60 km, 200 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 180 Kč
MLA5804 Červenka Jiří MLOK Mariánské Lázně C dodáme později 180 Kč
LPU9904 Schvach Hynek OK Lokomotiva Pardubice 425557 180 Kč
LPU9652 Schvachová Denisa OK Lokomotiva Pardubice 224862 180 Kč
LPU0153 Schvachová Lucie OK Lokomotiva Pardubice 219205 180 Kč
LPU7154 Schvachová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice 51646 180 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 180 Kč
KSU7401 Smrček Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067333 180 Kč
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 236985 180 Kč
celkem přihlášených: 1309, vklad: 228630 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.