Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Datum:
08.09.2019
Místo konání:
Choceň
Pořadatel:
CHC - K.O.B. Choceň
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14B     D14D     D16B     D18B     D20B     D21B     D21D     D35B     D35D     D40B     D45B     D45D     D50B     D55B     D55D     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H12D     H14B     H14D     H16B     H18B     H20B     H21B     H21D     H35B     H35D     H40B     H45B     H45D     H50B     H55B     H55D     H60B     H65B     H65D     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T1     T2    
2.40 km, 65 m, 7 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA1151 Maráková Sofie TJ START Náchod C 405983 70 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 70 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 70 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 70 Kč
PHK0954 Ondrušová Leona OK 99 Hradec Králové C 2148056 70 Kč
DOB0990 Stolinová Andrea KOB Dobruška C 7233 70 Kč
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 2134328 70 Kč
PHK0959 Rutová Renata OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2144152 70 Kč
PHK1251 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 2122267 70 Kč
PHK1252 Besedová Magdaléna OK 99 Hradec Králové C 232884 70 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 70 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 70 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 70 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 70 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 70 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 70 Kč
0030005 Kušičková Lucie 003 - CVČ Horní Jelení 2148069 70 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 70 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 1008173 70 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 70 Kč
2.26 km, 60 m, 7 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7201198 70 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 70 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 70 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 70 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 70 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 70 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 9431 70 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 70 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 2025364 70 Kč
PHK0957 Seligrová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 2141908 70 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 70 Kč
CHT0951 Slavíková Barbora OOB SK Chrast C 2120993 70 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 70 Kč
SNA0951 Renská Adéla TJ START Náchod C 2148124 70 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 70 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 70 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 2420061 70 Kč
KOR0951 Špačková Kristýna OB DDM Kostelec nad Orlicí 2087655 70 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 70 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 7210076 70 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 70 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 70 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 70 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 70 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 70 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 9313 70 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 70 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 70 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 70 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2134362 70 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 70 Kč
3.10 km, 85 m, 11 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0853 Laštovková Jana OK Jilemnice C 2134347 70 Kč
0030003 Hamáková Adéla 003 - CVČ Horní Jelení 2148138 70 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 70 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín C 4293 70 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2085588 70 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 70 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 8670769 70 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7208071 70 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové B 8004344 70 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř C 2121757 70 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 70 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice B 8116697 70 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 8033203 70 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 2085583 70 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 2126366 70 Kč
PHK0757 Ondrušová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2148113 70 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec B 232404 70 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SOS Jindřichův Hradec C 2113415 70 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava B 2081356 70 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 9665 70 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670787 70 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9523 70 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec B 9050 70 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 70 Kč
PHK0755 Ježková Barbora OK 99 Hradec Králové C 2125378 70 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast B 2124755 70 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 70 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 2120999 70 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast B 2115709 70 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 70 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 2133886 70 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka C 8116807 70 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 70 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 70 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 70 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 70 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 70 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8116716 70 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice B 8656532 70 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 8109320 70 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 70 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2144078 70 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 52799 70 Kč
SHK0759 Šumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2144069 70 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8660536 70 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 70 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 70 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec B 9043 70 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 2008994 70 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 2135179 70 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 2092371 70 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2045230 70 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2129204 70 Kč
STH0752 Pavlová Karolína SK Studenec C 410777 70 Kč
2.45 km, 60 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0030002 Kaplanová Viktorie 003 - CVČ Horní Jelení 2148137 70 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 70 Kč
LTU0751 Imrišková Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 70 Kč
LPU0759 Janáčková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2122286 70 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 70 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 70 Kč
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové C 4145 70 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 70 Kč
LTU0752 Potůčková Emílie OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057582 70 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod C 405984 70 Kč
3.38 km, 115 m, 14 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 70 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 70 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 8660553 70 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 70 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 2119195 70 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 8116770 70 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 70 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 70 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 553451 70 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 7210128 70 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 70 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 70 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 70 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 8670798 70 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 2115708 70 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast B 2124751 70 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 2115701 70 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 70 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 70 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka B 8116810 70 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 2127639 70 Kč
VRL0554 Buďárková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134289 70 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast C 2148245 70 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk B 51468 70 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 2082930 70 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk C 416281 70 Kč
LTU0651 Kynclová Andrea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108867 70 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 70 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 7210231 70 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 70 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8033281 70 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 70 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 09586 70 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 70 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 70 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 70 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 70 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice B 8109313 70 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 70 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 70 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 8109318 70 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 70 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 70 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové B 2091529 70 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 331315 70 Kč
SHK0656 Štěrbová Agáta OK Slavia Hradec Králové C 2134322 70 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 8116689 70 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 70 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 70 Kč
2.71 km, 75 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 70 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 70 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 70 Kč
LPU0558 Janáčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 331619 70 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod C 2122271 70 Kč
3.50 km, 130 m, 14 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek B 7001029 160 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 160 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 160 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 2056274 160 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice B 2127638 160 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek B 2111767 160 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 8116671 160 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice B 2127630 160 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 160 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 8414138 160 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 160 Kč
CHT0353 Kropáčková Vendula OOB SK Chrast C 2148235 160 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové B 7210923 160 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 416215 160 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 160 Kč
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka C 8116821 160 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 160 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 160 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662730 160 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 8648619 160 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 8667532 160 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OB Vamberk C 438605 160 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 8109309 160 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8109308 160 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8656514 160 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 8656522 160 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 160 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2082908 160 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 416345 160 Kč
3.69 km, 140 m, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek B 8660540 160 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec B 331022 160 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport A 8680299 160 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 160 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 160 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice B 8663114 160 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8656630 160 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7208078 160 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 8667525 160 Kč
BRU0251 Meierová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0008670483 160 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 8109303 160 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 160 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 160 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 160 Kč
3.88 km, 150 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 160 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 2053546 160 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí B 2075693 160 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 8033293 160 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 160 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 8109302 160 Kč
4.85 km, 190 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8756 Novotná Jana OK 99 Hradec Králové C 8631584 180 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 180 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 180 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 180 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 180 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 180 Kč
ASU8964 Bořilová Klára Magnus Orienteering C 515189 180 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 180 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 180 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava C 2103679 180 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 180 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 180 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 8660408 180 Kč
KUO9051 Potočková Hana KOB Ústí nad Orlicí C 2144027 180 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 180 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 180 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 180 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 180 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 180 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 8044394 180 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 8656708 180 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 8656667 180 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 180 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 180 Kč
NPA7852 Kutáčová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 180 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 180 Kč
3.75 km, 140 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 100 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 100 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 100 Kč
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 100 Kč
VAM8850 Klapalová Hana OB Vamberk C 52074 100 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 2109708 100 Kč
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2134287 100 Kč
LTU9250 Škodová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 100 Kč
SHK9050 Jirásková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2053561 100 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 100 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 100 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2115746 100 Kč
4.31 km, 160 m, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 160 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 160 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 51836 160 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OB Vamberk C 9600 160 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 160 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 160 Kč
SNA8053 Renská Lenka TJ START Náchod C 2148070 160 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 160 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 160 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 160 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 160 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 160 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 160 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 160 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 160 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 2102550 160 Kč
VAM8450 Klapalová Michaela OB Vamberk C 981834 160 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 160 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 160 Kč
3.67 km, 120 m, 12 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 100 Kč
0020001 Nimshausová Hana 002 - HaNi 8025343 100 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 100 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 100 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 100 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 100 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 100 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 100 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 100 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 100 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 100 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 100 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 100 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OB Vamberk C 2109696 100 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 100 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 100 Kč
LPU8153 Kárníková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2118499 100 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 100 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 100 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 100 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 100 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 100 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 100 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 100 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 100 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 100 Kč
PHK8052 Říhová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 100 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 100 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 100 Kč
VAM8250 Drhlíková Markéta OB Vamberk C 9518 100 Kč
CHC7699 Korbelová Petra K.O.B. Choceň 2419927 100 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 100 Kč
4.31 km, 160 m, 17 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 1421908 160 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 160 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 160 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 160 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 160 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 160 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 160 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 160 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 160 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 160 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 160 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 160 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 9979 160 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 160 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 8028877 160 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 160 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 160 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 160 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 160 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 160 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 160 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 160 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 160 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 160 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 160 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 160 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 160 Kč
3.75 km, 140 m, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 160 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 160 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 160 Kč
CHC7352 Etterle-Biederman Lilianna K.O.B. Choceň C 887008 160 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 160 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 160 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 160 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 160 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 160 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 160 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 160 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 160 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 160 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 160 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 160 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 160 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 160 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 160 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 160 Kč
3.22 km, 120 m, 13 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 100 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 100 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 100 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 100 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 100 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 100 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 100 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224890 100 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 100 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 100 Kč
SRK7151 Prázová Kamila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425566 100 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 100 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 100 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 100 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 100 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 100 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 100 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 100 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 2127634 100 Kč
VRL7254 Dostálová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 100 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 100 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 100 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9102564 100 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 100 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9021 100 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 100 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 100 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 100 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 410360 100 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 7211287 100 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 100 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 100 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 100 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 100 Kč
3.75 km, 140 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 160 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 160 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 160 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 160 Kč
3.29 km, 125 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 160 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 160 Kč
KRE6050 Brémová Hildegarda OOB TJ Sokol Křemže C 899154 160 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 160 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 160 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 160 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 160 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 160 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 160 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 160 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 160 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 160 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 160 Kč
2.88 km, 100 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 100 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 100 Kč
LPU5651 Lulayová Věra OK Lokomotiva Pardubice C 9224 100 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 100 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 100 Kč
3.29 km, 125 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 8654911 120 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 120 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655485 120 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 120 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 120 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 120 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 120 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 120 Kč
2.72 km, 90 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 120 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 1000506 120 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 120 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 120 Kč
2.72 km, 90 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 120 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 120 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 8471118 120 Kč
2.44 km, 65 m, 7 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0903 Nonner Hynek OK Jilemnice C 426343 70 Kč
JIL1101 Nonner Prokop OK Jilemnice C 253359 70 Kč
JIL0902 Valenta Jakub OK Jilemnice C 426380 70 Kč
PHK1200 Mojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 9405 70 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 70 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9593 70 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 70 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 2115009 70 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 70 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 8400025 70 Kč
SNA1101 Šrámek Petr TJ START Náchod C 2148100 70 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 886271 70 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 70 Kč
SHK1103 Šatínský Jan OK Slavia Hradec Králové C 2148180 70 Kč
SHK1007 Štefanik Marek OK Slavia Hradec Králové C 2144111 70 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2102542 70 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 70 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 70 Kč
PDY1101 Šiler Štěpán Běhej Poděbrady C 2112725 70 Kč
2.48 km, 60 m, 7 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 70 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 70 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 70 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 70 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 70 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 70 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 70 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 2096212 70 Kč
PHK0903 Zídek Jakub OK 99 Hradec Králové C 2113363 70 Kč
PHK1004 Severa Matyáš OK 99 Hradec Králové C 2143367 70 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 2115711 70 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 70 Kč
SNA0903 Renský Matěj TJ START Náchod C 2148119 70 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 70 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 70 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 70 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 70 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 70 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 70 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 70 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 70 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 70 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 70 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 70 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2134345 70 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121884 70 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 70 Kč
3.27 km, 95 m, 9 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 70 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 331689 70 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 70 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 70 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 70 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 70 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 8670765 70 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 2115010 70 Kč
PHK0708 Sýkora Jakub OK 99 Hradec Králové C 224911 70 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky B 2124780 70 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 1424649 70 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 70 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 70 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2141894 70 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2102704 70 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 70 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2420026 70 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 682374 70 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 70 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2111744 70 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 2108898 70 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 2127648 70 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 416097 70 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7003026 70 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 9387 70 Kč
VRL0703 Buďárek David OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2135168 70 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 70 Kč
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 70 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 70 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 70 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2143370 70 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 7210811 70 Kč
PHK0707 Winter Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2134363 70 Kč
KUO0701 Zapletal Tomáš KOB Ústí nad Orlicí B 2134308 70 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121887 70 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 70 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice B 8663151 70 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 70 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 70 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 70 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2103276 70 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 8663155 70 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 70 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 70 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 70 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 70 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové B 2144092 70 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 70 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 9044 70 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená B 8116806 70 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 2053584 70 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 2122281 70 Kč
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 2144187 140 Kč
2.83 km, 60 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0805 Jirouš Matouš OK Jilemnice C 425574 70 Kč
LTU0703 Hrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 70 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 70 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 70 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 1420845 70 Kč
SHK0800 Šatínský Filip OK Slavia Hradec Králové C 2148145 70 Kč
SHK0705 Štefanik Jan OK Slavia Hradec Králové C 2144114 70 Kč
STH0707 Meduna Ondřej SK Studenec C 09934 70 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 70 Kč
3.74 km, 120 m, 14 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 70 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 70 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 70 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 70 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8116669 70 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 53225 70 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 70 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 8667506 70 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 8000239 70 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 70 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 8670737 70 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 70 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 8660514 70 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 70 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 70 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 70 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec B 2096259 70 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec B 8090148 70 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 8116794 70 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 70 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast C 2127613 70 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 8020220 70 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 2127658 70 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 70 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 70 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 70 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice B 51330 70 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín B 2114992 70 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk B 53569 70 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk B 2096135 70 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9036 70 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 70 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 70 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín B 8052360 70 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0008670486 70 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 70 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 70 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 70 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 70 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 70 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 70 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 70 Kč
PHK0604 Bělohlávek Michal OK 99 Hradec Králové B 2127606 70 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011898 70 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 70 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 70 Kč
2.86 km, 70 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 70 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 70 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210903 70 Kč
ZAM0506 Malošek Adam OB TJ Sokol Žamberk C 9029 70 Kč
LTU0502 Kerhát David OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 70 Kč
3.79 km, 140 m, 15 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 8109370 160 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice C 426308 160 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 2035789 160 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 160 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8004345 160 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 2102081 160 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 160 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 8662342 160 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 160 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 160 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 9040 160 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 160 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 160 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 160 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 8653297 160 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 160 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 8663186 160 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 160 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8109307 160 Kč
LPU0411 Oberreiter Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 8109310 160 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 8109305 160 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 160 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 8656645 160 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 160 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 7207030 160 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 8656641 160 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 8670458 160 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095937 160 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053544 160 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 8654887 160 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 2122279 160 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648630 160 Kč
PZR0401 Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7209358 160 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 8680412 160 Kč
4.03 km, 150 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 8680308 160 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk B 8629818 160 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 160 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 8670807 160 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 160 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 160 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 160 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 160 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 160 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 160 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 160 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 8663181 160 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8028873 320 Kč
4.15 km, 160 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 160 Kč
PHK0002 Nejman Marek OK 99 Hradec Králové C 2113092 160 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí B 2035149 160 Kč
5.83 km, 225 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8663150 180 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8116710 180 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 180 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 180 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 180 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 180 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 180 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 180 Kč
ZBM8509 Pauschek Karel SK Žabovřesky Brno C 8660430 180 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 180 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 180 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 2144189 180 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 180 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 180 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 180 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8116797 180 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 180 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 180 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 2113365 180 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8662283 180 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 180 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8008833 180 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 180 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 897364 180 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 180 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 180 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 180 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí C 8667548 180 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 180 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava C 7200584 180 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 180 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 180 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 180 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové C 8656729 180 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 180 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 180 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 180 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 180 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 7300181 180 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 8028864 180 Kč
0150001 Sichrovský Benjamin 015 - --- zapůjčit 220 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 180 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 2134332 180 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 180 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava C 7205966 180 Kč
4.08 km, 140 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 100 Kč
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek C 2091539 100 Kč
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 100 Kč
PZR9202 Sitař Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2148207 100 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 434813 100 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 100 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 100 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 100 Kč
OSN8601 Kutal Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9285 100 Kč
PZR7701 Pařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2144083 100 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 100 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 100 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 100 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 100 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 100 Kč
4.93 km, 180 m, 17 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 160 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 160 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 53133 160 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 160 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 160 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 160 Kč
CHT7703 Keller Ivo OOB SK Chrast C 2148244 160 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 160 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 160 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 160 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 160 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 160 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 160 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 8667546 160 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 160 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 160 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 160 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 160 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 160 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8663196 160 Kč
SHK8215 Bláha Jan OK Slavia Hradec Králové C 9145 160 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8663208 160 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 160 Kč
4.12 km, 130 m, 14 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 100 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 200 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 100 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 100 Kč
OAV6900 Müller Robert Orienteering Adventure C 553456 100 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 100 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 100 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 100 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 100 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 100 Kč
SRK7504 Šeps Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027209 100 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 100 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 100 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 100 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 100 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 100 Kč
LPU7608 Dvořáček Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2112738 100 Kč
LPU7417 Goláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7210917 100 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 100 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 100 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 100 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 100 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 100 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 100 Kč
0030007 Kušička Josef 003 - CVČ Horní Jelení zapůjčit 140 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 100 Kč
SHK7501 Charvát František OK Slavia Hradec Králové C 9130 100 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 100 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 100 Kč
PHK7900 Matoušek Josef OK 99 Hradec Králové C 2143399 100 Kč
0170001 Mojžíš Robert 017 - OK 99 2148209 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 100 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 100 Kč
4.93 km, 180 m, 17 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8028816 160 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 160 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 160 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 160 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 160 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 2113492 160 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 160 Kč
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05297 160 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 160 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 2144085 160 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 160 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 160 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 160 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 160 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 160 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 160 Kč
SHK7503 Prokeš Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7204995 160 Kč
CET7901 Šutera Josef TJ Loko Česká Třebová C 8663125 160 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8648570 160 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 160 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 160 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 160 Kč
4.65 km, 170 m, 18 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 160 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 160 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 160 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 160 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 160 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 160 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 160 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 160 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 160 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 160 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 160 Kč
LPU7312 Janáček Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 1000459 160 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 160 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 160 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 160 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 160 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053543 160 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 160 Kč
3.84 km, 120 m, 15 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 2114991 100 Kč
JIL7202 Janovský Petr OK Jilemnice C 426352 100 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 100 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 100 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 100 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 100 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 100 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 100 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 100 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 100 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 100 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 100 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 995884 100 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 100 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 100 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 100 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 100 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 100 Kč
PHK6910 Beseda Pavel OK 99 Hradec Králové C 2126272 100 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 100 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 100 Kč
BRU6800 Vychopeň Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002144103 100 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 100 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 100 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 100 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 100 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 100 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 100 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 100 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 100 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 100 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 100 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 9624 100 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 100 Kč
4.65 km, 170 m, 18 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 160 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 160 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 160 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 160 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 160 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8116757 160 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 160 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 160 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 160 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 160 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 160 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 160 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 160 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9028 160 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 160 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 160 Kč
4.11 km, 140 m, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI6300 Balek Zdeněk Orientační sporty Písek C 2029202 160 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 2085575 160 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 160 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 160 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 160 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 160 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 160 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 160 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 160 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 160 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 160 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 160 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 160 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 160 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 160 Kč
3.51 km, 115 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 100 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 100 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 100 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 100 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 100 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 100 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 100 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 100 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 100 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 100 Kč
4.11 km, 140 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 8660458 120 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 120 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 120 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 120 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 120 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 120 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 120 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 120 Kč
CHT5801 Štefec Jaroslav OOB SK Chrast C 52327 120 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 120 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 120 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 120 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 120 Kč
3.68 km, 120 m, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 120 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 120 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 120 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 120 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 120 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 120 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 120 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 120 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 120 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 120 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 120 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 120 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 120 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 120 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 120 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 120 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 120 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 120 Kč
3.02 km, 100 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 100 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 100 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 100 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 100 Kč
3.32 km, 110 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 120 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 120 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 120 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 120 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 120 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 240 Kč
3.32 km, 110 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 120 Kč
3.32 km, 110 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 120 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 120 Kč
2.45 km, 65 m, 8 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0030004 Hamáková Zuzana 003 - CVČ Horní Jelení 2148107 70 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 70 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 70 Kč
ZAM1501 Svejštil Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 9592 70 Kč
ZAM1101 Novák Michal OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 70 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SOS Jindřichův Hradec C 301356 70 Kč
DOB1111 Stolina David KOB Dobruška C 410769 70 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 70 Kč
VAM1600 Klapal Tomáš OB Vamberk C 9670 70 Kč
CST1751 Málková Antonie OB Strakonice 1418753 70 Kč
0060001 Ruta Jiří 006 - 006 zapůjčit 110 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 70 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 70 Kč
0100001 Jindřiška Drbalova 010 - bez klubove prislusnosti zapůjčit 110 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 70 Kč
PHK1450 Tihonová Magdalena OK 99 Hradec Králové C 70 Kč
SNA1501 Šrámek Denis TJ START Náchod zapůjčit 110 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108872 70 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 320290 70 Kč
KOR1150 Špačková Aneta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087632 70 Kč
LPU1499 Jirásková Jasmína OK Lokomotiva Pardubice 8400365 70 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 70 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 70 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 70 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 70 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 70 Kč
LPU1502 Odvody Vilém OK Lokomotiva Pardubice C 828384 70 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 70 Kč
0030006 Kušičková Jolana 003 - CVČ Horní Jelení 1425339 70 Kč
SHK1600 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 70 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 70 Kč
SHK1151 Čečková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2111814 70 Kč
SHK1105 Čížek Antonín OK Slavia Hradec Králové C 1428930 70 Kč
HOR0902 Bernard Mikuláš TJ Jiskra Hořice C 2078473 70 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 70 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 70 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 9797 70 Kč
ZAM1051 Venclová Aneta OB TJ Sokol Žamberk C 331587 70 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 811213 70 Kč
DKP1202 Mrázek Václav Oddíl OB Kotlářka C 8609 70 Kč
CHT1402 Matras Štěpán OOB SK Chrast C 51980 70 Kč
CHT1451 Matrasová Marie OOB SK Chrast C 232883 70 Kč
STHXX01 Medunová Marie SK Studenec 425575 70 Kč
2.84 km, 70 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN0750 Müllerová Kateřina OOB SK Týniště nad Orlicí C 2060239 70 Kč
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř C 2120621 70 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 70 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 2113478 70 Kč
VAM0751 Sršňová Natálie OB Vamberk C 1420849 70 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 8667517 70 Kč
0050001 Beneda Jan 005 - NN zapůjčit 110 Kč
PZR0011 Pařízek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 1425359 70 Kč
PHK0659 Leflerová Kristýna OK 99 Hradec Králové C 2126279 70 Kč
BRU7551 Meierová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032385 70 Kč
LPU2223 Janáčková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice 70 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 70 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 70 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 70 Kč
LPU7868 Vörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9271 70 Kč
VAM7651 Koblicová Milena OB Vamberk C 9483 70 Kč
VAM0606 Koblic Martin OB Vamberk C 9528 70 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 49874 70 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 70 Kč
PHK8254 Mojžíšová Jana OK 99 Hradec Králové C 9366 70 Kč
PZR7700 Splítek Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210877 70 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 70 Kč
CHC7399 Ryšavá Marta K.O.B. Choceň 8425544 70 Kč
STHXX02 Medunová Hana SK Studenec 303925 70 Kč
3.35 km, 140 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA8052 Knedlíková Zuzana TJ START Náchod C 2122269 100 Kč
JIL7503 Matěásko Dušan OK Jilemnice C 2116463 100 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 100 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 100 Kč
SJC8402 Havelka Josef Sportcentrum Jičín C 2102083 100 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 9351 100 Kč
5.19 km, 200 m, 18 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0080001 Kubínová Kateřina 008 - Tri Vepri na uteku zapůjčit 140 Kč
0080002 Janák Ladislav 008 - Tri Vepri na uteku zapůjčit 140 Kč
0080003 Štefaniková Markéta 008 - Tri Vepri na uteku zapůjčit 140 Kč
0070001 Kraus Martin 007 - KOB RA 2092384 100 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 100 Kč
LPU9051 Špirková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 100 Kč
CET8351 Šuterová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C 8662347 100 Kč
celkem přihlášených: 990, vklad: 111220 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.