Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.10.2020
Místo konání:
Všeň
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    

D10L 1.80 km, 80 m, 7 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1250 Dušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2134329 80 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 80 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 80 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403062 80 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 2148111 80 Kč
VLI1250 Raisrová Soňa Slavia Liberec orienteering C 4411249 80 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 80 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 80 Kč
0170005 Reichelová Šárka 017 - BC 2148132 80 Kč
0180001 Skorochod Alisa 018 - Oldřichov v Hájích 4411248 80 Kč
BOR1154 Válková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4400 80 Kč
TUV1251 Lazarová Nela SOK TJ Turnov C 2126364 80 Kč
TUV1250 Procházková Sára SOK TJ Turnov C 20758 80 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 80 Kč

D10 1.40 km, 75 m, 7 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 80 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 80 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 80 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 80 Kč
TJP1151 Rypáčková Šárka TJ Sokol Troja C 8014509 80 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 80 Kč
TJP1050 Vaněčková Anna TJ Sokol Troja C 2113500 80 Kč
VLI1053 Čečerle Beáta Slavia Liberec orienteering C 2126371 80 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 80 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 771771 80 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 80 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 80 Kč
TJN1152 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 80 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 80 Kč
MFP1150 Janečková Kristýna Matfyz Praha C 448933 80 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2129236 80 Kč
BOR1250 Čupcová Valerie OK Jiskra Nový Bor C 4392 80 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 80 Kč
TUV0955 Gibbons Emily SOK TJ Turnov C 411534 80 Kč

D12 1.70 km, 80 m, 9 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 80 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 80 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 80 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 80 Kč
TUR0860 Nováková Barborka OOB TJ Turnov C 2104592 80 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 80 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 2095926 80 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8253 80 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 80 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 2144105 80 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 80 Kč
TJN0956 Janatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660508 80 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078479 80 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402226 80 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2001998 80 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 80 Kč
TJN0957 Zurynková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102694 80 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 8014518 80 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice B 2060292 80 Kč
TJN0854 Pražáková Nella OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662699 80 Kč
CHA0951 Kubátová Karolína OK Chrastava C 2084431 80 Kč
TJN0855 Podoubská Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111782 80 Kč
0170004 Reichelová Helena 017 - BC 2148067 80 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086451 80 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 80 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 80 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 80 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2116464 80 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 80 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 8080812 80 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor B 4427 80 Kč
BOR0957 Čupcová Viktorie OK Jiskra Nový Bor C 4420 80 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor B 8518329 80 Kč
LLI0861 Špidlová Ester LOK-o Liberec C 2148054 80 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 80 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec B 8033224 80 Kč
TUV0651 Vařeková Anna SOK TJ Turnov C 411346 80 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 80 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 8660541 80 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 80 Kč

D14 2.00 km, 135 m, 11 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8670806 80 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001944 80 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 80 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 1418757 80 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 2143358 80 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov B 2106741 80 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 80 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 80 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 80 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 80 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2073663 80 Kč
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C 51201 80 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 80 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 80 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2111781 80 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662689 80 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 80 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk B 2801013 80 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 8160172 80 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 80 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 8516958 80 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 2115671 80 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 80 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8517331 80 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2081361 80 Kč

D16 2.40 km, 165 m, 11 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 110 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 110 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 110 Kč
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 8680421 110 Kč
SJC0559 Plevová Barbora Sportcentrum Jičín C 2115006 110 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 110 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 110 Kč
VLI0552 Sokolová Julie Slavia Liberec orienteering C 2122290 110 Kč
VLI0455 Podhorná Anna Slavia Liberec orienteering C 1400422 110 Kč
TJN0455 Brožková Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8670794 110 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 110 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 110 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 8660546 110 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 110 Kč
BOR0456 Průšková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 446324 110 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 110 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 110 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 110 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2117401 110 Kč

D18 2.70 km, 235 m, 12 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8033269 110 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 110 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 110 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 110 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 8670820 110 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec B 8662702 110 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659384 110 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8226439 110 Kč

D20 2.70 km, 235 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 110 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy B 7205007 110 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 110 Kč

D21L 3.80 km, 270 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 110 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 110 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov R 7205003 110 Kč
0010002 Juklíčková Zuzana 001 - ZuKuŠiJo Nereg. 2134330 110 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 110 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 110 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 110 Kč
CHA9152 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 110 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 110 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 110 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 8450007 110 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 110 Kč
CHA9651 Vejstrková Martina OK Chrastava C 8194 110 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 8033234 110 Kč
TJP8850 Jirásková Kateřina TJ Sokol Troja C 53556 110 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 110 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava R 7208096 110 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 110 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 110 Kč
0070001 Carter-Davies Megan 007 - (GBR) Swansea Bay Orienteering Club 8256763 110 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 8663148 110 Kč
SMR8850 Kurková Martina SNS Smržovka C 7260003 110 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 8282888 110 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 110 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno C 8660446 110 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 8670788 110 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 110 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8659403 110 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 110 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 110 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice C 8051795 110 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8660544 110 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 110 Kč
31D8650 Rickmeyer Tina (GER) SV Lengefeld 8028926 110 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 110 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 110 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 110 Kč
0160001 Medlíková Zuzana 016 - Medlíková 2134267 110 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 110 Kč
TUR8989 Baierová Hana OOB TJ Turnov C 8001989 110 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8116737 110 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 110 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 110 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice R 8660456 110 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 110 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 110 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 110 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 110 Kč

D21K 2.50 km, 200 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 8013918 110 Kč
LDC9251 Kadlecová Daniela KOB Děčín C 7001408 110 Kč
SJC8761 Žaloudková Petra Sportcentrum Jičín C 7878000 110 Kč
CHA8850 Ježková Barbora OK Chrastava C 8004126 110 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 110 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 110 Kč
SJC8658 Palasová Petra Sportcentrum Jičín C 8008016 110 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 110 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 110 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 110 Kč

D35 2.50 km, 200 m, 13 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8160 Preclíková Jana OOB TJ Turnov C 682650 110 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 1425355 110 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 110 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2148140 110 Kč
OKP6452 Smolková Alena SK OK 24 Praha C 53567 110 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team C 8660559 110 Kč
TAP8151 Paulíny Monika KOB Tretra Praha C 307344 110 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 8109403 110 Kč
MFP8250 Janečková Lenka Matfyz Praha C 416119 110 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 110 Kč
0220002 Jakubská Jitka 022 - Jakubsky 2124803 110 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Žabovřesky Brno C 7200319 110 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 110 Kč
0230001 Vávrová Rút 023 - StillAliveCZ 7001404 110 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 110 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 110 Kč

D40 2.40 km, 215 m, 14 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 110 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 110 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 110 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 110 Kč
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 110 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 110 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 110 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 110 Kč
TJP7950 Vaněčková Petra TJ Sokol Troja C 8000318 110 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 110 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 110 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8680599 110 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 110 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 110 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 110 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 110 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 110 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 110 Kč
DOK7850 Kmínková Michala OK Doksy C 2053501 110 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 110 Kč
PGP7764 Svítilová Pavla SK Praga C 8660503 110 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 110 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 110 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 110 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 110 Kč
0200002 Tomandlová Radka 020 - HoRa 2099521 110 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 110 Kč
DKP7857 Mrázková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8206 110 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 110 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 110 Kč

D45 2.30 km, 165 m, 14 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 110 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 110 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 110 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 110 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 110 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 1400412 110 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 8680576 110 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 110 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 110 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 110 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 110 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 110 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 110 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava C 2084433 110 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 110 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8660545 110 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8075000 110 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 110 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 110 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 110 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 110 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8160178 110 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 110 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 110 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 110 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 110 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 110 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 110 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 110 Kč

D50 2.10 km, 150 m, 12 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 110 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 110 Kč
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 110 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 110 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 110 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 110 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 110 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 110 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 110 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 110 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 110 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 110 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 110 Kč

D55 2.00 km, 155 m, 11 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 110 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 110 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 110 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 110 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 110 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 110 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 110 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 110 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 110 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 110 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 110 Kč

D60 1.80 km, 135 m, 11 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 110 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 110 Kč

D65 1.70 km, 120 m, 9 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 80 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 80 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 80 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 80 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 80 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 80 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 80 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 80 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 80 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 80 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 80 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 80 Kč

D70 1.60 km, 110 m, 11 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 80 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 80 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 80 Kč

H10L 1.80 km, 80 m, 7 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080843 80 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 80 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8537 80 Kč
0140002 Kasse Jakub 014 - HO Jurije Garagina 4616491 80 Kč
0140003 Kasse Matej 014 - HO Jurije Garagina 4616492 80 Kč
LLI1208 Kubík Tomáš LOK-o Liberec C 2420018 80 Kč
TJN1109 Pesničák Daniel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 130 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 80 Kč
LLI1206 Špidla Josef LOK-o Liberec C 2148063 80 Kč
LLI1203 Kunc Jakub LOK-o Liberec C 2148118 80 Kč
0220003 Pavel Jakubský 022 - Jakubsky 2120625 80 Kč
0220004 Filip Jakubský 022 - Jakubsky 2120646 80 Kč
DKP1202 Mrázek Václav Oddíl OB Kotlářka C 8209 80 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 80 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 80 Kč

H10 1.40 km, 75 m, 7 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4402233 80 Kč
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov C 4616807 80 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 80 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 80 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8013463 80 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 80 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 2420039 80 Kč
TJN1107 Zurynek Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 49964 80 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2419920 80 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 80 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 2115683 80 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy C 2115682 80 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 80 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 80 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 2127892 80 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8421841 80 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 80 Kč

H12 1.90 km, 85 m, 9 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 80 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662690 80 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 80 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 80 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 80 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 2419991 80 Kč
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering B 4402223 80 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218851 80 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 80 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 51544 80 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 80 Kč
KPY0900 Kopecký Oldřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2039226 80 Kč
LLI0902 Jiroutek Jakub LOK-o Liberec C 428206 80 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 80 Kč
TAP0902 Paulíny Jakub KOB Tretra Praha C 232725 80 Kč
JEN0902 Kutek Matěj OB Jenišovice C 2113046 80 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088176 80 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 80 Kč
TJP0800 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2113370 80 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 80 Kč
TUR0811 Karásek Vojtěch OOB TJ Turnov 2148234 80 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 80 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 80 Kč
TUR0912 Louda Matyáš OOB TJ Turnov C 2144118 80 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 80 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8663205 80 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 80 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8237 80 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor B 8304112 80 Kč
BOR0904 Kovanda Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 230718 80 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 80 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 80 Kč

H14 2.40 km, 165 m, 11 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov B 2108913 80 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 80 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 80 Kč
TUR0703 Zajger David OOB TJ Turnov C 2134323 80 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 80 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662743 80 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering B 2420020 80 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 8033275 80 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 80 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 8028854 80 Kč
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov B 8226402 80 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 8663117 80 Kč
VLI0705 Podhorný Ondřej Slavia Liberec orienteering C 2419926 80 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8226351 80 Kč
KUL0601 Votava Matěj KOB Ústí nad Labem C 8226387 80 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 80 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 8116802 80 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 2126343 80 Kč
CHA0606 Knap Šimon OK Chrastava C 2070841 80 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 8116777 80 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 80 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 80 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 80 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 80 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 80 Kč
PDY0602 Kakrda Matěj Běhej Poděbrady C 2135165 80 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 80 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 80 Kč

H16 2.70 km, 235 m, 12 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 110 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 110 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 110 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 7207877 110 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 110 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078466 110 Kč
0170003 Reichel Tomáš 017 - BC 2113413 110 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448931 110 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 7209659 110 Kč
KUL0501 Mužíček Martin KOB Ústí nad Labem C 2107022 110 Kč

H18 2.90 km, 225 m, 13 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 110 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 110 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 110 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 110 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 110 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 110 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 110 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 110 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 110 Kč

H20 2.90 km, 225 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 110 Kč
LLI0000 David Tomáš LOK-o Liberec C 2118932 110 Kč
TJN0409 Marek Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2103701 110 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov B 2108873 110 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 110 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy B 7207878 110 Kč

H21L 4.80 km, 385 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1

(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 110 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 110 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 110 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 110 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 110 Kč
0010001 Juklíček Jakub 001 - ZuKuŠiJo Nereg. 2134340 110 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 110 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 110 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 110 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 110 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 110 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 110 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov C 8680600 110 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 110 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 8660474 110 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 8109425 110 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 8226369 110 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 110 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha C 446363 110 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8303050 110 Kč
0070002 Mitchell, Ben 007 - (GBR) Swansea Bay Orienteering Club 8000047 110 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 110 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 110 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8282288 110 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 110 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice C 8651935 110 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 110 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 110 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 110 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 110 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec A 8656716 110 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 110 Kč
CHA8604 Ježek Lukáš OK Chrastava C 8001212 110 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice R 8221133 110 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 110 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 110 Kč
KAM0113 Janda Ondřej OK Kamenice A 8663176 110 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 110 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 110 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 110 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 110 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 110 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 110 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662742 110 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 110 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 110 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 110 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 110 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 110 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 8086808 110 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 110 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680399 110 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8656508 110 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 110 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 110 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 8007603 110 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 110 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 110 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 110 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 8656669 110 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8516425 110 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec R 8655466 110 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering C 500290 110 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 110 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 110 Kč

H21K 2.90 km, 225 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC8800 Duben Jiří Šumík KOB Děčín C 8349 110 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 110 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8116812 110 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 110 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 110 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 110 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 110 Kč

H35 3.80 km, 230 m, 14 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 110 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 110 Kč
TUR8207 Žídek Karel OOB TJ Turnov C 1413718 110 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 110 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 110 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 110 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 110 Kč
0040002 Šrek Ondřej 004 - neregistr zapůjčit 160 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 110 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 110 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 110 Kč
ABR8200 Kaluža Luboš A-team NOVO Bruntál 1436949 110 Kč
0140001 Kasse Jakub 014 - HO Jurije Garagina 8554 110 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 110 Kč
0150001 Albrecht David 015 - HO Skol 8116731 110 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 110 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 110 Kč

H40 3.40 km, 240 m, 16 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 110 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 110 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 8357666 110 Kč
0030001 Novotný Vít 003 - Maxidum zapůjčit 160 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 110 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 110 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 8004120 110 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 110 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 110 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 301631 110 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 110 Kč
TJN7900 Pražák Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670764 110 Kč
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2080948 110 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 110 Kč
CHA7606 Štěrba Jan OK Chrastava C 2084432 110 Kč
TUR7904 Havel Tomáš OOB TJ Turnov C 8216 110 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 110 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 110 Kč
DOK7801 Kmínek Jan OK Doksy C 2053502 110 Kč
PGP7810 Svítil Petr SK Praga C 1450170 110 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 110 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 110 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 1459071 110 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 110 Kč
0210001 Vulterýn Petr 021 - Vulterýnovi zapůjčit 160 Kč
0220001 Jakubský Ondřej 022 - Jakubsky 7701 110 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 110 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 110 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 110 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 110 Kč

H45 3.20 km, 240 m, 17 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 110 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 110 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 8116685 110 Kč
VLI7507 Kubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 110 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 110 Kč
AKE7200 sykorka ivan (SVK) Klub OB ATU Košice 4622374 110 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 110 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 110 Kč
31D6400 Müller Rico (GER) SV Lengefeld 8020222 110 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 110 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 110 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 110 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 110 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2049586 110 Kč
0170001 Reichel Vít 017 - BC 2148162 110 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 110 Kč
ZAK7100 Furucz Dušan OK Netopýr Zákupy C 110 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 110 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 110 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 110 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 110 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 110 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 110 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 110 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 110 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 110 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8160180 110 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160177 110 Kč
0200001 Tomandl Jan 020 - HoRa 2090861 110 Kč
SPC7506 Rypáček Miroslav SPORTICUS team C 426455 110 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 110 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 110 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 110 Kč

H50 2.40 km, 215 m, 14 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 110 Kč
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 110 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 110 Kč
TUR6912 Houžvička Jindřich OOB TJ Turnov C 51225 110 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 110 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 110 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8662371 110 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 110 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 110 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8226303 110 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 110 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 110 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 110 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 110 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 110 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 110 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 110 Kč

H55 2.30 km, 165 m, 14 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 110 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 110 Kč
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 2067342 110 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8160181 110 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 110 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 110 Kč

H60 2.10 km, 150 m, 12 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 110 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 110 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 110 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 110 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2148156 110 Kč

H65 2.00 km, 155 m, 11 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 80 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 80 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 80 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 80 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 80 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 80 Kč
LME5300 Neumann Zbyněk SK Los Mělník C 51579 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč

H70 1.80 km, 135 m, 11 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 80 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 80 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 80 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 80 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 80 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 80 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 80 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč

H75 1.70 km, 120 m, 9 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč

H80 1.60 km, 110 m, 11 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 80 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 80 Kč

HDR 1.80 km, 80 m, 7 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1302 Guida Sebastian Slavia Liberec orienteering C 4402229 80 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 500267 80 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 80 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 9000007 80 Kč
JEN1350 Kalousková Aneta OB Jenišovice C 2134344 80 Kč
0040001 Kopecký Václav 004 - neregistr zapůjčit 130 Kč
LLI1300 Gottstein Josef LOK-o Liberec C 428281 80 Kč
TJP1300 Rypáček Radim TJ Sokol Troja C 218783 80 Kč
CHA1200 Lankaš Antonín OK Chrastava 8167 80 Kč
CHA1500 Lankaš Vojtěch OK Chrastava 8173 80 Kč
SJC1503 Jakubec Jan Sportcentrum Jičín C 2112770 80 Kč
VLI1303 Podhorný Prokop Slavia Liberec orienteering C 4411240 80 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín C 9900 80 Kč
VLI1301 Kolaja Bedřich Slavia Liberec orienteering C 1398538 80 Kč
VLI1501 Kolaja Jaromír Slavia Liberec orienteering 2067313 80 Kč
TUR1213 Feštr Albert OOB TJ Turnov C 1000 80 Kč
STB1352 Průšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 682367 80 Kč
VLI7803 Raisr Ivo Slavia Liberec orienteering C 1459052 80 Kč
KRN1200 Peths Sebastian KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 80 Kč
TUR1252 Havlová Tereza OOB TJ Turnov C 4406055 80 Kč
TUR1458 Havlová Aneta OOB TJ Turnov C 4406056 80 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 80 Kč
TEP1451 Pecánková Barbora Tempo Praha C 49546 80 Kč
TUR1209 Louda Štěpán OOB TJ Turnov C 4406057 80 Kč
BOR1301 Válek Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4414 80 Kč
LLI8350 Kuncová Martina LOK-o Liberec C 7000721 80 Kč
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 80 Kč
0210003 Anna Vulterýnová 021 - Vulterýnovi zapůjčit 130 Kč
0210004 Mariana Vulterýnová 021 - Vulterýnovi zapůjčit 130 Kč
TAP1300 Holata Vojtěch KOB Tretra Praha C 2115740 80 Kč
FSP1200 Nitsch Lukáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 80 Kč
VLI1450 Horáčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402235 80 Kč
TUR1257 Slámová Simona OOB TJ Turnov C 4616805 80 Kč
SJC1777 Palasová Tina Sportcentrum Jičín C 9956 80 Kč
DKP1451 Mrázková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 51797 80 Kč
CHA1400 Pachner Ota OK Chrastava C 5177 80 Kč
TUR1110 Havlíček Tomáš OOB TJ Turnov C 4406070 80 Kč
TUR1406 Havlíček Jakub OOB TJ Turnov C 4406069 80 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 80 Kč

P 1.80 km, 90 m, 9 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7251 Pechová Helena Slavia Liberec orienteering C 4402220 80 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 80 Kč
LLI6951 Labská Bohuslava LOK-o Liberec C 428203 80 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 80 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 80 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 80 Kč
VLI8154 Kunášková Zuzana Slavia Liberec orienteering C 4402225 80 Kč
VLI7405 Kunášek Martin Slavia Liberec orienteering C 4411231 80 Kč
TUR7455 Drahoňovská Petra OOB TJ Turnov C 888638 80 Kč
0130002 Válek Matěj 013 - Aktivit 04287 80 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 80 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 80 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 8159 80 Kč
LLI8050 Kubíková Lenka LOK-o Liberec C zapůjčit 130 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662704 80 Kč
0170002 Reichelová Monika 017 - BC 2148243 80 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 80 Kč
ZAK9800 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy 7200544 80 Kč
KAM8051 Slámová Michaela OK Kamenice C 2148061 80 Kč
VLI0807 Čečerle Matouš Slavia Liberec orienteering C 2126361 80 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 80 Kč
VLI0808 Novotný Dalibor Slavia Liberec orienteering C 2058474 80 Kč
0190001 Dušková Petra 019 - TJN zapůjčit 130 Kč
BOR7151 Svobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8416 80 Kč
BOR7252 Vaňourková Jitka OK Jiskra Nový Bor C 1420232 80 Kč
LDC0750 Bajcurová Veronika KOB Děčín C 2000607 80 Kč
LLI7750 Špidlová Andrea LOK-o Liberec C zapůjčit 130 Kč
0210002 Petra Vulterýnová 021 - Vulterýnovi zapůjčit 130 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 80 Kč
HOR0902 Bernard Mikuláš TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
KAM7253 Balejová Veronika OK Kamenice C 2115760 80 Kč
HOR1100 Čihák Matěj TJ Jiskra Hořice C 2111759 80 Kč
HOR7651 Čiháková Olga TJ Jiskra Hořice C 2104603 80 Kč

T 3.50 km, 230 m, 16 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 110 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 110 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 110 Kč
RUM8750 Kotyšanová Lucie ZOOB Rumburk 301543 110 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 110 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 110 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 110 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 110 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680322 110 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 110 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 8680365 110 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 110 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 110 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 8013831 110 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 110 Kč
0110001 Pohlová Kateřina 011 - NNN zapůjčit 160 Kč
0130001 Válek Ondřej 013 - Aktivit 1420239 110 Kč
VLI7705 Čečerle Lukáš Slavia Liberec orienteering C 2143368 110 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 110 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 110 Kč
HOR7100 Loukota Josef TJ Jiskra Hořice C 2102559 110 Kč
LLI7608 Špidla Kryštof LOK-o Liberec C 2148108 110 Kč
LLI7800 Kunc Tomáš LOK-o Liberec C 7210927 110 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB Tretra Praha C 2067966 110 Kč
VLI7102 Novotný Jiří Slavia Liberec orienteering C 2078464 110 Kč
DKP0053 Vokálová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 1421299 110 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 110 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 8014569 110 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 8670737 110 Kč
celkem přihlášených: 729, vklad: 71610 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.