Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.10.2022
Místo konání:
Svárov, okr. Kladno
Pořadatel:
HCE - TJ Hostivice
Kategorie:
D10F     D10     D12     D14     D16     D21     D35     D45     D55     D60     D65     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T3     TF     Z1     Z2    
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOU1351 Kabáth Karolína Ida SK Moravan Louňovice C 232005 50 Kč
PGP1550 Svítilová Veronika SK Praga C 2131197 50 Kč
KAM1550 Křížová Elen OK Kamenice C 2090857 50 Kč
ZVO1352 Michalíková Stela OB SK Zvole C 2214519 50 Kč
DKP1450 Collis Helena Oddíl OB Kotlářka C 41365 50 Kč

D10

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1252 Dobyášová Kateřina OK Kamenice C 2039186 80 Kč
PGP1352 Súkupová Anita SK Praga C 2419862 80 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 80 Kč
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 80 Kč
DKP1256 Maroušková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2129223 80 Kč
ODV1252 Pavlíková Barbora TJ Aero Odolena Voda C 2211658 80 Kč
TAP1451 Kůdelová Eliška KOB Tretra Praha C 9760324 80 Kč
TAP1255 Kůdelová Nela KOB Tretra Praha C 515493 80 Kč
DKP1452 Večerková Klára Oddíl OB Kotlářka C 2181307 80 Kč
STB1453 Müller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 2032226 80 Kč
VSP1251 Mrázová Lucie USK Praha C 2219002 80 Kč
ROZ1252 Sýkorová Žofie OK Roztoky C 2213813 80 Kč
DKP1251 Collis Emma Oddíl OB Kotlářka C 202233 80 Kč

D12

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2420066 80 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice B 8105238 80 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 80 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 8116709 80 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 80 Kč
PGP1052 Řepková Anna SK Praga B 2134299 80 Kč
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga B 2144052 80 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 80 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice B 8328653 80 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice B 8137518 80 Kč
PGP1058 Škodová Denisa SK Praga B 8076645 80 Kč
DKP1166 Havlíková Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2420008 80 Kč
DKP1167 Havlíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2221458 80 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 80 Kč
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 80 Kč
SLA1053 Hrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 80 Kč
TAP1061 Brumovská Markéta KOB Tretra Praha C 2771916 80 Kč
DKP1064 Adámková Sára Oddíl OB Kotlářka C 8025 80 Kč
PGP1155 Mrázková Berta SK Praga B 771771 80 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga B 2085003 80 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha B 8051246 80 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 80 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 80 Kč
PGP1055 Starostová Lucie SK Praga C 2151445 80 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 80 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 2148157 80 Kč
VSP1154 Öner Eda USK Praha C 8445327 80 Kč

D14

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0950 Hill Daisy SKOB Slaný C 7210809 80 Kč
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 80 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 80 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 80 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127897 80 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 80 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice B 8032776 80 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 80 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 8080812 80 Kč
PGP0963 Labská Kateřina SK Praga C 2224798 80 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice B 8660541 80 Kč
LBE0851 Kollmannová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 886288 80 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 80 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda B 2143338 80 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha B 2080980 80 Kč
ZVO0953 Michalíková Alžběta OB SK Zvole C 8033262 80 Kč
ZVO0954 Michalíková Klára OB SK Zvole B 8033280 80 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 7000706 80 Kč
PGP0962 Žambochová Anežka SK Praga C zapůjčit 130 Kč
TAP0855 Votruba Hana KOB Tretra Praha C 2181309 80 Kč
ODV0856 Syblíková Rozálie TJ Aero Odolena Voda C 2419987 80 Kč
DKL0852 Václavíková Stela KOB Kladno C 2126368 80 Kč

D16

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 140 Kč
DKL0752 Drašarová Magdaléna KOB Kladno C 2000567 140 Kč
KAM0757 Lichtenbergová Zuzana OK Kamenice C 8154977 140 Kč
DKP0759 Mušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 8066788 140 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8003637 140 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha A 8085108 140 Kč
DKP0657 Večerková Ema Oddíl OB Kotlářka B 2419952 140 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha B 301182 140 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice A 8005429 140 Kč

D21 Rank. koef.: 0

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 140 Kč
PGP8755 Králová Vanda SK Praga C 8660507 140 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8680379 140 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8022636 140 Kč
DKP9052 Hořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 140 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 140 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 140 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 140 Kč
PGP8853 Syslová Edita SK Praga C 52106 140 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 140 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 140 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 140 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 8516755 140 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 140 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 2095965 140 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 140 Kč
DKP9450 Řada Hanka Oddíl OB Kotlářka C 7945000 140 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 140 Kč

D35

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA8450 Hill Radka SKOB Slaný C 2039170 140 Kč
KAM8052 Dobyášová Zuzana OK Kamenice C 2039085 140 Kč
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 7007201 140 Kč
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 140 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci 2800224 140 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 140 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 140 Kč
PGP8156 Súkupová Hana SK Praga C 2224777 140 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 140 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8107703 140 Kč
DKP8551 Havlíková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 8454037 140 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8042126 140 Kč
DKP8162 Mikeszová Martina Oddíl OB Kotlářka C 2118478 140 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 2134291 140 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 140 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 440405 140 Kč
SLA8150 Hrstková Marie SKOB Slaný C 2148214 140 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 140 Kč
DCH7852 Adámková Blanka Radioelektronika Cheb C 2141926 140 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 140 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 8190384 140 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 8226429 140 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 140 Kč
TAP7950 Sotonová Jitka KOB Tretra Praha C 2420031 140 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 140 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 140 Kč
KAM8051 Slámová Michaela OK Kamenice C 2148061 140 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 140 Kč
JES8450 Pilařová Kateřina OK Rakovník C 2115735 140 Kč

D45

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7452 Pokorná Kamila OK Kamenice C 2118482 140 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 140 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 140 Kč
LBE7450 Uhlířová Lada TJ Lokomotiva Beroun C 218788 140 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2222801 140 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 331076 140 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 140 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 140 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 140 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 140 Kč
DKL7750 Drašarová Dana KOB Kladno C 2039819 140 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 140 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 140 Kč
PGP7764 Svítilová Pavla SK Praga C 8660503 140 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 140 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 140 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 140 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 140 Kč
TAP7251 Brumovská Rhea KOB Tretra Praha C 2224524 140 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 140 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 8005134 140 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 140 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 140 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 2081363 140 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 140 Kč
FSP7551 Slavíčková Renata VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2212735 140 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 140 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 140 Kč
TAP7250 Černá Jana KOB Tretra Praha C 2102563 140 Kč

D55

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 140 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 140 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 8033243 140 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 140 Kč

D60

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 140 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 140 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 140 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 140 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 140 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 2134274 140 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 140 Kč

D65

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 80 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 80 Kč
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 80 Kč

D75

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8063085 80 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 80 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1502 Rollier Alexei OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci 1413334 50 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 50 Kč
DKP1504 Míka Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2419920 50 Kč

H10

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1205 Bína Richard OK Kamenice C 2213799 80 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8410799 80 Kč
KAM1206 Bürger Adam OK Kamenice C 2212745 80 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 80 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C 8328680 80 Kč
LBE1301 Beran Matouš TJ Lokomotiva Beroun C 2099525 80 Kč
SAD1200 Arnošt Daniel Sportovní akademie Dobříš C 51648 80 Kč
DKL1301 Drašar Matouš KOB Kladno C 2000590 80 Kč
ODV1200 Svoboda Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 2211669 80 Kč
TAP1400 Pucherna Štěpán KOB Tretra Praha C 7518567 80 Kč
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C 1407428 80 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 80 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 80 Kč

H12

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 8461732 80 Kč
DKL1001 Homola Šimon KOB Kladno C 2126358 80 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha B 8670452 80 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice B 8007178 80 Kč
ROZ1101 Vaněk Lukáš OK Roztoky B 8154992 80 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice B 2135200 80 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka B 8008297 80 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 1451523 80 Kč
SLA1100 Hanák Kryštof SKOB Slaný C 9201329 80 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 80 Kč
ODV1100 Trnobranský Dominik TJ Aero Odolena Voda C 2148168 80 Kč
MKP1100 Burgr Adam SK Meteor Kačerov C 80 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 80 Kč
TAP1007 Novák Denis KOB Tretra Praha C 2260330 80 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 8680602 80 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice B 2116478 80 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky B 8047192 80 Kč

H14

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 80 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 80 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha B 8090146 80 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci 7300820 80 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 8076039 80 Kč
DKL0903 Drašar Jakub KOB Kladno C 2000595 80 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 8007188 80 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 80 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8445310 80 Kč
DKP0924 Novák Adam Oddíl OB Kotlářka B 8154985 80 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 7210909 80 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice B 8002892 80 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 8006740 80 Kč
DKP0813 Večerka Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2039161 80 Kč
FSP0805 Slavíček David VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029184 80 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice B 1417257 80 Kč
JES0800 Pilař Jiří OK Rakovník C 2115736 80 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2801414 80 Kč

H16

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 140 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga B 8140934 140 Kč
PGP0808 Zápotocký Jiří SK Praga A 8648622 140 Kč
SLA0701 Hůlka Jonáš SKOB Slaný C 2129245 140 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka B 8648614 140 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga B 8670812 140 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8154983 140 Kč
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 140 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 140 Kč
TAP0706 Brumovský Štěpán KOB Tretra Praha C 8032753 140 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 7300274 140 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 140 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole A 8667515 140 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 140 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha B 8014443 140 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 140 Kč

H18

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 8660399 140 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 140 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 140 Kč

H21 Rank. koef.: 1

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 140 Kč
KNC9300 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 140 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 140 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 140 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 140 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 2106739 140 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 140 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 140 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka A 8080829 140 Kč
PGP0207 Charousek Matěj SK Praga C 8140918 140 Kč
EKP9000 Pecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 140 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 140 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 140 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 140 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 140 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 140 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 140 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 8116704 140 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 8140912 140 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 140 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 140 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 140 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 140 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 140 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 140 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 140 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 140 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 140 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 140 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 140 Kč

H35

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1700081 140 Kč
KAM7802 Dobyáš Petr OK Kamenice C 2039199 140 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 140 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 140 Kč
SLA8500 Fiala Jakub SKOB Slaný C 2148075 140 Kč
DKP8005 Dvořák Petr Oddíl OB Kotlářka C 2219062 140 Kč
PGP7900 Súkup Jaroslav SK Praga C 8105281 140 Kč
0010001 Beran Pavel 001 - Berani 2224516 140 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 140 Kč
DKP8607 Havlík Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8047131 140 Kč
LOU8001 Kabáth Petr SK Moravan Louňovice C 336701 140 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 140 Kč
SCP7800 Jurkiewicz Patrik OK Sparta Praha C 7260025 140 Kč
DKP8208 Szymanský Filip Oddíl OB Kotlářka C 8008302 140 Kč
DKP7402 Maroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 140 Kč
PGP7902 Stepanenko Sergiy SK Praga C 1088801 140 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 140 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 140 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 140 Kč
MKP8402 Burgr Richard SK Meteor Kačerov C 336744 140 Kč
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2080948 140 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 8107706 140 Kč

H45

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA7602 Hill Richard SKOB Slaný C 1150693 140 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 140 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 140 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci 2800223 140 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 140 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 140 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 140 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 140 Kč
DKL7600 Drašar Tomáš KOB Kladno C 2039798 140 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 140 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 140 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 140 Kč
PGP7712 Šnejdar Ondřej SK Praga C 2001953 140 Kč
KAM7301 Lichtenberg Martin OK Kamenice C 2151400 140 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 140 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 8116739 140 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 140 Kč
KNC6800 Komers František Sokol Kostelec n. Č. l. C 553432 140 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 140 Kč
LBE7400 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 7008099 140 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 8517454 140 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 140 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 8107759 140 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 140 Kč
TAP7202 Brumovský Martin KOB Tretra Praha C 2229843 140 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 140 Kč
0020001 Večerka Daniel 002 - NoWay 7002605 140 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 140 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 140 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 140 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 8680347 140 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 140 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 140 Kč
ODV7605 Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda C 8028846 140 Kč
0040001 Votruba Ondřej 004 - neregistrovaný 2224137 140 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 140 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 140 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 8226410 140 Kč
0070001 Mykhaylov Gutak 007 - AZYMUT Ukrajina 8071309 140 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 140 Kč

H55

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP6402 Reichl Michal SK Meteor Kačerov C 51701 140 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 140 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 8226367 140 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 140 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 140 Kč

H60

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 140 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888613 140 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 140 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 140 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 8303070 140 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 140 Kč
KAS6000 Mrva Pavel KOB Kamenický Šenov C 53014 140 Kč

H65

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP5700 Minchev Ivan Matfyz Praha C 51769 80 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 80 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8033205 80 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 80 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK Meteor Kačerov C 336747 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 80 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 80 Kč

H70

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 80 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 9101101 80 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 80 Kč

H75

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 80 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 80 Kč
LBE4600 NOSÁL STANISLAV TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 80 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 80 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 130 Kč

H80

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 80 Kč

T3

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM8650 Bínová Jana OK Kamenice C 2219019 140 Kč
DKP8209 Hořejší Jan Oddíl OB Kotlářka C 2771943 140 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 8226377 140 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 140 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 140 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice C 2143334 140 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 140 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 140 Kč
TAP7653 Jirousová Eva KOB Tretra Praha C 442878 140 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 140 Kč
0020002 Večerková Daniela 002 - NoWay 2039145 140 Kč
TAP7758 Pohlová Petra KOB Tretra Praha C 9527 140 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 140 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 140 Kč
ROZ7950 Vaňková Alice OK Roztoky C 2229813 140 Kč
ZVO8051 Michalíková Jana OB SK Zvole C 2222799 140 Kč
TAP7602 Novák Filip KOB Tretra Praha C 218783 140 Kč
0030001 Hřebíková Radka 003 - RAMAVI 2080970 140 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 140 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 2099529 140 Kč
ROU6802 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099487 140 Kč
0060001 Tučný Jan 006 - Tučňáci OB 2131195 140 Kč
0060002 Malá Martina 006 - Tučňáci OB 2148228 140 Kč

TF

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA1550 Hill Lucy SKOB Slaný C 50 Kč
ZBP1200 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 2219072 50 Kč
TAP1650 Puchernová Adéla KOB Tretra Praha C 7151177 50 Kč
DKP1752 Míková Martina Oddíl OB Kotlářka C 8537 50 Kč
ZBP1550 Pražáková Eliška OOB SK Zbraslav C 53583 50 Kč

Z1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0050001 Hromasová Magdaléna 005 - bez klubu zapůjčit 100 Kč

Z2

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010002 Beranová Kristína 001 - Berani 2083393 50 Kč
celkem přihlášených: 391, vklad: 45470 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.