Výsledky závodu: Interkompas 45 - E3

Datum:
01.09.2019
Místo konání:
Číměř, LDT Bílá skála
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Mapa:
Ředitel závodu:
Míchal Jiří - R3
Hlavní rozhodčí:
Komárek Arnošt - R3
Stavitel tratí:
Beneš Jan - R2
Protokol:
Též třetí etapa závodu Interkompas 45 proběhla za velmi horkého počasí. Stejně jako v předcházejících etapách nebylo hlášeno žádné vážnější zranění a nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65     D75     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H75     HDR     P     T    
D10
2.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 21:22
2. Marková Eva ZBM0954 SK Žabovřesky Brno 21:45 + 0:23
3. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 25:44 + 4:22
4. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 25:50 + 4:28
5. Komárková Radka SJH1151 SJH Jindřichův Hradec 29:05 + 7:43
6. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 33:36 + 12:14
7. Beránková Kamila ZBM1152 SK Žabovřesky Brno 33:41 + 12:19
8. Jirásková Laura VSP0952 USK Praha 34:56 + 13:34
9. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 38:45 + 17:23
10. Paulíčková Adela UOL0951 SOB Olomouc 38:47 + 17:25
11. Klímová Markéta OTK0950 OOB TJ Jiskra Otrokovice 46:52 + 25:30
12. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 46:55 + 25:33
13. Lubasová Aneta STA0953 OK Střelka 47:00 + 25:38
14. Beranová Marie SJH0951 SJH Jindřichův Hradec 47:30 + 26:08
15. Kučerová Tereza ZBM0957 SK Žabovřesky Brno 53:13 + 31:51
16. Dvořáčková Eliška MS TTR0951 OOB Třebíč 54:41 + 33:19
17. Vítková Eva CHT1053 OOB SK Chrast 55:46 + 34:24
18. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 57:46 + 36:24
19. Beránková Julie ZBM0956 SK Žabovřesky Brno 58:20 + 36:58
20. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 58:57 + 37:35
21. Janíková Klára UBM1053 MENISKOS Brno 59:34 + 38:12
22. Kopecká Tereza UOL1050 SOB Olomouc 73:00 + 51:38
23. Tomanková Alice KSU0959 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:49 + 62:27
24. Jarošová Linda VCB0950 OB České Budějovice 83:50 + 62:28
Hejzlarová Maja 140001 VCB DISK
D10N
2.20 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 27:27
2. Zelinová Ester SJH0956 SJH Jindřichův Hradec 27:43 + 0:16
3. Lubasová Nela STA1152 OK Střelka 28:17 + 0:50
4. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 30:35 + 3:08
5. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 30:44 + 3:17
6. Doleželová Jolana STA1151 OK Střelka 30:47 + 3:20
7. Švidrnochová Nela OOP0950 TJ Opava 31:30 + 4:03
8. Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha 31:53 + 4:26
9. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 32:33 + 5:06
10. Kopecká Zuzana OPI1050 Orientační sporty Písek 36:00 + 8:33
11. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 37:24 + 9:57
12. Vaníčková Nikola STA1051 OK Střelka 39:47 + 12:20
13. Kurfürstová Marie FSP1050 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:46 + 14:19
14. Slavíčková Julie JHB1051 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 42:44 + 15:17
15. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 44:30 + 17:03
16. Pobudová Marie SJH1050 SJH Jindřichův Hradec 44:46 + 17:19
17. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 50:00 + 22:33
18. Píšová Gréta SJH1052 SJH Jindřichův Hradec 53:19 + 25:52
19. Procházková Veronika VCB1262 OB České Budějovice 54:15 + 26:48
Jirásková Mia VSP1150 USK Praha DISK
D12
2.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Johana TBM0888 KOS TJ Tesla Brno 24:48
2. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 25:05 + 0:17
3. Paulíčková Tereza UOL0750 SOB Olomouc 25:49 + 1:01
4. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 27:07 + 2:19
5. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 27:15 + 2:27
6. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 27:22 + 2:34
7. Finstrlová Kristýna ZBM0752 SK Žabovřesky Brno 27:34 + 2:46
8. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 28:54 + 4:06
9. Štětínská Tereza MOV0751 SKOB Ostrava 29:36 + 4:48
10. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 30:01 + 5:13
11. Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 31:46 + 6:58
12. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 32:39 + 7:51
13. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 32:45 + 7:57
14. Kellerová Alice CHT0852 OOB SK Chrast 34:29 + 9:41
15. Reichlová Pavla KSU0888 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:47 + 9:59
16. Lena Baath 70002 TSV Jetzendorf 35:04 + 10:16
17. Janíková Anna UBM0855 MENISKOS Brno 36:33 + 11:45
18. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 37:19 + 12:31
19. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:43 + 12:55
20. Zoulíková Vendula CHT0753 OOB SK Chrast 38:06 + 13:18
21. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 39:57 + 15:09
22. Hudosová Kristýna RIC0750 OB Říčany 40:57 + 16:09
23. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:30 + 17:42
24. Strýčková Barbora ADA0852 OOB Spartak Adamov 42:36 + 17:48
25. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 46:12 + 21:24
26. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:37 + 21:49
27. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 48:48 + 24:00
28. Skřivanková Anna TBM0853 KOS TJ Tesla Brno 55:47 + 30:59
29. Peňázová Charlotte ZBM0860 SK Žabovřesky Brno 57:50 + 33:02
30. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 58:49 + 34:01
31. Sedláčková Hana TBM0778 KOS TJ Tesla Brno 59:06 + 34:18
32. Pejchalová Zuzana SJI0850 OK Jihlava 59:49 + 35:01
33. Komínová Vendula RUZ0751 TJ Růžená 65:10 + 40:22
34. Potužníková Adéla SJH0754 SJH Jindřichův Hradec 66:41 + 41:53
35. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 83:53 + 59:05
36. Věžníková Natálie TTR0777 OOB Třebíč 86:07 + 61:19
37. Růžičková Žofie TZL0953 SKOB Zlín 98:50 + 74:02
Fina Baath 70001 TSV Jetzendorf DISK
Slavíčková Ema JHB0852 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
Reichlová Lucie KSU0850 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D14
3.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 29:05
2. Doušková Hana TBM0659 KOS TJ Tesla Brno 29:23 + 0:18
3. Procházková Doubravka ADA0651 OOB Spartak Adamov 29:58 + 0:53
4. Finstrlová Julie ZBM0552 SK Žabovřesky Brno 30:12 + 1:07
5. Doušková Kateřina TBM0679 KOS TJ Tesla Brno 30:14 + 1:09
6. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 31:38 + 2:33
7. Matoušková Jana MOV0551 SKOB Ostrava 31:53 + 2:48
8. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 32:07 + 3:02
9. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:20 + 4:15
10. Pavlová Eliška MOV0650 SKOB Ostrava 33:21 + 4:16
11. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 33:35 + 4:30
12. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 33:48 + 4:43
13. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 34:34 + 5:29
14. Tomanová Eliška LBM0651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:40 + 7:35
15. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 37:24 + 8:19
16. Slavíková Tereza CHT0656 OOB SK Chrast 37:40 + 8:35
17. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:24 + 12:19
18. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 41:47 + 12:42
19. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 43:32 + 14:27
20. Blahutová Martina MFP0550 Matfyz Praha 44:12 + 15:07
21. Procházková Magdalena VCB0662 OB České Budějovice 45:41 + 16:36
22. Krčková Lucie TRI0550 TJ TŽ Třinec 47:43 + 18:38
23. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 48:26 + 19:21
24. Pejchalová Veronika SJI0652 OK Jihlava 48:40 + 19:35
25. Veselá Tereza CHT0552 OOB SK Chrast 51:05 + 22:00
26. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 52:18 + 23:13
27. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 59:01 + 29:56
28. Kopecká Nela UOL0650 SOB Olomouc 63:15 + 34:10
29. Pastuszková Laura VSP0654 USK Praha 101:35 + 72:30
D16
4.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 37:31
2. Kropáčková Vendula CHT0353 OOB SK Chrast 38:16 + 0:45
3. Hovořáková Karolína ZBM0351 SK Žabovřesky Brno 38:26 + 0:55
4. Smékalová Karolína UOL0451 SOB Olomouc 38:35 + 1:04
5. Barnatová Klára ZBM0352 SK Žabovřesky Brno 40:22 + 2:51
6. Miková Lenka TBM0460 KOS TJ Tesla Brno 42:36 + 5:05
8. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 43:43 + 6:12
9. Smékalová Viktorie UOL0450 SOB Olomouc 46:30 + 8:59
10. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:23 + 9:52
11. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 48:17 + 10:46
12. Bruková Petra TRI0450 TJ TŽ Třinec 48:28 + 10:57
13. Balková Markéta OPI0450 Orientační sporty Písek 49:58 + 12:27
14. Dvořáková Hana PGP0355 SK Praga 50:04 + 12:33
15. Čápová Eliška STA0451 OK Střelka 53:21 + 15:50
16. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 54:53 + 17:22
17. Procházková Dana VCB0362 OB České Budějovice 56:28 + 18:57
18. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 57:35 + 20:04
19. Heclová Marie KSU0454 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:09 + 22:38
20. Votíková Tereza VCB0454 OB České Budějovice 64:25 + 26:54
21. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 70:11 + 32:40
22. Čelechovská Radka UBM0451 MENISKOS Brno 86:38 + 49:07
MS Penzkofer Marcus 43:20 + 5:49
Lamačová Pavlína TUR0451 OOB TJ Turnov DISK
Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš DISK
D18
5.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 39:02
2. Pataki XXX 480007 BETA URSUS Orienteering 44:34 + 5:32
3. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 46:19 + 7:17
4. Slámová Taťána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:26 + 15:24
5. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš 56:17 + 17:15
6. Mašatová Eliška 470001 Český Brod 59:24 + 20:22
7. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 62:14 + 23:12
8. Patassiová Michaela 27S0250 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:11 + 24:09
9. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 68:10 + 29:08
10. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 69:12 + 30:10
11. Navrátilová Adéla TRI0250 TJ TŽ Třinec 73:47 + 34:45
D21A
6.90 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8248
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 53:40 8359
2. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 54:25 + 0:45 8246
3. Luštická Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 55:07 + 1:27 8140
4. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 55:41 + 2:01 8054
5. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 56:25 + 2:45 7942
6. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 56:36 + 2:56 7915
7. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 57:15 + 3:35 7816
8. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 58:01 + 4:21 7700
9. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 58:09 + 4:29 7680
10. Vozdová Aneta KSU9394 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:30 + 4:50 7627
11. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 58:45 + 5:05 7589
12. Kořínková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov 58:58 + 5:18 7556
13. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:25 + 5:45 7488
14. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 61:08 + 7:28 7227
15. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 64:49 + 11:09 6669
16. Veljačiková Hana PGP9756 SK Praga 64:51 + 11:11 6664
17. Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín 69:10 + 15:30 6009
18. Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha 69:57 + 16:17 5890
19. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 71:18 + 17:38 5686
20. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:47 + 19:07 5461
21. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 73:06 + 19:26 5413
22. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:45 + 20:05 5314
23. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 74:46 + 21:06 5160
24. Skoupá Vendula STE0152 SK SKI-OB Šternberk 91:51 + 38:11 2570
25. Penzkofer Julia 60006 SV Mietraching DE 94:38 + 40:58
D21B
5.60 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5161
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 53:22 5289
2. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 54:23 + 1:01 5193
3. Řezníčková Tereza SJI9056 OK Jihlava 56:26 + 3:04 5000
4. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 59:35 + 6:13 4703
5. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:04 + 6:42 4658
6. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 61:33 + 8:11 4518
7. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:17 + 9:55 4354
8. Paříková Iva TUR0061 OOB TJ Turnov 63:40 + 10:18 4318
9. Malivánková Eva ZBM9952 SK Žabovřesky Brno 68:15 + 14:53 3886
10. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 70:13 + 16:51 3700
11. Hrabošová Magdalena ASU0099 Magnus Orienteering 72:26 + 19:04 3491
12. Pregartner Gudrun 350002 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 79:54 + 26:32
13. Makovská Jarmila TAP8650 KOB Tretra Praha 96:04 + 42:42 1263
Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice DISK 0
D21C
4.10 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4336
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lange Maria 60005 SV Mietraching DE 38:58
2. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 40:41 + 1:43 4556
3. Krausová Martina TJP9350 TJ Sokol Troja 43:33 + 4:35 4266
4. Štoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka 44:20 + 5:22 4186
5. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 46:48 + 7:50 3937
6. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 47:46 + 8:48 3839
7. Kavánková Jana ZBM9356 SK Žabovřesky Brno 48:00 + 9:02 3816
8. Škrabalová Šárka KON9888 KOB Konice 48:26 + 9:28 3772
9. Mazalová Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 48:57 + 9:59 3719
10. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 49:44 + 10:46 3640
11. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 50:06 + 11:08 3603
12. Švidrnochová Hana OOP7751 TJ Opava 50:59 + 12:01 3514
13. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 52:00 + 13:02 3411
14. Kučerová Barbora 330001 LBE - neregistrovaní 54:15 + 15:17
15. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 54:17 + 15:19 3180
16. Habigerová Radka KSU9559 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:28 + 16:30 3060
17. Janíková Marie UBM7852 MENISKOS Brno 55:39 + 16:41 3041
18. Luca Gillich 190004 TTT 56:45 + 17:47
19. Vacková Anna CHT0051 OOB SK Chrast 57:36 + 18:38 2844
20. Kršková Lenka VCB8851 OB České Budějovice 58:33 + 19:35 2748
21. Dóra Gillich 190003 TTT 60:29 + 21:31
22. Sladká Magdalena PBM8450 TJ Spartak 1. Brněnská 62:52 + 23:54
23. Slabochová Barbora 290001 Tretra Praha 65:05 + 26:07
24. Pregartner Delilah 350003 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 66:53 + 27:55
25. Bendáková Eliška LTU9250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:46 + 34:48 1209
26. Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec 88:47 + 49:49 0
27. Šmídová Klára UBM9857 MENISKOS Brno 98:08 + 59:10 0
28. Humlíčková Martina UBM0151 MENISKOS Brno 99:24 + 60:26 0
29. Rajnohová Pavla UBM7654 MENISKOS Brno 101:36 + 62:38 0
Humlíčková Jana UBM7351 MENISKOS Brno DISK 0
D35A
5.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 40:49
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 42:27 + 1:38
3. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 43:52 + 3:03
4. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 45:19 + 4:30
5. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 47:08 + 6:19
6. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 47:30 + 6:41
7. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 47:57 + 7:08
8. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 48:02 + 7:13
9. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 48:04 + 7:15
10. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 48:18 + 7:29
11. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:21 + 7:32
12. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 49:16 + 8:27
13. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 51:34 + 10:45
14. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 51:52 + 11:03
15. Zoulíková Iveta CHT8052 OOB SK Chrast 53:26 + 12:37
16. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 53:50 + 13:01
17. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 56:49 + 16:00
18. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 57:22 + 16:33
19. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 58:22 + 17:33
20. Rožková Petra RIC7575 OB Říčany 61:04 + 20:15
21. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 66:30 + 25:41
22. Kroutilová Eva TBM7861 KOS TJ Tesla Brno 67:55 + 27:06
Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice DISK
Uhlíková Šárka SJC8151 Sportcentrum Jičín DISK
D35B
4.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:58
2. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno 47:16 + 4:18
3. Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno 51:53 + 8:55
3. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 51:53 + 8:55
5. Krejčiříková Nikol BBM7850 BETA URSUS Orienteering 54:42 + 11:44
6. Finstrlová Alena ZBM7550 SK Žabovřesky Brno 54:45 + 11:47
7. Čechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 55:12 + 12:14
8. Paulíčková Barbara UOL7851 SOB Olomouc 56:17 + 13:19
9. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:18 + 14:20
10. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 57:22 + 14:24
11. Kočárková Petra 390001 Kočárková 59:24 + 16:26
12. Hofhanzlová Hana RUZ7951 TJ Růžená 60:05 + 17:07
13. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 60:18 + 17:20
14. Slavíčková Lada JHB7951 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60:47 + 17:49
15. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 61:48 + 18:50
16. Brychtová Zuzana JHB8053 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 62:11 + 19:13
17. Zámečníková Jitka 20001 Zámečníci 62:24 + 19:26
18. Janošíková Olga VCB7552 OB České Budějovice 62:54 + 19:56
19. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:01 + 20:03
20. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 63:15 + 20:17
21. Kopecká Květa OPI8050 Orientační sporty Písek 63:24 + 20:26
22. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 63:34 + 20:36
23. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:32 + 22:34
24. Smolíková Kateřina KSU7793 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:57 + 28:59
25. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 72:11 + 29:13
26. Benešová Petra KON7575 KOB Konice 72:44 + 29:46
27. Hejnová Simona LLI7651 LOK-o Liberec 76:35 + 33:37
28. Hejduková Petra LBM8252 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 78:40 + 35:42
29. Koblížková Klára TJH8051 TJ Tolar Jindřichův Hradec 82:26 + 39:28
30. Smékalová Jana UOL7850 SOB Olomouc 88:18 + 45:20
31. Rotková Gabriela 230001 nereg. 89:49 + 46:51
Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast DISK
Pejchalová Petra SJI7950 OK Jihlava DISK
D45A
4.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:35
2. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:03 + 0:28
3. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 46:26 + 0:51
4. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 46:52 + 1:17
5. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 48:12 + 2:37
6. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 48:38 + 3:03
7. Macháčková Michaela FYD7299 Jizerský klub OB Frýdlant 49:28 + 3:53
8. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 50:13 + 4:38
9. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 51:01 + 5:26
10. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 51:15 + 5:40
11. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 51:40 + 6:05
12. Čechová Zuzana BZR6951 Bratrstvo Ždárských vrchů 51:47 + 6:12
13. Krčová Martina KSU7272 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:37 + 9:02
14. Chovancová Jana TZL7352 SKOB Zlín 54:41 + 9:06
15. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 54:52 + 9:17
16. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 54:53 + 9:18
17. Liebl Gertrud 30002 TV Osterhofen 57:40 + 12:05
18. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 58:02 + 12:27
19. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 59:19 + 13:44
20. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:25 + 13:50
21. Hudosová Gabriela RIC7299 OB Říčany 61:23 + 15:48
22. Eschlboeck Gudrun 46A6850 OL Naturfreunde Linz 62:00 + 16:25
23. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 62:06 + 16:31
24. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 63:22 + 17:47
25. Wagner Birgit 120003 Linz 63:30 + 17:55
26. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 64:14 + 18:39
27. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 64:26 + 18:51
28. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 66:08 + 20:33
29. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 66:25 + 20:50
30. Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice 70:21 + 24:46
31. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 73:05 + 27:30
32. Vogl Karin 60012 SV Mietraching DE 73:30 + 27:55
33. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 76:47 + 31:12
34. Šimková Hana UOL6653 SOB Olomouc 76:48 + 31:13
35. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 79:16 + 33:41
36. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 79:41 + 34:06
37. Holper Antónia 12H6850 Tipo Orienteering Club 90:33 + 44:58
38. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 92:49 + 47:14
39. Nežádalová Lenka DKP7150 Oddíl OB Kotlářka 118:12 + 72:37
D45B
3.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 39:41
2. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia Plzeň 40:31 + 0:50
3. Adrienn Kalocsai 190006 TTT 41:20 + 1:39
4. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 43:37 + 3:56
5. Janíčková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:07 + 4:26
6. Nykodýmová Monika TBM6870 KOS TJ Tesla Brno 48:00 + 8:19
7. Nováková Marie OKP6953 SK OK 24 Praha 49:34 + 9:53
8. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Žabovřesky Brno 49:37 + 9:56
9. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 50:52 + 11:11
10. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:08 + 11:27
11. Éva Federics 190002 TTT 52:34 + 12:53
12. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 54:58 + 15:17
13. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 55:14 + 15:33
14. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 56:05 + 16:24
15. Čelechovská Zora UBM7451 MENISKOS Brno 56:50 + 17:09
16. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 57:51 + 18:10
17. Mikošková Iveta STE7150 SK SKI-OB Šternberk 59:42 + 20:01
18. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 60:03 + 20:22
19. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 61:12 + 21:31
20. Švancárová Helena KSU7252 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:46 + 22:05
21. Langrová Monika SHK7251 OK Slavia Hradec Králové 62:40 + 22:59
22. Reichlová Jiřina KSU7499 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:59 + 23:18
23. Honsová Jitka ZBP7352 OOB SK Zbraslav 63:37 + 23:56
24. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 63:59 + 24:18
25. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 64:11 + 24:30
26. Schäferová Jana TZL6566 SKOB Zlín 69:19 + 29:38
27. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 69:30 + 29:49
28. Kyclová Jitka LBM7450 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 70:02 + 30:21
29. Pavlová Libuše MOV7451 SKOB Ostrava 70:26 + 30:45
30. Mašatová Zora 470002 Český Brod 75:50 + 36:09
31. Foltýnová Lenka SJI6751 OK Jihlava 92:08 + 52:27
D55A
4.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Galíková Jana TBM6351 KOS TJ Tesla Brno 42:03
2. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:07 + 0:04
3. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:27 + 2:24
4. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 45:37 + 3:34
5. Krajčová Věra OTK5850 OOB TJ Jiskra Otrokovice 48:27 + 6:24
6. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:58 + 6:55
7. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 49:58 + 7:55
8. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 53:02 + 10:59
9. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 55:39 + 13:36
10. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 58:11 + 16:08
11. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 58:14 + 16:11
12. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 59:51 + 17:48
13. Jastrzembská Jarmila TRI6450 TJ TŽ Třinec 62:34 + 20:31
14. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 64:06 + 22:03
15. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 65:28 + 23:25
16. Bialožytová Pavla TRI6350 TJ TŽ Třinec 66:43 + 24:40
17. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 68:44 + 26:41
18. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 69:48 + 27:45
19. Stackeová Anna LCE5551 OOB TJ Slovan Luhačovice 73:26 + 31:23
20. Lange Petra 60009 SV Mietraching DE 76:07 + 34:04
21. Bauer Iris 160001 TV Osterhofen 76:16 + 34:13
22. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 80:19 + 38:16
23. Brémová Hildegarda KRE6050 OOB TJ Sokol Křemže 91:18 + 49:15
D55B
3.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 48:42
2. Cahlová Slávka LCE5451 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:37 + 1:55
3. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 54:36 + 5:54
4. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 55:48 + 7:06
5. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 56:05 + 7:23
6. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 56:11 + 7:29
7. Žaludková Miroslava TZL5954 SKOB Zlín 56:58 + 8:16
8. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:29 + 8:47
9. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 58:28 + 9:46
10. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 59:55 + 11:13
11. Maget Brigitte 350001 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 60:02 + 11:20
12. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 63:07 + 14:25
13. Smičková Eva KON5887 KOB Konice 69:12 + 20:30
14. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 70:22 + 21:40
15. Zöbl Maria 110001 NF Linz 79:23 + 30:41
16. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 84:50 + 36:08
17. Sladká Zora PBM6059 TJ Spartak 1. Brněnská 85:42 + 37:00
D65
3.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 36:45
2. Kolaříková Věra SBK5251 KOB START Blansko 39:44 + 2:59
3. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 44:06 + 7:21
4. Sikorová Marie BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD 51:23 + 14:38
5. Štáblová Jitka ASU5350 Magnus Orienteering 52:24 + 15:39
6. Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 56:54 + 20:09
7. Dlasková Anna DKP5350 Oddíl OB Kotlářka 58:38 + 21:53
8. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 60:46 + 24:01
9. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 60:51 + 24:06
10. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 61:41 + 24:56
11. Slámová Hana TBM4951 KOS TJ Tesla Brno 61:54 + 25:09
12. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 63:20 + 26:35
13. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 63:45 + 27:00
14. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:19 + 29:34
15. Wagner Elfi 120002 Linz 68:26 + 31:41
16. Oudin Marie-Reine 310002 Oudin 69:41 + 32:56
17. Koblížková Michaela TJH4851 TJ Tolar Jindřichův Hradec 76:19 + 39:34
18. Podhorská Věra 1999689750 OK Jihlava 77:08 + 40:23
19. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 80:08 + 43:23
20. Mikšová Stanislava DKP5250 Oddíl OB Kotlářka 112:44 + 75:59
D75
2.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roder Ulrike 410001 Roder 40:26
2. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 49:13 + 8:47
3. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 104:26 + 64:00
H10
2.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Vojtěch SJH1003 SJH Jindřichův Hradec 22:54
2. Míchal Jakub SJH1001 SJH Jindřichův Hradec 23:22 + 0:28
3. Štábl Vít KSU1100 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:40 + 1:46
4. Bruk Lukáš TRI0901 TJ TŽ Třinec 24:51 + 1:57
5. Slováček Ondřej TZL0902 SKOB Zlín 25:52 + 2:58
6. Doušek Vilém TBM0904 KOS TJ Tesla Brno 26:55 + 4:01
7. Gregor Marek DKP0914 Oddíl OB Kotlářka 27:41 + 4:47
8. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 28:17 + 5:23
9. Bruk Tomáš TRI0900 TJ TŽ Třinec 30:38 + 7:44
10. Libra Matyáš PZR0900 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:41 + 7:47
11. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 32:17 + 9:23
12. Rychtárik Tadeáš SJH0901 SJH Jindřichův Hradec 33:05 + 10:11
13. Beran Antonín SJH1101 SJH Jindřichův Hradec 34:03 + 11:09
14. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 35:04 + 12:10
15. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 35:54 + 13:00
16. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 36:05 + 13:11
17. Etrych Jonáš 250002 Etryšáci 41:50 + 18:56
18. Kyncl Ondřej ZBM1003 SK Žabovřesky Brno 44:01 + 21:07
19. Kroutil Tadeáš TBM0928 KOS TJ Tesla Brno 45:16 + 22:22
20. Hájek Vojtěch TBM1201 KOS TJ Tesla Brno 45:59 + 23:05
21. Procházka Ferdinand ADA1001 OOB Spartak Adamov 49:30 + 26:36
22. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 52:13 + 29:19
23. Gotfried Štěpán VCB0905 OB České Budějovice 53:04 + 30:10
24. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 54:10 + 31:16
25. Vojkůvka Filip DOR0902 OK Dobříš 55:58 + 33:04
26. Španěl Viktor DOR0901 OK Dobříš 59:58 + 37:04
27. Kozák Matěj VCB0920 OB České Budějovice 60:18 + 37:24
28. Vinopal Vojtěch PZR0901 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:23 + 43:29
29. Šebelka Jakub VLI1002 Slavia Liberec orienteering 66:24 + 43:30
30. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 71:34 + 48:40
H10N
2.20 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 20:46
2. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 21:02 + 0:16
3. Štok Honzík DKP0900 Oddíl OB Kotlářka 21:51 + 1:05
4. Wierer Antonín STA1002 OK Střelka 24:07 + 3:21
5. Prantl Tomáš SJH1105 SJH Jindřichův Hradec 26:40 + 5:54
6. Hejzlar Arjuna 140002 VCB 28:12 + 7:26
7. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 31:46 + 11:00
8. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 34:56 + 14:10
9. Rychtárik Jáchym SJH1201 SJH Jindřichův Hradec 35:42 + 14:56
10. Forst Matouš PZR1100 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:44 + 17:58
11. Broum Matěj PZR1002 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:58 + 20:12
12. Sedláček Matěj HLV1000 KČT - OB Holešov 41:02 + 20:16
13. Pastuszek Lukáš VSP1000 USK Praha 45:05 + 24:19
14. Nouza Vítek SJH1104 SJH Jindřichův Hradec 54:24 + 33:38
15. Tomáš Kresta 210002 Kresťáci 55:20 + 34:34
16. Španěl Vít DOR1100 OK Dobříš 61:17 + 40:31
Kopecký Jan OPI1301 Orientační sporty Písek DISK
H12
3.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 24:45
2. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 25:01 + 0:16
3. Blažek Cyril SJH0701 SJH Jindřichův Hradec 26:29 + 1:44
4. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 27:14 + 2:29
5. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 27:40 + 2:55
6. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 28:35 + 3:50
7. Bulička Martin ZBM0807 SK Žabovřesky Brno 28:43 + 3:58
8. Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 29:16 + 4:31
9. Španěl Filip DOR0704 OK Dobříš 31:03 + 6:18
10. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 31:06 + 6:21
11. Pěček Jakub SKM0700 KOB Směr Kroměříž 31:53 + 7:08
12. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 32:00 + 7:15
13. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 32:30 + 7:45
14. Parkan Tomáš SJH0803 SJH Jindřichův Hradec 34:05 + 9:20
15. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 34:08 + 9:23
16. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 34:21 + 9:36
17. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:06 + 12:21
18. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 37:09 + 12:24
18. Marek Filip ZBM0706 SK Žabovřesky Brno 37:09 + 12:24
20. Veljačik Jonáš DKP0818 Oddíl OB Kotlářka 39:38 + 14:53
21. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 40:21 + 15:36
22. Pachucki Tymoteusz 27P0700 BKS Wataha Warszawa 41:56 + 17:11
23. Mikoška Jan STE0807 SK SKI-OB Šternberk 43:08 + 18:23
24. Hájek Štěpán TBM0804 KOS TJ Tesla Brno 46:39 + 21:54
25. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 47:07 + 22:22
26. Kroutil Jošt TBM0712 KOS TJ Tesla Brno 47:35 + 22:50
27. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 48:13 + 23:28
27. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 48:13 + 23:28
29. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 48:19 + 23:34
30. Finstrle Filip ZBM0702 SK Žabovřesky Brno 50:21 + 25:36
31. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 54:00 + 29:15
32. Wierer Jan STA0701 OK Střelka 54:30 + 29:45
33. Vojkůvka Matěj DOR0804 OK Dobříš 57:19 + 32:34
34. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:20 + 34:35
35. Kohoutek Lukáš RIC0805 OB Říčany 62:06 + 37:21
36. Krätzer Matěj STA0702 OK Střelka 64:55 + 40:10
37. Jaroš Jáchym VCB0800 OB České Budějovice 87:15 + 62:30
H14
4.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maciejewski Bartłomiej 27P0600 BKS Wataha Warszawa 29:06
2. Strýček Jan ADA0503 OOB Spartak Adamov 29:49 + 0:43
3. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 30:29 + 1:23
4. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 31:13 + 2:07
5. Urbánek Tomáš ZBM0604 SK Žabovřesky Brno 31:22 + 2:16
6. Nouza Michal SJH0505 SJH Jindřichův Hradec 32:02 + 2:56
7. Štábl Patrik KSU0606 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:58 + 3:52
8. Kučera Tomáš ZBM0605 SK Žabovřesky Brno 35:09 + 6:03
9. Ole Baath 70003 TSV Jetzendorf 37:12 + 8:06
10. Čech Radan TBM0611 KOS TJ Tesla Brno 38:05 + 8:59
11. Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš 38:58 + 9:52
12. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 40:59 + 11:53
13. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 44:37 + 15:31
14. Vojvodík Eduard MOV0600 SKOB Ostrava 46:01 + 16:55
15. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 46:41 + 17:35
16. Vacek František CHT0501 OOB SK Chrast 48:44 + 19:38
17. Keller Filip CHT0503 OOB SK Chrast 50:07 + 21:01
18. Hudos Václav RIC0503 OB Říčany 50:18 + 21:12
19. Kycl Michal LBM0500 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:44 + 21:38
20. Houžvička David TUR0501 OOB TJ Turnov 55:08 + 26:02
21. Potužník Viktor SJH0504 SJH Jindřichův Hradec 57:27 + 28:21
22. Owsiak Stanisław 27P0602 BKS Wataha Warszawa 59:14 + 30:08
23. Cicvárek Radim ZBM0601 SK Žabovřesky Brno 60:57 + 31:51
24. Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany 65:21 + 36:15
25. Cieslar Michael TRI0505 TJ TŽ Třinec 68:08 + 39:02
26. Šíma Matěj CHT0502 OOB SK Chrast 70:30 + 41:24
27. Bláha Adam KSU0525 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:21 + 45:15
28. Sikora Matěj TRI0501 TJ TŽ Třinec 75:57 + 46:51
29. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 80:57 + 51:51
30. Pankiewicz Filip 27P0601 BKS Wataha Warszawa 84:28 + 55:22
31. Kycl Ondřej LBM0501 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 106:24 + 77:18
Pobuda Jan SJH0603 SJH Jindřichův Hradec DISK
H16
5.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 35:50
2. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 36:25 + 0:35
3. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 36:38 + 0:48
4. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 36:47 + 0:57
5. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Žabovřesky Brno 38:04 + 2:14
6. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 38:42 + 2:52
7. Peterka Jakub LLI0404 LOK-o Liberec 38:48 + 2:58
8. Beneš Jindřich KON0404 KOB Konice 38:50 + 3:00
9. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 39:01 + 3:11
10. Doušek Tomáš TBM0401 KOS TJ Tesla Brno 39:32 + 3:42
11. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 43:29 + 7:39
12. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 45:16 + 9:26
13. Štábl Adam KSU0401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:25 + 10:35
14. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 47:04 + 11:14
15. Racek Josef ZBM0400 SK Žabovřesky Brno 47:14 + 11:24
16. Gregor Jáchym RUZ0400 TJ Růžená 49:28 + 13:38
17. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 49:55 + 14:05
18. Chrást Lukáš OSN0301 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:29 + 15:39
19. Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast 53:56 + 18:06
20. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 56:01 + 20:11
21. Mellan Jonáš TUR0308 OOB TJ Turnov 58:01 + 22:11
22. Rožek Vilém RIC0301 OB Říčany 58:28 + 22:38
23. Kozák Ondřej VCB0420 OB České Budějovice 60:50 + 25:00
24. Hejna Hynek LLI0300 LOK-o Liberec 63:10 + 27:20
25. Rajnoha Tomáš UBM0303 MENISKOS Brno 63:38 + 27:48
26. Sliž Rostislav TRI0302 TJ TŽ Třinec 63:54 + 28:04
27. Janas Adam PGP0404 SK Praga 85:08 + 49:18
28. Kycl Lukáš LBM0300 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 89:34 + 53:44
Pěček Dominik SKM0401 KOB Směr Kroměříž DISK
H18
6.30 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:32
2. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 41:42 + 1:10
3. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 42:33 + 2:01
4. Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov 44:17 + 3:45
5. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 46:25 + 5:53
6. Hecl František KSU0201 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:18 + 6:46
7. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 52:24 + 11:52
8. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 59:02 + 18:30
9. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 64:06 + 23:34
10. Mencl Jan TUR0201 OOB TJ Turnov 75:36 + 35:04
11. Janas Petr PGP0200 SK Praga 175:28 + 134:56
H21A
8.60 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8445
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 51:26 8646
2. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 53:12 + 1:46 8363
3. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 53:26 + 2:00 8325
4. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 53:51 + 2:25 8259
5. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:34 + 3:08 8144
6. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 54:42 + 3:16 8122
7. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:18 + 3:52 8026
8. Horčička Vít TBM9919 KOS TJ Tesla Brno 55:33 + 4:07 7986
9. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 55:55 + 4:29 7927
10. Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 56:28 + 5:02 7839
11. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 56:53 + 5:27 7773
12. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 57:11 + 5:45 7724
13. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 58:23 + 6:57 7532
14. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 59:42 + 8:16 7321
15. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 59:47 + 8:21 7308
16. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 60:02 + 8:36 7268
17. Semerád Antonín PGP9807 SK Praga 60:40 + 9:14 7166
18. Hraboš Matej TBM9547 KOS TJ Tesla Brno 60:54 + 9:28 7129
19. Rajnošek Zdeněk KSU8506 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:05 + 10:39 6939
20. Galicz Karol 27P8600 BKS Wataha Warszawa 62:19 + 10:53
21. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:25 + 10:59 6886
22. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 62:39 + 11:13 6848
23. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 62:46 + 11:20 6830
24. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 62:58 + 11:32 6798
25. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 63:02 + 11:36 6787
26. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 63:27 + 12:01 6720
27. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 63:49 + 12:23 6661
28. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 64:18 + 12:52 6584
29. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 64:33 + 13:07 6544
30. Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha 65:49 + 14:23 6341
31. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 66:02 + 14:36 6306
32. Melichar Petr LLI0001 LOK-o Liberec 67:36 + 16:10 6055
33. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 67:57 + 16:31 5999
34. Novotný Ondřej ABM9211 KOB ALFA Brno 70:02 + 18:36 5665
35. Tomanek Daniel KSU7410 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:28 + 19:02 5595
36. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 70:30 + 19:04 5590
37. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 70:56 + 19:30 5521
38. Melichar Vojtěch LLI9802 LOK-o Liberec 71:37 + 20:11 5411
39. Adámek Filip TBM0101 KOS TJ Tesla Brno 74:00 + 22:34 5029
40. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 75:37 + 24:11 4770
41. Biller Georg 60004 SV Mietraching DE 75:40 + 24:14
42. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 75:42 + 24:16 4757
43. Fujáček Jan SJC7506 Sportcentrum Jičín 76:56 + 25:30 4559
44. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 77:55 + 26:29 4401
45. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 78:17 + 26:51 4343
46. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 81:16 + 29:50 3864
47. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 82:11 + 30:45 3718
48. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 87:47 + 36:21 2820
49. Florián Vojtěch ABM9901 KOB ALFA Brno 91:12 + 39:46 2272
50. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 91:34 + 40:08 2214
51. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 97:58 + 46:32 1188
Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec DISK 0
Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice DISK 0
Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice DISK 0
Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška DISK 0
Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering DISK 0
Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava DISK 0
Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno DISK 0
H21B
6.90 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6657
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 43:32 6818
2. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 44:00 + 0:28 6749
3. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 46:19 + 2:47 6403
4. Krejsa Vladimír CHT9202 OOB SK Chrast 47:13 + 3:41 6269
5. Skřivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 47:24 + 3:52 6241
6. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:39 + 4:07 6204
7. Kopecký David UOL7800 SOB Olomouc 47:58 + 4:26 6157
8. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 48:42 + 5:10 6047
9. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 50:18 + 6:46 5809
10. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 51:33 + 8:01 5622
11. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 52:32 + 9:00 5475
12. Kafka Tomáš SJI8504 OK Jihlava 53:02 + 9:30 5401
13. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 53:31 + 9:59 5329
14. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:54 + 10:22 5272
15. Fiala Jan ZBM7205 SK Žabovřesky Brno 54:04 + 10:32 5247
16. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 57:32 + 14:00 4729
17. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 58:05 + 14:33 4647
18. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 58:19 + 14:47 4613
19. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 58:26 + 14:54 4595
20. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 58:30 + 14:58 4585
21. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 59:53 + 16:21 4379
22. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 61:03 + 17:31 4205
23. Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany 61:06 + 17:34 4197
24. Panovec Jan SSU8931 SK Severka Šumperk 61:14 + 17:42 4177
25. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 61:16 + 17:44 4172
26. Procházka Josef 400001 Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 62:03 + 18:31
27. Paulíček Michal UOL7701 SOB Olomouc 63:22 + 19:50 3859
28. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63:57 + 20:25 3772
29. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 66:15 + 22:43 3429
30. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 66:51 + 23:19 3339
31. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 66:52 + 23:20 3337
32. Šiška Petr 300001 PTNG 67:54 + 24:22
33. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 68:06 + 24:34 3153
34. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 68:24 + 24:52 3108
35. Janda Petr CHT9101 OOB SK Chrast 68:42 + 25:10 3063
36. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 74:02 + 30:30 2268
37. Gindl Wolfgang 350005 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 74:22 + 30:50
38. Stefan Simon 60010 SV Mietraching DE 84:46 + 41:14
Nešetřil Tomáš CHT8901 OOB SK Chrast DISK 0
Kasal Vít ZBM7540 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Janas Petr PGP7106 SK Praga DISK 0
H21C
5.30 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3369
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bialožyt Michal ZBM8707 SK Žabovřesky Brno 41:33 3525
2. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 42:50 + 1:17 3425
3. Lange Korbinian 60007 SV Mietraching DE 46:12 + 4:39
4. Krška Vojtěch VCB8901 OB České Budějovice 46:18 + 4:45 3157
5. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 51:44 + 10:11 2737
6. Beneš Miroslav KON9915 KOB Konice 55:32 + 13:59 2443
7. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 56:11 + 14:38 2393
8. Gottfried Adam VCB0005 OB České Budějovice 56:45 + 15:12 2349
9. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 60:58 + 19:25 2023
10. Sladký Marek PBM8604 TJ Spartak 1. Brněnská 63:00 + 21:27
11. Pecháček Vít RIC0101 OB Říčany 67:21 + 25:48 1529
12. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 73:09 + 31:36 1081
13. Humlíček Petr UBM9701 MENISKOS Brno 75:26 + 33:53 904
14. Šnyrch Tomáš ABM9919 KOB ALFA Brno 76:57 + 35:24 787
15. Stütz Herwig 350004 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 82:08 + 40:35
16. Stejskal Ondřej LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 106:47 + 65:14 0
17. Lác Jan Ladislav 260001 Příbram 112:08 + 70:35
18. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 113:10 + 71:37 0
H35A
7.10 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 48:56
2. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 52:48 + 3:52
3. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 54:52 + 5:56
4. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 55:15 + 6:19
5. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 57:58 + 9:02
6. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:49 + 11:53
7. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 61:02 + 12:06
8. Hecl Miloš KSU7601 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:44 + 12:48
9. Doušek Robert TBM7911 KOS TJ Tesla Brno 63:21 + 14:25
10. Fröhlich Martin 380001 Bludní tuleni 68:39 + 19:43
11. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 70:11 + 21:15
12. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 72:16 + 23:20
13. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 73:03 + 24:07
14. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 73:29 + 24:33
15. Hájek Ondřej TBM7511 KOS TJ Tesla Brno 76:03 + 27:07
16. Rod Jan VSP7423 USK Praha 77:08 + 28:12
17. Keller Ivo CHT7703 OOB SK Chrast 86:13 + 37:17
18. Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 93:23 + 44:27
Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno DISK
Pěček Vítězslav SKM7104 KOB Směr Kroměříž DISK
H35B
5.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 44:38
2. Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 45:39 + 1:01
3. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 46:15 + 1:37
4. Finstrle Aleš ZBM7603 SK Žabovřesky Brno 46:43 + 2:05
5. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 48:55 + 4:17
6. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 50:18 + 5:40
7. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 50:22 + 5:44
8. Doležel Tomáš STA7701 OK Střelka 52:01 + 7:23
9. Čech Viktor VBM8001 VSK Mendelu Brno 53:38 + 9:00
10. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 53:52 + 9:14
11. Wierer Martin STA7702 OK Střelka 53:53 + 9:15
12. Vaníček Ondřej STA7801 OK Střelka 57:46 + 13:08
13. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 58:54 + 14:16
14. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:30 + 14:52
15. Nevrkla Tomáš RUZ7600 TJ Růžená 59:56 + 15:18
16. Štábl Roman KSU7501 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:13 + 15:35
17. Kyncl Tomáš ZBM7201 SK Žabovřesky Brno 60:37 + 15:59
18. Humlíček René UBM7101 MENISKOS Brno 60:47 + 16:09
19. Rajnoha Miroslav UBM7104 MENISKOS Brno 61:38 + 17:00
20. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 63:07 + 18:29
21. Zejda Jiří ABM7805 KOB ALFA Brno 63:53 + 19:15
22. Kroutil Petr TBM7803 KOS TJ Tesla Brno 69:23 + 24:45
23. Beránek Miroslav ZBM7705 SK Žabovřesky Brno 70:08 + 25:30
24. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 71:09 + 26:31
25. Pavelka Martin KSU7503 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:20 + 30:42
26. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 82:13 + 37:35
27. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 84:07 + 39:29
28. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 92:43 + 48:05
29. Grabmüller Radek KPY8300 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 97:23 + 52:45
30. Slavíček Václav JHB7703 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 120:38 + 76:00
Polách David ZBM8003 SK Žabovřesky Brno DISK
H45A
6.20 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rožek David RIC7403 OB Říčany 44:00
2. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 44:39 + 0:39
3. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 45:01 + 1:01
4. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 46:57 + 2:57
5. Schäfer Michal TZL6304 SKOB Zlín 47:13 + 3:13
6. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 47:36 + 3:36
7. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 48:03 + 4:03
8. Mudrák Pavel TBM6900 KOS TJ Tesla Brno 48:38 + 4:38
9. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 51:01 + 7:01
10. Tornai Szabolcs 25H7100 Szabi SE 51:28 + 7:28
11. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 52:15 + 8:15
12. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 53:03 + 9:03
13. Šimek Roman UOL6503 SOB Olomouc 53:25 + 9:25
14. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 54:10 + 10:10
15. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 55:41 + 11:41
15. Vogl Roland 60011 SV Mietraching DE 55:41 + 11:41
17. Zöbl Gottfried 110002 NF Linz 56:19 + 12:19
18. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:26 + 13:26
19. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 57:35 + 13:35
20. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 57:50 + 13:50
21. Auermüller Vít ZBM6701 SK Žabovřesky Brno 59:12 + 15:12
22. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:38 + 15:38
23. Navrátil Rostislav TRI6601 TJ TŽ Třinec 59:46 + 15:46
24. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 62:30 + 18:30
25. Stárek Filip TUR6602 OOB TJ Turnov 64:18 + 20:18
26. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 64:22 + 20:22
27. Liebl Siegfried 30001 TV Osterhofen 64:37 + 20:37
28. Eschlboeck Rainer 46A6500 OL Naturfreunde Linz 64:58 + 20:58
29. Hartvich Otto OPI6900 Orientační sporty Písek 67:02 + 23:02
30. Sláma Jaroslav OSN6901 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 67:39 + 23:39
31. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 68:33 + 24:33
32. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 70:20 + 26:20
33. Zámečník Pavel 20002 Zámečníci 72:10 + 28:10
34. Kohoutek Jan RIC7303 OB Říčany 77:04 + 33:04
35. Jaroš Jakub VCB7100 OB České Budějovice 91:57 + 47:57
Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha DISK
Lauri Pekka 420001 Keravan Urheilijat DISK
H45B
5.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. György Gillich 190001 TTT 41:59
2. Langr Jan SHK6701 OK Slavia Hradec Králové 47:15 + 5:16
3. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 48:35 + 6:36
4. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 49:25 + 7:26
4. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:25 + 7:26
6. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 51:43 + 9:44
7. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia Plzeň 54:06 + 12:07
8. István Gillich 190005 TTT 55:21 + 13:22
9. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 55:38 + 13:39
10. Hejna Stanislav LLI6900 LOK-o Liberec 56:07 + 14:08
11. Kašpar Jaroslav KSU7004 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:13 + 14:14
12. Vojvodík Martin MOV7400 SKOB Ostrava 56:30 + 14:31
13. Etrych Tomáš 250001 Etryšáci 56:35 + 14:36
14. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 56:38 + 14:39
15. Janů Zdeněk KSU5749 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:11 + 15:12
16. Mikoška Eman STE7103 SK SKI-OB Šternberk 57:26 + 15:27
17. Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha 60:09 + 18:10
18. Janíček Jan OSN6811 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:36 + 19:37
19. Květoň Vladimír KSU6800 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:19 + 20:20
20. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:42 + 22:43
21. Ždimera Zdeněk LME7000 SK Los Mělník 65:31 + 23:32
22. Komín Petr RUZ7200 TJ Růžená 66:45 + 24:46
23. Hlava Miroslav KON6515 KOB Konice 67:07 + 25:08
24. Matoušek Milan KSU6701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:55 + 29:56
25. Šiška Oto OTK7202 OOB TJ Jiskra Otrokovice 72:15 + 30:16
26. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 72:33 + 30:34
27. Kabát Jiří ZBP7201 OOB SK Zbraslav 73:09 + 31:10
28. Kycl Miroslav LBM7100 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 78:52 + 36:53
29. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 79:36 + 37:37
30. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 82:10 + 40:11
31. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 82:13 + 40:14
32. Furmánek Zdeněk 180001 železničáři 125:08 + 83:09
Pataki Gábor 480006 BETA URSUS Orienteering DISK
H55A
5.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 41:53
2. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 42:26 + 0:33
3. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 42:40 + 0:47
4. Vrubel Karel TZL6401 SKOB Zlín 44:53 + 3:00
5. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 44:59 + 3:06
6. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 45:47 + 3:54
7. Macháček Aleš FYD6400 Jizerský klub OB Frýdlant 47:20 + 5:27
8. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 47:28 + 5:35
9. Hepnar Luboš STE6307 SK SKI-OB Šternberk 47:41 + 5:48
10. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 47:44 + 5:51
11. Jakobi Zdeněk HAV5701 OB Havířov 48:38 + 6:45
12. Mamis Girts 50001 Mona OK 51:14 + 9:21
13. Nečas Rudolf TZL5703 SKOB Zlín 51:37 + 9:44
14. Lužný Ladislav HAV6000 OB Havířov 51:44 + 9:51
15. Veikko Baath 70004 TSV Jetzendorf 52:49 + 10:56
16. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:05 + 11:12
17. Višňa Milan OOL5904 SK Haná orienteering 53:38 + 11:45
18. Ryšavý Jiří OOP5803 TJ Opava 54:05 + 12:12
19. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 55:01 + 13:08
20. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 55:25 + 13:32
21. Hartmann Dirk 60013 SV Mietraching DE 55:51 + 13:58
22. Zdráhal Robert OOL5707 SK Haná orienteering 56:01 + 14:08
23. Václavek Jiří STE5701 SK SKI-OB Šternberk 56:12 + 14:19
24. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 56:46 + 14:53
25. Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 57:32 + 15:39
26. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 58:34 + 16:41
27. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 59:28 + 17:35
28. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 59:48 + 17:55
29. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 61:01 + 19:08
30. Kellner Gerhard 320001 61:06 + 19:13
31. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 61:20 + 19:27
32. Prokop Lubomír TRI6001 TJ TŽ Třinec 62:48 + 20:55
33. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 63:06 + 21:13
34. Buřt Vladimír SBK6301 KOB START Blansko 63:11 + 21:18
35. Krajča Pavel 40001 zlín 67:30 + 25:37
36. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 68:22 + 26:29
37. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 69:08 + 27:15
38. Argaláš Jaroslav TRI6202 TJ TŽ Třinec 69:35 + 27:42
39. Soudek Vojtěch TCB5601 SK Technik České Budějovice 71:45 + 29:52
40. Chvojka Zbyšek DKP6401 Oddíl OB Kotlářka 74:11 + 32:18
41. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 76:54 + 35:01
42. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 77:23 + 35:30
43. Mayer Ewald 360001 HSV Wiener Neustadt 82:17 + 40:24
44. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 99:18 + 57:25
45. Lange Peter 60008 SV Mietraching DE 103:03 + 61:10
Peťovský Jan SBK6201 KOB START Blansko DISK
Bialožyt Miroslav TRI5701 TJ TŽ Třinec DISK
H55B
4.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 45:41
2. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 48:33 + 2:52
3. Forst Vlastimil PZR5603 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:35 + 2:54
4. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:00 + 4:19
5. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 55:30 + 9:49
6. Buráň Zdeněk 220001 BzB 61:14 + 15:33
7. Pregartner Georg 350006 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 62:39 + 16:58
8. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 64:08 + 18:27
9. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 65:48 + 20:07
10. Svobodný Petr DKP5800 Oddíl OB Kotlářka 74:02 + 28:21
11. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 74:23 + 28:42
12. Hackl Karl 17A5600 ASKÖ Salzburg/Henndorf 75:03 + 29:22
H65
3.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 37:47
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:27 + 0:40
3. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 38:49 + 1:02
4. Hrouza Jan KRN5401 KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:49 + 2:02
5. Kolařík Zdeněk SBK5406 KOB START Blansko 40:26 + 2:39
6. Slováček Rudolf TZL5402 SKOB Zlín 40:45 + 2:58
7. Uher Petr VSP5001 USK Praha 40:47 + 3:00
8. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 40:52 + 3:05
9. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 41:01 + 3:14
10. Tonka Leopold 17A4700 ASKÖ Salzburg/Henndorf 42:05 + 4:18
11. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 42:19 + 4:32
12. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 42:50 + 5:03
13. Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 43:31 + 5:44
14. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:32 + 6:45
15. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 45:05 + 7:18
16. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 45:45 + 7:58
17. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 47:35 + 9:48
18. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 48:44 + 10:57
19. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 50:16 + 12:29
20. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 50:27 + 12:40
21. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 53:59 + 16:12
22. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 54:42 + 16:55
23. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 55:34 + 17:47
24. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 55:42 + 17:55
25. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 56:17 + 18:30
26. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 57:29 + 19:42
27. Oudin Bernard 310001 Oudin 62:15 + 24:28
28. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 64:06 + 26:19
29. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:11 + 26:24
30. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 67:12 + 29:25
31. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 71:43 + 33:56
32. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 73:42 + 35:55
33. Sláma Dušan TBM4730 KOS TJ Tesla Brno 74:20 + 36:33
34. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 74:30 + 36:43
35. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 75:28 + 37:41
36. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 78:51 + 41:04
37. Janošík Antonín UOL5201 SOB Olomouc 79:12 + 41:25
38. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 80:19 + 42:32
39. Sklenář Antonín STE4801 SK SKI-OB Šternberk 82:50 + 45:03
40. Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 95:53 + 58:06
Šafařík Bedřich OPI4600 Orientační sporty Písek DISK
Müller Leo 17A1600 ASKÖ Salzburg/Henndorf DISK
H75
2.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 34:04
2. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 38:23 + 4:19
3. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 42:51 + 8:47
4. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 45:31 + 11:27
5. Šidla Jiří OTK4001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 59:07 + 25:03
6. Kempf Adolf 80001 KTV Altdorf /SUI/ 59:48 + 25:44
7. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 78:23 + 44:19
Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno DISK
Wagner Max 120001 Linz DISK
HDR
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurfürstová Anna FSP1450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:39
2. Kawuloková Tereza TRI0956 TJ TŽ Třinec 23:17 + 0:38
3. Čevela Marek RIC1300 OB Říčany 23:28 + 0:49
4. Věžník Roman TTR1111 OOB Třebíč 24:24 + 1:45
5. Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť 25:34 + 2:55
6. Kawulok Matyáš 27:21 + 4:42
7. Vaníček Štěpán STA1201 OK Střelka 29:50 + 7:11
8. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 29:54 + 7:15
9. Havlík Kilián 480002 Interkompas, neregistrovaní 31:27 + 8:48
10. Havlíková Viktorie 480001 Interkompas, neregistrovaní 32:03 + 9:24
11. Eliášek Jakub LBM1101 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 33:38 + 10:59
12. Němec Matouš TBC 35:06 + 12:27
13. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 35:10 + 12:31
14. Nevrklová Adéla RUZ1252 TJ Růžená 35:34 + 12:55
15. Hrouza Jan KRN1300 KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:39 + 13:00
16. Arnošt Daniel DOR1200 OK Dobříš 35:55 + 13:16
17. Skřivanek František TBM1108 KOS TJ Tesla Brno 36:04 + 13:25
18. Vaníček Robin STA1401 OK Střelka 36:24 + 13:45
19. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 36:29 + 13:50
20. Komárková Ondřejka SJH1351 SJH Jindřichův Hradec 36:42 + 14:03
21. Svitáková Ludmila SJH1152 SJH Jindřichův Hradec 36:46 + 14:07
22. Urválková Anna TBM1177 KOS TJ Tesla Brno 38:01 + 15:22
23. Korecký Radan CHT1401 OOB SK Chrast 38:09 + 15:30
24. Hejduková Laura LBM1251 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:20 + 15:41
25. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 38:59 + 16:20
26. Stašková Tereza ZBM 39:05 + 16:26
27. Plachá Zorka 39:09 + 16:30
28. Pekárek Ondřej 200001 Samíci 39:40 + 17:01
29. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 39:59 + 17:20
30. Doleželová Leona STA1551 OK Střelka 40:39 + 18:00
31. Polednová Helena RUZ1250 TJ Růžená 41:08 + 18:29
32. Kubešová Klára RUZ1251 TJ Růžená 41:12 + 18:33
33. Doleželová Vendula STA0751 OK Střelka 41:37 + 18:58
34. Brychtová Lucie JHB1352 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 42:42 + 20:03
35. Mazzarese Aiden TRT1500 KOS Třešť 42:56 + 20:17
36. Yesilova Ahmet 43:05 + 20:26
37. Etrychovic dvojčata 250003 Etryšáci 43:16 + 20:37
38. Ema Krestová 210003 Kresťáci 43:23 + 20:44
39. Hejzlarová Aiša 140003 VCB 43:49 + 21:10
40. Prantl David SJH1401 SJH Jindřichův Hradec 44:20 + 21:41
41. Janík Jan UBM1301 MENISKOS Brno 44:37 + 21:58
42. Navrátil Adam TRI9900 TJ TŽ Třinec 45:05 + 22:26
43. Neyrinck Nina VSP1350 USK Praha 45:23 + 22:44
44. Míchal Jáchym SJH1601 SJH Jindřichův Hradec 49:53 + 27:14
45. Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 TJ Růžená 52:04 + 29:25
46. Křížová Anna TTR1451 OOB Třebíč 52:36 + 29:57
47. Hájková Klára BBM1050 BETA URSUS Orienteering 52:49 + 30:10
48. Cikhard Václav 53:00 + 30:21
49. Krejčiříková Zuzana BBM1150 BETA URSUS Orienteering 53:48 + 31:09
50. Krejsová Markéta CHT1351 OOB SK Chrast 54:34 + 31:55
51. Matějů Antonín PGP1501 SK Praga 55:15 + 32:36
52. Věžníková Veronika TTR0999 OOB Třebíč 56:27 + 33:48
53. Khelová Barborka 56:40 + 34:01
54. Mička Timotej TJP1003 TJ Sokol Troja 59:50 + 37:11
55. Forstová Viola PZR1551 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:14 + 41:35
56. Krejčiříková Kamila BBM1550 BETA URSUS Orienteering 64:37 + 41:58
57. Rychtáriková Sofie SJH1551 SJH Jindřichův Hradec 65:35 + 42:56
58. Hájek Jan BBM1401 BETA URSUS Orienteering 66:53 + 44:14
59. Khelová Eliška 1588002389 OK Sparta Praha 70:37 + 47:58
60. Kameník Matěj 71:03 + 48:24
61. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 73:38 + 50:59
62. Kasal Quido ᅡᆰᅮᅢ¦テ( SK Žabovřesky Brno 117:16 + 94:37
Doušková Daniela TBM1358 KOS TJ Tesla Brno DISK
Kříž Jan TTR1201 OOB Třebíč DISK
Přívozníková Martina DISK
P
2.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lubas Miroslav OK Střelka 23:27
2. Kawulok Marek TRI8000 TJ TŽ Třinec 25:22 + 1:55
3. Gillich Bernadett 26:53 + 3:26
4. Cienciala Petr TRI7600 TJ TŽ Třinec 27:07 + 3:40
5. Jarmil Kolbl 270001 Jupina tým 27:11 + 3:44
6. Strýček Jiří ADA6701 OOB Spartak Adamov 28:28 + 5:01
7. Jana Dvořáčková 29:09 + 5:42
8. Kafková Libuše 130001 SJI 29:52 + 6:25
9. Forstová Veronika PZR8181 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:20 + 7:53
10. Paděrová Jana 31:21 + 7:54
11. Neyrinck Noel VSP7012 USK Praha 31:29 + 8:02
12. Štáblová Michaela KSU7787 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:41 + 8:14
13. Procházka Robert VCB7512 OB České Budějovice 32:28 + 9:01
14. Irena Hadravová 270002 Jupina tým 33:20 + 9:53
15. Podivínský Tomáš 280002 SK Podivín Šalingrad 33:56 + 10:29
16. Pekárek Ondřej 34:15 + 10:48
17. Štok Jan Oddíl OB Kotlářka 34:37 + 11:10
18. Beránková Šárka ZBM7356 SK Žabovřesky Brno 35:08 + 11:41
19. Podivínská Ivana 280001 SK Podivín Šalingrad 35:26 + 11:59
20. Hejna Štěpán LLI0602 LOK-o Liberec 35:50 + 12:23
21. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 36:21 + 12:54
22. Jarošová Irena VCB7550 OB České Budějovice 36:33 + 13:06
23. Vítovcová Radana ᅡᆰᅮQᆳnᄉ OK Střelka 36:45 + 13:18
24. Sližová Lucie 37:17 + 13:50
25. Bruková Jana TRI7150 TJ TŽ Třinec 38:08 + 14:41
26. Bruk Miroslav TRI6100 TJ TŽ Třinec 38:09 + 14:42
27. Plachá Stela 39:32 + 16:05
28. Beneš Miroslav KON6917 KOB Konice 40:04 + 16:37
29. Košíková Jana 430001 Brno 40:11 + 16:44
30. Buráňová Hana 220002 BzB 40:12 + 16:45
31. Štoková Sofie DKP0750 Oddíl OB Kotlářka 40:17 + 16:50
32. Doležalová Zuzanka 40:58 + 17:31
33. Sliž Eduard TRI7601 TJ TŽ Třinec 40:59 + 17:32
34. Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 42:05 + 18:38
35. Kameníková Petra KPY8050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:20 + 18:53
36. Pavel Radek 100001 MOV 43:32 + 20:05
37. Heclová Jana KSU7550 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:51 + 20:24
38. Janasová Barbora PGP7152 SK Praga 45:11 + 21:44
39. Jašek Otakar 47:23 + 23:56
40. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 50:16 + 26:49
40. Miksa Miroslav JHB7102 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:16 + 26:49
42. Melicharová Barbora LLI7252 LOK-o Liberec 50:53 + 27:26
43. Dobrovolný Vladimír TBM7009 KOS TJ Tesla Brno 50:59 + 27:32
44. Lohrová Hana SCP6550 OK Sparta Praha 53:33 + 30:06
45. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 54:27 + 31:00
46. Benešová Jana 240001 SKI-OB Šternberk 61:52 + 38:25
47. Kellner Claudia 320002 63:41 + 40:14
48. Bašta Jaroslav DOR7401 OK Dobříš 66:02 + 42:35
49. Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava 68:16 + 44:49
50. Želázková Kateřina 68:49 + 45:22
51. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 70:27 + 47:00
52. Zimmer Jiří ZVO6601 OB SK Zvole 78:45 + 55:18
53. Ballková Lenka 370001 Lenka Ballková 85:22 + 61:55
Kozák Martin VCB7720 OB České Budějovice DISK
Hájková Michaela BBM7750 BETA URSUS Orienteering DISK
Hronková Pavlína DISK
Peterková Viktorie LLI7551 LOK-o Liberec DISK
Ulrich Vráťa DISK
T
5.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 51:40
2. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:25 + 1:45
3. Miháczi Zoltán 12H6700 Tipo Orienteering Club 60:15 + 8:35
4. Krček Jakub TRI7803 TJ TŽ Třinec 61:11 + 9:31
5. Kafková Tereza SJI8956 OK Jihlava 61:55 + 10:15
6. Šebelka Jan VLI7506 Slavia Liberec orienteering 63:18 + 11:38
7. Němcová Martina TCB8551 SK Technik České Budějovice 63:28 + 11:48
8. Skripniková Petra FSP8686 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:34 + 14:54
9. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 73:12 + 21:32
10. Šebelková Štěpánka VLI7851 Slavia Liberec orienteering 88:12 + 36:32
11. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 90:47 + 39:07
12. Melichar Jaromír LLI6301 LOK-o Liberec 102:00 + 50:20
13. Kresta Aleš 210001 Kresťáci 108:06 + 56:26
Khelová Petra SCP7850 OK Sparta Praha DISK